Dat is me nu ook duidelijk jaquote:Op woensdag 23 augustus 2023 20:18 schreef Nattekat het volgende:
[
[..]
Vind het persoonlijk ook wel echt verreweg de slechtste tribunes qua prijs/kwaliteit daar in de arena. Goud 2 is dan nog wel redelijk, maar voor hetzelfde geld zit je bij de Tarzanbocht in plaats van tussen het festivalvolk.
Ik had gelukkig sowieso het budget niet, en met mij de persoon die me uitnodigde. Maar ik moest het er toch even uit rammen bij de rest om daar één van de goedkopere tribunes te kiezenquote:
Hangt er van af waar je zit. Het is een hele brede tribune. De regel is dat stoelnummer 1 voor de kijkers helemaal rechts is als het goed is.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 00:37 schreef Middelpunt het volgende:
Ik heb kaartjes voor Ben Pon grandstand 2.
Zou je ze dan alleen maar onder e het rechte stuk voorbij zien vliegen? Of kan je ze ook nog wel goed uit de kombocht zien komen?
En misschien ook nog wel zicht op bocht 3?
minimaal tot Zandvoort lijkt me wel gepasterquote:Op donderdag 24 augustus 2023 23:40 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nederland is helemaal oranje
We staan weer achter Red Bull als één man
Jaaa we winnen weer van Lewis en ook Carlos
We vieren feest van Limburg tot in Rotterdam
Ik wens iedereen weer veel plezier die gaatquote:
NOS moet het gewoon lekker houden bij schaatsen en hockey.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 20:05 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
NOS
Die missen de start omdat ze nog aan het kletsen zijn in de studio
Vrouwenvoetbal niet te vergeten.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 11:18 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
NOS moet het gewoon lekker houden bij schaatsen en hockey.
Als ik daar zelf loop ga ik wel even zwaaien naar de cameraquote:
Daar loop je dan met je oranje hesje als beveiligingspersoneel (of wat dan ook): lekker opvallend tussen al die oranje shirtsquote:
Overloos lullen van start tot finish, alles missen a la Mol, door werkelijk elke boardradio heen praten, etc. Weet niet meer wie het was maarquote:Op woensdag 23 augustus 2023 20:13 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Vorig jaar NOS geprobeerd, maar ik had de neiging om het geluid op mute te zetten. Dus dit jaar F1TV het hele F1 seizoen lang
Hans van Loozenoord waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 11:27 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Overloos lullen van start tot finish, alles missen a la Mol, door werkelijk elke boardradio heen praten, etc. Weet niet meer wie het was maar
Nooit van gehoord maar wat een totale LUL.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 11:30 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Hans van Loozenoord waarschijnlijk.
Deze trofee straalt de Nederlandse klimmende leeuw uit, in plaats van een logo dat een media vertegenwoordigt.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 10:49 schreef beantherio het volgende:
De trofee van 2022 was prachtig maar die van 2023 staat hoog op mijn lijstje van meest lelijke trofeeën in de geschiedenis van de Formule 1. Het is alsof iemand nog even snel een beker uit de kast heeft getrokken, geen tijd had om hem nog even mooi te versieren en er met zo min mogelijk moeite nog net aan het nummer op geschilderd heeft. Deze trofee straalt luiheid en desinteresse uit.
Op Lowlands was die 8,75 meende ik.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 14:33 schreef Nattekat het volgende:
¤7 voor een simpele hamkaas tosti, koekkoek
quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 14:45 schreef zalkc het volgende:
[..]
Op Lowlands was die 8,75 meende ik.
Ik wacht tot het weer naar Pescara komtquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 11:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik wens iedereen weer veel plezier die gaat![]()
Maar blij dat ik er zelf niet tussen loop. Wil nog wel een keer een F1-weekend gaan doen maar dan wordt het op zeker niet Zandvoort.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |