FOK!forum / Stad & Streek / Helmond #5
Paaskonijnzondag 17 augustus 2008 @ 01:11


Aah, Helmond een mooie stad waar volgens sommige mensen alleen maar gabbers en schorem woont. (laat die quotes met is dat niet zo dan maar achterwege)

Helmond ligt in Noord Brabant, het ligt 15 km van Eindhoven af.
Op 1 augustus 2006 telde de gemeente Helmond 85.837 inwoners.
en heeft een oppervlakte van 54,57 vierkante kilometer. Helmond ligt aan de zuid willemsvaart
Kenmerkend voor Helmond is de vroegere textielindustrie.

Wat is dat voor een rare stadsnaam?

Helmond bestaat eigenlijk uit 2 delen: Hel en Mond
Hel betekend hier laaggelegen en mond betekend een veilige plaats. De naam van de stad is bedacht door de Hertog van Brabant in 1225. Rond 1350 werd in helmond een vierkant waterburcht gebouwd dat nu nog steeds te bewonderen is in de binnenstad. De helm is het logo van de stad, dat ook weer kracht uitstraalt.

Geschiedenis van Helmond

Helmond wordt in 1179 voor het eerst genoemd in een bulle van Paus Alexander III. Het is wel duidelijk dat Helmond al reeds voor die tijd bestaan heeft, maar dan in de vorm van de nederzetting die Haghe, ten zuidwesten van de latere vestingstad. Het gebied was eigendom van Willem van Horne. Hertog Hendrik I kocht de heerlijkheid in 1220 en stichtte een nieuwe stad, buiten die Haghe als onderdeel van zijn stedenstichtingspolitiek. Zijn dochter, Maria van Brabant, woont enige tijd in de oude burcht, \\\\\\\'t Oude Huys en sticht de Abdij van Binderen. Hierdoor werd het landbouwarsenaal van het stadje vergroot. Rond 1232 krijgt Helmond stadsrechten en in 1376 marktrechten. Rond 1350 start Jan van Berlaer met de bouw van het huidige kasteel. Behalve het kasteel worden ook de stadwallen en een bescheiden gracht aangelegd.

In de eerste helft van de 15de eeuw kent Helmond een grote economische groei en krijgt de titel Hoofdstad van Peelland. De 80-jarige oorlog laat diepe sporen achter in Helmond. De textielindustrie loopt zware klappen op, maar dankzij de contacten met Haarlem blijft de linnennijverheid bestaan.

In 1648 loopt de 80-jarige oorlog ten einde en wordt de stad onderdeel van de Republiek der Verenigde Nederlanden. Helmond vervalt in een diep economisch dal, er groeit zelfs gras op de markt. In 1781 koopt muntmeester en koopman Carel Frederik Wesselman de heerlijkheid Helmond met het kasteel Helmond van de familie Van Arberg. Wesselman (waarvan de zoon in 1841 in de adelstand werd verheven) gaat ook daadwerkelijk, in tegenstelling tot zijn voorgangers, het kasteel bewonen en maakt werk van zijn heerlijkheid. Het verlies van een groot deel van zijn heerlijke rechten, in 1798, probeert hij te compenseren door een actieve landbouwpolitiek en door de nijverheid te stimuleren. De textiel maakt in die periode juist een geslaagde ontwikkeling naar een gediversificeerde, zelfstandige nijverheid door, compleet met ververijen, drukkerijen en de omschakeling naar gemengd linnen/katoenen stoffen. Deze ontwikkeling wordt verder gestimuleerd door de aanleg van de Zuid-Willemsvaart (1823-1826), die voor een opbloei van de stad staat.

Naast de weverij en de bijbehorende garenververijen en -blekerijen komen ook andere takken van de textielnijverheid tot ontwikkeling. Vooral de deelname van de Amsterdamse familie Van Vlissingen in de plaatselijke katoendrukkerij van Sutorius is van belang. Het bedrijf van P.F. van Vlissingen & Co. groeit in de tweede helft van de 19de eeuw uit tot de grootste katoendrukkerij in Nederland. Daarnaast ontstaan er drie belangrijke turksroodververijen (waaronder Carp). Vanaf 1866 mechaniseren de weverijen in vrij snel tempo: in 1900 is er geen thuiswever meer in de stad. Deze mechanisering staat voor een deel ook in verband met de komst van een nieuwe infrastructuur: in 1866 krijgt Helmond een eigen station aan de spoorlijn Eindhoven-Helmond-Venlo. Naast de textielindustrie ontstaat vanaf circa 1860 een metaalnijverheid (kleinmetaal, vooral bevestigingsartikelen en machinefabricage) als tweede belangrijke industriële pijler. Ook de voedingsmiddelenproduktie(margarine en cacao)krijgt een behoorlijke omvang, terwijl vanaf circa 1900 ook de houtverwerkende en grafische nijverheid belangrijk worden. De groei van industrie en nijverheid leidt ook tot een forse bevolkingstoename. Deze groei zet zich door tot de jaren 30 van de 20ste eeuw. Bedrijven zoals de Edah, Begemann, Groep Van Kimmenade en Van Thiel vestigen zich in en rondom de stad. De wereldwijde recessie zorgt voor een diepe malaise in Helmond.

Na de bevrijding gaat het al snel weer opwaarts met de industrie en de stad en ontstaat een relatieve welvaart die echter gebaseerd is op een eenzijdige industriële structuur. Annexaties van omliggende gebieden volgen in 1968. In deze periode krijgt de conjuctuurgevoelige industrie van Helmond zware klappen. Mede hierdoor wordt Helmond in 1976 toegewezen als groeistad. Helmond grijpt deze kans met beide handen aan en ontgroeit uiteindelijk de slechte naam van stad en presenteert zich als een frisse en dynamische stad. Nieuwe bedrijven en nieuwe spraakmakende bouwprojecten zorgen hiervoor. Zo bouwde een Helmonds bedrijf vanaf 1989 aan een eigen automerk Max (automerk). Van blijvender belang was het enigszins gelijknamige autokinderzitje Maxi Cosi dat ook uit Helmond komt en symbool staat voor de gediversificeerde nieuwe industrie die na 1970 opkwam. Eind 1999 verwelkomde Helmond haar 80.000e inwoner. Helmond is op Almere na de snelst groeiende stad van Nederland en zal volgens de planning rond het jaar 2012 haar 100.000e inwoner mogen verwelkomen.



Stadsdelen van Helmond

Helmond heeft verschillende wijken hieronder een overzichtje:

* Brandevoort
* Brouwhuis
* Dierdonk
* De Groene Loper (in aanbouw)
* Helmond Centrum (officieel: Binnenstad)
* Helmond Noord
* Helmond Oost
* Helmond West
* Rijpelberg
* Stiphout
* Suytkade
* t Hout
* Warande

Verkeer en openbaar vervoer in Helmond

Bus

Met de bus is Helmond erg slecht te bereiken, er rijden maar weinig bussen en de bussen rijden maar op beperkte tijdstippen. Dit komt waarschijnlijk omdat de treinverbindingen goed zijn en niemand met de bus naar het station hoeft en omdat veel mensen of in helmond werken of in Eindhoven (en je gaat niet met de bus als je met de trein kan)

Trein

Per trein is Helmond uitzonderlijk goed te bereiken. Vanaf December 2006 heeft Helmond voortaan 4 stations! Namelijk: Helmond brouwhuis-Helmond-Helmond \\\\\\\'t Hout-Helmond Brandevoort. De spoorlijn maakt deel uit van de lijn Eindhoven-Venlo.

Bezienswaardigheden

Jaja, zelfs Helmond heeft bezienswaardigheden, Hieronder een lijstje:

* Berkendonk, recreatieplas in Helmond;
* Kasteel Helmond, onderdeel van het gemeentemuseum
* Kubuswoningen, ontworpen door Piet Blom;
* Theater \\\\\\\'t Speelhuis, opgebouwd uit 37 kubussen en omringd door 18 kubuswoningen;
* Warande Park (vroegere Peapark) bij de Helmondse Goudkust (Aarle-Rixtelseweg);
* Robustelly-Smits orgel in de Sint-Lambertuskerk (1772/1862, afkomstig uit de abdij van Averbode);
* Kapel van Binderen en de toegangspoort van voormalig Abdij van Binderen;
* Huis met de Luts;
* Onze Lieve Vrouwe Kerk, Wilhelminalaan;
* Ketsegängske.

Uitgaan in Helmond

Helmond heeft verschillende uitgaansgelegenheden.
Op het Havenplein zitten verschillende Cafe\\\\\\\'s bij elkaar evenals op de aansluitende Steenweg.

Foto's

Het kasteel

Kubuswoningen


De vlisco



Suytkade impressie


Suytkade


Peapark


Mocht je nog meer foto's hebben of informatie: zeg het hier en de OP word even aangepast

Aangezien ik de sluitpost had, meteen maar even een nieuwe aangemaakt.
Paaskonijnzondag 17 augustus 2008 @ 01:18
Borovko ofzo, volgende keer het nieuwe topic openen als je het dichtgooit.
Borovanzondag 17 augustus 2008 @ 01:32
als je nu eerst eens kijkt wat me naam is en het daarna probeert te typen

wist niet eens dat ie dicht zat, ben nieuw op dit forum
Paaskonijnzondag 17 augustus 2008 @ 01:41
quote:
Op zondag 17 augustus 2008 01:32 schreef Borovan het volgende:
als je nu eerst eens kijkt wat me naam is en het daarna probeert te typen
nee.
Borovanzondag 17 augustus 2008 @ 01:55
eigenwijze kattenmepper
Giazondag 17 augustus 2008 @ 11:25
Jazz was ook heel gezellig. Straks nog effe naar John Boy en dan hebben we het weer gehad.

Kasteel was vrijdag echt druk!! Wel leuk, muziek was geweldig.
Paaskonijnzondag 17 augustus 2008 @ 16:13
30.000 mensen waren er stond in de krant.
F_rmaandag 18 augustus 2008 @ 13:14
ah mijn huisje in de op
nou ja het speelhuis maar scheelt niet veel

[ Bericht 44% gewijzigd door F_r op 18-08-2008 14:31:36 ]
Giamaandag 18 augustus 2008 @ 13:37
quote:
Op maandag 18 augustus 2008 13:14 schreef ferrari_rood het volgende:
ah mijn huisje in de topic titel
Euh, jij woont ergens op nummer 5?

Volgende TT is dan van mij.
Paaskonijnmaandag 18 augustus 2008 @ 13:55
quote:
Op maandag 18 augustus 2008 13:14 schreef ferrari_rood het volgende:
ah mijn huisje in de topic titel
OP zullen we het maar noemen.
Hellemondmaandag 18 augustus 2008 @ 14:37
quote:
Op zondag 17 augustus 2008 16:13 schreef Paaskonijn het volgende:
30.000 mensen waren er stond in de krant.
In totaal ja, vrijdag iets minder.
En inderdaad: vrijdag was erg goed.
Giamaandag 18 augustus 2008 @ 17:15
Heb gisteren weer enorm genoten van John Boy and the Waltons. Ze zouden die moeten vragen voor een kasteeltuinconcert. Ze weten echt het publiek te amuseren, met lekkere muziek en komische opmerkingen.

Echt helemaal toppie.

Ik hoop dat ze volgend jaar zeker weer van de partij zullen zijn, maar dan liever wat later op de avond. Dan zit er toch wat meer de sfeer in. (en de drank, natuurlijk)
Hellemonddinsdag 19 augustus 2008 @ 12:18
quote:
Op zondag 17 augustus 2008 16:13 schreef Paaskonijn het volgende:
30.000 mensen waren er stond in de krant.
en
quote:
Op maandag 18 augustus 2008 14:37 schreef Hellemond het volgende:
In totaal ja, vrijdag iets minder.
En inderdaad: vrijdag was erg goed.
Dank, je inspireerde ons Paaskonijn:

http://hellemond.web-log.nl/hellemond/2008/08/ggg-topoverleg.html
Paaskonijndinsdag 19 augustus 2008 @ 16:22
Ik ben een inspiratiebron voor velen
Borovanzaterdag 23 augustus 2008 @ 02:45
iemand enig idee wat er vrijdagavond/nacht op centraal station gebeurd is ? stonden zojuist nog 2 brandweerwagens en een aantal politiewagens en zag tussen de brandweerwagens ook een groene zeecontainer staan op het verlengde van het perron tussen de fietsstalling en gebouw van centraal.
TheOneAndOnlyzaterdag 23 augustus 2008 @ 08:49
iemand onder de trein gekomen volgens 112brabant.nl

nog 1,5 maand, dan ben ik geen helmonder meer!!!
Paaskonijnzaterdag 23 augustus 2008 @ 15:06
quote:
Op zaterdag 23 augustus 2008 08:49 schreef TheOneAndOnly het volgende:
iemand onder de trein gekomen volgens 112brabant.nl
sad
Killer_Momzaterdag 30 augustus 2008 @ 22:08
het knalt in Helmond, vuurwerk dus. waar weet ik niet. iemand?
Paaskonijnzaterdag 30 augustus 2008 @ 22:10
Ik hoorde ook net 1 knal heel dicht bij huis. Dacht zelf dat het in de tuin was. Geen idee wat er aan de hand is?
Paaskonijnzaterdag 30 augustus 2008 @ 22:17
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 22:08 schreef Killer_Mom het volgende:
het knalt in Helmond, vuurwerk dus. waar weet ik niet. iemand?
Waar komt het vuurwerk volgens jou vandaan? Want voor mijn gevoel is het hier fucking dichtbij.
Paaskonijnzaterdag 30 augustus 2008 @ 22:22
Volgens mijn ouders was het ook hier ergens in de straat. Is een feest aan de gang. Maar het kon ook mijn buurman zijn.
Killer_Momzaterdag 30 augustus 2008 @ 23:11
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 22:22 schreef Paaskonijn het volgende:
Volgens mijn ouders was het ook hier ergens in de straat. Is een feest aan de gang. Maar het kon ook mijn buurman zijn.
welke straat?
Borovanzondag 31 augustus 2008 @ 00:01
hoorde het hier in dierdonk ook goed rond 11en ja 1 harde knal en daarna 1 zachtere maar verder niks, voor mijn gevoel kwam het uit de rijpel maar ja kan niets meer als gissen
Paaskonijnzondag 31 augustus 2008 @ 00:56
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 23:11 schreef Killer_Mom het volgende:

[..]

welke straat?
Julianalaan. Mijn ouders zaten buiten en schrokken zich rot.
F_rzondag 31 augustus 2008 @ 10:40
Ik hoorde en zag het ook
Was niet thuis maar in de buurt van de boerhaavelaan
Giamaandag 1 september 2008 @ 11:02
Was hier, op 't Hout, ook goed te horen. Wij vroegen ons al af of dit vanwege onze trouwdag was.
onderjasdinsdag 30 september 2008 @ 21:54
Iemand enig idee of er een krakersspreekuur in helmond plaats vind?
Killer_Momdinsdag 7 oktober 2008 @ 00:05
bij smaken verschillen op net 5 , gaat Patricia wonend in Helmond, koken, vanavond was de eerste dag dat 5 mensen bij elkaar komen om voor elkaar te koken, Patricia kookt als laatse , op vrijdag,

ze is tevens de zakelijke partner van mijn zoon, een Italiaanse webwinkel ,

http://funkyitaly.com/
1 November gaat de webwinkel open,
een vrouw die de zaken op stelten zet. gezellig , dat wel .



1
Killer_Momdinsdag 7 oktober 2008 @ 00:08
quote:
Op dinsdag 30 september 2008 21:54 schreef onderjas het volgende:
Iemand enig idee of er een krakersspreekuur in helmond plaats vind?
voor een woning of voor je rug? leg eens uit.
onderjasdinsdag 7 oktober 2008 @ 14:59
quote:
Op dinsdag 7 oktober 2008 00:08 schreef Killer_Mom het volgende:

[..]

voor een woning of voor je rug? leg eens uit.
Voor een woning ben van plan een oud jongerencentrum te kraken en er nieuw leven in te blazen
F_rdinsdag 7 oktober 2008 @ 15:58
ik weet wel dat er een site is die anti kraak woningen aanbied misschien kunnen zij je verder helpen
Giadinsdag 7 oktober 2008 @ 17:26
quote:
Op dinsdag 7 oktober 2008 14:59 schreef onderjas het volgende:

[..]

Voor een woning ben van plan een oud jongerencentrum te kraken en er nieuw leven in te blazen
Plato? Of werkwinkel. Is die er trouwens nog? Oeh, we worden oud.
Giadinsdag 7 oktober 2008 @ 21:44
quote:
Op dinsdag 7 oktober 2008 00:05 schreef Killer_Mom het volgende:
bij smaken verschillen op net 5 , gaat Patricia wonend in Helmond, koken, vanavond was de eerste dag dat 5 mensen bij elkaar komen om voor elkaar te koken, Patricia kookt als laatse , op vrijdag,

ze is tevens de zakelijke partner van mijn zoon, een Italiaanse webwinkel ,

Eh, Killermom, is je zoon een lekker ding? Dan zou ik maar oppassen met Patricia. Ze gleed nu al zowat van haar stoel door dit wonderkind.
Killer_Momwoensdag 8 oktober 2008 @ 02:02
quote:
Op dinsdag 7 oktober 2008 21:44 schreef Gia het volgende:

[..]

Eh, Killermom, is je zoon een lekker ding? Dan zou ik maar oppassen met Patricia. Ze gleed nu al zowat van haar stoel door dit wonderkind.


wie niet? de andere gasten gingen ook onderuit voor zijn kookkunsten, hij was ook erg goed.
Patricia en mijn zoon starten een ondernemenig, 2 gezellige mensen , dat gaat lukken.
en jah, mijn zoon heeft de mooiste ogen die je maar kunt vinden. daar valt iedereen voor.
ff reclame maken

www.funkyitaly.nl
onderjaswoensdag 8 oktober 2008 @ 15:37
quote:
Op dinsdag 7 oktober 2008 17:26 schreef Gia het volgende:

[..]

Plato? Of werkwinkel. Is die er trouwens nog? Oeh, we worden oud.
Nee nee, plato bestaat nog (toch?) en daar zijn al genoeg plannen voor. Het is een oud pand waar bijna niemand vanaf weet. Ga niet zeggen waar het staat enzo, dat komt wel als ik er in zit.
Killer_Momdonderdag 9 oktober 2008 @ 01:10
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 15:37 schreef onderjas het volgende:

[..]

Nee nee, plato bestaat nog (toch?) en daar zijn al genoeg plannen voor. Het is een oud pand waar bijna niemand vanaf weet. Ga niet zeggen waar het staat enzo, dat komt wel als ik er in zit.
ik hoop dat t gaat lukken, iedereen in Helmond weet wat en waar plato is, en ook dat t op zijn gat zit. erg jammer. ik hoop dat je er iets van kunt maken. het pop podium van de laatste 20 jaar . jammer als t er niet meer is.
F_rdonderdag 9 oktober 2008 @ 09:15
Ik ken plato niet hoor
Killer_Momvrijdag 10 oktober 2008 @ 00:29
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 09:15 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik ken plato niet hoor
hoe oud ben je en waar woon je?
Hellemondvrijdag 10 oktober 2008 @ 07:59
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 00:29 schreef Killer_Mom het volgende:

[..]

hoe oud ben je en waar woon je?

aanvullende vraag: en wat je pincode?
Paaskonijnvrijdag 10 oktober 2008 @ 12:25
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 00:29 schreef Killer_Mom het volgende:

[..]

hoe oud ben je en waar woon je?
onderjasvrijdag 10 oktober 2008 @ 12:34
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 01:10 schreef Killer_Mom het volgende:

[..]

ik hoop dat t gaat lukken, iedereen in Helmond weet wat en waar plato is, en ook dat t op zijn gat zit. erg jammer. ik hoop dat je er iets van kunt maken. het pop podium van de laatste 20 jaar . jammer als t er niet meer is.
Ja plato is de grootste flop van de gemeente ooit, kiek z'n zaal alleen al.
F_rvrijdag 10 oktober 2008 @ 18:36
Ik ben nog niet ingeburgerd. woon hier nog niet zo lang. Woon in het centrum
Killer_Momzaterdag 11 oktober 2008 @ 02:43
die zaal alleen al ? who cares? gewoon gezellig, goede muziek. er is geen geld. keuze, al die mensen buitenschoppen is diep triest, Plato is een begip,
als dit centrum dicht gaat is Helmond bij het begin van de aqfgang.
Hellemondzondag 12 oktober 2008 @ 18:44
quote:
Op dinsdag 7 oktober 2008 00:05 schreef Killer_Mom het volgende:
bij smaken verschillen op net 5 , gaat Patricia wonend in Helmond, koken, vanavond was de eerste dag dat 5 mensen bij elkaar komen om voor elkaar te koken, Patricia kookt als laatse , op vrijdag,

ze is tevens de zakelijke partner van mijn zoon, een Italiaanse webwinkel ,

http://funkyitaly.com/
1 November gaat de webwinkel open,
een vrouw die de zaken op stelten zet. gezellig , dat wel .
Leuk dat je dat hier vermeldde, gaf ons de gelegenheid er een leuke vraag in onze quiz over te stellen: http://hellemond.web-log.(...)wat-is-haar-voo.html
Nielezdonderdag 23 oktober 2008 @ 15:24
quote:
Op maandag 18 augustus 2008 13:37 schreef Gia het volgende:

[..]

Euh, jij woont ergens op nummer 5?

Volgende TT is dan van mij.
Like that's ever gonna happen.
Paaskonijndonderdag 23 oktober 2008 @ 15:28
Eindelijk wordt er weer gebouwd bij die blokhuizen.
F_rvrijdag 24 oktober 2008 @ 15:18
Ik voel me nu wel echt een noob welke blokhuizen?
#ANONIEMvrijdag 24 oktober 2008 @ 15:20
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 15:18 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik voel me nu wel echt een noob welke blokhuizen?
Die lelijke dingen die je ook in Rotterdam hebt, vlak bij de Oude Aa.
F_rvrijdag 24 oktober 2008 @ 15:29
ow zeg dan meteen mijn huis
F_rdonderdag 30 oktober 2008 @ 10:01
Iemand enig idee wat er gisteravond rond 21:00 te doen was in het centrum/speelhuisplein. 2 politie auto's en2 auto's van de technische recherche.
Giadonderdag 30 oktober 2008 @ 11:10
Klopt het dat er bij LE BARON gewoon nog gerookt mag worden?

Dan moet ik er toch eens gaan eten.
Killer_Momvrijdag 31 oktober 2008 @ 01:27
quote:
Op donderdag 30 oktober 2008 11:10 schreef Gia het volgende:
Klopt het dat er bij LE BARON gewoon nog gerookt mag worden?

Dan moet ik er toch eens gaan eten.
te laat, is gesloten. wachten op de volgende uitbater.
Giavrijdag 31 oktober 2008 @ 07:16
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 01:27 schreef Killer_Mom het volgende:

[..]

te laat, is gesloten. wachten op de volgende uitbater.
Huh? Sinds wanneer? Mijn vriendin is er pas nog gaan eten! Vertelde ze van de week.
F_rvrijdag 31 oktober 2008 @ 09:43
Le Baron is gewoon open. Ben er net langs gekomen.

[ Bericht 67% gewijzigd door F_r op 31-10-2008 16:47:24 ]
Giazaterdag 1 november 2008 @ 09:49
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 01:27 schreef Killer_Mom het volgende:

[..]

te laat, is gesloten. wachten op de volgende uitbater.
Ben er gisteren nog langs gekomen. Terras stond buiten, binnen waren de lichten aan en er waren klanten.

Lijkt me niet echt gesloten, dus.
ArTiCwoensdag 10 december 2008 @ 01:17
Dit topic is net zo leveloos als de Europaweg waar ik nu naar kijk
Paaskonijnwoensdag 10 december 2008 @ 01:28
Beetje jammer inderdaad.
ArTiCwoensdag 10 december 2008 @ 02:03
Om het goede voorbeeld te geven:
quote:
Helmonder Dovens vrij na 17 jaar in Algerijnse cel

HELMOND - Na 17 jaar gevangenisstraf in Algerije komt de Helmonder Berrie Dovens (50) deze week weer op vrije voeten. Maandag hoorde de wegens hasjsmokkel veroordeelde Dovens volkomen onverwacht dat hij gratie krijgt.


"Het eerste wat ik in Nederland ga doen, is uitslapen. En lekker Hollands eten: zuurkool met worst", laat Dovens vanuit een politiecel in Tizi Ouzou weten. Daar is hij gisteren naar toe overgebracht, tot alle formaliteiten zijn afgehandeld. Een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken verwacht dat de Helmonder morgen naar de Nederlandse ambassade in Algiers mag en vervolgens op het vliegtuig naar Nederland kan. De kans dat er alsnog een kink in de kabel komt, acht de woordvoerder te verwaarlozen.


Volgens Dovens is zijn gezondheid redelijk, ondanks de slechte omstandigheden. Hij kan het nieuws nog amper bevatten. " Maar ik móet het nu wel geloven", zegt Dovens, die al vaker 'bijna' vrijkwam. Toen de gevangenisdirecteur hem gisterochtend vroeg het nieuws kwam vertellen, heeft hij een 'ontzettend warme huilpartij' gehad, vertelt pastoraal werker Gé Rietveld van de hulporganisatie Epafras. Rietveld is op dit moment samen met broer Carrie Dovens in Algerije. Zij denken dat de amnestie te maken heeft met het Feest van het Lam.


Maar een woordvoerder van Buitenlandse Zaken is ervan overtuigd dat het recente werkbezoek van minister Verhagen aan Algerije heeft bijgedragen aan de vrijlating. Verhagen heeft toen de kwestie opnieuw aan de orde gesteld. " Dovens is nu vrij man in een Algerijnse politiecel", vat Rietveld de situatie samen. "We kopen nog maar wat sigaretten en eten voor hem. Meer kunnen we niet doen."


Berrie Dovens werd in 1991 betrapt met bijna 2400 kilo hasj in zijn kampeerauto. Daarvoor kreeg hij aanvankelijk levenslang. Later werd dit omgezet naar twintig jaar celstraf.


"Het leven wordt heel anders als je zo lang vastzit", zegt Dovens. " Ik ben in die tijd mijn vader en moeder kwijtgeraakt, zonder dat ik iets kon doen."


Berrie Dovens is vast van plan een heel nieuw leven op te bouwen. Zijn broer Carrie is hij eeuwig dankbaar. "Hij heeft me al die jaren heel erg gesteund." Carrie lijkt meer van slag dan Dovens zelf. "Ik ben nog steeds helemaal nerveus", klinkt het vanuit het rumoerige politiebureau.


Berrie Dovens was volgens Buitenlandse Zaken de enige Nederlander in Algerijnse gevangenschap.
Welkom terug Berrie
Wat een verschil moet dat zijn als ie terug is, in 1991 was het hele centrum nog een verpauperde bende, nu is de helft opgeknapt.
Juup©woensdag 10 december 2008 @ 02:07
ArTiCwoensdag 10 december 2008 @ 02:08
quote:
Op woensdag 10 december 2008 02:07 schreef Juup© het volgende:
[ afbeelding ]
Ik dacht dat jij niet in de achterbuurten mocht komen?
Juup©woensdag 10 december 2008 @ 02:08
quote:
Op woensdag 10 december 2008 02:08 schreef ArTiC het volgende:

[..]

Ik dacht dat jij niet in de achterbuurten mocht komen?
Dit is een virtuele achterbuurt, hier ben ik incognito
Giawoensdag 10 december 2008 @ 11:10
quote:
Op woensdag 10 december 2008 02:03 schreef ArTiC het volgende:
Om het goede voorbeeld te geven:
[..]

Welkom terug Berrie
Wat een verschil moet dat zijn als ie terug is, in 1991 was het hele centrum nog een verpauperde bende, nu is de helft opgeknapt.
Volgens mij woonde hij niet in het centrum maar in Helmond West, 't Haagje.

Of op het kamp, kan ook. In ieder geval een beruchte naam in Hellimond.
Paaskonijnwoensdag 10 december 2008 @ 11:16
quote:
Op woensdag 10 december 2008 11:10 schreef Gia het volgende:

[..]

Volgens mij woonde hij niet in het centrum maar in Helmond West, 't Haagje.

Of op het kamp, kan ook. In ieder geval een beruchte naam in Hellimond.
Ik heb er nog nooit van gehoord.
Giawoensdag 10 december 2008 @ 11:24
quote:
Op woensdag 10 december 2008 11:16 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Ik heb er nog nooit van gehoord.
Dat kan kloppen. Toen jij geboren werd ZAT hij al in Algerije in de bak. Zo ongeveer.

Je kunt hem dus niet kennen.
ArTiCwoensdag 10 december 2008 @ 11:29
quote:
Op woensdag 10 december 2008 11:10 schreef Gia het volgende:

[..]

Volgens mij woonde hij niet in het centrum maar in Helmond West, 't Haagje.

Of op het kamp, kan ook. In ieder geval een beruchte naam in Hellimond.
Hij woonde in 't haagje, vlakbij mij.
Dovens is idd een bekende naam in Helmond.
Paaskonijnwoensdag 10 december 2008 @ 12:02
quote:
Op woensdag 10 december 2008 11:24 schreef Gia het volgende:

[..]

Dat kan kloppen. Toen jij geboren werd ZAT hij al in Algerije in de bak. Zo ongeveer.

Je kunt hem dus niet kennen.
Klopt.
F_rwoensdag 10 december 2008 @ 14:13
het zegt mij ook niks
Killer_Momzaterdag 13 december 2008 @ 00:56
quote:
Op woensdag 10 december 2008 02:03 schreef ArTiC het volgende:
Om het goede voorbeeld te geven:
[..]

Welkom terug Berrie
Wat een verschil moet dat zijn als ie terug is, in 1991 was het hele centrum nog een verpauperde bende, nu is de helft opgeknapt.
vergeet niet te zeggen dat weed telen hier normaal is. een boete, en verder kweken. leg ook uit dat je misschien een werkstraf krijgt. BIBBRRRR.
welkom terug in Helmond. weer een glimlach in de Peel.
Skaaizaterdag 20 december 2008 @ 19:09
Ik zit nu in Helmond, leuk stadje . En leuke mensen .
ArTiCzaterdag 20 december 2008 @ 20:31
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 19:09 schreef Skaai het volgende:
Ik zit nu in Helmond, leuk stadje . En leuke mensen .
stadje?
Juup©zaterdag 20 december 2008 @ 20:33
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 20:31 schreef ArTiC het volgende:

[..]

stadje?
Oké dan, achterstandswijk
Paaskonijnzaterdag 20 december 2008 @ 20:38
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 20:33 schreef Juup© het volgende:

[..]

Oké dan, achterstandswijk
Wat doe jij hier eigenlijk?
ArTiCzaterdag 20 december 2008 @ 20:53
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 20:38 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Wat doe jij hier eigenlijk?
tof zijn

Juup
Juup©zaterdag 20 december 2008 @ 21:10
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 20:53 schreef ArTiC het volgende:

[..]

tof zijn

Juup
Kwaliteitsusers herkennen elkaar, ArTiC
Giazaterdag 20 december 2008 @ 21:19
Ga es gauw allemaal 0909-0003 bellen.
Juup©zaterdag 20 december 2008 @ 21:24
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 21:19 schreef Gia het volgende:
Ga es gauw allemaal 0909-0003 bellen.
Korenslag
Giazaterdag 20 december 2008 @ 21:27
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 21:24 schreef Juup© het volgende:

[..]

Korenslag
's Wel een goed Hellimonds koor, dat Kolok.

Ze moeten door!!

Paaskonijnzaterdag 20 december 2008 @ 21:55
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 21:19 schreef Gia het volgende:
Ga es gauw allemaal 0909-0003 bellen.
Mijn moeder was de eerste beller.
Paaskonijnzaterdag 20 december 2008 @ 21:59
Ze zijn door
Giazaterdag 20 december 2008 @ 22:31
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 21:55 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Mijn moeder was de eerste beller.
Ik was twee keer de 10de beller, maar heet helaas geen Rosmuller.

Maar goed, waarschijnlijk zit ik 6 januari weer in Hilversum, op de tribune.
Paaskonijnzaterdag 20 december 2008 @ 22:37
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 22:31 schreef Gia het volgende:

[..]

Ik was twee keer de 10de beller, maar heet helaas geen Rosmuller.

Maar goed, waarschijnlijk zit ik 6 januari weer in Hilversum, op de tribune.
Was je er vandaag dan? Mijn kennissen waren goed in beeld
Giazaterdag 20 december 2008 @ 22:59
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 22:37 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Was je er vandaag dan? Mijn kennissen waren goed in beeld [ afbeelding ]
Haha, maar die waren er toch niet vandaag!!

Ik was er de 12de. Was niet in beeld overigens.

't Is niet echt live!!
Paaskonijnzaterdag 20 december 2008 @ 23:11
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 22:59 schreef Gia het volgende:

[..]

Haha, maar die waren er toch niet vandaag!!

Ik was er de 12de. Was niet in beeld overigens.

't Is niet echt live!!
Niet?
Nouja, ze waren iig goed in beeld
Vendriszaterdag 20 december 2008 @ 23:53
slechte TVP incoming.
Paaskonijnwoensdag 24 december 2008 @ 22:52
[STEMTOPIC] DE TOFSTE FOK! KERST AVATAR #2

Kunnen jullie even allemaal op me stemmen
En dan mensen met weinig punten op 2 en 3 zetten? Heel misschien kan ik nog wat winnen!

Bedankt
Giadonderdag 25 december 2008 @ 19:06
quote:
Op woensdag 24 december 2008 22:52 schreef Paaskonijn het volgende:
[STEMTOPIC] DE TOFSTE FOK! KERST AVATAR #2

Kunnen jullie even allemaal op me stemmen
En dan mensen met weinig punten op 2 en 3 zetten? Heel misschien kan ik nog wat winnen!

Bedankt
Done.
Skaaidonderdag 25 december 2008 @ 20:04
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 20:31 schreef ArTiC het volgende:

[..]

stadje?
Ja dat zeg ik .
Paaskonijndonderdag 25 december 2008 @ 20:29
quote:
Op donderdag 25 december 2008 19:06 schreef Gia het volgende:

[..]

Done.
Danku

Hele kleine kans op een prijsje maar ik kan het altijd proberen. Met Sinterklaas heb ik wel een boek gewonnen voor mijn broertje en zusje !
ArTiCdonderdag 25 december 2008 @ 21:10
quote:
Op donderdag 25 december 2008 20:04 schreef Skaai het volgende:

[..]

Ja dat zeg ik .
oh wacht, je woont zelf in Almere...ik dacht ff dat iemand die recht van spreken had Helmond een stadje noemde
Paaskonijnvrijdag 26 december 2008 @ 00:01
Almere
Vendrisvrijdag 26 december 2008 @ 21:03
Wat een stormloop topic is #5 weer zeg.
Paaskonijnvrijdag 26 december 2008 @ 21:33
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 21:03 schreef Vendris het volgende:
Wat een stormloop topic is #5 weer zeg.
Nicht normal!
Skaaivrijdag 26 december 2008 @ 22:00
quote:
Op donderdag 25 december 2008 21:10 schreef ArTiC het volgende:

[..]

oh wacht, je woont zelf in Almere...ik dacht ff dat iemand die recht van spreken had Helmond een stadje noemde
Ik gaf Helmond een compliment ja, dat het een leuk stadje is omdat ik nog maar in een klein deel ben geweest .

En Almere is iig lelijk, meer zeg ik er niet over . . Maar ik woon er wel fijn .
ArTiCvrijdag 26 december 2008 @ 22:10
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:00 schreef Skaai het volgende:

[..]

Ik gaf Helmond een compliment ja, dat het een leuk stadje is omdat ik nog maar in een klein deel ben geweest .

En Almere is iig lelijk, meer zeg ik er niet over . . Maar ik woon er wel fijn .
Zal ik je de volgende keer maar rondleiden door onze mooie stad dan?
Skaaivrijdag 26 december 2008 @ 22:13
Ik ben er in maart weer
ArTiCvrijdag 26 december 2008 @ 22:17
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:13 schreef Skaai het volgende:
Ik ben er in maart weer
maart?

pfff *pakt agenda*
Paaskonijnvrijdag 26 december 2008 @ 22:17
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:17 schreef ArTiC het volgende:

[..]

maart?

pfff *pakt agenda*
Ik ga in maart golfen met een klasgenoot
Skaaivrijdag 26 december 2008 @ 22:19
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:17 schreef ArTiC het volgende:

[..]

maart?

pfff *pakt agenda*
Ja maar dan blijf ik er slapen, ga ik naar London, blijf er weer slapen en dan naar huis .
ArTiCvrijdag 26 december 2008 @ 22:20
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:19 schreef Skaai het volgende:

[..]

Ja maar dan blijf ik er slapen, ga ik naar London, blijf er weer slapen en dan naar huis .
Waarom naar London als je in Helmond kunt zijn

okay..dit is overdreven
Paaskonijnvrijdag 26 december 2008 @ 22:25
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:20 schreef ArTiC het volgende:

[..]

Waarom naar London als je in Helmond kunt zijn

okay..dit is overdreven
Neehoor.
Skaaizaterdag 27 december 2008 @ 15:23
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:20 schreef ArTiC het volgende:

[..]

Waarom naar London als je in Helmond kunt zijn

okay..dit is overdreven
Ik hou niet van strikvragen! .
Juup©zaterdag 27 december 2008 @ 15:25
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:20 schreef ArTiC het volgende:

[..]

Waarom naar London als je in Helmond kunt zijn

okay..dit is overdreven
ArTiCzaterdag 27 december 2008 @ 15:52
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 15:23 schreef Skaai het volgende:

[..]

Ik hou niet van strikvragen! .
Ja maar...het was ook geen strikvraag
Skaaizaterdag 27 december 2008 @ 17:01
Ja voordat ik het weet beledig ik jullie/Helmond weer dus ik antwoord gewoon niet
ArTiCzaterdag 27 december 2008 @ 19:03
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 17:01 schreef Skaai het volgende:
Ja voordat ik het weet beledig ik jullie/Helmond weer dus ik antwoord gewoon niet
Je mag in maart antwoord geven als je dus naar Helmond/Londen geweest bent
NITROHOSSzaterdag 10 januari 2009 @ 20:42
En nog een Helmonder...
Giadonderdag 22 januari 2009 @ 08:02
Wordt er in 't Pakhuis nog steeds gerookt?
F_rdonderdag 22 januari 2009 @ 10:00
Ga er nog meer mensen vanuit het centrum vanavond naar de bijeenkomst in hotel sint Lambert?
Giadonderdag 22 januari 2009 @ 10:56
quote:
Op donderdag 22 januari 2009 10:00 schreef ferrari_rood het volgende:
Ga er nog meer mensen vanuit het centrum vanavond naar de bijeenkomst in hotel sint Lambert?
Wat voor bijeenkomst?
F_rdonderdag 22 januari 2009 @ 11:03
Ik denk over de plannen in het centrum. Het is volgens mij georganiseerd door de wijk om te zien wat bewoners er van vinden oid. Heb de uitnodiging niet bij me.
Giadonderdag 22 januari 2009 @ 11:25
Ik woon niet in 't centrum. Maareh, weet jij of er nog steeds gerookt wordt in 't Pakhuis?
Paaskonijndonderdag 22 januari 2009 @ 11:27
quote:
Op donderdag 22 januari 2009 11:25 schreef Gia het volgende:
Ik woon niet in 't centrum. Maareh, weet jij of er nog steeds gerookt wordt in 't Pakhuis?
Volgens mij wel. In Franske mag je voor ook roken met warmtelampen enzulks.
Giadonderdag 22 januari 2009 @ 11:33
quote:
Op donderdag 22 januari 2009 11:27 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Volgens mij wel. In Franske mag je voor ook roken met warmtelampen enzulks.
Okay, voor, maar ik heb het over binnen.

Men wil zaterdag namelijk met een groep bij 't Pakhuis naar Korenslag gaan kijken. Maar als er gerookt wordt, ga ik daar liever niet naartoe. Kijk ik wel thuis.
F_rdonderdag 22 januari 2009 @ 11:39
Geen idee of daar wel gerookt mag worden.
Hanneke1983vrijdag 23 januari 2009 @ 18:05
The Hellmouth




Paaskonijnvrijdag 23 januari 2009 @ 23:45
Ik snap hem niet.
Giazaterdag 24 januari 2009 @ 00:34
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 23:45 schreef Paaskonijn het volgende:
Ik snap hem niet.
Ik ook niet.
Paaskonijnmaandag 26 januari 2009 @ 20:35
Hebben jullie ook al last van een tv storing?
Giadinsdag 27 januari 2009 @ 07:18
quote:
Op maandag 26 januari 2009 20:35 schreef Paaskonijn het volgende:
Hebben jullie ook al last van een tv storing?
Ja, hadden wij hier ook.

Gelukkig hebben wij voor internet en telefoon geen upc.
Onze buren hadden dus niks, geen radio, geen internet, geen tv en geen telefoon.
Paaskonijndinsdag 27 januari 2009 @ 08:11
quote:
Op dinsdag 27 januari 2009 07:18 schreef Gia het volgende:

[..]

Ja, hadden wij hier ook.

Gelukkig hebben wij voor internet en telefoon geen upc.
Onze buren hadden dus niks, geen radio, geen internet, geen tv en geen telefoon.
Wij hadden alleen geen tv. Was te overleven dus.
F_rdinsdag 27 januari 2009 @ 09:20
Wij hebben geen upc dus nergens last van.
ArTiCzaterdag 7 februari 2009 @ 13:03
http://www.ed.nl/regio/he(...)gifte-van-Jacobs.ece

Iemand had gezegd: Misschien moeten ze de burgemeester maar eens overvallen
nu voelt ie zich bedreigd...
Jacobs

Hoe lang mag deze kerel nog aanblijven? zo'n 75% van de Helmonders kotst hem uit
Juup©zaterdag 7 februari 2009 @ 13:09
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 13:03 schreef ArTiC het volgende:
http://www.ed.nl/regio/he(...)gifte-van-Jacobs.ece

Iemand had gezegd: Misschien moeten ze de burgemeester maar eens overvallen
nu voelt ie zich bedreigd...
Jacobs

Hoe lang mag deze kerel nog aanblijven? zo'n 75% van de Helmonders kotst hem uit
DeJaVu. Deze post kwam ik (nagenoeg hetzelfde) ook al ergens anders op FOK! tegen
Paaskonijnzaterdag 7 februari 2009 @ 14:08
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 13:03 schreef ArTiC het volgende:
http://www.ed.nl/regio/he(...)gifte-van-Jacobs.ece

Iemand had gezegd: Misschien moeten ze de burgemeester maar eens overvallen
nu voelt ie zich bedreigd...
Jacobs

Hoe lang mag deze kerel nog aanblijven? zo'n 75% van de Helmonders kotst hem uit
Inderdaad, best sadness.
Skaaizondag 8 februari 2009 @ 19:22
Het weekendje Helmond was weer geslaagd , leuk centrum hebben jullie trouwens .
ArTiCzondag 8 februari 2009 @ 19:49
quote:
Op zondag 8 februari 2009 19:22 schreef Skaai het volgende:
Het weekendje Helmond was weer geslaagd , leuk centrum hebben jullie trouwens .
veul tofferder dan Londen
Paaskonijnzondag 8 februari 2009 @ 21:09
quote:
Op zondag 8 februari 2009 19:22 schreef Skaai het volgende:
Het weekendje Helmond was weer geslaagd , leuk centrum hebben jullie trouwens .
Centrum is inderdaad flink verbeterd
Hellemonddinsdag 10 februari 2009 @ 10:03
quote:
Jacobs

Hoe lang mag deze kerel nog aanblijven? zo'n 75% van de Helmonders kotst hem uit
Je bent goed op de hoogte , hoewel de enquêtevraag toch net iets anders was, zie
http://hellemond.web-log.(...)moet_fons_jacob.html
faundinsdag 17 februari 2009 @ 18:16
Ik kan niet zeggen hoe Fons het doet, zo'n grote problemen zijn er niet in Helmond in ieder geval.
Paaskonijndinsdag 17 februari 2009 @ 18:52
We hebben een nieuwe kat!
Giadinsdag 17 februari 2009 @ 19:32
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 18:52 schreef Paaskonijn het volgende:
We hebben een nieuwe kat!
Gefeliciteerd. En nou er zuinig op zijn, hè?
Giadinsdag 17 februari 2009 @ 19:33
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 18:16 schreef faun het volgende:
Ik kan niet zeggen hoe Fons het doet, zo'n grote problemen zijn er niet in Helmond in ieder geval.
Woon jij tegenwoordig in Helmond, dan? Je ouders woonden toch in Ale!

Maar goed, Helmond is helemaal natuurlijk.
Paaskonijndinsdag 17 februari 2009 @ 22:27
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 19:32 schreef Gia het volgende:

[..]

Gefeliciteerd. En nou er zuinig op zijn, hè?
Ik zal hem deze keer laten staan ja.
Vendriswoensdag 18 februari 2009 @ 12:49
Hoi.

Nog nieuws in helmond?
Giawoensdag 18 februari 2009 @ 14:48
quote:
Op woensdag 18 februari 2009 12:49 schreef Vendris het volgende:
Hoi.

Nog nieuws in helmond?
Ja, zaterdag wordt de Kei opgegraven!! Dan kunnen we weer.....!!!
faundonderdag 19 februari 2009 @ 18:23
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 19:33 schreef Gia het volgende:

[..]

Woon jij tegenwoordig in Helmond, dan? Je ouders woonden toch in Ale!

Maar goed, Helmond is helemaal natuurlijk.
Ik woon al negen jaar in Helmond.
Giadonderdag 19 februari 2009 @ 19:01
quote:
Op donderdag 19 februari 2009 18:23 schreef faun het volgende:

[..]

Ik woon al negen jaar in Helmond.
Ah, okay. Heeft mijn zus verteld wie ik ben en waar ik je moeder van ken?
Zo ja, dan doe haar maar eens de groeten.
faunzondag 22 februari 2009 @ 14:09
nee dat weet ik via familie, dat je een vriendin van mijn tante was of bent.
Giazondag 22 februari 2009 @ 18:14
quote:
Op zondag 22 februari 2009 14:09 schreef faun het volgende:
nee dat weet ik via familie, dat je een vriendin van mijn tante was of bent.
Tante? Ik dacht je moeder. Oud-collega. Bij die ene verzekeraar....?
Killer_Momdinsdag 17 maart 2009 @ 02:08
heeft iemand iets gehoord over een fietser van ongeveer 24 \ 26 jaar die aangereden is en in coma geraakt is?
Paaskonijndinsdag 17 maart 2009 @ 07:16
Helemaal niks, wanneer is dat gebeurd?
Killer_Momdinsdag 17 maart 2009 @ 11:22
maandag de 16e,
Paaskonijndinsdag 17 maart 2009 @ 11:25
Niks van gehoord of in de krant zien staan, wel van dat meisje dat verkracht is.
F_rdinsdag 17 maart 2009 @ 12:52
wel iets van mee gekregen in het elkerliek. Er kwam ineens heel veel jeugd binnen. En het meisje werd per brancard binnen gebracht. Wist niet dat ze in coma ligt/lag
ArTiCdinsdag 17 maart 2009 @ 17:17
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 22:13 schreef Skaai het volgende:
Ik ben er in maart weer
en?
Killer_Momdinsdag 17 maart 2009 @ 23:32
quote:
Op dinsdag 17 maart 2009 12:52 schreef ferrari_rood het volgende:
wel iets van mee gekregen in het elkerliek. Er kwam ineens heel veel jeugd binnen. En het meisje werd per brancard binnen gebracht. Wist niet dat ze in coma ligt/lag
je haalt 2 zaken door elkaar.
dat meisje ligt niet in coma, dit gaat over een jongen die is aangereden en in coma ligt, een bekende uit de buurt, met ernstig hersenletsel, verder wachten we af.
Skaaiwoensdag 18 maart 2009 @ 15:26
quote:
Op dinsdag 17 maart 2009 17:17 schreef ArTiC het volgende:

[..]

en?
Vrijdag
ArTiCwoensdag 18 maart 2009 @ 15:42
quote:
Op woensdag 18 maart 2009 15:26 schreef Skaai het volgende:

[..]

Vrijdag
je kan vast niet wachten tot het vrijdag is
Skaaiwoensdag 18 maart 2009 @ 15:48
Inderdaad, ik heb zo'n zin in Londen!
NITROHOSSmaandag 6 april 2009 @ 19:06
quote:
Op woensdag 18 maart 2009 15:48 schreef Skaai het volgende:
Inderdaad, ik heb zo'n zin in Londen!
Was wel weer leuk...
Hellemonddonderdag 7 mei 2009 @ 08:03
Wellicht stemde je al, dan is dit berichtje voor de anderen:
Dé zoektocht naar het hét Helmondse lied, het WilHelmonds, is van start gegaan. Sinds vrijdag kan er gestemd worden op 28 nummers. En dat gebeurt massaal, op het moment van schrijven deden 2018 Helmonders dat al. Stem ook op jouw favoriete nummer.
Zie voor alle informatie en beluister de nummers op http://www.wilhelmonds.nl
Paaskonijndonderdag 7 mei 2009 @ 08:10
Helmond.
Giavrijdag 8 mei 2009 @ 13:20
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 08:03 schreef Hellemond het volgende:
Wellicht stemde je al, dan is dit berichtje voor de anderen:
Dé zoektocht naar het hét Helmondse lied, het WilHelmonds, is van start gegaan. Sinds vrijdag kan er gestemd worden op 28 nummers. En dat gebeurt massaal, op het moment van schrijven deden 2018 Helmonders dat al. Stem ook op jouw favoriete nummer.
Zie voor alle informatie en beluister de nummers op http://www.wilhelmonds.nl
Ja, gestemd!!

Zitten best leuke tussen.

Ik vind bijvoorbeeld nummertje 22 een echte meezinger. Nummer 3 lijkt me teveel op Brabant en schildert Helmond een beetje te zwart/wit af. Wel een leuke melodie, maar geen meezing volkslied.
Paaskonijnvrijdag 8 mei 2009 @ 13:33
Ik stem op 22, volgens mij is dat het bandje van iemand die ik ken.

[ Bericht 16% gewijzigd door Paaskonijn op 08-05-2009 14:01:02 ]
Paaskonijnvrijdag 8 mei 2009 @ 13:37
Nu ik hem hoor is het #2 volgens mij.

[ Bericht 32% gewijzigd door Paaskonijn op 08-05-2009 14:01:12 ]
Dawnbreakervrijdag 8 mei 2009 @ 13:44
Ik weet niet of dit spam is of niet, maar ik lees altijd op helmond.allesvindbaarin.nl. Daar stond ook iets over die mishandeling
De man zou zijn 24-jarige vriendin uit Helmond in zijn woning hebben mishandeld na een ruzie. lees verder...
Indien je geen links mag plaatsen, haal maar weer weg dan.
Giavrijdag 8 mei 2009 @ 18:02
quote:
Op vrijdag 8 mei 2009 13:44 schreef Dawnbreaker het volgende:
Ik weet niet of dit spam is of niet, maar ik lees altijd op helmond.allesvindbaarin.nl. Daar stond ook iets over die mishandeling
De man zou zijn 24-jarige vriendin uit Helmond in zijn woning hebben mishandeld na een ruzie. lees verder...
Indien je geen links mag plaatsen, haal maar weer weg dan.
Was niet in Helmond, maar in Geldrop. Lezen!!!

Een man uit Geldrop heeft in zijn woning (in Geldrop dus) zijn vriendin (die uit Helmond kwam) mishandeld.
Giamaandag 25 mei 2009 @ 11:39
AH XL open op zondag.

Kreeg gisteren onverwacht eters, dus op naar de Appie.

Stonden daar zo'n 100 mensen voor de deur te wachten. Toen die open gingen, stormde het massaal op het BBQ-vlees af.
Was wel komisch.

Ja, wij waren ook zo vroeg. Maar toen we weer buiten kwamen, stond dus de hele parkeerplaats vol, dus maar goed dat we zo vroeg waren.
't Was volgens mij nog drukker dan op een zaterdag.
Paaskonijnmaandag 25 mei 2009 @ 17:25
Het is niet normaal druk elke zondag.

Vuur in Nuenen btw.
Giavrijdag 29 mei 2009 @ 15:26
Eergisteren ongeluk in Deurne, jongen van 16 jaar overleden.
De jongen die erbij was, zit bij onze zoon in de klas. Hij heeft zijn been gebroken.

Zijn moeder vertelde tegen de school dat de jongens onderweg naar het voetbal waren en toen aangereden zijn door een dronken automobilist.

Ik wens alle betrokkenen en vooral de ouders van de verongelukte jongen, veel sterkte.
Vreselijk dat zoiets gebeurt.
ArTiCvrijdag 29 mei 2009 @ 15:53
Vendrisvrijdag 29 mei 2009 @ 17:19
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 15:53 schreef ArTiC het volgende:
[ afbeelding ]
HELLEMONd1111
Paaskonijnvrijdag 29 mei 2009 @ 17:27
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 15:53 schreef ArTiC het volgende:
[ afbeelding ]
Paaskonijnvrijdag 29 mei 2009 @ 17:28
Vanavond trouwens de live optredens voor het WilHelmonds.
Hellemondzondag 7 juni 2009 @ 13:46
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 17:28 schreef Paaskonijn het volgende:
Vanavond trouwens de live optredens voor het WilHelmonds.
Als ik een partijdig oordeel mag vellen: het was helemaal te gek. Zie voor de reacties en de foto's op www.wilhelmonds.nl

Komende vrijdag, 12 juni, is de grote WilHelmonds-Finale in het Brabant House (Steenweg), wederom gratis entree natuurlijk. Kom zien wie dé zoektocht naar hét Helmondse lied wint!
Tot vrijdag kan elke Helmonder luisteren naar en stemmen op de 4 finalisten via www.wilhelmonds.nl
Laat je stem niet verloren gaan! Tot op dit moment werd er al 1721 keer gestemd!
Giazaterdag 18 juli 2009 @ 13:32
We slapen aardig in, geloof ik. Tijd voor een kickje.

Wat het Wilhelmonds betreft was ik echt voor de gebroeders Tel. Prachtig nummer.

De kasteeltuinconcerten zijn weer begonnen. Wie is er al geweest en naar welke concerten gaan jullie?

Wij gaan gewoon naar alle concerten, als we niks anders te doen hebben en het weer meespeelt.
Paaskonijnzaterdag 18 juli 2009 @ 14:33
Ik vergeet dat altijd, meestal hoor ik 's avonds de muziek en dan denk ik van 'ojaaaaa' maar meestal heb ik toch al plannen.
tomme6zondag 26 juli 2009 @ 15:52
Zal de originele TS ook eens reageren

Gisteren nog iemand naar de Markt geweest? Beachpartyyy!
Was best gezellig en aardig druk voor het 0492 podium. Iemand die me heeft gezien op het podium terwijl
ik hard aan het werk was? ( Tja.. iemand moet het licht toch doen )
Vendriszondag 26 juli 2009 @ 21:23
quote:
Op zondag 26 juli 2009 15:52 schreef tomme6 het volgende:
Zal de originele TS ook eens reageren

Gisteren nog iemand naar de Markt geweest? Beachpartyyy!
Was best gezellig en aardig druk voor het 0492 podium. Iemand die me heeft gezien op het podium terwijl
ik hard aan het werk was? ( Tja.. iemand moet het licht toch doen )
Kut, vergeten.
Patchzondag 2 augustus 2009 @ 10:41
zo druk was het toch niet?
Patchmaandag 26 oktober 2009 @ 22:08
ArTiCmaandag 26 oktober 2009 @ 22:13
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 22:08 schreef Patch het volgende:


Was zaterdag na 13 jaar ofzo voor het eerst weer in Dadas...sommige dingen veranderen nooit, en wat voelde ik me oud
Juup©maandag 26 oktober 2009 @ 22:13
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 22:13 schreef ArTiC het volgende:

[..]



Was zaterdag na 13 jaar ofzo voor het eerst weer in Dadas...sommige dingen veranderen nooit, en wat voelde ik me oud
Heej jij hier
ArTiCmaandag 26 oktober 2009 @ 22:16
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 22:13 schreef Juup© het volgende:

[..]

Heej jij hier
ik woon in Helmond, jij niet...dusse
jij hier?
Juup©maandag 26 oktober 2009 @ 22:22
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 22:16 schreef ArTiC het volgende:

[..]

ik woon in Helmond, jij niet...dusse
jij hier?
Jij woont ook niet in Eindhoven net als ik....dusse ?
Paaskonijndinsdag 27 oktober 2009 @ 00:02
Helmond.
Giadinsdag 27 oktober 2009 @ 11:26
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 00:02 schreef Paaskonijn het volgende:
Helmond.
Wat vind jij van de naam: Poppodium Lakei?

Ik vind het niks!! Domme naam. Ook de medewerkers vinden het een domme naam.

Plato is toch eigenlijk een begrip!!!
Patchdinsdag 27 oktober 2009 @ 11:30
Lakei in Eikal veranderen
Giadinsdag 27 oktober 2009 @ 11:52
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 11:30 schreef Patch het volgende:
Lakei in Eikal veranderen
Tja, iemand opperde ook al dat het een vergelijking was met Pop-ei. Nu Lak-ei.
Anderen hadden het over la-Kei, als in de Kei. Maar het moet slaan op de dienstverlenende functie van het poppodium.

En dan? Een lakei in livrei aan de deur zetten?
ArTiCdinsdag 27 oktober 2009 @ 13:05
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 11:26 schreef Gia het volgende:

[..]

Wat vind jij van de naam: Poppodium Lakei?

Ik vind het niks!! Domme naam. Ook de medewerkers vinden het een domme naam.

Plato is toch eigenlijk een begrip!!!
een begrip idd
wat voor begrip?
Nou, een leegstaand, ongebruikt, duur pand...daar staat plato nu voor.
Giadinsdag 27 oktober 2009 @ 13:12
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 13:05 schreef ArTiC het volgende:

[..]

een begrip idd
wat voor begrip?
Nou, een leegstaand, ongebruikt, duur pand...daar staat plato nu voor.
Het is niet ongebruikt. Ze zijn het, as we speak, aan 't schilderen en opknappen. Er wordt nog steeds door (beginnende) bands gerepeteerd ism 't Kunstkwartier.

Overigens, de nieuwe kleuren worden antraciet en wit.

En de naam? Ach, een kind uit een kinderbandje snapte niet zo goed wat 'een slechte naam hebben' betekent. Hij vond "Plato" eigenlijk best een goede naam.
Paaskonijnwoensdag 28 oktober 2009 @ 00:48
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 11:26 schreef Gia het volgende:

[..]

Wat vind jij van de naam: Poppodium Lakei?

Ik vind het niks!! Domme naam. Ook de medewerkers vinden het een domme naam.

Plato is toch eigenlijk een begrip!!!
Seriously Lakei ?
Giawoensdag 28 oktober 2009 @ 10:06
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 00:48 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Seriously Lakei ?


http://www.ed.nl/regio/helmondstad/article5688085.ece

[ Bericht 11% gewijzigd door Gia op 28-10-2009 10:15:19 ]
Paaskonijnwoensdag 28 oktober 2009 @ 14:09
Pff wat een zwakke naam.
Hellemondwoensdag 28 oktober 2009 @ 23:10
Nieuwe naam, wie weet deze keer een goede start...
Ben benieuwd wat ze na de verhuizing met het gebouw gaan doen.
Giadonderdag 29 oktober 2009 @ 07:21
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 23:10 schreef Hellemond het volgende:
Nieuwe naam, wie weet deze keer een goede start...
Ben benieuwd wat ze na de verhuizing met het gebouw gaan doen.
Naar wat ik gehoord heb, gaat dat sowieso nog wel 3 jaar duren. Daarom zijn ze nu ook aan 't opknappen.

Maar goed, vind het nog steeds jammer van de naam. Vond 'plato' wel wat hebben. Je kunt een slechte naam toch wel oppoetsen......Daarbij geloof ik niet dat er wat zal veranderen, wat betreft het gedrag of de instelling van de bezoekers. Misschien meer en betere controles op drugs of zo. Maar in de volksmond blijft het gewoon 'plato', denk ik.

"Ej, goadde gei zoaterdag ôk noar de Lakei?"

Dat bekt toch niet!!
Paaskonijnzaterdag 31 oktober 2009 @ 00:08
Ik vind overigens de zijkant van de nieuwe bibliotheek zo idioot lelijk vergeleken met de rest van het gebouw, het ziet er al niet uit, maar die zijkant .
Giazaterdag 31 oktober 2009 @ 01:37
quote:
Op zaterdag 31 oktober 2009 00:08 schreef Paaskonijn het volgende:
Ik vind overigens de zijkant van de nieuwe bibliotheek zo idioot lelijk vergeleken met de rest van het gebouw, het ziet er al niet uit, maar die zijkant .
Kom daar niet zo vaak langs. Om te parkeren in de Elzas komen wij van de andere kant. Als ik weer eens in de stad ben, zal ik eens gaan kijken.
ArTiCvrijdag 6 november 2009 @ 18:42
quote:
'Bepaalde clubs Helmond in ban'

SOMEREN - De voetbalclubs in de gemeenten Someren en Asten onderzoeken de mogelijkheid om wedstrijden tegen bepaalde Helmondse verenigingen niet meer te hoeven spelen.

Directe aanleiding is een incident bij het duel Someren 12 – Oranje Zwart 3. De clubscheidsrechter kreeg daarbij volgens Someren- voorzitter Leo Breukers klappen van Helmondse spelers.

De verenigingen in Someren en Asten stellen dat dit niet een op zichzelf staand incident is. Er zijn in het verleden meer vervelende gebeurtenissen voorgekomen. "De dag na het geval in Someren kwamen we met alle clubs bij elkaar", legt Breukers uit. "Wij zijn verenigd in de Waarde(n)volle club en komen periodiek bijeen. We vroegen ons af wat we ermee moesten." Voor SV Someren, Lierop, SVSH, SSE, NWC, ONDO en Olympia Boys is de maat vol. In een brief aan de KNVB vragen zij of het mogelijk is om bepaalde wedstrijden niet te hoeven spelen. Namen van clubs zijn in het schrijven overigens niet genoemd.

Breukers: "Als je nu twee wedstrijden niet speelt, word je uit de competitie genomen. Het goede gedrag wordt dan juist bestraft en het slechte niet. In de brief geven wij aan dat de wereld niet teveel op de kop moet gaan staan. Ook hopen we dat de KNVB naar wedstrijden die risicovol zijn een waarnemer stuurt. Dan kan er adequaat gereageerd worden, mocht het fout gaan." Someren 12 wil de uitwedstrijd tegen Oranje Zwart 3 liever niet meer spelen. "Het team en de scheidsrechter zijn na die wedstrijd bij elkaar geweest. Ze hebben aangegeven dat ze er tegenop zien om daar te gaan spelen. Zoals het er nu naar uitziet, gaan ze ook niet", aldus Breukers. De KNVB heeft nog niet gereageerd op de brief van de clubs. Maandag is er een mondelinge behandeling van het incident bij So- meren 12 – Oranje Zwart 3.
http://www.ed.nl/sport/amateurvoetbal/article5766023.ece

raar, ik heb een behoorlijke tijd gevoetbald (bij HVV en PVV) maar die paar keer dat er wat gebeurde kwam echt puur door het geschop en natrappen van teams als Someren, NWC etc...puur omdat je uit Helmond kwam
jaloezie op het feit dat helmond zoveel mooie voetbalclubs heeft?
Paaskonijnvrijdag 6 november 2009 @ 23:24
Ik voetbal nu bij PVV en zou het echt schan-da-lig vinden als PVV hierbij zit. Als die clubs altijd problemen hebben kan dat NOOIT alleen de schuld zijn van de Helmondse clubs. Met Dijkse Boys zijn er, naar wat ik hoor, wel vaker problemen. Maar toen PVV vorig seizoen twee maal problemen had met ONDO was dat écht niet alleen onze schuld, het was tweemaal uit nota bene, waarschijnlijk een thuisfluiter die de uitspelende club weer eens uit de wedstrijd floot. Hoe vaak wij dit seizoen dat al hebben gehad, niet normaal.
Paaskonijnwoensdag 11 november 2009 @ 12:39
Zuid-Koninginnewal is mooi geworden.
Giawoensdag 11 november 2009 @ 12:42
quote:
Op woensdag 11 november 2009 12:39 schreef Paaskonijn het volgende:
Zuid-Koninginnewal is mooi geworden.
Binnenstad ook wel!
Die hebben daar niet te klagen. Licht, ruimte, speelgelegenheid! Daar kunnen de buitenwijken alleen maar van dromen.
F_rwoensdag 11 november 2009 @ 17:20
Speelgelegenheid in de binnenstad?
* ferrari_rood kijkt eens rond maar ziet die niet
Giawoensdag 11 november 2009 @ 17:54
quote:
Op woensdag 11 november 2009 17:20 schreef ferrari_rood het volgende:
Speelgelegenheid in de binnenstad?
* ferrari_rood kijkt eens rond maar ziet die niet
Dan moet je niet rondkijken, maar eens rondfietsen. Of, veiliger misschien, rondrijden.
Bij heel veel nieuwbouwstraten zijn ook speeltoestellen geplaatst. Ziet er allemaal heel netjes uit.
F_rwoensdag 11 november 2009 @ 18:59
Niet hier in de binnenstad hier is het een bouwput. Het zal wel daar achter bij de heistraat zijn. Maar echt binnenstad vind ik dat niet meer.
Patchwoensdag 11 november 2009 @ 21:32
Mooie bibliotheek ook.... Paalwoningen zijn vrijwel uit het zicht....
Paaskonijndonderdag 12 november 2009 @ 22:56
quote:
Op woensdag 11 november 2009 21:32 schreef Patch het volgende:
Mooie bibliotheek ook.... Paalwoningen zijn vrijwel uit het zicht....
Onbegrijpelijk inderdaad. En de zijkant vind ik nog steeds alles slaan.
F_rvrijdag 13 november 2009 @ 20:01
Le Baron is failliet
Paaskonijnvrijdag 13 november 2009 @ 22:45
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 20:01 schreef ferrari_rood het volgende:
Le Baron is failliet
Weinig verrassend, zat echt nóóít iemand binnen. Jaar geleden ofzo zat ik er nog wel vaak met happy hour maar daarna was het echt armoe troef.
Patchvrijdag 13 november 2009 @ 22:57
eten was wel goedkoop, maar dat zag je en proefde je ook....
Gummibeer79dinsdag 17 november 2009 @ 15:04
Ik zit te overwegen van Eindhoven naar Helmond te verkassen.

Maar twijfel behoorlijk.....

Wel of niet doen?
Paaskonijndinsdag 17 november 2009 @ 16:38
Gewoon doen, zoek een goede buurt en het is hier fijn wonen. Vind ik, heb hier nog nooit problemen gehad.

Helmond .
Paaskonijndinsdag 17 november 2009 @ 16:39
Wie heeft trouwens het boekje Helmondse Helden gelezen? Vond het zeer interessant en amusant.
Gummibeer79dinsdag 17 november 2009 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 16:38 schreef Paaskonijn het volgende:
Gewoon doen, zoek een goede buurt en het is hier fijn wonen. Vind ik, heb hier nog nooit problemen gehad.

Helmond .
Is Leonardus (Guljestraat) een beetje ok?

Jij woont al je hele leven in Helmond?

Is de betreffende buurt een beetje ok voor mensen met een kleurtje?
ArTiCdinsdag 17 november 2009 @ 16:52
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 16:47 schreef Gummibeer79 het volgende:

[..]

Is Leonardus (Guljestraat) een beetje ok?

Jij woont al je hele leven in Helmond?

Is de betreffende buurt een beetje ok voor mensen met een kleurtje?
ligt eraan welke kleur je hebt, rondom de leonardus wonen vooral paarse mensen. Groene mensen wonen aan de andere kant van de stad.

ga er eens heen, stap uit je auto en loop door de buurt. Ik denk dat je een aardige indruk zult krijgen.
Gummibeer79dinsdag 17 november 2009 @ 16:56
Was dat zeker van plan om te doen.

Mijn vrouw heeft een kleurtje, vandaar dat ik het toch wel belangrijk vindt dat de buurt daar geen problemen mee heeft. Wordt namelijk een moeilijke zaak dan.

Maar als ik je reactie hoor: het is geen pauperbuurt?
ArTiCdinsdag 17 november 2009 @ 17:02
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 16:56 schreef Gummibeer79 het volgende:
Was dat zeker van plan om te doen.

Mijn vrouw heeft een kleurtje, vandaar dat ik het toch wel belangrijk vindt dat de buurt daar geen problemen mee heeft. Wordt namelijk een moeilijke zaak dan.

Maar als ik je reactie hoor: het is geen pauperbuurt?
Er wonen meer dan genoeg mensen met een kleurtje daar, lijkt mij geen probleem.
wat versta je onder pauperwijk? er woont daar genoeg rotzooi verspreid over dat stuk.
Paaskonijndinsdag 17 november 2009 @ 17:04
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 16:47 schreef Gummibeer79 het volgende:

[..]

Is Leonardus (Guljestraat) een beetje ok?

Jij woont al je hele leven in Helmond?

Is de betreffende buurt een beetje ok voor mensen met een kleurtje?
Vanaf 1998, dus vrijwel alles wat ik me kan herinneren is uit Helmond. Maar dat soort dingen weet ik dus niet , het enige wat ik weet is dat de Oranjebuurt een fijne buurt is. Er zullen er genoeg meer zijn maar die ken ik dan nauwelijks van naam.
F_rdinsdag 17 november 2009 @ 19:09
Voor zover ik weet maar goed ik ben een import helmondster en eigenlijk niet van plan hier nog lang te wonen. Staat de buurt niet zo heel goed bekent. Waar woon je nu in Eindhoven. Dan kan ik wel zeggen of het overeenkomt. Oranjebuurt/zwanenbeemd/stiphout zijn echt goede wijken.
Giadinsdag 17 november 2009 @ 19:31
Geboren en getogen Helmondse.

De binnenstad heeft veel weg van een markt in Marokko. Voor als je dat zoekt.
Iets daarbuiten ligt Leonardus, Helmond Noord en Helmond West. Beetje gemengde buurten, volgens mij. Denk dat de koopwoningen wel in een redelijk deel staan.
Wil je een meer blanke buurt waar een kleurtje geen probleem is, kijk dan eens naar Mierlo-Hout, Rijpelberg, Brouwhuis.
Voor de meer upperclass moet je naar de Oranjebuurt, Stiphout.
En voor de sjiek, maar wel sociaal en vooral politiek correct sjiek hebben we nog Brandevoort. Wel wat duurder, maar dan heb je ook wat. Kun je gerust gaan wonen met een regenbooghuidje, want daar discrimineren ze niet.

Dus, welke kleur is het en wat is jullie opleiding/denkniveau. Denk dat dat laatste nog wel het belangrijkste is om ergens tussen te passen.

Gajes heb je overal, overigens. De betere wijken in Helmond liggen aan de buitenkant in elk geval.

Maar verder, gewoon doen. 't Is echt wel een heel gezellige stad. Vooral 's zomers rondom het havenplein en het Kasteel. Veel evenementen, mooie grote kermis, veel groen, goede scholen tot MBO-niveau.
Giadinsdag 17 november 2009 @ 19:32
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 20:01 schreef ferrari_rood het volgende:
Le Baron is failliet
Nu voor de echies? Vorig jaar gingen er al geruchten dat ie dicht ging....
F_rdinsdag 17 november 2009 @ 19:44
Ja echt er hangt op de deur te koop pacht.
Dus ik neem aan dat het echt einde oefenig is.
Mijn vriend zegt juist dat de rijpelberg heel slecht is. Ik heb er niet zoveel verstand van maar wil absoluut niet blijven wonen waar ik nu woon.
Paaskonijndinsdag 17 november 2009 @ 21:51
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 19:31 schreef Gia het volgende:
Geboren en getogen Helmondse.

Wil je een meer blanke buurt waar een kleurtje geen probleem is, kijk dan eens naar Mierlo-Hout, Rijpelberg, Brouwhuis.
Dat is hier (Oranjebuurt/Zwanenbeemd) ook echt geen probleem hoor.
Gummibeer79woensdag 18 november 2009 @ 09:42
Wil niet persé in een witte buurt. Maar in 'Little Morocco'... dat gaat me ook te ver.
Momenteel in een gemengde wijk bij Winkelcentrum Woensel.

Gemengde wijk is dus zeker geen probleem, zelfs wel een beetje voorkeur.

Daarnaast.... de écht witte wijken zijn ook voor ons niet te betalen, aangezien we wel een huis willen kopen op 1 salaris.
Giawoensdag 18 november 2009 @ 11:43
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 21:51 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Dat is hier (Oranjebuurt/Zwanenbeemd) ook echt geen probleem hoor.
Nee, volgens mij nergens in Helmond. Wil alleen aangeven dat het wel iets upperclass is.
't Is niet bepaald de gewone arbeider of Sjaantje van het naai-atelier dat daar woont, toch? Die gaat er hooguit poetsen!
Giawoensdag 18 november 2009 @ 11:50
quote:
Op woensdag 18 november 2009 09:42 schreef Gummibeer79 het volgende:
Wil niet persé in een witte buurt. Maar in 'Little Morocco'... dat gaat me ook te ver.
Momenteel in een gemengde wijk bij Winkelcentrum Woensel.

Gemengde wijk is dus zeker geen probleem, zelfs wel een beetje voorkeur.

Daarnaast.... de écht witte wijken zijn ook voor ons niet te betalen, aangezien we wel een huis willen kopen op 1 salaris.
Jullie willen dus kopen, op één salaris en liefst gemengde buurt.

Helmond-West en Helmond Noord zijn echt gemengde wijken. De buurten met de koopwoningen zijn wel wat beter, de huurwijken weer wat minder om te wonen. Rijpelberg is niet echt, wat je noemt een levende wijk. Brouwhuis? Tja, daar heb ik niet echt een goed idee van. Kom ik nooit.

In Mierlo-Hout heb je wel huizen onder de 2 ton, en hier wonen ook wel hier en daar wat kleurtjes, een paar gelen, een paar lichtbruinen, een enkele donkerbruine en ja zelfs zwart komt hier voor. Maar niet erg veel. Geloof ook echter niet dat iemand problemen heeft met die mensen. Omdat het er zo weinig zijn, krijg je geen groepsvorming en doen ze gewoon mee.

Kom gewoon gezellig naar Mierlo-Hout!
Als je wilt googlen op funda zoek dan op postcode 5706. Maar let op, die postcode geldt ook voor een groot deel van Brandevoort. En dáár koop je echt niet op één salaris. Hoewel, hangt natuurlijk af van de hoogte van dat salaris!
Paaskonijnwoensdag 18 november 2009 @ 14:43
quote:
Op woensdag 18 november 2009 11:43 schreef Gia het volgende:

[..]

Nee, volgens mij nergens in Helmond. Wil alleen aangeven dat het wel iets upperclass is.
't Is niet bepaald de gewone arbeider of Sjaantje van het naai-atelier dat daar woont, toch? Die gaat er hooguit poetsen!
Dat klopt, maar het kwam op me over alsof we hier op mensen met een kleurtje neerkijken, en dat is niet waar.
ArTiCwoensdag 18 november 2009 @ 14:44
quote:
Op woensdag 18 november 2009 11:50 schreef Gia het volgende:

[..]

Jullie willen dus kopen, op één salaris en liefst gemengde buurt.

Helmond-West en Helmond Noord zijn echt gemengde wijken. De buurten met de koopwoningen zijn wel wat beter, de huurwijken weer wat minder om te wonen. Rijpelberg is niet echt, wat je noemt een levende wijk. Brouwhuis? Tja, daar heb ik niet echt een goed idee van. Kom ik nooit.

In Mierlo-Hout heb je wel huizen onder de 2 ton, en hier wonen ook wel hier en daar wat kleurtjes, een paar gelen, een paar lichtbruinen, een enkele donkerbruine en ja zelfs zwart komt hier voor. Maar niet erg veel. Geloof ook echter niet dat iemand problemen heeft met die mensen. Omdat het er zo weinig zijn, krijg je geen groepsvorming en doen ze gewoon mee.

Kom gewoon gezellig naar Mierlo-Hout!
Als je wilt googlen op funda zoek dan op postcode 5706. Maar let op, die postcode geldt ook voor een groot deel van Brandevoort. En dáár koop je echt niet op één salaris. Hoewel, hangt natuurlijk af van de hoogte van dat salaris!
je stuurt ze nu naar die vissenbuurt...dat wil je ze toch ook niet aandoen...blijf dan lekker in Woensel
ArTiCwoensdag 18 november 2009 @ 14:45
quote:
Op woensdag 18 november 2009 14:43 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Dat klopt, maar het kwam op me over alsof we hier op mensen met een kleurtje neerkijken, en dat is niet waar.
volk wat in de oranjebuurt woont kijkt overal op neer
wannabe rich people
Gummibeer79woensdag 18 november 2009 @ 15:13
Maar de Uiverlaan, daar in de buurt.....
ArTiCwoensdag 18 november 2009 @ 15:15
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:13 schreef Gummibeer79 het volgende:
Maar de Uiverlaan, daar in de buurt.....
De oostkant van de Uiverlaan: heel gemengd...kan soms al per straat verschillen.
De westkant (vogelbuurt) : goed (maar ook wat duurder)
DjinNwoensdag 18 november 2009 @ 15:17
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:15 schreef ArTiC het volgende:

[..]

De oostkant van de Uiverlaan: heel gemengd...kan soms al per straat verschillen.
De westkant (vogelbuurt) : goed (maar ook wat duurder)
Uiverlaan...paar straten van mij vandaan
DjinNwoensdag 18 november 2009 @ 15:17
oh, hoi btw!
DjinNwoensdag 18 november 2009 @ 15:18
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 15:04 schreef Gummibeer79 het volgende:
Ik zit te overwegen van Eindhoven naar Helmond te verkassen.

Maar twijfel behoorlijk.....

Wel of niet doen?
Heb vroeger in Eindhoven gewoond...en woon nu sinds 3 jaar in Helmond. Heb nog nooit zo fijn gewoond
Ik zeg dus DOEN!
ArTiCwoensdag 18 november 2009 @ 15:19
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:17 schreef DjinN het volgende:

[..]

Uiverlaan...paar straten van mij vandaan
vogelbuurt of binnenstad?
DjinNwoensdag 18 november 2009 @ 15:19
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:19 schreef ArTiC het volgende:

[..]

vogelbuurt of binnenstad?
vogelbuurt
ArTiCwoensdag 18 november 2009 @ 15:22
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:19 schreef DjinN het volgende:

[..]

vogelbuurt
daten?
DjinNwoensdag 18 november 2009 @ 15:23
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:22 schreef ArTiC het volgende:

[..]

daten?
ArTiCwoensdag 18 november 2009 @ 15:24
Nee serieus ff

Vind dat wel een leuk stuk van Helmond, heb er familie wonen
DjinNwoensdag 18 november 2009 @ 15:27
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:24 schreef ArTiC het volgende:
Nee serieus ff

Vind dat wel een leuk stuk van Helmond, heb er familie wonen
Wel? Mijn familie heeft in de muziekbuurt gewoond vroeger.
Ik vind het ook een fijn stuk om te wonen. Ik zou hier voorlopig echt niet meer weg willen. Winkelcentrum zowat voor de deur, bushalte, leuke buren, hoeveel beter kan het nog
Gummibeer79woensdag 18 november 2009 @ 15:28
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:17 schreef DjinN het volgende:

[..]

Uiverlaan...paar straten van mij vandaan
Het gaat om deze plek precies...

http://maps.google.nl/maps?hl=nl&rlz=1I7RNTN_nl&q=Guljestraat+helmond&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Guljestraat,+Helmond&gl=nl&ei=aQQES934B5qsjAf-tqy4AQ&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1&ved=0CAkQ8gEwAA

Da's dan het westen van de uiverlaan ... dus een prima stuk?
DjinNwoensdag 18 november 2009 @ 15:31
quote:
Yep
Gummibeer79woensdag 18 november 2009 @ 15:35
hmmmmm,

Dan blijft het een overweging
ArTiCwoensdag 18 november 2009 @ 15:35
quote:
Dat is het oosten dus.... ik zeg het maar ff
Gummibeer79woensdag 18 november 2009 @ 15:39
Ah, verschil van opvatting.

Ken je de specifieke straat toevallig?
ArTiCwoensdag 18 november 2009 @ 15:43
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:39 schreef Gummibeer79 het volgende:
Ah, verschil van opvatting.

Ken je de specifieke straat toevallig?
nope
Giawoensdag 18 november 2009 @ 17:08
quote:
Op woensdag 18 november 2009 14:44 schreef ArTiC het volgende:

[..]

je stuurt ze nu naar die vissenbuurt...dat wil je ze toch ook niet aandoen...blijf dan lekker in Woensel
Mierlo-hout is een stuk groter dan de vissenwijk.
Ik woon zelf in de houtwijk. Sommige straten daar zijn ruim met veel plantsoen. Binnenin is het wat krapper, daar zou ik me opgesloten voelen. Heb wel wat ruimte nodig. Verder heb je ook nog Ashorst en de juwelenbuurt. Niet te vergeten de apostelwijk, ook mooie, betaalbare huizen en een heel levendige buurtvereniging. En wat te denken van plan akkers, hoewel dan weer net wel wat boven de 2 ton en sommige vrijstaande villa's nog wat duurder, maar wel een mooie wijk. Vlakbij de bossen en aan het kanaal.

Overigens is er in de bloemenbuurt ook al wel het een en ander opgeknapt, ook goed om te wonen, lijkt me.
Giawoensdag 18 november 2009 @ 17:09
quote:
Op woensdag 18 november 2009 15:13 schreef Gummibeer79 het volgende:
Maar de Uiverlaan, daar in de buurt.....
Op één salaris, zei je toch? Nou ja, als je een hoog salaris hebt....
Giawoensdag 18 november 2009 @ 17:22
quote:
Nee. Dan nog liever de andere kant van de Uiverlaan.

De uiverlaan zelf is geloof ik nogal aan de prijzige kant.
Gummibeer79woensdag 18 november 2009 @ 17:46
Ok...

Weet je, ik ga komend weekend eens even kijken denk ik.

Even kijken wat het gevoel is...
F_rwoensdag 18 november 2009 @ 19:09
Wij zijn wel wezen kijken naar een huis in de vissenbuurt is dat zo slecht? Maar ik heb mijn zinnen toch meer op eindhoven gezet.
En Gummibeer in welk deel van woensel woon je nu? Woensel is nog best groot.
Paaskonijnwoensdag 18 november 2009 @ 22:39
quote:
Op woensdag 18 november 2009 14:45 schreef ArTiC het volgende:

[..]

volk wat in de oranjebuurt woont kijkt overal op neer
wannabe rich people
Sure.
Giadonderdag 19 november 2009 @ 06:12
quote:
Op woensdag 18 november 2009 19:09 schreef ferrari_rood het volgende:
Wij zijn wel wezen kijken naar een huis in de vissenbuurt is dat zo slecht?
Ik heb van mijn 9 tot mijn 21ste in de vissenwijk gewoond. Prima buurt. Tenminste het deel tussen 'de Barrier' en de Aldi. Achter de Aldi had in mijn tijd een slechte naam. Maar het schijnt nu wel iets beter te zijn.
Giadonderdag 19 november 2009 @ 06:13
quote:
Op woensdag 18 november 2009 22:39 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Sure.
Kom op, het is van oudsher de kakbuurt.
Wij maakten altijd grapjes dat daar bij het warm eten een biefstuk met vieren gedeeld werd.

Of, is dat geen grapje?
Paaskonijndonderdag 19 november 2009 @ 17:55
Wij eten geen biefstuk.

Ik vind eigenlijk de mensen die ik ken en die hier wonen helemaal niet meer zo kak.
Paaskonijndonderdag 1 april 2010 @ 18:18
Helmond !
Juup©donderdag 1 april 2010 @ 18:44
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 15:04 schreef Gummibeer79 het volgende:
Ik zit te overwegen van Eindhoven naar Helmond te verkassen.

Maar twijfel behoorlijk.....

Wel of niet doen?
Niet doen.
onderjasdonderdag 1 april 2010 @ 18:58
quote:
Op donderdag 1 april 2010 18:44 schreef Juup© het volgende:

[..]

Niet doen.
Wat hij zegt.
ArTiCdonderdag 1 april 2010 @ 19:05
quote:
Op donderdag 1 april 2010 18:44 schreef Juup© het volgende:

[..]

Niet doen.
1 april!
Juup©donderdag 1 april 2010 @ 19:11
quote:
Op donderdag 1 april 2010 19:05 schreef ArTiC het volgende:

[..]

1 april!
DjinNdonderdag 1 april 2010 @ 19:21
quote:
Op donderdag 1 april 2010 19:05 schreef ArTiC het volgende:

[..]

1 april!
Wat een grapje is ie toch he
Patchdonderdag 1 april 2010 @ 19:23
Giel Beelen heeft Gerard Joling flink voor de gek gehouden. De zanger was vandaag op weg naar de 3FM-studio, toen de lift stil bleef staan. Joling kon echter niet zo lachen om de 1 aprilgrap van de radio-dj. De artiest bleek last van claustrofobie te hebben.

Beelen was niet de enige die 1 april aangreep om een goede grap uit te halen. De Britse krant The Sun presenteerde met trots een pagina met een smaakje. Lezers konden het ter plekke testen, maar allergisch aangelegde mensen moesten alert zijn, want de pagina 'kon resten van noten bevatten'.

BBC's radioprogramma 'Today' onthulde dat de moeder van de Britse dichtende trots William Shakespeare een Française bleek te zijn. En volgens de collega's van de Daily Mail vloog hun koningin Elizabeth met budgetmaatschappij Easy Jet, inclusief bewijsmateriaal in de vorm van een foto.

Diverse BN'ers zijn ook in de ban van de datum. Patty Brard, Fiona Hering en Evert Santegoeds ontvingen ieder een mysterieus boeket. Op het kaartje bij de bloemen, die afkomstig zijn uit Helmond, staat slechts geschreven 'dit is geen 1 aprilgrap'. Het houdt de gemoederen van de sterren flink bezig, zo blijkt op Twitter.
Paaskonijnvrijdag 2 april 2010 @ 16:19
Had het ook gelezen, dat zoiets de pers haalt..
Paaskonijnzondag 11 april 2010 @ 21:41
Fuck hé, van 1 tot 6 stonden heel de Julianalaan, Kanaaldijk Noord-Oost en Oostende vol met auto's omdat je bij het tankstation bij de Albert Heijn voor 1 euro kon tanken. Was een actie omdat het tankstation 10 jaar bestond en je dan kon tanken met de benzineprijs van toen. Maar we hebben er behoorlijk lang over gedaan om de oprit weer op te komen.
ArTiCzondag 11 april 2010 @ 21:54


stelletje schrapers
Paaskonijnzondag 11 april 2010 @ 21:56
Wat een apart meisje die eerste.
Juup©zondag 11 april 2010 @ 21:58
quote:
Op zondag 11 april 2010 21:54 schreef ArTiC het volgende:


stelletje schrapers
Idd, ja. Beetje in de file staan tussen al die paupers.
Juup©zondag 11 april 2010 @ 21:59
quote:
Op zondag 11 april 2010 21:56 schreef Paaskonijn het volgende:
Wat een apart meisje die eerste.
Een Helliemondse snol.
ArTiCzondag 11 april 2010 @ 22:01
quote:
Op zondag 11 april 2010 21:59 schreef Juup© het volgende:

[..]

Een Helliemondse snol.
ja, hij heeft mijn vader aangeraakt

jezus...bang voor aids ofzo
Juup©zondag 11 april 2010 @ 22:26
quote:
Op zondag 11 april 2010 22:01 schreef ArTiC het volgende:

[..]

ja, hij heeft mijn vader aangeraakt

jezus...bang voor aids ofzo
Giamaandag 12 april 2010 @ 08:16
quote:
Op zondag 11 april 2010 21:58 schreef Juup© het volgende:

[..]

Idd, ja. Beetje in de file staan tussen al die paupers.
Goeie genade! Ik wist het niet, maar dan nog was ik daar niet tussen gaan staan. Je bent de helft van je winst al kwijt voordat je uberhaupt bij de pomp bent!
Patchmaandag 12 april 2010 @ 08:48
quote:
Op zondag 11 april 2010 21:54 schreef ArTiC het volgende:


stelletje schrapers
En ik ken 2 van de geinterviewden, maar ik zeg niet welke
Paaskonijnmaandag 12 april 2010 @ 15:33
quote:
Op maandag 12 april 2010 08:48 schreef Patch het volgende:

[..]

En ik ken 2 van de geinterviewden, maar ik zeg niet welke
Die vrouw met het vlotte kapsel en dat meisje in het begin?
ArTiCmaandag 12 april 2010 @ 15:36
quote:
Op maandag 12 april 2010 08:48 schreef Patch het volgende:

[..]

En ik ken 2 van de geinterviewden, maar ik zeg niet welke
je bent die vader?
Patchdinsdag 13 april 2010 @ 17:43
ArTiCdinsdag 13 april 2010 @ 18:04
ohjee..vandaag lag er een folder in de brievenbus...de komende 3 zaterdagen geven ze tussen 10 en 20 uur 20ct korting op alle brandstoffen...daar gaan we weer
Paaskonijndinsdag 13 april 2010 @ 22:14
Grapje zeker?
ArTiCdinsdag 13 april 2010 @ 22:52
quote:
Op dinsdag 13 april 2010 22:14 schreef Paaskonijn het volgende:
Grapje zeker?
Paaskonijndinsdag 13 april 2010 @ 22:55
Top.
Hellemondwoensdag 14 april 2010 @ 01:07
Goed om te zien dat het hier weer begonnen is.
Patchwoensdag 14 april 2010 @ 20:04
Helmond bij De Wereld Draait Door !
Paaskonijndonderdag 15 april 2010 @ 15:56
quote:
Op woensdag 14 april 2010 20:04 schreef Patch het volgende:
Helmond bij De Wereld Draait Door !
Wat was er dan?
Patchdonderdag 15 april 2010 @ 22:16
quote:
Op donderdag 15 april 2010 15:56 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Wat was er dan?
Frank Lammers met zijn reportage over Helmond en zijn Helmonders.
Hellemondvrijdag 16 april 2010 @ 10:55
quote:
Op donderdag 15 april 2010 22:16 schreef Patch het volgende:

[..]

Frank Lammers met zijn reportage over Helmond en zijn Helmonders.
Aflevering van gisteren gezien, maar dat item zag ik niet.
Patchvrijdag 16 april 2010 @ 10:58
quote:
Op vrijdag 16 april 2010 10:55 schreef Hellemond het volgende:

[..]

Aflevering van gisteren gezien, maar dat item zag ik niet.
Het was ook afgelopen woensdag, niet gisteren.
Wellicht ook te zien op omroepbrabant.nl ofzo
Paaskonijnvrijdag 16 april 2010 @ 17:44
quote:
Op donderdag 15 april 2010 22:16 schreef Patch het volgende:

[..]

Frank Lammers met zijn reportage over Helmond en zijn Helmonders.
En was het enigszins positief?
Giazaterdag 17 april 2010 @ 14:48
En? Weer file bij de pomp vandaag?
Paaskonijnzondag 18 april 2010 @ 03:59
Mwah, stond wel een verkeersregelaar maar het was niet druk ofzo. Tot de brug op zijn drukst volgens mij.
DjinNwoensdag 27 oktober 2010 @ 20:17
Hey :) Ik weet dat er al lang niet meer gepost is in dit topic :@ Maar toch schop ik em eventjes omhoog :Y
Weet er iemand iets over het ongeluk wat net bij Van Duppen Witgoed op de Oostende is gebeurd ? Mijn vader reed er langs toen ie me op ging halen van het station. Hij zei dat er een vrouw op het fietspad lag en dat er een ambulance en politie bij stond. Toen we terug naar huis reden lag de vrouw nog steeds op het fietspad. Leek wel of er een jas helemaal over haar heen lag. De ziekenbroeders en politie die er bij stonden deden ook niet bijzonder veel en er stond geen brancard oid klaar.
Denk dat het net anderhalf á 2 uur geleden is gebeurd.
Aangezien ik er net 5 minuten vandaan woon was ik eigenlijk wel benieuwd wat er gebeurd is.
Paaskonijnwoensdag 27 oktober 2010 @ 22:43
Absoluut geen idee maar ben benieuwd.
Vendrisdonderdag 28 oktober 2010 @ 02:20
Jeutje het Helmond topic is weer levend :o
Vendrisdonderdag 28 oktober 2010 @ 02:25
Ik ben sinds die nieuwe layout m'n quote en edit knop kwijt, dus sorry voor de crosspost.

@ DjiN,

Heb op 112brabant gekeken maar zelfs hun hebben er geen informatie over, ook bij de actuele meldingen op het P2000 netwerk staat geen oproep voor ambulance of politie mbt situatie die jij omschreef.

Ik gok op onwelwording wat resulteerde in een (mogelijk dodelijke?) val? Dat komt iig wel vaker voor.
Patchdonderdag 28 oktober 2010 @ 08:08
Op ed.nl ook niets te vinden...
onderjasdonderdag 28 oktober 2010 @ 08:57
Of een oefening.
Patchdonderdag 28 oktober 2010 @ 08:59
Misschien was het wel iets heel ergs / belangrijks, en stopt men het in de doofpot, en nu gaat de Helmondse gemeente achter de mensen aan die het gezien hebben en die erover posten...
oei oei :|W
Vendrisdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:18
@hierboven doe nog een poging hilarisch te zijn, want deze slaat nergens op.
Patchdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:20
klop klop
DjinNdonderdag 28 oktober 2010 @ 11:37
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 02:25 schreef Vendris het volgende:
Ik ben sinds die nieuwe layout m'n quote en edit knop kwijt, dus sorry voor de crosspost.

@ DjiN,

Heb op 112brabant gekeken maar zelfs hun hebben er geen informatie over, ook bij de actuele meldingen op het P2000 netwerk staat geen oproep voor ambulance of politie mbt situatie die jij omschreef.

Ik gok op onwelwording wat resulteerde in een (mogelijk dodelijke?) val? Dat komt iig wel vaker voor.
Ja idd, ik kon ook niks vinden op 112brabant. Nergens eigenlijk :{ Dus ik dacht ik vraag het hier even..misschien dat er een van jullie in de buurt woont. Maar dat onwelwording met dodelijke val zou best nog eens kunnen. Al denk ik dat het ook kan gaan om een gewone dodelijke val. Ik weet uit ervaring dat het bochtje daar verradelijk glad is als het geregend heeft EN er ook nog eens dorre bladeren liggen
Giadonderdag 28 oktober 2010 @ 14:26
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 02:25 schreef Vendris het volgende:
Ik ben sinds die nieuwe layout m'n quote en edit knop kwijt, dus sorry voor de crosspost.
Ze zijn er wel, maar je ziet ze niet onmiddellijk.
Rechtsboven zie je twee kleine pijltjes omhoog en twee omlaag.
Daaronder komen met de mouseover de knoppen tevoorschijn.
Vendrisdonderdag 28 oktober 2010 @ 15:22
@Gia

Thanks voor je reply! Denk dat het met firefox nog niet helemaal naar behoren werkt daar ze hier niet zichtbaar worden.

Tevens de krant nagelezen maar niks kunnen vinden over dit voorval, tenzij ik er overheen gelezen heb..
Giadonderdag 28 oktober 2010 @ 16:14
quote:
1s.gif [b]Op donderdag 28 oktober 2010 15:22 Tevens de krant nagelezen maar niks kunnen vinden over dit voorval, tenzij ik er overheen gelezen heb..
Heb je ook naar de overlijdensadvertenties gekeken? Soms kun je daar ook veel informatie uithalen. Iemand die 'plotseling uit ons midden is weggerukt', of 'wij respecteren je keuze' enz....

Misschien was vandaag daar ook nog te vroeg voor en staat het er morgen in.
fairytalessuckmaandag 8 november 2010 @ 21:55
Helmonddddddddddddd. *O*
Paaskonijnmaandag 8 november 2010 @ 22:38
Ik ga binnenkort Helmond verlaten. Ofja, doordeweeks.

Nieuwe lay-out is kut.
fairytalessuckmaandag 8 november 2010 @ 22:41
Hmmm waarom dat? :)
Ga je op kamers? Of zeg ik nu iets heel doms? :')
Paaskonijndinsdag 9 november 2010 @ 21:43
Nee hoor, je zegt niks doms. Je hebt het helemaal goed. Ik studeer in Nijmegen.
fairytalessuckdinsdag 9 november 2010 @ 21:52
Hm ja dan kan ik het me wel voorstellen dat je vertrekt ja.
Sowieso is dat een leukere stad (kan moeilijk anders :') ) & scheelt veel reistijd.
Vendriswoensdag 10 november 2010 @ 17:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 november 2010 21:52 schreef fairytalessuck het volgende:
Hm ja dan kan ik het me wel voorstellen dat je vertrekt ja.
Sowieso is dat een leukere stad (kan moeilijk anders :') ) & scheelt veel reistijd.
Niet zo denigrerend over ons aller Helmond :N :{w
Paaskonijnvrijdag 12 november 2010 @ 23:19
Ik vind Helmond eigenlijk behoorlijk prima. Woon hier toch zo'n miljard keer liever dan in Rotterdam ofzo. Gewoon op de goede plaatsen komen.
Giazaterdag 13 november 2010 @ 03:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 november 2010 21:43 schreef Paaskonijn het volgende:
Nee hoor, je zegt niks doms. Je hebt het helemaal goed. Ik studeer in Nijmegen.
Wat studeer je?

Daarbij is er geen stad zo gezellig als ons Hellimond.
Paaskonijnzaterdag 13 november 2010 @ 18:22
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 03:41 schreef Gia het volgende:

[..]


Wat studeer je?

Daarbij is er geen stad zo gezellig als ons Hellimond.
Biologie.
fairytalessuckzaterdag 13 november 2010 @ 18:24
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 november 2010 23:19 schreef Paaskonijn het volgende:
Ik vind Helmond eigenlijk behoorlijk prima. Woon hier toch zo'n miljard keer liever dan in Rotterdam ofzo. Gewoon op de goede plaatsen komen.
Jaa dat klopt, ik zal ook niet zeggen dat het een grafstad is of wat dan ook.
Maar ik vind Den Bosch/Amsterdam toch 10x leuker dan Helmond, dat dan weer wel.