abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:29:11 #1
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612133

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.



Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.



Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik




Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken



Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen



Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook



Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.



De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000



Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.




Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:29:25 #2
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_219612135
Stemplaatgenot
Where law ends, tyrrany begins.
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:29:31 #3
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612136
tiktok
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_219612140
En we hebben weer muziek
  Moderator zaterdag 27 december 2025 @ 11:29:40 #5
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_219612141
Jaaaaaaaa

GTA lied. Dacht ik.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_219612142
@TT Schande dat die er niet in staat

Gary Moore en Phil Lynott GODEN
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:29:51 #7
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_219612143
Deze is wél leuk! *O*
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_219612145
Joe Swanson voicemail genot
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:30:13 #9
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612146
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:28 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Ik heb het. Dan wil je juist muziek luisteren om die piep niet te horen
Ik ook maar ik luister liever naar goede muziek :Y)
My age is very
Inappropriate
for my behavior
pi_219612147
*O* wat een verademing
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:30:24 #11
426493 crew  PippenScottie
pi_219612148
Ik kon een keer bij een quiz niet op de naam van deze band komen. Mijn vrienden waren teleurgesteld in mij. En terecht
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:30:33 #12
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612150
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
Deze is wél leuk! *O*
Dit is wel even een verademing tov de plaatjes van net ja *O*
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:30:42 #14
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612152
*O* *G*
I DON'T WANNA USE YOUR LOVE TOOONIGHT

*O* *G*

Ligt het aan mij of horen we deze relatief vaak bij (Amerikaanse) sportwedstrijden?
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219612155
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:30 schreef Poppejans1.4 het volgende:
*O* wat een verademing
Na Kensington is dat niet heel moeilijk natuurlijk, maar dit is wel een hele lekkere
  Moderator zaterdag 27 december 2025 @ 11:30:56 #16
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_219612156
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:30 schreef Puzzie het volgende:

[..]
Ik ook maar ik luister liever naar goede muziek :Y)
Kensington heeft wel kwaliteit hoor, vind ik dan.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_219612161
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:30 schreef MadMaster het volgende:
Melodie gejat van Rap Das Armas…
Oja! Die vond ik nog best leuk :D
pi_219612162
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:30 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kon een keer bij een quiz niet op de naam van deze band komen. Mijn vrienden waren teleurgesteld in mij. En terecht
Nu zijn het je ex-vrienden en mag je niet meer mee?
pi_219612163
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:29 schreef Isorden het volgende:
@:TT Schande dat die er niet in staat

Gary Moore en Phil Lynott GODEN


Was na 1995 vorig jaar wel te verwachten dat ie er weer uitging....
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:31:59 #20
426493 crew  PippenScottie
pi_219612167
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:31 schreef alopio het volgende:

[..]
Nu zijn het je ex-vrienden en mag je niet meer mee?
Klopt. Sindsdien probeer ik wanhopig hier vrienden te maken
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:32:01 #21
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612168
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:29 schreef Isorden het volgende:
@:TT Schande dat die er niet in staat

Gary Moore en Phil Lynott GODEN
_O_ _O_
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:32:09 #22
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612170
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:31 schreef Isorden het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Was na 1995 vorig jaar wel te verwachten dat ie er weer uitging....
ik mis m niet perse :@
pi_219612171
* Isorden noteert Out in the fields weer voor volgend jaar
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219612173
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:31 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Klopt. Sindsdien probeer ik wanhopig hier vrienden te maken
Ik geef je wel een extra dikke knuffel tijdens de meet dan
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:32:42 #25
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612174
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:30 schreef Gretzl het volgende:

Ligt het aan mij of horen we deze relatief vaak bij (Amerikaanse) sportwedstrijden?
Juist ja https://athlonsports.com/mlb/best-walk-up-songs-baseball
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:33:07 #26
426493 crew  PippenScottie
pi_219612177
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:32 schreef alopio het volgende:

[..]
Ik geef je wel een extra dikke knuffel tijdens de meet dan
Dank je. Die heb ik nodig :*
My friends all drive horses
pi_219612178
Even 7 en halve minuut Stones Gaga en Wonder
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:33:18 #28
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612179
Bart, kun je geen muilkorf op doen?
pi_219612181
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:33 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dank je. Die heb ik nodig :*
Alleen maar liefde hier
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:33:29 #30
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219612182
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:29 schreef Isorden het volgende:
@:TT Schande dat die er niet in staat

Gary Moore en Phil Lynott GODEN
Ik heb daarop gestemd maar het mocht niet baten ;(
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:33:33 #31
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612183
Stevie zag er niks in.
pi_219612185
Nu al de kerstboom eruit gooien? Ik mag Jessica wel!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:33:55 #33
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219612186
Goede samenwerking wel
pi_219612189
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:33 schreef Isorden het volgende:
Even 7 en halve minuut Stones Gaga en Wonder
Oh, dat stukje Wonder zag ik niet aankomen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:34:28 #35
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612192
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:33 schreef peaceman het volgende:
Bart, kun je geen muilkorf op doen?
moet wel zeggen dat ik erg blij ben dat die Frank weg is
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator zaterdag 27 december 2025 @ 11:34:44 #36
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_219612195
Mooi ingezongen door Jagger.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:35:24 #37
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612197
quote:
99s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:34 schreef Nizno het volgende:

[..]
moet wel zeggen dat ik erg blij ben dat die Frank weg is
ik vond Frank en Wouter samen altijd wel leuk.
Wat ik dan wel minder vind, is dat ze nu soms afgeven op de top 2000. Daar houd ik niet zo van.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:35:31 #38
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219612199
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:34 schreef ChevyCaprice het volgende:
Mooi ingezongen door Jagger.
Ik vind dit dus echt vreselijk gezongen.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:35:31 #39
505214 Poppejans1.4
pi_219612200
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:33 schreef BillDauterive het volgende:
Nu al de kerstboom eruit gooien? Ik mag Jessica wel!
Hier helemaal geen kerstboom gehad, nog handiger
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:36:02 #40
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612203
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:35 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Ik vind dit dus echt vreselijk gezongen.
jij vindt de stones toch sowieso niks?
  Moderator zaterdag 27 december 2025 @ 11:36:26 #41
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_219612206
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:35 schreef peaceman het volgende:

[..]
ik vond Frank en Wouter samen altijd wel leuk.
Wat ik dan wel minder vind, is dat ze nu soms afgeven op de top 2000. Daar houd ik niet zo van.
Ik zie iedereen afgeven op de top 2000 hier
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:36:28 #42
254895 alopio
pi_219612207
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:35 schreef peaceman het volgende:

[..]
ik vond Frank en Wouter samen altijd wel leuk.
Wat ik dan wel minder vind, is dat ze nu soms afgeven op de top 2000. Daar houd ik niet zo van.
Eens, dat is onnodig en siert ze niet
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:36:38 #43
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219612208
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:36 schreef peaceman het volgende:

[..]
jij vindt de stones toch sowieso niks?
Klopt, en dat zit hem wel voor een aanzienlijk deel in de zang.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:36:47 #44
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612209
Van dit album vind ik Angry ook nog steeds wel een fijn nummer, en een leuke clip O-)
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:36:53 #45
254895 alopio
pi_219612210
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:36 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Ik zie iedereen afgeven op de top 2000 hier
Wij mogen dat want wij hebben smaak
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:37:06 #46
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612211
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:35 schreef peaceman het volgende:

[..]
ik vond Frank en Wouter samen altijd wel leuk.
Wat ik dan wel minder vind, is dat ze nu soms afgeven op de top 2000. Daar houd ik niet zo van.
Wouter in zn eentje kon ik wel waarderen.
Als ze samen waren dan hoorde je ineens 13 keer hetzelfde nummer of kwamen er poep en plas grapjes van het niveau onder de kleuterklas.

en ja Veronica draait nu niet alleen nummers die niet in de top2000 staan. zullen ze wel aandacht voor nodig hebben
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:37:16 #47
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612213
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:36 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Ik zie iedereen afgeven op de top 2000 hier
nou dat is meer op bepaalde nummers, niet op het evenement...
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:37:17 #48
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219612214
Stemplaat gemist (vorig uur) -O-
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:37:31 #49
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612216
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:36 schreef Isorden het volgende:
Van dit album vind ik Angry ook nog steeds wel een fijn nummer, en een leuke clip O-)
Verrassend :Y)
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:37:40 #50
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612217
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:36 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Klopt, en dat zit hem wel voor een aanzienlijk deel in de zang.
dan snap ik dat je er niks aan vindt.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:37:50 #51
505214 Poppejans1.4
pi_219612218
Los van elkaar vind ik ze alle 3 best ok
Maar dit zo samen had niet gehoeven
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:37:50 #52
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612219
Beetje Overbodige Stenen wel imo

Gaga heeft ook zoveel fijnere nummers (van de eerste twee platen) die meer thuishoren in het monument
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:38:30 #53
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612224
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:37 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Los van elkaar vind ik ze alle 3 best ok
Maar dit zo samen had niet gehoeven
Het valt mij op zich niet tegen, ik had erger verwacht :@
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:38:31 #54
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612225
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:37 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Los van elkaar vind ik ze alle 3 best ok
Maar dit zo samen had niet gehoeven
ik vind het best prima. Mag wat lager, dat wel. 1763 is een mooie plek.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:38:49 #55
97341 Fred_B
pi_219612228
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:37 schreef Gretzl het volgende:
Beetje Overbodige Stenen wel imo

Gaga heeft ook zoveel fijnere nummers (van de eerste twee platen) die meer thuishoren in het monument
Mee eens, dat wordt nogal onderschat.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:38:55 #56
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612229
Opbouwgenot
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator zaterdag 27 december 2025 @ 11:39:02 #57
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_219612232
Goede hit. Mooi gemaakt.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:39:09 #58
474031 MTheBassman
pi_219612234
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:36 schreef Isorden het volgende:
Van dit album vind ik Angry ook nog steeds wel een fijn nummer, en een leuke clip O-)
Ging uit nieuwsgierigheid toch maar even koekeloeren...

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:39:16 #59
426493 crew  PippenScottie
pi_219612235
Ik vind dit wel een fijn liedje hoor.

Het had niet uitgemaakt als het niet had bestaan.
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:40:00 #60
459857 ok01
pi_219612238
Dit nummer had wel korter gekund
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:40:37 #61
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612239
Fijn blokje
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator zaterdag 27 december 2025 @ 11:40:37 #62
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_219612240
Nog nooit gehoord deze. Leuk dat ie erin staat. Nu ken ik hem ook
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:40:59 #63
459857 ok01
pi_219612241
NEIL DIAMOND O+ O+ O+ O+
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:41:01 #64
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612242
fijne Neil
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:41:15 #65
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612244
Oant September Moarn…
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:41:16 #66
97341 Fred_B
pi_219612245
Nog een diamantje O+
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:41:34 #67
46794 Berkery
Fat bastard
pi_219612247
Neil!

No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:41:42 #68
254895 alopio
pi_219612248
Diamanten Nelis
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:41:47 #69
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612250
Dit lijstje uit 2020 nog eens van een update voorzien binnenkort, zullen nog wel een paar overbodige koffers zijn bij gekomen in de Top me dunkt

Calum Scott is gelukkig eindelijk opgerot!!

quote:
Gretzlijstje ‘Overbodige’ Covers

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:41:50 #70
402701 BillDauterive
pi_219612251
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:41:55 #71
254895 alopio
pi_219612252
Stiekem wel een heel lekker nummer
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:06 #72
402701 BillDauterive
pi_219612254
Ik kijk heel erg uit naar de film volgend jaar :)
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:10 #73
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612255
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:41 schreef alopio het volgende:
Diamanten Nelis
Ik geloof dat dit..
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:11 #74
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612256
Nelis Diamanten _O_
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:15 #75
97341 Fred_B
pi_219612257
quote:
Vind jij dit wat?
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:29 #76
402701 BillDauterive
pi_219612258
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:42 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Vind jij dit wat?
Ja, ik vind dit wel wat! Jij?
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:32 #77
254895 alopio
pi_219612259
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:42 schreef BillDauterive het volgende:
Ik kijk heel erg uit naar de film volgend jaar :)
Oeh komt er een film over Neil? Tof!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:35 #78
459857 ok01
pi_219612260
Ook wel een mooi karaoke nummer deze
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:56 #79
97341 Fred_B
pi_219612263
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:42 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Ja, ik vind dit wel wat! Jij?
Ja, ongeveer hetzelfde als jij :P
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:42:57 #80
459857 ok01
pi_219612264
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:42 schreef BillDauterive het volgende:
Ik kijk heel erg uit naar de film volgend jaar :)
Oh ja! Dat is waar ook
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:43:11 #81
474031 MTheBassman
pi_219612265
Nee, hier kan ik weinig mee.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:43:14 #82
254895 alopio
pi_219612266
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:42 schreef ok01 het volgende:
Ook wel een mooi karaoke nummer deze
Dit is een FANTASTISCHE karaoke nummer. Die opbouw.. heerlijk
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:43:23 #83
402701 BillDauterive
pi_219612268
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:42 schreef alopio het volgende:

[..]
Oeh komt er een film over Neil? Tof!
Ja en nee. Song Sung Blue heet de film en het gaat over een Neil Diamond tribute band.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:44:18 #84
459857 ok01
pi_219612271
Volgend jaar komt er ook nog een biopic van Michael Jackson uit. Trailer zag er al veelbelovend uit
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:44:19 #85
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219612272
Ik moest even online een boeket bloemen bestellen om maandag te bezorgen. Dat viel nog niet mee, maar het is gelukt.
Make love, not war ☮
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:01 #86
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612274
Vraagje, zijn dit de Moody Blues?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:03 #87
254895 alopio
pi_219612275
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:43 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Ja en nee. Song Sung Blue heet de film en het gaat over een Neil Diamond tribute band.
Maar wel met de muziek dus? Dat blijft tof, ik moet daar heen
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:31 #88
254895 alopio
pi_219612280
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:44 schreef ok01 het volgende:
Volgend jaar komt er ook nog een biopic van Michael Jackson uit. Trailer zag er al veelbelovend uit
Een neefje van Michael speelt hem toch? Die klonk echt goed ook
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:38 #89
459857 ok01
pi_219612281
Moody Blues _O_
Heb deze altijd al beter dan Nights in white satin gevonden
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:39 #90
474031 MTheBassman
pi_219612282
Oh ja, deze vergeet ik de naam ook altijd van.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:51 #91
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612285
O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:55 #92
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612286
Ik vraag me af hoe lang dit er nog in staat helaas
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:56 #93
402701 BillDauterive
pi_219612287
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:45 schreef alopio het volgende:

[..]
Maar wel met de muziek dus? Dat blijft tof, ik moet daar heen
Zeker! Kijk op 1 januari maar naar de trailer :D
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:45:59 #94
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219612288
Hoezee.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:01 #95
426493 crew  PippenScottie
pi_219612289
Top 2000 meubilair dit O+
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:06 #96
459857 ok01
pi_219612290
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:45 schreef alopio het volgende:

[..]
Een neefje van Michael speelt hem toch? Die klonk echt goed ook
Klopt! Hij lijkt ook enorm op hem
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:10 #97
254895 alopio
pi_219612291
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:45 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Zeker! Kijk op 1 januari maar naar de trailer :D
Thanks! Ga ik doen
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:12 #98
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612292
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:45 schreef ok01 het volgende:
Moody Blues _O_
Heb deze altijd al beter dan Nights in white satin gevonden
ok01 is een smaakvol land.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:14 #99
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612294
^O^
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:16 #100
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612296
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:44 schreef ok01 het volgende:
Volgend jaar komt er ook nog een biopic van Michael Jackson uit. Trailer zag er al veelbelovend uit
Marc Overmars in de hoofdrol…
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:17 #101
97341 Fred_B
pi_219612297
O+ O+ O+ O+ O+
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:17 #102
57068 Bomenverzameling
Can come an end
pi_219612298
Stemplaat :Y :Y
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:27 #103
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612299
Dit is zo goed hè? Mag ook nooit verdwijnen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:31 #104
184770 Mark-Hgl
pi_219612300
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:45 schreef ok01 het volgende:
Moody Blues _O_
Heb deze altijd al beter dan Nights in white satin gevonden
Moet zeggen dat ik verder ook niet veel van de Moody Blues ken :P Deze zegt me ook (nog) niks.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:46 #105
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219612301
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:45 schreef ok01 het volgende:
Moody Blues _O_
Heb deze altijd al beter dan Nights in white satin gevonden
Dat is hij ook, het is alleen dat middenstuk dat hem van een vaste topklassering heeft afgehouden. Daar haken veel mensen af.
All Day I Dream About Stemlijsten
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:46:49 #106
97341 Fred_B
pi_219612302
De humeurige mods *O*
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:47:30 #107
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612306
Zie dat we Justin Hayward samen met Jeff Wayne alweer hebben gehad vannacht -O-
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:47:33 #108
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612307
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:46 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Dat is hij ook, het is alleen dat middenstuk dat hem van een vaste topklassering heeft afgehouden. Daar haken veel mensen af.
Ik denk dat de albumversie bij deze niet helpt nee
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:47:34 #109
426493 crew  PippenScottie
pi_219612308
Ik ga vandaag een Home Alone ecaperoom doen. Zin in wel

https://escapetalk.nl/escaperoom/the-great-escape/the-boobytrap/
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:47:47 #110
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612310
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik vraag me af hoe lang dit er nog in staat helaas
that's the question
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:47:58 #111
508274 Raceneus
pi_219612312
Hoe kan question nou niet bij de beste helft staan?
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:48:01 #112
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219612313
O+
Make love, not war ☮
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:48:17 #113
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612316
O+ O+ O+ O+ O+ O+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:48:20 #114
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612317
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:46 schreef Mark-Hgl het volgende:

[..]
Moet zeggen dat ik verder ook niet veel van de Moody Blues ken :P Deze zegt me ook (nog) niks.
Deze en Tuesday Afternoon altijd aanwezig en allebei prachtig. De drie beste zijn wat dat betreft behouden
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:48:20 #115
474031 MTheBassman
pi_219612318
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:47 schreef Isorden het volgende:
Zie dat we Justin Hayward samen met Jeff Wayne alweer hebben gehad vannacht -O-
It's A Sin ook nog meegekregen voordat ik ging slapen, dat was ook wel genieten
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:48:30 #116
254895 alopio
pi_219612319
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:47 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ga vandaag een Home Alone ecaperoom doen. Zin in wel

https://escapetalk.nl/escaperoom/the-great-escape/the-boobytrap/
Als wij je niet meer zien :W was fijn je gekend te hebben.

Ziet er wel tof uit trouwens
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:48:35 #117
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612320
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:47 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ga vandaag een Home Alone ecaperoom doen. Zin in wel

https://escapetalk.nl/escaperoom/the-great-escape/the-boobytrap/
Zwolluhhh :o
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:48:46 #118
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612321
Dit stond dus ooit gewoon op 154.

En terecht!
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:48:52 #119
402701 BillDauterive
pi_219612322
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:47 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ga vandaag een Home Alone ecaperoom doen. Zin in wel

https://escapetalk.nl/escaperoom/the-great-escape/the-boobytrap/
Die klinkt erg leuk :) veel plezier
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:49:07 #120
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612325
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:48 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Deze en Tuesday Afternoon altijd aanwezig en allebei prachtig. De drie beste zijn wat dat betreft behouden
Just a sing in a rock n roll band niet meer aanwezig ;(
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:49:16 #121
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612326
Verrukkelijk vraagteken toch wel van de Melancholische Blues _O_ O+
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:49:31 #122
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612327
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:49:32 #123
474031 MTheBassman
pi_219612328
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:48 schreef Isorden het volgende:
Dit stond dus ooit gewoon op 154.

En terecht!
Manmanman, daar gaan we ook afscheid van nemen over 3 jaar of zo.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:49:59 #124
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612331
nr. 45 in de peace3000
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:50:00 #125
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612333
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:48 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Die klinkt erg leuk :) veel plezier
Dit ja!! :Y
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:50:36 #126
426493 crew  PippenScottie
pi_219612334
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:48 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Die klinkt erg leuk :) veel plezier
Wij doen alleen kwaliteits escape rooms. Er is een klooster in Amersfoort die ook allemaal topkamers heeft
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:50:54 #127
254895 alopio
pi_219612338
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:49 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Manmanman, daar gaan we ook afscheid van nemen over 3 jaar of zo.
Pijnlijk ook. Zeker als je bedenkt dat er weer een generiek niemendalletje voor in de plaats komt
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:06 #128
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219612340
Ik heb nog nooit een Escaperoom gedaan.
Make love, not war ☮
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:13 #129
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612342
Hier had Paul ook kunnen staan
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:14 #130
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612343
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:20 #131
254895 alopio
pi_219612344
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:50 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Wij doen alleen kwaliteits escape rooms. Er is een klooster in Amersfoort die ook allemaal topkamers heeft
Dat klooster ben ik geweest, top kamer was dat. Heel leuk, sfeervol, uitdagend
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:20 #132
474031 MTheBassman
pi_219612345
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:28 #133
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612346
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb nog nooit een Escaperoom gedaan.
ik heb je dan ook goed aan de ketting
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:36 #134
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612348
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb nog nooit een Escaperoom gedaan.
Begin eens met een paar handboeien thuis…
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:38 #135
254895 alopio
pi_219612349
Orginele van Paul de Leeuw
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:39 #136
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_219612350
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb nog nooit een Escaperoom gedaan.
Ik ook niet
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:41 #137
241798 Felagund
pi_219612351
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb nog nooit een Escaperoom gedaan.
Misschien wil @peaceman je een keer opsluiten in de slaapkamer?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:48 #138
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612352
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef alopio het volgende:
Orginele van Paul de Leeuw
:R
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:51 #139
97341 Fred_B
pi_219612353
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:49 schreef peaceman het volgende:
nr. 45 in de peace3000
Heeft die wel een Bartmix aan het begin?
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:53 #140
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219612354
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef peaceman het volgende:

[..]
ik heb je dan ook goed aan de ketting
_O- _O-
Make love, not war ☮
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:51:55 #141
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612355
Annemieke Godin O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+




Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:00 #142
164064 Scorpion_17
pi_219612356
Goedemorgen:W
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:05 #143
474031 MTheBassman
pi_219612357
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb nog nooit een Escaperoom gedaan.
Ik ook niet, voor 1 keer lijkt me op zich wel leuk. Wel grappig dat dat concept op een gegeven moment erg populair leek te worden.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:13 #144
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612359
LP Godinnetje O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:17 #145
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612361
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef Scorpion_17 het volgende:
Goedemorgen:W
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:20 #146
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612364
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Heeft die wel een Bartmix aan het begin?
nee. Wel goede liedjes
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:22 #147
164064 Scorpion_17
pi_219612366
Mijn broer die nooit zong
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:23 #148
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612368
Doei Bart :W
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:24 #149
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612369
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb nog nooit een Escaperoom gedaan.
ik 1 keer digitaal als een tijdverdrijf in een 'training' waarvoor ze dachten meer tijd nodig te hebben en we de volgende dag pas naar t volgende deel konden...

maar samenwerken met mensen zonder technisch inzicht is lastig online
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:25 #150
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_219612370
Deze Laura heb ik stiekem wel een zwak voor. O+
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:27 #151
97341 Fred_B
pi_219612371
O+ O+
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:28 #152
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612372
Oh volgend uur beginnen we weer met Madness zie ik
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:29 #153
254895 alopio
pi_219612373
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef peaceman het volgende:

[..]
ik heb je dan ook goed aan de ketting
Dat wordt zonder eten naar bed vanavond
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:30 #154
426493 crew  PippenScottie
pi_219612374
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef peaceman het volgende:

[..]
ik heb je dan ook goed aan de ketting
Leven met peaceman is één grote escaperoom
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:36 #155
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612375
MIJN MOEDER DIE NOOIT ZONG!!! O+ O+ O+ *; *; *; *O* *O* *O* *O* *G* *G*
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:36 #156
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219612376
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:45 #157
459857 ok01
pi_219612377
Hier word okkie niet zo blij van
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:48 #158
46794 Berkery
Fat bastard
pi_219612378
Is dit Laura Pausini?
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:52:53 #159
254895 alopio
pi_219612379
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:51 schreef Gretzl het volgende:
Annemieke Godin O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Broekje uit
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:03 #160
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_219612381
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Dit had ze niet moeten doen.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:03 #161
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612382
*; *; *; *; Strani Amori hoort er ook gewoon in beste mensen :D :D
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:04 #162
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612384
Mijn moeder die nooit zong
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:05 #163
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219612385
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Ik ook niet, voor 1 keer lijkt me op zich wel leuk. Wel grappig dat dat concept op een gegeven moment erg populair leek te worden.
Ja er kwamen overal escaperooms. Ook vaak onderdeel van teamuitjes, maar niet in mijn teams.
Make love, not war ☮
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:09 #164
241798 Felagund
pi_219612386
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef Berkery het volgende:
Is dit Laura Pausini?
Wel!
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:15 #165
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612388
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Leven met peaceman is één grote escaperoom
hoe moet ik dit nu interpreteren?
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:19 #166
97341 Fred_B
pi_219612390
Jammer dat @Strani Amore er niet meer instaat.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:21 #167
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219612391
O+
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:26 #168
505214 Poppejans1.4
pi_219612392
Ik vind dit tof, evenals het origineel van Paul de Leeuw
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:38 #169
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219612396
Mooi lied vind ik dit altijd.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:46 #170
254895 alopio
pi_219612398
Ik wil niet dat je liegt
Ik wil niet dat je me bedriegt
Je houdt van mij maar ook van hem
Ik proef de knoflook in je stem
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:47 #171
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612399
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Ja er kwamen overal escaperooms. Ook vaak onderdeel van teamuitjes, maar niet in mijn teams.
het is dan ook niet online he?
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:53:51 #172
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612401
Is dit Laura Pausini of toch wel?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:04 #173
505214 Poppejans1.4
pi_219612402
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef alopio het volgende:
Ik wil niet dat je liegt
Ik wil niet dat je me bedriegt
Je houdt van mij maar ook van hem
Ik proef de knoflook in je stem
Godsamme _O-
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:14 #174
164064 Scorpion_17
pi_219612404
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit Laura Pausini of toch wel?
Al besproken
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:14 #175
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612405

Marco se n'è andato e non ritorna più

Il treno delle sette e trenta, senza lui
È un cuore di metallo senza l'anima
Nel freddo del mattino grigio di città
A scuola il banco è vuoto, Marco è dentro me
È dolce, il suo respiro fra i pensieri miei
Distanze enormi sembrano dividerci
Ma il cuore batte forte dentro me
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Chissà se tu mi penserai
Se con i tuoi non parli mai
Se ti nascondi come me
Sfuggi gli sguardi e te ne stai
Rinchiuso in camera e non vuoi mangiare
Stringi forte a te il cuscino
Piangi e non lo sai quanto altro
male ti farà la solitudine
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Marco, nel mio diario ho una fotografia
Hai occhi di bambino un poco timido
La stringo forte al cuore e sento che ci sei
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Fra i compiti d'inglese e matematica
Tuo padre e i suoi consigli, che monotonia
Lui con il suo lavoro ti ha portato via
Di certo il tuo parere non l'ha chiesto mai Ha detto: "Un giorno tu mi capirai"
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Chissà se tu mi penserai
Se con gli amici parlerai
Per non soffrire più per me
Ma non è facile lo sai
A scuola non mi posso più
E i pomeriggi senza te
Studiare è inutile; tutte le idee si affollano su te
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Non è possibile dividere la vita di noi due
Ti prego, aspettami, amore mio....
Ma illuderti non so
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
La solitudine fra noi
Questo silenzio dentro me
È l'inquietudine di vivere la vita senza te
Ti prego, aspettami perché
Non posso stare senza te
Non è possibile dividere la storia di noi due
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
La solitudine
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:16 #176
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219612406
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef alopio het volgende:

[..]
Dat wordt zonder eten naar bed vanavond
:D
Make love, not war ☮
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:17 #177
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612407
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit Laura Pausini of toch wel?
hij was te snel en ik te traag
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef Berkery het volgende:
Is dit Laura Pausini?
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:21 #178
97341 Fred_B
pi_219612409
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit Laura Pausini of toch wel?
Haar naam is Laura, een hele lieve meid.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:29 #179
426493 crew  PippenScottie
pi_219612411
quote:
11s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef peaceman het volgende:

[..]
hoe moet ik dit nu interpreteren?
Niet te serieus
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:30 #180
241798 Felagund
pi_219612412
quote:
11s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef peaceman het volgende:

[..]
hoe moet ik dit nu interpreteren?
Je bent raadselachtig, uitdagend en beklemmend?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:44 #181
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219612415
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef alopio het volgende:
Ik wil niet dat je liegt
Ik wil niet dat je me bedriegt
Je houdt van mij maar ook van hem
Ik proef de knoflook in je stem
Nederland kennende zal die wel hoger staan.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:47 #182
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612416
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:54 schreef Felagund het volgende:

[..]
Je bent raadselachtig, uitdagend en beklemmend?
vasthoudend
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:56 #183
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612417
Ster
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:01 #184
474031 MTheBassman
pi_219612419
Oh, straks een enorme Muse draak
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:04 #185
241798 Felagund
pi_219612421
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:54 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Haar naam is Laura, een hele lieve meid.
Je kan alles in haar kwijt?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:08 #186
254895 alopio
pi_219612422
STER
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:09 #187
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612424
1237 Madness Muse :)
1236 Hard Sun Eddie Vedder O+
1235 Hijo De La Luna Mecano O+
1234 Autobahn Kraftwerk _O_ _O_
1233 Blauwe Ruis BLØF :)
1232 No Mercy Racoon :{
1231 Lust For Life Iggy Pop *O*
1230 Gimme All Your Lovin' ZZ Top *O*
1229 Niets Tussen Froukje :?
1228 Het Land Van Maas En Waal Boudewijn de Groot *O*
1227 The Man Who Sold The World David Bowie O+
1226 Adem Je In S10 :?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:19 #188
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219612427
quote:
99s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef Nizno het volgende:

[..]
ik 1 keer digitaal als een tijdverdrijf in een 'training' waarvoor ze dachten meer tijd nodig te hebben en we de volgende dag pas naar t volgende deel konden...

maar samenwerken met mensen zonder technisch inzicht is lastig online
Digitaal lijkt me helemaal niet zo leuk. Volgens mij hebben we dat ook een keertje gedaan in Coronatijd, dat was niet leuk.
Make love, not war ☮
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:20 #189
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219612428
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:54 schreef Isorden het volgende:
Ster
Je loopt voor. :o
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:21 #190
426493 crew  PippenScottie
pi_219612429
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:54 schreef Felagund het volgende:

[..]
Je bent raadselachtig, uitdagend en beklemmend?
En de secondes tikken weg
My friends all drive horses
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:22 #191
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612430
quote:
86s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:54 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]
Nederland kennende zal die wel hoger staan.
staat er niet in
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:26 #192
97341 Fred_B
pi_219612432
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:55 schreef MTheBassman het volgende:
Oh, straks een enorme Muse draak
Madness kan veel beter inderdaad
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:33 #193
241798 Felagund
pi_219612434
Ster.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:34 #194
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219612435
quote:
99s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:55 schreef Nizno het volgende:

[..]
staat er niet in
:o
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:55:53 #195
97341 Fred_B
pi_219612437
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:55 schreef Felagund het volgende:

[..]
Je kan alles in haar kwijt?
Dat moet je Jan vragen.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:56:00 #196
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612438
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:54 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Haar naam is Laura, een hele lieve meid.
Allermooiste liedje over die ene Laura is van Bat for Lashes wel. Hoe hoog in de Snob!? @Gale_Boetticher @Scorpion_17

Bekijk deze YouTube-video
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 11:56:05 #197
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612439
quote:
99s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:54 schreef Nizno het volgende:

[..]
hij was te snel en ik te traag
[..]

Hij stelde de vraag maar half
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:56:21 #198
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612440
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:55 schreef Isorden het volgende:
1237 Madness Muse :)
1236 Hard Sun Eddie Vedder O+
1235 Hijo De La Luna Mecano O+
1234 Autobahn Kraftwerk _O_ _O_
1233 Blauwe Ruis BLØF :)
1232 No Mercy Racoon :{
1231 Lust For Life Iggy Pop *O*
1230 Gimme All Your Lovin' ZZ Top *O*
1229 Niets Tussen Froukje :?
1228 Het Land Van Maas En Waal Boudewijn de Groot *O*
1227 The Man Who Sold The World David Bowie O+
1226 Adem Je In S10 :?
Prima lijst
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:56:25 #199
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612442
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:55 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Digitaal lijkt me helemaal niet zo leuk. Volgens mij hebben we dat ook een keertje gedaan in Coronatijd, dat was niet leuk.
nee was ook niet leuk.

ik heb mn carmera vrij snel uitgedaan en ben met draadloze headset gewoon het huishouden gaan doen
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:56:28 #200
474031 MTheBassman
pi_219612443
1237 Madness Muse :N
1236 Hard Sun Eddie Vedder :{
1235 Hijo De La Luna Mecano O+ O+ O+
1234 Autobahn Kraftwerk _O_ _O_
1233 Blauwe Ruis BLØF :)
1232 No Mercy Racoon :)
1231 Lust For Life Iggy Pop *O* *O*
1230 Gimme All Your Lovin' ZZ Top _O_ _O_ _O_ _O_
1229 Niets Tussen Froukje :?
1228 Het Land Van Maas En Waal Boudewijn de Groot -O-
1227 The Man Who Sold The World David Bowie _O_ _O_
1226 Adem Je In S10 :?
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:56:54 #201
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612445
1237 Madness Muse :{
1236 Hard Sun Eddie Vedder :)
1235 Hijo De La Luna Mecano O+
1234 Autobahn Kraftwerk ^O^
1233 Blauwe Ruis BLØF :)
1232 No Mercy Racoon :{ :r
1231 Lust For Life Iggy Pop *O*
1230 Gimme All Your Lovin' ZZ Top *O*
1229 Niets Tussen Froukje :)
1228 Het Land Van Maas En Waal Boudewijn de Groot :)
1227 The Man Who Sold The World David Bowie :)
1226 Adem Je In S10 :)
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:57:00 #202
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219612447
Op een paar nummers na een minder uurtje wat eraan komt.
Make love, not war ☮
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:57:27 #203
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219612448
Stemplaat dit uur *O*
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:57:40 #204
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_219612450
quote:
99s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:55 schreef Nizno het volgende:

[..]
staat er niet in
Juichen!
Feyenoord!!! * Barça
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:57:40 #205
505214 Poppejans1.4
pi_219612451
Mijn moeder had naast de hele collectie CDs van De Kast, ook een cd van Paul de Leeuw.
Ik vond daar nog best lekkere nummers op staan eigenlijk
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:57:43 #206
241798 Felagund
pi_219612452
Hijo De La Luna is wel een leuk kitsch liedje.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:57:54 #207
505214 Poppejans1.4
pi_219612455
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:57 schreef Felagund het volgende:
Hijo De La Luna is wel een leuk kitsch liedje.
Stemplaatgenot
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:57:57 #208
97341 Fred_B
pi_219612456
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:57 schreef Diaan73 het volgende:
Op een paar nummers na een minder uurtje wat eraan komt.
Als je Zeeland wegdenkt toch wel een prima uur?
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:58:27 #209
474031 MTheBassman
pi_219612460
even de ZZ top gifjes alvast klaar zetzetten
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:58:50 #210
402701 BillDauterive
pi_219612465
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:57 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Stemplaat dit uur *O*
Voor mij zelfs twee :)
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 11:58:52 #211
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612466
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:57 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Mijn moeder had naast de hele collectie CDs van De Kast, ook een cd van Paul de Leeuw.
Ik vond daar nog best lekkere nummers op staan eigenlijk
PdL heeft best mooie nummers er tussen zitten.

storm en wind bijvoorbeeld ook...
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:59:04 #212
505214 Poppejans1.4
pi_219612467
@alopio gaat mij niet taggen komende minuten
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:59:14 #213
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612469
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:57 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Als je Zeeland wegdenkt toch wel een prima uur?
Stien en Froukje moet je ook doorstaan.
Zucht, hijg, oehoe, oehoehoe…
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:59:46 #214
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612474
Vandaag komt hier @essnhills *O*
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:00:10 #215
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612477
quote:
4s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:59 schreef peaceman het volgende:
Vandaag komt hier @:essnhills *O*
Jij ouwe satisfyer…
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:00:12 #216
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219612478
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:57 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Als je Zeeland wegdenkt toch wel een prima uur?
Mocht je van de Ik-vorm houden, dan is Zeeland het ergste inderdaad.
All Day I Dream About Stemlijsten
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:00:28 #217
97341 Fred_B
pi_219612480
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:59 schreef MadMaster het volgende:

[..]
Stien en Froukje moet je ook doorstaan.
Zucht, hijg, oehoe, oehoehoe…
Die vind ik ook wel te doen, S10 vooral.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 12:00:39 #218
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612481
quote:
4s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:59 schreef peaceman het volgende:
Vandaag komt hier @:essnhills *O*
heb je wel wat lekkers in huis voor haar?
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:00:50 #219
488964 Gale_Boetticher
pi_219612482
Aah paar goede uurtjes geweest maar de komende is het niet echt zie ik
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:01:13 #220
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612486
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:00 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Die vind ik ook wel te doen, S10 vooral.
de vraag wie je zou doen, hebben we al gehad laatst...
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:01:25 #221
241798 Felagund
pi_219612487
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:58 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Voor mij zelfs twee :)
Hier ook twee zie ik.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:01:29 #222
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612489
quote:
99s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:00 schreef Nizno het volgende:

[..]
heb je wel wat lekkers in huis voor haar?
ik ben er toch?
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 12:02:23 #223
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612495
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:01 schreef peaceman het volgende:

[..]
ik ben er toch?
smooth operator
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:03:08 #224
488964 Gale_Boetticher
pi_219612498
Gordijn dat telkens open gaat begin van het uur wanneer nieuwe lichting bezoekers binnen is lijkt me wel vrij cringe voor de jocks
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:03:32 #225
57068 Bomenverzameling
Can come an end
pi_219612501
1237 Madness Muse :?
1236 Hard Sun Eddie Vedder :?
1235 Hijo De La Luna Mecano O+
1234 Autobahn Kraftwerk :{
1233 Blauwe Ruis BLØF |:(
1232 No Mercy Racoon 8)7
1231 Lust For Life Iggy Pop ^O^
1230 Gimme All Your Lovin' ZZ Top _O_
1229 Niets Tussen Froukje :?
1228 Het Land Van Maas En Waal Boudewijn de Groot :{
1227 The Man Who Sold The World David Bowie O+
1226 Adem Je In S10 :?
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:03:44 #226
505214 Poppejans1.4
pi_219612503
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:03 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Gordijn dat telkens open gaat begin van het uur wanneer nieuwe lichting bezoekers binnen is lijkt me wel vrij cringe voor de jocks
Er zijn toch geen rode lampjes bij ofzo
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:04:14 #227
459857 ok01
pi_219612505
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:01 schreef peaceman het volgende:

[..]
de vraag wie je zou doen, hebben we al gehad laatst...
Heb hem iets te snel gesteld dit jaar
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:04:17 #228
505214 Poppejans1.4
pi_219612506
Die schudden knijpen smeren duwen trekken reclame vind ik meer awkward
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:04:28 #229
459857 ok01
pi_219612507
Fijn uur incoming
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:04:55 #230
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612510
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:04 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Die schudden knijpen smeren duwen trekken reclame vind ik meer awkward
Geschreven door ene M.B.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:04:56 #231
488964 Gale_Boetticher
pi_219612511
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:03 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Er zijn toch geen rode lampjes bij ofzo
Nee maar dan krijg je misschien nog meer het gevoel dat je daar voor het entertainment staat en een show moet weggeven voor de bezoekers
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:05:30 #232
505214 Poppejans1.4
pi_219612514
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:04 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Nee maar dan krijg je misschien nog meer het gevoel dat je daar voor het entertainment staat en een show moet weggeven voor de bezoekers
Ooooh. Op die manier
#vunzigegedachten *schaam
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:05:45 #233
426493 crew  PippenScottie
pi_219612516
Ik ken al die S10, Meau, Pommelien en Froukje liedjes niet.

Mis ik nou echt iets in mijn leven?
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:05:57 #234
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612517
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:05 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Ooooh. Op die manier
#vunzigegedachten *schaam
you naughty girl ~O>
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:03 #235
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612518
Muppet showed.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:11 #236
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612519
gekte!
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:16 #237
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612520
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:05 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ken al die S10, Meau, Pommelien en Froukje liedjes niet.

Mis ik nou echt iets in mijn leven?
Niets Tussen is geweldig.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:17 #238
254895 alopio
pi_219612522
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:21 #239
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219612523
deze had niet gehoeven
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:26 #240
488964 Gale_Boetticher
pi_219612524
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:05 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ken al die S10, Meau, Pommelien en Froukje liedjes niet.

Mis ik nou echt iets in mijn leven?
Neen
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:28 #241
505214 Poppejans1.4
pi_219612526
Vervelend kaDDENgejammer
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:33 #242
46794 Berkery
Fat bastard
pi_219612527
Het origineel van Prince Buster is beter.
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:33 #243
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612528
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:05 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ken al die S10, Meau, Pommelien en Froukje liedjes niet.

Mis ik nou echt iets in mijn leven?
Nee.
Je kan dan alleen hier bij veel songs niet meepraten over de diepte ervan…
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:39 #244
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219612530
Matige Muse
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:40 #245
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612531
Dit is wel de vervelendste Muse in de lijst
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:48 #246
426493 crew  PippenScottie
pi_219612533
Muse genot :)

Hier had ook Muscle Museum mogen staan
My friends all drive horses
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:59 #247
402701 BillDauterive
pi_219612534
Muse *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*

Met hun meest ondergewaardeerde lied in de top 2000.

Stemplaat. Dit lied is zooooooo mooi.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:06:59 #248
241798 Felagund
pi_219612535
Dit is niet het leukste nummer van Muse.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:06 #249
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612538
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is wel de vervelendste Muse in de lijst
Is dan ook de laagste Muse in de lijst :Y
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:08 #250
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612540
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:06 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Vervelend kaDDENgejammer
eens!
Bovendien een van de ergste van mjoes.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:12 #251
459857 ok01
pi_219612541
Heb niet zoveel met dit nummer, maar live is het wel een stuk gaver
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:14 #252
474031 MTheBassman
pi_219612542
Ben wel echt fan van Muse, maar dit soort nummers kan ik gewoon niks mee. Gaat nergens heen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:27 #253
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219612544
Muse O+
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:28 #254
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219612545
Me ma ma ma madness
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:31 #255
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612546
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is wel de vervelendste Muse in de lijst
Mercy staat er dus niet in. Gelukkig maar.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:34 #256
46794 Berkery
Fat bastard
pi_219612547
Dit jaar Muse gezien, Madness een jaar eerder.
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:35 #257
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612548
Als Imagine Dragons gaat rotzooien met autotune vinden we het kut, dus bij Muse is dat niet anders.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:37 #258
488964 Gale_Boetticher
pi_219612549
Dit is geen fijne Mjoes
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:38 #259
402701 BillDauterive
pi_219612550
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:07 schreef ok01 het volgende:
Heb niet zoveel met dit nummer, maar live is het wel een stuk gaver
Echt een hoogtepunt live inderdaad.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:42 #260
241798 Felagund
pi_219612551
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:06 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Vervelend kaDDENgejammer
Katzenjammmer is leuker dan dit nummer.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:45 #261
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219612552
Nieuwe Muse nummer krijgt weer een kerkorgel. Megalomania genot _O_
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:07:51 #262
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612554
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:07 schreef ok01 het volgende:
Heb niet zoveel met dit nummer, maar live is het wel een stuk gaver
Eensch, was live wel geniet0n


Edit this setlist | More Muse setlists
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:08:10 #263
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612556
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:07 schreef Felagund het volgende:

[..]
Katzenjammmer is leuker dan dit nummer.
Eens, helaas doen die het niet meer…
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:08:15 #264
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612557
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:07 schreef Isorden het volgende:

[..]
Eensch, was live wel geniet0n

[ link | afbeelding ]
Edit this setlist | More Muse setlists
Ik denk dat ik hier bij was.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:08:16 #265
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612558
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:07 schreef ok01 het volgende:
Heb niet zoveel met dit nummer, maar live is het wel een stuk gaver
dat is een andere band.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:08:23 #266
254895 alopio
pi_219612559
@Poppejans1.4

MUSE ALARM MUSE ALARM MUSE ALARM

@Poppejans1.4
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:08:43 #267
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612560
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik denk dat ik hier bij was.
(Je) komt zo wel heel dichtbij :7
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:08:54 #268
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612562
Autotune is sowieso KUT
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:03 #269
254895 alopio
pi_219612563
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:06 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Vervelend kaDDENgejammer
MUSE ALARM
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:07 #270
402701 BillDauterive
pi_219612565
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik denk dat ik hier bij was.
Anders ik wel!
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:08 #271
46794 Berkery
Fat bastard
pi_219612566
Madness, madness, they call it madness
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:35 #272
505214 Poppejans1.4
pi_219612568
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:08 schreef alopio het volgende:
@:Poppejans1.4

MUSE ALARM MUSE ALARM MUSE ALARM

@:Poppejans1.4
Kappen
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:36 #273
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219612569


Wel een toffe bas _O_
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:43 #274
254895 alopio
pi_219612571
Wel een mindere Muse, dat wel.

Maar toch @Poppejans1.4

MUSE ALARM
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:45 #275
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612572
En dan gaan we nu met Eddie Vedder.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:46 #276
474031 MTheBassman
pi_219612573
neeeeeeeeeee 3e kerstdag
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:09:53 #277
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612574
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:08 schreef Puzzie het volgende:
Autotune is sowieso KUT
Fahrn, Fahrn, Fahrn, Auf der Autotune…
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:13 #278
241798 Felagund
pi_219612582
Is het bier trouwens gratis in het top 2000 cafe?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:28 #279
474031 MTheBassman
pi_219612583
Eddie's solowerk in de lijst, nee sorry :O
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:30 #280
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612584
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:10 schreef Felagund het volgende:
Is het bier trouwens gratis in het top 2000 cafe?
:N
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:33 #281
254895 alopio
pi_219612585
Hard Sun,

Mooie film ook, soundtrack maakt de film wel
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:35 #282
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612587
Is dit familie van Buddy?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:43 #283
402701 BillDauterive
pi_219612589
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:10 schreef Felagund het volgende:
Is het bier trouwens gratis in het top 2000 cafe?
Tijdens de quiz wel. Maar hoe dat nu zit, weet ik niet.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:46 #284
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612590
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:09 schreef MadMaster het volgende:

[..]
Fahrn, Fahrn, Fahrn, Auf der Autotune…
Kraftwerk is dan wel weer tof O+
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  Redactie Sport zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:48 #285
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219612591
Is Eddie Vedder?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:10:53 #286
46794 Berkery
Fat bastard
pi_219612592
Is Eddie Vedder?
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:11:00 #287
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219612594
Annemieke Godin O+

Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:11:00 #288
97341 Fred_B
pi_219612595
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit familie van Buddy?
ONZ is een deur vedder.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:11:09 #289
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612596
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is Eddie Vedder?
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:10 schreef Berkery het volgende:
Is Eddie Vedder?
Reeds besproken
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:11:16 #290
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219612598
quote:
11s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:10 schreef Puzzie het volgende:

[..]
Kraftwerk is dan wel weer tof O+
Die komen zo voorbij gereden…
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:11:18 #291
241798 Felagund
pi_219612600
We gaan met Eddie Vedder.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:11:33 #292
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612602
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:11 schreef Isorden het volgende:

[..]
[..]
Reeds besproken
nou dan gaan we maar Vedder
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:11:38 #293
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219612603
Zijn broer Dichterbij vind ik beter
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:11:51 #294
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219612607
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:11 schreef MadMaster het volgende:

[..]
Die komen zo voorbij gereden…
I know nog ff wachten hoor |:)
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:12:13 #295
383791 essnhills
pi_219612613
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:17 schreef peaceman het volgende:

[..]
en @:essnhills
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:17 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
@:essnhills komt morgen pas beloofde ze
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:18 schreef peaceman het volgende:

[..]
Ja, @:essnhills komt meestal pas dag 3
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:18 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ja, eerste 2 dagen is @:essnhills te druk met familie :Y
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:19 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Dan staat @:essnhills meestal wel binnen een dag in de top 10 van de postlijst
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:19 schreef PippenScottie het volgende:
Het zou leuk zijn als @:essnhills hier komt buurten inderdaad
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:19 schreef peaceman het volgende:

[..]
@:essnhills heeft haar energie dan gespaard voor de dagen dat ze wel bij ons is
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:20 schreef PippenScottie het volgende:
Ik drop deze weer eens even. Iedereen is welkom op de meet. @:essnhills ook

MUZ / Top 2000 meet 2025/2026
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 00:55 schreef Koen66 het volgende:
is @:essnhills al bovengronds?
quote:
4s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:59 schreef peaceman het volgende:
Vandaag komt hier @:essnhills *O*
Ja hoi
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:12:21 #296
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612616
De zon is helemaal niet hard. Leugens!
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:12:31 #297
488964 Gale_Boetticher
pi_219612617
Liever Texas Sun
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:12:52 #298
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219612618
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:12 schreef essnhills het volgende:

[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Ja hoi
Ze IS er! *O* *O* *O* *O* *O*
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:12:56 #299
383791 essnhills
pi_219612619
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:12 schreef peaceman het volgende:
De zon is helemaal niet hard. Leugens!
Je bent zelf niet hard!
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:13:04 #300
451264 Isorden
Est. 1990
pi_219612620
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:12 schreef essnhills het volgende:

[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Ja hoi
:W
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 27 december 2025 @ 12:13:14 #301
383791 essnhills
pi_219612621
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 12:12 schreef peaceman het volgende:

[..]
Ze IS er! *O* *O* *O* *O* *O*
Ik ben geland *G*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')