Check je mail en zie hoe je erin kan komen.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:03 schreef ymme het volgende:
Ja maar nu sta ik niet in het lijstje...
Belachelijke TVP maar goed
Tja, ik heb dat gewoon overgenomen van het lijstje. Daar staat haar begin gewicht op 112 en haar huidige op 120. Kan zijn dat het verkeerd om staat, maar zo staat het al een tijdje in de lijstjes.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:10 schreef Rewimo het volgende:
Waar komt die -8 bij Fuente vandaan? Laatste kolom. Volgens mij scheelt dat zo 8 kilo in ons gezamenlijk afgevallen gewicht
Gewoon opnieuw updaten.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:15 schreef ymme het volgende:
Ik heb wat verkeerd ingevuld. Ik was maar 0.7 afgevallen, inplaats van 10,7
Eventueel zouden we die zelf nog kunnen maken, maar misschien is dat ook nog wel een optie die ingebouwd kan worden.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:15 schreef Beessie-Jen het volgende:
hmm ik mis de top 5 wel een beetje
verder is het wel erg makkelijk dat iedereen zelf zijn update direct kan verwerken...
Ik moet ook zeggen, dat ik het een geweldig idee vindt. Goed systeem ookquote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:32 schreef kwakveense het volgende:
hey, das handig!!!
mag ik ook een regeltje?
mail even dan regelen we dat voor je! (In principe heeft iedereen die een regeltje had al een account om op in te loggen)quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:32 schreef kwakveense het volgende:
hey, das handig!!!
mag ik ook een regeltje?
Sinds ik weer werk eet ik op mijn werkdagen soms wel zes stuks fruit. Heerlijkquote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:36 schreef freecell het volgende:
Ik heb vandaag een: "eet belachelijk veel fruit en groente en verder niet zoveel" dag
Die heb ik zelf bedachtniet omdat het gezond is, maar omdat ik het gewoon lekker vind
Vandaag tot nu toe een zak worteltjes, wat druiven en tomaten, magere ananas yoghurt en twee broodjes
Echt lekker
In de zomer vooralquote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:37 schreef Troel het volgende:
[..]
Sinds ik weer werk eet ik op mijn werkdagen soms wel zes stuks fruit. Heerlijk![]()
gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:56 schreef poohy het volgende:
Zo, het gaat lekker hierIk heb weliswaar nog geen weegschaal, maar ik merk dat er al wat van mijn vetkwabben af is
![]()
Ik voel me ook een stuk 'schoner' en zelfverzekerder![]()
en daardoor ging het sollicitatiegesprek vanochtend beter dan verwacht en ben ik aangenomen![]()
Och, ik was ergens vorige week ook 86 kgquote:Op vrijdag 24 maart 2006 15:44 schreef Sjeen het volgende:
Ik ga niet updaten, want dat doe ik alleen op woensdag... Maar ik woog vanmorgen ineens 77,3![]()
Hopelijk blijft de weegschaal zo aardig voor me, maar dat zal wel niet...
ohja, dat heb ik ook altijdquote:Op vrijdag 24 maart 2006 15:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Och, ik was ergens vorige week ook 86 kgZomaar! En dat is sindsdien niet terug gekomen
* Isabeau heeft een vreetkick en een vriendje in huis die de hele tijd 'nee' zegt![]()
Eh, die vetten schijnen niets te doen voor je hart- en bloedvaten, kanker etcquote:Op vrijdag 24 maart 2006 16:16 schreef Rewimo het volgende:
lekker voor de eiwitten en natuurlijk de gezonde vetten
Okee, gewoon lekker danquote:Op vrijdag 24 maart 2006 17:34 schreef Isabeau het volgende:
Eh, die vetten schijnen niets te doen voor je hart- en bloedvaten, kanker etc
http://www.nu.nl/news/699(...)zonde_vette_vis.html
Nee hoor, als je even een mailtje stuurt naar mij (adres staat in profiel en in de OP), dan kan ik je de gegevens mailen van je accountje waarmee je de boel kan updaten.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 15:46 schreef Miss_S het volgende:
moet ik me nu opnieuw aanmelden?
Als je even mailt, kan ik je je wachtwoord mailenquote:Op vrijdag 24 maart 2006 18:19 schreef Ikiskoel het volgende:
Hoi dames.... mag ik ook in het lijstje?
is ook iets met punten alleen anders als weight watchers we zien het wel eerst dat maar weer proberen of het iets helpt.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 17:03 schreef Cutie het volgende:
tvp
Riann, wat bedoel je met 'balans doen'?
Maar net als ik ik weeg al een aantal maanden 85 hoe wil je dat dan doen terwijl ik nog wel bezig ben met de lijn???quote:Op vrijdag 24 maart 2006 12:58 schreef Troel het volgende:
Bert zal proberen om nog een aantal dingen toe te voegen aan het plaatje, zodat na 5 weken geen updaten mensen automatisch uit het plaatje gehaald worden en dergelijke, maar dat is nog een beetje toekomstmuziek.
In het vóórjaar gaat de klok vóóruit .quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:50 schreef Isabeau het volgende:fruitsalades dus
Zo, morgen begint de zomertijd. En ik weet nooit of ik dan een uur minder mag slapen of een uur meer. Het is weer minder hè?
idem, ik update ook bijna nooitquote:Op vrijdag 24 maart 2006 19:33 schreef Riann het volgende:
[..]
Maar net als ik ik weeg al een aantal maanden 85 hoe wil je dat dan doen terwijl ik nog wel bezig ben met de lijn???
In ieder geval prettig dat dat allemaal verklaard isquote:Op zaterdag 25 maart 2006 08:00 schreef Isabeau het volgende:
Het voelt zo eng...ongesteld in de sauna. Het is maar een beetje, een soort 'spotting', maar toch. Al die warmte.
Maar het verklaart heel erg goed mijn vreetkick van gisteren en het feit dat ik amper ben afgevallen in de afgelopen week (en dat ik de afgelopen dagen zwaarder was dan vorige week).
Kan je oip weg naar het station niet even langs een supermarkt of drogist?quote:Op zaterdag 25 maart 2006 08:02 schreef Isabeau het volgende:
Nee, M. heeft echte sponsjes... (die eh ze voor haar werk gebruikte zodat ze door kon werken tijdens). Kosten ongeveer 5 euro per stukMaar werken geweldig!
Die verkopen ze niet bij de supermarkt of drogistquote:Op zaterdag 25 maart 2006 08:09 schreef freecell het volgende:
Kan je oip weg naar het station niet even langs een supermarkt of drogist?
Bij de drogist verkopen ze overigens wel 'softcups'...quote:Op zaterdag 25 maart 2006 08:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Die verkopen ze niet bij de supermarkt of drogistAlleen in seksshops.
Hartstikke goed troelquote:Op zaterdag 25 maart 2006 10:39 schreef Troel het volgende:
Ik vanochtend op de weegschaal, zie ik net 113,9 verschijnen, gaat Bert erbij opstaan.
Daarna wilde hij niet meer op de 113 blijven maar schoof ie net door.
Ben maar gaan douchen, na het douchen nogmaals gegaan, en ja hoor
113,8![]()
een lotgenoot! ja...en hij moet over een week af zijn...das heel eng maar ook fijn want ik weet dus dat ik er over een week klaar mee ben!quote:He Kwakveense,
Ook bezig met de scriptie? Me too, en ik vind het een verschrikking... Had ik niet verwacht, maar het valt heel erg tegen..
Maar misschien komt dat ook wel omdat er zoveel andere leuke dingen te doen zijn!
Heb je alle taarten en nootjes verwijderd ofzo?!quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:41 schreef yvonne het volgende:
Opgeschoond.
Een pond per dag afvallen???? Hoeveel dagen doe je het dieet nu? Dat kan volgens mij alleen maarquote:Op zondag 26 maart 2006 12:32 schreef NAF_NAF het volgende:
Hey ik weet niet of iedereen hier een speciaal dieet volgt ofzo, maar ik heb er een van een nicht van me. Kijk maar op de website http://www.maigrevit.nl/. Het is geen spam ofzo, want ik doe het zelf ook en val rond de 0,5 kilo per dag af. Je moet dan wel goed het dieet volgen, maar het is niet eens zwaar.
Als er mensen geinteresseerd zijn dan kan ik dat dieet ook wel plaatsen.
Hey NAF_NAF waarom beantwoord je mijn vraag niet hoelang je al bezig bent?quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/835296/2/50#36374554]zondag 26 maart 2006 12:47
Een pond per dag afvallen???? Hoeveel dagen doe je het dieet nu? Dat kan volgens mij alleen maar
in 1 week maximaal gebeuren. Lijkt me onmogelijk dat dat blijvend is zo'n gigantisch gewichtsverlies![]()
quote:Op zondag 26 maart 2006 15:39 schreef Liejannuh het volgende:
Uh... Faat... 2 pond is 1 kilo!
Dus als je 10 kg wil afvallen met dit dieet, ben je in 20 dagen klaar.
Zoals veel dieetenquote:Op zondag 26 maart 2006 16:02 schreef Jojogirl het volgende:
Weer zo'n 800 caloriën en te weinig voedingsstodden dieet dus.
Omdat ik het toen niet had gezien, kijk iedereen mag er het zijne van denken en nee het heeft niks met anorexia shit enzo te maken.quote:Op zondag 26 maart 2006 15:36 schreef Faat het volgende:
[..]
Hey NAF_NAF waarom beantwoord je mijn vraag niet hoelang je al bezig bent?
Het blijvend afvallen van een pond per dag is namelijk echt heel ongeloofwaardig. Ik ben wel
nieuwsgierig naar het verloop van dit dieet. Ziet er allemaal behoorlijk anorectisch uit. Aan de
andere kant als je écht een pond per dag ervan zou afvallen zouden we hier in dit topic allemaal
snel uitgelijnd zijn. Moet je nagaan bij 10 kilo overgewicht ben je in 5 dagen klaar, met 20 kilo
hoef je slechts 10 dagen af te zien en wil je er 30 afvallen ben je in iets meer dan 2 weken slank![]()
Ik voel een addertje onder het gras aankomen. Je moet dit zeker de rest van je leven volhouden?!![]()
Ik doe mijn ding inderdaad... en ben met normaal regelmatig eten en sporten sinds april vorig jaar 27 kilo kwijt geraakt. Dat is gemiddeld een halve kilo per week. Als ik jouw dieet zou volgen, zou ik inmiddels (365/2) 182 kilo kwijt zijn... Wat klinkt er nou logischerquote:Op zondag 26 maart 2006 18:16 schreef NAF_NAF het volgende:
[..]
Omdat ik het toen niet had gezien, kijk iedereen mag er het zijne van denken en nee het heeft niks met anorexia shit enzo te maken.
Ik ben nu een maand bezig en nee ik hou het niet elke dag constant vol. Doordeweeks gaat het wat makkelijker dan in het weekend, maar ik verlies doordeweeks wel die 0,5 kilo. De mensen die ik ken die het hebben gedaan hebben helemaal geen last van een jo jo effect. Wat je ook leert is om regelmatig te eten. Ik at vroeger nooit fruit enzo. Kijk je moet jezelf niet gaan afstraffen, maar als je dit dieet strikt volgt dan zou het kan je wel elke dag die 0,5 kilo kwijtraken.
Ik heb het alleen maar hier gepost, omdat het voor mij en de mensen in mijn omgeving wel werkt.
Doe je ding zou ik zeggen.
Ohw ja en natuurlijk moet je wel sporten en zo en gewoon je dagelijkse ritme aanhouden. Ik sport nu even niet erbij, omdat ik het druk heb met school.
Sinds 1 maart ben ik 5 kilo afgevallen. In het begin volgde ik het niet echt goed, maar sinds 2 weken gaat het echt snel. In het weekend eet ik vaak meer waardoor het gewicht een paar dagen blijft hangen, maar als je dan weer goed begint dan zakt het weer.
Dit is het laatste wat ik er hier over post, veel mensen vinden het misschien shit enzo, then so be it.
Voor mezelf ben ik blij enne het al die anorexia comments zijn echt onzin.
ooooohquote:Op zondag 26 maart 2006 15:39 schreef Liejannuh het volgende:
Uh... Faat... 2 pond is 1 kilo!
Dus als je 10 kg wil afvallen met dit dieet, ben je in 20 dagen klaar.
Hoezo, zit je in een internetcafé ofzo en is je uurtje bijna voorbij?quote:Op zondag 26 maart 2006 18:16 schreef NAF_NAF het volgende:
.....Dit is het laatste wat ik er hier over post.....
[strenge mode]Je hebt toch geen alcohol nodig om van het uitgaansleven te genieten?quote:Op zondag 26 maart 2006 20:17 schreef Riann het volgende:
Nu ik single ben geniet ik erg van het uitgaansleven heerlijk btw al die aandacht van die jongensmaar bier is niet zo goed voor de lijn en wijn lust ik niet is er nog een ander alternatief van alcohol wat niet zo slecht is voor de lijn????
..en als je d'r genoeg van drinkt heb je ook geen honger meerquote:Op zondag 26 maart 2006 22:17 schreef octopussy het volgende:
pure vodka schijnt in calorieen wel mee te vallen![]()
Hoe oud ben je? Beetje kinderachtigquote:Op zondag 26 maart 2006 19:37 schreef Faat het volgende:
[..]
Hoezo, zit je in een internetcafé ofzo en is je uurtje bijna voorbij?
Begrijpend lezen was zeker ook niet je sterkste kant.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:24 schreef Isabeau het volgende:
-0,5 kg per dagDat betekent dat je 3500 kcal per dag minder moet eten dan je verbruikt. Zeg dat het dieet 800 kcal is, dan moet je dus 4300 kcal verbranden per dag. Wow, we hebben een (dagelijkse!) marathonloper in ons midden
![]()
Oh, en 5 kg sinds 1 maart? dat is niet zo bijzonder in 26 dagen. En komt niet in de buurt van 0,5 kg per dag hoor. Tenminste niet sinds de laatste keer dat ik heb leren rekenen op de lagere school.
Te oud om nog in sprookjes te gelovenquote:
Welkom CarOnlinequote:Op zondag 26 maart 2006 23:27 schreef CarOnline het volgende:
Oh Sjeen wat ben je veel afgevallen! Je bent echt mn voorbeeld. Zo wil ik het ook!
Ik was altijd behoorlijk slank en nu ben ik behoorlijk dik![]()
Morgen begin ik weer. Echt de allerlaatste poging. Ik lijn al 7 jaar af en aan en nu wil ik echt echt ECHT slank(er) de zomer in.
Wish me luck...![]()
Ik hoop dat je je druk maakt om niets. Ik zal voor je duimenquote:Op maandag 27 maart 2006 10:53 schreef Levitation het volgende:
Hehe, ik heb eindelijk bijgelezen. Tjonge, ben een weekendje weg en jullie zijn meteen bijna een topic verder!
Ik moet Troel ook nog even mailen voor een inlogcode om mijn regeltje toe te voegen. Denk dat ik ook gewoon maar maandelijks het zelfde regeltje update, afvallen gaat hier voor geen meter. Ik wil 1 april weer echt beginnen, krijg van de week ook nog de uitslag van 't maagonderzoek. Dan weet ik of ik coeliakie heb. Mocht dat zo zijn, moet ik de rest van m'n leven op dieet...En ik hou zo van alles waar tarwe/rogge/enz in zit!
Maarja, eerst dus even afwachten wat de huisarts te melden heeft, hopelijk maak ik me druk om niets.![]()
Buiten,quote:
Kom je gezellig hier langsquote:Op maandag 27 maart 2006 11:26 schreef freecell het volgende:
@isabeau: wanneer kom je weer eens langs? we missen je
Ik begrijp je reactie niet. Wat is precies de reden dat je mij quotequote:Op maandag 27 maart 2006 08:28 schreef bloodyserious het volgende:
alleen baby's stoppen alles in hun mondanders zat je niet in het dieet topic
![]()
Joh, iedereen kijkt me altijd met glazige ogen aan als ik melk bestel in het café. Doe ik ook gewoon. En daarna water, geen probleem. Ik zie het rare er niet van in. En van wie ben je bang dat ze het raar vinden dan? Het personeel, je vrienden? Die hebben er gewoon niets van te vinden als jij maar neemt wat je lekker vindt en waar jij je goed bij voelt.quote:Op maandag 27 maart 2006 00:27 schreef Miss_S het volgende:
Maar in een kroeg kan je toch moeilijk water of sap bestellen, ik voel me er tenminste raar bij (weet dat ik me er niets van aan moet trekken maar toch)
Is ook wel een goed idee, maar Tara heeft deze week twee tentamens, dus die komt sowieso niet. Ik heb misschien nog wel ergens tijd. Toch lastig, zo'n fulltime stagequote:Op maandag 27 maart 2006 11:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Kom je gezellig hier langsJullie zijn van harte welkom, zie je het konijn ook een keer
* Isabeau is ondanks 3x uit eten gaan toch 2 ons afgevallen![]()
Als er daadwerkelijk diëten bestonden waarbij je blijvend een pond per dag afvalt dan waren er geen dikke mensenquote:Op maandag 27 maart 2006 11:47 schreef Faat het volgende:
Ik weet waarom ik in het dieettopic zit, maar waarom moet ik geloven dat er een dieet bestaat
waarbij je een pond per dag afvalt. Dat staat namelijk volledig los van mijn reactie daarop![]()
quote:Op maandag 27 maart 2006 12:20 schreef Isabeau het volgende:
check![]()
Oh, freecell, ik zag gisteren in De Efteling zo'n mooie haarband! Roze met bloemetjes en een prinsesje in het midden
Oh, dat doe ik dan al jaren verkeerd, blijkbaar.quote:Op maandag 27 maart 2006 00:27 schreef Miss_S het volgende:
Maar in een kroeg kan je toch moeilijk water of sap bestellen, ik voel me er tenminste raar bij (weet dat ik me er niets van aan moet trekken maar toch)
Ragout is behoorlijk vet anders hoorquote:Op maandag 27 maart 2006 15:00 schreef ymme het volgende:
Bij het eetdagboek van valtaf.nl geeft het aan dat ik vandaag al 980 Calorien op heb.
En ik heb dit pas gegeten vandaag:
kip ragout
doperwten
rijst
2 stuks cracker met Jam.
Heel vaag dit.Het zou toch veel minder moeten zijn zoiets.
Op maandag wel ja.quote:Op maandag 27 maart 2006 15:05 schreef Troel het volgende:
[..]
Ragout is behoorlijk vet anders hoor
Ik vind het niet zo'n heel gek getal hoor.
Eet jij trouwens warm tussen de middag en dan 's avonds weer brood ofzo?
En doperwten zitten ook flink vol volgens mij.quote:Op maandag 27 maart 2006 15:04 schreef kwakveense het volgende:
kip ragout is erg vet en rijst heeft veel koolhydraten per 100 gram...
Wellicht een idee om gewoon een linkje te plaatsen naar je valtafprofiel?quote:Op maandag 27 maart 2006 15:15 schreef ymme het volgende:
Dit is mijn afslankplan...
DATUM STREEFGEWICHT
Of ik dit ook daadwerkelijk ga halen, is ten 2de![]()
Oh wel een lange post zo
Ik heb in Belgie wel eens een koninginnepasteitje gehad en dat was inderdaad met ragout.quote:Op maandag 27 maart 2006 15:11 schreef Iksje het volgende:
Hangt idd van de hoeveelheden af... erwtjes zijn gezond en bevatten goede eiwitten maar tikken wel harder aan dan andere groentes. En is ragout hetzelfde als wat wij (Belgjes) koninginnehapje of vidévulling noemen?
Maar als je 's avonds nog evenwichtig eet zou ik me geen zorgen maken om dat getal...
Ik zit 's middags ook vaak rond de 1000kcal.
Nee he, dat weet ik ook wel. Vond het wel interesant staan.quote:Op maandag 27 maart 2006 15:17 schreef Isabeau het volgende:
ymme, zo werkt je lijf toch niet(ik heb ook al 1000 van dat soort onzinlijstjes gemaakt hoor, ben er maar mee gestopt want je kan bedenken wat je wilt, werken doet het toch nooit zo)
Ik heb dat lijstje ook gemaakt en dan met de meest verste tijd. Ik moet elke dag iets van een gram afvallen ofzoquote:Op maandag 27 maart 2006 15:19 schreef Isabeau het volgende:
Maar op de één of andere stupide manier is het zo leuk om te maken![]()
...sorry. Ik heb toch niet langer gewandeld of minder gegetenquote:Op maandag 27 maart 2006 19:16 schreef Fannetje het volgende:
Mja, ik ben dus wel 3 ons aangekomen door dat etentje van gisteravond. Niet eerlijk Isabeau
Heksehyltje?quote:Op maandag 27 maart 2006 20:23 schreef Isabeau het volgende:
En ik heb vandaag 790 kcal gehad en moet nodig iets meer eten![]()
Ik wilde vandaag een pizza, dus ik had een margeritha gehaald bij de edah. Nou, hij kwam als een blok steen uit de oven, dus ben maar teruggegaan om mijn geld te vragen. Stom ding. Maarja, 'k heb nu dus trekquote:
Maar jij eet dan ook echt weinig. Ik kan me gewoon niet voorstellen dat ik met normaal eten onder de 1000 kcal zou blijven, dat lukt mij alleen met zo'n weightcare-kuur oid.quote:
Eh, ik heb vorige week gemiddeld 1850 kcal per dag gehad hoorquote:Op dinsdag 28 maart 2006 09:41 schreef Levitation het volgende:
Maar jij eet dan ook echt weinig. Ik kan me gewoon niet voorstellen dat ik met normaal eten onder de 1000 kcal zou blijven, dat lukt mij alleen met zo'n weightcare-kuur oid.
Voor mij is 1600 kcal al weinig.![]()
Maar in ieder geval schiet 't bij jou lekker op!![]()
Hmmm... dan lees ik selectief, denk ik.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 09:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Eh, ik heb vorige week gemiddeld 1850 kcal per dag gehad hoor
Dat zijn dagen tussendoor en aangezien ik voor mezelf als grens minimaal 1000 kcal heb gesteld baal ik er altijd van als ik dat een keer niet haalquote:Op dinsdag 28 maart 2006 09:54 schreef Levitation het volgende:
Hmmm... dan lees ik selectief, denk ik.Ik zie namelijk steeds voorbij komen dat je de 1000 kcal niet haalt.
![]()
Ach ja, we overleven het wel, daar niet van.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 10:21 schreef Rewimo het volgende:
Dat is vervelend Troel...
We zien het wel verschijnen in het lijstjequote:Op dinsdag 28 maart 2006 11:09 schreef ymme het volgende:
Vanavond ga ik weer wegen. En daarna door naar het ziekenhuis, dus ik laat jullie donderdag waarschijnlijk pas weten, of ik afgevallen ben de ja of de nee
Druk je wel op bijwerken? Vernieuw je het plaatje?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 11:16 schreef ymme het volgende:
Die nu ook niet klopt. Ik voer toch elke keer in 86,3...
Vernieuw de pagina eens ofzo? Er staat echt 86,3 in de database en ook in het plaatje.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 11:23 schreef ymme het volgende:
Vaag, ik zie echt bij huidige 96,3 staan.
Droeke, je hebt geen mail gehad omdat er geen mail in je profiel staatquote:Op dinsdag 28 maart 2006 11:33 schreef Droeke het volgende:
Tussendoor moet ik dus ook nog mijn gewicht op peil zien te houden... En ik zie dat jullie een nieuw systeem bedacht hebben met updaten... ik snap er niks van, sorry.... Ik kan ook de mail niet vinden die jullie gestuurd zouden hebben... Nou ja dat is dan iets om NA de bruiloft uit te zoeken.....
Maakt helemaal niet uit, ik kan me heel goed voorstellen dat je het gigantisch druk hebt en dat je wel wat anders aan je hoofd hebt.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 11:44 schreef Droeke het volgende:
ach zit een beetje 'in de put' nu. Alles gaat zo snel en het voelt gewoon alsof ik er geen vat op heb. Er staat gewoon zoveel gepland... en er is nog zoveel geregel...en daar komen die kilootjes dan nog bij....
Oh ikzelf zie natuurlijk wel het email adres dat ik ingevuld heb... blunder.... sorry hoor....
Droeke, ik denk dat die kilootjes (het zijn er maar 2 tenslotte, het is waarschijnlijk niet eens te zien) er echt zo weer af zijn, helemaal als je het te druk hebt om te eten. Kan je niet wat taken delegeren naar andere mensen, want het klinkt alsof je heel erg gestressed bent! Probeer aan de leuke dingen te denken die je te wachten staan.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 11:44 schreef Droeke het volgende:
ach zit een beetje 'in de put' nu. Alles gaat zo snel en het voelt gewoon alsof ik er geen vat op heb. Er staat gewoon zoveel gepland... en er is nog zoveel geregel...en daar komen die kilootjes dan nog bij....
Oh ikzelf zie natuurlijk wel het email adres dat ik ingevuld heb... blunder.... sorry hoor....
Je hebt helemaal gelijk, Teigan. Ik ben alleen niet zo goed in prioriteiten stellen en vind die scriptie ook veeeeeeel minder leuk dan fokken...quote:Op dinsdag 28 maart 2006 12:05 schreef teigan het volgende:
Ienemini, ik zit hier ook te vaak hoor, maar ik heb mijn verslag nu toch ook bijna af.... Het is dus mogelijk om het te "combineren"
Droeke, iig alvast veel plezier in SF, en als je maar genoeg dingen gaat bekijken mag je vast wel iets meer eten.... Laat het iig niet je vakantie verpesten..
Dat komt me zó bekend voor helaas...quote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:11 schreef Maeghan het volgende:
Haha, knap hoor. Ik heb ook echt geen tijd eigenlijk, maar ik surf altijd een paar uur en dan werk ik even een kwartiertje. En dan is de dag om, en m'n zelfvertrouwen weer weg, etc. Nare zooi ook.
Ohhhh je wilt AiO worden.... * zucht * Ik ben AiO en ik kan je verzekeren: het wordt NIET minder. Moet voor morgen eigenlijk paper afhebben. Heb wel Inleiding en methoden af, nu nog de resultaten en discussie.... Eignelijk heb ik nog NIKS qua discussie....quote:Op dinsdag 28 maart 2006 17:30 schreef kwakveense het volgende:
ik denk toch dat ik win qua SOG...
ik heb scriptiegedoe zo vaak en lang uitgesteld dat ik nu in 2 weken nog 3 hoofdstukken en de inleiding en conclusie van mijn scriptie moest schrijven...das dus 2/3 zo niet meer...
als t goed gaat heb ik vanavond (met nog tot vrijdag de tijd) het tweede van de drie hstken af...
dan nog 1tje (morgen ochtend en nacht en evt. donderdag ochtend) en de inl. en conclusie (donderdag middag en avond en dan ben ik lekker TOCH nog 1 dag voor de deadline klaar. HA!
dan moeten ze wel weer vertrouwen in me hebben en me gewoon mijn aio plek geven die ze me eerst beloofd hadden. zo!
Ik win. Ik heb m'n scriptiegedoe zo vaak en lang uitgesteld dat ik maar gewoon een nieuwe master ben gaan doen.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 17:30 schreef kwakveense het volgende:
ik denk toch dat ik win qua SOG...
ik heb scriptiegedoe zo vaak en lang uitgesteld dat ik nu in 2 weken nog 3 hoofdstukken en de inleiding en conclusie van mijn scriptie moest schrijven...das dus 2/3 zo niet meer...
quote:Apen veranderen in workaholics door gentherapie
Volkskrant, 13 augustus 2004
Amerikaanse wetenschappers hebben vier rhesusapen met gentherapie tijdelijk in harde werkers veranderd. Net als mensen stellen apen werk uit zolang ze nog tijd hebben. Pas tegen het einde concentreren ze zich beter. De behandelde apen werkten echter continu hard en zonder fouten.
De normale werkhouding - uitstel gevolgd door een eindsprint - komt voort uit het besef van de apen dat het einde van de klus en hun beloning naderen. Eerdere apenstudies toonden aan dat de associatie tussen werk en beloning afhankelijk is van het signaal van de stof dopamine in het hersengebied de rhinale schors.
Die communicatie blokkeerden de onderzoekers tijdelijk. Dat deden ze door het gen voor de receptor van dopamine gedurende twee weken uit te schakelen. Daarvoor gebruikten ze een vorm van gentherapie.
'Tien weken na de therapie was het effect vervaagd en vervielen de apen weer in hun normale uitstelgedrag', schrijven de onderzoekers in het vaktijdschrift Proceedings of the National Academy of Sciences.
Zeg, dat mogen ze best eens op mij testen! Misschien dat dat net genoeg tijd is om heeeeeel ver te komen met de scriptie!quote:Op woensdag 29 maart 2006 10:06 schreef teigan het volgende:
Deze kreeg ik net te lezen van een docente
[..]
Ik moest gelijk aan ons met ons SOGgen denken..
Ja Juffrouw Sjeenquote:Op woensdag 29 maart 2006 13:49 schreef Sjeen het volgende:
[Oproep aan alle SOG-ers]
Hup hup, aan de slag allemaal
![]()
[/Oproep aan alle SOG-ers]
Ok ok, ik ga al wat doen....quote:
Dank je wel! (Koekies smaken goed!)quote:Op woensdag 29 maart 2006 16:36 schreef Isabeau het volgende:
Lekker Levitation
* Isabeau schuift broodjes en pasta en koekjes naar je toe
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |