abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219444325

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.



Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.



Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik




Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken



Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen



Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook



Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.



De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000



Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2024
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.




Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  maandag 8 december 2025 @ 19:10:39 #2
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219444332
Top 10 gezien. In huize Muis kan er vroeg naar bed gegaan worden. Mis ik niets aan.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
pi_219444333
Queen-, Eagles-, Pink Floyd-, Led Zeppelin-, Golden Earring- goden
pi_219444337
Positief verrast over de top 10. En dat Danny Vera weer wat zakt
  maandag 8 december 2025 @ 19:15:52 #5
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_219444368
Eigenlijk best wel een prima top 10 en hopelijk staat Dermot op plekje 1489 ofzo
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  Redactie Sport maandag 8 december 2025 @ 19:22:23 #6
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219444407
quote:
1s.gif Op maandag 8 december 2025 19:10 schreef ieniminimuis het volgende:
Top 10 gezien. In huize Muis kan er vroeg naar bed gegaan worden. Mis ik niets aan.
Het zijn 10 voorspelbare nummers, maar grosso modo is het niveau toch niet slecht?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  maandag 8 december 2025 @ 19:23:20 #7
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219444411
Einde tijdperk Kennedy Deads
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
  maandag 8 december 2025 @ 19:25:12 #8
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219444418
quote:
0s.gif Op maandag 8 december 2025 19:23 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Einde tijdperk Kennedy Deads
Nou nou nou, pas als de perzikenoogst mislukt kunnen we daar zeker van zijn.
All Day I Dream About Stemlijsten
  maandag 8 december 2025 @ 19:25:21 #9
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_219444419
quote:
1s.gif Op maandag 8 december 2025 19:15 schreef laxus13 het volgende:
Eigenlijk best wel een prima top 10 en hopelijk staat Dermot op plekje 1489 ofzo
Had gehoopt of danny vera eruit, snap echt niet wat dat doet in de top10.

[ Bericht 0% gewijzigd door cherrycoke op 08-12-2025 19:48:00 ]
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
pi_219444521

Tim kan meteen door naar t WK Darts
Het beste adres voor al uw primeurs!
  maandag 8 december 2025 @ 19:46:06 #11
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219444559
quote:
14s.gif Op maandag 8 december 2025 19:25 schreef cherrycoke het volgende:

[..]
Had gehoopt of danny vera eruit, snap echt niet wat doet in de top10.
Weemoed naar corona tijd :?
Same shit, different day
SC hopper present
  maandag 8 december 2025 @ 19:48:53 #12
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_219444582
quote:
14s.gif Op maandag 8 december 2025 19:25 schreef cherrycoke het volgende:

[..]
Had gehoopt of danny vera eruit, snap echt niet wat doet in de top10.
_O_

Bekijk deze YouTube-video
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
  maandag 8 december 2025 @ 19:49:32 #13
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219444587
quote:
0s.gif Op maandag 8 december 2025 19:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
[ [url=https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_NbUySLjb5uO_3g6XLyQsk5SojlOkzmce87KWjeSZXWqh9R_uIOiqtWFfhcsQUGWRyV6FI9f15oniGdHuUX9Amy0BkL251GtjIzLsJmEE3M=s0-d-e1-ft#https://omroep.dmd.omroep(...)p10-1.jpg]afbeelding[/url] ]
Tim kan meteen door naar t WK Darts
Jammer dat Annemieke er niet was, dat had leuk gestaan naast Tannaz
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
pi_219444611
waarom is jeroen van inkel
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 8 december 2025 @ 19:58:22 #15
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_219444651
*O*
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  Redactie Frontpage / Sport maandag 8 december 2025 @ 20:06:27 #16
426493 crew  PippenScottie
pi_219444710
Aangenaam verrast dat Fix You niet op 1 staat. Eindigt het jaar in elk geval niet in mineur
My friends all drive horses
  FOK!fotograaf maandag 8 december 2025 @ 20:08:53 #17
842 Zorro
Z
pi_219444731
quote:
1s.gif Op maandag 8 december 2025 20:06 schreef PippenScottie het volgende:
Aangenaam verrast dat Fix You niet op 1 staat. Eindigt het jaar in elk geval niet in mineur
Piano Man op 2 is anders ook geen feest
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_219444838
Ik moet misschien dit topic maar weer een beetje volgen, had geen idee dat de top 10 bekendgemaakt werd :s)

Coldplay naar 4 gezakt, das nog wel mooi meegenomen. De rest wel oké zo, verder niet zo veel op aan te merken van mijn kant
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219444840
quote:
6s.gif Op maandag 8 december 2025 20:08 schreef Zorro het volgende:

[..]
Piano Man op 2 is anders ook geen feest
Ach beter dan Fix You
pi_219444846
quote:
1s.gif Op maandag 8 december 2025 20:06 schreef PippenScottie het volgende:
Aangenaam verrast dat Fix You niet op 1 staat. Eindigt het jaar in elk geval niet in mineur
Fix You heeft de reis naar beneden ingezet.
  maandag 8 december 2025 @ 20:25:10 #21
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219444874
quote:
0s.gif Op maandag 8 december 2025 20:20 schreef alopio het volgende:

[..]
Fix You heeft de reis naar beneden ingezet.
Dat zal wel meevallen. Vorig jaar schrokken ze een beetje van de opmars van dermot capaldi en toen zijn ze de laatste dagen volgas Fix You gaan promoten op 2. Dat deel van de stemmen valt nu weer een beetje weg.
All Day I Dream About Stemlijsten
  maandag 8 december 2025 @ 20:34:24 #22
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219444946
Hoeveel zou het Boudewijn trouwens gekost hebben om nummer 8 voor 10 jaar vast te leggen?
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Frontpage / Sport maandag 8 december 2025 @ 20:38:10 #23
426493 crew  PippenScottie
pi_219444974
Ik verveel me een beetje en ga kijken of het me deze week lukt om al jullie lijstjes om te toveren in een nieuwe FOK 2000
My friends all drive horses
  maandag 8 december 2025 @ 21:09:58 #24
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219445256
Behoorlijk wat verschuivingen in de top 10. Meer dan dat ik verwacht had. En wel apart dat Hotel California weer voorbij gestreefd wordt door een andere uit de top 10. Ben wel blij dat van de liedjes die om redenen die met gebeurtenissen van dit jaar de top 10 in komen, het dan Radar Love is. Geen nieuwe Dermot. Dat de top tien daarvoor eenmalig was wel te verwachten. Wel benieuwd tot hoever die is weggezakt.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  maandag 8 december 2025 @ 21:11:21 #25
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219445272
quote:
1s.gif Op maandag 8 december 2025 19:15 schreef laxus13 het volgende:
Eigenlijk best wel een prima top 10 en hopelijk staat Dermot op plekje 1489 ofzo
Heeft wel de potentie om de grootste daler ooit te zijn ja. Ondanks dat het niet eens een onaardig nummer is. Maar ook niet heel veel meer dan dat.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  maandag 8 december 2025 @ 21:12:17 #26
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219445280
quote:
0s.gif Op maandag 8 december 2025 19:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
[ [url=https://ci3.googleusercontent.com/meips/ADKq_NbUySLjb5uO_3g6XLyQsk5SojlOkzmce87KWjeSZXWqh9R_uIOiqtWFfhcsQUGWRyV6FI9f15oniGdHuUX9Amy0BkL251GtjIzLsJmEE3M=s0-d-e1-ft#https://omroep.dmd.omroep(...)p10-1.jpg]afbeelding[/url] ]
Tim kan meteen door naar t WK Darts
Die kan vast gaan oefenen op het tijdstip dat hij mag uitzenden. Baal wel van die tijd. Precies het tijdstip wat ik in al die jaren nauwelijks heb beluisterd.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
pi_219445296
quote:
0s.gif Op maandag 8 december 2025 20:25 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Dat zal wel meevallen. Vorig jaar schrokken ze een beetje van de opmars van dermot capaldi en toen zijn ze de laatste dagen volgas Fix You gaan promoten op 2. Dat deel van de stemmen valt nu weer een beetje weg.
Een mens mag hopen toch ;)
  maandag 8 december 2025 @ 21:47:32 #28
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219445572
Eigenlijk het minst hoopgevende van de hele dag vond ik die taartdiagram bij Emmely: 30% rock, 30% pop, alle andere genres 1%. Dat kan je natuurlijk zo ook wel zien, maar het gaat er allemaal niet breder op worden de komende jaren.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219445645
Lees hier dat mensen verbaasd of verrast zijn door deze top 10 waar ik dus echt niks van snap. Het is weer dezelfde doodgedraaide, belegen muziek als alle voorgaande edities. Verder niet eens persé slechte muziek ofzo, maar al met al zo voorspelbaar als het maar zijn kan. Niet dat ik het ook maar enigszins anders had verwacht natuurlijk.
  maandag 8 december 2025 @ 22:16:32 #30
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219445747
quote:
0s.gif Op maandag 8 december 2025 21:59 schreef Bill_Hillie het volgende:
Lees hier dat mensen verbaasd of verrast zijn door deze top 10 waar ik dus echt niks van snap. Het is weer dezelfde doodgedraaide, belegen muziek als alle voorgaande edities. Verder niet eens persé slechte muziek ofzo, maar al met al zo voorspelbaar als het maar zijn kan. Niet dat ik het ook maar enigszins anders had verwacht natuurlijk.
Ik ben blij dat van alle acties vanwege doden, zieken of andere nieuwszaken er alleen een nummer de top 10 binnenkomt wat ook echt een klassieker en een goed nummer is, in tegenstelling tot wat we wel eens eerder hebben meegemaakt.

Verder herhaal ik het riedeltje nog maar weer eens dat als je de gemiddelde smaak van heel veel mensen bij elkaar optelt, je een gemiddelde van een gemiddelde krijgt, en dat nooit heel uitgesproken zal worden.
  maandag 8 december 2025 @ 22:18:27 #31
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219445760
De verrassing zit natuurlijk niet in de samenstelling, maar in de volgorde. Er springen twee platen 4 plekken omhoog zonder enige duidelijke aanleiding. Daar heb je behoorlijk wat stemmen voor nodig in die regionen. Wanneer je ook buiten december lijstjes leuk vindt, dan verrast zoiets je.
All Day I Dream About Stemlijsten
  maandag 8 december 2025 @ 22:52:45 #32
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219445967
quote:
0s.gif Op maandag 8 december 2025 21:59 schreef Bill_Hillie het volgende:
Lees hier dat mensen verbaasd of verrast zijn door deze top 10 waar ik dus echt niks van snap. Het is weer dezelfde doodgedraaide, belegen muziek als alle voorgaande edities. Verder niet eens persé slechte muziek ofzo, maar al met al zo voorspelbaar als het maar zijn kan. Niet dat ik het ook maar enigszins anders had verwacht natuurlijk.
Wat had jij er dan in gehoopt /verwacht?
Same shit, different day
SC hopper present
  maandag 8 december 2025 @ 23:26:41 #33
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_219446071
Top 10 op zich niet heel spannend maar wel wat opvallende zaken, Radar Love staat er natuurlijk geheel terecht in. Die hele hype rondom Piano Man kan ik ook maar moeilijk begrijpen, dat nummer is van eenzelfde niveau als andere meezingers voor in de kroeg zoals Sweet Caroline en Bloed, Zweet en Tranen. Terwijl diezelfde man ook gewoon een paar echt goede nummers heeft zoals Goodnight Saigon en Leningrad..
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_219446529
Een mashup van Piano Man met Silver Springs van FM is afgelopen tijd ook viraal gegaan op TikTok. Ben benieuwd of we die ook zo erg zullen zien stijgen na de hoge binnenkomst vorig jaar. (linkje)
pi_219446574
Dermot zal wel weer flink zakken, want niet meer het Eva-effect?
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Redactie Sport dinsdag 9 december 2025 @ 07:18:06 #36
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219446762
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 06:26 schreef Ferdo het volgende:
Dermot zal wel weer flink zakken, want niet meer het Eva-effect?
De vraag is alleen hoe veel. Normaal zakte 200 plekken volgens mij
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 9 december 2025 @ 07:37:12 #37
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_219446830
Als ik een gok zou moeten doen. Dan zou ik zeggen dat die naar 361 zakt. Al kan ik het zomaar veel meer zijn :+
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  dinsdag 9 december 2025 @ 10:21:23 #38
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219447659
Word-bestandje met de onderste 100 klaargezet, hele ochtend typoefeningen gedaan, kom maar op met die gifjes.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport dinsdag 9 december 2025 @ 10:24:26 #39
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219447676
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 10:21 schreef Tussle266 het volgende:
Word-bestandje met de onderste 100 klaargezet, hele ochtend typoefeningen gedaan, kom maar op met die gifjes.
Ik moet mijn Excel nog even bijwerken.

Zijn er nog mensen die zich willen storten op specifieke nieuwkomers? Ik vermoed dat @Cassa95 zijn lijst van 2023-24 nummers af zal gaan. Iemand die nog wil kijken naar de oudjes op de keuzelijst of potentiële re-entries?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219447789
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 10:24 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zijn er nog mensen die zich willen storten op specifieke nieuwkomers? Ik vermoed dat @:Cassa95 zijn lijst van 2023-24 nummers af zal gaan. Iemand die nog wil kijken naar de oudjes op de keuzelijst of potentiële re-entries?
Ben morgen vrij. Ben er wel voor in om mogelijke nieuwkomers in te kloppen
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219447908
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 10:24 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik moet mijn Excel nog even bijwerken.

Zijn er nog mensen die zich willen storten op specifieke nieuwkomers? Ik vermoed dat @:Cassa95 zijn lijst van 2023-24 nummers af zal gaan. Iemand die nog wil kijken naar de oudjes op de keuzelijst of potentiële re-entries?
Ik vermoed dat ik mijn "liever lui dan moe"-methode weer aanzet tijdens het werken, een simpel script die achter elkaar random nummers checkt tot er 2000 verschillende keren JA uitrolt. Totaal niet verfijnd en ook niet heel snel, maar het werkt vaak wel prima.
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
  Redactie Sport dinsdag 9 december 2025 @ 10:58:00 #42
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219447923
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 10:56 schreef Cassa95 het volgende:

[..]
Ik vermoed dat ik mijn "liever lui dan moe"-methode weer aanzet tijdens het werken, een simpel script die achter elkaar random nummers checkt tot er 2000 verschillende keren JA uitrolt. Totaal niet verfijnd en ook niet heel snel, maar het werkt vaak wel prima.
Altijd makkelijk, wel minder leuk.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219448042
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 10:58 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Altijd makkelijk, wel minder leuk.
Ja, maar ik laat jullie vooral eerst het leuke werk doen!
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
  Redactie Sport dinsdag 9 december 2025 @ 11:15:49 #44
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219448073
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 11:12 schreef Cassa95 het volgende:

[..]
Ja, maar ik laat jullie vooral eerst het leuke werk doen!
Dan moeten we iemand anders hebben die dat doet:

We hebben nog mensen nodig voor:

Uitvallers 1-1600
Nieuwkomers 2023-24
Nieuwkomers uitbreiding keuzelijst
Nieuwkomers vrije keuze
Re-entries op basis recente uitvallers
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219448549
quote:
1s.gif Op maandag 8 december 2025 22:52 schreef Koen66 het volgende:

[..]
Wat had jij er dan in gehoopt /verwacht?
Zoals ik in mijn laatste zin al zei: ik had er ook niks anders van verwacht. Ik vind het gewoon wel leuk om elk jaar een lijstje in te sturen en in de week zelf pik je altijd wel wat uurtjes luisteren mee. Het hele sfeertje erom heen heeft ook wel iets gezelligs. Verder ook niet te veel waarde hechten aan zo'n top 2000 (vind ik dan).
pi_219449776
Oh jongens, Piano Man is ook gewoon viral de afgelopen maanden. Over de hele globe opeens in de streaming-lijsten. Dat levert wel een duidelijk duwtje op. https://kworb.net/spotify/track/70C4NyhjD5OZUMzvWZ3njJ.html
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
  Redactie Sport dinsdag 9 december 2025 @ 15:14:33 #47
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219449785
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 15:12 schreef Cassa95 het volgende:
Oh jongens, Piano Man is ook gewoon viral de afgelopen maanden. Over de hele globe opeens in de streaming-lijsten. Dat levert wel een duidelijk duwtje op. https://kworb.net/spotify/track/70C4NyhjD5OZUMzvWZ3njJ.html
Ja iemand noemde al dat er een tiktoktrend was. Verklaart een hoop ja
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 9 december 2025 @ 15:15:26 #48
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219449789
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 15:12 schreef Cassa95 het volgende:
Oh jongens, Piano Man is ook gewoon viral de afgelopen maanden. Over de hele globe opeens in de streaming-lijsten. Dat levert wel een duidelijk duwtje op. https://kworb.net/spotify/track/70C4NyhjD5OZUMzvWZ3njJ.html
Lekker man, de jeugd heeft de toekomst.
All Day I Dream About Stemlijsten
  dinsdag 9 december 2025 @ 15:31:38 #49
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219449866
Silver Springs was zonder Xi ook al omhoog gesprongen, maar die kunnen we nu helemaal wel voor de Top 300 opschrijven dan.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport dinsdag 9 december 2025 @ 15:32:04 #50
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219449868
We ontsnappen aan een dodenbonus voor The Mavericks blijkbaar.

Wel jong weer, pas zestig. :{
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 9 december 2025 @ 15:33:58 #51
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219449877
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 15:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
We ontsnappen aan een dodenbonus voor The Mavericks blijkbaar.

Wel jong weer, pas zestig. :{
Stel je voor dat dit 10 dagen geleden was gebeurd, dan hadden we mogelijk ook aan een extra Van Halen vast gezeten omdat Inkel die zo nodig 10x moest draaien dit jaar. Misschien moeten we vlinders maar verbieden met hun vleugels te slaan.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219449983
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 15:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
We ontsnappen aan een dodenbonus voor The Mavericks blijkbaar.

Wel jong weer, pas zestig. :{
Zou dat niet per se ontsnappen noemen, had prima in de lijst gekund met Dance the Night Away
Het beste adres voor al uw primeurs!
  FOK!fotograaf dinsdag 9 december 2025 @ 16:25:00 #53
842 Zorro
Z
pi_219450146
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 15:49 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Zou dat niet per se ontsnappen noemen, had prima in de lijst gekund met Dance the Night Away
Ja, goede van Van Halen
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_219450433
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 15:49 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Zou dat niet per se ontsnappen noemen, had prima in de lijst gekund met Dance the Night Away
Origineel van Dua Lipa
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
pi_219450473
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 17:35 schreef Cassa95 het volgende:

[..]
Origineel van Dua Lipa
Wel best jammer dat we niet meer mogen genieten van Maud op zaterdagavond
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219450553
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 17:45 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Wel best jammer dat we niet meer mogen genieten van Maud op zaterdagavond
Bohh die was geil ja
Het beste adres voor al uw primeurs!
  dinsdag 9 december 2025 @ 18:06:36 #57
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219450577
People Watching en Starburster hadden gewoon op de keuzelijst moeten staan hè? Als die het niet halen nu, dan ligt dat echt aan 2.
All Day I Dream About Stemlijsten
  dinsdag 9 december 2025 @ 18:37:41 #58
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219450764
Ik vind het jammer dat God Only Knows niet in de top 10 is geëindigd. Had ik opperbaas Brian wel gegund O+
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  dinsdag 9 december 2025 @ 18:45:35 #59
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219450840
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 18:02 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Bohh die was geil ja
Oh dus het lag niet aan mij

Damn

Had r al klaarstaan voor 1 van ok01s rondvragen, niet in de lijst, maarr
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
  dinsdag 9 december 2025 @ 19:43:39 #60
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219451368
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
  dinsdag 9 december 2025 @ 19:48:09 #61
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_219451423
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?
In m'n stemlijst staat er jaar na jaar een van Cuby & The Blizzards, die ooit uit de Top 2000 is geplukt.

Buiten die lijst en m'n eigen playlists, hoor ik het zelden tot nooit.

Bekijk deze YouTube-video
2025-jaarlijst
  dinsdag 9 december 2025 @ 19:49:31 #62
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_219451434
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Bohemian Rhapsody :')
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
  dinsdag 9 december 2025 @ 19:50:16 #63
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219451438
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:49 schreef jcdragon het volgende:

[..]
Bohemian Rhapsody :')
Ligt erg voor de hand, ja
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
pi_219451463
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Worn down piano
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 9 december 2025 @ 19:54:00 #65
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219451466
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Ik heb fijne herinneringen aan I’m Going Home en de DC9, daarom ben ik er ook zo vocaal over. Aangezien die eerste als enige (en mogelijk sinds gisteren niet meer) over is, is het die.
All Day I Dream About Stemlijsten
  dinsdag 9 december 2025 @ 19:55:14 #66
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219451472
Nice, k denk dat ik een playlistje ga maken bij genoeg antwoorden
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
  dinsdag 9 december 2025 @ 19:56:36 #67
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219451479
The House of the Rising Sun
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  dinsdag 9 december 2025 @ 19:58:26 #68
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219451492
(t Is ook ok als je eigenlijk het nummer best niks vindt, maar toch je Top 2000-gevoel aanzwengelt)
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
pi_219451499
Buiten die al genoemd zijn:
A Whiter Shade of Pale
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_219451514
En veel van de traditionele top 10 nummers natuurlijk.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  dinsdag 9 december 2025 @ 20:06:37 #71
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_219451576
Zondagmiddag Buitenveldert vind ik ook een typische, al staat het er al jaren niet meer in.

Ook dat vond ik ooit (2008 of 2009) in die lijst.
2025-jaarlijst
  dinsdag 9 december 2025 @ 20:07:22 #72
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219451583
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 20:06 schreef Eightyone het volgende:
Zondagmiddag Buitenveldert vind ik ook een typische, al staat het er al jaren niet meer in.

Ook dat vond ik ooit (2008 of 2009) in die lijst.
2 mentions, die gaat erin
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
  dinsdag 9 december 2025 @ 20:11:15 #73
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219451624
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Ik had dat altijd met Airport - the motors
pi_219451627
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 11:15 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dan moeten we iemand anders hebben die dat doet:

We hebben nog mensen nodig voor:

Uitvallers 1-1600
Nieuwkomers 2023-24
Nieuwkomers uitbreiding keuzelijst
Nieuwkomers vrije keuze
Re-entries op basis recente uitvallers
Ik ben morgen ook vrij en kan de gifjes langs gaan. Pak wel eerst de nieuwkomers van 2023-2024 op en ga dan door op de uitbreiding van de keuzelijst.
  dinsdag 9 december 2025 @ 20:12:56 #75
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219451641
Ik ga morgen de hoogste 100 van de Extra 500 wel langs
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
pi_219451683
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Avond.

Die waren we zonder Top 2000 waarschijnlijk toch wel redelijk vergeten ondertussen.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  dinsdag 9 december 2025 @ 20:18:07 #77
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_219451692
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 20:16 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Avond.

Die waren we zonder Top 2000 waarschijnlijk toch wel redelijk vergeten ondertussen.
Na elke editie vergeet ik het sowieso direct weer. Terwijl er toch weinig aan mankeert.
2025-jaarlijst
pi_219451712
Wat denken jullie, komt Lotje erin? Ik heb daar van de zomer al een weddenschap over afgesloten
  dinsdag 9 december 2025 @ 20:20:39 #79
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219451718
Een DC Neeheegen!
All Day I Dream About Stemlijsten
  dinsdag 9 december 2025 @ 20:31:46 #80
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_219451854
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Overture van The Who natuurlijk :)
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
pi_219451903
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?
Echoes.

Maar dat is meer vanwege 'wat gaat de DJ doen?'.
No Dukes of Hazzard in the classroom
  dinsdag 9 december 2025 @ 20:38:38 #82
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_219451912
quote:
6s.gif Op dinsdag 9 december 2025 20:37 schreef Berkery het volgende:

[..]
Echoes.

Maar dat is meer vanwege 'wat gaat de DJ doen?'.
Ja voor mij ook wel denk ik.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_219451974
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 20:20 schreef ReibRekkel het volgende:
Wat denken jullie, komt Lotje erin? Ik heb daar van de zomer al een weddenschap over afgesloten
Nee dat is veel te niche gok ik.
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 9 december 2025 @ 20:57:11 #84
426493 crew  PippenScottie
pi_219452104
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Eloise
My friends all drive horses
pi_219452157
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 20:44 schreef Remco het volgende:

[..]
Nee dat is veel te niche gok ik.
Ik hoop dat je gelijk hebt. Maar het stond wel in de top 10 van Spotify. En als de studentenvereniging enigszins haar best doet dan kan ie er toch tegenaan gaan snurken ben ik bang
  roze dinsdag 9 december 2025 @ 21:12:01 #86
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219452238
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 20:20 schreef ReibRekkel het volgende:
Wat denken jullie, komt Lotje erin? Ik heb daar van de zomer al een weddenschap over afgesloten
Neuh denk ik niet.
Your beauty never ever scared me.
  dinsdag 9 december 2025 @ 21:32:11 #87
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219452472
Oef, een ultieme Top 2000-plaat.

Toch wel gewoon Child In Time, leren kennen tijdens die allereerste editie in 1999 toen ik voor het eerst mocht opblijven met oud en nieuw.
pi_219452937
Ultieme top 2000 plaat?

Hmm, van andere jaren waren white soxx - Versailles, Charlie Daniels band- The devil went down to Georgia en clannad- theme from Harry’s game toch wel aangename ontdekkingen.
pi_219453355
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Bij mij denk ik een nummer wat ik buiten de lijst echt niet zou horen. Dan kom ik denk ik op iets als Worn Down Piano, elk jaar even genieten en daarna weer vergeten dat dat nummer bestaat :D Al besproken zie ik.

edit: Halo Of Flies is ook zo'n één.

[ Bericht 2% gewijzigd door MTheBassman op 09-12-2025 23:35:54 ]
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219453357
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:48 schreef Eightyone het volgende:

[..]
In m'n stemlijst staat er jaar na jaar een van Cuby & The Blizzards, die ooit uit de Top 2000 is geplukt.

Buiten die lijst en m'n eigen playlists, hoor ik het zelden tot nooit.

Bekijk deze YouTube-video
Mijn favoriete Cuby plaat in de lijst, goeie keuze :Y
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  dinsdag 9 december 2025 @ 23:15:54 #91
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219453374
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:49 schreef jcdragon het volgende:

[..]
Bohemian Rhapsody :')
Dit. En dan zodra de gong gaat.

*O* gelukkig nieuwjaar *O*
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  Redactie Sport dinsdag 9 december 2025 @ 23:44:53 #92
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219453446
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Room to Move en Turn to Stone denk ik. Qua hogere regionen Halo of Flies of Whole Lotta Rosie denk ik
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219453479
Even resumerend:

- B.B. King alleen met U2 in de lijst. Geen The Thrill is Gone.
- Geen Muddy Waters met Mannish Boy.
- Robert Cray op weg uit de lijst.
- I Put A Spell On You van C.C.R. i.p.v. Screamin' Jay Hawkins.
- Geen Little Richard, eenmaal Chuck Berry, en maar liefst negentien keer Elvis Presley.
- Etta James handhaaft zich nog wel.
- Stevie Ray Vaughan mag nog net aan meedoen met een nummertje.
- Wel een Joe Bonamassa en Beth met "I'll Take Care of You" :O
- Driemaal Lynyrd Skynyrd (Yeah, Murica!!)
- 22 maal The Rolling Stones, en 7 maal Led Zeppelin.

Beetje karig allemaal.

Ik zie overigens dat ook Jimmy Cliff het dit jaar niet heeft gehaald. Dan moet je teruggaan naar '99 en '01.
pi_219453485
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:48 schreef Eightyone het volgende:

[..]
In m'n stemlijst staat er jaar na jaar een van Cuby & The Blizzards, die ooit uit de Top 2000 is geplukt.

Ik vraag mij altijd af of Johan Derksen deze plaat wel eens opzet:

Bekijk deze YouTube-video
pi_219453486
quote:
10s.gif Op woensdag 10 december 2025 00:06 schreef De_Verschoppeling het volgende:
Even resumerend:

- B.B. King alleen met U2 in de lijst. Geen The Thrill is Gone.
- Geen Muddy Waters met Mannish Boy.
- Robert Cray op weg uit de lijst.
- I Put A Spell On You van C.C.R. i.p.v. Screamin' Jay Hawkins.
- Geen Little Richard, eenmaal Chuck Berry, en maar liefst negentien keer Elvis Presley.
- Etta James handhaaft zich nog wel.
- Stevie Ray Vaughan mag nog net aan meedoen met een nummertje.
- Wel een Joe Bonamassa en Beth met "I'll Take Care of You" :O
- Driemaal Lynyrd Skynyrd (Yeah, Murica!!)
- 22 maal The Rolling Stones, en 7 maal Led Zeppelin.

Beetje karig allemaal.

Ik zie overigens dat ook Jimmy Cliff het dit jaar niet heeft gehaald. Dan moet je teruggaan naar '99 en '01.
Euhh??
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219453506
quote:
10s.gif Op woensdag 10 december 2025 00:06 schreef De_Verschoppeling het volgende:
Even resumerend:

- B.B. King alleen met U2 in de lijst. Geen The Thrill is Gone.
- Geen Muddy Waters met Mannish Boy.
- Robert Cray op weg uit de lijst.
- I Put A Spell On You van C.C.R. i.p.v. Screamin' Jay Hawkins.
- Geen Little Richard, eenmaal Chuck Berry, en maar liefst negentien keer Elvis Presley.
- Etta James handhaaft zich nog wel.
- Stevie Ray Vaughan mag nog net aan meedoen met een nummertje.
- Wel een Joe Bonamassa en Beth met "I'll Take Care of You" :O
- Driemaal Lynyrd Skynyrd (Yeah, Murica!!)
- 22 maal The Rolling Stones, en 7 maal Led Zeppelin.

Beetje karig allemaal.

Ik zie overigens dat ook Jimmy Cliff het dit jaar niet heeft gehaald. Dan moet je teruggaan naar '99 en '01.
Ja, wie roept dit?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 00:21:43 #97
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219453511
quote:
10s.gif Op woensdag 10 december 2025 00:06 schreef De_Verschoppeling het volgende:
Even resumerend:

- B.B. King alleen met U2 in de lijst. Geen The Thrill is Gone.
- Geen Muddy Waters met Mannish Boy.
- Robert Cray op weg uit de lijst.
- I Put A Spell On You van C.C.R. i.p.v. Screamin' Jay Hawkins.
- Geen Little Richard, eenmaal Chuck Berry, en maar liefst negentien keer Elvis Presley.
- Etta James handhaaft zich nog wel.
- Stevie Ray Vaughan mag nog net aan meedoen met een nummertje.
- Wel een Joe Bonamassa en Beth met "I'll Take Care of You" :O
- Driemaal Lynyrd Skynyrd (Yeah, Murica!!)
- 22 maal The Rolling Stones, en 7 maal Led Zeppelin.

Beetje karig allemaal.

Ik zie overigens dat ook Jimmy Cliff het dit jaar niet heeft gehaald. Dan moet je teruggaan naar '99 en '01.
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 00:10 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Euhh??
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 00:18 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja, wie roept dit?
Dit gaat over de lijst van 2024 neem ik aan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219453524
Ja.

Verdomme.
pi_219453566
quote:
10s.gif Op woensdag 10 december 2025 00:32 schreef De_Verschoppeling het volgende:
Ja.

Verdomme.
Kun je mooi morgen nog een keer ergeren.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 10 december 2025 @ 07:14:38 #100
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219453897
Time in a bottle vind ik ook een echte top 2000 plaat.
Net als Nathalie.
  woensdag 10 december 2025 @ 07:48:01 #101
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219454023
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Diaan geeft aan dat het voor haar Making plans voor Nigel is.
  woensdag 10 december 2025 @ 07:59:13 #102
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219454051
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Nights in White Satin en toch ook Atemlos durch die nacht
  woensdag 10 december 2025 @ 08:01:25 #103
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454059
Ik heb de riemen alvast vastgemaakt.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 08:05:34 #104
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219454073
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 08:01 schreef Tussle266 het volgende:
Ik heb de riemen alvast vastgemaakt.
Ja, kans op turbulentie in die DC neeheegen!

Ik heb helaas geen tijd om alles te volgen vandaag, ik zie het resultaat vanavond wel!
  woensdag 10 december 2025 @ 08:07:35 #105
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454084
quote:
1s.gif Op woensdag 10 december 2025 08:05 schreef camilero het volgende:

[..]
Ja, kans op turbulentie in die DC neeheegen!

Ik heb helaas geen tijd om alles te volgen vandaag, ik zie het resultaat vanavond wel!
Ik heb Suus & Freek in mijn 100. Denk je dat ik moet controleren of die er nog in staan?
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 08:15:21 #106
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219454116
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 08:07 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Ik heb Suus & Freek in mijn 100. Denk je dat ik moet controleren of die er nog in staan?
Ik zou het voor de zekerheid maar even checken, je weet maar nooit! ;)
pi_219454137
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Tubular Bells. Je hoort hem nooit, ik zal hem zelf nooit draaien, ik zal er nooit op stemmen, maar het mag de Top2000 nooit verlaten. Mooi dat dit soort nummers het nog redden, en heerlijk dat ze hem de hele 25 minuten draaien.

Buiten dat is het een stukje topic traditie met al die gifjes.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 08:54:59 #108
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219454298
Hoelaat is het live?
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 08:58:04 #109
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454315
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 08:54 schreef Evenstar het volgende:
Hoelaat is het live?
1300 meen ik
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 09:01:44 #110
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454331
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 08:54 schreef Evenstar het volgende:
Hoelaat is het live?
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 08:58 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
1300 meen ik
12.00

https://www.nporadio2.nl/(...)taatieindetop2000-nl
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:01:56 #111
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454333
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:01 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
[..]
12.00
Oh dan al? Jeetje.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 09:06:22 #112
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454358
Ik zet I'm Going Home op repeat en ik power zo door die onderste honderd heen. Ik reken op een bloedbad.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 09:10:55 #113
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219454373
Ik krijg het alweer helemaal warm van dat Taylor Swift-gifje.

|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:23:52 #114
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454423
104,94,104,92,107,98,160

Dat zijn het aantal nieuwkomers-uitvallers de afgelopen 7 edities. Ik verwacht niet zoveel als in 2018, het tijdperk van heel veel verloop. Maar ik denk wel net wat meer dan andere jaren. 115-120 is mijn aanname.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 09:37:25 #115
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454500
Ik geef Winning trouwens wel een redelijke kans om 1 van die 120 te zijn.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:39:33 #116
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454509
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:37 schreef Tussle266 het volgende:
Ik geef Winning trouwens wel een redelijke kans om 1 van die 120 te zijn.
Met Winning en Lionel mogen we wel 2x kwaliteit bij noteren.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 09:42:41 #117
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454530
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:39 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Met Winning en Lionel mogen we wel 2x kwaliteit bij noteren.
Er zijn er nog wel een paar waar ik redelijk in geloof. In The Modern World lijkt me bijvoorbeeld ook zeker, niet perse de beste DC (want er staat geen 9 achter), maar in het grotere geheel een prima toevoeging. Ik hoop er een beetje op dat dat compenseert voor de Atje in de kist muziek.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:46:33 #118
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454552
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:42 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Er zijn er nog wel een paar waar ik redelijk in geloof. In The Modern World lijkt me bijvoorbeeld ook zeker, niet perse de beste DC (want er staat geen 9 achter), maar in het grotere geheel een prima toevoeging. Ik hoop er een beetje op dat dat compenseert voor de Atje in de kist muziek.
Oh An Ocean In Between The Waves leek me ook aardig zeker trouwens. Dat zou betekenen dat de laatste avond van de 4851 3 maal verruimd zou worden.

Ik vrees wel dat er ook minimaal 1 kwijtgespeeld wordt van die noteringen, For No One lijkt me vrijwel kansloos voor een nieuwe deelname. Enige hoop is dat de Beatles nog ergens een bonus hebben gepakt, getuige de vele extra kansen in de Evergreen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 09:47:28 #119
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219454562
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:39 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Met Winning en Lionel mogen we wel 2x kwaliteit bij noteren.
Richie? Die vent staat er al jaaaaren in hoor.
pi_219454564
Toch maar even een nieuw account aangemaakt, lukte niet in m'n oude te komen. Maar ik wil de staatieindetop2000 dag hier niet missen

Deze heb ik alvast met potlood opgeschreven

Black Sabbath - Iron Man
Fontaines D.C. - In the Modern World
Lola Young - Messy
Ozzy Osbourne - Crazy Train
RAYE - Ice Cream Man
RAYE - Worth It
René Karst - Atje voor de sfeer
René Karst - Liever te dik in de kist
Suzan & Freek - Lichtje branden
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:49:12 #121
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454570
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:47 schreef BasBasBas3 het volgende:
Toch maar even een nieuw account aangemaakt, lukte niet in m'n oude te komen. Maar ik wil de staatieindetop2000 dag hier niet missen

Deze heb ik alvast met potlood opgeschreven

Black Sabbath - Iron Man
Fontaines D.C. - In the Modern World
Lola Young - Messy
Ozzy Osbourne - Crazy Train
RAYE - Ice Cream Man
RAYE - Worth It
René Karst - Atje voor de sfeer
René Karst - Liever te dik in de kist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Van Raye is ook Where is My Husband wel zeker. Ik verwacht ook alle S&F's die we vorig jaar hadden geloosd, Winning, An Ocean In Between The Waves, die 2 nieuwe liedjes van S&F van dit jaar, Bente, Bente met Blof en Sophie Straat als 100% zekerheidjes. Claude's ESF-nummer lijkt me ook kansrijk.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 09:49:38 #122
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219454573
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:37 schreef Tussle266 het volgende:
Ik geef Winning trouwens wel een redelijke kans om 1 van die 120 te zijn.
Ik weet het zo net nog niet, als je zelfs de Radio 2 80s-lijst daar niet mee haalt terwijl je compleet Fok! en MuMe hebt gemobiliseerd zie ik het vrij somber in... en zo'n bekend nummer is het toch niet?

TENZIJ dat nummer echt een Tiktokhype was in like 2023 ofzo want voordat het Fok!'s troetelplaatje werd kende ik het niet eens :')
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:49:58 #123
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454576
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:49 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Ik weet het zo net nog niet, als je zelfs de Radio 2 80s-lijst daar niet mee haalt terwijl je compleet Fok! en MuMe hebt gemobiliseerd zie ik het vrij somber in... en zo'n bekend nummer is het toch niet?

TENZIJ dat nummer echt een Tiktokhype was in like 2023 ofzo want voordat het Fok!'s troetelplaatje werd kende ik het niet eens :')
Winning stond voor het eerst op de keuzelijst. Maar oke 100% overtuigd ben ik niet ondanks dat ie ooit de SNOB won.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 09:50:30 #124
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454578
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:46 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Oh An Ocean In Between The Waves leek me ook aardig zeker trouwens. Dat zou betekenen dat de laatste avond van de 4851 3 maal verruimd zou worden.

Ik vrees wel dat er ook minimaal 1 kwijtgespeeld wordt van die noteringen, For No One lijkt me vrijwel kansloos voor een nieuwe deelname. Enige hoop is dat de Beatles nog ergens een bonus hebben gepakt, getuige de vele extra kansen in de Evergreen.
Oh ja, Ocean geloof ik ook wel in.

Voor wat betreft Paul & Co vrees ik ook. Maar anderszijds krijgen we de komende jaren 35 biopics en alles erop en eraan, koffiemokken, dekbedden, dus de boel is nog niet verloren voor de lange termijn.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219454581
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Van Raye is ook Where is My Husband wel zeker. Ik verwacht ook alle S&F's die we vorig jaar hadden geloosd, Winning, An Ocean In Between The Waves, die 2 nieuwe liedjes van S&F van dit jaar, Bente, Bente met Blof en Sophie Straat als 100% zekerheidjes. Claude's ESF-nummer lijkt me ook kansrijk.
Ik verwacht die ook allemaal wel, maar zijn toch nog niet 100% zeker voor mijn gevoel
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:51:20 #126
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454585
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:50 schreef BasBasBas3 het volgende:

[..]
Ik verwacht die ook allemaal wel, maar zijn toch nog niet 100% zeker voor mijn gevoel
Winning niet, maar de rest is of al genoemd, of kwam goed uit de Facebooklijstjes, of is Suzan en Freek.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219454586
het zou me ook redelijk verbazen als number of the beast het niet haalt, gezien dat nieuwe toevoegingen van Iron Maiden vrijwel altijd gelijk de bovenste helft halen
pi_219454587
quote:
6s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:10 schreef Dagoduck het volgende:
Ik krijg het alweer helemaal warm van dat Taylor Swift-gifje.

[ afbeelding ]
Subtiele hint dat we The Fate of Ophelia niet hoeven invoeren. Die heeft het toch wel gehaald
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219454588
Zin in om straks weer lekker allerlei random dingen te proberen en tot verrassingen te komen
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 09:52:06 #130
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454591
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:49 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Ik weet het zo net nog niet, als je zelfs de Radio 2 80s-lijst daar niet mee haalt terwijl je compleet Fok! en MuMe hebt gemobiliseerd zie ik het vrij somber in... en zo'n bekend nummer is het toch niet?

TENZIJ dat nummer echt een Tiktokhype was in like 2023 ofzo want voordat het Fok!'s troetelplaatje werd kende ik het niet eens :')
Die keuzelijsttoevoeging maakt wel een groot verschil hoor. Ik geloof er best in. Ook nog eens oud nummer 1 in de snob. Al die oud nummers 1 zijn overgestapt op het moment dat het kon. Maar wat je zegt is wel waar, dus misschien ijdele hoop.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 09:52:38 #131
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219454596
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Winning stond voor het eerst op de keuzelijst.
Ja dat klopt, maar is het nummer/de band überhaupt bekend bij mensen die niet op Fok! en MuMe zitten?

Bij bands als The National en Porcupine Tree ofzo is er nog een grote fanbase buiten de vaste forumgasten, maar hier zou ik het echt niet weten wie buiten het internet is van "wajoo Winning, daar ga ik écht op stemmen".
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:54:01 #132
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454605
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:52 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Ja dat klopt, maar is het nummer/de band überhaupt bekend bij mensen die niet op Fok! en MuMe zitten?

Bij bands als The National en Porcupine Tree ofzo is er nog een grote fanbase buiten de vaste forumgasten, maar hier zou ik het echt niet weten wie buiten het internet is van "wajoo Winning, daar ga ik écht op stemmen".
Nouja, het stond wel gewoon op 1 in de Snob 2000 toch? Fanbase is wel een stuk kleiner dan van die 2 ja, maar Porcupine Tree staat ook wel een stuk hoger. Top 2000 is natuurlijk wel erg 80s minded, dus dat is dan weer een voorsprong op The National. Ik vind Bloodbuzz relatief laag staan tegenover de Kink 1500 namelijk.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 09:55:51 #133
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219454612
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:54 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Nouja, het stond wel gewoon op 1 in de Snob 2000 toch?
Ja dat klopt, maar a) dat is natuurlijk niet zo'n grote groep stemmers als bij de Top en b) een aanzienlijk deel van díe mensen zal ook wel actief zijn op deze fora.
  woensdag 10 december 2025 @ 09:56:33 #134
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454615
Zou bij de casual stemmer Porcupine Tree dichterbij National of bij Sound staan? Ik heb daar echt geen idee van eigenlijk.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219454618
Ik verwacht ook dat Winning het nu net gaat halen, maar dat het geen blijvende notering is voor de komende jaren
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 09:58:08 #136
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454623
Tim hep ook nog een klein beetje reclame gemaakt, dat is misschien net wat het verschil maken kan.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219454633
hebben we eigenlijk een idee van hoeveel stemmen je ongeveer nodig hebt om een nummer in de lijst te krijgen?
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 10:00:32 #138
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454640
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:59 schreef hihohaswessam het volgende:
hebben we eigenlijk een idee van hoeveel stemmen je ongeveer nodig hebt om een nummer in de lijst te krijgen?
Een aantal jaar geleden 200-250, ik kan me voorstellen dat dat nu net iets hoger ligt.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219454647
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:59 schreef hihohaswessam het volgende:
hebben we eigenlijk een idee van hoeveel stemmen je ongeveer nodig hebt om een nummer in de lijst te krijgen?
Ik dacht een paar honderd, rond de 500 of zo. Maar ik weet niet of het totaal aantal stemmen de laatste jaren is gestegen of gedaald en of het dus makkelijker of moeilijker is geworden erin te komen
pi_219454648
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:51 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Subtiele hint dat we The Fate of Ophelia niet hoeven invoeren. Die heeft het toch wel gehaald
Ben ik de enige die de Tylor Swift hype niet snapt. Prima popzangeres maar is het nou allemaal echt zo bijzonder
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 10:02:34 #141
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454653
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:01 schreef alopio het volgende:

[..]
Ben ik de enige die de Tylor Swift hype niet snapt. Prima popzangeres maar is het nou allemaal echt zo bijzonder
Ik vind het ook wat overdreven, maar het zijn wel een aantal puike songs. Folklore/Evermore zijn echt heel goed en verder zit er ook degelijk materiaal tussen. Maar ook het mindere materiaal hangt er tussen in deze lijst.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219454662
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:02 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vind het ook wat overdreven, maar het zijn wel een aantal puike songs.
Dat is zeker waar maar andere pop zangeressen hebben net zo goed puike songs natuurlijk
  woensdag 10 december 2025 @ 10:04:42 #143
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454667
Over The National gesproken, daar was er ook eentje op de keuzelijst bijgezet.

En relatief jonge bands als 1975 en Foals, voor het eerst erop, wat denken jullie daarvan?
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 10:05:07 #144
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454670
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:04 schreef Tussle266 het volgende:
Over The National gesproken, daar was er ook eentje op de keuzelijst bijgezet.

En relatief jonge bands als 1975 en Foals, voor het eerst erop, wat denken jullie daarvan?
1975 sowieso.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 10:09:24 #145
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219454686
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:04 schreef Tussle266 het volgende:
Over The National gesproken, daar was er ook eentje op de keuzelijst bijgezet.

En relatief jonge bands als 1975 en Foals, voor het eerst erop, wat denken jullie daarvan?
Zou prima kunnen! :Y Vaak is 'populaire artiest + slechts één nummertje op de keuzelijst' vaak al genoeg. Zie Kendrick Lamar, Suede, Porcupine Tree, vanaf 12 uur Fonteinen, Amerikaanse Hoofdstad etcetera.
pi_219454690
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:04 schreef Tussle266 het volgende:
Over The National gesproken, daar was er ook eentje op de keuzelijst bijgezet.

En relatief jonge bands als 1975 en Foals, voor het eerst erop, wat denken jullie daarvan?
Die nieuwe The National is volstrekt kansloos. Dat is weer zo'n vreemde R2 keuze
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 10 december 2025 @ 10:13:18 #147
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219454713
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:10 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Die nieuwe The National is volstrekt kansloos. Dat is weer zo'n vreemde R2 keuze
Hoevaak zou die volgens Last.fm op Radio 2 gedraaid zijn? 🤔
  woensdag 10 december 2025 @ 10:13:35 #148
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219454717
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:47 schreef BasBasBas3 het volgende:
Toch maar even een nieuw account aangemaakt, lukte niet in m'n oude te komen. Maar ik wil de staatieindetop2000 dag hier niet missen

Deze heb ik alvast met potlood opgeschreven

Black Sabbath - Iron Man
Fontaines D.C. - In the Modern World
Lola Young - Messy
Ozzy Osbourne - Crazy Train
RAYE - Ice Cream Man
RAYE - Worth It
René Karst - Atje voor de sfeer
René Karst - Liever te dik in de kist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Die eerste vier zijn op zich prima. Ik ken RAYE niet, maar ik denk dat ik zeker twee betere Ice Cream Men ken
  woensdag 10 december 2025 @ 10:17:26 #149
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454745
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:13 schreef camilero het volgende:

[..]
Die eerste vier zijn op zich prima. Ik ken RAYE niet, maar ik denk dat ik zeker twee betere Ice Cream Men ken
Op zich zou RAYE prima zijn, maar ja, dan wel andere dan deze. Maar dan nog kan het allemaal veel erger.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219454748
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:13 schreef camilero het volgende:

[..]
Die eerste vier zijn op zich prima. Ik ken RAYE niet, maar ik denk dat ik zeker twee betere Ice Cream Men ken
RAYE is voor mij ook prima, maar ik vind Ice Cream Man van Blur ook leuker idd
  woensdag 10 december 2025 @ 10:18:24 #151
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219454753
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:17 schreef BasBasBas3 het volgende:

[..]
RAYE is voor mij ook prima, maar ik vind Ice Cream Man van Blur ook leuker idd
Oh, die was ik nog vergeten ;)
  woensdag 10 december 2025 @ 10:19:47 #152
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219454762
Ben ook benieuwd of er nog iets uit K-Pop Demon Hunters in de Top komt te staan. Golden was een gigantische hit, maar natuurlijk niet op de keuzelijst (plus ook nauwelijks door R2 gedraaid, dacht ik).
pi_219454774
escapism is vast weer net iets te avontuurlijk voor de nederlandse radio
  woensdag 10 december 2025 @ 10:22:15 #154
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454781
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:19 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Ben ook benieuwd of er nog iets uit K-Pop Demon Hunters in de Top komt te staan. Golden was een gigantische hit, maar natuurlijk niet op de keuzelijst (plus ook nauwelijks door R2 gedraaid, dacht ik).
Niet keuzelijst is vanwege 2025, he. Ruud heeft hem wel een paar keer gedraaid. Tijdens de stemfinale dag zei Emmely dat 1% van de stemmers K-Pop als favoriete genre had ingevuld. Als die allemaal daarop stemmen, dan is het wel binnen. En Rosé komt natuurlijk sowieso binnen,K-Pop technisch. Maar dat staat los van Demon Hunters.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 10:25:38 #155
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219454807
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Als voor de hand liggende opties wil ik hier nog even More than a feeling, Keep on loving you en aanverwanten aan toevoegen
pi_219454811
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:22 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Niet keuzelijst is vanwege 2025, he. Ruud heeft hem wel een paar keer gedraaid. Tijdens de stemfinale dag zei Emmely dat 1% van de stemmers K-Pop als favoriete genre had ingevuld. Als die allemaal daarop stemmen, dan is het wel binnen. En Rosé komt natuurlijk sowieso binnen,K-Pop technisch. Maar dat staat los van Demon Hunters.
Zag ook BTS online wel eens opduiken los van die draak met koudspel. Riemen vast
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219454865
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:26 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Zag ook BTS online wel eens opduiken los van die draak met koudspel. Riemen vast
Los van of ze t wel of niet halen: ik begin elk jaar steeds minder zin te krijgen in de top 2000 door al die acties
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219454883
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:35 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Los van of ze t wel of niet halen: ik begin elk jaar steeds minder zin te krijgen in de top 2000 door al die acties
dat worden er steeds mee ja, aan de andere kant, dat maakt ook maar een heel klein deel uit van de lijst natuurlijk. Het ene jaar boeren, het andere jaar SeF. En dan nog de losse acties voor platen die actueel of nieuwswaarde hebben zoals Dermot Kennedy of Soldier On. En het begon natuurlijk met Radio 2 zelf die Avond toen erg ging promoten als nieuwe nummer 1 plaat.

En elk jaar heb je natuurlijk de onvermijdelijke dodenbonussen voor diverse artiesten.
  woensdag 10 december 2025 @ 10:39:17 #159
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454893
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:35 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Los van of ze t wel of niet halen: ik begin elk jaar steeds minder zin te krijgen in de top 2000 door al die acties
Als Dynamite of Butter in de Top 2000 zou komen, zou ik daar wel mee kunnen leven. Gewoon hits geweest in Nederland, op 2 gedraaid destijds ook. Ik heb meer moeite met Utreg of Bloemkole of meer van dat soort 3-man-en-een-paardekop-doelgroepenmuziek.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219454906
Ik ben zeker geen fan van Ruud de Wild maar zou het toejuichen als zijn oproep voor 12 to 12 in de lijst slaagt
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 10:41:32 #161
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219454912
quote:
16s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:38 schreef alopio het volgende:

[..]
dat worden er steeds mee ja, aan de andere kant, dat maakt ook maar een heel klein deel uit van de lijst natuurlijk. Het ene jaar boeren, het andere jaar SeF. En dan nog de losse acties voor platen die actueel of nieuwswaarde hebben zoals Dermot Kennedy of Soldier On. En het begon natuurlijk met Radio 2 zelf die Avond toen erg ging promoten als nieuwe nummer 1 plaat.

En elk jaar heb je natuurlijk de onvermijdelijke dodenbonussen voor diverse artiesten.
Na elk jaar begint het natuurlijk wel een groter deel van de lijst te worden, want sommige dingen blijven hangen. Andere stemacties zijn na een jaar weg.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219454915
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:40 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Ik ben zeker geen fan van Ruud de Wild maar zou het toejuichen als zijn oproep voor 12 to 12 in de lijst slaagt
We hadden al geteld dat m dat noet ging worden aangezien ie er 12/13 van zn lijstje de lijst hadden gehaald?
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 10:44:29 #163
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454927
Nog even vooraf, voor wie de nieuwkomers gaan zoeken, denken jullie eraan om een lijstje te maken, niet alles door elkaar, voor als ik na een uur uitvallers schrapen terugkom _O-
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219454930
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:42 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
We hadden al geteld dat m dat noet ging worden aangezien ie er 12/13 van zn lijstje de lijst hadden gehaald?
Aah sombr vooruitzicht
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 10 december 2025 @ 10:45:26 #165
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454935
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:45 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Aah sombr vooruitzicht
Die andere krijgen we wel.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 10:47:21 #166
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_219454946
geen Marquee Moon en geen Starless in de hele top 2000 valt wel een beetje tegen

oh dat is die van 2024 lol :@
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  woensdag 10 december 2025 @ 10:48:00 #167
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219454947
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 09:47 schreef BasBasBas3 het volgende:
Toch maar even een nieuw account aangemaakt, lukte niet in m'n oude te komen.
forum@fok.nl mailen geloof ik.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219454951
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:44 schreef Tussle266 het volgende:
Nog even vooraf, voor wie de nieuwkomers gaan zoeken, denken jullie eraan om een lijstje te maken, niet alles door elkaar, voor als ik na een uur uitvallers schrapen terugkom _O-
Nee hoor, maak je geen zorgen. Wij gaan gewoon als kippen zonder koppen dingen neerplempen, en daarna juichen of koken over de smaakvolheid van Nederland.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 10 december 2025 @ 10:50:01 #169
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219454958
quote:
1s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:49 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Nee hoor, maak je geen zorgen. Wij gaan gewoon als kippen zonder koppen dingen neerplempen, en daarna juichen of koken over de smaakvolheid van Nederland.
Lekker man.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 10:50:15 #170
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219454960
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:01 schreef alopio het volgende:

[..]
Ben ik de enige die de Tylor Swift hype niet snapt. Prima popzangeres maar is het nou allemaal echt zo bijzonder
Ze heeft iets heel goed gedaan qua ondernemen en qua fans aan zich (en aan elkaar) binden.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219454979
Zou het Béla Lugosi momentje van Kevin Parker kans maken? Vrees van niet he
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219454985
quote:
6s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:50 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ze heeft iets heel goed gedaan qua ondernemen en qua fans aan zich (en aan elkaar) binden.
Dus het is eigenlijk een soort Suzan van Freek?
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 10 december 2025 @ 10:54:25 #173
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219454990
Houden we dit nog aan?

1901-2000 @Tussle266
1801-1900 Dagoduck
1701-1800 @Mexicanobakker
1601-1700 @Felagund
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219454995
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:52 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Zou het Béla Lugosi momentje van Kevin Parker kans maken? Vrees van niet he
Ik had die als eerste mainstreamhit van Tame Impala eigenlijk wel met potlood staan. Of in ieder geval bij de bovenste 15 internationale vrije-keus-opties die kans maken.
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
  woensdag 10 december 2025 @ 10:55:41 #175
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219454997
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:53 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Dus het is eigenlijk een soort Suzan van Freek?
Die twee ga ik zoveel mogelijk uit de weg dus ik weet er zo weinig mogelijk van maar ik neem aan dat zij geen miljardair zijn.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219455008
quote:
6s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Die twee ga ik zoveel mogelijk uit de weg dus ik weet er zo weinig mogelijk van maar ik neem aan dat zij geen miljardair zijn.
Zij binnen een jaar of 2 wel. Bohhh
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 11:05:55 #177
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455055
Hype
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:10:23 #178
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455066
Oja, Jan Klaassen was ook al gespoild
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455079
Luke combs versie mag er wel uit
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:15:28 #180
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455094
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:13 schreef Scorpion_17 het volgende:
Luke combs versie mag er wel uit
Om 12:01 weten we of dat zo is!
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455099
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:15 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Om 12:01 weten we of dat zo is!
Tis niet mn eerste zoekterm :D
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:16:38 #182
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455103
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:16 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Tis niet mn eerste zoekterm :D
Bij mij wel, want het is de nummer 1800.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455135
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oja, Jan Klaassen was ook al gespoild
Stukje Den Helder in de lijst voor @Dagoduck
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219455141
Ik ga zo wel langs mijn lijstje aan vrije keuze mogelijkheden om 12:01, dan hebben we wat dat betreft een start
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
  woensdag 10 december 2025 @ 11:25:35 #185
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455146
TYA is 1904, dus dat wordt huilen om 12.04.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219455148
Ik vul nooit vrije keuzes in, is er überhaupt een kans dat deze dan in de lijst komen?

Voorbeelden?
[b]Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:[/b]
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_219455152
quote:
6s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:54 schreef Dagoduck het volgende:
Houden we dit nog aan?

1901-2000 @:Tussle266
1801-1900 Dagoduck
1701-1800 @:Mexicanobakker
1601-1700 @:Felagund
Jullie zijn te serieus _O-
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 11:26:27 #188
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455156
Ik dacht er nog over na hoe opvallend het eigenlijk is dat die het 26 jaar heeft volgehouden. Als je bekijkt wat er voor die tijd allemaal al is uit gegaan wat je wel nog gewoon wekelijks op de radio hoort.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 11:26:49 #189
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455161
quote:
12s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:25 schreef mitt het volgende:
Ik vul nooit vrije keuzes in, is er überhaupt een kans dat deze dan in de lijst komen?

Voorbeelden?
Jaarlijks.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:30:29 #190
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455181
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:26 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Jullie zijn te serieus _O-
Ik vind die uitvallers snel in kaart brengen wel echt fijn.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455187
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:30 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vind die uitvallers snel in kaart brengen wel echt fijn.
Ik vind het een beetje puzzelen en niet alles meteen in kaart hebben ook wel leuk. :-)
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:32:29 #192
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455193
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:31 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik vind het een beetje puzzelen en niet alles meteen in kaart hebben ook wel leuk. :-)
Ja dat kan met de binnenkomers.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 11:32:50 #193
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455194
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:31 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik vind het een beetje puzzelen en niet alles meteen in kaart hebben ook wel leuk. :-)
We moeten ook nog tijd overhouden om alles heel ellendig te vinden he? Een beetje tempo erin kan dan geen kwaad.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 11:36:09 #194
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455210
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:23 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Stukje Den Helder in de lijst voor @:Dagoduck
Ik heb een lijstje op mijn pc met nummers waarin Den Helder wordt genoemd. :+

Helderziende - Drs. P
Jan Klaassen de trompetter - Rob de Nijs
Postbode - Maarten van Roozendaal
Den Helder - Voutlooz
Heel mijn leven wil ik zingen - Marianne Weber
Helemaal van Heerlen naar Den Helder - De Ministars
Den(k) Helder - De Alchemisten
Den Helder - Fred de Munk
Beverwijk - Andermans Veren
NL Door - Opgezwolle
Gottes Werk und Teufels Beitrag - Pascow
Geleen 2 Den Helder - $KEER&BOO$
Licht uit - Gotu Jim
Is er nog plaats in de schuilkelder voor een man met een gitaar? - Cornelis Vreeswijk
Haast (rust roest) - Frank Boeijen Groep
Supersoaker - Yung Herman
Volvo - Bob uit Zuid
Beppekelder - Liereliet
Waddup - Mertens
Prins-gemaal - Jasperina de Jong
Fijn met de trein - Lowland Trio
File - André van Duin
Carnaval met Rinus - Zanger Rinus
Een zomerdag in Nederland - Corry Konings
De leerschool van het leven - Jules de Corte
Thé Lau - We zijn wie we zijn
Jutter - Zijlstra
Tropisch Nederland - The Amazing Stroopwafels
Ik ben een poema, meneer - De Poema's
Oprechte liefde - Linda Wagenmakers, Gikkels
Al jaren truckchauffeur - Ronnie Ruysdael
Als ik geld zou hebben - Dorus
1 keer alles - Van Dik Hout
Lange Jaap - Michiel Tegelberg
Den Helder kust de zee - Adriaan Bais
Vaarwel lief Den Helder - Fred Piek
Bel de dokter op - Mitta
Liefde is het antwoord - Combo Arjo Boot
Peters Samba - Combo Arjo Boot
Beverwijk - Johan Hoogeboom
Fijnfisjenie in Waaienburg! - Lamme Frans (indirect, Waaienburg is carnavalsnaam van Den Helder)
Tru G - Delly (indirect, Delly is straattaalnaam van Den Helder)

Aanvullingen altijd welkom.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219455211
Ik ga in elk geval de nieuwe toevoegingen uit de keuzelijst langs
pi_219455216
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:36 schreef BasBasBas3 het volgende:
Ik ga in elk geval de nieuwe toevoegingen uit de keuzelijst langs
Was ik ook van plan
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 10 december 2025 @ 11:37:55 #197
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455219
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:37 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Was ik ook van plan
Gewoon in 2-en delen, het waren er zo'n 300.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:38:30 #198
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455221
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:37 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Gewoon in 2-en delen, het waren er zo'n 300.
De een de oudjes en de ander de 2023/24 toevoegingen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 11:38:58 #199
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455223
316 om precies te zijn.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219455228
quote:
6s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:36 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ik heb een lijstje op mijn pc met nummers waarin Den Helder wordt genoemd. :+
:D
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219455231
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:38 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
De een de oudjes en de ander de 2023/24 toevoegingen
ik begin wel bij de oudjes
pi_219455236
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:40 schreef BasBasBas3 het volgende:

[..]
ik begin wel bij de oudjes
Ik begin met de 2023/2024 toevoegingen
pi_219455239
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 08:22 schreef alopio het volgende:

[..]
Tubular Bells. Je hoort hem nooit, ik zal hem zelf nooit draaien, ik zal er nooit op stemmen, maar het mag de Top2000 nooit verlaten. Mooi dat dit soort nummers het nog redden, en heerlijk dat ze hem de hele 25 minuten draaien.

Buiten dat is het een stukje topic traditie met al die gifjes.
De tering hoe ben ik die vergeten _O-
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219455240
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:41 schreef S9H het volgende:

[..]
Ik begin met de 2023/2024 toevoegingen
Na mijn eigen inzendingen langs te zijn gegaan natuurlijk
  woensdag 10 december 2025 @ 11:42:38 #205
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455242
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:39 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
:D
Vooral deze van een Duitse punkband :D

Bekijk deze YouTube-video

quote:
Wir wissen ganz genau, wie viel die Gletscher schmelzen
Und wann das Meersalz dann das Grundwasser erreicht
Wann die Mangrovenwälder kleiner werden und verschwinden
Und Den Helder dann zum allerletzten Mal dem Wasser weicht
Zo specifiek, die bandleden moeten hier bijna wel jaarlijks op vakantie gaan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219455276
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2025 19:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hebben jullie een ultieme Top 2000-plaat? Je hoeft er niet eens op te stemmen of in je Top 10 allertijden te hebben, maar zo'n nummer waarbij je onmiddelijk aan de Top 2000 denkt als je 'm hoort (waarschijnlijk 1 van de laatste 2 dagen)?

Ik denk dat de mijne toch echt Mr Blue Sky is.
Ik ben de Top2000 eeuwig dankbaar voor mijn ontdekking van Pink Floyd - Echoes. Even jaren niet op gestemd, maar de typering 'innerlijke schoonmaak' van Stasse zal ik nooit vergeten. Als ik even wat rotzooi op moet ruimen, of even een snelle rotvaart aan dingen in korte tijd erdoorheen moet jassen, zet ik het op mijn koptelefoon. Meesterwerk van begin tot eind, de opbouw vind ik mateloos fascinerend. Hoe je het kunt bedenken, schitterend.
  woensdag 10 december 2025 @ 11:49:30 #207
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455280
Gifjes-hype
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 11:49:31 #208
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219455281
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 10:13 schreef camilero het volgende:

[..]
Die eerste vier zijn op zich prima. Ik ken RAYE niet, maar ik denk dat ik zeker twee betere Ice Cream Men ken
RAYE is ^O^
  woensdag 10 december 2025 @ 11:51:52 #209
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455293
RAYE zegt mij ook niets.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:52:19 #210
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455297
RAYE is leuk behalve haar bijdragen op matige EDM-nummers
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455299
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
RAYE is leuk behalve haar bijdragen op matige EDM-nummers
Toen zat ze nog vast aan een groot label ja
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
  woensdag 10 december 2025 @ 11:53:47 #212
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455302
RAYE is dus een zangeres?

Kijk, ik leer al dingen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 10 december 2025 @ 11:54:30 #213
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455304
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
RAYE is leuk behalve haar bijdragen op matige EDM-nummers
Zelfs die nummers zijn vaak minder matig dan ze zouden kunnen zijn, door haar.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 11:55:42 #214
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455310
Wel jammer dat Genesis (nee niet die van drumphil) niet is toegevoegd. Gewoon 15 keer gedraaid op 2 de afgelopen 15 maanden. Maar dat komt nog wel.
All Day I Dream About Stemlijsten
  woensdag 10 december 2025 @ 11:56:46 #215
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219455317
Meeste nummers die eruit vallen zullen wel jaren 60 en 70 zijn toch?
  woensdag 10 december 2025 @ 11:57:32 #216
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219455321
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:56 schreef Momo het volgende:
Meeste nummers die eruit vallen zullen wel jaren 60 en 70 zijn toch?
Ook wel een hoop recentere ééndagsvliegen, denk (hoop) ik
  woensdag 10 december 2025 @ 11:57:54 #217
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455323
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:56 schreef Momo het volgende:
Meeste nummers die eruit vallen zullen wel jaren 60 en 70 zijn toch?
En wat hypes van de afgelopen jaren.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 10 december 2025 @ 11:58:33 #218
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219455328
quote:
7s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:49 schreef peaceman het volgende:

[..]
RAYE is ^O^
Ik ga sowieso alle nieuwe binnenkomers checken. Zo leer ik nog nieuwe muziek kennen dankzij deze boomerlijst! ;)
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:58:41 #219
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455329
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:56 schreef Momo het volgende:
Meeste nummers die eruit vallen zullen wel jaren 60 en 70 zijn toch?
De afgelopen jaren was dat redelijk verdeeld, omdat er ook wat hypes uit vallen en 80s/90s er meer in staan
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 11:59:02 #220
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455330
Jimi Hendrix aangeslingerd. Kom maar op met die gifjes.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 10 december 2025 @ 11:59:44 #221
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219455333
quote:
6s.gif Op woensdag 10 december 2025 11:36 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ik heb een lijstje op mijn pc met nummers waarin Den Helder wordt genoemd. :+

Helderziende - Drs. P
Jan Klaassen de trompetter - Rob de Nijs
Postbode - Maarten van Roozendaal
Den Helder - Voutlooz
Heel mijn leven wil ik zingen - Marianne Weber
Helemaal van Heerlen naar Den Helder - De Ministars
Den(k) Helder - De Alchemisten
Den Helder - Fred de Munk
Beverwijk - Andermans Veren
NL Door - Opgezwolle
Gottes Werk und Teufels Beitrag - Pascow
Geleen 2 Den Helder - $KEER&BOO$
Licht uit - Gotu Jim
Is er nog plaats in de schuilkelder voor een man met een gitaar? - Cornelis Vreeswijk
Haast (rust roest) - Frank Boeijen Groep
Supersoaker - Yung Herman
Volvo - Bob uit Zuid
Beppekelder - Liereliet
Waddup - Mertens
Prins-gemaal - Jasperina de Jong
Fijn met de trein - Lowland Trio
File - André van Duin
Carnaval met Rinus - Zanger Rinus
Een zomerdag in Nederland - Corry Konings
De leerschool van het leven - Jules de Corte
Thé Lau - We zijn wie we zijn
Jutter - Zijlstra
Tropisch Nederland - The Amazing Stroopwafels
Ik ben een poema, meneer - De Poema's
Oprechte liefde - Linda Wagenmakers, Gikkels
Al jaren truckchauffeur - Ronnie Ruysdael
Als ik geld zou hebben - Dorus
1 keer alles - Van Dik Hout
Lange Jaap - Michiel Tegelberg
Den Helder kust de zee - Adriaan Bais
Vaarwel lief Den Helder - Fred Piek
Bel de dokter op - Mitta
Liefde is het antwoord - Combo Arjo Boot
Peters Samba - Combo Arjo Boot
Beverwijk - Johan Hoogeboom
Fijnfisjenie in Waaienburg! - Lamme Frans (indirect, Waaienburg is carnavalsnaam van Den Helder)
Tru G - Delly (indirect, Delly is straattaalnaam van Den Helder)

Aanvullingen altijd welkom.
Da's al een hele lijst! :D

Eén dingetje: dat nummer van Johan Hoogeboom en dat van Andermans Veren zijn precies hetzelfde. Just so you know 😊
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 11:59:48 #222
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455334
Nieuws is nog best laat.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455339
We kunnen beginnen!
pi_219455340
Doet niet
pi_219455341
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:00 schreef S9H het volgende:
Doet niet
Wel!
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_219455342
Geen Winning
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455343
Radiohead - Let Down IN!!! _O_
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219455344
Ah nu wel
pi_219455345
daar gaan we
pi_219455348
Famous Blue Raincoat heeft het gehaald _O_
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 12:00:55 #231
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455349
1799 Marvin & Tammi
OUT
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455350
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:00 schreef Scorpion_17 het volgende:
Geen Winning
Shit
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 10 december 2025 @ 12:01:11 #233
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455351
Rip TYA
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219455353
Marco Borsato - Vrij zijn NIEUWbinnen
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455354
We zijn live!
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
  woensdag 10 december 2025 @ 12:01:20 #236
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219455356
Even aan mijn moeder vragen heeft t gehaald
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 12:01:26 #237
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455357
1798 Sting & Cheb
OUT
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455358
Lana del Rey - Doin' Time ligt eruit!
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 10 december 2025 @ 12:01:39 #239
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219455360
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
1799 Marvin & Tammi
OUT
Wut
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
pi_219455362
Billie Eilish - Lunch IN
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 10 december 2025 @ 12:01:49 #241
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219455364
Epica- The Ghost In Me niet erin
pi_219455366
Golden Earring - Johnny Make Believe terug in de lijst
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455368
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:01 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Even aan mijn moeder vragen heeft t gehaald
Heb ik een hype gemist? Voor het eerst sinds de compilatie-aflevering erin
pi_219455369
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:02 schreef VdB95 het volgende:

[..]
Heb ik een hype gemist? Voor het eerst sinds de compilatie-aflevering erin
Tiktokhipe
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 12:02:24 #245
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219455370
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:00 schreef Scorpion_17 het volgende:
Geen Winning
Zei het toch?
  woensdag 10 december 2025 @ 12:02:29 #246
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_219455372
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:02 schreef VdB95 het volgende:

[..]
Heb ik een hype gemist? Voor het eerst sinds de compilatie-aflevering erin
tiktok hitje
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
pi_219455377
Fontaines DC - In The Modern World IN
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219455378
Golden Earring - Johnny Make Believe
Marco Borsato - vrij zijn
Billie Eilish - Lunch
Radiohead - Let Down
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Fontaines DC - In The Modern World
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 12:03:10 #249
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455380
OUT 1900-1891:

1900 Willie Nelson On The Road Again
1899 Flemming Paracetamollen
1897 Otis Redding I've Got Dreams To Remember
1894 Crowded House Into Temptation
1891 Beyoncé ft. Jay-Z Crazy In Love
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 10 december 2025 @ 12:03:13 #250
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219455381
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
1799 Marvin & Tammi
OUT
;(
  woensdag 10 december 2025 @ 12:03:13 #251
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219455382
Roxy Dekker met Sugar Daddy en Satisfyer erin
pi_219455385
Sef - De Leven IN
pi_219455386
quote:
6s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:03 schreef Dagoduck het volgende:
OUT 1900-1891:

1900 Willie Nelson On The Road Again
1899 Flemming Paracetamollen
1897 Otis Redding I've Got Dreams To Remember
1894 Crowded House Into Temptation
1891 Beyoncé ft. Jay-Z Crazy In Love
Into Temptation was een immer present
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 12:03:32 #254
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219455387
Ella en Louis rip
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219455388
Snollebollekes - Links Rechts staat er niet in *O*
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_219455389
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:02 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Fontaines DC - In The Modern World IN
Nice.
pi_219455392
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:03 schreef Felagund het volgende:
Snollebollekes - Links Rechts staat er niet in *O*
Dit weiger ik te geloven
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455394
Illusion en Training Season van Dua Lipa beide NIET
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 10 december 2025 @ 12:04:02 #259
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219455395
Alleen ff Wild Places gecheckt, die staat er iig nog in O+
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 12:04:29 #260
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455396
1787 Ronde Bright Eyes
OUT
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455397
Eminem - Houdini IN
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219455398
Red Mij Niet redt het wederom wel
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455402
Golden Earring - Johnny Make Believe
Marco Borsato - vrij zijn
Billie Eilish - Lunch
Radiohead - Let Down
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Fontaines DC - In The Modern World
Eminem- Houdini
Roxy Dekker - Sugardaddy
Roxy Dekker - Satisfier
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455404
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:04 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Eminem - Houdini IN
Boe, stom nummer
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  woensdag 10 december 2025 @ 12:05:13 #265
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219455406
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:04 schreef Scorpion_17 het volgende:
Red Mij Niet redt het wederom wel
Luisteraars hebben niet geluisterd dus :N
pi_219455408
Alvast een lijstje met binnenkomers

Billie Eilish - Lunch
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Eminem - Houdini
Fontaines DC - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Marco Borsato - Vrij zijn
Radiohead - Let Down
René Karst - Atje voor de sfeer
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand
Taylor Swift ft. Post Malone - Fortnight
pi_219455409
Geen derde notering voor the national
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 12:05:44 #268
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219455410
Dua Lipa Houdini staat er ook in
pi_219455413
Golden Earring - Johnny Make Believe
Marco Borsato - vrij zijn
Billie Eilish - Lunch
Radiohead - Let Down
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Fontaines DC - In The Modern World
Eminem- Houdini
Roxy Dekker - Sugardaddy
Roxy Dekker - Satisfier
Taylor Swift ft. Post Malone - Fortnight
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219455417
Geen Claude met C'Est La Vie?
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
pi_219455418
Raye heeft alleen Where Is My Husband erin, Ice Cream Man en Worth It hebben het niet gehaald.
pi_219455421
Boudewijn heeft al zn noteringen behouden
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 10 december 2025 @ 12:06:36 #273
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455423
OUT 1890-1881:

1888 The Doors Love Her Madly
1885 Beyoncé Love On Top
1883 The Beatles Here There And Everywhere
1881 Dan Hartman Relight My Fire
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 10 december 2025 @ 12:06:41 #274
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219455424
Abracadabra - Lady Gaga niet
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 12:07:03 #275
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455426
1776 The Script Breakeven OUT
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455427
Billie Eilish - Lunch
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.
Eminem - Houdini
Fontaines DC - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Marco Borsato - Vrij zijn
Radiohead - Let Down
René Karst - Atje voor de sfeer
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand
  woensdag 10 december 2025 @ 12:07:45 #277
284871 DarkSonic2
#Sommigemensenlettenechtnietop
pi_219455431
Golden heeft het gehaald. The Middle, Blackbird en Lazarus niet.
Hier schreef Tim86 het volgende:
HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 12:08:04 #278
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455434
1772 U2 - Angel of Harlem OUT
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455436
Billie Eilish - Lunch
Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.
Eminem - Houdini
Fontaines DC - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Radiohead - Let Down
René Karst - Atje voor de sfeer
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand
Golden Earring - Johnny Make Believe
Marco Borsato - vrij zijn
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Roxy Dekker - Sugardaddy
Taylor Swift ft. Post Malone - Fortnight
Coldplay, Little Simz, Burna Boy, Elyanna, TINI - We Pray
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219455437
Billie Eilish - Lunch
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.
Eminem - Houdini
Fontaines DC - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Marco Borsato - Vrij zijn
Radiohead - Let Down
René Karst - Atje voor de sfeer
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand'
Tina Turner - What's Love Got To Do With It
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455438
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:08 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Coldplay, Little Simz, Burna Boy, Elyanna, TINI - We Pray
gadver
  woensdag 10 december 2025 @ 12:08:43 #282
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219455439
Alex Warren - Ordinary erin
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 12:08:46 #283
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455441
1771 Elvis & JXL OUT
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 december 2025 @ 12:08:48 #284
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455443
OUT 1880-1871:

1880 Queen A Winter's Tale
1873 Vitesse Rosalyn
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219455444
quote:
6s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:06 schreef Dagoduck het volgende:
OUT 1890-1881:

1888 The Doors Love Her Madly
1885 Beyoncé Love On Top
1883 The Beatles Here There And Everywhere
1881 Dan Hartman Relight My Fire
Bij de Beatles had beter dat stompzinnige obla di eruit gemogen, maar nee die staat er nog in.
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_219455445
Billie Eililsh - Lunch
Black Sabbath - Iron Man
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.
Dua Lipa - Houdini
Eminem - Houdini
Fontaines D.C. - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Gorillaz - Dare
Iron Maiden - The Number of the Beast
Lola Young - Messy
Marco Borsato - Vrij zijn
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Radiohead - Let Down
RAYE - Where Is My Husband
René Karst - Atje voor de sfeer
Rob de Nijs - Jan Klaassen de trompetter
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De Leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand
Taylor Swift ft. Post Malone - Fortnight
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 12:09:23 #287
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455447
1770 Eminem My Name Is OUT :o
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455448
Billie Eilish - Lunch
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Chic - Le Freak
Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.
Eminem - Houdini
Fontaines DC - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Marco Borsato - Vrij zijn
Radiohead - Let Down
René Karst - Atje voor de sfeer
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand'
Tina Turner - What's Love Got To Do With It
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455449
Alex Warren - Ordinary erin
Billie Eililsh - Lunch
Black Sabbath - Iron Man
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Chic - Le Freak
Coldplay, Little Simz, Burna Boy, Elyanna, TINI - We Pray
Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.
Dua Lipa - Houdini
Eminem - Houdini
Fontaines D.C. - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Gorillaz - Dare
Iron Maiden - The Number of the Beast
Lola Young - Messy
Marco Borsato - Vrij zijn
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Radiohead - Let Down
RAYE - Where Is My Husband
René Karst - Atje voor de sfeer
Rob de Nijs - Jan Klaassen de trompetter
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De Leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand
Taylor Swift ft. Post Malone - Fortnight
Tina Turner - What's Love Got To Do With It
  woensdag 10 december 2025 @ 12:09:50 #290
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219455450
Teddy Swims - Bad Dreams erin
  woensdag 10 december 2025 @ 12:10:35 #291
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219455453
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:09 schreef Momo het volgende:
Teddy Swims - Bad Dreams erin
Ook The Door van Teddy Swims
pi_219455454
2 x Chappell Roan met Pink Pony Club en The Subway, 1 keer Sabrina Carpenter met Taste en 1 keer Frank Ocean met Pink + White
pi_219455455
Billie Eililsh - Lunch
Black Sabbath - Iron Man
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.
Dua Lipa - Houdini
Eminem - Houdini
Fontaines D.C. - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Gorillaz - Dare
Iron Maiden - The Number of the Beast
Lola Young - Messy
Marco Borsato - Vrij zijn
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Radiohead - Let Down
RAYE - Where Is My Husband
René Karst - Atje voor de sfeer
Rob de Nijs - Jan Klaassen de trompetter
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De Leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand
Taylor Swift ft. Post Malone - Fortnight
Coldplay, Little Simz, Burna Boy, Elyanna, TINI - We Pray
Tina Turner - What's Love Got To Do With It
Acda en De Munnik - De Stad Amsterdam
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219455456
Lee Towers - Mijn Feyenoord NIEUW

LEEN _O_
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_219455458
Alex Warren - Ordinary erin
Billie Eililsh - Lunch
Black Sabbath - Iron Man
Bloem - Even aan mijn moeder vragen
Chic - Le Freak
Coldplay, Little Simz, Burna Boy, Elyanna, TINI - We Pray
Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.
Dua Lipa - Houdini
Eagles - Take It To The Limit
Eminem - Houdini
Fontaines D.C. - In the Modern World
Golden Earring - Johnny Make Believe
Gorillaz - Dare
Iron Maiden - The Number of the Beast
Lola Young - Messy
Marco Borsato - Vrij zijn
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Radiohead - Let Down
RAYE - Where Is My Husband
René Karst - Atje voor de sfeer
Rob de Nijs - Jan Klaassen de trompetter
Roxy Dekker - Satisfyer
Sef - De Leven
Stef Ekkel & René Karst - Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist
Suzan & Freek - Lichtje branden
Suzan & Freek - Niemand
Taylor Swift ft. Post Malone - Fortnight
Tina Turner - What's Love Got To Do With It
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455460
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:10 schreef Fred_B het volgende:
Lee Towers - Mijn Feyenoord NIEUW

LEEN _O_
Wat kut
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455461
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2025 12:10 schreef Momo het volgende:

[..]
Ook The Door van Teddy Swims
Stond er al in
  woensdag 10 december 2025 @ 12:11:35 #298
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_219455464
OUT 1870-1861

1870 Sera Head Held High
1868 Boney M. Rivers Of Babylon
1867 Paul Simon Homeless
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport woensdag 10 december 2025 @ 12:12:09 #299
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219455466
1758 Marvin Gaye - Sexual Healing OUT
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219455468
Roberta Flack - Killing me softly heeft het itt eerdere berichten niet gehaald
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219455469
Alex Warren - Before You Leave Me
Alex Warren - Burning Down
Alex Warren - Carry You Home

Alledrie IN
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')