*kuch*quote:Op zondag 8 juni 2008 12:37 schreef MLI het volgende:
Dat en mannen zijn gewoon veel makkelijker in bed te lokken.![]()
Ik heb niet eens rúimte voor een alter-ego, mijn huidige ego neemt al genoeg tijd in beslagquote:Op zondag 8 juni 2008 13:09 schreef kwaakvaak het volgende:
hehe, in kastanova's geval is het meer een dag zijn alter-ego niet gekieteld is een dag niet geleefd
Op het gebied van de dames gebeurt er dan ook bijna nooit iets. Mocht ik een leuke dame tegenkomen, dan post ik er zeker over. Zoals gisteren dus.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:49 schreef liefie_ het volgende:
Naja dat is toch niet vreemd dat ik dat opmerk
Over je gebeuren en gedoetjes met mannen ben je namelijk juist heel open en praat je bijna 24/7 over
Vandaar dat het me op viel
quote:Linda dweept met Wittgenstein, met Hegel en Adorno
En ik, ik ben een arme man, ik kijk naar harde porno
quote:Op zondag 8 juni 2008 13:26 schreef MLI het volgende:
[..]
Op het gebied van de dames gebeurt er dan ook bijna nooit iets. Mocht ik een leuke dame tegenkomen, dan post ik er zeker over. Zoals gisteren dus.
Eigenlijk speelt dus onbewust die bepaalde aantrekkingskracht wel mee, nee niet liefde. Liefde is overigens iets wat volgens mij moet groeien, aantrekking en iemands persoonlijkheid euk vinden is denk ik toch wel een eerste vereistequote:Op zondag 8 juni 2008 13:20 schreef ShadyLane het volgende:
Ik heb niet die principes dat er per se Echte Liefde bij moet komen kijken, om de simpele reden dat het leven kort is en ik misschien wel onder een bus ben gekomen voor er weer eens Echte Liefde in mijn leven is geweest. Ik wil het wel graag een beetje leuk maken tot die tijd.
Toch lig ik maar hoogst zelden met iemand in bed, maar dat komt omdat ik geen zin heb om met een of andere middelmatig aantrekkelijke figuur in bed te belanden. Ik vind gewoon niet zo vaak iemand echt leuk.
Nah, ik kan m'n gehele theorie daarover nu wel uit gaan typen, maar daar heb ik op dit moment simpelweg geen zin in.quote:
Ah ja, weer één van de kasta-verhalen waarbij alle clichés uit de kast getrokken worden. 14.gifquote:Op zondag 8 juni 2008 13:34 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nah, ik kan m'n gehele theorie daarover nu wel uit gaan typen, maar daar heb ik op dit moment simpelweg geen zin in.
Samenvatten kan ik echter wel; dát is dus direct de reden dat het gehele "Mannen zijn stoer, vrouwen een hoer" uitspraak wel degelijk reëel is.
Telt 'in de vorm van drankjes' dan ook?quote:Op zondag 8 juni 2008 13:40 schreef MLI het volgende:
Ik kan zelf ook samenvatten: je bent pas een hoer als je ervoor betaalt wordt.
Nee. Maar daarom laat ik niemand meer dan 2 drankjes betalen.quote:Op zondag 8 juni 2008 13:43 schreef ShadyLane het volgende:
[..]
Telt 'in de vorm van drankjes' dan ook?
Nogal een goedkoper dooddoener hé?quote:Op zondag 8 juni 2008 13:40 schreef MLI het volgende:
Ah ja, weer één van de kasta-verhalen waarbij alle clichés uit de kast getrokken worden. 14.gif
niet helemaal hoor, ze komen aardig overeen als je zo stelt, dat is de grote gok bij liefde in het algemeen namelijkquote:Op zondag 8 juni 2008 13:34 schreef ShadyLane het volgende:
Dat klopt, ik heb nog nooit het bed gedeeld met iemand waar ik niet op den duur meer voor had kunnen gaan voelen. Maar ik vind het geen bezwaar om het te doen ook als ik vooraf vermoed dat het daar niet van gaat komen, dat is het verschil tussen jouw en mijn 'principes' denk ik.
Tegen de meeste clichés valt niks in te brengenquote:Op zondag 8 juni 2008 13:47 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nogal een goedkoper dooddoener hé?.
Je kunt veel over me beweren, maar dat ik een clichématig leven leid, clichématige uitspraken doe of denkwijze heb, dat toch echt niet.
Laat ik het zo zeggen; ik ben nog geen vrouw tegengekomen die na het uiteenzetten van de betreffende theorie er nog iets tegen in te brengen heeft. En dat is niet omdat ik zo'n dominant persoontje ben; integendeel.
Wanneer gaan we daten?quote:Op zondag 8 juni 2008 13:49 schreef MLI het volgende:
[..]
Tegen de meeste clichés valt niks in te brengen.
En sorry kasta, maar je doet wel vaak clichématige uitspraken. Is niet erg, doen we allemaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |