Dan is het maar goed dat je straks NAT gaat doen op je servertje/gatewayquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 09:33 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Torrentjes draaiend gehad.
UDP Flood.
Geen internet verbinding mee.
GoT:
[..]
Maar nergens te vinden wat nu.
Misschien mag ej wel mee met mequote:Op vrijdag 6 oktober 2006 14:56 schreef devzero het volgende:
Ik wil ook wel naar Barcelona
Oh wacht, ik zit met kerst al aan de spaanse kust(als ik aan de lage temperaturen daar kan wennen)
opschepperdt jah met dtquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 14:56 schreef devzero het volgende:
Ik wil ook wel naar Barcelona
Oh wacht, ik zit met kerst al aan de spaanse kust(als ik aan de lage temperaturen daar kan wennen)
ik trek de pagina eff binnen met php.. ...quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:40 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik krijg een mailtje van een onbekende binnen
Van: <.......@hotmail.com>
Verzonden: zaterdag 7 oktober 2006 15:52:28
Aan: speedygj1984 at hotmail.com
Onderwerp: ........@hotmail.com stuurt je deze leuke link .
Ik heb akkoord gegeven om je deze leuke link te sturen:
http://www[fok.nl].scripthosting.nl/msn
Probeer het ook eens !!
Grz van je MSN buddy ..........@hotmail.com
[fok.nl] in de link even met opzet gedaan, voor het geval dat iemand gaat klikken, er schijnt nogal wat virussen rond te gaan via msn enzomja ik ken die website ook niet dus
misschien dat iemand dit kent.
Is goedquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:47 schreef mschol het volgende:
[..]
ik trek de pagina eff binnen met php.. ...
et zou wat zijn als je me het verboodquote:
quote:MSN Checker v1.2 Blockercheck v2006
Welkom op onze speciale versie van MSN checker.
Check op blokken of controlleer ook oudere MSN accounts.
Maar toch wel vreemd die mailtje, bedoel, hoezo akkoord gevenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:58 schreef mschol het volgende:
[..]
et zou wat zijn als je me het verbood
ik zie wat activeX en een js die wordt opgehaald vanaf mollie.nl
maar zo op het oog geen hele gekke dingen
beetje heel erg vreemd idd.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 18:02 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Maar toch wel vreemd die mailtje, bedoel, hoezo akkoord geven
Wat voor website is het danquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 18:05 schreef mschol het volgende:
[..]
beetje heel erg vreemd idd.
en de pagina zelf doet niks dat symantec corporate laat flippen...
Ooh datquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 18:26 schreef mschol het volgende:
[..]
zo'n site waar je je msn lijst kan laten checken of je geblockt bent
Nja, dus ook niet zo vreemd dat je hd wat warmer is als het uit de neus loopt te etenquote:Op zondag 8 oktober 2006 00:23 schreef devzero het volgende:
Ik heb een tijdje lopen "meten" en het blijkt dat de harddisk het warmst is als mijn media pc idle is en het koelst als die druk bezig is. Precies omgekeerd van wat ik had verwacht![]()
(als die pc bezig is, blazen de casefans wat harder en dus koelt de disk ook iets beter).
"Wist je dat"quote:Op zondag 8 oktober 2006 01:37 schreef devzero het volgende:
[..]
Dat was weer een post in het kader van "nutteloze weetjes over je computer"
Petit Palace Opera Garden Ramblasquote:Op zondag 8 oktober 2006 15:28 schreef wimmel_1 het volgende:
* wimmel_1 heeft spullenboel Barça al een paar weken in huis(Én alles is betaald...... Welk Hotel kom je te zitten, Godlike02 ??)
Klinkt als verkeerde driversquote:Op zondag 8 oktober 2006 22:31 schreef SHERMAN het volgende:
Heb ik ook dat is het stomme.
Ik kan heel leuk de drivers tijdens de installatie van 2003 selecteren en "installeren" en als je dan verder gaat met eigenlijke installatie kan die de hardeschijf niet vinden.
ik vind hogeschool rotjeknor op dat betreft echt zo matig. ze kunnen nieteens normaal msdnaa hebben. IK had dat heus verwacht van een school die ook informatica opleidingen heb... kanshosersquote:Op zondag 8 oktober 2006 17:09 schreef SHERMAN het volgende:
Hij is echt!
Tenminste hij is wel zelf gebrand, maar de iso komt van msdnaa
Ochjee, en ook geen surfnet-account beschikbaar? (of hoe da ook heet; waar je goedkoop software kan verkrijgen)quote:Op maandag 9 oktober 2006 07:07 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
ik vind hogeschool rotjeknor op dat betreft echt zo matig. ze kunnen nieteens normaal msdnaa hebben. IK had dat heus verwacht van een school die ook informatica opleidingen heb... kanshosers
surfspotquote:Op maandag 9 oktober 2006 13:38 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Ochjee, en ook geen surfnet-account beschikbaar? (of hoe da ook heet; waar je goedkoop software kan verkrijgen)
Ohja datquote:Op maandag 9 oktober 2006 14:01 schreef mschol het volgende:
[..]
surfspot
als je hogeschool/universiteit tussen de instellingen staat kan je vaak gewoon bestellen
ik ga nog eens kijken wat er voor mij bij staat
surfspot hier ook maar niks wat ik kan gebruiken zoals windhoos en office etc...quote:Op maandag 9 oktober 2006 14:01 schreef mschol het volgende:
[..]
surfspot
als je hogeschool/universiteit tussen de instellingen staat kan je vaak gewoon bestellen
ik ga nog eens kijken wat er voor mij bij staat
maar je kan dat toch wel aanschaffen lijkt mequote:Op maandag 9 oktober 2006 19:05 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
surfspot hier ook maar niks wat ik kan gebruiken zoals windhoos en office etc...
niet goedkoop via schoolquote:Op maandag 9 oktober 2006 19:38 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
maar je kan dat toch wel aanschaffen lijkt me
de naam enkelquote:Op maandag 9 oktober 2006 21:28 schreef devzero het volgende:
Tenslotte gebruik je als informatica scholier uiteraard het nobele LaTeX voor je verslagen.
Je bedoelt enkel als bijvoegelijk naamwoord, alleen noem je geen zelfstandig naamwoord.quote:en·kel (bn.)
2 alleen
of een muggenzifterquote:Op maandag 9 oktober 2006 23:07 schreef devzero het volgende:
[..]
Je bedoelt enkel als bijvoegelijk naamwoord, alleen noem je geen zelfstandig naamwoord.
Maar ach, iedereen begrijpt wat je bedoelt en slechts een kniesoor zal erover vallen
Zo is dat!quote:Op maandag 9 oktober 2006 21:28 schreef devzero het volgende:
Tenslotte gebruik je als informatica scholier uiteraard het nobele LaTeX voor je verslagen.
ik kijk hem over een half uurtje ongeveer whoei!quote:Op maandag 9 oktober 2006 23:35 schreef devzero het volgende:
Ik weet nog niet of ik hem nu al zal kijken of gewoon opnemen en later eens kijken.
als google er wat inziet zal het best wel het geld waard zijnquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 00:07 schreef mschol het volgende:
google koopt youtube a 1,65 miljard
best een boel voor een sitemet kut kwaliteit filmpjes..
Mwah, inkomsten komen vooral uit advertenties, heb laatst een opsomming gelezen qua statistieken van YouTube, en dat is echt niet misquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 08:24 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
als google er wat inziet zal het best wel het geld waard zijn?
Ik snap het al niet aangezien ze zelf al zo een site hebben.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 17:11 schreef devzero het volgende:
Het probleem met youtube is natuurlijk dat het nog relatief nieuw is. Het is niet een bewezen service en ik vraag me af of het over een jaar nog zo populair is. Laten we wel wezen, de video kwaliteit is crap. Ik denk dat er over een jaar/paar jaar wel veel betere video-sites zullen zijn en dat google dan met een baksteen in zijn maag zit, tenslotte hebben ze hits gekocht een geen nieuwe technology.
Hebben ze dat dan? Misschien dat ze 't dan willen samenvoegen, om een nog beter gratis product op de markt te kunnen zetten (wellicht ism. hun beta-dienst gmail.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 17:17 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik snap het al niet aangezien ze zelf al zo een site hebben.
Dus ze hebben zeker hits gekocht.
De kwaliteit zouden ze natuurlijk zelf in mee kunnen gaan.
Bevalt het verder wel? Zeker weer een zware gfx-card voor nodig of niet?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 21:43 schreef mschol het volgende:
ik ben net, na installatie MS Flightsim X , eff 16GB kwijt aan een spelletje
graphics zijn nog steeds ruk voor de huidige games en doe mij maar 10x mijn huidige processor, denk dattie dan wel snel genoeg wordtquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 22:29 schreef gday het volgende:
[..]
Bevalt het verder wel? Zeker weer een zware gfx-card voor nodig of niet?
video.google.comquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 18:35 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Hebben ze dat dan? Misschien dat ze 't dan willen samenvoegen, om een nog beter gratis product op de markt te kunnen zetten (wellicht ism. hun beta-dienst gmail.
Dat wist je toch al voor dat je aan de installie begon?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 21:43 schreef mschol het volgende:
ik ben net, na installatie MS Flightsim X , eff 16GB kwijt aan een spelletje
jazeker, maar dat maakt de schok niet minderquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 23:39 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dat wist je toch al voor dat je aan de installie begon?
Met complete kaarten van de hele wereld is het geen eens zo heel gek.
Dat zou weer laad tijd moeten schelen tijdens het spelenquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 23:43 schreef mschol het volgende:
[..]
jazeker, maar dat maakt de schok niet minder
de catch zit em in het feit dat ze alles uncompressed op HD zetten in de vorm van bmp's en wav's
hijs net iets langzamer dan FS 2004 op mijn systeem dus ja hij is wel sneller met laden, maar dan ongeloofelijk traagquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 23:44 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dat zou weer laad tijd moeten schelen tijdens het spelen
Ik heb het nog nooit gespeeld.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 23:47 schreef mschol het volgende:
[..]
hijs net iets langzamer dan FS 2004 op mijn systeem dus ja hij is wel sneller met laden, maar dan ongeloofelijk traag
och van de grond komen lukt wel, tis voornamelijk de truuk om netjes te landen en normaal te vliegenquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 23:55 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik heb het nog nooit gespeeld.
Maar dan schijn ej ook geen eens van de grond te komen dus ik sla ff over.
Maar het is toch dodelijk saai?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 00:00 schreef mschol het volgende:
[..]
och van de grond komen lukt wel, tis voornamelijk de truuk om netjes te landen en normaal te vliegen![]()
ik speel FS ook pas sinds enkele maanden, en dat was eigenlijk voornamelijk omdat FS2004 cheap was![]()
Gezien de snelheid van huidige procesors ivm harde schijven zou je verwachten dat real-time decompressen +laadtijd van de compressed map sneller is dan het laden van de uncompressed map.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 23:44 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dat zou weer laad tijd moeten schelen tijdens het spelen
Mwah, ik vind het ook leuk om in FS2004 Europese vluchten te doen in een 737.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 00:21 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Maar het is toch dodelijk saai?
het kan idd verschikkelijk saai worden, maar met een beetje creativiteit (looping maken 737) kab je dat wel voorkomenquote:Op woensdag 11 oktober 2006 00:21 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Maar het is toch dodelijk saai?
welkom terugquote:Op woensdag 11 oktober 2006 08:05 schreef Jo0Lz het volgende:
Hey! De DIG slowchat
Ben ik hier lang niet geweest zeg
Leuke dingen hoop ik voor je.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 09:07 schreef Jo0Lz het volgende:
HeheIk blijf wel hoor
Was gewoon te druk met andere zaken ^^
Jazekerquote:
Volgens mij zijn Fixedis (dys?) en system fonts waarbij alles even-spaced is.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 10:20 schreef BlueCurl het volgende:
Wat is het lettertype van waar je vaak in progt. dat elk karakter net zo breed is enzo? Moet ff me documentatie doen
Volgens mij Wingdingsquote:Op woensdag 11 oktober 2006 11:46 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Volgens mij zijn Fixedis (dys?) en system fonts waarbij alles even-spaced is.
Kan me vergissen
Ook Lucida Console heeft het. Kan alleen niet op de naam komen, hoe heet het ook weer, het is niet Even-Spaced...
Lijkt mij een goed plan als je nog wil gaan lezen wat je getyped hebtquote:Op woensdag 11 oktober 2006 13:11 schreef BlueCurl het volgende:
Nighty day!
Ik gebruik Lucida Console wel ipv wingdings
Snap je wingdings niet?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 13:53 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Lijkt mij een goed plan als je nog wil gaan lezen wat je getyped hebt
quote:
heb nu alles al in lucida huppelepup. ga niet weer alles veranderen. voor me volgende documentatiequote:Op woensdag 11 oktober 2006 18:51 schreef devzero het volgende:
Ik gebruik een standaard "monospace" font, geen idee welke dat is. Volgens mij is het geen courrier, wat toch wel de bekenste is.
En van de week in een bericht dat het gebruik van FF juist daalde stond dat IE juist weer won.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 16:52 schreef devzero het volgende:
http://www.nu.nl/news/847(...)h_dieptepunt%27.html
pfew gelukkig..
veel doekoe vragen dus voor klusjequote:Op donderdag 12 oktober 2006 18:16 schreef mschol het volgende:
krijg net een telefoontje van de directeur van mijn vorige stage plek, of ik morgen langs kan komen, en het heeft nog haast ook aangezien het draadloze netwerk tussen de 2 gebouwen niet goed werkt..
en de huidige staigere mag van hem niet aan het netwerk zitten omdat die een keer de docenten hun rechten had afgenomen (en die konden vervolgens niks meer)
Ik wil ze online zetten, en om elke keer >>>>>> PRT >>> Paintshop >>> CTRL V >>>> Croppen >>>> Opslaan >>>> Uploaden <<<<< dat is mij allemaal veel te veel gekut, daarom dus liefst een HTML code zodat ik even naar mijn website kan (CMS) pagina aanpassen cijfer invullen Opslaan, tadaquote:Op donderdag 12 oktober 2006 22:15 schreef devzero het volgende:
Ik gebruik voor de temperatuur-stats van mijn harddisks RRDtool. Maar dat is waarschijnlijk niet sofisticated genoeg voor je omdat dat automatisch de temperaturen opslaat ipv dat je het met de hand moet invoeren(waarom geen excel als je het toch handmatig invoert?)
Zou jij er voor kunnen zorgen dat een admin naar de rechten van sherman kijkt? Hij kan niks meer en staat niet in med.quote:
Ik heb het achter de schermen gevraagd aan de FA'squote:Op vrijdag 13 oktober 2006 09:41 schreef typhoon het volgende:
[..]
Zou jij er voor kunnen zorgen dat een admin naar de rechten van sherman kijkt? Hij kan niks meer en staat niet in med.
Dankje, hij zit hier een partij te stressen nu wat ie heeft misdaan.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 09:50 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik heb het achter de schermen gevraagd aan de FA's
Ik kan zo snel ook niks vinden dus ik vermoed niks.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 09:52 schreef typhoon het volgende:
[..]
Dankje, hij zit hier een partij te stressen nu wat ie heeft misdaan.
hij heeft ook lang zonder internet gezeten. moet lukken toch. enkel dde kans dat ie een leven krijgt en nooit meer terug komt.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 10:34 schreef Sjowhan het volgende:
Arme sherman.. Wat moet hij zonder fok
eigenlijk wel ..quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:19 schreef devzero het volgende:
apache +windows -> logrotate mschol, had je niet in je oude topic verder gekunt
Yvonne en jonge jongetjes ....quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 10:53 schreef Godlike02 het volgende:
Sherman kan weer met dank aan Yvonne
Tsss..quote:
Te veel poespas voor op mijn desktopquote:
Raar. De browser ziet niets van wat mod_rewrite doet en krijgt gewoon de opgevraagde URI terug. mod_rewrite doet niets anders dan een mapping van URL naar filename. Als je met een browser expliciet favicon.ico opvraagt, krijg je dan wel de goede per browser?quote:Op zondag 15 oktober 2006 18:47 schreef mschol het volgende:
ik wilde eigenlijk met url rewrite in htaccess verschillende icons gebruiken voor verschillende browsers maar dat vinden browsers niet leuk
ga dat nog eff testen vanavond...quote:Op maandag 16 oktober 2006 05:06 schreef devzero het volgende:
[..]
Raar. De browser ziet niets van wat mod_rewrite doet en krijgt gewoon de opgevraagde URI terug. mod_rewrite doet niets anders dan een mapping van URL naar filename. Als je met een browser expliciet favicon.ico opvraagt, krijg je dan wel de goede per browser?
Het draait nu met Beryl op mijn laptop, onder Ubuntu, moet zeggen dat het gaat. Maar die laptop is aan vervanging toe, een M10 van Toshiba.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 01:18 schreef devzero het volgende:
[..]
Te veel poespas voor op mijn desktopHoewel ze wel goed bezig zijn om makkelijk je grafische kaart-hardware aan te spreken via opengl. Qua grafische mogelijkheden loopt linux niet eens meer zo ver achter (of juist een beetje voor
)
Of dacht je dat dat idee oorspronkelijk van apple was (ok, ze hebben het niet gejat maar gekochtquote:Op maandag 16 oktober 2006 11:20 schreef BlueCurl het volgende:
.. en dan nog die object bar van applenextstep gejat... vind die wel handig.
Dat is toch iedereen hier in slowchatquote:voor de rest ben ik gewoon een saaie kut
quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:35 schreef devzero het volgende:
[..]
Of dacht je dat dat idee oorspronkelijk van apple was (ok, ze hebben het niet gejat maar gekocht)
[..]
Dat is toch iedereen hier in slowchatop godt na, want dat is the Fonz van deze soap
OpenSuse 10 met Compiz (Quinn's) op de desktop, Ubuntu met Beryl Compiz op de Laptopquote:Op maandag 16 oktober 2006 11:20 schreef BlueCurl het volgende:
hier winxp sp2... saai he? wel gewoon de themeaangepast. maaris nog steeds saaignome theme en dan nog die object bar van apple gejat... vind die wel handig. voor de rest ben ik gewoon een saaie kut
gewoon omdat het van apple bekend is... daarom noemde ik het van apple. zal het wel nooit meer doenquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:35 schreef devzero het volgende:
[..]
Of dacht je dat dat idee oorspronkelijk van apple was (ok, ze hebben het niet gejat maar gekocht)
[..]
Dat is toch iedereen hier in slowchatop godt na, want dat is the Fonz van deze soap
Sterker nog, ik heb de hele desktop omgeving er dus op gegooid. Ik heb de applicaties allemaal draaien nu onder Ubuntu. Zelfs mijn paar spellen draaien er nu onder, op cedega en winequote:Op dinsdag 17 oktober 2006 13:22 schreef SHERMAN het volgende:
Toch is het best leuk om met Ubuntu wat te spelen.
quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 22:38 schreef BlueCurl het volgende:
reed ik nu maar wat te hard ipv per ongeluk door rood...130 euro boete...
serieus? das ook lompquote:Op woensdag 18 oktober 2006 00:05 schreef Geqxon het volgende:
"Mijn IB-groep is dagelijks van 07.00 tot 24.00 uur beschikbaar."
Amateurs
quote:Op woensdag 18 oktober 2006 11:59 schreef Geqxon het volgende:
Naja, het werkt nu
En shit, ik moet helemaal naar de andere kant van de stad om bij het postkantoor mijn OV-studentenkaart op te halen
tja data limiet of snelheidslimit van dual ISDNquote:Op woensdag 18 oktober 2006 14:31 schreef Geqxon het volgende:
Datalimieten zijn sowieso erg 1996
Kom op zeg, op mijn Mac is menig beveilingsupdate al meer dan 30mb, laatst nog een paar honder MB moeten binnenslurpen om van 10.4.7 naar 10.4.8 te upgraden. Dan zit je zo door je 512mb datalimiet
quote:Op woensdag 18 oktober 2006 14:22 schreef mschol het volgende:
http://www.nu.nl/news/853(...)terug_naar_1996.html
en die belgen dachten dat ze het zwaar hadden met hun internet![]()
utorrentquote:Op woensdag 18 oktober 2006 15:30 schreef Geqxon het volgende:
Ik ben overigens op zoek naar een bepaalde torrent client voor Windows. Wat ik mij er nog van herinner is dat je een bepaalde map kon laten scannen op .torrent files, die hij dan automatisch binnenslurpte. Does this ring any bells?
ik heb de afgelopen 3 maanden gemiddeld 100GB per maand binnen getrokken voor ¤0,00quote:Op woensdag 18 oktober 2006 17:24 schreef Geqxon het volgende:
Ik zie net dat ik in de afgelopen 31 dagen voor slechts ¤7,50 maarliefst 132GB aan legale videobestanden heb gedownload.
Het is fout, I know, I know...
quote:iPods spread disease?
Well well. Looks like a few new iPod owners are getting infected when they attach their players to their computers. I'll quote the first paragraph from Apple's web site:
We recently discovered that a small number - less than 1% - of the Video iPods available for purchase after September 12, 2006, left our contract manufacturer carrying the Windows RavMonE.exe virus. This known virus affects only Windows computers, and up to date anti-virus software which is included with most Windows computers should detect and remove it. So far we have seen less than 25 reports concerning this problem. The iPod nano, iPod shuffle and Mac OS X are not affected, and all Video iPods now shipping are virus free. As you might imagine, we are upset at Windows for not being more hardy against such viruses, and even more upset with ourselves for not catching it.
So Apple has a quality-control problem, and they blame it on Windows? They mention that decent AV software would catch the virus, but then they become oblivious to the irony that they themselves apparently don't run any?
What's even more inaccurate in Apple's claim is that the malware isn't an actual virus. Rather than exploiting a code vulnerability to spread, it relies instead on a common configuration vulnerability -- the gullibility of humans. To encourage spreading, it creates an autorun.inf file, entices the user to execute the worm, and then looks for any mappped drives and drops itself on whatever it finds. I continue to maintain that autorun has no purpose on business computers and you should disable it at the domain level.
Apparently, someone at Apple fell for the dancing pigs and subsequently infected the equipment used in the manufacture of certain iPods. Ignoring their own problems, Apple finds it easier to blame Microsoft. That's right, blame is always preferable over responsibility.
ik reageer al hoor... trouwens... morgen weerquote:Op woensdag 18 oktober 2006 22:39 schreef devzero het volgende:
Ik hoef niet te downloaden, want CSI komt gewoon op tv hier
Hehe, ik moest nog wat inhalenquote:Op woensdag 18 oktober 2006 22:39 schreef devzero het volgende:
Ik hoef niet te downloaden, want CSI komt gewoon op tv hier
en dan miami en ny nogquote:Op woensdag 18 oktober 2006 23:22 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Hehe, ik moest nog wat inhalen(ben net met season 5 begonnen, afgelopen twee weken season 3 en 4 bekeken, season 2 is next up).
Ik kijk momenteel ook 2-3 series, eigenlijk heb ik er geen tijd voor, maarja; tijd moet je dan maar vrijmaken hequote:Op donderdag 19 oktober 2006 00:19 schreef Geqxon het volgende:
Misschien wel. Ik volg op het moment al te veel series, en twee erbij + alles inhalen is voor mij wat te veel
/edit: CSI-Miami is op een dinsdag. Dinsdag verpest ik al 3 uur en 20 minuten aan series, dus laten we dat maar niet doen
ik zit op ongeveer 12uur per week aan serie'squote:Op donderdag 19 oktober 2006 10:31 schreef Geqxon het volgende:
Het is voor mij geen pimpen meer, maar eerder schaamte zoveel series volg ik
Ik zit op 8 uur per week, en dan kijk ik vaak ook nog oude episodes
Toch niet CSI?quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:04 schreef mschol het volgende:
[..]
ik zit op ongeveer 12uur per week aan serie's
Aan lopende series??quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:04 schreef mschol het volgende:
[..]
ik zit op ongeveer 12uur per week aan serie's
!quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:08 schreef mschol het volgende:
[..]
CSI zeker niet ...
is niet intressant imho
Hehequote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:09 schreef mschol het volgende:
[..]
neuh, aan serie's die ik kijk in de week, en dan te bedenken dat ik nog tijd te kort kom
tja ik kijk tegenwoordig veel animequote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:10 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Hehe
Als ik de oude afleveringen meetel kom ik op heel wat uren uit. Maar ja, het is een hobby van me
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:08 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
!!
Eindelijk iemand met verstand hier!![]()
Ik vind er niks aan.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:38 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
![]()
csi is tof gewoon... csi miami lekker wereldwijd meeste bekekenmijn serie... vroegah toen ik trouwens meer tijdd had keek ik ook veel meer series + films... maar kom nu enkel aan 2 series csi:m en WaT en enkel ny en lv als ik tijd heb!
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 21:40 schreef Geqxon het volgende:
Sjowhan, mooie avatar. Nice, nice.
Ik ben geen nerdquote:Op donderdag 19 oktober 2006 22:14 schreef Geqxon het volgende:
Wacht, waren wij niet de nerds?
Talk nerdy to mequote:Op donderdag 19 oktober 2006 22:34 schreef mschol het volgende:
ik heb een glide emulator gevonden, nu kan ik weer old skool pandemonium 1 & 2 spelen
Aangezien het begrip nerd al bestond voordat computers bestonden, blijf je voor mij een nerdquote:Op donderdag 19 oktober 2006 22:22 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Ik ben geen nerd. 't Hoeft niet áltijd over pc's en games te gaan hoor
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 23:15 schreef devzero het volgende:
[..]
Aangezien het begrip nerd al bestond voordat computers bestonden, blijf je voor mij een nerd![]()
Zeker niet, en als het om lekker kontjes gaat, al helemaaaal nietquote:Op donderdag 19 oktober 2006 22:22 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Ik ben geen nerd. 't Hoeft niet áltijd over pc's en games te gaan hoor
En wij naar vrouwenkontjesquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 15:42 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al, jij kan lekker naar: mannenkontjes kijken![]()
enigste naakt foto's van mij die er zijn... hoop ikquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 15:20 schreef devzero het volgende:
bluecurl.zip
ACh, er zal echt wel eens een feestje komen waar jij je los gedraagt en die uitfloepen op FOK!quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 21:37 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
enigste naakt foto's van mij die er zijn... hoop ikzijn van mij is ukkiepukkie
En dan hebben we bluecurl.zip met allemaal mooie foto's van een bloot meisjequote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:09 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
ACh, er zal echt wel eens een feestje komen waar jij je los gedraagt en die uitfloepen op FOK!
Sjuust.. En dat gaat heul FOK! rond, en dan is BC ook beroemd.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:15 schreef Geqxon het volgende:
[..]
En dan hebben we bluecurl.zip met allemaal mooie foto's van een bloot meisje
En voor je het weet staat ze op de voorpagina van de Telegraaf.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:16 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Sjuust.. En dat gaat heul FOK! rond, en dan is BC ook beroemd.
En later lees je in privé dat ene belg de foto's geschoten heeft, dat schrikt dan afquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:17 schreef Geqxon het volgende:
[..]
En voor je het weet staat ze op de voorpagina van de Telegraaf.
Wat een verhalen mejongenquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:20 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
En later lees je in privé dat ene belg de foto's geschoten heeft, dat schrikt dan af
Drank is vaak een oplossing, of warme melkquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 09:04 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
als ik maar eens kon slapen vanacht
of een pilletjequote:Op zaterdag 21 oktober 2006 09:41 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Drank is vaak een oplossing, of warme melk
je kan nooit te lang slapen , zeker niet in het weekendquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 09:52 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Maar vaak slaap je daar dan veel te lang door
Ik vind het weekend juist handig om dingen hier in huis of voor mezelf te doen.. Ook omdat ik op werkdagen van 7 tot bijna 19uur bezig ben met het werk (reizen-werken-reizen). Dan zal lang slapen ook niet echt handig zijn voor mequote:Op zaterdag 21 oktober 2006 09:54 schreef mschol het volgende:
[..]
je kan nooit te lang slapen , zeker niet in het weekend![]()
ik luister wat muziek, om de een of andere reden val ik daarna automatisch in slaapquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 11:47 schreef BlueCurl het volgende:
ik neem/drink nooit iets om in slaap te gaan vallen. gewoon lekker vanuit mezelf proberen![]()
en ik slaap vanacht denk ik ook zeer weinighouse warming
Zeg, die gehackte Alctacel Home @ Pro, enig idee hoe je daar een DMZ op toepast?quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 21:16 schreef mschol het volgende:
[..]
router op andere netwerkkaart benaderen...![]()
in je telnet een default server toepassen, volgens mij zittie dan in DMZ..quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:23 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Zeg, die gehackte Alctacel Home @ Pro, enig idee hoe je daar een DMZ op toepast?
start -> uitvoeren -> cmd -> telnet <ipadres modem>quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:38 schreef Geqxon het volgende:
Enig idee waar met telnet je bij default server komt?
1 2 3 | [nat]=>defserver 10.0.0.150 Invalid option => 10.0.0.150 |
Beterschap Sher!quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:29 schreef SHERMAN het volgende:
Hier nog iemand die lastig slaapt de komende nachten.
Net kaak operatie achter de rug.
Ik heb/had een overbeet, hebben ze dus mijn kaak maar naar voren gehaald.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:02 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Beterschap Sher!
Waarom moest 't gebeuren?
portmapping op gehackte speedtouch home:quote:Op zondag 22 oktober 2006 16:42 schreef Geqxon het volgende:
Portmapping lukt me nog niet
Mja, gare router / modem combinatie gok ik. Als ik DHCP op Static IP zet gaat mijn downloadsnelheid met 100kb/s achteruit
puur in theorie moet je ~700 lunnen halen.quote:Op zondag 22 oktober 2006 17:25 schreef devzero het volgende:
Hoeveel haal je dan zonder die router? Toch niet veel meer dan die 600 KB/s?
Iemand miste je op IRCquote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:00 schreef devzero het volgende:
Het forum werkt weer
Wat is het soms toch lekker om met make te werken en niet met visual studio. Nu moeten sommige lopen kloten met bison/flex terwijl ik die gewoon vanuit mijn makefile kan aanroepen
Hij was wit toen je weg ging?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:21 schreef SHERMAN het volgende:
Nou toch wat stoms.
Ik ga eten, ik kom terug mijn tft is ineens zwart.
Lampje brand nog groen, kabels zijn goed, andere poort op de videokaart ook geen reactie op.
Lekker dit weer.
Nee ik bedoel het beeld.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:22 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Hij was wit toen je weg ging?
Wie heeft hem gespoten
Daar zijn ze natuurlijk niet voor gemaaktquote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:26 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Nee ik bedoel het beeld.
En nee, hij heeft gewoon een half uurtje aan gestaan terwijl ik beneden was.
Doe is lief.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:27 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Daar zijn ze natuurlijk niet voor gemaakt
Ik heb dus geen idee behalve de standaard dingens als herstarten, kabels nalopen, stroom er ff af en om garantie zeuren.quote:
Tsja, druk druk druk. En ik zit al een tijdje niet meer op irc. En volgende week zal het helemaal stil worden want dan ben ik even weg (maar wel een stuk dichter bij julliequote:
Och, heb je weer vakantie?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 05:37 schreef devzero het volgende:
[..]
Tsja, druk druk druk. En ik zit al een tijdje niet meer op irc. En volgende week zal het helemaal stil worden want dan ben ik even weg (maar wel een stuk dichter bij jullie)
Leuk, vooral achitecture (maar ik heb nog maar 3 categorieen bekekenquote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:34 schreef BlueCurl het volgende:
dev... als je er nog in geintereseerd ben. me fotogallerij op me site doet het...
jah ik kan niet typen en ik moet nog even een edit en delete gebeuren maken ervoor hihi. de rest werkt al goed! Maar wilde even wat online hebben eens eindelijk! Je moet ook uiteindelijk kunnen stemmen op fotootjes... najah ratenquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 02:04 schreef devzero het volgende:
[..]
Leuk, vooral achitecture (maar ik heb nog maar 3 categorieen bekeken). Overigens schrijf je 2x "chat parnter"
het is maar goed dat je FF weer erboven zet want ik vind dat IE7 gewoon 1 grote rip van FF... Ik heb het enkel om me sites ff snel erin te testen of ie daar ook proper word weergegeven.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 09:53 schreef Sjowhan het volgende:
Wow, even IE7 geinstalleerd (ook ter testing voor de plesk-interface die we gebruiken op de hostingmachines), maar dat ziet er zeker gelikt uit, zelfs een extra melding van certificaten enzo
Maar FireFox blijft toch op #1 staan, veel handiger [afbeelding]
Het is ook een rip, FF/Opera heeft zolang ik weet al tabs, en microsoft nu pasquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 09:58 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
het is maar goed dat je FF weer erboven zet want ik vind dat IE7 gewoon 1 grote rip van FF... Ik heb het enkel om me sites ff snel erin te testen of ie daar ook proper word weergegeven.
FF is ook een RIP en zo is bijna alles een RIP van elkaar.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 09:58 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
het is maar goed dat je FF weer erboven zet want ik vind dat IE7 gewoon 1 grote rip van FF... Ik heb het enkel om me sites ff snel erin te testen of ie daar ook proper word weergegeven.
Je kunt ook zeggen dat MS het oorspronkelijk niet zag zitten, maar toch overstag is gegaanquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 13:09 schreef Godlike02 het volgende:
Je kan ook blij zijn dat MS goed de markt in de gaten heeft gehouden en er Tabs in heeft gedaan omdat er behoefte aan is.
en dat komt omdat men gewend is om met meerdere vensters te werken, je gaat al je windows vensters toch ook niet van tabs voorzien (quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:06 schreef Geqxon het volgende:
Toch denk ik dat doorsnee gebruikers nooit tabs zullen gebruiken.
De doorsnee gebruiker van een videorecorder/harddiskrecorder/whatever zal ook diverse geavanceerde dingen niet gebruiken, toch zijn die dingen wel handig af en toequote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:06 schreef Geqxon het volgende:
Toch denk ik dat doorsnee gebruikers nooit tabs zullen gebruiken.
Kennelijk denkt de rest van de wereld, inclusief microsoft, daar anders overquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:11 schreef mschol het volgende:
[..]
en dat komt omdat men gewend is om met meerdere vensters te werken, je gaat al je windows vensters toch ook niet van tabs voorzien ()
Of switchen via exposequote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:12 schreef Geqxon het volgende:
OS X owned daarin gewoon. Je hebt meerdere applicaties, en binnen de applicaties heb je vensters. Waardoor je ook een applicatie kan hebben draaien zónder vensters. En je dus ook binnen de applicatie makkelijk tussen de vensters kan switchen.
als ze een tab functionaliteit voor explorer vensters gaan bouwen ga ik ze nog boycotten ook (lees: ik overweeg gewoon helemaal geen widnwos meer te kopenquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:15 schreef devzero het volgende:
[..]
Kennelijk denkt de rest van de wereld, inclusief microsoft, daar anders over![]()
Deed je dat al dan?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:18 schreef mschol het volgende:
(lees: ik overweeg gewoon helemaal geen widnwos meer te kopen)
nu ik in januari de mogelijkheid heb vista te kopen voor 20 euro, dan wil ik dat best overwegenquote:
20 euro?!quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:23 schreef mschol het volgende:
[..]
nu ik in januari de mogelijkheid heb vista te kopen voor 20 euro, dan wil ik dat best overwegen
slimquote:
waarschijnlijk krijg je een tegoed bon.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:40 schreef mschol het volgende:
maar ik weet niet of vista daar dan al leverbaar is (uiteraard hoop ik van wel)
nu ook MS een blueray speler gaat maken voor xbox 360 zal blueray het 'winnen'quote:Op zondag 29 oktober 2006 13:17 schreef Geqxon het volgende:
Doe mij maar HD-DVD
Blu-ray is kut. Allereerst weet niemand hoe je het schrijft. En daarna is HD-DVD backwards compatible (toch??).
Groots voordeel.quote:Backward compatibility will be available with all HD DVD players, allowing consumers to have a single drive in their homes to play both HD DVD and DVD discs. There is also a hybrid HD DVD which contains both DVD and HD DVD versions of the same movie on a single disc, providing smoother transition for the studios in terms of publishing movies, and letting consumers with only DVD drives to still use the discs.
sony die in de PS3 standaard een HD-DVD speler verkoopt??quote:Op zondag 29 oktober 2006 13:20 schreef Geqxon het volgende:
Vergeet niet dat de PS3 standaard al een HD-DVD speler gaat krijgen
Oeps, toen jij begon met je X-Box 360 en blu-ray was ik even in de warquote:Op zondag 29 oktober 2006 13:29 schreef mschol het volgende:
[..]
sony die in de PS3 standaard een HD-DVD speler verkoopt??
lijkt me stug aangezien Sony juist blu-ray aanbidden (zij hebben het volgens mij zelfs bedacht)
Dat jij nou een halve analfabeet bent wil nog niet zeggen dat de rest het niet weet.quote:Op zondag 29 oktober 2006 13:17 schreef Geqxon het volgende:
Doe mij maar HD-DVD
Blu-ray is kut. Allereerst weet niemand hoe je het schrijft. En daarna is HD-DVD backwards compatible (toch??).
Ik duid meer op andere mensen. Als je in de toekomst op marktplaats dan de blu-ray variant van Mission Impossible 5 zoekt, moet je eerst zoeken op "Blu-Ray Mission Impossible 5" , "Blue-Ray Mission Impossible 5" enz.quote:Op zondag 29 oktober 2006 18:36 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dat jij nou een halve analfabeet bent wil nog niet zeggen dat de rest het niet weet.![]()
Wat een bullshit argumenten.
En je denkt dat dat het suc6 gaat bepalen?quote:Op zondag 29 oktober 2006 18:41 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ik duid meer op andere mensen. Als je in de toekomst op marktplaats dan de blu-ray variant van Mission Impossible 5 zoekt, moet je eerst zoeken op "Blu-Ray Mission Impossible 5" , "Blue-Ray Mission Impossible 5" enz.
Ik neem aan dat je mij begrijpt? Het maakt het zoeken een heel stuk ingewikkelder dan simpelweg "HDDVD".
De DRM roddels komen wat mij betreft voornamelijk uit het HD-DVD kamp om BR zwart te maken.quote:Op zondag 29 oktober 2006 18:50 schreef Geqxon het volgende:
Dat zeg ik niet. Ik vind het gewoon een rot gekozen naam, wat een hel gaat worden als je naar iets op zoek bent.
Daarnaast ben ik wat dat betreft Anti-DRM, dus je weet vast wel wat mijn keuze gaat worden.
Ware het alleen niet dat hybride drives (dus blu-ray en dvd) stinkend duur zullen wordenquote:Op zondag 29 oktober 2006 19:06 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
De DRM roddels komen wat mij betreft voornamelijk uit het HD-DVD kamp om BR zwart te maken.
Wat de fuck moet ik nou met een 15GB disk? Dat is toch geen winst voor een compleet nieuwe standaard.
Dat is een zielige fooi waar je niks aan hebt.
Daarbij is er geen probleem met BR samen met DVD aangezien er gewoon apparaten gemaakt kunnen worden die beide aan kunnen zodat je beide disks er in kan duwen en lekker kan kijken.
IK zie echt geen enkel voordeel voor HD-DVD tot nu toe. BR heeft de toekomst en HD-DVD kan alleen maar zijn lijf redden door samen te gaan werken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |