abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 25 december 2025 @ 00:08:17 #1
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582465

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.



Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.



Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik




Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken



Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen



Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook



Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.



De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000



Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.




Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582466
Waar komt deze opeens vandaan na 15 jaar vraag je je dan af.
pi_219582467
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 00:08:31 #4
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_219582468
  donderdag 25 december 2025 @ 00:08:34 #5
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582470
Hoorden jullie ook die audioerror net in Telephone?
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582472
Lady Gaga O+
(she/her)
  donderdag 25 december 2025 @ 00:08:43 #7
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_219582473
quote:
2s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:06 schreef Diaan73 het volgende:
Hallo! :W Ik ben er ook weer bij.
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wel leuk om deze er eens bij te hebben, mag wel weer weg volgend jaar
Hard, maar eerlijk.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  donderdag 25 december 2025 @ 00:08:43 #8
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582474
tja oke... dit had niet perse gehoeven
pi_219582475
lekker deze *O* *O* *O*

Ik had laatst een gedeelte van haar nieuwe album (Mayhem)? geluisterd. Klinkt ook dikke prima tot nu toe.

edit: Beyonce had niet zo gehoeven.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  donderdag 25 december 2025 @ 00:08:47 #10
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582477
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef ShinyStar het volgende:
Waar komt deze opeens vandaan na 15 jaar vraag je je dan af.
Vrouwen die de nacht opeisen ofzo, gok ik.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582478
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:05 schreef Stoorzendert het volgende:
Ik vind de geluidskwaliteit overigens wel een beetje ondermaats. Zowel op de internetstream als via de decoder -O- Is er een betere stream?
Het is ook op NPO3.
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
pi_219582479
Dit had ik liever niet gekend en ben ik waarschijnlijk morgen alweer vergeten
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:08:51 #13
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219582480
Aardig maar waarom top 2000?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_219582481
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef ShinyStar het volgende:
Waar komt deze opeens vandaan na 15 jaar vraag je je dan af.
Stond ook in de Extra 500. Dus zo vreemd is het ook weer niet. En Gaga had natuurlijk nieuw werk
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582482
Oprecht het doet me goed om alle bekende namen weer voorbij te zien komen hier O+
I am not lost, it's just I've no idea where I am
pi_219582483
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef ArnieAlberts het volgende:
Hoorden jullie ook die audioerror net in Telephone?
Heel dit nummer is een audio error
pi_219582484
Tempo zit erin
Het beste adres voor al uw primeurs!
  ESF Reporter donderdag 25 december 2025 @ 00:09:03 #18
87554 Cee
Welluk?
pi_219582485
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:07 schreef Isorden het volgende: Heb me voorgenomen niet te gaan slapen voor mn 1e #Stemplaatgenot langs komt. En dat is vlak voor 2 uur... Dus we gaan nog even doorrrrrrr
Ik vind het best teleurstellend dat ik dit jaar geen mail heb gekregen met een overzicht van wanneer m’n stemplaten voorbijkomen. :{
  donderdag 25 december 2025 @ 00:09:06 #19
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219582486
Deze erin en Alejandro niet :') !!!!!!
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_219582487
Hier had ook .... kunnen staan
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:09:15 #21
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582488
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef Perrin het volgende:
Aardig maar waarom top 2000?
mja dat vraag ik me van honderden nummers af
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582489
Kan iemand Radio 2 ff bellen dat ze deze mogen skippen?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219582490
I SHOULD’VE LEFT MY PHONE AT HOME CUZ THIS IS A DISASTER
(she/her)
pi_219582492
Die Tarantino clip was wel top trouwens
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 00:09:35 #25
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582493
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef Isorden het volgende:
Kan iemand Radio 2 ff bellen dat ze deze mogen skippen?
beetje laat he?
  donderdag 25 december 2025 @ 00:09:36 #26
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582494
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef alopio het volgende:

[..]
Heel dit nummer is een audio error
Hahaha dat is 2-0, zo lekker hoe ik 'm voorzet en jij hem inkopt. Wordt een leuk jaartje zo :D
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:09:37 #27
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_219582495
quote:
2s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Het is ook op NPO3.
Die equalizer daar is ook geen feest.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:09:43 #28
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582496
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef ShinyStar het volgende:
Waar komt deze opeens vandaan na 15 jaar vraag je je dan af.
Waarschijnlijk doordat Lady Gaga in november in Nederland optrad. Maar alsnog wel opvallend.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:09:49 #29
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582497
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef Isorden het volgende:
Kan iemand Radio 2 ff bellen dat ze deze mogen skippen?
Bel al jaren, maar Jeroen zit er nog steeds.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582498
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef Isorden het volgende:
Kan iemand Radio 2 ff bellen dat ze deze mogen skippen?
Ik zit NU aan de telefoon
  donderdag 25 december 2025 @ 00:09:55 #31
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582500
rum, de oplossing voor alles
Same shit, different day
SC hopper present
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:02 #32
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582501
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef LekkerWeertje het volgende:

[..]
Die equalizer daar is ook geen feest.
Erg vlak geluid ja.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
pi_219582502
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef Cee het volgende:

[..]
Ik vind het best teleurstellend dat ik dit jaar geen mail heb gekregen met een overzicht van wanneer m’n stemplaten voorbijkomen. :{
Heb sowieso zelf mn stemlijstje weer even op volgorde gezet....

Toen kwam ik er wel weer achter dat dat nummer schandalig laag staat.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219582503
Kan ik dus serieus dit jaar geen alert op mijn telefoon aanzetten als een bepaald nummer komt? Dat vind ik wel echt jammer
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:08 #35
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219582504
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:08 #36
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582505
Minder webcams volgens mij dit jaar, he? Goddank.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582506
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef alopio het volgende:

[..]
Ik zit NU aan de telefoon
Gen Alfa gespot.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219582507
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Hahaha dat is 2-0, zo lekker hoe ik 'm voorzet en jij hem inkopt. Wordt een leuk jaartje zo :D
Jaartje ervaring erbij he, krijg je dit
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:24 #39
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219582508
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef Strani het volgende:

[..]
[..]
Hard, maar eerlijk.
:o :'(
Make love, not war ☮
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:29 #40
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582509
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die Tarantino clip was wel top trouwens
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219582510
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef Koen66 het volgende:
rum, de oplossing voor alles
Ik heb net een HJ Weizen open getrokken. Vanmiddag trek ik een fles Hugo open :@ :@
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_219582511
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef ArnieAlberts het volgende:
Minder webcams volgens mij dit jaar, he? Goddank.
Gewoon 2 toch?
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:40 #43
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582512
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef LekkerWeertje het volgende:

[..]
Die equalizer daar is ook geen feest.
Exact wat ik zeg. Is iets van de afgelopen jaren. Kwam laatst iets uit de nineties tegen, die geluidskwaliteit/mix was GE-WEL-DIG als je dit tegenwoordig gewend bent.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582513
quote:
2s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:08 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Het is ook op NPO3.
Ahh, bezuinigingen ;)
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:10:43 #45
426493 crew  PippenScottie
pi_219582514
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef Cee het volgende:

[..]
Ik vind het best teleurstellend dat ik dit jaar geen mail heb gekregen met een overzicht van wanneer m’n stemplaten voorbijkomen. :{
Ik ben teleurgesteld dat jij je lijstje niet met ons hebt gedeeld

(als samensteller van de fok 2000 weet ik dat, ik ben geen enge stalker. Al zie ik je naam in chocolademelkpakken)
My friends all drive horses
pi_219582515
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Gen Alfa gespot.
De brief komt te laat door PostNL
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:47 #47
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582516
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef ArnieAlberts het volgende:
Minder webcams volgens mij dit jaar, he? Goddank.
ja waar zijn die thuis figuren
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582517
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef ArnieAlberts het volgende:
Minder webcams volgens mij dit jaar, he? Goddank.
Ok zoomer
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:54 #49
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582518
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef ArnieAlberts het volgende:
Minder webcams volgens mij dit jaar, he? Goddank.
Dat zal later nog wel meer worden.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:10:59 #50
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582519
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef Koen66 het volgende:

[..]
ja waar zijn die thuis figuren
Thuis, denk ik.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582520
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef Isorden het volgende:

[..]
Heb sowieso zelf mn stemlijstje weer even op volgorde gezet....

Toen kwam ik er wel weer achter dat dat nummer schandalig laag staat.
Ik doe het altijd zelf, vind dat wel leuk of zo.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219582521
Nou heb ik gewoon een gruwelijke hekel aan Beyoncé.

Dus alles waar ze ook maar aan kleeft vind ik ruk.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:13 #53
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582522
van wie is dit een stukje?
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:14 #54
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582523
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ok zoomer
Mexicanoomer _O_
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582524
Hannah is wel O+ maar niet in dit nummer
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:16 #56
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582525
ok
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582526
Ah deze vind ik stiekem wel leuk O+
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582527
Kwaliteit neemt heel snel af
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:27 #59
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582528
O+

Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:36 #60
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582529
Ah, wel deze! Stiekem wel leuk. Prima plekje hier :D
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582530
Doet Hannah Mae?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:38 #62
182182 spapaars
Ver onder het NAP
pi_219582531
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:09 schreef Fylax het volgende:
I SHOULD’VE LEFT MY PHONE AT HOME CUZ THIS IS A DISASTER
Nog steeds bezig met verrtalen.
pi_219582532
Zal nog veel NL talig terreur volgen de komende week
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:42 #64
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582533
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ah deze vind ik stiekem wel leuk O+
Goldband & Maan?
pi_219582534
Dat nieuwe liedje van Metejoor met Flemming is leuk, dit niet :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_219582535
Nee dit hoeft ook niet
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:54 #67
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582536


HET KAN NIET ZO DOORGAAN -O- -O-
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 00:11:54 #68
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219582537
Stem van Hannah O+
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_219582538
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Exact wat ik zeg. Is iets van de afgelopen jaren. Kwam laatst iets uit de nineties tegen, die geluidskwaliteit/mix was GE-WEL-DIG als je dit tegenwoordig gewend bent.
Vermoed dat het te maken heeft dat mensen op steeds matigere speakers luisteren, waardoor een vlakkere mix voor hun 'beter' klinkt.
Maar ja, als je dan goede apparatuur hebt (en dat hoeft echt niet al te duur te zijn) dan valt het wel op ja :{
I am not lost, it's just I've no idea where I am
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:11:58 #70
426493 crew  PippenScottie
pi_219582539
Er zit een duidelijk dalende lijn in dit jaar
My friends all drive horses
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:01 #71
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_219582540
Dit valt mij dan weer niet Mae
pi_219582541
Michael, wat is dit?

Oh ja, heb deze weleens gehoord. De autotune is een enorme afknapper (of wat dat effect ook is)
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219582542
Zijn dit Suzan en Freek?
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:04 #74
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_219582543
guilty pleasure
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_219582544
Metejoor vroeg even of Hannah Mae doet
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582545
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:11 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Zal nog veel te veel NL talig terreur volgen de komende week
FTFY
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:12 #77
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582546
wat wil je van mij :'(
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:15 #78
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_219582547
Vreselijk dit :{
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:20 #79
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582548
Doet bij Metejoor Hannah Mae?
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
pi_219582549
Liever Anna Mae (Bullock)
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219582550
Dit is echt zo'n nietszeggend niemendalletje.
pi_219582551
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:11 schreef Gretzl het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
HET KAN NIET ZO DOORGAAN -O- -O-
Ja stop dan ook gewoon
pi_219582552
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zijn dit Suzan en Freek?
Ik dacht dit oprecht eerst aan het begin _O-
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219582553
Dit is sowieso beter dan alle bagger van SeF.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:29 #85
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582554
Soms denk ik laatmaar.

Skip! Hij was even leuk, tweede coupletje vind ik teveel.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582556
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zijn dit Suzan en Freek?
Al deze meuk klinkt zo he? :D
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_219582557
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zijn dit Suzan en Freek?
Jaap en Pommelien. Douwe en MEAU. Lady A. Maar ik heb er vaak een zwak voor.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582558
Rode Draad van Hannah vind ik dan wel weer een goed liedje
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_219582559
Net niet genoeg gezakt
pi_219582560
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef Isorden het volgende:
Dit is sowieso beter dan alle bagger van SeF.
De Leven is wel een prima nummer
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:47 #91
182182 spapaars
Ver onder het NAP
pi_219582561
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:11 schreef PippenScottie het volgende:
Er zit een duidelijk dalende lijn in dit jaar
Tuurlijk.
Ze zijn gvd net begonnen,
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:56 #92
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_219582562
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Al deze meuk klinkt zo he? :D
zelfde producer?
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:12:57 #93
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582563
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Jaap en Pommelien. Douwe en MEAU. Lady A. Maar ik heb er vaak een zwak voor.
daar is professionele hulp voor
  donderdag 25 december 2025 @ 00:13:01 #94
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582564
Want zelfs die kus die voelt verplicht -O- -O-
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 00:13:04 #95
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219582565
Ah de afwerkplek is er ook weer in het café
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_219582567
Is dit slechter dan suus en fregle
  donderdag 25 december 2025 @ 00:13:19 #97
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582568
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:11 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Vermoed dat het te maken heeft dat mensen op steeds matigere speakers luisteren, waardoor een vlakkere mix voor hun 'beter' klinkt.
Maar ja, als je dan goede apparatuur hebt (en dat hoeft echt niet al te duur te zijn) dan valt het wel op ja :{
Exact dit, moet het wel zijn. Is ook de reden dat veel Nederlandse liveprogramma's waar iemand kwam optreden ECHT ALTIJD kut klonk. Want ja, 'het moet op goede boxen net zo goed klinken als op slechte boxen'. Oftewel, overal even kut.

Bagger.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582569
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef jcdragon het volgende:

[..]
zelfde producer?
Ja geen idee, vast
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_219582570
Wat is eigenlijk de grootste zakker van dit jaar??
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_219582572
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Jaap en Pommelien. Douwe en MEAU. Lady A. Maar ik heb er vaak een zwak voor.
Ik vind deze ook leuk :o
pi_219582573
is dit ook een krabman
  donderdag 25 december 2025 @ 00:13:41 #102
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_219582574
Jeetje, krijgen we nu zelfs al TEMU-versies van Suzan & Freek?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  donderdag 25 december 2025 @ 00:13:43 #103
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582575
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
De Leven is wel een prima nummer
oeps en Voor Alles Bang ´ker ook van het laatste album :D
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:13:45 #104
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219582576
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:12 schreef peaceman het volgende:

[..]
daar is professionele hulp voor
Voor slechte smaak? Dan is half Nederland hulpbehoevend
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582577
tja, ik vind dit veel te geproduceerd of zo.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  donderdag 25 december 2025 @ 00:13:46 #106
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582578
Bridge is kut.

Refreintje en 1 coupletje was voor mij echt voldoende. Nu vind ik het Suzan en Freek van de Aldi.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:13:49 #107
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219582579
quote:
88s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Bomenverzameling het volgende:
Wat is eigenlijk de grootste zakker van dit jaar??
Chris Rea. De grond in.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:00 #108
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582580
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Voor slechte smaak? Dan is half Nederland hulpbehoevend
dat is ook zo
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:01 #109
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582581
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Szura het volgende:

[..]
Chris Rea. De grond in.
:D_____!
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:14:03 #110
426493 crew  PippenScottie
pi_219582582
Nu iedereen nog wakker is plug ik deze even. En dat ga ik nog wel een paar keer doen komende week:

PippenScottie in MUZ / Top 2000 meet 2025/2026
My friends all drive horses
pi_219582583
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Strani het volgende:
Jeetje, krijgen we nu zelfs al TEMU-versies van Suzan & Freek?
Suzan & Freek zijn zelf al Temu kwaliteit....
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_219582584
quote:
88s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Bomenverzameling het volgende:
Wat is eigenlijk de grootste zakker van dit jaar??
Def Rhymz
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:12 #113
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582585
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Szura het volgende:

[..]
Chris Rea. De grond in.
_O-
pi_219582586
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Exact dit, moet het wel zijn. Is ook de reden dat veel Nederlandse liveprogramma's waar iemand kwam optreden ECHT ALTIJD kut klonk. Want ja, 'het moet op goede boxen net zo goed klinken als op slechte boxen'. Oftewel, overal even kut.

Bagger.
Ik had bijna de neiging om de schuld op al die schijt soundbars af te schuiven, maar toch maar niet gedaan _O-
I am not lost, it's just I've no idea where I am
pi_219582587
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Szura het volgende:

[..]
Chris Rea. De grond in.
_O-
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_219582588
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Szura het volgende:

[..]
Chris Rea. De grond in.
_O-

On the road to hell?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219582589
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Szura het volgende:

[..]
Chris Rea. De grond in.
Laatste ritje toch?
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:26 #118
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582590
ik ken dit nummer wel. Ben ik af nu?
Same shit, different day
SC hopper present
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:31 #119
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_219582591
quote:
88s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:14 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
Suzan & Freek zijn zelf al Temu kwaliteit....
Kan je nagaan.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:32 #120
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582592
Oh damn kutbonus. Hannah Mae en dan nog een Jeroen-talkie.

Godsamme.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:32 #121
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219582593
Een zachte G hebben moet in het zorgpakket opgenomen worden.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
pi_219582594
Gelukkig staat Ennio nog een heel stuk hoger
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219582595
quote:
88s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef Bomenverzameling het volgende:
Wat is eigenlijk de grootste zakker van dit jaar??
Queen - It's A Beautiful Day
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:46 #124
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582596
IK WIL JE NOG NIET LAAAATEN GAAN
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:50 #125
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582597
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:14 schreef alopio het volgende:

[..]
Def Rhymz
;(
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:54 #126
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582598
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:13 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Exact dit, moet het wel zijn. Is ook de reden dat veel Nederlandse liveprogramma's waar iemand kwam optreden ECHT ALTIJD kut klonk. Want ja, 'het moet op goede boxen net zo goed klinken als op slechte boxen'. Oftewel, overal even kut.

Bagger.
Het is ook wel iets typisch Nederlands. Sportwedstrijden en muziekfestivals klinken bij buitenlandse zenders ook beter, omdat ze hier toch maar graag het commentaar willen laten horen.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:14:54 #127
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219582599
Godver ik zie een pan staan op die stoel
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:14:54 #128
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219582600
Is dit nu al de eerste stijger?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582602
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219582603
Oeh, openingstrack van een van mijn favoriete live albums ever dit!

Alchemy Live _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:15:04 #131
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_219582604
Dire Straits O+
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  donderdag 25 december 2025 @ 00:15:13 #132
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_219582605
Knap om 1 plek te zakken in deze contreien _O-
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:15:14 #133
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582607
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:14 schreef SonicVolcano het volgende:
Een zachte G hebben moet in het zorgpakket opgenomen worden.
Uitzetten naar Belgie is ook een optie
pi_219582608
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit nu al de eerste stijger?
1 plek gezakt haha
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:15:20 #136
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582610
quote:
Ik dacht, we hebben nu al de eerste :D _O-
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:15:25 #137
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_219582612
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:14 schreef SonicVolcano het volgende:
Een zachte G hebben moet in het zorgpakket opgenomen worden.
Nou, nou nou.
pi_219582613
Lekker gitaartje weer Mark _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  donderdag 25 december 2025 @ 00:15:32 #139
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219582614
Nogal een contrast met die liftmuziek van net.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_219582615
Wooo we zijn weer begonnen! Hallo allemaal :W
pi_219582616
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:14 schreef alopio het volgende:

[..]
Def Rhymz
Ik heb 1 jaar bij de zangeres van Doekoe in de klas gezeten...
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:15:35 #142
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582617
zakkers in deze regio
Same shit, different day
SC hopper present
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:15:40 #143
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219582618
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:15 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
1 plek gezakt haha
Oh jammer, wist wel dat ie ook in uur 1 zat vorig jaar
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582619
Die playback ruimte mag wat mij betreft wel weg.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:15:42 #145
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_219582620
Dire StraitsGENOT
pi_219582621
Is Mark Knopfler?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219582622
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit nu al de eerste stijger?
Je hebt Pornhub aangezet?
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_219582623
quote:
Me zoontje :')
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219582624
Ja dit is weer prima
pi_219582625
Mark Knoflookgod _O_
I am not lost, it's just I've no idea where I am
  donderdag 25 december 2025 @ 00:16:05 #151
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_219582626
Goedenavond allen! Weer een nieuwe jaargang.🥳
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:16:09 #152
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219582627
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:15 schreef Perrin het volgende:
Nogal een contrast met die liftmuziek van net.
Ja, dit is matigere liftmuziek
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:16:11 #153
426493 crew  PippenScottie
pi_219582628
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:15 schreef Shii het volgende:
Die playback ruimte mag wat mij betreft wel weg.
@Gretzl
My friends all drive horses
pi_219582629
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:15 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Me zoontje :')
Die mensen zijn ook walgelijk ja
  donderdag 25 december 2025 @ 00:16:26 #155
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_219582630
Deze klinkt dan wel weer prima op NPO3.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:16:28 #156
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219582631
En alles zonder plectrum. Blijf het knap vinden.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
pi_219582632
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:15 schreef Isorden het volgende:
Is Mark Knopfler?
Ja, dit voelt vertrouwd.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  donderdag 25 december 2025 @ 00:16:34 #158
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219582633
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:16 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja, dit is matigere liftmuziek
Ketter.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 25 december 2025 @ 00:16:34 #159
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582634
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:15 schreef Shii het volgende:
Die playback ruimte mag wat mij betreft wel weg.
Maar wat moeten al die om aandacht verlegen mensen dan doen he ;(
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
pi_219582635
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219582636
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:16 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Ja, dit voelt vertrouwd.
Ik ben hier slechts om het volk te dienen. :D
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:17:05 #162
426493 crew  PippenScottie
pi_219582637
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:16 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja, dit is matigere liftmuziek
Dan kan je beter Otis Redding hebben
My friends all drive horses
  donderdag 25 december 2025 @ 00:17:09 #163
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582638
quote:
8s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:16 schreef Redefine het volgende:

[..]
Maar wat moeten al die om aandacht verlegen mensen dan doen he ;(
alle ellende hoort er toch bij :@
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582640
Zou niet weten hoe ik hier op zou moeten meebewegen in het café
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219582641
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:16 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ik ben hier slechts om het volk te dienen. :D
Het wordt gewaardeerd :7
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  donderdag 25 december 2025 @ 00:17:17 #166
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582643
quote:
De combi met Tragedy was vooral een mooie.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
pi_219582644
Toch is de live versie van Alchemy een stuk boeiender.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219582645
quote:
Dat is ook dus echt een tragedie
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:17:22 #169
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_219582646
quote:
Toewijding
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:17:29 #170
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219582647
quote:
Iedereen opgesloten in de kelder, papa kan luisteren.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_219582648
Gaat weer snel, bijna voorbij alweer
Wanneer weer stemweek
  donderdag 25 december 2025 @ 00:17:37 #172
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582649
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:17 schreef Koen66 het volgende:

[..]
alle ellende hoort er toch bij :@
Op de een of andere manier wel ja.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  Moderator / Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:17:39 #173
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219582650
Lekker dit hoor _O_
  donderdag 25 december 2025 @ 00:17:42 #174
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582651
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ah deze vind ik stiekem wel leuk O+

Hannah O+
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219582652
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:17 schreef Perrin het volgende:

[..]
Iedereen opgesloten in de kelder, papa kan luisteren.
Ik snap papa wel
pi_219582653
Dit blijft voor mij slaapmuziek
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:18:15 #177
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582655
Dat café is net zo dood als Tonny Eyk.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582656
Qua tijdstip is dit wel lekkere chillmuziek hoor _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  donderdag 25 december 2025 @ 00:18:26 #179
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219582657
quote:
:D
Make love, not war ☮
  ESF Reporter donderdag 25 december 2025 @ 00:18:30 #180
87554 Cee
Welluk?
pi_219582658
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:10 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Ik ben teleurgesteld dat jij je lijstje niet met ons hebt gedeeld

(als samensteller van de fok 2000 weet ik dat, ik ben geen enge stalker. Al zie ik je naam in chocolademelkpakken)
Als er een makkelijke manier was om de lijst hier te copy-pasten zou ik het doen maar ik ben te lui om 35 titels te typen. Maar het gaat van Yves Berendse naar Chop Suey. oO<
  donderdag 25 december 2025 @ 00:18:37 #181
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_219582659
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef ArnieAlberts het volgende:
Dat café is net zo dood als Tonny Eyk.
Er kan nog van álles gebeuren.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  donderdag 25 december 2025 @ 00:18:37 #182
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219582660
quote:
88s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:17 schreef Bomenverzameling het volgende:
Dit blijft voor mij slaapmuziek
Zondagmiddag op de bank, regen tikt tegen het raam.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 25 december 2025 @ 00:18:40 #183
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219582661
quote:
88s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:17 schreef Bomenverzameling het volgende:
Dit blijft voor mij slaapmuziek
Why Worry vooral. Dat is toch wel de kutste plaat van DS.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
pi_219582663
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef ArnieAlberts het volgende:
Dat café is net zo dood als Tonny Eyk.
Tis uitverkocht dus ze zn iig Met Zn Allen
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:19:04 #185
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582664
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef SonicVolcano het volgende:

[..]
Why Worry vooral. Dat is toch wel de kutste plaat van DS.
eens
pi_219582665
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef SonicVolcano het volgende:

[..]
Why Worry vooral. Dat is toch wel de kutste plaat van DS.
Twisting By The Pool wel de allerkutste imo
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 00:19:18 #187
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582666
Jaahaa leuk, ik ben dat kut-auto'tje nu al beu.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582667
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef MTheBassman het volgende:
Qua tijdstip is dit wel lekkere chillmuziek hoor _O_
Precies, zeker lekker relaxt achterover met een jointje :9
I am not lost, it's just I've no idea where I am
  donderdag 25 december 2025 @ 00:19:22 #189
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_219582668
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef Cee het volgende:

[..]
Als er een makkelijke manier was om de lijst hier te copy-pasten zou ik het doen maar ik ben te lui om 35 titels te typen. Maar het gaat van Yves Berendse naar Chop Suey. oO<
screenshot maken
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_219582669
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef Cee het volgende:

[..]
Als er een makkelijke manier was om de lijst hier te copy-pasten zou ik het doen maar ik ben te lui om 35 titels te typen. Maar het gaat van Yves Berendse naar Chop Suey. oO<
Je lijstje in chatgpt gooien en vragen of die er een overzichtelijk lijstje voor een forum van wilt maken
pi_219582670
Zit er iemand op mobiel? Dat lijkt me met die pop-up-advertenties terror
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219582671
Ik vind sommige nummers van DS best prima (Heavy Fuel, Sultans of Swing), maar hier heb ik echt helemaal niks mee.
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_219582673
quote:
Hoi Gerrie
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  donderdag 25 december 2025 @ 00:19:39 #194
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582674
kaas en rum
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582676
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef SonicVolcano het volgende:

[..]
Why Worry vooral. Dat is toch wel de kutste plaat van DS.
En dan nog zijn er zat artiesten die alleen maar muziek maken die vele malen kutter is dan Why Worry. (al vind ik dat zelf wel een fijne plaat trouwens)
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219582677
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef ArnieAlberts het volgende:
Jaahaa leuk, ik ben dat kut-auto'tje nu al beu.
Ik ben auto tune al jaren beu
pi_219582678
Deco HYPE
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219582679
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zit er iemand op mobiel? Dat lijkt me met die pop-up-advertenties terror
Ja en het is inderdaad bijna niet te doen
pi_219582681
Deze vind ik wel leuk :@
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_219582682
Ik heb dus heel lang gedacht dat dit een liedje van Davina Michelle was _O-
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:04 #201
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582683
Mijn god, dit is wel echt een zzz-uurtje om te beginnen zo.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582685
Misschien een onpopulaire mening hier, maar: Ik vind dit best leuk
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219582686
Sia
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:20:14 #204
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219582687
Lekker lelijk articuleren met Sia. Verder wel fraai dit, maar tis geen Breathe Me
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:20:16 #205
426493 crew  PippenScottie
pi_219582688
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef Cee het volgende:

[..]
Als er een makkelijke manier was om de lijst hier te copy-pasten zou ik het doen maar ik ben te lui om 35 titels te typen. Maar het gaat van Yves Berendse naar Chop Suey. oO<
Als ik terug kon in de tijd, wadabada yada wada make up
My friends all drive horses
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:16 #206
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582689
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef alopio het volgende:

[..]
Ik ben auto tune al jaren beu
Matig.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:16 #207
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582690
ik denk dat ik haar Sia
pi_219582691
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zit er iemand op mobiel? Dat lijkt me met die pop-up-advertenties terror
Heb een abbo genomen
Toch ingetrapt, wel genot nu
pi_219582692
Dit vind ik ook wel een leuk kerstnummer van de laatste jaren
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:20 #210
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582693
Sia O+
Same shit, different day
SC hopper present
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:23 #211
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219582694
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef Melleyn het volgende:

[..]
Ja en het is inderdaad bijna niet te doen
Met Brave surfen, geen last van
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:25 #212
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219582696
Mooiste staat er niet in (It Never Rains).

Love Over Gold album _O_
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:28 #213
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_219582698
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef MTheBassman het volgende:
Misschien een onpopulaire mening hier, maar: Ik vind dit best leuk
Ik ook wel :Y
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  Moderator / Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:20:33 #214
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219582699
Dit zijn wij over 5 minuten ook weer vergeten.
pi_219582700
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zit er iemand op mobiel? Dat lijkt me met die pop-up-advertenties terror
Nee, gewoon de standaard dubbele monitor setup.

Hoe moet ik anders m'n plaatjes en gifjes in rap tempo posten? :+ :+ :+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:38 #216
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582701
SIAAAAAAAA GODIN

EIN-DE-LIJK!!!
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219582702
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb dus heel lang gedacht dat dit een liedje van Davina Michelle was _O-
Davina is veel ruiger. Dit is met meer souplesse
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_219582703
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:18 schreef SonicVolcano het volgende:

[..]
Why Worry vooral. Dat is toch wel de kutste plaat van DS.
Is dit een slecht moment om te zeggen dat ik daar op heb gestemd? :D
pi_219582705
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Matig.
Dat is het wel ja
pi_219582706
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef Evenstar het volgende:
Dit zijn wij over 5 minuten ook weer vergeten.
Moet je Skyradio eens aanzetten
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:20:51 #221
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582707
Sia, wat zal ik hier eens van zeggen. Het is overbrugbaar. Dit nummer is altijd zo'n net niet-christmassong.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582708
Ik mocht dit jaar ook namens mijn pa stemmen. O+
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:20:55 #223
426493 crew  PippenScottie
pi_219582709
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zit er iemand op mobiel? Dat lijkt me met die pop-up-advertenties terror
Brave browser :Y
My friends all drive horses
  Moderator / Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:21:01 #224
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219582711
Hier had ook nog steeds Summertime kunnen staan bijv
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:03 #225
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582712
quote:
88s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik mocht dit jaar ook namens mijn pa stemmen. O+
nice
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582713
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Deco HYPE
Die is er helaas niet, maar ik zal het aan hem doorgeven ;)
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:14 #227
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582715
mijn pa stemt niet meer zo best
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582716
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef alopio het volgende:

[..]
Heb een abbo genomen
Toch ingetrapt, wel genot nu
Ja, die ene maand per jaar een paar euro richting Fok kan ik wel hebben :P
I am not lost, it's just I've no idea where I am
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:20 #229
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582717
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef Melleyn het volgende:

[..]
Is dit een slecht moment om te zeggen dat ik daar op heb gestemd? :D
iedereen heeft het recht op zijn/haar/het slechte smaak
pi_219582718
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef Evenstar het volgende:
Dit zijn wij over 5 minuten ook weer vergeten.
Dan pas
  Moderator / Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:21:28 #231
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219582719
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Moet je Skyradio eens aanzetten
Dan vraag je er ook om ....
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:31 #232
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_219582720
Als Mariah Carey ooit wordt gecancelt omdat ze op de verkeerde lijst staat of zo, zal Sia next in line zijn voor miljoenen aan royalties tijdens de kerstperiode.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_219582721
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Koen66 het volgende:
mijn pa stemt niet meer zo best
De mijne ook niet :N
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:35 #234
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582722

Deze kerstplaat veegt de vloer aan met vrijwel alle kerstdeuntjes die in ᵈᵉ ˡⁱʲˢᵗ ᵈᵉʳ ˡⁱʲˢᵗᵉⁿ staan (River van Joni ontbreekt helaas)
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  ESF Reporter donderdag 25 december 2025 @ 00:21:38 #235
87554 Cee
Welluk?
pi_219582723
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef jcdragon het volgende:

[..]
screenshot maken
Je overschat mijn kundigheid in het posten van afbeeldingen hier. Ik kan veel, maar dat gaat altijd mis.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:40 #236
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582724
Houdt iemand dit jaar die berichtjes in de gaten? Hopen op een nieuwe 'wat is het toch een kanker' of 'Groetjes uit Ruinerwold, wij houden de deur dicht' ofzo.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:45 #237
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582727
Ik zal nooit een groot Sia fan worden. Al helemaal niet door dit soort nummers.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:21:46 #238
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219582728
Het is wel authentiek Sia, zoals ook in haar beginjaren. Da’s op zich wel een plus
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582729
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Ja, die ene maand per jaar een paar euro richting Fok kan ik wel hebben :P
Precies dit ja 4 euro scheelt een hoop frustratie
pi_219582730
quote:
88s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik mocht dit jaar ook namens mijn pa stemmen. O+
Ik namens mijn niet bestaande hond :7
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:56 #241
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582731
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
De mijne ook niet :N
2019 al gestopt met ademhalen
Same shit, different day
SC hopper present
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:56 #242
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219582732
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:20 schreef Melleyn het volgende:

[..]
Is dit een slecht moment om te zeggen dat ik daar op heb gestemd? :D
Het is je vergeven :)
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
pi_219582733
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Koen66 het volgende:

[..]
nice
Ik had eigenlijk al die metalnummers namens hem moeten doen, maar ik heb netjes een beetje aan hem gedacht en ook Elvis en CCR gekozen
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:21:58 #244
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582735
de nummers worden lager, de hits worden groter *O*
  donderdag 25 december 2025 @ 00:22:04 #245
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582736
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het is wel authentiek Sia, zoals ook in haar beginjaren. Da’s op zich wel een plus
Caro Emerald-vibes.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:22:04 #246
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219582737
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Koen66 het volgende:
mijn pa stemt niet meer zo best
PVV?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_219582738
ik ben dit al vergeten terwijl ik er naar luister
pi_219582739
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Gretzl het volgende:
[ afbeelding ]
Deze kerstplaat veegt de vloer aan met vrijwel alle kerstdeuntjes die in ᵈᵉ ˡⁱʲˢᵗ ᵈᵉʳ ˡⁱʲˢᵗᵉⁿ staan (River van Joni ontbreekt helaas)
Met de clip is ie helemaal leuk toch?
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_219582741
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Gretzl het volgende:
[ afbeelding ]
Deze kerstplaat veegt de vloer aan met vrijwel alle kerstdeuntjes die in ᵈᵉ ˡⁱʲˢᵗ ᵈᵉʳ ˡⁱʲˢᵗᵉⁿ staan (River van Joni ontbreekt helaas)
Die heb ik niet eens in de Snob gehoord nog. Hoop niet dat ie daar is uitgevallen
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219582742
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Koen66 het volgende:

[..]
2019 al gestopt met ademhalen
2023
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_219582743
Nee sorry, hier heb ik vrij weinig mee. :{
pi_219582745
Ook weer present! :W
pi_219582746
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Ik namens mijn niet bestaande hond :7
Die heeft voor mij een derde lijst ingevuld :+ :+
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_219582747
moet Mexi gelijk geven, vind haar uitspraak ook niet echt mooi :N
I am not lost, it's just I've no idea where I am
  donderdag 25 december 2025 @ 00:22:38 #255
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582748
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:22 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
2023
:{
Same shit, different day
SC hopper present
  donderdag 25 december 2025 @ 00:22:51 #256
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582749
Ik wilde voorstellen om dit jaar de praatjes van Jeroen te timen.

Toen bedacht ik me dat ik mijn leven niet zó erg haat.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582750
Fox on the run staat ook wel schandalig laag!
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 00:22:52 #258
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582751
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:22 schreef ok01 het volgende:
Ook weer present! :W
Okkie O+ _O_
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582752
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef peaceman het volgende:
de nummers worden lager, de hits worden groter *O*
Oh my sweet summer child
15x suzan&freek komen nog
  Moderator / Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:22:55 #260
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219582754
Waar zijn de potten en pannen!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:22:56 #261
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219582755
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef ArnieAlberts het volgende:
Houdt iemand dit jaar die berichtjes in de gaten? Hopen op een nieuwe 'wat is het toch een kanker' of 'Groetjes uit Ruinerwold, wij houden de deur dicht' ofzo.
Ik wil tijdens Marco-dag nog iets doen met 'we hebben de boel gestript, klaar om te behangen'
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219582756
Straks voor de laatste keer Sweet in de lijst. Klassieker Ballroom Blitz is al een tijdje eruit. Nu deze straks ook -O-
And the man in the back said Everyone attack and it turned into a ballroomblitz
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:03 #263
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582757
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:22 schreef ok01 het volgende:
Ook weer present! :W
Hallon! :*
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:04 #264
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219582759
Oh shit, het is 1e kerstdag, volgens mij heb ik Whamageddon overleefd *O*
I am not lost, it's just I've no idea where I am
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:06 #266
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582760
Sweet _O_ O+
Same shit, different day
SC hopper present
pi_219582761
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:22 schreef ok01 het volgende:
Ook weer present! :W
Yeaahhh
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:23:07 #268
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219582762
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:22 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Caro Emerald-vibes.
Neejoh dat was fopjazz, dat was meer triphop

Oh the Sweet ligt er bijna definitief uit? Jammer
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219582763
Bohh deze mogen we niet kwijt hoor
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  ESF Reporter donderdag 25 december 2025 @ 00:23:16 #270
87554 Cee
Welluk?
pi_219582764
Ik draag nu sokken met vossen er op, komt toch wel erg dichtbij zo.
pi_219582765
*O* *O* *O*
pi_219582766
Jaaaaaa stemplaatje (van kad) *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:22 #273
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_219582767
Jaaaaaaaa *O* *O* *O*
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:24 #274
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582768
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:21 schreef Koen66 het volgende:

[..]
2019 al gestopt met ademhalen
Die van mij ook. Dat betekend dat onze ouders dus beiden in hetzelfde jaar zijn overleden als ik het goed heb.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:25 #275
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219582769
Sia zou ik nog eens graag live willen zien :)
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219582771
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:22 schreef Koen66 het volgende:

[..]
:{
Tja, lelijke ziekte. Dan kan het snel gaan he? ;(
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_219582772
* Isorden noteert Fox on the run voor 2026
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219582773
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:23 schreef Koen66 het volgende:
Sweet _O_ O+
Dit biertje smaakt me eerder bitter eigenlijk
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:30 #279
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582774
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:22 schreef Evenstar het volgende:
Waar zijn de potten en pannen!
ROEP ZE NIET OP GODVERDOMME :(
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:30 #280
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582775
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:23 schreef Cee het volgende:
Ik draag nu sokken met vossen er op, komt toch wel erg dichtbij zo.
wow :o
Same shit, different day
SC hopper present
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:35 #281
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_219582776
Guardians Of The GalaxyGENOT *G* *O* *G*
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:37 #282
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582777
The Sweet *O*
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
pi_219582779
Sia heeft Sarah gezien trouwens vorige week :o
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:45 #284
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_219582780
Klein abonnementje maar weer. TOP2000 EN Fok horen toch bij elk einde van t jaar.🥰
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_219582781
Jaaaaaaaa The Fox. Fijn dat ie er nog in staat
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:46 #286
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219582782
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:19 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zit er iemand op mobiel? Dat lijkt me met die pop-up-advertenties terror
Ik zit op mobiel naar heb even een abonnement voor 30 dagen genomen. Dan heb je er geen last van.
Make love, not war ☮
pi_219582783
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Ik wil tijdens Marco-dag nog iets doen met 'we hebben de boel gestript, klaar om te behangen'
Ik luister naakt vanuit bed
Elk jaar de top2000 luisteren is de mores in ons gezin
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:54 #288
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582784
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:23 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Oh shit, het is 1e kerstdag, volgens mij heb ik Whamageddon overleefd *O*
Een héle Bossche markt werd vanavond op kerstavond uitgespeeld toen het op 3FM nog even gedraaid werd _O-
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:23:58 #289
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219582785
FOK! On the Run *O*
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:24:02 #290
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219582786
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:23 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Neejoh dat was fopjazz, dat was meer triphop

Oh the Sweet ligt er bijna definitief uit? Jammer
Ja, band on the run
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_219582787
quote:
2s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:23 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Ik zit op mobiel naar heb even een abonnement voor 30 dagen genomen. Dan heb je er geen last van.
Hoeveel betaal je daar voor?
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Moderator / Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:24:04 #292
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219582788
Deze valt er ook gewoon bijna uit, schandalig.
pi_219582789
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:23 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Oh shit, het is 1e kerstdag, volgens mij heb ik Whamageddon overleefd *O*
Ik weer niet. In een fucking Youtube video kwam ie opeens voorbij en ook in de Albert Heijn :'( :'( :'(
pi_219582790
Volgend jaar opnieuw maar reddingsstem. Staat al zo weinig glamrock in
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 00:24:13 #295
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219582792
Meer glamrock in de lijst!

Nederland is een...
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  donderdag 25 december 2025 @ 00:24:13 #296
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219582793
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:23 schreef Redefine het volgende:
FOK! On the Run *O*
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 00:23 schreef Redefine het volgende:
FOK! On the Run *O*
_O_
Same shit, different day
SC hopper present
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 00:24:13 #297
426493 crew  PippenScottie
pi_219582794
Run like hell
Fox on the run

Ik zie een thema. De liedjes tussendoor ben ik al vergeten
My friends all drive horses
  donderdag 25 december 2025 @ 00:24:20 #298
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_219582796
Oooooh kijk! *O* *O* *O* *O*
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_219582797
Deze is wel vet hoor *O* *O* *O*
  donderdag 25 december 2025 @ 00:24:29 #300
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219582799
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_219582800
SWEET GODEN _O_
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')