fokquote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:28 schreef Luukzor het volgende:
Ok, misschien hebben jullie wat tips voor me...
Wat is de beste manier om in contact te komen met andere muzikanten, met als doel een band op te richten / bestaande band te joinen?
Als je nou wat dichterbij woonde wou ik wel een keertje jammen om te kijken hoe het uitpaktquote:
gaan jullie ook drugs gebruiken en wijven neuken in die bus dan?quote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:47 schreef CoiCrow het volgende:
[..]
Als je nou wat dichterbij woonde wou ik wel een keertje jammen om te kijken hoe het uitpakt
Morgen lekker weer optreden in Drachten. Heb er zin in. En dan komen we daar aan met onze super grote tourbus... echt belachelijk groot! Het is nog net geen bus van de connexxion, maar het komt er in de buurt
Nooit.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:53 schreef Nickthedick het volgende:
Wie heeft er wel eens aan gedacht om zelf een gitaar in elkaar te plakken? Of zelfs wel eens gedaan?
ik heb er wel aan gedacht, maar nog nooit gedaanquote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:53 schreef Nickthedick het volgende:
Wie heeft er wel eens aan gedacht om zelf een gitaar in elkaar te plakken? Of zelfs wel eens gedaan?
jimi wannabequote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:55 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Nooit.
Ik wil wel nog altijd m'n slagplaat rood verven. Maar eigelijk wil ik deze gitaar verbranden (fender lace elementen er natuurlijk wel eerst uit halen) en dan een nieuwe kopen.
quote:
Afgelopen zomer zeer reëel aan gedacht, maar uiteindelijk ben ik er niet aan begonnen omdat k tevreden ben met mn axe en liever een amp kocht. nog niet gedaan overigens, maar goedquote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:53 schreef Nickthedick het volgende:
Wie heeft er wel eens aan gedacht om zelf een gitaar in elkaar te plakken? Of zelfs wel eens gedaan?
Ik heb wel eens een bestaande (na op een kast gerost te hebbenquote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:53 schreef Nickthedick het volgende:
Wie heeft er wel eens aan gedacht om zelf een gitaar in elkaar te plakken? Of zelfs wel eens gedaan?
Nee ik ben nog zo'n braaf figuur dat geen drugs gebruikt, en wijven neuken waar de rest van de band bij zit... mwoah... nee dank jequote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:50 schreef Tomek het volgende:
[..]
gaan jullie ook drugs gebruiken en wijven neuken in die bus dan?![]()
De frets worden er toch met een grote machine heel erg hard in geperst, en daarvoor wordt ook een soort oli gebruikt toch? Maar jah, vroeger deden ze natuurlijk ook wel veel met de hand... maar frets goed afstellen? Lijkt me inderdaad nogal lastig...quote:Op zaterdag 5 maart 2005 00:07 schreef Nickthedick het volgende:
Ik zit er nl. wel over na te denken en nu iik zo'n boek heb gedownload waar precies instaat hoe je het moet doen begin het toch wel te kriebelen. Ik denk sowieso dat de body heel goed te doen is als je een beetje handig bent. De nek (especially de frets) lijkt me nogal tricky.
Naah, is meestal rozenhout (geen olie) en de afstanden tussen de frets zijn allemaal gegeven. Maar het is erg minutieus werk lijkt mij.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 01:33 schreef CoiCrow het volgende:
[..]
De frets worden er toch met een grote machine heel erg hard in geperst, en daarvoor wordt ook een soort oli gebruikt toch? Maar jah, vroeger deden ze natuurlijk ook wel veel met de hand... maar frets goed afstellen? Lijkt me inderdaad nogal lastig...
watjequote:Op zaterdag 5 maart 2005 01:32 schreef CoiCrow het volgende:
[..]
Nee ik ben nog zo'n braaf figuur dat geen drugs gebruikt, en wijven neuken waar de rest van de band bij zit... mwoah... nee dank je![]()
Ja...quote:Op vrijdag 4 maart 2005 23:58 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Tss, alles is beter dan die goedkope Ibanez elementen! Zelfs Dave (AKA Ibanez) was dat met mij eens! (en hij is redelijk anti-fender)
Ja ik ook. Maar over het algemeen; de elementen die ze in die goedkopere beginnersgitaren stoppen (Ibanez INF. enzo) vind ik zwaar brak.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 10:13 schreef Cynic het volgende:
Ik heb 2 ibanez gitaren met de orginele elemeten erin, helemaal geen problemen mee...
Ik heb in beide Ibanez gitaren Dimarzio's zitten, die zijn heel goed (vind ik). In een andere Ibanez ga ik aktief EMG 81 monteren. En dan alleen maar een brughumbucker, de rest van de gaten wordt dichtgemaakt.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 10:20 schreef Cynic het volgende:
Die ze in RG's stoppen (heb een RG7420 en een RG470) zijn over het algemeen wel okay geloof ik, het zullen inderdaad niet de beste zijn. Maar die GIO dingen vind ik inderdaad ook niks, spelen ook niet echt lekker...
En natuurlijk "Ton bedankt voor het plaatje en Jorikjet voor de mooie OP"quote:Op zaterdag 5 maart 2005 09:59 schreef Jorikjet het volgende:
http://members.chello.nl/~a.tangelder/openingspost.txt
moet je nog wel even linkje toevoegen naar deel 18
Je zou ook een kant-en-klare nek kunnen kopen en alleen de body zelf kunnen maken, om mee te beginnen. Ik heb verder niet zo veel verstand van gitaarbouw, maar zelf een goede hals maken lijkt me inderdaad ook behoorlijk tricky.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 00:07 schreef Nickthedick het volgende:
Ik zit er nl. wel over na te denken en nu iik zo'n boek heb gedownload waar precies instaat hoe je het moet doen begin het toch wel te kriebelen. Ik denk sowieso dat de body heel goed te doen is als je een beetje handig bent. De nek (especially de frets) lijkt me nogal tricky.
Zet die OP er nou in!!quote:Op zaterdag 5 maart 2005 11:48 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
En natuurlijk "Ton bedankt voor het plaatje en Jorikjet voor de mooie OP"![]()
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |