Ik heb/had een overbeet, hebben ze dus mijn kaak maar naar voren gehaald.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:02 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Beterschap Sher!
Waarom moest 't gebeuren?
portmapping op gehackte speedtouch home:quote:Op zondag 22 oktober 2006 16:42 schreef Geqxon het volgende:
Portmapping lukt me nog niet
Mja, gare router / modem combinatie gok ik. Als ik DHCP op Static IP zet gaat mijn downloadsnelheid met 100kb/s achteruit
puur in theorie moet je ~700 lunnen halen.quote:Op zondag 22 oktober 2006 17:25 schreef devzero het volgende:
Hoeveel haal je dan zonder die router? Toch niet veel meer dan die 600 KB/s?
Iemand miste je op IRCquote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:00 schreef devzero het volgende:
Het forum werkt weer
Wat is het soms toch lekker om met make te werken en niet met visual studio. Nu moeten sommige lopen kloten met bison/flex terwijl ik die gewoon vanuit mijn makefile kan aanroepen
Hij was wit toen je weg ging?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:21 schreef SHERMAN het volgende:
Nou toch wat stoms.
Ik ga eten, ik kom terug mijn tft is ineens zwart.
Lampje brand nog groen, kabels zijn goed, andere poort op de videokaart ook geen reactie op.
Lekker dit weer.
Nee ik bedoel het beeld.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:22 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Hij was wit toen je weg ging?
Wie heeft hem gespoten
Daar zijn ze natuurlijk niet voor gemaaktquote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:26 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Nee ik bedoel het beeld.
En nee, hij heeft gewoon een half uurtje aan gestaan terwijl ik beneden was.
Doe is lief.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 18:27 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Daar zijn ze natuurlijk niet voor gemaakt
Ik heb dus geen idee behalve de standaard dingens als herstarten, kabels nalopen, stroom er ff af en om garantie zeuren.quote:
Tsja, druk druk druk. En ik zit al een tijdje niet meer op irc. En volgende week zal het helemaal stil worden want dan ben ik even weg (maar wel een stuk dichter bij julliequote:
Och, heb je weer vakantie?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 05:37 schreef devzero het volgende:
[..]
Tsja, druk druk druk. En ik zit al een tijdje niet meer op irc. En volgende week zal het helemaal stil worden want dan ben ik even weg (maar wel een stuk dichter bij jullie)
Leuk, vooral achitecture (maar ik heb nog maar 3 categorieen bekekenquote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:34 schreef BlueCurl het volgende:
dev... als je er nog in geintereseerd ben. me fotogallerij op me site doet het...
jah ik kan niet typen en ik moet nog even een edit en delete gebeuren maken ervoor hihi. de rest werkt al goed! Maar wilde even wat online hebben eens eindelijk! Je moet ook uiteindelijk kunnen stemmen op fotootjes... najah ratenquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 02:04 schreef devzero het volgende:
[..]
Leuk, vooral achitecture (maar ik heb nog maar 3 categorieen bekeken). Overigens schrijf je 2x "chat parnter"
het is maar goed dat je FF weer erboven zet want ik vind dat IE7 gewoon 1 grote rip van FF... Ik heb het enkel om me sites ff snel erin te testen of ie daar ook proper word weergegeven.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 09:53 schreef Sjowhan het volgende:
Wow, even IE7 geinstalleerd (ook ter testing voor de plesk-interface die we gebruiken op de hostingmachines), maar dat ziet er zeker gelikt uit, zelfs een extra melding van certificaten enzo
Maar FireFox blijft toch op #1 staan, veel handiger [afbeelding]
Het is ook een rip, FF/Opera heeft zolang ik weet al tabs, en microsoft nu pasquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 09:58 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
het is maar goed dat je FF weer erboven zet want ik vind dat IE7 gewoon 1 grote rip van FF... Ik heb het enkel om me sites ff snel erin te testen of ie daar ook proper word weergegeven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |