abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:03:30 #1
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_196813492


Houd minimaal 1.5 meter afstand met anderen buiten je huishouden in alle gevallen.

Vragen over je eigen gezondheid: huisarts of GGD
Andere vragen: 0800-1351 (08:00-22:00)

Bij klachten, blijf thuis, en laat je testen!
Om een afspraak te maken voor een Coronatest bel je tussen 08:00 en 20:00 met 0800-1202.
Je kunt ook online een afspraak maken voor een Coronatest via https://coronatest.nl/, hier heb je wel een DigiD voor nodig.


Helpen?
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/

Nederland:
RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu - actuele informatie
Covid dashboard
Voor de dagrapporten van ziekenhuisopnames: MedischInfo
Zie ook BD Dataplan voor allerlei cijfers en statistieken, bv. per veiligheidsregio of gemeente
Reconstructie NRC
De Groene: Hoe Nederland werd overvallen door het virus

Internationaal:
ECDC European Centre for Disease Prevention and Control
WHO World Health Organisation
Overzicht WHO
Overzicht Worldometers
Overzicht BNO News
Spreadsheet met cijfers die user joyvke tot 15apr20 bijhield
Wikipedia
Dhr.John Campbell met een dagelijkse update
Dit doet corona met je, als je pech hebt.

Wetenschap:
Alle artikelen over Covid zijn gratis te lezen op de financial times
Wetenschappelijk Covid19 HUB voor publicaties (dus voor wetenschappelijk geinteresseerden)
Universiteitsindex Leiden
De wetenschappelijke basis achter het Nederlandse coronabeleid (RIVM)
• Artikelen over effect van maatregelen zoals restaurants, winkels, scholen sluiten etc.:
Nature1,Nature2,JKMS,The Lancet,Science Magazine
• Artikelen over (niet-)medische mondkapjes:
University of Tokyo,PubMed/

Vaccinaties :
• Hugo de Jonge heeft gezegd dat wij in Nederland 8 januari beginnen met vaccinaties
Volgorde vaccinaties Nederland (voorlopig?)
Coronavirus Vaccine Tracker
Vaccinatie tegen het coronavirus - Rijksoverheid
Bestelde vacccins door Nederland (wanneer)
Bestelde vacccins door Nederland (financieel)
• Wetenschappelijk onderzoek van resultaten bij deze vaccins:
Phase 1/2 Study Pfizer, Phase 1/2 Study Pfizer,Phase 2/3 Pfizer
Phase 1 Moderna,Phase 3 Moderna
Phase 1/2 Oxford,Phase 2/3 Oxford
• Hier de protocollen van:
Oxford/AstraZeneca, Pfizer, Moderna en Johnson&Johnson (Janssen).

Oversterfte met als oorzaak griep (2018) en Covid-19 (2020)


Heb ik covid, verkoudheid of griep? (laat je sowieso testen!)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
Corona-patiėnten op de Nederlandse IC's lcps
Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE

Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, onz is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus

Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_196813495
quote:
2s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:00 schreef Jane het volgende:

[..]

Het punt is juist dat de kans veel groter is dat die twintiger een 69-jarige stemmer besmet, dan omgekeerd. Die 69-jarige is namelijk maar 5 minuten binnen en laat dus minder virus in de ruimte achter.
:?
Hier zit de aanname achter dat ouderen minder virus bij zich dragen ofzo?

Ik denk, met deze cijfers, dat je gewoon realistisch moet zijn en er ernstig rekening mee moet houden dat je gedurende de dag mensen binnen krijgt die besmet zijn. Daar moet je gewoon je maatregelen op aanpassen. Van die loketschermen op tafel dus.
zie email 27 oktober
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:04:34 #3
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_196813500
@Jane als reactie op je laatste post: maar daarvoor maakt het toch niet uit wat de leeftijd van een stembureau-medewerker is :?
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_196813650
Lees overigens dat men dus naar een R van 0,8 wil met deze lockdown, die dan tot +/- eind januari duurt. Als dat niet lukt en we blijven steken op bijv 0,9, dan kunnen we pas in maart op niveau ‘waakzaam’ komen.

Zie: https://mobile.twitter.com/HJWesteneng/status/1340051151971074056

Erg benieuwd wat ons de komende 2 weken gaan brengen.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:21:48 #5
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_196813665
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:03 schreef trein2000 het volgende:

[..]

:?
Hier zit de aanname achter dat ouderen minder virus bij zich dragen ofzo?

Ik denk, met deze cijfers, dat je gewoon realistisch moet zijn en er ernstig rekening mee moet houden dat je gedurende de dag mensen binnen krijgt die besmet zijn. Daar moet je gewoon je maatregelen op aanpassen. Van die loketschermen op tafel dus.
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:04 schreef Janneke141 het volgende:
@:jane als reactie op je laatste post: maar daarvoor maakt het toch niet uit wat de leeftijd van een stembureau-medewerker is :?
Nee, het ging eigenlijk totaal niet om de leeftijd, jongens. Vergeet dat even, alsjeblieft. :P Het gaat er om dat hoe langer een besmette persoon in een ruimte is, hoe meer virusdeeltjes zich in de lucht verzamelen. De grootte van de ruimte en de ventilatie speelt een rol, maar daar heb je als stemmer geen invloed op. De stemlokalen die ik ken zijn normaal al vrij bedompte ruimtes, maar mensen zullen verschillende ervaringen hebben.

Mijn punt was eigenlijk alleen maar dit:
De kans dat een zieke stembureaumedewerker (van welke leeftijd dan ook) 1 of meerdere stemmers besmet is groter dan dat dat andersom gebeurt. Als de ruimte vol zit met virus (omdat de stembureaumedewerker daar al uren zit te ademen/praten) kan een stemmer wel binnen een paar minuten geinfecteerd raken. Andersom kan een zieke stemmer niet binnen de 5 minuten dat hij daar is het hele lokaal vullen met virus. Het gaat dus puur om de duur van het verblijf in de ruimte.

Toch maar even El Pais erbij gezocht ter verduidelijking, al hebben ze het daar niet specifiek over stembureaus natuurlijk. https://english.elpais.co(...)through-the-air.html

[ Bericht 1% gewijzigd door Jane op 19-12-2020 00:33:16 ]
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:24:48 #6
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_196813681
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 december 2020 23:39 schreef maan_man het volgende:

[..]

Staan wel een aantal feitelijk onjuistheden in deze post. Het verdrag van Schengen gaat voornamelijk over de afwezigheid van grenscontroles bij het overschrijden van de binnengrenzen:
[..]

Vanaf artikel 23 biedt het verdrag de mogelijkheid tot de tijdelijke herinvoering van het grenstoezicht aan de binnengrenzen.

Het vrij verkeer van personen vloeit voor uit art. 20 Verdrag betreffende de werking van de Europese Unie.https://wetten.overheid.nl/BWBV0001506/2013-07-01

De UK kende (of kent tot de jaarwisseling in ieder geval) ook een vrij verkeer van personen voor EU-burgers, maar was geen partij bij het Schengenverdrag.
UK wmb Brexit

Ondertussen is duidelijk dat Belgiė haar grenzen sluit tot het niveau van wettelijke geitenpaadjes door Niet-Belgen, inreisvoorwaarden op te leggen.
Niet zo mooi te zien hoe het EU-Kasteel ineens toch weer erg nationalistische scheuringen gaat vertonen.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_196813682
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:19 schreef Jor_Dii het volgende:
Lees overigens dat men dus naar een R van 0,8 wil met deze lockdown, die dan tot +/- eind januari duurt. Als dat niet lukt en we blijven steken op bijv 0,9, dan kunnen we pas in maart op niveau ‘waakzaam’ komen.

Zie: https://mobile.twitter.com/HJWesteneng/status/1340051151971074056

Erg benieuwd wat ons de komende 2 weken gaan brengen.
Hmm... ik ook dan. :{
Valt me eerlijk gezegd tegen dat de verwachting al maar 0,8 is eigenlijk. Was dat bij de vorige maatregelen niet ook ongeveer dat?
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 19 december 2020 @ 00:41:06 #8
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_196813798
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:24 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Hmm... ik ook dan. :{
Valt me eerlijk gezegd tegen dat de verwachting al maar 0,8 is eigenlijk. Was dat bij de vorige maatregelen niet ook ongeveer dat?
Ben een beetje "bang" dat wij gaan blijven hangen en dat wij pas na vaccinatie weer in een situatie zoals afgelopen zomer gaan komen.

Er is duidelijk geen urgentie meer bij de bevolking. Als je maandag zegt dat het land op slot gaat, en dan ziet dat dinsdag en woensdag allerlei winkels gewoon open gaan, en dat mobiliteit nauwelijks daalt, dan weet je genoeg.
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:41:42 #9
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_196813802
quote:
2s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:21 schreef Jane het volgende:

[..]

[..]

Nee, het ging eigenlijk totaal niet om de leeftijd, jongens. Vergeet dat even, alsjeblieft. :P Het gaat er om dat hoe langer een besmette persoon in een ruimte is, hoe meer virusdeeltjes zich in de lucht verzamelen. De grootte van de ruimte en de ventilatie speelt een rol, maar daar heb je als stemmer geen invloed op. De stemlokalen die ik ken zijn normaal al vrij bedompte ruimtes, maar mensen zullen verschillende ervaringen hebben.

Mijn punt was eigenlijk alleen maar dit:
De kans dat een zieke stembureaumedewerker (van welke leeftijd dan ook) 1 of meerdere stemmers besmet is groter dan dat dat andersom gebeurt. Als de ruimte vol zit met virus (omdat de stembureaumedewerker daar al uren zit te ademen/praten) kan een stemmer wel binnen een paar minuten geinfecteerd raken. Andersom is kan een zieke stemmer niet binnen de 5 minuten dat hij daar is het hele lokaal vullen met virus. Het gaat dus puur om de duur van het verblijf in de ruimte.

Toch maar even El Pais erbij gezocht ter verduidelijking, al hebben ze het daar niet specifiek over stembureaus natuurlijk. https://english.elpais.co(...)through-the-air.html
Dit is het aerosolen verhaal waar men niet over uit is.
Laten men het houden dat vooral afstandhouden en hygiėne de virusoverdrachtsfactoren zijn.
Natuurlijk altijd goed om het bezoek kort te houden met voldoende luchtverversing.

Het onderzoek van Elpais is vooral een mooie animatie van een onderliggend spreadsheet-model dat met heel veel variabelen dan luchtstromen berekend in een ruimte waar allerlei aannames worden gedaan omtrent kansen, virulentie, besmettingsgraad en bescherming. Het toont niets aan anders dat er een (op oog juiste) berekening is om tot gewenste uitkomsten te komen.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_196813828
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:41 schreef Kyran het volgende:

[..]

Ben een beetje "bang" dat wij gaan blijven hangen en dat wij pas na vaccinatie weer in een situatie zoals afgelopen zomer gaan komen.

Er is duidelijk geen urgentie meer bij de bevolking. Als je maandag zegt dat het land op slot gaat, en dan ziet dat dinsdag en woensdag allerlei winkels gewoon open gaan, en dat mobiliteit nauwelijks daalt, dan weet je genoeg.
Ik deel je zorgen. Moed zakt mij ook een beetje in de schoenen. -O-
Kom maar op met dat vaccin ook. Sta inmiddels vooraan.
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:46:33 #11
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_196813834
quote:
12s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:24 schreef Vallon het volgende:

[..]

UK wmb Brexit

Ondertussen is duidelijk dat Belgiė haar grenzen sluit tot het niveau van wettelijke geitenpaadjes door Niet-Belgen, inreisvoorwaarden op te leggen.

Enkel op luchthavens, voor personen die langer dan 2 dagen in het land blijven. Op de persconferentie werd nog gezegd dat die maatregel natuurlijk niet van toepassing was op bvb de tienduizenden Fransen die in West Vlaanderen werken en dagelijks de grens oversteken.
are we infinite or am I alone
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:51:47 #12
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_196813865
Belgiė had 54 (van 269) dagen met een R<=0.8.
32 daarvan in april en mei.
7 in de laatste week van augustus.
10 opeenvolgende dagen in november.
are we infinite or am I alone
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:51:59 #13
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_196813866
twitter

Al is de bron rioolkrant The Sun
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:53:21 #14
258756 Unmountable
Thinking out of your mind!
pi_196813879
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:51 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Al is de bron rioolkrant The Sun
Hurray voor de muterende virussen -O-

Over de bron: heb meerdere bronnen gezien hierover, kan ze alleen niet meer benoemen of waarschijnlijk terugvinden.
Rozen zijn tieten, viooltjes zijn tieten, ik hou van tieten, tieten.
pi_196813890
Zuid Afrika meldt ook die andere vorm van het Corona virus aldus BNO
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:55:46 #16
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_196813894
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:46 schreef crystal_meth het volgende:

[..]

Enkel op luchthavens, voor personen die langer dan 2 dagen in het land blijven. Op de persconferentie werd nog gezegd dat die maatregel natuurlijk niet van toepassing was op bvb de tienduizenden Fransen die in West Vlaanderen werken en dagelijks de grens oversteken.
Grappig hoe het nieuws hier dan staat: (en vermoed dat dit specifiek voor vliegreizen zal zijn):
quote:
bron: nu.nl 18dec20 18u45
Nederlanders die naar Belgiė willen afreizen, moeten voortaan een bewijs van een negatieve coronatest kunnen overhandigen. Ook reizigers uit andere rode gebieden moeten voortaan een recente negatieve testuitslag tonen. De nieuwe maatregelen werden vrijdag bekendgemaakt tijdens een persconferentie.

Die nieuwe regels gelden voor mensen zonder de Belgische nationaliteit. Er wordt een uitzondering gemaakt voor mensen die voor hun werk moeten reizen
Maar goed de intentie is helder: Kom en Ga niet naar Belgļe als dat niet noodzakelijk is: Blijf weg, waarmee dan alles weer openligt. Ik voorzie straks wel weer wat items op de media die dat weer ludiek duidelijk maken.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_196813898
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 december 2020 21:54 schreef Vasilevski het volgende:

[..]

Communicatie om de vaccinatiebereidheid op te krikken:

• We hebben een middel dat deze crisis kan oplossen en ons weer terugbrengen naar normaal, en dat is een kwestie van maanden. 2021, niet 22, niet 23 of wat dan ook.
• Als we zeggen normaal, dan bedoelen we ook normaal. Als het sein veilig gegeven is, worden de looplijnen van de vloeren gerukt, mag je knuffelen wie je wil, en hoef je geen mondkapje meer te dragen als je dat niet wilt.
• Het is een keuze, we kunnen ook in groten getale ervoor kiezen om het niet te doen. Dan kiezen we ervoor dat we langer vastzitten aan maatregelen doordat uitbraken steeds weer voor problemen zullen zorgen. We kiezen er dan als Nederland voor dat we mensen onnodig aan corona laten doodgaan.
• Niemand krijgt voordeeltjes, privileges, dwang of straf, het is samen uit, samen thuis. De eersten die geprikt worden, kunnen daarna nog steeds anderen besmetten, dus die krijgen geen voordeeltjes. Als er een acceptabel niveau gevaccineerd is, gaan we samen als Nederland afschalen. Jouw keuze bepaalt dus mede of en wanneer dat kan.
• Ja, er is bij elk vaccin het risico op bijwerkingen. Wij geloven dat de voordelen van het vaccin groter zijn.

Ik mis vast nog wat punten en dit moet je natuurlijk verpakken met zo'n vrolijke Postbus 51-stem die je komt vertellen dat iets "net even anders" zal zijn. Maar het idee lijkt me duidelijk.
Zo ontzettend eenvoudig. Ik wil niet één vaccin, ik wil er nu wel 10!
Wie stuurt dit even naar onze minister van VWS?
I'll give you something to do
  zaterdag 19 december 2020 @ 00:59:07 #18
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_196813911
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:53 schreef Unmountable het volgende:

[..]

Hurray voor de muterende virussen -O-

Over de bron: heb meerdere bronnen gezien hierover, kan ze alleen niet meer benoemen of waarschijnlijk terugvinden.
https://nextstrain.org/gr(...)t-S_501,69&r=country



Wel intressant ze houden nog steeds die verschillende types bij sinds maart.
pi_196813926
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:51 schreef crystal_meth het volgende:
Belgiė had 54 (van 269) dagen met een R<=0.8.
32 daarvan in april en mei.
7 in de laatste week van augustus.
10 opeenvolgende dagen in november.
Oftewel..?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_196813962
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:55 schreef Jor_Dii het volgende:
Zuid Afrika meldt ook die andere vorm van het Corona virus aldus BNO
https://www.businessinsid(...)-coronavirus-2020-12

En blijkbaar was de lockdown die SA in het begin van het jaar invoerde ook een van de redenen dat de verspreiding van het virus zo snel ging. Daar denken en (paar maanden terug) dat ongeveer 12-15 miljoen inwoners in aanraking is geweest met covid-19. Ze hebben daar genoeg ruimte, maar leven te dicht op elkaar, vooral in de townships.
pi_196814018
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:01 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Oftewel..?
Moet goedkomen.

🥺
pi_196814019
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:45 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Ik deel je zorgen. Moed zakt mij ook een beetje in de schoenen. -O-
Kom maar op met dat vaccin ook. Sta inmiddels vooraan.
Ben je al bij de opslagplaats in Oss ja??
pi_196814029
De mobiliteitsdata zijn niet heel positief in ieder geval.
  zaterdag 19 december 2020 @ 01:19:17 #24
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_196814039
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:53 schreef Unmountable het volgende:
Hurray voor de muterende virussen -O-
[knip]
Mutaties zijn/worden imo best een dingetje, zeker als Covid19 buiten verwachting gaat muteren.
quote:
bron: medicalexpress 10dec20
The latest results from the phase 3 COVID-19 vaccines trials have been very positive. These have shown that vaccinating people with the gene for SARS-CoV-2 spike protein can induce excellent protective immunity.
...
However, the SARS-CoV-2 virus is more complicated than just a spike protein. There are, in fact, four different proteins that form the overall structure of the virus particle: spike, envelope (E), membrane (M) and nucleocapsid (N).
...
Future vaccines will probably focus on more than just the spike protein of SARS-CoV-2, and the N protein is a promising target to add to the current strategies being considered.
Ik zou zelf wat geruster wanneer "vaccins" de bedreigende SARS-drager als gehele soort zou omvatten.

Met één vaccin ben je dan klaar voor varianten. Een beetje hoe wij tegen mazelen als soort zijn ingeėnt waarbij varianten er niet veel toedoen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Vallon op 19-12-2020 01:25:13 ]
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_196814053
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:18 schreef Jazeg het volgende:
De mobiliteitsdata zijn niet heel positief in ieder geval.
Gaat volgende week kelderen vanwege vakanties
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_196814097
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:20 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Gaat volgende week kelderen vanwege vakanties
En daarna net zo hard weer omhoog? Het OMT gaf aan dat de kerstvakantie in die zin ook niet per sé een pluspunt is, omdat veel mensen elkaar toch gaan opzoeken rond de feestdagen.
  zaterdag 19 december 2020 @ 01:28:57 #27
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_196814109
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:01 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Oftewel..?
R langdurig <= 0.8 houden lijkt moeilijk, na een hoge piek lukt het een tijdlang, maar verder...
are we infinite or am I alone
pi_196814118
Oftewel we gaan van lockdown naar lockdown totdat er een vaccin is. Zoals de voorspelling was.
pi_196814121
quote:
12s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:19 schreef Vallon het volgende:

[..]

Mutaties zijn/worden imo best een dingetje, zeker als Covid19 buiten verwachting gaat muteren.
[..]

Ik zou zelf wat geruster wanneer "vaccins" de bedreigende SARS-drager als gehele soort zou omvatten.

Met één vaccin ben je dan klaar voor varianten. Een beetje hoe wij tegen mazelen als soort zijn ingeėnt waarbij varianten er niet veel toedoen.
Er zijn tot nu toe 12.000 mutaties waargenomen van het virus. Alles en ook deze mutatie zijn geen vaccin escape mutaties. Mocht die er wel komen dan zijn mRNA vaccins vrij snel en makkelijk up te daten dat is veel lastiger bij de vector vaccins.
pi_196814166
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:51 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Al is de bron rioolkrant The Sun
Mooie nieuwe OP, @Momo
pi_196814172
Engeland afsluiten?
  zaterdag 19 december 2020 @ 01:45:49 #32
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_196814210
Kunnen we die verkiezingen niet gewoon een half jaar uitstellen?
  zaterdag 19 december 2020 @ 01:51:07 #33
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_196814239
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:45 schreef leolinedance het volgende:
Kunnen we die verkiezingen niet gewoon een half jaar uitstellen?
Ik geloof niet dat er voor de wet een probleem zou zijn als dat zou gebeuren. Maar mevrouw Ollongren, de minister die er verantwoordelijk voor is, heeft tot nu toe aangegeven de verkiezingen gewoon door te willen laten gaan in maart.
  zaterdag 19 december 2020 @ 01:58:19 #34
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_196814278
quote:
2s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:51 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat er voor de wet een probleem zou zijn als dat zou gebeuren. Maar mevrouw Ollongren, de minister die er verantwoordelijk voor is, heeft tot nu toe aangegeven de verkiezingen gewoon door te willen laten gaan in maart.
Het is niet meer te volgen hč. Dus we mogen geen vuurwerk afsteken omdat dat de zorg zou kunnen overbelasten, maar mogen straks wel met zo'n 13 miljoen mensen gaan stemmen in kleine stemgebouwtjes.
  zaterdag 19 december 2020 @ 02:08:50 #35
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_196814325
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:58 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Het is niet meer te volgen hč. Dus we mogen geen vuurwerk afsteken omdat dat de zorg zou kunnen overbelasten, maar mogen straks wel met zo'n 13 miljoen mensen gaan stemmen in kleine stemgebouwtjes.
Daarom willen ze het uitsmeren over meerdere dagen, zodat er minder mensen tegelijk binnen zijn. Dat is nu het plan in elk geval.
  zaterdag 19 december 2020 @ 02:18:02 #36
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_196814362
quote:
2s.gif Op zaterdag 19 december 2020 02:08 schreef Tijn het volgende:

[..]

Daarom willen ze het uitsmeren over meerdere dagen, zodat er minder mensen tegelijk binnen zijn. Dat is nu het plan in elk geval.
Heb er alle vertrouwen in dat ze dat goed gaan regelen.
  zaterdag 19 december 2020 @ 06:11:24 #37
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_196815300
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:58 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Het is niet meer te volgen hč. Dus we mogen geen vuurwerk afsteken omdat dat de zorg zou kunnen overbelasten, maar mogen straks wel met zo'n 13 miljoen mensen gaan stemmen in kleine stemgebouwtjes.
Elke verkiezingen ligt de spoedeisende hulp vol met mensen die een potlood in hun oog kregen ofzo? :D
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
pi_196815488
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:58 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Het is niet meer te volgen hč. Dus we mogen geen vuurwerk afsteken omdat dat de zorg zou kunnen overbelasten, maar mogen straks wel met zo'n 13 miljoen mensen gaan stemmen in kleine stemgebouwtjes.
Zo'n vuurwerkverbod kan ik dan nog enigszins volgen, al vraag ik me af hoeveel last de gemiddelde KNO-arts nu heeft van corona. Iets als verkiezingen uitstellen is natuurlijk niet werkbaar. Plus dat je dat kan allemaal prima kan kanaliseren, je hebt nog maanden de tijd. Maar goed, ik blijf met stijgende verbazing kijken naar het gebrek aan visie en aan daadwerkelijk beleid, dus wie weet hoe het uitpakt.

[ Bericht 0% gewijzigd door nostra op 19-12-2020 07:33:58 ]
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
pi_196815802
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 06:54 schreef nostra het volgende:

[..]

Zo'n vuurwerkverbod kan ik dan nog enigszins volgen, al vraag ik me af hoeveel last de gemiddelde KNO-arts nu heeft van corona. Iets als verkiezingen uitstellen is natuurlijk niet werkbaar. Plus dat je dat kan allemaal prima kan kanaliseren, je hebt nog maanden de tijd. Maar goed, ik blijf met stijgende verbazing kijken naar het gebrek aan visie en aan daadwerkelijk beleid, dus wie weet hoe het uitpakt.
Waarom haal je KNO erbij? Wat hebben die met vuurwerk te maken?
  zaterdag 19 december 2020 @ 07:52:48 #40
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_196815809
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 07:51 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Waarom haal je KNO erbij? Wat hebben die met vuurwerk te maken?
Als je een rotje inslikt ofzo? :D
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
  zaterdag 19 december 2020 @ 07:59:55 #41
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_196815837
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 07:52 schreef Drekkoning het volgende:

[..]

Als je een rotje inslikt ofzo? :D
Of ze in je neus of oren stopt :7
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  zaterdag 19 december 2020 @ 08:00:43 #42
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_196815841
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 06:11 schreef Drekkoning het volgende:

[..]

Elke verkiezingen ligt de spoedeisende hulp vol met mensen die een potlood in hun oog kregen ofzo? :D
Spot er maar mee :D
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  zaterdag 19 december 2020 @ 08:12:44 #43
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_196815910
quote:
Give NHS staff Covid vaccine now or face growing winter crisis, say hospital bosses

Trust chiefs say making frontline workers wait until early 2021 is ‘kick in the teeth’

Hospital bosses in England want NHS staff to start getting the Covid vaccine urgently because soaring rates of sickness among frontline personnel are threatening to intensify the service’s growing winter crisis.

Doctors and nurses are asking their hospitals to vaccinate them, but are being told they will have to wait until early 2021 because the over-80s and care home staff are the top priority.

Hospital trust chief executives say staff believe their wait to have the jab is unfair, and that they feel let down and exposed to danger because they are dealing with a sharp increase in the number of Covid patients.

Ken Bremner, the chief executive of South Tyneside and Sunderland NHS trust, has called the decision to make NHS staff wait for the Pfizer/BioNTech vaccine “a kick in the teeth”. Four other bosses, all speaking on condition of anonymity, told the Guardian they backed an immediate rethink by the Joint Committee on Vaccination and Immunisation (JCVI) of which groups should get it first, to give staff the same priority as the over-80s.

One chief executive said: “Frontline NHS staff should absolutely have been in the first wave [of priority groups] for the added protection this would give to them and, crucially, their patients. There is a growing sense of frustration among staff who feel let down and now a sense of inequity because of the way it’s being distributed.”

Another said: “There is growing disquiet in the NHS about how we have ended up prioritising people at the end of their lives for the vaccine over and above the NHS workers who are actually trying to care for them. It’s very, very odd.”

[..]

The Doctors Association UK, a network of NHS grassroots medics, backed the call for frontline staff to get jabs urgently. Dr Katie Sanderson, a DAUK spokesperson, said: “Logic dictates we vaccinate the vaccinators and healthcare workers as soon as possible, remembering the old adage: ‘first, do no harm’.”

However, the Royal College of Nursing backed the current priority list. Helen Donovan, its professional lead for public health, said: “Generally nursing staff understand that the programme has just started and we need to prioritise the most vulnerable. We need to get staff vaccinated as soon as possible so they can care for patients.”
https://www.theguardian.c(...)-england-coronavirus

Vreemde uitspraak:
Logic dictates we vaccinate the vaccinators and healthcare workers as soon as possible, remembering the old adage: ‘first, do no harm’.
"First, do no harm", of "primum non nocere", betekent dat het beter kan zijn niet te behandelen dan een ingreep doen die de toestand kan verergeren. Hoe is dat hier van toepassing, denken die dokters dat het vaccin gevaarlijk is voor ouderen?
are we infinite or am I alone
pi_196815917
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 07:51 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Waarom haal je KNO erbij? Wat hebben die met vuurwerk te maken?
KNO zet zich al jaren in voor een vuurwerkverbod.

Zie bijvoorbeeld https://www.doof.nl/samen(...)al-vuurwerkmanifest/

Maar goed, je kan ook SEH of oogartsen zeggen. Snap het verbod dus wel, vraag me alleen af hoeveel concreet voordeel je ermee haalt.
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
  zaterdag 19 december 2020 @ 08:19:12 #45
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_196815944
Als het goed is zijn alle missende cijfers van maandag en dinsdag nu bijgewerkt (zouden op woensdag, donderdag en gisteren erbij zitten).

Nou ben ik benieuwd naar de reguliere cijfers van 'vandaag' (en ja ik weet hoe dat zit met die dagcijfers).
Of er komt weer een storing :')
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_196816125
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:45 schreef leolinedance het volgende:
Kunnen we die verkiezingen niet gewoon een half jaar uitstellen?
quote:
2s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:51 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat er voor de wet een probleem zou zijn als dat zou gebeuren. Maar mevrouw Ollongren, de minister die er verantwoordelijk voor is, heeft tot nu toe aangegeven de verkiezingen gewoon door te willen laten gaan in maart.
Hoe zou dat worden bezien wanneer ze zouden voorstellen de verkiezingen uit te stellen?
Dat zou koren op de molen zijn van iedereen die al weinig vertrouwen in de overheid in het algemeen en het kabinet in het bijzonder heeft. Men zou hen nog meer gaan wantrouwen, een grotere groep zou zich niet meer aan het beleid willen conformeren en niet willen vaccineren. Voor het geloof in de democratie, de Corona-crisis en het beleid moeten ze het door laten gaan als ze dat kunnen regelen. Uitsmeren over drie dagen lijkt me een prima oplossing.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zaterdag 19 december 2020 @ 08:58:19 #47
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_196816200
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 08:49 schreef miss_sly het volgende:

[..]


[..]

Hoe zou dat worden bezien wanneer ze zouden voorstellen de verkiezingen uit te stellen?
Dat zou koren op de molen zijn van iedereen die al weinig vertrouwen in de overheid in het algemeen en het kabinet in het bijzonder heeft. Men zou hen nog meer gaan wantrouwen, een grotere groep zou zich niet meer aan het beleid willen conformeren en niet willen vaccineren. Voor het geloof in de democratie, de Corona-crisis en het beleid moeten ze het door laten gaan als ze dat kunnen regelen. Uitsmeren over drie dagen lijkt me een prima oplossing.
Sowieso is uitstellen voor de regeringspartijen helemaal niet in hun voordeel. Zeker de VVD staat op een alltime high in de peilingen.
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
pi_196816263
Artsen: Corona komt elke winter terug, net als de griep

https://www.ad.nl/binnenl(...)s-de-griep~a8d5ff9d/

Komende 10 jaar winter lockdown?
pi_196816314
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:05 schreef JosMert het volgende:
Artsen: Corona komt elke winter terug, net als de griep

https://www.ad.nl/binnenl(...)s-de-griep~a8d5ff9d/

Komende 10 jaar winter lockdown?
Niet heel bemoedigend. Vooral:

quote:
Natuurlijk, er komt een vaccin, maar we weten nog niet hoe goed dat werkt, voor wie, en wat het doet voor de verspreiding van het virus.”
En dan vinden sommigen het raar dat er mensen zijn die twijfelen over het vaccin.
pi_196816339
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:05 schreef JosMert het volgende:
Artsen: Corona komt elke winter terug, net als de griep

https://www.ad.nl/binnenl(...)s-de-griep~a8d5ff9d/

Komende 10 jaar winter lockdown?
Wat een vervelend artikel. Waarom moeten ze hiervoor de media opzoeken?

Zou kunnen, zou ook niet kunnen. Wat een gelul dat het zeker elk jaar terug zal komen. En dat je daar dus al personeel voor moet regelen.


Ik vind de houding van het ETZ richting de media sowieso heel vervelend dit jaar.
  zaterdag 19 december 2020 @ 09:20:17 #51
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_196816410
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:05 schreef JosMert het volgende:
Artsen: Corona komt elke winter terug, net als de griep

https://www.ad.nl/binnenl(...)s-de-griep~a8d5ff9d/

Komende 10 jaar winter lockdown?
Is dit niet gewoon een vorm van "wij willen meer capaciteit, en dus meer geld"?
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_196816464
Tussentijds pensioen voor paar jaartjes dan maar
Arrr!
pi_196816560
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:25 schreef longasleep het volgende:
Tussentijds pensioen voor paar jaartjes dan maar
Of een lange winterslaap. 14.gif
pi_196816600
quote:
12s.gif Op zaterdag 19 december 2020 00:41 schreef Vallon het volgende:

[..]

Dit is het aerosolen verhaal waar men niet over uit is.
Laten men het houden dat vooral afstandhouden en hygiėne de virusoverdrachtsfactoren zijn.

Natuurlijk altijd goed om het bezoek kort te houden met voldoende luchtverversing.

Het onderzoek van Elpais is vooral een mooie animatie van een onderliggend spreadsheet-model dat met heel veel variabelen dan luchtstromen berekend in een ruimte waar allerlei aannames worden gedaan omtrent kansen, virulentie, besmettingsgraad en bescherming. Het toont niets aan anders dat er een (op oog juiste) berekening is om tot gewenste uitkomsten te komen.
Er zijn juist steeds meer aanwijzingen en zelfs bewijs dat aėrosole transmissie een grotere rol speelt dan we aanvankelijk dachten. Wellicht mis ik wat context, maar misschien een beetje kort door de bocht om een dergelijke uitspraak te doen?
  zaterdag 19 december 2020 @ 09:37:54 #55
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_196816622
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Wat een vervelend artikel. Waarom moeten ze hiervoor de media opzoeken?

Zou kunnen, zou ook niet kunnen. Wat een gelul dat het zeker elk jaar terug zal komen. En dat je daar dus al personeel voor moet regelen.


Ik vind de houding van het ETZ richting de media sowieso heel vervelend dit jaar.
Covid gaat niet meer weg, ook met vaccinaties niet, gezien er dierlijke 'vessels' zijn.
Vaccinaties helpen wel maar gaan het niet laten verdwijnen

Ik vind het niet zo'n gek artikel qua inhoud, de timing ervan is wel echt slecht want dit is op dit moment gewoon echt niet helpendet wat er nś speelt

Structurele grote verandering van het zorgsysteem, ja, ben ik ook voor, maar dat is niet op stel en sprong geregeld. Laat staan midden in de tweede golf
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_196816684


Ik erger me mateloos aan dit soort artikelen en mensen, alleen maar problemen zien, terwijl die opgezocht worden, niet bestaan of goed aan te pakken zijn.

quote:
Utrecht start op 8 januari, zegt een woordvoerder van de GGD Utrecht. De precieze locatie is nog niet bekend; daar wordt volgens haar nog over onderhandeld. "Het moet een locatie zijn die we voor langere tijd kunnen huren, omdat we na de zorgmedewerkers ook de bevolking gaan vaccineren." Of dat in de stad zelf of daarbuiten is, is dus ook nog niet bekend.
Hoe moeilijk kan dat zijn? Welke lokatie heeft iets in zijn agenda staan de komende 3-6 maanden en welke lokatie zal niet geboekt willen worden voor de komende 3+ maanden? En het lijkt erop dat ze inzetten op 1 grote lokatie per regio. Ik weet niet of dat het slimste is. Ja, het Pfizer vaccin komt in partijen van 975 waar tot 1300-1400 mensen mee gevaccineerd kunnen worden, maar daar heb je 5 dagen voor. Met grote lokaties waar veel gevaccineerd moet worden creeer je ook meer logistieke uitdagingen. Ik zou inzetten op meerdere lokaties per regio.

quote:
Medewerkers in de verpleeghuizen, gehandicaptenzorg, wijkverpleging en Wmo-ondersteuning ontvangen als eerste groep Nederlanders een uitnodiging om gevaccineerd te worden.
En voor de meesten in deze groep heb je geen lokatie nodig. Of als de lokaties op dit moment de bottleneck zijn, waarom dan niet een paar groepen vaccineren die je liever niet naar je toe laat komen, of die je goed op hun werk in kunt enten. Ziekenhuismedewerkers kun je prima op hun werk inenten, en bewoners van verzorgingstehuizen in hun verzorgingstehuizen (en pak gelijk de medewerkers mee). Je wilt geen busladingen bejaarden naar vaccinatielokatie gaan rijden.

De eerste levering gaat om 10.000 doses, waarom die niet verdelen over een stuk of 40-50 verzorgingstehuizen en ziekenhuizen, zodat je niet hoeft te wachten tot de vaccinatielokaties klaar zijn. En je kunt het desnoods met een kaartensysteem bijhouden tot de IT systemen klaar zijn.
pi_196816733
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:37 schreef Molo het volgende:

[..]

Covid gaat niet meer weg, ook met vaccinaties niet, gezien er dierlijke 'vessels' zijn.
Vaccinaties helpen wel maar gaan het niet laten verdwijnen

Ik vind het niet zo'n gek artikel qua inhoud, de timing ervan is wel echt slecht want dit is op dit moment gewoon echt niet helpendet wat er nś speelt

Structurele grote verandering van het zorgsysteem, ja, ben ik ook voor, maar dat is niet op stel en sprong geregeld. Laat staan midden in de tweede golf
De pest bestaat ook nog, al zijn daar wel goede medicijnen tegen nu.
Mazelen bestaat ook, maar zolang de vaccinatiegraad hoog genoeg is is het geen probleem en hoeven we er geen rekening mee te houden.
Maar als de vaccinatiegraad daalt kan mazelen wel heel snel een groot probleem worden, kijk maar wat er vorig jaar op Samoa gebeurde.
  Redactie Frontpage zaterdag 19 december 2020 @ 09:58:50 #58
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_196816893
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Ik vind de houding van het ETZ richting de media sowieso heel vervelend dit jaar.
Vind ze vooral erg aanwezig, als er in een talkshow iemand uit een ziekenhuis bij zit is dat haast 50/50 ETZ :{
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_196817028
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Wat een vervelend artikel. Waarom moeten ze hiervoor de media opzoeken?

Zou kunnen, zou ook niet kunnen. Wat een gelul dat het zeker elk jaar terug zal komen. En dat je daar dus al personeel voor moet regelen.


Ik vind de houding van het ETZ richting de media sowieso heel vervelend dit jaar.
Zou het ETZ nog een motief in dezen hebben, denk je?
pi_196817037
quote:
9s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:58 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Vind ze vooral erg aanwezig, als er in een talkshow iemand uit een ziekenhuis bij zit is dat haast 50/50 ETZ :{
Ook dit soort dingen:

https://www.telegraaf.nl/(...)erlof-terug-te-geven


Ik stoor me daar enorm aan. Berden denkt te spreken voor alle Brabantse ziekenhuizen. Wat een onzin.

Dit gooit hij de media in, en vervolgens is er onterecht onrust bij personeel in veel Brabantse ziekenhuizen.
pi_196817184
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:42 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[ afbeelding ]

Ik erger me mateloos aan dit soort artikelen en mensen, alleen maar problemen zien, terwijl die opgezocht worden, niet bestaan of goed aan te pakken zijn.
[..]

Hoe moeilijk kan dat zijn? Welke lokatie heeft iets in zijn agenda staan de komende 3-6 maanden en welke lokatie zal niet geboekt willen worden voor de komende 3+ maanden? En het lijkt erop dat ze inzetten op 1 grote lokatie per regio. Ik weet niet of dat het slimste is. Ja, het Pfizer vaccin komt in partijen van 975 waar tot 1300-1400 mensen mee gevaccineerd kunnen worden, maar daar heb je 5 dagen voor. Met grote lokaties waar veel gevaccineerd moet worden creeer je ook meer logistieke uitdagingen. Ik zou inzetten op meerdere lokaties per regio.
[..]

En voor de meesten in deze groep heb je geen lokatie nodig. Of als de lokaties op dit moment de bottleneck zijn, waarom dan niet een paar groepen vaccineren die je liever niet naar je toe laat komen, of die je goed op hun werk in kunt enten. Ziekenhuismedewerkers kun je prima op hun werk inenten, en bewoners van verzorgingstehuizen in hun verzorgingstehuizen (en pak gelijk de medewerkers mee). Je wilt geen busladingen bejaarden naar vaccinatielokatie gaan rijden.

De eerste levering gaat om 10.000 doses, waarom die niet verdelen over een stuk of 40-50 verzorgingstehuizen en ziekenhuizen, zodat je niet hoeft te wachten tot de vaccinatielokaties klaar zijn. En je kunt het desnoods met een kaartensysteem bijhouden tot de IT systemen klaar zijn.
Dat laatste gingen ze toch juist niet doen met het Pfizer-vaccin, omdat dat logistiek niet handig is?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_196817244
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:05 schreef JosMert het volgende:
Artsen: Corona komt elke winter terug, net als de griep

https://www.ad.nl/binnenl(...)s-de-griep~a8d5ff9d/

Komende 10 jaar winter lockdown?
ah goede reden om in een lekker warm land een maand of 4 te overwinteren :D
thuiswerken O+
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196817248
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:46 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

De pest bestaat ook nog, al zijn daar wel goede medicijnen tegen nu.
Mazelen bestaat ook, maar zolang de vaccinatiegraad hoog genoeg is is het geen probleem en hoeven we er geen rekening mee te houden.
Maar als de vaccinatiegraad daalt kan mazelen wel heel snel een groot probleem worden, kijk maar wat er vorig jaar op Samoa gebeurde.
zover bekend is de enige ziekte die verdwenen is door mensen is de pokken.
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
pi_196817285
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:42 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[ afbeelding ]

Ik erger me mateloos aan dit soort artikelen en mensen, alleen maar problemen zien, terwijl die opgezocht worden, niet bestaan of goed aan te pakken zijn.
[..]

Hoe moeilijk kan dat zijn? Welke lokatie heeft iets in zijn agenda staan de komende 3-6 maanden en welke lokatie zal niet geboekt willen worden voor de komende 3+ maanden? En het lijkt erop dat ze inzetten op 1 grote lokatie per regio. Ik weet niet of dat het slimste is. Ja, het Pfizer vaccin komt in partijen van 975 waar tot 1300-1400 mensen mee gevaccineerd kunnen worden, maar daar heb je 5 dagen voor. Met grote lokaties waar veel gevaccineerd moet worden creeer je ook meer logistieke uitdagingen. Ik zou inzetten op meerdere lokaties per regio.
[..]

En voor de meesten in deze groep heb je geen lokatie nodig. Of als de lokaties op dit moment de bottleneck zijn, waarom dan niet een paar groepen vaccineren die je liever niet naar je toe laat komen, of die je goed op hun werk in kunt enten. Ziekenhuismedewerkers kun je prima op hun werk inenten, en bewoners van verzorgingstehuizen in hun verzorgingstehuizen (en pak gelijk de medewerkers mee). Je wilt geen busladingen bejaarden naar vaccinatielokatie gaan rijden.

De eerste levering gaat om 10.000 doses, waarom die niet verdelen over een stuk of 40-50 verzorgingstehuizen en ziekenhuizen, zodat je niet hoeft te wachten tot de vaccinatielokaties klaar zijn. En je kunt het desnoods met een kaartensysteem bijhouden tot de IT systemen klaar zijn.
er konden toch minimaal 5 doses uit 1 vial gehaald worden en vaak zelfs 6 a 7 .....dus dat betekend dat je 4875-6000 mensen ermee kan vaccineren ?
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196817322
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:23 schreef sjorsie1982 het volgende:

[..]

zover bekend is de enige ziekte die verdwenen is door mensen is de pokken.
https://www.cdc.gov/plague/maps/index.html
https://en.wikipedia.org/wiki/21st_century_Madagascar_plague_outbreaks
pi_196817342
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:26 schreef Predator40 het volgende:

[..]

er konden toch minimaal 5 doses uit 1 vial gehaald worden en vaak zelfs 6 a 7 .....dus dat betekend dat je 4875-6000 mensen ermee kan vaccineren ?
Volgens mij verpakt per 975 doses, oftewel 195 vials. Dan nog, die kun je dan verdelen, je hebt 5 dagen om ze te gebruiken.
pi_196817354
quote:
dat zijn pest uibraken, die ziekte is inderdaad nog niet verdwenen. De pokken is sinds 1974 niet meer gezien. De vaccin was ook heel simpel en wordt gezien als eerste vaccin door mensen gemaakt.
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
pi_196817367
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:19 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Dat laatste gingen ze toch juist niet doen met het Pfizer-vaccin, omdat dat logistiek niet handig is?
Oxford vaccin wordt eind dit jaar nog in de UK goedgekeurd, Moderna vaccin is al goedgekeurd in de VS, die zullen beiden in januari ook in Europa goedgekeurd worden, het zou uberdom zijn om de hele strategie af te stemmen op het Pfizer vaccin.
  zaterdag 19 december 2020 @ 10:31:25 #69
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_196817379
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:30 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

Oxford vaccin wordt eind dit jaar nog in de UK goedgekeurd, Moderna vaccin is al goedgekeurd in de VS, die zullen beiden in januari ook in Europa goedgekeurd worden, het zou uberdom zijn om de hele strategie af te stemmen op het Pfizer vaccin.
Ik sta nergens meer van te kijken in Nederland...
pi_196817386
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:31 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]

Ik sta nergens meer van te kijken in Nederland...
dat is een goed idee, dan valt ook niks meer tegen en hoef je je niet meer te verbazen.
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
pi_196817445
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:30 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

Oxford vaccin wordt eind dit jaar nog in de UK goedgekeurd, Moderna vaccin is al goedgekeurd in de VS, die zullen beiden in januari ook in Europa goedgekeurd worden, het zou uberdom zijn om de hele strategie af te stemmen op het Pfizer vaccin.
gaan ze wel doen......en ik mag hopen dat de voorbereidingen voor Moderna/Oxford al in volle gang zijn via huisartsen en GGD locaties.
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196817458
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:36 schreef Predator40 het volgende:

[..]

gaan ze wel doen......en ik mag hopen dat de voorbereidingen voor Moderna/Oxford al in volle gang zijn via huisartsen en GGD locaties.
VS heeft al 1.2 miljoen mensen gevaccineerd, UK zat een paar dagen geleden op 140.000, zal inmiddels ook ruim over de 150.000 zijn.

https://www.bloomberg.com/graphics/covid-vaccine-tracker-global-distribution/
  zaterdag 19 december 2020 @ 10:40:48 #73
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_196817505
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:37 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

VS heeft al 1.2 miljoen mensen gevaccineerd, UK zat een paar dagen geleden op 140.000, zal inmiddels ook ruim over de 150.000 zijn.

https://www.bloomberg.com/graphics/covid-vaccine-tracker-global-distribution/
Die 1,2 miljoen is wereldwijd toch? Of lees ik verkeerd.
pi_196817507
quote:
2s.gif Op zaterdag 19 december 2020 01:51 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat er voor de wet een probleem zou zijn als dat zou gebeuren. Maar mevrouw Ollongren, de minister die er verantwoordelijk voor is, heeft tot nu toe aangegeven de verkiezingen gewoon door te willen laten gaan in maart.
Lijkt me ook zeer verstandig aangezien de kans groot is dat we begin komend jaar toch al met een demissionair kabinet zitten als gevolg van de toeslagenaffaire.
pi_196817557
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:40 schreef alpeko het volgende:

[..]

Lijkt me ook zeer verstandig aangezien de kans groot is dat we begin komend jaar toch al met een demissionair kabinet zitten als gevolg van de toeslagenaffaire.
Het zou trouwens meer dan terecht zijn ....die toeslagen affaire kan ook echt niet.
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196817585
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:30 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

Oxford vaccin wordt eind dit jaar nog in de UK goedgekeurd, Moderna vaccin is al goedgekeurd in de VS, die zullen beiden in januari ook in Europa goedgekeurd worden, het zou uberdom zijn om de hele strategie af te stemmen op het Pfizer vaccin.
Ik vind het als leek vrij moeilijk in te schatten wat wel en niet verstandig is, en wat wel en niet kan. Als degenen die het Pfizer-vaccin moeten zetten dezelfde zijn als degene die Moderna en Oxform moeten gaan zetten, ben je toch gebonden aan het feit dat iedereen maar op één plek tegelijk kan zijn, bijvoorbeeld.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_196817637
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:48 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ik vind het als leek vrij moeilijk in te schatten wat wel en niet verstandig is, en wat wel en niet kan. Als degenen die het Pfizer-vaccin moeten zetten dezelfde zijn als degene die Moderna en Oxform moeten gaan zetten, ben je toch gebonden aan het feit dat iedereen maar op één plek tegelijk kan zijn, bijvoorbeeld.
en daarom is het ook handig om zo vroeg mogelijk te beginnen, straks krijg je alles tegelijk en word het 1 grote flopshow met overbelaste systemen, te weinig locaties/personeel etc etc

dan kunnen ze wel zo makkelijk praten, het maakt niks uit maar dat maakt het in vele opzichten wel ook voor de algemene beeldvorming, 18 januari staan er ook nog "maar" 25 locaties op de planning.
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196817894
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:37 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

VS heeft al 1.2 miljoen mensen gevaccineerd, UK zat een paar dagen geleden op 140.000, zal inmiddels ook ruim over de 150.000 zijn.

https://www.bloomberg.com/graphics/covid-vaccine-tracker-global-distribution/
Straks als de vaccinatietrein echt op stoom komt zal het echt snel gaan.
pi_196817899
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:51 schreef Predator40 het volgende:

[..]

en daarom is het ook handig om zo vroeg mogelijk te beginnen, straks krijg je alles tegelijk en word het 1 grote flopshow met overbelaste systemen, te weinig locaties/personeel etc etc

dan kunnen ze wel zo makkelijk praten, het maakt niks uit maar dat maakt het in vele opzichten wel ook voor de algemene beeldvorming, 18 januari staan er ook nog "maar" 25 locaties op de planning.
Het is in ieder geval pijnlijk duidelijk geworden dat het kabinet deze crisis op veel fronten niet de baas is/was. Ik betwijfel of het beter in het huidige systeem anders had gekund overigens.

Ik heb niet 1 moment gehad waarvan ik nou dacht, hier zijn we echt daad-, en slagkrachtig bezig.
  zaterdag 19 december 2020 @ 11:11:54 #80
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_196817909
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:10 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]

Straks als de vaccinatietrein echt op stoom komt zal het echt snel gaan.
Als die trein net zo'n succes wordt als de Fyra dan zie ik het somber in.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  zaterdag 19 december 2020 @ 11:13:17 #81
62913 Blik
The one and Only!
pi_196817924
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:42 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[ afbeelding ]

Ik erger me mateloos aan dit soort artikelen en mensen, alleen maar problemen zien, terwijl die opgezocht worden, niet bestaan of goed aan te pakken zijn.
[..]

Hoe moeilijk kan dat zijn? Welke lokatie heeft iets in zijn agenda staan de komende 3-6 maanden en welke lokatie zal niet geboekt willen worden voor de komende 3+ maanden? En het lijkt erop dat ze inzetten op 1 grote lokatie per regio. Ik weet niet of dat het slimste is. Ja, het Pfizer vaccin komt in partijen van 975 waar tot 1300-1400 mensen mee gevaccineerd kunnen worden, maar daar heb je 5 dagen voor. Met grote lokaties waar veel gevaccineerd moet worden creeer je ook meer logistieke uitdagingen. Ik zou inzetten op meerdere lokaties per regio.
[..]

En voor de meesten in deze groep heb je geen lokatie nodig. Of als de lokaties op dit moment de bottleneck zijn, waarom dan niet een paar groepen vaccineren die je liever niet naar je toe laat komen, of die je goed op hun werk in kunt enten. Ziekenhuismedewerkers kun je prima op hun werk inenten, en bewoners van verzorgingstehuizen in hun verzorgingstehuizen (en pak gelijk de medewerkers mee). Je wilt geen busladingen bejaarden naar vaccinatielokatie gaan rijden.

De eerste levering gaat om 10.000 doses, waarom die niet verdelen over een stuk of 40-50 verzorgingstehuizen en ziekenhuizen, zodat je niet hoeft te wachten tot de vaccinatielokaties klaar zijn. En je kunt het desnoods met een kaartensysteem bijhouden tot de IT systemen klaar zijn.
Ik denk dat 1 belletje naar de jaarbeurs voldoende is in Utrecht. Meer dan genoeg ruimte om dat corona-proof in te regelen.
pi_196817938
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:11 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Het is in ieder geval pijnlijk duidelijk geworden dat het kabinet deze crisis op veel fronten niet de baas is/was. Ik betwijfel of het beter in het huidige systeem anders had gekund overigens.

Ik heb niet 1 moment gehad waarvan ik nou dacht, hier zijn we echt daad-, en slagkrachtig bezig.
We hebben ons ook in de luren laten leggen door de volwassen en rustige speeches van Rutte. Daardoor kreeg het volk het idee dat we het goed deden, een solide leider hadden en we de juiste beslissingen namen.

Op de achtergrond ging ondertussen het bloedbad door, staan we torenhoog in dodenlijstjes en geldt sinds maart een de facto code zwart in ziekenhuizen voor mensen boven de 70.
  zaterdag 19 december 2020 @ 11:17:28 #83
62913 Blik
The one and Only!
pi_196817977
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:15 schreef Confetti het volgende:

[..]

We hebben ons ook in de luren laten leggen door de volwassen en rustige speeches van Rutte. Daardoor kreeg het volk het idee dat we het goed deden, een solide leider hadden en we de juiste beslissingen namen.

Op de achtergrond ging ondertussen het bloedbad door, staan we torenhoog in dodenlijstjes en geldt sinds maart een de facto code zwart in ziekenhuizen voor mensen boven de 70.
En de schuld ligt niet bij alle mensen die de regels aan hun laars lappen? Alle demonstranten en hun demonstranten, de semi bn’ers met hun #freethepeople actie, etc?
pi_196818000
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:17 schreef Blik het volgende:

[..]

En de schuld ligt niet bij alle mensen die de regels aan hun laars lappen? Alle demonstranten en hun demonstranten, de semi bn’ers met hun #freethepeople actie, etc?
Nee. De overheid is verantwoordelijk voor het afdwingen van haar eigen regels. Als je niet niet genoeg flitst krijg je vanzelf meer hardrijders.

Dat afschuiven van verantwoordelijkheid gebruiken ze al sinds het begin van de crisis al als reden om niet in te hoeven grijpen. Een soort superioriteitsdenken, alsof Nederlanders een uniek volk zijn waarvoor geen handhaving nodig is.
  zaterdag 19 december 2020 @ 11:21:44 #85
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_196818021
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:37 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

VS heeft al 1.2 miljoen mensen gevaccineerd, UK zat een paar dagen geleden op 140.000, zal inmiddels ook ruim over de 150.000 zijn.

https://www.bloomberg.com/graphics/covid-vaccine-tracker-global-distribution/
Nee, de VS zit op 127k. Scheelt een factor 10. :P
pi_196818071
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:19 schreef Confetti het volgende:

[..]

Nee. De overheid is verantwoordelijk voor het afdwingen van haar eigen regels. Als je niet niet genoeg flitst krijg je vanzelf meer hardrijders.

Dat afschuiven van verantwoordelijkheid gebruiken ze al sinds het begin van de crisis al als reden om niet in te hoeven grijpen. Een soort superioriteitsdenken, alsof Nederlanders een uniek volk zijn waarvoor geen handhaving nodig is.
Vanaf het begin af aan kregen wij, de burgers, de schuld als de cijfers weer op liepen. Er werd op een bepaalde manier op ons gevoel in gepraat. Dat zal bij veel mensen met een plichtsbesef goed vallen. Naar mij idee echter is het Rutte die zijn gebrek aan leiderschap in crisistijd af wil schuiven op de bevolking. Dat is me wel te makkelijk.
pi_196818075
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:11 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Het is in ieder geval pijnlijk duidelijk geworden dat het kabinet deze crisis op veel fronten niet de baas is/was. Ik betwijfel of het beter in het huidige systeem anders had gekund overigens.

Ik heb niet 1 moment gehad waarvan ik nou dacht, hier zijn we echt daad-, en slagkrachtig bezig.
en het ziet er niet naar uit dat dat snel gaat veranderen.....getuige het laatste debat
we komen er wel hoor maar hoe ....ik zie het nog wel een paar keer fout gaan.
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196818088
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:17 schreef Blik het volgende:

[..]

En de schuld ligt niet bij alle mensen die de regels aan hun laars lappen? Alle demonstranten en hun demonstranten, de semi bn’ers met hun #freethepeople actie, etc?
niet alleen .....maar het heeft zeker wel invloed
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
  zaterdag 19 december 2020 @ 11:29:32 #89
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_196818115
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 08:49 schreef miss_sly het volgende:

[..]


[..]

Hoe zou dat worden bezien wanneer ze zouden voorstellen de verkiezingen uit te stellen?
Dat zou koren op de molen zijn van iedereen die al weinig vertrouwen in de overheid in het algemeen en het kabinet in het bijzonder heeft. Men zou hen nog meer gaan wantrouwen, een grotere groep zou zich niet meer aan het beleid willen conformeren en niet willen vaccineren. Voor het geloof in de democratie, de Corona-crisis en het beleid moeten ze het door laten gaan als ze dat kunnen regelen. Uitsmeren over drie dagen lijkt me een prima oplossing.
Ik vind juist dat het door laten gaan van de verkiezingen voor nog grotere ongeloofwaardigheid zou zorgen. Alles moet worden beperkt, gesloten, uitgesteld, maar we gaan wel 13 miljoen mensen vragen naar een (vermoedelijk matig geventileerd) stemhokje te komen.

Tenzij de besmettingen tzt verdwenen zijn uiteraard. Maar dan moet alles weer terug naar normaal.
pi_196818136
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:29 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Ik vind juist dat het door laten gaan van de verkiezingen voor nog grotere ongeloofwaardigheid zou zorgen. Alles moet worden beperkt, gesloten, uitgesteld, maar we gaan wel 13 miljoen mensen vragen naar een (vermoedelijk matig geventileerd) stemhokje te komen.

Tenzij de besmettingen tzt verdwenen zijn uiteraard. Maar dan moet alles weer terug naar normaal.
Je kan vooral nu nog helemaal niets zeggen over hoe het er in maart uit gaat zien. Wie weet zijn we dan lockdown vrij en zijn de besmettingen laag, zodoende laag dat het BCO apparaat ook weer werkt.

Dan heb je geen enkele reden om die verkiezingen (vrij belangrijk overigens) gewoon door te laten gaan.
pi_196818156
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:29 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Ik vind juist dat het door laten gaan van de verkiezingen voor nog grotere ongeloofwaardigheid zou zorgen. Alles moet worden beperkt, gesloten, uitgesteld, maar we gaan wel 13 miljoen mensen vragen naar een (vermoedelijk matig geventileerd) stemhokje te komen.

Tenzij de besmettingen tzt verdwenen zijn uiteraard. Maar dan moet alles weer terug naar normaal.
In Amerika is het ook gelukt om presidentsverkiezingen te houden.

Er zijn in de afgelopen tijd heel veel dingen gelukt die we van tevoren voor onmogelijk hielden.

Het organiseren van verkiezingen in deze tijd zou peanuts moeten zijn, gezien de ervaringen die we in de afgelopen maanden hebben opgedaan.

Niet door laten gaan zou voor mij gelijk staan aan aantasting van de democratie.

Laat ze maar zitten op de blaren. Alleen dat is een reden om het niet door te laten gaan. Omdat het zogenaamd niet 'eerlijk' zou zijn.
pi_196818217
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:29 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Ik vind juist dat het door laten gaan van de verkiezingen voor nog grotere ongeloofwaardigheid zou zorgen. Alles moet worden beperkt, gesloten, uitgesteld, maar we gaan wel 13 miljoen mensen vragen naar een (vermoedelijk matig geventileerd) stemhokje te komen.

Tenzij de besmettingen tzt verdwenen zijn uiteraard. Maar dan moet alles weer terug naar normaal.
Slechte ventilatie is geen enkel probleem als je gewoon een mondmasker draagt, volgens mij, dat is exact de situatie waar mondmaskers met klem worden aangeraden door de medische wetenschap.
pi_196818289
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:29 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Ik vind juist dat het door laten gaan van de verkiezingen voor nog grotere ongeloofwaardigheid zou zorgen. Alles moet worden beperkt, gesloten, uitgesteld, maar we gaan wel 13 miljoen mensen vragen naar een (vermoedelijk matig geventileerd) stemhokje te komen.

Tenzij de besmettingen tzt verdwenen zijn uiteraard. Maar dan moet alles weer terug naar normaal.
Dat kan dat jij dat vindt.
Ik denk dat het voor de democratie en het geloof daarin juist heel belangrijk is om te laten zien hoe belangrijk ook de overheid dat vindt. Dat er dus duidelijk geen sprake is van een dictatuur en dat wanneer het enigszins mogelijk is, verkiezingen gewoon doorgaan. Met aanpassingen, zoals verspreid over 3 dagen, waardoor je minder mensenmassa's tegelijk op de been hebt. Hoewel ik moet zeggen dat ik ook bij andere verkieizingen nooit echt in een lange rij of opgepropt in een klein kamertje heb gestaan. Wel drukker dan je op dit moment idealiter zou zien, dus spreiding over 3 dagen zou dat echt moeten kunnen voorkomen. Even buiten wachten tot er binnen genoeg plaat is ook.

Als ze uit zouden stellen, kan dat het gevoel bij mensen alleen maar aanwakkeren dat ze alles doen om in het pluche te blijven, anderen geen kans willen geven en er sprake is van een soort van dictatuur.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_196818359
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:44 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Dat kan dat jij dat vindt.
Ik denk dat het voor de democratie en het geloof daarin juist heel belangrijk is om te laten zien hoe belangrijk ook de overheid dat vindt. Dat er dus duidelijk geen sprake is van een dictatuur en dat wanneer het enigszins mogelijk is, verkiezingen gewoon doorgaan. Met aanpassingen, zoals verspreid over 3 dagen, waardoor je minder mensenmassa's tegelijk op de been hebt. Hoewel ik moet zeggen dat ik ook bij andere verkieizingen nooit echt in een lange rij of opgepropt in een klein kamertje heb gestaan. Wel drukker dan je op dit moment idealiter zou zien, dus spreiding over 3 dagen zou dat echt moeten kunnen voorkomen. Even buiten wachten tot er binnen genoeg plaat is ook.

Als ze uit zouden stellen, kan dat het gevoel bij mensen alleen maar aanwakkeren dat ze alles doen om in het pluche te blijven, anderen geen kans willen geven en er sprake is van een soort van dictatuur.
Het zou koren op de molen zijn van ieder wappie in Nederland "Zie je wel, we worden onderdrukt, dictatuur!!!1111!"

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-12-2020 11:48:48 ]
  zaterdag 19 december 2020 @ 11:48:31 #95
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_196818361
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:44 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Dat kan dat jij dat vindt.
Ik denk dat het voor de democratie en het geloof daarin juist heel belangrijk is om te laten zien hoe belangrijk ook de overheid dat vindt. Dat er dus duidelijk geen sprake is van een dictatuur en dat wanneer het enigszins mogelijk is, verkiezingen gewoon doorgaan. Met aanpassingen, zoals verspreid over 3 dagen, waardoor je minder mensenmassa's tegelijk op de been hebt. Hoewel ik moet zeggen dat ik ook bij andere verkieizingen nooit echt in een lange rij of opgepropt in een klein kamertje heb gestaan. Wel drukker dan je op dit moment idealiter zou zien, dus spreiding over 3 dagen zou dat echt moeten kunnen voorkomen. Even buiten wachten tot er binnen genoeg plaat is ook.

Als ze uit zouden stellen, kan dat het gevoel bij mensen alleen maar aanwakkeren dat ze alles doen om in het pluche te blijven, anderen geen kans willen geven en er sprake is van een soort van dictatuur.
Dan hoop ik dat er geen lockdown (meer) is, anders zou het nogal krom zijn voor de ondernemers natuurlijk.
pi_196818383
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:48 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Dan hoop ik dat er geen lockdown (meer) is, anders zou het nogal krom zijn voor de ondernemers natuurlijk.
Er zijn essentieelere zaken dan de horeca in Nederland, verkiezingen en democratie zijn er daar een van.

Met jouw redenering zou je ook kunnen zeggen dat het feit dat ziekenhuizen open zijn nogal krom is voor ondernemers want die moeten wel dicht.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-12-2020 11:50:47 ]
pi_196818395
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:48 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Dan hoop ik dat er geen lockdown (meer) is, anders zou het nogal krom zijn voor de ondernemers natuurlijk.
Die link zie ik niet.
Wat is er krom aan als er nog een lockdown zou zijn (wat ik van ganser harte hoop dat dan niet meer het geval is) en mensen wel hun recht om te stemmen mogen gaan uitoefenen? Men mag gelukkig ook nog steeds gewoon zorgen dat men niet van de honger om komt en boodschappen doen om levensmiddelen te halen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_196818478
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:51 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Die link zie ik niet.
Wat is er krom aan als er nog een lockdown zou zijn (wat ik van ganser harte hoop dat dan niet meer het geval is) en mensen wel hun recht om te stemmen mogen gaan uitoefenen? Men mag gelukkig ook nog steeds gewoon zorgen dat men niet van de honger om komt en boodschappen doen om levensmiddelen te halen.
Het overgrote deel van de bedrijven in Nederland draait ook tijdens een lockdown gewoon door, natuurlijk, dat er bepaalde winkels dicht zijn maakt niet dat alles stil staat. Lijkt nog wel eens vergeten te worden.
pi_196818501
Verkiezingen uitstellen is inderdaad een van de domste dingen die ze zouden kunnen doen. Je zorgt er inderdaad alleen maar voor dat mensen nog wantrouwiger naar het kabinet gaan kijken. Allemaal vooropgezet, complotten, dictatuur, etc. En dat stemmen kan best op een veilige manier gebeuren.
pi_196818531
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:57 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Het overgrote deel van de bedrijven in Nederland draait ook tijdens een lockdown gewoon door, natuurlijk, dat er bepaalde winkels dicht zijn maakt niet dat alles stil staat. Lijkt nog wel eens vergeten te worden.
De beperkingen gaan natuurlijk wel stukken verder dan ‘bepaalde winkels’. Maar ja, een groot gedeelte draait door zoals altijd. Daar tussen in heb je een heleboel sectoren en bedrijven die wel enigszins draaien, maar wel geraakt worden door de maatregelen. Direct of indirect.
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:06:22 #101
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_196818576
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 11:31 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Je kan vooral nu nog helemaal niets zeggen over hoe het er in maart uit gaat zien. Wie weet zijn we dan lockdown vrij en zijn de besmettingen laag, zodoende laag dat het BCO apparaat ook weer werkt.

Dan heb je geen enkele reden om die verkiezingen (vrij belangrijk overigens) gewoon door te laten gaan.
Het heeft in de huidige onzekere situatie idd totaal geen zin om (te) ver op de zaken vooruit te lopen.
En al helemaal niet met Knabbel & Babbel aan het roer.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:06:52 #102
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_196818584
twitter

Interview met Bruno Bruins
pi_196818588
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:00 schreef AlwaysHappy het volgende:
Verkiezingen uitstellen is inderdaad een van de domste dingen die ze zouden kunnen doen. Je zorgt er inderdaad alleen maar voor dat mensen nog wantrouwiger naar het kabinet gaan kijken. Allemaal vooropgezet, complotten, dictatuur, etc. En dat stemmen kan best op een veilige manier gebeuren.
In Amerika zijn ze met het organiseren van “veilig stemmen” op tijd begonnen. Of het gelukt is betwijfel ik overigens maar ik heb zo’n vaag voorgevoel dat zegt dat we daar in Nederland weer half februari pas aan gaan denken.
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:09:35 #104
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_196818618
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:06 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Interview met Bruno Bruins
Wat gek dat ie dat zegt..
Zou er iets geknapt zijn in de onderlinge relatie?
"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:12:29 #105
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_196818655
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 09:20 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Is dit niet gewoon een vorm van "wij willen meer capaciteit, en dus meer geld"?
En een pleidooi voor maatregelen in de griepseizoenen. Misschien toch dat mondkapje op in de winter en meer online onderwijs/thuiswerken.
"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:13:30 #106
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_196818673
quote:
7s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:09 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Wat gek dat ie dat zegt..
Zou er iets geknapt zijn in de onderlinge relatie?
Of het was een lang interview, en men blaast een terloopse opmerking op tot een headline.
are we infinite or am I alone
pi_196818685
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:06 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Het heeft in de huidige onzekere situatie idd totaal geen zin om (te) ver op de zaken vooruit te lopen.
En al helemaal niet met Knabbel & Babbel aan het roer.
Daarom. Snap ook niets van bedrijven die nu hun zomerzooi al cancelen.
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:18:18 #108
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_196818734
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:13 schreef crystal_meth het volgende:

[..]

Of het was een lang interview, en men blaast een terloopse opmerking op tot een headline.
Zit achter een wall, dus ken de context niet inderdaad.
"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
pi_196818747
E
quote:
7s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:18 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Zit achter een wall, dus ken de context niet inderdaad.
n via Topics is het ook (nog?) niet te vinden, helaas. Ik wil het graag lezen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_196818749
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:06 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Interview met Bruno Bruins
Is dit nou zo erg? Wekelijks een telefoontje.. man man man.
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:20:09 #111
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_196818759
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:19 schreef miss_sly het volgende:
E
[..]

n via Topics is het ook (nog?) niet te vinden, helaas. Ik wil het graag lezen.
Ik kan'm niet vinden, en via de ctrl-p modus lukt het bij de VK ook niet meer..
"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
pi_196818809
quote:
7s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:20 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Ik kan'm niet vinden, en via de ctrl-p modus lukt het bij de VK ook niet meer..
Had ik ook al geprobeerd, inderdaad. Over het algemeen is Topics een fijne plek om van alles te lezen, maar misschien hanteren zij een vertraging voor betaalartikelen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:26:50 #113
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_196818859
quote:
Premier De Croo kribbig tegen Franstalige journalist: ‘Als u aan politiek wil doen, moet u op een lijst gaan staan’

Even viel Alexander De Croo (Open VLD) vrijdagavond uit zijn rol tijdens de persconferentie na het Overlegcomité. Een complotjournalist stelde de premier een vraag waar hij niet van gediend was, en dat liet hij ook duidelijk merken. “U bent hier om vragen te stellen, niet om uw politieke mening te geven.”

“Alexandre Penasse van Kairos Presse”, stelde de Franstalige journalist zich voor toen De Croo hem het woord gaf. Hij stak meteen van wal over de vaccinaties in ons land. “Veel mensen hebben twijfels geuit bij de vaccinatieschema’s, maar u antwoordt nooit op die vragen. Het debat wordt geblokkeerd. Vindt u niet dat deze coronacrisis ondemocratisch beheerd wordt, zoals veel andere zaken die nochtans in ieders belang zijn?”

Een zichtbaar geļrriteerde De Croo ontweek de vraag, tot de man nog eens het woord kreeg. “Zijn vaccins de enige oplossing”, vroeg hij. De Croo keek naar zijn collega’s en maakte hem duidelijk dat hij nog geen enkele ernstige wetenschapper gehoord heeft die een andere oplossing ziet dan het vaccin. “Ik heb de indruk dat u mijn vragen niet waardeert”, reageerde de man. “Kijk, als u aan politiek wil doen moet u op een lijst gaan staan. Maar dit is een persconferentie en hier worden vragen gesteld, geen politieke meningen verkondigd.”

Penasse droop af. Een blik op zijn website leert dat de man in allerlei complottheorieėn gelooft en die graag deelt met de Belgen. Ook toenmalig premier Sophie Wilmčs kreeg op 15 april trouwens met hem te maken op een persconferentie. Zij legde hem toen ook het zwijgen op. “U brengt vragen met politieke vooroordelen deze zaal binnen”, klonk het.
Bron: De Standaard

“Alexandre Penasse, hoofdredacteur en enige journalist van Kairos Presse, dat zichzelf omschrijft als "journal antiproductiviste". Liet zich in april opvallen bij een persconferentie van eerste minister Sophie Wilmčs, daarna werd ie niet meer toegelaten. Blijkbaar is de lijst van ongewenste personen niet doorgegeven aan de nieuwe regering...
are we infinite or am I alone
pi_196818876
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:06 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Interview met Bruno Bruins
De verkiezingen komen eraan, ff Rutte promoten, aardige man zeg.
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:29:23 #115
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_196818898
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:19 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

Is dit nou zo erg? Wekelijks een telefoontje.. man man man.
Wie zegt dan dat dit erg is?
Laffe huichelaar
pi_196818949
twitter


[X] Ongeschikt 8)7
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196818977
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:14 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Daarom. Snap ook niets van bedrijven die nu hun zomerzooi al cancelen.
Omdat specifieke lente/zomer spullen (zoals kleding) in de maanden januari - maart verkocht moet worden en hele collecties anders met zwaar verlies verkocht moeten worden.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_196819036
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:34 schreef Predator40 het volgende:
[ twitter ]

[X] Ongeschikt 8)7
Ach. Ik vind het wel leuk
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:45:30 #119
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_196819059
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:43 schreef Benny het volgende:

[..]

Ach. Ik vind het wel leuk
Het is tenslotte ook maar een mens :Y
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_196819108
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:45 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Het is tenslotte ook maar een mens :Y
en nu weer snel aan het werk, de vragen van jesse klaver zijn nog steeds niet beantwoord :D
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196819147
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:49 schreef Predator40 het volgende:

[..]

en nu weer snel aan het werk, de vragen van jesse klaver zijn nog steeds niet beantwoord :D
Misschien is het juist daarom wel goed dat hij zich alvast een beetje oriėnteert op andere mogelijkheden van werkgelegenheid! :D ;)
Hij heeft als showbizzschoenen. :)
pi_196819155
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:52 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Misschien is het juist daarom wel goed dat hij zich alvast een beetje oriėnteert op andere mogelijkheden van werkgelegenheid! :D ;)
Hij heeft als showbizzschoenen. :)
lol _O-
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196819172
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:40 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]

Die 1,2 miljoen is wereldwijd toch? Of lees ik verkeerd.
Klopt! Ik was wat te snel.
China 650.000
Rusland 350.000
UK ~140.000
US ~130.000
pi_196819179
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 10:48 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ik vind het als leek vrij moeilijk in te schatten wat wel en niet verstandig is, en wat wel en niet kan. Als degenen die het Pfizer-vaccin moeten zetten dezelfde zijn als degene die Moderna en Oxform moeten gaan zetten, ben je toch gebonden aan het feit dat iedereen maar op één plek tegelijk kan zijn, bijvoorbeeld.
Ik vraag me af hoe ze gaan bepalen wie welk vaccin krijgt, en of je daar keuze in krijgt of niet.
pi_196819194
aangezien de UK het Oxford/AZ vaccin eind dec waarschijnlijk gaat goedkeuren, heeft Oxford/AZ al goedkeuring aan de EMA aangevraagd ?
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196819211
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:55 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

Ik vraag me af hoe ze gaan bepalen wie welk vaccin krijgt, en of je daar keuze in krijgt of niet.
Ik verwacht geen menukaartje bij de GGD... :N -O-
  zaterdag 19 december 2020 @ 12:58:09 #127
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_196819229
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:55 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Ik vraag me af hoe ze gaan bepalen wie welk vaccin krijgt, en of je daar keuze in krijgt of niet.
Ik verwacht nul komma nul invloed van de burger op de volgorde en type vaccin (dat maakt elke vorm van vaccinatiebewijs ellende dan ook een vorm van discriminatie).

Wat ik wel verwacht dat het in grote lijnen van oud naar jong gaat, waarbij een groter medisch dossier gaat zorgen voor voorrang.
So we just called him Fred
pi_196819231
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:57 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Ik verwacht geen menukaartje bij de GGD... :N -O-
word gewoon de daghap :D
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196819254
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:57 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Ik verwacht geen menukaartje bij de GGD... :N -O-
Nee, maar wat als iemand niet het Oxford vaccin wilt omdat daar cellijnen in worden gebruikt, maar wel een mRNA vaccin, en diegene krijgt het Oxford vaccin aangeboden. Die weigert dan, maar hoe en wanneer komt die dan aan de beurt voor een mRNA vaccin? Dat zal zullen ze vast in dat ingewikkelde IT systeem inbouwen.
  zaterdag 19 december 2020 @ 13:00:19 #130
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_196819275
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:59 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

Nee, maar wat als iemand niet het Oxford vaccin wilt omdat daar cellijnen in worden gebruikt,
Je hebt niks te willen bij deze vaccinatie, lijkt het.
So we just called him Fred
pi_196819298
quote:
7s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:58 schreef Fred het volgende:

[..]

Ik verwacht nul komma nul invloed van de burger op de volgorde en type vaccin (dat maakt elke vorm van vaccinatiebewijs ellende dan ook een vorm van discriminatie).

Wat ik wel verwacht dat het in grote lijnen van oud naar jong gaat, waarbij een groter medisch dossier gaat zorgen voor voorrang.
in de UK hebben ze een soort wachtlijst estimator gemaakt, daar kun je een beetje spelen met leeftijd en gezondheid en kijken wanneer je ongeveer aan de beurt bent. Engelse prioriteitenlijst is niet veel anders dan de Nederlandse.

https://www.omnicalculator.com/health/vaccine-queue-uk
  zaterdag 19 december 2020 @ 13:02:42 #132
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_196819328
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:57 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Ik verwacht geen menukaartje bij de GGD... :N -O-
"Dan mag u nu doorrijden naar het 2e raam" *O*

De McVac _O_
Happy Vac Menu _O_
Of een Big Vac :9~
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_196819330
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:59 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

Nee, maar wat als iemand niet het Oxford vaccin wilt omdat daar cellijnen in worden gebruikt, maar wel een mRNA vaccin, en diegene krijgt het Oxford vaccin aangeboden. Die weigert dan, maar hoe en wanneer komt die dan aan de beurt voor een mRNA vaccin? Dat zal zullen ze vast in dat ingewikkelde IT systeem inbouwen.
Laten ze nu maar niet aan een ingewikkeld systeem beginnen. :{w
Dit blijkt al lastig genoeg. :')
Denk echt niet dat ze daar rekening mee kunnen houden.

Ik ga wel aan de eind van de dag bij de priklocaties van de zorgmedewerkers staan. Zorgen dat ze geen pfizertje verspillen! :Y)
pi_196819352
quote:
11s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:02 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

"Dan mag u nu doorrijden naar het 2e raam" *O*

De McVac _O_
Happy Vac Menu _O_
Of een Big Vac :9~
Oeh... wat voor speeltje zou je erbij krijgen? *O*
  zaterdag 19 december 2020 @ 13:04:37 #135
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_196819366
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:02 schreef Mammietje het volgende:
Ik ga wel aan de eind van de dag bij de priklocaties van de zorgmedewerkers staan. Zorgen dat ze geen pfizertje verspillen! :Y)
Ik verwacht eerder het omgekeerde, dat mensen die aan het eind van de dag aan beurt zijn wellicht zonder prik weer naar huis moeten omdat er meer mensen zijn komen opdraven dan er vaccin beschikbaar waren voor die dag.
So we just called him Fred
pi_196819388
quote:
7s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:04 schreef Fred het volgende:

[..]

Ik verwacht eerder het omgekeerde, dat mensen die aan het eind van de dag aan beurt zijn wellicht zonder prik weer naar huis moeten omdat er meer mensen zijn komen opdraven dan er vaccin beschikbaar waren voor die dag.
Ik sluit niets meer uit. :{
  zaterdag 19 december 2020 @ 13:06:13 #137
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_196819394
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:03 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Oeh... wat voor speeltje zou je erbij krijgen? *O*
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_196819422
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:06 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
De dokters.....
Met deze week: de GGD-arts! :s)
Spaar ze allemaal! *O*
pi_196819423
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:06 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Dit zou me over de streep trekken.
pi_196819433
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]

Dit zou me over de streep trekken.
Ja he?! :D
Ik wil er liever één met donker haar. :{
  zaterdag 19 december 2020 @ 13:11:22 #141
3778 popje
Watishetnutvaneenondertitel?
pi_196819494
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 08:19 schreef StateOfMind het volgende:
Als het goed is zijn alle missende cijfers van maandag en dinsdag nu bijgewerkt (zouden op woensdag, donderdag en gisteren erbij zitten).

Nou ben ik benieuwd naar de reguliere cijfers van 'vandaag' (en ja ik weet hoe dat zit met die dagcijfers).
Of er komt weer een storing :')
Is het zeker dat de storing is opgelost? Voor zover ik begreep was nog niet bekend wanneer het probleem verholpen zou zijn... Incompetentie van de Nederlandse IT overheidssystemen... alijd als de dagcijfers het hoogste zijn
Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!
pi_196819516
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:01 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]

in de UK hebben ze een soort wachtlijst estimator gemaakt, daar kun je een beetje spelen met leeftijd en gezondheid en kijken wanneer je ongeveer aan de beurt bent. Engelse prioriteitenlijst is niet veel anders dan de Nederlandse.

https://www.omnicalculator.com/health/vaccine-queue-uk

alleen de aanpak is wel anders, tel er maar minimaal 1 maand bovenop in NL
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196819520
https://www.ad.nl/show/ac(...)-overleden~a14eda2c/

Bram van der Vlugt overleden door corona

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_196819533
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:12 schreef ESF1Gamer het volgende:
https://www.ad.nl/show/ac(...)-overleden~a14eda2c/

Bram van der Vlugt overleden corona

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee! :o
Onze Bram.... :'(
  zaterdag 19 december 2020 @ 13:13:31 #145
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_196819535
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:12 schreef ESF1Gamer het volgende:
https://www.ad.nl/show/ac(...)-overleden~a14eda2c/

Bram van der Vlugt overleden corona

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
twitter
  zaterdag 19 december 2020 @ 13:13:46 #146
3778 popje
Watishetnutvaneenondertitel?
pi_196819539
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 12:56 schreef Predator40 het volgende:
aangezien de UK het Oxford/AZ vaccin eind dec waarschijnlijk gaat goedkeuren, heeft Oxford/AZ al goedkeuring aan de EMA aangevraagd ?
Dat mag ik wel hopen, er was 9 december een peer review in the Lancet, dus dat betekent dat de rolling review meer kans heeft, en in principe betekent als UK het goedkeurt, dat de EMA dat wellicht ook gaat doen.

De US wil eerst haar eigen onderzoek afwachten en daarmee loopt het mogelijk maanden vertraging op..
Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!
pi_196819540
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:02 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Laten ze nu maar niet aan een ingewikkeld systeem beginnen. :{w
Dit blijkt al lastig genoeg. :')
Denk echt niet dat ze daar rekening mee kunnen houden.

Ik ga wel aan de eind van de dag bij de priklocaties van de zorgmedewerkers staan. Zorgen dat ze geen pfizertje verspillen! :Y)
ik doe met je mee, met mondkapje en op 1.5m natuurlijk....als we immuun zijn kunnen we wat zonder mondkapje en dichterbij afspreken :* :D _O-
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196819550
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:03 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Oeh... wat voor speeltje zou je erbij krijgen? *O*
cadeaubon van easytoys....mag je zelf uitzoeken
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_196819586
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:13 schreef Predator40 het volgende:

[..]

ik doe met je mee, met mondkapje en op 1.5m natuurlijk....als we immuun zijn kunnen we wat zonder mondkapje en dichterbij afspreken :* :D _O-
Oeh oeh.... samen een vaccin halen..... O+ *O*
pi_196819594
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2020 13:16 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Oeh oeh.... samen een vaccin halen..... O+ *O*
romantisch O+
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')