En de overheid doet NIETSquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 14:33 schreef Nattekat het volgende:
¤7 voor een simpele hamkaas tosti, koekkoek
Ja, die kunnen het aftrekkenquote:
dan geef ik het extra kaartje aan iemand anders. Jammer welquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 11:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik wens iedereen weer veel plezier die gaat![]()
Maar blij dat ik er zelf niet tussen loop. Wil nog wel een keer een F1-weekend gaan doen maar dan wordt het op zeker niet Zandvoort.
Klap in het gezicht.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 16:50 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
dan geef ik het extra kaartje aan iemand anders. Jammer wel
Wel slim. De kutplekken van anderen inpikken zodat die gedupeerden gewoon zonder gezeur op betere plekken gaan zittenquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 19:17 schreef PS. het volgende:
Toch wel een super gave ervaring om eens mee te maken.
Zaten dus op het kutste stuk in de arena, en ook nog eens vrij laag, maar toen wij daar aankwamen waren onze stoelen bezet door een grote groep, vond ik geen ramp, want de bovenkant van de tribune was nog helemaal leeg. Dus zijn we daar maar gaan zitten.
[ afbeelding ]
Veel mooiere plek, met achter je nog zicht op een stukje Hugenholtzbocht en hunserug. En lekker verfrissend windje
Met de F2 en FP2 maar op de duinen gaan zitten in de 2 laatste bochten, waar het zicht eigenlijk nog beter en mooier was. Wel 20 minuten voor het eind van FP2 al vast weggegaan, mooi voor al het volk uit.
Echt leuk om eens te doen
Ze hadden ook gewoon met zn allen bovenin kunnen zitten, daar zat je echt zoveel beter. Maar ik vond het prima hoorquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 19:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wel slim. De kutplekken van anderen inpikken zodat die gedupeerden gewoon zonder gezeur op betere plekken gaan zitten
Ik schop mensen gewoon van m'n plek af als ze daar zittenquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 19:45 schreef PS. het volgende:
[..]
Ze hadden ook gewoon met zn allen bovenin kunnen zitten, daar zat je echt zoveel beter. Maar ik vond het prima hoor![]()
Ik weet ook niet hoe lang ze er al zaten, wij kwamen echt 5 minuten voor FP1 daar aan.
Had ik normaal ook wel gedaan, maar toen ik zag dat er nog heel gat bovenin was vond ik dat wel prima. Dat wegtrappen kan altijd nog als het daar wel volledig bezet zou zijn.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 19:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik schop mensen gewoon van m'n plek af als ze daar zitten
Denk niet dat er morgen nog veel ruimte gaat zijn. Zullen toch meer racefans zijn morgen die zo'n dag niet gaan verspillen aan zuipen in de fanzonequote:Op vrijdag 25 augustus 2023 19:54 schreef PS. het volgende:
[..]
Had ik normaal ook wel gedaan, maar toen ik zag dat er nog heel gat bovenin was vond ik dat wel prima. Dat wegtrappen kan altijd nog als het daar wel volledig bezet zou zijn.
Lijkt me ook niks. Ik was er dit jaar bij in Jeddah, dat is wel een aanrader.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 11:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik wens iedereen weer veel plezier die gaat![]()
Maar blij dat ik er zelf niet tussen loop. Wil nog wel een keer een F1-weekend gaan doen maar dan wordt het op zeker niet Zandvoort.
een aanrader met raketten?quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 19:58 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Lijkt me ook niks. Ik was er dit jaar bij in Jeddah, dat is wel een aanrader.
Misschien over een paar jaar eens gaan kijken in Qatar of Bahrein.
Zal inderdaad ook wel hoor, de controle bij die tribune was ook waardeloos, ik liet mijn ticket zien, en ze keken me een beetje aan van ''Ja en?''quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 19:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Denk niet dat er morgen nog veel ruimte gaat zijn. Zullen toch meer racefans zijn morgen die zo'n dag niet gaan verspillen aan zuipen in de fanzone
Hoor wel meer verhalen dat de vrijdag op Zandvoort een soort free for all is jaquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 20:01 schreef PS. het volgende:
[..]
Zal inderdaad ook wel hoor, de controle bij die tribune was ook waardeloos, ik liet mijn ticket zien, en ze keken me een beetje aan van ''Ja en?''
Volgens mij had je overal op de tribunes wel kunnen zitten.
Nee, dat niet. Wel een mooie race, goede sfeer, prachtige locatie, heel uitgebreid randprogramma en relatief zeer betaalbaar.quote:
Op vrijdag met de trainingen wel. Tijdens de kwali en vooral tijdens de race zit het helemaal vol en zijn ze wel strenger.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 20:01 schreef PS. het volgende:
[..]
Zal inderdaad ook wel hoor, de controle bij die tribune was ook waardeloos, ik liet mijn ticket zien, en ze keken me een beetje aan van ''Ja en?''
Volgens mij had je overal op de tribunes wel kunnen zitten.
Dan heeft hij het stuur niet losgelaten?quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 20:43 schreef Symphonic het volgende:
Danny Ric heeft zijn middenhandsbeentje gebroken.
Is er dus niet meer bij dit weekend
Haha ja ik had ook een half flesje cola er in zitten die zagen ze en gooide ze weg, maar in een ander vak nog veel meer drinken, ze hebben dat nooit gezien. Als ze het wel hadden gezien had ik pech, maarja dat weet je na 10 waarschuwingen overal.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:01 schreef spectrumanalyser het volgende:
Bij de hoofdingang werd al het meegebrachte eten en drinken daadwerkelijk afgepakt. Ik zei ik dat ik zelf wel al het eten en drinken weg zou gooien. Ik gooide 1 pakje drinken weg, daarna ben ik doorgelopen.
De bedragen op het circuit gaan compleet nergens over.
de regels gaan te ver.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:04 schreef PS. het volgende:
[..]
Haha ja ik had ook een half flesje cola er in zitten die zagen ze en gooide ze weg, maar in een ander vak nog veel meer drinken, ze hebben dat nooit gezien. Als ze het wel hadden gezien had ik pech, maarja dat weet je na 10 waarschuwingen overal.
Voor mij stond wel een tokkie zich druk te maken dat hij zijn bier weg moest gooien.Alsof dat niet bekend was.
Professionele foto/film apparatuur is niet toegestaan, dat is logisch, want mensen die wel persaccreditatie hebben op het circuit moeten er flink voor lappen, dus dat zou niet eerlijk zijn.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:07 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
de regels gaan te ver.
voor mij stond een man die had een spiegelreflexcamera. Die camera vonden ze te groot. Er moest nog een extra beveiliger bij komen, die in het Engels ging uitleggen dat de man volgend jaar die camera niet meer mee mocht nemen.
en dat allemaal vanwege die rookbommen? Heb alsnog 5 oranje rookbommen gezien in het publiek in de arena.....
Ik heb weinig Oranje gevoel bij iemand die in België geboren is en woonachtig is in Monacoquote:Op donderdag 24 augustus 2023 23:40 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nederland is helemaal oranje
We staan weer achter Red Bull als één man
Jaaa we winnen weer van Lewis en ook Carlos
We vieren feest van Limburg tot in Rotterdam
Kijk, als je met zo'n megatoeter-lens naar binnen wilt, dan snap ik dat. maar een simpele spiegelreflex, dat is niet meteen professionele foto-apparatuur. ik snap de mensen wel die geen genoegen nemen met compactcamera- of smartphone-fotos.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:10 schreef PS. het volgende:
[..]
Professionele foto/film apparatuur is niet toegestaan, dat is logisch, want mensen die wel persaccreditatie hebben op het circuit moeten er flink voor lappen, dus dat zou niet eerlijk zijn.
Dat heeft overigens niks met deze organisatie te maken, maar dat is de FOM/F1
Hoe kom je hierbij?quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:10 schreef PS. het volgende:
want mensen die wel persaccreditatie hebben op het circuit moeten er flink voor lappen
Een DSLR is natuurlijk lang niet altijd te kwalificeren als 'professioneel'. Bovendien betaal je bij zo'n accreditatie ook voor toegang tot plekken waar publiek niet mag komen, zodat je veel betere foto's kunt maken.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:10 schreef PS. het volgende:
[..]
Professionele foto/film apparatuur is niet toegestaan, dat is logisch, want mensen die wel persaccreditatie hebben op het circuit moeten er flink voor lappen, dus dat zou niet eerlijk zijn.
Dat heeft overigens niks met deze organisatie te maken, maar dat is de FOM/F1
Het staat gewoon duidelijk in de algemene voorwaarden. Dus ook meneer met zijn DSLR had dat kunnen lezen. Het staat notabene op je ticket als 1 van de 6 dingen die je niet mag meenemen..quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:28 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Een DSLR is natuurlijk lang niet altijd te kwalificeren als 'professioneel'. Bovendien betaal je bij zo'n accreditatie ook voor toegang tot plekken waar publiek niet mag komen, zodat je veel betere foto's kunt maken.
Dat doe ik reeds vele jaren. De eerste accreditatie waar geld voor wordt gevraagd moet ik nog tegenkomen. Lowlands vroeg onlangs een tientje om naar een goed doel te schenken. Wat er toen gebeurde had je in het nieuws kunnen lezen.quote:
Was in Oostenrijk een paar jaar terug geen enkel probleem.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:31 schreef PS. het volgende:
[..]
Het staat gewoon duidelijk in de algemene voorwaarden. Dus ook meneer met zijn DSLR had dat kunnen lezen. Het staat notabene op je ticket als 1 van de 6 dingen die je niet mag meenemen..
Ja, alleen gaat dit over een evenement in handen van een media gigant,. dat is Lowlands geenszins.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:35 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dat doe ik reeds vele jaren. De eerste accreditatie waar geld voor wordt gevraagd moet ik nog tegenkomen. Lowlands vroeg onlangs een tientje om naar een goed doel te schenken. Wat er toen gebeurde had je in het nieuws kunnen lezen.
Maakt geen verschil. Het is kosteloos met meestal eten en drinken inbegrepen. En dat had je ook zelf kunnen uitzoeken:quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:38 schreef PS. het volgende:
[..]
Ja, alleen gaat dit over een evenement in handen van een media gigant,. dat is Lowlands geenszins.
En er zal natuurlijk ook gekeken worden naar welke partij het aanvraagt.
Ja goh, dan maak je beelden voor de organisatie, niet als Joop de freelancer die zijn foto's wil doorverkopenquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:48 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Maakt geen verschil. Het is kosteloos met meestal eten en drinken inbegrepen. En dat had je ook zelf kunnen uitzoeken:
https://www.eventmakers.n(...)utch-Grand-Prix-2023
Dat geldt ook voor persaccreditatie.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:50 schreef PS. het volgende:
[..]
Ja goh, dan maak je beelden voor de organisatie, niet als Joop de freelancer die zijn foto's wil doorverkopen
Nee, want bijvoorbeeld de NOS mag best foto's maken voor hunzelf. Niet in dienst van de F1, maar dienen daar wel voor te betalen uiteraard.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:57 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dat geldt ook voor persaccreditatie.
Ik ben benieuwd naar je bron en bedragen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:59 schreef PS. het volgende:
[..]
Nee, want bijvoorbeeld de NOS mag best foto's maken voor hunzelf. Niet in dienst van de F1, maar dienen daar wel voor te betalen uiteraard.
Dat is niet nodig, dat snapt iedereen, behalve een dronken gast uit het oosten van Nederland, ik ga geen moeite meer in je stekenquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:00 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd naar je bron en bedragen.
Uitgeluld. Je gelooft in je eigen verzinsels.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:01 schreef PS. het volgende:
[..]
Dat is niet nodig, dat snapt iedereen, behalve een dronken gast uit het oosten van Nederland, ik ga geen moeite meer in je steken
Nee, ACT-F heeft gelijk. Dat de FOM niet wil dat jan en alleman met hun grote lensen rond loopt heeft te maken met hun eigen kwaliteitseisen voor de pers, die zijn heel streng.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 21:59 schreef PS. het volgende:
[..]
Nee, want bijvoorbeeld de NOS mag best foto's maken voor hunzelf. Niet in dienst van de F1, maar dienen daar wel voor te betalen uiteraard.
Een spiegelreflex is meestal ook geen probleem zolang je geen lenzen hebt van 30+ cm.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:14 schreef Faithy het volgende:
Het verschilt ontzettend per circuit. Op Silverstone en Barcelona mag je als amateurfotograaf aardig wat shit meenemen aan lenzen. Tot aan semi professionele lenzen aan toe.
En dan heb ik het over friggin' telelenzen. En ik mocht zelf ook gewoon altijd m'n spiegelreflex meenemen.
Maargoed, dan klopt uiteindelijk gewoon waar het om begon.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, ACT-F heeft gelijk. Dat de FOM niet wil dat jan en alleman met hun grote lensen rond loopt heeft te maken met hun eigen kwaliteitseisen voor de pers, die zijn heel streng.
stel je niet aanquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:19 schreef Nattekat het volgende:
Het wordt echt afschuwelijk koud morgen
Alles minder dan korte broeken temperaturen is afschuwelijk koud, ik heb hoge eisenquote:
Zonnebrandcrème, petje, kussentje nog toevoegen?quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:17 schreef Nattekat het volgende:
Mijn rugtas van 3 A4'tjes ingepakt
Poncho
Reserveponcho
Extra paar sokken
Extra t-shirt
Vest
Korte broek (ik twijfel nog steeds of ik die niet gewoon meteen aan ga trekken)
6 pakjes drinken van 200ml strategisch verstopt in elke uithoek van mijn rugtas
Wat te eten dat minder strategisch verstopt is.
Bidon die eveneens niet verstopt is.
En badslippers voor als het echt treurig gesteld is
Goed idee. Kan wel naast het gaskooksetje dat ik er ook nog bij wil doen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:29 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Zonnebrandcrème, petje, kussentje nog toevoegen?
Ah ja. En een partytent natuurlijk.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:30 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Goed idee. Kan wel naast het gaskooksetje dat ik er ook nog bij wil doen.
Zou dat niet als paraplu gezien worden?quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:32 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ah ja. En een partytent natuurlijk.
Veel plezier op de noordpoolquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Alles minder dan korte broeken temperaturen is afschuwelijk koud, ik heb hoge eisen
In dat geval is een handoek misschien wat praktischer.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:33 schreef Sodemieters het volgende:
Anyway, iets meenemen waar je op kunt zitten, is wel een goed idee als het wellicht gaat regenen en je geen natte kat kont wilt.
quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:36 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Veel plezier op de noordpool
Nee, ik ga vanavond de kroeg inquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar jij mag best in 17 graden bovenaan een tribune in de regen en de volle wind met een korte broek gaan zitten hoor
En dan direct door naar Zandvoort.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:41 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Nee, ik ga vanavond de kroeg in
Wat moet ik daar?quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 22:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En dan direct door naar Zandvoort.
Vandaag ookquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 23:44 schreef Faithy het volgende:
Vorig jaar was het goed korte broeken weer op Zandvoort
Ja! Ik was wel blij voor m'n collega die er het weekend is. En natuurlijk ook voor de rest.quote:
Doodvermoeiende Hart van Nederland-achtige 'journalistiek'.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 10:42 schreef spectrumanalyser het volgende:
Max krijgt voor de honderste keer de vraag "Al die oranjefans, wat doet dat met jou".
Elke keer weer die vraag. Ik had gewoon eens een ander antwoord gegeven. Een schokkend antwoord
Zegt user playboy69quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:20 schreef Playboy69 het volgende:
'Vrouwen zijn niet veilig bij de Formule 1 op Zandvoort door zuipende mannen'
Weinig verrassend dit.
Nederlanders zijn vieze smerige tokkies.
Is een troll. Niet op reageren.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:33 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Zegt user playboy69
Ja oke
Oh.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:33 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Is een troll. Niet op reageren.
Kan de beste gebeuren.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:34 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Oh.
Ben ik er toch weer ingetuind.
Waarom zijn er geen Porschesquote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:35 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Kan de beste gebeuren.
Omdat Ferrari.quote:
quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 18:53 schreef RipCity het volgende:
De 48-jarige Rachid is vanuit Arnhem speciaal naar Zandvoort gekomen om blik te rapen. Hij heeft een knijper bij zich en weet precies waar hij wezen moet: „Bij het station, als mensen uitstappen, gooien ze hun blikjes weg. Dus als er een trein komt, veeg ik alles op.”
Hij bezoekt sinds mei, toen op blikjes statiegeld kwam, evenementen om wat bij te verdienen. „Dat heeft me al een paar duizend euro opgeleverd.” Een welkome aanvulling op zijn bijstandsuitkering.
Hij zegt te leven van het statiegeld en zijn uitkering te gebruiken voor aankopen als een televisie en een vakantie. Hij rekent voor: „Een vuilniszak van 120 liter levert 100 euro op. Ik ga zeker een paar van die zakken vullen.”
Top plan om dit in de Telegraaf te laten optekenen met foto en naam erbijhttps://archive.is/zllyZ#selection-523.0-527.228
Binnenkort afrekeningen door rivaliserende statiegeldrapers.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 19:04 schreef 3rr0r het volgende:
[..]Straks concurrentie en ook nog gedoe met z'n uitkering.
ik weet wel zeker dat je elke euro wat je verdient of krijgt, het moet opgeven aan de sociale dienst.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 19:04 schreef 3rr0r het volgende:
[..]Straks concurrentie en ook nog gedoe met z'n uitkering.
Wel zo veilig in bedquote:Op zaterdag 26 augustus 2023 19:23 schreef beantherio het volgende:
Ik denk dat ik mijn regenpak vanacht ook maar in bed aan hou. Want iedere keer als ik hem uit doe begint het WEER te regenen.
dat heb ik nu af en toe al als er iemand voor mij is met een kar vol lege flessen ...quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 19:47 schreef PS. het volgende:
Je zou maar zo'n lul voor je hebben staan bij de flessenautomaat.
heb meer moeite met mensen die nieuwe flesjes in de automaat voor lege flessen drukken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 19:52 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
dat heb ik nu af en toe al als er iemand voor mij is met een kar vol lege flessen ...
Nou, je kan kennelijk gewoon gratis naar binnen het hele terrein op wanneer de F1 is afgelopenquote:Op zaterdag 26 augustus 2023 20:58 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb de controle even getest voor de tribunes.
Laatste Porsche race vanaf de tribune bij pit-entry gekeken
Is meestal zo, maar niet dat er zo veel te beleven is verderquote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:03 schreef PS. het volgende:
[..]
Nou, je kan kennelijk gewoon gratis naar binnen het hele terrein op wanneer de F1 is afgelopen
Gister gezien op twitch
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nja ook de Porsche cup dus. (had hem nog ge edit)quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Is meestal zo, maar niet dat er zo veel te beleven is verder
Alle F1 zooi is zo duur, dit is geen uitzondering.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:13 schreef spectrumanalyser het volgende:
Ja, jahoor, de echte Max Verstappen cap 47,95 euro.
Max Verstappen Shirt 39,95 euro
Max Verstappen Teamshirt 59,95 euro
"alles wat die Verstappen aan heeft, dat willen de mensen kopen".
man man man
Ik zag gister een Hamilton petje voor 60 jaquote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Alle F1 zooi is zo duur, dit is geen uitzondering.
inderdaad.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Alle F1 zooi is zo duur, dit is geen uitzondering.
Je bent ook gewoon oerdom als je geen poncho meeneemt, sorry hoor. dat is wat anders.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:17 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
inderdaad.
20 euro voor een poncho? Sorry hoor, dan roep je toch 20 man bij elkaar en trek je die hele kar omver?
quote:Daar springen slimme ondernemers uit Zandvoort op in, die poncho's of opengeknipte vuilniszakken verkopen voor woekerprijzen. Vuilniszakken worden voor 5 euro per stuk verkocht.
Zit er één op dit forumquote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:19 schreef PS. het volgende:
[..]
Je bent ook gewoon oerdom als je geen poncho meeneemt,
Doet die volgend jaar niet weerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |