BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 12:40 |
Alweer het tiende topic over Neerlands beste all-round zangeres, Hind. . Ze bewees dit afgelopen Donderdag maar weer toen ze het Portugese nummer A Felicidade voordroeg bij "Malando", hetgeen je hier kan horen: http://webdisk.planet.nl/(...)ndo_A-Felicidade.mp3 . Op dit moment is ze druk bezig met het schrijven van nummers voor haar tweede album, dat in het voorjaar van 2005 uit zal komen.
Biografie quote:Het verhaal van Hind begint als de zangeres met haar ouders en zussen naar Marokko op vakantie gaat. Een jaarlijks terugkerende reis met de auto. Onderweg lekker meezingen met de radio of liedjes op de cassette. Haar ouders en zussen vonden dat best aardig klinken. Tja, en van het een komt het ander.
Op haar 12e trad Hind voor het eerst op in de afscheidsmusical in groep 8 op de basisschool. Haar middelbare schooltijd stond helemaal in het teken van muziek. Ze zong op talloze muziek- en ouderavonden, op haar 16e stond ze zelfs al in de Goudse Schouwburg. Haar zangpassie bleef niet onopgemerkt. Ze kreeg een uitnodiging om op te treden tijdens de TMF-dancemasters Party Of The Year in Duitsland. En zo kreeg ze een rol in Tracks, een eigentijdse theatervoorstelling. Ondertussen volgde ze zang-, dans- en cabaretlessen om zich verder te ontwikkelen.
Ook op nationaal niveau trad ze voor het voetlicht. Ze deed mee aan de Soundmixshow 2002 en haalde de landelijke TV-finale met een imitatie van Vanessa Williams. Maar wat Hind - en waarschijnlijk ook jullie - het meest is bijgebleven is natuurlijk ‘Idols’. Ze hoorde van verschillende kanten dat er een nieuw programma kwam, bedoeld om zangtalent te ontdekken. Hind deed samen met een vriendin auditie in Rotterdam. Ze kreeg een enthousiast onthaal van de jury, maar ze kon natuurlijk niet vermoeden wat haar te wachten stond. Toch was dit voor de zangeres de aanloop voor het ongelofelijke Idols-avontuur!
Naast de Idols voorrondes had Hind ook nog andere optredens. Ze mocht bijvoorbeeld meedoen aan ‘Supervoices’, een geweldig evenement. Stel je eens voor: samen te mogen zingen met de grootste vocale popgroep ter wereld! Ze zongen verschillende nummers voor een goed doel. Oh ja, Hind is ook nog de studio ingedoken om een nummer in te zenden voor het Nationale Songfestival!
Eenmaal bij de laatste 10 kandidaten van ‘Idols’ raakte alles in een stroomversnelling, zo voelde het. Het hele land stond op stelten door de ‘Idols-hype’ en Hind was daar onderdeel van. Haar hele leventje stond op zijn kop: je wordt herkend op straat, mensen vragen handtekeningen, je krijgt stapels fanmail, fans voor de deur, fans aan de telefoon...
Tijdens de liveshows probeerde Hind zoveel mogelijk verschillende kanten te laten zien. Ze zong onder andere de titelsong van Pocahontas; na afloop kreeg ze als extra compliment dat ze zelfs zou lijken op de tekenfilmfiguur! In de derde liveshow verraste ze Nederland met ‘Feel’, een grote hit toen van Robbie Williams. Voor haar een des te grotere uitdaging om een goede vertolking te zingen. Dan voel je ook de druk. Maar toen ze het applaus hoorde, haalde ze opgelucht adem, en na het jurycommentaar kon haar avond helemaal niet meer stuk!! De finale haalde ze – zoals je weet - nét niet; ze werd 3e, maar dat maakt dan niet zo veel meer uit. Je naam is echt in heel Nederland bekend. Dankzij Idols heeft ze een platencontract bij platenmaatschappij BMG. In de komende drie jaar mag ze drie albums maken. Daar gaat ze natuurlijk heel hard aan werken. Na Idols trok Hind zich een aantal maanden terug, even weg van de hype en alle drukte. Maar het was stilte voor de storm, waarin ze zich volledig heeft gestort op de voorbereidingen van haar eerste single en debuutalbum. Wat ze daarover kan zeggen? Wel: Hind is Hind. Ze wil haar eigen stijl en imago ontwikkelen. Dat zal je terugvinden in haar muziek en al haar bijkomende bezigheden.
En de toekomst? Diversiteit is haar kracht; diversiteit in zang, kleding en ambities. Zowel R&B en pop als Fado liggen in haar straatje. Dat heeft Hind te danken aan haar grote stembereik. Ze experimenteert volop met verschillende muziekstijlen in verschillende talen, ook Arabisch en Portugees. Ze wil meerdere markten bereiken, en een internationale carrière gaat ze dus zeker niet uit de weg. Zo gaat, wat haar betreft, het verhaal van Hind in de toekomst verder. Met een eigen stijl, eigen sound, eigen naam: Hind, een naam om niet te vergeten.
Discografie (klik op de link voor de songtekst) quote:
Downloads quote:
Links quote:
Interviewsquote:TKMST Ze had de mooiste stem van allemaal. Toch werd Hind (19) "maar" derde bij idols. Achteraf gezien is ze daar juist blij mee. "zo kon ik een beetje loskomen van de idols-hype. Wat had je gedaan als je je nooit bij Idols had aangemeld? "Hopelijk zat ik dan op de musicalacademie. Sinds groep acht leek het me te gek om zangeres te worden. Mijn ouders en zussen vonden altijd al dat ik mooi kon zingen, maar na de afscheidsmusical op de basisschool wist ik zeker dat ik er meer mee wilde doen. Ik ben zang- en danslessen gaan volgen en deed altijd mee aan het schooltoneel. Na de mavo ben ik havo gaan doen, zodat ik naar de musicalacademie kon. Maar ja, mijn havo-eindexamen heb ik niet gedaan vanwege Idols." Viel optreden niet te combineren met school? "Ik heb het geprobeerd, maar het was niet te doen. Ik was gewoon te veel bezig met Idols. Tijdens die finalerondes was het een gekkenhuis, ik kon niet eens rustig over straat. Zodra ik op school kwam, begon iedereen er over. De Idols-hype was compleet. Zo stond ik een keer op de gang met een leraar te praten toen plotseling de deur van een klas openvloog: kwamen er opeens dertig brugklassertjes op mij afgerend voor een handtekening. Ik verstoorde de lessen alleen door mijn aanwezigheid. Kort na de finale van Idols ben ik gestopt met school. Ik zat anderhalve maand voor mijn eindexamen, maar mijn achterstand was te groot om in te halen. Bovendien kon ik de discipline om af te studeren niet meer opbrengen, omdat er zo veel op me afkwam. Ik kreeg een platencontract aangeboden. Zeg nou zelf: dat gebeurt je toch maar een keer in je leven? Wel jammer van mijn havo-diploma, maar goed: als ik ooit tijd heb, probeer ik het graag opnieuw."
En, heb je nu een sterrenleventje? "Nee, dat valt wel mee, hoor. Veel mensen denken dadt artiesten alleen maar optreden. Lekker makkelijk geld verdienen, zeggen ze dan. Maar bij een zangcarrière komt zo veel meer kijken: mijn stem is mijn instrument. Als ik me niet goed voel, werkt dat op mijn stem. Daarom moet ik in conditie blijven, veel sporten. Ik moet aaan mijn uiterlijk denken, de website moet up-to-date blijven, dat zoort dingen. Het is lang niet altijd even glamorous. Zo moest ik laatst om zeven uur 's ochtends in een radiostudio zijn en stond ik om acht uur live zingen. Dan moet je om vijf uur je bed uit."
Als Jamai opnieuw kon kiezen, zou hij nu niet meer meedoen aan Idols. Zou jij het opnieuw doen? "Ja, ik heb er absoluut geen spijt van. Kijk eens wat ik allemaal aan Idols heb te danken: een platencontract, een eigen cd en optredens in het hele land! Ik moet het eerlijk zeggen dat ik achteraf blij ben dat ik niet heb gewonnen. Bij Jamai moest alles veel sneller: die had bijvoorbeeld maar drie maanden om een eigen album te maken. Wij hebben besloten rustig aan te doen, ook om een beetje los te komen van de Idols-hype. Ik werd overladen met aanbiedingen voor feestjes en premières. De meeste dingen heb ik naast me neergelegd. Ambitie om een bekende Nederlander te worden, heb ik absoluut niet. Ik wil me vooral aan het publiek voorstellen als zangeres - meer niet. Gelukkig heb ik rustig de tijd genomen om na te denken over de kant die ik op wil. Imago is erg belangrijk. Ik wil geen dingen die niet bij me passen - ik ga nooit in mijn onderbroek in een clip staan. Dat klopt niet bij mijn muziek, dat straal ik niet uit.
Probeer je nu ook in Marokko door te breken? "Dat lijkt me geweldig. Een deel van mijn familie woont in Marokko. Ik denk dat mijn muziek daar best zou kunnen aanslaan, door de Arabische invloeden. Laatst ben ik op de Marokkaanse televisie geweest, dus wie weet!" Maak jij je boos als je hoort over relletjes met Marokkaanse jongens of als mensen het hebben over k*t-Marokkanen? "Ik snap niet waarom je mij dit n uvraagt. Mijn Nederlandse buurman vindt de problemen net zo erg als ik. Wat heeft de Marokkaanse gemeenschap met Hind te maken? Nu ik toevallig bekend ben, is mijn mening over Marokkanen opeens belangrijk. Waarom?" Omdat jij het positieve nieuws bent temidden van alle negatieve publiciteit over Marokkanen. "Oké, maar ik zie mezelf niet als rolmodel of zo. Sommige mensen zien dat misschien zo. En ja, als ik mijn steentje kan bijdragen aan het verbeter van het imago, is het mooi meegenomen. Maar dat is niet de reden waarom ik muziek maak. Ik wil graag puur op mijn muzikale kwaliteiten worden beoordeeld."
Andere vraag: ben je niet bang voor concurrentie van de nieuwe Idols? "Nee, ik zie ze niet als concurrenten. Ik heb mijn eigen muziekstijl. Er is maar één Hind, dus is het raar als ik een van die meiden met vergelijkbare muziek komt. Ik ben nu bezig om mezelf los te maken van Idols en op eigen benen te staan. Over een paar jaar zien we wel wie van de Idols het hebben gered. De tijd zal het leren."
Heb je tips voor de nieuwe groep? "De belangrijkste tip is: blijf jezelf! Dat klinkt standaard, maar daar draait het wel om. Ik heb mensen enorm zien veranderen door alle aandacht. Als je in de finale van Idols komt, word je volledig geleefd. Als je vervolgens van iedereen hoort dat je helemaal geweldig, leuk en mooi bent, ga je zweven. Dat doet veel met je ego. Dat merkte ik aan mijn mede-idols.
En aan jezelf? "Gelukkig heeft mijn familie me altijd met beide benen op de grond gehouden. Mijn ouders steunen me enorm. Maar z e hebben wel altijd de instelling gehad van: Hind, leuk dat je nu zo goed gaat, maar thuis moet ook de afwas worden gedaan. Ik ben niet opeens meer of minder dan mijn zussen." Jullie zijn toch een soort familiebedrijf geworden? "Nou ja, familiebedrijf... mijn familie staat gewoon achter me. Mijn zus doet de choreografie en danst ook mee. Mijn vader steunt me voor dik en dun. Mijn moeder en andere zus houden samen de website bij. We wonen nog allemaal thuis. Mijn ouders zijn voorzichtig - ik ben toch hun jongste dochter. Ze zien hoe het eraan toegaat in het wereldje, hoe mensen je behandelenals je bekend bent." Gaan mensen anders doen? "Ja, overduidelijk. Dat merk je overal. Er waren mensen met wie ik nooit echt contact had, die nu opeens deden alsof ze mijn beste vrienden waren. Die vonden mij opeens extra interessant. Gelukkig is de band met mijn echte vrienden alleen mar hechter geworden. Juist op de momenten dat ikze nodig had, waren ze er. Ik merk hoe bijzonder het is om goedevriendschappen te hebben, dat moet je koesteren." ______________________________________________________________________________
METRO
Hind is als één van de weinige Idols serieus doorgebroken als muzikant. Ze won dit jaar een Edison voor haar album Around the World, waarna het aantal aanvragen voor optredens alleen maar is gestegen. En dan is het natuurlijk niet meer heilig
“Vaak moet ik zaterdag en zondag optreden. Ik zorg dat ik genoeg slaap krijg, want andres krijg ik last van mijn stem. Dus verplicht uitslapen, ja. Ik ben sowieso bijna 24 uur per dag met muziek bezig. Altijd nieuwe teksten en nummers bedenken, afspreken met mijn manager, het dagboek op mijn website aanvullen. Ik heb niet echt geleerd om het los te laten.”
Voordat het Idolscircus begon had Hind naar eigen zeggen een “gewoon” tienerleven. “Mijn zaterdagmiddag was gevuld met winkelen, gezellig hangen met vriendinnen, je weet wel, van die standaard meisjesdingen. Nu zie ik mijn vriendinnen wel minder, maar als ik even tijd heb ga ik wel bij ze langs. Ze wonen allemaal vlakbij, dat is wel fijn. Vaak neem ik ze ook mee op sleeptouw, naar een concert of iets anders. Mijn zus is altijd bij me, ook in het weekend. Ze is namelijk ook mijn cheografe, dus ze moet wel mee naar alle optredens en shows.” Shoppen “Wat is mis aan de weekenden voordat ik bekend werd? Het anoniem over straat kunnen gaan, lekker shoppen zonder dat iemand me herkent.” Shoppen is nu nog steeds een hoofdbestanddeel van haar weekend, het heeft zelfs professionele vormen aangenomen. “Ik heb gewoon veel verschillende kleding nodig voor concerten. Natuurlijk heb ik soms een styliste, maar het grootste deel doe ik gewoon zelf. Van shoppen krijg ik nooit genoeg. Ik heb nu wel wat meer geld dan vroeger, ja, maar ik ga nog steeds niet duizend euro uitgeven voor een kledingstuk alleen maar omdat het juiste merk er op staat.” Je zal Hind niet zo snel in een mooie jurk zien paraderen in de roddelbladen, ze heeft namenlijk een hekel aan societyfeesten, premières en alles van die aard. “Ik voel medaar niet op mijn gemak. Het is zo gemaakt, je moet er de hele avond staan te lachen en net doen alsof je mensen kent. Er word ook te veel geroddeld. Nee, geef mij dan maar een leuke avond met vrienden. Ik ga niet zo veel uit, maar laatst waren we een keer in Scheveningen, in het café Crazy Piano’s, ken je dat? Dat is een café met livemuziek en waar je zelf ook nog eens een deuntje mee kan zingen. Laatst heb ik “I’m so excited” van de Pointer Sisters gezongen. Dat was wel een succes, ja.” Zakenman “Op zondag maakt mijn moeder meestal een grote schaal couscous, waar we dan met de hele familie van genieten. De couscous van mijn moeder is de beste van allemaal, maar het geheel is ook gewoon leuk. De hele familie is er dan, ook mijn vader die we doordeweeks nogal eens moeten missen als hij voor zaken in het buitenland is. Hij is nogal een drukke zakenman. We bespreken dan de dagelijkse dingen, hoe de week was, hoe het met ons gaat. Het gaat de laaste tijd wel vaak over mij, ja. Maar er is altijd wel iemand die me tot orde roept, haha.” ______________________________________________________________________________
VARA GIDS
Kijkweek 1 ""Van Idols heb ik niet alles gezien, maar de meeste afleveringen wel. Ik kan niet meer kijken als buitenstaander, ik let op alle details. Ik heb bijvoorbeeld geziet dat ze nu oortjes in hebben, dat werkt een stuk beter. Boris sprong er vanaf het begin al uit, en JK en Marlies hebben een heel eigen stijl. Natuurlijk is IDols belangrijk. Waar was ik zonder Idols? Een jaar geleden zat ik nog in de schoolbanken, nu treed ik drie of vier keer per week ergens op. Ik sta er nog steeds 100 procent achter dat ik aan Idols heb meegedaan. Soms denk ik terug aan wat er het afgelopen jaar allemaal met me gebeurt is. Een gekkenhuis. Videoclips, een eigen album, optreden voor duizenden mensen... Maar het mooiste is en blijft dat ik mijn leven kan vullen met het maken van muziek.
Kijkweek 2 ""Via Top of the Pops volg ik de muziek die op dat moment in de hitlijst staat. Ik let er natuurlijk op hoe de artiesten het doen en hoe ze zichzelf presenteren. Bij vrouwen moet het allemaal zo mooi en liefst zo bloot mogelijk. En je ziet inderdaad wel veel dingen die op elkaar lijken, weinig originele nummers. Maar zangeressen zoals Anastacia +o( en Nellie Furtado vind ik helemaal te gek. Voor mij is Top of the pops natuurlijk een belangrijk programma. Ik ben er al voor twee singles geweest, hopeoijk binnenkort ook voor de derde. Da Ali G Show is zo droog! Het gaat helemaal nergens over, maar ik kan er wel om lachen. Echt zo'n mannetje. Wat hij draagt, klopt natuurlijk wel zoals al die rappers erbij lopen in Amerika. Hoe meer goud hoe stoerder.""
Kijkweek 3 ""Wat ik nog steeds probeer te volgen, is As the world turns. Al sinds de middelbare school. Er gebeuren altijd spannende dingen. De enige soap die nooit verveelt. Mijn ouders kijken standaard naar het Jounaal en ik kijk met ze mee. Bij ons thuis vinden we het belangrijk om te volgen wat er in de wereld gebeurt. Heel af en toe zie ik Costa! om te kijken hoe ze acteren. Of het een beetje geloofwaardig is. Meestal vind ik het wel goed, ja. De locaties zijn natuurlijk erg mooi. Mijn moeder is een ontzettende fan van Barend & Van Dorp. ZVind ik ook goed. Of het nou een politicus is of een vluchteling die allemaal vreselijke dingen heeft meegemaakt: het gaat tenminste ergens over> Bovendien ben ik elke avond benieuwd wie de muzikale gast is.""
Kijkweek 4 ""OM acht uur houden we op 4 mei thuis zeker twee minuten stilte vanwege de Nationale Dodenherdenking. Heel goed dat de Tweede Wereldoorlog nog steeds wordt herdacht, want we mogen nooit vergeten dat er zoveel mensen zijn omgekomen. Ze hebben me dit jaar ook uitgenodigd om de herdenking in Amsterdam bij te wonen, maar dat heb ik bewust niet gedaan. Omdat ik zelfde oorlog niet heb meegemaakt, vind ik dat ik niet dat ik iets toevoeg. Dunja & Desie vind ik een leuk programma. Je ziet dat het er heel verschillend aan toegaat in die twee gezinnen, maar dat het Nederlandse en het Marokkaanse meisje toch vriendinnen kunnen worden. Het is allemaal heel herkenbaar voor mij. Ze hebben het Marokkaanse milieu op een geloofwaardige manier neergezet.""
Kijkweek 5 ""Ik sta zelf helemaal achter optredens op Bevrijdingsdag 2004. Dit jaar staat alles in het teken van Amnesty International, in het bijzonder de rechten van vrouwen in Irak. Bevrijdingsdag is een mooie dag om feest te vieren en je in te zetten voor zo'n goed doel. Ik treed op met She Got Game in Holland, van Leoni Jansen: acht vrouwen die in allemaal verschillende talen zingen. Samen doen we in ieder geval het nummer Freedom. IK doe ook nog een aantal eigen nummers. Ik ben van plan Don't look any further te zingen en sowieso Fado-mae, omdat dat over de mooie dingen in het leven gaat. Ik sta op vijf verschilende festivals, maar volgens mij ga ik niet in de heli, ik weet niet precies waarom. Natuurlijk is dat jammer, iedereen wil die kik toch wel een keer meemaken.""
Kijkweek 6 ""Bij de vreemde eend hangt het er een beetje vanaf over welk beroep het gaat. Maar ik vind het wel een grappig idee. ER vind ik echt een toppgrogramma. Je weet wel, die bekende acteur speelde er toch in mee? George Clooney, ja. Daar ben ik een grote fan van. Wat is dat, Jazzkelder? Ik wist helemaal niet dat dat bestond, joh. Ik hou erg van jazz. Lekker relaxed. Soms ga ik later op de avond nog een beetje zappen tussen de muziekzenders. Jammer dat MTV helemaal vernederlandst is. Bijna niet meer te onderscheiden van TMF. Bovendien is MTV steeds minder een muziekzender. Het wordt steeds lastiger om een clip op tv te krijgen. Gelukkig zijn mijn twee clips goed ontvangen, maar dat is niet vanzelfsprekend.""
Kijkweek 7 ""ik ben zeker een tv-kijker, maar ik zie vanwege al die optredens een stuk minder. Televisie is voor mij ontspanning. Lekker zappen of een leuke film zoeken. Voorbeschouwing van het EK in UEFA Stories laat ik aan me voorbij gaan. Toen ik nog aan atletiek deed, keek ik daar weleens naar. Maar tegenwoorden zijn er helemaal geen sportkijkers meer in huis. Ik wil zeker kijken naar Een ster in 40 dagen. Ik ben heel nieuwschierig hoe dat in elkaar zit. Ik heb zelf nog nooit een smartlap gezongen, nee. Daar moet je van houden. Ik ben wel een beetje fan van Frans Bauer +o(. ""Heb je even voor mij?"" was toch wel de klapper van het jaar. Raymann is laat zie ik regelmatig. Vooral om tante Es moet ik erg lachen. En Groeten uit Paramaribo vind ik ook heel leuk gedaan."
Vervolg op: Idols - Hind HIND! Hét idool! (deel 2) Hind deel 3. Idol is nog een understatement! Idols - Hind (deel 4) - Nog steeds hét idool! - Hind deel 5 Waar blijft ze nou? Hind: Een moderne Sheherazade (deel 6) Hind: Niet dé Idol, wel dé Ster! (deel 7) Hind: Around the World (deel 8) Hind # 9: The Voice of an Angel |
Orginial | zaterdag 20 november 2004 @ 13:23 |
Mooie OP |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 14:20 |
Hee, een nieuw topic  Die is niet compleet zonder een van mij.
Dus bij deze :  |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 14:22 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:20 schreef Tania18 het volgende:Hee, een nieuw topic  Die is niet compleet zonder een  van mij. Dus bij deze :  . En ze is zo leuk in het echt. . Ik kreeg gisteren trouwens zo'n idee dat ze hier ook weleens komt. . |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 14:23 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:22 schreef BVO het volgende:Ik kreeg gisteren trouwens zo'n idee dat ze hier ook weleens komt.  . Dat ze dan nog met jou wil praten, en niet meteen de politie belt  |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 14:26 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:23 schreef Tania18 het volgende:[..] Dat ze dan nog met jou wil praten, en niet meteen de politie belt  . Ben pas naar 4 optredens van d'r geweest. . Sommige mensen zagen d'r gisteren al voor de 35e keer. . |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 14:27 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:26 schreef BVO het volgende:[..]  . Ben pas naar 4 optredens van d'r geweest.  . Sommige mensen zagen d'r gisteren al voor de 35e keer.  . Ja, maar als ze hier meeleest en ziet dat jij helemaal geobsedeerd bent, denkt ze misschien wel dat je een stalker bent ofzoiets  |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 14:29 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:27 schreef Tania18 het volgende:[..] Ja, maar als ze hier meeleest en ziet dat jij helemaal geobsedeerd bent, denkt ze misschien wel dat je een stalker bent ofzoiets  Geobsedeerd. . Ze is gewoon leuk. .
En als ik niks over haar post doet niemand het. . |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 14:31 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:29 schreef BVO het volgende:[..] Geobsedeerd.  . Ze is gewoon leuk.  . En als ik niks over haar post doet niemand het.  . Was ook maar een grapje hoor  Maar is het nou niet frustrerend om iedere keer met haar te praten zonder dat het verder iets wordt? |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 14:34 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:31 schreef Tania18 het volgende:[..] Was ook maar een grapje hoor  Maar is het nou niet frustrerend om iedere keer met haar te praten zonder dat het verder iets wordt? Dit was de eerste keer pas dat ik d'r sprak hoor. . Het hoeft ook nisk te worden hoor, zijn nog genoeg andere leuke meisjes in deze wereld. . Al is ze verder wel m'n type ja. . Maar goed, dat zijn er wel meer bij mij. . |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 14:36 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:34 schreef BVO het volgende:[..] Dit was de eerste keer pas dat ik d'r sprak hoor.  . Het hoeft ook nisk te worden hoor, zijn nog genoeg andere leuke meisjes in deze wereld.  . Al is ze verder wel m'n type ja.  . Maar goed, dat zijn er wel meer bij mij.  . Je zat een paar weken geleden ook al op te scheppen dat je haar gesproken had |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 14:39 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:36 schreef Tania18 het volgende:[..] Je zat een paar weken geleden ook al op te scheppen dat je haar gesproken had Ik? Nee hoor. . Althans, niet irl, alleen d'r zus. . Een keer tijdens het optreden zei ze een paar dingen enzo, maar verder niet hoor. . |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 14:45 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:39 schreef BVO het volgende:[..] Ik? Nee hoor.  . Althans, niet irl, alleen d'r zus.  . Een keer tijdens het optreden zei ze een paar dingen enzo, maar verder niet hoor.  . Oh, dan had ik het zeker verkeerd begrepen Die knappe zus? |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 14:47 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:45 schreef Tania18 het volgende:[..] Oh, dan had ik het zeker verkeerd begrepen Die knappe zus? Ja. . Die zus die eigenlijk nog knapper is dan Hind zelf. . |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 14:48 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:47 schreef BVO het volgende:[..] Ja.  . Die zus die eigenlijk nog knapper is dan Hind zelf.  . nog knapper  |
Duiveltja | zaterdag 20 november 2004 @ 15:02 |
Voor slowchat hebben we tadaaaa:
ShowChat #94: Hoe kan je ZOWIEE nou vergeten!!!!  |
Duiveltja | zaterdag 20 november 2004 @ 15:08 |
Komt er ook nog een single aan? |
Christine | zaterdag 20 november 2004 @ 15:09 |
quote: Wat een vies plaatje zeg  |
Duiveltja | zaterdag 20 november 2004 @ 15:11 |
Dat teken dat ze maakt met haar vingers staat in Engeland gelijk aan de middelvinger |
Christine | zaterdag 20 november 2004 @ 15:13 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 15:11 schreef Duiveltja het volgende: Dat teken dat ze maakt met haar vingers staat in Engeland gelijk aan de middelvinger 
[ Bericht 16% gewijzigd door Christine op 20-11-2004 15:22:32 ] |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 15:22 |
quote: Dit is slowchat over Hind, die niet echt gewenst is in SC. . |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 15:23 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 15:13 schreef Christine het volgende:[..]  Je hoefde het niet te editten hoor. . |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 15:24 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 15:08 schreef Duiveltja het volgende: Komt er ook nog een single aan? Van dit album niet meer. Voorjaar 2005 verschijnt haar tweede album. |
Christine | zaterdag 20 november 2004 @ 15:32 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 15:23 schreef BVO het volgende:[..] Je hoefde het niet te editten hoor.  . Ze leest toch mee?  (Waaruit maakte je dat op eigenlijk? Zei ze iets over mij? ) |
Christine | zaterdag 20 november 2004 @ 15:33 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 15:24 schreef BVO het volgende: Voorjaar 2005 verschijnt haar tweede album. Hét grote moment waar we al lang op zitten te wachten...!
 |
Tom_Tom- | zaterdag 20 november 2004 @ 15:36 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:29 schreef BVO het volgende:En als ik niks over haar post doet niemand het.  . Heuj. |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 15:36 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 15:09 schreef Christine het volgende:[..] Wat een vies plaatje zeg  Ik vond m'n foto's juist zo mooi gelukt. . |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 15:39 |
Heb trouwens ook nog veel filmpjes in de aanbieding. . Was alleen zo slim om de digicam verticaal te houden, waardoor het beeld bij het afspelen op z'n zij ligt. . |
Christine | zaterdag 20 november 2004 @ 15:39 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 14:29 schreef BVO het volgende:En als ik niks over haar post doet niemand het.  . Omdat niemand anders haar aardig vind?  |
Tom_Tom- | zaterdag 20 november 2004 @ 15:45 |
voor het goede leven. |
Christine | zaterdag 20 november 2004 @ 15:54 |
Gaat dat over Hind? 
 |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 16:53 |
Eerlijk gezegd... vind ik Hind er best mooi uitzien op die foto's |
BVO | zaterdag 20 november 2004 @ 16:57 |
quote: Nou.. vertel.. waarom opeens een positieve opmerking? .
Vind zelf dat m'n foto's ook goed gelukt zijn. . In het echt is ze ook een stuk mooier dan op tv enzo. . |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 17:03 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 16:57 schreef BVO het volgende:[..] Nou.. vertel.. waarom opeens een positieve opmerking?  . Vind zelf dat m'n foto's ook goed gelukt zijn. . In het echt is ze ook een stuk mooier dan op tv enzo. . Ik vind haar nog wel een vies kind, maar ze staat op zich wel goed op die foto's  |
Tom_Tom- | zaterdag 20 november 2004 @ 17:10 |
quote: Ze ziet er ook heel mooi uit daar. . |
Christine | zaterdag 20 november 2004 @ 18:55 |
Toch vind ik haar op deze foto het mooist!
 |
Tom_Tom- | zaterdag 20 november 2004 @ 19:37 |
Zelfs Cor Bakker is fan van Hind.
Bron: Dit was het Nieuws. |
Tania18 | zaterdag 20 november 2004 @ 19:37 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 19:37 schreef Tom_Tom- het volgende: Zelfs Cor Bakker is fan van Hind.
Bron: Dit was het Nieuws.  Ik schrijf net hetzelfde in het Showchat topic  |
Dizer | zondag 21 november 2004 @ 11:28 |
Hind 

Leuke foto's daarboven. Volgens mij is Hind echt de enige Idol die nog actief is. Zelfs Boris doet niks meer Maar goed, en terecht, Hind was ook DE beste van allemaal en op de tweede plaats Irma  |
BVO | zondag 21 november 2004 @ 18:17 |
Hind gaat naar India. .
De agenda:
Ma. 22-11-2004 --:-- (India) Vertrek vanuit Amsterdam. Aankomst in de avond in Chennai.
Di. 23-11-2004 --:-- (India) Eerste kennismaking met het Working Women’s Forum, de staf en mevrouw Jaya Arunachalam, de president. In een regionale bijeenkomst waar een groot aantal vrouwen bijeenkomt, maakt Hind kennis met verschillende kredietneemsters. Elk met een persoonlijk en aangrijpend levensverhaal. Hind bezoekt de regiobank in Chennai op het kantoor van het WWF.
Wo. 24-11-2004 --:-- (India) Hind bezoekt de diverse markten en wijken in Chennai met Hinds team en de bekende kunstenaar. De markten zijn bijzonder kleurrijk en druk bezocht. De vrouwen verkopen vis, groente, zelfgemaakte sieraden, brood, koekjes van gegist deeg en snoepwaar.
Do. 25-11-2004 --:-- (India) Hind brengt een bezoek aan de markten en wijken in Chennai. Er is voldoende tijd voor Hind's creatieve werk.
Vr 26-11-2004 --:-- (India) ’s Morgens vertrekt Hind met auto’s naar Kanchipuram. De zijdewevers van Kanchipuram zijn wereldwijd bekend en blinken uit door een bijzondere kwaliteit en prachtige gebruik van intense kleuren. Op straat en in de huizen kan Hind tot 12 uur het weven van grote lappen zijde van dichtbij zien. De hitte jaagt de meeste arbeiders daarna hun huizen in.
Za. 27-11-2004 --:-- (India) Op deze dag heeft Hind alle tijd om uw inspiratie uit te werken en ervaringen uit te wisselen.
Zo. 28-11-2004 --:-- (India) Een excursie door het stadje Kanchipuram mag niet ontbreken. Het is een van de zeven heilige steden van India. De beroemde tempels liggen over het stadje verspreid. Hind heeft voldoende tijd voor de creatieve verslaglegging.
Ma. 29-11-2004 --:-- (India) Zelfde als zondag, Een excursie door het stadje Kanchipuram mag niet ontbreken. Het is een van de zeven heilige steden van India. De beroemde tempels liggen over het stadje verspreid. Hind heeft voldoende tijd voor de creatieve verslaglegging.
Di. 30-11-2004 --:-- (India) Dit is alweer de laatste dag. Tijd om de terugreis voor te bereiden.
Wo. 01-12-2004 --:-- (India) Hind neemt de nachtvlucht naar Frankfurt en vliegt daarna door naar Amsterdam.
Do. 02-12-2004 --:-- ’s Morgens komt Hind aan op Schiphol.
Vr. 03-12-2004 --:-- Hind is jarig!! Za. 11-12-2004 20:00 Koningshof in Veldhoven. Ma. 20-12-2004 20:30 Uitzending Tros, Hind bij Malando in Amsterdamse Theater Tuschinski. Zo. 26-12-2004 20:00 Uitzending The Box, Herhaling van Hind P.U.R.E optreden. |
Tom_Tom- | zondag 21 november 2004 @ 18:21 |
Dat wordt feest op 3 december.
Ben je uitgenodigd, BVO? |
Dizer | zondag 21 november 2004 @ 18:30 |
Hey, ze is tegelijk jarig met mijn moeder  |
BVO | zondag 21 november 2004 @ 18:40 |
quote:Op zondag 21 november 2004 18:21 schreef Tom_Tom- het volgende: Dat wordt feest op 3 december.
Ben je uitgenodigd, BVO? Heb een tentamen die dag. . Nja, die maak ik dan maar niet. . |
BVO | zondag 21 november 2004 @ 18:46 |
Ze vertelde vrijdag trouwens nog dat ze voor haar nieuwe album een zelfgeschreven engelstalig nummer in fado-sfeer heeft opgenomen. . |
BVO | zondag 21 november 2004 @ 18:47 |
Oh ja, verder zei ze nog dat ze zelf de albumversie van Sure as ook veel mooier vond dan de singleversie en heeft ze ook een nummer geschreven dat gaat over Marokko en het gevoel dat ze heeft als ze daar komt. . |
BVO | zondag 21 november 2004 @ 19:13 |
Caroline Keyl over Hind:
 |
Tom_Tom- | zondag 21 november 2004 @ 19:14 |
quote:Op zondag 21 november 2004 19:13 schreef BVO het volgende: Caroline Keyl over Hind: Waarom staat in het artikel Catherine? |
BVO | zondag 21 november 2004 @ 19:19 |
quote:Op zondag 21 november 2004 19:14 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Waarom staat in het artikel Catherine? Ik had eerst Caroline Tensen neergezet, omdat dat er bijstond. . Maar editte het verkeerd blijkbaar. . |
Christine | zondag 21 november 2004 @ 19:37 |
Wat is creatieve verslaglegging? Knippen en plakken met kraaltjes zeker?
 |
BVO | zondag 21 november 2004 @ 19:41 |
quote:Op zondag 21 november 2004 19:37 schreef Christine het volgende:Wat is creatieve verslaglegging? Knippen en plakken met kraaltjes zeker?  Dat vroeg ik me dus ook af. . Ach ja, ze is creatief genoeg om wat leuks te doen. . |
Christine | zondag 21 november 2004 @ 19:55 |
quote:Op zondag 21 november 2004 19:13 schreef BVO het volgende:Caroline Keyl over Hind: [ afbeelding] Niet arrogant???  Grapje zeker  |
BVO | zondag 21 november 2004 @ 19:58 |
quote:Op zondag 21 november 2004 19:55 schreef Christine het volgende:[..] Niet arrogant???  Grapje zeker  Is ze ook niet. .
En ik durf te wedden dat al die rancune van jou jegens Hind alleen maar voortkomt uit de afwijzing van je fansite. . . |
BVO | donderdag 2 december 2004 @ 17:20 |
Hind is morgen jarig. . .
Ze is vandaag teruggekomen uit India, of ze moet nog komen, dat weet ik niet. .
Wat stukjes uit haar dagboek op www.hind.nl , waar ze verslag deed. .
quote:Samen met muzikant Tjeerd van Zanen ben ik op uitnodiging van de Rabobank Foundation op bezoek in India. Ik ben hier samen met medewerkers en leden van de Rabobank. Deze mensen leggen met hun creatieve talenten het werk en leven van Indiase vrouwen vast. Rabobank steunt namelijk de Indiase vrouwenorganisatie WWF in Chennai. WWF verstrekt kleine leningen waarmee arme vrouwen zelf een bedrijfje kunnen opstarten om in hun levensonderhoud te voorzien.   Vooraf was ik heel benieuwd naar de verhalen van de Indiase vrouwen. Over wat zij allemaal hadden meegemaakt en ook hoe zij bij het WWF terecht zijn gekomen. In de twee dagen dat ik hier ben, heb ik enorm veel verhalen gehoord. Ik ben diep onder de indruk. Toen ik luisterde naar een vrouw vond ik het opmerkelijk dat ze zich helemaal opoffert voor het gezin. Haar kinderen gaan voor alles. De meeste mannen doen weinig voor het gezin, een deel van het geld dat ze verdienen gaat op aan drank. De vrouwen zijn ontzettend dankbaar dat ze steun krijgen van het WWF waardoor ze in staat zijn om zelfstandig voor het gezin te zorgen. Met het geleende geld kunnen ze bijvoorbeeld groente, vis of fruit verkopen, of allerlei andere zelfgemaakte producten. Met de opbrengst ervan onderhouden ze hun gezin en betalen ze de lening af. Ik heb diep respect voor het zware werk van deze vrouwen, ze maken op mij een trotse en krachtige indruk. Je kunt wel geld geven aan deze mensen, maar dan is de kans groot dat het geld niet goed wordt besteed.  Door vrouwen geld te lenen zijn ze in staat met een eigen handeltje geld te verdienen. Dit geeft de vrouwen zelfrespect. Het maakt ze trots en stimuleert ze enorm. Van al de indrukken die ik krijg en inspiratie die ik opdoe, ga ik samen met Tjeerd aan een nummer werken. We zijn op zoek naar Indiase muzikanten die ons hierbij kunnen helpen. Het lijkt ons helemaal te gek als het nummer Indiase invloeden heeft. Ik kijk uit naar de komende dagen waarin ik in een studio aan het werk ga. Over een paar dagen kom ik bij jullie terug en vertel ik meer over mijn tijd in Chennai. Liefs Hind
quote:Inmiddels ben ik een week in India. Naast ontmoetingen met Indiase vrouwen heb ik op mijn hotelkamer veel met Tjeerd aan onze song gewerkt. We hebben samen een tekst geschreven waarin we onze Indiase ervaringen hebben verwerkt.   Zo hebben we als groep van de Rabobank enkele grote vrouwenbijeenkomsten in de wijken van Chennai bijgewoond. Er waren steeds zo’n 300 vrouwen aanwezig, waarbij ze ons hun levensverhaal vertelden. Ter afsluiting speelden Tjeerd en ik een aantal nummers waaronder Fado-mae en Weak. Ik vond het heel bijzonder dat de Indiase vrouwen heel intens en aandachtig naar ons luisterden. De blijheid en ook de dankbaarheid, dat wij voor ze optraden, was duidelijk van hun gezicht af te lezen. Ik hoop dat ze door dit optreden even hun dagelijkse zorgen zijn vergeten en inspiratie hebben opgedaan om verder te gaan met hun leven.  Afgelopen zaterdag heb ik kennisgemaakt met een Indiaas orkest bestaande uit 15 personen. We hebben de orkestleden ons idee voor de nieuwe song laten horen om te kijken welke Indiase muziekinstrumenten er goed bij passen. Ik was erg onder de indruk van de sitar. Dit is een snaarinstrument waaruit prachtige klanken komen. Ook de tabla’s vonden Tjeerd en ik erg geschikt voor onze nieuwe song. Maandag en dinsdag gaan Tjeerd, het orkest en ik de studio in om onze song af te maken. We zijn erg benieuwd met welk resultaat we in Nederland aankomen. Liefs Hind |
Tania18 | donderdag 2 december 2004 @ 17:37 |
quote:
Gefeliciteerd Hind 

 |
Tom_Tom- | donderdag 2 december 2004 @ 18:16 |
Wat een heldin is het ook. . |
BVO | donderdag 2 december 2004 @ 18:18 |
Op www.hind.nl staat trouwens ook nog een derde verslag. Die staat alleen niet op de Rabobanksite, dus ik kan hem niet copy/pasten. . |
-Vaduz- | vrijdag 3 december 2004 @ 10:16 |
Alle fans hier, gefeliciteerd met Hind!  |
Orginial | vrijdag 3 december 2004 @ 15:46 |
Gefeliciteerd Hind. |
Tom_Tom- | vrijdag 3 december 2004 @ 19:29 |
Gefeliciteerd, Hind. |
Dada | vrijdag 3 december 2004 @ 22:25 |
Hij komt nu wel in mijn Actieve Topics te staan maar goed 
Ik moet even zeggen (van mezelf, word niet gedwongen ofzo) wat een mooie openingspost. |
Dada | vrijdag 3 december 2004 @ 22:27 |
O ja en:
GEFELICITEERD HIND !!!

Vond jou toch echt wel de beste van Idols 1 (en 2). |
BVO | vrijdag 3 december 2004 @ 22:32 |
Dat zal ze leuk vinden om te lezen, Dada. . |
Dada | vrijdag 3 december 2004 @ 22:37 |
quote:
Denk niet dat Hind zit te wachten op commentaar van de dorpsgek van SHO 
Alhoewel ze luisterde ook naar die mummie en die blanke koe met krulletjes  |
BVO | vrijdag 3 december 2004 @ 23:08 |
Oh ja.
Hind is verhuisd.
Ik dacht, ik meld het ff.
. |
Timmai | vrijdag 3 december 2004 @ 23:33 |
quote: want.. ze neemt de telefoon niet meer op?  |
Dada | vrijdag 3 december 2004 @ 23:40 |
quote:
He BVO heb jij ook persoonlijk contact met Hind? Lekker bellen of samen een avondje Holland Casino ofzo? Of ben je gewoon een fan die haar weleens spreekt bij haar concerten? |
Tania18 | zondag 5 december 2004 @ 13:56 |
quote: Ze is verhuisd om te ontsnappen aan al die telefoontjes van BVO elke dag |
Tom_Tom- | zondag 5 december 2004 @ 14:00 |
"Hallo, met Hind." "Hoi Hind, met Bo..." "Tuut tuut tuut." |
Tania18 | zondag 5 december 2004 @ 14:11 |
quote:Op zondag 5 december 2004 14:00 schreef Tom_Tom- het volgende:"Hallo, met Hind." "Hoi Hind, met Bo..." "G_&%#domme hoe vaak moet ik nou nog zeggen dat je me met rust moet laten!!! Was dat straatverbod nog niet genoeg? Vuile (&%$ nog 1 keer en ik laat je voorgoed opsluiten!" |
Tom_Tom- | zondag 5 december 2004 @ 14:12 |
quote: "En als je ook maar 1 fansite durft te maken wurg ik je!" |
BVO | zondag 5 december 2004 @ 20:37 |
Ik heb d'r adres nog niet eens. . Wel d'r postbusadres, maar daar kan ik weinig mee. . |
Dada | zondag 5 december 2004 @ 20:38 |
quote:Op zondag 5 december 2004 20:37 schreef BVO het volgende:Ik heb d'r adres nog niet eens.  . Wel d'r postbusadres, maar daar kan ik weinig mee.  . Kuch!!  |
Christine | maandag 6 december 2004 @ 09:34 |
Ik heb wel d'r adres en email adres  |
BVO | maandag 6 december 2004 @ 10:22 |
D'r adres dus niet meer. . |
Dada | maandag 6 december 2004 @ 10:35 |
quote: Ahum!  |
Christine | maandag 6 december 2004 @ 11:05 |
Maar wel email adres  En blij dat ik ermee ben...  |
Christine | maandag 6 december 2004 @ 11:06 |
quote:  |
buzzer | maandag 6 december 2004 @ 11:50 |
Bij Popstars mochten ze willen dat er eentje zo kon zingen als Hind...... |
marky | maandag 6 december 2004 @ 19:00 |
Ik heb begrepen dat Hind weg is bij AT Productions. Wat zou daar gebeurd zijn?
Edit: het staat op haar site, per 31/12/04 |
Sanneke | maandag 6 december 2004 @ 19:18 |
er werd net bij Wout op BNN verteld dat Hind zwanger is..serieus, geen geintje! (althans, het werd echt gezegd) |
Tom_Tom- | maandag 6 december 2004 @ 19:24 |
quote:Op maandag 6 december 2004 19:18 schreef Sanneke het volgende:er werd net bij Wout op BNN verteld dat Hind zwanger is..serieus, geen geintje! (althans, het werd echt gezegd) Nou BVO, heb je ons nu iets te zeggen? . |
Christine | maandag 6 december 2004 @ 19:30 |
Hind krijgt een klein Bobje....  |
BVO | maandag 6 december 2004 @ 21:02 |
Valse geruchten. . |
BVO | maandag 6 december 2004 @ 21:55 |
quote:Op maandag 6 december 2004 19:00 schreef marky het volgende:Ik heb begrepen dat Hind weg is bij AT Productions. Wat zou daar gebeurd zijn? Edit: het staat op haar site, per 31/12/04 Klopt, beslissing komt van Hind uit en is in goed overleg genomen. |
marky | maandag 6 december 2004 @ 22:16 |
quote: Ik kan het mij wel voorstellen. Anderhalf jaar zingen op bedrijfsfeesten en zien dat Boris en Jim wel met eigen band mogen touren langs de theaters. |
BVO | maandag 6 december 2004 @ 22:20 |
quote:Op maandag 6 december 2004 22:16 schreef marky het volgende:[..] Ik kan het mij wel voorstellen. Anderhalf jaar zingen op bedrijfsfeesten en zien dat Boris en Jim wel met eigen band mogen touren langs de theaters. Een marginaal deel van haar optredens zijn bedrijfsfeesten. Hind treedt ook zeer regelmatig met een voltallige band op. Een theatershow volgt nadat haar tweede album voltooid is, aangezien ze daar nu erg druk mee is.
Je bent niet goed geïnformeerd blijkbaar. . |
BVO | maandag 6 december 2004 @ 22:26 |
Oh ja, Mouna is vandaag jarig. . |
-Vaduz- | dinsdag 7 december 2004 @ 00:04 |
Ik zie Hind net zoals Jamai wel in het musicalwereldje verschijnen. Er is gewoon geen publiek voor haar muziek. |
Svensational | dinsdag 7 december 2004 @ 02:21 |
quote: hier is nog geen antwoord op gegeven  |
BVO | dinsdag 7 december 2004 @ 11:46 |
quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:04 schreef -Vaduz- het volgende:Ik zie Hind net zoals Jamai wel in het musicalwereldje verschijnen. Er is gewoon geen publiek voor haar muziek. Ze heeft talent genoeg ja voor die wereld. Publiek is er echter zeker wel. Ok, het is niet het BReeZaH-publiek dat nog massaal singles koopt waardoor ze nummer 1 hits scoort, maar een meer volwassen publiek. Als je ziet hoeveel volwassen mensen naar haar optredens komen om naar haar te luisteren, kan je moeilijk zeggen dat er geen publiek is.
Sowieso heeft ze het tot dusver heel goed gedaan. Haar eerste album staat al meer dan 40 weken in de top 100 en staat er nog stééds in. Dat je zelf niet veel van iemand hoort wil niet zeggen dat het niet goed met diegenes carrière gaat. |
Tania18 | dinsdag 7 december 2004 @ 12:04 |
quote: Oh oh BVO wordt geirriteerd  |
Tania18 | dinsdag 7 december 2004 @ 12:04 |
Oh wacht, dat bedoelde je niet |
marky | dinsdag 7 december 2004 @ 12:05 |
quote:Op maandag 6 december 2004 22:20 schreef BVO het volgende:[..] Een marginaal deel van haar optredens zijn bedrijfsfeesten. Hind treedt ook zeer regelmatig met een voltallige band op. Een theatershow volgt nadat haar tweede album voltooid is, aangezien ze daar nu erg druk mee is. Je bent niet goed geïnformeerd blijkbaar.  . Of die Theatertour er komt ligt toch aan haar management. En volgens mij treed ze alleen op met de memory's band en dat is niet haar eigen band dacht ik. Maargoed we wachten af. |
Svensational | woensdag 8 december 2004 @ 06:35 |
quote: BVO, Christine en ik worden genegeerd |
Dada | woensdag 8 december 2004 @ 09:31 |
quote: En ik niet wou je zeggen? 
 |
Christine | woensdag 8 december 2004 @ 15:49 |
quote:'05 moet het jaar van Hind worden -------------------------------------------------------------------------------- Het is alweer even geleden dat de eerste cd van de Idols finaliste uitkwam. Maar ze is nu druk met de voorbereidingen van een goede opvolger. Dit nieuwe album wordt volgens Hind heel anders dan haar debuut. Hind vertelt: "Het volgende album zal meer Hind zijn. Het gaat veel meer de Arabische kant op." Ook heeft Hind zélf een aantal nummers geschreven. Ze vertelt: "Ik kan natuurlijk niet van mezelf verwachten dat ik een heel album volschrijf. Er komen ongeveer drie eigen-nummers op het album." Naast het nieuwe album heeft de zangeres nog meer ideeën. "Er zijn plannen om naar het buitenland te gaan. Maar in januari en februari ga ik in ieder geval de studio in," aldus Hind. Deze week werd ook bekend dat Hind heeft gebroken met haar management. Idols-jurylid Edwin Jansen was haar manager. Hind zegt hierover: "Er is geen reden voor de breuk. We hebben elkaar de hand geschud. En ieder gaat gewoon zijn eigen weg." Het nieuwe album van Hind ligt in de loop van volgend jaar in de winkel. www.noordzeefm.nl Dus. Volgend jaar, inclusief baby-yoga-soundtrack en coming-out! |
BVO | woensdag 8 december 2004 @ 15:52 |
"Er is geen reden voor de breuk".
Wat een lariekoek, óveral is een reden voor, Hind.
"Er zijn plannen om naar het buitenland te gaan."
Doe nou niet. . |
Christine | woensdag 8 december 2004 @ 16:02 |
quote: Hopelijk een enkele reis Timboektoe  |
BVO | woensdag 8 december 2004 @ 17:55 |
Ik denk dat ze in o.a. de Arabische landen veel succes kan boeken. Een echte wereldwijde carrière zie ik er niet heel snel aankomen. |
Hind. | woensdag 8 december 2004 @ 18:53 |
Sanneke: ik ben niet zwanger. |
Dada | woensdag 8 december 2004 @ 18:56 |
quote: Hoe is jouw relatie met Bob (o.b.a. BVO)? Zeg maar "ik heb hem gezien op mijn concerten" of "hij ligt weleens voor de deur bij mijn huis" enz. |
Hind. | woensdag 8 december 2004 @ 19:00 |
DaDa: wat een persoonlijke vraag! |
Bupatih | woensdag 8 december 2004 @ 19:03 |
quote:Op woensdag 8 december 2004 18:56 schreef Dada het volgende:[..] Hoe is jouw relatie met Bob (o.b.a. BVO)? Zeg maar "ik heb hem gezien op mijn concerten" of "hij ligt weleens voor de deur bij mijn huis" enz. 
DaDa noemt ze jou.  |
Dada | woensdag 8 december 2004 @ 19:04 |
quote: Ja m’n neus. Kom op nou niet preuts zijn he, daar verkoop je geen platen mee Dus vertel op 
Het is trouwens Dada |
Hind. | woensdag 8 december 2004 @ 19:08 |
Dada (nu wel goed;)): nee, hij heeft nog nooit voor mijn deur gelegen! |
Dada | woensdag 8 december 2004 @ 19:11 |
quote: Ja 
Oké maar jullie bellen wel? Ontmoeten elkaar buiten de feestelijkheden om? Eerlijk antwoorden he Hind, je weet wat Allah doet met leugenaars. |
Hind. | woensdag 8 december 2004 @ 19:16 |
Dada: mijn privé-leven is privé!;) |
Tania18 | woensdag 8 december 2004 @ 19:17 |
Nou BVO met die intelligente antwoorden krik je het imago van Hind wel op  |
Dada | woensdag 8 december 2004 @ 19:20 |
quote: Ik vraag alleen of je Bobbie weleens spreekt buiten de concerten om? Dat kun je toch wel beantwoorden? Ik vraag niet of hij je weleens van achteren doorboort ofzo  |
Christine | woensdag 8 december 2004 @ 19:45 |
Een nieuwe user genaamd Hind  Wat hinderlijk 
Maar goed, BVO Hind vertel eens waarom je geen fansite wilde? |
Dada | woensdag 8 december 2004 @ 19:47 |
quote: Is dat niet wat te privé  |
Tom_Tom- | woensdag 8 december 2004 @ 19:52 |
Wat leuk, Hind is een kloon van mij. . |
Christine | woensdag 8 december 2004 @ 20:25 |
quote: Hind's beroep: zwangeres 
Ik vind dat klonen-gedoe wel een beetje hinderachtig hoor  |
mark_03 | woensdag 8 december 2004 @ 20:55 |
Weet gewoon niks te zeggen... tvp |
BVO | woensdag 8 december 2004 @ 21:17 |
Hind stond vandaag centraal in de rubriek "Mijn Idool" in het Algemeen Dagblad.quote:Rubriek AD Kids - Mijn Idool
Hind voelt zich zelfverzekerder Door Marjorie Tjon a Fong
Gouda is niet alleen de stad van stroop-wafels, maar ook de woonplaats van ex-Idool Hind (19). AD Kids mocht aanschuiven. Hinds nieuwe cd Around the World.Vera Klaasen (13), Jenneke Baart (11) en Kelly in 't Veld (11) vragen haar daar het hemd van het lijf: over haar nieuwe album, haar zussen, spieken en over Tweetie de Derde. Vera: Kun je al wat vertellen over je nieuwe cd?Ik ben nu druk bezig met het uitkiezen van liedjes voor mijn nieuwe cd, die waarschijnlijk volgend voorjaar klaar is. Deze cd laat meer van mezelf zien. Het is een mix van moderne popmuziek met Arabische invloeden. Misschien vergelijkbaar met Shakira, maar ik heb wel duidelijk mijn eigen stijl. Qua zang ben ik zelfverzekerder geworden. Ik heb meer gezien, meer meegemaakt en weet ook beter welke nummers ik wil zingen. Ook schrijf ik nu zelf liedjes. Daar gaat best veel tijd in zitten. Bijvoorbeeld over Marokko. Over hoe het voelt als je daar bent, want het is toch mijn tweede thuis. Een keer per jaar zie ik daar mijn lieve opa en mijn familie. Jenneke: Wat is je leukste Idols-ervaring?Ik was 17 jaar en alles was nieuw. Het leukste was het 'keten' na een lange dag repeteren. Eigenlijk moesten we vroeg naar bed. Maar daar hadden we geen zin in. We bestelden pizza en gingen met zijn allen nog zingen, gek doen. Kelly: Heb je vóór Idols al gezongen?Toen ik 13 was, zong ik al in een musical in groep acht. Mensen spoorden me aan iets met mijn stem te doen. Ik volgde cabaretlessen en deed ook aan talentenjachten mee. Lange tijd was ik bang de boot te missen. Andere leeftijdsgenoten braken wel door, en ik was bang over te blijven en pas op mijn 20ste te worden ontdekt. Maar toen kwam Idols en raakte alles in een stroomversnelling. Vera: Ben je zenuwachtig tijdens een optreden?Bij een optreden met weinig mensen ben ik wel een beetje zenuwachtig. Dan lijkt het alsof je kritischer wordt bekeken. Maar met een groot publiek geeft het juist een kick: 'Wow, zoveel mensen!'. Bij de Nijmeegse Vierdaagse stond bijvoorbeeld het hele plein vol. Dat is genieten. Kelly: Kun je goed met je zussen opschietenIk heb twee zussen van 25 en 20 jaar. Mijn oudste zus woont niet meer thuis. Mijn jongste zus en ik wonen nog bij mijn ouders in Gouda. Mijn jongste zus Mouna danst mee tijdens mijn optreden en geeft me dansles. Ze is erg perfectionistisch en ik moet alles wel 10.000 keer oefenen. Maar goed, we zijn allebei ambitieus. En ook onze stemmen lijken op elkaar. Als we melig zijn, nemen we mensen in de maling. Dan kom ik aan de telefoon in plaats van Mouna en doe ik alsof ik mijn zus ben. Jenneke: Wat zijn je hobby's?Tien jaar lang deed ik aan atletiek. Hardlopen vind ik nog steeds fijn. En ik krijg dansles van mijn zus. Ik probeer drie keer per week te oefenen. Daar krijg je ook een goede conditie van. Winkelen is niet leuk meer. Niet omdat ik word aangegaapt, dat valt in Gouda wel mee. Maar als ik echt iets nieuws nodig heb voor een optreden, dan is het stressen omdat je écht iets moet vinden. Kelly: Heb je een huisdier?Al vier jaar heb ik een parkiet, Tweetie de Derde. Helaas heeft hij al twee voorgangers gehad. Tweetie is erg lief. Hij geeft kusjes en komt ook aan tafel als we gaan eten. Op mijn schouder snoept hij dan wat cruesli mee. Jenneke: Spiekte je vroeger op school?Regelmatig had ik een briefje in mijn etui of schreef ik teksten op mijn hand. Ik had een hekel aan wiskunde, maar was erg goed in talen. En muziek en gym waren ook favoriet. Vera: Hoe is het om op de voorkant van een tijdschrift te staan?Te gek om jezelf zo terug te zien. Maar ik besef ook hoe hard het is gegaan. Sterren die je vroeger op tv zag of waar je vroeger tegenop keek, geef je nu een hand. Zo had ik vorige week nog een onderonsje met de zanger Lee Towers. Kelly: Wat is je leukste herinnering van vroeger?Toen ik een jaar of 7 was, was ik op op de bruiloft van de dochter van een kennis. Ik was bruidsmeisje en droeg een prachtige jurk. Die heb ik nog steeds. Mijn zussen baalden, want die hadden niet zulke mooie kleding aan. Overdag was ik bij de fotosessie en werd ik erg in de watten gelegd. 's Avonds was er een feest met een buikdanseres én Lee Towers. Nog steeds heb ik een foto waarop ik naar hem opkijk met een blik: dit wil ik later ook! Het raakt me dat ik hem nu als een collega kan aanspreken. |
Christine | woensdag 8 december 2004 @ 21:30 |
quote: Zo had ik vorige week nog een onderonsje met de zanger Lee Towers. Wel verdacht dat daarna de roddel kwam dat ze zwanger is...  |
Tom_Tom- | woensdag 8 december 2004 @ 23:28 |
Lee is wel een ouwe snoepert ja. . |
Svensational | donderdag 9 december 2004 @ 01:22 |
quote:  |
Svensational | donderdag 9 december 2004 @ 01:23 |
quote: En Dada nu ook |
BVO | zondag 12 december 2004 @ 20:13 |
Straks om 21:00 bij Miljoenenjacht. . |
-Vaduz- | zondag 12 december 2004 @ 20:57 |
Wat moet ze daar nou weer dan, een koffertje vasthouden? |
Tania18 | zondag 12 december 2004 @ 20:57 |
quote: Shit, dat wou ik net gaan kijken |
BVO | maandag 13 december 2004 @ 17:42 |
Nou, dat was ook maar kort. . |
mark_03 | maandag 13 december 2004 @ 18:07 |
quote: Kort maar hevig ... had d'r al een tijdje niet gezien ... Maar oh,... |
Hind. | maandag 13 december 2004 @ 22:42 |
Dank je! |
Tania18 | maandag 13 december 2004 @ 23:36 |
Ik vind de Hindkloon best lief  |
ZOWIEE | maandag 13 december 2004 @ 23:41 |
Vooral de steeds mislukkende smileys zijn schattig ja.;) |
BVO | dinsdag 14 december 2004 @ 11:17 |
Around the World is eindelijk goud geworden. . |
Tom_Tom- | dinsdag 14 december 2004 @ 12:20 |
quote: . |
Christine | dinsdag 14 december 2004 @ 15:48 |
quote: Misschien kan ze wel beter een andere avatar nemen. Eén van deze bijvoorbeeld:
    |
BVO | dinsdag 14 december 2004 @ 18:26 |
Om 22:00 komt ze bij het radioprogramma "Met het oog op morgen" op Radio 1. . |
Bupatih | dinsdag 14 december 2004 @ 18:30 |
quote: Dat zijn pas mooie foto's van haar.
 |
BVO | woensdag 15 december 2004 @ 17:36 |
A Felicidade zong ze weer prachtig. . |
BVO | woensdag 15 december 2004 @ 17:50 |
Voor wie het gemist heeft; op www.radio1.nl is de stream van "Met het oog op morgen" te beluisteren. Eerste nummer van d'r begint rond 7:57. . |
Christine | woensdag 15 december 2004 @ 18:12 |
quote: Fijn dat je even waarschuwt  |
BVO | donderdag 16 december 2004 @ 11:22 |
Fado Mae
A Felicidade |
mark_03 | donderdag 16 december 2004 @ 13:08 |
quote: De bestandsnaam is Onderweg naar Morgen het is met het oog op morgen |
BVO | donderdag 16 december 2004 @ 13:16 |
quote: Ik weet het. . Maar filmpje is er ook niet door mij opgezet hoor. . |
BVO | donderdag 16 december 2004 @ 22:48 |
Nu bij Barend en van Dorp. . |
Orginial | vrijdag 17 december 2004 @ 16:06 |
quote: BVO |
Hind. | donderdag 23 december 2004 @ 22:16 |
Wie heeft dit topic zo laag gezet? |
Bupatih | donderdag 23 december 2004 @ 22:17 |
quote: Een anti-Hind-mod. |
TheHolyOne | vrijdag 24 december 2004 @ 18:19 |
Hind ownt |
BVO | vrijdag 24 december 2004 @ 18:21 |
Zeker! .
Kan niet wachten op d'r nieuwe album. . |
BVO | zaterdag 1 januari 2005 @ 16:26 |
Van www.hindfan.tk :quote:Het nieuwe jaar is begonnen. 2005. Maar wat we zeker niet mogen vergeten is de ramp in azië, die nu al ruim 125.000 mensen het leven heeft gekost. Er moet veel hulp naar dat gebied toe. Hind was meer dan 3 weken geleden in India, en heeft mensen leren kennen die al hun bezitten zijn verloren. Om geld in te zamelen heeft Hind meegeholpen aan de actie op televisie. Dat was donderdag op Nederland twee, 19:40. Ze zong daar het liedje "you are so beautiful". Maar ook jij kunt helpen door geld te geven aan Azie. Er is een gironummer: 555. Maar ook kun je d.m.v. een sms-je te sturen geld geven. sms GEEF naar 2020. Of er screencaps komen van het programma waarin Hind zong, weten we nog niet. Omdat het niet van tevoren bekend was heb ik het gemist. De kans is daarom erg klein, maar we doen ons best. De nieuwtjes van december 2004 kun je nalezen in het archief. Iedereen een fijn 2005. |
TamaraB | zaterdag 1 januari 2005 @ 16:31 |
Hind zingt ook mee op de benefietsingle die wordt uitgebracht. |
BVO | zondag 2 januari 2005 @ 20:51 |
De MP3 van het optreden. .
Hind - You are so beautiful |
Tom_Tom- | maandag 3 januari 2005 @ 15:56 |
quote:In de stallen van presentator Henny Huisman wordt aanstaande woensdag een benefietconcert gehouden voor de slachtoffers van de zeebeving in Azië. Onder het motto 'Noord-Holland voor Azië' treden diverse artiesten op om minimaal 20.000 euro in te zamelen voor giro 555. Onder andere Hind, Margriet Eshuijs, Imca Marina en Raffish hebben toegezegd aan het concert mee te doen.
"De beelden over kinderen die hun ouders verloren hadden en alle verhalen over zo verschrikkelijk veel doden grepen me aan. Zelf hulp verlenen kan ik niet, maar ik kan wél een avond met artiesten presenteren. Dat doe ik dus," aldus Huisman. Delen van het concert worden uitgezonden door het Shownieuws van SBS6. |
Christine | maandag 3 januari 2005 @ 18:04 |
Vandaag op TV gezien: het zijn weer hamsterweken bij de AH!
 |
Christine | maandag 3 januari 2005 @ 18:06 |
quote: Wanneer komt die uit? |
TamaraB | maandag 3 januari 2005 @ 19:25 |
Vrijdag komt de single uit, donderdag is de single voor het eerst te horen op de benefietavond. Donderdag van 14.oo uur tot 18.00 uur zendt TMF beelden uit van de opnames van de single.
Bron: trijntje.nl |
BVO | maandag 3 januari 2005 @ 19:31 |
Wat was ze weer leuk daarnet. ! |
mark_03 | maandag 3 januari 2005 @ 19:37 |
Ze zag er wat rood uit  |
BVO | maandag 3 januari 2005 @ 20:07 |
Volgens mij zat er een bruin kleurspoelinkje door d'r haar. Al toonde dat misschien zo door die oranje kleding. |
#ANONIEM | donderdag 6 januari 2005 @ 20:22 |
Heb Hind ook net bij TMF gezien. Ze was best wel aardig. Ik ben ook met de op de foto geweest....
Ik hoop dat de foto gelukt is |
BVO | donderdag 6 januari 2005 @ 20:26 |
quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:22 schreef charmed_angel het volgende:Heb Hind ook net bij TMF gezien. Ze was best wel aardig. Ik ben ook met de op de foto geweest.... Ik hoop dat de foto gelukt is Had even gevraagd of ze hier 'ns langskomt. . |
BVO | donderdag 6 januari 2005 @ 20:27 |
Uit mijn prachtige fotoboek:
http://fotoboek.fok.nl/userpics/77692_04.jpg |
mrdoctor | donderdag 6 januari 2005 @ 20:30 |
Leuk dat ze er mee komt, zelf heb ik liever een Zosja album. |
mark_03 | donderdag 6 januari 2005 @ 21:48 |
quote: Ga 'n beetje in de camera kijken als je naast Hind staat . |
BVO | donderdag 6 januari 2005 @ 22:50 |
quote: Ervoor en erna waren m'n ogen ergens anders. . En die van haar ook . |
Christine | vrijdag 7 januari 2005 @ 11:41 |
Leuk dat ze meedoet met die single, gisteren voor het eerst gezien. |
mark_03 | vrijdag 7 januari 2005 @ 11:52 |
quote:  |
Christine | vrijdag 7 januari 2005 @ 12:01 |
quote: Laat me raden, je ogen waren gericht op de nooduitgang?  |
Airelle | vrijdag 7 januari 2005 @ 13:06 |
quote: Dat ik dit niet eerder heb gelezen, een en al humor in dit topic. 
Ik vond haar optreden gister bij TMF voor Azie een beetje tegenvallen. (verkapte TVP) |
BVO | vrijdag 7 januari 2005 @ 13:30 |
quote:Op vrijdag 7 januari 2005 13:06 schreef Airelle het volgende:[..] Dat ik dit niet eerder heb gelezen, een en al humor in dit topic.  Ik vond haar optreden gister bij TMF voor Azie een beetje tegenvallen. (verkapte TVP) You are so beautiful ? Dat ze zong bij Henny ? Dat was juist hartstikke mooi. . . |
Airelle | vrijdag 7 januari 2005 @ 13:46 |
quote:Op vrijdag 7 januari 2005 13:30 schreef BVO het volgende:[..] You are so beautiful ? Dat ze zong bij  Henny  ? Dat was juist hartstikke mooi.  .  . Ik bedoelde van in de TMF Studio.
Verder doet ze het wel goed hoor . |
BVO | vrijdag 7 januari 2005 @ 16:38 |
quote: Zo gaat het hier al 10 delen achter elkaar. . Al kan ik het van Chtistine en Anita wel hebben. . |
BVO | vrijdag 7 januari 2005 @ 16:39 |
quote: Ik had eigenlijk wel een grap verwacht over Hinds optreden in de stallen van Henny. . |
BVO | vrijdag 7 januari 2005 @ 23:18 |
Voor de geïnteresseerden.. .. Hind komt morgen op de chat. . |
Airelle | vrijdag 7 januari 2005 @ 23:19 |
quote: Waar? waar? waar? waar? |
BVO | vrijdag 7 januari 2005 @ 23:20 |
Op www.hind.nl. . |
Christine | vrijdag 7 januari 2005 @ 23:37 |
Met wie zingt ze in die clip voor azie? |
BVO | vrijdag 7 januari 2005 @ 23:43 |
Dat stukje dat ze samen zingt? Met Alain Clark. Ze liepen heel de tijd al bij elkaar en ze was bij Giel Beelen ook heel positief over hem. . |
Christine | vrijdag 7 januari 2005 @ 23:47 |
Oeh...! Is ze verliefd??  |
BVO | vrijdag 7 januari 2005 @ 23:50 |
Nee joh, hij heb al een vriendin (en anders is 'ie homo, met die nichtenstem ) En ze was toch pot?! Nja, in het voorjaar weten we het. |
Christine | vrijdag 7 januari 2005 @ 23:59 |
Dat hij een vriendin heeft, betekent niet dat ze niet verliefd kan zijn op hem  |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 00:03 |
Maar Hind valt op blond, m'n liefste Christine. . |
Airelle | zaterdag 8 januari 2005 @ 10:40 |
quote: Whahaha... daar geloof ik niets van.  |
#ANONIEM | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:01 |
 |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:24 |
quote: Heb ze zelf gezegd. . . |
Tom_Tom- | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:28 |
Wat had ze voor een raar tuigje op haar hoofd bij de opnames van dat lied. |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:30 |
Dat is Marokkaans, Tom. .
Ik vond het juist mooi, dat oranje. . |
Airelle | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:46 |
quote: Oranje = toch weer een beetje Nederlands .
Maar wat is er in het voorjaar dan? Nieuw album? |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:47 |
Ja. . April, Mei geloof ik. |
Christine | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:48 |
quote: Kijk maar goed, BVO... zo kijkt ze ws ook tijdens de seks  |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:49 |
Die heeft ze niet, Christine. . |
Airelle | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:49 |
quote:Op vrijdag 7 januari 2005 23:50 schreef BVO het volgende:Nee joh, hij heb al een vriendin (en anders is 'ie homo, met die nichtenstem  ) En ze was toch pot?! Nja, in het voorjaar weten we het. Hoe kom je daar dan weer bij? |
Christine | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:49 |
quote: Waarschijnlijk een één of ander smakeloos Marokkaans halster. |
Christine | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:50 |
quote: Nóg niet, BVO... maar wat niet is kan komen En ws kijkt ze dan zo  (En ik had me nog zó voorgenomen dit jaar wat aardiger te zijn voor Hind) |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:52 |

Vind het wel goed staan. . Christine, kom zo ook even met Hind babbelen. . |
Airelle | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:53 |
Hoelaat begint het? |
Christine | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:53 |
Lijkt me leuk, hoe laat begint het? |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:53 |
quote: Waarbij? Dat pot? Dat zei Christine. . En op het tweede album zou ze onder meer zingen over waarom ze nog gee vriend heeft. . |
Airelle | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:54 |
quote:Op zaterdag 8 januari 2005 11:53 schreef BVO het volgende:[..] En op het tweede album zou ze onder meer zingen over waarom ze nog geen vriend heeft.  . Misschien omdat ze Marrokaans is enzo . |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:54 |
13:00 . Maar ze komt altijd (zoals het hoort bij allochtonen ) een half uur te laat ofzo. . http://www.hind.nl/chat/chatroom.asp |
Christine | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:55 |
quote:Op zaterdag 8 januari 2005 11:53 schreef BVO het volgende:[..] Waarbij? Dat pot? Dat zei Christine.  . En op het tweede album zou ze onder meer zingen over waarom ze nog gee vriend heeft.  . zou ze erover zingen? Ik dacht dat ze het gewoon zou verklappen op haar volgende album, dwz in het CD-boekje ofzo.
Een aantal titels van haar nieuwe nummers zijn bekend: 1. Around the galaxy 2. How I fell in love with her 3. You are so beautiful (Madeleine) 4. Winter all over again 5. Strong
 |
Christine | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:56 |
quote: Praat ze ook (zoals het hoort bij allochtonen ) als een zwerm bijen? |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:57 |
Oh Airelle, je maakt je er niet geliefd zie ik al. . |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 11:57 |
quote: Ja, ze heeft een accent. . |
Airelle | zaterdag 8 januari 2005 @ 12:02 |
quote: Ik? Nee hoor ze vinden me hardstikke aardig . |
Christine | zaterdag 8 januari 2005 @ 12:03 |
Ja, ik bijvoorbeeld  |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 16:19 |
Ik vond het best geslaagd hoor. .
Over een maand haar single dus. . |
Christine | zaterdag 8 januari 2005 @ 16:27 |
Ik vond er niks aan Ze is nog altijd even arrogant als vroeger. Wel weer grappig waren haar "fans". Waarom willen ze zo graag weten wat voor telefoon ze heeft? En nu ze weten dat Hind niet zo'n oranje armbandje draagt, gaan haar fans hem ook ineens afdoen  |
BVO | zaterdag 8 januari 2005 @ 16:43 |
Ze had met dat armbandje natuurlijk wel een punt. . En ik vond d'r helemaal niet arrogant. Dat ze jou niet gaat vertellen dat ze op vrouwen valt of bedankt dat jij al haar taalfouten opmerkt kan ik haar niet kwalijk nemen. . Ok, sommige vragen waren van bedenkelijk niveau , maar die van jou waren natuurlijk niet beter. |
Airelle | zaterdag 8 januari 2005 @ 22:25 |
Ik stelde ook een goede vraag:
'Wat vind jij van het hele gebeuren omtrent Mohammed B.? en heeft het jou beinvloed?'
Maar nee hoor .
Ze kon sowieso wel wat sneller antwoorden.. jezus eens in de vijf minuten kwam er wat van haar zijde! |
Tom_Tom- | zaterdag 8 januari 2005 @ 22:35 |
Misschien heeft ze geen typcursus gehad. |
Dizer | zondag 9 januari 2005 @ 10:45 |
Ik hoorde laatst hind op de radio. Yep, ze kan mooi zingen  |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 12:42 |
Nou, dan hebje niet opgelet hoor Airelle. . Ze robeerde overal antwoord op te geven, maar de vragen gingen te snel. Ik kreeg overal direct antwoord op. .
Op die vraag van jou had ze dit geantwoord: *zoekt quote op .quote:"Ik snap niet waarom je mij dit n uvraagt. Mijn Nederlandse buurman vindt de problemen net zo erg als ik. Wat heeft de Marokkaanse gemeenschap met Hind te maken? Nu ik toevallig bekend ben, is mijn mening over Marokkanen opeens belangrijk. Waarom?" . |
Christine | zondag 9 januari 2005 @ 13:36 |
Wat een trut zeg, je mag niet eens iets vragen over een marokkaan. Als ze neger was geweest, had ik ook wel willen weten wat ze van Mohammed B vindt. Bovendien heeft half Nederland sinds MB een mening over marokkanen, dus dat zou haar weldegelijk kunnen beïnvloeden.
Maargoed, het had niks met haar album te maken, dus daarom wilde ze ws niet antwoorden. |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 13:42 |
Mijn vragen gingen ook niet over haar album. Sowieso gingen de meeste vragen niet over haar album (zal zo de vragen en antwoorden wel even plaatsen).
Deze vraag kwam uit de TKMST en ging niet over Mohammed B, de vraag was "Maak jij je boos als je hoort over relletjes met Marokkaanse jongens of als mensen het hebben over k*t-Marokkanen?" |
Christine | zondag 9 januari 2005 @ 14:19 |
Heeft ze daar wel op geantwoord dan? |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 14:26 |
Ja. .
Even mijn vragen + antwoorden (zo ongeveer, als ik het transcript heb zal ik wel even copy/pasten)
Heb je al veel nummers gevonden voor je album? Ja, een hele hoop al. Heb ik natuurlijk niks aan. . Maar goed, mijn vraagstelling was ook niet al te slim. . En oh ja, déze ging wel over het album ja. . Heb je nog vernomen hoe het met mensen die je in India heb ontmoet is afgelopen? Je zat toch ook in het zuiden? Ja, klopt. Een aantal van hen hebben het niet overleefd.[...blablabla...] Met welke NLse artiest zou je een duet willen en ga je dat ook doen? Met Brainpower Op Yorin had je het nog over ee project waar je voor gevraagd bent en waar ook een single aan verbonden was, gaat dat nog door? Ja, dat gaat aan het eind van het jaar spelen
Eventjes beknopt, maar dit was het zo'n beetje. Niet echt boeiend, maar had ook niet veel te vragenl . |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 14:28 |
Oh ja, komende week gaat ze naar New York om wat nummers op te nemen. |
Airelle | zondag 9 januari 2005 @ 15:30 |
quote:Op zondag 9 januari 2005 12:42 schreef BVO het volgende:Nou, dan hebje niet opgelet hoor Airelle.  . Ze robeerde overal antwoord op te geven, maar de vragen gingen te snel. Ik kreeg overal direct antwoord op.  . Op die vraag van jou had ze dit geantwoord: *zoekt quote op  . [..]  . !
Echt niet... ik heb wel vijf minuten zitten wachten maar ik heb echt geen antwoord gekregen. |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 16:07 |
Als je je vraag 1 keer stelt en er in de 10 seconden daarna nog 20 vragen binnenkomen kan ze hem weleens over het hoofd zien. . |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 16:07 |
-edit: Dubbel
Foto dan mar. .

[ Bericht 61% gewijzigd door BVO op 09-01-2005 16:24:59 ] |
Airelle | zondag 9 januari 2005 @ 16:44 |
quote:Op zondag 9 januari 2005 16:07 schreef BVO het volgende:Als je je vraag 1 keer stelt en er in de 10 seconden daarna nog 20 vragen binnenkomen kan ze hem weleens over het hoofd zien.  . Verzin dan ook geen antwoord . |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 16:58 |
quote: . Lezen, Airelle. .
Dit antwoord komt uit een ander interview op een soortgelijke vraag. |
Airelle | zondag 9 januari 2005 @ 18:35 |
quote:Op zondag 9 januari 2005 16:58 schreef BVO het volgende:[..]  . Lezen, Airelle.  . Dit antwoord komt uit een ander interview op een soortgelijke vraag. Er staat alleen een ' '.
Anyway, ik vond haar nou niet echt leuk overkomen.  |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 18:37 |
Ja, ik zie nu ook dat m'n eigen formulering een beetje dom was, sorry. .
En ik vond d'r wel leuk. Maar goed, ik ben bevooroordeeld he. .
Maar je was toch al snel weg Airelle? . |
Airelle | zondag 9 januari 2005 @ 18:39 |
quote:Op zondag 9 januari 2005 18:37 schreef BVO het volgende:Ja, ik zie nu ook dat m'n eigen formulering een beetje dom was, sorry.  . En ik vond d'r wel leuk. Maar goed, ik ben bevooroordeeld he.  . Maar je was toch al snel weg Airelle?  . Nee hoor, ik ben gebleven tot Hind wegging.
Ik zei alleen niets meer, maar ik las wel mee.  |
BVO | zondag 9 januari 2005 @ 18:44 |
Ik zag je na een tijdje weggaan hoor. . Was je weer teruggekomen dan? Ik ben rond 1335 weggegaan.
Maar goed, ik vind het zelf ook leuker hoor als ze gewoon spontaan en onverwachts die chat opkomt dan op zo'n vastgesteld tijdstip. Nu was het een chaos en moest je hopen dat je vraag beantwoord werd, terwijl het anders altijd wel gezellig i. . Of nja, altijd, heb ik ook nog maar 2 keer gehad hoor . |
Airelle | zondag 9 januari 2005 @ 18:49 |
quote:Op zondag 9 januari 2005 18:44 schreef BVO het volgende:Ik zag je na een tijdje weggaan hoor.  . Was je weer teruggekomen dan? Ik ben rond 1335 weggegaan. Maar goed, ik vind het zelf ook leuker hoor als ze gewoon spontaan en onverwachts die chat opkomt dan op zo'n vastgesteld tijdstip. Nu was het een chaos en moest je hopen dat je vraag beantwoord werd, terwijl het anders altijd wel gezellig i.  . Of nja, altijd, heb ik ook nog maar 2 keer gehad hoor . Dat is wel zo, die chaos is niets. |
BVO | zaterdag 15 januari 2005 @ 12:54 |
|
Christine | zaterdag 15 januari 2005 @ 13:27 |
Roze is duidelijk niet haar kleur. |
BVO | zaterdag 15 januari 2005 @ 13:34 |
Oh, ik vind het wel leuk staan hoor. |
Christine | zaterdag 15 januari 2005 @ 13:38 |
Jij vind alles leuk staan bij d'r  Zelfs in een pipo-pak met klompen vind jij haar nog sexy  |
Airelle | zaterdag 15 januari 2005 @ 13:39 |
Ik vind het wel een mooie trui.  |
BVO | zaterdag 15 januari 2005 @ 13:42 |
quote:Op zaterdag 15 januari 2005 13:38 schreef Christine het volgende:Jij vind alles leuk staan bij d'r  Zelfs in een pipo-pak met klompen vind jij haar nog sexy  Of iemand sexy is wordt mijns inziens niet door de kleding, maar door de uitstraling bepaald. . En ja, Hinds uitstraling bevalt me wel. .
Oh ja, ze is op het moment in NY, haar album op aan het nemen. |
Christine | zaterdag 15 januari 2005 @ 13:43 |
Ik bedoelde die lipstick, Airelle. |
mark_03 | zaterdag 15 januari 2005 @ 15:25 |
Vind die hoofdband maar zozo  |
Arcee | zaterdag 15 januari 2005 @ 18:08 |
Zij zingt toch de eerste keer "maar dat betekent niet, dat ik m'n ogen sluit voor onrecht en verdriet"?
Vind ik erg mooi gezongen. Prachtige stem.  |
BVO | zaterdag 15 januari 2005 @ 21:04 |
Ja, dat is Hind ja. . Mooiste stukje van het nummer uiteraard. .
Halverwege zingt ze samen Alain Clark "dat de wereld het maar uitzoekt zonder mij".
Aan het eind hoor je d'r ook nog een uithaal maken, weet niet precies welk stukje maar je ziet d'r dan ook in de clip. . |
Christine | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:01 |
Kan Alain eigenlijk wel Nederlands dan? Zat ik me laatst af te vragen  |
--Globe-- | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:02 |
Ik vind t erg goed klinken, Alain Clark en Hind samen  |
Airelle | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:04 |
quote: En ik vind het een mooie trui . |
BVO | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:06 |
Natuurlijk kan 'ie Nederlands. . Ik vind hem ook erg okay trouwens.
Ze klinken goed ja. . Een duet lijkt me wel wat. . Maar ze gaf zelf aan liever een duet met Brainpower te doen. . |
Airelle | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:14 |
quote:Op zaterdag 15 januari 2005 22:06 schreef BVO het volgende:Natuurlijk kan 'ie Nederlands.  . Ik vind hem ook erg okay trouwens. Ze klinken goed ja.  . Een duet lijkt me wel wat.  . Maar ze gaf zelf aan liever een duet met Brainpower te doen.  . Ik zou ook voor Alain gaan.. als ik zou moeten kiezen..
Al was dat eerste nummer van Alain wel ontzettend irritant! |
BVO | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:16 |
Dat eerste nummer was drie keer kut, maar die andere twee vond ik wel goed.. (zelfs die ringtone op de een of andere manier ). Maar toen bij TOTP kwam 'ie wel heel erg muzikaal over. . |
--Globe-- | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:17 |
Mijn ringtone beltone voor je telefoon gaat..  die was inderdaad verschrikkelijk.. Brainpower en Hind..  |
BVO | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:19 |
Ja, ik vind het ook een aparte combinatie, maar volgens mij gaat het er echt van komen.. . Enneh ringtone was leuk. . |
--Globe-- | zaterdag 15 januari 2005 @ 22:21 |
quote:Op zaterdag 15 januari 2005 22:19 schreef BVO het volgende:Ja, ik vind het ook een aparte combinatie, maar volgens mij gaat het er echt van komen..  . Enneh ringtone was leuk.  . 1 keertje kon ik m wel aanhoren .. daarna niet meer |
BVO | maandag 17 januari 2005 @ 23:41 |
Staat een erg leuk stukje op www.hind.nl over hoe het gaat in NY enzo. . Wanneer ze terugkomt (zal eind deze week zijn) zijn de eerste 4 nummers van het album opgenomen. . |
Svensational | woensdag 19 januari 2005 @ 07:33 |
Maar dat betekent niet: Dat ik mijn ogen sluit voor onrecht en verdriet
 |
Christine | woensdag 19 januari 2005 @ 10:02 |
Ik ben benieuwd naar de nieuwe nummers. |
BVO | vrijdag 21 januari 2005 @ 19:29 |
Weer een erg leuk stukje op www.hind.nl over het tweede gedeelte van haar verblijf in NY. Gisterochtend is ze thuisgekomen, de eerste vier nummers zijn nu opgenomen. . |
BVO | vrijdag 21 januari 2005 @ 19:38 |
Oh Christine, 31 maart komt ze in het casino van Scheveningen. |
BVO | vrijdag 21 januari 2005 @ 19:41 |
Voor de rest weinig optredens komende tijd.. vanwege de opnames van de tweede cd. 31 maart ga ik denk ik wel weer. . Misschien 5 februari in Numansdorp ook, is toch vlakbij. |
BVO | vrijdag 21 januari 2005 @ 19:41 |
Vanavond, zaterdag en zondag staat ze trouwens nog in het Zaandam theater.
-edit: zie nu pas hoeveel posts ik al achter elkaar heb. . Ik houd het hier dus maar bij. . |
Christine | zaterdag 22 januari 2005 @ 11:09 |
quote: Leuk  Gaan we samen?  |
BVO | zaterdag 22 januari 2005 @ 12:13 |
Jij en ik samen bij een Hind-optreden is wel ironisch natuurlijk. . |
Christine | zaterdag 22 januari 2005 @ 22:03 |
quote: Kom, kom... kan best natuurlijk  |
OnaNia | zondag 23 januari 2005 @ 10:49 |
Hind post op een ATWT-forum |
BVO | zondag 23 januari 2005 @ 11:52 |
Het lijkt me stug, dan zou ze op haar vierde zijn begonnen met kijken. .
Maar ze is idd fan van ATWT. Dus wie weet. . |
BVO | donderdag 27 januari 2005 @ 23:27 |
Wat foto's uit de Linda. . Moest er wel even aan wennen, maar vind ze nu erg mooi. . Maar goed, na onze mailwisseling kan ze sowieso al niet meer stuk bij mij. .



 |
Svensational | vrijdag 28 januari 2005 @ 04:36 |
quote: Wat meer info zou niet verkeerd zijn |
Tom_Tom- | vrijdag 28 januari 2005 @ 10:25 |
Had ze je nog teruggemaild nadat jij haar een bedankmailtje had gestuurd? |
BVO | vrijdag 28 januari 2005 @ 11:48 |
Nog niet. . Maar was ook niet zo'n boeiend mailtje hoor. .
Oh ja, 5-2 ga ik denk ik naar Numansdorp. . Als ik tijd heb. . |
Vamos | vrijdag 28 januari 2005 @ 13:41 |
Waarom doet Hind eigenlijk niet voor de grap eens mee aan American Idol 4? Leuk verzetje voor haar en op die manier kan ze zich in de picture spelen in de US. De audities haalt ze echt wel en ik denk dat ze het ook wel tot de laatste 30 of 40 gaat schoppen. Vervolgens heeft ze airplay voor miljoenen Amerikanen! |
Airelle | vrijdag 28 januari 2005 @ 13:45 |
quote: Waarom wennen? Zijn mooie foto's toch . Net als de Nivea-reclame foto's . |
BVO | zaterdag 29 januari 2005 @ 16:21 |
Zometeen op Radio 2. . |
BVO | zaterdag 29 januari 2005 @ 16:59 |
Album komt nu pas tegen de zomer uit. .
Oh, en het wordt jong, fris, hip en etnisch. . |
Orginial | zaterdag 29 januari 2005 @ 18:09 |
quote: Leukleuk. |
happyme28 | zondag 30 januari 2005 @ 10:36 |
quote: Het zal wel te vol zijn op de release markt bij BMG... Maud en Boris mogen eerst nog... |
BVO | zondag 30 januari 2005 @ 12:00 |
Gaat Boris nu al z'n tweede album uitbrengen? .
Ja, weet het anders ook niet. Al zijn er ook nog maar 4 nummers opgenomen en zijn nog niet alle nummers af. . |
Airelle | zondag 30 januari 2005 @ 16:40 |
quote: Waarom moet zij dat toch altijd zo driedubbel benadrukken. Niemand beweert dat hip en etnisch niet samengaan hoor.  |
BVO | zondag 30 januari 2005 @ 17:31 |
quote:Op zondag 30 januari 2005 16:40 schreef Airelle het volgende:[..] Waarom moet zij dat toch altijd zo driedubbel benadrukken. Niemand beweert dat hip en etnisch niet samengaan hoor.  Ze gebruikte de termen dan ook niet in combinatie met elkaar hoor. |
Svensational | maandag 31 januari 2005 @ 04:31 |
quote:* Ook "Hind" Laroussi Tahiri zou haar opwachting maken in GTST als de sluwe Laila Bouali, die Sjors Langeveld, gespeeld door Inge Schrama, haar exit bezorgt |
Christine | maandag 31 januari 2005 @ 08:50 |
Hind in GTST???
Wat is de bron van je bericht, Sven? |
Svensational | maandag 31 januari 2005 @ 09:40 |
www.soapvision.nl |
BVO | maandag 31 januari 2005 @ 15:48 |
Whehe, dat bericht is ooit door mij verzonnen en op FOK! geplaatst. . |
BVO | vrijdag 4 februari 2005 @ 23:11 |
Mooi. .
 |
Christine | zaterdag 5 februari 2005 @ 09:23 |
Waar kijkt ze naar? |
BVO | maandag 7 februari 2005 @ 23:22 |
quote:Naam: Hind Laroussi Tahiri. Geboren: Gouda, 3 december 1984. Beroep: Zangers. Doorbraak: Idols 2002/2003. Cd: Around The World. Platenlabel: BMG HIND: ‘‘binnenkort komt mijn nieuwe album uit, waarvoor ik voor het eerst een aantal nummers zelf heb geschreven. De cd gaat een beetje de Arabische kant op. Pop met een etnisch tintje. Dat is wie ik ben – half westers, half Arabisch. Mijn vader komt uit Marokko, mijn moeder is Nederlandse. Mijnvader wil graag dat zijn dochters Arabisch kunnen spreken en zijn land kennen. We eten daarom Marokkaans, hebben Marokkaanse lessen gevolgd en gaan elk jaar naar ons tweede thuis, Marokko. Ik draag het beste uit twee culturen met me mee, dat maakt me rijk. Wat me in de Marokkaanse cultuur aanspreekt, is de gastvrijheid. Nederlanders zijn weer lekker nuchter: ‘doe maar normaal, dan doe je gek genoeg.’ Waar ik me over verbaas, is dat mensen altijd zo enthousiast zijn als een buitenlandse het ver schop. Het is toch gewoon toeval dat ik Marokkaanse vader heb?’’ Hind (20), Marokkaanse Typisch Hollands? „Witlof en stamppot, vooral hutspot en zuurkool.” Lekker? „Nee, ik vind er weinig smaak aan zitten. Ik eet het liefst couscous met kip, rozijnen en uitjes. Lekker zoet.” Smerig? „Spruitjes. Net alsof je een plant zit te eten ofzo…” Hoe vaak? „Toch wel drie keer per week.” Pardon? .Zelf Hollands koken? „Ik heb weinig kook ervaringen. Mijn ouders koken voortreffelijk voor mij. Wat een luxe eigenlijk! Als ik zelf kook, dan maak ik iets makkelijks waarvoor ik geen uren in de keuken hoef te staan. Maar niet snel Hollands dus.” |
Christine | dinsdag 8 februari 2005 @ 10:00 |
Ik denk dat de vraag moet zijn "Hoe vaak eet je typisch Hollandse kost?" |
BVO | dinsdag 8 februari 2005 @ 17:05 |
Dat zal ja, het stond er alleen nogal lullig. . |
happyme28 | woensdag 9 februari 2005 @ 21:52 |
... UTRECHT - 06/02/05 - Hind werkt hard aan haar nieuwe album. Dat meldt woordvoerster Thea Laroussi, van het management van Hind.... bron: tiscali.nl
Ze is blijkbaar weg bij AT om het in eigen beheer te doen... vraag me af of dat verstandig is. Haar moeder heeft volgens mij lang niet zoveel contacten in de artiesten-branche. Vind het ook niet zo loyaal eigenlijk Maar goed, vraag me af wat de reden hiervan is. |
BVO | woensdag 16 februari 2005 @ 22:18 |
Hind was bij 538. Ze deed het muziekspel (waarin ze Diep in mijn hart kan ik niet boos zijn op jou, Weak en Toen was geluk heel gewoon zong. Mooi .) en ze zong A Felicidade en Fado Mae, beiden samen met Malando (waarmee ze afgelopen zondag in De Doelen stond). Bij alle drie de bestandjes zit ook nog een gesprek. Ze heeft dus nog steeds geen vriend , en wachtte eigenlijk wel op een paar Valentijnskaarten. .
Fado Mae
Felicitade
Spel |
Christine | woensdag 16 februari 2005 @ 22:41 |
Heeft ze de jouwe niet gekregen dan Bob? |
BVO | woensdag 16 februari 2005 @ 22:48 |
Niet gestuurd. . Ik kom haar zelf nog weleens wat geven. . Maar dan wat veel leukers. . |
BVO | woensdag 16 februari 2005 @ 22:54 |
Dat klinkt een stuk vulgairder dan ik het bedoelde. . |
glasbak | woensdag 16 februari 2005 @ 23:07 |
Hind 
Misschien leef ik in een grot, maar het is tijd dat we weer echt wat nieuws van haar horen.. Althans.. dat is mijn bescheiden mening  |
BVO | donderdag 17 februari 2005 @ 08:16 |
Laatste tijd komt ze weer geregeld op radio/tv hoor. . Zal wanneer haar album binnenkort uit komt wel helemaal goed komen. . |
BVO | donderdag 17 februari 2005 @ 20:36 |
Cornald Maas over het songfestival:quote:Hamvraag blijft dan hoe het tij te keren? ‘Stel dat Glennis Grace het goed doet in Kiev, dan zou het kunnen dat het huidige selectiesysteem weer door iedereen wordt heilig verklaard.’, zegt Cornald. ‘Ik heb begrepen van de NOS dat onafgezien van het resultaat in Kiev alles open ligt. Alle belanghebbenden lijken doordrongen van het feit dat het anders moet.’
Maas heeft zo zijn eigen ideetje. ‘In de veronderstelling dat er geld voor is en men een competitie wil houden, zou ik een viertal professionele artiesten, zoals Hind, Do, Ali B, Trijntje Oosterhuis, de Dutch Diva’s elk een eigen voorronde met een zestal nummers willen toekennen.' . |
Tom_Tom- | donderdag 17 februari 2005 @ 20:44 |
In een zin genoemd worden met Do, Ali B en de Dutch Diva's. Wat een eer. |
marky | donderdag 17 februari 2005 @ 20:47 |
Als je kijkt naar de valse noten die tijdens het nationaal songfestival gezongen zijn maar volledig langs Cornald Maas zijn heen gegaan, zou ik me niet zo vereerd voelen als hij me zou noemen.
En Ali B? :S |
BVO | donderdag 17 februari 2005 @ 20:48 |
Op Radio 2 noemden hij die andere vier niet op. . Het rijtje is inderdaad niet erg impressive, op Do en Trijntje na uiteraard. . |
Christine | zaterdag 19 februari 2005 @ 11:01 |
Ze moet Nederlandstalig gaan zingen  |
BVO | zaterdag 19 februari 2005 @ 11:17 |
En hoezo dat? . |
Christine | zaterdag 19 februari 2005 @ 11:27 |
Vind ik erg mooi klinken  |
BVO | zaterdag 19 februari 2005 @ 11:31 |
quote: Oeh, een compliment. .
Ik vond het (zeker voor zo vroeg) ook erg mooi. . |
BVO | donderdag 24 februari 2005 @ 10:31 |
Weet iemand waarom ze bij Noordzee haar zin eruit hebben geknipt? . |
Christine | donderdag 24 februari 2005 @ 12:09 |
Misschien vonden ze het niet mooi  |
Tania18 | donderdag 24 februari 2005 @ 12:10 |
quote:
 |
BVO | donderdag 24 februari 2005 @ 16:54 |
Echt waar.. heb hem er nu 2e keer gehoord, bij beiden keren heb ik het beginstukje gemist, dus haar ind. zin zit er misschien wel in. Maar in de rest van het stuk (vanaf die Within Temptation schreeuwerd) is er welgeteld 1 zin uitgeknipt.. die van Alain Clark met Hind. . |
BVO | donderdag 3 maart 2005 @ 19:00 |
Oh, iedereen stemt zeker even op Hind bij de 3FM Awards? . Ze is twee keer genomineerd; voor beste zangeres en beste single. .
http://www.3fm.nl/page/3fmawards |
glasbak | donderdag 3 maart 2005 @ 22:54 |
quote:
Done  |
BVO | vrijdag 4 maart 2005 @ 12:37 |
Vanavond misschien naar een optreden. . |
BVO | zaterdag 5 maart 2005 @ 20:00 |
Dus niet. .
 |
Svensational | zaterdag 5 maart 2005 @ 22:05 |
Hoe lang is ze nou al op weg naar dat 2e album???? |
BVO | zaterdag 5 maart 2005 @ 22:22 |
Staat in de OP van deel 11. . |