FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Oorlog Isral - Hamas - Palestina #141 Na de speech van Netanyahu
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:15
Samenvatting 7 oktober tot met 23 oktober (wiki)

In de ochtend van 7 oktober 2023 werden vanuit de Gazastrook duizenden raketten op Isralische plaatsen in de grensstreek afgevuurd. Ook de steden Tel Aviv en Jeruzalem waren doelwit. Een groot aantal Hamasleden stak vanuit de Gazastrook op meerdere plaatsen de grens met Isral over, over land en via de lucht. Meer dan 1.300 mensen werden gedood, waaronder tientallen niet-Israli's.

Premier Benjamin Netanyahu sprak in reactie op de aanvallen over een oorlogssituatie. Op 7 oktober begon Isral met een uitgebreide reeks luchtaanvallen op de Gazastrook, die volgens Isral waren gericht op locaties van Hamas.
Op 8 oktober sloot Isral de toevoer van elektriciteit en brandstof naar Gaza af. Als gevolg daarvan viel de enige elektriciteitscentrale op 11 oktober uit.Netanyahu zei op 9 oktober tegen VS-president Biden, dat Isral geen andere keus heeft dan een grondoperatie in Gaza te starten en dat het "een lange en moeilijke oorlog" zal worden

Als gevolg van het conflict liepen ook de spanningen op de Westelijke Jordaanoever, inclusief Oost-Jeruzalem op. Sinds 8 oktober werden gevechten aan de Isralisch-Libanese grens gemeld. Het ging om beschietingen door Hezbollah, die het Isralische leger met raketaanvallen antwoordde.

Isral riep op 13 oktober inwoners van Gaza-Stad op om voor hun veiligheid uit te wijken naar zuidelijker delen van de Gazastrook. De burgers hebben tot 16:00 uur lokale tijd op 14 oktober naar haar het zuiden te vertrekken via 2 routes. Tot op heden is er nog geen grond offensief in Gaza. Op 17 oktober werd het Al-Ahli Arabi Baptistenziekenhuis in Gaza getroffen door een bom, sommige bronnen spreken zelfs van 500 doden. Dit bombardement leidde tot veel onrust. Leiders in het Midden Oosten zeggen hun afsprak met Joe Biden af, bij ambassades wordt geprotesteerd. Beide partijen claimen dat de andere partij verantwoordelijk is voor het drama in het ziekenhuis. Op 19 oktober werd bekend dat Ofir Engel, een 18-jarige Nederlander een van de 200 gegijzelde is die Hamas heeft meegenomen naar Gaza. Op 21 oktober werden er enkele vrachtwagens met hulp Gaza binnengelaten vanuit Egypte. Op 22 oktober werd bekend dat een 33-jarige Nederlandse vrouw is overleden in Zuid-Gaza in een vluchtelingenkamp, dit was de moeder van de 16-jarige Mohammed die vlogs maakt voor de NOS. Mark Rutte bracht op 23 oktober een bezoek aan Isralische premier Netanyahu en Palestijnse president Abbas.

Recente frontpage berichten 23 oktober met dank aan @Jippie

Netanyahu waarschuwt Hezbollah voor verwoestende gevolgen inmenging oorlog
Amerikaanse regering bezorgd over mogelijke uitbreiding conflict Midden-Oosten
Isral in oorlog met Hamas, welke landen steunen elkaar?
Palestijnen mishandelen ezel om zelf opgeplakt Isral vlaggetje
Hamas laat 2 Amerikaanse gegijzelden vrij
"De werkwijze van Hamas'



SPOILER: Twitteraccounts van een aantal betrouwbare twitteraars
SPOILER: Kaart van de Gazastrook en informatie over de Gazastrook
De Gazastrook (Arabisch: Qita` Ghazza - ???? ???, Hebreeuws: Retzu'at 'Azza - ????? ??? ), vaak kortweg aangeduid als Gaza, is een gebied gelegen in het Midden-Oosten, in de Levant, en maakt samen met de Westelijke Jordaanoever deel uit van de Palestijnse Gebieden. De landstrook is genoemd naar de belangrijkste stad Gaza.
Er wordt geschat dat in 2023 er tussen de 2,0 en 2,4 miljoen mensen wonen in de Gazastrook.

De Gazastrook heeft een oppervlakte van ongeveer 360 km en grenst aan Isral, Egypte en de Middellandse Zee. De belangrijkste steden zijn Gaza, Rafah, Abasn, Khan Younis en Dayr al Balah. De kustlijn is ongeveer 40 km lang, de grens met Egypte ongeveer 12 km en de grens met Isral ongeveer 59 km lang.

2010.07.31.Gaza-Strip-Access-and-movement-OCHA-map.gif
SPOILER: Geschiedenis conflict
Enkele belangrijke links
Liveblog Nu.nl
Liveblog NOS
Liveblog AD

SPOILER: Livestreams
Livestreams Israel:


Livestream met beelden (let op gaan veel neppe streams rond):
Steve Lookner live

#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:16
quote:
7s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:08 schreef miss_sly het volgende: [..] Dat was mij ook volledig ontgaan.
Ze heeft nog cupcakes gebakken voor mijn dochter. Met Hello Kitty :D
slashdotter3woensdag 25 oktober 2023 @ 22:16
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:17
Jullie hebben een geheime club hier!
slashdotter3woensdag 25 oktober 2023 @ 22:17
Cuendillarwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:17
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 21:36 schreef Tekaschi het volgende: [ twitter ]
Biden leest mijn reacties O+
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 22:17
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:14 schreef sp3c het volgende:
gewoon in zijn reet

maar dan krijg je weer gezeik in dat topic dat er geen goede foto's zijn gepost enzo
En jij maakt je druk om mentions? :')

:{
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:19
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:17 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
En jij maakt je druk om mentions? :')

:{
nou druk vind ik een groot woord hoor

maar het is nu wel weer leuk geweest, niemand vind dat prettig op deze manier
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:19
Stop eens met OllieA te mentionen.
Ze is niet in dit topic.

quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:14 schreef BansheeBoy het volgende: [..] Ik ook man. We hebben echt een leuk groepje zo met zijn 5ven. Dan reken ik @:Mascara-Klodder en @:OllieA ook mee. Meubilair! :D :{
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:19
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:16 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Ze heeft nog cupcakes gebakken voor mijn dochter. Met Hello Kitty :D
:D
Moet je me wel even helpen. Met van die ouwel-papiertjes met een plaatje bovenop toch? Ik herinner me heel vaag iets.
UitStralingwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:20
Waren we nog maar rondzwevende matrassen zoals in het Ediacaran tijdperk, toen ging het er een stuk vreedzamer aan toe, toen bestond het leven op de planeet eigenlijk uit dierlijke planten met als enige benodigde voedselbron de zon, geen noodzaak anderen te verorberen om zelf voort te kunnen leven, geen bloedlust, geen primitieve naakte apen.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:21
Maar goed. Er is dus een groepje van 5 die elkaar prive zien? Wat leuk.
spicymchaggiswoensdag 25 oktober 2023 @ 22:21
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:03 schreef Akathisia het volgende:
[..]

Is 'massaal achter x staan' nu plots een voorwaarde? Net kon elke Russische burger nog verantwoordelijk gehouden worden - burgers van land waar nota bene dissidenten geruimd worden.
Het overgrote merendeel van de Russen staat gewoon achter de veroverings- en vernietigingsoorlogen die in hun naam door de diverse Russische regimes gevoerd werden en worden en doet qua achterlijkheid en barbaarsheid in niets onder voor Hamas en zijn aanhang.

Het handjevol dissidenten en protesten is ook totaal niet te vergelijken met de massale protesten van bijv. de Iraanse bevolking, terwijl die wl enorme kans hebben letterlijk doodgemarteld te worden wanneer het regime hun te pakken krijgt.

Maar dit is verder allemaal aardig off-topic.
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 22:22
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:19 schreef mascara-klodder het volgende:
Stop eens met OllieA te mentionen.
Ze is niet in dit topic.
[..]

Ja, ik noemde jou ook. Ik koester echt wat we samen hier neer zetten. Mag best gezegd zijn.

:{
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:22
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:21 schreef Jaroon het volgende:
Maar goed. Er is dus een groepje van 5 die elkaar prive zien? Wat leuk.
tegenwoordig niet meer zo volgens mij, in het verleden wel

ook wel flink meer dan 5 ook
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:22
twitter

Inslag in Rishon le Tsion. Die kwam er dus wel door bij het Iron Dome...
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:20 schreef UitStraling het volgende:
Waren we nog maar rondzwevende matrassen zoals in het Ediacaran tijdperk, toen ging het er een stuk vreedzamer aan toe, toen bestond het leven op de planeet eigenlijk uit dierlijke planten met als enige benodigde voedselbron de zon, geen noodzaak anderen te verorberen om zelf voort te kunnen leven, geen bloedlust, geen primitieve naakte apen.
Als amoebe in vrijheid bedoel je?
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:20 schreef UitStraling het volgende:
dierlijke planten met als enige benodigde voedselbron de zon, geen noodzaak anderen te verorberen
Wat een misverstand. Ook planten gingen over leven en dood teneinde het bemachtigen van Lebensraum. Sowieso, zoom eens in op micro- en celniveau en aanschouw de strijd aldaar.
Tekaschiwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:23
Eindelijk hebben ze ook eens oog voor de gegijzelden bij die wereldverbeteraars clubjes.

quote:
De WHO roept op tot onmiddellijke toegang tot Hamas-gijzelaars

Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) hebben de ongeveer 200 Palestijnse Hamas-gijzelaars dringend medische zorg nodig. Het Internationale Comit van het Rode Kruis (ICRC) moet onmiddellijke toegang krijgen tot de mensen die uit Isral zijn ontvoerd, eiste woensdagavond WHO-chef Tedros Adhanom Ghebreyesus. De VN-gezondheidsorganisatie staat klaar om het Rode Kruis te ondersteunen met medische zorg.

Tedros riep ook opnieuw op tot de onmiddellijke vrijlating van alle gijzelaars die begin oktober waren ontvoerd bij de terroristische aanval door de islamistische Hamas. “Veel van de gijzelaars – waaronder kinderen, vrouwen en ouderen – lijden aan onderliggende gezondheidsproblemen die een dringende en voortdurende behandeling vereisen”, aldus Tedros. Hij wees ook op het psychologische trauma van de slachtoffers en hun families. De directeur-generaal van de WHO had woensdag een ontmoeting met familieleden van gijzelaars.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:22 schreef sp3c het volgende:

[..]
tegenwoordig niet meer zo volgens mij, in het verleden wel

ook wel flink meer dan 5 ook
Grappig. Elkaar dan in het echt zien.
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:24
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:21 schreef Jaroon het volgende:
Maar goed. Er is dus een groepje van 5 die elkaar prive zien? Wat leuk.
Nee, das war einmal. Geen idee of er nog meets zijn. Ik was toen actief in POL, NWS en in OUD en nu ben ik oud.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:24 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Nee, das war einmal. Geen idee of er nog meets zijn. Ik was toen actief in POL, NWS en in OUD en nu ben ik oud.
Je kan nog net typen en toch kom je terug! Wat is oud?
UitStralingwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:22 schreef Qarrad het volgende:
[ twitter ]
Inslag in Rishon le Tsion. Die kwam er dus wel door bij het Iron Dome...
Ooit zijn de raketjes van the Iron Dome op.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:19 schreef Qarrad het volgende:

[..]
:D
Moet je me wel even helpen. Met van die ouwel-papiertjes met een plaatje bovenop toch? Ik herinner me heel vaag iets.
Weet ik veel, ik weet nog dat ik naar niemandsland, zal de naam niet noemen, ben gegaan met mijn mama.

Ohhh en niemand weet hier wat ouwel is. Volgens mij heb ik ooit een topic geopend over ouwel :@

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 25-10-2023 22:28:33 ]
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 22:27
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:21 schreef spicymchaggis het volgende:
Het overgrote merendeel van de Russen staat gewoon achter de veroverings- en vernietigingsoorlogen die in hun naam door de diverse Russische regimes gevoerd werden en worden en doet qua achterlijkheid en barbaarsheid in niets onder voor Hamas en zijn aanhang.

Het handjevol dissidenten en protesten is ook totaal niet te vergelijken met de massale protesten van bijv. de Iraanse bevolking, terwijl die wl enorme kans hebben letterlijk doodgemarteld te worden wanneer het regime hun te pakken krijgt.

Maar dit is verder allemaal aardig off-topic.
Alsof zij niet allemaal net zozeer slachtoffers zijn van propaganda zoals wij dat waren toen we [de meerderheid althans] toestemming gaven aan de vernietigers van de stabiliteit in het M-O ten gunste van Bibi. En dat met al onze vrijheid om informatie te vergaren. Maar inderdaad off-topic. Let's focus on the current shitshow.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:27
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:25 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Ooit zijn de raketjes van the Iron Dome op.
of het systeem beoordeelde deze als niet zo gevaarlijk of lage prioriteit oid
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:27
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:25 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Ooit zijn de raketjes van the Iron Dome op.
Ik denk dat ze dat niet snel laten gebeuren.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:27 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Weet ik veel, ik weet nog dat ik naar niemandsland, zal de naam niet noemen, ben gegaan met mijn mama.

Ohhh en niemand weet hier wat ofwel is. Volgens mij heb ik ooit een topic geopend over ofwel:@
LEKKER DUIDELIJK WEER DIT
Pleun2011woensdag 25 oktober 2023 @ 22:28
Het grondoffensief van Isral is uitgesteld en dit draadje vervalt steeds meer in geneuzel. 🙂
HeatWavewoensdag 25 oktober 2023 @ 22:29
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:27 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Weet ik veel, ik weet nog dat ik naar niemandsland, zal de naam niet noemen, ben gegaan met mijn mama.

Ohhh en niemand weet hier wat ouwel is. Volgens mij heb ik ooit een topic geopend over ouwel :@
Wat een gew-ouwel.

Ba-dum-tsjjjj
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:28 schreef Pleun2011 het volgende:
Het grondoffensief van Isral is uitgesteld en dit draadje vervalt steeds meer in geneuzel. 🙂
als het nou zou beginnen dan konden we het daarover hebben
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:27 schreef sp3c het volgende:

[..]
LEKKER DUIDELIJK WEER DIT
IK HEB HET BERICHT AL AANGEPAST.
UitStralingwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:27 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik denk dat ze dat niet snel laten gebeuren.
Kweenie hoor maar ik las vandaag ergens dat er met grote spoed 300 raketten uit de VS moeten komen, de enige 300 die de Amerikanen hebben voor een testopstelling geleend van het IDF.

300 is niets als je dat filmpje van jou bekijkt.
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:30
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:25 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Je kan nog net typen en toch kom je terug! Wat is oud?
Oud genoeg om me soms flink dom te voelen en een kind aan zijn mouw te trekken om me uit te leggen hoe ik iets gedaan krijg van een machine :D

SPOILER
46
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:31

Nu op deze stream beeld van soldaten met onderschrift "Gaza" maar volgens mij klopt dat niet. Ze spreken Hebreeuws tegen de omstanders.

Edit: Nu staat er Rishon le Tsion bij inderdaad
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:31
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:29 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
IK HEB HET BERICHT AL AANGEPAST.
totaal niet gelezen
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:30 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Oud genoeg om me soms flink dom te voelen en een kind aan zijn mouw te trekken om me uit te leggen hoe ik iets gedaan krijg van een machine :D

SPOILER
46
holy shit
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:31 schreef sp3c het volgende:

[..]
totaal niet gelezen
HEATWAVE WEL.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:30 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Oud genoeg om me soms flink dom te voelen en een kind aan zijn mouw te trekken om me uit te leggen hoe ik iets gedaan krijg van een machine :D

SPOILER
46
Ben je net hier terug weer dan? Je typt normaal.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:33
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:31 schreef Qarrad het volgende:

Nu op deze stream beeld van soldaten met onderschrift "Gaza" maar volgens mij klopt dat niet. Ze spreken Hebreeuws tegen de omstanders.

Edit: Nu staat er Rishon le Tsion bij inderdaad
En je verstaat Hebreeuws.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:33
EN IK BEN OOK NOG OUDER ALS DAT QARRAD IS :7
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:33
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:32 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
HEATWAVE WEL.
DIE LEEST GEWOON HEEL LANGZAAM
HeatWavewoensdag 25 oktober 2023 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:33 schreef sp3c het volgende:

[..]
DIE LEEST GEWOON HEEL LANGZAAM
ZORGVULDIG

B-).
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:33 schreef mascara-klodder het volgende:
EN IK BEN OOK NOG OUDER ALS DAT QARRAD IS :7
Als ja?
Nattekatwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:34
Dit topic heeft in tijden niet zulke hoge kwaliteit gekend.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:35
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:27 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Weet ik veel, ik weet nog dat ik naar niemandsland, zal de naam niet noemen, ben gegaan met mijn mama.

Ohhh en niemand weet hier wat ouwel is. Volgens mij heb ik ooit een topic geopend over ouwel :@
Ouwel is een Katholiek plakkerig koekje dat je in de kerk krijgt.
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 22:35
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:34 schreef Nattekat het volgende:
Dit topic heeft in tijden niet zulke hoge kwaliteit gekend.
Ik vind het eigenlijk met rasse schreden bergafwaarts gaan. Ik trek aan een dood paard.

:{
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:35
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:33 schreef sp3c het volgende:

[..]
DIE LEEST GEWOON HEEL LANGZAAM
JA JIJ BENT NORMAAL LANGZAAM EN OPEENS BEN JE SNEL ALS IK EEN NINJA-EDIT MOET DOEN.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:36
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:35 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Ik vind het eigenlijke met rasse schreden bergafwaarts gaan. Ik trek aan een dood paard.

:{
JE BENT EEN DOOD PAARD.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:36
quote:
6s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:34 schreef HeatWave het volgende:

[..]
ZORGVULDIG

B-).
fair
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:33 schreef Jaroon het volgende:

[..]
En je verstaat Hebreeuws.
Ik kan het identificeren, voor 75% helft verstaan, voor 99% lezen en voor 10% spreken maar daar werken we aan.
Puur toeval dat ik daar ooit aan begonnen ben, hoewel mijn moeder misschien joods was maar dat is weer een heel jankverhaal vol intriges in een familie met eeuwen aan strafblad en de neiging tot fantaseren.

Hierna wil ik Turks gaan doen omdat dat zo mooi is en ik een collega/vriendin beter wil kunnen pesten.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:37
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:35 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
JA JIJ BENT NORMAAL LANGZAAM EN OPEENS BEN JE SNEL ALS IK EEN NINJA-EDIT MOET DOEN.
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:36 schreef sp3c het volgende:

[..]
fair
Tekaschiwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:38
twitter
Nattekatwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:38 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
hm
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:37 schreef sp3c het volgende:

[..]
[..]

Ik was echt snel -O-

Als/dan fuck-off @Rupibma :*
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:38 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
verrassend!
Nattekatwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:39
Ik heb een nieuw woord van de Fransen geleerd: islamo-leftist alliance. Past wel bij het stemgedrag van bepaalde partijen.
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 22:40
twitter
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 22:40
Kom mensen, weer ontopic aub. Deze materie is te serieus voor dit. Dank voor de medewerking. Ik ben volwassen.

:{
HeatWavewoensdag 25 oktober 2023 @ 22:40
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:39 schreef sp3c het volgende:

[..]
verrassend!
Wellicht later zelfs verassend :P.
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:40
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:38 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
Ik vind dit een beetje gaan lijken op wat George R.R. Martin doet... Dat boek is er nog steeds niet.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:40
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:39 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb een nieuw woord van de Fransen geleerd: islamo-leftist alliance. Past wel bij het stemgedrag van bepaalde partijen.
ja bepaalde partijen zijn supervervelend
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 22:40
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:40 schreef BansheeBoy het volgende:
Kom mensen, weer ontopic aub. Deze materie is te serieus voor dit. Dank voor de medewerking. Ik ben volwassen.

:{
Ja, laten we hier nog eens bij stil gaan staan:

Lest We Forget: Bibi’s “Wisdom” on Iraq
Nattekatwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:41
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:40 schreef Akathisia het volgende:
[ twitter ]
Als precies deze situatie zich had voorgedaan met een raket uit Gaza, werd Isral er weer van beschuldigd onschuldige kinderen te bombarderen die zich schuild hielden in een kinderziekenhuis naast een school.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:41
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:39 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Ik was echt snel -O-

Als/dan fuck-off @:Rupibma :*
Haha dommie
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:41
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:40 schreef BansheeBoy het volgende:
Kom mensen, weer ontopic aub. Deze materie is te serieus voor dit. Dank voor de medewerking. Ik ben volwassen.

:{
dat zeg ik al weken tegen jou en je blijft ook gewoon raar doen

gun ons ook wat
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 22:42
twitter


Is dit William Wallace die in hen doorleeft?
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 22:43
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:41 schreef sp3c het volgende:

[..]
dat zeg ik al weken tegen jou en je blijft ook gewoon raar doen

gun ons ook wat
Ik gun jullie absoluut jullie moment of toilethumor. Maar nu weer serieus aub.

:{
spicymchaggiswoensdag 25 oktober 2023 @ 22:44
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:36 schreef Qarrad het volgende:

[..]

Hierna wil ik Turks gaan doen omdat dat zo mooi is en ik een collega/vriendin beter wil kunnen pesten.
_O-
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:44
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:36 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik kan het identificeren, voor 75% helft verstaan, voor 99% lezen en voor 10% spreken maar daar werken we aan.
Puur toeval dat ik daar ooit aan begonnen ben, hoewel mijn moeder misschien joods was maar dat is weer een heel jankverhaal vol intriges in een familie met eeuwen aan strafblad en de neiging tot fantaseren.

Hierna wil ik Turks gaan doen omdat dat zo mooi is en ik een collega/vriendin beter wil kunnen pesten.
Dus misschien wat ouder maar ver van dimensie af. Maar je bent jonger dan je doet lijken. Je werkt nog met een collega. Wat ben jij van oorsprong dan? Je vindt andere dingen leuk.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:44
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:40 schreef BansheeBoy het volgende:
Kom mensen, weer ontopic aub. Deze materie is te serieus voor dit. Dank voor de medewerking. Ik ben volwassen.

:{
Ik niet dus: rot op
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:45
twitter

Kinderachtig, maar nog altijd beter dan je vijand in flarden door de straat slepen achter een jeep.
Nattekatwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:45
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:42 schreef Akathisia het volgende:
[ twitter ]

Is dit William Wallace die in hen doorleeft?
Schotland is dan ook een vreselijk eigenwijs land. Een beetje alsof heel Nederland uit GL-ers zou bestaan.

Dat het als een onafhankelijk land zwaar in de tering zou komen nam een nipte minderheid ook maar voor lief.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:45
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:40 schreef BansheeBoy het volgende:
Kom mensen, weer ontopic aub. Deze materie is te serieus voor dit. Dank voor de medewerking. Ik ben volwassen.

:{
Even wat anders. Even los.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:45
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:43 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Ik gun jullie absoluut jullie moment of toilethumor. Maar nu weer serieus aub.

:{
misschien later, ik heb de hele jeugdopleiding van Zoetermeer Panters doorlopen, Chinees, doperwt

:!
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:45 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Schotland is dan ook een vreselijk eigenwijs land. Een beetje alsof heel Nederland uit GL-ers zou bestaan.

Dat het als een onafhankelijk land zwaar in de tering zou komen nam een nipte minderheid ook maar voor lief.
Het zijn wdb wel gekkies inderdaad; volledig doorgeslagen in de afhankelijkheidsretoriek. Vooral gezien de betrekkelijke non-verschillen. Er is meer in het (vrije) leven dan dat ene particuliere onderscheid, dat ooit was gemaakt. Cooler accent dan de ander of niet.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:45 schreef sp3c het volgende:

[..]
misschien later, ik heb de hele jeugdopleiding van Zoetermeer Panters doorlopen, Chinees, doperwt

:!
Je ben Aziatisch?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:50
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:48 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Je ben Aziatisch?
nee dat niet
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 22:50
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:42 schreef Akathisia het volgende:
[ twitter ]

Is dit William Wallace die in hen doorleeft?
Ontzettend mooi! Wat heerlijk. Van dit soort dingen word ik extra gelukkig. Je kunt echt merken dat er een kentering is in het narratief. Social media for the win. Fijn man.

:{
Tekaschiwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:51
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:40 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik vind dit een beetje gaan lijken op wat George R.R. Martin doet... Dat boek is er nog steeds niet.
Moest ik deze week ook al aan denken :D
Eyjafjallajoekullwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:51
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:38 schreef Nattekat het volgende:

[..]
hm
Hij meldde ook dat ze de datum niet delen. Dussss. polletje maken maar :+
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:51
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:50 schreef sp3c het volgende:

[..]
nee dat niet
Maar je hebt een opvang jeugd gehad?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:51
als ze het in het voetbalstadion met je eens zijn weet je bijna zeker dat je fout zit
HiZwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:51
Haha Rania van Jordani beschuldigt het westen van dubbele standaards. Ze denkt kennelijk dat niemand weet dat Jordani in 1970 de PLO het land uit heeft geschopt (ethnic cleaning). Of dat als je een land wil zien waar Palestijnen als echte tweederangs burgers onder een apartheidsregime leven, je niet verder heeft te zoeken dan Jordani.

Zonder steun van Isral zou haar man binnen de kortste keren geen koning meer zijn.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:52
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:51 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Maar je hebt een opvang jeugd gehad?
the fuck :?
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:52
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:51 schreef sp3c het volgende:
als ze het in het voetbalstadion met je eens zijn weet je bijna zeker dat je fout zit
Er worden daar rare dingen geroepen soms.
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 22:53
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:52 schreef sp3c het volgende:

[..]
the fuck :?
Kom je uit een gezin van moeilijk opvoedbare kinderen? :?

Ach laat ook maar, dit is te offtopic. Of je moet Palestijn zijn?

:{
HeatWavewoensdag 25 oktober 2023 @ 22:53
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:52 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Er worden daar rare dingen geroepen soms.
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:51 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Maar je hebt een opvang jeugd gehad?
Hier niet gelukkig B-).
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 22:54
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:50 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Ontzettend mooi! Wat heerlijk. Van dit soort dingen word ik extra gelukkig. Je kunt echt merken dat er een kentering is in het narratief. Social media for the win. Fijn man.

:{
twitter


Dit zal ook wel lekker gevallen zijn bij de Schotten.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:54
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:43 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Ik gun jullie absoluut jullie moment of toilethumor. Maar nu weer serieus aub.

:{
Jij bent nog meer als het afvoerputje van het toilet.

Ja ik zeg het maar gewoon. Niemand vindt jou leuk of iets bijdragen aan deze discussie.

Om op jouw eerdere post te antwoorden: ik heb weldegelijk een mening. Als je die nog niet doorhebt dan ben je blind.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:54
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:52 schreef sp3c het volgende:

[..]
the fuck :?
Zo kinkt het. "k heb de hele jeugdopleiding van Zoetermeer Panters doorlopen, Chinees, doperwt".
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:54
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:52 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Er worden daar rare dingen geroepen soms.
ik bedoel maar

niks mis mee verder hoor, ik vind het ook wel gezellig enzo hoor, beetje met zijn allen naar wat debielen die een bal proberen te verplaatsen schreeuwen enzo maar ik zou er mijn stemgedrag niet op aanpassen
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:55
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:54 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Zo kinkt het. "k heb de hele jeugdopleiding van Zoetermeer Panters doorlopen, Chinees, doperwt".
ik praat gewoon op zijn banshees, dan snapt hij me, duiden, karel

appel
nixxxwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:55
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:33 schreef mascara-klodder het volgende:
EN IK BEN OOK NOG OUDER ALS DAT QARRAD IS :7
Nou… daar gaat mijn mentale beeld, hoppa, zo het raam uit.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:55
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:55 schreef nixxx het volgende:

[..]
Nou… daar gaat mijn mentale beeld, hoppa, zo het raam uit.
je weet niet hoeveel ouder
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:57
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:53 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Kom je uit een gezin van moeilijk opvoedbare kinderen? :?

Ach laat ook maar, dit is te offtopic. Of je moet Palestijn zijn?

:{
nee iedereen bij ons is net zo geweldig als mij

de meesten doen zelfs aan grammatica enzo
Perrinwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:57
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:51 schreef HiZ het volgende:
Haha Rania van Jordani beschuldigt het westen van dubbele standaards. Ze denkt kennelijk dat niemand weet dat Jordani in 1970 de PLO het land uit heeft geschopt (ethnic cleaning). Of dat als je een land wil zien waar Palestijnen als echte tweederangs burgers onder een apartheidsregime leven, je niet verder heeft te zoeken dan Jordani.

Zonder steun van Isral zou haar man binnen de kortste keren geen koning meer zijn.
Wat vindt ze eigenlijk van de situatie in Syri en Jemen? Of is ze daar ook liever stil over?
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 22:58
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:54 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Jij bent nog meer als het afvoerputje van het toilet.

Ja ik zeg het maar gewoon. Niemand vindt jou leuk of iets bijdragen aan deze discussie.

Om op jouw eerdere post te antwoorden: ik heb weldegelijk een mening. Als je die nog niet doorhebt dan ben je blind.
Dan zat ik toch mis. Ben ik blij dat ik het gewoon gevraagd heb anders bleef ik volharden in een verkeerde, zo blijkt, aanname. Dank voor zover. En ik zal je bijdragen zeker blijven waarderen. Sorry overigens, bleef nog hangen in de euforie van die Schotse voetbalsupporters die chearen voor de Palestijnen. :D

:{
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:58
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:54 schreef sp3c het volgende:

[..]
ik bedoel maar

niks mis mee verder hoor, ik vind het ook wel gezellig enzo hoor, beetje met zijn allen naar wat debielen die een bal proberen te verplaatsen schreeuwen enzo maar ik zou er mijn stemgedrag niet op aanpassen
Moet je ook niet doen aan de hand van voetbal zeker. Ajax? Tja. Maar je hebt wel iets van een traject doorlopen?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 22:59
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:57 schreef Perrin het volgende:

[..]
Wat vindt ze eigenlijk van de situatie in Syri en Jemen? Of is ze daar ook liever stil over?
en hoe zit het ook weer met die Palestijnen in Libanon

tijdje terug vochten die met het regeringsleger maar ik heb er nu al lang niets meer over gehoord, wat vond ze daarvan?
HiZwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:00
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:57 schreef Perrin het volgende:

[..]
Wat vindt ze eigenlijk van de situatie in Syri en Jemen? Of is ze daar ook liever stil over?
Ik denk dat ze daar liever niet over praat. Iets met double standards waarschijnlijk.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:00
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:58 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Moet je ook niet doen aan de hand van voetbal zeker. Ajax? Tja. Maar je hebt wel iets van een traject doorlopen?
het talentenprogramma van de NIJB
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:00
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:55 schreef sp3c het volgende:

[..]
ik praat gewoon op zijn banshees, dan snapt hij me, duiden, karel

appel
Ik ken de taal gewoon niet. Maar oorspronkelijk kom je waar vandaan? Welkom trouwens.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:00
en de AMO maar daar werd je niet echt wijzer van
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:00 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Ik ken de taal gewoon niet. Maar oorspronkelijk kom je waar vandaan? Welkom trouwens.
Den Haag natuurlijk
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:00 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Ik ken de taal gewoon niet. Maar oorspronkelijk kom je waar vandaan? Welkom trouwens.
Serieus?
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:00 schreef sp3c het volgende:
NIJB
Je doet aan ijshockey?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:02
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:01 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Je doet aan ijshockey?
ben je serieus de enige op dit forum die dat niet weet?
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:02
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:01 schreef sp3c het volgende:

[..]
Den Haag natuurlijk
Dus een welkom is niet eens nodig. Maar je speelt ijshockey?
Cuendillarwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:02
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:51 schreef HiZ het volgende:
Haha Rania van Jordani beschuldigt het westen van dubbele standaards. Ze denkt kennelijk dat niemand weet dat Jordani in 1970 de PLO het land uit heeft geschopt (ethnic cleaning). Of dat als je een land wil zien waar Palestijnen als echte tweederangs burgers onder een apartheidsregime leven, je niet verder heeft te zoeken dan Jordani.

Zonder steun van Isral zou haar man binnen de kortste keren geen koning meer zijn.
Weet je hoeveel Palestijnen er in hun land wonen? Echt heel veel.

Het zijn geschiedkundig gezien allemaal Palestijnen maar swa

Die gaat die mensen niet tegen de haren instrijken.
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:02
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:54 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Jij bent nog meer als het afvoerputje van het toilet.

Ja ik zeg het maar gewoon. Niemand vindt jou leuk of iets bijdragen aan deze discussie.

Om op jouw eerdere post te antwoorden: ik heb weldegelijk een mening. Als je die nog niet doorhebt dan ben je blind.
Mwoa, hij erkent op zijn minst Bibi zijn rol in de Irak-ellende. Moeten meer mensen doen, alvorens we ons weer een oorlog in laten meesleuren.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:02
nu niet meer hoor trouwens maar dat was wel echt serieus toen ik nog een klein jongetje met grote dromen was
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:03
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:02 schreef sp3c het volgende:

[..]
ben je serieus de enige op dit forum die dat niet weet?
Ja. Dat blijkt nu. Lijkt mij een gave sport. Maar dat is vast ook al gezegd.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:03
Ik zit te twijfelen of ik naar de kroeg moet gaan of deze ellende aanschouwen :@
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 23:03
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:01 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Serieus?
Ja, echt. Ik zat verkeerd. Ik voel me niet te groot om dat toe te geven. Veel ellende komt door een te groot ego bij velen. Nou niet bij mij. Ik vind het een mooie avond zo.

:{
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:03
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:02 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Mwoa, hij erkent op zijn minst Bibi zijn rol in de Irak-ellende. Moeten meer mensen doen, alvorens we ons weer een oorlog in laten meesleuren.
Netanyahu is sowieso een randdebiel maar de palestijnen hebben hem niet echt de kans gegeven om de boel te verpesten
Hatseflats22woensdag 25 oktober 2023 @ 23:03
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:57 schreef Perrin het volgende:

[..]
Wat vindt ze eigenlijk van de situatie in Syri en Jemen? Of is ze daar ook liever stil over?
Met Assad zijn onlangs de diplomatieke betrekkingen aangehaald.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:03 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik zit te twijfelen of ik naar de kroeg moet gaan of deze ellende aanschouwen :@
ik zou gewoon gaan
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:03 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik zit te twijfelen of ik naar de kroeg moet gaan of deze ellende aanschouwen :@
Ik blijf nog heel even. Kan uitmaken.
Gitwwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:05
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:45 schreef Qarrad het volgende:
[ twitter ]
Kinderachtig, maar nog altijd beter dan je vijand in flarden door de straat slepen achter een jeep.
Denk dat hun voorouders ook zo zaten te dansen voor de Duitsers. :')
Cuendillarwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:05
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:03 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik zit te twijfelen of ik naar de kroeg moet gaan of deze ellende aanschouwen :@
Kun je niet in de kroeg gaan zitten en dan op je telefoon dit volgen?
HiZwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:06
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:59 schreef sp3c het volgende:

[..]
en hoe zit het ook weer met die Palestijnen in Libanon

tijdje terug vochten die met het regeringsleger maar ik heb er nu al lang niets meer over gehoord, wat vond ze daarvan?
Oh kennelijk vindt ze het prima als Arabieren Palestijnen doodschieten en verdrijven. Ze is uiteindelijk - als Palestijnse - getrouwd met de zoon van de man die daartoe de opdrachtgever was. Een stevig gevalletje Stockholm syndroom misschien?
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:06
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:03 schreef sp3c het volgende:
Netanyahu is sowieso een randdebiel maar de palestijnen hebben hem niet echt de kans gegeven om de boel te verpesten
Het is bovenal een gevaarlijke en manipulatieve randdebiel. Laten we daarom, met een blik op de recente geschiedenis, vooral onze eigen belangen behartigen.
nixxxwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:06
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:03 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik zit te twijfelen of ik naar de kroeg moet gaan of deze ellende aanschouwen :@
Met je rollator, oma Klodder :7

En ik had eigenlijk het mentale beeld van een dertiger bij je :o :P
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:06
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:02 schreef sp3c het volgende:
nu niet meer hoor trouwens maar dat was wel echt serieus toen ik nog een klein jongetje met grote dromen was
Geen letsel aan overgehouden. Ik Ik heb nu jonge familie die rugby spelen. Toch een ding.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:06
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:05 schreef Gitw het volgende:

[..]
Denk dat hun voorouders ook zo zaten te dansen voor de Duitsers. :')
:') 14.gif
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:07
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:05 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Kun je niet in de kroeg gaan zitten en dan op je telefoon dit volgen?
Keuzes.
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 23:09
Op dit tijdstip naar een kroeg gaan midden in de week is toch enkel voorbehouden aan oude vrijsters of alcoholisten? :?

:{
Salinawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:09
Is dit de OOR SC?

giphy-downsized-large.gif
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:09
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:06 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Geen letsel aan overgehouden. Ik Ik heb nu jonge familie die rugby spelen. Toch een ding.
een hersenschudding een keer

bij ijshockey vallen niet zo heel veel gewonden, wel een keer gezien dat iemand op iemand zijn teen is gaan staan ... helaas had hij zijn schaatsen al aan

gelukkig was het ziekenhuis aan de overkant van de weg en hebben ze het er gewoon weer aangezet, deed wel pijn geloof ik _O-
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:09
twitter
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:10
dat is in Dordrecht idd Banshee
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:10
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:09 schreef BansheeBoy het volgende:
Op dit tijdstip naar een kroeg gaan midden in de week is toch enkel voorbehouden aan oude vrijsters of alcoholisten? :?

:{
niks mis mee
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:10
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:09 schreef BansheeBoy het volgende:
Op dit tijdstip naar een kroeg gaan midden in de week is toch enkel voorbehouden aan oude vrijsters of alcoholisten? :?

:{
En aan FOK! studerende studenten.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:10
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:09 schreef Salina het volgende:
Is dit de OOR SC?

[ afbeelding ]
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:10 schreef sp3c het volgende:

[..]
niks mis mee
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 23:11
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:10 schreef sp3c het volgende:
dat is in Dordrecht idd Banshee
De kroeg? :{

:{
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:11
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:09 schreef sp3c het volgende:

[..]
een hersenschudding een keer

bij ijshockey vallen niet zo heel veel gewonden, wel een keer gezien dat iemand op iemand zijn teen is gaan staan ... helaas had hij zijn schaatsen al aan

gelukkig was het ziekenhuis aan de overkant van de weg en hebben ze het er gewoon weer aangezet, deed wel pijn geloof ik _O-
Dat laatste was een inschatting neem ik aan? Het lijkt mij leuk. Schaatsen. hard. Wat doe je nu dan?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:12
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:11 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Dat laatste was een inschatting neem ik aan? Het lijkt mij leuk. Schaatsen. hard. Wat doe je nu dan?
internetten
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:13
twitter
nixxxwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:13
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:09 schreef BansheeBoy het volgende:
Op dit tijdstip naar een kroeg gaan midden in de week is toch enkel voorbehouden aan oude vrijsters of alcoholisten? :?

:{
Nou, ik heb lekker thuis even een dubbele whisky genoten en ga er nu eens een eind aan maken… eeh breien. Morgen met de kids naar de Efteling, dus vroeg op.
slashdotter3woensdag 25 oktober 2023 @ 23:13
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:51 schreef HiZ het volgende:
Haha Rania van Jordani beschuldigt het westen van dubbele standaards. Ze denkt kennelijk dat niemand weet dat Jordani in 1970 de PLO het land uit heeft geschopt (ethnic cleaning). Of dat als je een land wil zien waar Palestijnen als echte tweederangs burgers onder een apartheidsregime leven, je niet verder heeft te zoeken dan Jordani.

Zonder steun van Isral zou haar man binnen de kortste keren geen koning meer zijn.
Fun fact, gedurende Black September stuurde Syrie een tank kolonne om de Palestijnen die werden uitgemoord door Jordan te ontzetten. Jordan vroeg de VS en UK om hulp en die stuurde het verzoek weer door naar Israel die met fighterjets duikvluchten duidelijk maakte dat ze moesten terugkeren of gebombardeerd zouden worden.

En ze keerden terug.

=========================
Nog een fun fact: Jordan speelt al decennia een dubbelrol omdat ze moslim landen te vriend moeten houden en zelf een gigantische Palestijnse populatie hebben die ze tevreden moeten houden.

Maar tijdens de Yom Kippur war van 1973 waarschuwden zij in het geheim dat Egypte en Syrie iets van plan waren. Ze stuurden zelfs een tank colonne als steun aan Syrie maar in het geheim was met Israel afgesproken dat die niet zou meevechten aan Syrische kant en daarom ook niet gebombardeerd zou worden.

[ Bericht 9% gewijzigd door slashdotter3 op 25-10-2023 23:21:14 ]
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:13
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:12 schreef sp3c het volgende:

[..]
internetten
Maar je bent echt al te oud nu? Beetje boksen nog op leeftijd?
Slayagewoensdag 25 oktober 2023 @ 23:13
twitter

twitter
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:15
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:13 schreef nixxx het volgende:

[..]
Nou, ik heb lekker thuis even een dubbele whisky genoten en ga er nu eens een eind aan maken… eeh breien. Morgen met de kids naar de Efteling, dus vroeg op.
Met kinderen op een doordeweekse dag naar de Efteling gaan?
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 23:15
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:13 schreef nixxx het volgende:

[..]
Nou, ik heb lekker thuis even een dubbele whisky genoten en ga er nu eens een eind aan maken… eeh breien. Morgen met de kids naar de Efteling, dus vroeg op.
Met de kids naar Efteling. Doe maar duur! Tegenwoordig is dat een halve vakantie qua kosten. :D

Veel plezier man.

:{
Doler12woensdag 25 oktober 2023 @ 23:15
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:09 schreef Akathisia het volgende:
[ twitter ]
Het is wat
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:16
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:13 schreef nixxx het volgende:

[..]
Nou, ik heb lekker thuis even een dubbele whisky genoten en ga er nu eens een eind aan maken… eeh breien. Morgen met de kids naar de Efteling, dus vroeg op.
En je kijkt er naar uit?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:17
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:13 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Maar je bent echt al te oud nu? Beetje boksen nog op leeftijd?
niet zo oud als qarad _O-
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:17
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:13 schreef nixxx het volgende:

[..]
Nou, ik heb lekker thuis even een dubbele whisky genoten en ga er nu eens een eind aan maken… eeh breien. Morgen met de kids naar de Efteling, dus vroeg op.
have fun :W
HiZwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:17
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:02 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Weet je hoeveel Palestijnen er in hun land wonen? Echt heel veel.

Het zijn geschiedkundig gezien allemaal Palestijnen maar swa

Die gaat die mensen niet tegen de haren instrijken.
Maar met zoveel boter op je hoofd kun je beter je mond houden.
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:17
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:13 schreef Slayage het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Je kunt best een leuk potje bakkeleien over of intentie er toe doet, maar wie durft anno 2023 nog aan te nemen dat AQ de torens heeft neergehaald? :')
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:18
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:17 schreef sp3c het volgende:

[..]
niet zo oud als qarad _O-
Die ken ik niet. Maar een Palestijn de schuld geven helpt niet ;)
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:19
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:18 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Die ken ik niet. Maar een Palestijn de schuld geven helpt niet ;)
Palestijnen hebben geen ijsbanen dus die tel ik niet
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:20
Lol
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:20
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:19 schreef sp3c het volgende:

[..]
Palestijnen hebben geen ijsbanen dus die tel ik niet
Qatar weer wel. Zelfs skien kan. Dat is toch daar?
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 23:20
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:19 schreef sp3c het volgende:

[..]
Palestijnen hebben geen ijsbanen dus die tel ik niet
Dordrecht heeft een grote ijsbaan.

:{
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:21
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:20 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Dordrecht heeft een grote ijsbaan.

:{
en een ziekenhuis aan de overkant van de straat
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 23:22
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:21 schreef sp3c het volgende:

[..]
en een ziekenhuis aan de overkant van de straat
Juist. Albert Schweitzer ziekenhuis. Yvonne werkt er toch?

:{
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:22
twitter
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:22
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:17 schreef sp3c het volgende:

[..]
niet zo oud als qarad _O-
Ik sta nochtans 2 tot 3 keer per week multiple attacker scenarios af te draaien in full battle gear, inclusief boks- of MMA-handschoenen 8)
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:22
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:21 schreef sp3c het volgende:

[..]
en een ziekenhuis aan de overkant van de straat
Die iedereen helpen. Zo moet dat gaan. Punt gemaakt.
nixxxwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:22
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:15 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Met kinderen op een doordeweekse dag naar de Efteling gaan?
Is hier herfstvakantie nu :+
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:24
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:22 schreef nixxx het volgende:

[..]
Is hier herfstvakantie nu :+
"Vakantie"
Als je jonge kinderen hebt en ermee naar de Efteling moet :X

Nee geintje, veel plezier! :)
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:22 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik sta nochtans 2 tot 3 keer per week multiple attacker scenarios af te draaien in full battle gear, inclusief boks- of MMA-handschoenen 8)
Okay. Hoe en waar en voor wie en waarom? In full batte gear. Wat betekend dat.
nixxxwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:24
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:15 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Met de kids naar Efteling. Doe maar duur! Tegenwoordig is dat een halve vakantie qua kosten. :D

Veel plezier man.

:{
45 euro per kaartje ja..

#vochtig
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:20 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Qatar weer wel. Zelfs skien kan. Dat is toch daar?
ja is voor expats

in Amsterdam speelde altijd iemand die in Dubai had gespeeld
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:25
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:22 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Juist. Albert Schweitzer ziekenhuis. Yvonne werkt er toch?

:{
Merwede toch?
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:25
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:22 schreef nixxx het volgende:

[..]
Is hier herfstvakantie nu :+
Je woont in Noord Nederland.

Ik ben ondanks dat ik al bijna 50 ben nog steeds een schatje hoor. En heelveel mondiger als een dertiger.
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:25
Jullie hebben het over schaatsen, maar kijk eens hoe hardlopers wel on-topic blijven.

twitter
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 23:26
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:22 schreef nixxx het volgende:

[..]
Is hier herfstvakantie nu :+
Ik schat je tussen de 40 en 50. Je woont in een landelijke woning, 2 onder 1 kap. Rijdt in een plugin Hybrid Volvo. Hebt een kookeiland en je vrouw is blond en 10 jaar jonger. Een keer per week kook jij. Meestal pasta.

Ben ik warm? :')

:{
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:26
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:24 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Okay. Hoe en waar en voor wie en waarom? In full batte gear. Wat betekend dat.
Krav Maga (zelfverdediging). Daar heb je voor de heftige sessies bescherming voor nodig. Scheenbeschermers, toque, bitje, handschoenen, soms kniebeschermers, helm, pantser
Slayagewoensdag 25 oktober 2023 @ 23:26
twitter
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:22 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik sta nochtans 2 tot 3 keer per week multiple attacker scenarios af te draaien in full battle gear, inclusief boks- of MMA-handschoenen 8)
ik ben meer een lover dan een fighter
nixxxwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:25 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Je woont in Noord Nederland.

Ik ben ondanks dat ik al bijna 50 ben nog steeds een schatje hoor. En heelveel mondiger als een dertiger.
Zeeland !

Nou welterusten oudjes!
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:26 schreef Qarrad het volgende:
Krav Maga (zelfverdediging)
Zionist.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:25 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Je woont in Noord Nederland.

Ik ben ondanks dat ik al bijna 50 ben nog steeds een schatje hoor. En heelveel mondiger als een dertiger.
Het ging over herfstvakantie en leg jij je emoties al bloot?
Hatseflats22woensdag 25 oktober 2023 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:17 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Je kunt best een leuk potje bakkeleien over of intentie er toe doet, maar wie durft anno 2023 nog aan te nemen dat AQ de torens heeft neergehaald? :')
?

Wie dan?

Elvis Presley, die leefde toen nog wel
Akathisiawoensdag 25 oktober 2023 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:27 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
?

Wie dan?

Elvis Presley, die leefde toen nog wel
Tupac ook. Dus die twee.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:28
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:27 schreef nixxx het volgende:

[..]
Zeeland !

Nou welterusten oudjes!
:*
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:28
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:27 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Het ging over herfstvakantie en leg jij je emoties al bloot?
Huh?
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:29
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:27 schreef sp3c het volgende:

[..]
ik ben meer een lover dan een fighter
Nog nooit in een gevecht terecht gekomen :)
Het helpt als je rustig kan blijven in gespannen situaties want dat voorkomt dan dat het uit de hand loopt. Ik ben als eerste weg ook als er een rare sfeer hangt.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:29 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Nog nooit in een gevecht terecht gekomen :)
Het helpt als je rustig kan blijven in gespannen situaties want dat voorkomt dan dat het uit de hand loopt. Ik ben als eerste weg ook als er een rare sfeer hangt.
niks mis mee :Y
Nattekatwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:13 schreef Slayage het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Fijn dat je weer iemand hebt gevonden die het met je eens bent, maar het leuke is dat ik oprecht dacht dat die eerste Tweet ging over hoe Hamas hun eigen bevolking behandelt, dus misschien voortaan toch iets beter zoeken.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:26 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Krav Maga (zelfverdediging). Daar heb je voor de heftige sessies bescherming voor nodig. Scheenbeschermers, toque, bitje, handschoenen, soms kniebeschermers, helm, pantser
Ik heb zelf gedeeltelijk vechtsport gedaan. Meer kennis van de straat. Kun je mij uitleggen hoe grav maga omgaat met een directe dreiging van zeg een pistool in je gezicht. Ik begrijp dr tactiek. Maar die houdt geen rekening met omstanders. Hoe zie jij dat?
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:31
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:28 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Huh?
Grap.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:32
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:30 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Ik heb zelf gedeeltelijk vechtsport gedaan. Meer kennis van de straat. Kun je mij uitleggen hoe grav maga omgaat met een directe dreiging van zeg een pistool in je gezicht. Ik begrijp dr tactiek. Maar die houdt geen rekening met omstanders. Hoe zie jij dat?
Gewoon je tieten laten zien.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:33
tetten?
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:33
Manboobs tellen niet.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:33
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:33 schreef sp3c het volgende:
tetten?
Ik was eerder :D
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:33
dan heb je ze nog niet gezien
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:33
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:32 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Gewoon je tieten laten zien.
Dat is een goed advies. Het werkt ook werkelijk soms in moeilijke situaties.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:34
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:33 schreef sp3c het volgende:
tetten?
Dat is Den Bosch taal.
BansheeBoywoensdag 25 oktober 2023 @ 23:34
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:32 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Gewoon je tieten laten zien.
Pardon??? :?

:{
Cuendillarwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:34
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:27 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Tupac ook. Dus die twee.
Ronnie James Dio ook. O+

Maar die heeft het niet gedaan, hoewel hij wel ooit over een Tower of Stone zong.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:34
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:34 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Dat is Den Bosch taal.
den bosch :')
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:34
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:34 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Pardon??? :?

:{
tetten!
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:35
quote:
15s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:34 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Pardon??? :?

:{
Die reactie.......dan ben je de vechtpartij al voorbij.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:35
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:35 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Die reactie.......dan ben je de vechtpartij al voorbij.
en dan de fok!stok
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:36
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:33 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Dat is een goed advies. Het werkt ook werkelijk soms in moeilijke situaties.
Bij echt moeilijke situaties: huilen.

Werkt wederom niet als je een man bent.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:36
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:35 schreef sp3c het volgende:

[..]
en dan de fok!stok
Die ken ik nog niet. Dan ben je echt aan de beurt?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:36 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Die ken ik nog niet. Dan ben je echt aan de beurt?
dan ben je echt aan de beurt

dat doen we zelfs de palestijnen niet aan
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:36 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Bij echt moeilijke situaties: huilen.

Werkt wederom niet als je een man bent.
Voor vrouwen wel. Zeker. Maar als een man heel hard begint te huilen hou ik ook mijn handen thuis.
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:30 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Ik heb zelf gedeeltelijk vechtsport gedaan. Meer kennis van de straat. Kun je mij uitleggen hoe grav maga omgaat met een directe dreiging van zeg een pistool in je gezicht. Ik begrijp dr tactiek. Maar die houdt geen rekening met omstanders. Hoe zie jij dat?
Meewerken. Het hele idee van Krav is dat je probeert het gevecht te vermijden totdat dat niet meer kan. We oefenen dus weleens scenario's waarbij iemand je met een pistool/mes/iets bedreigt maar dan krijg je altijd een praatje vooraf dat je hoe dan ook de Sjaak bent als het vechten wordt, dus als het gaat om je geld, telefoon, schoenen: meteen afgeven. Als het gaat om een poging uit ontvoering of echt om te om te brengen dan zul je pas iets moeten.
Slayagewoensdag 25 oktober 2023 @ 23:45
twitter
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:43 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Meewerken. Het hele idee van Krav is dat je probeert het gevecht te vermijden totdat dat niet meer kan. We oefenen dus weleens scenario's waarbij iemand je met een pistool/mes/iets bedreigt maar dan krijg je altijd een praatje vooraf dat je hoe dan ook de Sjaak bent als het vechten wordt, dus als het gaat om je geld, telefoon, schoenen: meteen afgeven. Als het gaat om een poging uit ontvoering of echt om te om te brengen dan zul je pas iets moeten.
Goed advies. Maar die truck met dat wapen in je gezicht?
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:45
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:34 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Ronnie James Dio ook. O+

Maar die heeft het niet gedaan, hoewel hij wel ooit over een Tower of Stone zong.
Dio O+
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:47
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:45 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Dio O+
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:48
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:45 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Goed advies. Maar die truck met dat wapen in je gezicht?
Truc? Volgens mij is de volgorde: afleiden, hem laten praten, handen buiten het gezichtsveld in stelling brengen, als hij praat bursten en met de n het wapen naar achteren drukken, met de andere een eerste klap uitdelen, uit de lijn stappen, dan met de hand van de klap ook naar wapen, wapen met knik links/rechts uit handen breken, trap, naar achteren stappen, magazijn erin slaan, richten en heel hard schreeuwen dat ie moet liggen.

Ondertussen proberen niet in je broek te plassen.
#ANONIEMwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:49
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:45 schreef Slayage het volgende:
[ twitter ]
De kinderen.
Denk aan de kinderen.

#SHO
bedachtzaamwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:49
Je kunt natuurlijk zeggen dat hij de veiligheidspal vergeten is en wanneer hij dan daar naar kijkt een goede vuist op zijn snotfabriek.

Of zou dat niet werken?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:49
volgende suggestie van youtube is


dat vind ik dan wel weer mooi en ontopic

shakambalada!
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:50
quote:
1s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:48 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Truc? Volgens mij is de volgorde: afleiden, hem laten praten, handen buiten het gezichtsveld in stelling brengen, als hij praat bursten en met de n het wapen naar achteren drukken, met de andere een eerste klap uitdelen, dan die hand ook naar wapen, wapen met knik links/rechts uit handen breken, trap, naar achteren stappen, magazijn erin slaan, richten en heel hard schreeuwen dat ie moet liggen.

Ondertussen proberen niet in je broek te plassen.
Wapen wegbreken. Het belangrijkste. Hoe zorg je dat iemand niet de trekker overhaalt?
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:51
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:50 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Wapen wegbreken. Het belangrijkste. Hoe zorg je dat iemand niet de trekker overhaalt?
tetten
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:52
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:50 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Wapen wegbreken. Het belangrijkste. Hoe zorg je dat iemand niet de trekker overhaalt?
Goeie, dat lukt waarschijnlijk niet. Vandaar dat je het wapen opzij drukt en uit de lijn stapt zsm. Maar zelfs bij perfecte uitvoering is de kans groot dat je geraakt wordt.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:52
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:51 schreef sp3c het volgende:

[..]
tetten
Ja. Daar komt het toch op neer.
sp3cwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:52 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Ja. Daar komt het toch op neer.
ik vind dat altijd wel mooi
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:54
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:52 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Goeie, dat lukt waarschijnlijk niet. Vandaar dat je het wapen opzij drukt en uit de lijn stapt zsm. Maar zelfs bij perfecte uitvoering is de kans groot dat je geraakt wordt.
Juist. Het gaat om jezelf in dat geval. De werkelijkheid is dat er wss wel mensen om je heen staan.
Qarradwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:56
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:54 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Juist. Het gaat om jezelf in dat geval. De werkelijkheid is dat er wss wel mensen om je heen staan.
Ja, dus daarom: nooit doen tenzij je niet anders kunt. Wordt er met alles ingehamerd trouwens. Nooit stoer willen doen want elke mongool kan een mes trekken en hoe getraind je ook bent, 99% kans dat je geraakt wordt.
Jaroonwoensdag 25 oktober 2023 @ 23:58
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:56 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ja, dus daarom: nooit doen tenzij je niet anders kunt. Wordt er met alles ingehamerd trouwens. Nooit stoer willen doen want elke mongool kan een mes trekken en hoe getraind je ook bent, 99% kans dat je geraakt wordt.
Precies. Meegemaakt. Je leeft soms ook nog omdat je niet primair reageert.
Qarraddonderdag 26 oktober 2023 @ 00:00
twitter


Een van de Thai. Die hebben echt geen ruk te maken met welke context dan ook. Geen ja maar mogelijk. Die goeie man verdiende gewoon zijn brood.
Qarraddonderdag 26 oktober 2023 @ 00:00
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 23:58 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Precies. Meegemaakt. Je leeft soms ook nog omdat je niet primair reageert.
Jee, echt? Zelf bedoel je?
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:00 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Jee, echt? Zelf bedoel je?
Ja. Zo'n moment herdenk je wel. Vooral "had ik wel moeten reageren" Nee. dit was het beste.
sp3cdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:11
ik sla er gewoon op
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:14
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:11 schreef sp3c het volgende:
ik sla er gewoon op
Dat had in dit geval wss betekend dat er onschuldigen waren geraakt. Ik nam die keuze tot ingrijpen niet. Dat is ook instinctief.
sp3cdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:18
nou ik ga gewoon slapen

hopelijk is er morgen iets van een grondoffensief want dit is ook maar matig
Perrindonderdag 26 oktober 2023 @ 00:19
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:18 schreef sp3c het volgende:
nou ik ga gewoon slapen

hopelijk is er morgen iets van een grondoffensief want dit is ook maar matig
Nightynight
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:19
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:18 schreef sp3c het volgende:
nou ik ga gewoon slapen

hopelijk is er morgen iets van een grondoffensief want dit is ook maar matig
Ik hoop juist op berichten die gaan over hulp.
slashdotter3donderdag 26 oktober 2023 @ 00:23
https://www.nu.nl/303709/(...)is-voor-burgers.html
Benzine lijkt op in Gaza: waarom dat een ramp is voor burgers
De bodem van de benzinevoorraad lijkt in zicht in Gaza. Dat is een groot probleem, want burgers hebben benzine onder andere nodig om drinkwater te kunnen zuiveren. In deze video leggen we uit welke problemen er nog meer ontstaan door benzinegebrek.
sp3cdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:23
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:19 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Ik hoop juist op berichten die gaan over hulp.
ja mooi maar het zal eerst een stuk slechter gaan voor het beter gaat worden vrees ik
slashdotter3donderdag 26 oktober 2023 @ 00:24
twitter
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:26
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:23 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.nu.nl/303709/(...)is-voor-burgers.html
Benzine lijkt op in Gaza: waarom dat een ramp is voor burgers
De bodem van de benzinevoorraad lijkt in zicht in Gaza. Dat is een groot probleem, want burgers hebben benzine onder andere nodig om drinkwater te kunnen zuiveren. In deze video leggen we uit welke problemen er nog meer ontstaan door benzinegebrek.
Dit klopt wel, maar laat je nu alles door in hoeverre komt het ten goede aan de burgers? Dat is ook een vraag gezien Hamas alles vrijwel controleert. Lastig wel.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:28
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:23 schreef sp3c het volgende:

[..]
ja mooi maar het zal eerst een stuk slechter gaan voor het beter gaat worden vrees ik
Slechter is echt baby's die dood gaan omdat er geen stroom is bijv.
sp3cdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:28
ik zou echt helemaal niets doorlaten
Janneke141donderdag 26 oktober 2023 @ 00:28
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:26 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Dit klopt wel, maar laat je nu alles door in hoeverre komt het ten goede aan de burgers? Dat is ook een vraag gezien Hamas alles vrijwel controleert. Lastig wel.
Niet. Als je Hamas brandstof levert, dan gaan ze er raketten mee lanceren.
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:29
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:23 schreef sp3c het volgende:

[..]
ja mooi maar het zal eerst een stuk slechter gaan voor het beter gaat worden vrees ik
Er komt na alle ellende wat je zo vaak al zag wereldwijd een machtsvacum en dan kun je alleen maar hopen dat het goed uitpakt denk ik. In het verleden is dat juist heel vaak verkeerd uitgepakt.
Janneke141donderdag 26 oktober 2023 @ 00:29
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:28 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Slechter is echt baby's die dood gaan omdat er geen stroom is bijv.
Dan moet hamas gijzelaars gaan uitleveren, dan gaat de stroom er weer op. Zo moeilijk is het niet.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:29
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:26 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Dit klopt wel, maar laat je nu alles door in hoeverre komt het ten goede aan de burgers? Dat is ook een vraag gezien Hamas alles vrijwel controleert. Lastig wel.
Dat is binnen Gaza idd moeilijk te controleren. Maar met medicijnen kan men bijv. niet meer doen dan het uitdelen.
sp3cdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:30
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:28 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Slechter is echt baby's die dood gaan omdat er geen stroom is bijv.
dat is te voorkomen door de gijzelaars vrij te laten en je over te geven als Hamas zijnde
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:30
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:28 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Niet. Als je Hamas brandstof levert, dan gaan ze er raketten mee lanceren.
Dat is ook wat ik zeg, hebben de burgers er wat aan? Probably not.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:30
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:29 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Dan moet hamas gijzelaars gaan uitleveren, dan gaat de stroom er weer op. Zo moeilijk is het niet.
Hamas maakt het niet echt iets uit.En ja. Je zal ook brandstof 'verliezen'.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:32
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:30 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Dat is ook wat ik zeg, hebben de burgers er wat aan? Probably not.
Waarschijnlijk wel. Alles helpt nu.
Janneke141donderdag 26 oktober 2023 @ 00:32
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:30 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Hamas maakt het niet echt iets uit.
Nee, dat denk ik ook niet. Die geven geen reet om het volk dat ze zeggen te vertegenwoordigen.
sp3cdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:32
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:30 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Dat is ook wat ik zeg, hebben de burgers er wat aan? Probably not.
de burgers moeten gewoon samen met wat patatjes

ga je nu hier ook beginnen??

patat met zout en geen friet

godverdomme
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:33
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:32 schreef sp3c het volgende:

[..]
de burgers moeten gewoon samen met wat patatjes

ga je nu hier ook beginnen??

patat met zout en geen friet

godverdomme
Je zou naar bed gaan....
Janneke141donderdag 26 oktober 2023 @ 00:33
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:32 schreef sp3c het volgende:

[..]
de burgers moeten gewoon samen met wat patatjes

ga je nu hier ook beginnen??

patat met zout en geen friet

godverdomme
Ik weet niet precies wat nu vervelender is, dat je offtopic gaat of dat je friet patat noemt.
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:34
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:30 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Hamas maakt het niet echt iets uit.En ja. Je zal ook brandstof 'verliezen'.
Hamas heeft denk ik hun wegen wel "underground" voor bevoorrading. De Palestijnse mensen niet. Ik denk echt dat Hamas met de grond gelijk maken de enige optie is. En Hezbollah ook.. En ik ben echt een pacifist.
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:34
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:32 schreef sp3c het volgende:

[..]
de burgers moeten gewoon samen met wat patatjes

ga je nu hier ook beginnen??

patat met zout en geen friet

godverdomme
Wou je die in brandstof bakken, be my guest :)
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:34
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:34 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Hamas heeft denk ik hun wegen wel "underground" voor bevoorrading. De Palestijnse mensen niet. Ik denk echt dat Hamas met de grond gelijk maken de enige optie is. En Hezbollah ook.. En ik ben echt een pacifist.
HOE? Zonder veel burgers mee te pakken.
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:35
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:34 schreef Jaroon het volgende:

[..]
HOE? Zonder veel burgers mee te pakken.
Daar moet ik je echt het antwoord op schuldig blijven... Volgens mij weet niemand het.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:36
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:34 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Hamas heeft denk ik hun wegen wel "underground" voor bevoorrading. De Palestijnse mensen niet. Ik denk echt dat Hamas met de grond gelijk maken de enige optie is. En Hezbollah ook.. En ik ben echt een pacifist.
Dat gaat heel erg veel mensen kosten.
Qarraddonderdag 26 oktober 2023 @ 00:36
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:28 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Niet. Als je Hamas brandstof levert, dan gaan ze er raketten mee lanceren.
Ik las vandaag dat het ventilatiesysteem in de tunnels van Hamas ook afhankelijk is van brandstof. Zonder moeten ze dus lucht komen happen.
sp3cdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:37
quote:
6s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:33 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Ik weet niet precies wat nu vervelender is, dat je offtopic gaat of dat je friet patat noemt.
dat laatste denk ik

terrorist
BansheeBoydonderdag 26 oktober 2023 @ 00:38
quote:
6s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:33 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Ik weet niet precies wat nu vervelender is, dat je offtopic gaat of dat je friet patat noemt.
Hij is al de hele avond bezig. Eigenlijk wilde ik zeggen dat hij blijft hangen in een soort obstinate betweterige puberhouding. Maar dat is niet netjes en zal ik ook laten.

:{
Qarraddonderdag 26 oktober 2023 @ 00:38
https://www.israelnationalnews.com/news/379104

Isralische bron, maar ik ben de redenering op meer plekken tegen gekomen.
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:40
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:36 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Dat gaat heel erg veel mensen kosten.
Hoe kun je jarenlange vergeldingsacties over en weer met doden tot gevolg een halt aanroepen zeker gezien de laatste waanzinnige actie van Hamas? Ik heb de oplossing niet, maar hoop dat een snelle actie in de toekomst bloedvergieten zal voorkomen. Dit speelt al veel te lang. En ik weet het echt niet, maar nu een botte bijl zoals Isral van plan is? Is dat de ultieme oplossing? Ik heb werkelijk geen idee... Ik leef juist vooral mee met de mensen die geen fuck met dit te maken willen hebben en willen leven.
sp3cdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:40
quote:
15s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:38 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Hij is al de hele avond bezig. Eigenlijk wilde ik zeggen dat hij blijft hangen in een soort obstinate betweterige puberhouding. Maar dat is niet netjes en zal ik ook laten.

:{
gister ook
BansheeBoydonderdag 26 oktober 2023 @ 00:41
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:40 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Hoe kun je jarenlange vergeldingsacties over en weer met doden tot gevolg een halt aanroepen zeker gezien de laatste waanzinnige actie van Hamas? Ik heb de oplossing niet, maar hoop dat een snelle actie in de toekomst bloedvergieten zal voorkomen. Dit speelt al veel te lang. En ik weet het echt niet, maar nu een botte bijl zoals Isral van plan is? Is dat de ultieme oplossing? Ik heb werkelijk geen idee... Ik leef juist vooral mee met de mensen die geen fuck met dit te maken willen hebben en willen leven.
Dat is geen oplossing. Je lost geen probleem op met nieuwe problemen.

:{
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:43
quote:
6s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:33 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Ik weet niet precies wat nu vervelender is, dat je offtopic gaat of dat je friet patat noemt.
Janneke gelijk!
quote:
15s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:38 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Hij is al de hele avond bezig. Eigenlijk wilde ik zeggen dat hij blijft hangen in een soort obstinate betweterige puberhouding. Maar dat is niet netjes en zal ik ook laten.

:{
Nee hij is juist bemiddelend bezig en houdt het luchtig zonder dat jullie elkaar constant in de haren vliegen.
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:40 schreef sp3c het volgende:

[..]
gister ook
Kijk dus structureel snapt hij het :)
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:44
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:40 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Hoe kun je jarenlange vergeldingsacties over en weer met doden tot gevolg een halt aanroepen zeker gezien de laatste waanzinnige actie van Hamas? Ik heb de oplossing niet, maar hoop dat een snelle actie in de toekomst bloedvergieten zal voorkomen. Dit speelt al veel te lang. En ik weet het echt niet, maar nu een botte bijl zoals Isral van plan is? Is dat de ultieme oplossing? Ik heb werkelijk geen idee... Ik leef juist vooral mee met de mensen die geen fuck met dit te maken willen hebben en willen leven.
Ik zie de oplossing ook niet zo. In elk geval moet je onnodige burgerdoden niet toelaten als wereld. Ergens moet iemand "stop"zeggen. Dat is nu vooral aan ons. Het westen.
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:45
quote:
15s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:41 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Dat is geen oplossing. Je lost geen probleem op met nieuwe problemen.

:{
Ik geloof dat ik 3x zei dat ik geen idee heb.... En wie wel weet denk ik niemand op dit moment, politiek ook niet gezien de verdeeldheid.
Janneke141donderdag 26 oktober 2023 @ 00:46
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:40 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Hoe kun je jarenlange vergeldingsacties over en weer met doden tot gevolg een halt aanroepen zeker gezien de laatste waanzinnige actie van Hamas? Ik heb de oplossing niet, maar hoop dat een snelle actie in de toekomst bloedvergieten zal voorkomen. Dit speelt al veel te lang. En ik weet het echt niet, maar nu een botte bijl zoals Isral van plan is? Is dat de ultieme oplossing? Ik heb werkelijk geen idee... Ik leef juist vooral mee met de mensen die geen fuck met dit te maken willen hebben en willen leven.
Zo lang Hamas bestaat, zal de bevolking van Isral nooit in veiligheid kunnen leven.
BansheeBoydonderdag 26 oktober 2023 @ 00:46
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:43 schreef loveyoulongtime het volgende:

Nee hij is juist bemiddelend bezig en houdt het luchtig zonder dat jullie elkaar constant in de haren vliegen.
Waar dan? Want niet in dit topic hoor. Ik heb allerlei soorten laxeer naar mijn hoofdje gehad. Van dunne vloeibare tot groffe droge brokken. Hij stond er bij en keek er naar. Prima hoor.

:{
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:47
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:44 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Ik zie de oplossing ook niet zo. In elk geval moet je onnodige burgerdoden niet toelaten als wereld. Ergens moet iemand "stop"zeggen. Dat is nu vooral aan ons. Het westen.
Welk recht hebben wij als "Westen" om recht te spreken in een totaal ander gebied? Wij zijn niet verheven boven andere continenten...
BansheeBoydonderdag 26 oktober 2023 @ 00:47
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:45 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Ik geloof dat ik 3x zei dat ik geen idee heb.... En wie wel weet denk ik niemand op dit moment, politiek ook niet gezien de verdeeldheid.
Ik voel je. Het is niet makkelijk. Zeker niet. Deze case zit vol met paradoxen, tegenstrijdige belangen en dillema's.

:{
Janneke141donderdag 26 oktober 2023 @ 00:48
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:47 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Welk recht hebben wij als "Westen" om recht te spreken in een totaal ander gebied? Wij zijn niet verheven boven andere continenten...
Maar als wij de positie van Isral niet garanderen, dan doet niemand het.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:49
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:47 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Welk recht hebben wij als "Westen" om recht te spreken in een totaal ander gebied? Wij zijn niet verheven boven andere continenten...
Je kan je ook terugtrekken van iets waar je verantwoordelijk voor bent. Is een keuze.
Sherlock_Holmesdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:50
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:46 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Zo lang Hamas bestaat, zal de bevolking van Isral nooit in veiligheid kunnen leven.
Zoals ik het begrijp verdwijnt Hamas wanneer er vrede is. Dat is althans wat ik gehoord heb van mensen (tenminste, het waren mensen of anders care bears).
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:51
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:50 schreef Sherlock_Holmes het volgende:

[..]
Zoals ik het begrijp verdwijnt Hamas wanneer er vrede is. Dat is althans wat ik gehoord heb van mensen (tenminste, het waren mensen of anders carebears).
En wanneer is het vrede volgens Hamas?
Sherlock_Holmesdonderdag 26 oktober 2023 @ 00:53
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:51 schreef Jaroon het volgende:

[..]
En wanneer is het vrede volgens Hamas?
Tja, ik ben geen lid van Hamas. Als je een officieel Palestijns antwoord zou willen moet je denk een keer meelopen met 1 van die optochten.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 00:54
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:53 schreef Sherlock_Holmes het volgende:

[..]
Tja, ik ben geen lid van Hamas. Als je een officieel Palestijns antwoord zou willen moet je denk een keer meelopen met 1 van die optochten.
Ik ben geen optocht man. Vaak te eenzijdig.
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 00:55
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:48 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Maar als wij de positie van Isral niet garanderen, dan doet niemand het.
Dus daarmee wil je ook gelijk zeggen dat als Mongoli zegt "We stand by the West in our believes" en Rusland en China vallen hen aan van 2 kanten het Westen moet zeggen "Aight, we vallen die 2 landen meteen ook aan?" Ik snap heel goed dat dit geval heel gevoelig ligt zeker gezien de demografie van Isral en het verleden. En ik ben het 100% eens dat de terroristen echt zo snel mogelijk uitgeschakeld moeten worden. Maar mijn bezorgdheid is ten koste waarvan dat gaat gebeuren.

Ik blijf dit echt een heel lastig punt vinden, de meeste oorlogen kies je heel makkelijk een zijde.. Maar in dit geval is het een oorlog met terroristen, een soeverein land, een bevolking die er woont en op sommige plekken samenleeft, en bedreigingen uit landen eromheen.. Dit is echt een shitshow in the making als ik het zo mag zeggen.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 01:08
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 00:55 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Dus daarmee wil je ook gelijk zeggen dat als Mongoli zegt "We stand by the West in our believes" en Rusland en China vallen hen aan van 2 kanten het Westen moet zeggen "Aight, we vallen die 2 landen meteen ook aan?" Ik snap heel goed dat dit geval heel gevoelig ligt zeker gezien de demografie van Isral en het verleden. En ik ben het 100% eens dat de terroristen echt zo snel mogelijk uitgeschakeld moeten worden. Maar mijn bezorgdheid is ten koste waarvan dat gaat gebeuren.

Ik blijf dit echt een heel lastig punt vinden, de meeste oorlogen kies je heel makkelijk een zijde.. Maar in dit geval is het een oorlog met terroristen, een soeverein land, een bevolking die er woont en op sommige plekken samenleeft, en bedreigingen uit landen eromheen.. Dit is echt een shitshow in the making als ik het zo mag zeggen.
Het probleem is ook dat er geen echte oplossing is.
Coeusdonderdag 26 oktober 2023 @ 01:12
Dikke fik op Al Jazeera live. (Sorry ik kan niet linken) Lijkt op brandstof dat brandt.
loveyoulongtimedonderdag 26 oktober 2023 @ 01:14
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 01:08 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Het probleem is ook dat er geen echte oplossing is.
Een oplossing is er altijd voor mensen die een gewoon leven willen, maar niet als daar terroristen tussen leven. En ben bang dat de Isral/Palestina wereld nooit meer gaat werken. Daar zit door terrorisme en haat nu zoveel frictie, dat gaat echt nooit meer werken.

Is er ergens nog een stuk land over ergens na het terrorisme daar uitgeschakeld is? Dan kunnen 1 van beiden daar heen ver van elkaar.
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 01:16
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 01:14 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Een oplossing is er altijd voor mensen die een gewoon leven willen, maar niet als daar terroristen tussen leven. En ben bang dat de Isral/Palestina wereld nooit meer gaat werken. Daar zit door terrorisme en haat nu zoveel frictie, dat gaat echt nooit meer werken.

Is er ergens nog een stuk land over ergens na het terrorisme daar uitgeschakeld is? Dan kunnen 1 van beiden daar heen ver van elkaar.
Het land is er wel. Verdeel dat maar eens eerlijk.
slashdotter3donderdag 26 oktober 2023 @ 01:17
Perrindonderdag 26 oktober 2023 @ 01:20
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 01:12 schreef Coeus het volgende:
Dikke fik op Al Jazeera live. (Sorry ik kan niet linken) Lijkt op brandstof dat brandt.

Ja daar is een brandstofvoorraad getroffen zo te zien.
Coeusdonderdag 26 oktober 2023 @ 01:23
Is dat gedaan om aan te tonen dat ze er wel degelijk brandstof hadden dat ze niet met de bevolking willen delen?
Perrindonderdag 26 oktober 2023 @ 01:30
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 01:23 schreef Coeus het volgende:
Is dat gedaan om aan te tonen dat ze er wel degelijk brandstof hadden dat ze niet met de bevolking willen delen?
Of te zorgen dat ze sneller door hun eigen voorraad heen zijn. Zonder ventilatie of verlichting worden die tunnels een stuk minder aangenaam om te vertoeven.
Red_85donderdag 26 oktober 2023 @ 01:31
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 01:23 schreef Coeus het volgende:
Is dat gedaan om aan te tonen dat ze er wel degelijk brandstof hadden dat ze niet met de bevolking willen delen?
Goeie grap wel.

Nu kunnen ze het er op gooien dat israel het in brand heeft gestoken...
Maar eens te meer is aangetoond dat hamas een stel leugenaars zijn.

Wanneer heeft een ieder het nu een keer door dat israel niet the bad guys zijn hier?
Perrindonderdag 26 oktober 2023 @ 01:34
twitter


Ze hebben weer iets minder brandstof over nu..
Jaroondonderdag 26 oktober 2023 @ 02:15
Wel iets vreemds als het klopt. Waar waren die voorraden eerder?
Coeusdonderdag 26 oktober 2023 @ 02:22
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 01:31 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Goeie grap wel.

Nu kunnen ze het er op gooien dat israel het in brand heeft gestoken...
Maar eens te meer is aangetoond dat hamas een stel leugenaars zijn.

Wanneer heeft een ieder het nu een keer door dat israel niet the bad guys zijn hier?
Oh ik bedoelde het niet beschuldigend. Meer als iets dat 'gezegd zou kunnen worden'.
BlaZdonderdag 26 oktober 2023 @ 02:26
quote:
0s.gif Op woensdag 25 oktober 2023 22:38 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
*O* *O* *O*
Perrindonderdag 26 oktober 2023 @ 02:31
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 02:15 schreef Jaroon het volgende:
Wel iets vreemds als het klopt. Waar waren die voorraden eerder?
Het is bijna alsof Hamas.. liegt!!1

Ideas_Surprised_Pikachu_HD.jpg
BlaZdonderdag 26 oktober 2023 @ 02:31
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 02:15 schreef Jaroon het volgende:
Wel iets vreemds als het klopt. Waar waren die voorraden eerder?
Die voorraden zijn er wel, maar ziekenhuizen hebben gewoon geen prioriteit.
SilverManedonderdag 26 oktober 2023 @ 04:30
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 02:15 schreef Jaroon het volgende:
Wel iets vreemds als het klopt. Waar waren die voorraden eerder?
Is dit een act?
UitStralingdonderdag 26 oktober 2023 @ 07:29
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 02:15 schreef Jaroon het volgende:
Wel iets vreemds als het klopt. Waar waren die voorraden eerder?
Terroristen die liegen, het moet niet gekker worden in de wereld zeg :N
Salinadonderdag 26 oktober 2023 @ 07:40
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 07:29 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Terroristen die liegen, het moet niet gekker worden in de wereld zeg :N
Nou inderdaad. Je moet het spel wel eerlijk spelen hoor. Dit kan echt niet.

:{
Taradodonderdag 26 oktober 2023 @ 08:55
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 01:14 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]
Een oplossing is er altijd voor mensen die een gewoon leven willen, maar niet als daar terroristen tussen leven. En ben bang dat de Isral/Palestina wereld nooit meer gaat werken. Daar zit door terrorisme en haat nu zoveel frictie, dat gaat echt nooit meer werken.

Is er ergens nog een stuk land over ergens na het terrorisme daar uitgeschakeld is? Dan kunnen 1 van beiden daar heen ver van elkaar.
Thailand? :) Deze verdeling is wel wat onhandig al is het ook zo dat Gaza onder controle van terroristen staat, dat kan nooit de bedoeling zijn.
Akathisiadonderdag 26 oktober 2023 @ 08:59
twitter


Is dit wat Muricans met 'safe spaces' bedoelde?
Akathisiadonderdag 26 oktober 2023 @ 09:02
twitter


Negen van de tien keer een vrouw.

Goedkoop moralistisch verzet.

Wees dan een heldin, verkoop je Macbook, koop een ticket naar Egypte en ga Hamas-"strijders" masseren op Gaza-strand o.i.d....
Richestoragsdonderdag 26 oktober 2023 @ 09:08
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 09:02 schreef Akathisia het volgende:
[ twitter ]

Negen van de tien keer een vrouw.

Goedkoop moralistisch verzet.

Wees dan een heldin, verkoop je Macbook, koop een ticket naar Egypte en ga Hamas-"strijders" masseren op Gaza-strand o.i.d....
Ik zou wel door haar gemasseerd willen worden :7

Ik ben alleen geen Hamas strijder :'(
ReplaRdonderdag 26 oktober 2023 @ 09:12
quote:
Terreurbeweging Hamas roept mensen wereldwijd op om vrijdag en zondag te gaan betogen.
AD liveblog

Is iedereen die op die dagen gaat demonstreren dan pro-hamas?
#ANONIEMdonderdag 26 oktober 2023 @ 09:15
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 09:12 schreef ReplaR het volgende:

[..]
AD liveblog

Is iedereen die op die dagen gaat demonstreren dan pro-hamas?
Een aanzienlijk deel ziet de aanslagen als gerechtvaardigd inderdaad en Hamas dus ook, dat is een feit van algemene bekendheid.
#ANONIEMdonderdag 26 oktober 2023 @ 09:15
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 09:12 schreef ReplaR het volgende:

[..]
AD liveblog

Is iedereen die op die dagen gaat demonstreren dan pro-hamas?
Ja
Molodonderdag 26 oktober 2023 @ 09:16
quote:
1s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 09:08 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Ik zou wel door haar gemasseerd willen worden :7

Ik ben alleen geen Hamas strijder :'(
Het gaat in dit stuk specifiek om die achterste donkere chick, die is stukje minder doe-baar
Qarraddonderdag 26 oktober 2023 @ 09:22
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 09:12 schreef ReplaR het volgende:

[..]
AD liveblog

Is iedereen die op die dagen gaat demonstreren dan pro-hamas?
Nee, maar het is wel een van de speerpunten van ISIS geweest om zoveel mogelijk te polariseren en het lijkt erop dat Hamas bij ze in de leer is geweest want het lukt ze prima met dit soort geintjes.
Molodonderdag 26 oktober 2023 @ 09:29
quote:
0s.gif Op donderdag 26 oktober 2023 09:22 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Nee, maar het is wel een van de speerpunten van ISIS geweest om zoveel mogelijk te polariseren en het lijkt erop dat Hamas bij ze in de leer is geweest want het lukt ze prima met dit soort geintjes.
Het voedt allerlei onrust en narigheid die allang in de samenleving aanwezig was ja

Ook die gezellige banlieus, ook doe gezellige diverse teams en samenwerkingsclubjes
Qarraddonderdag 26 oktober 2023 @ 09:32
twitter

Woordvoerder IDF:

Er is wel degelijk brandstof, maar Hamas heeft blijkbaar andere prioriteiten.
Keihard voor de bevolking, maar het is wel zo.
Akathisiadonderdag 26 oktober 2023 @ 09:34
Hoe weet IDF hoeveel brandstof er daar is?