Dombo is gewoon Goat. Geen fantquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:58 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
wil je die olifant even bannen chevy
In Atalanta alweer geschrapt toch?quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:58 schreef -XOR- het volgende:
Deze 'sport' is geen lang Olumpisch leven beschoren.
India die straks neer mag kijken op een Femke Bol die bij het sprinten slechts brons paktequote:
heel jammer dit!quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:59 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dombo is gewoon Goat. Geen fant
Schermen, ook zo'n bijzondere sport…quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vanavond meerdere schermen allen.
Jij bent een lieve jongen.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:59 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dombo is gewoon Goat. Geen fant
Prachtigquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:00 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Schermen, ook zo'n bijzondere sport…
quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vanavond meerdere schermen allen.
typisch iets wat leuker is om te doen dan om te kijken.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:00 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Schermen, ook zo'n bijzondere sport…
Atletiek,schakelkanaal,hokkie/breekdansen.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vanavond meerdere schermen allen.
En al goud in de zak heeft.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
India die straks neer mag kijken op een Femke Bol die bij het sprinten slechts brons pakte
Neem aan van wel. Daar komt overigens een hele hoop andere onzin voor terug (drakenbootraces oa).quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:59 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
In Atalanta alweer geschrapt toch?
Degen, florijn en rapier toch?quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 17:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vanavond meerdere schermen allen.
brazzersquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:01 schreef Nizno het volgende:
en waar kijken we nu verder naar het breakdancen behalve op HBO?
Nergens ben ik bang.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:01 schreef Nizno het volgende:
en waar kijken we nu verder naar het breakdancen behalve op HBO?
Haha het is wel hoe het gaat inderdaad. Ik ga het bijna jammer vinden dat het vanavond weer drukker is met andere sporten.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:00 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb het idee dat ik all dames al ken en dat ik zo kan zien welke battles beter zijn.
Ik zei net tegen mevrouw Pippen “het is goed dat India bij 671 in de poule zit, dan kan ze haar pas weer in de finale tegenkomen”
En toen zei zij “als ze maar niet eerst tegen Nicka moet”
Vanochtend hadden we dit gesprek niet verwacht.
quote:
Tijd voor echte sportenquote:
Het is gewoon te zien op HBO hoorquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:09 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
In ieder geval maar goed dat India het een beetje erg goed kan. Anders zouden we echt niks te zien krijgen.
Welke categorie?quote:
Ja was het daar net even aan het kijken maar dat ging opeens naar voetbal ofzo dus zit nu weer hooked aan de NOS stream.quote:
je moet de stream van de sport zelf pakken, niet eurosportquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:12 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja was het daar net even aan het kijken maar dat ging opeens naar voetbal ofzo dus zit nu weer hooked aan de NOS stream.
Ja ik dacht al dat ik wat verkeerd deed, met eurosport in de bovenhoek. Had wel op breaking geklikt hoor. Maargoed ik moet zeggen dat ik ook wel houd van het schakelen richting andere Nederlanders. Ik kán ook zelf schakelen maar het is op mijn 2e scherm.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:13 schreef kilon het volgende:
[..]
je moet de stream van de sport zelf pakken, niet eurosport
https://play.max.com/vide(...)6b-a29d-b06be5b6f203
gewoon motion sensortjes op 8 plekken op het lichaam. Je moet een bepaald aantal bewegingen halen per heat. Eerlijker kan niet, qua beweging.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:15 schreef VoMy het volgende:
Deze bezigheid zou a la de Dansmarathon gewoon 24 uur moeten duren waarbij de jury elk uur de danser eruit haalt die nog het minste danst. Helaas is John de Mol geen lid van de programmacommissie van het IOC.
Goeie.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:20 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Jij hebt wel een goede naam voor dit topic
Raygun? Alles verloren.quote:
Dit is toch wel een beetje break muziek, of iig waar het mee begonnen is, zo is de eerste hiphop ook ontstaan. Breaks achter elkaar plakken en daar overheen mcen.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:16 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja ik dacht al dat ik wat verkeerd deed, met eurosport in de bovenhoek. Had wel op breaking geklikt hoor. Maargoed ik moet zeggen dat ik ook wel houd van het schakelen richting andere Nederlanders. Ik kán ook zelf schakelen maar het is op mijn 2e scherm.
Thanks though.
Vind de muziek ook veel chiller dan ik dacht. Ze doen wel super ghetto maar de muziek is nogal chill. Is dat bij normalere break competities ook vraag ik me af? Zal wel wat schunnigere muziek zijn dan toch.
Lijkt me heeeel lastig om expres gelijk te spelen.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:27 schreef Martino11 het volgende:
De 2 Oekraïeners kunnen het slim spelen door gelijk te spelen, waarbij Stefani in totaal 12 punten moet scoren. In dat geval zijn ze allebei door ten koste van Ayumi
2/3 potjes achter.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:29 schreef Nizno het volgende:
tijdindeling wordt ook niet helemaal gehaald he...
quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:27 schreef Martino11 het volgende:
De 2 Oekraïeners kunnen het slim spelen door gelijk te spelen, waarbij Stefani in totaal 12 punten moet scoren. In dat geval zijn ze allebei door ten koste van Ayumi
Kan ook eigenlijk niet, maar voor de gedacht was het leuk. Is nu ook niet meer mogelijkquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:29 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Lijkt me heeeel lastig om expres gelijk te spelen.
beiden draaien ze rondjesquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:38 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Die nieuwere sporten zoals skateboarden hebben wat mij betreft wel een 1000x leuker cultuurtje dan die ouwe meuk zoals kijken naar paarden die dansjes doen.
Ja maar die rondjes zijn allemaal hetzelfde. En elk rondje moet juist anders zijn. In breaking lijken ze daar echt meer variatie in te hebben. Ook niet gek de poten van zon paard laten niet toe dat ze allemaal flips kunnen doen enzo.quote:
Skaten is cool.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:44 schreef Document1 het volgende:
M’n dochter interesseert die hele spelen niks behalve skaten en breakdance.
en mod leest nooit de OPquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:55 schreef ijs_beer het volgende:
In het kader van multitasken, hoe laat is de volgende ronde?
20:00 uur. Druk uurtje.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:55 schreef ijs_beer het volgende:
In het kader van multitasken, hoe laat is de volgende ronde?
serieus ga je nog antwoorden ook.quote:
quote:
Het kan meezitten. Ik had ook niet verwacht dat ze zo van 671 zou winnen.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:54 schreef Martino11 het volgende:
Pittige rondes zometeen, Ayumi moet wel te pakken zijn maar Ami had de hoogste score van iedereen in de poulefase. Al moet gezegd worden dat ze wel een wat makkelijkere poule had dan India, die tweede van iedereen was.
Ach soms in de drukte stel ik ook wel eens vragen die je zelf kunt opzoeken.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:59 schreef Nizno het volgende:
[..]
serieus ga je nog antwoorden ook.
Waarom heeft men moeite gedaan voor de OP
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |