Dat klinkt wel erg makkelijk, alsof je na die 2 weken gewoon even een nieuwe uit de kast trektquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:25 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Misschien nog een weekje of 2 single, maar dan moet ik toch echt m'n ex vergeten en beginnen met een nieuw iemand.
Ik snap eigenlijk niet wat er zo anders aan is,quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:15 schreef Nexie het volgende:
Het is niet echt dat ik niet snap wat er staat, maar meer de hele gedachtengang erachter. Maar het heeft wel iets, gebruik het als charme
Gaat het tegenwoordig niet meer om de persoon zelfquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:25 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Misschien nog een weekje of 2 single, maar dan moet ik toch echt m'n ex vergeten en beginnen met een nieuw iemand.
Ik heb al 'iemand op het oog' en we hebben toegegeven dat we verliefd op elkaar zijn.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:26 schreef Nexie het volgende:
[..]
Dat klinkt wel erg makkelijk, alsof je na die 2 weken gewoon even een nieuwe uit de kast trekt
(Dat zou wat zijn)
Tuurlijk wel, ze is hartstikke leuk.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:27 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Gaat het tegenwoordig niet meer om de persoon zelf?
Ik zie een hoofdletter. Ik zie een leesteken. Het is gewoon 1 lange zinquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:14 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Hoofdletters en leestekens schijnen ook te helpen om iets duidelijker neer te zetten.
Maar ik vind je nog steeds leuk hoor...
Leg dat dan ook duidelijk uitquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:27 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Ik heb al 'iemand op het oog' en we hebben toegegeven dat we verliefd op elkaar zijn.
Het is btw al bijna een maand uit met mn vorige vriendin.
Heb jij nooit het gevoel dat je sneller denkt dat iemand anders of heeft nooit iemand tegen jou gezegd dat je snel praat ?quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:27 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk niet wat er zo anders aan is,
aan mijn gedachtegang.
Wel dat ik onduidelijk/zacht praat. En soms dat ik te snel ga ja. Maar m'n vrienden praten ook snel, dat scheelt. Wel dat ik altijd wat te vertellen heb en overal heel veel van weet.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:35 schreef mrbox het volgende:
[..]
Heb jij nooit het gevoel dat je sneller denkt dat iemand anders of heeft nooit iemand tegen jou gezegd dat je snel praat ?
Hmm moeilijk uit te leggen, sowieso in het vorige deel het gedoe met het herhalen van verhalen. Die theorie zou ik in ieder geval nooit bedenken/hanteren. Ik ben zelf zo verstrooid dat ik hetzelfde verhaal gerust meerdere keren vertel, en ook dingen vergeet die anderen verteld hebbenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:27 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk niet wat er zo anders aan is,
aan mijn gedachtegang.
Naja opeens kwam er wel zo'n heel verhaal na mijn opmerking, wilde het even helder hebbenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:26 schreef m-niki het volgende:
dan heb je het niet goed begrepen Nexie... ergens vertelde ik toch heel duidelijk dat ik niet dat label op PF wilde plakken????
Leuk, zo stelde ik me jou ook voor in mijn (volkomen eerbare) gedachtenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:39 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Wel dat ik onduidelijk/zacht praat. En soms dat ik te snel ga ja. Maar m'n vrienden praten ook snel, dat scheelt. Wel dat ik altijd wat te vertellen heb en overal heel veel van weet.
Ja daarom zei ik het ook. Maar relatief gezien kom je daar meer slimmere mensen tegen. Geloof me, je leeft nu in een cocon van slimme mensen. Probeer eens met de mensen daarbuiten een gesprek aan te gaan. Je zult schrikken.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:43 schreef m-niki het volgende:
IQ heeft slechts zijdelings met universiteit te maken
quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:44 schreef Nexie het volgende:
[..]
Leuk, zo stelde ik me jou ook voor in mijn (volkomen eerbare) gedachten
Ja nou. Hier typ ik wat op dat moment in mij opkomt,quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:42 schreef Nexie het volgende:
[..]
Hmm moeilijk uit te leggen, sowieso in het vorige deel het gedoe met het herhalen van verhalen. Die theorie zou ik in ieder geval nooit bedenken/hanteren. Ik ben zelf zo verstrooid dat ik hetzelfde verhaal gerust meerdere keren vertel, en ook dingen vergeet die anderen verteld hebben
Ook hoe je met die jongens omgaat, je mening over hen lijkt enorm vaak te veranderen en ik heb eigenlijk nooit een idee wat je nou echt van ze vindt. Maar dit kan ook aan mij liggen, natuurlijk.
[..]
Naja opeens kwam er wel zo'n heel verhaal na mijn opmerking, wilde het even helder hebben
Als ik een verhaal of een verslag uitwerk dan is het heel duidelijk, logisch en gestructureerd. Echt waar. Ik heb er dan enige tijd over na kunnen denken en op die manier de fouten en de niet logische elementen er uit kunnen halen. Dat gaat uiteraard nooit over gevoelens maar over situaties van andere mensen, onderwerpen, situaties etc. Dat vind ik veel gemakkelijker om over te schrijven.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:09 schreef m-niki het volgende:
[..]
overigens...het komt vooral voor dat mensen die goed zijn in begrijpend lezen, zelf ook heel goed hun eigen gedachten om kunnen zetten in een goed te lezen verhaal(ik heb zelf nog niet meegemaakt dat het andersom ook het geval is, maar uiteraard zullen er uitzonderingen zijn die de regel bevestigen)
Daar heb ik Fok voor.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:44 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Ja daarom zei ik het ook. Maar relatief gezien kom je daar meer slimmere mensen tegen. Geloof me, je leeft nu in een cocon van slimme mensen. Probeer eens met de mensen daarbuiten een gesprek aan te gaan. Je zult schrikken.
ik werk als psycholoog op een ROC (dus MBO van niveau 1 t/m 4 en daarnaast soms ook VAVO mensen: mensen vanaf 16 jaar die in 1 of 2 jaar hun VMBO-tl, havo of VWO af willen maken) dus ik leef niet echt in een cocon van slimme mensen (ik ben overigens in mijn familie de enige die uni heeft gedaan, alle anderen kwamen tot het mbo niv. 3 hooguit...)quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:44 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Ja daarom zei ik het ook. Maar relatief gezien kom je daar meer slimmere mensen tegen. Geloof me, je leeft nu in een cocon van slimme mensen. Probeer eens met de mensen daarbuiten een gesprek aan te gaan. Je zult schrikken.
Ok nu wordt het een stuk duidelijkerquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:46 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Ja nou. Hier typ ik wat op dat moment in mij opkomt,
als ware hoe ik mij op dat moment ergens bij voel. Voordat ik aan vrienden/ouders/relaties mijn mening ergens over geef heb ik deze al twee miljoen keer overdacht en komt er een logisch standvastig antwoord uit. Dit is soms een beetje de warrige kladversie van mijn mening.
Dat had ik eigenlijk niet echt verwacht van je, dat onduidelijke. Ik beeldde me jou wel in als het type dat half huppelend binnenkomt en je overstroomt met een lading opgewekte woordenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:45 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]Haha. Ja ik doe echt mijn best om duidelijk te praten. Maar vaak horen/verstaan mensen mij niet
Blegh. Ik wil op een cursus.
ik wil ook mee op cursus!!quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:52 schreef Nexie het volgende:
[..]
Ok nu wordt het een stuk duidelijkerIk wou dat ik dat kon!
[..]
Dat had ik eigenlijk niet echt verwacht van je, dat onduidelijke. Ik beeldde me jou wel in als het type dat half huppelend binnenkomt en je overstroomt met een lading opgewekte woordenIn ieder geval niet iemand die de kalmte zelve is en heel monotoon spreekt, heb ik gelijk?!
* Nexie doet wel mee met cursus trouwens, krijgt ook vrij vaak "huh?" te horen omdat de woorden er te snel uit willen
In mijn hoofd @ fok @ msn ben ik energiek en huppeligquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:52 schreef Nexie het volgende:
[..]
Ok nu wordt het een stuk duidelijkerIk wou dat ik dat kon!
[..]
Dat had ik eigenlijk niet echt verwacht van je, dat onduidelijke. Ik beeldde me jou wel in als het type dat half huppelend binnenkomt en je overstroomt met een lading opgewekte woordenIn ieder geval niet iemand die de kalmte zelve is en heel monotoon spreekt, heb ik gelijk?!
* Nexie doet wel mee met cursus trouwens, krijgt ook vrij vaak "huh?" te horen omdat de woorden er te snel uit willen
Zangerige stem?! Nu ben ik wel erg benieuwd hoe zoiets klinkt, haha.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:00 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
-Verhaaltje-
gevoelens + verwoorden gaat soms een beetje mis.
quote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:12 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Zou ook heel goed kunnen. Hier neer typen gaat nog wel maar er over praten is een brug te ver.
Oh ja, dat is zo'n beetje wat ik wilde zeggen toenstraks. Ik kreeg een beetje het idee dat je zelf ook vaak twijfelt over je gevoelens of verandert van gevoelens, omdat je (als ik goed heb gelezen) vaak twijfelt over het nakomen van afspraken met jongens enzo. Soms lijkt het ook of die jongens je overtuigen om dingen te doen waarvan je niet zeker bent of je het wilt.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:12 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Zou ook heel goed kunnen. Hier neer typen gaat nog wel maar er over praten is een brug te ver.
ehmmm....volgende vraag?quote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:27 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Oké maar genoeg over mij.
Wat vind jij van mij?
Grapjequote:
Hoe is het met u en the single life?quote:
Jij hebt ook echt een levensverhaal.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:42 schreef Lastpost het volgende:
Gevoelens zijn gewoon een rottig onderwerp, dat vermijd ik liever ook.
Al ligt het er wel aan met wie ik er over spreek, heb de psych in een uur m'n hele levensverhaal verteld zonder enige emotie omdat diegene me niets doet, maar hoe dierbaarder de ander voor me is, hoe meer moeite het me kost om over bepaalde zaken te praten.
Sowieso zijn Rotterdammers geen praters als het over emoties en gevoelens gaat heb ik begrepen, dus wat dat betreft pas ik perfect in dat plaatje.
Dat heeft iedereen wel denk ik, alleen het een is wat boeiender om te vermelden dat het ander.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:43 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Jij hebt ook echt een levensverhaal.
Dat sommige mensen zo vol blijven houdenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:48 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
mr gala zegt:
ja normaal zou ik dat niet meer vragen, maar nu wil ik het toch nog een keer proberen om wat met je af te spreken..
hij heeft het hoog in z'n bol
ik voelde me wel lullig maar dat is nu over.
sorry voor de trage reactie...was even een halve kilo willekeurig fruit in m'n blender aan het mikkenquote:
lekkerquote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:54 schreef Abbadon het volgende:
[..]
sorry voor nde trage reactie...was even een halve klio willekeurig fruit in m'n blender aan het mikken
met mij is het prima...still single, still alive......en jij mag hier officieel niet komen, natuurlijk
je doet het zelf hoorquote:
kiwi, banaan, mango, ijsblokjes, blender...niet slecht, al zeg ik het zelfquote:
I Know I knowquote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:54 schreef Abbadon het volgende:
[..]
sorry voor nde trage reactie...was even een halve klio willekeurig fruit in m'n blender aan het mikken
met mij is het prima...still single, still alive......en jij mag hier officieel niet komen, natuurlijk
ja. m'n hoofd ontploft. ik ga even in m'n eentje over m'n gedachten nadenken wel een goed idee. Dan blijven het ook mijn gedachten.quote:
je mag je gedachten altijd komen delen hoor, maar soms is het misschien beter van nietquote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:56 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
ja. m'n hoofd ontploft. ik ga even in m'n eentje over m'n gedachten nadenken wel een goed idee. Dan blijven het ook mijn gedachten.
samenvatting:quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:01 schreef liefie_ het volgende:
Ik heb er echt niks van mee gekregen hoor
Dus met het risico dat ik zomaar ondoordacht ergens in val...
Wat dacht je van zeggen niet vervelend bedoeld maar ik zie je niet zo zitten, vandaar dat ik je afwees
Zijn eigen vrienden zeggen dat over hem?quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:02 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
samenvatting:
ik vind hem leuk
hij zegt dat hij mij leuk vindt
zijn vrienden zeggen dat hij fout is
PF zegt afspraakje eventjes van te voren af
nou ja. mijn vrienden die hem ook wel een beetje kennen.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:04 schreef Nexie het volgende:
[..]
Zijn eigen vrienden zeggen dat over hem?
Maar als zijn/haar vrienden dat zeggen, dan moet er wel iets van waar zijn.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:05 schreef Lastpost het volgende:
Samenvatting van de samenvatting:
Je laat je (weer?) leiden door de meningen van anderen en maakt daarop je beslissing zonder te weten of die daadwerkelijk een kern van waarheid bevat.
Dan val je gewoon simpelweg op de verkeerde types als je daarna nog steeds interesse hebt in die jongen, want echt afwijzend kan ik haar reacties niet noemen.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:06 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Maar als zijn/haar vrienden dat zeggen, dan moet er wel iets van waar zijn.
wat heb jij gedronken?quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:07 schreef liefie_ het volgende:
Waarom aan beginnen als je twijfelt?
Er zijn er nog 6 miljart of zo op aarde
Of is dat het totaal van de mensheid? 3 miljart dan maar dat lijken me er ook genoeg
Daar zit wel wat in. Het zou eigenlijk van begin af aan goed moeten voelenquote:
Duidelijk verhaal, als je al twijfelt nog voordat je wat hebt, dan kun je je hart vasthouden.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:11 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Daar zit wel wat in. Het zou eigenlijk van begin af aan goed moeten voelen
Wss is een leuke periode van een paar maanden de max wat je er dan uit kan halen.Een geslaagde relatie lijkt me dan niet lukkenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:14 schreef Lastpost het volgende:
Duidelijk verhaal, als je al twijfelt nog voordat je wat hebt, dan kun je je hart vasthouden.![]()
Het moet toch juist die klik zijn, dat goede gevoel en al die kleine randzaken die de verliefdheid zo mooi maken.![]()
En niet bij je eerste date zitten met de gedachte in je achterhoofd dat het een fout figuur is, kans van slagen lijkt me dan toch echt nihiel.
Inderdaad, dit soort kwesties zijn zo overduidelijk dat je geen praktijkervaring nodig hebt om erachter te komen dat het niet bepaald picture-perfect zal gaan worden.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:15 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Wss is een leuke periode van een paar maanden de max wat je er dan uit kan halen.Een geslaagde relatie lijkt me dan niet lukken
Maargoed zoveel weet ik er ook weer niet van, maar met een beetje logisch nadenken kom je een heel eind
Volgens mij he.. op het moment dat je op fok in r&p een topic maakt over of je wel iets moet beginnen met iemand, je door moet gaan met een relatie etc..quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:19 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Inderdaad, dit soort kwesties zijn zo overduidelijk dat je geen praktijkervaring nodig hebt om erachter te komen dat het niet bepaald picture-perfect zal gaan worden.
quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:20 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
eigenlijk ben ik de foute persoon in het verhaal maar weet ik het zo te verwoorden dat anderen fout lijken.
zo.
en nu ga ik dronken worden.
Oh zo. Duidelijk.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:20 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
eigenlijk ben ik de foute persoon in het verhaal maar weet ik het zo te verwoorden dat anderen fout lijken.
zo.
en nu ga ik dronken worden.
DAt vind ik idd een mooi receptje voor je levenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:21 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Volgens mij he.. op het moment dat je op fok in r&p een topic maakt over of je wel iets moet beginnen met iemand, je door moet gaan met een relatie etc..
dan is het antwoord volgens mij standaard 'nee' .
En bij de vragen, moet ik een stap zetten om haar te versieren. Altijd 'ja'
Shhhh zeg dat nou niet, dadelijk valt het stilquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:21 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Volgens mij he.. op het moment dat je op fok in r&p een topic maakt over of je wel iets moet beginnen met iemand, je door moet gaan met een relatie etc..
dan is het antwoord volgens mij standaard 'nee' .
En bij de vragen, moet ik een stap zetten om haar te versieren. Altijd 'ja'
Nou komt dat misschien ook omdat de TS al twijfelt, anders zou ie niet op internet de meningen peilen over ZIJN/HAAR relatie waarvan de lezers nog geen 0,00000001% kennis hebben.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:21 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Volgens mij he.. op het moment dat je op fok in r&p een topic maakt over of je wel iets moet beginnen met iemand, je door moet gaan met een relatie etc..
dan is het antwoord volgens mij standaard 'nee' .
En bij de vragen, moet ik een stap zetten om haar te versieren. Altijd 'ja'
Ja zo lijkt het wel soms, maar volgens mij komt dat meer omdat er heel veel mensen (ikzelf incluis) eigenlijk van een ander willen/moeten horen wat ze zelf al weten.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:21 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Volgens mij he.. op het moment dat je op fok in r&p een topic maakt over of je wel iets moet beginnen met iemand, je door moet gaan met een relatie etc..
dan is het antwoord volgens mij standaard 'nee' .
En bij de vragen, moet ik een stap zetten om haar te versieren. Altijd 'ja'
Dat klopt. krijg je wat meer inzicht en verhalen en toch een gevoel van: ik wist wel dat ik het goed had. Gewoon doorzetten want zo raar denk ik nietquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:26 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja zo lijkt het wel soms, maar volgens mij komt dat meer omdat er heel veel mensen (ikzelf incluis) eigenlijk van een ander willen/moeten horen wat ze zelf al weten.
Dat is ook zeker waar!quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:26 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja zo lijkt het wel soms, maar volgens mij komt dat meer omdat er heel veel mensen (ikzelf incluis) eigenlijk van een ander willen/moeten horen wat ze zelf al weten.![]()
@liefie: laat maar
Weet je wat dan nog het leukste is? Dat wanneer je ze advies wil geven ze zeggen: "Ja maar je weet niks van de situatie af, je weet niet hoe ie is"quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:25 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Nou komt dat misschien ook omdat de TS al twijfelt, anders zou ie niet op internet de meningen peilen over ZIJN/HAAR relatie waarvan de lezers nog geen 0,00000001% kennis hebben.![]()
En bij twijfel is het nee-advies nog altijd het beste.
Zeker.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:32 schreef liefie_ het volgende:
Andere kunnen nooit voor je beslisen zeker niet in belangrijke zaken
De mening van anderen willen horen is volgens mij alleen omdat je niet 100% verantwoordelijk wil zijn als het mis gaan
Dan kun je altijd nog gaan van ja maar iedereen zei....
Heel veel vragen om een advies, moet ik het uitmaken, moet ik blijven..quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:31 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Maar dat is altijd zo.
Sommige mensen willen geen oplossing maar gewoon praten.
Maar je kunt die meningen natuurlijk wel meenemen in de beslissing, ongeacht de zaak.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:32 schreef liefie_ het volgende:
Andere kunnen nooit voor je beslisen zeker niet in belangrijke zaken
De mening van anderen willen horen is volgens mij alleen omdat je niet 100% verantwoordelijk wil zijn als het mis gaan
Dan kun je altijd nog gaan van ja maar iedereen zei....
Zeker wetenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:32 schreef Lastpost het volgende:
Maar toch vind ik die topics wel wat hebben, interessant om te kijken hoe mensen omgaan met bepaalde situaties.
Ik weet niet hoor... Persoonlijk vind ik dat mensen zich altijd te veel aantrekken van zeg maar de realtiteit van anderenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:33 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Zeker.
En gewoon om te kijken/bevestigen of je wel in de realiteit staat.
*en ze klapte haar laptop dicht en liep de deur uit*quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:34 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Misschien komen ze daar pas halverwege het topic achter..
De TS zal het verhaal altijd eenzijdig vertellen. Zoals ik en een ieder ander hier ook doet.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:40 schreef Lastpost het volgende:
Juist een buitenstaander die niet emotioneel bij je betrokken is kan naar mijn mening goed een situatie overzien, zolang ie goed en volledig geschetst is en de antwoorden bij eventuele vragen naar eerlijkheid worden beantwoord.
Maar de TS ziet het vanuit diezelfde kant. Zij/hij verteld hoe zij/hij het ziet, en of het dus voor TS werkt en ervaren wordt.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:41 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
De TS zal het verhaal altijd eenzijdig vertellen. Zoals ik en een ieder ander hier ook doet.
De enkele keer dat ik hier een topic open zal ik echt wel zo open, eerlijk en duidelijk mogelijk (van beiden kanten) m'n verhaal doen.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:41 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
De TS zal het verhaal altijd eenzijdig vertellen. Zoals ik en een ieder ander hier ook doet.
Conclusie: De mensen die dat niet zijn/hebben openen zo een topic en hebben er vervolgens niets aan en doen er niets mee.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:48 schreef liefie_ het volgende:
Als je in staat bent eerlijk antwoord te geven op vragen en een objectief inzicht hebt in je eigen aandeel en zo heb je geen topic nodig dan kun je er zelf met logisch nadenken volgens mij toch echt ook wel uit komen
aka topics maken doe je gewoon voor de aandacht.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:48 schreef liefie_ het volgende:
Als je in staat bent eerlijk antwoord te geven op vragen en een objectief inzicht hebt in je eigen aandeel en zo heb je geen topic nodig dan kun je er zelf met logisch nadenken volgens mij toch echt ook wel uit komen
quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:49 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Conclusie: De mensen die dat niet zijn/hebben openen zo een topic en hebben er vervolgens niets aan en doen er niets mee.
Posten in topics als deze niet dan?quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:50 schreef JoeyT het volgende:
[..]
aka topics maken doe je gewoon voor de aandacht.
Fok=stomquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:52 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Dan krijgen ze niet de antwoorden die ze willen horen. Dus is fok daarna als stom bestempeld
Inderdaad, dus niet zo moeilijk doen...quote:
Dat is ook een kunst hoor.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:53 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Fok=stom
Kom op zeg wat een zwaar gelul voor een bullshit onderwerp...
Single zijn was echt wel cheaperquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:50 schreef Feitosa het volgende:
Nog een 40 tal minuten volzeveren en dan naar de kroeg.
Eens kijken hoeveel geld ik vanavond op kan maken.........![]()
nou zo zwaar vond ik het nou eigenlijk ook weer niet. Is het voetbal afgelopen?quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:53 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Fok=stom
Kom op zeg wat een zwaar gelul voor een bullshit onderwerp...
Nee hoor, weet je wat sieraden kosten??quote:
Of het is gewoon lekker om de saaie momenten door te komen...quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:57 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Volgens mij zijn mensen gewoon sociale wezens die het nodig hebben zich begrepen te voelen. Vandaar dat wij vreemden met elkaar communiceren.
Dat je het saai vindt is een bewijs dat je een sociaal dier bent. Anders had je je uitstekend kunnen vermaken in je eentje! En had je je nooit verveeld..quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:59 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Of het is gewoon lekker om de saaie momenten door te komen...
Naja zwaar voor het onderwerp waar het over ging: Een analyse van de mensen die een topic op FOK! openen waar v99% een HOAX isquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:58 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
nou zo zwaar vond ik het nou eigenlijk ook weer niet. Is het voetbal afgelopen?
Beweer ik ergens iets anders?quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:59 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Dat je het saai vindt is een bewijs dat je een sociaal dier bent. Anders had je je uitstekend kunnen vermaken in je eentje! En had je je nooit verveeld..
Heel goed!quote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:01 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Ik probeer het EK te vermijden
gaat prima
Maak ze zelf en zelfs die draag ik nooitquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:59 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Nee hoor, weet je wat sieraden kosten??
Ik doelde op de edelmetalen variant. Maar m,n reactie klopte niet helemaal....beetje duf denk ik.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:04 schreef liefie_ het volgende:
[..]
Maak ze zelf en zelfs die draag ik nooit
Make up ook zelden
Voor Portugal 2?quote:
Nice nicequote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:08 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Ik doelde op de edelmetalen variant. Maar m,n reactie klopte niet helemaal....beetje duf denk ik.
Naturel vrouw, interessant. Daar viel ik vroeger echt zwaar op.
Nu heb ik liever opgemaakte sletjes
Die hoeft mn vriendje niet voor me te kopen hoorquote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:08 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Ik doelde op de edelmetalen variant. Maar m,n reactie klopte niet helemaal....beetje duf denk ik.
Naturel vrouw, interessant. Daar viel ik vroeger echt zwaar op.
Naja, toendertijd liep ik rond in de "alto kringen" en tegenwoordig vind je weinig naturel vrouwen, en tja je wilt toch wat.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:13 schreef liefie_ het volgende:
Waarom nu niet meer?
Ik ben niet naturel hooreerder lui
Over smaak valt niet te twisten Feitosa, kies een geur die bij je past, en dat kunnen er best meer zijn.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:21 schreef Feitosa het volgende:
Wat vinden de dames trouwens een betere mannengeur : D&G: by of Jean paul Gaultier?
Die hyebben toch juist veel zwart rond hun ogen en zoquote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:15 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Naja, toendertijd liep ik rond in de "alto kringen" en tegenwoordig vind je weinig naturel vrouwen, en tja je wilt toch wat.
Brachaquote:
Haha ik ga ook soppen van JPG maar dat vond ik een beetje plastischquote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:27 schreef liefie_ het volgende:
JPG ga ik echt van soppen
MAar idd heel persoonlijk en zo
Ik heb nu "Rive Gauche" van Yves Saint Laurent & "Egoïst" van Chanelquote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:21 schreef Feitosa het volgende:
Wat vinden de dames trouwens een betere mannengeur : D&G: by of Jean paul Gaultier?
Nee, toen waren het nog niet van die aanstellers en over het algemeen Hoger geschoolde types.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:26 schreef liefie_ het volgende:
[..]
Die hyebben toch juist veel zwart rond hun ogen en zo
Op zich een mooie quote, maar helaas wordt men ook op fok zelden begrepenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:57 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Volgens mij zijn mensen gewoon sociale wezens die het nodig hebben zich begrepen te voelen. Vandaar dat wij vreemden met elkaar communiceren.
quote:Op zondag 8 juni 2008 00:07 schreef Logician het volgende:
Ik ben net benaderd door een schrijfter van een weekblad voor een interview aan de hand van mijn weblog
stoerquote:Op zondag 8 juni 2008 00:07 schreef Logician het volgende:
Ik ben net benaderd door een schrijfster van een weekblad voor een interview aan de hand van mijn weblog
gaat over "mijn wereld" mijn ervaringswereld zeg maarquote:Op zondag 8 juni 2008 00:11 schreef Abbadon het volgende:
[..]
stoerik zou er haast je weblog van gaan inkijken
![]()
wat is de insteek van het interview?
same herequote:Op zondag 8 juni 2008 00:13 schreef dawg het volgende:
[..]
Dat zou dan de eerste vriendin worden die ik ga kopen.
Zeker een complimentquote:Op zondag 8 juni 2008 00:11 schreef Logician het volgende:ze had mijn blog gelezen en was er van onder de indruk en daar wil ze een stuk aan wijden in een damesweekblad, op zich wel een compliment denk ik
vanwaar dequote:Op zondag 8 juni 2008 00:11 schreef Logician het volgende:
[..]
gaat over "mijn wereld" mijn ervaringswereld zeg maar
*kuch*quote:Op zondag 8 juni 2008 00:13 schreef dawg het volgende:
[..]
Dat zou dan de eerste vriendin worden die ik ga kopen.
sja dequote:Op zondag 8 juni 2008 00:19 schreef Abbadon het volgende:
vanwaar de? je mag best een beetje trots zijn op jezelf, zo te lezen
Alleen maar interessanterquote:Op zondag 8 juni 2008 00:19 schreef Logician het volgende:
[..]
sja deomdat mijn wereldbeeld nogal wereldvreemd is zo nu en dan
ach, als je gezegd had dat het niet de eerste keer was, was er meer aan de hand geweestquote:
Hij heeft wel gelijk.quote:Op zondag 8 juni 2008 00:19 schreef Logician het volgende:
[..]
sja deomdat mijn wereldbeeld nogal wereldvreemd is zo nu en dan
...en nu even zonder die, overigens schattige, bescheidenheid?quote:Op zondag 8 juni 2008 00:19 schreef Logician het volgende:
[..]
sja deomdat mijn wereldbeeld nogal wereldvreemd is zo nu en dan
Ik voel me ook wel euhm trots denk ik, ik vind het vooral heel erg leuk en wellicht dat er mensen zijn die er iets aan hebbenquote:
was niet bescheiden bedoeltquote:Op zondag 8 juni 2008 00:25 schreef Abbadon het volgende:
[..]
...en nu even zonder die, overigens schattige, bescheidenheid?
Uhu, dit is gewoon pimpwaardig.quote:Op zondag 8 juni 2008 00:25 schreef Logician het volgende:
[..]
Ik voel me ook wel euhm trots denk ik, ik vind het vooral heel erg leuk en wellicht dat er mensen zijn die er iets aan hebben
het één sluit het ander niet uit natuurlijkquote:Op zondag 8 juni 2008 00:26 schreef Logician het volgende:
[..]
was niet bescheiden bedoeltis gewoon de keiharde waarheid
Ja het word een verhaal over zeg maar mijn ervaringen over dat zelfde onderwerpquote:Op zondag 8 juni 2008 00:26 schreef m-niki het volgende:
Hee cool Logician!!! Is het ook een beetje je doelgroep, voor je website? Want zo ja, dan hou je vast een hoop vaste lezers over aan dat interview
enne: goffedomme een film met Don Johnson op net5! En ik dacht nog wel dat er niets interessants op tv was..
Zaterdag hè, stel je voor dat je in de kroeg gaat staan.quote:Op zondag 8 juni 2008 00:32 schreef Messenga het volgende:
Wat een tempo ineens.
Stel je voorquote:Op zondag 8 juni 2008 00:38 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Zaterdag hè, stel je voor dat je in de kroeg gaat staan.
ah, ik wist niet waar dat onderwerp dan over ging, maar heb net je verhaal gelezen enquote:Op zondag 8 juni 2008 00:27 schreef Logician het volgende:
[..]
Ja het word een verhaal over zeg maar mijn ervaringen over dat zelfde onderwerp
Joa, dat na de afgelopen week elke dag dagen van 7 tot 1 uur 's nachts te maken.quote:Op zondag 8 juni 2008 00:38 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Zaterdag hè, stel je voor dat je in de kroeg gaat staan.
De gekkigheid!quote:
quote:Op zondag 8 juni 2008 00:41 schreef m-niki het volgende:
[..]
ah, ik wist niet waar dat onderwerp dan over ging, maar heb net je verhaal gelezen enwat heb je dat helder gedaan! Denk dat het voor anderen die het zich moeilijk voor kunnen stellen hoe het is om ermee te leven, na het lezen van jouw verhaal opeens wél een heel goed beeld hebben...vind ik knap!!!
Tis je vergeven hoorquote:
Ja wij kwamen er ook niet door, nu moet ik weer mojo gaan bellen. Verdomme.quote:Op zondag 8 juni 2008 01:17 schreef Messenga het volgende:
What de hell vanmorgen trouwens,met tickets van Coldplay
Ik mocht ze verkopen, voor 10 minuten.quote:Op zondag 8 juni 2008 01:17 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ja wij kwamen er ook niet door, nu moet ik weer mojo gaan bellen. Verdomme.
quote:Op zondag 8 juni 2008 01:18 schreef Messenga het volgende:
[..]
Ik mocht ze verkopen, voor 10 minuten.
je weet dat hij overleden is, en het laatste deel vooralsnog niet af is?quote:Op zondag 8 juni 2008 01:38 schreef Logician het volgende:
Ik ga mijn bedje maar eens opzoeken, net in een nieuwe serie ( 15 delen van 800blz) van Robert Jordan 'het oog van de wereld' begonnen, te spannend!!!
ook goedemorgenquote:Op zondag 8 juni 2008 10:12 schreef Abbadon het volgende:
zo...half uurtje hardgelopen...ik ben er weer klaar mee voor!
zondag hequote:Op zondag 8 juni 2008 10:32 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
ook goedemorgen![]()
heb je een rustdagje?
quote:
Die is idd heel goed (had um al eens gezien)quote:
Nou, eerst zijn we naar een receptie geweest in het Sheraton hotel, op de 30ste verdieping. Geweldig uitzicht over Brussel!quote:Op zondag 8 juni 2008 11:50 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja? was het leuk? Vertel!
![]()
en @Tegan: nog wat in Loos gebeurd?
Het was echt erg. Haha. Voelde me een beetje ongeliefd door vrijdagavond (lees maar terug), en toen ging ik op Loos (na een hoop wijn) maar hele avond zoenen met die jongen die ik gedate heb (die ene die ik altijd op Loos zoenquote:Op zondag 8 juni 2008 11:50 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja? was het leuk? Vertel!
![]()
en @Tegan: nog wat in Loos gebeurd?
Als hij lekker zoent, wtfquote:Op zondag 8 juni 2008 12:06 schreef Tegan het volgende:
[..]
Het was echt erg. Haha. Voelde me een beetje ongeliefd door vrijdagavond (lees maar terug), en toen ging ik op Loos (na een hoop wijn) maar hele avond zoenen met die jongen die ik gedate heb (die ene die ik altijd op Loos zoen). En dat terwijl ik me voor had genomen om niemand te zoenen. En nu, ja niets. Ik vind het altijd schattig dat hij na Loos me een hele hoop smsjes stuurt, want voor mij hoeft dat eigenlijk niet.
Ik dacht eigenlijk, wat is dat voor een raar wijf?quote:Op zondag 8 juni 2008 11:46 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Die is idd heel goed (had um al eens gezien)
maar die kerel (dat wijf) kan nog goed op die hakken lopen ookVast vaak geoefend, of gewoon van nature goed
U bent meegegaan met de bi-trend begrijp ik?quote:Op zondag 8 juni 2008 11:59 schreef MLI het volgende:
Daarna naar een heel leuk restaurant geweest (was nog een leuke serveerster. Ik móest het gewoon proberen maar ik heb een blauwtje gelopen).
Tikfoutje? of ben je tijdelijk ff chickgeil?quote:Op zondag 8 juni 2008 11:59 schreef MLI het volgende:
[..]
Nou, eerst zijn we naar een receptie geweest in het Sheraton hotel, op de 30ste verdieping. Geweldig uitzicht over Brussel!
Daarna naar een heel leuk restaurant geweest (was nog een leuke serveerster. Ik móest het gewoon proberen maar ik heb een blauwtje gelopen).
Daarna nog naar Depot geweest, mijn stamkroeg. Even 2 drankjes gedaan en daarna lekker naar huis om te slapen.
En vanmorgen las ik nog eens terug wat ik vannacht allemaal nog gestuurd heb aan mijn vlam:_!
Ik ga NOOIT meer sms-en als ik aangeschoten ben.
je was me voorquote:Op zondag 8 juni 2008 12:14 schreef kastanova het volgende:
[..]
U bent meegegaan met de bi-trend begrijp ik?
Zo'n eenmalige actie in de gevangenis.. allemaal hun laatste restje geld ingezameld en dit 'wijf' in kunnen hurenquote:Op zondag 8 juni 2008 12:13 schreef MLI het volgende:
[..]
Ik dacht eigenlijk, wat is dat voor een raar wijf?
Ach, hij is gewoon leuk vermaak voor Tegan, maar hij weet zelf ook dat ik er verder niets meer mee wil (en hij wil dat ook niet).quote:
hmmm, als hij je een heel boel sms-jes stuurt zou je toch anders vermoeden?quote:Op zondag 8 juni 2008 12:18 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ach, hij is gewoon leuk vermaak voor Tegan, maar hij weet zelf ook dat ik er verder niets meer mee wil (en hij wil dat ook niet).
quote:Op zondag 8 juni 2008 12:28 schreef ShadyLane het volgende:
Als dat zo was zou ie je niet overspoelen met smsjes.
Hij was juist degene die in eerste instantie zei dat hij geen gevoelens voor me had. Toen had ik zoiets van, ja ik eigenlijk ook niet. Ik heb hem ontmoet keer op een feest en toen heeft hij mijn nummer enzo gevraagd. Toen dacht ik, waarom niet, dus gegeven. Maar toen hebben we dus een tijdje gedate totdat we erachter kwamen dat we echt niets gemeen hadden en toen heeft hij dus op gegeven moment gezegd dat hij me gewoon als vriend(in) wilde hebben. En sindsdien hebben we iets van drie keer gezoend in een half jaar. Het zijn meer van die, het was weer een leuke avond-smsjes...quote:Op zondag 8 juni 2008 12:28 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
hmmm, als hij je een heel boel sms-jes stuurt zou je toch anders vermoeden?
edit:ik loop achter de feiten aan vandaag
Bi-trend? Ik zie mezelf echt wel in een relatie met een vrouw, maar ik kom bijna geen vrouwen tegen die aan mijn smaak voldoen qua karakter. Het zou al een redelijk mannelijk/rationeel typje moeten zijn. En humor, onontbeerlijk. Helaas vind je dat bij niet zoveel vrouwen terug.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:14 schreef kastanova het volgende:
[..]
U bent meegegaan met de bi-trend begrijp ik?
True!quote:Op zondag 8 juni 2008 12:37 schreef MLI het volgende:
[..]
En mannen zijn gewoon veel makkelijker in bed te lokken.![]()
Dat is zeker een feit!quote:Op zondag 8 juni 2008 12:37 schreef MLI het volgende:
Dat en mannen zijn gewoon veel makkelijker in bed te lokken.![]()
huh? in PF's geval mr Gala is het juist zo dat hij alleen maar zin in sex heeft als hij heel veel smsjes verstuurd volgens jullie allemaalquote:Op zondag 8 juni 2008 12:28 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
hmmm, als hij je een heel boel sms-jes stuurt zou je toch anders vermoeden?
edit:ik loop achter de feiten aan vandaag
Oh. OK.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:40 schreef liefie_ het volgende:
Toch heb ik je nog nooit eerder gehoort over een vrouw of de mogelijkheid van een vrouw
Hmmm een man die zin heeft in een relatie heeft meestal ook wel zin in sex hoor.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:42 schreef m-niki het volgende:
[..]
huh? in PF's geval mr Gala is het juist zo dat hij alleen maar zin in sex heeft als hij heel veel smsjes verstuurd volgens jullie allemaal
![]()
maareh...goeiemorguuuuhhet is mooi weer!!!! (maar er zit al iemand anders buiten in de zon op m'n plekje
)
*kuch*quote:Op zondag 8 juni 2008 12:37 schreef MLI het volgende:
Dat en mannen zijn gewoon veel makkelijker in bed te lokken.![]()
Ik heb niet eens rúimte voor een alter-ego, mijn huidige ego neemt al genoeg tijd in beslagquote:Op zondag 8 juni 2008 13:09 schreef kwaakvaak het volgende:
hehe, in kastanova's geval is het meer een dag zijn alter-ego niet gekieteld is een dag niet geleefd
Op het gebied van de dames gebeurt er dan ook bijna nooit iets. Mocht ik een leuke dame tegenkomen, dan post ik er zeker over. Zoals gisteren dus.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:49 schreef liefie_ het volgende:
Naja dat is toch niet vreemd dat ik dat opmerk
Over je gebeuren en gedoetjes met mannen ben je namelijk juist heel open en praat je bijna 24/7 over
Vandaar dat het me op viel
quote:Linda dweept met Wittgenstein, met Hegel en Adorno
En ik, ik ben een arme man, ik kijk naar harde porno
quote:Op zondag 8 juni 2008 13:26 schreef MLI het volgende:
[..]
Op het gebied van de dames gebeurt er dan ook bijna nooit iets. Mocht ik een leuke dame tegenkomen, dan post ik er zeker over. Zoals gisteren dus.
Eigenlijk speelt dus onbewust die bepaalde aantrekkingskracht wel mee, nee niet liefde. Liefde is overigens iets wat volgens mij moet groeien, aantrekking en iemands persoonlijkheid euk vinden is denk ik toch wel een eerste vereistequote:Op zondag 8 juni 2008 13:20 schreef ShadyLane het volgende:
Ik heb niet die principes dat er per se Echte Liefde bij moet komen kijken, om de simpele reden dat het leven kort is en ik misschien wel onder een bus ben gekomen voor er weer eens Echte Liefde in mijn leven is geweest. Ik wil het wel graag een beetje leuk maken tot die tijd.
Toch lig ik maar hoogst zelden met iemand in bed, maar dat komt omdat ik geen zin heb om met een of andere middelmatig aantrekkelijke figuur in bed te belanden. Ik vind gewoon niet zo vaak iemand echt leuk.
Nah, ik kan m'n gehele theorie daarover nu wel uit gaan typen, maar daar heb ik op dit moment simpelweg geen zin in.quote:
Ah ja, weer één van de kasta-verhalen waarbij alle clichés uit de kast getrokken worden. 14.gifquote:Op zondag 8 juni 2008 13:34 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nah, ik kan m'n gehele theorie daarover nu wel uit gaan typen, maar daar heb ik op dit moment simpelweg geen zin in.
Samenvatten kan ik echter wel; dát is dus direct de reden dat het gehele "Mannen zijn stoer, vrouwen een hoer" uitspraak wel degelijk reëel is.
Telt 'in de vorm van drankjes' dan ook?quote:Op zondag 8 juni 2008 13:40 schreef MLI het volgende:
Ik kan zelf ook samenvatten: je bent pas een hoer als je ervoor betaalt wordt.
Nee. Maar daarom laat ik niemand meer dan 2 drankjes betalen.quote:Op zondag 8 juni 2008 13:43 schreef ShadyLane het volgende:
[..]
Telt 'in de vorm van drankjes' dan ook?
Nogal een goedkoper dooddoener hé?quote:Op zondag 8 juni 2008 13:40 schreef MLI het volgende:
Ah ja, weer één van de kasta-verhalen waarbij alle clichés uit de kast getrokken worden. 14.gif
niet helemaal hoor, ze komen aardig overeen als je zo stelt, dat is de grote gok bij liefde in het algemeen namelijkquote:Op zondag 8 juni 2008 13:34 schreef ShadyLane het volgende:
Dat klopt, ik heb nog nooit het bed gedeeld met iemand waar ik niet op den duur meer voor had kunnen gaan voelen. Maar ik vind het geen bezwaar om het te doen ook als ik vooraf vermoed dat het daar niet van gaat komen, dat is het verschil tussen jouw en mijn 'principes' denk ik.
Tegen de meeste clichés valt niks in te brengenquote:Op zondag 8 juni 2008 13:47 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nogal een goedkoper dooddoener hé?.
Je kunt veel over me beweren, maar dat ik een clichématig leven leid, clichématige uitspraken doe of denkwijze heb, dat toch echt niet.
Laat ik het zo zeggen; ik ben nog geen vrouw tegengekomen die na het uiteenzetten van de betreffende theorie er nog iets tegen in te brengen heeft. En dat is niet omdat ik zo'n dominant persoontje ben; integendeel.
Wanneer gaan we daten?quote:Op zondag 8 juni 2008 13:49 schreef MLI het volgende:
[..]
Tegen de meeste clichés valt niks in te brengen.
En sorry kasta, maar je doet wel vaak clichématige uitspraken. Is niet erg, doen we allemaal.
Omdat ze moe van je worden dan misschien? Ik heb in mijn leven veel mannen vroeg of laat gelijk gegeven om "er vanaf te zijn".quote:Op zondag 8 juni 2008 13:47 schreef kastanova het volgende:
Laat ik het zo zeggen; ik ben nog geen vrouw tegengekomen die na het uiteenzetten van de betreffende theorie er nog iets tegen in te brengen heeft. En dat is niet omdat ik zo'n dominant persoontje ben; integendeel.
Nou, als ik er zovaak mee kom; geef eens één voorbeeldje danquote:Op zondag 8 juni 2008 13:49 schreef MLI het volgende:
[..]
Tegen de meeste clichés valt niks in te brengen.
En sorry kasta, maar je doet wel vaak clichématige uitspraken. Is niet erg, doen we allemaal.
Welneequote:Op zondag 8 juni 2008 13:50 schreef m-niki het volgende:
maar goed, kort verhaal lang maken enzo, dan was er ook wel eens zo'n type die echt heel erg bewust uit was om opgepikt te worden door een kerel, en die lieten alle mannen unaniem links liggen!!
Ik heb iets teveel communicatietrainingen/-opleidingen/-cursussen gehad om dat niet door te hebben of uberhaupt te laten gebeuren.quote:Op zondag 8 juni 2008 13:51 schreef ShadyLane het volgende:
[..]
Omdat ze moe van je worden dan misschien? Ik heb in mijn leven veel mannen vroeg of laat gelijk gegeven om "er vanaf te zijn".
Psychologen richten zich voornamelijk op het intrapersoonlijke gedeelte.quote:Op zondag 8 juni 2008 13:59 schreef ShadyLane het volgende:
Ik hoop het kasta, ik hoop het. Ik ken je natuurlijk niet. Ik weet wel dat ik ooit iemand kende die steeds overal luidkeels verkondigde hoeveel mensenkennis hij wel niet had, mede dankzij zijn studie psychologie, en dat hij altijd alles zo goed aanvoelde. Maar nooit voelde hij aan dat het hele gezelschap op alle mogelijke manieren hintte en uitstraalde: "ja, hou nu maar weer op".
Als vrouwen de eerste nacht met jou naar bed gaan, dan is het geen relatiemateriaal.quote:Op zondag 8 juni 2008 13:54 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nou, als ik er zovaak mee kom; geef eens één voorbeeldje dan.
En hoezo is dat in godsnaam een cliché?quote:Op zondag 8 juni 2008 14:04 schreef MLI het volgende:
[..]
Als vrouwen de eerste nacht met jou naar bed gaan, dan is het geen relatiemateriaal.
Ja, zolang ze niet op de eerste date neuken, is ze de ideale vrouw.quote:Op zondag 8 juni 2008 14:05 schreef kastanova het volgende:
[..]
En hoezo is dat in godsnaam een cliché?.
Ik durf zelfs te beweren dat het overgrote deel van de mannelijke bevolking zulke vrouwen als ideale vrouw beschouwt.
Ik bedoel, de meeste mannen zullen toch echt wel vrij enthousiast zijn over een vrouw met een dusdanig hoog libido.
Wat gezellig, ik ga ook fietsen, goddelijklijftechnisch.quote:Op zondag 8 juni 2008 14:07 schreef ShadyLane het volgende:
Die gast waar ik het over had spoorde dan ook niet helemaal, eerlijk is eerlijk.
Ik ga fietsen. Kan ik in elk geval gecharmeerd blijven van m'n eigen lichaam, bij gebrek aan goddelijk mannelijk lijf naast me
Het enige waar mensen bij de huidige kasta moe van worden is m'n onbedwingbare drang om reeds bestaande procedures te verbeteren of anderszins aan de kaak te stellen.quote:Op zondag 8 juni 2008 14:04 schreef kwaakvaak het volgende:
Ik ken persoonlijk ook niet, maar het zou mij eigenlijk ook weer niet echt verbazen als ik eerlijk ben. Vaak is het zo met mensen die enorm lopen te pochen met hun onmetelijke mensen kennis dat ze te blind zijn om door te hebben dat andere mensen er best moe(deloos) van worden eigenlijk.
Herhaaldelijk roepen dát iets een cliché is, maakt het nog geen cliché.quote:Op zondag 8 juni 2008 14:08 schreef MLI het volgende:
[..]
Ja, zolang ze niet op de eerste date neuken, is ze de ideale vrouw..
En het ís gewoon een cliché, wat dat betreft ben je geen haar anders dan andere mannen. Sorry, maar you're just not that special.
(geraakt: ) dat was vroegah, tegenwoordig richten psychologen zich zowel op intrapersoonlijke als contextuele kenmerken en daar hoort ook non-verbale communicatie bij.quote:Op zondag 8 juni 2008 14:03 schreef kastanova het volgende:
[..]
Psychologen richten zich voornamelijk op het intrapersoonlijke gedeelte.
dat vind ik eeeeng!! (ben zelf helemaal geen controlfreak...heb controle-angst ofzo...) Ik kwam bij mijn eerste vriendje na een jaar ofzo een doosje tegen op z'n kamer (hij ging verhuizen en we waren aan het inpakken) en ik mocht van hem wel in dat doosje kijken..zaten er lijstjes in van voor dat ie met mij wat had en ik kwam op de lijstjes dan weer als eerste dan weer als tweede naar voren (ellenlange lijstjes met meisjesnamen). Bleek: hij had een soort van studie gedaan naar welk meisje het best bij hem zou passen qua vanalles en ik was uiteindelijk al beste uit de bus komen rollen.quote:Daarnaast bereid ik, de in in mijn ogen, belangrijke gesprekken tot in detail voor; dat gaat zelfs zover dat ik voorafgaand aan een gesprek al voor minimaal 75% weet hoe het zal verlopen.
En ja, ik ben een controlfreak.
Dat vond ik persoonlijk een iets te makkelijke/goedkope "beargumentering", vandaarquote:Op zondag 8 juni 2008 14:18 schreef m-niki het volgende:
(geraakt: ) dat was vroegah, tegenwoordig richten psychologen zich zowel op intrapersoonlijke als contextuele kenmerken en daar hoort ook non-verbale communicatie bij.
Wat je eigenlijk had moeten zeggen is dat psychologen ook gewoon mensen zijn en dat daar dus ook exemplaren tussen zitten met een flinke blok voor de kop wat zichzelf betreft
Ik doe niet aan notities of iets dergelijks; ik heb bijvoorbeeld niet eens een agenda.quote:dat vind ik eeeeng!! (ben zelf helemaal geen controlfreak...heb controle-angst ofzo...) Ik kwam bij mijn eerste vriendje na een jaar ofzo een doosje tegen op z'n kamer (hij ging verhuizen en we waren aan het inpakken) en ik mocht van hem wel in dat doosje kijken..zaten er lijstjes in van voor dat ie met mij wat had en ik kwam op de lijstjes dan weer als eerste dan weer als tweede naar voren (ellenlange lijstjes met meisjesnamen). Bleek: hij had een soort van studie gedaan naar welk meisje het best bij hem zou passen qua vanalles en ik was uiteindelijk al beste uit de bus komen rollen.
Shit man... ik dacht dat ik hém had versierd!!!
Het was wél eng, maar goed...hij was -zelfs na een jaar- ook wél leuk dus whatever
Communicatie, communicatie!quote:Op zondag 8 juni 2008 14:12 schreef kastanova het volgende:
[..]
Herhaaldelijk roepen dát iets een cliché is, maakt het nog geen cliché.
Ik beargumenteer m'n theoriën tenminste nog, misschien handig om ook eens te proberen.
Dat schijnt immers ook een niet te verwaarlozen onderdeel van communicatie te zijn.
Je bedoelt het naar alle waarschijnlijkheid toch voornamelijk cynisch, maar ik denk dat je daarmee dichter bij je daadwerkelijke praktijksituatie zit dan je zelf door hebtquote:Op zondag 8 juni 2008 14:32 schreef MLI het volgende:
[..]
Communicatie, communicatie!![]()
Die onzin doe ik niet aan. Mensen hebben maar te luisteren naar wat ik zeg, en als het ze niet aanstaat, donderen ze maar op.
Daten???quote:Op zondag 8 juni 2008 14:07 schreef ShadyLane het volgende:
Die gast waar ik het over had spoorde dan ook niet helemaal, eerlijk is eerlijk.
Ik ga fietsen. Kan ik in elk geval gecharmeerd blijven van m'n eigen lichaam, bij gebrek aan goddelijk mannelijk lijf naast me
dat klinkt best engquote:Op zondag 8 juni 2008 14:18 schreef m-niki het volgende:
[..]
dat vind ik eeeeng!! (ben zelf helemaal geen controlfreak...heb controle-angst ofzo...) Ik kwam bij mijn eerste vriendje na een jaar ofzo een doosje tegen op z'n kamer (hij ging verhuizen en we waren aan het inpakken) en ik mocht van hem wel in dat doosje kijken..zaten er lijstjes in van voor dat ie met mij wat had en ik kwam op de lijstjes dan weer als eerste dan weer als tweede naar voren (ellenlange lijstjes met meisjesnamen). Bleek: hij had een soort van studie gedaan naar welk meisje het best bij hem zou passen qua vanalles en ik was uiteindelijk al beste uit de bus komen rollen.
Shit man... ik dacht dat ik hém had versierd!!!
Het was wél eng, maar goed...hij was -zelfs na een jaar- ook wél leuk dus whatever
Ik was bloedserieus.quote:Op zondag 8 juni 2008 14:34 schreef kastanova het volgende:
[..]
Je bedoelt het naar alle waarschijnlijkheid toch voornamelijk cynisch, maar ik denk dat je daarmee dichter bij je daadwerkelijke praktijksituatie zit dan je zelf door hebt.
je vergeet: "ik wil mezelf leren kennen"-typjes uit mijn mentorgroepje die vervolgens rond het tweede jaar afhaakten wegens opkomende depressies of zelfs psychoses...quote:Op zondag 8 juni 2008 14:31 schreef kastanova het volgende:
[..]
Dat vond ik persoonlijk een iets te makkelijke/goedkope "beargumentering", vandaar.
Maar ik heb een tijdje in Utrecht gewoond en gewerkt en wat betreft zichzelf schromelijk overschattende amateur-psycholoogjes is Utrecht toch wel de bakermat van dergelijke simpele zielen.
Ik heb daar echt téveel psychologie studentes (ja inderdaad, voornamelijk vrouwen) getroffen waarbij de enige motivatie voor een dergelijke studie bestond uit "Ik wil graag iets met mensen doen, maar bejaardenbillen wassen vind ik niet leuk."
Schoolvoorbeelden dus van afgestudeerde psychologen die bij gebrek aan daadwerkelijke vaardigheden bij het Riagg terecht komen en daar mensen eerder verder verneuken dan daadwerkelijk te helpen.
ah, het is dus vooral de illusie van controle die je vooraf bezighoudt maar je er niet toe drijft om alles in de hand proberen te houdenquote:Ik doe niet aan notities of iets dergelijks; ik heb bijvoorbeeld niet eens een agenda.
Alles wordt uitgedacht in m'n hoofd en gezien m'n meelijwekkende geheugen blijven dergelijke zaken ook slechts een dag hangen. Alleen even ter voorbereiding en daarna is alles *poef* weer vergeten en vergeven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |