Rob Hoeke al eens geprobeerd? Deze oerhollander wordt gezien als een van de beste boogie woogie pianisten ter wereld. Zit een geweldige energie in.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:51 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
The Outsiders is tof!
Les Baroques ken ik alleen van een Pebbles verzamelaar(nr 23)
Group 1850 staat op mn must listen lijstje
maar ik ben 18
daar staan 2 tracks van op Pebbles vol 25quote:Op maandag 8 mei 2006 16:36 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Rob Hoeke al eens geprobeerd? Deze oerhollander wordt gezien als een van de beste boogie woogie pianisten ter wereld. Zit een geweldige energie in.
ik wist niet dat jan akkerman daar in speeldequote:Op maandag 8 mei 2006 23:01 schreef Dogbreath het volgende:
Ja geniaal he, Jan Akkerman als 17-jarig jochie op de gitaar! When People talk Van Rob Hoeke is de volgende Beat-speerpunt.
die had ik al eens gelezenquote:Op maandag 8 mei 2006 23:23 schreef Dogbreath het volgende:
Jan Akkerman - meestergitarist. is een bio van een klasgenoot van me.
mag gerust hoorquote:Op woensdag 10 mei 2006 16:56 schreef GLO het volgende:
Wel grappig om jullie zo enthousiast te zien over al die nummers uit mijn jeugd
ik mag dus niet meedoen
Dat zou ik denkenquote:Op woensdag 10 mei 2006 17:24 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
mag gerust hoor![]()
group 1850 heb ik laatst wat van gedownload
was wel tof
ja 't is eerder psych pop/rockquote:Op woensdag 10 mei 2006 18:46 schreef GLO het volgende:
Overigens werd Groep 1850 in de jaren 60 helemaal niet tot de nederbiet gerekend daar heb je het al, opa begint te zeuren
Dat klopt beter ja, maar die termen werden in de NL scene nauwelijks gebruikt. Alle experimentele hippiemuziek werd underground genoemd, ook door de undergroundpers (Hitweek, later Aloha).quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:50 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
ja 't is eerder psych pop/rock
Pop instutuut zegt:
acidrock
psychedelica
thanks for the infoquote:Op woensdag 10 mei 2006 19:02 schreef GLO het volgende:
[..]
Dat klopt beter ja, maar die termen werden in de NL scene nauwelijks gebruikt. Alle experimentele hippiemuziek werd underground genoemd, ook door de undergroundpers (Hitweek, later Aloha).
Zen was wel een echte beatgroep; die track die jij noemt ken ik niet, maar het zal een uitzondering in hun repertoire geweest zijn. Bekendste undergroundbands naast Groep 1850 en The Zipps waren Dragonfly (met Rudy de Queljoe, later gitarist in tweede versie van Brainbox) en Mother's Love (later Dream, waren te zien op de allereerste Pinkpop). Dragongly en Groep 1850 scoorden trouwens ook hits.quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:26 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
thanks for the info
had nederland nog meer psych bands in die tijd,op The Zipps na die een paar beetje psych achtige songs hebben
enigste wat me te binnen schiet is de track Please Accept My Invitation van Zen(staat op pebbles 23)
ik voeg ze toe aan m'n slsk wishlistquote:Op woensdag 10 mei 2006 22:10 schreef GLO het volgende:
Ben benieuwd of ze je bevallen.
dat is een gecomprimeerd bestandquote:Op woensdag 10 mei 2006 22:20 schreef GLO het volgende:
BTW, Uzumaki, ik heb dat Speed, Glue & Shinki-album binnengehaald, maar mijn mediaspelers weten niet wat ze aan moeten met een RAR-bestand (en ik ook niet). Kun je helpen?
OK, thanx!quote:Op donderdag 11 mei 2006 10:39 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
dat is een gecomprimeerd bestand
http://www.rarlab.com/rar/wrar351nl.exe
daar mee kun je het uitpakken
daar is het password voor nodig wat er bij staat
die Shinki Chen & Friends is ook de moeite waard
en mocht je problemen hebben kun je gewoon emailen naar citiesonflamewithrockandrolll@gmail.com
geen dankquote:
die ken ik alquote:Op donderdag 11 mei 2006 15:00 schreef cafca het volgende:
als je Groep 1850 leuk vind, luister ook eens naar The Electric Prunes (das zeker geen Nederbeat, maar wél leuk!)
De Prunes zijn zeker wel vet! Daarnaast heb je ook nog Blue Cheer, iets minder wazig maar wel leuk.quote:Op donderdag 11 mei 2006 15:00 schreef cafca het volgende:
als je Groep 1850 leuk vind, luister ook eens naar The Electric Prunes (das zeker geen Nederbeat, maar wél leuk!)
En op LP is hij niet te betalen. Of je moet hééééééél veel geluk hebben op een rommelmarkt ofzo......quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:03 schreef Dogbreath het volgende:
Zo ongeveer bovenaan mijn wishlist staat de tweede LP van de Outsiders. CQ heet ie maar ik kan m echt nergens vinden helaas. Hij is op CD uitgekomen maar vrij weinig te koop volgens mij.
Hier voor $ 16 te koopquote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:03 schreef Dogbreath het volgende:
Zo ongeveer bovenaan mijn wishlist staat de tweede LP van de Outsiders. CQ heet ie maar ik kan m echt nergens vinden helaas. Hij is op CD uitgekomen maar vrij weinig te koop volgens mij.
Ja inderdaad, rond de 200 euro doet ie wel volgens mij. Ik ga nadenken over gewoon de CD, das nog wel te betalenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:11 schreef cafca het volgende:
[..]
En op LP is hij niet te betalen. Of je moet hééééééél veel geluk hebben op een rommelmarkt ofzo......
Hier nog wel hoor, voor 14,90quote:Op zaterdag 13 mei 2006 18:58 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
en cosmic dealer is niet op cd te krijgen meer
jammergenoeg
Oe. Da's nie goe. Of misschien ook wel? Wat is het voor muziek?quote:Op zaterdag 13 mei 2006 20:37 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
tof!
die Dragonfly die ik gedownload had was een amerikaanse band
ook psych uit 1968quote:Op zaterdag 13 mei 2006 20:50 schreef GLO het volgende:
[..]
Oe. Da's nie goe. Of misschien ook wel? Wat is het voor muziek?
Dat is nou juist waarom je ze leuk vindt...quote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:19 schreef belsen het volgende:
Ik vind Ro-d-yS erg leuk.
Hoewel het een beetje Kinks-adepten zijn...
Klopt. Twee singles, that's all. Legendarische singles, dat wel. Ze hebben ooit ook een lp opgenomen, maar die is nooit verschenen.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 22:44 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
volgens popinstituut heeft de nederlandse Dragonfly geen albums gemaakt
waarom is die niet uitgekomen?quote:Op zaterdag 13 mei 2006 23:08 schreef GLO het volgende:
[..]
Klopt. Twee singles, that's all. Legendarische singles, dat wel. Ze hebben ooit ook een lp opgenomen, maar die is nooit verschenen.
Helaas is deze release niet leverbaar via Fonos. Daar kunnen twee redenen voor zijn: òf de CD ligt gewoon nog in de winkel (c.q. is on-line verkrijgbaar), òf de rechthebbenden hebben Fonos geen toestemming gegeven dit product te verkopen.quote:Op zondag 14 mei 2006 11:13 schreef belsen het volgende:
[..]
En op Fonos? Niet goedkoop, maar wel een bron voor veel vergeten popklassiekers.
Kweenie. Ik geloof omdat de groep toen al uit elkaar lag. Misschien staat het op de npi-site.quote:
Gefeliciteerd. Nu Celestial Empire nogquote:Op zondag 14 mei 2006 22:09 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
eindelijk de Celestial Dreams single van Dragonfly gevonden
ik heb die Celestial Dreams ook natuurlijk als mp3quote:
Boudewijn is de producer daarvan. Ik heb het nog nooit gehoord eigenlijkquote:Op maandag 15 mei 2006 15:51 schreef PogueMahone het volgende:
Names and Faces - Tarantula, geen echte beat wel een gaaf nummer uit die tijd. Boudewijn de Groot had daar ook wat mee te maken.
Uiteraardquote:Op maandag 15 mei 2006 10:08 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
ik heb die Celestial Dreams ook natuurlijk als mp3
Tuurlijk. Geef je mailadres maar.quote:zou je Celestial Empire kunnen emailen/online zetten
Names And Faces fungeerden tussen 1968 en 1969 regelmatig als Boudewijns begeleidingsband, vandaar de connectie.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:10 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Boudewijn is de producer daarvan. Ik heb het nog nooit gehoord eigenlijk![]()
The Tower is trouwens wel een aparte vermelding waard. Dat was een heuse supergroep, waarin naast Boudewijn ook o.a. Eelco Gelling (Cuby + Blizzards), Kees Kranenburg (Jumping Jewels) en Herman Deinum (Blues Dimension) speelden. Ze maakten een embryonaal soort spacerock met psychedelische invloeden. 'Slow Motion Mind' was de door De Groot en Linda van Dijck geschreven b-kant van de eerste single 'In Your Life', die een hit werd. De tweede single, het door De Groot en provo/dichter Simon Vinkenoog geschreven 'Captain Decker', was minstens even goed maar flopte, waarna de band het verder voor gezien hield.quote:Names and Faces
1969
Decca AT10 389 (7" mono)
producer: Boudewijn de Groot
* The killer (5:07) (Boudewijn de Groot)
* Tarantula (3:35) (Boudewijn de Groot / Linda van Dijk)
Uiterst zeldzame tweede single uit 1969. 'The Killer' / 'Tarantula' is geschreven en geproduceerd door Boudewijn de Groot,
tevens zanger van de groep THE TOWER ('Slowmotion mind'),
Is dat waar? Wow, dan mag ik mijzelf dus gelukkig prijzen, want ik heb die singlequote:Een paar jaar geleden is het nummer 'The Killer' verschenen op het verzamelalbum 'Fantasio Daze'. Sindsdien zoeken veel verzamelaars wereldwijd naar het origineel maar zelfs hier in Nederland is dat bijna onvindbaar.
Met & Zonder was idd een hele goede band; wist je dat ze ook een tijd lang Bob Bouber (van ZZ & De Maskers) begeleid hebben?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:40 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
Ik ben al jaren verzamelaar van nederbeat.
Veel singles zijn onbetaalbaar, maar heel veel is verschenen op compilaties cd's.
Voor de beginnende verzamelaar erg leuk.
Ik raad jullie vooral de serie Biet het aan.
http://www.muziekweb.nl/m0/shared/cat/ti/ti.php?t=JK90621
Enkele toppers op deze reeks cd's:
Mokum beat five
The clungels
Peter J Muller (Oprichter van het sex blad Chick)
Het
The Softs
Andre van Duin (1965)
Met en Zonder (Vind ik 1 van de beste nederlands talige beat nummers)
12345 (singeltje zoek ik al jaren)
Niet alleen maar beat natuurlijk, maar wel heel informatiefquote:Hier een website met veel nederlandse beat bandjes:
http://members.lycos.nl/dph2/encyclopedia/index.htm
zal eens kijken als ik die serie kan vindenquote:Op donderdag 25 mei 2006 16:36 schreef GLO het volgende:
[..]
Met & Zonder was idd een hele goede band; wist je dat ze ook een tijd lang Bob Bouber (van ZZ & De Maskers) begeleid hebben?
Het vervolg op de Biet Het-serie is trouwens ook een aanrader: 'Waterpipes & Dykes'. De ondertitel 'Dutch Psychedelic Underground 1966-1972' zal vooral Uzumaki aanspreken. Ik heb alleen deel 1. Hierop ook Met & Zonder, maar ook Mother's Love, Short '66, Children Of Jubal (geweldig) en Karel Appel (jawel, dé Karel Appel, met een volkomen van de pot gerukt nummer in een steenkolen-Engels waarvoor zelfs JP Balkenende zich nog zou schamen). En niet te vergeten de band die ik Uzumaki sowieso al had moeten tippen: N.V. Groep '65, een Amsterdamse band rond de legendarische junk Warner 'Jezus' Landkroon. Met o.a. hun tweede single met de hilarische titel 'Pipe And You Like It'
[..]
Niet alleen maar beat natuurlijk, maar wel heel informatief
quote:Op donderdag 25 mei 2006 18:20 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
zal eens kijken als ik die serie kan vinden
Dat steenkool engels klinkt dat nog erger dan
de slechte uitspraak van The Zipps![]()
Donequote:stuur dat nummer van Dragonfly maar naar citiesonflamewithrockandroll@gmail.com
thanksquote:Op donderdag 25 mei 2006 18:28 schreef GLO het volgende:
[..]Erger heb je het nooit gehoord, weet ik zeker
[..]
Done [afbeelding]
dat zou tof zijnquote:Op zondag 28 mei 2006 03:49 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
Extra:
Hoor net dat mijn vader die herpersing heeft gekocht met de achterkantjes van c.dream en c.empire. Als het singeltje binnen is neem ik ze op als mp3 formaat.
zelf luister ik wel eens http://www.techwebsound.comquote:Op zondag 28 mei 2006 03:49 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
En mag ik jullie ook wijzen op een 24/7 internet radio met alleen maar beat en psycedelic. De site is gemaakt door een nederlander die ik wel spreek. Als je naar de website gaat moet je eens op playlist drukken en dan kan je zien wat hij allemaal heeft dat uit nederland komt. Tune ook in op de radio. GEWELDIG!!!
http://www.beyondthebeatgeneration.com
Ik heb toevallig beide singles, Captain Decker is in mijn ogen de absolute uitschieter. Dat van Vinkenoog wist ik niet! Leuk om te weten. Herman Deinum speelt alweer een hele tijd bij Cuby and the Blizzards. Absoluut de moeite waard om te bezoeken. Dan zit die bassist daar het hele optreden lang op een kruk, voor zich uit starend in absolute tevredenheidquote:Op donderdag 25 mei 2006 16:15 schreef GLO het volgende:
The Tower is trouwens wel een aparte vermelding waard. Dat was een heuse supergroep, waarin naast Boudewijn ook o.a. Eelco Gelling (Cuby + Blizzards), Kees Kranenburg (Jumping Jewels) en Herman Deinum (Blues Dimension) speelden. Ze maakten een embryonaal soort spacerock met psychedelische invloeden. 'Slow Motion Mind' was de door De Groot en Linda van Dijck geschreven b-kant van de eerste single 'In Your Life', die een hit werd. De tweede single, het door De Groot en provo/dichter Simon Vinkenoog geschreven 'Captain Decker', was minstens even goed maar flopte, waarna de band het verder voor gezien hield.
Kijk op de single, daar zie je het staan, onder de titel van het nummer. De b-kant idem dito.quote:Op maandag 29 mei 2006 23:16 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Ik heb toevallig beide singles, Captain Decker is in mijn ogen de absolute uitschieter. Dat van Vinkenoog wist ik niet!
Wat heet, daar verhuisde hij na het uiteenvallen van The Tower naar toe, in 1969. De bezetting van toen was dezelfde als die van nu, alleen dan met Eelco Gelling i.p.v. Erwin Java. In 1972 stapte Deinum over naar de Rob Hoeke R&B Group, om in 1981 bij Cuby terug te keren in de Muskee Gang. Totdat Eelco Gelling terugkwam, daar wilde Deinum niet mee in 1 band zitten. Enz. enz. Uiteindelijk keerde hij toch weer terug. Afijn, komt er op neer dat ie een soort knipperlichtrelatie met C+B/Muskee Gang gehad heeft, maar het gaat nu alweer een hele tijd goed ja.quote:Leuk om te weten. Herman Deinum speelt alweer een hele tijd bij Cuby and the Blizzards.
Ik zie het zo voor mequote:Absoluut de moeite waard om te bezoeken. Dan zit die bassist daar het hele optreden lang op een kruk, voor zich uit starend in absolute tevredenheid![]()
jawel,moet je Celestial Empire ook?quote:Op woensdag 31 mei 2006 18:38 schreef Tomindo het volgende:
Beste Uzumaki,
Ik las dat je een mp3 hebt van Celestial Dreams van Dragonfly. Daarnaar ben ik alle jaren op zoek!! Zou je me dat bestandje willen mailen?
Met veel dank van Tomindo (T.vanderGeugten@fontys.nl)
Ik ken het niet, is het zo geniaal?quote:Op woensdag 31 mei 2006 18:38 schreef Tomindo het volgende:
Beste Uzumaki,
Ik las dat je een mp3 hebt van Celestial Dreams van Dragonfly. Daarnaar ben ik alle jaren op zoek!! Zou je me dat bestandje willen mailen?
Met veel dank van Tomindo (T.vanderGeugten@fontys.nl)
Ja. En legendarisch.quote:Op donderdag 1 juni 2006 01:11 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Ik ken het niet, is het zo geniaal?
Is idd uit 1970. De hoes ken ik wel, de muziek niet. Waar heb je 'm vandaan? Kan je ook niks over de man vertellen, behalve dat het afaik bij die ene plaat gebleven is en dat hij later verder gegaan is onder de naam Flashman.quote:Op donderdag 1 juni 2006 12:16 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
even een vraagje:(beetje oftopic)
ik heb gister wat nederlandse Psychedelische folk gedownload
Ton Vlasman-White Rooms With Desintegrating Walls(1970?)
heeft iemand meer info over hem,klinkt namelijk niet verkeerd
[afbeelding]
van een muziek download forum dat zich specialiseert in Prog-Rock & Psychedelische rockquote:Op donderdag 1 juni 2006 14:36 schreef GLO het volgende:
[..]
Is idd uit 1970. De hoes ken ik wel, de muziek niet. Waar heb je 'm vandaan? Kan je ook niks over de man vertellen, behalve dat het afaik bij die ene plaat gebleven is en dat hij later verder gegaan is onder de naam Flashman.
Ja, heb wel interesse. Heb je mijn mailadres nog?quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:00 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
van een muziek download forum dat zich specialiseert in Prog-Rock & Psychedelische rock
inclusief verwante stijlen.
als je interesse hebt,kan ik wel een link sturen naar dat album of forum
hier had ik al wat info gevonden:http://members.lycos.nl/poph/encyclopedia/v/vlasman_ton.htm
Fuck ja nu je het zegt, ik ga me in een hoekje zitten schamenquote:Op donderdag 1 juni 2006 02:20 schreef GLO het volgende:
[..]
Ja. En legendarisch.
Overigens: hoezo ken je het nietDat nummer staat op de Nederbeat-box uit je OP!
![]()
ik heb aan de uploader gevraagd als ik hem op m''n blog mag zettenquote:Op donderdag 1 juni 2006 15:13 schreef GLO het volgende:
[..]
Ja, heb wel interesse. Heb je mijn mailadres nog?
Ja de plaat heeft een hele tijd op ebay gestaan voor (ik geloof) een euro of 175. Ken de muziek ook niet.quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:19 schreef cafca het volgende:
Die hoes ken ik ook, of d'r is een andere die d'r heel veel op lijkt.
Maar klinkt interessant, ik heb ook wel interesse
quote:Op donderdag 1 juni 2006 18:17 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
ik heb aan de uploaded gevraagd als ik hem op m''n blog mag zetten
ik mail wel als ik toestemming heb
Misschien wel ik heb nog nooit aan die toernooien meegedaanquote:Op vrijdag 2 juni 2006 14:37 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
mischien is een nederbeat toernooi een leuk idee
ik ook nietquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:09 schreef GLO het volgende:
[..]
Misschien wel ik heb nog nooit aan die toernooien meegedaan
dat moet inderdaad nietquote:Op maandag 5 juni 2006 14:52 schreef Dogbreath het volgende:
Inderdaad, voor je het weet gaat het over de palingsound, iets wat toch echt niet in mijn straatje past![]()
Jij was toch 18? Dan is het meer jaren 90quote:Op dinsdag 6 juni 2006 14:29 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
ik ben niet in de 60's opgeroeid
maar eind jaren 80
Kijk, jij hebt het door. Zelfde geldt bijv. voor The Sound Magics, maar weer niet voor Groep 1850 of Dragonfly.quote:maar bv. the zipps is duidelijk nederbiet,maar ook psychedelisch
ik ben van begin 1988,dus heb ongeveer twee jaar geleeft in de jaren 80quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:29 schreef GLO het volgende:
[..]
Jij was toch 18? Dan is het meer jaren 90
[..]
Kijk, jij hebt het door. Zelfde geldt bijv. voor The Sound Magics, maar weer niet voor Groep 1850 of Dragonfly.
zullen we het dan maar op Garage Psych houdenquote:Op donderdag 8 juni 2006 20:16 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
De tweede lp van Outsiders (CQ) word volgens mij meer beschouwd als Psycedelic
OKquote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:59 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
maar dan wel een nederlands sixties rock toernooi
anders wordt het te onoverzichtelijk
Eerst mensen laten nomineren, daar een keuze uit maken.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:20 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
wat moet ik me ij zon toernooi voorstellen?
Zoveel mensen, zoveel zinnen. Als wij hier een toernooi gaan houden laaien de emoties misschien ook wel hoog opquote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:17 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
Meest overschatte bands aller tijden. En dan word The beach boys genoemd. Moet ik dat serieus nemen
Nee, daarom beperken we ons tot Nederland (zie topictitelquote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:29 schreef cafca het volgende:
Ik ben bang dat als je een 60's rock toernooi gaat houden, dat je vooral veel Beatles en Stones nummers in je top 10 krijgt..
Lijkt me ook niet echt de bedoeling, of wel?
Gewoon Dream hè. The Dream was een hele andere band...quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:52 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
nog steeds niks gevonden van Mothers Love
wel iets van The Dream,een band die uit Mothers Love is voort gekomen
stond op Pebbles 15 met de track The Doting King
Ik dacht dat jij al 16 was, net als Prep. Of is die ook 14?quote:Op woensdag 14 juni 2006 18:21 schreef BeRightBack het volgende:
Ik ben met mijn 14 jaar een fan van de Nederbeat!
Q65
Cuby
Wat een prachtige muziek.
Die box die in de openingspost staat zag ik liggen maar toen ik hem wou kopen waren ze weg
volgens popinstituut is het The Dreamquote:Op woensdag 14 juni 2006 17:01 schreef GLO het volgende:
[..]
Gewoon Dream hè. The Dream was een hele andere band...
Ja, staat ook zo op de verzamel-cd uit 1994, maar dat zijn allemaal bronnen van latere datum. In de 60's en 70's heb ik het zelf nooit zo geschreven gezien. Wel soms als De Dream (o.a. op de poster van de eerste Pinkpop). Misschien dat ze het zelf varieerden en ik heb hun singlehoesjes nooit gezien, maar ik heb hun naam 9 van de 10 keer zonder lidwoord zien staan.quote:Op woensdag 14 juni 2006 18:46 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
volgens popinstituut is het The Dream
en Pebbles 15 zegt het zelfde
thanx for the infoquote:Op woensdag 14 juni 2006 21:52 schreef GLO het volgende:
[..]
Ja, staat ook zo op de verzamel-cd uit 1994, maar dat zijn allemaal bronnen van latere datum. In de 60's en 70's heb ik het zelf nooit zo geschreven gezien. Wel soms als De Dream (o.a. op de poster van de eerste Pinkpop). Misschien dat ze het zelf varieerden en ik heb hun singlehoesjes nooit gezien, maar ik heb hun naam 9 van de 10 keer zonder lidwoord zien staan.
quote:Op woensdag 14 juni 2006 22:00 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
thanx for the info
heb jij mischien zelf Mother's Love ?
Nee, niet dat ik weetquote:Op woensdag 14 juni 2006 22:10 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
is zeker niet op cd beschikbaar
Prep is 16, ik 14quote:Op woensdag 14 juni 2006 18:33 schreef GLO het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij al 16 was, net als Prep. Of is die ook 14?![]()
Oh sjit, dat is 'm natuurlijk, die van de hoes die ik net postte...quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:02 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
Ik heb de single binnen van Dragonfly waar alle 4 de nummers op staan, zal hem zo snel mogelijk omzetten op mp3.
Bedoel je die bootleg, 'Stamping Ground'? Ik weet niet meer of dat een driedubbelaar was, wel dat-ie indertijd (1970) voor een tientje te koop was, maar dat ik 'm om onduidelijke redenen niet gekocht heb. Stom. Wel heb ik de film gezien en daarvan later een slechte versie (kopie) op vhs van iemand gekregen. En ik ben er zelf geweest, laat ik dat vooral niet vergetenquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:52 schreef Dogbreath het volgende:
Kent iemand die elpee van het Kralingen-festival? Als ik me kan herinneren zijn het drie platen, veel te duur en op internet kan ik de opnames niet vinden helaas....
Ow, dit had ik eerst ff moeten lezen dusquote:Op donderdag 15 juni 2006 15:18 schreef Zanderrr het volgende:
Volgens mij is de 3-lp een bootleg, die zal inmiddels wel vrij zeldzaam zijn. Er is ook een video van Kralingen ("Stamping Ground" heet 'ie, geloof ik), die is ook wel aardig als je 'm kunt vinden. Helaas zit niet van alle bands beeldmateriaal in de film, en van Nederlandse bands helemaal niks. Wel onder meer the Byrds, Family, Santana en Pink Floyd.
Woot!quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:02 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
Ik heb de single binnen van Dragonfly waar alle 4 de nummers op staan, zal hem zo snel mogelijk omzetten op mp3.
lolquote:BTW, dit was dus ver vóór Kiss hè... makes you wonder where they got the mustard from
Ah, had ik er toch eentje goedquote:
Vast nog wel, is pas een paar jaar oud. Heb je al op de veilingsites en vergelijkingssites gekeken? En op www.gemm.com heb je ook nog wel kansquote:ot: Weet iemand waar die box nog te verkrijgen is?
De broers De Queljoe zijn Molukkers, de andere twee komen zo uit de Zeeuwse klei (maar hebben wel Afrokapsels laten knutselen)quote:Op donderdag 15 juni 2006 18:59 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
Woot!
[..]
lol
zijn het indo's?
of lijkt dat zo door de make-up?
Die uit de OPquote:Op donderdag 15 juni 2006 19:01 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
welke boxset?
Oei dat is inderdaad niet om te vergeten.quote:Op donderdag 15 juni 2006 18:54 schreef GLO het volgende:
[..]
En ik ben er zelf geweest, laat ik dat vooral niet vergeten![]()
Tja, de hoes komt me niet bekend voor. Ik zou in m'n ouwe schriften moeten zoeken, naar m'n oude eigen hit- en albumlijsten, om te kijken of dat de plaat is die ik bedoel. Maar daar heb ik nu geen tijd voor. We zouden er trouwens niks mee opschieten ookquote:Op donderdag 15 juni 2006 22:32 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Oei dat is inderdaad niet om te vergeten.
Hier is de LP. 66,50EUR is ie op ebay, op de voorkant staat de prijs in die tijd vermeld. Volgens mij geen bootleg en ik ben echt benieuwd naar de opnames...
Wow! dat ziet er gaaf uit!quote:Op donderdag 15 juni 2006 22:32 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Oei dat is inderdaad niet om te vergeten.
Hier is de LP. 66,50EUR is ie op ebay, op de voorkant staat de prijs in die tijd vermeld. Volgens mij geen bootleg en ik ben echt benieuwd naar de opnames...
ik zelf heb toch wel enkele live opnames uit de jaren 60quote:Op donderdag 15 juni 2006 22:48 schreef GLO het volgende:
[..]
Tja, de hoes komt me niet bekend voor. Ik zou in m'n ouwe schriften moeten zoeken, naar m'n oude eigen hit- en albumlijsten, om te kijken of dat de plaat is die ik bedoel. Maar daar heb ik nu geen tijd voor. We zouden er trouwens niks mee opschieten ook
Maar de buiten- en binnenhoes zien er wel degelijk als van een bootleg uit. Zowel qua 'ontwerp' (zwart/wit protopunkstijl) als qua opschrift (dat 'deze drie platen kosten samen vijftien gulden', dat zou ondenkbaar geweest zijn op een reguliere release). Dat belooft niet veel goeds voor de opnamekwaliteit (bootlegs uit de 60's + vroege 70's -overigens 'witte platen' geheten toen- waren berucht om hun slechte geluid).
Misschien dat die van de mengtafel is opgenomen? Ik heb 'm nooit gehoord. Maar ik kan je verzekeren dat goed bootleggeluid toen echt een uitzondering was. De bewijzen (Beatles, Dylan, Neil Young etc.) staan hier in mijn kast.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 09:10 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
ik zelf heb toch wel enkele live opnames uit de jaren 60
van pink floyd(concerthall amsterdam? '69 ook wel beken als The Man And The Journey),en die zijn kwa kwaliteit erg goed
Ja, maar dat was AFAIK de soundtrack van de film. Illegaal op de markt gebracht, maar met de geluidsband van de film als opnamebron, inclusief de interviews. Correct me if I'm wrong, maar dat het paparazzi-achtige veldopnames tijdens de filmset zijn geweest kan ik me niet voorstellen.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 09:20 schreef cafca het volgende:
Pink Floyd - Live at Pompei was toch ook een "witte LP"? die is ook goed aan te horen
Ja, daar heb je gelijk in. Veld/Zaal-opnames zijn nooit goed geweest, vaak hoor je het publike beter dan de band ( al zijn opmerkingen als "hee geef die waterpijp eens door" tussen de muziek door wel weer grappigquote:Op vrijdag 16 juni 2006 11:04 schreef GLO het volgende:
[..]
Ja, maar dat was AFAIK de soundtrack van de film. Illegaal op de markt gebracht, maar met de geluidsband van de film als opnamebron, inclusief de interviews. Correct me if I'm wrong, maar dat het paparazzi-achtige veldopnames tijdens de filmset zijn geweest kan ik me niet voorstellen.
Exact. En daar kwam in de 60's dan nog bij dat de persingen haast per definitie slecht waren.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 11:32 schreef cafca het volgende:
[..]
Ja, daar heb je gelijk in. Veld/Zaal-opnames zijn nooit goed geweest, vaak hoor je het publike beter dan de band
quote:( al zijn opmerkingen als "hee geef die waterpijp eens door" tussen de muziek door wel weer grappig)
hij is ook eens door de vpro? uitgezonden rond die tijdquote:Op vrijdag 16 juni 2006 10:50 schreef GLO het volgende:
[..]
Misschien dat die van de mengtafel is opgenomen? Ik heb 'm nooit gehoord. Maar ik kan je verzekeren dat goed bootleggeluid toen echt een uitzondering was. De bewijzen (Beatles, Dylan, Neil Young etc.) staan hier in mijn kast.
Ah, kijk, een professionele radio-opname rechtstreeks van de mengtafel. Ja, dan heb je wat. Wat ik zeg, een uitzondering. Het is dus voor en door de VPRO opgenomen en wschlk vervolgens gebootlegged vanaf de radio.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 12:13 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
hij is ook eens door de vpro? uitgezonden rond die tijd
Pink Floyd - Complete Concertgebouw 1969 live at Concertgebouw, Amsterdam, The Netherlands, Sept 17 1969. This is the complete soundboard source as recorded by Hilversum 3 Radio in the Netherlands. Pink Floyd play The Man & The Journey [complete and uncut]. Slightly over 81 mins. Ex FM stereo.
![]()
volgens mij zijn daar twee versie's van in de omloopquote:Op vrijdag 16 juni 2006 12:25 schreef GLO het volgende:
[..]
Ah, kijk, een professionele radio-opname rechtstreeks van de mengtafel. Ja, dan heb je wat. Wat ik zeg, een uitzondering. Het is dus voor en door de VPRO opgenomen en wschlk vervolgens gebootlegged vanaf de radio.
volgens mij deed de vpro dat wel meerquote:De meeste bootleggers stonden met een monomicrofoontje uit het jaar nul in de zaal, puur hobbyisme was dat nog. Het kwam ook maar weinig voor überhaupt, vergeleken met tegenwoordig.
Ach het gaat zo'n beetje nog steeds over Dreamquote:Op vrijdag 16 juni 2006 12:47 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
volgens mij zijn daar twee versie's van in de omloop
die van de mengtafel en een een radio opname
ik zelf heb de eerste
op de 2de(die had ik incompleet,en weggegooit) hoor je iemand van de radio het aankondigen
en op de eerste een klein meisje die het aankondigd(op het podium?)
[..]
volgens mij deed de vpro dat wel meer
want ik heb ook een vpro opname van het First European International Pop Festival, Piper Club, Rome, Italy. (May 6th, 1968)
waar pink floyd ook speelde
btw 't is nu wel verschrikelijk oftopic![]()
ik had wel gekeken voor de lpquote:
Mijn moeder heeft die CD box...quote:Op dinsdag 2 mei 2006 15:30 schreef Dogbreath het volgende:
[afbeelding]
Ik ben benieuwd of ik nu echt ongeveer de enige persoon van in de twintig ben die deze muziek nog een warm hart toedraagt. De bekendere Nederbeat (Golden Earrings, Outsiders, Q65 en Cuby) zal iedereen nog wel iets zeggen. Maar hoe is het met bands als de Rob Hoeke R&B group, Group 1850 en Les Baroques? Toch fantastische muziek, post hier je favoriete nummer/album.
Beste band volgens mij: Group 1850 met de LP Paradise now
Beste nummer: Russian spy and i van The Hunters
ja,mooie winkelquote:Op zaterdag 17 juni 2006 05:23 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
King Kong Records in Leeuwarden?
Die LP vindt je niet zo snel voor 4,50quote:
ze hebben daar veel lp's oud en nieuwquote:Op zaterdag 17 juni 2006 19:41 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Die LP vindt je niet zo snel voor 4,50![]()
Mijn favoriete platenzaak is King Willow in Deventer. Iemand mee bekend? Nog nooit in Leeuwarden geweest voor LP's is dat de moeite waard? Ik hoor heel veel moois over Antwerpen...
Nee, daarom dacht ik ook: wat een koopje. Maar niet dus. Al is 4,50 voor de cd natuurlijk ook niet veel.quote:Op zaterdag 17 juni 2006 19:41 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Die LP vindt je niet zo snel voor 4,50![]()
Geen idee. Komen jullie wel 's in de Randstad? De tweedehandswinkel De Plaatboef (o.a. in Rotterdam en Leiden) heeft vaak leuke dingen staan. Zelf hou ik het bij de Platenbeurs in Utrecht. Veel dingen heb ik natuurlijk al, dat scheeltquote:Mijn favoriete platenzaak is King Willow in Deventer. Iemand mee bekend? Nog nooit in Leeuwarden geweest voor LP's is dat de moeite waard? Ik hoor heel veel moois over Antwerpen...
en ik nooit in het noorden... behalve dan op Eurosonic/Noorderslag, 1 x per jaarquote:Op zaterdag 17 juni 2006 22:42 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
ik kom nooit in de randstad
De platenbeurs is inderdaad fantastisch, kwam daar voor het eerst en wist niet welke kant ik op moest. Ik ga vaak naar Utrecht, voor de Plaatboef maar vooral voor Da Capo. En in Den Haag zit een leuke, in een zijstraatje vlakbij de Tweede Kamer.quote:Op zaterdag 17 juni 2006 19:49 schreef GLO het volgende:
Geen idee. Komen jullie wel 's in de Randstad? De tweedehandswinkel De Plaatboef (o.a. in Rotterdam en Leiden) heeft vaak leuke dingen staan. Zelf hou ik het bij de Platenbeurs in Utrecht. Veel dingen heb ik natuurlijk al, dat scheeltHoeveel was die Names And Faces-single nou waard, Dogbreath?
Zeker. Wel een hele andere band toen: ruige blues en rhythm & blues in een beatjasje. De Kjoe waren de Nederlandse Stones of liever nog de Nederlandse Pretty Things, ook qua uiterlijk. Hun hit The Live I Live vind ik persoonlijk de beste Nedersingle aller tijden, hun debuutalbum Revolution is legendarisch. Afghanistan is uit een veel latere periode van de band, die toen ook in een andere bezetting opereerde.quote:Op donderdag 22 juni 2006 14:21 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
een tijdje geleden Afghanistan van Q65 gedownload
is hun oudere werk ook goed?
Good buy!quote:Op donderdag 22 juni 2006 17:06 schreef BeRightBack het volgende:
Laatst nog revolution gekocht voor ¤4,95..
Met 4 Bonustracks.
Na The Life I Live, dat verzamelalbumpje, was ik verkocht.
en ja 4,95!
The Live I Live ken ik welquote:Op donderdag 22 juni 2006 16:47 schreef GLO het volgende:
[..]
Zeker. Wel een hele andere band toen: ruige blues en rhythm & blues in een beatjasje. De Kjoe waren de Nederlandse Stones of liever nog de Nederlandse Pretty Things, ook qua uiterlijk. Hun hit The Live I Live vind ik persoonlijk de beste Nedersingle aller tijden, hun debuutalbum Revolution is legendarisch. Afghanistan is uit een veel latere periode van de band, die toen ook in een andere bezetting opereerde.
Ik heb Revolution op vinyl, maar dan een van de vele herpersingen. Ik begon toen met verzamelen en dacht met mijn domme hoofd dat ik een geweldige slag had geslagenquote:Op donderdag 22 juni 2006 17:13 schreef GLO het volgende:
[..]
Good buy!
Ik heb Revolution nog gewoon op vinyl, maar beslist niet zo goedkoop.
Tuurlijk niet. 't Gaat tenslotte om de muziek. Je hebt zeker een stereoversie? Wel met de originele hoes?quote:Op vrijdag 23 juni 2006 14:36 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Ik heb Revolution op vinyl, maar dan een van de vele herpersingen. Ik begon toen met verzamelen en dacht met mijn domme hoofd dat ik een geweldige slag had geslagen. Toch geen spijt van natuurlijk.
Ja, ik ken het verhaal, kan het me ook nog wel herinneren van toen. Maar met Revolution heeft het niks te maken. Hoe bedoel je dat het 't verhaal achter Revolution is?quote:En het verhaal erachter is geniaal:
[knip verhaal]
Een lp die de single Top 10 binnenkomt?quote:Van Revolution worden binnen drie maanden 25.000 exemplaren verkocht en in oktober komt de plaat zelfs de Haagse single Top 10 binnen
Nu ik dat zo lees zie ik idd enige overeenkomst jaquote:met als enige concurrentie hun eigen single I Despise You / Ann. Dit laatste, met Jay op
piano, was een persiflage op Jungen Komm Bald Wieder van de Duitse schlagerzanger Freddie.
(bron: www.popinstituut.nl)
Geen idee. Misschien op Youtube? Of de Polygoonbeelden van de "versteek" naar Engeland. En van de Haagse Beatnach uit 1980 wellicht ook wel.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 12:20 schreef BeRightBack het volgende:
Zijn er eigenlijk filmbeelden van de kjoe?
(op internet)
Ja, beatnach zeker!quote:Op zaterdag 24 juni 2006 17:51 schreef GLO het volgende:
[..]
Geen idee. Misschien op Youtube? Of de Polygoonbeelden van de "versteek" naar Engeland. En van de Haagse Beatnach uit 1980 wellicht ook wel.
Ik ben van mening dat dit wel het meest klassieke album van de nederbeatperiode is. De band die voor mij het meest tot de verbeelding spreekt is Rob Hoeke's R&B group en met name de LP's Sae our souls en Celciusquote:Op zaterdag 24 juni 2006 17:49 schreef GLO het volgende:
[..]
Tuurlijk niet. 't Gaat tenslotte om de muziek. Je hebt zeker een stereoversie? Wel met de originele hoes?
[..]
Jep stereo met de hoes.
Ja, ik ken het verhaal, kan het me ook nog wel herinneren van toen. Maar met Revolution heeft het niks te maken. Hoe bedoel je dat het 't verhaal achter Revolution is?
[..]
Ja het gaat over de single, die ook op het album staat volgens mij...
Nu ik dat zo lees zie ik idd enige overeenkomst ja
Maar Ann is wel een prachtig nummer vind ik.
Ann inderdaad![]()
Een van de, ja. 'Desolation' en 'Groeten Uit Grollo' van C+B en 'Winter-Harvest' van The Golden Earrings horen daar zeker ook bij.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 21:29 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Ik ben van mening dat dit wel het meest klassieke album van de nederbeatperiode is.
Die lp's heb ik nooit gehoord, maar de hoezen kan ik dromen. Die stonden altijd afgebeeld op de singlehoesjesquote:De band die voor mij het meest tot de verbeelding spreekt is Rob Hoeke's R&B group en met name de LP's Sae our souls en Celcius![]()
Ro-d-ys rule OK !quote:Op zondag 25 juni 2006 13:55 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
youtube is tof
Ro-d-y-s - Take Her Home (1967)
http://www.youtube.com/watch?v=aelEOLACGtU
Heb je het dan wel over de originele persing?quote:Op maandag 26 juni 2006 23:23 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
een vriend van mij heeft revoluton van q65 3 keer op lp. die plaat is niet echt moeilijk om aan te komen.
quote:Op woensdag 5 juli 2006 17:03 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
laatst Revolution van Q65 gedownload
erg goed
http://www.fonos.nl ?quote:Op zaterdag 8 juli 2006 18:31 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
weet iemand waar ik de tracklist voor
Les Baroques-Les Baroques kan vinden?
Ach, natuurlijkquote:
quote:Er is een paar jaar geleden een CD verschenen van The Dream, met de singles die
ze gemaakt hebben en een stel demo's voor een LP die nooit uitgekomen is.
Als je geinteresseerd bent heb ik ze wel als mp3's.
En op 8 november a.s. is er een optreden van The Dream in de schouwburg in Tiel.
Een reunie dus.....
Heb zeker interesse in die mp3'tjes. Ik denk wel meer hier.quote:Op maandag 10 juli 2006 12:58 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
bedankt voor de site
krijg net via de mail te horen
mischien interesant voor enkele mensen
[..]
Ook leuk! Misschien ga ik wel, alhoewel ik dan erg druk ben.quote:Op maandag 10 juli 2006 21:11 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
nog meer mail
zaterdag 5 augustus as. staan the Zipps centraal tijdens een speciale
middag in de KunstKerk in Dordrecht. oude filmpjes van de tour naar
Parijs in 1967, een optreden voor televisie uit 1966, nooit
uitgebrachte videoclip uit 1969. de ZETA lightshow met borrelende
vloeistofdia's plus een tentoonstelling van bijzonder materiaal en
foto's. Afsluiter is een unplugged optreden van Zipps-zanger Philip
Elzerman die een aantal Zipps klassiekers vertolkt .... toegang gratis
maar slechts plaats voor 150 bezoekers....... kijk ook op de website
van het Big Rivers R&B festival Dordrecht
quote:Op maandag 10 juli 2006 21:27 schreef GLO het volgende:
[..]
Heb zeker interesse in die mp3'tjes. Ik denk wel meer hier.
Tiel vind ik een beetje ver. Moet ik nog 's over denken.
Ja, dat vraag ik me ook afquote:Op maandag 10 juli 2006 21:50 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
tiel vind ik zelf ook te ver
ik meldt het waneer ik die mp3's heb
waar blijft Dragonfly ?
Tofquote:Op woensdag 12 juli 2006 20:23 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
ik heb 2 video's op youtube gegooid
The Dukes-Friday On My Mind
The Outsiders-Lying All The Time
volgens mij moet het Dukes zijnquote:Op woensdag 12 juli 2006 21:24 schreef GLO het volgende:
[..]
Tof
Maar ik ken The Dukes helemaal niet
Ja, net gezienquote:Op woensdag 12 juli 2006 21:35 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
volgens mij moet het Dukes zijn
ze staan wel op Nederbeat B-sides 1
met The Day That Changed My Life
heb je m''n email gekregen?
Oeiquote:Op woensdag 12 juli 2006 21:44 schreef Dogbreath het volgende:
Vet The Dukes! Ze staan op de box in de OP
![]()
geen probleemquote:Op woensdag 12 juli 2006 22:02 schreef GLO het volgende:
[..]
Ja, net gezien
Had m'n mail niet meer gecheckt sinds vanochtend.
Thnx a lot mate!
Overkomt de bestenquote:Op woensdag 12 juli 2006 22:04 schreef GLO het volgende:
[..]
Oei![]()
Dan heb ik wat jij met Dragonfly had
Spat niet met pap en Alleen op het kerkhof zijn de twee B-kanten van de singles. Vooral de eerste is kool!quote:Op woensdag 12 juli 2006 22:32 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
staan wel veel vage tracks op de b kantjes verzamling
zoals Het met Spat niet met pap en Alleen Op Het Kerkhof
bedankt voor het compilment
moet ik die dragonfly track ook even doorsturen?
zekerquote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:20 schreef turnpike het volgende:
the low-fi is part of the charm, nietwaar ?
Staat 'ie ergens op emule/slsk ?
Waar maar heel weinig mensen in kunnen...quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:45 schreef BeRightBack het volgende:
Cuby op Lowlands
Akoestisch in de Essent tent!
Geen idee. Zal wel een bootleg zijn van de tour uit '67, toen ze Morrison begeleidden. Volgens de overlevering ging er van alles mis op die tour en was het geluid heel slecht, maar op zich heel interessant natuurlijk, opnamen daarvan. Was dus zonder Cuby.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:58 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
ik zag laatst ook een LP van The Blizards with Van Morisson(vinyl rip)
op slsk
is dat wat?
Tja.. vast wel genoeg om die(dat) tent(je) te vullen..quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:56 schreef GLO het volgende:
[..]
Waar maar heel weinig mensen in kunnen...
Aan de andere kant zijn er ws. niet veel LL'ers die Cuby willen zien
O dat zeker.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:28 schreef BeRightBack het volgende:
[..]
Tja.. vast wel genoeg om die(dat) tent(je) te vullen..
ik zal hem vanavond wel even downloaden en kijken hoe de kwaliteit isquote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:11 schreef GLO het volgende:
[..]
Geen idee. Zal wel een bootleg zijn van de tour uit '67, toen ze Morrison begeleidden. Volgens de overlevering ging er van alles mis op die tour en was het geluid heel slecht, maar op zich heel interessant natuurlijk, opnamen daarvan. Was dus zonder Cuby.
Ik ben sowieso van de partij daar! De soms nogal zwartgallige humor van Muskee is altijd leuk. En het is inderdaad een hele kleine tent maar dat komt wel goedquote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:28 schreef BeRightBack het volgende:
[..]
Tja.. vast wel genoeg om die(dat) tent(je) te vullen..
thx...ik zal eens gaan zoeken.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:33 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
zeker
je kunt hem wel van mij krigen vanavond
maar de user purple_pills67 heeft ze ook
Ik heb hem te pakken op je weblog. Hoe in godensnaam kom je aan die muziek? Zelfs het popinstituut kent het grootste deel van die bands niet. Hulde!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 20:57 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
eindelijk die waterpipes & dykes compilatie gevonden
ook de Biet Het! compilaties gedownload
pop instituut is niet erg superquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:31 schreef Dogbreath het volgende:
[..]
Ik heb hem te pakken op je weblog. Hoe in godensnaam kom je aan die muziek? Zelfs het popinstituut kent het grootste deel van die bands niet. Hulde!![]()
welke ?quote:Op zondag 13 mei 2007 14:17 schreef BeRightBack het volgende:
Die opnieuw uitgebrachte nederbeat cd's door rotation vind ik wel geniaal hoor.
Vooral dat ze in een winkel hier in de buurt allemaal 5 euro kosten..
Ro-D-Ys - Take Her Homequote:Op zondag 13 mei 2007 14:48 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
welke ?
heb alleen van hun de Groep 1850 heruitgave van hun eerste plaat
alleen jammer dat er totaal geen boekje bijzit
alleen maar een dun boekje met songtitels enzo.......![]()
wordt tijd dat hun 2de plaat een fatsoenlijke release krijgt
jammergenoeg is die Ro-D-Ys een soort best ofquote:Op maandag 14 mei 2007 20:18 schreef BeRightBack het volgende:
[..]
Ro-D-Ys - Take Her Home
C+B - Appleknockers Flophouse
Q65 - The Life I Live, Revolution
The Golden Earrings - Just Earrings
ook ligt er nog The Shoes - Na na na
Oké cool.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 14:30 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
jammergenoeg is die Ro-D-Ys een soort best of
je kunt beter The Complete Collection uit 2002 kopen
heeft alle twee albums + singles en nog wat post- Ro-D-Ys werk
www.fonos.nl mischien?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 23:51 schreef wallofdolls het volgende:
Was vandaag nog iets op 1 vandaag over muziekbanden die in bussum waren gevonden. Zat iets tussen van de Golden Earrings. Was niet echt bijzonder, toen nog met Frans Krassenburg. Alleen het nummer Dream vond ik wel aardig. Daarna veranderden ze ook in Psychedelica en Acid rock, stuk interessanter.
Wat ik wel cool vind is Q65. Ik ben nu ook group 1850 aan t downloaden
Ik had overigens ook ooit een site gevonden waar vrij veel op cd onuitgebracht nederlands materiaal te vinden was. Briljante site, maar hoe die ook alweer heette.
Ja die bedoel ikquote:Op zondag 20 mei 2007 00:05 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
www.fonos.nl mischien?
Q65 is tof,zelfde geldt voor Group 1850
en Golden Earing heeft nooit Psychedelica gedaan zover ik weet
wel wat Folk-Rock zoals Jethro Tull,maar toen was de naam Golden Earings
bedanktquote:Op zaterdag 26 mei 2007 13:36 schreef BeRightBack het volgende:
alsnog: mooie weblog Uzumaki.
de lp is opgenomen onder de naam Mother's Love, maar het is dezelfde band als de Dream. Ik heb laatst een paar optredens gedaan met de toetsenist van beide bands, en ik vroeg hem of het klopte dat ze door Europa hebben getourd met Pi nk Floyd in hun voorprogramma. Dat gerucht had ik ergens opgepikt. Hij zei dat het klopte, maar dat Pink Floyd geurende de tour zo populair werd dat de rollen werden omgedraaid. Er komt trouwens een eenmalig reunie concert in de Agnietenhof in Tiel.quote:Op woensdag 14 juni 2006 22:00 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
thanx for the info
heb jij mischien zelf Mother's Love ?
dat van de reunie wist ik alquote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:25 schreef GroteVrolijkeWolf het volgende:
[..]
de lp is opgenomen onder de naam Mother's Love, maar het is dezelfde band als de Dream. Ik heb laatst een paar optredens gedaan met de toetsenist van beide bands, en ik vroeg hem of het klopte dat ze door Europa hebben getourd met Pi nk Floyd in hun voorprogramma. Dat gerucht had ik ergens opgepikt. Hij zei dat het klopte, maar dat Pink Floyd geurende de tour zo populair werd dat de rollen werden omgedraaid. Er komt trouwens een eenmalig reunie concert in de Agnietenhof in Tiel.
Heb ik op dubbel cd, de complete CQ Sessoins, stuur maar een mailtje als je hem wilt overnemenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:03 schreef Dogbreath het volgende:
Zo ongeveer bovenaan mijn wishlist staat de tweede LP van de Outsiders. CQ heet ie maar ik kan m echt nergens vinden helaas. Hij is op CD uitgekomen maar vrij weinig te koop volgens mij.
Cosmic Dealer ken ik niet eigenlijk![]()
CQ Sessions is niet het CQ Albumquote:Op vrijdag 20 juli 2007 19:11 schreef Stoomricardo het volgende:
[..]
Heb ik op dubbel cd, de complete CQ Sessoins, stuur maar een mailtje als je hem wilt overnemen
quote:Op maandag 23 juli 2007 11:54 schreef BeRightBack het volgende:
Iemand de Cuby documentaire gezien?
Asociaal goed nummer! Ik ben een grote fan van garazie muziek, nederbeat alsmede.quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:25 schreef T-o-m-a-a-t het volgende:
Zijn er ook mensen hier die zich bezighouden met jaren 60 muziek uit Amerika. Daar is toch wel het beste en mooiste gemaakt. In Amerika werd het niet Beat maar Garage genoemd en was er een ontzettend grote underground scene. Garage vind ik over het algemeen wat rauwer en de teksten wat harder dan nederbeat.
Lees deze tekst maar eens.
Nobody´s Children / Good Times (Usa 1967)
Well I work all day from nine to five
just grubbing enough to try to stay alive
Five o'clock comes, crawl back in my crummy hole
eating wheat cheapies from a cracked plastic bowl
Good times? Ha ha ha ha ha
Well I watch TV till it goes on the blink
Spend all night listening to water dripping in the sink
Rusty old stove leaking gas everywhere
I strike a match, it blasts my face
and burns off my hair
Good times? Listen to this!
Friends all tell me how lucky I am
using daddy's money, driving daddy's car
but they can't tell me how bad things are,
for them. Axe it Ray!
(guitar solo)
Well I love good booze
but I drink cheap wine
I love tough chicks
but man look at mine
Got one good suit
but it's wearing mighty, mighty thin
Go out for entertainment
I park behind the twin (drive in)
Things started bad from the day of my birth
wWhy it looks like I'm destined to be
a scum of the earth!
I'm going bald and I'm getting fat too
and if you don't like it
here's something for you!
Good times? Listen baby!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |