quote:Video toont agent die geweld gebruikt tegen zwangere vrouw, politie start onderzoek
Zeist - Aan de Kampweg in Zeist heeft de politie na een melding van vernieling en bedreiging geweld gebruikt. Op videobeelden is te zien dat een agent een zwangere vrouw aan de arm trekt waarna zij op de grond valt. Een man valt daarna de agent aan. De politie heeft dit bevestigd en gaat onderzoek doen naar het gebruikte geweld.
De melding kwam rond 21.15 uur op dinsdag 19 mei binnen bij de politie. Wat er precies werd vernield en wie er bedreigd werd, kan de politie niet delen omdat het onderzoek nog loopt.
De man is hiervoor aangehouden en inmiddels weer vrijgelaten, meldt de woordvoerder. Hij is 30 jaar en komt uit Zeist. Volgens het ANP was het voorval in het asielzoekerscentrum aan de Kampweg in Zeist.
De beelden op sociale media laten de situatie voor een deel zien, zegt de politie. Er is te zien dat de vrouw de agenten niet aanvalt, wat er gezegd wordt is onduidelijk. De videobeelden zijn bij de politie bekend.
"In die situatie hebben ze willen handelen op de veiligheid en dat is wat voor een deel te zien is op de beelden", zegt de woordvoerder. "Zij hebben in een dynamische situatie snel willen handelen voor de veiligheid van de aanwezigen en zichzelf", meldt de politie over de betrokken agenten.
Meer details kan de politie niet geven. "We gaan zorgvuldig kijken naar alle feiten en omstandigheden." Daarbij hoort ook het toetsen van het gebruikte geweld.
Niet gewond
Voor zover bekend is de zwangere vrouw niet gewond geraakt bij het incident, zegt de politiewoordvoerder. Over de betrokken agent en de man, kan de politie geen verdere informatie delen.
Bollendak-incident
Beelden van politiegeweld kunnen vragen oproepen en voor ophef zorgen. Dat gebeurde ook in februari. Een agent gebruikte toen geweld bij een aanhouding van een vrouw onder het Bollendak naast station Utrecht Centraal. Later werd bekend dat de agent voor een deel te veel geweld toepaste, waaronder een trap naar achteren die de vrouw raakte. De aanhouding was wel terecht, stelde politiechef van Midden-Nederland, Yvonne Hondema.
Neuh, ik zou er het geduld niet voor hebben om dat werk te doen. In die gevallen echt petje af voor de politie.quote:Op zondag 31 mei 2026 22:24 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat je het voor kunt zeggen betekend dat je het nog nooit gedaan hebt
that´s a good thing
dat sowiesoquote:Op zondag 31 mei 2026 22:26 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Neuh, ik zou er het geduld niet voor hebben om dat werk te doen. In die gevallen echt petje af voor de politie.
Wat leven we inmiddels toch in een fijn land. Je hoeft je echt niet af te vragen uit welke hoek die bedreigingen komen. Het is echt te zot voor woorden dat dit getolereerd wordt!quote:Op zondag 31 mei 2026 22:27 schreef cinderloom het volgende:
Politie wordt bedreigd;
https://nos.nl/artikel/26(...)-na-aanhouding-zeist
Maar hoogzwanger heeft agent dus moeten zien. Nog erger dan
Voordat de asielzoekers hier waren was het toch al slecht voor normale mensen? Nergens kregen de normale mensen menswaardige woningen.quote:Op zondag 31 mei 2026 22:30 schreef matspontius het volgende:
[..]
Wat leven we inmiddels toch in een fijn land. Je hoeft je echt niet af te vragen uit welke hoek die bedreigingen komen. Het is echt te zot voor woorden dat dit getolereerd wordt!
dat zie je hier ook en dat komt volgens mij niet enkel uit ´een bepaalde hoek´quote:Op zondag 31 mei 2026 22:30 schreef matspontius het volgende:
[..]
Wat leven we inmiddels toch in een fijn land. Je hoeft je echt niet af te vragen uit welke hoek die bedreigingen komen. Het is echt te zot voor woorden dat dit getolereerd wordt!
Bij de ME lopen de grootste klootzakken, die zoeken het op.quote:Op zondag 31 mei 2026 22:29 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat sowieso
maar als je iemand een klap moet geven voor je werk is dat nooit leuk want het heeft effect en je ziet dat effect logischerwijs van heel dichtbij
als je daarvan geniet ben je psychopaat en dat die er bij de politieacademie doorheendruppelen wil ik best geloven maar de ME is een trapje verder
Wat erg voor de politie.quote:Op zondag 31 mei 2026 22:27 schreef cinderloom het volgende:
Politie wordt bedreigd;
https://nos.nl/artikel/26(...)-na-aanhouding-zeist
Maar hoogzwanger heeft agent dus moeten zien. Nog erger dan
Man ga toch weg.quote:Op zondag 31 mei 2026 22:30 schreef matspontius het volgende:
[..]
Wat leven we inmiddels toch in een fijn land. Je hoeft je echt niet af te vragen uit welke hoek die bedreigingen komen. Het is echt te zot voor woorden dat dit getolereerd wordt!
In geweld situaties zou ik mijn hoofd wel koel houden denk ik. Ik laat me niet snel intimideren of zo.quote:Op zondag 31 mei 2026 22:26 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Neuh, ik zou er het geduld niet voor hebben om dat werk te doen. In die gevallen echt petje af voor de politie.
Stoere man welquote:Op zondag 31 mei 2026 22:26 schreef Viesdik het volgende:
Ongeacht wie mijn potentiële vrouw zou slaan, ik zou mijn leven opofferen voor mijn vrouw.
Geen enkele hond en hont behandelt mijn vrouw als een hondt
Ik heb de politie vaak genoeg verdedigd maar ze mogen wel eens korte metten maken met collega's die buitenproportioneel handelen.quote:Op maandag 1 juni 2026 00:05 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Wat erg voor de politie.![]()
Politie is nu slachtoffer!
"We houden u veilig om hoogzwangere vrouwen met geweld op de grond te werpen, en deze nare reacties zijn onze dank"
nee hoorquote:
Rechts Nederland wil toch niet gezien worden met vredelievende hippies, dus hoe moet men dan samen ergens protesteren?quote:Op maandag 1 juni 2026 00:35 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Ik heb de politie vaak genoeg verdedigd maar ze mogen wel eens korte metten maken met collega's die buitenproportioneel handelen.
Misschien wordt het tijd dat we een keer vreedzaam protesteren, links en rechts tegen dom politiegeweld. Als Palestina en anti AZC wappies kan, waarom niet?
Veroordelen door op te roepen naam en adres van de agent te achterhalen zodat men een volkstribunaal kan houden ja? Want dat is wat er gebeurde.quote:Op maandag 1 juni 2026 00:07 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Man ga toch weg.
Als je dit land fijn wil houden zou je dit soort politiegeweld moeten veroordelen. En dat zal waarschijnlijk daar op Facebook en Instagram gebeurd zijn.
Enige juiste reactie. Dit is niet iets wat je normaliter zomaar overkomt als je gewoon instructies opvolgt.quote:Op maandag 1 juni 2026 06:52 schreef TAmaru het volgende:
Mevrouw zal het er wel naar gemaakt hebben.
Enige juiste reactie als je op Dumpert zit ja.quote:Op maandag 1 juni 2026 06:56 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Enige juiste reactie. Dit is niet iets wat je normaliter zomaar overkomt als je gewoon instructies opvolgt.
Ik durf gerust te stellen dat de vrouw meermaals gemaant is om te luisteren en mee te werken, ik zie de agent voor de rest helemaal geen geweld toepassen.quote:Op maandag 1 juni 2026 00:24 schreef Redlipslayd het volgende:
En zoiets is dan een agent? Dit gaat echt alle perken te buiten.
Ontslag is hier het enige juiste.
Uit de lichaamstaal lees ook een beetje niet goedschiks dus kwaadschiks, die was er klaar meequote:Op maandag 1 juni 2026 07:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik durf gerust te stellen dat de vrouw meermaals gemaant is om te luisteren en mee te werken, ik zie de agent voor de rest helemaal geen geweld toepassen.
Nouja, ook dat er kennelijk al een hondengeleider is ingeschakelt zegt meetal genoeg, die komen niet standaard bij een bezoekje van de politie, dan is er al meestal een melding: We hebben hier een (voor zich zelf) gevaarlijk persoon die absoluut niet mee werkt.quote:Op maandag 1 juni 2026 07:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
Uit de lichaamstaal lees ook een beetje niet goedschiks dus kwaadschiks, die was er klaar mee
Dat ze dan struikelt en op dr koppie valt is lullig maar dat krijg je ervan
Persoon in kwestie lijkt mee te werken maar mevrouw blijft zich ermee bemoeienquote:Op maandag 1 juni 2026 07:11 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nouja, ook dat er kennelijk al een hondengeleider is ingeschakelt zegt meetal genoeg, die komen niet standaard bij een bezoekje van de politie, dan is er al meestal een melding: We hebben hier een (voor zich zelf) gevaarlijk persoon die absoluut niet mee werkt.
Ze zal wel niet hebben geluisterd naar instructies. Maar ik zou wel graag meer willen horen over de omstandigheden.quote:Op maandag 1 juni 2026 06:56 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Enige juiste reactie. Dit is niet iets wat je normaliter zomaar overkomt als je gewoon instructies opvolgt.
Nee dit moet de politie intern oplossen.quote:Op maandag 1 juni 2026 06:51 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Veroordelen door op te roepen naam en adres van de agent te achterhalen zodat men een volkstribunaal kan houden ja? Want dat is wat er gebeurde.
Je bent oké dat deze agent gelynched wordt door een hysterische menigte begrijp ik uit deze reactie ?
Noem het dan ook geen veroordelingen in een poging het tokkie gedrag goed te praten. Bedreigingen zijn bedreigingen en zijn nooit oké.quote:Op maandag 1 juni 2026 07:31 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee dit moet de politie intern oplossen.
Ik snap de ophef echter wel.
4 agenten snappen dit. Maar nee hoor, half FoK! vindt weer dat die ene agent die zich er wel even mee komt bemoeien toch echt groot gelijk heeft, en scharen potentiele gevolgen onder 'dat krijg je er nou van'.quote:Op maandag 1 juni 2026 07:38 schreef viagraap het volgende:
Niet luisteren naar instructies is voor een agent nooit een vrijbrief om dit te doen. Mensen die dit verdedigen moeten eens bij zichzelf te rade gaan
Zolang je niet weet wat de afspraken onderling zijn kun je met geen enkele mogelijkheid vastellen of de rest het wel/niet/een beetje snapt en aan de hand van de beeëden kun je totaal niet vaststellen of ze wel of noet ongeschikt zijnquote:Op maandag 1 juni 2026 07:42 schreef probeer het volgende:
[..]
4 agenten snappen dit. Maar nee hoor, half FoK! vindt weer dat die ene agent die zich er wel even mee komt bemoeien toch echt groot gelijk heeft, en scharen potentiele gevolgen onder 'dat krijg je er nou van'.
Nou, die 4 agenten zullen dan wel ongeschikt zijn voor hun vak, ofzo.
Klopt.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:03 schreef sp3c het volgende:
[..]
Zolang je niet weet wat de afspraken onderling zijn kun je met geen enkele mogelijkheid vastellen of de rest het wel/niet/een beetje snapt
Huh, maar net wisten we toch niet wat de onderlinge afspraken waren? Waarom kan je dan nu opeens wel vaststellen dat het haar eigen schuld is?quote:Je ziet een troep agenten en een dame
Een van de agenten lijkt de vrpuw te manen aan de kant te gaan, wuift ze weg, andere agent trwkt haar weg
Ze valt
Dan wil ik best in het midden laten of de agent te for# ingrijpt (denk het niet) maar ja dat krijg je er idd van
Ze mogen je zeker wel verwijderen uit een situatie waar je niet gewenst bent.quote:Op maandag 1 juni 2026 07:38 schreef viagraap het volgende:
Niet luisteren naar instructies is voor een agent nooit een vrijbrief om dit te doen. Mensen die dit verdedigen moeten eens bij zichzelf te rade gaan
Zolang je niet weten wat de afspraken zijn kan je dat niet vaststellenquote:Op maandag 1 juni 2026 08:09 schreef probeer het volgende:
[..]
Klopt.
Al kan je wel prima vaststellen dat die 4 agenten toch andere gedachten hebben over hoe nu te handelen, dan die ene agent met de hond.
Volgens mij staat dat gewoon in de quotequote:[..]
Huh, maar net wisten we toch niet wat de onderlinge afspraken waren? Waarom kan je dan nu opeens wel vaststellen dat het haar eigen schuld is?
Dan was ze al lang neergeschoten als jij zo met een arrestatie gaat bemoeien. Zeker als het een melding met wapen dreiging is.quote:Op maandag 1 juni 2026 07:42 schreef probeer het volgende:
[..]
4 agenten snappen dit. Maar nee hoor, half FoK! vindt weer dat die ene agent die zich er wel even mee komt bemoeien toch echt groot gelijk heeft, en scharen potentiele gevolgen onder 'dat krijg je er nou van'.
Nou, die 4 agenten zullen dan wel ongeschikt zijn voor hun vak, ofzo.
Je zegt toch 'dat krijg je er van'?quote:Op maandag 1 juni 2026 08:12 schreef sp3c het volgende:
[..]
Zolang je niet weten wat de afspraken zijn kan je dat niet vaststellen
[..]
Volgens mij staat dat gewoon in de quote
Het is ook een schuldverwijtquote:Op maandag 1 juni 2026 08:14 schreef probeer het volgende:
[..]
Je zegt toch 'dat krijg je er van'?
Hoe valt dat anders te lezen dan 'wat haar aangedaan wordt is een gevolg van haar eigen gedrag'? Het is een schuldverwijt. Dat is wat de woorden "dat krijg je er van" betekenen.
Ik weet niet wat je hiermee probeert te zeggen.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:14 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Dan was ze al lang neergeschoten als jij zo met een arrestatie gaat bemoeien. Zeker als het een melding met wapen dreiging is.
Er is altijd iemand eerst die gaat handelen. En die hadden een ander perspectief waardoor ze mischien inderdaad het langer door lieten gaan.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:19 schreef probeer het volgende:
[..]
Ik weet niet wat je hiermee probeert te zeggen.
Terug naar mijn punt: ik zie 4 agenten die oordelen dat de situatie nog niet het punt bereikt heeft waarop die vrouw fysiek verwijderd / aangepakt dient te worden. En 1 agent die daar overduidelijk anders over denkt, en daarbij zelfs de hele stap van 'beetpakken en met lichte dwang verwijderen' overslaat.
Als die ene agent gelijk heeft, handelen die andere 4 dus overduidelijk niet voortvarend genoeg. Dan zijn zij veel te passief.
Of ... wellicht heeft die ene agent dus geen gelijk in hoe hij handelt.
Ok, dus we kunnen al wel oordelen over het handelen van de mensen in die video. Mooi, dat is alles wat ik je duidelijk probeerde te maken.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:19 schreef sp3c het volgende:
[..]
Het is ook een schuldverwijt
Je ziet een troep agenten en een dame
Een van de agenten lijkt de vruw te manen aan de kant te gaan, wuift ze weg, andere agent trekt haar weg
Ze valt
Dat krijg je ervan, eigen schuld, had je gewoon braaf geluisterd net als meneer dan was het niet gebeurt
Dat is triest.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:17 schreef Kottnauer het volgende:
Op dat moment verneemt hij dat zijn broer in Gaza is overleden, waarna hij een woede-uitbarsting krijgt en zijn gastverblijf kort en klein slaat.
Of hij is de aangewezen man voor dit soort dingenquote:Op maandag 1 juni 2026 08:20 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Er is altijd iemand eerst die gaat handelen. En die hadden een ander perspectief waardoor ze mischien inderdaad het langer door lieten gaan.
Ja. De 4 agenten die op dat moment met haar bezig waren hadden inderdaad een ander perspectief over wat er gaande was en hoe ze in dat moment wilden/moesten handelen, dan de ene agent die verderop stond en zich er mee kwam bemoeien.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:20 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Er is altijd iemand eerst die gaat handelen. En die hadden een ander perspectief waardoor ze mischien inderdaad het langer door lieten gaan.
Nee dit is net zo´n domme reactie als bijvoorbeeld in de VS die vrouw die probeerde te vluchten en daarna doorzeeft wordt met kogels.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:19 schreef sp3c het volgende:
Dat krijg je ervan, eigen schuld, had je gewoon braaf geluisterd net als meneer dan was het niet gebeurt
We kunnen wel kijken natuurlijkquote:Op maandag 1 juni 2026 08:20 schreef probeer het volgende:
[..]
Ok, dus we kunnen al wel oordelen over het handelen van de mensen in die video. Mooi, dat is alles wat ik je duidelijk probeerde te maken.
Hij trekt aan haar armquote:Op maandag 1 juni 2026 08:24 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee dit is net zo´n domme reactie als bijvoorbeeld in de VS die vrouw die probeerde te vluchten en daarna doorzeeft wordt met kogels.
Het soort geweld in het filmpje zou alleen gebruikt moeten worden ter verdediging of bescherming. Dat is hier niet het geval.
Zoals ik al eerder zei. Een vrouw stelt fysiek niet veel voor. Dus het had makkelijk op een andere manier gekund.quote:
Hij had haar ook kunnen taseren maar dat voelt wat overdrevenquote:Op maandag 1 juni 2026 08:26 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei. Een vrouw stelt fysiek niet veel voor. Dus het had makkelijk op een andere manier gekund.
Hij trekt haar hard omver aan haar arm.quote:
Ook al zou de vrouw het er naar gemaakt hebben , geweld is nooit de oplossing zeker niet door een agent.quote:Op maandag 1 juni 2026 06:52 schreef TAmaru het volgende:
Mevrouw zal het er wel naar gemaakt hebben.
Ik heb ook nergens gezegd dat je niet kunt oordelen over het handelen van die agentenquote:Op maandag 1 juni 2026 08:20 schreef probeer het volgende:
[..]
Ok, dus we kunnen al wel oordelen over het handelen van de mensen in die video. Mooi, dat is alles wat ik je duidelijk probeerde te maken.
Als je oordeelt over de vermeende schuld van de vrouw. Dan kan dat natuurlijk ook over enige vermeende schuld van de agenten. En gaat 'zolang je niet weet wat de afspraken zijn' dus niet op.
De hondenbegeleider is nooit degene die in persoon het geweld begint. Die is er om de hond aan te sturen. Niet om zelf met zijn vrije hand geweld te starten.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:31 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ik heb ook nergens gezegd dat je niet kunt oordelen over het handelen van die agenten
Ik zeg dat je niet kunt stellen dat die andere vier er anders over dachten zonder dat je de onderlinge afspraken kent
Als man met hond de aangewezen persoon is om te escaleren dan snap ik dat de rest op hem wacht
Die verzon je nu net ter plekkequote:Op maandag 1 juni 2026 08:33 schreef probeer het volgende:
[..]
De hondenbegeleider is nooit degene die in persoon het geweld begint. Die is er om de hond aan te sturen. Niet om zelf met zijn vrije hand geweld te starten.
Jij denkt dat als ze gewoon aan de kant was gegaan ze de agent haar nog steeds aan had gepakt?quote:Maar ik zie dat we mbt tot de agenten weer in het 'we weten het niet' schieten. Kom, gooi er nog even een 'ze wuift een hand weg dus het is haar eigen schuld dat ze op de grond geslingerd aan haar arm getrokken wordt' in.
4 agenten die er middenin staan kiezen niet voor escalatie. 1 agent die er in eerste instantie meters vanaf staat, kiest wel voor escalatie.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:31 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ik heb ook nergens gezegd dat je niet kunt oordelen over het handelen van die agenten
Ik zeg dat je niet kunt stellen dat die andere vier er anders over dachten zonder dat je de onderlinge afspraken kent, zijn echt twee hele verschillende stellingen hoor misschien moet je eerst ff een kopje koffie
Als man met hond de aangewezen persoon is om te escaleren dan snap ik dat de rest op hem wacht
Ik denk dat die agent zijn 4 collegas dit had moeten laten oplossen. Waar ze op dat moment ook mee bezig waren.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:37 schreef sp3c het volgende:
[..]
Die verzon je nu net ter plekke
[..]
Jij denkt dat als ze gewoon aan de kant was gegaan ze de agent haar nog steeds aan had gepakt?
Ze waren er met zijn allen mee bezig en het wilde niet echt vlotten, dan moet je het op een gegeven mooment over een andere boeg gooienquote:Op maandag 1 juni 2026 08:39 schreef probeer het volgende:
[..]
Ik denk dat die agent zijn 4 collegas dit had moeten laten oplossen. Waar ze op dat moment ook mee bezig waren.
quote:Op maandag 1 juni 2026 08:41 schreef incel het volgende:
Ik snap de ophef wel omdat ze nooit zo hard optreden tegen (je weet wel wie ik bedoel) en een blanke vrouw op de grond gooien is natuurlijk wel toegestaan.
Vraag me af welke geweldsinstructie ze daar krijgen bij de politie. Moslims lekker hun gang laten gaan en blanken keihard slaan of zo?
Dus we zijn het er over eens dat die ene agent die iets verderop stond, voor andere handelingen koos dan die 4 die er op dat moment al mee bezig waren?quote:Op maandag 1 juni 2026 08:42 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ze waren er met zijn allen mee bezig en het wilde niet echt vlotten, dan moet je het op een gegeven mooment over een andere boeg gooien
Nee, ik kan dat uit die beelden niet opmaken, net als vijf minuten geleden niet en net als tien minuten geledenquote:Op maandag 1 juni 2026 08:43 schreef probeer het volgende:
[..]
Dus we zijn het er over eens dat die ene agent die iets verderop stond, voor andere handelingen koos dan die 4 die er op dat moment al mee bezig waren?
Misschien hebben ze gewoon correct gehandeld als groepquote:Op maandag 1 juni 2026 08:46 schreef probeer het volgende:
Nou, dan zullen er na het 'de hondenbegeleider heeft correct gehandeld' oordeel, ook wel 4 'de volgende keer moet je het toch echt anders doen' gesprekken met de andere agenten gaan volgen.
Die 4 moeten dan toch leren hoe het wel moet.
Je kan in die beelden niet zien dat er 4 agenten de vrouw niet naar de grond slingerden, en 1 agent wel?quote:Op maandag 1 juni 2026 08:49 schreef sp3c het volgende:
[..]
Nee, ik kan dat uit die beelden niet opmaken, net als vijf minuten geleden niet en net als tien minuten geleden
Knap dat je dat dan wel weer, inderdaad correct, vast kan stellen.quote:Je bent het er niet mee eens
De mening van meneer "we weten het niet he, maar het is iig haar eigen schuld hoor"quote:probeert het niet eens, prima, we doen het ermee maar stel niet steeds dezelfde domme vraag
Jup. En heb er zelfs een mening over. Moet ik die expliciteren, of denk je dat het je wel lukt om die al te weten?quote:want je kent mijn antwoord![]()
Mee eens. Ik hoop dat de bedreigers vervolgd zullen worden.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:52 schreef deedeetee het volgende:
Eerlijk gezegd boeit het me steeds minder wat er plaats heeft gevonden.
Er is niemand gewond geraakt.
Veel erger zijn de bedreigingen aan het adres van de politie.
Hopelijk hoeft er niet weer ondergedoken te worden.
Scherp hoor maar dit ontkent niemandquote:Op maandag 1 juni 2026 08:55 schreef probeer het volgende:
[..]
Je kan in die beelden niet zien dat er 4 agenten de vrouw niet naar de grond slingerden, en 1 agent wel?
Geen excuus voor vandalisme en het vernielen van andermans eigendommen.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:21 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat is triest.
Lijkt na alle ellende even de laatste druppel te zijn geweest.
En daarna is zijn vrouw ook nog mishandeld door die agent.
En de misdadige voortvluchtige asielzoeker gedeporteerd wordt om zijn straf uit te zitten en daarna terug naar Gaza gedeporteerd wordt.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:55 schreef probeer het volgende:
[..]
Mee eens. Ik hoop dat de bedreigers vervolgd zullen worden.
Maar wel een begrijpelijke verklaring.quote:Op maandag 1 juni 2026 09:18 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Geen excuus voor vandalisme en het vernielen van andermans eigendommen.
Alleen als je zelf een gewelddadige inslag hebt misschien.quote:Op maandag 1 juni 2026 09:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Maar wel een begrijpelijke verklaring.
Nee. Er is niets begrijpelijks aan. Hij was hier illegaal en te gast. Hij hoort met zijn poten van andermans spullen af te blijven.quote:Op maandag 1 juni 2026 09:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Maar wel een begrijpelijke verklaring.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.OH NOES!!1*&@^!!*@!!@$*^!!!!!!!!
Ja, begrijpen is namelijk niet synoniem aan goedkeuren of accepteren.quote:Op maandag 1 juni 2026 09:24 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Nee. Er is niets begrijpelijks aan. Hij was hier illegaal en te gast. Hij hoort met zijn poten van andermans spullen af te blijven.
Als mijn broer overlijdt en ik kom bij jouw thuis alles vernielen, zeg je dan ook: “ja, begrijpelijk”?
Eh ja, lijkt me toch wel dat het strafbaar is als je "heftige bedreigingen" naar de politie stuurtquote:"Kritiek en een gesprek zijn goed en belangrijk, maar alle fatsoensnormen werden overschreden", zegt een woordvoerder van de politie over de reacties bij het bericht dat gisteren werd gepubliceerd. Mensen ontstaken in woede richting de politie, maar gingen ook los tegen elkaar onder het bericht.
"In toenemende mate sloeg het om", zegt de woordvoerder. "Lelijke taal en echt beledigingen over en weer en verwensingen die niet door de beugel kunnen." Er was onder meer sprake van "heftige bedreigingen". Volgens de politie is het nog te vroeg om te zeggen of er mogelijk strafbare uitingen bij zitten.
Allemaal leuk die bedreigingen omdat iedere josti meerdere social media accounts heeft tegenwoordig. Ik ben wel benieuwd wat voor grote bek ze hebben als er even iemand van de politie komt informeren bij één van die zolderkamer bedreigers. Vaak genoeg zijn anonieme accounts vrij simpel te traceren.quote:Op maandag 1 juni 2026 09:55 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
https://nos.nl/artikel/26(...)-na-aanhouding-zeist
[..]
Eh ja, lijkt me toch wel dat het strafbaar is als je "heftige bedreigingen" naar de politie stuurt
Als hij daar daadwerkelijk vandaan komt.quote:Op maandag 1 juni 2026 09:19 schreef nixxx het volgende:
[..]
En de misdadige voortvluchtige asielzoeker gedeporteerd wordt om zijn straf uit te zitten en daarna terug naar Gaza gedeporteerd wordt.
De hoek van waaruit die bedreigingen komen is heel snel gevonden lijkt me. Keihard afstrafen. de politie gaan bedreigen - hoe haal je het in je hoofdquote:Op maandag 1 juni 2026 10:09 schreef Ronald het volgende:
[..]
Allemaal leuk die bedreigingen omdat iedere josti meerdere social media accounts heeft tegenwoordig. Ik ben wel benieuwd wat voor grote bek ze hebben als er even iemand van de politie komt informeren bij één van die zolderkamer bedreigers. Vaak genoeg zijn anonieme accounts vrij simpel te traceren.
Inderdaad, tegen agenten zijn die hun macht misbruiken, tegen politiegeweld zijn. Hoe durven die mensen!quote:Op maandag 1 juni 2026 10:14 schreef matspontius het volgende:
[..]
De hoek van waaruit die bedreigingen komen is heel snel gevonden lijkt me. Keihard afstrafen. de politie gaan bedreigen - hoe haal je het in je hoofd![]()
![]()
Beetje laastig oordelen, maar als de beste man (met een bekend zwaar criminele geschiedenis) een wapen had, zou je ook kunnen denken dat die agent die vrouw gewoon weggetrokken heeft ter bescherming van haarzelf.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:24 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee dit is net zo´n domme reactie als bijvoorbeeld in de VS die vrouw die probeerde te vluchten en daarna doorzeeft wordt met kogels.
Het soort geweld in het filmpje zou alleen gebruikt moeten worden ter verdediging of bescherming. Dat is hier niet het geval.
In rechtsstaat Nederland worden agenten gewoon vervolgd indien men over de schreef gaat, daar heb je geen laffe sociale media bedreigingen voor nodig. Lastig he?quote:Op maandag 1 juni 2026 10:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Inderdaad, tegen agenten zijn die hun macht misbruiken, tegen politiegeweld zijn. Hoe durven die mensen!
Jij kan dus niet op basis van een kort filmpje oordelen of dit politiegeweld wel of niet nodig was.quote:Op maandag 1 juni 2026 10:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Inderdaad, tegen agenten zijn die hun macht misbruiken, tegen politiegeweld zijn. Hoe durven die mensen!
Wat een onzin. Als de politie een bevel geeft, er haast geboden is, en iemand niet luistert, kan en moet die persoon gewoon met gepast geweld worden verwijderd. Deze agent kwam notabene met een hond aan, dus er zal wel iets serieus aan de hand zijn geweest.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:30 schreef RAVW het volgende:
[..]
Ook al zou de vrouw het er naar gemaakt hebben , geweld is nooit de oplossing zeker niet door een agent.
Je kunt niet aankomen met ja ik heb die persoon geslagen, op de grond gegooid omdat ze daar zelf om vroeg.
natuurlijk sommige mensen zijn bloedzuigers die zou je ook weer even de oude opvoeding willen geven door alle hoeken van de kamer te laten zien.
Maar dan nog Geweld heeft nog nooit iets opgelost.
Dit dus! Er wordt nu gewoon een excuus gezocht om de politie in een kwaad daglicht te stellen - gelukkig gedroegen onze modelburgers zich heel beheerst en meewerkend 🤪quote:Op maandag 1 juni 2026 10:58 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Wat een onzin. Als de politie een bevel geeft, er haast geboden is, en iemand niet luistert, kan en moet die persoon gewoon met gepast geweld worden verwijderd. Deze agent kwam notabene met een hond aan, dus er zal wel iets serieus aan de hand zijn geweest.
Het was alleen geen gepast geweld.quote:Op maandag 1 juni 2026 10:58 schreef TAmaru het volgende:
en moet die persoon gewoon met gepast geweld
Hoe moet je dan ooit iemand arresteren?quote:Op maandag 1 juni 2026 08:30 schreef RAVW het volgende:
[..]
Ook al zou de vrouw het er naar gemaakt hebben , geweld is nooit de oplossing zeker niet door een agent.
Je kunt niet aankomen met ja ik heb die persoon geslagen, op de grond gegooid omdat ze daar zelf om vroeg.
natuurlijk sommige mensen zijn bloedzuigers die zou je ook weer even de oude opvoeding willen geven door alle hoeken van de kamer te laten zien.
Maar dan nog Geweld heeft nog nooit iets opgelost.
Ah dat bepaal jij, zonder erbij geweest te zijn.quote:Op maandag 1 juni 2026 11:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het was alleen geen gepast geweld.
Dat is nu juist het punt hier.
Als die er al zijn, harde woorden richting de politie omdat de politie geweld misbruikt zijn geen bedreigingen natuurlijk en ik heb tot op heden nergens bewijs gezien dat dit het geval is geweest.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:52 schreef deedeetee het volgende:
Eerlijk gezegd boeit het me steeds minder wat er plaats heeft gevonden.
Er is niemand gewond geraakt.
Veel erger zijn de bedreigingen aan het adres van de politie.
Hopelijk hoeft er niet weer ondergedoken te worden.
Nee? Die muts blijft naast die gek staan. Wat een Naïef ding, voor hetzelfde geldt veranderd die situatie binnen een minuut in een gijzeling.quote:Op maandag 1 juni 2026 11:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het was alleen geen gepast geweld.
Dat is nu juist het punt hier.
Precies. Mensen staan zover van de realiteit af lijkt het welquote:Op maandag 1 juni 2026 13:15 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nee? Die muts blijft naast die gek staan. Wat een Naïef ding, voor hetzelfde geldt veranderd die situatie binnen een minuut in een gijzeling.
En dat hoeft dus niet op zo'n manier. Helemaal niemand betwist de vraag óf ze je mogen verwijderen.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:10 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ze mogen je zeker wel verwijderen uit een situatie waar je niet gewenst bent.
Een arrestatie hinderen is tevens strafbaar.
Dit is nooit de eerste reactie dus het zal wel 60x gevraagd zijn.quote:Op maandag 1 juni 2026 17:58 schreef viagraap het volgende:
[..]
En dat hoeft dus niet op zo'n manier. Helemaal niemand betwist de vraag óf ze je mogen verwijderen.
Als jij nou lekker ergens anders gaat doen alsof er tussen een aantal keer vragen en de actie in het filmpje helemaal niks zit, gaan de volwassenen weer verder in de echte wereldquote:Op maandag 1 juni 2026 18:00 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Dit is nooit de eerste reactie dus het zal wel 60x gevraagd zijn.
quote:Op maandag 1 juni 2026 18:02 schreef viagraap het volgende:
[..]
Als jij nou lekker ergens anders gaat doen alsof er tussen een aantal keer vragen en de actie in het filmpje helemaal niks zit, gaan de volwassenen weer verder in de echte wereld
Ben je zo snel geïntimideerd? Van zo'n fragiel sneeuwvlokje had ik niet zo'n tering simpel idee over proportioneel geweld verwacht moet ik zeggen.quote:Op maandag 1 juni 2026 18:04 schreef Friday12 het volgende:
[..]ga jij lekker verder met schuimbekken dan
Wie ben jij überhaupt?quote:Op maandag 1 juni 2026 18:05 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ben je zo snel geïntimideerd? Van zo'n fragiel sneeuwvlokje had ik niet zo'n tering simpel idee over proportioneel geweld verwacht moet ik zeggen.
Je bent een schande voor de mensheid. Maar dat wist je al.quote:Op maandag 1 juni 2026 07:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik durf gerust te stellen dat de vrouw meermaals gemaant is om te luisteren en mee te werken, ik zie de agent voor de rest helemaal geen geweld toepassen.
Ben je nou verbaasd dat mensen met je in discussie gaan op een subforum over nieuws, terwijl je een walgelijke mening hebt?quote:Op maandag 1 juni 2026 18:17 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Wie ben jij überhaupt?
En wat is je probleem? Iemand heeft een andere mening en kom je meteen bijdehand doen
Jij gaat helemaal niet in discussie. Je bent aan het schuimbekkend om je heen aan het slaan.quote:Op maandag 1 juni 2026 18:47 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ben je nou verbaasd dat mensen met je in discussie gaan op een subforum over nieuws, terwijl je een walgelijke mening hebt?
Dus je bent wel zo stoer om van die totaal onoriginele 'wie niet hore wil moet maar voele'-praat uit te slaan, maar als je zelf een beetje tegenwind krijgt loop je te piepen?quote:Op maandag 1 juni 2026 18:49 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Jij gaat helemaal niet in discussie. Je bent aan het schuimbekkend om je heen aan het slaan.
Verder zie ik wel veel domme mensen
Wapens uitdelen aan bedreigde mensen, dan hebben we justitie niet meer nodig om de criminelen te arresteren.quote:
Die ene agent die dat wel vond is een hondengeleider en die hebben wat andere kaders. Die worden er precies daarom ook bij geroepen als er echt stront aan de knikker is. Dit was echt geen verhaal van iemand die even oepsie een trap uitdeelde aan de koelkast en daarna al weer tot bezinning kwam.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:22 schreef probeer het volgende:
[..]
Ja. De 4 agenten die op dat moment met haar bezig waren hadden inderdaad een ander perspectief over wat er gaande was en hoe ze in dat moment wilden/moesten handelen, dan de ene agent die verderop stond en zich er mee kwam bemoeien.
En dan is de vraag dus wie er gelijk heeft. De 4 agenten die geweld nog niet aan de orde vonden. Of de ene agent die dat wel vond.
Om te beginnen ben jij diegene die zonder inhoud stoer komt doen bij mij. Of je het met mij eens ben of niet ik gaf mijn mening op een normale manier. Dan kom je als een schuimbekkende aap je schijt naar mij gooien met van alles en nog watquote:Op maandag 1 juni 2026 19:12 schreef viagraap het volgende:
[..]
Dus je bent wel zo stoer om van die totaal onoriginele 'wie niet hore wil moet maar voele'-praat uit te slaan, maar als je zelf een beetje tegenwind krijgt loop je te piepen?
Goh. En in het AD een artikel waarin dit heerschap zelf aan het woord mag. Hij wilt niet meer in Nederland blijven. Tjee. Die wesam toch!quote:Op maandag 1 juni 2026 19:43 schreef Toine51 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-zijn/154548790.html
Nou ja zeg.....
En wedden dat ie mag blijven?
Want zijn vrouw is nu heul sielug dus krijgt ie een aai over de bol...
Je verwacht het niet wel.quote:Op maandag 1 juni 2026 19:43 schreef Toine51 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-zijn/154548790.html
Nou ja zeg.....
En wedden dat ie mag blijven?
Want zijn vrouw is nu heul sielug dus krijgt ie een aai over de bol...
Heb je ook een bron die gratis het nieuws verspreid? Zodat de mensen ook over dat nieuws kunnen meepraten. Of houd jij liever onderonsjes met rijken?quote:Op maandag 1 juni 2026 19:43 schreef Toine51 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-zijn/154548790.html
Nou ja zeg.....
En wedden dat ie mag blijven?
Want zijn vrouw is nu heul sielug dus krijgt ie een aai over de bol...
Ah oke dan noteren we dat!quote:Op maandag 1 juni 2026 11:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het was alleen geen gepast geweld.
Dat is nu juist het punt hier.
Dat klopt!quote:Op maandag 1 juni 2026 11:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het was alleen geen gepast geweld.
Dat is nu juist het punt hier.
Is allemaal hysterie!!!!quote:Op maandag 1 juni 2026 19:48 schreef ColorCartridge het volgende:
[..]
Je verwacht het niet wel.
Moet je nagaan hoeveel zware criminelen hier al binnengekomen zijn.
ik durf wel te wedden van niet, wat bieden wequote:Op maandag 1 juni 2026 19:43 schreef Toine51 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-zijn/154548790.html
Nou ja zeg.....
En wedden dat ie mag blijven?
Want zijn vrouw is nu heul sielug dus krijgt ie een aai over de bol...
De agent in kwestie wordt dit keer niet meteen voor de bus gegooid zoals toen bij dat schop incident. Onderzoek lijkt me prima. Daarmee is de kous wel af.quote:Agent over geweld tegen vrouw Zeist: 'Had anders gehandeld als ik wist dat ze zwanger was'
De agent die betrokken was bij het geweld tijdens een aanhouding in een asielzoekerscentrum in Zeist zegt dat hij niet wist dat de vrouw bij wie hij geweld toepaste zwanger was.
"Hij geeft aan dat hij anders had gehandeld als dit wel zo was geweest", zegt de politie in een verklaring(opent in nieuw venster). Beelden van het geweld bij de aanhouding gaan veelvuldig rond op sociale media. Te zien is dat meerdere agenten in een gang van het asielzoekerscentrum staan met een man en een vrouw.
Een agent met een politiehond trekt de vrouw hardhandig weg, waardoor ze op de grond valt. Op sociale media werd al gauw geschreven dat het om een zwangere vrouw ging, wat de politie nu dus bevestigt.
Vernieling
Afgelopen weekend meldde de politie al dat het beelden zijn van een arrestatie op 19 mei in de avond. "De agenten hebben opgetreden naar aanleiding van een melding van bedreiging en vernieling, waarbij sprake was van een mes", schreef de politie zaterdag. Nu geeft de politie meer details. Zo meldde een COA-medewerker volgens de politie dat hij een broodmes van de man had afgepakt.
"Verdachte was een ruimte in gevlucht en had mogelijk een tweede mes bij zich. Agenten hebben de verdachte naar buiten gepraat en hierbij is het stroomstootwapen getrokken", meldt de politie. Bij de man werd geen tweede mes aangetroffen, meldt de politie aan NOS.
De politie heeft aangekondigd onderzoek te doen waarbij "zorgvuldig wordt gekeken naar alle feiten en omstandigheden". "Tegelijkertijd hebben wij vertrouwen in het vakmanschap van onze collega's en realiseren wij ons dat zij dag in dag uit onder hoge druk keuzes maken."
Op beelden waarbij de vrouw op de grond ligt is een chaotische situatie te zien. De man loopt in de richting van de vrouw en springt de agent die de vrouw wegtrok in de rug, waarna hij slaande bewegingen maakt en zelf klappen krijgt van de agent.
Een tweede filmpje toont hoe de vrouw wordt weggesleept door twee agenten en andere agenten de man tegen de grond drukken. Volgens de politie was de vrouw meerdere keren gevraagd "om weg te gaan in verband met haar veiligheid. Toen zij hieraan geen gehoor gaf, heeft een agent haar aan de arm gepakt en naar achteren weggetrokken. Zij kwam hierbij ten val."
Volgens de politie mengde de vrouw zich vervolgens in het handgemeen dat ontstond tussen de man en een agent. "Andere agenten hebben de vrouw aan haar capuchon en arm weggetrokken. Toen vertelde de vrouw dat ze zwanger was en hierop is direct gehandeld en is zij door ambulancepersoneel nagekeken."
Bedreigingen
Naar aanleiding van de beelden heeft de politie bedreigende en beledigende reacties gekregen, werd gisteren gemeld. Daarom werd besloten reacties op Instagram en Facebook onder een bericht over de aanhouding uit te zetten. "Kritiek en een gesprek zijn goed en belangrijk, maar alle fatsoensnormen werden overschreden", zei een woordvoerder van de politie over de reacties.
Mensen uitten niet alleen richting de agenten hun woede, maar ook richting elkaar, zei de politie. "Lelijke taal en echt beledigingen over en weer en verwensingen die niet door de beugel kunnen." Ook was er volgens de politie sprake van "heftige bedreigingen".
https://nos.nl/artikel/26(...)t-dat-ze-zwanger-was
En de pallies huilen weer een river bij elkaar op de socials want daar zijn ze erg goed in, het is altijd een andermans schuld, nooit de hunne, dat is ook de grap, binnen de Arabische wereld zijn ze niet achterlijk en moeten ze die lui niet, het is niet voor niks dat Egypte de grens met de Palestijnen potdicht hield tijdens de terroristische aanval op Israel, dat soort malloten wil je echt niet in je land hebben: Nederland: Welkom welkom! Zulke lieve mensen!!!quote:Op maandag 1 juni 2026 22:14 schreef de_boswachter het volgende:
Lol een illegale drugssmokkelaar en z’n wijf. Nederland trapt weer in de val, goh.
Enkele zwemreis retour inderdaad. Optiefen met die mafkezen 👋quote:Op dinsdag 2 juni 2026 06:05 schreef raptorix het volgende:
"Ik wil geen verblijfsvergunning van jullie. Houd die maar. "
En nou opgerot.
Eerst nog even afrekenen. Die hufter moet de schade betalen door hem aangericht aan tv, koelkast, en deur van zijn verblijf. Indien geen geld, dan beslag leggen op sieraden, telefoon en andere bezittingen van hem en van zijn rechtmatige echtgenote.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 06:32 schreef matspontius het volgende:
[..]
Enkele zwemreis retour inderdaad. Optiefen met die mafkezen 👋
Alsof die agent gaat toegeven dat hij wist dat ze zwanger was.quote:Op maandag 1 juni 2026 23:25 schreef RotatoR het volgende:
[..]
De agent in kwestie wordt dit keer niet meteen voor de bus gegooid zoals toen bij dat schop incident. Onderzoek lijkt me prima. Daarmee is de kous wel af.
Alleen al dat er discussie hierover is, typisch Nederlands, in de meeste landen halen mensen het niet eens in hun hoofd om je te verzetten tegen de politie, ik ben geen voorstander van barbaars politie gedrag maar het is heel simpel: een agent vordert gewoon 1 keer een bevel, als je daar niet aan voldoet ben je gewoon al je rechten kwijt.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 07:44 schreef The-BFG het volgende:
Hoe vaker je dat filmpje ziet, hoe beter je gaat zien dat ze over haar eigen benen valt; de ruk van de agent is mss wat lomp maar van bewust geweld lijkt mij hier geen sprake.
Bovendien, is nu gebleken, handelden de agenten juist om de vrouw tegen de gevaarlijke man te beschermen. De politie had de melding gekregen dat de man gewelddadig was. Ze probeerden de vrouw te beschermen door haar weg te trekken van deze gevaarlijke idioot.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 07:44 schreef The-BFG het volgende:
Hoe vaker je dat filmpje ziet, hoe beter je gaat zien dat ze over haar eigen benen valt; de ruk van de agent is mss wat lomp maar van bewust geweld lijkt mij hier geen sprake.
Deze man was dan ook al gestoord gezien zijn verledenquote:Op maandag 1 juni 2026 13:42 schreef deedeetee het volgende:
De reactie van die man verdiende ook bepaald geen schoonheidsprijs. De agenten aanvallen en daarbij bijna zijn vrouw vertrappen, ipv haar overeind te helpen.
Ah wat jammer dit weer. Mijn buurjongen is net weer opgepakt dus er is sprake van een vacature voor een kansloze dealer met hyperagressieve neigingen die zijn omgeving en vriendinnen verbouwt.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 06:05 schreef raptorix het volgende:
"Ik wil geen verblijfsvergunning van jullie. Houd die maar. "
En nou opgerot.
Klopt, spreek maar eens met eentje die rond Ter Apel werkzaam is/was. Ze willen wel, maar kunnen niks. Vastzetten van veelplegers mag niet, boetes betalen ze toch niet, er is geen correctie mogelijk en ze vertrekken vrolijk naar het volgende land (of komen hier terug) als ze daar zin in hebben.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:43 schreef Seeburg54 het volgende:
Na het zien van het filmpje lijkt me dat de agent wel wat minder lomp had mogen zijn. Blijkbaar wist hij niet dat de vrouw zwanger was, tja..
Die agenten zijn natuurlijk gruwelijk gefrustreerd, want dit soort graftakken hadden we niet of minder gehad als het beleid strenger en beter was geweest.
Ik las vanmiddag ergens op social media dat ze haar wilde beschermen, omdat hij nog niet geboeid was en 1 of 2 grote messen bij zich zou hebben.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 20:30 schreef littlemindy het volgende:
Dus als die vrouw niet zwanger was geweest was het ineens minder erg?
Die dame vormde geen enkele bedreiging.
Haar man staat ernaast met zijn handen in de lucht, er staat 5 man aan politie met een hond omheen. Geen enkele noodzaak om deze dame op een dergelijke hardhandige wijze naar de grond te werken, zwanger of niet.
Duidelijk een opgefokte agent met teveel testosteron in z'n bloed. Meteen op non-actief zetten die idioot.
Mensen vergeten ook wel dat zei de dreiging kom zijn voor de politie tijdens de arrestatiequote:Op dinsdag 2 juni 2026 20:52 schreef cinderloom het volgende:
[..]
Ik las vanmiddag ergens op social media dat ze haar wilde beschermen, omdat hij nog niet geboeid was en 1 of 2 grote messen bij zich zou hebben.
Met je eens overigens. Want hij was dan wel niet geboeid maar hij had echt niet meer de mogelijkheid om zomaar een mes te trekken naar haar
Niet luisteren om weg te gaan.quote:Op maandag 1 juni 2026 23:25 schreef RotatoR het volgende:
Volgens de politie mengde de vrouw zich vervolgens in het handgemeen dat ontstond tussen de man en een agent. "Andere agenten hebben de vrouw aan haar capuchon en arm weggetrokken. Toen vertelde de vrouw dat ze zwanger was en hierop is direct gehandeld en is zij door ambulancepersoneel nagekeken."
quote:Volgens de politie mengde de vrouw zich vervolgens in het handgemeen dat ontstond tussen de man en een agent. "Andere agenten hebben de vrouw aan haar capuchon en arm weggetrokken. Toen vertelde de vrouw dat ze zwanger was en hierop is direct gehandeld en is zij door ambulancepersoneel nagekeken."
Ja en als je instructies niet opvolgt is de enige passende straf een mishandeling en abortusquote:Op maandag 1 juni 2026 06:56 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Enige juiste reactie. Dit is niet iets wat je normaliter zomaar overkomt als je gewoon instructies opvolgt.
Als je je als zwangere vrouw in zo’n situatie plaatst verdien je wellicht wel een abortusquote:Op dinsdag 2 juni 2026 22:24 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Ja en als je instructies niet opvolgt is de enige passende straf een mishandeling en abortus
En als die gast zijn mes had getrokken en haar had doodgestoken dan waren mensen nu aan het bleren dat de politie haar niet beschermt heeft. Die man was agressief en buiten zinnen alles had kunnen gebeuren als hij zich bedreigd voelde.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 22:24 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Ja en als je instructies niet opvolgt is de enige passende straf een mishandeling en abortus
Wat stel je voor? Dat ze daar een gezellige praatsessie opstarten? Kopje thee erbij? De burgemeester nog even bellen om welterusten te wensen?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 20:30 schreef littlemindy het volgende:
Dus als die vrouw niet zwanger was geweest was het ineens minder erg?
Die dame vormde geen enkele bedreiging.
Haar man staat ernaast met zijn handen in de lucht, er staat 5 man aan politie met een hond omheen. Geen enkele noodzaak om deze dame op een dergelijke hardhandige wijze naar de grond te werken, zwanger of niet.
Duidelijk een opgefokte agent met teveel testosteron in z'n bloed. Meteen op non-actief zetten die idioot.
https://www.ad.nl/binnenl(...)g-stellen~ae46c4a3b/quote:Op dinsdag 2 juni 2026 22:43 schreef cinderloom het volgende:
Wel een goede eye-opener hier. Ze had natuurlijk ook gewoon kunnen gaan. Het is haar vast gevraagd, gezegd en gevorderd
quote:Haar pasgeborene is gezond en maakt het goed, vertelt ze. Datzelfde geldt inmiddels voor de kersverse moeder. „Ik wilde gewoon een vraag stellen”, zegt ze, terugblikkend op het incident. Ze wilde van de agenten weten of ze met haar man mee mocht, omdat ze op dat moment in de laatste maand van haar zwangerschap was.
„Ik heb verder niemand anders in Nederland. Toen dit gebeurde, was ik geschokt. Ik sprak in het Engels, hoewel mijn Engels niet erg goed is, maar de agent reageerde volgens mij in het Nederlands of een andere taal. Ik begreep hem niet en hij mij niet. Ze dachten misschien dat ik opstandig was, maar dat was niet zo. Ik stelde gewoon een normale vraag.”
Naja gelukkig is alles goed en gezond.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 22:49 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)g-stellen~ae46c4a3b/
Agenten hebben het meerdere keren gevraagd las ik in en ander artikel.
[..]
En als mijn moeder een piemel had dan was het mijn vader. De politie kan niet op basis van 'als' iemand zomaar op de grond smijtenquote:Op dinsdag 2 juni 2026 22:30 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
En als die gast zijn mes had getrokken en haar had doodgestoken dan waren mensen nu aan het bleren dat de politie haar niet beschermt heeft. Die man was agressief en buiten zinnen alles had kunnen gebeuren als hij zich bedreigd voelde.
Politie kan het bij sommige mensen nooit goed doen.
Ja idd.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 23:01 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Naja gelukkig is alles goed en gezond.
Als je niet wil of kan luisteren kan je er hardhandig bij weggetrokken of geduwd worden.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 23:01 schreef ricky3 het volgende:
[..]
En als mijn moeder een piemel had dan was het mijn vader. De politie kan niet op basis van 'als' iemand zomaar op de grond smijten
Proportionaliteit en subsidiariteit.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 23:15 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Als je niet wil of kan luisteren kan je er hardhandig bij weggetrokken of geduwd worden.
En de situatie was wel degelijk bedreigend aangezien hij zich nogal gewelddadig gedroeg en een mes bij zich droeg.
De melding was een man met een mes. Dus dan gaat de politie ervan uit dat hij een mes op zak kan hebben en dus gevaarlijk isquote:Op woensdag 3 juni 2026 00:08 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Proportionaliteit en subsidiariteit.
Waar kan ik lezen dat hij een mes droeg?
In wat voor een kamp woon jij?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:35 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ah wat jammer dit weer. Mijn buurjongen is net weer opgepakt dus er is sprake van een vacature voor een kansloze dealer met hyperagressieve neigingen die zijn omgeving en vriendinnen verbouwt.
Dat is gek. Toen er rellen in Loosdrecht plaats vonden bij een AZC en de hulpdiensten belaagd werden las ik hele andere reacties.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 07:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Alleen al dat er discussie hierover is, typisch Nederlands, in de meeste landen halen mensen het niet eens in hun hoofd om je te verzetten tegen de politie, ik ben geen voorstander van barbaars politie gedrag maar het is heel simpel: een agent vordert gewoon 1 keer een bevel, als je daar niet aan voldoet ben je gewoon al je rechten kwijt.
Standaard uitrusting van import volk: het mes!!quote:Op woensdag 3 juni 2026 00:12 schreef 111210 het volgende:
[..]
De melding was een man met een mes. Dus dan gaat de politie ervan uit dat hij een mes op zak kan hebben en dus gevaarlijk is
Apart wel dat de Telegraaf opeens aan zoveel "informatie" komt om vervolgens andere nieuwsmediums van desinformatie te beschuldigen.quote:Op maandag 1 juni 2026 19:43 schreef Toine51 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-zijn/154548790.html
Nou ja zeg.....
En wedden dat ie mag blijven?
Want zijn vrouw is nu heul sielug dus krijgt ie een aai over de bol...
Waarom is het kind nog niet van haar afgepakt?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 22:49 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)g-stellen~ae46c4a3b/
Agenten hebben het meerdere keren gevraagd las ik in en ander artikel.
[..]
Een land heeft toch niets aan politieagenten die een kort lontje hebben? Als men dat soort politieagenten wil dan kan men toch beter naar een moslimland verhuizen?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 22:30 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Politie kan het bij sommige mensen nooit goed doen.
Vroeger maakte je de grap ‘waarom heeft een Belg een mes in de auto?’ Tegenwoordig heeft iedere ‘Belg’ een mes in de auto, maar dan om andere redenen.quote:Op woensdag 3 juni 2026 00:15 schreef matspontius het volgende:
[..]
Standaard uitrusting van import volk: het mes!!
Dat die maar net zo lief als ze ouders mag worden.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 23:01 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Naja gelukkig is alles goed en gezond.
dat was hier dan ook niet het geval.quote:Op woensdag 3 juni 2026 04:35 schreef torentje het volgende:
[..]
Een land heeft toch niets aan politieagenten die een kort lontje hebben? Als men dat soort politieagenten wil dan kan men toch beter naar een moslimland verhuizen?
Volgens mij heeft Nederland echt een van de meest geduldige agenten op aardequote:Op woensdag 3 juni 2026 04:35 schreef torentje het volgende:
[..]
Een land heeft toch niets aan politieagenten die een kort lontje hebben? Als men dat soort politieagenten wil dan kan men toch beter naar een moslimland verhuizen?
Haar man is door t lint gegaan heeft vernielingen aangericht en er is hem las ik een broodmes afgepakt. Politie komt met tig man sterk aan en waarschuwd haar meermaals om voor haar eigen veiligheid uit de weg te gaan. En midden in dat tumult stelt de vrouw een normale vraag die men blijkbaar niet verstaan kan en is verbaast als men geen tolk oproept maar haar simpelweg uit de gevarenzone trekt.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 22:49 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)g-stellen~ae46c4a3b/
Agenten hebben het meerdere keren gevraagd las ik in en ander artikel.
[..]
https://nos.nl/artikel/26(...)t-dat-ze-zwanger-wasquote:Op woensdag 3 juni 2026 00:08 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Proportionaliteit en subsidiariteit.
Waar kan ik lezen dat hij een mes droeg?
quote:Afgelopen weekend meldde de politie al dat het beelden zijn van een arrestatie op 19 mei in de avond. "De agenten hebben opgetreden naar aanleiding van een melding van bedreiging en vernieling, waarbij sprake was van een mes", schreef de politie zaterdag. Nu geeft de politie meer details. Zo meldde een COA-medewerker volgens de politie dat hij een broodmes van de man had afgepakt.
"Verdachte was een ruimte in gevlucht en had mogelijk een tweede mes bij zich. Agenten hebben de verdachte naar buiten gepraat en hierbij is het stroomstootwapen getrokken", meldt de politie. Bij de man werd geen tweede mes aangetroffen, meldt de politie aan NOS.
Sws het hele idee dat je geen keukenmessen de straat op mag nemen is compleet gestoord. Hoe moet ik anders mijn brood snijden onderwegquote:Op woensdag 3 juni 2026 10:37 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/26(...)t-dat-ze-zwanger-was
[..]
Omdat er teveel mensen zijn die het als wapen gebruiken.quote:Op woensdag 3 juni 2026 10:41 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Sws het hele idee dat je geen keukenmessen de straat op mag nemen is compleet gestoord. Hoe moet ik anders mijn brood snijden onderweg
Was niet echt een hele slimme actie van haar idd.quote:Op woensdag 3 juni 2026 04:10 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Waarom is het kind nog niet van haar afgepakt?
Man slaat deel inboedel kapot en mes word afgepakt.quote:Op woensdag 3 juni 2026 04:35 schreef torentje het volgende:
[..]
Een land heeft toch niets aan politieagenten die een kort lontje hebben? Als men dat soort politieagenten wil dan kan men toch beter naar een moslimland verhuizen?
Dat ja.quote:Op woensdag 3 juni 2026 08:31 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Haar man is door t lint gegaan heeft vernielingen aangericht en er is hem las ik een broodmes afgepakt. Politie komt met tig man sterk aan en waarschuwd haar meermaals om voor haar eigen veiligheid uit de weg te gaan. En midden in dat tumult stelt de vrouw een normale vraag die men blijkbaar niet verstaan kan en is verbaast als men geen tolk oproept maar haar simpelweg uit de gevarenzone trekt.
Lol. De vrouw had geen mes tochquote:Op woensdag 3 juni 2026 11:30 schreef Solispolar het volgende:
Wat doe je daar ook met je zwangere pens man, flikkerstraal een eind op en ga thuis zitten.
En het klootjesvolk dan maar genieten hoor, want nu hebben ze oom agent precies waar ze hem willen hebben. Stelletje kanslozen.
Ja, maar ze hebben slechts geduld met de dictators die losse handen hebben.quote:Op woensdag 3 juni 2026 08:02 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Nederland echt een van de meest geduldige agenten op aarde
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |