Sluit ik mij bij aan. De eerlijkheid gebiedt mij te zeggen dat ik het laatste jaar maar zelden een kerk van binnen heb gezien, toch is mijn geloof springlevend.quote:Op maandag 21 november 2005 23:55 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
[..]
Ik denk dat het van een diepe eerlijkheid en een gezonde nederigheid betuigt om op moeilijke vragen een antwoord open te laten.
Ik persoonlijk heb ook geen middelaar als b.v. een kerk nodig, ik hou meer van 1 op 1 contact. Een kerk kan overigens best nuttig zijn, maar het blijft mensenwerk natuurlijk.
wzp?quote:
Mee eens.quote:Op maandag 21 november 2005 23:55 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
Ik denk dat het van een diepe eerlijkheid en een gezonde nederigheid betuigt om op moeilijke vragen een antwoord open te laten.
Ik persoonlijk heb ook geen middelaar als b.v. een kerk nodig, ik hou meer van 1 op 1 contact. Een kerk kan overigens best nuttig zijn, maar het blijft mensenwerk natuurlijk.
Aha ben niet zo van die internetafkortingenquote:
Ja, en de betekenis van het leven is 42.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:00 schreef Drugshond het volgende:
De kans dat god bestaat is 65 %
Ook in menselijke ogen een tegenstelling; predestinatie tegenover vrije wil. Ik vermoed dat het een juist onlosmakelijk aan het ander verbonden is.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:01 schreef du_ke het volgende:
En zeker niet dat het leven van mensen door god is bepaald.
De kans dat God NIET bestaat is daarentegen 86%quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:00 schreef Drugshond het volgende:
De kans dat god bestaat is 65 %
Jawel.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:03 schreef du_ke het volgende:
[..]
Aha ben niet zo van die internetafkortingen.
Maar hier is alles goed, met jou ook?
De kans dat je het wel of niet bestaan van God in een percentage uit kan drukken is overigens 100%.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:05 schreef sizzler het volgende:
[..]
De kans dat God NIET bestaat is daarentegen 86%
Is toch een tikkeltje anders, eheh.quote:
Yep, maar 2000 jaar geleden wisten nog veel minder van veel meer. Over 2000 jaar weten we mischien wel de antwoorden op al die zaken waar wij nu niets vanaf weten, is het dan bewezen dat God wel of niet bestaat? Nee, want dat kan nooit bevestigd of ontkent worden, het moet geloofd worden.quote:Op maandag 21 november 2005 23:59 schreef MrX1982 het volgende:
Ik denk dat de mens te nietig is om zomaar te zeggen dat er geen God is. Er zijn zoveel dingen waar we niets van afweten.
En daarin zit dan ook de verklaring waarom ik niet geloof, ik vind die houvast in andere zaken.quote:Daar ligt meteen de kracht van het geloof. Het biedt houvast in een onzeker leven. Want dat het leven vol onzekerheden zit is evident.
Ik beweer ook niet dat mensen die wel geloven het bij het verkeerde eind hebben, ik vermoed dat ze het bij het verkeerde eind hebben maar iedereen moet de vrijheid hebben om te geloven wat hij/zij wil zolang er een ander niet door geschaad wordt.quote:Dat vind ik dan meteen het mooie aan geloof.
Nu wil ik niet beweren dat mensen die niet in God geloven het bij het verkeerde eind hebben.
66 toch?quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:00 schreef Drugshond het volgende:
De kans dat god bestaat is 65 %
Ik vind altijd dat de mens zo verschrikkelijk wordt overschat in religies.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Yep, maar 2000 jaar geleden wisten nog veel minder van veel meer. Over 2000 jaar weten we mischien wel de antwoorden op al die zaken waar wij nu niets vanaf weten, is het dan bewezen dat God wel of niet bestaat? Nee, want dat kan nooit bevestigd of ontkent worden, het moet geloofd worden.
[..]
En daarin zit dan ook de verklaring waarom ik niet geloof, ik vind die houvast in andere zaken.
[..]
Ik beweer ook niet dat mensen die wel geloven het bij het verkeerde eind hebben, ik vermoed dat ze het bij het verkeerde eind hebben maar iedereen moet de vrijheid hebben om te geloven wat hij/zij wil zolang er een ander niet door geschaad wordt.
Ik denk wel dat Halseme de juiste leider is maar ze heeft nog een hoop werk te verzetten om GL op een goed spoor te krijgen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:10 schreef MrX1982 het volgende:
Is Femke Halsema de juiste leider. Of is GL de D'66 van de toekomst.
Dat hoeft niet. God is namelijk almachtig en wij zijn natuurlijk te dom om zo'n hogere macht te begrijpen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:07 schreef Pracissor het volgende:
[..]
De kans dat je het wel of niet bestaan van God in een percentage uit kan drukken is overigens 100%.
Maar dan nog weten wij niet genoeg om te zeggen of God al dan niet bestaat. Dat blijft een persoonlijke keuze en geloof.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:09 schreef Tijger_m het volgende:
Yep, maar 2000 jaar geleden wisten nog veel minder van veel meer. Over 2000 jaar weten we mischien wel de antwoorden op al die zaken waar wij nu niets vanaf weten, is het dan bewezen dat God wel of niet bestaat? Nee, want dat kan nooit bevestigd of ontkent worden, het moet geloofd worden.
Dat kan natuurlijk. Dat is de persoonlijke afweging die ieder individu moet maken.quote:En daarin zit dan ook de verklaring waarom ik niet geloof, ik vind die houvast in andere zaken.
Dat is zo. Of je gelooft of niet elkaars mening respecteren zou de wereld een stuk mooier maken.quote:Ik beweer ook niet dat mensen die wel geloven het bij het verkeerde eind hebben, ik vermoed dat ze het bij het verkeerde eind hebben maar iedereen moet de vrijheid hebben om te geloven wat hij/zij wil zolang er een ander niet door geschaad wordt.
Op zich is dit ook een aanname.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:09 schreef Tijger_m het volgende:
Nee, want dat kan nooit bevestigd of ontkent worden, het moet geloofd worden.
Zeer mee eens.quote:maar iedereen moet de vrijheid hebben om te geloven wat hij/zij wil zolang er een ander niet door geschaad wordt.
Religie is een andere discussie, je kan geloven in God zonder een religie aan te hangen tenslottequote:Op dinsdag 22 november 2005 00:13 schreef Monolith het volgende:
Ik vind altijd dat de mens zo verschrikkelijk wordt overschat in religies.
Ook al geloof je niet, je bent er toch weer mee bezig.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:13 schreef sizzler het volgende:
[..]
Dat hoeft niet. God is namelijk almachtig en wij zijn natuurlijk te dom om zo'n hogere macht te begrijpen.
Ik ben er nog niet echt over uit. Ze genereren minder aandacht dan de SP of de PvdA. dat zie je terug in de peilingen. Je kan trachten dat via allerlei proefbalonnen om te draaien maar dat lijkt me niet echt de GL stijl. De discussie die in de partij over de ideeën van Halsema zal ontstaan kan ik alleen maar toejuichen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:10 schreef MrX1982 het volgende:
du_ke nu je hier toch bent. Denk je dat de koers van GL een juiste is?
Ze weten tot op heden niet echt (veel) zetels te winnen ondanks de meningen in de samenleving dat dit kabinet "slecht" is. Terwijl de PvdA en SP flink in de plus staan.
Is Femke Halsema de juiste leider. Of is GL de D'66 van de toekomst.
Ja, dat geloof ik in ieder geval welquote:Op dinsdag 22 november 2005 00:14 schreef MrX1982 het volgende:
Dat is zo. Of je gelooft of niet elkaars mening respecteren zou de wereld een stuk mooier maken.![]()
De vraag is dan wat is het juiste spoor voor GL. Femke Halsema heeft wat veranderingen voor ogen maar of de achterban daarop zit te wachten is maar de vraag. Dit met de 2 zetels verlies in het achterhoofd bij de laatste politieke barometer.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:13 schreef Tijger_m het volgende:
Ik denk wel dat Halseme de juiste leider is maar ze heeft nog een hoop werk te verzetten om GL op een goed spoor te krijgen.
GL is een samengeraapte partij die nog steeds zoekt naar zijn identiteit, althans, zo komt het op mij over.
PS: Gevaarlijke woorden, D'66 heeft van een flink aantal regeringen deel uitgemaakt de laatste 20 jaar, als GL daar de opvolger van is...
Ik zeg altijd maar zo: als wij hier op aarde zijn als test aan de hand waarvan God bepaald of we na ons overlijden naar de hemel gaan of naar de hel, wie zegt me dan dat jij niet gewoon een onderdeel bent van mijn testwereld?quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:17 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Ook al geloof je niet, je bent er toch weer mee bezig.
Ik ben het er niet mee eens dat ze minder aandacht generen. Ik zie Marijke Vos regelmatig op tv en daarnaast de verschillende acties van GL. Linkse Lente, omsingeling van het binnenhof maar blijkbaar slaat dat niet echt aan of kan je die acties niet omzetten in zetel winst.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:19 schreef du_ke het volgende:
Ik ben er nog niet echt over uit. Ze genereren minder aandacht dan de SP of de PvdA. dat zie je terug in de peilingen. Je kan trachten dat via allerlei proefbalonnen om te draaien maar dat lijkt me niet echt de GL stijl. De discussie die in de partij over de ideeën van Halsema zal ontstaan kan ik alleen maar toejuichen.
Zou GL uit dezelfde vijver vissen als SP en PvdA. Of is het toch een ander slag mens.quote:Of zij ook de jusite leider is durf ik wel te betwijfelen. Ze is best goed maar spreekt toch niet het hele potentiele publiek aan. Daarnaast is een sterke PvdA ook erg lastig voor GL.
Opzich geloof ik ook wel in een soort immens netwerk van testwerelden die elk afzonderlijk in opzicht van zijn doel functioneert maar tegelijkertijd wel (fysiek) met elkaar verbonden is in de wereld die wij kennen, dit alles met God als Regisseur.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:23 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik zeg altijd maar zo: als wij hier op aarde zijn als test aan de hand waarvan God bepaald of we na ons overlijden naar de hemel gaan of naar de hel, wie zegt me dan dat jij niet gewoon een onderdeel bent van mijn testwereld?
Om schizofreen van te worden.
En sizzler denkt dat HIJ schizofreen isquote:Op dinsdag 22 november 2005 00:28 schreef Pracissor het volgende:
Opzich geloof ik ook wel in een soort immens netwerk van testwerelden die elk afzonderlijk in opzicht van zijn doel functioneert maar tegelijkertijd wel (fysiek) met elkaar verbonden is in de wereld die wij kennen, dit alles met God als Regisseur.
toch is het minder het zijn vaak gezamelijke acties waarbij SP en PvdA toch blijkbaar een hoger rendement hebben. Vaak ook samen met de vakbonden die toch meer aan SP en PvdA gelinkt worden.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:25 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik ben het er niet mee eens dat ze minder aandacht generen. Ik zie Marijke Vos regelmatig op tv en daarnaast de verschillende acties van GL. Linkse Lente, omsingeling van het binnenhof maar blijkbaar slaat dat niet echt aan of kan je die acties niet omzetten in zetel winst.
[..]
Deels is er natuurlijk wel overlap. Iemand als Diederik Samson die het bij de PvdA prima doet is eigenlijk veel meer een GL type. Maar bij de PvdA heeft hij meer kans om echt aan de macht te proeven, dat geldt voor meer kamerleden. Voor een deel vissen ze dus wel degelijk uit dezelfde vijver met politieke talenten en kiezers.quote:Zou GL uit dezelfde vijver vissen als SP en PvdA. Of is het toch een ander slag mens.
Gemiddeld gezien wat hoger opgeleid en wat minder in de grote steden maar juist erbuiten. Mensen die wat idealistischer zijn dan bij de PvdA en een ander idealisme dan bij de SP.
Dat is juist iets wat mij niet aanstaat aan religies. Het rigide en dé waarheid in pacht hebben mentaliteit.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:19 schreef Tijger_m het volgende:
Ja, dat geloof ik in ieder geval wel![]()
Het komt mij af en toe bijna lachwekkend over, ze roepen om het hardst (moslims, christenen etc) dat ze in God geloven maar slaan elkaar de hersens in over de gewaden en gebruiken die bij hun vorm van geloven in diezelfde God.
Misschien doet Hij dat ook wel en komt de grote zonnevloed binnenkort weer. Om even lekker apocalyptisch te denken.quote:Als ik God was zou ik het met een meewarig hoofdschudden aanschouwen.
Vrij naar Confucius gaat het niet alleen om de bestemming, maar minstens ook om de reis er naar toe.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:23 schreef sizzler het volgende:
Ik zeg altijd maar zo: als wij hier op aarde zijn als test aan de hand waarvan God bepaald of we na ons overlijden naar de hemel gaan of naar de hel, wie zegt me dan dat jij niet gewoon een onderdeel bent van mijn testwereld?
Om schizofreen van te worden.
quote:Rom 12,20
' Maar als uw vijand honger heeft, geef hem dan te eten, als hij dorst heeft, geef hem dan te drinken. Dan stapelt u gloeiende kolen op zijn hoofd’.
Dat is wel heel vaagquote:Op dinsdag 22 november 2005 00:28 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Opzich geloof ik ook wel in een soort immens netwerk van testwerelden die elk afzonderlijk in opzicht van zijn doel functioneert maar tegelijkertijd wel (fysiek) met elkaar verbonden is in de wereld die wij kennen, dit alles met God als Regisseur.
Hehe, toch wel prettig dan ons huis in Wales op 600 meter hoogte ligtquote:Op dinsdag 22 november 2005 00:30 schreef MrX1982 het volgende:
Misschien doet Hij dat ook wel en komt de grote zonnevloed binnenkort weer. Om even lekker apocalyptisch te denken.![]()
Misschien is het potentie van GL wat kleiner. Teleurgestelde kiezers die terugkeren naar de PvdA en SP. Daar waar GL het moet hebben van mensen die toch wel GL stemmen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:30 schreef du_ke het volgende:
toch is het minder het zijn vaak gezamelijke acties waarbij SP en PvdA toch blijkbaar een hoger rendement hebben. Vaak ook samen met de vakbonden die toch meer aan SP en PvdA gelinkt worden.
Samson is inderdaad meer een GL type. Zeker met zijn Greenpeace verleden.quote:Deels is er natuurlijk wel overlap. Iemand als Diederik Samson die het bij de PvdA prima doet is eigenlijk veel meer een GL type. Maar bij de PvdA heeft hij meer kans om echt aan de macht te proeven, dat geldt voor meer kamerleden. Voor een deel vissen ze dus wel degelijk uit dezelfde vijver met politieke talenten en kiezers.
"This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes."quote:
Trustenquote:Op dinsdag 22 november 2005 00:31 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
[..]
Vrij naar Confucius gaat het niet alleen om de bestemming, maar minstens ook om de reis er naar toe.
Over zelfbescherming gesproken:
[..]
Handig zo'n tweede huis in Wales.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:32 schreef Tijger_m het volgende:
Hehe, toch wel prettig dan ons huis in Wales op 600 meter hoogte ligt![]()
Moet ik wel weg uit Rotterdam, net naast de Maas aan de begane grond is dan wel een hele slechte plek![]()
Hehe, ik was een smilie als nuance vergeten. Maar opzich spreekt het hele Matrix idee me wel aan, zoals vele filosofen die de aardse realiteit als een soort programma bekijken.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
"This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes."![]()
Speciaal gekocht voor de naderende zondvloed uiteraardquote:
Hmm...investeer in een opblaasboot?quote:Ik maak geen schijn van kans hier bijna op het laagste punt van Nederland. Hoewel een zolderkamer met balkon dan de begane grond tijdelijk soelaas biedt![]()
Snoeperd! Ik ontdooi nu mijn 'rijst met wokgroentes en lamsbiefstuk'.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:39 schreef Drugshond het volgende:
"Heer" zegen deze frietjes, en deze big-mac.![]()
Ja, lach er maar om, ik heb het in de VS toch echt zien gebeuren bij een McD. Sta je als agnostische Nederlander wel even van te kijkenquote:Op dinsdag 22 november 2005 00:39 schreef Drugshond het volgende:
"Heer" zegen deze frietjes, en deze big-mac.![]()
Ze staan vaak hoog in de peilingen (al was dat vooral voor de opkomst van de SP) dus de potentie is er best wel al komt het er niet echt uit. Er zal toch wel veel strategisch PvdA gestemd worden ja.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:34 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Misschien is het potentie van GL wat kleiner. Teleurgestelde kiezers die terugkeren naar de PvdA en SP. Daar waar GL het moet hebben van mensen die toch wel GL stemmen.
Of stemmen er toch een hoop als het erop aankomt strategisch PvdA.
[..]
Zo zitten er wel meer. Vorig jaar gastcollege van een kamerlid dat het heel pragmatisch benaderde ideologisch dichter bij GL maar bij de PvdA veel meer kans om echt wat te bereiken.quote:Samson is inderdaad meer een GL type. Zeker met zijn Greenpeace verleden.
Zou je persoonlijk makkelijk overstappen naar de PvdA of SP?
Wanneer ik met mijn familie uit eten ga, bidden wij daar ook.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, lach er maar om, ik heb het in de VS toch echt zien gebeuren bij een McD. Sta je als agnostische Nederlander wel even van te kijken![]()
* Tijger_m maakt morgen Fajitas met kip
Kijk dat is lange termijn planningquote:Op dinsdag 22 november 2005 00:40 schreef Tijger_m het volgende:
Speciaal gekocht voor de naderende zondvloed uiteraard![]()
Ja er ligt er wel een in de schuur. Toch maar eens naar boven halenquote:Hmm...investeer in een opblaasboot?![]()
Juist dat biedt vast meer soelaas in je laatste uren.quote:
quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
"This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes."![]()
Ik denk ook wel dat als het erop aankomt de SP wel wat zetels zal verliezen aan de PvdA. Toch vind ik de grote stijging van de SP wel frappant hoewel ik vermoed dat er veel proteststemmers bij zitten. Dat stem tegen stem SP zit er natuurlijk nog wel in.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:42 schreef du_ke het volgende:
Ze staan vaak hoog in de peilingen (al was dat vooral voor de opkomst van de SP) dus de potentie is er best wel al komt het er niet echt uit. Er zal toch wel veel strategisch PvdA gestemd worden ja.
Dat is wel zo ja. Machtsbeluste politiciquote:Zo zitten er wel meer. Vorig jaar gastcollege van een kamerlid dat het heel pragmatisch benaderde ideologisch dichter bij GL maar bij de PvdA veel meer kans om echt wat te bereiken.
Het is inderdaad nog een lange weg.quote:Zelf heb ik in het verleden ook wel SP en PvdA gestemd maar momenteel zal ik niet zo snel van de keuze afwijken. Al is dit heel afhankelijk van de thema's die rond de verkiezingen daadwerkelijk spelen.
Het was toch Plato die met zijn allegorie van de grot voor het eerst een dergelijk idee poneerde? Verder is er geloof ik sinds de jaren '70 een aantal filosofen dat de 'brain in a vat' theorie aanhangt.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:39 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Hehe, ik was een smilie als nuance vergeten. Maar opzich spreekt het hele Matrix idee me wel aan, zoals vele filosofen die de aardse realiteit als een soort programma bekijken.![]()
niet voordat we gekeken hebben naar:quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:50 schreef Drugshond het volgende:
Ik zit hier boven NAP, laten we de randstad maar weer terugschenken aan de Noordzee
Deel 2 had goed kunnen zijn... als deel drie niet zo vreselijk tegenviel. Ik heb honderden discussies over een mogelik verloop gevoerd en ieder scenario wat we konden bedenken was beter dan dit einde. Eeuwig zonde.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:54 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Deel 1 was subliem.... Deel 2 en 3 waren pulp.
Alsof ik hier ook maar de geringste autoriteit bezitquote:Op maandag 21 november 2005 23:57 schreef Drugshond het volgende:
...........Iedereen is welkom, mits GL hiervoor toestemming heeft gegeven.
........
Ik heb bij de soundtrack van Gladiator ook maar meteen even de film gedownload, boter en kaas, nietwaar. Mooie muziek, erg goede kwaliteit ook. Ik heb nu een beetje spijt dat ik mijn eigen cd-collectie naar mp3 heb geript, ik had beter Musepack kunnen gebruiken.quote:Op maandag 21 november 2005 23:53 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Zolang je VAS maar meeneemt in de vergelijking.
Die meid is een van de grootste zangtalenten die er op dit dit moment op deze aardkloot rondloopt
Ik ken die band van een VPRO uitzending van "Reiziger in de muziek". 6-7 jaar terug. Met een life optreden. En was gelijk verkocht. Zoveer geluid uit zo'n klein meiske.
Ik heb ze alle drie op DVD, 1 heb ik toch zeker 6-7 keer gekeken, 2 & 3 eenmaal.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:54 schreef Drugshond het volgende:
Deel 1 was subliem.... Deel 2 en 3 waren pulp.
Cool.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:58 schreef MrX1982 het volgende:
Van deel 1 heb ik een mooie giftset. Matrix Attaché koffer met zonnebril
Woord omhoog, ik weet nog wel wat voor grote impact die film op me had. Toen ik de bioscoop uitliep was ik echt in verlichte toestand, daarna nooit meer gehad. (The Game kwam wel in de buurtquote:Op dinsdag 22 november 2005 00:54 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Deel 1 was subliem.... Deel 2 en 3 waren pulp.
Mwah, mp3 is niet zo slecht... maar je moet zeker niet lager gaan zitten dan 192 kbps.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:56 schreef Godslasteraar het volgende:
Ik heb bij de soundtrack van Gladiator ook maar meteen even de film gedownload, boter en kaas, nietwaar. Mooie muziek, erg goede kwaliteit ook. Ik heb nu een beetje spijt dat ik mijn eigen cd-collectie naar mp3 heb geript, ik had beter Musepack kunnen gebruiken.
Verder heb ik drie VAS albums in de download, ben heel benieuwd.
Ik heb eens een dvd-tje meegenomen met deel 1 naar m'n ouders. Ze vonden het helemaaaaaal niets. Als ik voor hen films download of koop moet het wel van vóór (maximaal) 1980 zijn.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik heb ze alle drie op DVD, 1 heb ik toch zeker 6-7 keer gekeken, 2 & 3 eenmaal.
Ja dat was Plato idd, ook gelijk een filosofie die religie ondersteunde.quote:Op dinsdag 22 november 2005 00:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het was toch Plato die met zijn allegorie van de grot voor het eerst een dergelijk idee poneerde? Verder is er geloof ik sinds de jaren '70 een aantal filosofen dat de 'brain in a vat' theorie aanhangt.
Interessant linkje: http://plato.stanford.edu/entries/brain-vat/
Threads ken ik (denk ik) niet maar Holocaust...damn, dat was niet grappig, ik was toen wat, 14 of 15 toen dat op tv kwam. Ik kan mij herinneren dat ik ook niet echt lekker geslapen heb toen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:08 schreef Drugshond het volgende:
Hmmz, Films met impact.....Ik blijf gaan voor Threads (BBC-serie). Of de serie Holocast
Dagen achter elkaar bijzonder slecht geslapen.
Daar zijn nog best wel goede films in te vinden. The Shining bijvoorbeeld. Of Dial M for murder.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:04 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Ik heb eens een dvd-tje meegenomen met deel 1 naar m'n ouders. Ze vonden het helemaaaaaal niets. Als ik voor hen films download of koop moet het wel van vóór (maximaal) 1980 zijn.
Ja, is ook wel zo. Ik was alleen verrast hoe helder het geluid in mijn hoofdtelefoon was met die Gladiator-soundtrack. En dat terwijl ik dacht dat die een beetje brak aan het worden was.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:02 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Mwah, mp3 is niet zo slecht... maar je moet zeker niet lager gaan zitten dan 192 kbps.
Liever 320 kbps.
En mpc (is beter, zeker in het laag gebied) en deze kun je prima omzetten met River Past Audio Converter naar orginele kwaliteit.
EAC-APE is natuurlijk nog beter,
In de top 10 alle tijden zijn er zelfs zeven films van 1980 of eerder: http://www.imdb.com/chart/topquote:Op dinsdag 22 november 2005 01:15 schreef sizzler het volgende:
[..]
Daar zijn nog best wel goede films in te vinden. The Shining bijvoorbeeld. Of Dial M for murder.
Hitchcock films in het algemeen. Oude films zijn meesterlijk.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:15 schreef sizzler het volgende:
Daar zijn nog best wel goede films in te vinden. The Shining bijvoorbeeld. Of Dial M for murder.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:16 schreef MrX1982 het volgende:
Hellraiser 1 daar kon ik niet van slapen. Toen was ik wel een jaartje of 12.
Best enge film dan
Tijdje terug weer gezien maar toen vond ik het niet meer eng zoals horror films eigenlijk nooit eng zijn.
Ooh, absoluut! Ook leuke films met Bourville en de Funes. ik heb alleen moeite te begrijpen dat ik een hele andere smaak hen dan bv. m'n ouders, en dat als ik een film erg leuk vind, dat het dan niet vanzelfsprekend is dat anderen die film ook leuk vinden. Gek genoegquote:Op dinsdag 22 november 2005 01:15 schreef sizzler het volgende:
[..]
Daar zijn nog best wel goede films in te vinden. The Shining bijvoorbeeld. Of Dial M for murder.
De hele sfeer is ook briljant. Toen had je btw al kleine jongetjes die geesten zagen. Gek dat die pas na 6th sense populair zijn geworden in films.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Jack Nicholson is zooo goed in die film.
Als je jong bent kan je fictie van werkelijk minder goed scheiden of zoiets dergelijks. Ik was vroeger een erg grote fan van horror films. Maar nu niet meer omdat ze vaak over the top zijn en er volgens mij geen goede films meer worden gemaakt in dat genre. Wellicht waren ze wel nooit goed.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:18 schreef sizzler het volgende:![]()
1 en 2.
En toen ik voor het eerst alleen thuis was heb ik The Leprechaun (hoe schrijf je dat?) gekeken en die was toen ook mega-eng. Maar alleen omdat ik jong was en alleen thuis.
In die film komt echt alles op zijn plaats.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:21 schreef sizzler het volgende:
De hele sfeer is ook briljant. Toen had je btw al kleine jongetjes die geesten zagen. Gek dat die pas na 6th sense populair zijn geworden in films.
Overal back-ups van maken, wel zo verstandig. Leuk nieuwtje: http://tweakers.net/nieuws/39974quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:19 schreef Drugshond het volgende:
Qua omzetters heb ik diverse tools.
Riverpast
DBPowerAmp
Monkey's Audio
Adobe Audition
mp3's schrijf ik weg naar DVD, en als ik er zin in heb compileer ik het weer terug naar orgineel formaat. Voor een verzamel CD-tje
10.000 euro (geschat qua kostprijs).quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:35 schreef Godslasteraar het volgende:
Overal back-ups van maken, wel zo verstandig. Leuk nieuwtje: http://tweakers.net/nieuws/39974
Die blu-ray en hd-dvd kunnen ze in hun !@#$%^ stoppen![]()
Duh.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:35 schreef Drugshond het volgende:
Je vergeet Das Boot nog....
Duitsers weten wel hoe ze een oorlogsfilm moeten maken.
Auw, ik ga er natuurlijk wel vanuit, realistisch of niet, dat de kostprijs van zo'n speler flink daalt.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:39 schreef Drugshond het volgende:
[..]
10.000 euro (geschat qua kostprijs).
Dat is grofweg een halve auto in de PC. Zover ga ik echt niet.
Ja, dat waren tijden met stijl. Ik heb bv ''Le Corniaud met Bourville'' en Louis de Funes. Geweldige film, Ook de omgeving is al zo fantastisch. Napels midden jaren 60, die splinternieuwe snelwegen in Italië en die gekke mini autootjes. En dan Bourville in zo'n kolossale Cadillac, zoals ze ze tegenwoordig niet meer maken.quote:Op dinsdag 22 november 2005 01:29 schreef MrX1982 het volgende:
Oude films en acteurs hebben een uitstraling/sfeer die je tegenwoordig niet meer ziet.
Neem een Hitchcock film zoals Rear Window met James Stewart en Grace Kelly. Dat maken ze tegenwoordig niet meer.
http://forum.fok.nl/topic/781778/1/100#32471343quote:Op dinsdag 22 november 2005 03:20 schreef sizzler het volgende:
http://photobucket.com/albums/y107/pachatantra3/Honks/
Mornigquote:Op dinsdag 22 november 2005 08:56 schreef RichardQuest het volgende:
morgen...
http://www.nu.nl/news/629(...)rijbewijs_kwijt.htmlquote:George Bush raakt rijbewijs kwijt
SYDNEY - George Bush uit Texas mag twee jaar niet achter het stuur kruipen. Hij werd bestraft voor het rijden zonder rijbewijs. Dat meldden Australische media dinsdag.
Een rechtbank in Australië veroordeelde de 21-jarige kelner, die inderdaad een verre verwant van de Amerikaanse president Bush is. "We beginnen vandaag met een grote vis, nietwaar?", grapte de rechter toen de naamgenoot van de machtigste man ter wereld voor hem verscheen.
http://www.nu.nl/news/629(...)conservatief%27.htmlquote:'Wiegel is reactionair conservatief'
DEN HAAG - Oud-VVD-leider Wiegel is een "reactionair conservatief", vindt partijgenoot en Tweede Kamerlid Hirsi Ali. "Zo'n Wiegel is precies zo'n Turkse of Marokkaanse vader die instinctief aanvoelt dat hij de modernisering niet kan tegenhouden en zich daarom terugtrekt in zijn buurt, want daar is het lekker veilig."
Je kan wel merken dat ze een tijdje bij de PvdA heeft gezetenquote:Op dinsdag 22 november 2005 09:18 schreef sizzler het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/news/629(...)conservatief%27.html
![]()
Hoog grachtengordelgehalte.quote:Ik dacht: ach, die man woont in Dieren of Diever of zoiets, op zo'n ideale, idyllische plek. Volkomen levend in het 'land van ooit', literally. Hij is niet geraakt door de globalisering, door de migratie, door de nieuwe werkelijkheid."
quote:Uitspraak Hoge Raad in zaak- Murat D.
De Hoge Raad doet vandaag uitspraak in de strafzaak tegen Murat D. Vorig jaar werd hij tot vijf jaar cel plus TBS veroordeeld voor de moord op conrector Hans van Wieren van het Haagse Terra College. Hij ging hiertegen in hoger beroep, maar het gerechtshof nam de strafmaat over. De advocaat van D., Bram Moszkowicz, heeft daarop het vonnis aangevochten bij de Hoge Raad. Hij wil dat D. volgens het jeugdrecht veroordeeld wordt.
D. schoot Van Wieren in januari vorig jaar van dichtbij door het hoofd in de kantine van het Haagse Terra College. De minderjarige D. werd vanwege de ernst van het misdrijf veroordeeld volgens het volwassenenstrafrecht. D. was ten tijde van de moord 16 jaar. Als hij volgens het jeugdrecht was berecht, had hij maximaal twee jaar cel en zes jaar tbs kunnen krijgen.
Vorige maand kreeg D. een jaar extra jeugddetentie opgelegd, waarvan drie maanden voorwaardelijk, wegens zware mishandeling van een medegevangene.
Ayaan:quote:Op dinsdag 22 november 2005 09:59 schreef Chewie het volgende:
[..]
Je kan wel merken dat ze een tijdje bij de PvdA heeft gezeten![]()
[..]
Hoog grachtengordelgehalte.
quote:196 tt-EEN 196 di 22 nov 08:57:10
economie
ECB BLIJFT BIJ PLAN VOOR HOGERE RENTE
De Europese Centrale Bank (ECB) blijft
bij haar voornemen om de intrestvoeten
geleidelijk te verhogen. Dat heeft
ECB-voorzitter Jean-Claude Trichet
gezegd in het Europees Parlement.
Volgens Trichet zal de olie duur
blijven, terwijl de Europese regeringen
onvoldoende inspanningen doen om hun
begroting in evenwicht te houden. Dat
zou de inflatie omhoog kunnen drijven.
De Europese ministers van Financiën
hadden de ECB gevraagd de rente voor-
lopig nog op een laag peil te houden.
Een hogere rente zou het prille herstel
van de economie teniet kunnen doen,
vrezen de ministers. Maar de Europese
Centrale Bank houdt het been dus stijf.
Mmm, zou die euro niet een lage inflatie en hogere economische groei brengen? Gevolg is nu dat die landen die niet deelnemen aan de euro het econoomisch beter doen. En dan is de keuze eigenlijk best voor de hand liggend. De euro is zeperd nummer zoveel, tijd om eruit te stappen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:16 schreef zakjapannertje het volgende:
de ECB heeft alvast een mooi welkomstcadeau voor de mogelijk nieuwe Duitse regering![]()
[..]
Doen ze slim, de val van de dollar versnellenquote:Op dinsdag 22 november 2005 10:16 schreef zakjapannertje het volgende:
de ECB heeft alvast een mooi welkomstcadeau voor de mogelijk nieuwe Duitse regering![]()
[..]
Waarop Europese producten in de VS onbetaalbaar worden.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:28 schreef pberends het volgende:
[..]
Doen ze slim, de val van de dollar versnellen.
landen als Spanje doen het wel best OK, en de Britten hebben nu een verzwakking in de economische groei, ik kijk het dus nog ff an, desnoods komt Turkije erbijquote:Op dinsdag 22 november 2005 10:26 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Mmm, zou die euro niet een lage inflatie en hogere economische groei brengen? Gevolg is nu dat die landen die niet deelnemen aan de euro het econoomisch beter doen. En dan is de keuze eigenlijk best voor de hand liggend. De euro is zeperd nummer zoveel, tijd om eruit te stappen.
Da's geen indoctrinatie, da's gewoon menselijke simpelheid.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:30 schreef sizzler het volgende:
Mensen zijn zo geïndoctrineerd door de moslimberichten dat alles wat allochtoons lijkt als Marokkaan wordt bestempeld: Uitspraak Hoge Raad in zaak- Murat D.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 08:02 schreef sigme het volgende:
Goeiemorgen
Een romige 9 uur slaap, hoe heerlijk![]()
En alweer een uur op kantoor, langzaam wordt het licht. Misschien ga ik bijna aan het werk. Eerst nog maar eens![]()
Nopequote:Op dinsdag 22 november 2005 10:33 schreef sigme het volgende:
[..]
Is er al een topic over het grondwetversimpelvoorstel eigenlijk?
Oh. Wie doet er wat aan? Ik niet, ik ben een waardeloze discussiestarterquote:
En ons staat nu dus ook een verzwakkig te wachten.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:31 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
landen als Spanje doen het wel best OK, en de Britten hebben nu een verzwakking in de economische groei, ik kijk het dus nog ff an, desnoods komt Turkije erbij
Hij is een drol met een grote bek, aan de rechterkant van het politieke spectrum.quote:Op dinsdag 22 november 2005 09:34 schreef Drugshond het volgende:
Nou Wiegel is een groot voorstander van de hervormingen in de zorg (H.), dus zo conservatief is hij (nog) niet.
De euro overleeft de komende tien jaar wel.Voorspel ik.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:39 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Ik durf zelf ook wel twee voospellingen te doen:
De euro overleeft de komende tien jaar niet, en Turkije wordt geen eu-lid.
De Europese beweging ligt om ramkoers.
Waar kan ik inleggen? Ik geloof er namelijk geen hol van. De Euro is een succes en zal dat blijven.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:39 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
En ons staat nu dus ook een verzwakkig te wachten.
En vervolgens wordt Turkije de volgende zeperd die men Europeanen door de strot probeert te duwen, begeleid onder de gebruikelijke doem-voorspellingen om mensen te intimideren.
Ik durf zelf ook wel twee voospellingen te doen:
De euro overleeft de komende tien jaar niet, en Turkije wordt geen eu-lid.
De Europese beweging ligt om ramkoers.
Zeg, ik ben niet zo'n ochtend mens als jij, ik heb wat langer nodig om wakker te worden!quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:43 schreef sigme het volgende:
[..]
De euro overleeft de komende tien jaar wel.Voorspel ik.
Is je voorspelling dat Turkije nooit EU-lid wordt of niet in de komende 10 jaar?
Ik voorspel dat het de komende 10 jaar geen EU-lid wordt, het koffiedik is me voor de verdere toekomst te ongewis
Mja, hij heeft een punt, maar door het gescheld verschuift hij de aandacht van zijn boodschap van inhoud naar vorm. Dat is zonde.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:50 schreef Mutant01 het volgende:
Hilarische reacties van Qamar, machtig. Zo'n user hebben we in NWS/POL nodig
Waarom quote je extremisten in je sig? Ik ga toch ook niet Hitler quoten?quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:53 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Zeg, ik ben niet zo'n ochtend mens als jij, ik heb wat langer nodig om wakker te worden!
Het is allemaal de schuld van Zakjappenertje![]()
De euro zal bezwijken onder de volstrekt tegengestelde economische omstandigheden in de verschillende deelstaten. En de beloofde resultaten blijven uit. En dat zal ook de toetreding van Turkije parten spelen, er wordt weer een hoop beloofd, en een hoop gedreigd, het zal ze niet helpen. Integendeel zelfs, ik denk dat het vertrouwen in de bestuurders niet al te groot meer is.
Wat versta jj onder succes? Dat de euro ingevoerd is en er nog is? Al die Denen, Engelsen, Zwitsers, Noren, Zweden en alle Oost Europeanen zijn maar al te blij dat ze er niet inzitten.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:45 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Waar kan ik inleggen? Ik geloof er namelijk geen hol van. De Euro is een succes en zal dat blijven.
Slachtofferrolisme, ik vewijs naar AHA. Consequent wezen sizzler.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:58 schreef sizzler het volgende:
[..]
Mja, hij heeft een punt, maar door het gescheld verschuift hij de aandacht van zijn boodschap van inhoud naar vorm. Dat is zonde.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:53 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Zeg, ik ben niet zo'n ochtend mens als jij, ik heb wat langer nodig om wakker te worden!
'tuurlijk. Vind ik ook! Waarom eigenlijk?quote:Het is allemaal de schuld van Zakjappenertje![]()
Dat is een goed idee, koffie, in grote hoeveelheden!, maar wel liever Italiaanse koffie, die Turkse is mij wat te bitter.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:58 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
wat Turkse koffie dan voor je gemoedsrustof is dat teveel europees
AHA schiet ook weleens door. Absoluut. Wat communiceren heeft ze in het algemeen nog wel wat te leren.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:59 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Slachtofferrolisme, ik vewijs naar AHA. Consequent wezen sizzler.
AHHAHAHAHAHAHHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 22 november 2005 11:02 schreef sizzler het volgende:
[..]
AHA schiet ook weleens door. Absoluut. Wat communiceren heeft ze in het algemeen nog wel wat te leren.
Maar ze gaat daarna ook vaak genoeg het serieuze debat aan en dan kan je niet blijven hangen in de vorm.
Deze is zo over de top dat het hilarisch wordt, zeker nu hij veilig wordt opgesloten in een inrichting.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:59 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarom quote je extremisten in je sig? Ik ga toch ook niet Hitler quoten?![]()
Quotes van hitlers zijn vaak ook over de top. Hilarisch is nog maar de vraag.quote:Op dinsdag 22 november 2005 11:04 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Deze is zo over de top dat het hilarisch wordt, zeker nu hij veilig wordt opgesloten in een inrichting.
Maar ik haal 'm wel weer weg, als ik een aardige vervanger heb.
Ooh, en quotes van Hitler passen niet in de sig, hij was nogal lang van stof.
Dat kan. Een gemiste kans imo, maar als jij je zo wil opstellen: ga je gang.quote:Op dinsdag 22 november 2005 11:04 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
AHHAHAHAHAHAHHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De grap van het jaar, sorry sizzler maar hier ga ik dus duidelijk niet in mee![]()
edit: ik vergeet zelfs hier nog een reaktie te gevenquote:Op dinsdag 22 november 2005 11:01 schreef sigme het volgende:
[..]
Goeiemorgen! Je deed toch niks verkeerd? In ieder geval, ik zag niks slaapachtigs in je voorspelling.
hij begint op de vroege ochtend over de rentepolitiek van de ECB! Op heterdaad betrapt!quote:'tuurlijk. Vind ik ook! Waarom eigenlijk?
quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:30 schreef sizzler het volgende:
Mensen zijn zo geïndoctrineerd door de moslimberichten dat alles wat allochtoons lijkt als Marokkaan wordt bestempeld: Uitspraak Hoge Raad in zaak- Murat D.
quote:Ok, het was een Turk. Maar het blijft een Marokkanen-streek.
Of een gemiste kans van AHA? Zoals jij zegt, de vorm niet waar? Bovendien heb ik talloze discussies van haar gezien, en ik irriteerde mij mateloos aan haar doordrammigheid. Ze heeft altijd gelijk, ook zonder argumenten, ze heeft altijd gelijk. Stel je zou haar een tegenargument opwerpen. Dan blijft ze nog bij haar standpunt, zonder op het tegenargument in te gaan. Bovendien kan ze goed plakplaatjes plakken op personen. Of dat nu Cohen is of Wiegel.quote:Op dinsdag 22 november 2005 11:07 schreef sizzler het volgende:
[..]
Dat kan. Een gemiste kans imo, maar als jij je zo wil opstellen: ga je gang.
Ik denk dat dat bijna de gemiddelde FP uitspraak is geworden, de arme hardwerkende fp-mods hebben het maar drukquote:Op dinsdag 22 november 2005 11:08 schreef sizzler het volgende:
[..]
[..]
Té triest voor woorden gewoon.
het was anders wel aangekondigdquote:Op dinsdag 22 november 2005 11:08 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
[..]
hij begint op de vroege ochtend over de rentepolitiek van de ECB! Op heterdaad betrapt!
Kondig jij je posts aan?quote:Op dinsdag 22 november 2005 11:12 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
het was anders wel van te voren aangekondigd
je laatste doemvoorspellingen volgen he, dan weet je hetquote:Op dinsdag 22 november 2005 11:14 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Kondig jij je posts aan?![]()
Maar goed, ik kijk net in de spiegel en ik zie eruit als een woesteling, ik ga proberen daar wat aan te doen![]()
![]()
Foto?quote:Op dinsdag 22 november 2005 11:14 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Maar goed, ik kijk net in de spiegel en ik zie eruit als een woesteling, ik ga proberen daar wat aan te doen![]()
Ah, ik heb geen digitale foto's van mijzelf, ik ga sowieso niet graag op de foto. Maar als je wilt weten hoe ik eruit zie, zoek wat foto's op van Oscar Wilde, en dan die waar hij nog wat langer haar heeft. Ik heb vele vrienden en familieleden, inclusief moeder en zus, voor de gek gehouden met foto's van hem. Echt bizarquote:
Wiegel is overbodig.quote:Op dinsdag 22 november 2005 11:33 schreef MrX1982 het volgende:
Hé Ayaan. Er zijn grenzen.
Beetje Wiegel aanvallen.
Ga Submission II opnemen
Stiekum denk ik wel eens dat mensen die wel graag op de foto gaan iets mankeren. Wat denken jullie?quote:Op dinsdag 22 november 2005 12:27 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Ah, ik heb geen digitale foto's van mijzelf, ik ga sowieso niet graag op de foto.
quote:Maar als je wilt weten hoe ik eruit zie, zoek wat foto's op van Oscar Wilde, en dan die waar hij nog wat langer haar heeft. Ik heb vele vrienden en familieleden, inclusief moeder en zus, voor de gek gehouden met foto's van hem. Echt bizar![]()
yep, hij is alleen goed in omtrekkende bewegingen maken volgen gedragsbioloog Tijs Goldschmidt.quote:Op dinsdag 22 november 2005 10:42 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Hij is een drol met een grote bek, aan de rechterkant van het politieke spectrum.
Veel lawaai en nog nooit iets in zijn leven gepresteerd.
Met zulke leden is het ook niet vreemd dat Femke wat rechtser wordt.quote:Op dinsdag 22 november 2005 12:12 schreef Drugshond het volgende:
Groen links
[afbeelding]
- Nee ik kan niet werken , omdat ik Kanker heb -
[afbeelding]
- Nee ik heb helemaal niets met treinen. En ik moet zo op (buitenlandse) cursus. -
quote:* Op 30 december zal Talpa ´Topkijkers´ uitzenden, eerder aangekondigd als ´Jack het Jaar uit´. Dit programma zal dus niet op Oudjaarsavond worden uitgezonden, maar 1 dag eerder.
Zou ie z'n jihadopleiding van de belasting hebben afgetrokken?quote:Op dinsdag 22 november 2005 12:12 schreef Drugshond het volgende:
Groen links
[afbeelding]
- Nee ik kan niet werken , omdat ik Kanker heb -
[afbeelding]
- Nee ik heb helemaal niets met treinen. En ik moet zo op (buitenlandse) cursus. -
Jezus en dan nog gaat er ongeveer 9 miljard Euro naar Frankrijk.quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:12 schreef pberends het volgende:
Minister Brinkhorst zei pas dat 90% van de landbouwsubsidies al afgebouwd waren in de jaren 90. Waarom die laatste 10% dan niet zou je zeggen.
Morgen moet ik mijn eindscriptie inleveren dus ben ik wat later doorgegaan, alleen was ik vergeten dat de bouwvakkers vanmorgen om 7 uur voor de deur stonden ivm een verbouwing.quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:39 schreef Pracissor het volgende:
Sizzler hoe lang sliep jij, gezien je laatste post lag ik even laat in bed als jij. Alleen ik ben nu net wakker...
quote:
Volgens mij is het hier vergeven van langharig werkschuw tuigquote:Alleen ik ben nu net wakker...
quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:42 schreef sizzler het volgende:
[..]
Morgen moet ik mijn eindscriptie inleveren dus ben ik wat later doorgegaan, alleen was ik vergeten dat de bouwvakkers vanmorgen om 7 uur voor de deur stonden ivm een verbouwing.
Veel koffie en energydrink doen wonderen overigens.
Een incident! Echt waar!quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:43 schreef sigme het volgende:
Volgens mij is het hier vergeven van langharig werkschuw tuig
The relevance of an irrelevant differentiation strategy on servicesquote:
quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:51 schreef sizzler het volgende:
[..]
The relevance of an irrelevant differentiation strategy on services
quote:Samenvatting
Volgens de traditionele marketingtheorieën gaat het er bij het positioneren van een merk om te differentiëren op producteigenschappen die relevant zijn voor de waardering van de consument. Zij schrijven een “sustainable competitive advantage” voor waarbij de concurrentie wordt aangegaan door -beter dan de concurrent- de behoefte van de consument te bevredigen. Door de toenemende concurrentie en een meer dynamische markt worden bedrijven echter gedwongen om op een slimmere manier met de positionering van hun merk om te gaan. Een relatief nieuw fenomeen hierin is het toevoegen van “triviale eigenschappen” als onderdeel van een differentiatiestrategie. Dat zijn eigenschappen die niet relevant zijn voor de werking van een product, maar als differentiatie door consumenten wel positief gewaardeerd worden. Een voorbeeld hiervan is het gebruik van ganzenveren voor de vulling van een dekbed in plaats van eendenveren. Voor de kwaliteit van het dekbed maakt het niet uit, maar door te adverteren met het feit dat een dekbeddenproducent ganzenveren gebruikt, wekt hij de indruk dat zijn bedden een voordeel hebben ten opzichte van dekbedden met eendenveren.
Alhoewel merken in hun marketingstrategie de laatste jaren regelmatig gebruikmaken van niet-relevante eigenschappen om een product te differentiëren, beginnen marketingonderzoekers pas recentelijk de werking en beperkingen van zulke strategieën te begrijpen. Tegelijkertijd is de huidige kennis over de invloed van triviale eigenschappen op de koopintentie voornamelijk opgedaan aan de hand van onderzoek naar tastbare producten. Omdat er wezenlijke verschillen zijn tussen tastbare producten en diensten is dit onderzoek gericht op het onderzoeken van het effect van triviale eigenschappen op diensten.
Het inzicht in de werking van triviale eigenschappen op de productkeuze is de laatste jaren aangevuld en genuanceerd voor wat tastbare producten betreft. Van invloed van de productkeuze blijkt niet alleen bepaald door het soort triviale eigenschap (productgerelateerd of in de vorm van een irrelevante sales promotion), maar ook is van invloed of het product een hoge of een lage brand equity bezit. Een andere invloed bestaat uit irrelevante preferentie-argumenten van andere consumenten en het aantal merken in de keuze-omgeving met een triviale eigenschap. Tot slot speelt de brand equity van de overige merken met een triviale eigenschap in de keuze-omgeving een rol. Centraal in dit onderzoek staat de vraag in hoeverre deze bevindingen bij tastbare producten ook toepasbaar zijn op diensten.
'tuurlijk. 't Kan de beste gebeuren. Ofzo...quote:
Ik ben ooit langdurig langharig werkschuw geweest. In deze tijd van het jaar zag ik soms heel lang geen daglicht. Op zaterdag wél even opletten, toen sloten de winkels nog om 17u, dus dan moest ik de wekker gezet hebben of het weekend overleven op Chineesquote:Verpest echt je hele dag, dalijk van 3 tot 5 college. Dan eten kopen en koken, et voila, dag is weg.
Ritme is alles. Maar 7 uur is nog steeds uitslapen voor sommigen..quote:Ook het opstaan morgen om 7 uur zal nu wel erg problematisch worden.![]()
Klinkt best interessant, ik had één of ander droog en gortig verhaal verwacht.quote:
Economie kan ook leuk zijn hoor.quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:55 schreef Pracissor het volgende:
Klinkt best interessant, ik had één of ander droog en gortig verhaal verwacht.
Merci.quote:Maar ik ga, succes met het finaliseren.![]()
En je transformatie naar beeldschone prinses wordt mooi uitgebeeld door je avatar.quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:53 schreef sigme het volgende:
[..]
'tuurlijk. 't Kan de beste gebeuren. Ofzo...
[..]
Ik ben ooit langdurig langharig werkschuw geweest. In deze tijd van het jaar zag ik soms heel lang geen daglicht. Op zaterdag wél even opletten, toen sloten de winkels nog om 17u, dus dan moest ik de wekker gezet hebben of het weekend overleven op Chinees
[..]
Ritme is alles. Maar 7 uur is nog steeds uitslapen voor sommigen..
Dat kon die beter aan Hess overlaten.quote:Op dinsdag 22 november 2005 11:06 schreef Mutant01 het volgende:
Quotes van hitlers zijn vaak ook over de top. Hilarisch is nog maar de vraag.
quote:Op vrijdag 10 september 1934 21:00 sprak Rudolf Hess het volgende:
"Der Partei ist Hitler. Hitler, aber, ist Deutschland wie Deutschland Hitler ist! Sieg Heil! Sieg Heil! Sieg Heil!"
En jij zegt tegen mij dat over het ontwerpen van productiesystemen al zoveel bekend is....quote:
quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:06 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
[..]
Dat kon die beter aan Hess overlaten.
[..]
![]()
Inderdaad, maar toch is je lichaam er niet echt blij mee.quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:53 schreef sigme het volgende:
[..]
Ritme is alles. Maar 7 uur is nog steeds uitslapen voor sommigen..
Het was een vraag.quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:06 schreef George-Butters het volgende:
[..]
En jij zegt tegen mij dat over het ontwerpen van productiesystemen al zoveel bekend is....
Marketing, dat is pas een platgewalst bedrijfskundig onderwerp.
zo heb je dat op elk vlak natuurlijk. Het oplossen van 1 probleem levert vaak meer vragen op dan antwoorden.quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:11 schreef sizzler het volgende:
[..]
Het was een vraag.![]()
En dit onderwerp staat nog in de kinderschoenen. Het effect van TA's op diensten is nog niet eerder onderzocht en ik heb duidelijke verschillen ontdekt in vergelijking met producten. Misschien dat ik er zelfs een wetenschappelijk artikel van kan maken.
Erg getransformeerd ben ik niet hoor, hooguit heb ik mijn doelen wat verlegd. In de put zat ik nooit, en tot mijn grote spijt zijn krullen niet erg geschikt om mooi te verpunken.quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:00 schreef Pracissor het volgende:
[..]
En je transformatie naar beeldschone prinses wordt mooi uitgebeeld door je avatar.
Zo zie je maar weer, zelfs als je heeeelll diep in de put zit, je bent een links langharig werkschuw bleke punker, je kan opklimmen tot iemand die haar(?) assets toont op het Fok forum.
Studeer ze! Maak wat van je leven, je bent maar één keer jongquote:maar toedels![]()
Is dit mime voor "niemand luistert naar je gebabbel maar je hebt leuke assets"?quote:
quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:56 schreef George-Butters het volgende:
Poep nieuws
Ik word niet uitgenodigd voor een gesprek op de Hanze
en de vacature op de NHL wordt intern opgevuld
quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:53 schreef sigme het volgende:
[..]
Is dit mime voor "niemand luistert naar je gebabbel maar je hebt leuke ass"?
..
![]()
Billetjes.quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:53 schreef sigme het volgende:
[..]
Is dit mime voor "niemand luistert naar je gebabbel maar je hebt leuke assets"?
..
![]()
http://www.telegraaf.nl/b(...)eisische_visser.htmlquote:Zwaardvis doodt Maleisische visser
KUALA LUMPUR - Een Maleisische visser is overleden, nadat een zwaardvis uit de zee was gevlogen en zijn rechteroog had doorboord.
De dertig centimeter lange vis miste de pupil van Adnan Walid, maar de bek drong wel door tot zijn hersenen, meldde de krant The Malay Mail dinsdag. De 39-jarige visser uit het noordwesten van Maleisië wist de bek nog uit zijn oog te trekken, maar een punt bleef achter. Hij overleed maandag in het ziekenhuis.
quote:
Allang, tijd voor het volgende beeldjequote:Op dinsdag 22 november 2005 15:34 schreef sigme het volgende:
[..]
![]()
Zijn jullie d'r nou nog niet op uitgekeken?
De minderjarige D. werd vanwege de ernst van het misdrijf veroordeeld volgens het volwassenenstrafrecht.quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:35 schreef RichardQuest het volgende:
[upd] Uitspraak Hoge Raad in zaak- Murat D.
Kan iemand mij uitleggen waarom jeugdrecht niet van toepassing is?
Ja, dat las ik wel, maar minderjarig is toch minderjarig? Ik wist niet dat dat zomaar overruled kon worden.quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:38 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
De minderjarige D. werd vanwege de ernst van het misdrijf veroordeeld volgens het volwassenenstrafrecht.
Ja hij woont buiten het mooie Diever en daar schijnt ergens medio jaren 90 wel een keer een asielzoeker gewoond te hebbenquote:Op dinsdag 22 november 2005 09:59 schreef Chewie het volgende:
[..]
Je kan wel merken dat ze een tijdje bij de PvdA heeft gezeten![]()
[..]
Hoog grachtengordelgehalte.
Blijkbaar. Ik heb nog niemand horen zeggen dat het niet kon. En het is niet ''zomaar'', in mijn ogen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:40 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ja, dat las ik wel, maar minderjarig is toch minderjarig? Ik wist niet dat dat zomaar overruled kon worden.
Oh, dat gebeurt wel vaker. Maar volgens mij was hij in gedrag juist jonger ofzo? Omdat hij een persoonlijkheidsstoornis had oid?quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:40 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ja, dat las ik wel, maar minderjarig is toch minderjarig? Ik wist niet dat dat zomaar overruled kon worden.
Ja, hoe vaak komt dat nou voor?quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:45 schreef sizzler het volgende:
. Het zou eigenlijk moord moeten heten omdat hij eerst een pistool ging halen voordat hij hem neerschoot.
Wat een eikelsquote:Op dinsdag 22 november 2005 14:56 schreef George-Butters het volgende:
Poep nieuws
Ik word niet uitgenodigd voor een gesprek op de Hanze
en de vacature op de NHL wordt intern opgevuld
Volgens mij komt het omdat vanwege de debiliteit van Murat D. het niet uitmaakt hoe je 'm behandelt. Hij kan niet meer zijn dan dat ie nu is ofzo.quote:Het hof heeft bij de beoordeling van de vraag of het meerderjarigenstrafrecht zou moeten worden toegepast verdachtes persoonlijkheid laten meewegen door te wijzen op de door de gedragsdeskundigen vastgestelde zwakbegaafdheid, de daarmee samenhangende gestagneerde persoonlijkheidsontwikkeling en de agressieproblematiek, en in verband daarmee op de o.g.v. die persoonlijkheidsproblematiek door de deskundigen geschatte behandelingsduur
Maar waarom dan?quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:45 schreef sizzler het volgende:
[..]
Oh, dat gebeurt wel vaker. Maar volgens mij was hij in gedrag juist jonger ofzo? Omdat hij een persoonlijkheidsstoornis had oid?
Nouja, ik vind het wel terecht eigenlijk.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:45 schreef sizzler het volgende:
Het zou eigenlijk moord moeten heten omdat hij eerst een pistool ging halen voordat hij hem neerschoot.
Dat is het toch ook?quote:1. Het Gerechtshof te 's-Gravenhage heeft de verdachte op 23 december 2004 ter zake van 1. "moord" en 2. "handelen in strijd met artikel 26, eerste lid van de Wet wapens en munitie en het feit begaan met betrekking tot een vuurwapen van categorie III en handelen in strijd met artikel 26, eerste lid van de Wet wapens en munitie" veroordeeld tot een gevangenisstraf van vijf jaar en daarbij bevolen dat de verdachte ter beschikking zal worden gesteld met bevel tot verpleging van overheidswege.
Ik vind het prima, 5 jaar. Wat zou meer straf toevoegen? Ik denk dat vooral de TBS nodig is.quote:Vijf jaar maar zeg. Gaat daar ook 1/3 van af? Dan zou hij na drieenhalf jaar zijn straf er al op hebben zitten...
Ja, zorgen dat hij na afloop van z'n tbs zelfs geen bedreiging voor zichzelf meer is enzoquote:Op dinsdag 22 november 2005 15:53 schreef Johan_de_With het volgende:
Is het niet zo dat ''TBS'' een mogelijkheid is om hem veel langer vast te houden?
Je kunt volgens mij je hele leven TBS'en als de dokters dat nodig vinden...quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:53 schreef Johan_de_With het volgende:
Is het niet zo dat ''TBS'' een mogelijkheid is om hem veel langer vast te houden?
Zeker, met wat pech zit hij de rest van z'n leven vast...quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:53 schreef Johan_de_With het volgende:
Is het niet zo dat ''TBS'' een mogelijkheid is om hem veel langer vast te houden?
Sowieso debiel dat ze hem niet meteen behandelen. Al die gekken bij elkaar komen dan is dat toch vragen om problemen? Warom niet een soort TBS en de straf tegelijkertijd? Ze hebben toch niks beters te doen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:55 schreef du_ke het volgende:
[..]
Opzich vind ik die korte celstraf dan ook niet erg des te eerder kan de zeer hard nodige TBS behandeling beginnen.
TBS is toch gevangenisstraf en TBS in 1, of laten ze iedereen zo maar naar buiten tijdens het TBS?quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:01 schreef sizzler het volgende:
[..]
Sowieso debiel dat ze hem niet meteen behandelen. Al die gekken bij elkaar komen dan is dat toch vragen om problemen? Warom niet een soort TBS en de straf tegelijkertijd? Ze hebben toch niks beters te doen.
Hoe het precies zit weet ik niet en zal ook afhaneklijk zijn van de ernst van de aandoening maar volgens mij moet je eerst je straf in een gewone gevangenis uitzitten en begint daarna je behandeling in een TBS kliniek. maar ik kan het ook helemaal fout hebben. Misschien weet onze rechtenstudent Mutant het antwoordquote:Op dinsdag 22 november 2005 16:03 schreef pberends het volgende:
[..]
TBS is toch gevangenisstraf en TBS in 1, of laten ze iedereen zo maar naar buiten tijdens het TBS?
Jawel, maar je moet eerst je straf uitzitten en daarna krijg je pas TBS. Weliswaar in een gesloten inrichting, maar je hebt dus eerst jaren lang met je "ziekte" rondgelopen tussen allerlei andere gestoorden.quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:03 schreef pberends het volgende:
[..]
TBS is toch gevangenisstraf en TBS in 1, of laten ze iedereen zo maar naar buiten tijdens het TBS?
quote:3.4. Blijkens zijn hierboven weergegeven overwegingen heeft het Hof bij de beoordeling van de vraag of het strafrecht voor meerderjarigen zou moeten worden toegepast, de persoonlijkheid van de verdachte laten meewegen door te wijzen op de door de gedragsdeskundigen vastgestelde zwakbegaafdheid, de daarmee samenhangende gestagneerde persoonlijkheidsontwikkeling van de verdachte, en de agressieproblematiek en in verband daarmee op de op grond van die geconstateerde persoonlijkheidsproblematiek door de deskundigen geschatte behandelingsduur. Die op de gegevens omtrent de persoonlijkheid van de verdachte gebaseerde schatting, is voor het Hof tegen de achtergrond van de mogelijkheden die het bestaande sanctiestelsel biedt om de veroordeelde binnen het kader van een strafrechtelijke sanctie de bij die problematiek passende en noodzakelijk geachte behandeling te laten ondergaan, mede bepalend geweest om het strafrecht voor meerderjarigen toe te passen. 's Hofs overwegingen dienaangaande zijn niet onbegrijpelijk en kunnen, verweven als zij zijn met waarderingen van feitelijke aard, in cassatie niet op hun juistheid worden getoetst.
Wat raar, ze gaan er dus al vanuit dat je alleen maar gestoorder wordt van de gevangenisstrafquote:Op dinsdag 22 november 2005 16:07 schreef sizzler het volgende:
[..]
Jawel, maar je moet eerst je straf uitzitten en daarna krijg je pas TBS. Weliswaar in een gesloten inrichting, maar je hebt dus eerst jaren lang met je "ziekte" rondgelopen tussen allerlei andere gestoorden.
wrs. is dat omdat voor TBS er lange wachtlijsten zijn, je kan dus niet meteen behandeld worden omdat er nog geen plek isquote:Op dinsdag 22 november 2005 16:09 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat raar, ze gaan er dus al vanuit dat je alleen maar gestoorder wordt van de gevangenisstraf. Waarom niet eerst cel + tbs en daarna de celstraf.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:07 schreef sizzler het volgende:
[..]
Jawel, maar je moet eerst je straf uitzitten en daarna krijg je pas TBS. Weliswaar in een gesloten inrichting, maar je hebt dus eerst jaren lang met je "ziekte" rondgelopen tussen allerlei andere gestoorden.
Na een derde van de straf dus. Als je de het voorarrest meerekent zou hij binnenkort al TBS krijgen.quote:Het hof adviseert [...] om niet later dan nadat de verdachte een derde deel van de hem opgelegde gevangenisstraf heeft uitgezeten, de tenuitvoerlegging van de maatregel van terbeschikkingstelling een aanvang te doen nemen.
Vind je gek met die miljoen (ex)-asielzoekers in ons land met oorlogstrauma'squote:Op dinsdag 22 november 2005 16:12 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
wrs. is dat omdat voor TBS er lange wachtlijsten zijn, je kan dus niet meteen behandeld worden omdat er nog geen plek is
quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:11 schreef pberends het volgende:
Snap trouwens echt niet waarom ie TBS krijgt, het is gewoon een lichtgevoelig persoon die een moord pleegd, so what, dat zijn miljoenen Nederlanders (in een bepaalde situatie zouden ze ook een moord plegen). Of willen ze het halve Amerikaanse leger TBS geven, want dat zijn ook van die figuren?
Ik denk niet dat het halve Amerikaanse leger dit heeft.quote:Bij [verdachte] is sprake van een gestagneerde emotionele en cognitieve ontwikkeling, waardoor hij op (bijna) zwakbegaafd intellectueel niveau presteert, relatief snel krenkbaar is in stressvolle situaties en dan over onvoldoende zelfcontrole beschikt, gedragsproblemen heeft en toenemend afhankelijk wordt van middelen (alcohol en cannabis). De zwakke identiteit en insufficiëntiegevoelens worden soms overdekt door narcistische trekken. Mogelijk is sprake van een onderliggende depressie en van een zich ontwikkelende persoonlijkheidsstoornis.
Wedden van wel, al die veteraren zijn psychische patienten. Zelfs een hoogopgeleid iemand komt niet normaal uit een oorlog.quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:14 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
[..]
Ik denk niet dat het halve Amerikaanse leger dit heeft.
Dit is meer een kenschets van de helft van alle vmbo'ers dan specifiek dat van Murat D. Je zou er nog verbaasd over staan op hoeveel jongeren dit van toepassing is. Maarja dat krijg je met een God voor ons allen blabla maatschappij.quote:Bij [verdachte] is sprake van een gestagneerde emotionele en cognitieve ontwikkeling, waardoor hij op (bijna) zwakbegaafd intellectueel niveau presteert, relatief snel krenkbaar is in stressvolle situaties en dan over onvoldoende zelfcontrole beschikt, gedragsproblemen heeft en toenemend afhankelijk wordt van middelen (alcohol en cannabis). De zwakke identiteit en insufficiëntiegevoelens worden soms overdekt door narcistische trekken. Mogelijk is sprake van een onderliggende depressie en van een zich ontwikkelende persoonlijkheidsstoornis.
Er is dan ook na oorlog therapie, maar dat is anders dan TBS. En een geestesziekte heeft weinig met opleiding te maken denk ik zo.quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:16 schreef pberends het volgende:
[..]
Wedden van wel, al die veteraren zijn psychische patienten. Zelfs een hoogopgeleid iemand komt niet normaal uit een oorlog.
of het leger kent een ruime selectieprocedurequote:Op dinsdag 22 november 2005 16:16 schreef pberends het volgende:
[..]
Wedden van wel, al die veteraren zijn psychische patienten. Zelfs een hoogopgeleid iemand komt niet normaal uit een oorlog.
Je bedoeld: Negers die als human protection force dienen?quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:19 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
of het leger kent een ruime selectieprocedure
Wat heeft dat met TBS te maken?quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:13 schreef pberends het volgende:
[..]
Vind je gek met die miljoen (ex)-asielzoekers in ons land met oorlogstrauma's.
Dat heeft niets met TBS te maken. Wel de wachtlijsten bij TBS.quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:25 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Wat heeft dat met TBS te maken?
Ik denk, dat als het tekort met middelen van andere psychiatrische instellingen opgevuld kan worden, dat dat dan meteen zou gebeuren omdat tbs toch dringender is....quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:27 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat heeft niets met TBS te maken. Wel de wachtlijsten bij TBS.
quote:Maar als een rechter kan besluiten dat je als 16 jarige ook berecht kan worden via het volwassenenstrafrecht, waarom is het voor een rechter dan niet mogelijk de maximale straffen binnen het jeugdstrafrecht op te rekken?
De ONZ'ers verneuken het weer hè.quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:36 schreef pberends het volgende:
Het Bevolkingsgroepennamentopic.
Goudapen.
Ze snappen er weinig vanquote:Op dinsdag 22 november 2005 17:03 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
De ONZ'ers verneuken het weer hè.
quote:Wat te doen met drie miljard?
Minister Zalm van Financiën kan dit jaar een meevaller van drie miljard euro tegemoet zien. Het kabinet wil dit geld in principe gebruiken om het financieringtekort terug te dringen. Maar zoals gebruikelijk bij extra geld worden er honderd betere bestemmingen genoemd. Wat te doen met deze meevaller?
Balans tussen kind en carrière
Hoe combineren vrouwen hun moederschap met hun werk en omgekeerd? Twee onderzoekers stelden deze vraag aan 20 moeders. De antwoorden, ontboezemingen en tips verwerkten ze in het boek ' Zo doet ze dat!' In TweeVandaag een portret van twee werkende moeders en hun geheim...
Hangouderen in Almere
Een groep ouderen die regelmatig koffie dronk in de McDonalds in Almere werd daar onlangs weggestuurd. Ze zouden zich luidruchtig en vervelend gedragen. Bij de concurrent Kentucky Fried Chicken kunnen de bejaarden wel terecht. Maar moet de gemeente niet zorgen voor behoorlijke opvang van ouderen?
wat te doen met 3 miljard? wat dacht ie van de schuld aflossen?quote:
Meer geld is een beetje een dogma, meer geld zorgt over het algemeen voor meer inflatie.quote:Op dinsdag 22 november 2005 17:25 schreef George-Butters het volgende:
Meer geld is altijd beter.
Zolang de kip redelijk doorbakken is kan er niet gek veel gebeurenquote:Op dinsdag 22 november 2005 17:48 schreef George-Butters het volgende:
NIeuwe huisgenoot, net 18 en nog goed groen achter de oren, is voor het eerst voor het huis aan het koken. Ik heb net gekeken wat ie aan het maken is en ik hou een beetje mijn hart vast. Mocht ik hier nooit meer verschijnen dan weten jullie dat ik die voedselvergiftiging niet heb overleefd.
Never, ik soms zelfs het idee dat ik de kleur eraf kijk.quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:34 schreef sigme het volgende:
[..]
![]()
Zijn jullie d'r nou nog niet op uitgekeken?
Werkelijk waar? Sigme en Floripas frigide?quote:De goed opgeleide en geëmancipeerde vrouw in Nederland geeft bepaald geen voorrang aan seks. Liever gaat ze bij oma op bezoek, of leest ze een boek. De tuin is het enige dat voor een vrouw nog vervelender is dan een vrijpartij. Ze geeft zelfs de voorkeur aan haar werk. Dit is gebleken uit een onderzoek van het weekblad Opzij, dat is gehouden onder 775 lezeressen.
De Telegraaf was er bijquote:Op dinsdag 22 november 2005 18:02 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Werkelijk waar? Sigme en Floripas frigide?![]()
Vrouwen willen liever werken dan seksen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door Yildiz op 22-11-2005 18:37:01 (verkeerde bron, sorry) ]Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
Ze zeggen zelf de krant van wakker Nederland te zijn. Men poept wakkerquote:Op dinsdag 22 november 2005 18:23 schreef George-Butters het volgende:
telegraaf is poep.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 18:30 schreef Yildiz het volgende:
En na het nieuws van medicijnencocktails inbrengen in kinderen van etnische minderheden in new york brengen wij u
*tromgeroffelllll*
'Amerikaanse kinderen als proefkonijn'
Tadaaaa!!!Oh ja, dat dacht ik al.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik ga even een spelletje van amerikaans fabrikaat op mijn PC van een amerikaan (HP) spelen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 18:51 schreef MrX1982 het volgende:
Amerika is groter dan NY.
Het echte Amerika is de mid-west
Shit dat is inderdaad een tegenvaller gelukkig zijn de Fransen verdreven naar Quebec in Canada.quote:Op dinsdag 22 november 2005 18:56 schreef zakjapannertje het volgende:
dat is gekocht van de Fransen, dat moet ik niet
er schijnen ook franstaligen van wat eerder op Frankrijk veroverd is gedeporteerd te zijn naar oa wat nu Amerika is en toen Louisianaquote:Op dinsdag 22 november 2005 19:02 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Shit dat is inderdaad een tegenvaller gelukkig zijn de Fransen verdreven naar Quebec in Canada.
http://www.bbc.co.uk/radi(...)/index.shtml#commentquote:Christine Cormier
What you call quite interestingly the First World War was also preceded in North America by an ethnic cleansing similar by some aspects to the ones the world would see through out the XXth century. In 1755 and the following years, the Acadians (called the French in the English documents though there were by the time they were deported British subjects) were violently drove from the land they inhabited and cultivated since one century. A large number of them perished in sea in the wrecked boats they were forced to embark. The families were forcibly separated in an obvious attempt to destroy more than any hope to ever see that part of the world. They were never to return to the land (Nova Scotia) the English gladly settled on in the years to follow. The Acadians now living in Canada are located mainly in New Brunswick though some returned in a different area of Nova Scotia. A great number are living in Louisiana, some remained in France where they were deported. I am of Acadian descent. Among my ancestry, many were deported in different “States” of the English North American Colony. A small number were deported in Southampton and in La Rochelle : they came back in North America by Saint-Pierre-et-Miquelon as soon as the could (some around 1780), a “familial proof” that the Acadians were, as they were pleading to be to defend their position in the war between France and England, neutral, not French nor English but Acadians (meaning a new people from North America). I was surprised that not a single word was said about those events.
Aha dat verklaart meteen de algemene verbittering die heerst bij Fransen. Het eens zo grote en machtige Frankrijk is gedecimeerd tot wat gefrustreerde Fransen verspreid over de wereld. Met als vaderland Frankrijk waar ze nog denken dat we in de tijd van Napoleon leven en de rest van de wereld danst naar de pijpen van de Fransen. Gelukkig liggen die tijden achter ons en vecht Frankrijk eerder een intern gevecht uit.quote:Op dinsdag 22 november 2005 19:12 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
er schijnen ook franstaligen van wat eerder op Frankrijk veroverd is gedeporteerd te zijn naar oa wat nu Amerika is en toen Louisiana
[..]
http://www.bbc.co.uk/radi(...)/index.shtml#comment
wat kan de wereld toch wreed zijnquote:Op dinsdag 22 november 2005 19:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Aha dat verklaart meteen de algemene verbittering die heerst bij Fransen. Het eens zo grote en machtige Frankrijk is gedecimeerd tot wat gefrustreerde Fransen verspreid over de wereld. Met als vaderland Frankrijk waar ze nog denken dat we in de tijd van Napoleon leven en de rest van de wereld danst naar de pijpen van de Fransen. Gelukkig liggen die tijden achter ons en vecht Frankrijk eerder een intern gevecht uit.
Dat is een open deur voor Fransen. Veel bozer kan je ze niet maken.quote:Op dinsdag 22 november 2005 19:24 schreef zakjapannertje het volgende:
wat kan de wereld toch wreed zijn
Kijk, da's nou eens een goede foto. Voor een rechtse bal ben jij eigenlijk best wel okquote:Op dinsdag 22 november 2005 19:31 schreef MrX1982 het volgende:
Rotterdam bij schemering, vanmiddag gemaakt toen ik uit de Soos onder de school kwam.
Speciaal voor alle Rotterdammers
Doe je ook 's een keer wat voor de allochtonen.quote:Op dinsdag 22 november 2005 19:31 schreef MrX1982 het volgende:
Rotterdam bij schemering, vanmiddag gemaakt toen ik uit de Soos onder de school kwam.
[afbeelding]
Speciaal voor alle Rotterdammers
Ik ben ook best aardig in het echt.quote:Op dinsdag 22 november 2005 19:40 schreef Tijger_m het volgende:
Kijk, da's nou eens een goede foto. Voor een rechtse bal ben jij eigenlijk best wel ok![]()
Met z'n Marlboro-sigaret en coca-cola blikje.quote:Op dinsdag 22 november 2005 19:40 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Kijk, da's nou eens een goede foto. Voor een rechtse bal ben jij eigenlijk best wel ok![]()
Ik rook tegenwoordig weer Lucky Strikequote:Op dinsdag 22 november 2005 20:13 schreef pberends het volgende:
Met z'n Marlboro-sigaret en coca-cola blikje.
Indirect de oorlog in Irak financieren, zo'n Amerikaans baggermerk roken!quote:Op dinsdag 22 november 2005 20:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik rook tegenwoordig weer Lucky Strike
quote:Op dinsdag 22 november 2005 20:20 schreef pberends het volgende:
Indirect de oorlog in Irak financieren, zo'n Amerikaans baggermerk roken!
Ik ben er eindelijk uit, het is een uit de kluiten gegroeide StefanPquote:Op dinsdag 22 november 2005 19:05 schreef pberends het volgende:
http://www.nos.nl/nosjour(...)column_22112005.html
Nieuwe column Groenehuijsen.
Irak, WOII, oorlogsfinancier! Het moet niet veel gekker worden.quote:Op dinsdag 22 november 2005 20:24 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
![]()
Lucky Strike is oldschool. In WOII rookte ze dat al![]()
Alsof jij dat moet vragenquote:Op dinsdag 22 november 2005 21:00 schreef Tafkahs het volgende:
Wat dan wel?
Nee, eigenlijk niet, want ik heb geen ideequote:
Volgens mij heeft internet veel te maken met dit getal. Ik weet niet hoe het op de uni zit, maar ik zit voor het studeren net zo veel op internet als in de boeken.quote:
Zelden, ik doe het liever zelf. Op tv vind ik het maar saai, maar ik volg de standen en zo wel globaal.quote:Op dinsdag 22 november 2005 21:12 schreef Tafkahs het volgende:
kijk jij wel eens voetbal, RQ?
Is ook zo, kung voetbal is nog altijd de leukste disciplinequote:Op dinsdag 22 november 2005 21:14 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Zelden, ik doe het liever zelf. Op tv vind ik het maar saai.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 20:29 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ik ben er eindelijk uit, het is een uit de kluiten gegroeide StefanP
Holy whackel-doodle-shitquote:Op dinsdag 22 november 2005 21:45 schreef zakjapannertje het volgende:
Darwin Evolving Into A Tricky Exhibit
triest![]()
hopelijk krijgen gerenommeerde scholen daar geen last van dat soort krankzinnigheden
Toch geen Grolsch he? Ik heb dat onlang nog mogen tappen, maarquote:Op dinsdag 22 november 2005 22:07 schreef du_ke het volgende:
[..]Scherpe observatie.
* du_ke trekt een herfstbokje open.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |