Volgens mij zijn Fixedis (dys?) en system fonts waarbij alles even-spaced is.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 10:20 schreef BlueCurl het volgende:
Wat is het lettertype van waar je vaak in progt. dat elk karakter net zo breed is enzo? Moet ff me documentatie doen
Volgens mij Wingdingsquote:Op woensdag 11 oktober 2006 11:46 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Volgens mij zijn Fixedis (dys?) en system fonts waarbij alles even-spaced is.
Kan me vergissen
Ook Lucida Console heeft het. Kan alleen niet op de naam komen, hoe heet het ook weer, het is niet Even-Spaced...
Lijkt mij een goed plan als je nog wil gaan lezen wat je getyped hebtquote:Op woensdag 11 oktober 2006 13:11 schreef BlueCurl het volgende:
Nighty day!
Ik gebruik Lucida Console wel ipv wingdings
Snap je wingdings niet?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 13:53 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Lijkt mij een goed plan als je nog wil gaan lezen wat je getyped hebt
quote:
heb nu alles al in lucida huppelepup. ga niet weer alles veranderen. voor me volgende documentatiequote:Op woensdag 11 oktober 2006 18:51 schreef devzero het volgende:
Ik gebruik een standaard "monospace" font, geen idee welke dat is. Volgens mij is het geen courrier, wat toch wel de bekenste is.
En van de week in een bericht dat het gebruik van FF juist daalde stond dat IE juist weer won.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 16:52 schreef devzero het volgende:
http://www.nu.nl/news/847(...)h_dieptepunt%27.html
pfew gelukkig..
veel doekoe vragen dus voor klusjequote:Op donderdag 12 oktober 2006 18:16 schreef mschol het volgende:
krijg net een telefoontje van de directeur van mijn vorige stage plek, of ik morgen langs kan komen, en het heeft nog haast ook aangezien het draadloze netwerk tussen de 2 gebouwen niet goed werkt..
en de huidige staigere mag van hem niet aan het netwerk zitten omdat die een keer de docenten hun rechten had afgenomen (en die konden vervolgens niks meer)
Ik wil ze online zetten, en om elke keer >>>>>> PRT >>> Paintshop >>> CTRL V >>>> Croppen >>>> Opslaan >>>> Uploaden <<<<< dat is mij allemaal veel te veel gekut, daarom dus liefst een HTML code zodat ik even naar mijn website kan (CMS) pagina aanpassen cijfer invullen Opslaan, tadaquote:Op donderdag 12 oktober 2006 22:15 schreef devzero het volgende:
Ik gebruik voor de temperatuur-stats van mijn harddisks RRDtool. Maar dat is waarschijnlijk niet sofisticated genoeg voor je omdat dat automatisch de temperaturen opslaat ipv dat je het met de hand moet invoeren(waarom geen excel als je het toch handmatig invoert?)
Zou jij er voor kunnen zorgen dat een admin naar de rechten van sherman kijkt? Hij kan niks meer en staat niet in med.quote:
Ik heb het achter de schermen gevraagd aan de FA'squote:Op vrijdag 13 oktober 2006 09:41 schreef typhoon het volgende:
[..]
Zou jij er voor kunnen zorgen dat een admin naar de rechten van sherman kijkt? Hij kan niks meer en staat niet in med.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |