abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 27 februari 2025 @ 12:45:49 #1
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216851014




quote:
Het project, opgezet in 2022, heeft tot doel tienduizenden conservatieven te rekruteren om huidige federale ambtenaren te vervangen – die sommige Republikeinen karakteriseren als onderdeel van de 'deep state' – en om de doelstellingen van de volgende Republikeinse president te bevorderen. Het gaat uit van een vergaande interpretatie van de theorie van de unitaire uitvoerende macht, een omstreden interpretatie van artikel II van de grondwet van de Verenigde Staten die ervan uitgaat dat de president bij zijn inauguratie absolute zeggenschap over de uitvoerende macht verkrijgt.

Project 2025 beoogt diepgaande veranderingen binnen de overheid, met name het economisch en sociaal beleid en de rol van de federale overheid en haar agentschappen. In het plan wordt voorgesteld de financiering voor het ministerie van Justitie te verlagen, de FBI en het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS) te ontmantelen, de regelgeving op het gebied van milieu en klimaatverandering sterk te verminderen ten gunste van de winning van fossiele brandstoffen, het ministerie van Handel op te heffen en de onafhankelijkheid van federale agentschappen zoals de Federal Communications Commission (FCC) en de Federal Trade Commission (FTC) te beëindigen.
Extra aanwijzingen voor dit topic:

Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.

Daarom de volgende afspraken:

Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.

We gebruiken in dit topic de volgende bronnen. Zie bijvoorbeeld hier als richtlijn: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen kan dit een richtlijn zijn:
[ afbeelding ]
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  donderdag 27 februari 2025 @ 12:52:14 #2
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216851076
quote:
1s.gif Op donderdag 27 februari 2025 12:43 schreef GarlandBriggs het volgende:

[..]
Kijk dit is dus wat (centrum) links dus wél altijd doet. Rectificeren als iets fake blijkt te zijn en ook kunnen benoemen dat het fake is.

Wat doet alt-right? Double downen! Hoe harder normale mensen gaan roepen dat het complete onzin is, hoe harder de rechtse gekken gaan schreeuwen dat het wel zo is...

Er is maar één hoofdschuldige aan de huidige polarisatie :N

(Ah, dat was de laatste...wil iemand anders een nieuwe openen...ik ben een f#$*ng n00b wat dat betreft :P )
Gedaan!

Het begint natuurlijk al bij het niet aanbidden van een politiek persoon. Daarnaast maakt het niet uit wie het is, op het moment dat bijvoorbeeld etnische zuivering genormaliseerd wordt om wat voor reden dan ook dan is dat altijd niet fris. Of het nu Trump, Biden, Obama, Bulletje, Marijke Helwegen of Flipje is, het blijft fout.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  Moderator donderdag 27 februari 2025 @ 13:25:35 #3
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_216851424
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 12:52 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Gedaan!

Het begint natuurlijk al bij het niet aanbidden van een politiek persoon. Daarnaast maakt het niet uit wie het is, op het moment dat bijvoorbeeld etnische zuivering genormaliseerd wordt om wat voor reden dan ook dan is dat altijd niet fris. Of het nu Trump, Biden, Obama, Bulletje, Marijke Helwegen of Flipje is, het blijft fout.
Laat bulletje hier nou buiten ;(
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_216851474
quote:
88s.gif Op donderdag 27 februari 2025 13:25 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]
Laat bulletje hier nou buiten ;(
Wie?
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  donderdag 27 februari 2025 @ 13:34:20 #5
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216851487
quote:
5s.gif Op donderdag 27 februari 2025 13:32 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Wie?
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216851498
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 13:34 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Ja, die moet je wel met rust laten ja.
Gelukkig laten ze de Berenboot wel met rust.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  donderdag 27 februari 2025 @ 13:42:32 #8
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_216851539
Geweldige TT
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_216851546
quote:
15s.gif Op donderdag 27 februari 2025 13:35 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ja, die moet je wel met rust laten ja.
Gelukkig laten ze de Berenboot wel met rust.
Wacht maar totdat de boos gemaakte magas er achter komen dat er toen al woke dei gebruikt werd in die serie. :P
pi_216851555
quote:
1s.gif Op donderdag 27 februari 2025 13:43 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Wacht maar totdat de boos gemaakte magas er achter komen dat er toen al woke dei gebruikt werd in die serie. :P
Je moet geen slapende berenhonden wakker maken. :{w
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_216851680
Het gaat zo hard in deze reeks en zoveel zorgwekkende berichten waardoor ik de enerhie niet heb om terug te lezen. Excuus als 't al gepost is. Ik geloofde de berichten en audio fragment dat Trump jr had gezegd dat Amerika beter Rusland dan Oekraïne van wapens had moeten voorzien

Het was nep

twitter
  donderdag 27 februari 2025 @ 14:09:43 #12
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_216851771
Bekijk deze YouTube-video
Zoveel leugens. En niemand van de White House press Corps die erop in gaan.

En daarom is het niet goed als je onwelgevalligen uitsluit.
Where law ends, tyrrany begins.
  Moderator donderdag 27 februari 2025 @ 14:23:04 #13
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_216851927
quote:
1s.gif Op donderdag 27 februari 2025 14:00 schreef opgebaarde het volgende:
Het gaat zo hard in deze reeks en zoveel zorgwekkende berichten waardoor ik de enerhie niet heb om terug te lezen.
Dit lijkt bijna een bewuste tactiek van de trump administration, zoveel chaos creëren dat zelfs ingewijden niet meer precies doorhebben wat er nou allemaal echt speelt. Een beetje de politieke equivalent van zo'n zoekmachine die bij elke opdracht 100 nepopdrachten meestuurt om het algoritme te verwarren.

Geen probleem als 90% van wat er geroepen wordt afketst op wat voor juridische of uitvoerbaarheidslaag als er maar 10% ergens blijft plakken. En als vooral die 90% door 'fans' wel gezien wordt. Ook wilders lijkt deze tactiek te omarmen.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_216852053
quote:
2s.gif Op donderdag 27 februari 2025 11:39 schreef Gunner het volgende:

[..]
Nog geen eens noon en sleepy don is alweer al z’n dutje toe.

Verder wel typisch dat ze die tate mafklappers uit Roemenië halen
Meh, dutje. Hij zit op zijn mobieltje, want wat Musk te vertellen heeft vindt hij blijkbaar heel onbelangrijk terwijl dat op dit moment enorme gevolgen voor zijn achterban heeft.
beter een knipoog dan een blauw oog
  donderdag 27 februari 2025 @ 14:37:04 #15
423121 Fretwork
Acte d'éloquence
pi_216852112
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 12:35 schreef Nober het volgende:

[..]
Je spint zelf maar een end weg, ze hoeven niet dood zoals de joden dood moeten van hen.
Ter referentie: Het duurde 9 jaar voordat de nazi's op de Wannsee conferentie besloten over te gaan op grootschalige vernietiging van joden.

Het begon met uitsluiting en isolatie van mensen die wat hen betreft ondergeschikt waren aan de echte Duitser. Daarna intimidatie leidend tot emigratie, daarna concentratiekampen en ghetto's

Je weet duidelijk niet wat fascisme en etnische zuivering inhouden. Tragisch genoeg verdedig je het wel.
The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
  donderdag 27 februari 2025 @ 14:39:55 #16
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_216852155
Etnische zuivering hoeft idd niet perse het uitroeien van een volk te zijn.

Het volledig verplaatsen van een volk uit een bepaalde regio is ook een etnische zuivering.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  donderdag 27 februari 2025 @ 14:41:34 #17
423121 Fretwork
Acte d'éloquence
pi_216852172
Sterker nog, ik zie Trump wel een plan hebben om iedereen uit te kunnen zetten naar Groenland.
The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
pi_216852189
quote:
Zaken doen in Rusland vanaf 1987.... dat is je inlikken bij oa KGB. In die jaren heeft men Trump verleid tot daden die je landverraad kan noemen ? Trump is economisch nog steeds afhankelijk van machtige Russen? Plus...... is Trump bang dat Poetin dingen weet over hem die niet publiek mogen worden ?

[ Bericht 0% gewijzigd door Bluesdude op 27-02-2025 17:35:59 ]
pi_216852200
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 12:36 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Zeg dan gewoon dat je niet weet wat etnische zuivering is.
quote:
Listen to Hamas leader Fathi Hammad himself, admitting that the so-called “Palestinians” are simply Arabs who migrated to the Land of Israel from neighboring regions.

This is a must watch.

He openly states that every Palestinian has roots either in Egypt or Saudi Arabia—completely debunking the myth that they are an indigenous people with ancient ties to the land.
twitter
  donderdag 27 februari 2025 @ 14:46:17 #20
423121 Fretwork
Acte d'éloquence
pi_216852232
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 14:43 schreef Nober het volgende:

[..]
[..]
[ x ]
Je zou ook gewoon een poging kunnen doen om te lezen natuurlijk
The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
pi_216852233
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 14:43 schreef Nober het volgende:

[..]
[..]
[ x ]
Nou en?
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_216852288
Het Gaza-idee van Trump. Was het een ter plekke gemaakt ideetje. Niet eerder goed over nagedacht ?
Niet gerealiseerd dat zijn eindoplossing algemeen genoemd zal worden: etnische zuivering.
Het was een vaag idee. Het is geen plan. Wordt het een plan.... dan staat de vraag centraal hoe lozen we de Palestijnen... en wie? Wie organiseert de deportatie ? Israel? Amerikaans leger ?
En krijgt Trump steun van het congress hiervoor... Dus de kans is dat het een vaag idee blijft wat hij af en toe weer roept.... of hij realiseert zich dat het onuitvoerbaar is en kletst er niet meer over
  donderdag 27 februari 2025 @ 14:55:10 #23
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_216852337
quote:
88s.gif Op donderdag 27 februari 2025 14:23 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]
Dit lijkt bijna een bewuste tactiek van de trump administration, zoveel chaos creëren dat zelfs ingewijden niet meer precies doorhebben wat er nou allemaal echt speelt. Een beetje de politieke equivalent van zo'n zoekmachine die bij elke opdracht 100 nepopdrachten meestuurt om het algoritme te verwarren.

Geen probleem als 90% van wat er geroepen wordt afketst op wat voor juridische of uitvoerbaarheidslaag als er maar 10% ergens blijft plakken. En als vooral die 90% door 'fans' wel gezien wordt. Ook wilders lijkt deze tactiek te omarmen.
Het is een bewuste tactiek. 1 van de belangrijkste zelfs.

Niet meer feit van fictie, realiteit van fantasie kunnen onderscheiden is 1 van de belangrijkste korte-termijn doelstellingen van het huidige regime. Die verwarring is nodig om later succesvol de lastigste aspecten van de rechtsstaat aan te vallen.

De senaat en het huis van afgevaardigden buiten spel zetten vergt om de grondwet heen werken om uiteindelijk de grondwet naar eigen inzicht aan te passen. Dat kan alleen wanneer iedereen in verwarring is, verwarring over doel, over middel, over eigenaarschap, maar vooral verwarring over wie vriend en wie vijand is. Daar wordt nu bewust naar toe gewerkt.

Wat dat betreft is er niet zoveel verschil met de periode 32-33 in Duitsland. Chaos en verwarring, onbestuurbaarheid zorgden ervoor dat Hitler zijn kans kon grijpen. Chaos en verwarring die juist door zijn SA knokploegen was veroorzaakt. Vanuit chaos en angst ontstaat de druk om “de sterke man” meer macht te geven. Een verschil met toen is de vraag of Trump nu die sterke man is of eigenlijk heel iemand anders.
pi_216852517
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 14:46 schreef Fretwork het volgende:

[..]
Je zou ook gewoon een poging kunnen doen om te lezen natuurlijk
Arabieren terug naar Iran, Saoedi, Syrie, kunnen we van Gaza een prachtig oord maken.
  donderdag 27 februari 2025 @ 15:09:26 #25
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_216852539
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 15:07 schreef Nober het volgende:

[..]
Arabieren terug naar Iran, Saoedi, Syrie, kunnen we van Gaza een prachtig oord maken.
Europeanen terug naar Europa, kunnen we van de VS, Canada, Australië, Zuid-Afrika prachtige oorden maken.

Mooi plan man!
pi_216852560
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 15:09 schreef mcmlxiv het volgende:

[..]
Europeanen terug naar Europa, kunnen we van de VS, Canada, Australië, Zuid-Afrika prachtige oorden maken.

Mooi plan man!
Dadelijk weer een spannende tweet als antwoord!
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  donderdag 27 februari 2025 @ 15:13:08 #27
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_216852580
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 14:43 schreef Nober het volgende:

[..]
[..]
[ x ]
Het stond op X, dus het is waar?
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  donderdag 27 februari 2025 @ 15:13:13 #28
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_216852581
quote:
3s.gif Op donderdag 27 februari 2025 15:11 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Dadelijk weer een spannende tweet als antwoord!
Boh kanniewachtennie :9~
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_216852623
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 15:07 schreef Nober het volgende:

[..]
Arabieren terug naar Iran,
Perzen zitten niet te wachten op arabieren.

Je illustreert weer eens goed dat vele magapagaaien geen enkel benul van geschiedenis hebben..

Om dan maar wil in de simplistische lijn van rechsten domheid te antwoorden: magapaaien verplicht naar een deradicalisatie cursus.
pi_216852673
quote:
88s.gif Op donderdag 27 februari 2025 14:23 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]
Dit lijkt bijna een bewuste tactiek van de trump administration, zoveel chaos creëren dat zelfs ingewijden niet meer precies doorhebben wat er nou allemaal echt speelt. Een beetje de politieke equivalent van zo'n zoekmachine die bij elke opdracht 100 nepopdrachten meestuurt om het algoritme te verwarren.

Geen probleem als 90% van wat er geroepen wordt afketst op wat voor juridische of uitvoerbaarheidslaag als er maar 10% ergens blijft plakken. En als vooral die 90% door 'fans' wel gezien wordt. Ook wilders lijkt deze tactiek te omarmen.
Jup dat is wat die Steve Bannon zegt, de media en de mensen overspoelen met informatie en berichten. Hoe meer hoe beter

Zoals trump de vier sterren generaal ontsloeg en twee andere hoge piefen, op hetzelfde moment ook wat JAG's ontslaan en dat laatste ontgaat een groot gedeelte van de wereld. En er is geen tijd om de ernst daarvan in te zien omdat de dag er weer tig andere baanbrekende EO's de deur uitgaan of DOGE iets doet. Alles gaat met een groter plan
  donderdag 27 februari 2025 @ 15:27:28 #31
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216852724
quote:
2s.gif Op donderdag 27 februari 2025 15:13 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Het stond op X, dus het is waar?
Het punt maakt ook niets uit en het is lachwekkend dat alleen al in de username van de Tweeter iets van partijdigheid naar voren komt,

Maar het meest triest is nog 'ja, hun voorouders kwamen ergens anders vandaag' te gebruiken om etnische zuivering te verdedigen. Dat argument kun je uiteraard bijna bij elke zuivering gebruiken, maar het verandert niets aan het verhaal of definitie.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216852848
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 15:16 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Perzen zitten niet te wachten op arabieren.

Je illustreert weer eens goed dat vele magapagaaien geen enkel benul van geschiedenis hebben..

Om dan maar wil in de simplistische lijn van rechsten domheid te antwoorden: magapaaien verplicht naar een deradicalisatie cursus.
Sow koekoek Nober wordt hier effe op zijn plek gezet
  donderdag 27 februari 2025 @ 15:39:53 #33
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216852850


WOEST! Een beetje de transgenderwaanzin promoten. Trumps is duidelijk Woke.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216853174
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 15:09 schreef mcmlxiv het volgende:

[..]
Europeanen terug naar Europa, kunnen we van de VS, Canada, Australië, Zuid-Afrika prachtige oorden maken.

Mooi plan man!
Als je dat maar aan Arabieren over laat. :')

quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 15:16 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Perzen zitten niet te wachten op arabieren.

Je illustreert weer eens goed dat vele magapagaaien geen enkel benul van geschiedenis hebben..

Om dan maar wil in de simplistische lijn van rechsten domheid te antwoorden: magapaaien verplicht naar een deradicalisatie cursus.
Nederlanders zitten ook niet op Arabieren te wachten maar krijgen ze ook.
  donderdag 27 februari 2025 @ 16:14:48 #35
423121 Fretwork
Acte d'éloquence
pi_216853203
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 16:11 schreef Nober het volgende:

[..]
Als je dat maar aan Arabieren over laat. :')
[..]

Wat zeg jij _O-

Ik zou toch maar weer willekeurige tweets sturen, dan heb je nog kans op een keer een raak schot
The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
  donderdag 27 februari 2025 @ 16:16:51 #36
423121 Fretwork
Acte d'éloquence
pi_216853230
Ik ben er overigens 95% zeker van dat Nober een afstudeerproject van de HKU is.
The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
pi_216853360
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 16:11 schreef Nober het volgende:

[..]
Als je dat maar aan Arabieren over laat. :')
[..]
Nederlanders zitten ook niet op Arabieren te wachten maar krijgen ze ook.
Onze economie schreeuwt om werkvolk volgens de rechtsen, dezelfde rechtsen die vanaf de jaren 60 Arabische gastarbeiders importeerden.

En dan toch rechts blijven stemmen wat zijn magapagaaien toch observeerbaar geïndoctrineerd om maar dingen te zeggen die hun geliefde partijen precies niet doen. En dan vanuit diezelfde geimprente doctrinatie maar links de schuld geven. Links die voor het laatst 50 jaar geleden een meerderheidskabinet gevormd heeft.
  donderdag 27 februari 2025 @ 16:28:37 #38
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_216853370
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 16:16 schreef Fretwork het volgende:
Ik ben er overigens 95% zeker van dat Nober een afstudeerproject van de HKU is.
Nou, ik denk niet dat Job Cohen hierbij de voice-over wil doen.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  donderdag 27 februari 2025 @ 16:54:46 #39
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_216853600
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 14:55 schreef mcmlxiv het volgende:

[..]
Het is een bewuste tactiek. 1 van de belangrijkste zelfs.

Niet meer feit van fictie, realiteit van fantasie kunnen onderscheiden is 1 van de belangrijkste korte-termijn doelstellingen van het huidige regime. Die verwarring is nodig om later succesvol de lastigste aspecten van de rechtsstaat aan te vallen.

De senaat en het huis van afgevaardigden buiten spel zetten vergt om de grondwet heen werken om uiteindelijk de grondwet naar eigen inzicht aan te passen. Dat kan alleen wanneer iedereen in verwarring is, verwarring over doel, over middel, over eigenaarschap, maar vooral verwarring over wie vriend en wie vijand is. Daar wordt nu bewust naar toe gewerkt.

Wat dat betreft is er niet zoveel verschil met de periode 32-33 in Duitsland. Chaos en verwarring, onbestuurbaarheid zorgden ervoor dat Hitler zijn kans kon grijpen. Chaos en verwarring die juist door zijn SA knokploegen was veroorzaakt. Vanuit chaos en angst ontstaat de druk om “de sterke man” meer macht te geven. Een verschil met toen is de vraag of Trump nu die sterke man is of eigenlijk heel iemand anders.
Het is onderdeel van de gekende shockdoctrine om tijdens chaos en gedoe, structurele wijzigingen aan te brengen. Hiervoor zijn jokers en narren nodig die het publiek bezig houden.

Wat mij dan weer verbaast, dat het zo openlijk gebeurd en er niets lijkt te zijn of gebeuren dat het kan tegenhouden. Wide eyes shut bv met hoe het voor Oekraïne ineens wordt bedacht en geplooid.

Vraag mij dan af of wat in de 30-40 ook zo was en krijg dan wat begrip hoe het mogelijk is dat fascisten zich kunnen inspinnen tot dictators en veranderen in onderdrukkers. En keiharde leugens worden afgedaan als acht wat boeit het. Hier bij ons zou er stand de pede een motie van wantrouwen worden gelanceerd. In het nu letterllijke land van de 'free' (mits je rijkdom hebt) is kennelijk alles toegestaan dat appelleert aan winsten.

Eén van de dingen die mij bv doet verwonderen dat Trump gaat bepalen welke journalisten hem voortaan mogen bevragen door te bepalen wie wel en niet op een persconferentie aanwezig zijn. Laat staan dat je in nieuwsmedia splijtingen ziet ontstaan. ook hier waar een DPG-Media zich - journalistiek - toch wat afwezig lijkt te houden. Op de voorpagina van nu.nl krakelen over mondkapjes, PKK turken wta shownieuws en de USA (gevolgen) ergens achterop zijdelings worden genoemd.
Dit terwijl de kanteling van USA imo één van de grootste bedreiging is voor onze samenleving en EU niet veel verder komt dan.... we zijn het aan het bekijken.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_216853978
quote:
14s.gif Op donderdag 27 februari 2025 16:54 schreef Vallon het volgende:

[..]
Het is onderdeel van de gekende shockdoctrine om tijdens chaos en gedoe, structurele wijzigingen aan te brengen. Hiervoor zijn jokers en narren nodig die het publiek bezig houden.

Wat mij dan weer verbaast, dat het zo openlijk gebeurd en er niets lijkt te zijn of gebeuren dat het kan tegenhouden. Wide eyes shut bv met hoe het voor Oekraïne ineens wordt bedacht en geplooid.

Vraag mij dan af of wat in de 30-40 ook zo was en krijg dan wat begrip hoe het mogelijk is dat fascisten zich kunnen inspinnen tot dictators en veranderen in onderdrukkers. En keiharde leugens worden afgedaan als acht wat boeit het. Hier bij ons zou er stand de pede een motie van wantrouwen worden gelanceerd. In het nu letterllijke land van de 'free' (mits je rijkdom hebt) is kennelijk alles toegestaan dat appelleert aan winsten.

Eén van de dingen die mij bv doet verwonderen dat Trump gaat bepalen welke journalisten hem voortaan mogen bevragen door te bepalen wie wel en niet op een persconferentie aanwezig zijn. Laat staan dat je in nieuwsmedia splijtingen ziet ontstaan. ook hier waar een DPG-Media zich - journalistiek - toch wat afwezig lijkt te houden. Op de voorpagina van nu.nl krakelen over mondkapjes, PKK turken wta shownieuws en de USA (gevolgen) ergens achterop zijdelings worden genoemd.
Dit terwijl de kanteling van USA imo één van de grootste bedreiging is voor onze samenleving en EU niet veel verder komt dan.... we zijn het aan het bekijken.
De VS is al decennia aan het afgeleiden. Met de afschaffing van de mediawet waarin nieuwszenders objectief moesten zijn is er ruim baan gegeven aan leugens in de media. Er zitten daar hele bevolkingsgroepen in een bubbel die alleen maar naar hun eigen nieuwszender kijken en leugen naar leugen voorgeschoteld krijgen die qua propaganda amper nog onderdoen voor Rusland. Die mensen komen pas tot inkeer als het beleid hun negatief treft.

Hier is dat ook wel zichtbaar, gelukkig niet in de traditionele media maar wel onder de jongeren die daar geen gebruik van maken en hun nieuws van Facebook en tiktok halen. :r

We mogen hier erg blij zijn met de NOS, de tweede en eerste kamer ondanks dat die ook niet perfect zijn.
  Moderator donderdag 27 februari 2025 @ 17:46:12 #41
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_216854141
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 17:31 schreef Timwonnacott het volgende:

[..]
De VS is al decennia aan het afgeleiden. Met de afschaffing van de mediawet waarin nieuwszenders objectief moesten zijn is er ruim baan gegeven aan leugens in de media. Er zitten daar hele bevolkingsgroepen in een bubbel die alleen maar naar hun eigen nieuwszender kijken en leugen naar leugen voorgeschoteld krijgen die qua propaganda amper nog onderdoen voor Rusland. Die mensen komen pas tot inkeer als het beleid hun negatief treft.

Hier is dat ook wel zichtbaar, gelukkig niet in de traditionele media maar wel onder de jongeren die daar geen gebruik van maken en hun nieuws van Facebook en tiktok halen. :r

We mogen hier erg blij zijn met de NOS, de tweede en eerste kamer ondanks dat die ook niet perfect zijn.
Ik denk dat de meesten geen nieuwszender kijken, als ze al tv kijken is het gewoon één stroom aan hele korte sensatie tv (lees cliffhanger op cliffhanger) met blokken reclame ertussen die langer zijn dan de tv. De rest kijkt streaming of YouTube Facebook en andere scroll dingen.

Tv in Amerika lijkt al bijna niet meer op de onze. Behalve als je discovery tlc achtige kanalen zou aanvullen met nog meer reclame. En dan vooral reclame van medicijnen die alleen per recept verkrijgbaar zijn (vraag uw vaatchirurg naar vastinixumab)

Ook nog wel alle delen van Lord of the Rings in blokjes van 10-15 min met blokjes reclame ertussen van 10-15 min over de hele avond.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_216854232
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 17:31 schreef Timwonnacott het volgende:

Hier is dat ook wel zichtbaar, gelukkig niet in de traditionele media maar wel onder de jongeren die daar geen gebruik van maken en hun nieuws van Facebook en tiktok halen. :r

We mogen hier erg blij zijn met de NOS, de tweede en eerste kamer ondanks dat die ook niet perfect zijn.
Dat vind ik nogal overdrijven, de NOS heeft ook gewoon een bubble en vooral wat betreft culturele onderwerpen hebben zijn 100% een kant gekozen en zullen dus ook onwaarheden verspreiden.
pi_216854335
quote:
88s.gif Op donderdag 27 februari 2025 17:46 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]
Ik denk dat de meesten geen nieuwszender kijken, als ze al tv kijken is het gewoon één stroom aan hele korte sensatie tv (lees cliffhanger op cliffhanger) met blokken reclame ertussen die langer zijn dan de tv. De rest kijkt streaming of YouTube Facebook en andere scroll dingen.

Tv in Amerika lijkt al bijna niet meer op de onze. Behalve als je discovery tlc achtige kanalen zou aanvullen met nog meer reclame. En dan vooral reclame van medicijnen die alleen per recept verkrijgbaar zijn (vraag uw vaatchirurg naar vastinixumab)

Ook nog wel alle delen van Lord of the Rings in blokjes van 10-15 min met blokjes reclame ertussen van 10-15 min over de hele avond.
Die pillen-reclames zijn wel bizar, is ook echt constant. Daar kan Robert wel iets aan doen.
pi_216854602
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 17:55 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Dat vind ik nogal overdrijven, de NOS heeft ook gewoon een bubble en vooral wat betreft culturele onderwerpen hebben zijn 100% een kant gekozen en zullen dus ook onwaarheden verspreiden.
Geef dan maar eens wat concrete voorbeelden van onwaarheden uit nos artikelen betreffende culturele onderwerpen. Zolang mensen dingen roepen maar geen concrete bewijzen aanleveren zijn deze in mijn optiek zelf juist onwaarheden aan het verspreiden. ;)
pi_216854652
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 18:29 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Geef dan maar eens wat concrete voorbeelden van onwaarheden uit nos artikelen betreffende culturele onderwerpen. Zolang mensen dingen roepen maar geen concrete bewijzen aanleveren zijn deze in mijn optiek zelf juist onwaarheden aan het verspreiden. ;)
Nogal off-topic verder, maar de NOS neemt alles zonder pardon over van 'progressieve' media in de VS, dus ook alle onzin. Een specifiek voorbeeld is dat verhaal over die kostscholen in Canada. Op de NOS site staan nog steeds meerdere artikelen waar gesproken wordt over 'massagraven', terwijl er geen bewijs is dat er überhaupt lijken zijn. Sommige Amerikaanse media hebben dat overigens gerectificeerd maar daar is de NOS te lui voor lijkt het.

Die maffe kerel die meedeed met het vrouwenboksen tijdens de Olympische Spelen ook, krijgt meerdere keren een profiel vol bewondering terwijl onthullingen in andere media al lang hebben laten zien dat het een kerel is met een DSD die dankzij gebrekkige medische kennis onopgemerkt werd in het geboorteland. Dat soort puff pieces verschijnen in Amerikaanse media omdat zij zich geroepen voelen zich op te werpen als beschermer van zo iemand (oppression olympics :D) en dus doet de NOS dat ook. Daarbij wordt de journalistieke functie maar even vergeten.

Er zijn een aantal onderwerpen waar je 'linkse' media in de VS niet mee kunt vertrouwen over het algemeen, en dus de NOS ook niet.
pi_216854654
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 17:31 schreef Timwonnacott het volgende:

[..]
Die mensen komen pas tot inkeer als het beleid hun negatief treft.

Dan krijgt een "ander" daarvan de schuld.
pi_216854730
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 17:55 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Dat vind ik nogal overdrijven, de NOS heeft ook gewoon een bubble en vooral wat betreft culturele onderwerpen hebben zijn 100% een kant gekozen en zullen dus ook onwaarheden verspreiden.
Alweer een onwaarheid van jou.
  donderdag 27 februari 2025 @ 18:53:52 #48
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216854854
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 18:42 schreef Bluesdude het volgende:

[..]
Alweer een onwaarheid van jou.
Doe geen moeite. Dat frame krijg je er toch niet uit. NOS weigert het mantra van Geert en internationaal van Fox over immigratie en de islam na te papagaaien, dus liegt.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_216854993
quote:
18s.gif Op donderdag 27 februari 2025 18:53 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Doe geen moeite. Dat frame krijg je er toch niet uit. NOS weigert het mantra van Geert en internationaal van Fox over immigratie en de islam na te papagaaien, dus liegt.
Het is ook altijd extreem hé, kritiek op de NOS betekent automatisch fan van Wilders ofzo. Dat lijkt me echt een ontzettend vermoeiende manier om naar de wereld te kijken. Die is gelukkig een stuk grijzer dan dat.
  donderdag 27 februari 2025 @ 19:15:12 #50
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_216855063
twitter

Hier hebben jij en je kiezers voor gestemd Ronnie!
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_216855065
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 19:07 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Het is ook altijd extreem hé, kritiek op de NOS betekent automatisch fan van Wilders ofzo. Dat lijkt me echt een ontzettend vermoeiende manier om naar de wereld te kijken. Die is gelukkig een stuk grijzer dan dat.
Welke kant koos NOS voor 100% ?
De kant van mensen die kritiek hebben op Trump ?
Dat is niet voor 100% Maar de vele kritiek op die wannabeedictator, landjatter, verkrachter, staatsgreeplanner.. is algemeen in Nederland en Europa. Dus dat weerspiegelt zich in de meeste media.. In Nederland niet alleen bij de NOS. Trump is een schoft met hele foute bedoelingen.
pi_216855145
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lj5sk7ag2s2w



Jezelf rijk rekenen aan tarieven, bezuinigingen en de verkoop van Gold Cards en daar dan de massale belastingverlagingen voor rijken en bedrijven van betalen.

Goed plan!



8)7

[ Bericht 11% gewijzigd door Kijkertje op 27-02-2025 19:45:14 ]
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  donderdag 27 februari 2025 @ 19:39:52 #53
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_216855412
Dat kan niet serieus zijn.
Where law ends, tyrrany begins.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 27 februari 2025 @ 19:42:43 #54
54593 crew  Olga
Cheese
pi_216855443
What's next? Mount Rushmore?
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
  donderdag 27 februari 2025 @ 19:44:14 #55
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216855459
quote:
10s.gif Op donderdag 27 februari 2025 19:42 schreef Olga het volgende:
What's next? Mount Rushmore?
Ongetwijfeld. Of het Vrijheidsbeeld (vrouw, dus ongetwijfeld DEI).
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  donderdag 27 februari 2025 @ 19:46:17 #56
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_216855485
twitter


:')
Je bent levensmoe als je nog naar shithole Amerika gaat vliegen
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  donderdag 27 februari 2025 @ 19:47:13 #57
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_216855491
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 17:31 schreef Timwonnacott het volgende:

[..]

Hier is dat ook wel zichtbaar, gelukkig niet in de traditionele media maar wel onder de jongeren die daar geen gebruik van maken en hun nieuws van Facebook en tiktok halen. :r

We mogen hier erg blij zijn met de NOS, de tweede en eerste kamer ondanks dat die ook niet perfect zijn.
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 17:55 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Dat vind ik nogal overdrijven, de NOS heeft ook gewoon een bubble en vooral wat betreft culturele onderwerpen hebben zijn 100% een kant gekozen en zullen dus ook onwaarheden verspreiden.
In een poging dit niet geheel te laten ontsporen in de zoveelste links-rechts "ja, maar hun!"-discussie:
De gemene deler hierin, waar iedereen zich druk om zou moeten maken (links of rechts) is de extreem toxische rol die social media hierin speelt.
Je zou er voor de lol eens een half uurtje voor uit moeten trekken om samen met je vriendin/vrouw op jullie beider Insta of TikTok accounts naar dezelfde berichten te kijken. En kijk dan eens wat voor reacties jij bij bepaalde berichten als top comments krijgt en welke reacties zij te zien krijgt.
Niet alleen lopen deze op bepaalde onderwerpen compleet uiteen, maar ze zijn vaak ook aan de extreme kant van het spectrum (mannenhaat aan de ene kant en vrouwenhaat aan de andere kant bijv), zeker wanneer één van jullie al wat meer interesse/clicks in die hoek heeft opgebouwd. En waarom? Omdat het engagement aanjaagt en de meeste clicks genereert.
En dit gebeurt op tal van onderwerpen.
We worden als samenleving gewoon tegen elkaar uitgespeeld.

Social media is geen nieuws.
pi_216855577
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 19:47 schreef Kleffe_Dop het volgende:

[..]
[..]
In een poging dit niet geheel te laten ontsporen in de zoveelste links-rechts "ja, maar hun!"-discussie:
De gemene deler hierin, waar iedereen zich druk om zou moeten maken (links of rechts) is de extreem toxische rol die social media hierin speelt.
Je zou er voor de lol eens een half uurtje voor uit moeten trekken om samen met je vriendin/vrouw op jullie beider Insta of TikTok accounts naar dezelfde berichten te kijken. En kijk dan eens wat voor reacties jij bij bepaalde berichten als top comments krijgt en welke reacties zij te zien krijgt.
Niet alleen lopen deze op bepaalde onderwerpen compleet uiteen, maar ze zijn vaak ook aan de extreme kant van het spectrum (mannenhaat aan de ene kant en vrouwenhaat aan de andere kant bijv), zeker wanneer één van jullie al wat meer interesse/clicks in die hoek heeft opgebouwd. En waarom? Omdat het engagement aanjaagt en de meeste clicks genereert.
En dit gebeurt op tal van onderwerpen.
We worden als samenleving gewoon tegen elkaar uitgespeeld.

Social media is geen nieuws.
Ik weet dat social media geen nieuws is, maar dat doet niets af aan het feit dat jongeren het wel (onterecht) als legitiem nieuws zien.
pi_216855844
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 27 februari 2025 @ 20:11:29 #60
54593 crew  Olga
Cheese
pi_216855865
quote:
Natuurlijk, ik had het kunnen weten _O-

omfg
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
  donderdag 27 februari 2025 @ 20:16:05 #61
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_216855933
Kim Jong Un vibes. Net zo'n grote vetpens en plofkop trouwens.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 27 februari 2025 @ 20:35:49 #62
54593 crew  Olga
Cheese
pi_216856195
Ik las dat the White house de epstein files heeft vrijgegeven.

https://www.instagram.com(...)MXVwaHA2YTBlcjdpdg==
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_216856224
https://www.telegraph.co.(...)order-trump-trudeau/

De retoriek begint steeds meer op die van Rusland te lijken voordat ze Oekraïne binnenvielen...
pi_216856281
Ik ga er eerlijk gezegd gewoon vanuit dat alle remmen eraf zijn. Trump gaat rechters negeren, congresleden en senators bedreigen en hij zal niet zelf de macht opgeven. Dus wat zijn de scenario's dan? De staten kunnen misschien ingrijpen? Het voordeel is dat de gouverneurs hun eigen legers hebben. Dat geeft hen een betere machtspositie dan senatoren of congresleden, die afhankelijk zijn van Washington voor hun veiligheid. Verder zweert het leger trouw aan de grondwet, dus dat is ook iets om op terug te vallen. Misschien kunnen de staten onderling een nieuwe federale regering oprichten en als ze het leger meekrijgen, dan is het over en uit voor Trump?
  donderdag 27 februari 2025 @ 20:42:44 #65
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216856306
quote:
10s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:11 schreef Olga het volgende:

[..]
Natuurlijk, ik had het kunnen weten _O-

omfg
quote:
18s.gif Op dinsdag 25 februari 2025 17:07 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Het uitpoetsen van 'foute' presidenten, natuurlijk. Dollarbiljetten met Trumpf's lelijke kop ipv Lincoln of Jackson. En ik zou me ook zorgen maken als ik bij Mount Rushmore werkte...
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  donderdag 27 februari 2025 @ 20:42:47 #66
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_216856308
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:41 schreef Jojoke het volgende:
Ik ga er eerlijk gezegd gewoon vanuit dat alle remmen eraf zijn. Trump gaat rechters negeren, congresleden en senators bedreigen en hij zal niet zelf de macht opgeven. Dus wat zijn de scenario's dan? De staten kunnen misschien ingrijpen? Het voordeel is dat de gouverneurs hun eigen legers hebben. Dat geeft hen een betere machtspositie dan senatoren of congresleden, die afhankelijk zijn van Washington voor hun veiligheid. Verder zweert het leger trouw aan de grondwet, dus dat is ook iets om op terug te vallen. Misschien kunnen de staten onderling een nieuwe federale regering oprichten en als ze het leger meekrijgen, dan is het over en uit voor Trump?
Het kan alle kanten op nog.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_216856325
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:35 schreef Olga het volgende:
Ik las dat the White house de epstein files heeft vrijgegeven.

https://www.instagram.com(...)MXVwaHA2YTBlcjdpdg==
Huh, in die insta post staat toch juist het tegenovergestelde. 15 mensen die het regime uit heeft gekozen mogen het inzien. Dat is geen vrijgeven.
  donderdag 27 februari 2025 @ 20:45:33 #68
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216856352
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:41 schreef Jojoke het volgende:
Ik ga er eerlijk gezegd gewoon vanuit dat alle remmen eraf zijn. Trump gaat rechters negeren, congresleden en senators bedreigen en hij zal niet zelf de macht opgeven. Dus wat zijn de scenario's dan? De staten kunnen misschien ingrijpen? Het voordeel is dat de gouverneurs hun eigen legers hebben. Dat geeft hen een betere machtspositie dan senatoren of congresleden, die afhankelijk zijn van Washington voor hun veiligheid. Verder zweert het leger trouw aan de grondwet, dus dat is ook iets om op terug te vallen. Misschien kunnen de staten onderling een nieuwe federale regering oprichten en als ze het leger meekrijgen, dan is het over en uit voor Trump?
Hoe dan ook, het gaat heel hard in de richting van een burgeroorlog. Wat vreemd en ironisch is want al die jaren hebben NRA en de GOP wanhopig het 2e amendement verdedigd als noodzakelijk om te voorkomen dat de Democraten een staatsgreep zouden plegen. Maar nu zie ik niemand al die AR15s gebruiken om de democratie te verdedigen.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 27 februari 2025 @ 20:46:08 #69
54593 crew  Olga
Cheese
pi_216856364
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:43 schreef Lord-Ronddraai het volgende:

[..]
Huh, in die insta post staat toch juist het tegenovergestelde. 15 mensen die het regime uit heeft gekozen mogen het inzien. Dat is geen vrijgeven.
ik las een link in de reacties naar een.gov website waar het ook op zou staan. Ik weet niet of dat klopt want ik zit op mijn mobiel
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_216856589
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:46 schreef Olga het volgende:

[..]
ik las een link in de reacties naar een.gov website waar het ook op zou staan. Ik weet niet of dat klopt want ik zit op mijn mobiel
quote:
Today, at a briefing room in the White House, I was handed a binder with the first release of the Epstein files—by Attorney General Pam Bondi herself.

Only 15 binders were printed, given to 15 independent journalists now included in a growing press pool, where influencers like myself will be granted equal access to the president and the White House.

Proof that a powerful shift is happening—Trump walked in and told us we are the most trusted media now. And that he counts our efforts as the reason he won.

Under his term, Independent journalism will be briefed the same as legacy outlets are. Our inclusion has officially broken their monopoly over White House access.

The era of controlled narratives is over. The truth belongs to the people.

Thank you @realdonaldtrump for recognizing our hard work and taking us in.
Een nieuw tijdperk van waarheidsvinding. Waar 15 handgekozen bloggers die Trump zogenaamd een van de redenen noemt dat hij wint wel even gaan vertellen wat er in die Epstein files zou staan. Dat is truth to the people? Zagen we trouwens bij de Twitter files ook al, zou allemaal openbaar worden maar uiteindelijk moesten we het dan hebben van een paar handgepikte journalistjes.
Levert ook veel vertrouwen op dat die Pam Bondi en Kash Patel met naam en toenaam op de files staan.

Bij mij verspeelt zon blogger bijna direct enige credibiliteit door zo overduidelijk leugens te verkopen.

"The era of controlled narratives is over. The truth belongs to the people."
:') dat is nou nog eens een perfect voorbeeld van ironie.
pi_216856620
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 19:54 schreef Timwonnacott het volgende:

[..]
Ik weet dat social media geen nieuws is, maar dat doet niets af aan het feit dat jongeren het wel (onterecht) als legitiem nieuws zien.
Jongeren zijn niet het probleem, die stemmen sowieso niet of nauwelijks. Het zijn juist de ouderen en de journalisten die denken dat social media an sich nieuwsplatforms zijn. Wat betreft journalisten is dat gelukkig minder aan het worden sinds Musk twitter heeft gekocht. Maar je ziet het ook in dit topic, constant tweetdumps van mensen die menen volwassen te zijn.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 27 februari 2025 @ 21:34:46 #72
54593 crew  Olga
Cheese
pi_216856984
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 21:05 schreef Lord-Ronddraai het volgende:

[..]
[..]
Een nieuw tijdperk van waarheidsvinding. Waar 15 handgekozen bloggers die Trump zogenaamd een van de redenen noemt dat hij wint wel even gaan vertellen wat er in die Epstein files zou staan. Dat is truth to the people? Zagen we trouwens bij de Twitter files ook al, zou allemaal openbaar worden maar uiteindelijk moesten we het dan hebben van een paar handgepikte journalistjes.
Levert ook veel vertrouwen op dat die Pam Bondi en Kash Patel met naam en toenaam op de files staan.

Bij mij verspeelt zon blogger bijna direct enige credibiliteit door zo overduidelijk leugens te verkopen.

"The era of controlled narratives is over. The truth belongs to the people."
:') dat is nou nog eens een perfect voorbeeld van ironie.
twitter
:D
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_216857115
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 21:34 schreef Olga het volgende:

[..]
[ x ] :D
Google moet nog even het woke algoritme verder enshittifien.

quote:
Michael Cernovich is een Amerikaanse rechtse sociale media-persoonlijkheid, politiek commentator en complottheoreticus.
Niet dat ik nou super op die Epstein files zat te wachten ofzo hoor. Maar dit lijkt mij vrij duidelijk meer een compleet gecontroleerd narratief dan openbaarheid.
  donderdag 27 februari 2025 @ 21:43:26 #74
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216857120
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 21:34 schreef Olga het volgende:

[..]
[ x ] :D
Britse Kerkgebouwen doen ook al bezoeken? Welke "Minster" was het? York?
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 27 februari 2025 @ 21:50:38 #75
54593 crew  Olga
Cheese
pi_216857204
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 21:42 schreef Lord-Ronddraai het volgende:

[..]
Google moet nog even het woke algoritme verder enshittifien.
[..]
Niet dat ik nou super op die Epstein files zat te wachten ofzo hoor. Maar dit lijkt mij vrij duidelijk meer een compleet gecontroleerd narratief dan openbaarheid.
geregisseerd tot in de puntjes en 15 conservatieve influencers laten er zich voor gebruiken
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
  donderdag 27 februari 2025 @ 22:34:30 #76
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216857721
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 16:16 schreef Fretwork het volgende:
Ik ben er overigens 95% zeker van dat Nober een afstudeerproject van de HKU is.
Of een labexperiment gone wrong.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  donderdag 27 februari 2025 @ 22:47:57 #77
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216858048
quote:
18s.gif Op donderdag 27 februari 2025 18:53 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Doe geen moeite. Dat frame krijg je er toch niet uit. NOS weigert het mantra van Geert en internationaal van Fox over immigratie en de islam na te papagaaien, dus liegt.
Het is zelfs zo dat deze onzin eigenlijk uit de VS komt, maar dat de hardnekkigste kneuzen dat dan weer 1 op 1 overnemen in Nederland. Op Twitter zie je vaak van die landgenoten die dan 'NOS = propaganda' in hun username hebben zitten, gevolgd door drie Russische vlaggen. De ironie druipt er vanaf en je hoeft bij die mensen ook niet meer na te gaan waar ze hun 'waarheid' vandaan halen.

In veel van de gevallen van 'voorbeelden van de daden van de NOS' komen individuele momenten voor, die gerectificeerd zijn. Vervolgens komen de kneusjes met 'End Wokeness' aanzetten, waar leugens elkaar in rap tempo opvolgen zonder enige rectificatie en met als doel alles wat niet rechts, blank of hetero is te zien als untermenschen, letterlijk zelfs.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216858123
Het zogenaamde openbaar maken van de Epstein files, gaat ons vandaag, morgen en komende vier jaar niks nieuws leren. De passagierslijsten die zullen ontbreken (joh) en een deel van het dossier is gegeven aan vijftien geselecteerde influencers. Dit is allemaal puur voor de show

Artikel van NYPost over dit gebeuren
https://nypost.com/2025/0(...)release-later-today/
pi_216858149


Fired FAA employee produced maps 'crucial and critical' to air traffic control

quote:
The cuts included 13 people in a department that produces and regularly updates digital and paper maps and charts used by airlines, pilots and air traffic controllers to stay on their routes and be aware of potential obstructions that could impact safety.


[ Bericht 61% gewijzigd door Kijkertje op 27-02-2025 23:09:02 ]
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  donderdag 27 februari 2025 @ 22:56:33 #80
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216858229
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:41 schreef Jojoke het volgende:
Ik ga er eerlijk gezegd gewoon vanuit dat alle remmen eraf zijn. Trump gaat rechters negeren, congresleden en senators bedreigen en hij zal niet zelf de macht opgeven. Dus wat zijn de scenario's dan? De staten kunnen misschien ingrijpen? Het voordeel is dat de gouverneurs hun eigen legers hebben. Dat geeft hen een betere machtspositie dan senatoren of congresleden, die afhankelijk zijn van Washington voor hun veiligheid. Verder zweert het leger trouw aan de grondwet, dus dat is ook iets om op terug te vallen. Misschien kunnen de staten onderling een nieuwe federale regering oprichten en als ze het leger meekrijgen, dan is het over en uit voor Trump?
Ik geef het een week en het is volledig los.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216858431
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
pi_216858487
quote:
Didn't this thundercunt just fire a boatload of air traffic controllers and other FAA employees?
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
pi_216858512
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:19 schreef Barbusse het volgende:

[..]
Didn't this thundercunt just fire a boatload of air traffic controllers and other FAA employees?
Personeel iig. Personeel waar ook de air traffic controllers afhankelijk van zijn.

Trump begins firings of FAA air traffic control employees weeks after fatal DC plane crash
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  donderdag 27 februari 2025 @ 23:26:38 #84
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216858540
quote:
1s.gif Op donderdag 27 februari 2025 22:50 schreef opgebaarde het volgende:
Het zogenaamde openbaar maken van de Epstein files, gaat ons vandaag, morgen en komende vier jaar niks nieuws leren. De passagierslijsten die zullen ontbreken (joh) en een deel van het dossier is gegeven aan vijftien geselecteerde influencers. Dit is allemaal puur voor de show

Artikel van NYPost over dit gebeuren
https://nypost.com/2025/0(...)release-later-today/
En wss net zo leesbaar als die stukken die de oppositie in handen kreeg van Schoof.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  donderdag 27 februari 2025 @ 23:27:17 #85
176480 GarlandBriggs
No ma\'am I cannot...
pi_216858548
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 19:46 schreef Szura het volgende:
[ x ]

:')
Je bent levensmoe als je nog naar shithole Amerika gaat vliegen
Yup...we wilden volgend jaar gaan met het gezin. Daar is inmiddels een streep door. Levensgevaarlijk :P

Nu kijken we naar een andere bestemming...wellicht Canada :)
pi_216858610
quote:
6s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:21 schreef Kijkertje het volgende:

[..]
Personeel iig. Personeel waar ook de air traffic controllers afhankelijk van zijn.

Trump begins firings of FAA air traffic control employees weeks after fatal DC plane crash
Dat begrijp ik dus echt niet he. Zoveel maatregelen die actief het functioneren van de overheid en de veiligheid van de maatschappij tegengaan... FAA en wildbeheer personeel ontslaan. Een anti vaxxer op gezondheidszorg. Iemand met zeer dubieuze contacten op staatsveiligheid. Belasting verlagingen voor de rijken en cuts voor vrijwel ieder sociaal programma voor de armen. Een TV host en social blogger op de hoogste posities van defensie. Een onverkozen niet/half/non erkende burger die met de botte bijl door ieder budget gaat zonder enige erkenning van congres. The list goes on and on.

Waar is men mee bezig? Haten ze hun eigen volk zo erg?
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
  donderdag 27 februari 2025 @ 23:41:48 #87
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216858660
quote:
15s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:34 schreef Barbusse het volgende:

[..]
Dat begrijp ik dus echt niet he. Zoveel maatregelen die actief het functioneren van de overheid en de veiligheid van de maatschappij tegengaan... FAA en wildbeheer personeel ontslaan. Een anti vaxxer op gezondheidszorg. Iemand met zeer dubieuze contacten op staatsveiligheid. Belasting verlagingen voor de rijken en cuts voor vrijwel ieder sociaal programma voor de armen. Een TV host en social blogger op de hoogste posities van defensie. Een onverkozen niet/half/non erkende burger die met de botte bijl door ieder budget gaat zonder enige erkenning van congres. The list goes on and on.

Waar is men mee bezig? Haten ze hun eigen volk zo erg?
In Nederland krijg je dan:

Glenn Helder op financiën
Willem Engel op gezondheid
Willem Holleder op veiligheid en Justitie
Dennis Bergkamp op buitenlandse zaken
Terror Jaap op Sport en beweging
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216858672
quote:
15s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:34 schreef Barbusse het volgende:

[..]
Dat begrijp ik dus echt niet he. Zoveel maatregelen die actief het functioneren van de overheid en de veiligheid van de maatschappij tegengaan... FAA en wildbeheer personeel ontslaan. Een anti vaxxer op gezondheidszorg. Iemand met zeer dubieuze contacten op staatsveiligheid. Belasting verlagingen voor de rijken en cuts voor vrijwel ieder sociaal programma voor de armen. Een TV host en social blogger op de hoogste posities van defensie. Een onverkozen niet/half/non erkende burger die met de botte bijl door ieder budget gaat zonder enige erkenning van congres. The list goes on and on.

Waar is men mee bezig? Haten ze hun eigen volk zo erg?
Ik denk dat het gewoon arrogantie is. Denken dat ze het beter kunnen maar totaal geen inzicht hebben in de complexiteit van zo'n ambtenarenapparaat en de gevolgen die dat heeft op de bevolking. Niet alleen in de VS maar ook wereldwijd.

En een gebrek aan inlevingsvermogen. Trump is een narcist en Musk een autist. Ze denken beide dat je de VS makkelijk als bedrijf kan runnen ....

[ Bericht 3% gewijzigd door Kijkertje op 27-02-2025 23:49:16 ]
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_216858729
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:41 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
In Nederland krijg je dan:

Glenn Helder op financiën
Willem Engel op gezondheid
Willem Holleder op veiligheid en Justitie
Dennis Bergkamp op buitenlandse zaken
Terror Jaap op Sport en beweging
Absolute nachtmerrie :X
quote:
9s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:43 schreef Kijkertje het volgende:

[..]
Ik denk dat het gewoon arrogantie is. Denken dat ze het beter kunnen maar totaal geen inzicht hebben in de complexiteit van zo'n ambtenarenapparaat en de gevolgen die dat heeft op de bevolking. Niet alleen in de US maar ook wereldwijd.

En een gebrek aan inlevingsvermogen. Trump is een narcist en Musk een autist.

Ik woon in Portugal en de vragen van Amerikanen over hoe een permanente verblijfsvergunning of werkvisa te kunnen krijgen zijn sinds november door het dak gegaan. Ik kan het ze niet kwalijk nemen.
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
pi_216858757
quote:
15s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:50 schreef Barbusse het volgende:

[..]
Absolute nachtmerrie :X
[..]
Ik woon in Portugal en de vragen van Amerikanen over hoe een permanente verblijfsvergunning of werkvisa te kunnen krijgen zijn sinds november door het dak gegaan. Ik kan het ze niet kwalijk nemen.
Ja dat las ik toen ik me verdiepte in die Golden Visa in Europese landen. Portugal is één van de weinige waar dat nu nog (zonder restricties) kan geloof ik?
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_216858775
quote:
10s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:53 schreef Kijkertje het volgende:

[..]
Ja dat las ik toen ik me verdiepte in die Golden Visa in Europese landen. Portugal is één van de weinige waar dat nu nog kan geloof ik?
Nee, dat hebben ze dus juist een tijdje terug moeilijker gemaakt. Nu zijn dus al die amerikanen met vakantiehuisje maar zonder permanente visa aan het panieken :')
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
pi_216858778
Oh, nu herinnert Trump zich (tijdens het persmoment met Starmer) opeens niet meer dat hij Zelensky een dictator heeft genoemd (“Did I said that? I can’t believe I said that? Next question.”) en dat hij gisteren zei dat de EU is opgericht om Amerika te ‘naaien’ (“Did I use the word that you said? That bad word?”)
pi_216858783
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:56 schreef Barbusse het volgende:

[..]
Nee, dat hebben ze dus juist een tijdje terug moeilijker gemaakt. Nu zijn dus al die amerikanen met vakantiehuisje maar zonder permanente visa aan het panieken :')
Ah ook al. Leverde daar ook al problemen op met witwassen en de huizenmarkt?
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_216858794
quote:
1s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:56 schreef Tourniquet het volgende:
Oh, nu herinnert Trump zich (tijdens het persmoment met Starmer) opeens niet meer dat hij Zelensky een dictator heeft genoemd (“Did I said that? I can’t believe I said that? Next question.”) en dat hij gisteren zei dat de EU is opgericht om Amerika te ‘naaien’ (“Did I use the word that you said? That bad word?”)
Stable genius.
pi_216858801
quote:
14s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:58 schreef Kijkertje het volgende:

[..]
Ah ook al. Leverde daar ook al problemen op met witwassen en de huizenmarkt?
That's....an understatement.

_O-
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
pi_216858848
quote:
1s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:56 schreef Tourniquet het volgende:
Oh, nu herinnert Trump zich (tijdens het persmoment met Starmer) opeens niet meer dat hij Zelensky een dictator heeft genoemd (“Did I said that? I can’t believe I said that? Next question.”) en dat hij gisteren zei dat de EU is opgericht om Amerika te ‘naaien’ (“Did I use the word that you said? That bad word?”)
Zie filmpje Did I said that ?
https://www.instagram.com/cbsnews/reel/DGl0UUDRpGK/
Echt vergeten.... of liegt hij bewust
pi_216858851
quote:
15s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:34 schreef Barbusse het volgende:

[..]
Dat begrijp ik dus echt niet he. Zoveel maatregelen die actief het functioneren van de overheid en de veiligheid van de maatschappij tegengaan... FAA en wildbeheer personeel ontslaan. Een anti vaxxer op gezondheidszorg. Iemand met zeer dubieuze contacten op staatsveiligheid. Belasting verlagingen voor de rijken en cuts voor vrijwel ieder sociaal programma voor de armen. Een TV host en social blogger op de hoogste posities van defensie. Een onverkozen niet/half/non erkende burger die met de botte bijl door ieder budget gaat zonder enige erkenning van congres. The list goes on and on.

Waar is men mee bezig? Haten ze hun eigen volk zo erg?
Van de andere kant wees blij dat ze zo extreem incompetent zijn. Het zou pas echt peentjes zweten worden als dit allemaal briljante mensen zijn die iedereen weten te bespelen. Toch is het wel zorgelijk dat democratie zulks een falers aan de macht brengt, zie je bij onze regering ook.

Of misschien begrijp ik populisme gewoon te slecht en is het te prijzen dat er representatie is voor de onderbuik van de samenleving.
pi_216858899
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 februari 2025 00:12 schreef Bluesdude het volgende:

[..]
Zie filmpje Did I said that ?
https://www.instagram.com/cbsnews/reel/DGl0UUDRpGK/
Echt vergeten.... of liegt hij bewust
Vermoedelijk allebei.
pi_216858903
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 23:41 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
In Nederland krijg je dan:

Glenn Helder op financiën
Willem Engel op gezondheid
Willem Holleder op veiligheid en Justitie
Dennis Bergkamp op buitenlandse zaken
Terror Jaap op Sport en beweging
:D

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
  vrijdag 28 februari 2025 @ 00:20:57 #100
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216858907
Staan ze met 'binders' om zogenaamd te laten zien dat ze de files hebben:



Komen ze daarna met een link naar Never gonna give you up... :')

twitter


Rara, dikke kans dat dit bedacht is door iemand die de ketamine niet kon laten staan.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216858916
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')