abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 26 maart 2025 @ 23:27:03 #1
862 Arcee
Look closer
pi_217192735




quote:
Het project, opgezet in 2022, heeft tot doel tienduizenden conservatieven te rekruteren om huidige federale ambtenaren te vervangen – die sommige Republikeinen karakteriseren als onderdeel van de 'deep state' – en om de doelstellingen van de volgende Republikeinse president te bevorderen. Het gaat uit van een vergaande interpretatie van de theorie van de unitaire uitvoerende macht, een omstreden interpretatie van artikel II van de grondwet van de Verenigde Staten die ervan uitgaat dat de president bij zijn inauguratie absolute zeggenschap over de uitvoerende macht verkrijgt.

Project 2025 beoogt diepgaande veranderingen binnen de overheid, met name het economisch en sociaal beleid en de rol van de federale overheid en haar agentschappen. In het plan wordt voorgesteld de financiering voor het ministerie van Justitie te verlagen, de FBI en het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS) te ontmantelen, de regelgeving op het gebied van milieu en klimaatverandering sterk te verminderen ten gunste van de winning van fossiele brandstoffen, het ministerie van Handel op te heffen en de onafhankelijkheid van federale agentschappen zoals de Federal Communications Commission (FCC) en de Federal Trade Commission (FTC) te beëindigen.
Extra aanwijzingen voor dit topic:

Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.

Daarom de volgende afspraken:

Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.

We gebruiken in dit topic de volgende bronnen. Zie bijvoorbeeld hier als richtlijn: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen kan dit een richtlijn zijn:
[ afbeelding ]
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  woensdag 26 maart 2025 @ 23:36:10 #2
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_217192775
De Signal App is gewoon stucknjet......
quote:
bron: cnn
Trump: "I want to find if there's any mistake or if Signal doesn't work. It could be that Signal is not very good company," he said.
....
I think Signal could be defective, to be honest with you,” Trump later added. “We use Signal, and everybody uses Signal, but it could be a defective platform, and we’re gonna have to find that out.
An now back to GreedLand en Tariffs.....

Wel benieuwd hoe het SignalGate verder gaat aflopen maar vrees dat we de komende weken en maanden nog wel meer op straat gaat liggen kronkelen.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  woensdag 26 maart 2025 @ 23:37:01 #3
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_217192778
quote:
0s.gif Op woensdag 26 maart 2025 23:00 schreef Nober het volgende:

[..]
Mooi al die hypocrieten.

[ x ]
https://x.com/7744St/status/1904962533926010970
De Republikeinen ja. Bizar hè.

De mond vol over die mails en de garage van Biden en weet ik wat allemaal, en moet je ze nu eens horen _O- .
Huilen dan.
pi_217192834
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3llccksq3r22j



Maar Hegseth zegt het zelf :{w

MAGA-logica!
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_217192855
Der Spiegel heeft privé data (waaronder telefoonnummers, e-mailadressen en whatsapp profielfoto’s) en zelfs passwords online gevonden van o.a. Waltz, Gabbard en Hegseth


https://www.spiegel.de/in(...)e5-bc63-10b705521fb7

Hegseth, Waltz, Gabbard: privégegevens en wachtwoorden van senior U.S. Veiligheidsfunctionarissen online gevonden - DER SPIEGEL
26.03.2025, 21.20 uur
VS Minister van Defensie Pete Hegseth: Zijn contactgegevens konden worden gevonden met behulp van een commerciële mensenzoeker.
VS Minister van Defensie Pete Hegseth: Zijn contactgegevens konden worden gevonden met behulp van een commerciële mensenzoeker.
Foto: Annabelle Gordon / AFP
Privé contactgegevens van de belangrijkste veiligheidsadviseurs van de VS President Donald Trump is te vinden op het internet. DER SPIEGEL-verslaggevers konden mobiele telefoonnummers, e-mailadressen en zelfs enkele wachtwoorden vinden die toebehoorden aan de topfunctionarissen.

Om dit te doen, gebruikten de verslaggevers zoekmachines voor commerciële mensen, samen met gehackte klantgegevens die op internet zijn gepubliceerd. Degenen die door de lekken zijn getroffen, zijn onder meer National Security Advisor Mike Waltz, Director of National Intelligence Tulsi Gabbard en Secretary of Defense Pete Hegseth.

De meeste van deze nummers en e-mailadressen zijn blijkbaar nog steeds in gebruik, waarvan sommige gekoppeld zijn aan profielen op sociale mediaplatforms zoals Instagram en LinkedIn. Ze werden gebruikt om Dropbox-accounts en profielen te maken in apps die lopende gegevens bijhouden. Er zijn ook WhatsApp-profielen voor de respectieve telefoonnummers en in sommige gevallen zelfs Signal-accounts.

Als zodanig heeft de rapportage een extra ernstige, voorheen onbekende inbreuk op de beveiliging onthuld op de hoogste niveaus in Washington. Vijandige inlichtingendiensten kunnen deze openbaar beschikbare gegevens gebruiken om de communicatie te hacken van degenen die getroffen zijn door het installeren van spyware op hun apparaten. Het is dus denkbaar dat buitenlandse agenten op de hoogte waren van de Signal-chatgroep waarin Gabbard, Waltz en Hegseth een militaire aanval bespraken.

Nummers gekoppeld aan Signal-accounts

Het blijft echter onduidelijk of deze uiterst problematische chat werd uitgevoerd met behulp van Signal-accounts die waren gekoppeld aan de privételefoonnummers van de betrokken functionarissen. Tulsi Gabbard heeft geweigerd commentaar te geven. DER SPIEGEL-rapportage heeft echter aangetoond dat particulier gebruikte en openbaar toegankelijke telefoonnummers van haar en Waltz in feite zijn gekoppeld aan Signal-accounts.

Het Amerikaanse nieuwsmagazine The Atlantic onthulde maandag dat Gabbard, Waltz en Hegseth, samen met CIA-directeur John Ratcliffe en andere functionarissen, in een Signal-chat een dreigende militaire aanval tegen de Houthi-militie in Jemen bespraken. De informatie die tussen de deelnemers werd gedeeld, omvatte inlichtingeninformatie en nauwkeurige aanvalsplannen. Volgens de Atlantic voegde Waltz de hoofdredacteur van het tijdschrift, Jeffrey Goldberg, toe aan de chatgroep. Precies waarom hij dat deed blijft onduidelijk.

Het Witte Huis bevestigde het schandaal achteraf. Trump stond erop dat het geen geclassificeerde inhoud bevatte, een vraag die van bijzonder belang is omdat leden van de Amerikaanse regering dergelijke informatie niet via Signal mogen delen. De speciale gezant van de VS voor Oekraïne en het Midden-Oosten, Steve Witkoff, was zelfs in Rusland terwijl hij deelnam aan de chatgroep.

Pete Hegseth's WhatsApp profielfoto
Pete Hegseth's WhatsApp-profielfoto
Foto: Screenshot / DER SPIEGEL
DER SPIEGEL kon een deel van de contactgegevens voor Gabbard, Hegseth en Waltz vinden in commerciële databases, terwijl andere informatie zich in zogenaamde wachtwoordlekken bevond, die nauwelijks een zeldzaamheid zijn op internet. Een voorbeeld is de ontdekking van 2019 door Troy Hunt, die 773 miljoen e-mailadressen en meer dan 21 miljoen wachtwoorden vond in een hackerforum.

Sindsdien zijn er tal van extra lekken geweest. Criminelen verzamelen voortdurend nieuwe collecties van hacks, meestal om ze op forums te verkopen.

Het was bijzonder gemakkelijk voor DER SPIEGEL-verslaggevers om het mobiele nummer en e-mailadres van Hegseth te ontdekken. Ze wendden zich tot een commerciële aanbieder van contactgegevens die voornamelijk door bedrijven wordt gebruikt voor verkoop, marketing en werving.

DER SPIEGEL stuurde de provider een link naar het LinkedIn-profiel van Hegseth en ontving in ruil daarvoor een Gmail-adres en een mobiel telefoonnummer, naast andere informatie. Uit een zoektocht naar gelekte gebruikersgegevens bleek dat het e-mailadres en in sommige gevallen zelfs het bijbehorende wachtwoord te vinden zijn in meer dan 20 openbaar toegankelijke lekken. Met behulp van openbaar beschikbare informatie was het mogelijk om te verifiëren dat het e-mailadres slechts een paar dagen geleden werd gebruikt.

Het opgegeven mobiele nummer leidde ondertussen tot een WhatsApp-account dat Hegseth blijkbaar pas onlangs heeft verwijderd. De profielfoto toonde een shirtloze Hegseth in een baseballpet en ketting. Vergelijkingen met andere foto's van de Amerikaanse minister van Defensie met behulp van gezichtsherkenningssoftware konden bevestigen dat de foto op het WhatsApp-profiel inderdaad Hegseth was.

Meerdere wachtwoorden in gelekte database

VS Nationale veiligheidsadviseur Mike Waltz: Mobiel nummer en e-mailadres gevonden met behulp van een commerciële people finder.
VS Nationale veiligheidsadviseur Mike Waltz: Mobiel nummer en e-mailadres gevonden met behulp van een commerciële people finder.
Foto: Mandel Ngan / AFP
Waltz's mobiele nummer en e-mailadres konden worden gevonden met dezelfde serviceprovider. Het mobiele telefoonnummer kon zelfs worden gevonden met behulp van een mensenzoekmachine die populair is in de VS. DER SPIEGEL-verslaggevers konden ook verschillende wachtwoorden voor Waltz's e-mailadres vinden in gelekte databases. De informatie leidde ook naar Waltz's profielen voor Microsoft Teams, LinkedIn, WhatsApp en Signal.

National Intelligence Director Gabbard was schijnbaar voorzichtiger met haar gegevens dan haar twee mannelijke collega's. Ze had blijkbaar haar eigen gegevens geblokkeerd in de commerciële contactzoekmachines die de gegevens van Hegseth en Waltz bevatten. Maar haar e-mailadres was te vinden op WikiLeaks en Reddit.

Het e-mailadres van Gabbard is beschikbaar in meer dan 10 lekken. Een daarvan bevat ook een gedeeltelijk telefoonnummer, dat, wanneer ingevuld, leidt tot een actief WhatsApp-account en een Signal-profiel.

"Blootgestelde gegevens van toppolitici kunnen door hackers worden gebruikt om overtuigende phishing-aanvallen te lanceren en toegang te krijgen tot apparaten en verschillende diensten zoals e-mail, chattools en PayPal", zegt Donald Ortmann, een specialist in informatiebeveiliging, informatieverwerving en social engineering. Hij ondersteunt bedrijven en autoriteiten na cyberaanvallen.

"Daarnaast kunnen deepfake-aanvallen met behulp van afbeeldingen en geluid die online beschikbaar zijn, worden gelanceerd om deel te nemen aan virtuele vergaderingen", zegt Ortmann. Gecompromitteerde accounts stellen hackers ook in staat om "malware te installeren, communicatie te controleren en politieke chantage te proberen."

Geen reactie

Om de privécontactinformatie van de Amerikaanse politici te beschermen, publiceert DER SPIEGEL de telefoonnummers, e-mailadressen en wachtwoorden die het heeft gevonden niet. Bovendien zijn er geen tests uitgevoerd om te bepalen of de wachtwoorden voor de e-mailadressen nog steeds actief zijn. DER SPIEGEL informeerde Gabbard, Hegseth en Waltz over zijn bevindingen.

DER SPIEGEL vroeg ook commentaar van het ministerie van Defensie, de Nationale Veiligheidsraad en het kantoor van de nationale inlichtingendirecteur. Tot nu toe is er geen reactie ontvangen.

Persoonlijke vragen die via WhatsApp en Signal naar Tulsi Gabbard en Michael Waltz zijn gestuurd, zijn afgeleverd, volgens de bevestigingsfunctie. Maar ze zijn tot nu toe onbeantwoord gebleven.
pi_217192880
quote:
10s.gif Op woensdag 26 maart 2025 23:37 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
De Republikeinen ja. Bizar hè.

De mond vol over die mails en de garage van Biden en weet ik wat allemaal, en moet je ze nu eens horen _O- .
Ze moeten ook wel denken dat iedereen extreem dom is, om iets wat ze zelf bevestigen een hoax te noemen.
pi_217192983
quote:
Waar gaat dit over? Het klinkt alsof hij een soort stal met vrouwen heeft bevrucht -the fertilisation president- die o.a. een zak met cadeautjes krijgen om ze gelukkig te houden tot de bevalling. Maar dat lijkt me zelfs te gek voor Trump.
Wat is de context?

https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lld5kd2uks2r

?The Resistance Fighters news? ?@resistancefighters.bsky.social?
·
10m
Ugh, I commented about this to OP, but I recommend looking into the German aryan breeding program, Lebensborn. This is giving me major parallels. The guy that is best friends with a freak billionaire that's obsessed with nazi dog whistles, did nazi salutes, and intentionally did eugenics so -

[ Bericht 12% gewijzigd door la_perle_rouge op 27-03-2025 02:55:31 ]
pi_217193003
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 02:38 schreef la_perle_rouge het volgende:

[..]
Waar gaat dit over? Het klinkt alsof hij een soort stal met vrouwen heeft bevrucht -the fertilisation president- die o.a. een zak met cadeautjes krijgen om ze gelukkig te houden tot de bevalling. Maar dat lijkt me zelfs te gek voor Trump.
Wat is de context?

https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lld5kd2uks2r

?The Resistance Fighters news? ?@:resistancefighters.bsky.social?
·
10m
Ugh, I commented about this to OP, but I recommend looking into the German aryan breeding program, Lebensborn. This is giving me major parallels. The guy that is best friends with a freak billionaire that's obsessed with nazi dog whistles, did nazi salutes, and intentionally did eugenics so -
Dat is naar aanleiding van zijn executive order dat vrouwen makkelijker toegang krijgen tot IVF nadat de Supreme Court in Alabama vorig jaar had besloten dat eventueel overschot aan ingevroren embryo's niet vernietigd mag worden.

De staten mogen van hem wel zelf beslissen of abortus moord is op grond van hun 'pro'-life levensovertuiging/ geloof maar dat geldt gek genoeg weer niet voor ingevroren embryo's.

DISCRIMINATIE! :(

En dat sluit mooi aan bij de opvattingen van de aanhangers van de 'omvolkings' (complot-) theorie. Kortom: westerse vrouwen moeten meer kinderen krijgen!

[ Bericht 14% gewijzigd door Kijkertje op 27-03-2025 04:28:54 ]
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_217193020
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_217193026
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_217193070
quote:
10s.gif Op donderdag 27 maart 2025 00:07 schreef Kijkertje het volgende:
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3llccksq3r22j

[ afbeelding ]

Maar Hegseth zegt het zelf :{w

MAGA-logica!
Zij begint ook langzaam steeds zuurder te kijken. Kan het wel begrijpen als je dagtaak leugens verkopen is.
pi_217193165
quote:
0s.gif Op woensdag 26 maart 2025 23:00 schreef Nober het volgende:

[..]
Mooi al die hypocrieten.

[ x ]
https://x.com/7744St/status/1904962533926010970
Ja, Maga is inderdaad enorm hypocriet.
Het is bijzonder vermakelijk om te zien hoe ze lopen te schoppen richting de media vanwege een fout die ze zelf hebben gemaakt.

Hier een opsomming van 2 maanden 'winning'.

Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 14% gewijzigd door Wantie op 27-03-2025 08:11:08 ]
pi_217193506
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 08:10 schreef la_perle_rouge het volgende:
The New Video of Federal Agents Ambushing a Student and Disappearing With Her Should Chill You to Your Core

https://slate.com/news-an(...)-rumeysa-ozturk.html
Federal agents? Waar is dat aan te zien?
Bekijk deze YouTube-video

Huiveringwekkend.
Is dit in Moskou?
pi_217193680
quote:
11s.gif Op donderdag 27 maart 2025 08:11 schreef Citizen.Erased het volgende:

[..]
Is dit in Moskou?
Spreken ze daar Engels?
pi_217193809
Ik heb me de afgelopen jaren flink zitten verkneukelen om de onkunde van de Russische geheime dienst: geheim agenten die bij hun arrestatie de bonnetjes van de Moskouse taxi nog in hun portemonnee hadden zitten, Navalny die een KGB'er telefonisch onder druk zette en hem zo een bekentenis ontfutselde over de moordplannen op hemzelf. Kostelijk.

Maar zoals we vaker hebben gezien de afgelopen weken, is er altijd een overtreffende trap. Staatsgeheime informatie delen via Signal, nota bene vlak nadat er door het Pentagon een waarschuwing was afgegeven, contactgegevens en wachtwoorden van hoogwaardigheidsbekleders die door iedere amateur kunnen worden binnengehengeld, en dit alles ook nog bagatelliseren of simpelweg ontkennen dat dit onwettig of zelfs maar gevaarlijk is. Het is het toppunt van amateurisme, onkunde en arrogantie.

Onbestaanbaar.
  donderdag 27 maart 2025 @ 09:02:46 #17
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_217193810
quote:
11s.gif Op donderdag 27 maart 2025 08:11 schreef Citizen.Erased het volgende:

[..]
Is dit in Moskou?
Bijna! Het is een Russische republiek (in wording).
Huilen dan.
pi_217194006
quote:
99s.gif Op donderdag 27 maart 2025 09:02 schreef Lyrewyn het volgende:
Ik heb me de afgelopen jaren flink zitten verkneukelen om de onkunde van de Russische geheime dienst: geheim agenten die bij hun arrestatie de bonnetjes van de Moskouse taxi nog in hun portemonnee hadden zitten, Navalny die een KGB'er telefonisch onder druk zette en hem zo een bekentenis ontfutselde over de moordplannen op hemzelf. Kostelijk.

Maar zoals we vaker hebben gezien de afgelopen weken, is er altijd een overtreffende trap. Staatsgeheime informatie delen via Signal, nota bene vlak nadat er door het Pentagon een waarschuwing was afgegeven, contactgegevens en wachtwoorden van hoogwaardigheidsbekleders die door iedere amateur kunnen worden binnengehengeld, en dit alles ook nog bagatelliseren of simpelweg ontkennen dat dit onwettig of zelfs maar gevaarlijk is. Het is het toppunt van amateurisme, onkunde en arrogantie.

Onbestaanbaar.
En niet te vergeten Sims 4 _O-
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217194024
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 08:10 schreef la_perle_rouge het volgende:
The New Video of Federal Agents Ambushing a Student and Disappearing With Her Should Chill You to Your Core

https://slate.com/news-an(...)-rumeysa-ozturk.html
Federal agents? Waar is dat aan te zien?
Bekijk deze YouTube-video

Huiveringwekkend.
Nog even en ze zijn te herkennen aan het zwarte uniform met rode band om de arm.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217194107
quote:
1s.gif Op donderdag 27 maart 2025 09:36 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Nog even en ze zijn te herkennen aan het zwarte uniform met rode band om de arm.
woordvoerders modus aan.
Dat zijn toch gewoon antifa mensen die op deze manier de koning zonder kleren en zijn lakeien in slecht daglicht zetten.
  donderdag 27 maart 2025 @ 10:01:45 #21
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_217194178
quote:
99s.gif Op donderdag 27 maart 2025 09:02 schreef Lyrewyn het volgende:
Ik heb me de afgelopen jaren flink zitten verkneukelen om de onkunde van de Russische geheime dienst: geheim agenten die bij hun arrestatie de bonnetjes van de Moskouse taxi nog in hun portemonnee hadden zitten, Navalny die een KGB'er telefonisch onder druk zette en hem zo een bekentenis ontfutselde over de moordplannen op hemzelf. Kostelijk.

Maar zoals we vaker hebben gezien de afgelopen weken, is er altijd een overtreffende trap. Staatsgeheime informatie delen via Signal, nota bene vlak nadat er door het Pentagon een waarschuwing was afgegeven, contactgegevens en wachtwoorden van hoogwaardigheidsbekleders die door iedere amateur kunnen worden binnengehengeld, en dit alles ook nog bagatelliseren of simpelweg ontkennen dat dit onwettig of zelfs maar gevaarlijk is. Het is het toppunt van amateurisme, onkunde en arrogantie.

Onbestaanbaar.
Nou, en vooral iedereen en zijn moeder de schuld geven. Goldberg is een rioolrat, de fake news media, de Democraten, de Signal app is defect
Ja inderdaad, V. ja.
  donderdag 27 maart 2025 @ 10:04:00 #22
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217194192
quote:
99s.gif Op donderdag 27 maart 2025 09:02 schreef Lyrewyn het volgende:
Ik heb me de afgelopen jaren flink zitten verkneukelen om de onkunde van de Russische geheime dienst: geheim agenten die bij hun arrestatie de bonnetjes van de Moskouse taxi nog in hun portemonnee hadden zitten, Navalny die een KGB'er telefonisch onder druk zette en hem zo een bekentenis ontfutselde over de moordplannen op hemzelf. Kostelijk.

Maar zoals we vaker hebben gezien de afgelopen weken, is er altijd een overtreffende trap. Staatsgeheime informatie delen via Signal, nota bene vlak nadat er door het Pentagon een waarschuwing was afgegeven, contactgegevens en wachtwoorden van hoogwaardigheidsbekleders die door iedere amateur kunnen worden binnengehengeld, en dit alles ook nog bagatelliseren of simpelweg ontkennen dat dit onwettig of zelfs maar gevaarlijk is. Het is het toppunt van amateurisme, onkunde en arrogantie.

Onbestaanbaar.
En dan nog voor de tweede termijn dat gezeik met geclassificeerde documenten, daar komt ook ooit van uit wat daar allemaal voor duistere dingen mee zijn gedaan. Veel gegevens van mensen die niet zomaar gedeeld mochten worden zijn denk ik voor geld gedeeld met geïnteresseerde partijen.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  donderdag 27 maart 2025 @ 10:10:11 #23
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217194248
quote:
1s.gif Op donderdag 27 maart 2025 09:36 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Nog even en ze zijn te herkennen aan het zwarte uniform met rode band om de arm.
Ik neem dit soort dingen zeer serieus, als je hardcore Wilders-fans de ruimte geeft gaat dit ook hier gebeuren.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  donderdag 27 maart 2025 @ 10:14:43 #24
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_217194277
Trump is toch wel echt een one-trick-pony met zijn tariffs. Het begint bijna zielig te worden.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_217194519
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 10:10 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ik neem dit soort dingen zeer serieus, als je hardcore Wilders-fans de ruimte geeft gaat dit ook hier gebeuren.
Het is zeer gevaarlijk idd, en ze begeven zich daar meer en meer op een inmiddels heel erg hellend pad.

En dan is ie net 2 maanden bezig :X
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  donderdag 27 maart 2025 @ 11:19:58 #26
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_217194972
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 10:10 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ik neem dit soort dingen zeer serieus, als je hardcore Wilders-fans de ruimte geeft gaat dit ook hier gebeuren.
Ja maar dan kan je toch alles doen wat je wil want democratisch gekozen???????????
Huilen dan.
pi_217195588
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 00:36 schreef proud_mami het volgende:
VS Minister van Defensie Pete Hegseth: Zijn contactgegevens konden worden gevonden met behulp van een commerciële mensenzoeker.
Tja, gewoon even in Lusha gegooid?
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
  donderdag 27 maart 2025 @ 13:08:10 #28
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_217195717
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 10:10 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ik neem dit soort dingen zeer serieus, als je hardcore Wilders-fans de ruimte geeft gaat dit ook hier gebeuren.
Het is ook heel serieus. Eigenlijk is de domheid van Trump met Musk het enige wat een succesvolle implementatie van Project 2025 met bijbehorende fascisme nog in de weg staat. Als zij niet met de Tariffs en kettingzaag de hele economie naar een recessie brachten, zou er veel minder weerstand zijn. JD Vance heeft het wel door, vandaar zijn rant tegen Musk. Ze hadden Trump natuurlijk wel nodig als useful idiot, maar helaas is hij iets te veel idiot voor hun agenda.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  donderdag 27 maart 2025 @ 13:49:27 #29
9362 Dubbelzuurrr
Humanistisch misantroop
pi_217196078
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 13:08 schreef livelink het volgende:

[..]
Het is ook heel serieus. Eigenlijk is de domheid van Trump met Musk het enige wat een succesvolle implementatie van Project 2025 met bijbehorende fascisme nog in de weg staat. Als zij niet met de Tariffs en kettingzaag de hele economie naar een recessie brachten, zou er veel minder weerstand zijn. JD Vance heeft het wel door, vandaar zijn rant tegen Musk. Ze hadden Trump natuurlijk wel nodig als useful idiot, maar helaas is hij iets te veel idiot voor hun agenda.
Ik zou de symbolische waarde van Trumps domheid niet onderschatten. Uit de reacties van de minions op Signalgate blijkt wel dat er van ze verwacht wordt exact de talking points van Trump zelf te herhalen, en de hypocrisie die uit die talking points/dat verweer blijkt (journalist is de schuldige, geen classified info, signal gewoon goedgekeurd) speelt niet in hun nadeel zoals in een normalere wereld wel het geval zou zijn, maar moet juist hun machtspositie en eeuwige gelijk onderstrepen. Waarheid, kundigheid en integriteit worden afgeschreven als waarden, het enige dat er nog toe doet is je zin krijgen (might makes right) en anderen het zwijgen opleggen. Trumps 'domheid' is daarvan het boegbeeld.
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
pi_217196125
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  donderdag 27 maart 2025 @ 13:58:08 #31
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_217196140
quote:
Gewoon importheffingen op dode soldaten.

Hoppa. Probleem opgelost.
Huilen dan.
pi_217196186
Je kunt het blijven proberen, de rijkste (en inmiddels zeer invloedrijke) man ter wereld en de man die al 10 jaar de Amerikaanse- en wereldpolitiek beheerst 'dom' noemen.
Alsof het nog steeds 2015 is en je in de kroeg de beste mop vertelt als je zegt "over 10 jaar zijn Donald Trump en Elon Musk de baas".

Het politieke verzet, zowel nationaal als internationaal, is er eigenlijk nog steeds nauwelijks.
De Democraten zijn verward en zeer verdeeld, en meneer Rutte wil de boel zoveel mogelijk bij mekaar houden. Want de neo-fascisten uit de VS en Europa horen blijkbaar bij elkaar.

De eventuele vertragingen in Project 2025 zijn niet te 'danken' aan de 'domheid' van Trump en Musk, of van een paar anderren.
Eigenlijk zijn ze alleen te danken aan het feit dat de rechterlijke macht in de VS en de president van een land in oorlog niet zomaar wensen te buigen.

Maar voor het grootste gedeelte loopt Project 2025 als een trein.
Ik doe het ff rustig aan.
  donderdag 27 maart 2025 @ 14:07:16 #33
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217196248
twitter
pi_217196259
quote:
Gesneuvelde soldaten zijn door Trump al eerder "suckers" en "losers" genoemd.
En op Amerikaanse erevelden heeft hij al eerder gezegd "I don't understand. What was in it for them?"

Wie weet is het voor hem een mooie gelegenheid om terugtrekking van Amerikaanse militairen uit Europa te versnellen.

[ Bericht 6% gewijzigd door Toby56 op 27-03-2025 14:13:59 ]
Ik doe het ff rustig aan.
pi_217196343
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 14:03 schreef Toby56 het volgende:
Je kunt het blijven proberen, de rijkste (en inmiddels zeer invloedrijke) man ter wereld en de man die al 10 jaar de Amerikaanse- en wereldpolitiek beheerst 'dom' noemen.
Alsof het nog steeds 2015 is en je in de kroeg de beste mop vertelt als je zegt "over 10 jaar zijn Donald Trump en Elon Musk de baas".

Het politieke verzet, zowel nationaal als internationaal, is er eigenlijk nog steeds nauwelijks.
De Democraten zijn verward en zeer verdeeld, en meneer Rutte wil de boel zoveel mogelijk bij mekaar houden. Want de neo-fascisten uit de VS en Europa horen blijkbaar bij elkaar.

De eventuele vertragingen in Project 2025 zijn niet te 'danken' aan de 'domheid' van Trump en Musk, of van een paar anderren.
Eigenlijk zijn ze alleen te danken aan het feit dat de rechterlijke macht in de VS en de president van een land in oorlog niet zomaar wensen te buigen.

Maar voor het grootste gedeelte loopt Project 2025 als een trein.
Nou ja, 'meneer Rutte' is natuurlijk secretaris generaal van de NAVO en in die hoedanigheid sterk afhankelijk van de VS. Het tegenwicht bieden is daar meer aan de leiders van Europese landen en ook aan de EU. De 'strategische onafhankelijkheid' die Frankrijk al decennia hartstochtelijk bepleit is lang weggehoond en men is zich ook veel te laat gaan realiseren hoe noodzakelijk dat is. De echte daadkracht lijkt bij veel landen nu pas te komen, maar je bent nog niet van de ene op dag volledig onafhankelijk van de partner waar je voor defensie decennialang op hebt geleund natuurlijk.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_217196382
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 14:14 schreef Monolith het volgende:

[..]
Nou ja, 'meneer Rutte' is natuurlijk secretaris generaal van de NAVO en in die hoedanigheid sterk afhankelijk van de VS. Het tegenwicht bieden is daar meer aan de leiders van Europese landen en ook aan de EU. De 'strategische onafhankelijkheid' die Frankrijk al decennia hartstochtelijk bepleit is lang weggehoond en men is zich ook veel te laat gaan realiseren hoe noodzakelijk dat is. De echte daadkracht lijkt bij veel landen nu pas te komen, maar je bent nog niet van de ene op dag volledig onafhankelijk van de partner waar je voor defensie decennialang op hebt geleund natuurlijk.
Ik vermoed dat we in de praktijk inmiddels al aardig onafhankelijk zijn van de grootste NAVO-partner. Of we nu willen of niet.
Ik denk niet dat Trump ook maar enig Europees land zou willen verdedigen als een kwaadwillende rivaal oorlogszuchtige acties gaat ondernemen. In ieder geval zal Vance het hem zeer sterk ontraden.
Hun uitlatingen maken duidelijk dat wat hun betreft nagenoeg alle 'shit' die de USA de laatste decennia is overkomen, de schuld is van Europa.

In feite is de NAVO, in de huidige samenstelling, klinisch dood.

[ Bericht 1% gewijzigd door Toby56 op 27-03-2025 14:43:19 ]
Ik doe het ff rustig aan.
  donderdag 27 maart 2025 @ 14:48:53 #37
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_217196639
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 14:03 schreef Toby56 het volgende:
Je kunt het blijven proberen, de rijkste (en inmiddels zeer invloedrijke) man ter wereld en de man die al 10 jaar de Amerikaanse- en wereldpolitiek beheerst 'dom' noemen.
Alsof het nog steeds 2015 is en je in de kroeg de beste mop vertelt als je zegt "over 10 jaar zijn Donald Trump en Elon Musk de baas".

Het politieke verzet, zowel nationaal als internationaal, is er eigenlijk nog steeds nauwelijks.
De Democraten zijn verward en zeer verdeeld, en meneer Rutte wil de boel zoveel mogelijk bij mekaar houden. Want de neo-fascisten uit de VS en Europa horen blijkbaar bij elkaar.

De eventuele vertragingen in Project 2025 zijn niet te 'danken' aan de 'domheid' van Trump en Musk, of van een paar anderren.
Eigenlijk zijn ze alleen te danken aan het feit dat de rechterlijke macht in de VS en de president van een land in oorlog niet zomaar wensen te buigen.

Maar voor het grootste gedeelte loopt Project 2025 als een trein.
Het feit dat een democraat een verkiezing in een district van Pennsylvania heeft gewonnen dat al 136 jaar Republikeins was is toch wel een teken dat de kiezers toch echt niet tevreden zijn en dat kan serieuze gevolgen hebben voor de implementatie van Project 2025. En dat de kiezers afstand nemen komt denk ik grotendeels niet omdat ze het ideologisch niet met de Republikeinen eens zijn, maar vanwege de economie. Ik blijf erbij dat een Trump die minder wappert met tariffs en de bijbehorende onrust en een Musk die wat minder rigoureus te werk zou gaan veel en veel gevaarlijker zou zijn als het gaat om fascisme en Project 2025. En ja, dat vind ik dom, maar in dit geval komt dat goed uit.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_217196717
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 14:48 schreef livelink het volgende:

[..]
Het feit dat een democraat een verkiezing in een district van Pennsylvania heeft gewonnen dat al 136 jaar Republikeins was is toch wel een teken dat de kiezers toch echt niet tevreden zijn en dat kan serieuze gevolgen hebben voor de implementatie van Project 2025. En dat de kiezers afstand nemen komt denk ik grotendeels niet omdat ze het ideologisch niet met de Republikeinen eens zijn, maar vanwege de economie. Ik blijf erbij dat een Trump die minder wappert met tariffs en de bijbehorende onrust en een Musk die wat minder rigoureus te werk zou gaan veel en veel gevaarlijker zou zijn als het gaat om fascisme en Project 2025. En ja, dat vind ik dom, maar in dit geval komt dat goed uit.
De portemonnee is inderdaad een belangrijke factor voor de meeste kiezers.
Dus ik hoop wat dat betreft met je mee.

Niettemin is het beperken van de stemmogelijkheden ook een onderdeel van het Republikeinse programma. En dat is niet bedoeld om het (potentiële) Democratische kiezers gemakkelijker te maken.
Het gaat vermoedelijk een wedloop met de tijd worden.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_217196947
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 14:19 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Ik vermoed dat we in de praktijk inmiddels al aardig onafhankelijk zijn van de grootste NAVO-partner. Of we nu willen of niet.
Ik denk niet dat Trump ook maar enig Europees land zou willen verdedigen als een kwaadwillende rivaal oorlogszuchtige acties gaat ondernemen. In ieder geval zal Vance het hem zeer sterk ontraden.
Hun uitlatingen maken duidelijk dat wat hun betreft nagenoeg alle 'shit' die de USA de laatste decennia is overkomen, de schuld is van Europa.

In feite is de NAVO, in de huidige samenstelling, klinisch dood.
Trump en Vance zitten er niet voor altijd, dus ik zou eerder willen stellen dat de NAVO in coma ligt.
De situatie kan er over vier jaar zo maar anders uitzien. Het is wel zaak voor Europa om te zorgen dat ze in defensieopzicht, maar ook op andere vlakken echt op eigen benen kunnen staan.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  donderdag 27 maart 2025 @ 15:35:14 #40
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217196976


EU en Canada, twee landen!
  donderdag 27 maart 2025 @ 15:42:23 #41
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_217197037
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 15:35 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]

EU en Canada, twee landen!
:')

Beste vriend? Eerder jaloerse en rancuneuze borderline ex.
Huilen dan.
  donderdag 27 maart 2025 @ 16:04:11 #42
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217197224
quote:
7s.gif Op donderdag 27 maart 2025 15:42 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
:')

Beste vriend? Eerder jaloerse en rancuneuze borderline ex.

Als hij zo boos wordt weet je dat een handelsdeal tussen EU en Canada een goed idee is.
pi_217197289
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 15:33 schreef Monolith het volgende:

[..]
Trump en Vance zitten er niet voor altijd, dus ik zou eerder willen stellen dat de NAVO in coma ligt.
De situatie kan er over vier jaar zo maar anders uitzien. Het is wel zaak voor Europa om te zorgen dat ze in defensieopzicht, maar ook op andere vlakken echt op eigen benen kunnen staan.
je zou hier zo Paolo Nutini en Iron Sky onder kunnen zetten, inclusief dat Chaplin citaat

"To those who can hear me, I say - do not despair. The misery that is now upon us is but the passing of greed. The bitterness of men who fear the way of human progress.
The hate of men will pass, and dictators die, and the power they took from the people will return to the people. And so long as men die, liberty will never perish...

Don't give yourselves to these unnatural men! Machine men with machine minds and machine hearts!
You are not machines! You are not cattle!You are men!

You, the people, have the power to make this life free and beautiful
To make this life a wonderful adventure. Let us use that power - let us all unite."
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_217197323
quote:
7s.gif Op donderdag 27 maart 2025 15:42 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
:')

Beste vriend? Eerder jaloerse en rancuneuze borderline ex.

Het totale gebrek aan zelfreflectie en wat nu oorzaak en gevolg is daar ontbreekt het totaal aan bij het maga circus.

Hoe meer tarieven Trump en zijn clowns invoeren hoe meer andere landen gaan samenwerken om hier zo min mogelijk last van te hebben. _O-
pi_217197330
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 16:13 schreef Sabata het volgende:

[..]
je zou hier zo Paolo Nutini en Iron Sky onder kunnen zetten, inclusief dat Chaplin citaat

"To those who can hear me, I say - do not despair. The misery that is now upon us is but the passing of greed. The bitterness of men who fear the way of human progress.
The hate of men will pass, and dictators die, and the power they took from the people will return to the people. And so long as men die, liberty will never perish...

Don't give yourselves to these unnatural men! Machine men with machine minds and machine hearts!
You are not machines! You are not cattle!You are men!

You, the people, have the power to make this life free and beautiful
To make this life a wonderful adventure. Let us use that power - let us all unite."
Ik kan me wel scharen achter een dergelijk citaat.
Maar ik maak me zorgen over de tijd die gaat komen, en hoe lang dat kan gaan duren. En ten koste waarvan.
Natuurlijk komt er een tijd dat de grauwsluiers weer zijn weggetrokken. En dan zal men, voor de -tigste keer, wederom concluderen dat 'the misery' helemaal nergens goed voor was en ook helemaal niets heeft opgelost.

Ik zou liever zien dat we 'the misery' voor kunnen zijn, omdat we al -tig keer die lessen hebben kunnen leren. Maar de voortekenen zijn momenteel, zo vrees ik, niet zo gunstig.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_217197365
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 16:17 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Het totale gebrek aan zelfreflectie en wat nu oorzaak en gevolg is daar ontbreekt het totaal aan bij het maga circus.

Hoe meer tarieven Trump en zijn clowns invoeren hoe meer andere landen gaan samenwerken om hier zo min mogelijk last van te hebben. _O-
Maar wat we wel - voor de zoveelste keer - kunnen concluderen is dat de huidige bondgenoten helemaal NIETS positiefs van de Verenigde Staten te verwachten hebben. (Op Israël na uiteraard.)
Ik doe het ff rustig aan.
  Moderator / Redactie Sport donderdag 27 maart 2025 @ 16:33:12 #47
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217197459
Ik vraag mij toch wel af hoe hij denkt met veel dingen weg te komen als hij over minder dan 4 jaar niet meer aan de macht is en ook niet meer aan de macht kan komen. Of is hij van plan een Erdoganetje te doen? Nou heb ik de Amerikanen niet heel hoog zitten, maar dat zou knap zijn _O-
pi_217197943
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 15:35 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]

EU en Canada, twee landen!
De VS is als een vriend die verslaafd raakt aan de drank en drugs en dan steeds maffer gedrag gaat vertonen, waardoor de vriendschap bijna onhoudbaar wordt.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  donderdag 27 maart 2025 @ 17:15:02 #49
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_217197990
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 16:33 schreef Evenstar het volgende:
Ik vraag mij toch wel af hoe hij denkt met veel dingen weg te komen als hij over minder dan 4 jaar niet meer aan de macht is en ook niet meer aan de macht kan komen. Of is hij van plan een Erdoganetje te doen? Nou heb ik de Amerikanen niet heel hoog zitten, maar dat zou knap zijn _O-
3e termijn, 4e eventueel Ivanka.
"Dat stemmen is ook alleen maar fraude, iedereen weet dat Amerika Donald wil, daarom stoppen we met verkiezingen." Of zoiets.
Feyenoord!!! * Barça
pi_217198067
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 15:35 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]

EU en Canada, twee landen!
Aha, Donald z'n tarief-atoombom.

Mother of all tariffs.
  donderdag 27 maart 2025 @ 17:40:15 #51
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217198160
twitter

Al die commentaren: Where is your suit? _O-
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217198201
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 15:35 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]

EU en Canada, twee landen!


pi_217198340
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 17:15 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]
3e termijn, 4e eventueel Ivanka.
"Dat stemmen is ook alleen maar fraude, iedereen weet dat Amerika Donald wil, daarom stoppen we met verkiezingen." Of zoiets.
Er is al iets ondertekend dat er voor moet zorgen dan enkel zij die zich identificeren kunnen stemmen en de controle is bij de staten weggehaald, dat mag doge gaan doen.
De waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.
pi_217198691
twitter


Bijzonder hoe dat land bezig is zichzelf om zeep te helpen. Dat was natuurlijk al langer aan de gang, maar het gaat nu wel heel snel.

En ja, de VS is en blijft een economische powerhouse, maar in vrijwel alle andere opzichten is dat land volledig stuk.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217198761
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3llesz6zuic2n

Go GREENLAND 🇬🇱!!

Greenlanders REJECTED the Vance visit! MAGA literally knocked on several doors asking for an invite and were met with only REJECTION!

Now they’re only going to a military base there.

What a humiliation!

Bekijk deze YouTube-video
pi_217198930
Zo ver ik weet een respectabele twitteraar. Maar dit moet wel fakenews zijn toch?

twitter
pi_217199005
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 18:36 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]

Bijzonder hoe dat land bezig is zichzelf om zeep te helpen. Dat was natuurlijk al langer aan de gang, maar het gaat nu wel heel snel.

En ja, de VS is en blijft een economische powerhouse, maar in vrijwel alle andere opzichten is dat land volledig stuk.
Ja, het is bizar! Qua rechtsstaat blijft er ook weinig bewonderingswaardigs over.

The Bulwark
‪@thebulwark.bsky.social‬

Follow
Q: “In terms of the Signal chat controversy…is the DOJ involved at this point?”

Bondi: “…We're not going to comment any further on that. If you want to talk about classified information, talk about what was at Hillary Clinton's home that she was trying to bleach bit.”

https://bsky.app/profile/ryanenos.bsky.social/post/3lleqamxdsk23

Sommige Amerikanen komt de stoom inmiddels ook uit de oren, in de commentaren o.a.

David Bailey‬ ‪@drgdave.bsky.social‬
·
1h
Um --- Attorney General Bondi?

HILLARY CLINTON IS A PRIVATE CITIZEN, AND THE ALLEGATIONS AGAINST HER WERE RESOLVED *EIGHT FUCKING YEARS AGO*!!!

Maybe --- just *MAYBE*? --- think about doing your goddamned job?

CatzDad‬ ‪@catzinthehouz.bsky.social‬
·
2h
Remember when Hillary stored all those top secret documents in her bathroom?
That was epic!
  donderdag 27 maart 2025 @ 19:11:19 #58
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_217199076
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 18:36 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]

Bijzonder hoe dat land bezig is zichzelf om zeep te helpen. Dat was natuurlijk al langer aan de gang, maar het gaat nu wel heel snel.

En ja, de VS is en blijft een economische powerhouse, maar in vrijwel alle andere opzichten is dat land volledig stuk.
Economisch powerhouse is ook geen zekerheid meer wanneer Trump op deze manier doorgaat. Dat powerhouse is op een paar pilaren gebaseerd die ernstig onder druk staan.

De stabiliteit van de dollar, gebaseerd op de positie als wereldmacht is het belangrijkste en die stabiliteit wordt niet beter met het gekloot met bondgenoten en verkeerde vriendjes. De dollar heeft al 6% verloren, echte importtarieven zullen die koers verder onder druk zetten. Een zwakke dollar zal de Amerikaanse export een poosje helpen, echter de schuldenpositie van de VS zelf wordt nog slechter en een afwaardering van de laatste triple-A (Moodys) ligt nu al op de loer. De enige triple met een negatieve Outlook. En dan wordt een vicieuze cirkel van hogere rentelasten gevolgd door een lagere waardering opeens heel goed mogelijk.

China wat tegen Europa aanschurkt is nu al aan het gebeuren, de val van de VS als wereldmacht wordt door Trump enorm versneld. Dat past ook wel bij zijn verleden als zakenman. Hij is een gokker, een fraudeur, een chantagepleger en een oplichter met evenveel of meer verbrande schepen als successen. Gokken en chantage zijn op dit moment de standaard werkwijze, zelfs wanneer dat korte termijn werkt is het lange termijn dodelijk voor de economie van de VS. Niemand wil een zakenpartner die structureel onbetrouwbaar is.

Trump die de dollar door het putje jaagt is momenteel een angstaanjagend realistisch scenario, angstaanjagend omdat het een recessie van 1929 proporties gaat ontketenen.
  donderdag 27 maart 2025 @ 19:22:16 #59
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_217199173
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 16:33 schreef Evenstar het volgende:
Ik vraag mij toch wel af hoe hij denkt met veel dingen weg te komen als hij over minder dan 4 jaar niet meer aan de macht is en ook niet meer aan de macht kan komen. Of is hij van plan een Erdoganetje te doen? Nou heb ik de Amerikanen niet heel hoog zitten, maar dat zou knap zijn _O-
Kwestie van het 22e amendement om zeep helpen.
Ik verbaas mij inmiddels nergens meer over.
Met genoeg verlokkingen, krijgt zijn clan wel een 3/4 meerderheid.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  donderdag 27 maart 2025 @ 19:49:21 #60
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217199513
Kennelijk een behoorlijke upset in Pennsylvania gisteren:
https://thehill.com/homen(...)tate-senate-win/amp/
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  donderdag 27 maart 2025 @ 19:59:24 #61
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_217199630
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 19:03 schreef la_perle_rouge het volgende:

[..]
Ja, het is bizar! Qua rechtsstaat blijft er ook weinig bewonderingswaardigs over.

The Bulwark
‪@:thebulwark.bsky.social‬

Follow
Q: “In terms of the Signal chat controversy…is the DOJ involved at this point?”

Bondi: “…We're not going to comment any further on that. If you want to talk about classified information, talk about what was at Hillary Clinton's home that she was trying to bleach bit.”

https://bsky.app/profile/ryanenos.bsky.social/post/3lleqamxdsk23

Sommige Amerikanen komt de stoom inmiddels ook uit de oren, in de commentaren o.a.

David Bailey‬ ‪@:drgdave.bsky.social‬
·
1h
Um --- Attorney General Bondi?

HILLARY CLINTON IS A PRIVATE CITIZEN, AND THE ALLEGATIONS AGAINST HER WERE RESOLVED *EIGHT FUCKING YEARS AGO*!!!

Maybe --- just *MAYBE*? --- think about doing your goddamned job?

CatzDad‬ ‪@:catzinthehouz.bsky.social‬
·
2h
Remember when Hillary stored all those top secret documents in her bathroom?
That was epic!
What about her emails. :Z

Slap excuus.
Where law ends, tyrrany begins.
  donderdag 27 maart 2025 @ 20:10:14 #62
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_217199800
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 18:36 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]

Bijzonder hoe dat land bezig is zichzelf om zeep te helpen. Dat was natuurlijk al langer aan de gang, maar het gaat nu wel heel snel.

En ja, de VS is en blijft een economische powerhouse, maar in vrijwel alle andere opzichten is dat land volledig stuk.
Vind je niet dat je nogal "binair" denkt? Het land is kapot omdat een paar procent voor Trump heeft gestemd, maar het land was compleet heel geweest als die paar procent op Harris had gestemd?

Kijk je zo met een rietje naar grote ontwikkelingen?
Man is de baas, vrouw kent haar plaats.
  donderdag 27 maart 2025 @ 20:23:00 #63
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217199984
twitter

Zullen ze blij mee zijn in Israël
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  donderdag 27 maart 2025 @ 20:27:54 #64
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_217200047
quote:
7s.gif Op donderdag 27 maart 2025 20:10 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Vind je niet dat je nogal "binair" denkt? Het land is kapot omdat een paar procent voor Trump heeft gestemd, maar het land was compleet heel geweest als die paar procent op Harris had gestemd?

Kijk je zo met een rietje naar grote ontwikkelingen?
Nou, zo binair is het in de VS dus wel, want the winner gets all. En zeker nu de senaat min of meer buitenspel wordt gezet. Die paar procent is een wereld van verschil daar.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_217200054
quote:
7s.gif Op donderdag 27 maart 2025 20:10 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Vind je niet dat je nogal "binair" denkt? Het land is kapot omdat een paar procent voor Trump heeft gestemd, maar het land was compleet heel geweest als die paar procent op Harris had gestemd?

Kijk je zo met een rietje naar grote ontwikkelingen?
Heb jij de afgelopen 2 maanden onder een steen geleefd?
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:00:40 #66
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_217200521
quote:
1s.gif Op donderdag 27 maart 2025 20:28 schreef Wantie het volgende:

[..]
Heb jij de afgelopen 2 maanden onder een steen geleefd?
Tja, onze Rusland-vriend is nogal vol van de romance tussen de VS en Rusland. Wanneer je diep genoeg in de fabeltjesfuik zit kun je het blijkbaar een goed idee vinden dat:
- Een dictator met een leger van moordende, verkrachtende, stelende misdadigers te prijzen en te belonen
- Bondgenoten en buren te bedriegen, te chanteren en te bedreigen
- De wereldeconomie op het spel zetten met een spelletje Russische roulette
- Grote delen van je eigen bevolking het leven onmogelijk te maken

In 1 ding heeft hij helemaal gelijk, "grote ontwikkelingen", maar nogal weinig grote ontwikkelingen die op wat voor manier dan ook voor de Amerikaanse (of Europese) bevolking gunstig gaan uitpakken. Werkloosheid, slechte zorg, slechte voorzieningen, slechte wetgeving, meer heeft de "normale amerikaan" niet van deze regering te verwachten.
pi_217200560
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 19:49 schreef Szura het volgende:
Kennelijk een behoorlijke upset in Pennsylvania gisteren:
https://thehill.com/homen(...)tate-senate-win/amp/
Omdat on the ground er ook aan Democratische kant heel veel gebeurt. We lezen er niets over omdat Trump & zijn clownerie alle lucht wegzuigt.
beter een knipoog dan een blauw oog
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:13:06 #68
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_217200718
Grappig trouwens dat de Amerikaanse rechtsen op reddit zich helemaal in hun safespace hebben opgesloten.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:13:52 #69
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217200735
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 21:13 schreef -XOR- het volgende:
Grappig trouwens dat de rechtsen op reddit zich helemaal in hun safespace hebben opgesloten.
Stukje zelfbescherming tegen de harde realiteit.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:18:41 #70
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_217200810
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 21:13 schreef Perrin het volgende:

[..]
Stukje zelfbescherming tegen de harde realiteit.
Ik wilde ze even wat uitleggen en ze zijn alleen te vinden op /r/Conservative, maar dat mocht blijkbaar niet want 'het is geen discussieforum'.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:23:23 #71
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217200883
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 21:18 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Ik wilde ze even wat uitleggen en ze zijn alleen te vinden op /r/Conservative, maar dat mocht blijkbaar niet want 'het is geen discussieforum'.
:|W
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:25:26 #72
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_217200916
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 21:23 schreef Perrin het volgende:

[..]
:|W
Eerlijk is eerlijk, zelfs daar zijn er nog wel een redelijk aantal conservatieven die niet geheel zijn doorgedraaid en Trumps internationale agenda ook nogal debiel vinden.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:39:39 #73
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217201147
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 18:36 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]

Bijzonder hoe dat land bezig is zichzelf om zeep te helpen. Dat was natuurlijk al langer aan de gang, maar het gaat nu wel heel snel.

En ja, de VS is en blijft een economische powerhouse, maar in vrijwel alle andere opzichten is dat land volledig stuk.
Er kijken ook Nederlandse idioten naar. Kreeg van de week nog een bericht over 'de pilaren die ontdekt zijn onder de piramides van Giza' met de toevoeging 'hoe ga je dit dan verklaren als het mensenwerk is geweest?'. Dat kwam uit een gsprek tussen Rogan en een Youtuber, beide op geen enkele manier wetenschapper of archeoloog. Zij hadden het dan weer uit een 'nieuwsartikel' dat verwees naar een 'onderzoek' van een aantal mensen. De sturende 'wetenschapper' was gewoon een schrijver van boeken over bijvoorbeeld 'ontvoeringen door aliens'.

Het werk zelf was niet peer reviewed en de betrokken mensen willen dat ook niet. Maar wel ondertussen de meest wilde conclusies trekken uit vage data. Naast die pilaren (die elk langer zijn dan de Empire State Building) werd er voor het gemak ook even vastgesteld dat er een grote ondergrondse stad was.

Tijdens het onderzoek niet anders gedaan dan kijken welke kanalen dat 'nieuws' verspreiden, of dat besproken werd door wetenschappers of archeologen of juist door een aantal onwetenden met een YouTube-kanaal dat toch maar gevuld moet worden. Ook in de wetenschap en dan vooral of Egypte en de ruimte zijn er inmiddels honderden fake news kanalen, vaak nog volledig met AI-opzet, waarbij er bijna dagelijks wordt gesteld dat Betelgeuze op het moment van ontploffen staat, dat oumuamua ineens terug komt vliegen naar aarde enz.

Zulke simpele dingen die mensen blijkbaar niet begrijpen om in te zetten. Daarnaast onwetendheid over hoe wetenschap te werk gaat als het aankomt op theorieën en ontdekkingen. Het maakt dan ook nog uit wie het zegt, als Sean Carroll of Neil Degrass Tyson het zegt geloof ik het al sneller dan een Youtuber die zijn kanaal vol heeft staan met complotten. Dat komt omdat ik van hen weet dat ze geen wetenschap voeren naar smaak, als in: 'ik wil dat het zo is, dus ga ik daar dingen bij zoeken', maar dat ze niet zomaar wat claimen zonder dat het op allerlei manieren gecheckt is. Zelf geven ze aan dat ze het liefste zelfs nog hebben dat mensen die claims gaan checken een grote hekel hebben aan degene die de claims hebben vastgesteld. Zo om echt alle twijfel weg te nemen.

Long story short: mensen lijken niet meer na te willen denken wie wat zegt en wat vaak de reden is dat er een YT-kanaal succesvol is, de keuze van de content daarbij erg belangrijk is en dat iedere lul met een microfoon van alles kan beweren.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:42:41 #74
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217201202
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 20:27 schreef livelink het volgende:

[..]
Nou, zo binair is het in de VS dus wel, want the winner gets all. En zeker nu de senaat min of meer buitenspel wordt gezet. Die paar procent is een wereld van verschil daar.
Die user is echt alleen maar aan het trollen, die snapt heus wel dat het geen normale praktijken zijn wat er nu allemaal gaande is.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  donderdag 27 maart 2025 @ 21:43:44 #75
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217201219
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 21:25 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Eerlijk is eerlijk, zelfs daar zijn er nog wel een redelijk aantal conservatieven die niet geheel zijn doorgedraaid en Trumps internationale agenda ook nogal debiel vinden.
Ook die worden weggeduwd.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_217202012
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
pi_217202105
quote:
9s.gif Op donderdag 27 maart 2025 11:19 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Ja maar dan kan je toch alles doen wat je wil want democratisch gekozen???????????
En als je alles gedaan hebt kun je roepen dat het nog steeds een perfecte democratie is.

Want. Verkiezingen.
pi_217202115
quote:
7s.gif Op donderdag 27 maart 2025 20:10 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Vind je niet dat je nogal "binair" denkt? Het land is kapot omdat een paar procent voor Trump heeft gestemd, maar het land was compleet heel geweest als die paar procent op Harris had gestemd?

Kijk je zo met een rietje naar grote ontwikkelingen?
Neuh.

Ik lees nogal veel. Timothy Snyder, Michael Sandel. Ik duik in buitenlandse kranten en tijdschriften en volg het nieuws al meer dan vijftien jaar op de voet.

Kortom, ik heb een aardig beeld van de staat van de Amerikaanse samenleving. En nee, de VS was niet 'gefixt' als Harris had gewonnen. Er was vooral sprake geweest van minder krankzinnigheid en hier en daar wat meer sociaal rechtvaardig beleid. Maar het rot zit veel dieper in de VS.

En gek genoeg snijdt de diagnose van Trump en zijn MAGA-leger nog best hout, in die zin dat ze de vinger op een aantal zere plekken weten te leggen. Maar hun oplossingen zijn volkomen kut.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217202142
Flight Bookings From Canada to the US Plummet Over 70%

Hoe je het ook wendt of keert, het gaat alles bij elkaar (dus ook Europeanen) om miljoenen toeristen die geen geld uitgeven in de VS. Het land loopt hierdoor miljarden dollars mis.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217202462
De Russen kunnen met hulp van Trump prachtig Europa en Amerika tegen elkaar opzetten.
En vele andere landen zien ook wel dat Trump een imperium wil bouwen . Land jatten, domineren, bezetten, de inwoners brutaliseren of verdrijven (Gaza). Dat was altijd een verwijt naar Amerika geweest in Rusland.
pi_217202675
"You can call me Susan if it makes you happy"
  vrijdag 28 maart 2025 @ 04:08:00 #82
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_217202822
quote:
Ook nog even meeliften op de ghibli stijl AI images trend.



Jup, dit is echt gepost :')
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_217202830
Mr Free Speech :')

https://bsky.app/profile/(...)l/post/3llfm2iqnrc2p



Brrr eng mannetje ..
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_217202834
Stefanik (die Ambassador UN zou worden) moet nablijven van Trump. Teken dat de polls niet best zijn voor de Republikeinen en ze kunnen geen stem missen in het Huis.

“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_217202847
quote:
0s.gif Op donderdag 27 maart 2025 22:55 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
Neuh.

Ik lees nogal veel. Timothy Snyder, Michael Sandel. Ik duik in buitenlandse kranten en tijdschriften en volg het nieuws al meer dan vijftien jaar op de voet.

Kortom, ik heb een aardig beeld van de staat van de Amerikaanse samenleving. En nee, de VS was niet 'gefixt' als Harris had gewonnen. Er was vooral sprake geweest van minder krankzinnigheid en hier en daar wat meer sociaal rechtvaardig beleid. Maar het rot zit veel dieper in de VS.

En gek genoeg snijdt de diagnose van Trump en zijn MAGA-leger nog best hout, in die zin dat ze de vinger op een aantal zere plekken weten te leggen. Maar hun oplossingen zijn volkomen kut.
Ik weet niet op welke diagnose je doelt maar ik heb vooral de indruk dat Trump en zijn MAGA-leger bestaan uit een stelletje arrogante, rancuneuze, kleinzielige, intolerante, onverantwoordelijk en incompetente egootjes die in een alternatieve werkelijkheid leven.

Neem dit figuur nou weer die voor de vrijgekomen Huiszetel van Mike Waltz gaat in een speciale verkiezing volgende week:

https://bsky.app/profile/(...)l/post/3llfkeh347s2p



Florida Rep. Randy Fine threatened Special Olympics funding over school board member feud, texts show







:X

Eén van de redenen dat de Republikeinen zich zorgen maken over die stemmen in het Huis?



[ Bericht 1% gewijzigd door Kijkertje op 28-03-2025 05:21:15 ]
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  vrijdag 28 maart 2025 @ 06:15:13 #86
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_217202953
quote:
10s.gif Op donderdag 27 maart 2025 00:07 schreef Kijkertje het volgende:
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3llccksq3r22j


Maar Hegseth zegt het zelf :{w

MAGA-logica!
Geen kruisje om de hals vandaag. Dan gaat ze liegen. :')

"Gij zijt uit den vader den duivel, en wilt de begeerten uws vaders doen; die was een mensenmoorder van den beginne, en is in de waarheid niet staande gebleven; want geen waarheid is in hem. Wanneer hij de leugen spreekt, zo spreekt hij uit zijn eigen; want hij is een leugenaar, en de vader derzelve leugen."
Johannes 8:44
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
  vrijdag 28 maart 2025 @ 07:09:17 #87
176480 GarlandBriggs
No ma\'am I cannot...
pi_217203055
quote:
86s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 04:22 schreef Kijkertje het volgende:
Mr Free Speech :')

https://bsky.app/profile/(...)l/post/3llfm2iqnrc2p

[ afbeelding ]

Brrr eng mannetje ..
Misschien is het inmiddels een goed idee voor hem om ff een potje Luigi's Mansion te spelen met Peter Thiel en Curtis Yarvin...lekker even ontspannen en afkoelen :P
  vrijdag 28 maart 2025 @ 07:46:21 #88
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217203178
Er zullen er vast meer volgen.
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_217203193
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 07:46 schreef Perrin het volgende:
Er zullen er vast meer volgen.
[ x ]
Nu de pan met fascisme overkookt en men Trump dictator wil maken, is er geen duiding meer nodig dat we het kookpunt bereikt hebben.

Er is kans dat we straks in 2027 zitten en een hele lijst kunnen afvinken met punten waarop vroeger een regering zou zijn gevallen.
  vrijdag 28 maart 2025 @ 08:17:05 #90
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217203324
quote:
6s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 04:28 schreef Kijkertje het volgende:
Stefanik (die Ambassador UN zou worden) moet nablijven van Trump. Teken dat de polls niet best zijn voor de Republikeinen en ze kunnen geen stem missen in het Huis.

[ afbeelding ]
Die komt uit een district dat zij zelf en Trump vorig jaar met zo’n 60-40 wonnen
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217203772
quote:
2s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 04:08 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Ook nog even meeliften op de ghibli stijl AI images trend.

[ afbeelding ]

Jup, dit is echt gepost :')
Fascistische angstzaaierij.
pi_217204113
https://www.tpr.org/publi(...)ide-measles-outbreak

Goed gedaan Kennedy, prima advies, echt wetenschappelijk onderbouwd en zo, slik extra vitamine A, drink levertraan tegen mazelen. Het helpt, het helpt als je niet uitkijkt je zo het graf in. Leverfalen is geen grapje.

West Texas children treated for vitamin A toxicity as medical disinformation spreads alongside measles outbreak

Medical disinformation connected to the West Texas measles outbreak has created a new problem. Children are being treated for toxic levels of vitamin A.
quote:
Covenant Children’s Hospital in Lubbock confirms it is treating children with severe cases of measles who are also suffering from vitamin A toxicity. According to the hospital, they have admitted fewer than 10 pediatric patients who were all initially hospitalized due to measles complications but have elevated levels of vitamin A that is resulting in abnormal liver function.

Health and Human Services Secretary Robert F. Kennedy Jr. directed the CDC to update its measles guidance to promote the use of vitamin A. Kennedy, a vaccine skeptic, recommended in an article published March 2 on FOX News to take vitamin A under the supervision of a physician for those with mild, moderate and severe infections.

During a March 4 interview on Fox News, Kennedy suggested that therapies such as the use of cod liver oil — which contains vitamins A and D — were "working" in treating measles patients.
  vrijdag 28 maart 2025 @ 09:25:36 #93
441440 aquawoman
Bitch please
pi_217204115
Usha en JD blijken echt niet welkom en gaan dus maar 1 dagje naar Groenland:

https://www.dailymail.co.(...)miliation-Trump.html
Frankly, my dear, I don't give a damn.
pi_217204198
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 07:46 schreef Perrin het volgende:
Er zullen er vast meer volgen.
[ x ]
Voorlopig heb ik nog wel een beetje hoop in de enorme grassrootsbeweging die de democraten opgezet hebben. Als ze bij al die lokale verkiezingen blijven winnen kan dat compenseren voor de massale voter suppression die de GOP najaagt en ongetwijfeld stappen in kunnen zetten.
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_217204212
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 09:25 schreef la_perle_rouge het volgende:
https://www.tpr.org/publi(...)ide-measles-outbreak

Goed gedaan Kennedy, prima advies, echt wetenschappelijk onderbouwd en zo, slik extra vitamine A, drink levertraan tegen mazelen. Het helpt, het helpt als je niet uitkijkt je zo het graf in. Leverfalen is geen grapje.

West Texas children treated for vitamin A toxicity as medical disinformation spreads alongside measles outbreak

Medical disinformation connected to the West Texas measles outbreak has created a new problem. Children are being treated for toxic levels of vitamin A.
[..]

Niet weten dat je op moet passen met grote hoeveelheden vitamine A. 8)7
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217204310
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 09:25 schreef la_perle_rouge het volgende:
https://www.tpr.org/publi(...)ide-measles-outbreak

Goed gedaan Kennedy, prima advies, echt wetenschappelijk onderbouwd en zo, slik extra vitamine A, drink levertraan tegen mazelen. Het helpt, het helpt als je niet uitkijkt je zo het graf in. Leverfalen is geen grapje.

West Texas children treated for vitamin A toxicity as medical disinformation spreads alongside measles outbreak

Medical disinformation connected to the West Texas measles outbreak has created a new problem. Children are being treated for toxic levels of vitamin A.
[..]

Dit gebeurt als je een snake oil doctor op volksgezondheid zet 14.gif Zullen vast meer van dit situaties komen.
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
pi_217204421
quote:
Wat een clownshow
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_217204435
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 07:46 schreef Perrin het volgende:
Er zullen er vast meer volgen.
[ x ]
Is er iemand die Jason Stanley serieus neemt? _O- :D

Die kerel noemt je al fascist als je vindt dat communisme niet zo'n goed idee is.
  vrijdag 28 maart 2025 @ 10:09:58 #99
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217204512
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 10:01 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Is er iemand die Jason Stanley serieus neemt? _O- :D

Die kerel noemt je al fascist als je vindt dat communisme niet zo'n goed idee is.
Niet verrassend dat jij weer eens niet verder komt dan wat goedkope ad hominems.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_217204523
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 10:09 schreef Perrin het volgende:

[..]
Niet verrassend dat jij weer eens niet verder komt dan wat goedkope ad hominems.
Nee serieus, ben je bekend met het werk van die kerel?
  vrijdag 28 maart 2025 @ 10:56:05 #101
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217205138
Hoe je het ook noemt, het gaat volledig fout in de VS, of het nu komt door fascisme of gewoon puur racisme, het is een beetje sneu om dan mensen die er middenin zitten belachelijk te maken.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_217205353
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 10:56 schreef Vis1980 het volgende:
Hoe je het ook noemt, het gaat volledig fout in de VS, of het nu komt door fascisme of gewoon puur racisme, het is een beetje sneu om dan mensen die er middenin zitten belachelijk te maken.
Ben je bekend met het werk van de beste kerel? 'Er middenin zitten', kom op zeg _O-
  vrijdag 28 maart 2025 @ 11:37:50 #103
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217205740
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 11:11 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Ben je bekend met het werk van de beste kerel? 'Er middenin zitten', kom op zeg _O-
Deze gast?

quote:
Jason Stanley (born 1969) is an American philosopher who is currently the Jacob Urowsky Professor of Philosophy at Yale University[1][2] but has accepted an appointment at the University of Toronto based on what he describes as the deteriorating political situation in the United States.[3][4]

He is best known for his contributions to philosophy of language and epistemology,[5] which often draw upon and influence other fields, including linguistics and cognitive science.

He has written for popular audiences in The New York Times, The Guardian, The Washington Post, Rolling Stone, The New Republic, and many other publications in the United States and abroad.[5]

In his more recent work, Stanley has brought tools from philosophy of language and epistemology to bear on questions of political philosophy, for example in his 2015 book, How Propaganda Works, and his 2023 book, The Politics of Language.
quote:
After receiving his doctorate, Stanley accepted a position at University College, Oxford, as a stipendiary lecturer. He returned to New York and taught at Cornell University until 2000. He was appointed an Associate Professor of Philosophy at the University of Michigan, Ann Arbor.[5] In 2004, he moved to the department of philosophy at Rutgers University, where he taught from 2004 to 2013. In March 2013 he accepted a professorship at Yale University.[10]

Stanley is the author of seven books, including How Propaganda Works (2015)[11] and How Fascism Works (2018). As a philosopher of language[12] and an authority on propaganda and fascism, Stanley's work often views contemporary politics and foreign affairs through the lens of Nazi Germany and the Holocaust.[13] He has been interviewed by Vox in 2018[14] and 2021;[15] NPR in 2020;[2] KCRW in Los Angeles in 2020;[16] and WBUR in Boston in 2021.[17]

On March 28, 2025, Stanley accepted a position at the University of Toronto's Munk School in Canada due to the political climate in the United States [3][4]
Wat een debiel, joh, je hebt gelijk.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  vrijdag 28 maart 2025 @ 11:45:04 #104
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217205839
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 11:37 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Deze gast?
[..]
[..]
Wat een debiel, joh, je hebt gelijk.
MoreDakka gooit met poep naar een bekend professor en schrijver. Sneu.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_217205858
En hij zit er zeker midden in, hij woont tenslotte (nog) in de USA en is (nog) US Citizen.
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_217205864
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 11:37 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Deze gast?
[..]
[..]
Wat een debiel, joh, je hebt gelijk.
Het antwoord is dus nee. Geen verrassing. :)
pi_217205891
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 11:45 schreef Perrin het volgende:

[..]
MoreDakka gooit met poep naar een bekend professor en schrijver. Sneu.
Ben je bekend met zijn werk? Nee hé? :)
pi_217206220
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 11:51 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Ben je bekend met zijn werk? Nee hé? :)
Nee, maar ik zie dat z'n boek How Fascism Works alom wordt geprezen:

How Fascism Works review: a vital read for a nation under Trump

En sorry, maar ik heb jou nog nooit kunnen betrappen op enige intellectuele diepgang. Dus jouw afkeuring zegt mij persoonlijk niks.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  vrijdag 28 maart 2025 @ 12:27:32 #109
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217206260
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 11:51 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Ben je bekend met zijn werk? Nee hé? :)
Who cares. Ik ben bekend met jou. Helaas.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 28 maart 2025 @ 12:32:37 #110
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_217206301
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 10:09 schreef Perrin het volgende:

[..]
Niet verrassend dat jij weer eens niet verder komt dan wat goedkope ad hominems.
En straks weer mekkeren dat er geen niveau is, de MoraDakka special. Een van mijn favoriete rubrieken op dit forum.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_217206327
We zijn dan wel bekend met de uitspraken van het Trump circus, het oppakken van studenten vanwege hun mening, het uitzetten van illegalen waarvan men schreeuwt dat het criminelen zijn.

Gisteren nog het propaganda van een van de circusartiesten filmpje uit een gevangenkamp in elk Salvador.

De democratisch rechtstaat opzij schuiven zoals het VS circus aan het doen is grenst toch echt aan fascistische maatregelen aan.

Maar laten we een persoon die naar Canada vlucht die zulke dingen benoemt maar zwarte piet maken. :')
pi_217206762
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 12:23 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
Nee, maar ik zie dat z'n boek How Fascism Works alom wordt geprezen:

How Fascism Works review: a vital read for a nation under Trump

En sorry, maar ik heb jou nog nooit kunnen betrappen op enige intellectuele diepgang. Dus jouw afkeuring zegt mij persoonlijk niks.
Heb je dat boek gelezen? Natuurlijk niet, daarom google je maar gewoon een review van de Guardian. Beetje zielig hoor. Natuurlijk zal de Guardian niet kritisch zijn _O-

Een veel betere review: http://quarterly.politics(...)s-how-fascism-works/

En vanuit de marxistische kant: https://marxandphilosophy(...)-by-devin-zane-shaw/

https://www.leftvoice.org/thats-not-how-fascism-works/

https://archive.ph/cK7LY
Zelfs de review van de NYT geeft aan hoe plat het allemaal is. Inhoudsloos. Dit soort 'Trump is een fascist!!!' geroep was zelfs in 2018 al gedateerd. Er is niemand die deze kerel als filosoof serieus neemt, en nog minder als een soort van expert op het gebied van fascisme.

Net doen alsof deze kerel enige invloed heeft en dat zijn gelul over verhuizen naar Canada voor wie dan ook interessant is, is achterlijk. De enige mensen die weten wie hij is hebben twitter brainrot, wat ook blijkt uit het feit dat Perrin met een tweetje uit zijn fuik komt en verder niet.

[ Bericht 1% gewijzigd door MoreDakka op 28-03-2025 13:39:11 ]
pi_217206783
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 12:36 schreef Basp1 het volgende:
We zijn dan wel bekend met de uitspraken van het Trump circus, het oppakken van studenten vanwege hun mening, het uitzetten van illegalen waarvan men schreeuwt dat het criminelen zijn.

Gisteren nog het propaganda van een van de circusartiesten filmpje uit een gevangenkamp in elk Salvador.

De democratisch rechtstaat opzij schuiven zoals het VS circus aan het doen is grenst toch echt aan fascistische maatregelen aan.

Maar laten we een persoon die naar Canada vlucht die zulke dingen benoemt maar zwarte piet maken. :')
Altijd leuk, whatabouttism. Niveautje hoor!
pi_217206891
Het is weer typisch. Iemand komt met een fuiktweetje over een of andere onbenul maar weet verder helemaal niets over die kerel, heeft nog nooit een bladzijde van zijn werk gelezen maar ja, omdat hij in die fuik bekend is moet en zal hij verdedigd worden. Enige kritiek leidt meteen tot het wild om zich heen slaan en persoonlijke aanvallen. Blijft toch jammer, maar op zich is het niet verrassend. Zeker als de tweet komt van The Serfs, een extreem-linkse idioot die zichzelf constant belachelijk maakt, door debatten te verliezen van andere online idioten als Tim Pool en Lauren Southern _O-

Dat je zo iemand volgt en z'n posts ook serieus neemt, vooruit. Maar kom dan niet hier met die troep.
pi_217207037
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 12:36 schreef Basp1 het volgende:
We zijn dan wel bekend met de uitspraken van het Trump circus, het oppakken van studenten vanwege hun mening, het uitzetten van illegalen waarvan men schreeuwt dat het criminelen zijn.

Gisteren nog het propaganda van een van de circusartiesten filmpje uit een gevangenkamp in elk Salvador.

De democratisch rechtstaat opzij schuiven zoals het VS circus aan het doen is grenst toch echt aan fascistische maatregelen aan.

Maar laten we een persoon die naar Canada vlucht die zulke dingen benoemt maar zwarte piet maken. :')
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 13:25 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Altijd leuk, whatabouttism. Niveautje hoor!
Whatabout Trump in een Topic over Trump.

Je verzint het niet :7
pi_217207051
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 13:46 schreef Wantie het volgende:

[..]
[..]
Whatabout Trump in een Topic over Trump.

Je verzint het niet :7
Dit topic gaat niet over Trump, zeer matige trollpoging helaas.
pi_217207114
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 13:22 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Heb je dat boek gelezen? Natuurlijk niet, daarom google je maar gewoon een review van de Guardian. Beetje zielig hoor. Natuurlijk zal de Guardian niet kritisch zijn _O-

Een veel betere review: http://quarterly.politics(...)s-how-fascism-works/

En vanuit de marxistische kant: https://marxandphilosophy(...)-by-devin-zane-shaw/

https://www.leftvoice.org/thats-not-how-fascism-works/

https://archive.ph/cK7LY
Zelfs de review van de NYT geeft aan hoe plat het allemaal is. Inhoudsloos. Dit soort 'Trump is een fascist!!!' geroep was zelfs in 2018 al gedateerd. Er is niemand die deze kerel als filosoof serieus neemt, en nog minder als een soort van expert op het gebied van fascisme.
Je citeert een opiniestuk van de beste man zelf. Geen idee welk punt je daarmee probeert te maken. Een snelle zoekopdracht leert mij dat reviewers vooral verdeeld zijn. En ja, dat zie je vaker met boeken. Mijn bezwaar is dan ook vooral dat jij er een karikatuur van maakt, de indruk wekt alsof deze man totaal incompetent is.

En dat slaat natuurlijk nergens op. Temeer omdat jij het boek overduidelijk zelf niet hebt gelezen en ik ten zeerste betwijfel of jij überhaupt de moeite neemt om dit soort non-fictie te lezen.

Maar dat fascisme - al is het wellicht beter om autoritarisme te gebruiken - bezig is aan een opmars, dat lijdt geen twijfel. Ik zou je Autocratie BV van Anne Applebaum van harte aanraden (al weet ik dat jij dat boek niet gaat lezen).
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217207180
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 13:49 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Dit topic gaat niet over Trump, zeer matige trollpoging helaas.
Nee, het gaat over madeliefjes _O-

Anyway, het was geen whataboutism.

Dat is inderdaad een matige trollpoging van je.

Maar niet onverwacht.
pi_217207216
quote:
10s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 05:01 schreef Kijkertje het volgende:

[..]
Ik weet niet op welke diagnose je doelt maar ik heb vooral de indruk dat Trump en zijn MAGA-leger bestaan uit een stelletje arrogante, rancuneuze, kleinzielige, intolerante, onverantwoordelijk en incompetente egootjes die in een alternatieve werkelijkheid leven.
De maatschappelijke diagnose van MAGA en progressieve Amerikanen vertoont gek genoeg best wat raakvlakken. Beide stromingen signaleren dat globalisme en neoliberalisme de samenleving hebben ontwricht. Een deel van de middenklasse is uitgehold doordat miljoenen verdwenen naar lage lonenlanden, zonder dat daar iets voor terugkwam. Sociale mobiliteit is tot stilstand gekomen in de VS. Geld bepaalt de toon van het debat, met als gevolg dat een nieuwe elite is ontstaan.

Ook in MAGA-land heerst nog altijd veel woede over de nasleep van de kredietcrisis. Banken werden met miljarden belastinggeld gered, terwijl gewone Amerikanen aan hun lot werden overgelaten, zonder huis en baan. Dat heeft diepe sporen achtergelaten in de Amerikaanse samenleving.

Trump speelt al sinds 2015 slim in op deze (terechte) woede en machteloosheid. Het verschil zit hem vooral in de oplossingen en de daarmee gepaard gaande toekomstvisie. Die verschilt natuurlijk radicaal.

In Europa geldt ongeveer hetzelfde, al zijn de problemen hier van een iets andere aard. Laatst heb ik In Onze Tijd van Tim Fransen gelezen en kort daarna Opstand van Marijn Kruk, wat gaat over de opkomst van populistisch en conservatief rechts in Europa.

Fransen verhaalt over de westerse obsessie met individualiteit en het gebrekkige burgerschap dat daaruit voortkomt. De conservatieven signaleren precies hetzelfde. Alleen hebben beide stromingen andere oplossingen voor ogen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217207241
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 13:53 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

En dat slaat natuurlijk nergens op. Temeer omdat jij het boek overduidelijk zelf niet hebt gelezen
Jawel, als in, ik heb een poging gedaan. Maar het was echt heel slecht, er was nul komma nul daadwerkelijke informatie over fascisme en het is allemaal platgeslagen met als doel om Trump een fascist te noemen. Puur spreken voor eigen parochie, zoals gezegd de beste man noemt iedereen links van Mao een fascist. Ik ben ook wel eens andere werken van hem tegen gekomen, waaronder zijn oeuvre op twitter. Waar denk je dat ik die kerel van ken? Hij is niet voor niets een meme hé :D Als we dan toch twitter moeten citeren:

twitter


Valt me tegen van je, Koos. Je kent de man niet, je hebt nooit een woord van hem gelezen en hebt geen idee wat voor reputatie of invloed hij daadwerkelijk heeft. En dan toch er voor kiezen om volledig feitenvrij te raaskallen in dit topic en alleen maar andere posters op de man aanvallen en in paniek wat te googlen. Waarom die keuze? Het is een raadsel. Misschien een soort misplaatst gevoel van superieuriteit.
  Overall beste user 2022 vrijdag 28 maart 2025 @ 14:20:07 #121
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_217207372
quote:
U.S. arms sales delays are creating uncertainty in Taiwan’s defense strategy, and the consequences could be costly.

https://bsky.app/profile/(...)l/post/3llgv5g7jyc2d
De 'focus op Azië' is ook al weg.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 28 maart 2025 @ 14:22:37 #122
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217207392
Een andere "vraag" wat ik heb is what the actual fuck de mensen die op Trump hebben gestemd, en nu al genoeg hebben van Trump, nou eigenlijk hadden verwacht dat er ging gebeuren?

Dachten ze echt dat Trump en zijn elite groepje zich hard gingen maken voor de gewone burger?
  Overall beste user 2022 vrijdag 28 maart 2025 @ 14:24:09 #123
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_217207404
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:22 schreef Evenstar het volgende:
Een andere "vraag" wat ik heb is what the actual fuck de mensen die op Trump hebben gestemd, en nu al genoeg hebben van Trump, nou eigenlijk hadden verwacht dat er ging gebeuren?

Dachten ze echt dat Trump en zijn elite groepje zich hard gingen maken voor de gewone burger?
Nee, ze dachten dat hij die anderen te grazen zou nemen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 28 maart 2025 @ 14:25:11 #124
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217207414
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:24 schreef Ulx het volgende:

[..]
Nee, ze dachten dat hij die anderen te grazen zou nemen.
Mja, dat is waar het vaakt begint. Altijd denken dat ze de anderen aanpakken, en je bek houden zolang je zelf niet gepakt wordt.
pi_217207465
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:05 schreef MoreDakka het volgende:
beste man noemt iedereen links van Mao een fascist
Andere links.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
  vrijdag 28 maart 2025 @ 14:34:19 #126
14513 SilverMane
It`s all about the Mammon
pi_217207522
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:22 schreef Evenstar het volgende:
Een andere "vraag" wat ik heb is what the actual fuck de mensen die op Trump hebben gestemd, en nu al genoeg hebben van Trump, nou eigenlijk hadden verwacht dat er ging gebeuren?

Dachten ze echt dat Trump en zijn elite groepje zich hard gingen maken voor de gewone burger?
Ik denk dat heel veel dachten dat Trump vergelijkbaar zou zijn met zijn eerste termijn en dat het allemaal wel zou mee vallen met de "praatjes". Ik kan me goed voorstellen dat er een grote groep nu spijt heeft.
Je bent geen dwaas als je opgeeft wat je niet kunt vasthouden om te krijgen wat je nooit meer afgenomen kan worden.
pi_217207539
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:05 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Jawel, als in, ik heb een poging gedaan. Maar het was echt heel slecht, er was nul komma nul daadwerkelijke informatie over fascisme en het is allemaal platgeslagen met als doel om Trump een fascist te noemen. Puur spreken voor eigen parochie, zoals gezegd de beste man noemt iedereen links van Mao een fascist. Ik ben ook wel eens andere werken van hem tegen gekomen, waaronder zijn oeuvre op twitter. Waar denk je dat ik die kerel van ken?
Je hebt 'een poging gedaan' om zijn werk te lezen en komt dan met dit soort inhoudsloze tegenwerpingen: 'hij noemt iedereen links van Moa een fascist'.

Daarmee onderstreep je wat ik betoogde in mijn vorige post: je maakt er een karikatuur van. Ik geloof namelijk best dat er inhoudelijk zat valt aan te merken op het werk van deze man. Maar daar waag jij je uiteraard niet aan: we moeten het doen met absurde karikaturen waar we helemaal niets mee kunnen.

Wat is nou precies het doel van je Moa-opmerking? Want ik weet al dat er in de verste verte niets klopt van die claim. Het is, zoals ik al herhaaldelijk aangaf, een karikatuur. Probeer het eens met een echte inhoudelijke kritiek, daar zou je bijdragen meteen flink van opknappen.

Ik kan je toch niet serieus nemen met dit onzin?

quote:
Valt me tegen van je, Koos. Je kent de man niet, je hebt nooit een woord van hem gelezen en hebt geen idee wat voor reputatie of invloed hij daadwerkelijk heeft. En dan toch er voor kiezen om volledig feitenvrij te raaskallen in dit topic en alleen maar andere posters op de man aanvallen en in paniek wat te googlen. Waarom die keuze? Het is een raadsel. Misschien een soort misplaatst gevoel van superieuriteit.
Ik pretendeer dan ook niet dat ik zijn werk ken. In mijn vorige bijdrage gaf ik aan dat ik mij baseer op wat vlug zoekwerk. Dat leek mij zinnig omdat jij de suggestie wekt dat deze man een lachtertje is dat compleet wordt afgebrand. Een vlugge zoektocht op internet wijst iets anders uit.

Ik kan jou beter vragen waarom jij zo'n grote broek aantrekt op basis van 'een poging' om zijn boek te lezen, een paar random rants en zijn twitteraccount?

Met alle plezier lees ik een doordachte, beargumenteerde kritiek van jouw hand op het betoog van deze meneer in How Fascism Works.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217207611
quote:
12s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:29 schreef nostra het volgende:

[..]
Andere links.
Oeps :D Juist, iedereen rechts van Mao.
pi_217207628
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:35 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
Je hebt 'een poging gedaan' om zijn werk te lezen en komt dan met dit soort inhoudsloze tegenwerpingen: 'hij noemt iedereen links van Moa een fascist'.

Daarmee onderstreep je wat ik betoogde in mijn vorige post: je maakt er een karikatuur van. Ik geloof namelijk best dat er inhoudelijk zat valt aan te merken op het werk van deze man. Maar daar waag jij je uiteraard niet aan: we moeten het doen met absurde karikaturen waar we helemaal niets mee kunnen.

Wat is nou precies het doel van je Moa-opmerking? Want ik weet al dat er in de verste verte niets klopt van die claim. Het is, zoals ik al herhaaldelijk aangaf, een karikatuur. Probeer het eens met een echte inhoudelijke kritiek, daar zou je bijdragen meteen flink van opknappen.

Ik kan je toch niet serieus nemen met dit onzin?
[..]
Ik pretendeer dan ook niet dat ik zijn werk ken. In mijn vorige bijdrage gaf ik aan dat ik mij baseer op wat vlug zoekwerk. Dat leek mij zinnig omdat jij de suggestie wekt dat deze man een lachtertje is dat compleet wordt afgebrand. Een vlugge zoektocht op internet wijst iets anders uit.

Ik kan jou beter vragen waarom jij zo'n grote broek aantrekt op basis van 'een poging' om zijn boek te lezen, een paar random rants en zijn twitteraccount?

Met alle plezier lees ik een doordachte, beargumenteerde kritiek van jouw hand op het betoog van deze meneer in How Fascism Works.
Lees een paar van die reviews maar, prima kritieken. Volgende keer als je persoonlijke aanvallen wil uitdelen kun je misschien beter gewoon eerst even inlezen of het alleen doen als je ook daadwerkelijk ook maar enige kennis over het onderwerp hebt. Fijne vrijdag verder :)
  Overall beste user 2022 vrijdag 28 maart 2025 @ 14:51:51 #130
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_217207689
quote:
Trump appears to be starting to realise that the Kremlin has made a fool of him - The Telegraph

https://www.telegraph.co.(...)l-is-proving-a-scam/
Dat is nog snel voor zijn doen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_217207731
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:45 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Lees een paar van die reviews maar, prima kritieken. Volgende keer als je persoonlijke aanvallen wil uitdelen kun je misschien beter gewoon eerst even inlezen of het alleen doen als je ook daadwerkelijk ook maar enige kennis over het onderwerp hebt. Fijne vrijdag verder :)
Zoals de review van de NYT, waarvan jij claimde dat die negatief was? Laat ik eens citeren uit die recensie:

quote:
But if Stanley’s lumping is sometimes a weakness, it also accounts for his book’s conceptual power. By placing Trump in transnational and transhistorical perspective, Stanley sees patterns that others miss. He notes the apparent paradox that Trump — like many fascist politicians — rode to power in part by attacking government “corruption,” yet practices it even more brazenly himself. The explanation, Stanley suggests, lies in what fascists actually mean by the term. “Corruption, to the fascist politician,” he argues, “is really about the corruption of purity rather than of law. Officially, the fascist politician’s denunciations of corruption sound like a denunciation of political corruption. But such talk is intended to evoke corruption in the sense of the usurpation of traditional order.”

Stanley’s comparative perspective is particularly effective in illustrating how fascists use fears of sexual violence. He notes that fascist politicians, who portray themselves as defenders of a pure, mythic, patriarchal past, frequently play on fears that alien groups pose a sexual threat. Segregationists used the specter of black rape to justify lynchings. After World War I, Germans “promulgated racial fantasies of mass rape of white women” by African soldiers serving among the French occupying forces, fantasies embraced in the United States by the renascent Ku Klux Klan. Nearly half a century later, the wave of Middle Eastern migrants entering Germany has spawned another sexual terror, which has again crossed the Atlantic, and become a staple of pro-Trump platforms like Breitbart.
En tot slot:

quote:
By calling Trump a “fascist” — a word that strikes many Americans as alien and extreme — Stanley is trying to spark public alarm. He doesn’t want Americans to respond to Trump’s racist, authoritarian offensives by moving their moral goal posts. The greater danger, he suggests, isn’t hyperbole, it’s normalization. And 20 months into Trump’s presidency, the evidence is mounting that he’s right.
Zoals ik je al probeerde duidelijk te maken: er is niets mis met kritiek. Op de meeste boeken die ik lees valt wel iets aan te merken. Maar jij wekt de suggestie dat de man een lachertje, iemand die geen verstand van zaken heeft en onzin loopt te spuwen. De recensies van The Guardian en NYT schetsen in elk geval een ander beeld.

Je zou een stuk geloofwaardiger overkomen als je eens zou proberen om in je eigen woorden uiteen te zetten waarom Stanley in jouw ogen compleet de plank misslaat. Of is dat teveel gevraagd?

Ik doe ook vaak m'n best om m'n bijdragen te onderbouwen en beargumenteren. De ene keer lukt dat beter dan de andere keer. Jij komt niet verder dan ridiculiseren en beschimpen. Ongetwijfeld harstikke leuk in hapsnap-topics waarin oneliners de boventoon voeren, maar het zou mooi zijn als je hier wat meer probeert te brengen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217207744
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:51 schreef Ulx het volgende:

[..]
Dat is nog snel voor zijn doen.
Het zou toch een stunt zijn als ie uit wraak nu de Ruzzen Oekraïne uit gaat schoppen :D
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217208017
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 14:53 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
Zoals de review van de NYT, waarvan jij claimde dat die negatief was?
Nee, dat claimde ik niet. Ik zei dat zelfs de NYT toe moest geven hoe plat het allemaal was. Jouw citaat zegt precies dat, de 'lumping'. De review zegt precies hetzelfde als ik: het is slechts een vehikel om Trump een fascist te noemen en op die manier te 'waarschuwen'. Dat de NYT die afweging de moeite waard vindt is niet verrassend natuurlijk.

Het is dus geen serieuze filosofie of een historische, onderbouwde uitleg over hoe fascisme werkt, zoals de titel doet vermoeden. Het is allemaal platgeslagen, zoals de NYT ook toe moet geven:

quote:
Stanley’s approach has its costs. He emphasizes the similarities between myriad “fascist” parties and regimes without adequately acknowledging their differences. Nor does he adequately distinguish between conservative or right-wing politics and fascism. Early in the book, for instance, while arguing that fascist politicians promote traditional gender roles, Stanley notes that Mitt Romney said Trump’s comments in the “Access Hollywood” tape “demean our wives and daughters.” By describing “women exclusively in terms of traditionally subordinate roles in families,” Stanley claims, Romney employs “language evocative of that used in the Hutu Ten Commandments.” Maybe so, but if Romney’s rhetoric qualifies as fascist, so does that of virtually every other cultural conservative.
Later, in critiquing American conservatives who want universities to teach the Western canon, Stanley writes, “it should give fans of such ‘Great Books’ programs pause that Hitler declares in ‘Mein Kampf’ that, ‘all that we admire on this earth … is the creative product of only a small number of nations.’” Really? Is there no difference between Hitler’s motivations and William Bennett’s?
Alles wat 'rechts' is staat gelijk aan fascisme. Totaal niet serieus te nemen, en de belangrijkste reden dat ik het boek niet uit kon lezen.

Dat zijn boodschap (Trump fascist!!!) alsnog goed viel bij de NYT en the Guardian in die tijd is natuurlijk geen verrassing. Daar is nog steeds een markt voor natuurlijk, bij dezelfde soort mensen die dachten dat Harris een geweldige kandidaat was die vooral verloor omdat ze Trump niet vaak genoeg een fascist noemde. Zie dus de originele tweet van zo iemand, die twitterfuik is echt tragisch.

Maar goed, dit is verder verspilde moeite. Je weet niets over de man, het boek, zijn invloed, de reden dat hij belachelijk wordt gemaakt, zijn reputatie etc. En je gaat er verder ook niets over weten want je wil gewoon alleen even lekker uit de onderbuik schelden. Tja. :)
pi_217208095
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:06 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Nee, dat claimde ik niet. Ik zei dat zelfs de NYT toe moest geven hoe plat het allemaal was. Jouw citaat zegt precies dat, de 'lumping'. De review zegt precies hetzelfde als ik: het is slechts een vehikel om Trump een fascist te noemen en op die manier te 'waarschuwen'. Dat de NYT die afweging de moeite waard vindt is niet verrassend natuurlijk.

Het is dus geen serieuze filosofie of een historische, onderbouwde uitleg over hoe fascisme werkt, zoals de titel doet vermoeden. Het is allemaal platgeslagen, zoals de NYT ook toe moet geven:
[..]
Alles wat 'rechts' is staat gelijk aan fascisme. Totaal niet serieus te nemen, en de belangrijkste reden dat ik het boek niet uit kon lezen.

Dat zijn boodschap (Trump fascist!!!) alsnog goed viel bij de NYT en the Guardian in die tijd is natuurlijk geen verrassing. Daar is nog steeds een markt voor natuurlijk, bij dezelfde soort mensen die dachten dat Harris een geweldige kandidaat was die vooral verloor omdat ze Trump niet vaak genoeg een fascist noemde. Zie dus de originele tweet van zo iemand, die twitterfuik is echt tragisch.

Maar goed, dit is verder verspilde moeite. Je weet niets over de man, het boek, zijn invloed, de reden dat hij belachelijk wordt gemaakt, zijn reputatie etc. En je gaat er verder ook niets over weten want je wil gewoon alleen even lekker uit de onderbuik schelden. Tja. :)
Waarom heb je uberhaupt dat boek aangeschaft dan :?
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_217208137
Ik snap ook niet waarom mensen zo in een spasme schieten over het woordje fascisme. Trump valt natuurlijk gewoon in hetzelfde rijtje te scharen als een Erdogan, Orban of Poetin. Autoritaire leiders die geen moer geven om kernwaarden van een vrije samenleving zoals vrije pers, eerlijke verkiezingen, pluriformiteit, scheiding der machten en ga zo maar door. Het grote verschil is dat de VS als federale staat met nog een relatief goed functionerende rechtsstaat vergeleken met die andere landen iets robuuster is dan die landen, maar als de Republikeinen wat langduriger de macht houden dan kan het daar ook misgaan.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_217208198
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:15 schreef Monolith het volgende:
Ik snap ook niet waarom mensen zo in een spasme schieten over het woordje fascisme. Trump valt natuurlijk gewoon in hetzelfde rijtje te scharen als een Erdogan, Orban of Poetin. Autoritaire leiders die geen moer geven om kernwaarden van een vrije samenleving zoals vrije pers, eerlijke verkiezingen, pluriformiteit, scheiding der machten en ga zo maar door. Het grote verschil is dat de VS als federale staat met nog een relatief goed functionerende rechtsstaat vergeleken met die andere landen iets robuuster is dan die landen, maar als de Republikeinen wat langduriger de macht houden dan kan het daar ook misgaan.
Het is voor sommigen blijkbaar te confronterend dat ze fascistische figuren en acties goedkeuren.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217208224
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:06 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Nee, dat claimde ik niet. Ik zei dat zelfs de NYT toe moest geven hoe plat het allemaal was. Jouw citaat zegt precies dat, de 'lumping'. De review zegt precies hetzelfde als ik: het is slechts een vehikel om Trump een fascist te noemen en op die manier te 'waarschuwen'. Dat de NYT die afweging de moeite waard vindt is niet verrassend natuurlijk.

Het is dus geen serieuze filosofie of een historische, onderbouwde uitleg over hoe fascisme werkt, zoals de titel doet vermoeden. Het is allemaal platgeslagen, zoals de NYT ook toe moet geven:
[..]
Alles wat 'rechts' is staat gelijk aan fascisme. Totaal niet serieus te nemen, en de belangrijkste reden dat ik het boek niet uit kon lezen.

Dat zijn boodschap (Trump fascist!!!) alsnog goed viel bij de NYT en the Guardian in die tijd is natuurlijk geen verrassing. Daar is nog steeds een markt voor natuurlijk, bij dezelfde soort mensen die dachten dat Harris een geweldige kandidaat was die vooral verloor omdat ze Trump niet vaak genoeg een fascist noemde. Zie dus de originele tweet van zo iemand, die twitterfuik is echt tragisch.

Maar goed, dit is verder verspilde moeite. Je weet niets over de man, het boek, zijn invloed, de reden dat hij belachelijk wordt gemaakt, zijn reputatie etc. En je gaat er verder ook niets over weten want je wil gewoon alleen even lekker uit de onderbuik schelden. Tja. :)
Los van het boek en de auteur (ken ik verder niet). De boodschap van Trump=fascist is toch wel vrij accuraat, zo leert de realiteit ons nu wel? Of zie je dat niet?
pi_217208250
quote:
82s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:11 schreef Kijkertje het volgende:

[..]
Waarom heb je uberhaupt dat boek aangeschaft dan :?
Ik heb het niet gekocht natuurlijk, ik was en ben nog ouderwets lid van de bibliotheek. Verder heb ik een poging gedaan omdat, en ja ik weet dat dit heel gek klinkt, het heel goed kan zijn om dingen tot je te nemen die buiten je eigen ideologische hokjes vallen. Deze kerel werd destijds enorm gepusht door wat zeg maar grof gezegd de Warren-vleugel van de Democratische partij en media is. Dus ik was benieuwd.

Dat hij sindsdien weer obscuur geworden is zegt natuurlijk nogal wat. Maar het is een aanrader om ook eens wat diverser leesvoer tot je te nemen, vooral voor jou :)
pi_217208263
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:06 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Nee, dat claimde ik niet. Ik zei dat zelfs de NYT toe moest geven hoe plat het allemaal was. Jouw citaat zegt precies dat, de 'lumping'. De review zegt precies hetzelfde als ik: het is slechts een vehikel om Trump een fascist te noemen en op die manier te 'waarschuwen'. Dat de NYT die afweging de moeite waard vindt is niet verrassend natuurlijk.

Het is dus geen serieuze filosofie of een historische, onderbouwde uitleg over hoe fascisme werkt, zoals de titel doet vermoeden. Het is allemaal platgeslagen, zoals de NYT ook toe moet geven:
[..]
Alles wat 'rechts' is staat gelijk aan fascisme. Totaal niet serieus te nemen, en de belangrijkste reden dat ik het boek niet uit kon lezen.
Dat is gewoon normale, valide kritiek. De reviewer stelt dat de auteur op bepaalde fronten te kort door de bocht gaat. Maar jij komt het topic binnenstormen met de suggestie dat deze man totaal niet serieus valt te nemen, dat hij van alle kanten af wordt gekraakt. Maar dat is overduidelijk niet het geval. Wat ik al aangaf: je maakt er een karikatuur van.

Je komt nog steeds ook niet verder dan 'alles rechts van Mao vindt hij fascistisch'. Dat onderbouw je verder niet, je doet nu een halfbakken poging met een kort citaat uit een review, nota bene daartoe uitgedaagd door mij.

Tip voor het vervolg: doe op z'n minst een poging om je boude claims te onderbouwen. Niemand hier wordt wijzer van de beschuldiging dat een auteur 'iedereen rechts van Mao een fascist vindt'. Zulke hyperbolen verschaffen geen greintje kennis of inzicht.

quote:
Dat zijn boodschap (Trump fascist!!!) alsnog goed viel bij de NYT en the Guardian in die tijd is natuurlijk geen verrassing. Daar is nog steeds een markt voor natuurlijk, bij dezelfde soort mensen die dachten dat Harris een geweldige kandidaat was die vooral verloor omdat ze Trump niet vaak genoeg een fascist noemde. Zie dus de originele tweet van zo iemand, die twitterfuik is echt tragisch.

Maar goed, dit is verder verspilde moeite. Je weet niets over de man, het boek, zijn invloed, de reden dat hij belachelijk wordt gemaakt, zijn reputatie etc. En je gaat er verder ook niets over weten want je wil gewoon alleen even lekker uit de onderbuik schelden. Tja. :)
Tsja, ik kan dan ook weinig met een losse opmerking dat iemand 'belachelijk wordt gemaakt'. Dat is volledig afhankelijk van de persoon die de kritiek uit en de inhoud daarvan. Net zoals dat hij wordt afgebrand op Twitter. Ik kan je verklappen dat juist de meest verstandige stemmen op Twitter het hardst worden afgezeken. Dus op het eerste gezicht lijkt dat vooral voor de man te pleiten.

Maar m'n punt is: context ontbreekt. Als hij vooral doelwit is van rechts-conservatieve wappies, dan is dat natuurlijk niet direct een brevet van onvermogen, integendeel.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217208273
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:26 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Ik heb het niet gekocht natuurlijk, ik was en ben nog ouderwets lid van de bibliotheek. Verder heb ik een poging gedaan omdat, en ja ik weet dat dit heel gek klinkt, het heel goed kan zijn om dingen tot je te nemen die buiten je eigen ideologische hokjes vallen. Deze kerel werd destijds enorm gepusht door wat zeg maar grof gezegd de Warren-vleugel van de Democratische partij en media is. Dus ik was benieuwd.

Dat hij sindsdien weer obscuur geworden is zegt natuurlijk nogal wat. Maar het is een aanrader om ook eens wat diverser leesvoer tot je te nemen, vooral voor jou :)
Ja ja tuurlijk joh. Ik geloof er alleen geen zak van.
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_217208311
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:15 schreef Monolith het volgende:
Ik snap ook niet waarom mensen zo in een spasme schieten over het woordje fascisme. Trump valt natuurlijk gewoon in hetzelfde rijtje te scharen als een Erdogan, Orban of Poetin. Autoritaire leiders die geen moer geven om kernwaarden van een vrije samenleving zoals vrije pers, eerlijke verkiezingen, pluriformiteit, scheiding der machten en ga zo maar door. Het grote verschil is dat de VS als federale staat met nog een relatief goed functionerende rechtsstaat vergeleken met die andere landen iets robuuster is dan die landen, maar als de Republikeinen wat langduriger de macht houden dan kan het daar ook misgaan.
Dit dus.

Naar daarom kun je een term zoals 'fascisme' beter mijden, omdat bepaalde figuren dan meteen in de gordijnen schieten. Die denken bij fascist meteen aan zwart- en/of bruinhemden die mensen op straat in elkaar rammen, een leider die oreert voor mensenmassa's en een totaal verbod op vrijheid van meningsuiting.

Wat dat betreft dekt autocratie inderdaad beter de lading. En daarin verschilt Trump - zeker qua intenties - nauwelijks van de Poetins en Erdogans van deze wereld.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 28 maart 2025 @ 15:33:37 #142
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217208323
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:15 schreef Monolith het volgende:
Ik snap ook niet waarom mensen zo in een spasme schieten over het woordje fascisme. Trump valt natuurlijk gewoon in hetzelfde rijtje te scharen als een Erdogan, Orban of Poetin. Autoritaire leiders die geen moer geven om kernwaarden van een vrije samenleving zoals vrije pers, eerlijke verkiezingen, pluriformiteit, scheiding der machten en ga zo maar door. Het grote verschil is dat de VS als federale staat met nog een relatief goed functionerende rechtsstaat vergeleken met die andere landen iets robuuster is dan die landen, maar als de Republikeinen wat langduriger de macht houden dan kan het daar ook misgaan.
Nou precies dit dus ....

Wat mij betreft is Trump precies hetzelfde als Erdogan. Alleen is hij nog niet lang genoeg aan de macht om daadwerkelijk alles naar zijn hand te hebben kunnen zetten. Erdogan heeft dat ondertussen wel voorelkaar. Ik twijfel echt geen seconde dat Trump dat ook zou willen doen als hij de kans krijgt of zelfs er al mee bezig is.

Als je kijkt hoe hij omgaat met de persvrijheden en hoe hij tekeer gaat tegen rechters die niet meteen op hun knietjes vallen is het echt wel duidelijk wat hij het liefst zou willen bereiken.
pi_217208335
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:15 schreef Monolith het volgende:
Ik snap ook niet waarom mensen zo in een spasme schieten over het woordje fascisme.
Het is een soort paniekreactie. De boodschap dat Trump een gevaar is voor van alles en nogwat komt maar steeds niet over. Dat kan natuurlijk niet aan die taktiek liggen, dus moet de boodschap verder geëscaleerd worden. Dat zie je ook aan die review, deze kerel is dapper omdat hij Trump een fascist durft te noemen om daarmee een waarschuwing af te geven. Het gaat allemaal om die boodschap, of Trump daadwerkelijk historisch gezien een fascist genoemd kan worden is bijzaak.

Dat het niet werkt, sterker nog dat het mensen juist afstoot, lijkt nu na november nog steeds niet duidelijk bij bepaalde mensen.

Overigens is Trump geen fascist, daar is zijn ideologie niet coherent genoeg voor. Hij is absoluut autoritair op vrijwel elke manier. Het is alleen dat veel mensen dat juist heel fijn vinden, als het maar van hun eigen kant komt. Zijn autoritaire trekjes zijn voor een groot deel van het electoraat een feature en geen bug. Dat geldt trouwens ook voor de andere kant.

[ Bericht 4% gewijzigd door MoreDakka op 28-03-2025 15:41:35 ]
pi_217208357
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:28 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Je komt nog steeds ook niet verder dan 'alles rechts van Mao vindt hij fascistisch'. Dat onderbouw je verder niet,
Gefeliciteerd met het ontdekken van de stijlfiguur hyperbool. Doe er je voordeel mee :) Het punt is dus dat deze kerel geen onderscheid maakt en, zoals de review letterlijk zegt, alles en iedereen wat maar enigzins beschouwd kan worden als 'rechts' gelijkstelt aan fascisten.

Dat zo'n inhoudsloos iemand naar Canada verhuist is dus totaal oninteressant. Behalve dus voor extremisten in dat bubbeltje waar Perrin ook in rondzwemt.
pi_217208390
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:35 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Gefeliciteerd met het ontdekken van de stijlfiguur hyperbool. Doe er je voordeel mee :) Het punt is dus dat deze kerel geen onderscheid maakt en, zoals de review letterlijk zegt, alles en iedereen wat maar enigzins beschouwd kan worden als 'rechts' gelijksteld aan fascisten.
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:28 schreef KoosVogels het volgende:

Tip voor het vervolg: doe op z'n minst een poging om je boude claims te onderbouwen. Niemand hier wordt wijzer van de beschuldiging dat een auteur 'iedereen rechts van Mao een fascist vindt'. Zulke hyperbolen verschaffen geen greintje kennis of inzicht.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217208417
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:37 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
[..]

Alsof je geïnteresseerd bent in inzicht _O- Meneer komt op hoge poten het topic binnenwandelen zonder ooit een woord gelezen te hebben over het onderwerp en probeert dan met een hautain toontje anderen de les te lezen.

Het is echt veel beter als je gewoon post over dingen waar je misschien enige kennis over hebt, geloof me :)
pi_217208526
quote:
10s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:29 schreef Kijkertje het volgende:

[..]
Ja ja tuurlijk joh. Ik geloof er alleen geen zak van.
Tja, waarom vraag je het dan :) Verder is het goed om te horen dat je niet altijd zomaar dingen aanneemt van mensen op het internet. Zet die trend door ^O^
pi_217208538
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:39 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Alsof je geïnteresseerd bent in inzicht _O- Meneer komt op hoge poten het topic binnenwandelen zonder ooit een woord gelezen te hebben over het onderwerp en probeert dan met een hautain toontje anderen de les te lezen.

Het is echt veel beter als je gewoon post over dingen waar je misschien enige kennis over hebt, geloof me :)
Even een kleine recap:

In dit topic wordt een bericht gepost over een Amerikaanse filosoof die aankondigt naar Canada te emigreren vanwege het politieke klimaat in zijn thuisland. Op zichzelf natuurlijk al opmerkelijk nieuws.

MoreDakka stormt het topic binnen en beweert dat we hier te maken hebben met een prutser, die van toeten noch blazen weet. Hij onderbouwt dat door te stellen dat hij 'iedereen rechts van Mao beschouwt als een fascist'. Na enig aandringen verwijst hij naar recensies, waarin inderdaad kritiek wordt geuit op onderdelen van de werken van Stanley, maar hij nergens wordt aangeduid als een of andere onwetende charlaten. Integendeel.

Vervolgens wordt MoraDakka erop gewezen dat iets meer onderbouwing wenselijk zou zijn. Maak dan duidelijk waar Stanley de mist ingaat, zonder je te beperken tot hyperbolen en karikaturen.

Maar dan wordt MoreDakka boos en probeert hij het maar met z'n vertrouwde denigrerende manier van posten. Helaas beste vriend, dat werkt niet bij mij.

Noem mij gerust oerdom, beschuldig mij ervan dat ik nergens iets van afweet. Dat verandert echter niets aan jouw ronduit gebrekkige manier van discussiëren, zoals hierboven uiteengezet.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217208574
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:53 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

MoreDakka stormt het topic binnen en beweert dat we hier te maken hebben met een prutser, die van toeten noch blazen weet. Hij onderbouwt dat door te stellen dat hij 'iedereen rechts van Mao beschouwt als een fascist'. Na enig aandringen verwijst hij naar recensies, waarin inderdaad kritiek wordt geuit op onderdelen van de werken van Stanley, maar hij nergens wordt aangeduid als een of andere onwetende charlaten. Integendeel.
Nou Koos het is allemaal leuk en aardig, maar nou moet je niet gaan liegen hé. Ik zei dit:
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 10:01 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Is er iemand die Jason Stanley serieus neemt? _O- :D

Die kerel noemt je al fascist als je vindt dat communisme niet zo'n goed idee is.
Dat is alles. Daarna vlogen de persoonlijke aanvallen van onder andere jou me meteen om de oren. Allemaal van mensen die nog nooit een woord gelezen hebben van de beste man _O-

Ik ben niet boos hoor, maak je daar maar geen zorgen om. Misschien teleurgesteld, ik had beter van je verwacht.
pi_217208590
Inmiddels richtte Trump zijn pijlen op WilmerHale, zijn vijfde advocatenkantoor in zijn vergeldingsactie tegen een ieder die het waagde clienten te vertegenwoordigen die hem aangeklaagd hebben.

WilmerHale Becomes The Latest Firm Targeted By Trump



Itt Paul, Weiss buigen zij niet voor Trump's intimidatie.





[ Bericht 1% gewijzigd door Kijkertje op 28-03-2025 16:06:56 ]
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')