Dat blijft altijd het geval. Ze zijn zo groot omdat het debat al tijden over hun stokpaardje gaat. Omdat ze ook weinig tegenspraak op dat onderwerp krijgen van hun coalitiepartijen. Komt de crisis er is dat een dikke win voor de PVV. Klapt het daarop staat Wilders voor schut.quote:Op maandag 30 september 2024 18:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Niet als de PVV de grootste blijft en nog minder partijen nodig heeft om een kabinet te vormen. Dan gaan we eerder achteruit.
Ja als ze 4 jaar uitzitten en het lag allemaal aan NSC en de rechters en de ambtenaren en de EU en de zure oppositie is er net zo goed mogelijkheid tot een nog grotere PVV. Een verkiezingscampagne na een geflopt kabinet gaat de verhoudingen keihard laten schuiven. Vergeet niet Omtzigt stond op een gegeven moment op 50 zetels in de peilingen nog voor hij NSC had opgericht. De mogelijkheid voor een politeke verschuiving is er als er weer gestemd kan worden. Daarbij is Wilders met deze peilingen overmoedig, die ziet nieuwe verkiezingen wel zitten. Als gewacht wordt tot ze dalen in de peilingen is er weinig kans dat het kabinet valt omdat het onaantrekkelijk is voor de meederheid in de kamer die je nodig hebt om een nieuwe verkiezing te krijgen. Juist onze rechtsstaat systematisch laten slopen met deze lui aan de macht zal hun macht en populariteit vergroten.quote:En ik ben bang dat ze dat nu niet gaan doen, omdat ze nog steeds in de waan leven dat Wilders zijn sprookjes aan het waarmaken is, maar die halstarrige linkse elite en die irritante NSC'ers ze daarin beletten. Zolang dit zo is, moeten er wat mij betreft geen nieuwe verkiezingen komen (de val van het kabinet leidt daartot), Wilders wordt er alleen maar machtiger door en de oppositie zwakker.
Dat is ook een idiote cap, goed als die eraf gaat.quote:Op maandag 30 september 2024 18:32 schreef Perrin het volgende:
Dit kabinet is een natte droom van de VVD, mogelijk gemaakt door een heel leger aan nuttige idioten.
[ x ]
Ja en als dan vervolgens weer wat systeembanken ploffen redden we hun inkomen (of gouden parachutes), net zoals VVD bewust Box 3 in de soep liet lopen en nu enorme compensatiegelden gaan komen voor vermogenden.quote:Op maandag 30 september 2024 19:32 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat is ook een idiote cap, goed als die eraf gaat.
Het redden van zelfverklaarde systeembanken is net zo idioot. Gewoon laten klappen á la Lehman. Dat snappen die Amerikanen tenminste wel.quote:Op maandag 30 september 2024 19:35 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ja en als dan vervolgens weer wat systeembanken ploffen redden we hun inkomen (of gouden parachutes), net zoals VVD bewust Box 3 in de soep liet lopen en nu enorme compensatiegelden gaan komen voor vermogenden.
Voor basale functies in het economisch verkeer zijn die achterlijke beloningen (waar je beloond wordt voor gekte en risico nemen) helemaal niet nodig.
Dat veroorzaakte zo een klap en kettingreactie dat de Amerikanen daarna de rest (bijv. AIG) wél gingen redden. Ze schrokken van wat dat veroorzaakte. Er kwam een reddingspakket van 700+ miljard enz. Bernanke (een Republikein) en Paulson (nog een Republikein, van Goldman Sachs) zei tegen Bush dat er gehandeld moest worden anders is er morgen geen geld en betalingsverkeer meer.quote:Op maandag 30 september 2024 19:39 schreef nostra het volgende:
[..]
Het redden van zelfverklaarde systeembanken is net zo idioot. Gewoon laten klappen á la Lehman. Dat snappen die Amerikanen tenminste wel.
Je kan best wat reguleren om excessen te voorkómen, maar 20% is gewoon jezelf uit de markt prijzen. En er zit natuurlijj nogal wat verschil tussen een zakenbank en de ABNnetjes van tegenwoordig. Ik snap de initiële reactie overigens wel, maar effect sorteren doet het niet bepaald. Systeemkritische instellingen zijn allang niet meer bankiers alleen en het is een vrij grote inbreuk op de vrijheid tussen werkgever en werknemer. Reguleren als oplossing is de pavlovreactie van elke Nederlandse regering, terwijl er veel effectievere methodes mogelijk zijn en al bestaan om de echte risico's te mitigeren. Het échte risico (paniek door vertrouwensbreuk) ondervang je alleen nergens mee.quote:Op maandag 30 september 2024 19:50 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat veroorzaakte zo een klap en kettingreactie dat de Amerikanen daarna de rest (bijv. AIG) wél gingen redden. Ze schrokken van wat dat veroorzaakte. Er kwam een reddingspakket van 700+ miljard enz. Bernanke (een Republikein) en Paulson (nog een Republikein, van Goldman Sachs) zei tegen Bush dat er gehandeld moest worden anders is er morgen geen geld en betalingsverkeer meer.
'Saaie' banken hebben al die risico belonende bonussen helemaal niet nodig. Cowboytje spelen doe je maar bij Goldman Sachs.
Lehman laten klappen klinkt leuk maar daar hebben heel normale mensen in een rijtjeshuis veel last van (derden vér weg van de boardroom). Omdat wat fat cats even stoer wilden doen en de boel bij elkaar graaien.
Er is ten tijde van Wouter Bos inderdaad teveel mee bewogen in de kritiek.quote:Op maandag 30 september 2024 18:02 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Dat laatste is wat ik zeg, dat ze daar iets aan moeten doen. Echt weer de barricaden op, ze zijn passief geworden daarin. En ze laten zich maar framen, terwijl -ook in debatten- dit tegenspreken met aantoonbare feiten al voldoende is. Bijvoorbeeld over dat de migratie door links komt, als ze nou maar een paar keer pareerden en aangaven dat rechts daar meer schuldig aan is dan links dan zet dan op zijn minst een paar mensen aan het denken. Maar nee, ze laten het zich maar aanleunen en incasseren het bijna onderdaning. Dat links als zwak wordt gezien komt mijns inziens daardoor.
Nou wat is die effectievere methode dan?quote:Op maandag 30 september 2024 20:03 schreef nostra het volgende:
[..]
Je kan best wat reguleren om excessen te voorkómen, maar 20% is gewoon jezelf uit de markt prijzen. En er zit natuurlijj nogal wat verschil tussen een zakenbank en de ABNnetjes van tegenwoordig. Ik snap de initiële reactie overigens wel, maar effect sorteren doet het niet bepaald. Systeemkritische instellingen zijn allang niet meer bankiers alleen en het is een vrij grote inbreuk op de vrijheid tussen werkgever en werknemer. Reguleren als oplossing is de pavlovreactie van elke Nederlandse regering, terwijl er veel effectievere methodes mogelijk zijn en al bestaan om de echte risico's te mitigeren. Het échte risico (paniek door vertrouwensbreuk) ondervang je alleen nergens mee.
Dat ligt aan het geval en het doel. Als het je specifiek gaat om de discrepantie tussen geprivatiseerde winsten en gesocialiseerde verliezen in de bancaire sector, wat op zich een legitiem fenomeen is om te bestrijden, dan kan je aan zachtere vormen van regulering denken (zoals vesting van opties) om kortetermijnbelang in te dammen, het veel zwaarder in het strafrecht betrekken van financiële misdrijven, of het accepteren van schokken in de sector en de economie, waarmee je meteen de vanzelfsprekendheid van een overheid die het wel oplost wegneemt bij zowel burger als bedrijf.quote:Op maandag 30 september 2024 21:08 schreef Klopkoek het volgende:
Nou wat is die effectievere methode dan?
Nee, en dat laatste is nu juist waarom die specifieke bonuscap zo verdomd ineffectief is. Hoeveel macht, of althans potentieel disruptievermogen, denk je dat tegenwoordig een Blackrock, of in Nederland een Optiver of Flow Traders hebben.quote:Die 20% heeft al wat uitzonderingsbepalingen hè? En geldt niet voor de hele financiële sector.
Ik zeg niet dat Nederland per se alles reguleert (alhoewel overregulering zeker wel een EU-breed dingetje is), alleen dat de pavlovreactie op elke black swan regulering is. Die vrij zelden effectief is, kijk naar een AFM, een FIU, een AP, de corona-aanpak en ga zo maar door.quote:Het idee dat Nederland alles reguleert is lachwekkend.
Mijn referentiekader is wel breder dan mijn politieke voorkeur natuurlijk. Maar een portretje aan de muur en Atlas Shrugged en The Fountainhead horen wel in de woonkamer uiteraard.quote:Maar goed jouw referentiekader is die boef en tuig van een Reagan (een enorm corrupte regering, die inderdaad ook een recordaantal bailouts uitvoerde voor vrinden) en Ayn Rand.
Je kunt ze denk ik best giga bonussen laten geven, als je die vervolgens ook dik belast. Sowieso is het best komisch als mensen doen alsof er marktwerking is voor dat type banen. Alsof een manager beter presteert wanneer hij 100 miljoen per jaar krijgt in plaats van 10 miljoen. Het beste is denk ik als je wetgeving maakt die afdwingt dat bijvoorbeeld de best verdienende in een bedrijf niet meer dan x20 de laagst verdienende medewerker krijgt. Dan is het wat meer in balans. Het allemaal vrij laten waar de top meer en meer naar zich toetrekt ten opzichte van de onderkant is juist een van de problemen die we hebben als maatschappij.quote:Op maandag 30 september 2024 20:03 schreef nostra het volgende:
[..]
Je kan best wat reguleren om excessen te voorkómen, maar 20% is gewoon jezelf uit de markt prijzen. En er zit natuurlijj nogal wat verschil tussen een zakenbank en de ABNnetjes van tegenwoordig. Ik snap de initiële reactie overigens wel, maar effect sorteren doet het niet bepaald. Systeemkritische instellingen zijn allang niet meer bankiers alleen en het is een vrij grote inbreuk op de vrijheid tussen werkgever en werknemer. Reguleren als oplossing is de pavlovreactie van elke Nederlandse regering, terwijl er veel effectievere methodes mogelijk zijn en al bestaan om de echte risico's te mitigeren. Het échte risico (paniek door vertrouwensbreuk) ondervang je alleen nergens mee.
Ik geloof er echt geen bal van dat in 50 jaar CEO's zoveel harder zijn gaan werken dan de gemiddelde werknemer. Of dat ze zoveel beter presteren. Als CEO's 372 keer zoveel verdienen als werknemers is dat toch absurd. Dat staat totaal niet meer in verhouding tot hun prestaties. In Nederland is het allemaal nog niet zo extreem waarschijnlijk maar als je mee wil in die markt wordt het dat dus wel.quote:Growth of CEO compensation (1978–2021). Using the realized compensation measure, compensation of the top CEOs increased 1,460.2% from 1978 to 2021 (adjusting for inflation). Top CEO compensation grew roughly 37% faster than stock market growth during this period and far eclipsed the slow 18.1% growth in a typical worker’s annual compensation. CEO granted compensation rose 1,050.2% from 1978 to 2021.
Growth of CEO compensation during the pandemic (2019–2021). The dramatic increase in CEO compensation during the pandemic is remarkable. While millions lost jobs in the first year of the pandemic and suffered real wage declines due to inflation in the second year, CEOs’ realized compensation jumped 30.3% between 2019 and 2021. Typical worker compensation among those who remained employed rose 3.9% over the same time span.
Changes in the CEO-to-worker compensation ratio (1965–2021). Using the realized compensation measure, the CEO-to-worker compensation ratio reached 399-to-1 in 2021, a new high. Before the pandemic, its previous peak was the 372-to-1 ratio in 2000. Both of these numbers stand in stark contrast to the 20-to-1 ratio in 1965. Most importantly, over the last two decades the ratio has been far higher than at any point in the 1960s, 1970s, 1980s, or early 1990s. Using the CEO granted compensation measure, the CEO-to-worker compensation ratio rose to 236-to-1 in 2021, significantly lower than its peak of 393-to-1 in 2000 but still many times higher than the 44-to-1 ratio of 1989 or the 15-to-1 ratio of 1965.
Heb je daar een bron van?quote:Op zondag 29 september 2024 21:41 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Na tien jaar is driekwart van de asielzoekers weer weg.
In de imploderende NSC lijkt gelukkig minder radicaal rechts te zitten dan ik dacht. Het meeste gaat in de terug naar CDA, Wat naar PvdA, een paar PVV punten en allemaal +1s richting de kleinsten.quote:Op zondag 29 september 2024 13:43 schreef Klopkoek het volgende:
https://peilingen.maurice(...)emene-beschouwingen/
Dit is doodeng. Als het klapt is zelfs een rechtse coalitie zonder de VVD straks misschien mogelijk. Iets van PVV, BBB, FvD, SGP, JA21 enz. Terug naar de jaren 50.
Dan wordt het echt heel naar voor iedereen in een zwakke positie. Vrij spel voor Tata Steel, de boeren en Chemours.
Gelukkig is het 'maar' Maurice de Hond.
Dan zou er eigenlijk een rompkabinet zonder PVV moeten komen om een asielspoedwet door de Staten-Generaal te loodsen. Het is immers "crisis", dat kan niet blijven liggen tot na nieuwe verkiezingen.quote:Op maandag 30 september 2024 23:20 schreef Bluesdude het volgende:
Als dit kabinet valt dan gaat Wilders aansturen op nieuwe verkiezingen.
Ook al kan hij daarna niet een meerderheid krijgen met NSC.... hij zal lol hebben met 5 zetels meer.
De VVD zal niet veel zin hebben in weer met de PVV voetjevrijen. (70 zetels PVV, VVD. BBB)
Meest mogelijke is dan een centrumkabinet met 5 partijen, al dan niet met net geen meerderheid aan zetels
Dat vind ik iets te optimistisch en goedgelovig, getuige de huidige koers binnen de VVD. Het is een blijft een machtspartij, zelfs als er geen liberaal standpunt van overeind blijft.quote:Op maandag 30 september 2024 23:20 schreef Bluesdude het volgende:
Als dit kabinet valt dan gaat Wilders aansturen op nieuwe verkiezingen.
Ook al kan hij daarna niet een meerderheid krijgen met NSC.... hij zal lol hebben met 5 zetels meer.
De VVD zal niet veel zin hebben in weer met de PVV voetjevrijen. (70 zetels PVV, VVD. BBB)
Meest mogelijke is dan een centrumkabinet met 5 partijen, al dan niet met net geen meerderheid aan zetels
Heeft de VVD ook niet dat de kiezers deze samenwerking willen, een beetje zoals NSC?quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 07:20 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dat vind ik iets te optimistisch en goedgelovig, getuige de huidige koers binnen de VVD. Het is een blijft een machtspartij, zelfs als er geen liberaal standpunt van overeind blijft.
Splijtzwam. Fatsoenlijke VVD-stemmers vinden het maar niks.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 08:41 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Heeft de VVD ook niet dat de kiezers deze samenwerking willen, een beetje zoals NSC?
Maar morren ook maar erg weinig…quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 08:48 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Splijtzwam. Fatsoenlijke VVD-stemmers vinden het maar niks.
Ja, ik snap ook niet waarom Christianne van der Wal en Eric van der Burg niet gewoon overstappen naar D'66.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:04 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Maar morren ook maar erg weinig…
Er is natuurlijk best nog wel een liberale vleugel in de VVD die het eigenlijk maar niks vindt. Alleen conformeren ze zich toch maar snel weer aan de partijtop die dit graag wil.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:09 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Ja, ik snap ook niet waarom Christianne van der Wal en Eric van der Burg niet gewoon overstappen naar D'66.
Als ik de podcast van Dijkhoff en Zeegers hoor was de samenwerking met d66 niet altijd even fijn. Ik kan mij wel voorstellen dat je dan noet overstapt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:09 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Ja, ik snap ook niet waarom Christianne van der Wal en Eric van der Burg niet gewoon overstappen naar D'66.
Het gaat erom dat ie voor schut staat voor degenen waarom het gaat, zijn eigen kiezers, bij hen is ie momenteel populairder dan ooit.quote:Op maandag 30 september 2024 18:18 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dat blijft altijd het geval. Ze zijn zo groot omdat het debat al tijden over hun stokpaardje gaat. Omdat ze ook weinig tegenspraak op dat onderwerp krijgen van hun coalitiepartijen. Komt de crisis er is dat een dikke win voor de PVV. Klapt het daarop staat Wilders voor schut.
Och dat kabinet valt ook wel als de peilingen dalen, het zijn figuren die zich in hun opvattingen nooit hoefden te conformeren en lekker aan wal konden roepen. Bovendien voert de PVV vaak oppositie tegen het kabinet waar ze zelf in zitten. 4 jaar is mij ook wat lang, maar mocht dat zo zijn dan treedt er sowieso vermoeidheid op en irritatie bij een kabinet, ook als dat wel goed zit tussen ze. De coalitiepartners willen dan zeker niet nog een keer met de PVV en spreken dat ook duidelijker uit, dit werkt ook weer door naar de kiezer. Rutte's weigering met de PVV in zee te gaan, weerhield veel mensen op die partij te stemmen. Maargoed zoals ik al zei 4 jaar is mij ook wat lang, maar nu is te vroeg, omdat ze naar wat ik denk nog sterker terug komen. In regeringen met een populistische (gedoog-)partij zit vaak een kantelpunt, kijk maar naar Balkenende I en Rutte I waarbij de kiezer het zat wordt. Wat mij betreft wachten ze daarop.quote:[..]
Ja als ze 4 jaar uitzitten en het lag allemaal aan NSC en de rechters en de ambtenaren en de EU en de zure oppositie is er net zo goed mogelijkheid tot een nog grotere PVV. Een verkiezingscampagne na een geflopt kabinet gaat de verhoudingen keihard laten schuiven. Vergeet niet Omtzigt stond op een gegeven moment op 50 zetels in de peilingen nog voor hij NSC had opgericht. De mogelijkheid voor een politeke verschuiving is er als er weer gestemd kan worden. Daarbij is Wilders met deze peilingen overmoedig, die ziet nieuwe verkiezingen wel zitten. Als gewacht wordt tot ze dalen in de peilingen is er weinig kans dat het kabinet valt omdat het onaantrekkelijk is voor de meederheid in de kamer die je nodig hebt om een nieuwe verkiezing te krijgen. Juist onze rechtsstaat systematisch laten slopen met deze lui aan de macht zal hun macht en populariteit vergroten.
Daarbij als je gelooft dat PVV het eigen graf wel graaft maakt het ook niks uit als ze nog groter worden. Het graf zou daardoor alleen maar dieper worden.
In welke opzichten ging die samenwerking niet goed?quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:23 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Als ik de podcast van Dijkhoff en Zeegers hoor was de samenwerking met d66 niet altijd even fijn. Ik kan mij wel voorstellen dat je dan noet overstapt.
Het is internationaal in Europa altijd al een buitenbeentje in het liberalisme geweest en experts plaatsen ze al tijden rechtser dan de Britse Conservatieven en net zo rechts als de Republikeinen (bron: Chapel Hill data).quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 07:20 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dat vind ik iets te optimistisch en goedgelovig, getuige de huidige koers binnen de VVD. Het is een blijft een machtspartij, zelfs als er geen liberaal standpunt van overeind blijft.
Kaag’s houding over functie elders, dat alle moeilijke beslissingen binnen Rutte 4 afgekocht moesten worden met een enorme hoop geld en dat de formatie ellenlang duurde en D66 absoluut met PvdA / GL en niet met CU wilde zegt genoeg denk ik?quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:52 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
In welke opzichten ging die samenwerking niet goed?
Mja, die bakken met geld zat toch vooral in de klimaat en stikstoffondsen toch? Waar Eric Wiebes en Hoekstra zelf mee kwamen in 2018-2019.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 11:03 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Kaag’s houding over functie elders, dat alle moeilijke beslissingen binnen Rutte 4 afgekocht moesten worden met een enorme hoop geld en dat de formatie ellenlang duurde en D66 absoluut met PvdA / GL en niet met CU wilde zegt genoeg denk ik?
Wat verwacht je dan? Een eerlijke politicus? Zo ja, dan heb ik nog een mooie brug voor je te koop.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:15 schreef Klopkoek het volgende:
Henk Kamp, wat een smeerlap (bij de Telegraaf omroep; die het elke dag weer even welbewust over asiel moet hebben).
Kamp verdraait ook lekker de gemaakte afspraak.
Een erelid van de VVD dat wil regeren bij decreet. Het is nogal een stap. Een stap verder dan Henk Kamp eerder ooit is gegaan. Walgelijk bestuurder inderdaad.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 13:03 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wat verwacht je dan? Een eerlijke politicus? Zo ja, dan heb ik nog een mooie brug voor je te koop.
Dit is dan Rutte, maar ik vind dat Nederlanders het prima doen qua Engels. Het schijnt dat we na degenen die Engels als moedertaal hebben, als meertaligen goed scoren. Het gaat erom of de boodschap overkomt. Wat authenticiteit mag er best zijn.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:05 schreef Dutch_view het volgende:
Rutte aan het speechen in zn nieuwe NAVO baan in zijn beste Engels![]()
Wat een treurnis, omhooggevallen FIOD-inspecteurtje.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:15 schreef Klopkoek het volgende:
Henk Kamp, wat een smeerlap (bij de Telegraaf omroep; die het elke dag weer even welbewust over asiel moet hebben).
Kamp verdraait ook lekker de gemaakte afspraak.
Het zou ook eens fijn zijn als de kiezer Wilders afrekent op deze aanfluiting én dat hij koste wat het kost onze rechtsstaat teniet wil doen. Deze meneer is zo ontzettend anti-Nederland dat het opmerkelijk is dat hij zo goed te boek staat bij de meest nationalistische idioten.quote:Op maandag 30 september 2024 23:20 schreef Bluesdude het volgende:
Als dit kabinet valt dan gaat Wilders aansturen op nieuwe verkiezingen.
Ook al kan hij daarna niet een meerderheid krijgen met NSC.... hij zal lol hebben met 5 zetels meer.
De VVD zal niet veel zin hebben in weer met de PVV voetjevrijen. (70 zetels PVV, VVD. BBB)
Meest mogelijke is dan een centrumkabinet met 5 partijen, al dan niet met net geen meerderheid aan zetels
Het is heel simpel, deze mensen walgen van politieke correctheid en vinden regels, wetten en verdragen vooral voor andere mensen dan hunzelf. Het alternatief is politieke incorrectheid, waarbij je kan doen wat je wil. Totdat een ander aan de macht komt natuurlijk. En dat moet dat zogenaamd opkomen voor 'de Nederlandse cultuur'.quote:Op maandag 30 september 2024 18:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Niet als de PVV de grootste blijft en nog minder partijen nodig heeft om een kabinet te vormen. Dan gaan we eerder achteruit.
[..]
En ik ben bang dat ze dat nu niet gaan doen, omdat ze nog steeds in de waan leven dat Wilders zijn sprookjes aan het waarmaken is, maar die halstarrige linkse elite en die irritante NSC'ers ze daarin beletten. Zolang dit zo is, moeten er wat mij betreft geen nieuwe verkiezingen komen (de val van het kabinet leidt daartot), Wilders wordt er alleen maar machtiger door en de oppositie zwakker.
Haha ja good luck with thatquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:27 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Het zou ook eens fijn zijn als de kiezer Wilders afrekent op deze aanfluiting
Inderdaad nog liever het accent van Rutte dan Nederlanders die Queen's English of een Brooklyn accent proberen te doenquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 13:31 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Dit is dan Rutte, maar ik vind dat Nederlanders het prima doen qua Engels. Het schijnt dat we na degenen die Engels als moedertaal hebben, als meertaligen goed scoren. Het gaat erom of de boodschap overkomt. Wat authenticiteit mag er best zijn.
Dan hebben we best een probleem op het moment van historische proporties.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:33 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Haha ja good luck with that
Betonnen plaat voor de kop van een hoop medelanders
Dat hebben we ook want dit geintje met om de paar maanden een geklapt kabinet straks kan erg lang doorgaan.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:34 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dan hebben we best een probleem op het moment van historische proporties.
Zeer waar, er is een groep in NL die democratie wil afschaffen en denken dat Wilders als alleenheerser al hun wensen gaat uitvoeren. Die lui smullen juist bij alles waarvan wij zeggen dat Wilders faalt, deze kiezers blijven hoe dan ook op hem stemmen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:27 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Het zou ook eens fijn zijn als de kiezer Wilders afrekent op deze aanfluiting én dat hij koste wat het kost onze rechtsstaat teniet wil doen. Deze meneer is zo ontzettend anti-Nederland dat het opmerkelijk is dat hij zo goed te boek staat bij de meest nationalistische idioten.
Mijn vrouw komt uit het zuiden van Amerika, je merkt aan mijn Engels dat ik daar qua toon behoorlijk door beïnvloed ben. Mijn dochter doet op school ook niets in Brits accent, wat wij allemaal wel moeten doen. 'Glass is zo'n woordje. Uiteindelijk is het gewoon prima om een andere taal te spreken, ook als het accent niet klopt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:34 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Liever het accent van Rutte dan Nederlanders die Queen's English of een Brooklyn accent proberen te doen
Precies wat ik hier boven zeg inderdaad, die lui lijken in hun puberteit te zijn blijven hangen, waar het stoer was om lekker te rellen tegen de leraren of ouders.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:31 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Het is heel simpel, deze mensen walgen van politieke correctheid en vinden regels, wetten en verdragen vooral voor andere mensen dan hunzelf. Het alternatief is politieke incorrectheid, waarbij je kan doen wat je wil. Totdat een ander aan de macht komt natuurlijk. En dat moet dat zogenaamd opkomen voor 'de Nederlandse cultuur'.
Och, dan kun je er vrij zeker van zijn dat een zeker select clupje er minstens 100 miljard aan verdiend heeft, vandaar ws dat erelidmaatschap.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 15:48 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Wat een treurnis, omhooggevallen FIOD-inspecteurtje.Schaamteloos ook van de VVD om iemand met twee van de meest kostbare missers ooit (Groningen en Toeslagenaffaire) erelid te maken. De door de VVD zo geliefde hardwerkende Nederlander heeft tientallen miljarden schade geleden door zijn beleid.
Dat is toch iets dat naar Nederland is gekomen sinds het Balkenende tijdperk, het eigenbelang en het voortrekken van de eigen club. Mensen als Drees, Den Uyl, Lubbers en Kok hebben vast steken laten vallen, maar ik heb toch altijd de indruk gehad dat zij het belang van Nederland boven het partijbelang en zeker boven het eigenbelang hadden staan. Tuurlijk kan je het met hun beleid oneens zijn geweest, maar zij dachten te doen wat goed was voor het land.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:42 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Och, dan kun je er vrij zeker van zijn dat een zeker select clupje er minstens 100 miljard aan verdiend heeft, vandaar ws dat erelidmaatschap.
/c
Een regio met 300.000 inwoners hoort een eigen ziekenhuis te hebben. Hoe doet er niet toe.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 17:04 schreef Hanca het volgende:
De meerderheid van de Kamer interesseert het in elk geval niks dat de zorg onbetaalbaar wordt: https://www.tweedekamer.n(...)14470&did=2024D35366
Elke partij die voor deze motie heeft gestemd moet zich eigenlijk schamen.
Houdt PVV zich een keer aan hun belofte, is het weer niet goedquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 17:04 schreef Hanca het volgende:
De meerderheid van de Kamer interesseert het in elk geval niks dat de zorg onbetaalbaar wordt: https://www.tweedekamer.n(...)14470&did=2024D35366
Elke partij die voor deze motie heeft gestemd moet zich eigenlijk schamen.
En mensen maar 'rechts' stemmen want dat gaat dit land redden, dit krijg je dan. Het blijft bijzonder dat men stemt op degenen die ze keihard naaien en dat zo een beetje de afgelopen 20 jaar.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 17:04 schreef Hanca het volgende:
De meerderheid van de Kamer interesseert het in elk geval niks dat de zorg onbetaalbaar wordt: https://www.tweedekamer.n(...)14470&did=2024D35366
Elke partij die voor deze motie heeft gestemd moet zich eigenlijk schamen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |