In directe zin is de kiezer inderdaad niet relevant. In indirecte zin gaat dat wellicht wel leiden tot onrust bij bijvoorbeeld de VVD en NSC. Krijg je ledencongressen, rebellerende leden, etc.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En nogmaals, de kiezer is nu niet relevant meer, nu zijn de fracties en de leden aan zet (niet relevant bij de PVV maar hoogst relevant bij NSC)
Je hebt gemist dat NSC een ALV gaat houden over welke keuze dan ook? Dus er zal geen rebellerende ledenvergadering zijn, de ALV beslist namelijk gewoon wat de NSC gaat doen. Niet Omtzigt.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:31 schreef Halcon het volgende:
[..]
In directe zin is de kiezer inderdaad niet relevant. In indirecte zin gaat dat wellicht wel leiden tot onrust bij bijvoorbeeld de VVD en NSC. Krijg je ledencongressen, rebellerende leden, etc.
Dan kan daar dat linksige kabinet dus al sneuvelen.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:33 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je hebt gemist dat NSC een ALV gaat houden over welke keuze dan ook? Dus er zal geen rebellerende ledenvergadering zijn, de ALV beslist namelijk gewoon wat de NSC gaat doen. Niet Omtzigt.
De druiven zijn zuur bij Timmermans.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:34 schreef Gehrman het volgende:
Nog steeds dat gejank dat de VVD de PVV had moeten uitsluiten.
Maar het PVV kabinet zou daar net zo goed kunnen sneuvelen.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dan kan daar dat linksige kabinet dus al sneuvelen.
Ja, dat kan zonder meer. En het kan ook dat een regering met de PVV word afgeschoten. Ik heb ook geen idee hoe de NSC leden er in staan.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dan kan daar dat linksige kabinet dus al sneuvelen.
Dat kan. Kans daarop is wel minder groot dan dat een linksig kabinet sneuvelt.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:35 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar het PVV kabinet zou daar net zo goed kunnen sneuvelen.
De VVD heeft ons deze uitslag bezorgd en heeft daar jammer genoeg niet genoeg electorale klappen voor gehad.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:35 schreef KaheemSaid het volgende:
Zal je als campagnestrateeg of woordvoeder van de VVD nu ook denken, shit waarom hebben we Yesilguz zo gemuilkorft hebben met alleen de waterige compromissen.
Nu op eens kan het weer wel? En dan zegt zijn achterban dat Omtzigt een draaikont isquote:Op woensdag 13 december 2023 12:32 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Timmermans maakt zichzelf belachelijk door nu inderdaad toe te geven dat ze gewoon samenwerken met de PVV en in de toekomst dat zullen blijven doen. Dan legitimeer je het toch gewoon zelf?
Geen idee, ik zie geen enkele aanleiding om te zien waarom de leden van een partij die als partijvoorzitter een voormalig GL-er heeft en die voor de verkiezing maar 2 partijen uit sloot (PVV en FvD) enthousiast zou moeten worden van een PVV kabinet, eigenlijk.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:36 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat kan. Kans daarop is wel minder groot dan dat een linksig kabinet sneuvelt.
Slaat echt nergens op, PVDA/GL geeft nu hier aan gewoon met Wilders samen te werken ook in de toekomst en dan mag de VVD wat een rechtsere partij is niet zeggen dat zij dan wel 1 stapje verder willen gaan met de PVV en zien hoever ze kunnen komen.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De VVD heeft ons deze uitslag bezorgd en heeft daar jammer genoeg niet genoeg electorale klappen voor gehad.
Volgens mij heeft jouw reactie geen fuck te maken met mijn post.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:38 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Slaat echt nergens op, PVDA/GL geeft nu hier aan gewoon met Wilders samen te werken ook in de toekomst en dan mag de VVD wat een rechtsere partij is niet zeggen dat zij dan wel 1 stapje verder willen gaan met de PVV en zien hoever ze kunnen komen.
Tsja, bij de FVD zit ook een voormalig GL-er. Ik baseer me dan overigens op polls. Ze kunnen natuurlijk beide varianten afschieten. Het is een binaire vraag, dus je hoeft geen alternatief te geven.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:38 schreef Hanca het volgende:
[..]
Geen idee, ik zie geen enkele aanleiding om te zien waarom de leden van een partij die als partijvoorzitter een voormalig GL-er heeft en die voor de verkiezing maar 2 partijen uit sloot (PVV en FvD) enthousiast zou moeten worden van een PVV kabinet, eigenlijk.
Nee dat is een asielcrisis die net door het grootste deel van de kiezers gelegitimeerd is gezien de uitslag.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:39 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Volgens mij heeft jouw reactie geen fuck te maken met mijn post.
Ik had het over het klappen van de vorige regering, dat is 100% een VVD crisis geweest en niets anders.
Dat is evidentquote:Op woensdag 13 december 2023 12:40 schreef Ebinas het volgende:
evident is wel een soort van stopwoordje
Polls onder kiezers (of liever: mensen die zeggen dat ze NSC kiezer zijn), niet onder leden. Een totaal andere groep.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:40 schreef Halcon het volgende:
[..]
Tsja, bij de FVD zit ook een voormalig GL-er. Ik baseer me dan overigens op polls. Ze kunnen natuurlijk beide varianten afschieten. Het is een binaire vraag, dus je hoeft geen alternatief te geven.
Er is geen asielcrisis, de enige crisis is een opvangcrisis omdat rechts het vertikt om genoeg opvang te regelen. Met genoeg opvang is er geen enkel probleem, de instroom is zelfs vrij laag (en lager dan we volgens Europese afspraken zouden moeten dragen).quote:Op woensdag 13 december 2023 12:40 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Nee dat is een asielcrisis die net door het grootste deel van de kiezers gelegitimeerd is gezien de uitslag.
Kiezers kunnen ook leden zijn. Het idee dat de leden daar anders instaan is een ongefundeerde aanname.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:41 schreef Hanca het volgende:
[..]
Polls onder kiezers (of liever: mensen die zeggen dat ze NSC kiezer zijn), niet onder leden. Een totaal andere groep.
Klopt, maar bij een inschatting moet je je ergens op baseren en dan is dit het best beschikbare materiaal daarvoor.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:41 schreef Hanca het volgende:
[..]
Polls onder kiezers (of liever: mensen die zeggen dat ze NSC kiezer zijn), niet onder leden. Een totaal andere groep.
Alles kan maar het is ook allemaal ongefundeerd. We wachten het gewoon af maar we hebben iig de wetenschap dat de NSC een normale, democratische, partij is.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:43 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Kiezers kunnen ook leden zijn. Het idee dat de leden daar anders instaan is een ongefundeerde aanname.
2.4 miljoen mensen hebben op de PVV gestemd, die hebben niet zó veel leden. Zelfde geldt voor alle andere partijen, SGP wellicht daargelaten.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:43 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Kiezers kunnen ook leden zijn. Het idee dat de leden daar anders instaan is een ongefundeerde aanname.
Sterker nog, de PVV heeft maar 1 menselijk lid.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:45 schreef ashardalan het volgende:
[..]
2.4 miljoen mensen hebben op de PVV gestemd, die hebben niet zó veel leden. Zelfde geldt voor alle andere partijen, SGP wellicht daargelaten.
Ik snap de wens voor een peiling onder de NSC stemmer, ipv leden, wel.
CU is het met je eensquote:Op woensdag 13 december 2023 12:45 schreef KaheemSaid het volgende:
Snap niet zo goed waarom je Yesilguz steenvast aanpakt op het grondwettelijke (als Timmermans), kun je niet veel beter zeggen van ik snap niet zo goed waarom u niet met ons zou willen regeren maar wel volop mogelijkheden ziet in een partij die het eigen risico wil afschaffen, de aow wil verlagen, uit de EU wil, minimumloon wil verhogen, alle millieuwetteb wil afschaffen. Waarom ziet u daar meer raakvlakken als bij ons, omdat wij het partijprogramma wel financieel gedekt hebben?
Prima, jij gaat struisvogelpolitiek hanteren nu??quote:Op woensdag 13 december 2023 12:30 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik erken helemaal niets, jij legt mij woorden in de mond.
Ik zie ook geen doorpakken op welk onderwerp dan ook aankomen met de beoogde PVV-BBB-VVD-NSC optie.
Wat moet ik dan inzien want je roept iets zonder enige context of onderbouwing. Op welk gebied is het volgens jou 5 voor 12 en waarom denk jij dat rechts daar iets aan gaat verhelpen?quote:Op woensdag 13 december 2023 12:46 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Prima, jij gaat struisvogelpolitiek hanteren nu??
Voorspelling nieuwe verkiezingen: "Een recorduitslag deze verkiezingen...de PVV heeft maar liefst 50 zetels binnen gesleept!"
Misschien dat je het dan wél eindelijk gaat inzien.....
We hebben helemaal nog geen informatie over de NSC leden, het enige wat we hebben is dat de actieve mensen vaak de linkervleugel van het CDA vormden en dat die een trauma kregen van Rutte I. Maar hoe de meerderheid van de leden er in staat is totaal onduidelijk.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
Klopt, maar bij een inschatting moet je je ergens op baseren en dan is dit het best beschikbare materiaal daarvoor.
Als je erop staat dat je alle asielzoekers van Nederland zich moeten aanmelden in een of ander klein dorpje in Groningen, dan heb je al snel een "asielcrisis".quote:Op woensdag 13 december 2023 12:42 schreef Hanca het volgende:
[..]
Er is geen asielcrisis, de enige crisis is een opvangcrisis omdat rechts het vertikt om genoeg opvang te regelen. Met genoeg opvang is er geen enkel probleem, de instroom is zelfs vrij laag (en lager dan we volgens Europese afspraken zouden moeten dragen).
Nee, dat is geen probleem. Dat functioneerde jarenlang prima. Als je maar genoeg opvang regelt, kunnen asielzoekers als ze aan de beurt zijn voor een gesprek prima even naar Ter Apel op en neer.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:49 schreef Tijn het volgende:
[..]
Als je erop staat dat je alle asielzoekers van Nederland zich moeten aanmelden in een of ander klein dorpje in Groningen, dan heb je al snel een "asielcrisis".
Dat is toch het hele probleem niet?quote:Op woensdag 13 december 2023 12:49 schreef Tijn het volgende:
[..]
Als je erop staat dat je alle asielzoekers van Nederland zich moeten aanmelden in een of ander klein dorpje in Groningen, dan heb je al snel een "asielcrisis".
Ik heb in mijn vorige post al aangegeven dat het water ons in dit land op verschillende fronten aan de lippen staat. Dat ontken jij, terwijl heel het land moord en brand schreeuwt. Wat begrijp je daar niet aan?!quote:Op woensdag 13 december 2023 12:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wat moet ik dan inzien want je roept iets zonder enige context of onderbouwing. Op welk gebied is het volgens jou 5 voor 12 en waarom denk jij dat rechts daar iets aan gaat verhelpen?
Er is niets struisvogelachtigs aan constateren dat rechts verdomd slecht is in doorpakken op echte problemen.
Ja ok, de doorstroom is inderdaad waar het stokt.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:51 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nee, dat is geen probleem. Dat functioneerde jarenlang prima. Als je maar genoeg opvang regelt, kunnen asielzoekers als ze aan de beurt zijn voor een gesprek prima even naar Ter Apel op en neer.
Nee, het aanmelden op zich niet. Wel het feit dat ze daar allemaal ook moeten verblijven. Dat dat niet gaat, begrijpt iedereen. Maar sommige mensen willen dat het beter wordt georganiseerd, terwijl anderen vinden dat die mensen dan maar in het luchtledige moeten verdwijnen.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat is toch het hele probleem niet?
Ik ben één van die NSC stemmers. Ik was al zeer verontwaardigd om vrijwel direct na de verkiezingsuitslag te vernemen dat Omtzigt meteen de deur voor samenwerking met de PVV dicht smeet. Ook zijn houding en reacties daarna schoten me oprecht in het verkeerde keelgat. Indien hij een eventuele samenwerking gaat saboteren en zijn belofte naar de kiezer niet nakomt of liever met andere linkse partijen in zee wil gaan dan gaat bij de eerst volgende keer stemmen mijn stem onherroepelijk naar de PVV......quote:Op woensdag 13 december 2023 12:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, dat kan zonder meer. En het kan ook dat een regering met de PVV word afgeschoten. Ik heb ook geen idee hoe de NSC leden er in staan.
Op welk front dan? Ja, huizenbouw, maar daar is op korte termijn weinig aan te doen. Sterker: Omtzigt heeft in zijn programma gewoon het huidige kabinetsbeleid van De Jonge opgeschreven, eigenlijk zou hij moeten pleiten dat De Jonge blijft zitten. Hij heeft ook meermaals aangegeven dat De Jonge goed werk doet.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:53 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Ik heb in mijn vorige post al aangegeven dat het water ons in dit land op verschillende fronten aan de lippen staat. Dat ontken jij, terwijl heel het land moord en brand schreeuwt. Wat begrijp je daar niet aan?!
Je was zeer verontwaardigd omdat hij in eerste instantie een verkiezingsbelofte (geen PVV) leek te gaan houden? Apart.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:58 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Ik ben één van die NSC stemmers. Ik was al zeer verontwaardigd om vrijwel direct na de verkiezingsuitslag te vernemen dat Omtzigt meteen de deur voor samenwerking met de PVV dicht smeet. Ook zijn houding en reacties daarna schoten me oprecht in het verkeerde keelgat. Indien hij een eventuele samenwerking gaat saboteren en zijn belofte naar de kiezer niet nakomt of liever met andere linkse partijen in zee wil gaan dan gaat bij de eerst volgende keer stemmen mijn stem onherroepelijk naar de PVV......
VVD he.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Die Yesilgoz is wel echt vreselijk. Wat een gedraai.
Ken een aantal mensen die nsc gestemd hebben, die staan er allemaal hetzelfde in. Ze zijn het niet allemaal 100% eens met Wilders en de pvv maar wel van mening dat ze het samen moeten doen en eens problemen moeten gaan oplossen.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:58 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Ik ben één van die NSC stemmers. Ik was al zeer verontwaardigd om vrijwel direct na de verkiezingsuitslag te vernemen dat Omtzigt meteen de deur voor samenwerking met de PVV dicht smeet. Ook zijn houding en reacties daarna schoten me oprecht in het verkeerde keelgat. Indien hij een eventuele samenwerking gaat saboteren en zijn belofte naar de kiezer niet nakomt of liever met andere linkse partijen in zee wil gaan dan gaat bij de eerst volgende keer stemmen mijn stem onherroepelijk naar de PVV......
Logisch, da's zijn bestaansrecht... Functie elders, dit, datquote:Op woensdag 13 december 2023 13:03 schreef Gehrman het volgende:
Pieter gaat eerst nog even uitgebreid reflecteren op alle kabinetten Rutte.
Ik snap dit niet. In zijn eerste interview als lijsttrekker gaf Omtzigt aan dat hij geen brood zag in een samenwerking met de PVV. Hij stelde op de verkiezingsavond dat de deur niet dicht was (stelde dat enigzins bij nadat zijn partij reageerde) en heeft zich constructief opgesteld tot op heden.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:58 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Ik ben één van die NSC stemmers. Ik was al zeer verontwaardigd om vrijwel direct na de verkiezingsuitslag te vernemen dat Omtzigt meteen de deur voor samenwerking met de PVV dicht smeet. Ook zijn houding en reacties daarna schoten me oprecht in het verkeerde keelgat. Indien hij een eventuele samenwerking gaat saboteren en zijn belofte naar de kiezer niet nakomt of liever met andere linkse partijen in zee wil gaan dan gaat bij de eerst volgende keer stemmen mijn stem onherroepelijk naar de PVV......
Ik ben er ook één vanquote:Op woensdag 13 december 2023 13:03 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ken een aantal mensen die nsc gestemd hebben, die staan er allemaal hetzelfde in. Ze zijn het niet allemaal 100% eens met Wilders en de pvv maar wel van mening dat ze het samen moeten doen en eens problemen moeten gaan oplossen.
Hij geeft volgens mij best een duidelijke uitleg en gaat in op punten die je hier leest en jij nu ook zo smalend wil houden. Wil jij nu echt zeggen dat dit het enige is wat jij eruit haalt?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:06 schreef ashardalan het volgende:
Toegeven dat hij een ongrondwettelijk verkiezingsprogramma heeft
Klopt.quote:Op woensdag 13 december 2023 12:35 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar het PVV kabinet zou daar net zo goed kunnen sneuvelen.
Je begrijpt niet wat ik bedoel. Ik vind zijn uitleg en woorden daarover lovend. Een goede reactie op de kritiek, met een verdere uitleg over hoe het wél kan en moet. Ook richting de punten van de andere partijen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:13 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Hij geeft volgens mij best een duidelijke uitleg en gaat in op punten die je hier leest en jij nu ook zo smalend wil houden. Wil jij nu echt zeggen dat dit het enige is wat jij eruit haalt?
Hier, 15 november sloot Omtzigt samenwerken met de PVV uit: https://www.rtlnieuws.nl/(...)tegen%20RTL%20Nieuws.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik ben er ook één van
Ik zag Omtzigt sowieso al als goede keus, maar strategisch was hij ook de man die de PVV goed kort ging houden terwijl de betere kant van dat programma nog wel doorgang kan vinden. Maar hij heeft dus idd nooit die deur dicht gegooid, anders had ik ook wel even een "waarom nou weer" reactie gehad.
Eerlijk gezegd, zo kwam je post niet overquote:Op woensdag 13 december 2023 13:16 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Je begrijpt niet wat ik bedoel. Ik vind zijn uitleg en woorden daarover lovend. Een goede reactie op de kritiek, met een verdere uitleg over hoe het wél kan en moet. Ook richting de punten van de andere partijen.
Maw; was een compliment
Snap ik, vandaar de uitlegquote:Op woensdag 13 december 2023 13:18 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd, zo kwam je post niet over
Denk omdat die het met ze eens is maar er wat anders is afgesproken.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Omtzigt is wel heel zwak hierin.
Het is alleen zo zichtbaar. Komt onoprecht over.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:20 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Denk omdat die het met ze eens is maar er wat anders is afgesproken.
Kregen we die tussenverslagen ook toen D66 samen met de VVD er bijna 300 dagen over deed om te formeren? Serieuze vraag he, geen steek want ik weet het niet?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:18 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Eens met Timmermans en Jetten dat een tussenverslag welkom zou zijn.
Nee, maar daar was dus ook kritiek op vanuit o.a. Omtzigt bij de evaluatie van die (in)formatie en de afspraak dat de kamer beter geïnformeerd zou worden bij deze (in)formatie.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:21 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Kregen we die tussenverslagen ook toen D66 samen met de VVD er bijna 300 dagen over deed om te formeren? Serieuze vraag he, geen steek want ik weet het niet?
Omtzigt moet je dossiers geven waar hij zich op vast kan bijten, debateren is nooit zijn sterkste kant geweest.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Omtzigt is wel heel zwak hierin.
Een links kabinet is sowieso niet mogelijk met deze verkiezingsuitslag.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Maar dat impliceert dan wel dat als NSC wil regeren (welke vorm dan ook) dat dat over links zal moeten.
Op dat gebied geen geschikte premierskandidaat natuurlijk.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:22 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Omtzigt moet je dossiers geven waar hij zich op vast kan bijten, debateren is nooit zijn sterkste kant geweest.
Ok. Dank. Als er idd kritiek van Omtzigt was dan een goeie opmerking en van mij mogen ze wel degelijk wat meer tussenverslagen geven.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:22 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Nee, maar daar was dus ook kritiek op vanuit o.a. Omtzigt bij de evaluatie van die formatie.
Nou, PvdA, D66, pvdd, NSC die er in mee gaat.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:23 schreef Tijn het volgende:
[..]
Een links kabinet is sowieso niet mogelijk met deze verkiezingsuitslag.
Dat zijn er om en nabij de 60.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nou, PvdA, D66, pvdd, NSC die er in mee gaat.
De enige geschikte PM kandidaat vind ik Dillan. Daar kun je internationaal mee aankomen, goede uitstraling en welbespraakt. Daarbij lach ik mij kapot als mede door de PVV we de eerste vrouwelijke premier krijgen met ook nog eens Turkse roots, dan schieten er echt een aantal in een kramp daar in de 2e kamer.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:23 schreef Rnie het volgende:
[..]
Op dat gebied geen geschikte premierskandidaat natuurlijk.
Op welk front? Die woningcrisis is er idd één van ja. Maar wat dacht je van die asielproblematiek?? De problemen die hiermee gepaard gaan worden letterlijk uit álle windrichtingen van het land geschreeuwd. Duidelijker kunnen we het niet maken hoor!quote:Op woensdag 13 december 2023 12:58 schreef Hanca het volgende:
[..]
Op welk front dan? Ja, huizenbouw, maar daar is op korte termijn weinig aan te doen. Sterker: Omtzigt heeft in zijn programma gewoon het huidige kabinetsbeleid van De Jonge opgeschreven, eigenlijk zou hij moeten pleiten dat De Jonge blijft zitten. Hij heeft ook meermaals aangegeven dat De Jonge goed werk doet.
Verder staat de natuur het water aan de lippen, maar ik heb zomaar het idee dat jij niet doelt op meer stikstof-, natuur- en klimaatmaatregelen.
Dat heeft geen meerderheid.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nou, PvdA, D66, pvdd, NSC die er in mee gaat.
Of iets links of rechts is hangt af vanhet coalitieakkoord. En van de VVD weten we dat ze niet kunnen onderhandelen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat heeft geen meerderheid.
Enige andere optie is VVD - NSC - GL/PVDA - D66 en dat is ook niet links.
Wilders haalde aan dat er waarschijnlijk meer moslims op de PVV gestemd hadden dan op denk, gezien de zetels. Toen haalde van Baarle, in mijn optiek terecht, aan dat de mythe dat veel moslims op de PVV stremden (zoals dit gonsde meteen na de verkiezingen) ontkracht is 1, 2, 3, 4 en 5.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:12 schreef quo_ het volgende:
En wat is die van Baarle toch een stakker zeg. Wilders refereert aan moslims die hem benaderd hebben omdat ze op hem gestemd hebben. Van Baarle blaft dan stoer dat Wilders net zoals hijzelf met feiten moet komen. En het eerste wat hij daarna zegt is: ik heb zelf ook met heel veel moslims gesproken na de verkiezingen.
quote:Op woensdag 13 december 2023 12:45 schreef KaheemSaid het volgende:
Snap niet zo goed waarom je Yesilguz steenvast aanpakt op het grondwettelijke (als Timmermans), kun je niet veel beter zeggen van ik snap niet zo goed waarom u niet met ons zou willen regeren maar wel volop mogelijkheden ziet in een partij die het eigen risico wil afschaffen, de aow wil verlagen, uit de EU wil, minimumloon wil verhogen, alle millieuwetteb wil afschaffen. Waarom ziet u daar meer raakvlakken als bij ons, omdat wij het partijprogramma wel financieel gedekt hebben?
NSC is ook niet links. D66 ook niet. Dus moet er wel aantal wereldwonderen gebeuren wil GL/PVDA hun hele programma kunnen uitvoeren.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Of iets links of rechts is hangt af vanhet coalitieakkoord. En van de VVD weten we dat ze niet kunnen onderhandelen.
Punt in die discussie is wel wat je veel vindt en wat de verwachting is, dat mis ik in die artikelen. Als PVV onder moslims de 4de partij zou zijn (ik zeg maar wat) dan zou ik dat veel vinden ongeacht het totale aantal stemmen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:26 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Wilders haalde aan dat er waarschijnlijk meer moslims op de PVV gestemd hadden dan op denk, gezien de zetels. Toen haalde van Baarle, in mijn optiek terecht, aan dat de mythe dat veel moslims op de PVV stremden (zoals dit gonsde meteen na de verkiezingen) ontkracht is 1, 2, 3, 4 en 5.
Verder denk ik wel dat je een punt hebt dat de oppositie naar meer moet zoeken dan het ongrondwettelijke.
Ja, dit artikel haalde Tijger van de week ook al aan, en net als toen is het antwoord simpel: de allereerste zin van het artikel spreekt de titel al tegen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
Hier, 15 november sloot Omtzigt samenwerken met de PVV uit: https://www.rtlnieuws.nl/(...)tegen%20RTL%20Nieuws.
Zeker eentje om in de gaten te houden bij de volgende voorzittersverkiezingen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:29 schreef Rnie het volgende:
Hoewel ik Bosma steun als kamervoorzitter, vind ik dat Roelien Kamminga het ontzettend goed doet.
Dat is een door rechtse schreeuwers opgeblazen en in stand gehouden probleem, geen werkelijk probleem en met de spreidingswet ook direct volledig opgelost. Maar dat probleem oplossen komt voor PVV en VVD electoraal niet goed uit, dus dat doen ze niet.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:25 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Op welk front? Die woningcrisis is er idd één van ja. Maar wat dacht je van die asielproblematiek?? De problemen die hiermee gepaard gaan worden letterlijk uit álle windrichtingen van het land geschreeuwd. Duidelijker kunnen we het niet maken hoor!
?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:32 schreef phpmystyle het volgende:
Hihi Omtzigt die weer repliek geeft op dat Volt mokkeltje en totaal geen antwoord meer heeft
Alle artikelen baseren zich op een inteelt onderzoekje binnen eigen liberale kringen. 150 moslims gevraagd die ze kennen, dat was het hele onderzoek wat als feit is aangenomen. Ik heb de media nog nooit zoveel moeite zien doen om te ontkrachten dat moslims op een partij hebben gestemd, dat zegt al heel wat. Ik ken moslims die PVV hebben gestemd en al langer stemmen, ook ik zie signalen en berichten gelezen van moslims zoals Gül die PVV hebben gestemd. Daarbij weet ik 100% zeker dat al die liberale partijen 0 contact hebben met de moslims in de achter buurten, die moslims negeren ze ook massaal en daar wonen er ook genoeg die exact dezelfde problemen hebben als hun Nederlandse medelanders, waarvan er zelf een hoop aangeven dat de scherpe kantjes van de islam afmoeten.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:26 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Wilders haalde aan dat er waarschijnlijk meer moslims op de PVV gestemd hadden dan op denk, gezien de zetels. Toen haalde van Baarle, in mijn optiek terecht, aan dat de mythe dat veel moslims op de PVV stremden (zoals dit gonsde meteen na de verkiezingen) ontkracht is 1, 2, 3, 4 en 5.
Verder denk ik wel dat je een punt hebt dat de oppositie naar meer moet zoeken dan het ongrondwettelijke. Wat ik hier ook aangaf en de CU iets later ook vond.
[..]
Nee, regeren met Wilders is volgens Omtzigt op 15 november onmogelijk, dat staat er. Dat was een verkiezingsbelofte. Als kiezer zou ik willen dat de partij waar ik op stem zulke belangrijke beloftes houdt.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ja, dit artikel haalde Tijger van de week ook al aan, en net als toen is het antwoord simpel: de allereerste zin van het artikel spreekt de titel al tegen.
Ze zegt dat ze jurist isquote:Op woensdag 13 december 2023 13:35 schreef Dutch_view het volgende:
Mevrouw Koekkoek wordt de oren gewassen. Duidelijk gebrek aan kennis![]()
Zeker, want zelfs als Omtzigt ongelijk heeft dan gaat hij dat nooit of te nimmer toegevenquote:Op woensdag 13 december 2023 13:35 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Met Omtzigt een discussie over de inhoud van een verdrag beginnen, dan geloof je iets te veel in jezelf.
Volg het ff, ze haalt alles door elkaar met grondwet, verdragen, dubbele nationaliteit. Daar maakt Pieter gehakt van.quote:
Dat is correct.quote:
quote:5. Opleiding
voortgezet onderwijs
-
v.w.o., Montessori Lyceum te Amsterdam, van 2001 tot 2007
academische studie
-
Nederlands recht (LL.B): mediation en internationaal recht, Universiteit Utrecht, van september 2008 tot augustus 2011
-
Nederlands recht: internationaal handels- en investeringsrecht (LL.M), Universiteit van Amsterdam, van september 2011 tot oktober 2012
-
international economic law and policy, Universiteit van Barcelona, van september 2012 tot oktober 2013
promotie
-
rechtsgeleerdheid (LL.M), Katholieke Univesiteit van Leuven (België), van 2013 tot 2021
Überhaupt veel fractievoorzitters met vervelende stemmen op dit moment, Bontebal en Yesilgoz hebben ook niet de meest prettige stem.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:39 schreef Dutch_view het volgende:
Ouwehand heeft een vervelende intonatie
Ze zetten zich volledig voor aap met dat grondwettelijke gezever.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:26 schreef KaheemSaid het volgende:
Verder denk ik wel dat je een punt hebt dat de oppositie naar meer moet zoeken dan het ongrondwettelijke. Wat ik hier ook aangaf en de CU iets later ook vond.
Dat kan voorkomen, Omtzigt praat wel vaker onzin naar mijn meningquote:Op woensdag 13 december 2023 13:39 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Dat was zojuist Omtzigt niet met je eens.
Gelukkig weten zijn kiezers beter wat ie bedoelde dan zijn tegenstanders.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:34 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nee, regeren met Wilders is volgens Omtzigt op 15 november onmogelijk, dat staat er. Dat was een verkiezingsbelofte. Als kiezer zou ik willen dat de partij waar ik op stem zulke belangrijke beloftes houdt.
Ze zijn natuurlijk doodsbang dat er dadelijk groepen mensen door de straten marcheren, andersgelovigen belagen en genocidale uitspraken doen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:39 schreef quo_ het volgende:
[..]
Ze zetten zich volledig voor aap met dat grondwettelijke gezever.
Alsof er ooit ook maar iemand gelooft dat er een regeerakkoord zou kunnen komen dat niet aan wetten en regels voldoet.
Ze buitelen over elkaar heen om als hoeder van de grondwet gezien te worden. Dat valt inmiddels in dezelfde categorie als openlijk uitspreken dat je je hard gaat maken voor nat water of groen gras.
Ja, ik kon dus even niet kijken en miste het allemaalquote:Op woensdag 13 december 2023 13:36 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Volg het ff, ze haalt alles door elkaar met grondwet, verdragen, dubbele nationaliteit. Daar maakt Pieter gehakt van.
Dat zegt toch genoegquote:Op woensdag 13 december 2023 13:39 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Dat was zojuist Omtzigt niet met je eens.
Kom niet aan bij Pieter over hoe verdragen in elkaar stekenquote:Op woensdag 13 december 2023 13:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ja, ik kon dus even niet kijken en miste het allemaal
Na de winst van de PVV zag je ook duidelijk hier op FOK! mensen die een afkeer hadden van de PVV en geen PVV'er kennen even uitleggen waarom mensen PVV hebben gestemd, de PVV'ers zelf hadden natuurlijk weer eens ongelijk.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gelukkig weten zijn kiezers beter wat ie bedoelde dan zijn tegenstanders.
Redelijk raar, want op rtl nieuws en nos kwamen een hoop ondervraagde moslims er voor uit dat ze op de pvv hadden gestemd.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:26 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Wilders haalde aan dat er waarschijnlijk meer moslims op de PVV gestemd hadden dan op denk, gezien de zetels. Toen haalde van Baarle, in mijn optiek terecht, aan dat de mythe dat veel moslims op de PVV stremden (zoals dit gonsde meteen na de verkiezingen) ontkracht is 1, 2, 3, 4 en 5.
Verder denk ik wel dat je een punt hebt dat de oppositie naar meer moet zoeken dan het ongrondwettelijke. Wat ik hier ook aangaf en de CU iets later ook vond.
[..]
Ik weet niet wat jij hebt zitten roken, maar die problemen zijn in de verste verte écht niet opgelost hoor. Je moet eens voor de aardigheid met dat argument van je naar Ter Apel of Budel gaan en dat verkondigen. 1 tip alvast: Hoop dat je goede schoenen aan hebt dan, want ze jagen je waarschijnlijk het dorp uitquote:Op woensdag 13 december 2023 13:32 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat is een door rechtse schreeuwers opgeblazen en in stand gehouden probleem, geen werkelijk probleem en met de spreidingswet ook direct volledig opgelost. Maar dat probleem oplossen komt voor PVV en VVD electoraal niet goed uit, dus dat doen ze niet.
d66 is vooral woke, hypocriet en pro-moslim.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
NSC is ook niet links. D66 ook niet. Dus moet er wel aantal wereldwonderen gebeuren wil GL/PVDA hun hele programma kunnen uitvoeren.
Hoe kun je PVV' ers kennen als de partij helemaal geen leden buiten Wilders heeft?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:44 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Na de winst van de PVV zag je ook duidelijk hier op FOK! mensen die een afkeer hadden van de PVV en geen PVV'er kennen even uitleggen waarom mensen PVV hebben gestemd, de PVV'ers zelf hadden natuurlijk weer eens ongelijk.
Reden nr zoveel waarom mensen die links elitaire kliek zat zijn.
Ik snap dat jij de andere kant ziet. Wat zie jij graag als oplossing?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:45 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jij hebt zitten roken, maar die problemen zijn in de verste verte écht niet opgelost hoor. Je moet eens voor de aardigheid met dat argument van je naar Ter Apel of Budel gaan en dat verkondigen. 1 tip alvast: Hoop dat je goede schoenen aan hebt dan, want ze jagen je waarschijnlijk het dorp uit dan. Daarnaast, ik werk zelf bij een AZC en kan je uit 1e hand vertellen dat je regelrecht uit je nek staat te zwammen, de problemen rijzen serieus de pan uit
. Ik ben heel blij dat er EINDELIJK ook eens een lijn wordt getrokken naar de woningcrisis en de asielinstroom die daarmee sterk verband houdt.
Pro-moslim? Ah, de Fabeltjeskrant is weer op TV?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:46 schreef Red_85 het volgende:
[..]
d66 is vooral woke, hypocriet en pro-moslim.
Wat is dat eigenlijk qua links/rechts?
Was dit een interruptie?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:45 schreef Dutch_view het volgende:
Ouwerhand: Verhaal van 5 minuten
Voorzitter: Uw vraag is?
Ouwerhand: Ik heb geen vraag
BINGO!!!quote:Op woensdag 13 december 2023 13:46 schreef Red_85 het volgende:
[..]
d66 is vooral woke, hypocriet en pro-moslim.
Wat is dat eigenlijk qua links/rechts?
De wisselbokaal voor slechtst geklede kamerlid gaat bij dezen ook naar mevr. Koekkoekquote:Op woensdag 13 december 2023 13:46 schreef Garfield1985 het volgende:
Die Marieke Koekoek van Volt ziet er trouwens ook belachelijk uit met dat colbertjasje dat 2 maten te groot is en die floddertrui eronder. Kan dat mens zich niet een beetje fatsoenlijk en representatief kleden![]()
??
Zijn je argumenten op, jochie?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Pro-moslim? Ah, de Fabeltjeskrant is weer op TV?
Heb je de media ooit zoveel moeite zien doen om mensen wijs te maken dat een bepaalde groep mensen niet op een politieke partij heeft gestemd.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:45 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Redelijk raar, want op rtl nieuws en nos kwamen een hoop ondervraagde moslims er voor uit dat ze op de pvv hadden gestemd.
Daarbij was er ook een artikel dat pvv zelfs de 2de was geworden in de schilderswijk, welliswaar met een factor 1/3de achter denk, maar toch de 2de. Alleen die is nu nergens meer te vinden met een google sessie.
Valt ook op dat vooral bepaalde media met dit soort artikelen er direct op duikt om het te bagatelliseren.
Hier een ander artikel:
https://www.telegraaf.nl/(...)n-mensen-er-meer-bij
Waar rook is...
Ik woon toevallig redelijk dicht bij Ter Apel. Mijn lokale krant heeft er dus wel eens aandacht voor. En dan is toch duidelijk dat de mensen in Ter Apel vooral gewoon de spreidingswet willen, dat zou het probleem gewoon oplossen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:45 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jij hebt zitten roken, maar die problemen zijn in de verste verte écht niet opgelost hoor. Je moet eens voor de aardigheid met dat argument van je naar Ter Apel of Budel gaan en dat verkondigen. 1 tip alvast: Hoop dat je goede schoenen aan hebt dan, want ze jagen je waarschijnlijk het dorp uit dan. Daarnaast, ik werk zelf bij een AZC en kan je uit 1e hand vertellen dat je regelrecht uit je nek staat te zwammen, de problemen rijzen serieus de pan uit
. Ik ben heel blij dat er EINDELIJK ook eens een lijn wordt getrokken naar de woningcrisis en de asielinstroom die daarmee sterk verband houdt.
quote:Op woensdag 13 december 2023 13:48 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Ik hoop dat het morgen in de verkiezing voor de voorzitter flink gaat over het verkorten/stoppen van minutenlange inleidingen van vragen bij de interruptiemicrofoon. Eerst Ouwehand, nu Jetten.
Dit is pushen van de partijprogramma's, niks anders.quote:
Is een asielstop een middel om druk van de ketel te halen wat betreft de woningcrisis?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:49 schreef Hanca het volgende:
[..]
En de woningcrisis heeft gewoon niks met de asielinstroom te maken.
Als je dan nog snel even 390.000 woningen bouwt wel, ja.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:51 schreef Rnie het volgende:
[..]
Is een asielstop een middel om druk van de ketel te halen wat betreft de woningcrisis?
Je weet dat achterstand 390.000 woningen is op dit moment? Tekort is er al vele jaren. Waarom is er altijd die aandrang om dat te koppelen aan asielinstroom? De instroom is slechts een druppel op gloeiende plaat. Je moet veel verder terug om de oorzaken te vinden.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:51 schreef Rnie het volgende:
[..]
Is een asielstop een middel om druk van de ketel te halen wat betreft de woningcrisis?
quote:Op woensdag 13 december 2023 13:49 schreef Hanca het volgende:
En de woningcrisis heeft gewoon niks met de asielinstroom te maken.
Het is niet relevant om uit te zoeken waarom de gootsteen te klein is. Dat de gootsteen te klein is, dat weten we en moet uiteraard vergroot worden. Het gaat erom hoe hard het water door de kraan stroomt.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je weet dat achterstand 390.000 woningen is op dit moment? Tekort is er al vele jaren. Waarom is er altijd die aandrang om dat te koppelen aan asielinstroom? De instroom is slechts een druppel op gloeiende plaat. Je moet veel verder terug om de oorzaken te vinden.
En de aarde is plat.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:49 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik woon toevallig redelijk dicht bij Ter Apel. Mijn lokale krant heeft er dus wel eens aandacht voor. En dan is toch duidelijk dat de mensen in Ter Apel vooral gewoon de spreidingswet willen, dat zou het probleem gewoon oplossen.
En de woningcrisis heeft gewoon niks met de asielinstroom te maken.
Bij heel veel Nederlanders bestaat het idee dat als je maar geen asielzoekers meer toelaat (wat überhaupt niet kan) dat dan alle problemen als sneeuw voor de zon verdwijnen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
De ironie.
Door de kop in zand te steken zie je inderdaad niet dat er andere oorzaken zijn.
Kunnen we niet gewoon gezamenlijk iedereen uitlachen die denkt dat het een gigantisch groot aandeel is én iedereen die denkt dat het effect nihil is?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
De ironie.
Door de kop in zand te steken zie je inderdaad niet dat er andere oorzaken zijn.
Nee, maar de problemen worden dan niet groter.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:56 schreef Zelva het volgende:
[..]
Bij heel veel Nederlanders bestaat het idee dat als je maar geen asielzoekers meer toelaat (wat überhaupt niet kan) dat dan alle problemen als sneeuw voor de zon verdwijnen.
Haha.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
Nog ver voor hele asieldiscussie.
Wat lost terugkijken op? Daar krijg je niet opeens minder vraag of minder aanbod door.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
[ afbeelding ]
In 2018 was er al een tekort van 250.000+ woningen. Nog ver voor hele asieldiscussie. Waarom wordt er niet gekeken wie er toen NIETS deden om die achterstand weg te werken?
Omdat je dan de oorzaken ziet... Beleid van de regeringen, beleid van de Kamer. Dingen die de partijen deden.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:58 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Wat lost terugkijken op?
en dat zorgt voor meer woningenquote:Op woensdag 13 december 2023 13:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Omdat je dan de oorzaken ziet... Beleid van de regeringen, beleid van de Kamer. Dingen die de partijen deden.
De woningcrisis is natuurlijk niet alleen het gevolg van de asielinstroom, daar zijn wel meerdere oorzaken voor. Bouwen icm met stikstof is er bijvoorbeeld één van, daar is niet veel aan te doen, die 1400 wat er per week binnenkomen en een woning nodig hebben daar is wel degelijk wat aan te doen om de druk van de ketel te halen. Want wat willen we bouwen als we niet kunnen/mogen bouwen vanwege de stikstof, en de partijen die dat bewaken willen ook nog eens meer meer meer asielzoekers terwijl we niet mogen bouwen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:49 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik woon toevallig redelijk dicht bij Ter Apel. Mijn lokale krant heeft er dus wel eens aandacht voor. En dan is toch duidelijk dat de mensen in Ter Apel vooral gewoon de spreidingswet willen, dat zou het probleem gewoon oplossen.
En de woningcrisis heeft gewoon niks met de asielinstroom te maken.
Nee, niet echt. Dat levert je 1 maand op op een wachttijd van 4 jaar in de sociale huur. Meer niet.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:51 schreef Rnie het volgende:
[..]
Is een asielstop een middel om druk van de ketel te halen wat betreft de woningcrisis?
Nee, maar als ze toen goed beleid hadden gevoerd waren er nu wel MEER woningen. Je doet nu beetje zelfde als Wilders; we hoeven het niet over het verleden te hebben. Heel vreemde take. Natuurlijk kijk je naar welke partijen, mag ik hopen dan, welke keuzes hebben gemaakt in het verleden. Dan zie je gewoon politieke keuzes van partijen die nu heel wat anders roepen of niet willen toegeven dat ze vroeger foute keuzes hebben gemaakt.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:59 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
en dat zorgt voor meer woningen
Ik heb nog nooit zo’n cirkeljerk gezien in de media om aan te geven dat vooral ook moslims PVV gestemd hebben. Lale Gul in wakker Nederland, artikelen in de Volkskrant, AD, Nederlands Dagblad en De Telegraaf. Het is natuurlijk een doekje voor het bloeden wanneer Moslims andere Moslims ook uitsluiten.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:34 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Alle artikelen baseren zich op een inteelt onderzoekje binnen eigen liberale kringen. 150 moslims gevraagd die ze kennen, dat was het hele onderzoek wat als feit is aangenomen. Ik heb de media nog nooit zoveel moeite zien doen om te ontkrachten dat moslims op een partij hebben gestemd, dat zegt al heel wat. Ik ken moslims die PVV hebben gestemd en al langer stemmen, ook ik zie signalen en berichten gelezen van moslims zoals Gül die PVV hebben gestemd. Daarbij weet ik 100% zeker dat al die liberale partijen 0 contact hebben met de moslims in de achter buurten, die moslims negeren ze ook massaal en daar wonen er ook genoeg die exact dezelfde problemen hebben als hun Nederlandse medelanders, waarvan er zelf een hoop aangeven dat de scherpe kantjes van de islam afmoeten.
Er komen er geen 1400 per week binnen die een woning nodig hebben. Er komen inclusief nareizigers 40.000 per jaar binnen. En die nareizigers hebben geen woning nodig. Het gaat hooguit om zo'n 15-20.000 woningen per jaar, maar dat schiet dus niet echt op. De asielinstroom is ook al 30 jaar stabiel, daar is de markt dus op ingesteld.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:01 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
De woningcrisis is natuurlijk niet alleen het gevolg van de asielinstroom, daar zijn wel meerdere oorzaken voor. Bouwen icm met stikstof is er bijvoorbeeld één van, daar is niet veel aan te doen, die 1400 wat er per week binnenkomen en een woning nodig hebben daar is wel degelijk wat aan te doen om de druk van de ketel te halen. Want wat willen we bouwen als we niet kunnen/mogen bouwen vanwege de stikstof, en de partijen die dat bewaken willen ook nog eens meer meer meer asielzoekers terwijl we niet mogen bouwen.
Maar de asielinstroom zorgt ook niet alleen maar voor problemen op de woningmarkt, het heeft een veel grotere impact op onze verzorgingsstaat, criminaliteit en de groeiende parallelle samenlevingen.
Wellicht dat er bij Caroline (BBB) ook vragen wordt gesteld, en Timmermans. De rest zal weinig interrupties krijgen.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:06 schreef Dutch_view het volgende:
Mag hopen dat het hierna wat sneller zal gaan![]()
Wat een eeuwige herhaling van zetten zeg
Ga er maar vanuit dat dit nog maanden gaat duren.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:06 schreef Dutch_view het volgende:
Mag hopen dat het hierna wat sneller zal gaan![]()
Wat een eeuwige herhaling van zetten zeg
Weet ik niet, de partijen zijn vrij helder in hun standpunten en lijken daar ook (grotendeels) aan vast te houden. Maakt onderhandelen helder en hopelijk sneller.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:10 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ga er maar vanuit dat dit nog maanden gaat duren.
De komende 2 maanden gaan de 4 partijen, PVV, NSC, VVD en BBB eerst met elkaar praten.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:10 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ga er maar vanuit dat dit nog maanden gaat duren.
Is al bekend of Yesilgöz wel inmiddels in een kabinet mag van hem?quote:Op woensdag 13 december 2023 14:11 schreef Harvest89 het volgende:
Als Wilders zijn uitspraken door de jaren heen niet terug wil nemen zouden ze hem eigenlijk niet als premier mogen kiezen.
Schijnt allemaal in de maatschappij niet heel erg boeiend te zijn dit punt. Kijk maar naar de verkiezingsuitslag waarin wilders de grootste is geworden.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:11 schreef Harvest89 het volgende:
Als Wilders zijn uitspraken door de jaren heen niet terug wil nemen zouden ze hem eigenlijk niet als premier mogen kiezen.
Grappig wel, gisteren stemde Wilders tegen over Oekraine en de EU en met tweederde meerderheid stemde de Kamer voor. Me dunkt dat het in de maatschappij helemaal niet zo zwart/wit ligt als jij hier stelt.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:29 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Schijnt allemaal in de maatschappij niet heel erg boeiend te zijn dit punt. Kijk maar naar de verkiezingsuitslag waarin wilders de grootste is geworden.
Denk je niet dat de grotere instroom van arbeidsmigranten nog meer effect heeft?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:45 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jij hebt zitten roken, maar die problemen zijn in de verste verte écht niet opgelost hoor. Je moet eens voor de aardigheid met dat argument van je naar Ter Apel of Budel gaan en dat verkondigen. 1 tip alvast: Hoop dat je goede schoenen aan hebt dan, want ze jagen je waarschijnlijk het dorp uit dan. Daarnaast, ik werk zelf bij een AZC en kan je uit 1e hand vertellen dat je regelrecht uit je nek staat te zwammen, de problemen rijzen serieus de pan uit
. Ik ben heel blij dat er EINDELIJK ook eens een lijn wordt getrokken naar de woningcrisis en de asielinstroom die daarmee sterk verband houdt.
We hebben in het verleden vaak genoeg kunnen zien wat de maatschappij boeiend vindt of niet. Berouw komt meestal na de zonde.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:29 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Schijnt allemaal in de maatschappij niet heel erg boeiend te zijn dit punt. Kijk maar naar de verkiezingsuitslag waarin wilders de grootste is geworden.
Hij heeft tegen steun aan de Oekraìne gestemd? Typisch weer.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Grappig wel, gisteren stemde Wilders tegen over Oekraine en de EU en met tweederde meerderheid stemde de Kamer voor. Me dunkt dat het in de maatschappij helemaal niet zo zwart/wit ligt als jij hier stelt.
Jouw argument geldt toch ook voor de spreidingswet?quote:Op woensdag 13 december 2023 13:56 schreef Rnie het volgende:
[..]
Het is niet relevant om uit te zoeken waarom de gootsteen te klein is. Dat de gootsteen te klein is, dat weten we en moet uiteraard vergroot worden. Het gaat erom hoe hard het water door de kraan stroomt.
Dus nogmaals, is een asielstop een middel om al dan niet tijdelijk druk van de ketel te halen?
Wilders moet zich nu als een onvolwaardig burger zien, volgens zijn verklaring aan Plasterkquote:Titel V. Misdrijven tegen de openbare orde
Artikel 137c1.Hij die zich in het openbaar, mondeling of bij geschrift of afbeelding, opzettelijk beledigend uitlaat over een groep mensen wegens hun ras, hun godsdienst of levensovertuiging, hun hetero- of homoseksuele gerichtheid of hun lichamelijke, psychische of verstandelijke handicap, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie.2.Indien het feit wordt gepleegd door een persoon die daarvan een beroep of gewoonte maakt of door twee of meer verenigde per
Meestal komt er helemaal geen berouw. Toeslagenaffaire? We maken de partijen die er een puinhoop van maakten nog groter. Problemen met bestaanszekerheid door te lage inkomens? We maken de partijen die de rijken rijker willen maken nog groter. Gedoe rondom de opvang van asielzoekers? We zorgen dat de partijen die dat niet willen oplossen een meerderheid krijgen. Het land in het slot doordat al 25 jaar afspraken rondom de natuur genegeerd worden? Laten we eerst provinciaal en daarna landelijk massaal zorgen dat die afspraken nog langer genegeerd worden, blijft het land nog langer in het slot.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:46 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
We hebben in het verleden vaak genoeg kunnen zien wat de maatschappij boeiend vindt of niet. Berouw komt meestal na de zonde.
Er moet in de laatste weken van december wel heel veel veranderen om op 70.000 te komen.quote:Op woensdag 13 december 2023 13:56 schreef Wienerschnitzels het volgende:
70.000 asielzoekers dit jaar (en dat is minder dan verwacht in de komende jaren en minder dan vorige jaren), maar dat is absoluut geen probleem voor de woningmarkt, aparte logica.
Sowieso moet je voor de woningmarkt naar statushouders kijken, niet naar asielzoekers. Afgewezen asielzoekers hebben namelijk niks met de woningmarkt te maken. En dan zie je dat er zo'n 18.000 mensen per half jaar gehuisvest moeten worden. Let op: dat zijn geen 18.000 woningen, want daar zitten gezinnen bij.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:53 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Er moet in de laatste weken van december wel heel veel veranderen om op 70.000 te komen.
En ja, je moet naar sociale huur kijken, aangezien van de VVD tot nu toe statushouders nog geen baan mochten hebben, op een andere manier kopen of huren kunnen ze dus niet.quote:Op het totaal aantal vrijkomende sociale huurwoningen van corporaties, wordt gemiddeld 5 tot 10% aan statushouders toegewezen en meer dan 90% aan andere woningzoekenden. In 2022 zijn er in totaal 2,3 miljoen socialehuurwoningen en daar komen er jaarlijks gemiddeld 200.000 van vrij. Gemeenten zijn verantwoordelijk voor de huisvesting van statushouders. Dat zijn asielzoekers die in Nederland een verblijfsvergunning hebben gekregen omdat ze zijn gevlucht voor oorlog, geweld of vervolging.
Ach het is lekker makkelijk afgeven op (dom) rechts.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:07 schreef Zorro het volgende:
Wat lullen ze toch steeds over de grondwet.
Je kan geen dingen doen tegen de grondwet in. En als je dat toch wil moet je de grondwet aanpassen. Ook daar is een democratische procedure voor. Als je dat lukt kun je veranderen wat je wil en als het je niet lukt dan heb je je daar aan te houden.
Ik zie het probleem niet.
Is dat zo vreemd dan?quote:Op woensdag 13 december 2023 15:07 schreef Wienerschnitzels het volgende:
God wat houden ze toch opeens allemaal van de Grondwet.
Je kan prima dingen toen tegen de grondwet inquote:Op woensdag 13 december 2023 15:07 schreef Zorro het volgende:
Wat lullen ze toch steeds over de grondwet.
Je kan geen dingen doen tegen de grondwet in. En als je dat toch wil moet je de grondwet aanpassen. Ook daar is een democratische procedure voor. Als je dat lukt kun je veranderen wat je wil en als het je niet lukt dan heb je je daar aan te houden.
Ik zie het probleem niet.
Er gaan steeds meer stemmen europees gezien om het te veranderen, dus wat dat betreftquote:Op woensdag 13 december 2023 15:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Is dat zo vreemd dan?
Persoonlijk maak ik mij niet zo druk om de Grondwet, het is wel dieptriest dat dit een issue is tijdens het proces voor het vormen van een nieuwe regering, omdat we ook nog de EU rechten en het ECHR hebben.
Ja je kan ook dingen doen tegen de verkeersregels in. Alleen is dat niet iets wat geaccepteerd wordt.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:09 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Je kan prima dingen toen tegen de grondwet in.
Huh? Wat?quote:Op woensdag 13 december 2023 15:10 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Er gaan steeds meer stemmen europees gezien om het te veranderen, dus wat dat betreft
Klopt, dan riskeer je een boete.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:10 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ja je kan ook dingen doen tegen de verkeersregels in. Alleen is dat niet iets wat geaccepteerd wordt.
En meerdere keren werd het door de politiek zelf in de wind gegooid, zie de referenda.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:46 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
We hebben in het verleden vaak genoeg kunnen zien wat de maatschappij boeiend vindt of niet. Berouw komt meestal na de zonde.
Ik neem aan dat een dergelijke hypothetische wet wel door een rechter wordt afgeschoten op basis van die grondwet die overrulet.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:12 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Klopt, dan riskeer je een boete.
Wie geeft een kamermeerderheid die ongrondwettelijke wetten invoeren een boete dan? Of wie moet die wetten ongedaan maken?
Overigens zit er vooralsnog een EK tussen natuurlijk, maar de vraag is hoe die samenstelling eruit ziet bij ve volgende verkiezingen.
Bühne werk, zoals zo vaak.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:07 schreef Wienerschnitzels het volgende:
God wat houden ze toch opeens allemaal van de Grondwet.
In Nederland mag de rechter niet aan de Grondwet toetsen dus nee.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:13 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik neem aan dat een dergelijke hypothetische wet wel door een rechter wordt afgeschoten op basis van die grondwet die overrulet.
Je snapt niet dat het tweede punt noodzakelijk maakt dat je zaken dus waarborgt voordat je een regeerakkoord gaat maken? Want dat lijkt mij wel evident, eigenlijk.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:14 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Bühne werk, zoals zo vaak.
Maar een constitutioneel hof? Of wetgevingen toetsen aan de grondwet?
Ho maar.
Dat is dan een krom systeem. Je hebt een grondwet die boven alles gaat maar je mag daar niet op afrekenen.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:16 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
In Nederland mag de rechter niet aan de Grondwet toetsen dus nee.
Nooit maatschappijleer gehad?quote:Op woensdag 13 december 2023 15:13 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik neem aan dat een dergelijke hypothetische wet wel door een rechter wordt afgeschoten op basis van die grondwet die overrulet.
Dat kan ik ook niet helpen, ik geef alleen weer wat de situatie isquote:Op woensdag 13 december 2023 15:18 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dat is dan een krom systeem. Je hebt een grondwet die boven alles gaat maar je mag daar niet op afrekenen.
Logisch.
Zo weinig mogelijkquote:
Dat blijkt. Axh, algemene kennis is maar overbodig joh.quote:
Dat daar uberhaupt over gesproken moet worden is al bizar.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:28 schreef Tijger_m het volgende:
Overigens wel grappig dat hier hardop geklaagd word over links en de grondwet etc etc etc maar ondertussen zegt Plasterk over zijn informatie met de 4 partijen die geen van allen links zijn dit:
Plasterk adviseert PVV, VVD, NSC en BBB het eerst eens te worden over beschermen rechtsstaat.
Dan lijkt het mij toe dat hier een probleem ligt tussen PVV en de andere rechtse/centrum partijen en niet met links.
Ah dit is weer een geval van "we moeten onrechtstatelijke, ongrondwettelijke, discriminerende, authoritaire standpunten overnemen, want als we dat niet doen gaan mensen stemmen op de PVV".quote:Op woensdag 13 december 2023 15:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En meerdere keren werd het door de politiek zelf in de wind gegooid, zie de referenda.
Dus wat wil je eigenlijk zeggen?
Bij staatsinrichting werd dat voldoende behandeld. Oh wacht, alleen daar.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:22 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Dat blijkt. Axh, algemene kennis is maar overbodig joh.
Een probleem of de perceptie van een probleem. Want Wilders roept heel hard dat die niet wilt tornen op dit moment aan de grondwet of die op een of andere manier zou willen omzeilen, dat kan Omtzigt al niet zeggen.quote:Op woensdag 13 december 2023 14:28 schreef Tijger_m het volgende:
Overigens wel grappig dat hier hardop geklaagd word over links en de grondwet etc etc etc maar ondertussen zegt Plasterk over zijn informatie met de 4 partijen die geen van allen links zijn dit:
Plasterk adviseert PVV, VVD, NSC en BBB het eerst eens te worden over beschermen rechtsstaat.
Dan lijkt het mij toe dat hier een probleem ligt tussen PVV en de andere rechtse/centrum partijen en niet met links.
Dat is de conclusie van de informateur. Als het het tweede is dan is Plasterk ongeschikt voor de functie maar Wilders wil hem als informateur. Dus.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:24 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Een probleem of de perceptie van een probleem.
Maar als VVD, BBB, NSC de perceptie hebben dat Wilders aan de grondwet wilt tornen dan is het niet vreemd dat ze daarover zouden moeten praten. Dat betekent nog niet dat het zo is. Wilders zegt ook dat dat gesprek heel kort maar hoeft te zijn van hem, omdat die niet aan de grondwet wilt tornen.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is de conclusie van de informateur. Als het het tweede is dan is Plasterk ongeschikt voor de functie maar Wilders wil hem als informateur. Dus.
Ja, Wilders zegt zo veel en dat is nou juist waar het probleem zit, Wilders doet nu alsof de afgelopen 20 jaar van zijn uitspraken (en zijn huidige partij programma) niet gebeurd zijn maar dat gaat niet werken.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Maar als VVD, BBB, NSC de perceptie hebben dat Wilders aan de grondwet wilt tornen dan is het niet vreemd dat ze daarover zouden moeten praten. Dat betekent nog niet dat het zo is. Wilders zegt ook dat dat gesprek heel kort maar hoeft te zijn van hem, omdat die niet aan de grondwet wilt tornen.
Werkt bij de VVD anders al 4 kabinetten langquote:Op woensdag 13 december 2023 15:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, Wilders zegt zo veel en dat is nou juist waar het probleem zit, Wilders doet nu alsof de afgelopen 20 jaar van zijn uitspraken (en zijn huidige partij programma) niet gebeurd zijn maar dat gaat niet werken.
Campagne beloftes die verder wettelijk in orde zijn maar niet nagekomen zijn is toch net even wat andersquote:Op woensdag 13 december 2023 15:30 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Werkt bij de VVD anders al 4 kabinetten lang
Waarom? Wilders kan niks zonder de coalitie, niemand van de oppositie(hooguit misschien fvd) steunt hem, de 3 andere partijen hebben de grondwet en rechtstaat zelf onder controle.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Maar als VVD, BBB, NSC de perceptie hebben dat Wilders aan de grondwet wilt tornen dan is het niet vreemd dat ze daarover zouden moeten praten. Dat betekent nog niet dat het zo is. Wilders zegt ook dat dat gesprek heel kort maar hoeft te zijn van hem, omdat die niet aan de grondwet wilt tornen.
Dat maak jij er van in je gedachte.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:23 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ah dit is weer een geval van "we moeten onrechtstatelijke, ongrondwettelijke, discriminerende, authoritaire standpunten overnemen, want als we dat niet doen gaan mensen stemmen op de PVV".
Huh? Leg uit waar ik dat zo zie dan?quote:Op woensdag 13 december 2023 15:17 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je snapt niet dat het tweede punt noodzakelijk maakt dat je zaken dus waarborgt voordat je een regeerakkoord gaat maken? Want dat lijkt mij wel evident, eigenlijk.
Zoek eens in de grondwet op visums.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
1 van de moties die zometeen ingediend gaan worden, D66 wil selectief mensen uitsluiten. Vraag mij af of dit grondwettelijk kan.
Waarom zou je kolonisten hierheen willen halen? Zij pikken daar land in, dan hoeven ze toch niet weg?quote:Op woensdag 13 december 2023 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
1 van de moties die zometeen ingediend gaan worden, D66 wil selectief mensen uitsluiten. Vraag mij af of dit grondwettelijk kan.
Raar.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
1 van de moties die zometeen ingediend gaan worden, D66 wil selectief mensen uitsluiten. Vraag mij af of dit grondwettelijk kan.
Dat zijn Nederlanders.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:41 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Raar.
En syriegangers willen ze juist wel een plek geven in dit land....
Alsof mensen met dat soort veroordelingen überhaupt een visum zouden kunnen krijgen op dit moment. Een holle motie voor iets wat allang geregeld is, alleen maar om te laten zien hoe erg je Israel en zijn inwoners haat. Lijkt wel een VN-motie.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
1 van de moties die zometeen ingediend gaan worden, D66 wil selectief mensen uitsluiten. Vraag mij af of dit grondwettelijk kan.
Het geniet natuurlijk ook prio nu, ff stemmen proberen te winnen. Heel het land staat in brand maar D66 wil ff een conflict in het buitenland gebruiken om de Hamas aanhangers hier te paaien.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:43 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Alsof mensen met dat soort veroordelingen überhaupt een visum zouden kunnen krijgen op dit moment. Een holle motie voor iets wat allang geregeld is, alleen maar om te laten zien hoe erg je Israel en zijn inwoners haat.
Kolonisten zijn per definitie geen inwoners van Israel.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:43 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Alsof mensen met dat soort veroordelingen überhaupt een visum zouden kunnen krijgen op dit moment. Een holle motie voor iets wat allang geregeld is, alleen maar om te laten zien hoe erg je Israel en zijn inwoners haat.
Daar heb ik over na zitten denken en wel een idee over ja:quote:Op woensdag 13 december 2023 13:47 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Ik snap dat jij de andere kant ziet. Wat zie jij graag als oplossing?
Mijn vraag is of er überhaupt mensen zijn die onder die definitie vallen die wel eens een visum aanvragen voor Nederland, eigenlijk...quote:Op woensdag 13 december 2023 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
1 van de moties die zometeen ingediend gaan worden, D66 wil selectief mensen uitsluiten. Vraag mij af of dit grondwettelijk kan.
Of je kan stellen dat het geweld van Israel nu buitensporig is en dat kolonisten illegaal andermans land bezetten. Of komt dat niet bij je op?quote:Op woensdag 13 december 2023 15:44 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Het geniet natuurlijk ook prio nu, ff stemmen proberen te winnen. Heel het land staat in brand maar D66 wil ff een conflict in het buitenland gebruiken om de Hamas aanhangers hier te paaien.
Een visum voor Nederland is een Schengen visum wat dus ook betekent dat je geen visum in een ander Schengen land krijgt als Nederland je op de zwarte lijst zet.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:46 schreef Hanca het volgende:
[..]
Mijn vraag is of er überhaupt mensen zijn die onder die definitie vallen die wel eens een visum aanvragen voor Nederland, eigenlijk...
Nog los van het feit dat je met een visum van een ander Schengenland wel gewoon Nederland in komt.
Ik vind het vooral een onzin motie en vooral in deze tijd, er zijn heel wat andere problemen die aangepakt moeten worden nu, en ze snappen niet dat het pro Hamas gedrag de laatste maanden de PVV ook winst heeft opgeleverd. D66 gaat gewoon meteen weer verder met hun onzin politiek wat zoveel mensen al hebben afgestraft.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:46 schreef Hanca het volgende:
[..]
Mijn vraag is of er überhaupt mensen zijn die onder die definitie vallen die wel eens een visum aanvragen voor Nederland, eigenlijk...
Nog los van het feit dat je met een visum van een ander Schengenland wel gewoon Nederland in komt.
Dus als Nederland niet wil dat bijvoorbeeld een spreker naar Hongarije gaat voor Orban, kan Nederland die spreker op een zwarte lijst zetten en dan komt hij Hongarije niet in? Wat een raar systeem...quote:Op woensdag 13 december 2023 15:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Een visum voor Nederland is een Schengen visum wat dus ook betekent dat je geen visum in een ander Schengen land krijgt als Nederland je op de zwarte lijst zet.
Zie David Icke ter illustratie.
Zie David Icke. Nederland heeft hem toegang verboden wat dus inhoud dat hij geen toegang tot alle Schengen landen krijgt. Als hij om een visum voor Hongarije vraagt krijgt hij dat nu niet.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:50 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dus als Nederland niet wil dat bijvoorbeeld een spreker naar Hongarije gaat voor Orban, kan Nederland die spreker op een zwarte lijst zetten en dan komt hij Hongarije niet in? Wat een raar systeem...
Waarom moet dat nu besproken worden? Waarom vandaag? Misschien wat meer aandacht voor de groeiende terrorisme dreiging in Nederland of het feit dat we in een eu land reisadvies geel hebben, lijkt mij heel wat belangrijker dan nu zulke bühne moties in te dienen. Dit is nu dat nutteloze linkse populisme, want wat lost dit eigenlijk op volgens D66 die schreeuwt dat de PVV geen oplossingen heeft? Zouden ze echt stoppen met koloniseren als ze in NL geen visum meer krijgen.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:46 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Of je kan stellen dat het geweld van Israel nu buitensporig is en dat kolonisten illegaal andermans land bezetten. Of komt dat niet bij je op?
Ik stond er ook van te kijkenquote:Op woensdag 13 december 2023 15:50 schreef Zorro het volgende:
Oh de VVD is winnaar. Fijn dat de SP even deze onthulling doet.
Helemaal ongelijk heeft hij niet.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:50 schreef Zorro het volgende:
Oh de VVD is winnaar. Fijn dat de SP even deze onthulling doet.
We erkennen Catan sws niet.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
1 van de moties die zometeen ingediend gaan worden, D66 wil selectief mensen uitsluiten. Vraag mij af of dit grondwettelijk kan.
Rekenen in winnaars en verliezers is echt de domste fout die je met verkiezingen kunt maken. De 20 zetels van 'winnaar' NSC zijn nog altijd minder zetels dan de 24 van 'verliezer' VVD. Het gaat om je mandaat van nu, niet om het mandaat van de vorige periode.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:50 schreef Zorro het volgende:
Oh de VVD is winnaar. Fijn dat de SP even deze onthulling doet.
Maak ze dat daar maar eens wijs.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:56 schreef Hanca het volgende:
[..]
Rekenen in winnaars en verliezers is echt de domste fout die je met verkiezingen kunt maken. De 20 zetels van 'winnaar' NSC zijn nog altijd minder zetels dan de 24 van 'verliezer' VVD. Het gaat om je mandaat van nu, niet om het mandaat van de vorige periode.
Maar nogmaals, de VVD is de spil wederom. NSC overigens ook wat dan tegelijk een grote gelijkenis vertoont met de VVD-D66 situatie van de vorige verkiezingen.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:56 schreef Hanca het volgende:
[..]
Rekenen in winnaars en verliezers is echt de domste fout die je met verkiezingen kunt maken. De 20 zetels van 'winnaar' NSC zijn nog altijd minder zetels dan de 24 van 'verliezer' VVD. Het gaat om je mandaat van nu, niet om het mandaat van de vorige periode.
Had je wat anders verwacht van iemand die een paar dagen geleden nog Hamas leuzen riep?quote:Op woensdag 13 december 2023 15:58 schreef Tekaschi het volgende:
Wat een gelul, mensen stemmen o.a pvv omdat moslims dagelijks Nederlanders belagen, discrimineren, homo's niet accepteren, voorstander zijn van de sharia. Alle cijfers wijzen naar één kant, en nu dat gehuil. Omgekeerde wereld dit, is niet door de PVV dat Joden niet veilig zijn op straat, zijn geen PVV'ers die mensen overhoop schieten of kelen doorsnijden, zijn geen PVV'ers die in gebedshuizen oproepen tot een heilige oorlog.
Nee hoor, maar ik verwacht van partijen zoals GL/PvdA en D66 dat ze alle discriminatie bestrijden en niet alleen de oogkleppen op gericht hebben naar Wilders. Als de PVV'ers zich voor de helft zouden gedragen als vele moslims dagelijks dan hadden ze recht van spreken, maar het huidige racisme debat zit vol racisme door maar met de oogkleppen op naar één kant te kijken.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:59 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Had je wat anders verwacht van iemand die een paar dagen geleden nog Hamas leuzen riep?
Hele enge man. Bijzonder dat ie vandaag z'n Palestina speldje niet draagt.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:00 schreef HyperViper het volgende:
Wat een leugenachtig eng mannetje dit.
Die oogkleppen zijn precies de reden waarom ze flink hebben moeten inleveren. Helaas ontbreekt het totaal aan zelfreflectie.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:02 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Nee hoor, maar ik verwacht van partijen zoals GL/PvdA en D66 dat ze alle discriminatie bestrijden en niet alleen de oogkleppen op gericht hebben naar Wilders. Als de PVV'ers zich voor de helft zouden gedragen als vele moslims dagelijks dan hadden ze recht van spreken, maar het huidige racisme debat zit vol racisme door maar met de oogkleppen op naar één kant te kijken.
Natuurlijk, joh, je weet blijkbaar niet eens dat hij geen moslim is.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:03 schreef Tekaschi het volgende:
Wat had ik graag in die kamer gezeten nu, had die raciale moslim zo op zijn nummer gezet.
Baudet... popcorn tijd!quote:Op woensdag 13 december 2023 16:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Je zal maar achter elkaar naar van Baarle, Ouwehand en Baudet moeten luisteren.
Ach, het is wel afwisselend, lijkt mij. Never a dull moment.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Je zal maar achter elkaar naar van Baarle, Ouwehand en Baudet moeten luisteren.
Komt Thierry dadelijk ja?quote:Op woensdag 13 december 2023 16:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Je zal maar achter elkaar naar van Baarle, Ouwehand en Baudet moeten luisteren.
So let me get this straight: Dé partij die Wilders er constant van beticht mensen uit te sluiten en geen interruptie laat schieten om dat erin te wrijven.....wil nu zélf mensen gaan uitsluiten?! Wát een GRAP dit, hoe kunnen zulke mensen zichzelf überhaupt nog in de spiegel aankijkenquote:Op woensdag 13 december 2023 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
1 van de moties die zometeen ingediend gaan worden, D66 wil selectief mensen uitsluiten. Vraag mij af of dit grondwettelijk kan.
Je zult als Kamermedewerker deze teksten maar letterlijk moeten vastleggen in het verslagquote:Op woensdag 13 december 2023 16:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Je zal maar achter elkaar naar van Baarle, Ouwehand en Baudet moeten luisteren.
Dan stemmen ze allemaal op DENK.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:07 schreef Gia het volgende:
Denk wil 2,3 miljoen Nederlanders aan de kant schuiven.
Wat DENKt hij dat er gebeurt als Wilders nu niet in een coalitie komt?
Geeft je tijd om je mail bij te werken.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Je zal maar achter elkaar naar van Baarle, Ouwehand en Baudet moeten luisteren.
Dan gebeurt er helemaal niets want het is mij zojuist verteld dat alleen moslims zich misdragen als ze hun zin niet krijgen. Toch?quote:Op woensdag 13 december 2023 16:07 schreef Gia het volgende:
Denk wil 2,3 miljoen Nederlanders aan de kant schuiven.
Wat DENKt hij dat er gebeurt als Wilders nu niet in een coalitie komt?
Ik ken hun programma niet maar wat lijkt jou strijdig?quote:Op woensdag 13 december 2023 16:08 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Is het partijprogramma van de PVDD uit te voeren zonder vele grove schendingen van de rechtstaat en de Grondwet?
Lekker belangrijk wat andere landen doen.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
1 van de moties die zometeen ingediend gaan worden, D66 wil selectief mensen uitsluiten. Vraag mij af of dit grondwettelijk kan.
Als de PVDD aan de macht komt krijg jij een permaban vanwege je usernaam.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:08 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Is het partijprogramma van de PVDD uit te voeren zonder vele grove schendingen van de rechtstaat en de Grondwet?
Dat is al het geval vziw. De motie is een signaal maar lijkt mij overbodig en nauwelijks relevant. En ik ben een D66 lid en stemmer.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:10 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Lekker belangrijk wat andere landen doen.
En waarom zo gericht op kolonisten?
Wij zouden helemaal geen visum moeten geven aan mensen die geweld plegen of verheerlijken.
Komt omdat de natuurverbindingen nog niet goed op orde zijnquote:Op woensdag 13 december 2023 16:11 schreef Zorro het volgende:
Dieren moeten kunnen leven naar hun aard.
Fuck die schapen, de wolven moeten kunnen doen wat ze willen.
Ehhhh....of wolven die schapen nu eten of mensen, maakt dat wat uit? Het is niet alsof die schapen anders een vrij leven hebben, volgens mij, zonder zorgenquote:Op woensdag 13 december 2023 16:11 schreef Zorro het volgende:
Dieren moeten kunnen leven naar hun aard.
Fuck die schapen, de wolven moeten kunnen doen wat ze willen.
Het verschil is dat VVD en NSC hier alleen in theorie een keus hebben, in praktijk is samenwerken met PvdA-GL natuurlijk geen optie.quote:Op woensdag 13 december 2023 15:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Maar nogmaals, de VVD is de spil wederom. NSC overigens ook wat dan tegelijk een grote gelijkenis vertoont met de VVD-D66 situatie van de vorige verkiezingen.
Hier heeft hij idd wel gelijk in.quote:
Nou, nee, in de praktijk is die optie er juist wel maar dan zal er flink over de eigen schaduw gestapt moeten worden en extra parlementair? Ik zie het niet gebeuren.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:14 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het verschil is dat VVD en NSC hier alleen in theorie een keus hebben, in praktijk is samenwerken met PvdA-GL natuurlijk geen optie.
Maar goed, vooralsnog gaat dit richting 2 maanden praten en dan kijken of er iets extraparlementairs op kan worden gezet, ik zie NSC en VVD eigenlijk steeds minder in een kabinet met PVV stappen.
Alleen in de theorie, in de praktijk heb je het EVRM en VN-handvest. Toetsingsverbod is er daardoor in de praktijk niet.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:15 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Hier heeft hij idd wel gelijk in.
Vergeet de EU niet, die garandeert aardig wat grondrechten en heeft een Hof wat hoger staat dan de Hoge Raad vziw.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Alleen in de theorie, in de praktijk heb je het EVRM en VN-handvest.
Nee, die optie is er gewoon niet. De VVD leden gaan dat niet accepteren, dat weet iedereen.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nou, nee, in de praktijk is die optie er juist wel maar dan zal er flink over de eigen schaduw gestapt moeten worden en extra parlementair? Ik zie het niet gebeuren.
Kijk je een debat terug op debat gemistquote:Op woensdag 13 december 2023 16:17 schreef Dutch_view het volgende:
Kort maar krachtig, geen popcorn nodig
Geen maanlandingen? Jammer. Iedereen rekende toch op een ludieke noot voordat de droogkloot van de SGP aan de beurt was.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:17 schreef Dutch_view het volgende:
Kort maar krachtig, geen popcorn nodig
Dat is hoe iedere formatie allang werkt, allemaal zijtafels met de desbetreffende Kamerleden met dezelfde portefeuilles.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:19 schreef TjjWester het volgende:
Ik vraag me af of het niet de beste optie is om de partijleiders buiten spel te zetten, weg met al die spelletjes en strategieën.
Eens kijken of de overige leden eruit komen met elkaar.
Erger nog.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:00 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Van Baarle is net zo erg als Wilders
Dan heb ik niet de lol van twitter en Fok! ernaastquote:Op woensdag 13 december 2023 16:18 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Kijk je een debat terug op debat gemist
Neen, want de leden van de zijtafels zijn vertegenwoordigers van de partij en staan in dienst van de partleider.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:20 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dat is hoe iedere formatie allang werkt, allemaal zijtafels.
Je zegt dat Kamerleden zelf moeten onderhandelen, ik zeg dat dat al gebeurt en dan zeg je dat dat niet uitmaakt omdat Kamerleden bij een partij behorenquote:Op woensdag 13 december 2023 16:21 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Neen, want de leden van de zijtafels zijn vertegenwoordigers van de partij en staan in dienst van de partleider.
Heeft ook zn voordelenquote:Op woensdag 13 december 2023 16:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Geen maanlandingen? Jammer. Iedereen rekende toch op een ludieke noot voordat de droogkloot van de SGP aan de beurt was.
Mijn punt is dat de 4 leden onafhankelijk van hun partij en partijleider gaan onderhandelen en steun zoeken voor hun plannen.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:22 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Maar dat geldt dan voor alle leden, dus dan slaat je punt nergens op.
Met 150 door elkaar praten gaat ook niet werken.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:19 schreef TjjWester het volgende:
Ik vraag me af of het niet de beste optie is om de partijleiders buiten spel te zetten, weg met al die spelletjes, weg met de partijen en strategieën.
Eens kijken of de overige leden eruit komen met elkaar.
Hoe werkt dat bij een partij die maar een lid heeft?quote:Op woensdag 13 december 2023 16:24 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Mijn punt is dat de 4 leden onafhankelijk van hun partij en partijleider gaan onderhandelen en steun zoeken voor hun plannen.
Zet de partij en de haantjes buitenspel.
Hoe denk jij dat de Tweede Kamer werkt, want dat is wat je nu omschrijft. Of denk jij dat Kamerleden 4 jaar lang voor alles eerst naar de partijleider moeten (PVV buiten beschouwing latende)? Er zijn commissievergaderingen waarin men debatteert over dingen, plannen maakt en dan tegen de rest van hun partij zegt hoe ze moeten stemmen over moties e.d. van hun onderwerp.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:24 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Mijn punt is dat de 4 leden onafhankelijk van hun partij en partijleider gaan onderhandelen en steun zoeken voor hun plannen.
Zet de partij en de haantjes buitenspel.
De partij buitenspel is wel heel ondemocratisch. Aangezien we op die partij en hun programma hebben gestemd.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:24 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Mijn punt is dat de 4 leden onafhankelijk van hun partij en partijleider gaan onderhandelen en steun zoeken voor hun plannen.
Zet de partij en de haantjes buitenspel.
Ik heb het dan ook over eventuele volgende verkiezingen. Het gros van de PVV-kiezers gaan echt niet rellen.quote:Op woensdag 13 december 2023 16:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dan gebeurt er helemaal niets want het is mij zojuist verteld dat alleen moslims zich misdragen als ze hun zin niet krijgen. Toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |