abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221762877
quote:
Het kan wél: honderden berichten Rob Jetten en D66 door AI geschreven
Rob Jetten bijna net zo veel AI als de opiniepagina van de Volkskrant



Rob Jetten is helemaal geen mens, Rob Jetten is een construct, gevormd door identiteitsgedreven idealisme, doorgekneed tijdens wittebekjesdonderdagmiddagborrels van de Jonge Democraten; een door Magere Mannetjes aangestuurde windvaan die een paar keer heel hard KLIMAAT heeft geroepen en omdat hij ook wel zag dat Frans Timmermans een extreem onhebbelijke klojo was pragmaticus werd die nu wel heel erg van zichzelf is gaan houden. Die zijige meuk zie, voel en lees je in alles af: in z'n foto's, in z'n teksten, in z'n glimlach, in die flauwe knuffelfilmpjes met z'n makker op TikTok. Rob Jetten maakt niet alleen gebruik van kunstmatige stijlfiguren, hij ís een kunstmatig stijlfiguur. Er is geen authenticiteit, geen binding met gewone mensen, geen overtuigingskracht, alleen maar holle frasen in de ruimte, en bij een gebrek aan beter (of uit angst voor een erger alternatief) slikt iedereen het maar. Een groot deel van Nederland koos voor een computer met een hartslag, in de hoop dat hij ons zoekende land zou kunnen herprogrammeren. Nou, dat doet hij dus vooral met van die 'niet dit, maar wel dat'-crack: "Niet om met elkaar te vergelijken, maar wel om naast elkaar te blijven vertellen." En: "Naar verhalen van pijn, gemis en onrecht, maar ook van veerkracht, trots en verbondenheid." Rob Jettens teksten 'blijken' allemaal extreem nep, inhoudsloos, betekenisloos en leeg. Ze zijn gegenereerd door AI. Het is een groot computergestuurd proces, precies zoals hijzelf, en precies zoals de opiniepagina van de Volkskrant.



Aan AI gevraagd wat de prompt was van de 'Westerbork-tekst'.

Volgens AI:
Schrijf een korte, persoonlijke en verbindende socialmediapost namens Rob Jetten over een bezoek aan Kamp Westerbork en Woonoord Schattenberg.

Context:
Rob Jetten heeft Kamp Westerbork bezocht.

Kamp Westerbork is bekend vanwege de deportatie van Joden, Sinti en Roma tijdens de Holocaust.

Na de oorlog werden duizenden Molukse gezinnen gedwongen ondergebracht in het voormalige kamp, dat toen Woonoord Schattenberg heette.

Er waren recent excuses van de Nederlandse overheid aan de Molukse gemeenschap.

De tekst moet duidelijk maken dat deze excuses belangrijk zijn, maar slechts een begin vormen.

Jetten wil aangeven dat hij de komende tijd met de Molukse gemeenschap in gesprek wil over herstel en over wat zij van de Nederlandse overheid verwachten.

Schrijf in de stijl van een Nederlandse progressieve politicus die empathisch, persoonlijk en verbindend communiceert.

Stijleisen:
Schrijf in de ik-vorm.

Begin met een korte, bijna poëtische observatie over de plek.

Maak de tekst persoonlijk door te benoemen dat Jetten hier op school nauwelijks iets over heeft geleerd.

Erken zowel de Holocaustgeschiedenis als de geschiedenis van de Molukse gemeenschap, zonder beide geschiedenissen met elkaar gelijk te stellen.

Gebruik korte alinea's.

Gebruik eenvoudige, toegankelijke taal.

Vermijd ingewikkelde politieke termen.

Benadruk luisteren, erkennen, herstel, verbinding en verantwoordelijkheid.

Gebruik enkele retorische herhalingen, zoals "Niet om..., maar wel..." en "niet vóór hen, maar mét hen".

Eindig met een krachtige maar hoopvolle zin waarin woorden worden gekoppeld aan concrete daden.

Houd de toon ernstig en respectvol, maar niet afstandelijk.

Laat de tekst authentiek en persoonlijk klinken, niet als een formele regeringsverklaring.

Lengte: ongeveer 250–300 woorden.

Geen hashtags, geen emoji's en geen opsommingstekens.

Schrijf alsof de tekst rechtstreeks door Rob Jetten zelf op LinkedIn of Instagram wordt geplaatst.


Bron

Originele bron achter betaalmuur
OP via GS en niet via bron van de Volkskrant want achter betaalmuur

Tamelijk gênant wel dat zijn team een bericht over nota bene Kamp Westerbork door AI laat schrijven.

[ Bericht 1% gewijzigd door Regilio_ op 10-09-2026 10:09:10 ]
OH NOES!!1*&@^!!*@!!@$*^!!!!!!!!
  donderdag 10 september 2026 @ 09:43:46 #2
44346 junkiesietze
Trotse Scooter-rijder.
pi_221762885
Totale vernietiging door AI kan me niet snel genoeg gebeuren, we verdienen het.
Ik boek je met mijn neon je weet.
en ik heb ook een auto.
pi_221762906
Rob Jetten is een lege huls. Wie dat niet ziet is blind of dom en waarschijnlijk beiden.

Rob Jetten is wat je krijgt als je een marketingbureau een persona laat ontwerpen om het Tiktok algoritme uit te buiten.

En aangezien ALLES nep is aan die man zijn zijn berichten dat vanzelfsprekend ook.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_221762913
Dit verklaart een hoop.

Jetten is met afstand de allerslechtste premier die Nederland ooit heeft gehad. Hij kan dus niet eens zelfstandig Tweetjes versturen, daar heeft hij zijn AI bij nodig.
pi_221762933
Rubberen Robbie.
U MAD?
pi_221762934
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 09:56 schreef de_boswachter het volgende:
Rubberen Robbie.
AI-zeren Robbie.
  donderdag 10 september 2026 @ 10:01:40 #7
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221762957
Zo raar is dit niet. De tekstschrijvers in zijn team gaan gewoon met de tijd mee. Denk dat veel publieke figuren inmiddels AI gebruiken voor compleet nietszeggende teksten.


*deze post is gegenereerd door Claude.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
  donderdag 10 september 2026 @ 10:04:45 #8
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221762970
Dit doet iedere corporate organisatie. Uiteindelijk gaat het om wat je het laat zeggen en niet om of iemand dat zelf ambachtelijk schrijft. Als D66 wasmiddelen ging aanprijzen dan zou het niet helemaal goed gegaan zijn.
pi_221762977
Hmm. Ik acht de mens in D66 contreien slim genoeg om toch zelf in de pen te klimmen. Men zal daar toch ook wel bepaalde mensen voor in huis hebben? Veel van de berichten hebben ook een quasi politiek correct randje, dat niet zomaar uit AI rolt.
pi_221762983
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:04 schreef Hexagon het volgende:
Dit doet iedere corporate organisatie. Uiteindelijk gaat het om wat je het laat zeggen en niet om of iemand dat zelf ambachtelijk schrijft. Als D66 wasmiddelen ging aanprijzen dan zou het niet helemaal goed gegaan zijn.
Ah als Jetten het doet is het opeens goed _O_ drink the Kool-aid my friend, drink the friggin Kool-aid!
  donderdag 10 september 2026 @ 10:07:16 #11
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221762987
Jetten is zelf ook door AI geschreven.
pi_221763006
Vrij gebruikelijk anno 2026, begrijp de commotie niet zo.
blablablabla
pi_221763010
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:04 schreef Hexagon het volgende:
Dit doet iedere corporate organisatie. Uiteindelijk gaat het om wat je het laat zeggen en niet om of iemand dat zelf ambachtelijk schrijft. Als D66 wasmiddelen ging aanprijzen dan zou het niet helemaal goed gegaan zijn.
Je staat weer recht te praten wat krom is.

Jetten maakt er een potje van. De meest onzichtbare MP ooit in een tijd dat iedere scheet op Social Media wordt gepost.

Het minderheidskabinet is een mislukking gebleken en niemand die de stekker eruit trekt, want dan moeten er weer teveel een echte baan gaan zoeken (en eerlijk is eerlijk: het idee dat we een extreem linkse antisemitische partij dan aan de macht gaan krijgen is ook niet aanlokkelijk).
  donderdag 10 september 2026 @ 10:13:41 #14
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221763014
De prompt is nog langer dan de uitkomst ervan _O-
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 09:51 schreef William_Papadin het volgende:
Dit verklaart een hoop.

Jetten is met afstand de allerslechtste premier die Nederland ooit heeft gehad. Hij kan dus niet eens zelfstandig Tweetjes versturen, daar heeft hij zijn AI bij nodig.
Jetten is juist een geweldige MP en ik kan me goed met hem identificeren.
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
pi_221763015
AI voor dit soort teksten gebruiken komt vooral heel erg ongeinteresseerd en onoprecht over. Oeioei wat is het allemaal erg, maar iemand uit het communicatieteam rond de premier in een paar minuten een beschaafd clichetekstje laten opschrijven is ons teveel moeite. He AI, genereer eens even een verhaaltje!
pi_221763017
Robot Jetten :')
pi_221763020
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 09:50 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Rob Jetten is een lege huls. Wie dat niet ziet is blind of dom en waarschijnlijk beiden.

Rob Jetten is wat je krijgt als je een marketingbureau een persona laat ontwerpen om het Tiktok algoritme uit te buiten.

En aangezien ALLES nep is aan die man zijn zijn berichten dat vanzelfsprekend ook.
Bestaat hij wel echt? Of is het allemaal ai troep en augmented 'reality' wat we zien van hem op insta, twitter, tv en horen op de radio.

Ik twijfel.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 10 september 2026 @ 10:14:53 #18
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_221763021
D66 is sowieso volledig nep en hol
The End Times are wild
pi_221763023
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:13 schreef SebbeSwensje het volgende:
De prompt is nog langer dan de uitkomst ervan _O-
Heb zelfs nog enkele witregels weggehaald uit het origineel omdat ik het ook zo'n lap tekst vond, kun je nagaan :').
OH NOES!!1*&@^!!*@!!@$*^!!!!!!!!
  donderdag 10 september 2026 @ 10:28:37 #20
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_221763071
Poah dat had Geert, Faber of Schoof eens moeten flikken destijds
pi_221763073
"Je bent de premier van Nederland die al maandenlang onzichtbaar te werk is gegaan. Schrijf een korte tweet over hoe gezellig weekend je hebt gehad met je partner. Probeer zoveel mogelijk inclusief taalgebruik te bezigen. Minimaal 15 hashtags. Auto post"

Wat een clown.
pi_221763101
Dit kabinet levert tot nog toe weinig. Ik denk dat het meer te maken heeft met de samenstelling dan met de persoon Jetten. Als je dan al iets of iemand moet aanwijzen zou ik eerder zeggen dat de VVD de dwarsligger is die regeren onmogelijk maakt.

Ik ben absoluut geen voorstander van AI maar als het zo zorgvuldig gebruikt wordt als in dit voorbeeld dan heeft wel een meerwaarde. In dit geval wordt AI dus alleen gebruikt om er mooie taal van te maken maar de regie over de inhoud, stijl en vormgeving zit geheel in de promt verwerkt. AI maakt er hier dus een leesbare tekst van.
Verstand is eerlijk verdeeld, iedereen heeft er zat van.
  donderdag 10 september 2026 @ 10:50:22 #24
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_221763181
Ik neem aan dat minstens de helft van zijn communicatie afdeling al is vervangen en nu een nieuwe baan zoekt?
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  donderdag 10 september 2026 @ 10:52:37 #25
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221763189
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:06 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Ah als Jetten het doet is het opeens goed _O_ drink the Kool-aid my friend, drink the friggin Kool-aid!
Nee ik leg je uit hoe corporate website communicatie tegenwoordig werkt.
pi_221763190
Typisch D66 en Rob Jetten wel.
Persoonlijke berichten in de ik-vorm door AI laten fabriceren.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  donderdag 10 september 2026 @ 10:53:58 #27
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221763192
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:12 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Je staat weer recht te praten wat krom is.

Jetten maakt er een potje van. De meest onzichtbare MP ooit in een tijd dat iedere scheet op Social Media wordt gepost.

Het minderheidskabinet is een mislukking gebleken en niemand die de stekker eruit trekt, want dan moeten er weer teveel een echte baan gaan zoeken (en eerlijk is eerlijk: het idee dat we een extreem linkse antisemitische partij dan aan de macht gaan krijgen is ook niet aanlokkelijk).
Wat is krom aan dat organisaties tegenwoordig AI gebruiken om sneller te communiceren?
pi_221763194
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:34 schreef 215 het volgende:
Dit kabinet levert tot nog toe weinig. Ik denk dat het meer te maken heeft met de samenstelling dan met de persoon Jetten. Als je dan al iets of iemand moet aanwijzen zou ik eerder zeggen dat de VVD de dwarsligger is die regeren onmogelijk maakt.

Ik ben absoluut geen voorstander van AI maar als het zo zorgvuldig gebruikt wordt als in dit voorbeeld dan heeft wel een meerwaarde. In dit geval wordt AI dus alleen gebruikt om er mooie taal van te maken maar de regie over de inhoud, stijl en vormgeving zit geheel in de promt verwerkt. AI maakt er hier dus een leesbare tekst van.
De VVD heeft vooraf heel duidelijk gemaakt dat ze niet met PN willen. Maar aangezien onder Jetten en Bontenbal de overige twee juist wel met PN willen en dachten dat ze dat dan wel op deze manier voor elkaar konden krijgen heb je een patstelling.

Maar dat kun je alleen Jetten en Bontenbal verwijten, die hebben dit bekokstoofd.
pi_221763195
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:52 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nee ik leg je uit hoe corporate website communicatie tegenwoordig werkt.
D66 is geen corporate organisatie maar een politieke partij, en AI content generatie in social media is geen website, maar verder heb je wel een goed verhaal ofzo.
pi_221763198
De Volkskrant is er gewoon open over dat het gegenereerd is door AI. Het staat bovenaan de tekst.

Aan AI vragen "wat de prompt was" is volgens mij helemaal niet hoe zoiets werkt. AI die verzint wel wat maar dat betekent niet dat dat daadwerkelijk de prompt was (of dat het uberhaupt middels één prompt is gemaakt).
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_221763199
Vroeger had je daar een PA voor, nu AI; nooit is het zo geweest dat Rob zelf fucking Twitter posts zat te typen.
pi_221763205
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:53 schreef capricia het volgende:
Typisch D66 en Rob Jetten wel.
Persoonlijke berichten in de ik-vorm door AI laten fabriceren.
Politieke leeghoofd Jetten gebruikt AI om likeable over te komen op zijn achterban met dezelfde lege hoofdjes.
pi_221763207
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:53 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Wat is krom aan dat organisaties tegenwoordig AI gebruiken om sneller te communiceren?
Jetten is geen organisatie. Van een MP mag je betrokkenheid verwachten… nee, eisen!

Maar dit laat precies zien wat D66 onder Jetten is: een inhoudsloze marketingmachine.
pi_221763216
quote:
7s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:55 schreef nostra het volgende:
Vroeger had je daar een PA voor, nu AI; nooit is het zo geweest dat Rob zelf fucking Twitter posts zat te typen.
Trump zit wel zelf te shitposten tijdens het schijten.

Al denk je daarbij vaak: had dit maar aan een ander overgelaten.
pi_221763218
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:56 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Jetten is geen organisatie. Van een MP mag je betrokkenheid verwachten… nee, eisen!

Maar dit laat precies zien wat D66 onder Jetten is: een inhoudsloze marketingmachine.
Meer gericht op gelikte tekstjes dan het land besturen - precies wat zijn achterban blijkbaar wil.
pi_221763226
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:58 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Meer gericht op gelikte tekstjes dan het land besturen - precies wat zijn achterban blijkbaar wil.
Die zijn erin getrapt. Dat is wat anders.

Overigens is Klaver net zo’n leeghoofd, dus ik heb weinig hoop voor de toekomst.
  donderdag 10 september 2026 @ 11:00:44 #37
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221763228
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:56 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Jetten is geen organisatie. Van een MP mag je betrokkenheid verwachten… nee, eisen!

Maar dit laat precies zien wat D66 onder Jetten is: een inhoudsloze marketingmachine.
Als hij AI gebruikt om zijn boodschappen te polijsten kost het minder tijd en heeft hij meer tijd voor andere zaken.

Uiteindelijk moet je AI toch voeren met je boodschap.
  donderdag 10 september 2026 @ 11:02:26 #38
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221763236
Een uitstekende keuze van de MP. Op deze manier heeft hij meer tijd over voor zijn hoofdtaak: regeren. AI is gewoon revolutionaire tijdsbesparing.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
pi_221763243
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:56 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Politieke leeghoofd Jetten gebruikt AI om likeable over te komen op zijn achterban met dezelfde lege hoofdjes.
Met AI een politieke campagne de grond uit stampen en de verkiezingen winnen..D66 doet dat gewoon.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  donderdag 10 september 2026 @ 11:07:29 #40
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_221763254
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:04 schreef capricia het volgende:

[..]
Met AI een politieke campagne de grond uit stampen en de verkiezingen winnen..D66 doet dat gewoon.
Die schaffen das - en nog zijjn er hele volkstammen nitwits die op deze narcistische clown stemmen 8)7 8)7
"Hoka Hey!"
pi_221763259
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:04 schreef capricia het volgende:

[..]
Met AI een politieke campagne de grond uit stampen en de verkiezingen winnen..D66 doet dat gewoon.
Weet je wat het mooiste is, de premier mag AI gebruiken om zijn branding te fixen, maar oh wee als AI wordt ingezet om een politieke campagne van bijvoorbeeld de AfD te boosten, dan zijn de rapen gaar.

Hypocrisie schreeuwt zich wederom van de daken in lalalalala-links-land.
  donderdag 10 september 2026 @ 11:09:53 #42
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221763266
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:04 schreef capricia het volgende:

[..]
Met AI een politieke campagne de grond uit stampen en de verkiezingen winnen..D66 doet dat gewoon.
Jij snapt niet veel van AI geloof ik.
pi_221763267
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:08 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Weet je wat het mooiste is, de premier mag AI gebruiken om zijn branding te fixen, maar oh wee als AI wordt ingezet om een politieke campagne van bijvoorbeeld de AfD te boosten, dan zijn de rapen gaar.

Hypocrisie schreeuwt zich wederom van de daken in lalalalala-links-land.
:D
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_221763273
Die prompt is langer dan de tekst man. >:)
Vakman pur sang
pi_221763281
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:00 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Als hij AI gebruikt om zijn boodschappen te polijsten kost het minder tijd en heeft hij meer tijd voor andere zaken.

Uiteindelijk moet je AI toch voeren met je boodschap.
Het is alleen geen polijsten. Dat is iets anders. Als je zelf iets schrijft en dan AI het nog een keer laat controleren, prima. Maar wat hij doet is volledig uitbesteden.
  donderdag 10 september 2026 @ 11:13:38 #46
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221763287
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:08 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Weet je wat het mooiste is, de premier mag AI gebruiken om zijn branding te fixen, maar oh wee als AI wordt ingezet om een politieke campagne van bijvoorbeeld de AfD te boosten, dan zijn de rapen gaar.

Hypocrisie schreeuwt zich wederom van de daken in lalalalala-links-land.
Omdat die AI uitkomsten fascistoïde zijn. Das wat anders dan branding. Maar nu gaat men AI gebruiken om fascistoïde taal te counteren. Het model wordt nu reeds uitgetest bij Pro en uitgedaagd door Grok.

Het middel, het doel, de vorm, de inhoud. Een prachtige toekomst staat ons te wachten...
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
pi_221763288
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:02 schreef Koekoekmakto het volgende:
Een uitstekende keuze van de MP. Op deze manier heeft hij meer tijd over voor zijn hoofdtaak: regeren.
Ja, maar dat doet hij ook niet echt…
  donderdag 10 september 2026 @ 11:15:20 #48
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_221763292
quote:
15s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:13 schreef Koekoekmakto het volgende:

[..]
Omdat die AI uitkomsten fascistoïde zijn. Das wat anders dan branding. Maar nu gaat men AI gebruiken om fascistoïde taal te counteren. Het model wordt nu reeds uitgetest bij Pro en uitgedaagd door Grok.

Het middel, het doel, de vorm, de inhoud. Een prachtige toekomst staat ons te wachten...
Heeft de mensheid een toekomst? Volgens mij gaan we met zijn allen in zeer rap tempo richting de afgrond. En misschien maar beter ook!
"Hoka Hey!"
pi_221763293
Ook teksten uit Jettens boek 'Hoe het wél kan' en de door Jetten uitgesproken teksten in minimaal drie campagnefilmpjes van D66 zijn met behulp van AI gemaakt.

:')
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  donderdag 10 september 2026 @ 11:16:34 #50
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221763297
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:14 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Ja, maar dat doet hij ook niet echt…
Dat gaat prima. Een politieke sur place kost immers veel energie.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
pi_221763318
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:15 schreef capricia het volgende:
Ook teksten uit Jettens boek 'Hoe het wél kan' en de door Jetten uitgesproken teksten in minimaal drie campagnefilmpjes van D66 zijn met behulp van AI gemaakt.

:')
Totale leeghoofd met 0 inhoud en volledig gefocust op een influencer-branding. En dan zijn er nog mensen die dat verdedigen. Hilarisch. Ondertussen helpt Jetten het hele land naar de klote omdat hij simpelweg niet regeert. Maar oh wat zijn we blij met een progressieve premier die in het weekend de bloemetjes buiten zet met zijn partner.

Je zou er om lachen als het niet zo dieptriest is.
pi_221763327
quote:
15s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:13 schreef Koekoekmakto het volgende:

[..]
Omdat die AI uitkomsten fascistoïde zijn. Das wat anders dan branding. Maar nu gaat men AI gebruiken om fascistoïde taal te counteren. Het model wordt nu reeds uitgetest bij Pro en uitgedaagd door Grok.

Het middel, het doel, de vorm, de inhoud. Een prachtige toekomst staat ons te wachten...
"Als de uitkomst mij niet bevalt is het stom"
pi_221763335
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:21 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Totale leeghoofd met 0 inhoud en volledig gefocust op een influencer-branding. En dan zijn er nog mensen die dat verdedigen. Hilarisch. Ondertussen helpt Jetten het hele land naar de klote omdat hij simpelweg niet regeert. Maar oh wat zijn we blij met een progressieve premier die in het weekend de bloemetjes buiten zet met zijn partner.

Je zou er om lachen als het niet zo dieptriest is.
Stiekem zijn we straks het eerste land waar AI regeert.

De dystopie.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_221763343
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 09:51 schreef William_Papadin het volgende:
Dit verklaart een hoop.

Jetten is met afstand de allerslechtste premier die Nederland ooit heeft gehad. Hij kan dus niet eens zelfstandig Tweetjes versturen, daar heeft hij zijn AI bij nodig.
Doet hij best netjes na 7 maanden en Schoof.

Of ben je gewoon geen fan van hem? En wil je voor het "volk" praten?
pi_221763351
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:29 schreef William_Papadin het volgende:
"Je bent de premier van Nederland die al maandenlang onzichtbaar te werk is gegaan. Schrijf een korte tweet over hoe gezellig weekend je hebt gehad met je partner. Probeer zoveel mogelijk inclusief taalgebruik te bezigen. Minimaal 15 hashtags. Auto post"

Wat een clown.
Helemaal ragend meerdere posts schrijven over Rob Jetten alsof hij het gaat lezen op een donderdagmorgen :') _O-
pi_221763353
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:13 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Jetten is juist een geweldige MP en ik kan me goed met hem identificeren.
Ok, Claude!
pi_221763356
quote:
7s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:55 schreef nostra het volgende:
Vroeger had je daar een PA voor, nu AI; nooit is het zo geweest dat Rob zelf fucking Twitter posts zat te typen.
Denk jij dat Trump zijn eigen posts schrijft?
pi_221763358
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:26 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Doet hij best netjes na 7 maanden en Schoof.

Of ben je gewoon geen fan van hem? En wil je voor het "volk" praten?
Best netjes om inderdaad geen eens een sluitende begroting te kunnen overhandigen bij Prinsjesdag, dat lukte zelfs Schoof.

Jetten is een non-valeur die geen plaats heeft in de hedendaagse politiek.
pi_221763366
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:21 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Totale leeghoofd met 0 inhoud en volledig gefocust op een influencer-branding. En dan zijn er nog mensen die dat verdedigen. Hilarisch. Ondertussen helpt Jetten het hele land naar de klote omdat hij simpelweg niet regeert. Maar oh wat zijn we blij met een progressieve premier die in het weekend de bloemetjes buiten zet met zijn partner.

Je zou er om lachen als het niet zo dieptriest is.
En post 10 die je schrijft over je rage over Jetten. Heb jij geen werk ofso?
pi_221763372
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:28 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Best netjes om inderdaad geen eens een sluitende begroting te kunnen overhandigen bij Prinsjesdag, dat lukte zelfs Schoof.

Jetten is een non-valeur die geen plaats heeft in de hedendaagse politiek.
Schuld van de Vvd. Die wou niet met PRO, CDA en D66 wel
pi_221763374
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:29 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
En post 10 die je schrijft over je rage over Jetten. Heb jij geen werk ofso?
Je bent nogal getriggerde als het gaat om Jetten. Ben je misschien zijn AI avatar? Je bent in ieder geval net zo inhoudsloos aan het reageren als zijn social media posts.
pi_221763394
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:30 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Je bent nogal getriggerde als het gaat om Jetten. Ben je misschien zijn AI avatar? Je bent in ieder geval net zo inhoudsloos aan het reageren als zijn social media posts.
Ik vind het gewoon sneu als een volwassen persoon helemaal raged om wat fophef.

Voor mij mag dit kabinet liever vandaag dan morgen vallen btw
pi_221763433
Zijn er daadwerkelijk mensen die denken dat publieke figuren heden ten dage nog hun eigen teksten schrijven?

Je kunt je beter druk maken over Jetten zijn politieke prestaties dan over het feit hoe zijn communicatie tot stand komt, lijkt me
  donderdag 10 september 2026 @ 11:35:38 #64
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221763465
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:22 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
"Als de uitkomst mij niet bevalt is het stom"
Mooi nieuw onderschrift misschien?.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
pi_221763504
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:32 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Ik vind het gewoon sneu als een volwassen persoon helemaal raged om wat fophef.
Noem het niet-regeren van dit land omdat meneer Jetten te druk bezig is met zijn personal marketing maar fophef.
  donderdag 10 september 2026 @ 11:38:53 #66
307622 Perox
(niet de echte)
pi_221763567
Wat een gelul weer zeg. Oh wat maken we ons weer druk om Rob Jetten én zijn partner natuurlijk.
;(
pi_221763577
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:36 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Noem het niet-regeren van dit land omdat meneer Jetten te druk bezig is met zijn personal marketing maar fophef.
Het kabinet is net terug van zomerreces. Iets wat ze elk jaar zomer doen :')
  Moderator donderdag 10 september 2026 @ 11:40:05 #68
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_221763599
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:58 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Trump zit wel zelf te shitposten tijdens het schijten.

Al denk je daarbij vaak: had dit maar aan een ander overgelaten.
Tot het verkeerd valt, dan heeft een niet nader te noemen medewerker het ineens gedaan

https://www.vrt.be/vrtnws(...)s-afbeeldt-als-apen/

Daarnaast komen al die fotos van hem als generaal en jezus en weet ik wat ook gewoon via ai de wereld in

Prima voorbeeld van hoe het niet moet idd
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_221763620
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:39 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Het kabinet is net terug van zomerreces. Iets wat ze elk jaar zomer doen :')
Dat zomerreces smoesje mag wel een keertje klaar zijn nu, Jetten zit al sinds februari op zijn stoel en er is werkelijk nog niks uit zijn handen gekomen, al zijn verkiezingsbeloftes ten spijt. Mijn baas pikt het ook niet als ik 2 weken na terugkomst van vakantie nog geen reet heb uitgevoerd of erger nog, gewoon mijn smoel niet laat zien.
pi_221763672
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:28 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Best netjes om inderdaad geen eens een sluitende begroting te kunnen overhandigen bij Prinsjesdag, dat lukte zelfs Schoof.

Jetten is een non-valeur die geen plaats heeft in de hedendaagse politiek.
Bij zijn EERSTE begroting nota bene. Dat is normaal gesproken een formaliteit.

Dat is een ongeevenaarde wanprestatie.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_221763684
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:42 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Bij zijn EERSTE begroting nota bene. Dat is normaal gesproken een formaliteit.

Dat is een ongeevenaarde wanprestatie.
Is dit waar Jetten het over had toen hij zei dat hij geschiedenis zou gaan schrijven?
pi_221763761
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:36 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Noem het niet-regeren van dit land omdat meneer Jetten te druk bezig is met zijn personal marketing maar fophef.
Hij is dus zelf niet zo druk bezig met zijn personal marketing, want dat laat hij door AI doen. Prima toch? Heeft hij meer tijd over voor belangrijke dingen....
  donderdag 10 september 2026 @ 11:48:49 #73
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_221763773
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:48 schreef camilero het volgende:

[..]
Hij is dus zelf niet zo druk bezig met zijn personal marketing, want dat laat hij door AI doen. Prima toch? Heeft hij meer tijd over voor belangrijke dingen....
8)7 8)7 _O- Kijk eens dom - ja, dank je!
"Hoka Hey!"
pi_221763804
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:40 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Dat zomerreces smoesje mag wel een keertje klaar zijn nu, Jetten zit al sinds februari op zijn stoel en er is werkelijk nog niks uit zijn handen gekomen, al zijn verkiezingsbeloftes ten spijt. Mijn baas pikt het ook niet als ik 2 weken na terugkomst van vakantie nog geen reet heb uitgevoerd of erger nog, gewoon mijn smoel niet laat zien.
Er is progressie als het gaat om stikstof en andere wetsvoorstellen.

Wat vindt jij daarvan?
  donderdag 10 september 2026 @ 11:54:29 #75
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_221763823
Deze man is echt volledig incompetent. Heb je Rutte en Schoof gehad en denk je - het kan echt niet slechter. Jawel hoor. Deze nitwit en marchandeur is een goede afspiegeling van de huidige samenleving - we willen blijkbaar niets anders 8)7
"Hoka Hey!"
  donderdag 10 september 2026 @ 12:00:39 #76
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221763851
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:04 schreef Hexagon het volgende:
Dit doet iedere corporate organisatie. Uiteindelijk gaat het om wat je het laat zeggen en niet om of iemand dat zelf ambachtelijk schrijft. Als D66 wasmiddelen ging aanprijzen dan zou het niet helemaal goed gegaan zijn.
Waarom voel je immer de behoefte die middelmatigheid te blijven duiden?
pi_221763856
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:51 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Er is progressie als het gaat om stikstof en andere wetsvoorstellen.

Wat vindt jij daarvan?
Tekenend voor dit kabinet dat de prioriteiten niet op orde heeft.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_221763862
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:48 schreef matspontius het volgende:

[..]
8)7 8)7 _O- Kijk eens dom - ja, dank je!
sarcasmemeter kapot?
pi_221763863
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:00 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Waarom voel je immer de behoefte die middelmatigheid te blijven duiden?
Was het maar middelmatig. Dit is ronduit incompetent. Met middelmatigheid waren we veel beter af geweest.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  donderdag 10 september 2026 @ 12:04:39 #80
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221763869
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:13 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Het is alleen geen polijsten. Dat is iets anders. Als je zelf iets schrijft en dan AI het nog een keer laat controleren, prima. Maar wat hij doet is volledig uitbesteden.
Nou is Rob Jetten zijn hele leven al voorzien van dezelfde trainingsdata als AI voor dit soort slob: spindokters, LinkedIN posts, managementjargon etc.

Niet voor niets werd hij natuurlijk Robot genoemd.
pi_221763872
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:04 schreef Hexagon het volgende:
Dit doet iedere corporate organisatie. Uiteindelijk gaat het om wat je het laat zeggen en niet om of iemand dat zelf ambachtelijk schrijft. Als D66 wasmiddelen ging aanprijzen dan zou het niet helemaal goed gegaan zijn.
Ze onderzochten ook de socialemediaberichten van Dilan Yesilgöz (VVD) en Henri Bontenbal (CDA). Bij hun persoonlijke accounts en die van hun partij werden nauwelijks AI-berichten gevonden.

Het blijkt dus typisch een D66 dingetje te zijn.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_221763874
quote:
Het is eigenlijk heel simpel. Als Rob Jetten en D66 geen zin hebben om tijd te verspillen aan het schrijven AL DIE MILJOENMILJARD social media posts, dan gaan wij ook geen tijd meer verspillen aan het lezen ervan. Wij hebben @MinPres, @RobJetten en @D66 op Twitter geblokkeerd, en @d66_insta en @minpres op Instagram. Op TikTok volgen we alleen Nicolas Keenan, maar die filmpjes zijn wel gewoon echt. Wij nemen aan dat Laurens Dassen (hoewel, is Laurens Dassen zelf niet volledig door AI gegenereerd?) en al die andere klootviolen die zich om de haverklap het schompes boycotten zich bij ons aansluiten. Stop met het lezen van Rob Jetten slop, zodat je meer tijd overhoudt om video's van Jade Anna en Arie Boomsma te kijken. Want hee. Als we door AI gegenereerde meuk willen lezen, gaan we wel naar LinkedIn. Da's ook toevallig trouwens: D66'ers zwaar oververtegenwoordigd op LinkedIn.
https://www.geenstijl.nl/5191879/doe-mee-blokeerrobotjetten

Ik doe mee en #blokkeerrobotjetten
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_221763893
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:43 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Is dit waar Jetten het over had toen hij zei dat hij geschiedenis zou gaan schrijven?
Wij dachten allemaal dat het niet waar zou zijn maar hij heeft het toch maar geflikt.

Of het land er beter van wordt daar hebben we het maar niet over.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  donderdag 10 september 2026 @ 12:11:46 #84
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221763902
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:03 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Was het maar middelmatig. Dit is ronduit incompetent. Met middelmatigheid waren we veel beter af geweest.
Dat is waar. Middelmatig houdt ongeveer in stand wat er is.
pi_221763904
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:04 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Nou is Rob Jetten zijn hele leven al voorzien van dezelfde trainingsdata als AI voor dit soort slob: spindokters, LinkedIN posts, managementjargon etc.

Niet voor niets werd hij natuurlijk Robot genoemd.
Een geuzennaam die hij vanaf dag 1 als kamerlid/fractievoorzitter kreeg. Overigens een spin van rechtse media, want de VVD en hun nietszeggende teksten durven ze nooit te bekritiseren. Al helemaal niet bij de huisomroep WNL waar voormalig VVD spindoctor nu hoofdredacteur is
  donderdag 10 september 2026 @ 12:13:09 #86
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221763906
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:05 schreef capricia het volgende:

[..]
Ze onderzochten ook de socialemediaberichten van Dilan Yesilgöz (VVD) en Henri Bontenbal (CDA). Bij hun persoonlijke accounts en die van hun partij werden nauwelijks AI-berichten gevonden.

Het blijkt dus typisch een D66 dingetje te zijn.
Zou het dan toch zo zijn dat D66 niet het antwoord is?
  donderdag 10 september 2026 @ 12:13:52 #87
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221763910
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:12 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Een geuzennaam die hij vanaf dag 1 als kamerlid/fractievoorzitter kreeg. Overigens een spin van rechtse media, want de VVD en hun nietszeggende teksten durven ze nooit te bekritiseren. Al helemaal niet bij de huisomroep WNL waar voormalig VVD spindoctor nu hoofdredacteur is
Het is niet alsof Mark niet Teflon Mark of Rubberen Rutte werd genoemd ofzo.
  donderdag 10 september 2026 @ 12:15:44 #88
44679 Leshy
Held met sokken.
pi_221763919
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 09:50 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Rob Jetten is een lege huls. Wie dat niet ziet is blind of dom en waarschijnlijk beiden.

Rob Jetten is wat je krijgt als je een marketingbureau een persona laat ontwerpen om het Tiktok algoritme uit te buiten.

En aangezien ALLES nep is aan die man zijn zijn berichten dat vanzelfsprekend ook.
Even aan ChatGPT gevraagd welke prompt je hier voor gebruikt hebt:
quote:
„Schrijf een scherpe, cynische en provocerende politieke kritiek op Rob Jetten. Presenteer hem als iemand zonder inhoud of authentieke persoonlijkheid en suggereer dat zijn publieke imago kunstmatig door marketing en sociale media is geconstrueerd. Gebruik een harde, sarcastische toon, korte krachtige zinnen en formuleringen die geschikt zijn voor sociale media. Maak de tekst persoonlijk en polemisch, zonder nuance of voorbehoud.”
Betrapt, Kapitein Scheurbuik!
pi_221764028
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:53 schreef capricia het volgende:
Typisch D66 en Rob Jetten wel.
Persoonlijke berichten in de ik-vorm door AI laten fabriceren.
Precies. Dat zou een reden kunnen zijn om niet om hem te stemmen. Lijkt mij vooral een onhandige keuze om dit soort berichten door AI te laten opstellen.
blablablabla
  donderdag 10 september 2026 @ 12:41:05 #90
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_221764060
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:52 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nee ik leg je uit hoe corporate website communicatie tegenwoordig werkt.
Wat niet wil zeggen dat het iets positiefs is.

Waar eindigt datgene wat Claude oid uit poept, en waar begint het aandeel van Jetten zelf/in hoeverre zit er nog iets van hemzelf in de teksten?

*uncanny valley*
pi_221764121
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:34 schreef Elan het volgende:

[..]
Precies. Dat zou een reden kunnen zijn om niet om hem te stemmen. Lijkt mij vooral een onhandige keuze om dit soort berichten door AI te laten opstellen.
Ik kan wel betere redenen bedenken om niet op hem te stemmen
  donderdag 10 september 2026 @ 12:55:24 #92
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221764144
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:41 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Wat niet wil zeggen dat het iets positiefs is.

Waar eindigt datgene wat Claude oid uit poept, en waar begint het aandeel van Jetten zelf/in hoeverre zit er nog iets van hemzelf in de teksten?

*uncanny valley*
Nou ik neem aan dat hij het resultaat wel even toetst op of het overeen komt met zijn eigen visie. Het is immers een taalhulpmiddel, geen meningenmachine.
pi_221764147
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:50 schreef camilero het volgende:

[..]
Ik kan wel betere redenen bedenken om niet op hem te stemmen
Ik vind het in de kern ook niks die hele partij maar dit is natuurlijk geen reclame.
blablablabla
pi_221764644
Ooooooooo wat erg, ooooooooooooooooooooo jezus, oooo oooo ooo o o o o wat verschrikkelijk.

Zo, ik ben er alweer overheen.
Is uw onderkin uw hals geworden? Vraag uw arts om Ozempic.
pi_221764649
Wacht maar tot men erachter komt dat het partijprogramma ook is geschreven door AI.
pi_221764933
Ik vind het opzich niet vreemd dat AI ook ingezet wordt.
Maar de meest gevoelige teksten door AI, dat is wel pijnlijk hoor.

‘Sommige plekken maken je stil. Kamp Westerbork is zo’n plek.’

Post dan niets.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  Moderator donderdag 10 september 2026 @ 15:33:35 #97
500105 crew  vul_maar_in
Doe je toch wel...
pi_221764941
Van alles vind ik dit A. niet verrassend en B. meh.
Gute Nacht Freunde. Es wird Zeit für mich zu gehen. Was ich noch zu sagen hätte...
dauert eine Zigarette. Und ein letztes Glas im Stehen
pi_221765202
Bij de persconferenties van nu af steeds even kijken of ik zes vingers zie.
pi_221765206
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 14:33 schreef Sjemmert het volgende:
Wacht maar tot men erachter komt dat het partijprogramma ook is geschreven door AI.
Dat zou die tien steden wel verklaren.
pi_221765700
twitter


Soow koekoek.
pi_221765753
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 18:22 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Soow koekoek.
Oei.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  donderdag 10 september 2026 @ 19:31:13 #102
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_221766272
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 15:30 schreef capricia het volgende:
Ik vind het opzich niet vreemd dat AI ook ingezet wordt.
Maar de meest gevoelige teksten door AI, dat is wel pijnlijk hoor.

‘Sommige plekken maken je stil. Kamp Westerbork is zo’n plek.’

Post dan niets.
Het meest pijnlijke is nog wel dat ze waarschijnlijk oprecht denken (uit een soort misplaats superioriteitsgevoel) dat niemand dit door heeft :')
  donderdag 10 september 2026 @ 19:49:28 #103
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_221766589
Was deze shit vergeten door een dag stevig doorwerken. Zegt ie net bij RTL-nieuws dat 75% van de bevolking AI gebruikt: " Hunnie doen het ook". Sterkste argument bij ons thuis als ik weer eens wat stoms had uitgevreten, NOT.

Heb het nu wel gehad met deze lege huls.

[ Bericht 0% gewijzigd door Hyperdude op 11-09-2026 08:39:29 ]
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_221766948
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 12:13 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Het is niet alsof Mark niet Teflon Mark of Rubberen Rutte werd genoemd ofzo.
Je kunt ook lastig beweren dat er ook maar iets aan die gast bleef plakken...
Staatsondermijnende linkse sneuneus en klimaat mongool
pi_221768062
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:28 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Best netjes om inderdaad geen eens een sluitende begroting te kunnen overhandigen bij Prinsjesdag, dat lukte zelfs Schoof.
Jetten is een non-valeur die geen plaats heeft in de hedendaagse politiek.
Misschien moet ie dat nog vragen aan Claude.
  donderdag 10 september 2026 @ 22:21:50 #106
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_221768218
dacht dat d66 zoveel op had met het klimaat
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_221768374
Op het werk ben ik aangewezen als degene die AI moet regelen en trekken. Maar zelf vind ik AI grote onzin. Het haalt alle persoonlijke weg en er schuilt een enorm gevaar in AI, waarvan we al genoeg voorbeelden hebben gezien. AI is ideaal voor figuren die nieuws en foto's net een andere draai willen geven om de mening van mensen in hun richting te krijgen. PVV heeft dit bijvoorbeeld al gedaan. Iemand met een IQ beetje over de 100 kan al zien als een tekst met AI is geschreven en als je heel goed kijkt naar foto's kun je er dingen in zien dat er iets in is bewerkt of AI is. Maar het zal niet lang duren, of niemand kan dat meer zien en dan is het giswerk of het werkelijkheid is wat je leest en ziet. Dan heb je geen vrije pers meer, maar zijn het foute machthebbers of foute individuën die bepalen wat je krijgt voorgeschoteld.

Dat Jetten gebruik maakt van AI vind ik ronduit een schande. Niet alleen vanwege de klimaatvernietigende hoeveelheid energie die dit kost, maar ook dat iemand op zo'n toppositie zijn teksten door een machine laat schrijven, laat al zien dat hij niet betrokken is. Een aangenomen tekstschrijver/adviseur, daar kan ik me nog iets bij voorstellen, daar ga je mee zitten en zo'n persoon kent je en je gevoelens. Een machine is alleen maar een machine en nooit meer dan dat. En een tekst die automatisch uit een machine komt, is gemaakte emotie. Het is diep triest dat een persoon die zich voordoet aan zijn kiezers dat hij helemaal met ze meeleeft dit nodig heeft. Zo verlies ik mijn respect voor iemand.

Wel prijs ik hem dat hij het toegeeft en niet ontkent. Ik ken mensen hier op het forum die voortdurend met een AI-tekstje komen, dat zo is te herkennen en gewoon volhouden dat ze het zelf hebben geschreven. Dan vraag ik me af, man, wie hou je eigenlijk voor de gek?
pi_221768391
Hear hear Sigaar. ^O^
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  donderdag 10 september 2026 @ 23:08:37 #109
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_221768419
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 23:02 schreef Bart2002 het volgende:
Hear hear Sigaar. ^O^
Lekker AI laten lullen hoe erg het wel niet was in Westerbork. -O-
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_221768480
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 23:08 schreef Hyperdude het volgende:

[..]
Lekker AI laten lullen hoe erg het wel niet was in Westerbork. -O-
Spot er maar niet mee. Kijk, dat als je elke week voor een lintje doorknippen bij een damclub een speech door AI laat schrijven, dat kan ik hem nog wel vergeven, ik bak mijn eigen brood ook niet. Maar dat je voor zo'n gitzwarte bladzijde met onuitwisbare tranen uit onze geschiedenis een computer je speech laat schrijven, come on man, gebruik je botte verstand. Dat heeft niets meer met persoonlijke betrokkenheid te maken. Voor zoiets indrukwekkends, waarom ga je niet even rustig een uurtje zitten met pen en papier en een kop koffie, is dat nou zoveel moeite?

Ja, die man is echt bij mij van zijn voetstuk gevallen.
pi_221768620
Op zich kan je zeggen no big deal maar wat mij vooral stoort is de type berichten die met AI zijn geschreven.

Dat je AI een campagne slogan laat bedenken kan me weinig boeien, maar als je als minister president de berichten over de pijnlijke momenten in ons nog levende herinnering zoals de behandeling van Molukkers in NL of MH17 door AI laat schrijven dan ben je de functie niet waardig.

Dat je bij zulke gevoelige onderwerpen niet eens het fatsoen kan nemen als mens om daar een bericht over te schrijven en genoegen te nemen met AI :r
pi_221768716
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 23:55 schreef Timwonnacott het volgende:
Op zich kan je zeggen no big deal maar wat mij vooral stoort is de type berichten die met AI zijn geschreven.

Dat je AI een campagne slogan laat bedenken kan me weinig boeien, maar als je als minister president de berichten over de pijnlijke momenten in ons nog levende herinnering zoals de behandeling van Molukkers in NL of MH17 door AI laat schrijven dan ben je de functie niet waardig.

Dat je bij zulke gevoelige onderwerpen niet eens het fatsoen kan nemen als mens om daar een bericht over te schrijven en genoegen te nemen met AI :r
Precies hetzelfde gevoel heb ik dus. En dat hij daar vrij laconiek op reageert, vind ik zeer storend. En ook dat hij niet in overweging neemt dat het energie- en waterverbruik van AI-servers extreem hoog is. Dat valt me ontzettend tegen van deze man, die ik eerder heel hoog inschatte. Is gewoon een huichelaar, ook met al zijn gevlieg. Wat een tegenvaller.
  vrijdag 11 september 2026 @ 09:29:09 #113
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221769277
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 23:21 schreef -Sigaartje het volgende:

[..]
Spot er maar niet mee. Kijk, dat als je elke week voor een lintje doorknippen bij een damclub een speech door AI laat schrijven, dat kan ik hem nog wel vergeven, ik bak mijn eigen brood ook niet. Maar dat je voor zo'n gitzwarte bladzijde met onuitwisbare tranen uit onze geschiedenis een computer je speech laat schrijven, come on man, gebruik je botte verstand. Dat heeft niets meer met persoonlijke betrokkenheid te maken. Voor zoiets indrukwekkends, waarom ga je niet even rustig een uurtje zitten met pen en papier en een kop koffie, is dat nou zoveel moeite?

Ja, die man is echt bij mij van zijn voetstuk gevallen.
Verbazingwekkend dat hij ooit op een voetstuk bij je heeft gestaan.
  vrijdag 11 september 2026 @ 09:42:41 #114
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_221769329
quote:
10s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:02 schreef Koekoekmakto het volgende:
Een uitstekende keuze van de MP. Op deze manier heeft hij meer tijd over voor zijn hoofdtaak: regeren. AI is gewoon revolutionaire tijdsbesparing.
Als je AI laat regeren kunnen we pas echt tijd en geld uitsparen.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  vrijdag 11 september 2026 @ 09:45:40 #115
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_221769346
quote:
15s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:01 schreef Koekoekmakto het volgende:
Zo raar is dit niet. De tekstschrijvers in zijn team gaan gewoon met de tijd mee. Denk dat veel publieke figuren inmiddels AI gebruiken voor compleet nietszeggende teksten.


*deze post is gegenereerd door Claude.
Elon Musk niet. Die post de meeste wazige dingen diep in de nacht wanneer hij zwaar high is op cocktail van meds en drugs :')
Krekker is de bom!
  vrijdag 11 september 2026 @ 09:48:09 #116
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_221769354
quote:
10s.gif Op vrijdag 11 september 2026 09:42 schreef ACT-F het volgende:

[..]
Als je AI laat regeren kunnen we pas echt tijd en geld uitsparen.
Als we AI laten regeren zijn de grote corporaties die de AI-ontwikkelen de echte machtshebbers.

Gelukkig maar dat de grote corporaties het nu niet voor het zeggen hebben. Vooral de VS is een voorbeeld van hoe ze op uitstekende wijze ervoor hebben gezorgd dat de macht bij het volk zit en niet bij de machtige bedrijven/miljardairs *O*
Krekker is de bom!
  vrijdag 11 september 2026 @ 09:51:34 #117
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221769368
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2026 09:45 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Elon Musk niet. Die post de meeste wazige dingen diep in de nacht wanneer hij zwaar high is op cocktail van meds en drugs :')
Das toch die man die vind dat alles gezegd mag worden, behalve laster en smaad over zijn eigen persoon? Een typisch tiranniek trekje. Uitdelen maar niet kunnen incasseren.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
  vrijdag 11 september 2026 @ 09:54:42 #118
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221769388
quote:
10s.gif Op vrijdag 11 september 2026 09:42 schreef ACT-F het volgende:

[..]
Als je AI laat regeren kunnen we pas echt tijd en geld uitsparen.
Zeker. AahIeh gaat straks beter kunnen prioriteren. Iedere politieke stroming brengt straks zijn eigen model mee naar het Catshuis en tesamen polderen die modellen naar een prachtig pad voor de toekomst. Even de tekst nalopen op hallucinaties en klaar is Klara.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
  vrijdag 11 september 2026 @ 09:56:46 #119
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221769396
quote:
10s.gif Op vrijdag 11 september 2026 09:42 schreef ACT-F het volgende:

[..]
Als je AI laat regeren kunnen we pas echt tijd en geld uitsparen.
Ik weet 100% zeker dat een goed getraind LLM betere oplossingen voor de uitdagingen heeft waar we voor staan dan dat zooitje ongeregeld.
  vrijdag 11 september 2026 @ 10:03:46 #120
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_221769437
quote:
1s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:28 schreef Mubassie het volgende:
Poah dat had Geert, Faber of Schoof eens moeten flikken destijds
Wat dan?
Krekker is de bom!
pi_221769518
Jetten wie? Die vent is echt totaal onzichtbaar.

Of ie nou z'n nietszeggende twitter berichten door AI laat schrijven of door een wildvreemde D66 stagiair maakt dan ook niet meer uit.
I'm gonna eat your brains and gain your knowledge.
  vrijdag 11 september 2026 @ 10:26:57 #122
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_221769551
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2026 10:03 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Wat dan?
Dan was het voor bepaalde users hier opeens wel een probleem
pi_221769700
twitter


De nieuwe JettenGPT is uit.
pi_221769738
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2026 10:54 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

De nieuwe JettenGPT is uit.
Je zou denken dat ze het zo vlak na het uitkomen van dit nieuws eventjes niet doen, maarre...

pi_221770067
Ook Dilan en Boswijk gebruiken AI voor hun speeches.

https://nos.nl/nieuwsuur/(...)hele-speeches-met-ai
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_221770091
quote:
10s.gif Op vrijdag 11 september 2026 11:01 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]
Je zou denken dat ze het zo vlak na het uitkomen van dit nieuws eventjes niet doen, maarre...

[ afbeelding ]
Tering hoe dom :')
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  vrijdag 11 september 2026 @ 11:25:20 #127
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_221770179
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2026 10:26 schreef Mubassie het volgende:

[..]
Dan was het voor bepaalde users hier opeens wel een probleem
Misschien vindt een deel van de mensen die het bij Wilders een probleem zou vinden, dit nu net zo goed een probleem.

Er wordt snel 'hypocriet' geroepen. Soms terecht, want er zijn zeker users die met twee maten meten. Maar een forum is niet één persoon. De ene reactie komt van user a, de andere van user b. Dat zijn simpelweg twee verschillende mensen met een eigen mening.

Pas als exact dezelfde persoon twee tegenovergestelde dingen zegt over een vergelijkbaar onderwerp, alleen omdat ze een specifieke politicus niet mogen, dan meet diegene met twee maten. En onthou jij echt van elke individuele FOK!er al zijn of haar posts om deze later met elkaar te kunnen vergelijken?
Krekker is de bom!
pi_221770187
En dan staan er ook nog een legertje woordvoerders van hem op de personeelslijst.
Die kunnen dan ook op zoek naar een functie elders.
pi_221770402
Vertrouwen in Jetten stijgt nu blijkt dat zijn posts door AI zijn geschreven.

https://speld.nl/2026/09/(...)-ai-zijn-geschreven/
  vrijdag 11 september 2026 @ 17:29:15 #130
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_221772504
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2026 09:48 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Als we AI laten regeren zijn de grote corporaties die de AI-ontwikkelen de echte machtshebbers.

Gelukkig maar dat de grote corporaties het nu niet voor het zeggen hebben. Vooral de VS is een voorbeeld van hoe ze op uitstekende wijze ervoor hebben gezorgd dat de macht bij het volk zit en niet bij de machtige bedrijven/miljardairs *O*
Dat zijn ze al door fanatieke AI-gebruikers die voor hun waarheidsvinding blind varen op AI-resultaten. Kennelijk is onze MP daar één van.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_221773509
twitter
pi_221773611
quote:
81s.gif Op vrijdag 11 september 2026 20:32 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Waarop baseert zo een AI checker zich precies? Want uiteindelijk zullen mensen doordat ze overal AI teksten lezen ook zelf op een vergelijkbare manier gaan schrijven. Worden we dan in de toekomst allemaal als AI aangemerkt?
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
pi_221773664
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2026 20:48 schreef knoopie het volgende:

[..]
Waarop baseert zo een AI checker zich precies? Want uiteindelijk zullen mensen doordat ze overal AI teksten lezen ook zelf op een vergelijkbare manier gaan schrijven. Worden we dan in de toekomst allemaal als AI aangemerkt?
De belangrijkste signalen zijn volgens AI:
quote:
- Voorspelbaarheid van woorden – AI kiest vaak woorden die statistisch waarschijnlijk volgen op de vorige woorden. Een checker kijkt naar hoe voorspelbaar de tekst is.
- Variatie in zinslengte – menselijke teksten hebben vaak meer onverwachte afwisseling tussen korte, lange, simpele en complexe zinnen.
- Woordkeuze – AI-teksten kunnen relatief consistent, netjes en formeel zijn en bepaalde formuleringen vaker gebruiken.
- Zinsstructuur – terugkerende patronen in grammatica, alinea-opbouw en formuleringen kunnen als AI-signaal worden gezien.
- “Perplexity” en “burstiness” – dit zijn bekende statistische concepten. Grof gezegd meten ze hoe voorspelbaar woorden zijn en hoeveel de tekst daarin varieert.
  vrijdag 11 september 2026 @ 20:58:22 #134
200994 Kriegel
Dolf is rechtvaardig
pi_221773686
quote:
81s.gif Op vrijdag 11 september 2026 20:32 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Rob Jetten als persoon lijkt al jaren AI-gegenereerd dus het verbaast me niet.
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_221774151
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2026 20:55 schreef RotatoR het volgende:

[..]
De belangrijkste signalen zijn volgens AI:
[..]

Maar dat is toch automatisch veel minder betrouwbaar zodra de tekst korter is? Dat is pure statistiek. Volgens mij kan je dan nooit met een redelijke zekerheid inschatten of bijvoorbeeld een tweet door AI geschreven is.
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
  zaterdag 12 september 2026 @ 09:32:56 #136
511255 camilero
tufkatufka...
pi_221775194
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2026 22:23 schreef knoopie het volgende:

[..]
Maar dat is toch automatisch veel minder betrouwbaar zodra de tekst korter is? Dat is pure statistiek. Volgens mij kan je dan nooit met een redelijke zekerheid inschatten of bijvoorbeeld een tweet door AI geschreven is.
Als die tweet door het account van Rob Jetten gepost is, kun je dat blijkbaar wel met redelijke zekerheid inschatten ;)

Verder maakt het mij niet zo veel uit of die generieke, weinig zeggende teksten nu door AI, een stagiaire of Rob zelf getypt zijn
  zaterdag 12 september 2026 @ 09:35:54 #137
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221775200
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2026 22:23 schreef knoopie het volgende:

[..]
Maar dat is toch automatisch veel minder betrouwbaar zodra de tekst korter is? Dat is pure statistiek. Volgens mij kan je dan nooit met een redelijke zekerheid inschatten of bijvoorbeeld een tweet door AI geschreven is.
Er wordt toch ook een kans gegeven?
  zaterdag 12 september 2026 @ 09:37:14 #138
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221775206
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2026 20:58 schreef Kriegel het volgende:

[..]
Rob Jetten als persoon lijkt al jaren AI-gegenereerd dus het verbaast me niet.
Dat is de andere optie. Dat Robot Jetten zo effectief is geprogrammeerd door spindokters en met managementjargon dat hij wel braaf al zijn posts tikt maar dat het als AI wordt aangemerkt omdat alle menselijkheid eruit is. De perfecte machine!
  zaterdag 12 september 2026 @ 09:54:03 #139
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_221775317
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 11:38 schreef Perox het volgende:
Wat een gelul weer zeg. Oh wat maken we ons weer druk om Rob Jetten én zijn partner natuurlijk.
;(
Er is dan ook verder niets om wat over te (kunnen) zeggen, op te merken, te stellen of dat toevoegt aan een inhoudsloze marketing creatie.
Een beetje als met getuit mondje blazen naar windmolens tijdens een windstille dag dan hopen dat de wieken gaan draaien in zeggen dat de zon achter de wolken de panelen zal beschijnen.

Een premier hoort koers te bieden en daadkrachtig beleid vorm te geven; niet de koers van zijn TikTok tijdslijn laten opstellen door een AI systeem.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_221775923
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2026 09:35 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Er wordt toch ook een kans gegeven?
Ja, maar wel zonder betrouwbaarheidsinterval.
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
pi_221778177
Snap hem wel. Kan hij weer meer tijd besteden aan zijn vakanties.
pi_221790659
quote:
0s.gif Op donderdag 10 september 2026 10:54 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
De VVD heeft vooraf heel duidelijk gemaakt dat ze niet met PN willen. Maar aangezien onder Jetten en Bontenbal de overige twee juist wel met PN willen en dachten dat ze dat dan wel op deze manier voor elkaar konden krijgen heb je een patstelling.

Maar dat kun je alleen Jetten en Bontenbal verwijten, die hebben dit bekokstoofd.
Dus als twee opteren voor de enige werkbare meerderheid en één wil dat niet dan zijn die twee dus de dwarsliggers? Hoe lul je recht wat krom is.
Verstand is eerlijk verdeeld, iedereen heeft er zat van.
pi_221790947
Zelfs Schimmelpenninck, toch wel 1 van de grootste debielen die er rondlopen in dat wereldje, fileert Jetten volledig.

Ach, Robbie toch.
pi_221791050
quote:
12s.gif Op zaterdag 12 september 2026 09:54 schreef Vallon het volgende:

[..]
Er is dan ook verder niets om wat over te (kunnen) zeggen, op te merken, te stellen of dat toevoegt aan een inhoudsloze marketing creatie.
Een beetje als met getuit mondje blazen naar windmolens tijdens een windstille dag dan hopen dat de wieken gaan draaien in zeggen dat de zon achter de wolken de panelen zal beschijnen.

Een premier hoort koers te bieden en daadkrachtig beleid vorm te geven; niet de koers van zijn TikTok tijdslijn laten opstellen door een AI systeem.
Vooral echtheid tonen.
Fouten maken, weer rechtlullen, je eerlijke ongezoute mening eens geven.
Laat die eens zeggen dat veel moslims oorzaak zijn van het discrimineren en mishandelen van homos n dat daar eens veel harder tegen opgetreden wordt.
Ipv komt die met halflauwe AI teksten: nietszeggend
Vakman pur sang
pi_221791051
quote:
10s.gif Op vrijdag 11 september 2026 11:01 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]
Je zou denken dat ze het zo vlak na het uitkomen van dit nieuws eventjes niet doen, maarre...

[ afbeelding ]
Net een stuk bijbel / genesis text in geplakt en "Your Text is Most Likely AI/GPT generated" :Z

Dit soort tools :')
  maandag 14 september 2026 @ 14:52:56 #146
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221791108
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2026 14:39 schreef Joppiez het volgende:

[..]
Net een stuk bijbel / genesis text in geplakt en "Your Text is Most Likely AI/GPT generated" :Z

Dit soort tools :')
Het is helemaal niet onmogelijk dat de bijbel door AI is geschreven.
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
pi_221791265
quote:
1s.gif Op maandag 14 september 2026 14:52 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Het is helemaal niet onmogelijk dat de bijbel door AI is geschreven.
Dat vraagt om een heiligverklaring, en een bijbehorende vrije dag uiteraard *O*

Sint AI _O_
  maandag 14 september 2026 @ 15:37:02 #148
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_221791300
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2026 14:39 schreef Joppiez het volgende:

[..]
Net een stuk bijbel / genesis text in geplakt en "Your Text is Most Likely AI/GPT generated" :Z

Dit soort tools :')
Kun je dat plaatje eens posten hier?
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
pi_221791815
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2026 14:39 schreef Joppiez het volgende:

[..]
Net een stuk bijbel / genesis text in geplakt en "Your Text is Most Likely AI/GPT generated" :Z

Dit soort tools :')
Ik heb vandaag een projectvoorstel voor een klant geschreven, helemaal zelf, en voor de grap toen ook geïnspireerd door dit topic eens laten checken of het AI was. En ja hoor; 90% kans op AI. _O-
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
pi_221791894
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2026 17:14 schreef knoopie het volgende:

[..]
Ik heb vandaag een projectvoorstel voor een klant geschreven, helemaal zelf, en voor de grap toen ook geïnspireerd door dit topic eens laten checken of het AI was. En ja hoor; 90% kans op AI. _O-
Ik neem aan dat je in een dergelijk voorstel grote lappen standaard text zo er in plakt. Dus is het niet zo vreemd dat het als AI aangemerkt wordt.

Interessanter zou zijn als je de eisen van de klant in een prompt zet en dan zien of er een aanvaardbaar manuscript uit komt.
Verstand is eerlijk verdeeld, iedereen heeft er zat van.
pi_221791944
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2026 17:32 schreef 215 het volgende:

[..]
Ik neem aan dat je in een dergelijk voorstel grote lappen standaard text zo er in plakt. Dus is het niet zo vreemd dat het als AI aangemerkt wordt.

Interessanter zou zijn als je de eisen van de klant in een prompt zet en dan zien of er een aanvaardbaar manuscript uit komt.
Ik werk in een tamelijk specifiek vakgebied. In dit geval gaat het om de ontwikkeling van een product(categorie) die nog niet bestaat. Beschrijving van de concepten en dergelijke. Maar de beschrijving daarvan was kennelijk ook "waarschijnlijk AI". _O-
De leveringsvoorwaarden en dergelijke zijn wel redelijk standaard. Dat is logisch.

Het lijkt er vooral op dat die "detectie" kijkt naar logische tekstopbouw en dergelijke. Dus als je gewoon een heel logisch en degelijk verhaal schrijft en geen spelfouten maakt, dan denkt men al dat het AI is...
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
  maandag 14 september 2026 @ 18:15:52 #152
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221792070
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2026 17:44 schreef knoopie het volgende:

[..]
Ik werk in een tamelijk specifiek vakgebied. In dit geval gaat het om de ontwikkeling van een product(categorie) die nog niet bestaat. Beschrijving van de concepten en dergelijke. Maar de beschrijving daarvan was kennelijk ook "waarschijnlijk AI". _O-
De leveringsvoorwaarden en dergelijke zijn wel redelijk standaard. Dat is logisch.

Het lijkt er vooral op dat die "detectie" kijkt naar logische tekstopbouw en dergelijke. Dus als je gewoon een heel logisch en degelijk verhaal schrijft en geen spelfouten maakt, dan denkt men al dat het AI is...
Daarom had ik expres een taalfout verwerkt in mijn door AI geschreven sollicitatiebrief huehue, maar ben het helaas toch niet geworden. Ze vonden de voorbereiding van een half A4'tje onvoldoende helaas.
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
  maandag 14 september 2026 @ 22:45:53 #153
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_221793781
quote:
1s.gif Op maandag 14 september 2026 14:52 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Het is helemaal niet onmogelijk dat de bijbel door AI is geschreven.
Ik denk dat die prompt wel eens een betere bijbel kan opleveren dan vanuit sprookjes redeneren waarin gaten van een gebrek aan kennis werden opgevuld met allerhande tot waarheid verheven fabels.
Ik heb niets tegen iemands geloof maar wel wanneer die mij daarmee gaat vertellen wat ik moet (be)denken.
AI zelf heeft een gevaar inzich dat een andersdenkende niet in staat zal zijn om wat anders te gaan geloven.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_221795031
Bij de Volkskrant een stuk hierover, gelinkt in het Geenstijl artikel https://www.geenstijl.nl/5191949/ai-jetten

Alles was al verschrikkelijk maar als zelfs de premier de AI-richtlijn van de Rijksoverheid regelrecht negeert, geef ons dan in godsnaam gewoon eindelijk weer biefstuk. De Volkskrant concludeerde dat 68 posts van Jetten 100% AI waren, en na dat nieuws ging hij er bovendien vrolijk mee verder. Maar wat zegt de 'Verantwoorde inzet van generatieve AI - Overheidsbrede handreiking' (PDF) uit januari 2025 daar eigenlijk over? Nou, weinig goeds.

Stel, je laat een tekst over, zeg, je bezoek aan WESTERBORK volledig door AI schrijven. Dan lezen we daarover: "Denk voordat je ervoor kiest om generatieve AI in te zetten altijd goed na over wat je hiermee wil bereiken en of deze technologie hier het meest geschikte middel voor is."

Stel, je bekent dat gehele teksten "soms zonder aanpassingen worden geaccordeerd". Dan lezen we daarover: "Gebruik generatieve AI slechts als hulpmiddel, niet als vervanging. Neem gegenereerde content niet één op één over. Vermenselijk deze technologie niet en formuleer eerst je eigen antwoord."

En stel, je vermeldt helemaal niet dat de teksten volledig door AI gegenereerd zijn. Dan lezen we daarover: "Wanneer je gegenereerde content gebruikt in communicatie richting burgers, zorg dan dat de tekst of het beeld gesigneerd of gewaarmerkt is zodat duidelijk is dat dit door een AI-model is gemaakt."

Jetten heeft met zijn extensieve AI gebruik dus de richtlijnen van de overheid niet gevolgd.

Ach, Robbie toch.
pi_221795116
Maar wat is nu eigenlijk precies het probleem?

Voor het AI tijdperk schreven dit soort mensen hun posts ook niet zelf (behalve Trump dan, die kennelijk niks beter te doen heeft). Daarvoor hebben ze personeel. Nu schrijft dat personeel dus een uitgebreide prompt in plaats van het bericht zelf, die qua aantal woorden nog langer is dan het uiteindelijke bericht, en het uiteindelijke bericht is netjes, goed geschreven en lijkt precies de mening uit de prompt te vertegenwoordigen. Volgens mij zitten er ook geen feitelijke fouten in? Ook lijkt er niks ongevraagd toegevoegd te zijn aan het bericht, dus inhoudelijk is niets in het bericht door AI verzonnen.

Op deze manier AI gebruiken is vergelijkbaar met bijvoorbeeld spellingscontrole op steroiden. Dus wat is daar precies erg aan? Als de prompt alleen was geweest: "schrijf iets emotioneels over Westerbork", dan had ik de ophef wel begrepen. Maar nu snap ik het probleem niet helemaal.
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
pi_221795461
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:00 schreef knoopie het volgende:
Maar wat is nu eigenlijk precies het probleem?
Ach, knoopie toch.
pi_221795571
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 12:03 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Ach, knoopie toch.
Leg eens uit dan, als het allemaal zo duidelijk is?

Ik ben geen fan van Rob Jetten, maar om inhoudelijke redenen. Hij lijkt geen principes te hebben, en die mensen vertrouw ik nooit.
Ik ben geen fan van politiek of ambtenaren die hun tijd verdoen met twitterberichten. Er zijn genoeg zinvollere dingen waar ze hun tijd aan kunnen besteden.

Maar waarom is het een probleem dat ze op deze manier AI gebruiken?
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
pi_221889602
De nieuwe JettenGPT is uit.

twitter
  woensdag 30 september 2026 @ 21:43:47 #159
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221889623
Vreselijke neppe tijd leven we.
En dit is nog maar het begin.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221889636
quote:
0s.gif Op woensdag 30 september 2026 21:40 schreef RotatoR het volgende:
De nieuwe JettenGPT is uit.

[ x ]

Wat een inhoudsloze triestigheid :{
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_221895889
twitter


Hier AI voor gebruiken 🥲🥲
Post dan niks
pi_221896355
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 12:23 schreef knoopie het volgende:

[..]
Leg eens uit dan, als het allemaal zo duidelijk is?

Ik ben geen fan van Rob Jetten, maar om inhoudelijke redenen. Hij lijkt geen principes te hebben, en die mensen vertrouw ik nooit.
Ik ben geen fan van politiek of ambtenaren die hun tijd verdoen met twitterberichten. Er zijn genoeg zinvollere dingen waar ze hun tijd aan kunnen besteden.

Maar waarom is het een probleem dat ze op deze manier AI gebruiken?
Slechtste minister president, ik denk ooit, want geen woord komt van hem zelf.
Alles is nep.

Enige onderwerp wat hem enthousiast maakt is waarschijnlijk de gaypride en de club Bargain.
Vakman pur sang
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')