quote:Tientallen extreemrechtse Defend-groepen opgericht, steeds groter en zichtbaarder
De afgelopen maanden zijn er tientallen extreemrechtse Defend-groepen bij gekomen in Nederland. De leden zijn het zichtbaarst door hun deelname aan protesten tegen de komst van asielzoekerscentra in alle uithoeken van het land.
Dat blijkt uit een analyse van KRO-NCRV-platform Pointer en Stichting Justice for Prosperity. Zij berekenden dat er sinds het grote anti-immigratieprotest in Den Haag van 20 september ten minste 35 nieuwe Defend-groepen actief zijn.
Op het moment van de rellen op het Malieveld waren er voor zover bekend twee afdelingen. Na de uit de hand gelopen demonstratie zijn er zeker 29 lokale protestacties tegen immigratie en de komst van een asielzoekerscentrum geweest. Bij 21 van die demonstraties waren leden van Defend-groepen aanwezig.
Invloed op de lokale politiek
Met hun aanwezigheid proberen ze de besluitvorming rond azc's in gemeenten te beïnvloeden. Dit is een bewuste strategie, blijkt uit een spraakopname van een van de groepsleden die in handen is van de onderzoekers. "Als jij op een kleine demo bij een gemeentehuis staat, waar de besluitvoering wel wordt uitgevoerd, heb je veel meer effect op een daadwerkelijke komst van een azc of niet."
Een tiental schreeuwende mensen heeft meer impact bij een klein gemeentehuis dan midden op een leeg Malieveld, concluderen ook de onderzoekers.
De leden van de groepen zijn herkenbaar door het dragen van eigen kleding, met namen als Defend Den Haag of Defend Staphorst op de borst. Het Telegram-kanaal van Defend Netherlands telt inmiddels 3000 gebruikers, die regelmatig racistische en antisemitische content uitwisselen. Pointer noemt een aantal voorbeelden: een pamflet van NSB-leider Anton Mussert met een hakenkruis, het aanduiden van vluchtelingen als 'apen' en uitspraken over 'links tuig dat uitgeroeid moet worden'.
Rassenoorlog
De AIVD doet al langer onderzoek naar Defend-groepen in Nederland, omdat ze veelal het geweldsmonopolie van de staat niet erkennen en de overheid uitdagen. Zelf zeggen deze groepen dat ze demonstranten beschermen tegen politiegeweld. Volgens de AIVD verwachten veel rechts-extremisten dat er binnen vijf tot tien jaar een gewelddadige strijd zal uitbarsten in Nederland, een rassenoorlog. Ze geloven dat dat de aanzet zou kunnen zijn voor het stichten van een fascistische, witte etnostaat.
De groeperingen geven in een reactie aan zich niet te herkennen in de term extreemrechts. De leden maken wel gebruik van rechtsextremistische en nazi-symboliek. Zo werd een van de kopstukken opgepakt wegens het dragen van een NSDAP-shirt. Een ander werd veroordeeld voor opruiing tijdens het demonstreren. Pointer en Justice for Prosperity hanteren de definitie van rechts-extremisme van de AIVD.
Dat is nogal een aantijging.quote:Volgens de AIVD verwachten veel rechts-extremisten dat er binnen vijf tot tien jaar een gewelddadige strijd zal uitbarsten in Nederland, een rassenoorlog. Ze geloven dat dat de aanzet zou kunnen zijn voor het stichten van een fascistische, witte etnostaat.
Rechts extremist is hier wellicht synoniem geworden voor mensen die klaar zijn met Epstein regimes, oorlog enzo.quote:
Wat bedoel je met Epstein regimes?quote:Op maandag 16 maart 2026 15:09 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Rechts extremisten is hier synoniem voor mensen die klaar zijn met Epstein regimes.
De rechts extremisten vinden altijd wel een reden om een lichamelijk gehandicapte te slaan.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:12 schreef RotatoR het volgende:
Dat krijg je ervan als je iedere gemeenschap wil verneuken met een AZC.
Ja, maar deze groepen moeten niet onderschat worden. Kritiek op migratie is uitstekend, demonstreren tegen meer migratie ook, maar de agenda van dit soort groepen gaat helaas wel wat verder dan dat.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:12 schreef RotatoR het volgende:
Dat krijg je ervan als je iedere gemeenschap wil verneuken met een AZC.
Zieligquote:Op maandag 16 maart 2026 15:12 schreef RotatoR het volgende:
Dat krijg je ervan als je iedere gemeenschap wil verneuken met een AZC.
Dit is natuurlijk wel wat er gebeurt. Dat is letterlijk het idee achter de spreidingswet.quote:
Het probleem is niet "de instroom". Het probleem is dat er een soort stroman wordt gecreëerd rondom de instroom die ver weg staat van de realiteit waardoor mensen gaan denken dat we "overspoeld" en "omgevolkt" worden. Met alle radicalisering van dien. Minder internet en meer omgang met mensen buiten de eigen cirkel zou al een hoop oplossen.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:01 schreef HowardRoark het volgende:
Dit sentiment zal natuurlijk blijven groeien naarmate er niets aan de instroom wordt gedaan. Het zal nog een flinke taak voor de overheid worden dit soort groepen in bedwang te houden. Een zorgwekkende ontwikkeling.
Ja wat wil je dan, alles in bijvoorbeeld Ter Apel plaatsen waardoor dat onleefbaar wordtquote:Op maandag 16 maart 2026 15:25 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk wel wat er gebeurt. Dat is letterlijk het idee achter de spreidingswet.
Het probleem is natuurlijk wél de instroom. Er komen wekelijks ongeveer 1000 man bij in Nederland. Elk jaar opnieuw.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:25 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Echt van die figuren die teveel op het internet zitten en dan ook nog eens in een verkeerde fuik. Een normaal persoon heeft helemaal niet de behoefte aan een witte etnostaat en voelt helemaal geen rassenoorlog aankomen.
[..]
Het probleem is niet "de instroom". Het probleem is dat er een soort stroman wordt gecreëerd rondom de instroom die ver weg staat van de realiteit waardoor mensen gaan denken dat we "overspoeld" en "omgevolkt" worden. Met alle radicalisering van dien. Minder internet en meer omgang met mensen buiten de eigen cirkel zou al een hoop oplossen.
De instroom flink beperken. Er moeten veel en veel minder mensen worden toegelaten.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:28 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja wat wil je dan, alles in bijvoorbeeld Ter Apel plaatsen waardoor dat onleefbaar wordt
Het gaat me ook om de user in kwestie die achter elke boom een asielzoeker ziet
Synoniem voor het Amerikaans/Israëlische front waar wij met zijn allen ingezogen worden. Epstein was een Franz Ferdinand momentje. Het is moeilijk om alles kort samen te vatten maar er loopt een rode lijn door dit verhaal. Ik vind het perspectief van professor Jiang (YouTube) echt heel interessant.quote:
Nee hoor, dat is gewoon een al jaren gangbaar gedachtengoed, accelerationisme genaamd. Dit boek (Wiki-linkje) legt het ontstaan ervan uit en het herontdekken ervan in 2015.quote:
Er komen maximaal 900 per week binnen. En dan heb je het ook nog eens over de hele instroom.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het probleem is natuurlijk wél de instroom. Er komen wekelijks ongeveer 1000 man bij in Nederland. Elk jaar opnieuw.
Sommige wijken van (grote) steden zijn totaal onherkenbaar geworden in de afgelopen decennia en dat is in andere Europese steden precies hetzelfde. Waarom moeten wij al deze mensen opvangen? Wat doen zij hier überhaupt?
En zij zijn veelal afkomstig uit culturen die totaal niet stroken met de Westerse cultuur en de integratie en assimilatie van veel te veel van die mensen is belabberd. Zijn komen hier alleen maar hun voor economische redenen en vormen geconcentreerde bubbels in wijken waar men volledig leeft in lijn met de cultuur, normen en waarden van het herkomstland.
Als dit zo doorgaat zijn sommige West-Europese landen over een flink aantal decennia halve Islamitische landen. En dat is iets om je zorgen over te maken. Tenzij je dit natuurlijk een goede ontwikkeling vindt, helaas zijn die mensen er ook veel.
[..]
De instroom flink beperken. Er moeten veel en veel minder mensen worden toegelaten.
Er is helemaal niets nationaalsocialistisch aan de huidige rechtse beweging, zeker in Nederland niet.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:36 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is gewoon een al jaren gangbaar gedachtengoed, accelerationisme genaamd. Dit boek (Wiki-linkje) legt het ontstaan ervan uit en het herontdekken ervan in 2015.
Waarom quote je mij? Ik zeg helemaal niks over nationaal-socialisme of hyperconsumentismequote:Op maandag 16 maart 2026 15:40 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Er is helemaal niets nationaalsocialistisch aan de huidige rechtse beweging, zeker in Nederland niet.
De grootste fout die collectief rechts maakt is trouwens de tunnelvisie richting de Verenigde Staten, een land waar blanken al lang niet meer der meerderheid zijn en wat een cultuur van decadent hyperconsumentisme kent.
In je link:quote:Op maandag 16 maart 2026 15:41 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Waarom quote je mij? Ik zeg helemaal niks over nationaal-socialisme of hyperconsumentisme
Naja, ik snap wel dat Howard zich ineens grote zorgen maakt omdat die nazi-groepjes Joden ook vaak als niet-gewenst zien. Ze gaan natuurlijk niet stoppen bij asielzoekers. Dan komen ineens de wappie-conspiracies over Joden ook weer tevoorschijn. Op zich wel typisch. Zodra de eigen in-group geraakt gaat worden is het ineens wel erg.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Er komen maximaal 900 per week binnen. En dan heb je het ook nog eens over de hele instroom.
Niet alleen over de probleem groep: Illegalen en veilige landers.
Maar over mensen vanuit de hele wereld.
Maar ja dat zijn natuurlijk de problemen, niet de nazi groepen die ontstaan![]()
![]()
En dat steden compleet veranderen is ook onzin.
quote:De leden van de groepen zijn herkenbaar door het dragen van eigen kleding, met namen als Defend Den Haag of Defend Staphorst op de borst. Het Telegram-kanaal van Defend Netherlands telt inmiddels 3000 gebruikers, die regelmatig racistische en antisemitische content uitwisselen
Die kwamen al tevoorschijn bij de projecties op o.a. de Erasmusbrug.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:43 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Naja, ik snap wel dat Howard zich ineens grote zorgen maakt omdat die nazi-groepjes Joden ook vaak als niet-gewenst zien. Ze gaan natuurlijk niet stoppen bij asielzoekers. Dan komen ineens de wappie-conspiracies over Joden ook weer tevoorschijn. Op zich wel typisch. Zodra de eigen in-group geraakt gaat worden is het ineens wel erg.
[..]
Ik verklaar de herkomst van de accelerationistische sentimenten en beargumenteer nergens of de extreemrechtse knakkers waar het over gaan in de OP wel of niet nationaal-socialistisch zijn.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:42 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
In je link:
"Siege is een verzameling essays, geschreven door de Amerikaanse neonazi James Mason"
Ga eens naar Londen en kom dan terug met je uitspraak.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:25 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Echt van die figuren die teveel op het internet zitten en dan ook nog eens in een verkeerde fuik. Een normaal persoon heeft helemaal niet de behoefte aan een witte etnostaat en voelt helemaal geen rassenoorlog aankomen.
[..]
Het probleem is niet "de instroom". Het probleem is dat er een soort stroman wordt gecreëerd rondom de instroom die ver weg staat van de realiteit waardoor mensen gaan denken dat we "overspoeld" en "omgevolkt" worden. Met alle radicalisering van dien. Minder internet en meer omgang met mensen buiten de eigen cirkel zou al een hoop oplossen.
Ook dat zie je eigenlijk niet terug in de echte wereld, dat zogenaamdequote:Op maandag 16 maart 2026 15:44 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik verklaar de herkomst van de accelerationistische sentimenten en beargumenteer nergens of de extreemrechtse knakkers waar het over gaan in de OP wel of niet nationaal-socialistisch zijn.
Prinsenvlaggen en de Hitlergroet moeten ook gewoon weer mogen.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:48 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Ook dat zie je eigenlijk niet terug in de echte wereld, dat zogenaamde
Waar extreemlinkse groeperingen wel met Hamas, hezbollah en Iraanse vlaggen zwaaien. Cuba en Venezuela aanbidden en oproepen tot geweld tegen burger en staat, zie jij bij anti-AZC demo's eigenlijk enkel Nederlandse vlaggen en vaak een best gekleurd publiek.
Pointer fantaseert er wel vaker op los.quote:
https://nos.nl/artikel/25(...)ng-of-strafbaar-feitquote:Op maandag 16 maart 2026 15:48 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Ook dat zie je eigenlijk niet terug in de echte wereld, dat zogenaamde
Waar extreemlinkse groeperingen wel met Hamas, hezbollah en Iraanse vlaggen zwaaien. Cuba en Venezuela aanbidden en oproepen tot geweld tegen burger en staat, zie jij bij anti-AZC demo's eigenlijk enkel Nederlandse vlaggen en vaak een best gekleurd publiek.
Hard gelachen.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:48 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Ook dat zie je eigenlijk niet terug in de echte wereld, dat zogenaamde
Waar extreemlinkse groeperingen wel met Hamas, hezbollah en Iraanse vlaggen zwaaien. Cuba en Venezuela aanbidden en oproepen tot geweld tegen burger en staat, zie jij bij anti-AZC demo's eigenlijk enkel Nederlandse vlaggen en vaak een best gekleurd publiek.
Absoluut niet, de Hitlergroet moet wat mij betreft strafbaar zijn.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Prinsenvlaggen en de Hitlergroet moeten ook gewoon weer mogen.
Dat er ook een verwarde Marokkaan tussen liep die op het malieveld politiewagens aan het slopen was betekent niet dat er sprake is van een best gekleurd publiek onder die Defendgroepjes. Wellicht gekleurd in voetbalclubvoorkeur, maar dat is alles.
BINGO. Gelijk vinger op de zere plek gelegd.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:43 schreef Knipoogje het volgende:
Naja, ik snap wel dat Howard zich ineens grote zorgen maakt omdat die nazi-groepjes Joden ook vaak als niet-gewenst zien.
Dat is zeker zorgwekkend, maar het gaat veel verder dan dat alleen. Dit soort groepen willen een soort wetteloosheid, spelen graag voor eigen rechter, hebben een tendens om niet naar cultuur maar naar etniciteit te kijken en tevens gaat het vaak hand in hand met nazi-verheerlijking, complotmeuk of andere onwenselijke troep. Dat moet je gewoon niet willen.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:17 schreef recidivist het volgende:
[..]
BINGO. Gelijk vinger op de zere plek gelegd.
Daarom is dit “zeer zorgwekkend”.
Misschien is dat alleen <-> zo, geen idee verder.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Absoluut niet, de Hitlergroet moet wat mij betreft strafbaar zijn.
Helaas hebben we die tijdens een aanzienlijk aantal pro-Palestijnse demonstraties in het Westen ook gezien, met teksten als 'heil Hitler'. Opmerkelijk genoeg hoorden we toen niemand erover die er in dit soort topics over klagen.
Maar dit in alle gevallen afkeuren gaat schijnbaar lastig voor sommigen. Het ligt er vooral weer aan wie het doet, en zijn er totaalidiotie groepjes proleten zoals in de OP besproken worden dan valt men overal elkaar om er als eerste schande van te kunnen spreken. In andere gevallen kijkt men snel weg.
Luipaarden eten je gezicht. Wie had dat ooit gedacht.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:17 schreef recidivist het volgende:
[..]
BINGO. Gelijk vinger op de zere plek gelegd.
Daarom is dit “zeer zorgwekkend”.
Ach, het mag een beetje schuren en die knullen hadden ook thuis kunnen gamen.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:12 schreef Red_85 het volgende:
Krijg je er van als je niet doet wat de maatschappij van je vraagt als autoriteit. Dan gaat de maatschappij de geweldsmonopoly terug nemen, het vertrouwt de overheid immers niet meer dat het 'het goede' uitvoert.
Nu sta ik niet achter de methoden en de ideologie van die defendgroepen, maar 'ik begrijp de sentimenten wel', zoals halsema dat zou zeggen.
Zo´n hele verzorgingsstaat draait op wederkerigheid. En dat is nergens meer te bekennen.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het probleem is natuurlijk wél de instroom. Er komen wekelijks ongeveer 1000 man bij in Nederland. Elk jaar opnieuw.
Sommige wijken van (grote) steden zijn totaal onherkenbaar geworden in de afgelopen decennia en dat is in andere Europese steden precies hetzelfde. Waarom moeten wij al deze mensen opvangen? Wat doen zij hier überhaupt?
En zij zijn veelal afkomstig uit culturen die totaal niet stroken met de Westerse cultuur en de integratie en assimilatie van veel te veel van die mensen is belabberd. Zijn komen hier alleen maar hun voor economische redenen en vormen geconcentreerde bubbels in wijken waar men volledig leeft in lijn met de cultuur, normen en waarden van het herkomstland.
Als dit zo doorgaat zijn sommige West-Europese landen over een flink aantal decennia halve Islamitische landen. En dat is iets om je zorgen over te maken. Tenzij je dit natuurlijk een goede ontwikkeling vindt, helaas zijn die mensen er ook veel.
[..]
De instroom flink beperken. Er moeten veel en veel minder mensen worden toegelaten.
@Ronald-Koeman en @bianconeri genieten hiervan.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:26 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Zo´n hele verzorgingsstaat draait op wederkerigheid. En dat is nergens meer te bekennen.
Wel jammer dat Els_rechts na die demo van het podium is verdwenenquote:Op maandag 16 maart 2026 16:26 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Als je dan toch opstaat voor het vaderland, kunnen de slogans dan niet ook gewoon in je moerstaal? Dank.![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 16 maart 2026 16:26 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Als je dan toch opstaat voor het vaderland, kunnen de slogans dan niet ook gewoon in je moerstaal? Dank.![]()
[ afbeelding ]
Die nerd met dat brilletjequote:Op maandag 16 maart 2026 16:26 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Als je dan toch opstaat voor het vaderland, kunnen de slogans dan niet ook gewoon in je moerstaal? Dank.![]()
[ afbeelding ]
Hoeveel aanslagen hebben ze al gepleegd, hoeveel universiteiten vernield, hoeveel snelwegen geblokkeerd?quote:Op maandag 16 maart 2026 15:34 schreef bianconeri het volgende:
Maar he users als @:HowardRoark en anderen zijn het hier natuurlijk helemaal mee eens.
En rechts extremisme is er bijna niet natuurlijk![]()
![]()
Is natuurlijk direct weer de schuld van ´´de instroom´´
Tja, dood normaal natuurlijk dat er nazi groepen zijn in Nederland. Meer en meer.
Heel normaal allemaal. Waarschijnlijk staat Howard ergens vooraan die nazi defend groepen.
Typisch volk kun je wel zeggen.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:26 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Als je dan toch opstaat voor het vaderland, kunnen de slogans dan niet ook gewoon in je moerstaal? Dank.![]()
[ afbeelding ]
Die bestaat niet meer. Was wel handig geweest voor Antifa of toen KOZP als de Black Panthers ging LARP-en, of voor de sharia politie in een krachtwijk. En de Palliewappies natuurlijk, alhoewel, het OM doet toch niks tegen links en religieus extremisme.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:31 schreef Hexagon het volgende:
Graag op basis van de wet op weerkorpsen inrekenen die gasten.
Er worden aan de lopende band vernielingen en bedreigingen richting moskeeën gedaan en als je als gemeenteraad een AZC wil openen is het ook feest.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoeveel aanslagen hebben ze al gepleegd, hoeveel universiteiten vernield, hoeveel snelwegen geblokkeerd?
Sorry, maar links Nederland is over het algemeen nog steeds veel geweldadiger dan rechts. Dat daar verandering in gaat komen, tja, daar kon je op wachten.
Dit soort stellingen kan je vast onderbouwen met feiten. Toch?quote:Op maandag 16 maart 2026 16:49 schreef Gia het volgende:
Sorry, maar links Nederland is over het algemeen nog steeds veel geweldadiger dan rechts.
Als zij door hun postuur niet passen bij lichamelijk gehandicapten, zijn het geen linkse medemensen.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoeveel aanslagen hebben ze al gepleegd, hoeveel universiteiten vernield, hoeveel snelwegen geblokkeerd?
Sorry, maar links Nederland is over het algemeen nog steeds veel geweldadiger dan rechts. Dat daar verandering in gaat komen, tja, daar kon je op wachten.
Dat zie je ook bij de Antifa demo's. er hoeft maar iemand met een microfoon rond te lopen en ze krijgen bakstenen op hun hoofd gegooid. Heerlijk vredelievend dat hoekjequote:Op maandag 16 maart 2026 16:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoeveel aanslagen hebben ze al gepleegd, hoeveel universiteiten vernield, hoeveel snelwegen geblokkeerd?
Sorry, maar links Nederland is over het algemeen nog steeds veel geweldadiger dan rechts. Dat daar verandering in gaat komen, tja, daar kon je op wachten.
Ja mooi filmpje heb je erbij als bewijs.quote:Op maandag 16 maart 2026 17:44 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Dat zie je ook bij de Antifa demo's. er hoeft maar iemand met een microfoon rond te lopen en ze krijgen bakstenen op hun hoofd gegooid. Heerlijk vredelievend dat hoekje
Insgelijks als het aankomt met tegenbewijsquote:Op maandag 16 maart 2026 17:45 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ja mooi filmpje heb je erbij als bewijs.
Ten eerste; waarom is deze vergelijking relevant?quote:Op maandag 16 maart 2026 16:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoeveel aanslagen hebben ze al gepleegd, hoeveel universiteiten vernield, hoeveel snelwegen geblokkeerd?
Sorry, maar links Nederland is over het algemeen nog steeds veel geweldadiger dan rechts. Dat daar verandering in gaat komen, tja, daar kon je op wachten.
Die kunnen ze niet schrijfen. Dan staat er ‘Hout Nederland blank!’ Of zoiets.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:26 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Als je dan toch opstaat voor het vaderland, kunnen de slogans dan niet ook gewoon in je moerstaal? Dank.![]()
[ afbeelding ]
Volgens mij is ieder mens volgens jou gek als die Afwijkend Beschaafd Nederlands schrijft? Terwijl jij claimt links te zijn.quote:Op maandag 16 maart 2026 17:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Die kunnen ze niet schrijfen. Dan staat er ‘Hout Nederland blank!’ Of zoiets.
Bezorgde burgers noem jij nazi's. Mensen die niet willen dat de veiligheid van kinderen in het geding komen, noem jij nazi's.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:34 schreef bianconeri het volgende:
Maar he users als @:HowardRoark en anderen zijn het hier natuurlijk helemaal mee eens.
En rechts extremisme is er bijna niet natuurlijk![]()
![]()
Is natuurlijk direct weer de schuld van ´´de instroom´´
Tja, dood normaal natuurlijk dat er nazi groepen zijn in Nederland. Meer en meer.
Heel normaal allemaal. Waarschijnlijk staat Howard ergens vooraan die nazi defend groepen.
Gewoon jongens die Nederland het liefst Nederlands willen laten blijven, maar dat schijnt tegenwoordig extreem te zijn.quote:
Ja extreemrechts is zo gevaarlijk volgens velen. Antifa daarentegen is dan weer een voorbeeldfunctie voor hoe het moet.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Gewoon jongens die Nederland het liefst Nederlands willen laten blijven, maar dat schijnt tegenwoordig extreem te zijn.
Antifa zijn suicidale imbecielen die niet goed hebben zitten opletten hoe het in Iran is gegaan eind jaren 70. Useful idiots.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:35 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Ja extreemrechts is zo gevaarlijk volgens velen. Antifa daarentegen is dan weer een voorbeeldfunctie voor hoe het moet.
Gewoon met zijn allen iemand doodschoppen.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:35 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Ja extreemrechts is zo gevaarlijk volgens velen. Antifa daarentegen is dan weer een voorbeeldfunctie voor hoe het moet.
Ja dat doe ik ook altijd door de Hitlergroet te brengen, raadslieden te bedreigen en politieauto’s te slopenquote:Op maandag 16 maart 2026 18:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Gewoon jongens die Nederland het liefst Nederlands willen laten blijven, maar dat schijnt tegenwoordig extreem te zijn.
Hangt er een beetje vanaf hoe je dat wilt doen.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Gewoon jongens die Nederland het liefst Nederlands willen laten blijven, maar dat schijnt tegenwoordig extreem te zijn.
Er zitten altijd wel een paar idioten tussen die de neiging hebben dat soort idioterie uit te halen, maar ik ken persoonlijk de meeste gasten van Defend Den Bosch en ik kan je verzekeren dat die je de tering slaan als je een nazigroet brengt waar zij bij zijn. Je kan van alles van ze vinden maar neo nazi's zijn het zeker niet.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja dat doe ik ook altijd door de Hitlergroet te brengen, raadslieden te bedreigen en politieauto’s te slopen
Ik moet me maar eens gaan aanmelden bij die bezorgde burgergroep want als voetbalsupporter mag dat allemaal niet meer
Ik vermoed dat ze dan de jongere generaties hinderlijk gaan volgen? Dus niets voor gewone mensen.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:55 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Hangt er een beetje vanaf hoe je dat wilt doen.
Door te stoppen met het binnenlaten van allerlei asielzoekers die hier niks te zoeken hebben, zo moeilijk is dat niet.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:55 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Hangt er een beetje vanaf hoe je dat wilt doen.
Als ze uit Den Bosch komen wel mokerdom, maar dat geheel terzijde.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:03 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er zitten altijd wel een paar idioten tussen die de neiging hebben dat soort idioterie uit te halen, maar ik ken persoonlijk de meeste gasten van Defend Den Bosch en ik kan je verzekeren dat die je de tering slaan als je een nazigroet brengt waar zij bij zijn. Je kan van alles van ze vinden maar neo nazi's zijn het zeker niet.
Je mag je schijnbaar niet eens meer verzetten tegen etnische zuivering.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Gewoon jongens die Nederland het liefst Nederlands willen laten blijven, maar dat schijnt tegenwoordig extreem te zijn.
Dat mag je ze persoonlijk in hun gezicht gaan vertellen, dat zou ik wel amusant vinden.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Als ze uit Den Bosch komen wel mokerdom, maar dat geheel terzijde.
Ik denk niet dat Defend Netherlands bestaat uit de beleidsbepalers die dat kunnen beslissen.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:05 schreef Hathor het volgende:
[..]
Door te stoppen met het binnenlaten van allerlei asielzoekers die hier niks te zoeken hebben, zo moeilijk is dat niet.
Het is een stap in de juiste richting, hoe meer mensen zich verzetten tegen dit open deuren beleid hoe beter.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:09 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Defend Netherlands bestaat uit de beleidsbepalers die dat kunnen beslissen.
Ja, en afhankelijk van hoe je je verzet ben je dus meer of minder extreem. Dat is geen lastig concepr, toch?quote:Op maandag 16 maart 2026 19:11 schreef Hathor het volgende:
[..]
Het is een stap in de juiste richting, hoe meer mensen zich verzetten tegen dit open deuren beleid hoe beter.
Ik ken dat type volk, die zijn daar doorgaans niet ontvankelijk voor (inclusief het al dan niet schreeuwen met enige vorm van consumptie).quote:Op maandag 16 maart 2026 19:07 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat mag je ze persoonlijk in hun gezicht gaan vertellen, dat zou ik wel amusant vinden.
Bezorgde burgers.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:01 schreef HowardRoark het volgende:
Pointer noemt een aantal voorbeelden: een pamflet van NSB-leider Anton Mussert met een hakenkruis, het aanduiden van vluchtelingen als 'apen' en uitspraken over 'links tuig dat uitgeroeid moet worden'.
Gewelddadige extreme groepjes zijn een stap in de juiste richting?quote:Op maandag 16 maart 2026 19:11 schreef Hathor het volgende:
[..]
Het is een stap in de juiste richting, hoe meer mensen zich verzetten tegen dit open deuren beleid hoe beter.
Ach, dit lees je op de gemiddelde dag ook op Fok, dus dat ze dat roepen op wat appgroepen zal wel. Probleem is dat dit, in tegenstelling tot Fok, geen internethelden betreft die verder geen vlieg kwaad doen.quote:
Die laatste 2 wel, sympathiseren met Mussert is hier nog niet heel gebruikelijkquote:Op maandag 16 maart 2026 19:22 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ach, dit lees je op de gemiddelde dag ook op Fok, dus dat ze dat roepen op wat appgroepen zal wel. Probleem is dat dit, in tegenstelling tot Fok, geen internethelden betreft die verder geen vlieg kwaad doen.
Jongens, twee deug netwerken hebben facebook research gedaan en geconcludeerd dat er TIENTALLEN defend? groepen bij zijn gekomen.quote:Dat blijkt uit een analyse van KRO-NCRV-platform Pointer en Stichting Justice for Prosperity.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verzet op een normale manier is prima, maar dit soort clubjes zijn alles behalve normaal. Ik zie dit 'verzet' dan ook graag op andere manier gebeuren dan dat een stel doorgesnoven proleten met NSB-palmfletten en losgeslagen vandalisme als enige antwoord. Juist als je als 'rechtse' groepering een punt wilt maken (waarbij je weet dat je per definitie al grote delen van de media tegen je hebt), moet je je niet zo gaan gedragen als pakweg Antifa.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:11 schreef Hathor het volgende:
[..]
Het is een stap in de juiste richting, hoe meer mensen zich verzetten tegen dit open deuren beleid hoe beter.
quote:Op maandag 16 maart 2026 19:50 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Jongens, twee deug netwerken hebben facebook research gedaan en geconcludeerd dat er TIENTALLEN defend? groepen bij zijn gekomen.Dit zullen vast en zeker clubjes zijn met een agenda, van Pointer weten we dat ook wel. Die zijn nota bene naar Italië afgereisd in een poging RadioGenoa te doxxenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt._!. Maar dit doet niets af aan het feit dat er echt wel van zulke groeperingen actief zijn, die idiote rellen in Den Haag vorig jaar waren daar het bewijs van.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
quote:Op maandag 16 maart 2026 19:50 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Jongens, twee deug netwerken hebben facebook research gedaan en geconcludeerd dat er TIENTALLEN defend? groepen bij zijn gekomen.Toegegeven, defend IJmuiden heeft wel een mokerstoer logoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tevens bonuspunten voor het stone island logo op een nike trainingsbroekVBL SC influencer
Left, right, behind
Meer in het algemeen moet de regering zelf gewoon het land verdedigen tegen barbaren en wilden.quote:Op maandag 16 maart 2026 20:04 schreef capricia het volgende:
Dus de beste remedie tegen extreem rechts, is dus kappen met die spreidingswet?
Dit soort organisaties doet voorkomen alsof er 100.000 man klaar staat om een burgeroorlog te ontketenenquote:Op maandag 16 maart 2026 19:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit zullen vast en zeker clubjes zijn met een agenda, van Pointer weten we dat ook wel. Die zijn nota bene naar Italië afgereisd in een poging RadioGenoa te doxxen_!. Maar dit doet niets af aan het feit dat er echt wel van zulke groeperingen actief zijn, die idiote rellen in Den Haag vorig jaar waren daar het bewijs van.
Nee, daarom heb ik ook een hekel aan salafistenquote:Op maandag 16 maart 2026 19:21 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Gewelddadige extreme groepjes zijn een stap in de juiste richting?
Pas nou maar op. Als je geen zin in 'meer' hebt, ben je extreem rechts.quote:Op maandag 16 maart 2026 20:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
persoonlijk vind ik door oliestaten gefinancierde wahabitische islamisten iets zorgwekkender dan deze drieënhalve zwaaiers van prinsenvlaggen...
Dei-kneuzen en zelfhatende Nederlanders neem ik al een tijdje niet meer serieus.quote:Op maandag 16 maart 2026 20:20 schreef capricia het volgende:
[..]
Pas nou maar op. Als geen zin in meer hebt, ben je extreem rechts.
Een soort islam en sharia zeg maar. Wel net even anders maar het lijtk er aardig wat oop.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:21 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat is zeker zorgwekkend, maar het gaat veel verder dan dat alleen. Dit soort groepen willen een soort wetteloosheid, spelen graag voor eigen rechter, hebben een tendens om niet naar cultuur maar naar etniciteit te kijken en tevens gaat het vaak hand in hand met nazi-verheerlijking, complotmeuk of andere onwenselijke troep. Dat moet je gewoon niet willen.
Zoals zo vaak sluit het een het ander niet uit.quote:Op maandag 16 maart 2026 20:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
persoonlijk vind ik door oliestaten gefinancierde wahabitische islamisten iets zorgwekkender dan deze drieënhalve zwaaiers van prinsenvlaggen...
klopt, uiteindelijk kruipen conservatieven altijd bij elkaar om rechten voor vrijdenkers, vrouwen en homo's in te perken.quote:Op maandag 16 maart 2026 20:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zoals zo vaak sluit het een het ander niet uit.
Dat absoluut. Maar in bepaalde contreien vindt men dat juist weer amper tot niet een probleem.quote:Op maandag 16 maart 2026 20:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
persoonlijk vind ik door oliestaten gefinancierde wahabitische islamisten iets zorgwekkender dan deze drieënhalve zwaaiers van prinsenvlaggen...
Dat neemt ze wel veel wind uit de zeilen dus minder voedingsbodem en minder groei voor die clubjes, maar stoppen is het al te laat voor.quote:Op maandag 16 maart 2026 20:04 schreef capricia het volgende:
Dus de beste remedie tegen extreem rechts, is dus kappen met die spreidingswet?
Leuk verhaal. Doen we niks mee.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:25 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Echt van die figuren die teveel op het internet zitten en dan ook nog eens in een verkeerde fuik. Een normaal persoon heeft helemaal niet de behoefte aan een witte etnostaat en voelt helemaal geen rassenoorlog aankomen.
[..]
Het probleem is niet "de instroom". Het probleem is dat er een soort stroman wordt gecreëerd rondom de instroom die ver weg staat van de realiteit waardoor mensen gaan denken dat we "overspoeld" en "omgevolkt" worden. Met alle radicalisering van dien. Minder internet en meer omgang met mensen buiten de eigen cirkel zou al een hoop oplossen.
4,1 miljoen schade bij de UvA alleen. Tegenover een ruitje bij de lokale moskee ingegooid.quote:Op maandag 16 maart 2026 17:23 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Er worden aan de lopende band vernielingen en bedreigingen richting moskeeën gedaan en als je als gemeenteraad een AZC wil openen is het ook feest.
Jij hoort er alleen niet van omdat het niet in je interessegebied ligt en het "normaal" is geworden.
Aldus Ronald Koeman, die religie en ras niet van elkaar kan onderscheiden en zelf al jaren in de 'ZIONISME MAAKT ALLES KAPOT'-bubbel zit en aanslagen op Joodse instellingen in Nederland nog weet te bagatelliseren.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:25 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Echt van die figuren die teveel op het internet zitten en dan ook nog eens in een verkeerde fuik. Een normaal persoon heeft helemaal niet de behoefte aan een witte etnostaat en voelt helemaal geen rassenoorlog aankomen.
[..]
Het probleem is niet "de instroom". Het probleem is dat er een soort stroman wordt gecreëerd rondom de instroom die ver weg staat van de realiteit waardoor mensen gaan denken dat we "overspoeld" en "omgevolkt" worden. Met alle radicalisering van dien. Minder internet en meer omgang met mensen buiten de eigen cirkel zou al een hoop oplossen.
Heb je een bron? Witte meneer met je mooie villa in een witte wijk ver van alle problemen vandaan.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:25 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Echt van die figuren die teveel op het internet zitten en dan ook nog eens in een verkeerde fuik. Een normaal persoon heeft helemaal niet de behoefte aan een witte etnostaat en voelt helemaal geen rassenoorlog aankomen.
[..]
Het probleem is niet "de instroom". Het probleem is dat er een soort stroman wordt gecreëerd rondom de instroom die ver weg staat van de realiteit waardoor mensen gaan denken dat we "overspoeld" en "omgevolkt" worden. Met alle radicalisering van dien. Minder internet en meer omgang met mensen buiten de eigen cirkel zou al een hoop oplossen.
Die nazigroepen ontstaan niet spontaan.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Er komen maximaal 900 per week binnen. En dan heb je het ook nog eens over de hele instroom.
Niet alleen over de probleem groep: Illegalen en veilige landers.
Maar over mensen vanuit de hele wereld.
Maar ja dat zijn natuurlijk de problemen, niet de nazi groepen die ontstaan![]()
![]()
En dat steden compleet veranderen is ook onzin.
Dat soort woke figuren moet je nooit serieus nemen. Net zo serieus als een SS'er die beweerd altijd lief te zijn voor minderheden.quote:Op maandag 16 maart 2026 21:14 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dertien in een dozijn woke nitwit. Hilarisch dat uitgerekend dat figuur anderen aanraadt "uit een bubbel te komen".
Je reet afvegen aan een shirt van een Duitser is dan weer helemaal ok.
Want chauffeurs zijn natuurlijk binnen Europa nergens te vinden.quote:Op maandag 16 maart 2026 23:02 schreef Alpha0 het volgende:
Is wel nodig ook als je ziet wat de EU ons nu weer wilt flikken:
Alpha0 in WGR / Dubieus econometrisch model maakt werknemers arm
Hebben we al volledig uitbesteed aan Roemenen en Polen.quote:Op maandag 16 maart 2026 23:05 schreef HSG het volgende:
[..]
Want chauffeurs zijn natuurlijk binnen Europa nergens te vinden.
Het volk komt in opstand en niet alleen hier. Tja, hoe zou dat nou toch komen???????????????????quote:Op maandag 16 maart 2026 15:12 schreef RotatoR het volgende:
Dat krijg je ervan als je iedere gemeenschap wil verneuken met een AZC.
Je bent niet voor extreemrechts maar je bent wel extreemrechts?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 02:59 schreef TAmaru het volgende:
Ik ben niet voor extreemrechts, maar ben wel van mening dat het op zich een goede ontwikkeling is dat mensen in het verweer komen tegen het wokebeleid, de EU, de massa-immigratie, etc. Misschien is zo'n ontwikkeling dus ook wel nodig als tegenhang voor al het extreemlinkse gedachtegoed in Europa, die immers precies streeft naar een fascistoïde vernietiging van de witte mens en zijn cultuur.
Iemand de tering slaan omdat deze met de rechterarm musk imiteert en niet gewoon de rechtstaat zijn werk laten doen zijn in mijn optiek nogal fascistische trekjes.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:03 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er zitten altijd wel een paar idioten tussen die de neiging hebben dat soort idioterie uit te halen, maar ik ken persoonlijk de meeste gasten van Defend Den Bosch en ik kan je verzekeren dat die je de tering slaan als je een nazigroet brengt waar zij bij zijn. Je kan van alles van ze vinden maar neo nazi's zijn het zeker niet.
Nou inderdaad. Maar ik snap ook wel dat het lastig is de feiten onder ogen te zien, als je met die lui mee wordt gezogen in de krochten van de samenleving.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 07:15 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Iemand de tering slaan omdat deze met de rechterarm musk imiteert en niet gewoon de rechtstaat zijn werk laten doen zijn in mijn optiek nogal fascistische trekjes.
Snelwegen blokkeren is niet gewelddadig.quote:Op maandag 16 maart 2026 16:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoeveel aanslagen hebben ze al gepleegd, hoeveel universiteiten vernield, hoeveel snelwegen geblokkeerd?
Sorry, maar links Nederland is over het algemeen nog steeds veel geweldadiger dan rechts. Dat daar verandering in gaat komen, tja, daar kon je op wachten.
Dit is een vreemd argument. Als je zo beredeneerd kan je ook stellen dat groepen zoals Antifa een logische reactie zijn op het toenemende antidemocratische en fascistische sentiment in het Westen.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:01 schreef HowardRoark het volgende:
Dit sentiment zal natuurlijk blijven groeien naarmate er niets aan de instroom wordt gedaan. Het zal nog een flinke taak voor de overheid worden dit soort groepen in bedwang te houden. Een zorgwekkende ontwikkeling.
[..]
Hou toch op man....quote:Op maandag 16 maart 2026 18:04 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Bezorgde burgers noem jij nazi's. Mensen die niet willen dat de veiligheid van kinderen in het geding komen, noem jij nazi's.
Mensen die niet op straat willen komen te staan omdat er geen huizen zijn, omdat die vergeven worden aan asielzoekers, noem jij nazi's.
En lekker knus vanuit het buitenland, heb je de grootste kritiek op de mensen die hun land niet willen zien verpauperen.
Echt. Hou jij je a.u.b. buiten zulke topics.
Hou toch op man. Die mensen hangen publiekelijk nazi gedachtegoeden aan.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Gewoon jongens die Nederland het liefst Nederlands willen laten blijven, maar dat schijnt tegenwoordig extreem te zijn.
Hou toch op...quote:Op maandag 16 maart 2026 19:03 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er zitten altijd wel een paar idioten tussen die de neiging hebben dat soort idioterie uit te halen, maar ik ken persoonlijk de meeste gasten van Defend Den Bosch en ik kan je verzekeren dat die je de tering slaan als je een nazigroet brengt waar zij bij zijn. Je kan van alles van ze vinden maar neo nazi's zijn het zeker niet.
Deze defend groepen zijn juist pro etnische zuiveringen.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:07 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Je mag je schijnbaar niet eens meer verzetten tegen etnische zuivering.
Maar he gewelddadig zijn ze natuurlijk nietquote:Op maandag 16 maart 2026 19:07 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat mag je ze persoonlijk in hun gezicht gaan vertellen, dat zou ik wel amusant vinden.
Volgens mij heeft onderzoek toch aangetoond dat slecht 15 % van de omwonenden van een AZC overlast ervaren en dat bij een groot deel de tolerantie juist toeneemt omdat de verwachtingen slechter waren dan de werkelijkheid?quote:Op maandag 16 maart 2026 21:12 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Dat is echt een user die ze eens naast een AZC moeten zetten, kijken hoe hij er dan over denkt. Of een weekje in een pauperwijk in Rotterdam/Utrecht. Compleet wereldvreemd die gast.
quote:
Ik schrik er ook wel van inderdaad...quote:Op maandag 16 maart 2026 19:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die laatste 2 wel, sympathiseren met Mussert is hier nog niet heel gebruikelijk
Het helpt ook niet dat er tot nu toe praktisch niets gedaan is aan het terugdringen van de instroom.quote:Op maandag 16 maart 2026 15:12 schreef RotatoR het volgende:
Dat krijg je ervan als je iedere gemeenschap wil verneuken met een AZC.
Ik zie wel een groot verschil tussen het terugdringen van de instroom van een haatdragende ideologie die ons wil onderwerpen, en het strijden tegen alles wat een ander kleurtje heeft.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:00 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Het helpt ook niet dat er tot nu toe praktisch niets gedaan is aan het terugdringen van de instroom.
quote:Op maandag 16 maart 2026 15:12 schreef RotatoR het volgende:
Dat krijg je ervan als je iedere gemeenschap wil verneuken met een AZC.
Dit soort usersquote:Op maandag 16 maart 2026 21:12 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Dat is echt een user die ze eens naast een AZC moeten zetten, kijken hoe hij er dan over denkt. Of een weekje in een pauperwijk in Rotterdam/Utrecht. Compleet wereldvreemd die gast.
Scheelt dat de instroom in Nederland nooit hoog is geweest.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:00 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Het helpt ook niet dat er tot nu toe praktisch niets gedaan is aan het terugdringen van de instroom.
En zelfs dan. Niemand heeft last van de gewone moslim.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik zie wel een groot verschil tussen het terugdringen van de instroom van een haatdragende ideologie die ons wil onderwerpen, en het strijden tegen alles wat een ander kleurtje heeft.
Ik vermoed dat er meer kritiek en aversie (in jou ogen 'haat') is t.o.v. de Islam, en haar groeiende invloed, dan tegen de gemiddelde moslim.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:04 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Scheelt dat de instroom in Nederland nooit hoog is geweest.
[..]
En zelfs dan. Niemand heeft last van de gewone moslim.
Iedereen van ons kent er vast wel wat, de gewone moslim die bij je in de straat woont.
Die haat hier op FOK! en met dit soort groepen gaat niet meer om de individuele criminele moslim,
maar om het haten en verafschuwen van elke moslim.
En gezien dit topic worden ze ook opgewonden van de opkomst van met nazi´s sympathiserende groepen.
Ik ga zeker niet voor iedereen spreken natuurlijk.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:10 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ik vermoed dat er meer kritiek en aversie (in jou ogen 'haat') is t.o.v. de Islam, en haar groeiende invloed, dan tegen de gemiddelde moslim.
quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:04 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Scheelt dat de instroom in Nederland nooit hoog is geweest.
[..]
Vorig jaar was er even sprake van een AZC bij ons in de wijk. Boze mensen zijn meteen gaan flyeren en ditto facebook vol spelvouten en racistische kots. Dat was het moment dat ik erachter kwam dat er al meerdere AZC's in de stad zijn. Nooit last van gehad ondanks dat ik op een kwartiertje van meerdere AZC's woon. Vroeger woonde ik in een dorp met een AZC en ook daar nooit last gehad. Een groot deel van dit land heeft zichzelf wijsgemaakt dat ze permanent slachtoffer zijn en alle verstand uitgezet zover ze die hadden. We mogen in onze handjes knijpen dat we niet zo'n twee partijen stelsel zoals in de VS hebben.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:03 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Dit soort users![]()
![]()
Alsof er ook maar iets mis is met een AZC. In 90% van die demonstraties zijn het dit soort achterlijke groepen die vanuit het hele land komen, niet de lokale bevolking.
Ik heb bijna mijn hele leven in de buurt van AZC´s gewoond, niets mis mee.
De problemen kwamen pas bij illegalen en veilige landers.
En de bevolking in de buurt van AZC´s zijn er ook helemaal niet op tegen. Nee, zelfs Ter Apel niet.
Daar zijn ze klaar met de veilige landers, niet de vluchtelingen.
Ja sommige mensen vertrekken wel bij hun ouders zodra ze volwassen zijn.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:54 schreef quo_ het volgende:
Best opvallend dat mensen zonder overlast vast een AZC veelal spreken over "woonde' en "gewoond hebben".
Verhalen uit de tegenwoordige tijd van wanhopige inwoners van bijvoorbeeld Ter Apel zullen dan wel met AI gemaakt zijn zeker.
Leuk dat je het met 1 land vergelijkt.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:28 schreef CarbonC het volgende:
[..]In Nederland waggelen per week ongeveer evenveel vluchtelingen naar binnen als in Denemarken (ongeveer even groot als Nederland) in een jaar(!).
Beter dan mensen die midden in Amsterdam vanuit hun zolderkamertje lopen te janken over moslims en AZCs of niet dan?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:54 schreef quo_ het volgende:
Best opvallend dat mensen zonder overlast vast een AZC veelal spreken over "woonde' en "gewoond hebben".
Verhalen uit de tegenwoordige tijd van wanhopige inwoners van bijvoorbeeld Ter Apel zullen dan wel met AI gemaakt zijn zeker.
Dat zeker. Niks mis met een andere huidskleur.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik zie wel een groot verschil tussen het terugdringen van de instroom van een haatdragende ideologie die ons wil onderwerpen, en het strijden tegen alles wat een ander kleurtje heeft.
quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:03 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Ik heb bijna mijn hele leven in de buurt van AZC´s gewoond, niets mis mee.
De problemen kwamen pas bij illegalen en veilige landers.
En de bevolking in de buurt van AZC´s zijn er ook helemaal niet op tegen. Nee, zelfs Ter Apel niet.
Daar zijn ze klaar met de veilige landers, niet de vluchtelingen.
Gratis uitkeringen in walhalla Nederland.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:28 schreef CarbonC het volgende:
[..]In Nederland waggelen per week ongeveer evenveel vluchtelingen naar binnen als in Denemarken (ongeveer even groot als Nederland) in een jaar(!).
Dat merk je wel snel inderdaad.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:12 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]![]()
Want jij weet het verschil natuurlijk tussen de veilige lander haatbaard en de vluchteling.
Ah, vandaar dat er zo weinig naar NL gaan. Uhu.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:12 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Gratis uitkeringen in walhalla Nederland.![]()
Ik denk dat ze zich zorgen maken over het verdwijnen van het blanke ras.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:10 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Dat zeker. Niks mis met een andere huidskleur.
We staan op plek 7, noem dat maar niks. En natuurlijk allemaal lieve mannen die hun gezin achter laten.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:18 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dat merk je wel snel inderdaad.
Maar he, jij hebt beiden nog nooit gezien natuurlijk.
[..]
Ah, vandaar dat er zo weinig naar NL gaan. Uhu.
Nee, Nederland staat relatief gezien op de 15e plek in de EU.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:32 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
We staan op plek 7, noem dat maar niks. En natuurlijk allemaal lieve mannen die hun gezin achter laten.
% ja. Qua aantallen 7. 15 ook nog steeds te hoog. Moet je niet willen. Nogmaals, een veel te groot deel zijn levenslange uitkeringen + teveel nageslacht.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:35 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee, Nederland staat relatief gezien op de 15e plek in de EU.
Je kunt inderdaad alles goed praten. Mijn punt is dat mensen (en groeperingen) verantwoordelijk zijn voor het gedachtegoed dat zijn omarmen en het gedrag dat men op basis daarvan laat zien. Maar als het om niet-Westerse individuen of groeperingen gaat wordt dit helaas altijd (gedeeltelijk) opgehangen aan externe factoren.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 07:48 schreef Nexum het volgende:
[..]
Dit is een vreemd argument. Als je zo beredeneerd kan je ook stellen dat groepen zoals Antifa een logische reactie zijn op het toenemende antidemocratische en fascistische sentiment in het Westen.
Vooral tegen bepaalde uitwassen van bepaalde geloven, maar verder valt dit heel erg mee.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 07:57 schreef bianconeri het volgende:
Hou toch op man....
Die mensen roepen op tot geweld en haat tegen buitenlanders.
Eh, dat beweert links. Rechts ziet zichzelf niet als nazi aanhanger. Dat is dus ook niet zo.quote:´´bezorgde burgers´´ ja joh. Alsof een bezorgde burger een nazi aanhanger is![]()
![]()
![]()
Niemand beweert dat ze uit huizen worden gezet. Niemand zegt dat Nederland verpaupert, maar Nederland verislamiseert. Als jij de Islam een pauper religie noemt, tja, dan verpaupert Nederland.quote:Ook verder haal je alleen maar onzin aan. Nederland verpaupert niet, niemand wordt uit huizen gezet, niemand hoeft zich zorgen te maken. Veiligheid in NL is zeer hoog.
Misschien een enkeling. Nazi's waren tegen Joden. De meeste rechtse Nederlanders zijn niet tegen Joden.quote:Een bezorgde burger zou zelf nadenken, zou zelf kritisch zijn. Maar racisme en discrimiantie, zelfs nazi gedachtegoeden hebben daar niets mee te maken.
[..]
Hou toch op man. Die mensen hangen publiekelijk nazi gedachtegoeden aan.
Moeten we dat al normaal vinden?
Echt, wat jij er allemaal bij verzint! Niet te geloven!!quote:Nederland is gewoon Nederland en blijft Nederland. Daar hoef je geen nazi voor te zijn.
Maar he lekker het arische ras bovenaan of niet?
Het zijn geen nazi groepen, dat maak jij ervan!quote:[..]
Hou toch op...
Stel jij kent idd een klein deel van die extreem rechtse figuren, dat zegt natuurlijk niets over het gedachtegoed achter dit soort nazi groepen.
[..]
Ze zijn niet voor zuiveringen, nogmaals op een enkele schreeuwerd na. Ze zijn tegen de instroom, tegen de groeiende islam en vooral tegen zaken als 'voorrang op woningen'.quote:Deze defend groepen zijn juist pro etnische zuiveringen.
Dit soort groepen veroorzaken dat juist.
[..]
Nou, kom es op met al die voorbeelden van rechtse aanslagenquote:Maar he gewelddadig zijn ze natuurlijk niet
Hier in mijn stad is er veel overlast van asielzoekers. Een rechtse actiegroep heeft dit allemaal in kaart gebracht met bewijzen van aangiftes erbij en aan de gemeenteraadsleden overhandigt. Wordt gewoon terzijde geschoven. Hoop dat er hier morgen echt flink rechts gestemd gaat worden.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:33 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Vorig jaar was er even sprake van een AZC bij ons in de wijk. Boze mensen zijn meteen gaan flyeren en ditto facebook vol spelvouten en racistische kots. Dat was het moment dat ik erachter kwam dat er al meerdere AZC's in de stad zijn. Nooit last van gehad ondanks dat ik op een kwartiertje van meerdere AZC's woon. Vroeger woonde ik in een dorp met een AZC en ook daar nooit last gehad. Een groot deel van dit land heeft zichzelf wijsgemaakt dat ze permanent slachtoffer zijn en alle verstand uitgezet zover ze die hadden. We mogen in onze handjes knijpen dat we niet zo'n twee partijen stelsel zoals in de VS hebben.
Ja maar, dat kan niet, hoor. Als een Nederlandse man met een moslima trouwt, moet hij moslim worden.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:25 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik denk dat ze zich zorgen maken over het verdwijnen van het blanke ras.
Mij gaat het meer om de mentaliteit van de mensen. Niks mis met je te mengen, zolang men maar wel een westerse mindset heeft.
Houd je daarbij ook rekening met de grootte van het land?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:05 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Leuk dat je het met 1 land vergelijkt.
Maar niet vergeleken met de meerderheid in Europa.
Ik zie die kaart graag.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Hier in mijn stad is er veel overlast van asielzoekers. Een rechtse actiegroep heeft dit allemaal in kaart gebracht met bewijzen van aangiftes erbij en aan de gemeenteraadsleden overhandigt. Wordt gewoon terzijde geschoven. Hoop dat er hier morgen echt flink rechts gestemd gaat worden.
[..]
https://www.facebook.com/groups/743914411474948quote:
En ik heb geen zin in een feesboek account.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:39 schreef Gia het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/groups/743914411474948
En dan effe scrollen naar 5 februari. Ik heb geen zin om dit allemaal te gaan downloaden om hier neer te kunnen zetten.
Moet je niet gaan blijven opmoppen, moet je de hoofdkraan dichtdoen en het lek dichten.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:00 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Het helpt ook niet dat er tot nu toe praktisch niets gedaan is aan het terugdringen van de instroom.
Is een FVD-promotiekanaal; u weet wel die partij die doodleuk iemand die 3x is veroordeeld voor mishandeling als lijstrekker aanstelt (Den Bosch) en ander zwakzinnig gespuis.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:42 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
En ik heb geen zin in een feesboek account.
Ah: Hellmond: dat was altijd al een tokkiemagneet.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:39 schreef Gia het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/groups/743914411474948
En dan effe scrollen naar 5 februari. Ik heb geen zin om dit allemaal te gaan downloaden om hier neer te kunnen zetten.
Zegt de man die de kraan open wil zetten.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:45 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Moet je niet gaan blijven opmoppen, moet je de hoofdkraan dichtdoen en het lek dichten.
Ik had ook geen hoogstaand ding verwacht, maar het is belangrijk om te zien waar de ander mee bezig is.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:47 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Is een FVD-promotiekanaal; u weet wel die partij die doodleuk iemand die 3x is veroordeeld voor mishandeling als lijstrekker aanstelt (Den Bosch) en ander zwakzinnig gespuis.
Tuurlijk joh! Daarom komen er zoveel mensen naar Helmond. En niet alleen asielzoekers. Ook veel mensen uit de randstad die naar Helmond komen. Sprak laatst een jongedame die zei dat ze nog liever naakt door Helmond loopt, dan met een bontjas door Amsterdam. Zo onveilig voelde Amsterdam voor haar en zo veilig voelt ze zich hier. Moet ze uiteraard niet door de Torenstraat gaan lopen!!quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:49 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Ah: Hellmond: dat was altijd al een tokkiemagneet.
Ik steun die meiden wel, maar niet met mijn stem. Die gaat naar een andere, plaatselijke, partij.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:47 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Is een FVD-promotiekanaal; u weet wel die partij die doodleuk iemand die 3x is veroordeeld voor mishandeling als lijstrekker aanstelt (Den Bosch) en ander zwakzinnig gespuis.
Wat heb jij toch wonderbaarlijke gesprekken.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Tuurlijk joh! Daarom komen er zoveel mensen naar Helmond. En niet alleen asielzoekers. Ook veel mensen uit de randstad die naar Helmond komen. Sprak laatst een jongedame die zei dat ze nog liever naakt door Helmond loopt, dan met een bontjas door Amsterdam. Zo onveilig voelde Amsterdam voor haar en zo veilig voelt ze zich hier. Moet ze uiteraard niet door de Torenstraat gaan lopen!!
Helmond heeft er alleen een onzalig handje van om azc's vooral dichtbij het centrum te zetten. Terwijl we plek genoeg hebben op het industrieterrein.
Gok zelfs dat het gemiddelde intelligentieniveau daar omhoog is gegaan na de instroom van asielzoekers.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:35 schreef Isdatzo het volgende:
Helmond was al een afvoerput lang voordat asielzoekers werden uitgevonden
quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Gok zelfs dat het gemiddelde intelligentieniveau daar omhoog is gegaan na de instroom van asielzoekers.
Absoluut zegt helemaal niets, dat weet je zelf ook wel.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:58 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
% ja. Qua aantallen 7. 15 ook nog steeds te hoog. Moet je niet willen. Nogmaals, een veel te groot deel zijn levenslange uitkeringen + teveel nageslacht.
Ok....quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:13 schreef Gia het volgende:
Vooral tegen bepaalde uitwassen van bepaalde geloven, maar verder valt dit heel erg mee.
Sure, als jij het zegt. Het is niet alsof we duidelijk wat anders zien, maar sure.quote:Eh, dat beweert links. Rechts ziet zichzelf niet als nazi aanhanger. Dat is dus ook niet zo.
Ik reageer op een andere user die dat beweerde..... Misschien ook de reactie lezen waar ik op reageerde he.quote:Niemand beweert dat ze uit huizen worden gezet. Niemand zegt dat Nederland verpaupert, maar Nederland verislamiseert. Als jij de Islam een pauper religie noemt, tja, dan verpaupert Nederland.
Arische ras is alles! Maar goed dat is natuurlijk geen nazisme.quote:Misschien een enkeling. Nazi's waren tegen Joden. De meeste rechtse Nederlanders zijn niet tegen Joden.
Ik haal alleen maar die groepen aan, die noemen het alleen niet het Arische ras.quote:Echt, wat jij er allemaal bij verzint! Niet te geloven!!
Dat zijn ze dus wel, anders zit je ook niet bij zo´n defend groep.quote:Ze zijn niet voor zuiveringen, nogmaals op een enkele schreeuwerd na. Ze zijn tegen de instroom, tegen de groeiende islam en vooral tegen zaken als 'voorrang op woningen'.
Den Haag afgelopen jaar vergeten?quote:Nou, kom es op met al die voorbeelden van rechtse aanslagen
Nederland staat 15e in de EU qua opnames relatief gezien.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:23 schreef Gia het volgende:
Houd je daarbij ook rekening met de grootte van het land?
Ah, propaganda onzin pagina voor pro-Russische en racistische partijenquote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:39 schreef Gia het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/groups/743914411474948
En dan effe scrollen naar 5 februari. Ik heb geen zin om dit allemaal te gaan downloaden om hier neer te kunnen zetten.
Sterker nog: die hebben Helmond waarschijnlijk wat beschaving gebracht.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Gok zelfs dat het gemiddelde intelligentieniveau daar omhoog is gegaan na de instroom van asielzoekers.
De EU is verloren, kan mij geen reet schelen dat Frankrijk naar de tering gaat bijvoorbeeld. Gaat mij om Nederland.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:42 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Absoluut zegt helemaal niets, dat weet je zelf ook wel.
Je gebruikt dat alleen maar omdat het je toevallig uitkomt.
15e van de 27 in de EU is helemaal niet hoog.
[..]
Ok....
[..]
Sure, als jij het zegt. Het is niet alsof we duidelijk wat anders zien, maar sure.
[..]
Ik reageer op een andere user die dat beweerde..... Misschien ook de reactie lezen waar ik op reageerde he.
NL verislamiseert overigens ook niet en NL verpauperd ook zeker niet.
[..]
Arische ras is alles! Maar goed dat is natuurlijk geen nazisme.
[..]
Ik haal alleen maar die groepen aan, die noemen het alleen niet het Arische ras.
Die snappen zelf ook wel dat dat nazi bewoordingen waren.
Maar dit is hoe het in Duitsland ook begon. En mensen praten het maar goed, jij ook, omdat er zogenaamd signalen missen.
[..]
Dat zijn ze dus wel, anders zit je ook niet bij zo´n defend groep.
[..]
Den Haag afgelopen jaar vergeten?
Hahahahahahaha.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Tuurlijk joh! Daarom komen er zoveel mensen naar Helmond. En niet alleen asielzoekers. Ook veel mensen uit de randstad die naar Helmond komen. Sprak laatst een jongedame die zei dat ze nog liever naakt door Helmond loopt, dan met een bontjas door Amsterdam. Zo onveilig voelde Amsterdam voor haar en zo veilig voelt ze zich hier. Moet ze uiteraard niet door de Torenstraat gaan lopen!!
Helmond heeft er alleen een onzalig handje van om azc's vooral dichtbij het centrum te zetten. Terwijl we plek genoeg hebben op het industrieterrein.
Er wordt beweerd alsof NL een grote instroom kent en massa immigratie.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:45 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
De EU is verloren, kan mij geen reet schelen dat Frankrijk naar de tering gaat bijvoorbeeld. Gaat mij om Nederland.
@Fietsenrek zei maandag om 18.04:quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:42 schreef bianconeri het volgende:
Ik reageer op een andere user die dat beweerde..... Misschien ook de reactie lezen waar ik op reageerde he.
NL verislamiseert overigens ook niet en NL verpauperd ook zeker niet.
Helaas. Was het maar waar.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Sterker nog: die hebben Helmond waarschijnlijk wat beschaving gebracht.
Even gefixed, ook naar VT.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:56 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ja sommige mensen vertrekken vertrokken wel bij hun ouders zodra ze volwassen zijn waren.
Waar?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:50 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Zegt de man die de kraan open wil zetten.
[..]
Alweer.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 12:01 schreef Gia het volgende:
[..]
@:Fietsenrek zei maandag om 18.04:
"Mensen die niet op straat willen komen te staan omdat er geen huizen zijn, omdat die vergeven worden aan asielzoekers, noem jij nazi's."
Hiermee zegt hij niet dat mensen uit huizen worden gezet. Dat maak jij er dus van.
Ik had gelezen waar jij op reageerde, en je zit er naast.
Ik ken aardig wat jong volwassenen en de mensen die uit huis willen kunnen dat nog steeds na enige moeite.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 12:20 schreef quo_ het volgende:
[..]
Even gefixed, ook naar VT.
Tegenwoordig gaan er zo veel huizen naar "andere doelgroepen" dat jong volwassenen het nakijken hebben.
Wat een onzin vraag dit. De werkelijke gevluchte Iraniërs zitten hier al.quote:
Het antwoord is dus dat je voor die oorlog en de bijbehorende kraan vluchtelingen bent.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 13:21 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat een onzin vraag dit. De werkelijke gevluchte Iraniërs zitten hier al.
We hebben het al lang al wel door hoor waar jij nastreeft en waarom.
Levensgevaarlijk ja, al die boomers daar bij de AH XLquote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:06 schreef Gia het volgende:
Moet ze uiteraard niet door de Torenstraat gaan lopen!!
Kunnen prima daar in de regio opgevangen worden. Hoeven niet naar Europa.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:07 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het antwoord is dus dat je voor die oorlog en de bijbehorende kraan vluchtelingen bent.
Ze kunnen ook naar Mars vliegen voor opvang, maar we leven niet in een sprookjeswereld.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:09 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Kunnen prima daar in de regio opgevangen worden. Hoeven niet naar Europa.
Wordt je vervolgd omdat je anders bent dan een moslim en je leven niet zeker, prima, daar zijn asielzoekerscentra voor. Hoef je niet te vrezen voor je leven.
Snap ook je connectie niet. Tegen het Iraanse regime =/= voorstander van vluchtelingen. Dat maak jij er van om bekende redenen. Jij laat blijkbaar liever die ayatola daar zitten om zn eigen volk uit te moorden zodra ze hun monden open trekken tegen hem. Jij laat liever die hard core islamisten door etteren als een vieze pusbult en de hele regio besmetten.
Anders praat je deze onzin niet.
Ah, inhoudelijk ga je er weer nergens op in en gaat over op hautain op de man spelen en strooien met kwalificaties.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:18 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ze kunnen ook naar Mars vliegen voor opvang, maar we leven niet in een sprookjeswereld.
Je wil niet alleen de kraan openzetten, maar de dam opblazen, je hoopt dat nare moslims die je absoluut niet als buurman wil hebben het probleem wel oplossen en snapt vervolgens niet dat anderen mensen de connectie maken dat dat allemaal best wel dom klinkt.
Je zegt niet dat ik ongelijk heb.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:21 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ah, inhoudelijk ga je er weer nergens op in en gaat over op hautain op de man spelen en strooien met kwalificaties.
Prachtig weer.
Ik zie dat je helemaal geen zin hebt in een discussie voeren. Je gaat immers nergens op in en dan moet ik dat wel doen?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:23 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je zegt niet dat ik ongelijk heb.
Je wrijft mij massamoord en steun voor ayatola's aan. Vervolgens ga je miepen over het woordje dom als ik dat stukje negeer en bij het onderwerp blijf: vluchtelingen. Volgens jou moest de kraan dicht. Je laat vervolgens zien dat je de kraan open wil hebben, maar geen van de gevolgen wil dragen.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik zie dat je helemaal geen zin hebt in een discussie voeren. Je gaat immers nergens op in en dan moet ik dat wel doen?
Die moest ik opzoeken.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:32 schreef Chivaz het volgende:
Langzaam maar zeker word de balkanisering van Nederland een feit.
Ik vond het een treffende term voor het geen wat er gaande is. In België zie je dit nog veel meer overigens met allerlei vervelende gevolgen van dien.quote:
Jij wrijft mij in dat ik voor de oorlog ben en zet me weg als dom.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:32 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je wrijft mij massamoord en steun voor ayatola's aan.
In België zegt de premier Bart de Wever ook gewoon "België bestaat niet meer".quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:34 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik vond het een treffende term voor het geen wat er gaande is. In België zie je dit nog veel meer overigens met allerlei vervelende gevolgen van dien.
Verbaasd mij want de zelfstandige rechtse denkers hebben het hier nu al een paar maanden allemaal tegelijkertijd over.quote:
Klopt toch ook?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:37 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Jij wrijft mij in dat ik voor de oorlog ben en zet me weg als dom.
Zelfreflectie much weer.
Maar we weten het wel weer hoor. Altijd een ander.
De Wever is dan ook van de NVA, ik begrijp zijn standpunten wel. België is ook niet echt een land, ik woon er wel maar je zou denken dat als je in Vlaanderen woont dat er geen franstalig België bestaat. Hetzelfde geld denk ik ook de andere kant op.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:40 schreef capricia het volgende:
[..]
In België zegt de premier Bart de Wever ook gewoon "België bestaat niet meer".
Maar ook: "If I could die as a Southern Dutchman, I would die happier than as a Belgian".
Sterker nog, België heeft nooit bestaan.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:40 schreef capricia het volgende:
[..]
In België zegt de premier Bart de Wever ook gewoon "België bestaat niet meer".
We gaan gewoon weer lekker verder op de man spelen. Niks inhoudelijks, ook niet zodra iemand op je rare redenaties en kwalificaties in gaat.quote:
Exact.quote:Het ontbreekt volledig bij je.
Calimero
Ik vroeg je een redelijk simpele ja/nee vraag en 10 reacties later doe je nog schimmig over het antwoord, maar omdat voor mij het antwoord nee zou zijn ben ik volgens jou pro massamoord. En dan verwacht je respect en een normale discussie? Koekoek.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
We gaan gewoon weer lekker verder op de man spelen. Niks inhoudelijks, ook niet zodra iemand op je rare redenaties en kwalificaties in gaat.
[..]
Exact.
Niet proberen om te draaien, maar een keer in de spiegel leren kijken. Zal moeilijk zijn voor je, gezien je achterlijke achtergrondje, maar probeer het eens.
De cultuur ligt mijlenver uit elkaar man.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:51 schreef Chivaz het volgende:
Vlaanderen bij Nederland laten aansluiten zou voor beide landen een zeer goede zaak zijn. De cultuur ligt zeer dicht bij elkaar en we zouden in één klap de twee grootste Europese havens inclusief de Antwerpse industrie binnen de landsgrenzen hebben. Het enige debacle is Brussel, als we dat inclusief Wallonië aan de Fransen kunnen geven dan ben ik zeer tevreden.
Dat valt best mee hoor, ik heb zowat heel mijn leven in Brabant gewoond en zoveel verschillen ze echt niet van brabanders.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:53 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
De cultuur ligt mijlenver uit elkaar man.
Laten we beginnen met een veel nauwere samenwerking.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:51 schreef Chivaz het volgende:
Vlaanderen bij Nederland laten aansluiten zou voor beide landen een zeer goede zaak zijn. De cultuur ligt zeer dicht bij elkaar en we zouden in één klap de twee grootste Europese havens inclusief de Antwerpse industrie binnen de landsgrenzen hebben. Het enige debacle is Brussel, als we dat inclusief Wallonië aan de Fransen kunnen geven dan ben ik zeer tevreden.
Precies, Noord-Brabanders noemen we in Holland nepbelgen en mensen uit Zeeuws-Vlaanderen reservebelgen.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:55 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat valt best mee hoor, ik heb zowat heel mijn leven in Brabant gewoond en zoveel verschillen ze echt niet van brabanders.
Ondanks je suggestieve stelling reageer ik daar vervolgens wel inhoudelijk op, zie post 174. Daarna ga jij in je reactie daarop in het ideologisch hautaine ridiculiseren met 0 inhoud.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:53 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik vroeg je een redelijk simpele ja/nee vraag en 10 reacties later doe je nog schimmig over het antwoord, maar omdat voor mij het antwoord nee zou zijn ben ik volgens jou pro massamoord. En dan verwacht je respect en een normale discussie? Koekoek.
En dan kom jij ook nog met dit?quote:Zoals een stilstaande klok ooit zei: Maar we weten het wel weer hoor. Altijd een ander.
Die van een Fries en een Brabo ook.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:53 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
De cultuur ligt mijlenver uit elkaar man.
Nee, die gasten uit limbabwe. Dat zijn reservebelgen.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:57 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Precies, Noord-Brabanders noemen we in Holland nepbelgen en mensen uit Zeeuws-Vlaanderen reservebelgen.
In post 174 ben je pro oorlog, maar in 184 doe je net alsof ik dat helemaal niet kan weten en je het maar aanwrijf. Verklaar.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ondanks je suggestieve stelling reageer ik daar vervolgens wel inhoudelijk op, zie post 174. Daarna ga jij in je reactie daarop in het ideologisch hautaine ridiculiseren met 0 inhoud.
[..]
En dan kom jij ook nog met dit?![]()
Het enige waar jij en je zwart-witte vriendje op uit zijn, is het stuk trollen van topics waar moslims in een negatief daglicht gezet worden of jullie gewezen worden op jullie tomeloze en grenzeloze hypocrisie.
Heb je in België gewoond dan? Ik wel.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:00 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Die van een Fries en een Brabo ook.
Vlaanderen en NL schelen minder qua cultuur van elkaar dan Vlaanderen/NL vergeleken met die moslims die er wonen. Kan makkelijk samen.
https://www.nu.nl/binnenl(...)ielopvangcrisis.htmlquote:Op maandag 16 maart 2026 15:12 schreef RotatoR het volgende:
Dat krijg je ervan als je iedere gemeenschap wil verneuken met een AZC.
Oh dat helemaal, zit wel eens in cafe en dan babbel ik veel met jongeren vaak tussen de 18 en 25 ik zelf 40+ jeez opgegroeid met Tiktok instagram en andere zooi apps.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:17 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Mensen worden inderdaad dommer door inteelt. Zie je ook gewoon gelijk.
Zou je dit ook in het Nederlands kunnen opschrijven? Over een droevig laag niveau gesproken.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:28 schreef theguyver het volgende:
[..]
Oh dat helemaal, zit wel eens in cafe en dan babbel ik veel met jongeren vaak tussen de 18 en 25 ik zelf 40+ jeez opgegroeid met Tiktok instagram en andere zooi apps.
En nu AI en op scholen .... niveau is laag, droefig laag.
niet dat ik een hoge opleiding heb gehad maar ....
klok kijken of Wereldkaart of geschiedenis.
Ik moest laatst nog uitleggen wie Rembrant was!
Rembrandt kennen ze wel hoor! Wie Rembrant is zou ik eerlijk gezegd ook niet weten.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:28 schreef theguyver het volgende:
Ik moest laatst nog uitleggen wie Rembrant was!
Vlaanderen samenvoegen met Limburg, Noord-Brabant en Zeeland tot 1 nieuw land. Eventueel nog een stukske Gelderland erbij.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 16:51 schreef Chivaz het volgende:
Vlaanderen bij Nederland laten aansluiten zou voor beide landen een zeer goede zaak zijn. De cultuur ligt zeer dicht bij elkaar en we zouden in één klap de twee grootste Europese havens inclusief de Antwerpse industrie binnen de landsgrenzen hebben. Het enige debacle is Brussel, als we dat inclusief Wallonië aan de Fransen kunnen geven dan ben ik zeer tevreden.
Gewerkt en heb er een boel vrienden. Al jaren.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:12 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Heb je in België gewoond dan? Ik wel.
Soort zoekt soortquote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Zou je dit ook in het Nederlands kunnen opschrijven? Over een droevig laag niveau gesproken.
quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:28 schreef theguyver het volgende:
zit wel eens in cafe en dan babbel ik veel met jongeren vaak tussen de 18 en 25 ik zelf 40+
.... niveau is laag, droefig laag.
Ik ga daar in op je kwalificaties. Je continue op de man spelen.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:08 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
In post 174 ben je pro oorlog, maar in 184 doe je net alsof ik dat helemaal niet kan weten en je het maar aanwrijf. Verklaar.
Dus om te bewijzen hoe stom ik ben lieg je over wat je zelf hebt gezegd.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik ga daar in op je kwalificaties. Je continue op de man spelen.
De bevestiging dat je wederom niet uit bent op een inhoudelijke discussie.
Moet toegeven, dit is wel een hele rijke fantasie die je hebt met dit spinsel.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:46 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dus om te bewijzen hoe stom ik ben lieg je over wat je zelf hebt gezegd.
Vent, ik kom met een inhoudelijk iets in post 174, jij besluit in je reactie daarop op de man te gaan spelen.quote:Hoe draagt dat bij aan een inhoudelijke discussie?
die kaart klopt nietquote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:21 schreef theguyver het volgende:
[..]
https://www.nu.nl/binnenl(...)ielopvangcrisis.html
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
als ik het zo even goed zie kan je best zien waar D66 wint!
Jij hebt makkelijk praten vanuit het buitenland. Daarom nogmaals, hou je a.u.b. buiten zulke topics. Als de media schrijft 'extreemrechtse groepering', dan denk jij gelijk aan het nazisme. Zegt dat dan iets over die groepen of meer over jou? Dat je de media klakkeloos overneemt zonder de nuance ervan te weten?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 07:57 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hou toch op man....
Die mensen roepen op tot geweld en haat tegen buitenlanders.
´´bezorgde burgers´´ ja joh. Alsof een bezorgde burger een nazi aanhanger is![]()
![]()
![]()
Ook verder haal je alleen maar onzin aan. Nederland verpaupert niet, niemand wordt uit huizen gezet, niemand hoeft zich zorgen te maken. Veiligheid in NL is zeer hoog.
Een bezorgde burger zou zelf nadenken, zou zelf kritisch zijn. Maar racisme en discrimiantie, zelfs nazi gedachtegoeden hebben daar niets mee te maken.
[..]
Hou toch op man. Die mensen hangen publiekelijk nazi gedachtegoeden aan.
Moeten we dat al normaal vinden?
Nederland is gewoon Nederland en blijft Nederland. Daar hoef je geen nazi voor te zijn.
Maar he lekker het arische ras bovenaan of niet?
[..]
Hou toch op...
Stel jij kent idd een klein deel van die extreem rechtse figuren, dat zegt natuurlijk niets over het gedachtegoed achter dit soort nazi groepen.
[..]
Deze defend groepen zijn juist pro etnische zuiveringen.
Dit soort groepen veroorzaken dat juist.
[..]
Maar he gewelddadig zijn ze natuurlijk niet
dislekdinges! en typtyfus!quote:Op dinsdag 17 maart 2026 17:35 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Rembrandt kennen ze wel hoor! Wie Rembrant is zou ik eerlijk gezegd ook niet weten.
Het 'heilige' vuur.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 18:51 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Jij hebt makkelijk praten vanuit het buitenland. Daarom nogmaals, hou je a.u.b. buiten zulke topics. Als de media schrijft 'extreemrechtse groepering', dan denk jij gelijk aan het nazisme. Zegt dat dan iets over die groepen of meer over jou? Dat je de media klakkeloos overneemt zonder de nuance ervan te weten?
We hebben nagenoeg alle Defend-groepjes toch op het Malieveld bezig gezien?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 18:51 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Jij hebt makkelijk praten vanuit het buitenland. Daarom nogmaals, hou je a.u.b. buiten zulke topics. Als de media schrijft 'extreemrechtse groepering', dan denk jij gelijk aan het nazisme. Zegt dat dan iets over die groepen of meer over jou? Dat je de media klakkeloos overneemt zonder de nuance ervan te weten?
Nee, dat is demoniseren!quote:Op dinsdag 17 maart 2026 19:03 schreef Caland het volgende:
[..]
We hebben nagenoeg alle Defend-groepjes toch op het Malieveld bezig gezien?
Als je dat al geen extreemrechts meer mag noemen houdt iedere vorm van discussie wel op imo
Ja, ik maak me ietsje meer zorgen over door al die oliestaten gefinancierde wahabi's dan een paar minkukels met prinsenvlaggen.quote:
Nee, eigenlijk niet. Ik hoorde van alle kanten dat het verschrikkelijke rellen waren maar het gemiddelde feestje na een wedstrijd van Marokko of een Eritrese bijeenkomst gaat er harder aan toe.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 19:03 schreef Caland het volgende:
[..]
We hebben nagenoeg alle Defend-groepjes toch op het Malieveld bezig gezien?
Dat is een inhoudelijke kwalificatie en die kun je niet baseren op wat ene Abdullah aan gebaren maakt of het voeren van de oorspronkelijke Nederlandse vlag.quote:Als je dat al geen extreemrechts meer mag noemen houdt iedere vorm van discussie wel op imo
Een demonstratie tegen asielbeleid georganiseerd door Els Rechts, waar Voorpost aanwezig was, men de Hitlergroet bracht, politie massaal werd aangevallen, politieauto’s in de fik, een kantoor van een politieke partij gesloopt. Dat kan je wat mij betreft prima wegzetten als de gemiddelde bezorgde burger, de waarheid ligt vermoedelijk net iets anders dan dat.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 20:54 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, eigenlijk niet. Ik hoorde van alle kanten dat het verschrikkelijke rellen waren maar het gemiddelde feestje na een wedstrijd van Marokko of een Eritrese bijeenkomst gaat er harder aan toe.
[..]
Dat is een inhoudelijke kwalificatie en die kun je niet baseren op wat ene Abdullah aan gebaren maakt of het voeren van de oorspronkelijke Nederlandse vlag.
De hitlergroet was door Abdullah, Appie Sieg Heil was zijn bijnaam geloof ik en jouw redenering zou menig Gaza-demonstratie als moslimextremistisch kwalificeren.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 21:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Een demonstratie tegen asielbeleid georganiseerd door Els Rechts, waar Voorpost aanwezig was, men de Hitlergroet bracht, politie massaal werd aangevallen, politieauto’s in de fik, een kantoor van een politieke partij gesloopt.
Appie was lang niet de enige.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 21:32 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De hitlergroet was door Abdullah, Appie Sieg Heil was zijn bijnaam geloof ik en jouw redenering zou menig Gaza-demonstratie als moslimextremistisch kwalificeren.
Dat op het Malieveld waren gewoon pure voetbalhooligans, dat geef ik ook zeker toe. Dat soort figuren verpesten het voor de groep mensen die het wel op een normale manier willen uiten en demonstreren.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 19:03 schreef Caland het volgende:
[..]
We hebben nagenoeg alle Defend-groepjes toch op het Malieveld bezig gezien?
Als je dat al geen extreemrechts meer mag noemen houdt iedere vorm van discussie wel op imo
Waren het pure hooligans die een keurige bijeenkomst verstoorden of was het een bijeenkomst voor en door extremisten, zodat het logisch is dat ook dit tuig op komt dagen?quote:Op woensdag 18 maart 2026 06:47 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Dat op het Malieveld waren gewoon pure voetbalhooligans, dat geef ik ook zeker toe. Dat soort figuren verpesten het voor de groep mensen die het wel op een normale manier willen uiten en demonstreren.
Ik zou zeggen de eerste. Want er waren ook veel mensen die netjes op het veld stonden bij het podium. Maar dat heb je zeker weer niet (willen zien) gezien?quote:Op woensdag 18 maart 2026 07:01 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Waren het pure hooligans die een keurige bijeenkomst verstoorden of was het een bijeenkomst voor en door extremisten, zodat het logisch is dat ook dit tuig op komt dagen?
Ik heb 95% van mijn leven in NL gewoond en in de buurt van AZC´s.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 18:51 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Jij hebt makkelijk praten vanuit het buitenland. Daarom nogmaals, hou je a.u.b. buiten zulke topics. Als de media schrijft 'extreemrechtse groepering', dan denk jij gelijk aan het nazisme. Zegt dat dan iets over die groepen of meer over jou? Dat je de media klakkeloos overneemt zonder de nuance ervan te weten?
Dat waren deze groepen....quote:Op woensdag 18 maart 2026 06:47 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Dat op het Malieveld waren gewoon pure voetbalhooligans, dat geef ik ook zeker toe. Dat soort figuren verpesten het voor de groep mensen die het wel op een normale manier willen uiten en demonstreren.
De organisatie nodigde echter ook bewust extreme groepen uit. Dit lijkt wel weer erg op wegkijken…quote:Op woensdag 18 maart 2026 07:18 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Ik zou zeggen de eerste. Want er waren ook veel mensen die netjes op het veld stonden bij het podium. Maar dat heb je zeker weer niet (willen zien) gezien?
Ik denk eerlijk gezegd dat de mensen die rustig vooraan stonden bij tienermeisje Els en die huisjesmelker meer in de war zijn dan het rellende tuig achteraanquote:Op woensdag 18 maart 2026 08:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
Er zullen er vast ook bij Elsfest wat zijn geweest die rustig wilden demonstreren, maar er zit ook wel volk tussen die zich niet daartoe zullen willen beperken.
Praktisch wel.Jij bent weer in het mediashowtje getrapt.quote:
Er zijn altijd van die kruipers die roepen dat we het zo goed hebben omdat het hier Somalie nog niet is en buitenlandse regeringen een vergelijkbaar destructief beleid voeren.quote:Menig demonstratie in Nederland is haast per definitie extremistisch. Je moet wel een extreem treurig leven hebben als je in een land waar je het zo goed hebt gaat demonstreren.
Het losers noemen of het extreem-rechts noemen, het zijn alemaal excuses om het maar niet te hoeven hebben over gemaakte punten, want de massa-immigratie voorstanders hebben totaal geen verhaal.quote:Zoals dat soort groepjes of ze nou rechtsextremistisch zijn of niet voor een rechter eigenlijk vrijwel altijd een heel triest leven blijken te hebben (waar ze zelf van vinden dat ze er niks aan kunnen doen uiteraard)
Ze zijn én extreemrechts én losers, anders kom je niet op zo’n demonstratie af met je bivakmutsquote:Op woensdag 18 maart 2026 13:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Praktisch wel.Jij bent weer in het mediashowtje getrapt.
[..]
Er zijn altijd van die kruipers die roepen dat we het zo goed hebben omdat het hier Somalie nog niet is en buitenlandse regeringen een vergelijkbaar destructief beleid voeren.
[..]
Het losers noemen of het extreem-rechts noemen, het zijn alemaal excuses om het maar niet te hoeven hebben over gemaakte punten, want de massa-immigratie voorstanders hebben totaal geen verhaal.
Grappig.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Praktisch wel.Jij bent weer in het mediashowtje getrapt.
[..]
Er zijn altijd van die kruipers die roepen dat we het zo goed hebben omdat het hier Somalie nog niet is en buitenlandse regeringen een vergelijkbaar destructief beleid voeren.
[..]
Het losers noemen of het extreem-rechts noemen, het zijn alemaal excuses om het maar niet te hoeven hebben over gemaakte punten, want de massa-immigratie voorstanders hebben totaal geen verhaal.
Er is aan de cijfers van migratie in Nederland een enorme influx van migranten zichtbaar die al decennia aan de gang is. Daarom heeft inmiddels ook bijna 30% van Nederland een migratieachtergrond. Dit ontkennen is zinloos.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:44 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Grappig.
Alles wat niet in jouw straatje past wat we op videobeelden zien is natuurlijk fake en een media show....
En volgens alle cijfers gaat het heel goed in NL. Maar he![]()
En massa immigratie, wat ook in de cijfers helemaal niet in NL bestaat.
Dit is vooral een kwestie van perspectief. Migratie speelt al eeuwen, of zelfs millennia, een essentiële rol in de samenstelling van Nederland.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Er is aan de cijfers van migratie in Nederland een enorme influx van migranten zichtbaar die al decennia aan de gang is. Daarom heeft inmiddels ook bijna 30% van Nederland een migratieachtergrond. Dit ontkennen is zinloos.
Ja, en de VS is 99% massa immigratie.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Er is aan de cijfers van migratie in Nederland een enorme influx van migranten zichtbaar die al decennia aan de gang is. Daarom heeft inmiddels ook bijna 30% van Nederland een migratieachtergrond. Dit ontkennen is zinloos.
Klopt, net alsof je de VS gaat beoordelen op dat het 99% immigratie is.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:55 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dit is vooral een kwestie van perspectief. Migratie speelt al eeuwen, of zelfs millennia, een essentiële rol in de samenstelling van Nederland.
De migratie die we de afgelopen decennia hebben gezien, waarbij met name hele grote groepen niet-Westerse (en met name Islamtische) migranten naar Westerse landen zoals Nederland komen, is nieuw. Migratie in die vorm was er een eeuw of twee geleden niet.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:55 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dit is vooral een kwestie van perspectief. Migratie speelt al eeuwen, of zelfs millennia, een essentiële rol in de samenstelling van Nederland.
Als je niet ziet dat de media dat ontzettend aan het opblazen en uitmelken was dan ben je hulpeloos.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:44 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Grappig.
Alles wat niet in jouw straatje past wat we op videobeelden zien is natuurlijk fake en een media show....
Nee hoor.quote:En volgens alle cijfers gaat het heel goed in NL. Maar he![]()
Die meer dan 2 miljoen mensen deze eeuw zijn allemaal mensen die om strikt individuele redenen in specifieke omstandigheden hierheen kwamen? Donder toch op met je ontkenningsfase, het is zo laf om als je geen verhaal hebt maar te doen alsof het probleem niet bestaat.quote:En massa immigratie, wat ook in de cijfers helemaal niet in NL bestaat.
Alles is de schuld van MSM! Hoe durven ze echte beelden van nieuws te maken!quote:Op woensdag 18 maart 2026 17:01 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als je niet ziet dat de media dat ontzettend aan het opblazen en uitmelken was dan ben je hulpeloos.
[..]
Nee hoor.
[..]
Die meer dan 2 miljoen mensen deze eeuw zijn allemaal mensen die om strikt individuele redenen in specifieke omstandigheden hierheen kwamen? Donder toch op met je ontkenningsfase, het is zo laf om als je geen verhaal hebt maar te doen alsof het probleem niet bestaat.
Schijnbaar zijn wij het aantrekkelijkste landje, want wij betalen er flink voor. Asielzoekers krijgen dan ook flinke voordelen/leefgeld t.o.v. andere landen waar ze eerder heen zijn gereisd.quote:Op donderdag 19 maart 2026 07:28 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Alles is de schuld van MSM! Hoe durven ze echte beelden van nieuws te maken!
Jawel hoor, Nederland doet het op elk vlak gewoon nog heel goed.
Een ´´probleem´´ van nu schuiven op dingen van vroeger, sure.
Er is nu massa immigratie, maar het komt allemaal door vroeger!
NL neemt heel weinig op relatief gezien, hoe gigantisch moet het massa immigratie ´´probleem´´ in alle andere landen dan wel niet zijn.
Migratie opzich is niks mis mee. Maar al die kansenparels met dat achterhaalde geloof van de laatste jaren wel.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:55 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dit is vooral een kwestie van perspectief. Migratie speelt al eeuwen, of zelfs millennia, een essentiële rol in de samenstelling van Nederland.
Niet in de wereldwijde omvang die nu gaande is. Vluchtelingen kiezen het land uit met de beste voorzieningen, dat is wat anders dan schuilen in een buurland als het in je eigen land slecht gaat. Europa is de gekke Henkie van de wereld.quote:Op woensdag 18 maart 2026 13:55 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dit is vooral een kwestie van perspectief. Migratie speelt al eeuwen, of zelfs millennia, een essentiële rol in de samenstelling van Nederland.
Dit. En in tegenstelling tot Denemarken geen enkele verplichting tot integratie. Gevolg in Nederland per week evenveel vluchtelingen als in Denemarken in een jaar(!).quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:37 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Migratie opzich is niks mis mee. Maar al die kansenparels met dat achterhaalde geloof van de laatste jaren wel.
En zie de post hierboven. Steeds meer vergrijzing en in verhouding minder mensen die werken. Je haalt bovengemiddeld levenslange uitkeringen binnen.
Ah, vandaar dat NL onder gemiddeld zitten qua opname van vluchtelingen binnen de EU.quote:Op donderdag 19 maart 2026 07:36 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Schijnbaar zijn wij het aantrekkelijkste landje, want wij betalen er flink voor. Asielzoekers krijgen dan ook flinke voordelen/leefgeld t.o.v. andere landen waar ze eerder heen zijn gereisd.
Bovendien. Op gegeven moment moet je keuzes gaan maken, want wie gaat het straks allemaal betalen als de vergrijzingsgolf in de AOW zit? Wil je die mensen gaan korten?
Dat kost geld en de asiel industrie kost ook mega veel geld als je het zo laat.
Werkend Nederland zal straks kleiner zijn dan nu met meer kosten.
Dus ja, we hebben een migratie probleem
Die mensen die binnen komen zijn jonger en kunnen nu werken, wat dus juist voordelig is tov de huidige vergrijzing.quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:37 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Migratie opzich is niks mis mee. Maar al die kansenparels met dat achterhaalde geloof van de laatste jaren wel.
En zie de post hierboven. Steeds meer vergrijzing en in verhouding minder mensen die werken. Je haalt bovengemiddeld levenslange uitkeringen binnen.
Veel buurlanden zijn ook niet veilig.quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:42 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Niet in de wereldwijde omvang die nu gaande is. Vluchtelingen kiezen het land uit met de beste voorzieningen, dat is wat anders dan schuilen in een buurland als het in je eigen land slecht gaat. Europa is de gekke Henkie van de wereld.
Dit is incompetentie van de economische wetenschap.quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:54 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ah, vandaar dat NL onder gemiddeld zitten qua opname van vluchtelingen binnen de EU.
Blijkbaar toch niet per se zo aantrekkelijk voor vluchtelingen.
Betalen Nederlanders ervoor?
NL zit in een vergrijzingsgolf, dus juist meer arbeidskrachten is voordelig.
Vandaar dat NL zo laag staat qua relatieve opname van vluchtelingenquote:Op donderdag 19 maart 2026 08:44 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Dit. En in tegenstelling tot Denemarken geen enkele verplichting tot integratie. Gevolg in Nederland per week evenveel vluchtelingen als in Denemarken in een jaar(!).
Nederland vervalt tot een zooitje op zich zelf staande groepen die allemaal hun eigen cultuur/geloof/regels aanhouden. Geen samenleving meer, maar los zand.
Maar nieuwe werknemers die binnen komen is dus niet nadelig, dat is mijn punt.quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:58 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Dit is incompetentie van de economische wetenschap.
Niks mis met gecontroleerde bevolkingskrimp.
En aandacht voor kwaliteit van de import i.p.v. kwantiteit + integeren.
Waarom waggelen er dan in Nederland 50x meer vluchtelingen naar binnen dan in Denemarken?quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:58 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Vandaar dat NL zo laag staat qua relatieve opname van vluchtelingen![]()
Nederland als handelsland is sowieso altijd een mengeling van van alles geweest en geen samenleving.
In NL heb je ook een bepaalde integratie die nodig is hoor.
Vergeleken met Denemarken. Niet vergeleken met gemiddelde in de EU.quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:59 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Waarom waggelen er dan in Nederland 50x meer vluchtelingen naar binnen dan in Denemarken?
Geen antwoord op mijn vraag.quote:Op donderdag 19 maart 2026 09:00 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Vergeleken met Denemarken. Niet vergeleken met gemiddelde in de EU.
Ik vraag je waarom er in Nederland 50x meer vluchtelingen naar binnen waggelen dan in Denemarken en jij begint dan over het EU-gemiddelde: dat is geen antwoord op mijn vraag.quote:
Jij geeft aan alsof NL veel vluchtelingen opneemt, wat gewoon een leugen is.quote:Op donderdag 19 maart 2026 09:13 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Ik vraag je waarom er in Nederland 50x meer vluchtelingen naar binnen waggelen dan in Denemarken en jij begint dan over het EU-gemiddelde: dat is geen antwoord op mijn vraag.
Nog steeds geen antwoord op mijn vraag.quote:Op donderdag 19 maart 2026 09:21 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Jij geeft aan alsof NL veel vluchtelingen opneemt, wat gewoon een leugen is.
Het zijn gewoon bezorgde burgers hoor.quote:Op woensdag 18 maart 2026 07:32 schreef Caland het volgende:
Het waren groenlinksstemmende voetbalhooligans
Laten we hier even naar de feiten kijken:quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:58 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Vandaar dat NL zo laag staat qua relatieve opname van vluchtelingen![]()
Nederland als handelsland is sowieso altijd een mengeling van van alles geweest en geen samenleving.
In NL heb je ook een bepaalde integratie die nodig is hoor.
Het is dus geen leugen, maar een feit. Het woord 'leugen' wil zeggen dat iets niet waar is, het woord 'feit' wil zeggen dat er een aantoonbare waarheid wordt benoemd. Jij draait deze termen geregeld om en vandaar dat je veel zaken die aantoonbaar niet waar zijn als 'een feit' wegzet en zaken die aantoonbaar waar zijn als een 'leugen' wegzet.quote:Op donderdag 19 maart 2026 09:21 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Jij geeft aan alsof NL veel vluchtelingen opneemt, wat gewoon een leugen is.
Klopt, het zijn helemaal geen vluchtelingen.quote:Op donderdag 19 maart 2026 09:21 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Jij geeft aan alsof NL veel vluchtelingen opneemt, wat gewoon een leugen is.
quote:Op donderdag 19 maart 2026 09:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Laten we hier even naar de feiten kijken:
Hier kun je nog bij optellen dat Nederland een klein, dichtbevolkt land is met een groot tekort aan woningen en veel druk op de zorg, waardoor de druk van kansarme gelukzoekers uit niet-Westerse landen sneller voelbaar is en effecten heeft.
[..]
Het is dus geen leugen, maar een feit. Het woord 'leugen' wil zeggen dat iets niet waar is, het woord 'feit' wil zeggen dat er een aantoonbare waarheid wordt benoemd. Jij draait deze termen geregeld om en vandaar dat je veel zaken die aantoonbaar niet waar zijn als 'een feit' wegzet en zaken die aantoonbaar waar zijn als een 'leugen' wegzet.
Nederland kent overigens geen hoge druk door gelukszoekers, want die zijn helemaal niet welkom in NL.quote:🇪🇺 EU totaal (recente cijfers)
± 912.000 asielaanvragen in 2024
EU-bevolking: ± 450 miljoen
➡️ Gemiddeld ~2,0 – 2,3 aanvragen per 1.000 inwoners
Daarnaast:
In 2025 ligt het tempo rond 11–13 aanvragen per 100.000 inwoners per maand
👉 Belangrijk: de meeste aanvragen komen in een paar landen terecht (Frankrijk, Spanje, Duitsland, Italië ~70% samen)
🇳🇱 Nederland
± 40.570 asielzoekers + nareizigers in 2025
Bevolking: ± 18 miljoen
➡️ Omgerekend:
~2,2 – 2,5 per 1.000 inwoners
👉 Dat is:
ongeveer gelijk aan het EU-gemiddelde
In meerdere topics ook gezien dit.quote:Op donderdag 19 maart 2026 09:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Laten we hier even naar de feiten kijken:
(...)
Het is dus geen leugen, maar een feit. Het woord 'leugen' wil zeggen dat iets niet waar is, het woord 'feit' wil zeggen dat er een aantoonbare waarheid wordt benoemd. Jij draait deze termen geregeld om en vandaar dat je veel zaken die aantoonbaar niet waar zijn als 'een feit' wegzet en zaken die aantoonbaar waar zijn als een 'leugen' wegzet.
Dit zijn dus enorm hoge aantallen voor een klein, dichtbevolkt land als Nederland. Want elk jaar pakweg 50k kansarme gelukszoekers opvangen uit niet-Westerse landen is elke tien jaar een half miljoen nieuwe mensen erbij.quote:Op donderdag 19 maart 2026 11:03 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Nederland kent overigens geen hoge druk door gelukszoekers, want die zijn helemaal niet welkom in NL.
Volgens mij verdraai juist de begrippen.
Scheelt dat die mensen niet welkom zijn in NL.quote:Op donderdag 19 maart 2026 11:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit zijn dus enorm hoge aantallen voor een klein, dichtbevolkt land als Nederland. Want elk jaar pakweg 50k kansarme gelukszoekers opvangen uit niet-Westerse landen is elke tien jaar een half miljoen nieuwe mensen erbij.
Dat is op de lange termijn ook totaal onhoudbaar. In het jaar 2100 heeft Nederland een derde van de volledige bevolking die het had een eeuw terug erbij gekregen. En ook toen bestond die bevolking al voor een aanzienlijk deel uit allochtonen.
Een totaal verlies van cultuur is ook onvermijdelijk op deze manier.
Ja, wie gaat er anders voor betalen?quote:Op donderdag 19 maart 2026 08:54 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ah, vandaar dat NL onder gemiddeld zitten qua opname van vluchtelingen binnen de EU.
Blijkbaar toch niet per se zo aantrekkelijk voor vluchtelingen.
Betalen Nederlanders ervoor?
NL zit in een vergrijzingsgolf, dus juist meer arbeidskrachten is voordelig.
En dan moet je ook nog kijken wat er binnen gehaald wordt - niet bepaald de creme de la creme van de samenleving.quote:Op donderdag 19 maart 2026 11:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit zijn dus enorm hoge aantallen voor een klein, dichtbevolkt land als Nederland. Want elk jaar pakweg 50k kansarme gelukszoekers opvangen uit niet-Westerse landen is elke tien jaar een half miljoen nieuwe mensen erbij.
Dat is op de lange termijn ook totaal onhoudbaar. In het jaar 2100 heeft Nederland een derde van de volledige bevolking die het had een eeuw terug erbij gekregen. En ook toen bestond die bevolking al voor een aanzienlijk deel uit allochtonen.
Een totaal verlies van cultuur is ook onvermijdelijk op deze manier.
Ah, kijk, je begint in te zien hoe links faaltquote:Op donderdag 19 maart 2026 23:12 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Verder snap ik heel goed dat de arbeidersklasse vlucht in extreem-rechts. Ze zijn misleid, maar de PR van extreem-rechts is buitengewoon goed. Het is propaganda, het zijn leugens, maar goed in elkaar gezet. De CIA levert geen half werk af.
Links is momenteel heel slecht georganiseerd en veel te veel in zichzelf gekeerd en bezig met diverse non-issues.
Een krachtige Marxistische partij zou echt veel zetels in Nederland scoren, maar men is op links veel te veel 'elitair' en universitair.
De arbeiders worden kapot gemaakt door de 'kletsende' klasse. Door de managers, de CEO's, multinationale ondernemingen en als afleiding geeft diezelfde klasse de migranten, mensen met een niet-blanke huidskleur de schuld van alles.
En het truukje werkt en links heeft telkens geen weerwoord.
Discussies in de marges. Beetje meer, beetje minder migranten. Wel of niet een AZC.
De miljonairs maken Nederland kapot en laten de werkende klasse doen geloven dat het aan de migrant ligt. Fantastisch staaltje CIA-propaganda werk. Absoluut Machiavelli.
Ben je weer aan het hallucineren? Waar zegt hij dat?quote:Op donderdag 19 maart 2026 09:21 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Jij geeft aan alsof NL veel vluchtelingen opneemt, wat gewoon een leugen is.
De alternatieve realiteit en of revisionisme van de boze kereltjes blijft fascinerendquote:Op donderdag 19 maart 2026 11:03 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Nederland kent overigens geen hoge druk door gelukszoekers, want die zijn helemaal niet welkom in NL.
Volgens mij verdraai juist de begrippen.
Eens.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 08:04 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
De alternatieve realiteit en of revisionisme van de boze kereltjes blijft fascinerend.
Ook de rechtse partijen zeggen toch dat we de problemen samen moeten aanpakken? Waarom is dat dan niet goed als linkse partijen dat ook zeggen?quote:Op donderdag 19 maart 2026 23:15 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ah, kijk, je begint in te zien hoe links faalt
En weer begin je over wat andersquote:Op vrijdag 20 maart 2026 13:48 schreef torentje het volgende:
[..]
Ook de rechtse partijen zeggen toch dat we de problemen samen moeten aanpakken? Waarom is dat dan niet goed als linkse partijen dat ook zeggen?
Interessant, is het niet juist rechts dat faalt, doordat ze zich steeds verder mee laten slepen om allerlei racistische drek?quote:Op donderdag 19 maart 2026 23:15 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ah, kijk, je begint in te zien hoe links faalt
Loaded question.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:00 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Interessant, is het niet juist rechts dat faalt, doordat ze zich steeds verder mee laten slepen om allerlei racistische drek?
Althans, die extremistische ellende lijkt me voor traditionele rechtse mensen ook niet echt prettig…
Wat versta jij nog onder traditioneel rechts? En bestaat dat nog? Of is alles tegenwoordig extreem wat naar rechts neigt?quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:00 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Interessant, is het niet juist rechts dat faalt, doordat ze zich steeds verder mee laten slepen om allerlei racistische drek?
Althans, die extremistische ellende lijkt me voor traditionele rechtse mensen ook niet echt prettig…
Ik zou zeggen de VVD of CDA van 5 of 10 jaar terug.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:24 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Wat versta jij nog onder traditioneel rechts? En bestaat dat nog? Of is alles tegenwoordig extreem wat naar rechts neigt?
Dus eigenlijk is er geen rechts meer, maar alleen extreemrechts?quote:Op vrijdag 20 maart 2026 22:09 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Ik zou zeggen de VVD of CDA van 5 of 10 jaar terug.
Maar als je gelukkiger wordt van van alle.vele malen radicalere drek van na die tijd, dan gun ik je dat “geluk” uiteraard van harte.
Als rechtse mensen al daarmee geassocieerd worden, is het dan niet volstrekt logisch dat D66 met pedofilie geassocieerd wordt?quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:00 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Interessant, is het niet juist rechts dat faalt, doordat ze zich steeds verder mee laten slepen om allerlei racistische drek?
Althans, die extremistische ellende lijkt me voor traditionele rechtse mensen ook niet echt prettig…
Nee.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 23:00 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Dus eigenlijk is er geen rechts meer, maar alleen extreemrechts?
Nee.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 23:04 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Als rechtse mensen al daarmee geassocieerd worden, is het dan niet volstrekt logisch dat D66 met pedofilie geassocieerd wordt?
Jouw bijdrage gaat toch over links? Dan mag ik toch stellen dat links hetzelfde roept als rechts, namelijk dat we de problemen samen moeten oplossen.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 20:31 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
En weer begin je over wat anders
Als ik je vraag naar het probleem van appels, begin jij over peren.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 10:39 schreef torentje het volgende:
[..]
Jouw bijdrage gaat toch over links? Dan mag ik toch stellen dat links hetzelfde roept als rechts, namelijk dat we de problemen samen moeten oplossen.
En dat ik dan aan jou vraag, waarom vind jij dan dat links heeft gefaald en rechts niet?
Klopt, extreem rechts is genormaliseerd, wat vroeger rechts was kun je nu makkelijk centrum links noemen.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 23:00 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Dus eigenlijk is er geen rechts meer, maar alleen extreemrechts?
Ik vind het maar niks dat rechts heeft bezuinigd op de GGZ, waardoor veel mannen geen dagbesteding meer hebben.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 10:57 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Als ik je vraag naar het probleem van appels, begin jij over peren.
QEDquote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:06 schreef torentje het volgende:
[..]
Ik vind het maar niks dat rechts heeft bezuinigd op de GGZ, waardoor veel mannen geen dagbesteding meer hebben.
helemaal mee eens. Nemen we antifa en XR en dat soort clubjes ook mee?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:05 schreef Harvest89 het volgende:
Een stel zwakzinnige racistische nazi mongolen die denken dat ze stoer zijn.
Ik stel voor om het geweldsmonopoly van de overheid gewoon uit te oefenen op die clubjes.
quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:06 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Klopt, extreem rechts is genormaliseerd, wat vroeger rechts was kun je nu makkelijk centrum links noemen.
Antifa is meer dan ooit nu nodig om die extreemrechtse groepen te bestrijden.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:24 schreef Bofjijff het volgende:
Nemen we antifa en XR en dat soort clubjes ook mee?
Was jij daar niet ooit zelf lid van?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:05 schreef Harvest89 het volgende:
Een stel zwakzinnige racistische nazi mongolen die denken dat ze stoer zijn.
Ik stel voor om het geweldsmonopoly van de overheid gewoon uit te oefenen op die clubjes.
En het CDA niet te vergeten.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:44 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Toch klopt het wel. Zelfs de VVD wordt nu regelmatig voor links uitgemaakt…
Antifa is verworden tot wat ze zelf zo haten. Dus wat is je punt exact?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Antifa is meer dan ooit nu nodig om die extreemrechtse groepen te bestrijden.
Daar zeg je wat...quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:50 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Was jij daar niet ooit zelf lid van?
nee. Extreem rechts tuig maakt extreem links tuig niet opeens nodig. Gekke beleving welquote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Antifa is meer dan ooit nu nodig om die extreemrechtse groepen te bestrijden.
Door wie?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:44 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Toch klopt het wel. Zelfs de VVD wordt nu regelmatig voor links uitgemaakt…
quote:Op zaterdag 21 maart 2026 11:05 schreef Harvest89 het volgende:
Een stel zwakzinnige racistische nazi mongolen die denken dat ze stoer zijn.
Ik stel voor om het geweldsmonopoly van de overheid gewoon uit te oefenen op die clubjes.
quote:Op donderdag 9 maart 2017 21:34 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ja, ik heb het hele verkiezingsprogramma van FvD doorgelezen.
Met de meeste dingen ben ik het 100% eens. Dit heb ik nog nooit eerder bij een partij gehad.
Mijn stem gaat naar Hiddema.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |