Da's een behoorlijke uitspraak!quote:X05: Microsoft Keynote Speech
Let the endorsements begin! First live details from X05.
...
Microsoft revealed that more than 200 games are currently in development for Xbox 360, and stated rather boldly that this is the best launch lineup in the history of consoles.
Àls ik een xbox 360 zou kopen dan zou bij mij ook DOA4 de eerste game zijn die ik zou kopen. Voor de rest zou ik het ook niet weten!quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:08 schreef Morthill het volgende:
De line-up voor de launchdate lijkt me gewoon dik in orde. De vraag is, welke games worden mijn geld daadwerkelijk waard.
DoA4 staat bovenaan mijn lijstje.
Maar de 2e plaats wordt gedeeld door PDZ en GoW.
En dan zijn er nog andere games die mijn intresse wel hebben/
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:17 schreef Retuobak het volgende:
CoD2 all the way bij launch, ga morgen maar een Xbox 360 pre-order kit halen, m'n eerste console
GMTAquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:10 schreef P-Style het volgende:
[..]
Àls ik een xbox 360 zou kopen dan zou bij mij ook DOA4 de eerste game zijn die ik zou kopen. Voor de rest zou ik het ook niet weten!
Je hebt 2 typen mensen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:22 schreef milford_cubicle het volgende:
Perfect dark op de n64 was echt een geniaal spel![]()
Maar ik vrees dat ze de boel een beetje aant vernaaien zijn bij rare![]()
GoW wordt zover ik weet geen launchtitel, ik dacht januari 2006.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:08 schreef Morthill het volgende:
De line-up voor de launchdate lijkt me gewoon dik in orde. De vraag is, welke games worden mijn geld daadwerkelijk waard.
DoA4 staat bovenaan mijn lijstje.
Maar de 2e plaats wordt gedeeld door PDZ en GoW.
En dan zijn er nog andere games die mijn intresse wel hebben/
Kortom PDZ. Wel dat was makkelijk.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:25 schreef febster het volgende:
[..]
GoW wordt zover ik weet geen launchtitel, ik dacht januari 2006.
Dacht het wel, de meeste winkels nemen ook voor games al pre-orders aan.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:27 schreef Black-Hole het volgende:
Kan je 360 games al pre-orderen bij Dixons?
Zou toch jammer zijn als PGR3 uitverkocht is als ik mijn gereserveerde console kom ophalen
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:17 schreef Retuobak het volgende:
CoD2 all the way bij launch, ga morgen maar een Xbox 360 pre-order kit halen, m'n eerste console
Behalve dat het de beste launch line-up ooit wordt!quote:Op woensdag 5 oktober 2005 00:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
Er is nog niets bekend wat launch games betreft![]()
Jammer dat die ook op de Ps2 en Xbox zal verschijnen.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 00:41 schreef Chocobo het volgende:
Wel jammer dat we een hoop al gezien hebben.... Splinter Cell 4 is echter nieuw en dat filmpje gaat echt helemaal nergens overJe ziet erg weinig maar het beloofd veel goeds.
Ja maar dat zal net zoals bij o.a. Burnout 3 (EA? Whoot) en King Kong geen directe port worden. Als je 60 euro te spenderen hebt en je hebt beide consoles, koop je hem dan voor een oude of voor de X360?quote:Op woensdag 5 oktober 2005 02:56 schreef PandorasBox het volgende:
[..]
Jammer dat die ook op de Ps2 en Xbox zal verschijnen.![]()
De oude, want ik houd van old-skool.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 04:19 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Ja maar dat zal net zoals bij o.a. Burnout 3 (EA? Whoot) en King Kong geen directe port worden. Als je 60 euro te spenderen hebt en je hebt beide consoles, koop je hem dan voor een oude of voor de X360?
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:17 schreef Retuobak het volgende:
CoD2 all the way bij launch, ga morgen maar een Xbox 360 pre-order kit halen, m'n eerste console
En dit meen je omdat....quote:Op woensdag 5 oktober 2005 02:56 schreef PandorasBox het volgende:
[..]
Jammer dat die ook op de Ps2 en Xbox zal verschijnen.![]()
Waarom jammerquote:Op woensdag 5 oktober 2005 02:56 schreef PandorasBox het volgende:
[..]
Jammer dat die ook op de Ps2 en Xbox zal verschijnen.![]()
Ik vind de stijl van Perfect Dark 0 wel mooi. Beetje dat cartoon-achtige. Niet alles hoeft super-realistisch te zijn.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 07:53 schreef Chocobo het volgende:
En toegegeven,.... Perfect Dark 0 ziet er goed uit maar wel wat basic,.. dat geldt ook voor de controls !
das prima, dan kunnen de fans van de serie met alleen een normale xbox ook gewoon verder gamenquote:Op woensdag 5 oktober 2005 02:56 schreef PandorasBox het volgende:
[..]
Jammer dat die ook op de Ps2 en Xbox zal verschijnen.![]()
Geen idee,,..... het wordt mijn eerste Elderscrolls game, maar kijk anders naar Morrowind... is goed ontvangen en uiteraard neemt Oblivion dit weer verder. Down de 20 minute presentation anders eens !!quote:Op woensdag 5 oktober 2005 08:12 schreef Morthill het volgende:
Ik begin steeds minder onder de indruk te raken van Oblivion. Ja het ziet er bruut mooi uit, maar is dat alles? Wordt de game niet eentonig, te langzaam etc.
Morrowind is al jaren oud en aan Oblivion is nu al 3 of 4 jaar gewerkt.... check de pres en vind het zelf uitquote:Op woensdag 5 oktober 2005 08:23 schreef Morthill het volgende:
Ja agh, ik vond Morrowind een leuke game, maar mss speelde ik verkeerde moment, want ik werd nooit echt meegesleept door de game.
Dat zegt uiteraard niks, want dat had ik eerst ook met Civilization CtP, en later heb ik die game nog aardig wat gespeeld.
Ik speelde de game uiteraard toen ie pas 6 maanden uit wasquote:Op woensdag 5 oktober 2005 08:24 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Morrowind is al jaren oud en aan Oblivion is nu al 3 of 4 jaar gewerkt.... check de pres en vind het zelf uit
Ja de online mode,... ik hoop dat het net zoiets is als World of Warcraftquote:
De trailer is zooooooooooo mooi van FF XIquote:
Jij bent mijn favorietquote:Op woensdag 5 oktober 2005 09:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
De trailer is zooooooooooo mooi van FF XIEigenlijk zijn alle trailers mooi, maar FFXI en Kameo zijn toch wel mijn favoriet
Denk gewoon de normale prijs. Logisch ook.... pc spel is al tijden uit en ik heb geen idee hoeveel add ons we wel niet krijgen voor 360 !quote:Op woensdag 5 oktober 2005 09:23 schreef Tain het volgende:
Ik hoop alleen niet dat ze FFIX de normale prijs maken. Pc versie kost namelijk maar $20
Boeienquote:Op woensdag 5 oktober 2005 09:23 schreef Tain het volgende:
Ik hoop alleen niet dat ze FFXI de normale prijs maken. Pc versie kost namelijk maar $20
Voor een game die bekend staat om slechte support, cheaters en lange wachttijden totdat je kan spelen vind ik het vrij veel eigenlijkquote:
Maar je weet toch niet of dat voor 360 ook zo is? Misschien vandaar de 20 euro voor PCquote:Op woensdag 5 oktober 2005 09:46 schreef Tain het volgende:
[..]
Voor een game die bekend staat om slechte support, cheaters en lange wachttijden totdat je kan spelen vind ik het vrij veel eigenlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |