brazzersquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:01 schreef Nizno het volgende:
en waar kijken we nu verder naar het breakdancen behalve op HBO?
Nergens ben ik bang.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:01 schreef Nizno het volgende:
en waar kijken we nu verder naar het breakdancen behalve op HBO?
Haha het is wel hoe het gaat inderdaad. Ik ga het bijna jammer vinden dat het vanavond weer drukker is met andere sporten.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:00 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb het idee dat ik all dames al ken en dat ik zo kan zien welke battles beter zijn.
Ik zei net tegen mevrouw Pippen “het is goed dat India bij 671 in de poule zit, dan kan ze haar pas weer in de finale tegenkomen”
En toen zei zij “als ze maar niet eerst tegen Nicka moet”
Vanochtend hadden we dit gesprek niet verwacht.
quote:
Tijd voor echte sportenquote:
Het is gewoon te zien op HBO hoorquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:09 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
In ieder geval maar goed dat India het een beetje erg goed kan. Anders zouden we echt niks te zien krijgen.
Welke categorie?quote:
Ja was het daar net even aan het kijken maar dat ging opeens naar voetbal ofzo dus zit nu weer hooked aan de NOS stream.quote:
je moet de stream van de sport zelf pakken, niet eurosportquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:12 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja was het daar net even aan het kijken maar dat ging opeens naar voetbal ofzo dus zit nu weer hooked aan de NOS stream.
Ja ik dacht al dat ik wat verkeerd deed, met eurosport in de bovenhoek. Had wel op breaking geklikt hoor. Maargoed ik moet zeggen dat ik ook wel houd van het schakelen richting andere Nederlanders. Ik kán ook zelf schakelen maar het is op mijn 2e scherm.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:13 schreef kilon het volgende:
[..]
je moet de stream van de sport zelf pakken, niet eurosport
https://play.max.com/vide(...)6b-a29d-b06be5b6f203
gewoon motion sensortjes op 8 plekken op het lichaam. Je moet een bepaald aantal bewegingen halen per heat. Eerlijker kan niet, qua beweging.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:15 schreef VoMy het volgende:
Deze bezigheid zou a la de Dansmarathon gewoon 24 uur moeten duren waarbij de jury elk uur de danser eruit haalt die nog het minste danst. Helaas is John de Mol geen lid van de programmacommissie van het IOC.
Goeie.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 18:20 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Jij hebt wel een goede naam voor dit topic
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |