Een hele goede vraag. Ik weet het antwoord niet, zeker niet op de wat langere termijn.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 18:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Hoe gaat het eigenlijk in Japan? Die zijn ook in hoge mate afhankelijk:
[ afbeelding ]
Een biljart:quote:Op dinsdag 31 maart 2026 18:58 schreef BEFEM het volgende:
Kunnen we in dit topic de juiste benaming gebruiken, mijn autisme kan het niet aan. Het is biljoen. Geen biljard of triljard.
Ik verwacht een warm gesprek vol liefde en medemenselijkheid.quote:
Ach als Rutte je kont kust bij alles wat je uitademt is het toch niet zo raar?quote:Op dinsdag 31 maart 2026 16:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Bizar hoe mensen als Rubio, Trump en Hegseth denken dat de NAVO een soort hooliganclub is waarop je terug kan vallen als je ruzie met anderen hebt.
Een ruzie die je notabene zelf gezocht hebt.
Daarvoor ook al hoorquote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:05 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Ach als Rutte je kont kust bij alles wat je uitademt is het toch niet zo raar?
Doodstrafquote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:04 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik verwacht een warm gesprek vol liefde en medemenselijkheid.
Ja dat had ik ook gezien, Otsma Jehudit Hij draagt een broche van een strop.quote:
Je kunt vandaag de dag echt zien dat religie het beste in de mens naar boven brengt.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:12 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja dat had ik ook gezien, Otsma Jehudit Hij draagt een broche van een strop.
[ afbeelding ]
Dat wel, maar vergeet niet dat Japan op de 3e plaats staat in het rijtje van economische grootmachten, dus hun energie verbruik zal aanzienlijk zijn. Dit kan echt desastreus uit gaan pakken voor het land, ze zouden zomaar eens flink kunnen dalen op de wereldranglijst als dit niet snel word opgelost want ondanks die enorme reserves houden ook zij het geen jaar uit zonder nieuwe aanvoer.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 18:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Japan heeft behoorlijk wat voorraden. Zuid Korea echter:
https://oilprice.com/Late(...)ons-in-35-Years.html
https://www.koreatimes.co(...)-oil-supply-concerns
Wat een fijne man moet dat zijn joh.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:12 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja dat had ik ook gezien, Otsma Jehudit Hij draagt een broche van een strop.
[ afbeelding ]
Of die hebben gezien hoe het spelletje gespeeld wordt en gaan lekker meespeculeren op de beurs, de oliehandel ligt toch stil.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 18:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
De iraanse president heeft aangegeven open te staan voor onderhandelingen. Ik denk dat dit het nieuws is waarop de beurzen een sprong maakte.
Er is echter al bekend dat hij daar niet over bepaald, maar het laat wel een kloof zien in Iran tussen de verschillende partijen.
Het is jammer dat de Iraanse geheime dienst niet zo goed is als de Mossad.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:12 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja dat had ik ook gezien, Otsma Jehudit Hij draagt een broche van een strop.
[ afbeelding ]
Ik grap altijd tegen vrienden dat als Japan weer militair ontwaakt we echt bang moeten wordenquote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:20 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Dat wel, maar vergeet niet dat Japan op de 3e plaats staat in het rijtje van economische grootmachten, dus hun energie verbruik zal aanzienlijk zijn. Dit kan echt desastreus uit gaan pakken voor het land, ze zouden zomaar eens flink kunnen dalen op de wereldranglijst als dit niet snel word opgelost want ondanks die enorme reserves houden ook zij het geen jaar uit zonder nieuwe aanvoer.
Er gaan trouwens ook daar stemmen op om veel meer te gaan investeren in het eigen leger, aangezien ook Japanners in toenemende mate van mening zijn dat ze niet langer op de VS kunnen vertrouwen mochten ze aangevallen worden door N-Korea of China.
Israel heeft ook al eerder Hamas onderhandelaars gebombardeerd in een appartement in Qatar. Ze willen helemaal niet onderhandelen, ze willen gewoon hun zin krijgen. Dat is gewoon hun modus operandi, van zowel Israel als van de VS. Als Rusland het zou kunnen zouden ze dat ook doen.quote:
Bommetje op Hiroshima en Nagasaki en ze zijn weer koestquote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:35 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik grap altijd tegen vrienden dat als Japan weer militair ontwaakt we echt bang moeten worden
Die moderne manga-lezende kantoor generatie is misschien wel een hele ongewone periode als je in de toekomst naar de geschiedenisboeken kijkt
Is dit niet ook de reden waarom China zo hard bezig is met de marine omdat Japan al flink aan het vernieuwen/uitbreiden is, die dat waarschijnlijk weer als antwoord op China doenquote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:35 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik grap altijd tegen vrienden dat als Japan weer militair ontwaakt we echt bang moeten worden
Die moderne manga-lezende kantoor generatie is misschien wel een hele ongewone periode als je in de toekomst naar de geschiedenisboeken kijkt
Beetje dit idee.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:35 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik grap altijd tegen vrienden dat als Japan weer militair ontwaakt we echt bang moeten worden
Die moderne manga-lezende kantoor generatie is misschien wel een hele ongewone periode als je in de toekomst naar de geschiedenisboeken kijkt
quote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:42 schreef Monolith het volgende:
[..]
Beetje dit idee.![]()
https://youtube.com/shorts/pl_cUK6Vk5c?is=ONqok1iqopRsR2mi
Nee, China wil het grootste lulletje van de wereld. En heeft derhalve de grootste marine.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:37 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Is dit niet ook de reden waarom China zo hard bezig is met de marine omdat Japan al flink aan het vernieuwen/uitbreiden is, die dat waarschijnlijk weer als antwoord op China doen
Toegegeven dat het alle schijn had van opzettelijk tanken, maar ik denk dat je dan teveel credits geeft aan Harris.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 17:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Nouja gewoon gekozen, er is ook wel wat gemanipuleerd her en der.
He he he.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:35 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik grap altijd tegen vrienden dat als Japan weer militair ontwaakt we echt bang moeten worden
Die moderne manga-lezende kantoor generatie is misschien wel een hele ongewone periode als je in de toekomst naar de geschiedenisboeken kijkt
Meneer vergeet dat de Navo een verdedigings organisatie is, en niet bedoeld om mee te vechten in een zelf gestarte en volgens hun eigen wet illegale oorlog.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:03 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
He he he.
Rubio heeft in recent een interview trouwens gezegd dat de VS het NAVO lidmaatschap maar eens moet gaan heroverwegen.
Bekijk deze YouTube-video
Misschien moet iemand eens een lijstje voor ze maken met welke voordelen de VS allemaal verliest als ze uit de NAVO stappen. Misschien moeten ze het gewoon eens een keer op papier zien of één voor één opgesomd horen. Ze denken veel te veel in het frame van "Wij zijn de NAVO, de rest maakt misbruik van ons en wij hebben ze niet nodig" zonder stil te staan wat ze allemaal VERLIEZEN door uit de NAVO te stappen. Je zou zeggen dat het hele gebeuren in de Straat van Hormuz een lesje voor ze zou zijn in hoeverre ook zij afhankelijk zijn van ons maar maar ze lijken het meer te zien als ongehoorzaamheid aan de VS dan dat ze inzien dat de VS ook baat heeft bij het hebben van bondgenoten. Compleet van het padje. Complete tunnelvisie.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:03 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
He he he.
Rubio heeft in recent een interview trouwens gezegd dat de VS het NAVO lidmaatschap maar eens moet gaan heroverwegen.
Bekijk deze YouTube-video
De VN vonden ze toch ook al waardeloos?quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:12 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Misschien moet iemand eens een lijstje voor ze maken met welke voordelen de VS allemaal verliest als ze uit de NAVO stappen. Misschien moeten ze het gewoon eens een keer op papier zien of één voor één opgesomd horen. Ze denken veel te veel in het frame van "Wij zijn de NAVO, de rest maakt misbruik van ons en wij hebben ze niet nodig" zonder stil te staan wat ze allemaal VERLIEZEN door uit de NAVO te stappen. Je zou zeggen dat het hele gebeuren in de Straat van Hormuz een lesje voor ze zou zijn in hoeverre ook zij afhankelijk zijn van ons maar maar ze lijken het meer te zien als ongehoorzaamheid aan de VS dan dat ze inzien dat de VS ook baat heeft bij het hebben van bondgenoten. Compleet van het padje. Complete tunnelvisie.
Dat word ook allemaal gezegd in dat clipje.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:07 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Meneer vergeet dat de Navo een verdedigings organisatie is, en niet bedoeld om mee te vechten in een zelf gestarte en volgens hun eigen wet illegale oorlog.
En hij vergeet ook dat Artikel 5 pas 1 keer is gebruikt, en wel na de aanslagen van 11 september, waar tal van Europese landen gehoor aan hebben gegeven, door mee te vechten.
Waarvoor die landen nu stank voor dank en een dolk in de rug voor hebben gekregen...
De zwaarste schade voor de VS zelf is niet eens materieel of financieel/economisch, maar hun reputatie.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:12 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Misschien moet iemand eens een lijstje voor ze maken met welke voordelen de VS allemaal verliest als ze uit de NAVO stappen. Misschien moeten ze het gewoon eens een keer op papier zien of één voor één opgesomd horen. Ze denken veel te veel in het frame van "Wij zijn de NAVO, de rest maakt misbruik van ons en wij hebben ze niet nodig" zonder stil te staan wat ze allemaal VERLIEZEN door uit de NAVO te stappen. Je zou zeggen dat het hele gebeuren in de Straat van Hormuz een lesje voor ze zou zijn in hoeverre ook zij afhankelijk zijn van ons maar maar ze lijken het meer te zien als ongehoorzaamheid aan de VS dan dat ze inzien dat de VS ook baat heeft bij het hebben van bondgenoten. Compleet van het padje. Complete tunnelvisie.
Nou ja als zelfs de baas van Nato verkondigd dat het is om wereldwijd Amerikaanse macht te projecteren.....quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:07 schreef StateOfMind het volgende:
Meneer vergeet dat de Navo een verdedigings organisatie is, en niet bedoeld om mee te vechten in een zelf gestarte en volgens hun eigen wet illegale oorlog.
Die slang zouden ze zijn Nederlands paspoort af moeten nemenquote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:21 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nou ja als zelfs de baas van Nato verkondigd dat het is om wereldwijd Amerikaanse macht te projecteren.....
Het mooiste van alles is dat na de val van de muur en de ineenstorting van de Sovjet Unie, Canada en een aantal Europese landen erover begonnen na te denken om NATO misschien maar te ontbinden en dat het juist de VS is geweest die er toen alles aan heeft gedaan om het verdrag toch maar vooral in stand te houden...quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:12 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Misschien moet iemand eens een lijstje voor ze maken met welke voordelen de VS allemaal verliest als ze uit de NAVO stappen. Misschien moeten ze het gewoon eens een keer op papier zien of één voor één opgesomd horen. Ze denken veel te veel in het frame van "Wij zijn de NAVO, de rest maakt misbruik van ons en wij hebben ze niet nodig" zonder stil te staan wat ze allemaal VERLIEZEN door uit de NAVO te stappen. Je zou zeggen dat het hele gebeuren in de Straat van Hormuz een lesje voor ze zou zijn in hoeverre ook zij afhankelijk zijn van ons maar maar ze lijken het meer te zien als ongehoorzaamheid aan de VS dan dat ze inzien dat de VS ook baat heeft bij het hebben van bondgenoten. Compleet van het padje. Complete tunnelvisie.
Ruttequote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:21 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nou ja als zelfs de baas van Nato verkondigd dat het is om wereldwijd Amerikaanse macht te projecteren.....
Die is dusdanig geobsedeerd door het idee dat de enige manier om de VS binnen de NAVO te houden is om pakweg 30 centimeter in de reet van Trump te kruipen dat hij niet meer door heeft dat 'de VS binnen de NAVO houden' totaal geen betekenis meer heeft. Beter wachten tot daar weer een president zit die niet dement is en kijken wat daarmee te bereiken valt.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:21 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nou ja als zelfs de baas van Nato verkondigd dat het is om wereldwijd Amerikaanse macht te projecteren.....
Hij is niet de baas van de NAVO.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:21 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nou ja als zelfs de baas van Nato verkondigd dat het is om wereldwijd Amerikaanse macht te projecteren.....
Kun je van vinden wat je wil, maar hij zégt het wel, en Trump ziet hem als chef Navo.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:25 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Rutte
Die zegt wel meer, waar hij later geen actieve herinnering meer aan heeft.
Dat verandert verder niks aan het feit dat de Navo een verdedigings organisatie is.
Gelijkwaardigen noemen de ander geen "daddy". Die masochistische stuip is nergens voor nodig.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:34 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Kun je van vinden wat je wil, maar hij zégt het wel, en Trump ziet hem als chef Navo.
Ik vraag het mij af. Steve Bannon hintte op het idee om in november de steambureau's te bestormen met federale agentenquote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:20 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
De zwaarste schade voor de VS zelf is niet eens materieel of financieel/economisch, maar hun reputatie.
Vertrouwen komt te voet en gaat te paard.
En ooit zullen de banden wel weer hersteld zijn, maar het wordt nooit meer zoals het was.
Dit zal iedereen voor altijd blijven onthouden en op de achtergrond aanwezig blijven zijn.
Zie het als een partner die vreemd is gegaan en die je een tweede kans geeft.
En hoe goed het daarna ook weer wordt, helemaal voor 100% zul je haar/hem nooit meer kunnen vertrouwen.
Internet explorer?quote:Op woensdag 1 april 2026 00:11 schreef UitStraling het volgende:
France has been VERY UNHELPFUL with respect to the ‘Butcher of Iran,’ who has been successfully eliminated! The U.S.A. will REMEMBER!!!
All of those countries that can’t get jet fuel because of the Strait of Hormuz, like the United Kingdom, which refused to get involved in the decapitation of Iran, I have a suggestion for you,
Buy from the U.S., we have plenty or build up some delayed courage, go to the Strait, and just TAKE IT.
Religie is een uitstekend vehikel om macht en rijkdom te vergaren en mensen tegen elkaar op te zetten en uit te spelen. Werkt al duizenden jaren uitstekend, en dat zal het ook nog wel duizenden jaren doen. Mits we onszelf niet 'vroegtijdig' uitroeienquote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je kunt vandaag de dag echt zien dat religie het beste in de mens naar boven brengt.
Er is zelfs een religie die zwakbegaafde mannen 72 kutjes beloofd als ze andere mensen vermoorden, hoe debiel en walgelijk wil je het hebben.quote:Op woensdag 1 april 2026 00:28 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Religie is een uitstekend vehikel om macht en rijkdom te vergaren en mensen tegen elkaar op te zetten en uit te spelen. Werkt al duizenden jaren uitstekend, en dat zal het ook nog wel duizenden jaren doen. Mits we onszelf niet 'vroegtijdig' uitroeien.
Fascinerend hoe kortzichtig en retarded iemand kan zijn.quote:Op woensdag 1 april 2026 00:11 schreef UitStraling het volgende:
France has been VERY UNHELPFUL with respect to the ‘Butcher of Iran,’ who has been successfully eliminated! The U.S.A. will REMEMBER!!!
All of those countries that can’t get jet fuel because of the Strait of Hormuz, like the United Kingdom, which refused to get involved in the decapitation of Iran, I have a suggestion for you,
Buy from the U.S., we have plenty or build up some delayed courage, go to the Strait, and just TAKE IT.
Welke religie heb je het over en waar wordt het beloofd?quote:Op woensdag 1 april 2026 00:30 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Er is zelfs een religie die zwakbegaafde mannen 72 kutjes beloofd als ze andere mensen vermoorden, hoe debiel en walgelijk wil je het hebben.
quote:Trump: Akkoord met Iran niet nodig voor einde Amerikaanse aanvallen
Een akkoord met Iran is niet noodzakelijk voor de VS om te stoppen met de aanvallen op Iran, zegt Donald Trump tegen journalisten in het Witte Huis. "Het Amerikaanse leger zal vertrekken als het zeker is dat het Iraanse regime jarenlang geen kernwapen kan maken." Een akkoord met Iran is volgens Trump daarbij "irrelevant".
Trump zegt dat de VS "binnen twee of drie weken Iran zal verlaten". Gevraagd naar zijn eerder benoemde doelen, zegt Trump nu dat er maar één doel was. Iran mag geen kernwapens hebben, en volgens Trump is dat doel al bereikt.
Gevraagd naar de regime change, die Trump eerder als doel noemde, zegt Trump dat er al een regime change is geweest. Volgens Trump zijn de nieuwe Iraanse leiders "veel minder geradicaliseerd" en "rationeler".
Het is nog afwachten wat Trumps uitspraken waard zijn. Hij spreekt dagelijks over de oorlog en zijn antwoorden kunnen per dag verschillen.
(Bron: NU.nl)
Euhm...quote:Op woensdag 1 april 2026 01:49 schreef -Knapzak- het volgende:
Trump is tot het geniale inzicht gekomen dat hij zelf de aanvallen op Iran kan stoppen zonder te onderhandelen met Iran.
[..]
Iets soortgelijks als dat laatste lijkt me dan.quote:Op woensdag 1 april 2026 02:33 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Wat zal het worden: Trump verklaart de overwinning en laat een zooitje achter OF hij kondigt boots on te ground aan?
Jaquote:Op woensdag 1 april 2026 02:33 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Wat zal het worden: Trump verklaart de overwinning en laat een zooitje achter OF hij kondigt boots on te ground aan?
Herhaaldelijk beweren dat je gewonnen hebt, betekent nog niet dat de overwinning daar is. Dat heb je met leiders die fantasierijke overtuigingen verwarren met harde feiten.quote:Op woensdag 1 april 2026 02:33 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Wat zal het worden: Trump verklaart de overwinning en laat een zooitje achter OF hij kondigt boots on te ground aan?
Ja competitief rundvlees met hormonen wat ze in de meeste plaatsen van de wereld niet willen kopen ivm voedselveiligheid.quote:Op dinsdag 31 maart 2026 18:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Een zwakke dollar maakt Amerikaanse goederen meer competitief. Trump zijn doel is altijd een zwakke dollar geweest al sinds de jaren 80.
Over 2 maanden begint het wk eens kijken of daar nog wat publiek op af gaat komen en er nog betaalbare vluchten dan zijn.quote:Op woensdag 1 april 2026 00:32 schreef oheng het volgende:
[..]
Fascinerend hoe kortzichtig en retarded iemand kan zijn.
Gaat compleet voorbij aan zaken zoals dat er overal een kerosine tekort dreigt, dus ook op je bestemming.
quote:Sjoerdsma probeert brand te blussen na woede in oppositie om extra miljoenen voor omstreden VN-hulporganisatie UNRWA
Den Haag- De Kamer mag nog een laatste zegje doen over de extra miljoenen die minister Sjoerdsma (Ontwikkelingssamenwerking) wil uittrekken voor de omstreden VN-organisatie UNRWA.
De D66-bewindsman joeg gisteren JA21 en SGP in de gordijnen door aan te kondigen de kabinetsbijdrage voor die club juist weer op te krikken.
quote:Om die brand op voorhand te blussen heeft Sjoerdsma dinsdagavond een nieuwe brief naar de Kamer gestuurd.
Daarin laat hij weten dat hij nog geen cent van de extra 8 miljoen aan UNRWA uit zal geven, totdat de Kamer komend najaar groen licht heeft gegeven voor een begrotingswijziging.
Over de 19 miljoen die hij vanaf 2027 aan de VN-club wil uitgeven kan de Kamer zich dan buigen bij de behandeling van de toekomstige begrotingen.
De vraag is of het aanbod van Sjoerdsma genoeg is om de constructieve oppositiepartijen tegemoet te komen.
Het is werkelijk niet te geloven. Veel Nederlandse politici, m.n. "de zogenaamde progressieven", zijn onbekwaam om Nederland te helpen overleven in deze angstaanjagende wereld.quote:Op woensdag 1 april 2026 07:05 schreef michaelmoore het volgende:
Sjoersma pleit voor extra geld naar HAMAS / UNHCR
D66 sukkeltje
https://www.telegraaf.nl/(...)?recommender=Proteus
[..]
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
Uhm, whut?quote:Op dinsdag 31 maart 2026 15:35 schreef HSG het volgende:
[..]
Bij Saoedi-Arabië had je er ook geen problemen mee.
quote:Op woensdag 1 april 2026 07:10 schreef EsserS het volgende:
[..]
Het is werkelijk niet te geloven. Veel Nederlandse politici, m.n. "de zogenaamde progressieven", zijn onbekwaam om Nederland te helpen overleven in deze angstaanjagende wereld.
Oei, je zult inderdaad maar organisaties steunen die burgers helpen!quote:Op woensdag 1 april 2026 07:05 schreef michaelmoore het volgende:
Sjoersma pleit voor extra geld naar HAMAS / UNHCR
D66 sukkeltje
Alleen samen krijgen we het olietekort onder controlequote:Op woensdag 1 april 2026 07:51 schreef Perrin het volgende:
Het wordt een toesprakendag.
[ x ]
Albanese, Starmer, Trump.
Ik vat ze hier wel voor je samenquote:Op woensdag 1 april 2026 07:56 schreef sp3c het volgende:
ik ga ze waarschijnlijk allemaal niet kijken
Breng hem niet op ideeën.quote:Op woensdag 1 april 2026 07:55 schreef Toby56 het volgende:
Wat hebben die Amerikaanse vliegdekschepen rare namen.
Waarom heten ze niet allemaal USS Donald John Trump?
In de Sovjet-Unie werden bij dergelijke gelegenheden de stadions volgepropt met militairen. Dan waren de stadions tenminste wel lekker vol. De militairen moesten gehoorzamen, want het was een bevel.quote:Op woensdag 1 april 2026 06:52 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Over 2 maanden begint het wk eens kijken of daar nog wat publiek op af gaat komen en er nog betaalbare vluchten dan zijn.
burgers maar terroristen.quote:Op woensdag 1 april 2026 07:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Oei, je zult inderdaad maar organisaties steunen die burgers helpen!
Afschuwelijk.
Deze Ayatollah is gehandicapt en valt op jongens, wie weet is Iran straks een progressief eiland te midden van barbarisme waar vrouwen het voor het zeggen hebben.quote:Op woensdag 1 april 2026 08:33 schreef Breekfast het volgende:
Ik ben blij om te lezen dat er volgens Trump toch een regime change heeft plaatsgevonden! Wat een fantastisch nieuws!![]()
En binnen 3 weken is de oorlog voorbij! Wat is die Trump toch een vredesduif!quote:Op woensdag 1 april 2026 08:33 schreef Breekfast het volgende:
Ik ben blij om te lezen dat er volgens Trump toch een regime change heeft plaatsgevonden! Wat een fantastisch nieuws!![]()
"te midden van barbarisme waar vrouwen het voor het zeggen hebben."quote:Op woensdag 1 april 2026 08:39 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Deze Ayatollah is gehandicapt en valt op jongens, wie weet is Iran straks een progressief eiland te midden van barbarisme waar vrouwen het voor het zeggen hebben.
quote:Pro-Russian Chechen forces ready to back Iran if US launches invasion: State media
Pro-Russian Chechen units have reportedly offered to support Iran in the event of a US ground invasion, as Washington ramps up military deployments in West Asia.
Wagner-groepen, Noord-Koreanen, Tsjetsjenen.quote:Op woensdag 1 april 2026 09:34 schreef recidivist het volgende:
Ik zag gisteren ook al berichten dat Kadyrov (met Poetin?) overweegt Tsjetsjeense strijders naar Iran te sturen mochten de Amerikanen er met grondtroepen binnentrekken. Niet zeker in hoeverre dat echt klopt maar goed:
[..]
Dit is wat ik ook verwacht, zo'n typische Trump persco waarbij je na afloop jezelf afvraagt wat nou eigenlijk de boodschap was: Boots on the ground? Oorlog gewonnen? Onduidelijk.quote:Op woensdag 1 april 2026 09:29 schreef xpompompomx het volgende:
Ik verwacht gewoon weer veel tegenstrijdigheden, gelul over onzin, but.. but.. ballroom!, borstklopperij en zelfpijperij.
Probleem is dat Donald idd niet eens een simpel script netjes kan oplezen van 10 zinnen zonder na de eerste drie zinnen al volledig van het script af te wijken en weer op de freestyle toer te gaan 😂quote:Op woensdag 1 april 2026 09:29 schreef xpompompomx het volgende:
Ik verwacht gewoon weer veel tegenstrijdigheden, gelul over onzin, but.. but.. ballroom!, borstklopperij en zelfpijperij.
It's a shame that we had to stop with the ballroom.quote:Op woensdag 1 april 2026 09:42 schreef recidivist het volgende:
[..]
Probleem is dat Donald idd niet eens een simpel script netjes kan oplezen van 10 zinnen zonder na de eerste drie zinnen al volledig van het script af te wijken en weer op de freestyle toer te gaan 😂
Reken maar dat de close circle om hen heen hun hart vasthoudt voor deze eerste (!) speech naar het Amerikaanse volk toe over deze oorlog speciale militaire operatie.
“Religion takes in billions of dollars, they pay no taxes, and they always need a little more!”quote:Op dinsdag 31 maart 2026 19:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je kunt vandaag de dag echt zien dat religie het beste in de mens naar boven brengt.
Je vergeet nog een beetje zeiken over navo leden.quote:Op woensdag 1 april 2026 08:01 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik vat ze hier wel voor je samenBovendien kun je ze wel voorspellen, het gaat over minderen, noodmaatregelen etc.
Die van Trump gaat over de overwinning uitroepen en wegwezen of over nog harder bombarderen gemixt met weer een eindeloze stroom zelfpijperij.
Voor het soort gedrag dat Trump laat zien hadden we vroegere deze meme.quote:Op woensdag 1 april 2026 10:02 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je vergeet nog een beetje zeiken over navo leden.
de oranje pannenkoek kennende word het weer een gewledig onsamenhangend gebrabbel!quote:Op woensdag 1 april 2026 10:07 schreef Glazenmaker het volgende:
Zal hij weer live op tv in zijn broek schijten?
Helaas voor je is het gewoon een onafhankelijke organisatie.quote:Op woensdag 1 april 2026 08:23 schreef UitStraling het volgende:
Trump trekt zich terug en Nederland geeft de terroristen van UNWRA weer miljoenen om zich te herbewapenen, gaat vast goedkomen.
Er is een dame op youtube die zijn quotes voorleest met een kleuterjuf stem. Ik wist al dat het infantiel was, maar als je het loskoppelt van het stukje charisma dat hij nog wel heeft hoor je pas echt hoe dement/stupide het is.quote:Op woensdag 1 april 2026 10:12 schreef theguyver het volgende:
[..]
de oranje pannenkoek kennende word het weer een gewledig onsamenhangend gebrabbel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |