quote:DESIGN YOUR OWN LIFEWanneer ben jij gestopt naar jezelf te luisteren?
Uit onderzoek dat IKEA heeft laten doen blijkt dat vrijwel iedereen zich in meer of mindere mate laat beïnvloeden. Door een partner, vrienden, buren, schoonouders, wie dan ook. Op zich is daar niets mis mee. Maar de balans is soms een beetje zoek, De invloed van anderen is vaak zo groot dat je even vergeet wat nu echt belangrijk is: je eigen mening.
Eén ding is in ieder geval zeker: teveel naar anderen luisteren, maakt niet gelukkig. Het wordt tijd om ons leven weer in eigen hand te nemen. En dat begint thuis. Want als er één plek is waar je jezelf wilt zijn, is dat natuurlijk je eigen huis.
Maar luister je nog echt naar jezelf bij de aanschaf van een nieuwe bank? Koop je dure merken om indruk te maken op je omgeving? Laat je de boel de boel, of ruim je eerst op voordat je schoonmoeder op bezoek komt?
Doe de test en kijk waar je staat. In hoeverre laat jij je beïnvloeden door een kritische partner, vragende kinderogen, die ene hippe collega en eindeloze 'what's hot, what's not'-lijstjes?
Check de Design your own life site!
quote:IKEA FAMILYNa jaren van afwezigheid is het weer terug en helemaal vernieuwd: IKEA FAMILY! Hou je van wonen? Word dan gratis lid. Als je IKEA al leuk vindt, dan vind je IKEA FAMILY fantastisch. Waarom? Omdat je veel meer IKEA krijgt: workshops en woonseminars, korting op geselecteerde producten, een speciale IKEA FAMILY productlijn en nog veel meer. Kijk op de speciale IKEA FAMILY pagina!
quote:IKEA CARD: JIJ BEPAALT HOE JIJ BETAALT
Met de nieuwe IKEA Card ligt alles binnen handbereik. Vanaf nu hoef je grote bedragen niet meer in één keer te betalen maar kan je met de IKEA Card in termijnen afrekenen. Je kan er kortom eenvoudig en voordelig mee winkelen bij alle IKEA vestigingen.
quote:Vragen?
Anna staat iedere dag voor je klaar!
En als Anna het niet weet, vraag je het aan één van de medewerkers!IKEA Delft: Snarf IKEA Heerlen: Adelante - TimC IKEA Duiven: WebForce - TuuT IKEA Barendrecht: RubberDuckey - Debsterr - kalinho IKEA Hengelo: Bartjebart - MeNicole - Ke2v2in IKEA Haarlem: GenderQ IKEA Breda: Allan24 IKEA Amsterdam: JC-Rags
Hoor jij hier ook bij te staan, laat het dan even weten![]()
Klik hierrrrr voor de openingspost, alleen even 'eerdere topics' aanpassen!quote:Voorgaande topics:
IKEA - Part XXII - Kunst voor iedere portemonnee!
IKEA - Part XX - IKEA Stockholm
IKEA - Part XIX - De sluiting van IKEA Sliedrecht
IKEA - Part XVIII - voor een KLIPPAN met WK overtrek!
IKEA - Part XVII - Slie sluit :(
IKEA - Part XVI - Win 10 jaar gratis wonen!
IKEA - Part XV - Win 10 jaar gratis wonen!
IKEA - Part XIV - IKEA Amersfoort open zomer 2006
IKEA - Part XIII - God Jul & Gott Nytt År
IKEA - Part XII - Ontdek IKEA PS
IKEA - Part XI - Nieuw! & Verlaagde Prijs
IKEA - Part X - 'n Zonnige Zweedse Zomer
IKEA - Part IX - The Return of IKEA Family
IKEA - Part VIII - Hoera voor Haarlem!!
IKEA - Part VII - Gott nytt år, op naar de lente!
IKEA - Part VI - God Jul & Warme Winterse Woonsdagen
IKEA - Part V - Het zijn bijzondere tijden...
IKEA - part IV - "...omdat ie-de-reen woont!"
IKEA - part III - "...omdat jij woont..."
IKEA - part II - "Omdat ik Woon..."
IKEA [Centraal topic]
Er is ook een topic beschikbaar in CUL
Culinaire toppers van IKEA
Met wie hou jij rekening bij je aankoopbeslissing?quote:Ik houd met niemand rekening als ik een nieuwe keuken koop.
Goedkoper kan bijna niet! Niet dat ik weet.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:37 schreef pascalheister het volgende:
Komt de billy kast binnenkort nog in de aanbieding bij Ikea Duiven Webforce?
Jaaaaaaa ik wacht al 3 avonden tot ik eindelijk de volgende dringende kwesties kan vragenquote:Op zondag 22 oktober 2006 15:58 schreef Gumtree het volgende:
Gister gekocht, er waren er nog maar 4, volgens de computer nog 44 maar die 40 konden ze nergens vinden.
Gister hebben we in Amsterdam ook een dekmatras besteld van 180 x 220, levertijd is 3 weken. ik ben het naampje even kwijt, en de bon ligt nog in de auto.
ja maar de eikenfineer nietquote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:42 schreef WebForce het volgende:
[..]
Goedkoper kan bijna niet! Niet dat ik weet.
Het is trouwens IKEA (ti's een afkorting en WebForce)
Tis inderdaad wel duidelijk... al zou ik de lijst personeelsleden op alfabetische volgorde zetten...quote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:30 schreef WebForce het volgende:
[..]
De klantenservice heeft geen hoezen van oud-assortiment banken liggen. Heel (héél) soms heeft KDNL nog wat restspul van oude BOB (bekleding op bestelling) banken liggen maar dat is echt zelden. Geldt overigens ook voor keukendeuren die uit het assortiment zijn, voor garantiekwesties is er soms nog door klantenservice te bestellen via Nissma in Zweden, maar veel is dat niet (wereldwijd gezien) en op=op.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 14:46 schreef WebForce het volgende:
We hebben ze momenteel alleen nog maar in het rood, zwart en wit. Wat je zou kunnen proberen is het bij de klantenservice vragen, maar ik betwijfel of ze losse bekleding daar hebben liggen van een stoel wat al een tijdje uitgaand is (dacht ik).
Maar we hebben een klantenservice medewerker in dit topic, dus...
Ik heb ze ooit in die volgorde gezet, en dat is op MH-nummerquote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:15 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Tis inderdaad wel duidelijk... al zou ik de lijst personeelsleden op alfabetische volgorde zetten...
Geduld, geduld!quote:
hahahhahaquote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:38 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Ik heb ze ooit in die volgorde gezet, en dat is op MH-nummer080 081 087 088 089 270 271 272 274 312 378 403 404 415
Amsterdam stond dan ook eerst verder naar boven![]()
Which reminds me, ik typ vaak 087 als afkorting voor Eindhoven, standaard reactie: "Maar Eindhoven, da's toch 040?"
Ver-IKEA-ing van de communicatie
040 is het netnummer van de stad Eindhoven
Bronquote:donderdag 26 oktober 2006
IKEA opnieuw beste winkelketen
AMERSFOORT - IKEA is door shoppend Nederland opnieuw verkozen tot de beste winkelketen van Nederland. Het van oorsprong Zweedse woonwarenhuis eindigde vorig jaar ook op de eerste plaats in de verkiezing van het AD, Elsevier Retail, Q&A en Netwerk VSP.
Dit jaar brachten bijna 400.000 mensen een stem uit op hun favoriete winkelketen. Dat is een fors hoger aantal dan de 90.000 stemmers bij de vorige verkiezing. IKEA werd vooral geprezen vanwege de verhouding prijs-kwaliteit, de sfeer en de goede service van het personeel.
Opvallend in de top van het klassement dit jaar zijn het aantal relatief kleine winkels. Zo kwamen Riviera Maison en Bever Zwerfsport vanuit het niets binnen op respectievelijk plek vier en zes. Supermarktketen Nettorama was vorig jaar ook niet genomineerd, in de verkiezing van 2006 vinden we Nettorama terug op een 13e stek.
Grote verliezers zijn HEMA (van 5 naar 39) en ETOS (van 14 naar 73). Bouwmarkt Gamma, twee jaar geleden nog goed voor een 13e plaats, valt dit jaar buiten de top honderd.
quote:Op donderdag 26 oktober 2006 22:56 schreef WebForce het volgende:
[..]
IKEA weer beste winkelketen![]()
![]()
Taart!!!
Dat moet toch zo'n kruis voorstellen? Dus zul je de ijzeren balkjes diagonaal moeten monteren vanaf het midden van je middenbalk...quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:04 schreef DjMark het volgende:
Even vraagje aan de genen die een Ikea bed gekocht hebben.
Gisteren ging ik mijn MALM bed (160*220) in elkaar zetten.
En alles ging redelijk goed, totdat ik die Hamar middenbalk ,dmv 4 2 delige ijzerenbalkjes, aan het bed moest schroeven.
Die ijzeren balkjes krijg ik op geen enkele plaats vast geschroefd, dus niet aan de middenbalk, maar ook niet aan de bedrand.
Volgens mij zijn de ijzeren balkjes voor extra steun aan de middenbalk.
Hebben meerdere hier problemen mee gehad??
Heb je je bed/knutselboekje wel goed liggen? Is er geen andere manier waarop je het kunt proberen? Gebruik je de goede schroeven?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:13 schreef DjMark het volgende:
idd Bart, maar de schroeven die je volgens de handleiding vanaf onder in de ijzeren balkjes moet draaien, die passen niet, ze kunnen die balkjes niet in komen...
En wat doe jij in het Retail Service Center? En hoe moet ik je nu op de lijst zetten?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:32 schreef Adelante het volgende:
goede OP
* Adelante werkt alleen niet meer voor Heerlen maar voor R.S.C. momenteel
Hej... hoe doe je die rode letters?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:32 schreef Adelante het volgende:
goede OP
* Adelante werkt alleen niet meer voor Heerlen maar voor R.S.C. momenteel
http://forum.fok.nl/rde/faq/manual_postenquote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:49 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hej... hoe doe je die rode letters?![]()
* Bartjebart snapt hetquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 00:05 schreef WebForce het volgende:
[..]
http://forum.fok.nl/rde/faq/manual_posten
Boekje idd gehad..quote:Op donderdag 26 oktober 2006 22:05 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Geduld, geduld!
Heb je het IKEA FAMILY LIVE magazine wel gehad? Kun je inloggen op de FAMILY website? Zo ja, afwachten... zo nee... even opnieuw aanmelden
Als je je familypasnummer op een briefje schrijft en laat zien bij de kassa is het ook goed hoorquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 07:49 schreef E.T. het volgende:
Boekje idd gehad..
Maar zag net het mailtje van de bevestiging van aanmelding.. 16 AUGUSTUS! Dat is 2,5 maand!
Ik raak dat printje steeds kwijt.. en als ik 'm opnieuw heb geprint vergeet ik 'm mee te nemenquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 09:31 schreef Coconut het volgende:
[..]
Als je je familypasnummer op een briefje schrijft en laat zien bij de kassa is het ook goed hoor
Maar ik snap wel dat je de pas ook graag wilt hebben.
Het is de Sultan Timan Dekmatras 180 x 220 art nr 201.109.60 en kost ¤ 169,-quote:Op woensdag 25 oktober 2006 20:04 schreef Lois het volgende:
[..]
Jaaaaaaa ik wacht al 3 avonden tot ik eindelijk de volgende dringende kwesties kan vragen
Gumtree!! Kom eens hierrrrrrr! Ik wil namen, rugnummers en prijzen, heb je het bonnetje al gezocht?
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:54 schreef Vodkat het volgende:
Ik heb mijn Ikea keuken besteld!!![]()
Na lang spelen met de Ikea Kitchen Planner is het eindelijk allemaal gelukt.
Geweldige service bij de keukenafdeling![]()
![]()
Faktum Abstract Wit met Donker Walnoten werkblad en aluminium RVS op de zijkanten![]()
relaxed!!!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 19:49 schreef Gumtree het volgende:
[..]
Het is de Sultan Timan Dekmatras 180 x 220 art nr 201.109.60 en kost ¤ 169,-
[afbeelding]
maar dan groter![]()
hij komt op een rol, dus da's makkelijk mee te nemen...quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 16:39 schreef Prego het volgende:
relaxed!!!
ik ben 2m04 dus ik moet zoiets ook hebben. helaas gaat de IKEA in Frankrijk maar tot 2m00![]()
en wanneer ik wil bestellen kost me dat klauwen vol met gedl extra![]()
Het is geen voorraad artikel, dus wordt gratis bezorgd (in Nederland dan)quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 18:44 schreef Adelante het volgende:
[..]
hij komt op een rol, dus da's makkelijk mee te nemen...
In Hengelo kost de ALLEBY ingel.afbeelding 55.- en in ieder geval continu in bestelling.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 19:58 schreef Spite_and_Malice het volgende:
Hey,
even een vraagje aan de IKEA experts:
Die (ingelijste) grote zwart-wit-foto van die straat in New York, met die gele taxi's, is die nog verkrijgbaar? En zoja, kun je die in elke IKEA krijgen? en weet iemand hoe duur die is?
Thnx, Janne.
ik heb geen auto en woon 800km verder op. hoe dan ook niet makkelijk in de treinquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 18:44 schreef Adelante het volgende:
[..]
hij komt op een rol, dus da's makkelijk mee te nemen...
Iedere vestiging heeft dit artikel wel!quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 20:46 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
In Hengelo kost de ALLEBY ingel.afbeelding 55.- en in ieder geval continu in bestelling.
Deze prijs kan door het land heen verschillen omdat het hier een 'free range' artikel betreft en de IKEA vestigingen de prijzen van deze artikelen kunnen aanpassen aan de lokale markt. Omdat vestigingen zelf mogen kiezen of ze uberhaubt dat artikel willen voeren kan het zijn dat niet elke IKEA ze heeft...
Ik ook niet. Ik heb hem nu van mijn moeder die hem zowel in hun oude als nieuwe huis kreeg.quote:Op maandag 30 oktober 2006 11:29 schreef Koningin het volgende:
Ik heb trouwens nog steeds de nieuwe catalogus niet...
Even bij een winkel langsgaan, kan je em bij de klantenservice zo meenemen...quote:Op maandag 30 oktober 2006 11:29 schreef Koningin het volgende:
Ik heb trouwens nog steeds de nieuwe catalogus niet...
Oeh CentrOquote:Op maandag 30 oktober 2006 18:54 schreef Adelante het volgende:
ik was vandaag even in Duisburg (na een middag CentrO in Oberhausen) bij IKEA en ze hadden daar nieuw tijdelijk assortiment: FANBY.
meteen maar even de zwart met alu vazen meegenomen
weet iemand of we dat hier ook krijgen: http://www.trevlig2.de/IKEA07/fanby/hauptfilm.html
Danke, dan doe ik dat.quote:Op maandag 30 oktober 2006 18:44 schreef Adelante het volgende:
Of bestel 'm op de site via het onderdeel klantenservice
Nietus, dat is een theepot met een roomstel ervoor..quote:
Kan alleen nergens prijzen vinden en voorraadquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:22 schreef Brighteyes het volgende:
Nou ja, dat bedoelde ik.
Ik vond het al raar voor een fluitketel maar kon even niet op de naam komen.
Ik maak al tijden mijn thee per kop maar idd zou ik zo hele potten zetten met zoeentje.
Waar zit die toko? Is dat aan te rijden?
[edit]2 uur rijden is nog te doen ook!![]()
Die waterkan!quote:Op maandag 30 oktober 2006 18:54 schreef Adelante het volgende:
en ze hadden daar nieuw tijdelijk assortiment: FANBY.
CentrO ligt ongeveer 15 km van IKEA Duisburg, IKEA Essen is volgens mij nog dichter bij, maar daar was ik al een aantal keren geweestquote:Op maandag 30 oktober 2006 21:18 schreef Bartjebart het volgende:
Oeh CentrO![]()
Hoever ligt IKEA Duisburg van CentrO af dan eigenlijk?? Ik ga binnenkort ook naar CentrO namelijk...
Dat is de ENERYDA salontafelquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:09 schreef Estate het volgende:
Welke Ikea expert weet nog hoe deze salon tafel heet
Alvast bedankt!
Dat moet je volgens mij zelf uitzoeken...quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 20:35 schreef Vodkat het volgende:
Welke ikea keuken expert weet mijn vraag te beantwoorden?
Ik heb dus vorige week mijn keuken besteld, en nu vroeg mijn vader ofdat er nog een technische tekening van komt?
Voor de elektrapunten e.d. of moet je dat gewoon zelf uitzoeken ??
Alvast bedankt!
De prijzen staan er toch bij??quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 12:30 schreef E.T. het volgende:
[..]
Kan alleen nergens prijzen vinden en voorraad![]()
quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 21:58 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
De prijzen staan er toch bij??
Voor voorraad informatie zul je waarschijnlijk even moeten bellen met IKEA Duitsland...
Het telefoonnummer van IKEA Osnabrück is: +49-180-5353435 (12ct per minuut)
Whahahaha naja kan gebeuren!quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:02 schreef E.T. het volgende:
[..]had even niet door dat je kon klikken in de site..
Het zit op het prijsniveau van IKEA STOCKHOLM, wat betekend dat je voor deze 'design' artikelen elder nog veel meer verkoopt!quote:Op woensdag 1 november 2006 09:48 schreef E.T. het volgende:
De prijzen van Fanby zijn nogal On-Ikeaans.. maar het is wel mooi!!!
Die lampjes zitten ook gave tussen, zeg!
Waarom hebben ze in NL. nou nooit van die leuke dingen
Ja lampenkappen inderdaad... maar geen staande lampen, tafellampen, bureaulampen... helaas...quote:Op woensdag 1 november 2006 09:52 schreef WebForce het volgende:
Sommige van die lampen verkopen we ook in Nederland hoor, ik weet dat er een heeeele boel lampenkappen zijn binnengekomen laatst en die zijn éénmalig...
Jaaaaaaaaaaa! Hier hebben wij ook verschrikkelijke frustraties om gehad. Uiteindelijk hebben we de schroef erin gedaan en maar half vastgedraaid. Het blijft nu zitten, maar het was zeer frustrerend. Zeker als er dan ook nog 2 verschillende beschrijvingen bij zitten (er zaten 2 boekjes bij het bed).quote:Op donderdag 26 oktober 2006 23:04 schreef DjMark het volgende:
Even vraagje aan de genen die een Ikea bed gekocht hebben.
Gisteren ging ik mijn MALM bed (160*220) in elkaar zetten.
En alles ging redelijk goed, totdat ik die Hamar middenbalk ,dmv 4 2 delige ijzerenbalkjes, aan het bed moest schroeven.
Die ijzeren balkjes krijg ik op geen enkele plaats vast geschroefd, dus niet aan de middenbalk, maar ook niet aan de bedrand.
Volgens mij zijn de ijzeren balkjes voor extra steun aan de middenbalk.
Hebben meerdere hier problemen mee gehad??
quote:Op donderdag 2 november 2006 10:02 schreef Brighteyes het volgende:
Ik. Ik heb een 4-seizoenen dekbed van Ikea en een donzen dekbed.
Wat wil je weten? Die 4-seizoenen was prima, ik heb de donzen gekocht omdat ik een 2-persoonsdekbed wilde voor wilde neukseks tijdens koude winters.![]()
quote:Op donderdag 2 november 2006 10:02 schreef Brighteyes het volgende:
Ik. Ik heb een 4-seizoenen dekbed van Ikea en een donzen dekbed.
Wat wil je weten?
Die 4-seizoenen was 2 x 1-persoons, niks mis mee, ik heb de donzen gekocht omdat ik een 2-persoonsdekbed wilde voor wilde neukseks tijdens koude winters.![]()
De KRAMFORS met wollen bekleding is zoooo ontzettend super!quote:Op donderdag 2 november 2006 19:07 schreef Adelante het volgende:
[afbeelding]
KRAMFORS bank met een beter bekleding dan die gifgroene
en
[afbeelding]
de KLIPPAN 4-zits
Jah das een goeie inderdaad!quote:Op donderdag 2 november 2006 23:22 schreef Adelante het volgende:
De KLIPPAN zit inderdaad voor geen meter als je langer bent dan 1m70, maar het simpele design en de lage prijs maakt het toch een gewild product. Ik zie de 4-zits meer als oplossing voor de zakelijke markt (wachtkamers en bedrijfskantines).
welke maat, die van 50 of van 100 cm breed?quote:Op vrijdag 3 november 2006 11:57 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Ik heb 1.5 maand geleden een PAX kast gekocht maar de broekhangers hadden ze niet op voorraad... die zouden er over 2-3 weken zijn. Nu blijkt het dat ik nog 4 weken moet wachten, en dat de broekhanger die ik wil (grijs van kleur) helemaal niet meer bestaat. Nu krijg ik dus een beuken kleurige terwijl mijn hele kast wit/grijs is![]()
Van die vierkante plastic dingen?quote:Op zaterdag 4 november 2006 15:35 schreef
theemuts1982 het volgende:
Ik heb een besta open kast gekocht. Daar zitten ook plastic kapjes bij. Die je bovenaan moet bevestigen. Hoe moet je die bevestigen en wat is het doel hiervan?
100 cmquote:Op vrijdag 3 november 2006 21:57 schreef Adelante het volgende:
[..]
welke maat, die van 50 of van 100 cm breed?
Echt? Ik bedoel dat de 4 seizoenen 2x 1 persoons is... Volgens mij is die van mij gewoon 2x 2 persoonsquote:Op donderdag 2 november 2006 10:02 schreef Brighteyes het volgende:
Ik. Ik heb een 4-seizoenen dekbed van Ikea en een donzen dekbed.
Wat wil je weten?
Die 4-seizoenen was 2 x 1-persoons, niks mis mee, ik heb de donzen gekocht omdat ik een 2-persoonsdekbed wilde voor wilde neukseks tijdens koude winters.![]()
Whahahaha ja...quote:Op zondag 5 november 2006 20:46 schreef amaranta het volgende:
Die reclame van ikea hè..... is dat kind maandverband tegen de muur aan het plakken?
Vertel... waarom...quote:
quote:"Het IKEA Concept Center in Delft wordt uitgebreid. Als je het terrein van het IKEA Concept Center oprijdt, zie je rechts de nieuwe parkeergarage. Daar worden honderden nieuwe parkeerplaatsen gerealiseerd.
Tussen de huidige winkel en de nieuwe parkeergarage is een heel nieuw stuk gebouwd. Hier komen de nieuwe Market hall en Showroom. Omdat de nieuwe winkel bijna twee keer zo groot zal zijn als de huidige, kan ook het hele IKEA assortiment van maar liefst 8.500 producten worden aangeboden."
quote:Op maandag 6 november 2006 21:35 schreef RobbieT het volgende:
Enige tijd geleden heeft de ikea een poster gehad van Times Square. Dit was een zwart wit poster maar de taxi's waren geel.
Nu kan ik deze niet meer vinden op de website van de Ikea.
Heeft iemand enig idee of ze deze nog hebben?
als de Ikea ze niet meer heeft, enig idee waar ik ze dan wel kan vinden?
De prijs was volgens mij iets van 50 euro.
Zoals al eerder besproken dus...quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 20:46 schreef Bartjebart het volgende:
In Hengelo kost de ALLEBY ingel.afbeelding 55.- en in ieder geval continu in bestelling.
Deze prijs kan door het land heen verschillen omdat het hier een 'free range' artikel betreft en de IKEA vestigingen de prijzen van deze artikelen kunnen aanpassen aan de lokale markt. Omdat vestigingen zelf mogen kiezen of ze uberhaubt dat artikel willen voeren kan het zijn dat niet elke IKEA ze heeft...
Zijn ze eindelijk klaar met die verbouwing??quote:Op zondag 5 november 2006 23:40 schreef XMN8R het volgende:
Nog een week en we hebben de grootste in Delft!
[afbeelding]
[..]
Merci!quote:Op maandag 6 november 2006 21:46 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
[..]
Zoals al eerder besproken dus...
Wel jammer dat je de foto van een GALANT bureau hebt gebruikt...quote:Op maandag 6 november 2006 22:40 schreef marcek het volgende:
mischien geinteresseerden hier ?![]()
[TK] Ikea effektiv hoekbureau
Voor Nederland komen er de komende weken steeds wel leveringen binnen, maar die zijn helaas in veel gevallen ook al binnen een uur uitverkocht... We hebben heel veel in bestelling staan... dus het komt er absoluut aan...quote:Op maandag 6 november 2006 22:34 schreef E.T. het volgende:
zou iemand eens kunnen/willen kijken wanneer de Vika Annefors weer binnenkomt? En witte Vika Amon bladen? (in Barendrecht)
ik wil zo graag de kamer van Saskia afmaken, maar die poten en bladen zijn er steeds maar niet
ah my badquote:Op maandag 6 november 2006 23:03 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Wel jammer dat je de foto van een GALANT bureau hebt gebruikt...![]()
VIKA AMON 100x60 gecombineerd met 2 VIKA ANNEFORS opbergers? Dan heb je tussen de beide opbergers toch bijna geen ruimte meer over? Daar past geen fatsoenlijke stoel tussen!quote:Op dinsdag 7 november 2006 09:09 schreef E.T. het volgende:
Ik wil de Vika Amon 100x60 (denk ik) Groot genoeg voor een peuter
Maar 't is een beetje zeuren en geluk hebben met die dingen dus..Zal 't goed in de gaten houden, tnx!
Van boven lijkt het inderdaad als twee druppels water... echter van de onderkant is de GALANT tafel, die we nu bij IKEA verkopen, ergonomisch veel verantwoorder dan de EFFEKTIV tafelquote:Op dinsdag 7 november 2006 17:39 schreef marcek het volgende:
[..]
ah my bad
hij lijkt wel als 2 druppels water though![]()
quote:Op dinsdag 7 november 2006 20:50 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Van boven lijkt het inderdaad als twee druppels water... echter van de onderkant is de GALANT tafel, die we nu bij IKEA verkopen, ergonomisch veel verantwoorder dan de EFFEKTIV tafel
Een bureau voor een kratje bier is altijd een goede ruil...quote:Op dinsdag 7 november 2006 21:01 schreef marcek het volgende:
[..]roep dit niet te hard in mijn verkooptopic dan
![]()
quote:Op dinsdag 7 november 2006 18:27 schreef Pinball het volgende:
[..]De ikea top 20!!
01. 415 Adelante
02. 318 Allan24
03. 296 Bartjebart
04. 119 WebForce
05. 074 E.T.
05. 074 Brighteyes
06. 056 Snarf
07. 053 PescaPallaMarcusManu
08. 046 Duderinnetje
09. 043 ROG
10. 042 Nuvole
11. 041 Syrena
12. 039 Syytön
13. 037 JC-Rags
14. 033 Rolex18038
15. 029 Q.
16. 026 Coconut
16. 026 leolinedance
17. 025 Jippo
18. 024 MaLo
19. 023 kruimel_20
19. 023 imago
20. 020 Koningin
Hoi, jaquote:Op maandag 6 november 2006 12:42 schreef Spookje81 het volgende:
@Allan24 moet je deze week nog werken? Ik ben van plan om samen met een vriendin een avondje ikea te doen.
de locatie van de TRABY kasten kan per vestiging verschillen. dat is namelijk vooral afhankelijk van de grootte van het zelfbedieningsmagazijn. In Hengelo ligt het volgens mij allemaal in ieder geval in het zelfbedieningsmagazijn...quote:Op woensdag 8 november 2006 19:49 schreef E.T. het volgende:
OMGeen 5e plaats en ik werk niet eens bij IKEA.. en ik bne ook al geen modje van K&W ofzo..
Naja, komende weken zal ik er wel weer genoeg komen.. Ons Tweede Huis! wordt bijna opgeleverd![]()
ow, vraagje ook maar meteen.. TRABY kasten, is dat full-service? of moet je dat gewoon zelf uit het magazijn plukken?
en banken.. zijn dat een beetje handelbare pakketten, of gewoon 'bank' formaat?
Heb ik nou 296x IKEA in een topic gezegt?! Dan zou ik bijna in elke post die ik geplaatst heb het woord IKEA gebruikt moeten hebben...quote:Op woensdag 8 november 2006 18:51 schreef Allan24 het volgende:
In het stats topic is een IKEA top 20 samengesteld: wie heeft er (binnen het K&W forum) het vaakst 'IKEA' gezegd?
[..]![]()
![]()
![]()
Hier zeg je het al 4X dus dat schiet opquote:Op woensdag 8 november 2006 22:54 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Heb ik nou 296x IKEA in een topic gezegt?! Dan zou ik bijna in elke post die ik geplaatst heb het woord IKEA gebruikt moeten hebben...
Waar gebruik je nu eigenlijk die stoommand voor dan?quote:Op donderdag 9 november 2006 21:14 schreef Spookje81 het volgende:
Ik ben dinsdag bij ikea geweest, nog een grote pan (10l) met pasta inzet gekocht, van de familiy hoek, scheelde me wel 8 euro op de pan. Toch mooi meegenomen, nu alleen nog zoeken of de stoommand er ook voor 10 l is, ik kon het op de site alleen nog voor 3l vinden.
Wanneer een bank in de catalogus de vermelding heeft van een vrachtwagentje met .- erin, dan is een bank nooit op voorraad en zal het besteld moeten worden (levertijd van 2 tot 8 weken). Waarbij we de vrachtkosten in rekening brengen. Bij een lege vrachtwagen gelden dezelfde termijnen, maar dan berekenen we geen vrachtkosten aan je door.quote:Op donderdag 9 november 2006 21:33 schreef E.T. het volgende:
Waarom zetten ze nergens op de site of in de catalogus erbij of een bank wel of niet besteld moet worden? Nu staat er alleen dat de bank niet op voorraad is
(Mysinge, Fothult bijv.)
Heb volgende week zaterdag pas tijd om in Amersfoort te gaan kijken en dan wil ik 't liefst meteen meenemen zodat ik 's avonds lekker kan zitten.
Weet iemand ook of TRABY komende week binnenkomt in Amersfoort?
(weekend van de 18e is het laatste weekend dat we beschikking hebben over grotere auto voor een aanhanger, dus het liefst willen we dat weekend in 1x alles halen om ons chalet in te richten)
Ik ben nu de hele tijd het I-woord aan het vermijdenquote:
Ik ben het eens met bovenstaande suggestie, ik heb dit ook al eens aangegeven bij ons hoofdkantoor. We zijn echter afhankelijk van internetformats uit Zweden en die zijn minder flexibel dan wij zouden willen. Je kan inderdaad het beste kijken in de catalogus, het voorbeeld van die Mysinge hierboven is alleen niet heel prettig. In principe is dit een meeneembank....quote:Op donderdag 9 november 2006 21:33 schreef E.T. het volgende:
Waarom zetten ze nergens op de site of in de catalogus erbij of een bank wel of niet besteld moet worden? Nu staat er alleen dat de bank niet op voorraad is
(Mysinge, Fothult bijv.)
Heb volgende week zaterdag pas tijd om in Amersfoort te gaan kijken en dan wil ik 't liefst meteen meenemen zodat ik 's avonds lekker kan zitten.
Weet iemand ook of TRABY komende week binnenkomt in Amersfoort?
(weekend van de 18e is het laatste weekend dat we beschikking hebben over grotere auto voor een aanhanger, dus het liefst willen we dat weekend in 1x alles halen om ons chalet in te richten)
FOTHULT is nogal van een niet zo'n geweldige kwaliteit... en trouwens ook een erg groot verschil met MYSINGE...quote:Op donderdag 9 november 2006 23:27 schreef E.T. het volgende:
Hoezo de Fothult niet? What's wrong with it?
Ik heb er drie seconden in gezeten en hij zat best goed volgens mij![]()
Maar ik moet dus de catalogus beter bekijken en niet alleen maar op internet.
Tnx!
Als je wil kan ik morgen wel eens voor je nakijken wanneer Amersfoort de MYSINGE weer terug krijgt... De twee zitter met welke bekleding?quote:Op donderdag 9 november 2006 23:42 schreef E.T. het volgende:
Ik zit nu met de gids op schoot en van een heleboel banken staat het er alsnog niet bij(zowieso geen leverings-icoontje of helemaal geen uitgebreide info als welke versie's verkrijgbaar etc.)
En dan blijkt ook nog dat die info niet altijd klopt![]()
Magoe, Mysinge is dus meeneemding (maar blijkbaar 2-zits niet op voorraad in A'foort), valt ineens m'n oog op de Backa.. (ook geen leveringsinfo en ook niet op voorraad).
Aaaarrrrrggghhhhh...
De BACKA is in Amsterdam een meeneembank (mits op voorraad)! En ik denk inderdaad dat Amsterdam daar een uitzondering in is...quote:Op donderdag 9 november 2006 23:48 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Als je wil kan ik morgen wel eens voor je nakijken wanneer Amersfoort de MYSINGE weer terug krijgt... De twee zitter met welke bekleding?
De BACKA is in iedergeval een 'bestel' bank die niet standaard op voorraad is...
Wat betreft de catalogus heb je helemaal gelijk... das nie handig inderdaad... vooral omdat ze in de catalogus aangeven dat we zo werken...
Ok hier dan eindelijk het antwoord op hopelijk al je vragen:quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:32 schreef E.T. het volgende:Als alles bij Ikea net zo duidelijk was als het personeel hier, zou dit topic niet zo populair zijn
![]()
We hebben nog niet proefgezeten op de Backa en Mysinge, dus daar hangt nog wel e.e.a. van af natuurlijk. De Backa gaat om de 3-zits in 't rood (die is wel erg gaaf hoor!), de Mysinge om 2-zits grijsbruin als alternatief. (ik vertrrouw op jullie en laat de budget-optie vallen)
De TRABY, iig 4 delen van 80x80, 6 deuren en 2x lades, en 3x een setje poten. (een 'kast' wordt twee delen naast elkaar, andere twee delen op elkaar).
Had ik al gezegd dat ik jullie geweldig vindt?
Oeh leuk!! Gefeli!quote:Op vrijdag 10 november 2006 17:23 schreef WebForce het volgende:
Vanaf januari ben ik medewerker Keukens. Voor hetzelfde aantal uren (12 p/w), maar in de beginweken ongeveer het dubbele...
hoe onthoud je dit allemaal?quote:Op vrijdag 10 november 2006 22:51 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ok hier dan eindelijk het antwoord op hopelijk al je vragen:
De MYSINGE en de BACKA series zijn in Amersfoort normaal vanuit de winkel leverbaar. Hierbij moet je er wel rekening mee houden dat het voor kan komen dat een onderdeel op dat moment helaas niet leverbaar zijn... Wat je wel kunt doen is per artikel nakijken of bepaalde onderdelen op voorraad zijn. Daarom heb ik de artikelnummers even voor je opgezocht:
BACKA 3zits bank in kunsvik rood: onderstel 70093675 & bekleding 80093694.
MYSINGE 2 zitsbank grijsbruin: onderstel 00060857 & bekleding 50098396.
FOTHULT serie (budget bank): 2zits bank 20085338 of 3zits bank 00085339
Van de SOLSTA serie hebben we een aantal fauteuils:
RANSTA donkergrijs 59.- 10087111
GYLLE middenrood 59.- 60087118
OLARP zwart 59.- 00099850
OLARP naturel 39.- 60099847
Bovenstaande artikelen zijn op dit moment allemaal op voorraad.
De TRABY serie heeft de volgende artikelnummers:
openkast 80x80 90105069 / poten 50105066 (of 50114235, vervangt uiteindelijk de 50105066) / deuren 60105061 / ladeset 20105063
Op dit moment zijn alle onderdelen van de TRABY serie op voorraad, op de ladensets na. Deze komen echter naar verwachting in week 46 (is komende week!) weer binnen in Amersfoort.
Hoop zo je vragen een beetje beantwoord te hebben! Succes met shoppen!
Nee... ze hebben bij IKEA iets heel handigs... een memo-id... dus ik heb die informatie ff gemaild naar mezelf...quote:Op vrijdag 10 november 2006 23:29 schreef kalinho het volgende:
[..]
hoe onthoud je dit allemaal?Of zit je tot 11 uur savonds in IKEA
![]()
Morgen is DELFT dicht, dus wij verwachten in Barendrecht een van de beste dagen van het jaar.
-Kudtweer
-Delft Dicht
-Laatste dag feestweek (wegens 5 jarig bestaan)
dat je daar tijd voor hebtquote:Op vrijdag 10 november 2006 23:38 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Nee... ze hebben bij IKEA iets heel handigs... een memo-id... dus ik heb die informatie ff gemaild naar mezelf...
Hengelo, het tweede Sliedrechtquote:
Tijd? Dat heeft me max 4 minuten gekost...quote:
quote:
nou dat krijgen wij niet voor elkaar in barendrecht hoorquote:Op vrijdag 10 november 2006 23:45 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Tijd? Dat heeft me max 4 minuten gekost...
Er is een leverprobleem met de deuren van PAX MALM. Vanaf 2007 is het artikel weer normaal leverbaar. In Amsterdam valt de kast al wel te bewonderen, maar bestellen duurt dus nog evenquote:Op zondag 12 november 2006 13:50 schreef CollinDH het volgende:
De PAX MALM garderobe schuifdeurkast is wellicht iets voor mij. Waar is ie te zien in de Randstad ? Liefst in wit. Is volgens mij een nieuw product, Delft en Haarlem hadden 'm laast nog niet.
Oke, thanx voor de info,quote:Op zondag 12 november 2006 14:14 schreef Adelante het volgende:
[..]
Er is een leverprobleem met de deuren van PAX MALM. Vanaf 2007 is het artikel weer normaal leverbaar. In Amsterdam valt de kast al wel te bewonderen, maar bestellen duurt dus nog even
welke bureaustoel en aten die dingen bij de armleuningen of de stoel zelf? als je een artikelnummer of naam van de stoel hebt kunnen we ze morgen in zweden voor je bestellen en heb je met 8 dagen thuisquote:Op zondag 12 november 2006 14:43 schreef Asmodean het volgende:
ik wacht nu al een paar maanden op (speciale) schroefjes om mijn armleuning op de bureaustoel te zetten. Ik kwam 2 van die dingen te kort, dus eerst naar de klantenservice, en aldaar een half uur gesproken te hebben met een van de medewerkers werd mij beloofd dat ze direct werden opgestuurd. Dat was in AugustusWat een belabberde klantenservice zeg...
Welke kleuren zijn er eigenlijk?quote:Op zondag 12 november 2006 15:34 schreef Bartjebart het volgende:
Welke kleur wil je hebben dan?
Je kunt de prijs op de site nemen en daar 139.- vanaf halen. Dan heb je de prijs van de bekleding.
139.- is de prijs van het onderstel namelijk...
Ja volgens mij staan alle kleuren op internet...quote:Op zondag 12 november 2006 16:01 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
[..]
Welke kleuren zijn er eigenlijk?
Zijn dat gewoon de kleuren die ook op de site staan bij de banken,of zijn er nog meer?
Oke,bedankt!quote:Op zondag 12 november 2006 16:03 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ja volgens mij staan alle kleuren op internet...
Naja een deel van het assortiment veranderd zo'n 4 tot 6 keer per jaar. En dan kan het inderdaad gebeuren dat er komend jaar nog nieuwe hoezen voor de KLIPPAN in het assortiment komen.Maar daar is op dit moment nog niets duidelijk over...quote:Op zondag 12 november 2006 16:10 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
[..]
Oke,bedankt!
E dat is op dit moment waarschijnlijk? Dit veranderd per seizoen?
het waren aparte armleuningen voor een Bonny-bureaustoel... Ik heb geen idee hoe de armleuningen heten, maar ik kan maandag er een artikelnr van opzoeken.. Wat een service trouwens hier op het FOK-forumquote:Op zondag 12 november 2006 14:48 schreef Adelante het volgende:
[..]
welke bureaustoel en aten die dingen bij de armleuningen of de stoel zelf? als je een artikelnummer of naam van de stoel hebt kunnen we ze morgen in zweden voor je bestellen en heb je met 8 dagen thuis
quote:Op zondag 12 november 2006 16:45 schreef Asmodean het volgende:
[..]
het waren aparte armleuningen voor een Bonny-bureaustoel... Ik heb geen idee hoe de armleuningen heten, maar ik kan maandag er een artikelnr van opzoeken.. Wat een service trouwens hier op het FOK-forum
Wit, naturel, rood, blauw, zwart, rood/roze, bruin/groen, wit schaapje, zwart schaapje, groen met bloemen en in Amsterdam nog met voetbalveldprint!! Enne....volgens mij heb ik ze dan allemaal!quote:Op zondag 12 november 2006 16:01 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
[..]
Welke kleuren zijn er eigenlijk?
Zijn dat gewoon de kleuren die ook op de site staan bij de banken,of zijn er nog meer?
goeiendag. Er was een bedframe in de aanbieding. de spectaculaire prijs van ¤1. Kheb nog nooit iets zo snel de winkel uit zien gaanquote:Op vrijdag 10 november 2006 23:29 schreef kalinho het volgende:
Morgen is DELFT dicht, dus wij verwachten in Barendrecht een van de beste dagen van het jaar.
-Kudtweer
-Delft Dicht
-Laatste dag feestweek (wegens 5 jarig bestaan)
Hiermee heb ik (vind ik) wel wat extra krediet opgebouwd, toch?quote:Op zondag 12 november 2006 14:24 schreef Duderinnetje het volgende:
Schouderklopjes meldtopic deel 1
Met dank aan E.T. voor het voordragen!
Je kan ze inderdaad niet reserveren, het is dus hopen dat er een staat. Nou moet ik zeggen dat zelden of nooit alle aanhangers weg zijn (en als dat zo is dan alleen op de echt drukke momenten). Je kan de aanhangers regelen bij de klantenservice (neem je rijbewijs mee.....)quote:Op maandag 13 november 2006 09:13 schreef E.T. het volgende:
[..]
Hiermee heb ik (vind ik) wel wat extra krediet opgebouwd, toch?
Nog een vraagje:
Hoe zit dat met aanhangerverhuur bij IKEA? Zijn er genoeg? Of zijn ze om de haverklap op en moet je dan maar wachten tot er eentje terugkomt? Of kan je ze reserveren ofzo? Moet je daarvoor bij de klantenservice zijn?
kan er niks over vinden nl.
tnx alvast
Sorry!!! poep in m'n ogen....quote:Op maandag 13 november 2006 12:05 schreef Jippo het volgende:
Vraagje: ik kan op de site van Ikea nergens iets vinden over het 'Family lidmaatschap' wat houdt het precies in enne... wat kost het?
Afgelopen vrijdag gewoon op voorraad locatie amersfoortquote:Op maandag 6 november 2006 21:35 schreef RobbieT het volgende:
Enige tijd geleden heeft de ikea een poster gehad van Times Square. Dit was een zwart wit poster maar de taxi's waren geel.
Nu kan ik deze niet meer vinden op de website van de Ikea.
Heeft iemand enig idee of ze deze nog hebben?
als de Ikea ze niet meer heeft, enig idee waar ik ze dan wel kan vinden?
De prijs was volgens mij iets van 50 euro.
Wauw super dankjewel!quote:Op maandag 13 november 2006 00:12 schreef JC-Rags het volgende:
[..]
Wit, naturel, rood, blauw, zwart, rood/roze, bruin/groen, wit schaapje, zwart schaapje, groen met bloemen en in Amsterdam nog met voetbalveldprint!! Enne....volgens mij heb ik ze dan allemaal!
Heeft iemand ook het leeg gewicht en laadvermogen van de aanhangers in de aanbieding voor mij?quote:Op maandag 13 november 2006 10:49 schreef JC-Rags het volgende:
[..]
Je kan ze inderdaad niet reserveren, het is dus hopen dat er een staat. Nou moet ik zeggen dat zelden of nooit alle aanhangers weg zijn (en als dat zo is dan alleen op de echt drukke momenten). Je kan de aanhangers regelen bij de klantenservice (neem je rijbewijs mee.....)
mits ongebruikt en in de originele verpakkingquote:Op maandag 13 november 2006 21:56 schreef Bartjebart het volgende:
Niet alle artikelen staan op de site helaas...
Maaar... mochten ze er nou inderdaad uit het assortiment gehaald zijn, dan kun je ze gewoon nog terug brengen met de kassabon en dan krijg je je geld terug.
Euhm nee volgens mij niet... Tenminste... ik kan me niet herinneren dat we dat in het assortiment hebben zittenquote:Op maandag 13 november 2006 23:47 schreef Duderinnetje het volgende:
Klopt het dat Ikea RVS-spray verkoopt? En is dat op oliebasis?
Dank alvast voor je info
Volgens mij echt niet... Maar bedoel je deze doorzichtige flesjes?quote:Op dinsdag 14 november 2006 00:00 schreef Adelante het volgende:
We hebben toch wel RVS reinigerIk heb in elk geval wel eens van die doorzichtige flesjes op de keukenafdeling gezien. Maar dat kan al wel enige tijd geleden zijn
Ik ben benieuwd! Dank alvast.quote:Op dinsdag 14 november 2006 00:06 schreef Adelante het volgende:
nee echt in metalen flesjes met een doorzichtig vierkant er op, zal eens kijken bij keukens in amsterdam....
Ik dacht dat het zo'n soort was: Klik!. Die zijn gewoon van Boedelbak en de site geeft deze maten + een max. laadgewicht (geen leeggewicht).quote:Op maandag 13 november 2006 20:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Heeft iemand ook het leeg gewicht en laadvermogen van de aanhangers in de aanbieding voor mij?
Ok, speciek voor rijbewijs B dusquote:Op dinsdag 14 november 2006 10:13 schreef WebForce het volgende:
[..]
Ik dacht dat het zo'n soort was: Klik!. Die zijn gewoon van Boedelbak en de site geeft deze maten + een max. laadgewicht (geen leeggewicht).
Afmeting (buitenmaat): 2.50x1.35x36cm
M3: 5,1
Maximaal laadgewicht: 740 kg
In Duiven verhuren ze geen aanhangwagens waarvoor je een 'speciaal' rijbewijs nodig hebt... Ik weet wel dat dit verschilt per vestiging, want niet iedereen maakt gebruik van Boedelbak.quote:Op dinsdag 14 november 2006 11:22 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ok, speciek voor rijbewijs B dus
quote:Op maandag 13 november 2006 19:17 schreef Spookje81 het volgende:
@bart is dat stoommandje - pastamandje het zelfde? Alleen voor verschillende maten?
Ik begreep van de site dat het 2 verschillende dingen zijn
Ow jees... op zich wel te verwachten... toch zonde...quote:
nieuwe meubel-outlet store geloofk. www.loods5.nl dat dusquote:Op woensdag 15 november 2006 23:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ow jees... op zich wel te verwachten... toch zonde...
wat gaan ze eigenlijk met het pand doen?!
Ongeveer twee tot vier weken.quote:Op vrijdag 17 november 2006 13:29 schreef Punjab het volgende:
Vraag aan de ikeapeeps...
Wat is de levertijd ( gemiddeld ) op maatwerk keukenwerkbladen?
Dat was 'm inderdaad! Ik vond het idee (gezien de gigantische collectie hier) wel handig. Ga van de week wel even naar Ikea Delft om te zien of het echt wat is. Heel erg bedankt!quote:Op zondag 19 november 2006 16:08 schreef JC-Rags het volgende:
kastje Malm met 4 lades; deze stond in de brochure aangegeven met een opmerking over DVD's inderdaad.... zie link voor complete Malm serie (is bedoeld als slaapkamer opberger overigens)
-linkje-
Omdat IKEA kiest voor internationaal geschikte maten... en dan kan het, zoals in Nederland, wel eens anders lopenquote:Op zondag 19 november 2006 22:42 schreef Matness het volgende:
waarom doet ikea dat?
ik wil niet veroordeeld zijn tot alleen ikea overtrekken.
maar 150 is dan wel weer lekker breed
ik vind 2 1 persoons toch lekkerder, ik wikkel me altijd helemaal in de deken, vind t vriendje niet zo leukquote:Op zondag 19 november 2006 22:52 schreef Adelante het volgende:
gewoon de lits-jumeaux gebruiken, past alles op en onder
Hahahaha dat ken ik... daarom hier ook 2 dekbeddenquote:Op zondag 19 november 2006 23:10 schreef Matness het volgende:
[..]
ik vind 2 1 persoons toch lekkerder, ik wikkel me altijd helemaal in de deken, vind t vriendje niet zo leuk
ja, bvandaar dat ik t hier ff vraagquote:Op zondag 19 november 2006 23:11 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hahahaha dat ken ik... daarom hier ook 2 dekbedden![]()
IKEA heeft dons en syntetisch... in verschillende diktes en uitvoeringen...quote:Op zondag 19 november 2006 23:18 schreef Matness het volgende:
ik hoor net dat het dekbed wel synthetisch moet zijn.
zijn de ikea dekbedden dat?
en hoe zie ik of ze dat zijn
daar heb ik geen ervaring mee
ja, ik heb al op ikea.nl gekeken lieverdsquote:Op zondag 19 november 2006 23:23 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
IKEA heeft dons en syntetisch... in verschillende diktes en uitvoeringen...
kijk anders eens hier
Hahahahaha sorry...quote:Op zondag 19 november 2006 23:25 schreef Matness het volgende:
[..]
ja, ik heb al op ikea.nl gekeken lieverds
dat 4 seizoenendekbed van 25 euro leek me wel wat
maar ik heb nul verstand van synthetisch, zijn alle niet-dons dekbedden per definitie synthetisch?
idd, daar staat het jaquote:Op zondag 19 november 2006 23:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hahahahaha sorry...
Dit dekbed bijvoorbeeld is syntetisch... Dat staat dan bij de voordelen beschreven...
En niet dons is volgens mij altijd syntetisch...
synthetisch staat volgens mij niet per se garant voor warmquote:Op zondag 19 november 2006 23:29 schreef Matness het volgende:
[..]
idd, daar staat het ja
maar bij deze staat het weer niet
maar het is dus wel synthetisch?
ik wil het graag lekker warm
nee, dat had ik ook al door.quote:Op zondag 19 november 2006 23:30 schreef Adelante het volgende:
[..]
synthetisch staat volgens mij niet per se garant voor warmvulgewicht speelt daarin ook een belangrijke rol
Dit dekbed, waar je het over had...quote:Op zondag 19 november 2006 23:29 schreef Matness het volgende:
[..]
idd, daar staat het ja
maar bij deze staat het weer niet
maar het is dus wel synthetisch?
ik wil het graag lekker warm
okay, dan begin ik het synthetisch verhaal te snappen, dank jequote:Op zondag 19 november 2006 23:32 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dit dekbed, waar je het over had...
Daar staat bij de vulling: holle polyestervezels^... dus syntetisch
er worden ook losse slopen verkocht van 60 x 70quote:Op zondag 19 november 2006 23:40 schreef Matness het volgende:
volgens mij is mijn kussen wel een stuk groter dan 50X60, dat wordt nog worstelen dan
ah, dat is goed om te wetenquote:Op zondag 19 november 2006 23:41 schreef Adelante het volgende:
[..]
er worden ook losse slopen verkocht van 60 x 70
quote:Op maandag 20 november 2006 10:51 schreef JC-Rags het volgende:
2 medewerkers en 1 klant die met elkaar 1,5 uur bezig zijn over een dons/synthetisch dekbed van zo'n 25 euro, niet zo goed voor de VPMU medewerkers..... ;-)
Wel goede service weer op deze site hoor!!
aan de telefoon gaat het nu eenmaal sneller dan een forum, en ik wil graag alles wetenquote:Op maandag 20 november 2006 10:51 schreef JC-Rags het volgende:
2 medewerkers en 1 klant die met elkaar 1,5 uur bezig zijn over een dons/synthetisch dekbed van zo'n 25 euro, niet zo goed voor de VPMU medewerkers..... ;-)
Wel goede service weer op deze site hoor!!
De diplomatentas (zoals de tas bij ons in het systeem staat) is verkrijgbaar in de kleuren zwart en oranje en kost normaal 19.95, IKEA FAMILY prijs 14.95.quote:Op dinsdag 21 november 2006 17:13 schreef Bhuddy het volgende:
Weet iemand hier toevallig hoe duur de (laptop)tas van de Ikea Family serie is (als Family lid), wat er nog meer in de Family tassenserie te krijgen is en of dit gewoon te krijgen is bij Ikea (Delft) zonder moeite te doen? Thanks.
Family is ook gelanceerd in Delft vorige week maandag!quote:Op dinsdag 21 november 2006 22:28 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
De diplomatentas (zoals de tas bij ons in het systeem staat) is verkrijgbaar in de kleuren zwart en oranje en kost normaal 19.95, IKEA FAMILY prijs 14.95.
De verdere UPPTACKA serie (de reisserie van IKEA FAMILY) bestaat uit een koffer in twee maten meende ik, een beautycase en nog wat kleinere produckten.
Of deze artikelen bij IKEA Delft verkrijgbaar zijn, dat weet ik niet zeker. Delft heeft net een grote interne verbouwing gehad waarbij een nieuwe showroom en marketplace geopend zijn. Of IKEA Delft nu ook een FAMILY hoek heeft weet ik niet. Het kan ook nog zijn dat ze deze nog aan het plaatsen zijn...
Als je wil doen graag! Of iemand moet het antwoord weten. Ik zag op de site ook die andere staan.. maar die is alleen geschikt voor een klein tvtje volgens mij...quote:Op woensdag 22 november 2006 18:09 schreef Bhuddy het volgende:
Zal ik morgen voor je kijken loezzie? Op de site zie ik inderdaad alleen de 'goedkope' draaitafel van 7 euro.
nieuwe bedrjifskleding???quote:Op woensdag 22 november 2006 19:21 schreef jessa het volgende:
vraagje aan de IKEA collega's: heeft iemand toevallig de nieuwe kleding al gezien? ik zit de hele week in Haarlem vanwege opleiding en kon niet naar de mode-show in Delft![]()
yup, een test bij delft van een jaar (geloof ik) Ik bestel kleding voor Utrecht dus was uitgenodigd maar had deze week OIS in Haarlem.quote:
Jij bedoeld het OBSERVATOR glazen tv-draaiplateau. Die is inderdaad 19.95quote:Op woensdag 22 november 2006 18:00 schreef loezzie het volgende:
Beste IKEA medewerkers,
Ik ben op zoek naar een draaiplateau voor mijn breedbeeld tv. Nu zag ik gisteren bij de IKEA in Duiven een glazen (¤19,95) . Maar ik woon bij Delft en zou hem daar graag willen halen (of krijgen voor mijn verjaardag) . Ik kan hem alleen op de site niet vinden. Weet iemand of dat glazen tv draaiplateau ook in Delft te krijgen is?
Alvast bedankt!!
quote:Op woensdag 22 november 2006 19:21 schreef jessa het volgende:
vraagje aan de IKEA collega's: heeft iemand toevallig de nieuwe kleding al gezien? ik zit de hele week in Haarlem vanwege opleiding en kon niet naar de mode-show in Delft![]()
Iemand?quote:Op vrijdag 10 november 2006 23:11 schreef linda856763 het volgende:
Wij krijgen een FAktum Stat keuken met beuken werblad. Over ongeveer 3 weken. Vanavond nog weer geweest om kastinrichting van Rationell te kopen. Geweldig spul! En veel te veel uitgegeven.
![]()
Een vraagje nog, misschien heeft iemand er ervaring mee: we gaan zelf de werkbladen zagen, maar de hoekverbindingen, hoe doen we dat precies? Er is een dingetje voor, maar dat is van RVS en vinden we lelijk. Ik heb aan de IKEA-mensen gevraagd, en die zeggen: recht afzagen, tegen het andere blad aan, en dan kitten. Maar met welke kit dan?
ja gerust idee voor je..... Dat wat je steld gaat helas niet... (sorry je wil het vast niet horen natuurlijk)quote:
Hopelijk komen er dan eindelijk IKEA broeken die een beetje passen, ze zijn bij mij altijd (lees: altijd!!) te kort....quote:Op woensdag 22 november 2006 22:47 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
![]()
nieuwe kleding? wat gaat er veranderen dan?? nu ben ik wel behoorlijk nieuwsgierig...
ik vertrouw dat soort dingen niet...
quote:
Ik vertrouw zoiets ook niet!quote:Op woensdag 22 november 2006 22:47 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
![]()
nieuwe kleding? wat gaat er veranderen dan?? nu ben ik wel behoorlijk nieuwsgierig...
ik vertrouw dat soort dingen niet...
Bedankt voor je antwoord. dan ga ik maar eens op pad (of iemand langsturen!)quote:Op woensdag 22 november 2006 22:45 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Jij bedoeld het OBSERVATOR glazen tv-draaiplateau. Die is inderdaad 19.95
Ik ga er vanuit dat, gezien het feit dat Delft nu in zijn nieuwe showroom zit, ze dit artikel gewoon in het assortiment hebben zitten...
Dragen jullie op de marketplace spijkerbroeken dan?? Bij ons draagt iedereen in de verkoop van die donkerblauwe pantalon-achtige dingen... Zowel showroom, marketplace als het ZB...quote:Op donderdag 23 november 2006 14:48 schreef WebForce het volgende:
[..]
[..]
Ik vertrouw zoiets ook niet!. Alhoewel het niet slechter kan dan wat we nu hebben, toch? Ik werk (nog) op de marketplace waar we eigenlijk spijkerbroeken moeten dragen, maar ik pas gewoon NIET in die broeken
. Ik zal wel zien...
Als ze nu nog niet weten wanneer de UPPTACKA diplomatentas niet terug komt, is ie er volgende week in ieder geval nog niet... helaas...quote:Op donderdag 23 november 2006 17:45 schreef Bhuddy het volgende:
Helaas. Net gekeken maar de OBSERVATOR draaiplateau heb ik nergens kunnen vinden
Ook de aktetas is uitverkocht! Ze hebben ook geen idee wanneer 'ie weer komt, dus kom ik volgende week wel ergens terug...
Meeste dragen nu ook blauwe broeken... Ik ook trouwens, al héél langquote:Op donderdag 23 november 2006 17:45 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dragen jullie op de marketplace spijkerbroeken dan?? Bij ons draagt iedereen in de verkoop van die donkerblauwe pantalon-achtige dingen... Zowel showroom, marketplace als het ZB...
Eigenlijk moeten ze gewoon donkerblauwe spijkerbroeken in het kledingassortiment nemen. En dan ook gewoon de 'normale' jeansmaatindeling hanteren. Bij elke lichting nieuwe broeken hoort weer een nieuwe maatindeling... niet erg handig...
Maaaar... ik ben benieuwd!
Luxe hoor, wat is je job eigenlijk tegenwoordig??quote:Op vrijdag 24 november 2006 00:29 schreef Adelante het volgende:
Ze moeten die comm-in broeken in het donkerblauw laten maken, lekker veel zakken
Ik heb trouwens gewoon eigen kleding aan, alleen weer in het pakje met anti-bureacraten dagen
werk voor s&s nederland, eerst vestgingen eindhoven en heerlen, maar nu dus op landelijk niveau.quote:Op vrijdag 24 november 2006 00:47 schreef JC-Rags het volgende:
[..]
Luxe hoor, wat is je job eigenlijk tegenwoordig??
Het lijkt me inderdaad wel eens tijd worden voor wat meer getailleerde kleding voor de dames ja. Sorry, maar het ziet er echt niet uit nuquote:Op vrijdag 24 november 2006 14:58 schreef jessa het volgende:
leuk al die speculaties over kleding
Heb gisteren eindelijk wat info gekregen: recht 5pocket model blauwe broek of spijkerbroek. polo's en bloezen met een taille voor de dames en de brede elasitische band onder aan de truien wordt verkleint zodat het wat beter valt. nu nog eens foto's zien.
supermakkelijk systeem... intern gratis bellen en alle huizen hetzelfde nummersysteem: jourdienst haarlem is 378 008 en die van duiven 272 008. alleen die vage externe nummers gaan wat moeilijker te onthouden wordenquote:Op vrijdag 24 november 2006 15:59 schreef Allan24 het volgende:
Goden, gaan ze binnenkort het interne telefoonsysteem omgooien, compleet met omnummering en allesik ken bijna alle nummers (intern in Breda) uit m'n hoofd, gaan ze ineens VoIPen
169.- is de prijs compleet, dwz hoes (30.-) en onderstel (139.-)quote:Op vrijdag 24 november 2006 20:49 schreef darkie_blue het volgende:
Vraagje: de rode klippan van 169 euro is dat met of zonder hoes? Ik dacht eerst met maar ben nu toch aan het twijfelen.
Ooow irritant is dat inderdaad!quote:Op vrijdag 24 november 2006 15:59 schreef Allan24 het volgende:
Goden, gaan ze binnenkort het interne telefoonsysteem omgooien, compleet met omnummering en allesik ken bijna alle nummers (intern in Breda) uit m'n hoofd, gaan ze ineens VoIPen
Ooow succes en veel plezier!!!quote:Op vrijdag 24 november 2006 22:50 schreef E.T. het volgende:
Morgen 'grote-IKEA-dag' voor ons..
Bank, feauteuils, salontafel, eetkamertafel, Traby-kasten en nog wat kleingoed..
Vind 't best spannend
hoezo ga je dan in godsnaam op een zaterdag? Ik snap dat echt niet. Nja als je iets op transport gaat zetten hebbie de kans mij tegen het lijf te lopenquote:Op vrijdag 24 november 2006 22:50 schreef E.T. het volgende:
Morgen 'grote-IKEA-dag' voor ons..
Bank, feauteuils, salontafel, eetkamertafel, Traby-kasten en nog wat kleingoed..
Vind 't best spannend
Sja, dat gaat ff niet anders..quote:Op zaterdag 25 november 2006 00:32 schreef kalinho het volgende:
[..]
hoezo ga je dan in godsnaam op een zaterdag? Ik snap dat echt niet. Nja als je iets op transport gaat zetten hebbie de kans mij tegen het lijf te lopen![]()
eens, maar nooit weerquote:Op vrijdag 24 november 2006 21:00 schreef Matness het volgende:
ik ga morgen naar delft voor nieuw beddengoed
nee de kaars zinkt en dooft vanzelf!quote:Op zaterdag 25 november 2006 15:02 schreef Geqxon het volgende:
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15573&catalogId=10103&storeId=9&productId=15589&langId=-22&categoryId=15697&chosenPartNumber=86551100
Dit lijkt met zo'n toffe kandelaarAlleen heb ik dus wel vraagtekens bij de werking. Je plaatst er dus een kaars in, vervolgens giet je er water in, en als de kaars korter wordt, wordt hij door het waterniveau omhoog gedrukt??
Maar ze zeggen zelf dus in krom Nederlands:quote:Op zaterdag 25 november 2006 15:09 schreef Adelante het volgende:
[..]
nee de kaars zinkt en dooft vanzelf!![]()
quote:Als kandelaar gevuld met water, wordt de hoogte van de kaars automatisch geregeld.
ik wist niet eens dat het een kandelaar was, dacht altijd een vaas voor één bloem. probeer het eens en maak er wat foto's van voor onsquote:Op zaterdag 25 november 2006 15:11 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Maar ze zeggen zelf dus in krom Nederlands:
[..]
Doordat de kaars eerst zwaar is gaat hij er misschien gewoon dieper in? Ik heb dat ding al heeel lang op de afdeling staan, maar wist niet dat dat ding zó werkte! Haha, stom eigenlijkquote:Op zaterdag 25 november 2006 15:15 schreef Geqxon het volgende:
Ik ben druk bezig mijn natuurkunde kennis op te halen, met het bad van Archimedes, maar ik kan niet echt zien hoe de kaars automagisch omhoog gaat als hij kleiner wordt.
Mja, dat heeft iedereen denk ik zo, maar die externenummers, is wel irritant, maarja...quote:Op vrijdag 24 november 2006 15:59 schreef Allan24 het volgende:
Goden, gaan ze binnenkort het interne telefoonsysteem omgooien, compleet met omnummering en allesik ken bijna alle nummers (intern in Breda) uit m'n hoofd, gaan ze ineens VoIPen
is toch logisch?quote:Op zaterdag 25 november 2006 15:15 schreef Geqxon het volgende:
Ik ben druk bezig mijn natuurkunde kennis op te halen, met het bad van Archimedes, maar ik kan niet echt zien hoe de kaars automagisch omhoog gaat als hij kleiner wordt.
Hij wordt in een doosje verkocht (geel doosje). Let erop dat hij waarschijnlijk bij de vazen liggen.quote:Op zaterdag 25 november 2006 17:56 schreef Geqxon het volgende:
Mijn god, jullie hebben echt zo gelijk he
Nou ik ga zo even kijken of hij wel gemakkelijk in mijn rugtas past
En? Is het allemaal gelukt?quote:Op zaterdag 25 november 2006 09:23 schreef E.T. het volgende:
[..]
Sja, dat gaat ff niet anders..
Gaat om spullen voor huisje in Voorthuizen, wij wonen zelf in R'dam. Swets net een nieuwe baan, dus nog niet echt vrij willen nemen..
Dan kom je al gauw op de weekeinden uit helaas.
Had zelf ook liever gewoon op een dinsdagmorgen ofzo gegaan, maar in m'n eentje ga ik dat niet redden (hoogzwanger ook nog).
Maar ik ga dus niks op transport laten zetten.. wel een aanhanger huren
edit: ik ga trouwens naar A'foort en niet naar Barendrecht
Ja, behalve dat 1 schroefpootje op de tullsta stoel niet pastquote:
Hahahaha leuk man!quote:Op zaterdag 25 november 2006 22:19 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, behalve dat 1 schroefpootje op de tullsta stoel niet pastHet schroefdraad zit te diep.
En dat is kut want nou moet ik met een stoel terug. Ergens over twee weken ofzo.
Ow ja, we hebben geen bank gekocht, wel dus 2 stoelen, een eettafel (björna), 2 tafeltjes (fröjsta) en wat kasten (träby. 3 keer 80*80 1 keer 40*80 en wat deuren, laadjes en pootjes)
En dat alles in 2 auto's gepropt
Family pasquote:Op zaterdag 25 november 2006 22:24 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hahahaha leuk man!
Ik zou alleen wel even IKEA via de telefoon of mail melden dat je een probleem hebt met de TULLSTA fauteuil. Je hebt namelijk normaal, volgens de verkoopsvoorwaarden, tot 4 dagen na aankoop om met dit soort artikelen terug te komen... Ik denk dat het geen probleem is dat je daar over twee weken mee terug gaat, maar dan moet het wel al bekend zijn bij IKEA...
Maar ik denk dat iemand anders van IKEA (die bij de klantenservice werkt) dit kan beamen of juist kan verbeteren...
2. Ik heb iets gekocht, maar het is kapot. Wat moet ik doen?quote:Op zaterdag 25 november 2006 22:24 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hahahaha leuk man!
Ik zou alleen wel even IKEA via de telefoon of mail melden dat je een probleem hebt met de TULLSTA fauteuil. Je hebt namelijk normaal, volgens de verkoopsvoorwaarden, tot 4 dagen na aankoop om met dit soort artikelen terug te komen... Ik denk dat het geen probleem is dat je daar over twee weken mee terug gaat, maar dan moet het wel al bekend zijn bij IKEA...
Maar ik denk dat iemand anders van IKEA (die bij de klantenservice werkt) dit kan beamen of juist kan verbeteren...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |