SPOILER: Het Kabinet-TrumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amerikaans Congres:
Political groups house:
Democratic (235)
Republican (197)
Vacant (3)
Political groups Senate:
Republican (53)
Democratic (45)
Independents (2)SPOILER: Overzicht van lopende onderzoekenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hoe werkt een impeachment?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Extra aanwijzingen voor dit topic:
Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.
Daarom de volgende afspraken:
• Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.
We gebruiken in dit topic normale bronnen. Hier te verifiëren: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen:
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Trump is het daar zelf overigens niet helemaal mee eens:quote:Op woensdag 24 juni 2020 10:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De federale overheid kan en mag ingrijpen op verzoek van de gouverneur. De president is daar geen keizer die kan doen en laten wat hij wilt.
https://video.foxnews.com/v/6149258839001#sp=show-clips
Dit neemt natuurlijk niet weg dat je wel leiderschap kan tonen en kan samenwerken met de gouverneurs om tot een eenduidige aanpak te komen en duidelijkheid te scheppen. Een leider is niet per se een keizer natuurlijk.Frankly, my dear, I don't give a damn.![]()
Wel een beetje een show-off die Biden.Gewoon met één hand. Patser.twitter:colley_ii twitterde op woensdag 24-06-2020 om 00:22:33Biden taking a sip 🤣 https://t.co/YvSnvGrq4x reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Wat vinden we van het feit dat trump heeft besloten om in Amerika voor alle (tijdelijk) arbeids immigranten tot eind van het jaar geen visa meer te verstrekken. Dit heeft hij gedaan om de interne markt te stimuleren, maar heeft natuurlijk ook gevolgen voor kenniswerkers die het merendeel van de arbeidsmigranten zijn.
Maar ook bijvoorbeeld buitenlandse journalisten die daar een paar maanden de verkiezingen willen gaan verslaan gaan dit niet legaal kunnen doen.![]()
Factbox: Who Is Affected by Trump's New Rules on Work Visas?
![]()
Ik deel de analyses in Foreign Policy en Nature.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:11 schreef Basp1 het volgende:
Wat vinden we van het feit dat trump heeft besloten om in Amerika voor alle (tijdelijk) arbeids immigranten tot eind van het jaar geen visa meer te verstrekken. Dit heeft hij gedaan om de interne markt te stimuleren, maar heeft natuurlijk ook gevolgen voor kenniswerkers die het merendeel van de arbeidsmigranten zijn.
Maar ook bijvoorbeeld buitenlandse journalisten die daar een paar maanden de verkiezingen willen gaan verslaan gaan dit niet legaal kunnen doen.![]()
Factbox: Who Is Affected by Trump's New Rules on Work Visas?
Ik hoor ook altijd uit de mond van de Trumpfanboys dat je migratie moet inrichten zodat hoogwaardige kenniswerkers het land in kunnen komen en kansarme profiteurs moeten worden geweigerd, maar dit is nou juist het weren van die hoogwaardige kenniswerkers. Dat de Amerikaanse innovatie voor een groot deel drijft op het feit dat ze het beste buitenlandse talent weten aan te trekken lijkt aan Trump en zijn aanhang voorbij te gaan.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Volgens mij zeggen alle onderzoeken en experts dat dergelijke inperkingen van migratie slecht zijn voor de economie. Nu ben ik geen expert, maar het zal wel slecht zijn voor de economie dan. Je hebt er ook relatief veel Amerikanen mee, als die daardoor hun collega's/partners kwijt raken, lijkt me.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:11 schreef Basp1 het volgende:
Wat vinden we van het feit dat trump heeft besloten om in Amerika voor alle (tijdelijk) arbeids immigranten tot eind van het jaar geen visa meer te verstrekken. Dit heeft hij gedaan om de interne markt te stimuleren, maar heeft natuurlijk ook gevolgen voor kenniswerkers die het merendeel van de arbeidsmigranten zijn.![]()
Er hebben overigens wel degelijk artikelen en opiniestukken in de Volkskrant gestaan waar vragen gesteld werden over de aanpak van deze crisis.
Luisteren we in de coronacrisis niet teveel naar een klein groepje deskundigen?
Evalueren wat er fout is gegaan moet juist wel zo snel mogelijk.
Komen we alleen met medische experts door de crisis?
Zijn we te laat voor testen, traceren, isoleren?
Testen, testen, testen zegt de WHO, waarom doen we dat dan niet?
en dat is nog maar een kleine greep uit de headlines via een simpele zoekvraag.
Zelf een mening vormen door fact checken? Helaas is dat iets te hoog gegrepen voor luie lieden als Chivaz, voorgekauwde memes verspreiden die passen bij de eigen onderbuik is immers veel gemakkelijker.![]()
Eens hoor.quote:Op woensdag 24 juni 2020 10:13 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maar dit is helemaal niet zo. Bijvoorbeeld die 'travelban', dat is een wassen neus. Het lijkt heel wat en het klinkt misschien stoer, maar zolang je binnenlands geen beleid voert tegen corona, heb je er vrijwel niets aan als de meeste besmettingen al binnenlands plaats vinden.
Verder is de VS veel groter dan Nederland. Wat je altijd krijgt, is dat er bepaalde plaatsen zijn waar het virus het eerst uitbreekt - in Europa was dat Italië, in de VS was dat Washington/Californië volgens mij. Daarna schiet het over naar andere gebieden en dan is het zaak om het in de nieuwe gebieden niet teveel uit de hand te laten lopen en in te dammen. In Nederland was er enige vertraging in ingrijpen omdat het virus in Zuid-Nederland ongemerkt verder om zich heen had gegrepen dan werd gedacht. Dat had beter gekund, maar daarna is de boel in quarantaine gegaan en zijn er reisrestricties opgelegd. Net zoals in de meeste andere EU-landen. Dat werkte goed en nu kunnen steeds meer maatregelen worden teruggedraaid.
Zoals het in Europa uit de hand is gelopen in Noord-Italië en in Spanje, is het in de VS uit de hand gelopen in New York en omstreken. Dat lag niet per se aan Trump, het is ook een beetje een toevalsproces en de ernst van de ziekte werd ernstig onderschat in New York, ook door een De Blasio.
Maar wat wel aan Trump ligt, en dat is waar zijn verantwoordelijkheid vooral ligt, is dat hij nooit een duidelijk gestructureerd idee heeft geschetst hoe er omgegaan moet worden met dit virus. Hij heeft het van begin tot einde gepolitiseerd, waardoor benodigde maatregelen gelabeld werden als tegen Trump. Hij heeft geen binnenlandse reisbeperkingen opgelegd (wat natuurlijk wel had gemoeten), waardoor het virus zich op z'n gemak kon verspreiden naar alle gebieden waar het nog niet was. In plaats van een rechtlijnige boodschap, waarbij hij de maatregelen die per staat genomen werden ondersteunde, ondermijnde hij voornamelijk alle acties om corona in te dammen.
Zoveel hoeft en kan je helemaal niet doen als president, vooral omdat de VS zo groot zijn dat eenvormige nationale maatregelen helemaal niet effectief zijn - juist per staat een benadering die past bij de ernst van de situatie is wat je wil (precies zoals het ook in de EU gaat, omdat de EU bestaat uit losse landen). Maar datgene wat hij had kunnen doen, heeft ie dan ook niet goed gedaan, terwijl hij de hele tijd trots is op de niets uithalende acties die hij wel heeft uitgevoerd.
Het was niet zo handig van me op die vraag zo direct te beantwoorden, zie ik aan mijn quote-notificaties. In mijn overige, langere, posts gaf ik al aan dat die travel ban niet super zinvol was, en steeds opnieuw benadruk ik dat de communicatie van Rutte veel en veel beter is. Maar je kan ook een narratief brengen met punten waarin de VS het beter heeft gedaan dan Nederland, en dan heb ik het met name over ventilators en testen.
Voor de duidelijkheid, ik wilde twee punten maken:
A) Deze hele discussie begon met iemand die het belachelijk vond dat Trump zich verdedigde door wat positieve punten van de VS te noemen. Wat mij betreft is dit zoeken naar een stok om mee te slaan: elke politicus zal dit doen.
B) Nederlandse media hadden wat mij betreft beter geïnformeerd en kritischer mogen zijn op Rutte c.s., eigenlijk zo kritisch als Amerikaanse media op Trump. Er zijn goede kritische stukken verschenen in Nederland. Maar bij persconferenties was het niveau bij vlagen dramatisch laag, dat Rutte in staat heeft gesteld gigantisch te scoren en de VVD tot grote hoogten stuwt. Hier wordt de beruchte vraag van de NOS als voorbeeld gegeven dat Nederlandse media kritisch is. Nee, dit is een voorbeeld van een dramatisch niveau van de media waardoor een leider die een welbespraakt is kan floreren.![]()
Weet je waarom Rutte kon floreren? Omdat hij over het algemeen uitstekend voorbereid op het podium verscheen. De premier is een dossiertijger die zich altijd uitvoering inleest. Iedereen die wel eens een Kamerdebat heeft gevolgd, kan dat beamen. Voor vragenstellers is het daardoor lastig om Rutte te verrassen.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:44 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Eens hoor.
Het was niet zo handig van me op die vraag zo direct te beantwoorden, zie ik aan mijn quote-notificaties. In mijn overige, langere, posts gaf ik al aan dat die travel ban niet super zinvol was, en steeds opnieuw benadruk ik dat de communicatie van Rutte veel en veel beter is. Maar je kan ook een narratief brengen met punten waarin de VS het beter heeft gedaan dan Nederland, en dan heb ik het met name over ventilators en testen.
Voor de duidelijkheid, ik wilde twee punten maken:
A) Deze hele discussie begon met iemand die het belachelijk vond dat Trump zich verdedigde door wat positieve punten van de VS te noemen. Wat mij betreft is dit zoeken naar een stok om mee te slaan: elke politicus zal dit doen.
B) Nederlandse media hadden wat mij betreft beter geïnformeerd en kritischer mogen zijn op Rutte c.s., eigenlijk zo kritisch als Amerikaanse media op Trump. Er zijn goede kritische stukken verschenen in Nederland. Maar bij persconferenties was het niveau bij vlagen dramatisch laag, dat Rutte in staat heeft gesteld gigantisch te scoren en de VVD tot grote hoogten stuwt. Hier wordt de beruchte vraag van de NOS als voorbeeld gegeven dat Nederlandse media kritisch is. Nee, dit is een voorbeeld van een dramatisch niveau van de media waardoor een leider die een welbespraakt is kan floreren.
Dat is het grote verschil met Trump. Die bereid zich niet voor en begint te freewheelen zodra er een inhoudelijke vraag wordt gesteld, waarna hij allerlei onzinnige uitlatingen beginnen te doen.
Daarom doet Rutte het goed en slaat Trump een modderfiguur. Niet omdat het journaille niet kritisch genoeg zou zijn.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Laten we vooral niet toegeven aan de journalistieke reflex om Rutte op te hemelen omdat we Trump willen neersabelen.He's simple, he's dumb, he's the pilot.![]()
Als Trump niet zo opzichtig en doorzichtig zou bluffen zou men hem misschien ook minder bij voorbaat kritisch benaderen. Even zijn niet al te florissante cv als president buiten beschouwing gelaten. En covid-19 is nog niet klaar in de vs heh. Sterker, als dit beleid zo doorgaat wordt het een ramp zodra het weer kouder wordt. Houd maar eens verkiezingen als niemand naar buiten durft.What Would Goku Do![]()
Je zegt het goed: iedereen die ooit een Kamerdebat heeft gevolgd weet dat. Eigenlijk blijkt het uit praktisch elk interview dat Rutte communicatief uitstekend is en daarbij zeer goed op de hoogte. Maar goed, dat weten we nu al een jaar of 10, dus ik kan er met mijn verstand echt niet bij dat mensen daar nu pas achter komen. Dus dat hij nu floreert moet wel komen doordat mensen vinden dat hij deze specifieke crisis goed aangepakt heeft. En dat beeld van de mensen vind ik niet geheel terecht, en dat was vermoedelijk ook anders geweest als Rutte beter ondervraagd was.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weet je waarom Rutte kon floreren? Omdat hij over het algemeen uitstekend voorbereid op het podium verscheen. De premier is een dossiertijger die zich altijd uitvoering inleest. Iedereen die wel eens een Kamerdebat heeft gevolgd, kan dat beamen. Voor vragenstellers is het daardoor lastig om Rutte te verrassen.
Dat is het grote verschil met Trump. Die bereid zich niet voor en begint te freewheelen zodra er een inhoudelijke vraag wordt gesteld, waarna hij allerlei onzinnige uitlatingen beginnen te doen.
Daarom doet Rutte het goed en slaat Trump een modderfiguur. Niet omdat het journaille niet kritisch genoeg zou zijn.
Overigens haalde Rutte ook weer een slimme politieke truc uit door de moeilijke inhoudelijke onderwerpen aan de Jonge over te laten, die inderdaad een paar keer flink liep te schutteren.![]()
faucie stond langs trump bij vele briefings maar mocht nooit iets inhoudelijks zeggen. Alleen maar lovenswaardig om de deskundigen bij inhoudelijke vragen naar voren te schuiven.quote:Op woensdag 24 juni 2020 12:32 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Overigens haalde Rutte ook weer een slimme politieke truc uit door de moeilijke inhoudelijke onderwerpen aan de Jonge over te laten, die inderdaad een paar keer flink liep te schutteren.![]()
![]()
Fauci en Hugo de Jonge hebben een iets andere positie he? Fauci heeft op briefings een stuk meer mogen zeggen dan Jaap van Dissel, als je de vergelijking toch wil trekken.quote:Op woensdag 24 juni 2020 12:36 schreef Basp1 het volgende:
[..]
faucie stond langs trump bij vele briefings maar mocht nooit iets inhoudelijks zeggen. Alleen maar lovenswaardig om de deskundigen bij inhoudelijke vragen naar voren te schuiven.
Alleen was het probleem dat Fauci Trump vaak subtiel tegensprak, en dat kan The Donald uiteraard vrij slecht hebben.![]()
Weet je waarom Rutte lof oogst? Omdat hij op het hoogtepunt van de coronacrisis rust, vertrouwen en standvastigheid uitstraalde.quote:Op woensdag 24 juni 2020 12:32 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Je zegt het goed: iedereen die ooit een Kamerdebat heeft gevolgd weet dat. Eigenlijk blijkt het uit praktisch elk interview dat Rutte communicatief uitstekend is en daarbij zeer goed op de hoogte. Maar goed, dat weten we nu al een jaar of 10, dus ik kan er met mijn verstand echt niet bij dat mensen daar nu pas achter komen. Dus dat hij nu floreert moet wel komen doordat mensen vinden dat hij deze specifieke crisis goed aangepakt heeft. En dat beeld van de mensen vind ik niet geheel terecht, en dat was vermoedelijk ook anders geweest als Rutte beter ondervraagd was.
Overigens haalde Rutte ook weer een slimme politieke truc uit door de moeilijke inhoudelijke onderwerpen aan de Jonge over te laten, die inderdaad een paar keer flink liep te schutteren.
Want de meeste Nederlanders snappen wel dat de regering ook fouten maakt tijdens deze crisis. Daar mag/moet je het kabinet uiteraard op aanspreken, maar tegelijkertijd beseft iedereen ook wel dat we met een unieke situatie hebben te maken.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Ik vind dat uitstekend hoor, maar ik had echt niets anders van Rutte verwacht.quote:Op woensdag 24 juni 2020 12:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weet je waarom Rutte lof oogst? Omdat hij op het hoogtepunt van de coronacrisis rust, vertrouwen en standvastigheid uitstraalde.
Want de meeste Nederlanders snappen wel dat de regering ook fouten maakt tijdens deze crisis. Daar mag/moet je het kabinet uiteraard op aanspreken, maar tegelijkertijd beseft iedereen ook wel dat we met een unieke situatie hebben te maken.
Al bij al presteert Rutte tijdens de coronacrisis gewoon zoals hij meestal presteert: matig qua beleid, uitstekend qua communicatie.![]()
Maar goed, de Amerikaanse politiek dus.
FiveThirtyEight had nog een aardige longread over de GOP en kiezers uit minderheidsgroepen:
https://fivethirtyeight.com/features/the-republican-choice/Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Weet niet in hoeverre het beleid matig was. Denk dat we daar pas iets zinnigs over kunnen zeggen als de rook is opgetrokken.quote:Op woensdag 24 juni 2020 12:47 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik vind dat uitstekend hoor, maar ik had echt niets anders van Rutte verwacht.
Al bij al presteert Rutte tijdens de coronacrisis gewoon zoals hij meestal presteert: matig qua beleid, uitstekend qua communicatie.
Vooralsnog lijkt de intelligente lockdown en de financiële steun aan noodlijdende ondernemers een redelijk verstandig keuze te zijn geweest.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Bovendien is het nu eenmaal onmogelijk om een goede debater met veel parate kennis door kritische vragen klem te zetten. Zij hebben zoveel trainingen gevolgd dat ze zich altijd kunnen bevrijden uit de situatie.Het enige dat je zou kunnen doen is achteraf duiding geven aan de antwoorden en concluderen dat het antwoord niet zo best was. Maar dat doe je dan in het artikel of tv-item en voor je eigen achterban/luisteraars.quote:Op woensdag 24 juni 2020 12:47 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik vind dat uitstekend hoor, maar ik had echt niets anders van Rutte verwacht.
Al bij al presteert Rutte tijdens de coronacrisis gewoon zoals hij meestal presteert: matig qua beleid, uitstekend qua communicatie.beter een knipoog dan een blauw oog![]()
Toegegeven, Clinton leidde ook met 12 procentpunten rond deze tijd in 2016. Maar er zijn ook verschillen, bijvoorbeeld dat Biden ook punten wegkaapt van Trump bij blanken en laagopgeleiden, en dat is toch voornamelijk Trump's aanhang. Ik denk dat deze verkiezing toch meer een "fuck Trump" dan een "yay Biden" wordt.twitter:nytimes twitterde op woensdag 24-06-2020 om 13:00:09Joe Biden has a commanding, 14-point lead over President Trump in the 2020 race, a new New York Times/Siena College poll of registered voters shows. Biden has a big lead with women and nonwhite voters and has made inroads with some GOP-leaning groups. https://t.co/8wlva4Yq30 reageer retweet
Don't weep for the stupid, you'll be crying all day![]()
Tja.als ze pas 4 jaar zien dat ze een verkeerde keuze hebben gemaakt en er nu pas voor uit komen, lijkt me heel wel mogelijk dat Trump NIET wordt herkozen. Ik wil de kiezers niet de kost geven die vanuit schaamte niet willen zeggen op wie ze hebben gestemd, en op wie ze in 2020 gaan stemmen. Ik denk dat er best wel veel twijfelaars onder de MAGA-perjes verstopt zitten. Je kiest niet alleen een president , maar ook een regering die ten dienste van je belangen staat. Trump staat vooralsnog alleen ten dienste van zichzelf. En van iemand als Mitch McConnell moet je het niet hebben als Average Joe.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:30 schreef Puddington het volgende:
Toegegeven, Clinton leidde ook met 12 procentpunten rond deze tijd in 2016. Maar er zijn ook verschillen, bijvoorbeeld dat Biden ook punten wegkaapt van Trump bij blanken en laagopgeleiden, en dat is toch voornamelijk Trump's aanhang.twitter:nytimes twitterde op woensdag 24-06-2020 om 13:00:09Joe Biden has a commanding, 14-point lead over President Trump in the 2020 race, a new New York Times/Siena College poll of registered voters shows. Biden has a big lead with women and nonwhite voters and has made inroads with some GOP-leaning groups. https://t.co/8wlva4Yq30 reageer retweet
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Hoezo hebben de Amerikanen het beter gedaan met beademingsapparaten trouwens? Zover ik weet is het in Nederland uiteindelijk niet tot een acuut tekort gekomen. Dat terwijl de staten in de VS wekenlang moord en brand hebben geschreeuwd.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:44 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Maar je kan ook een narratief brengen met punten waarin de VS het beter heeft gedaan dan Nederland, en dan heb ik het met name over ventilators en testen.![]()
-twitter:Nate_Cohn twitterde op woensdag 24-06-2020 om 12:06:51Joe Biden holds a commanding 14 point lead in the first NYT/Siena national survey, 50 to 36 percent https://t.co/fnGaZUHo0F reageer retweet
My friends all drive horses![]()
inderdaad.en daar was een gegronde reden voor.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:53 schreef archito het volgende:
[..]
Hoezo hebben de Amerikanen het beter gedaan met beademingsapparaten trouwens? Zover ik weet is het in Nederland uiteindelijk niet tot een acuut tekort gekomen. Dat terwijl de staten in de VS wekenlang moord en brand hebben geschreeuwd.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Ik denk dat ratjetoe het vooral over een narratief had, wat altijd een kant eenzijdig belicht. In ons geval is het ook niet tot een tekort gekomen omdat we een gezondheidszorg hebben die gevallen met weinig kans sowieso niet snel behandelt. In de VS overleeft 30% van de mensen aan de ventilatie het. In Nederlands 50%. Dat is niet omdat onze ventilatoren zoveel beter zijn.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:53 schreef archito het volgende:
Hoezo hebben de Amerikanen het beter gedaan met beademingsapparaten trouwens? Zover ik weet is het in Nederland uiteindelijk niet tot een acuut tekort gekomen. Dat terwijl de staten in de VS wekenlang moord en brand hebben geschreeuwd.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Wat betreft kansen van Trump, Trump heeft in 2016 ook vooral met vrij kleine marge gewonnen door voter apathy en suppression. Het was de eerste verkiezing in meer dan twintig jaar met een lagere opkomst van minderheden dan de verkiezing evoor. De blue wave van 2018 laat zien dat het niet waarschijnlijk is dat dit weer gebeurt, alhoewel de GOP vol in zal zetten op voter suppression.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Het belangrijkste verschil tussen 2016 en nu lijkt dit te zijn:quote:Op woensdag 24 juni 2020 14:37 schreef speknek het volgende:
Wat betreft kansen van Trump, Trump heeft in 2016 ook vooral met vrij kleine marge gewonnen door voter apathy en suppression. Het was de eerste verkiezing in meer dan twintig jaar met een lagere opkomst van minderheden dan de verkiezing evoor. De blue wave van 2018 laat zien dat het niet waarschijnlijk is dat dit weer gebeurt, alhoewel de GOP vol in zal zetten op voter suppression.
In 2016 stemden mensen die niet enthousiast waren over Clinton en Trump in overgrote meerderheid voor Trump.
Polls nu laten zien dat de groep die niet enthousiast is over Biden en Trump in grote meerderheid van plan is voor Biden te stemmen.My friends all drive horses![]()
vooralsnog vind ik het belangrijkste de stemming voor de senaat. Dat Trump niet wordt herkozen, dat zit er wel in. Mensen moeten ook willen stemmen op normalisering van het politieke systeem.quote:Op woensdag 24 juni 2020 14:44 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Het belangrijkste verschil tussen 2016 en nu lijkt dit te zijn:
In 2016 stemden mensen die niet enthousiast waren over Clinton en Trump in overgrote meerderheid voor Trump.
Polls nu laten zien dat de groep die niet enthousiast is over Biden en Trump in grote meerderheid van plan is voor Biden te stemmen.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
ja en dan is het ook te hopen dat de senaat het kiessysteem in de VS gaat moderniseren en eerlijker makenquote:Op woensdag 24 juni 2020 14:54 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
vooralsnog vind ik het belangrijkste de stemming voor de senaat. Dat Trump niet wordt herkozen, dat zit er wel in. Mensen moeten ook willen stemmen op normalisering van het politieke systeem.Words are, of course, the most powerful drug used by mankind.
- Rudyard Kipling![]()
Dat is extreem onwaarschijnlijk.quote:Op woensdag 24 juni 2020 15:01 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
ja en dan is het ook te hopen dat de senaat het kiessysteem in de VS gaat moderniseren en eerlijker maken
Senatoren van staten met weinig inwoners hebben disproportioneel veel macht in de VS. Waarom zouden zij deze invloed vrijwillig opgeven?My friends all drive horses![]()
uit belang voor de Amerikaanse Democratie?quote:Op woensdag 24 juni 2020 15:21 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Dat is extreem onwaarschijnlijk.
Senatoren van staten met weinig inwoners hebben disproportioneel veel macht in de VS. Waarom zouden zij deze invloed vrijwillig opgeven?
maar bijvoorbeeld wetten tegen voter suppression en gerry mandering en meer van dat soort anti democratische grappen zouden een hele verbetering zijn.Words are, of course, the most powerful drug used by mankind.
- Rudyard Kipling![]()
Dus een hogere rechtbank verplicht iemand die twee keer bekend heeft vrij te laten omdat de president dat wil.twitter:jimsciutto twitterde op woensdag 24-06-2020 om 16:14:29Breaking: Appeals court has ordered Judge Emmet Sullivan to dismiss Michael Flynn’s case, a surprise conclusion in a long-running political fight. reageer retweet
Dit is bananenrepubliek.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Volgens de Guardian is dit een 2-1 beslissing van het ‘appeals panel’ en kan Sullivan nog een beslissing van het volledige hof vragen. Ik ken de details verder niet overigens.quote:Op woensdag 24 juni 2020 17:15 schreef Ulx het volgende:
Dus een hogere rechtbank verplicht iemand die twee keer bekend heeft vrij te laten omdat de president dat wil.twitter:jimsciutto twitterde op woensdag 24-06-2020 om 16:14:29Breaking: Appeals court has ordered Judge Emmet Sullivan to dismiss Michael Flynn’s case, a surprise conclusion in a long-running political fight. reageer retweet
Dit is bananenrepubliek.
https://www.theguardian.c(...)-bowman-live-updatesMary had a little lamb
Then Mary had dessert![]()
Dikke kans dat het gevecht nog wel even gaat duren. Elke circuit judge plus Sullivan zelf kunnen een en banc zitting aanvragen waarmee het nog eens onder de loep genomen wordt als een meerderheid van de 11 voor is, plus dat er niet gesproken is over meineed in de uitspraak.quote:Op woensdag 24 juni 2020 17:15 schreef Ulx het volgende:
Dus een hogere rechtbank verplicht iemand die twee keer bekend heeft vrij te laten omdat de president dat wil.twitter:jimsciutto twitterde op woensdag 24-06-2020 om 16:14:29Breaking: Appeals court has ordered Judge Emmet Sullivan to dismiss Michael Flynn’s case, a surprise conclusion in a long-running political fight. reageer retweet
Dit is bananenrepubliek.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Niets aan de hand mensen. Compagnemedewerkers van Trump (Flynn, Stone) die de wet hebben overtreden worden door de Trump administratie de hand boven het hoofd gehouden. De moerasmonsters hebben vrij spel.Géén kloon van tvlxd!![]()
twitter:benjaminwittes twitterde op woensdag 24-06-2020 om 17:01:17After a quick scan of the DC Circuit opinion on the Flynn case, three quick thoughts:
(1) I am confident the majority view on this panel does not represent the majority view on the DC Circuit, which greatly disfavors granting mandamus relief. reageer retweettwitter:benjaminwittes twitterde op woensdag 24-06-2020 om 17:01:18(2) I am not confident, however, that the full Court will hear the matter (though it certainly may), as the DC Circuit also greatly disfavors en banc review. reageer retweet
twitter:benjaminwittes twitterde op woensdag 24-06-2020 om 17:01:18(3) I do expect Judge Sullivan to put the matter quickly before the full court, as he has little reason not to and his ability to manage his case is being challenged here by the defendant, the Justice Department, and the panel majority. reageer retweet
twitter:benjaminwittes twitterde op woensdag 24-06-2020 om 17:01:19(4) Look for a quick move for a stay and an appeal en banc. reageer retweet
twitter:benjaminwittes twitterde op woensdag 24-06-2020 om 17:16:25And here's a fifth: yes, the full court can review the matter on its own motion, that is, without a move from Judge Sullivan. But I don't think that will likely be necessary, as I can think of no reason why Judge Sullivan wouldn't seek en banc review of this ruling. reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
quote:Supreme Court 2020: Major rulings on abortion, Trump’s tax returns still to come
The Supreme Court is nearing the end of its term and ready to release major decisions on abortion, religion and the separation of powers between the president and Congress — specifically, whether House Democrats or a New York grand jury can obtain President Trump’s tax returns.
...
Usually, the court hands down its final decisions by the end of June and goes on recess for the summer. But the coronavirus shutdown delayed the arguments in several cases, including the dispute over Trump’s taxes, which in turn could push the last decisions into early July.Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.![]()
Nadler moet de subpoena alsnog afgeven.twitter:NatashaBertrand twitterde op woensdag 24-06-2020 om 18:30:50Just in: Barr will testify before House Judiciary on July 28th, per DOJ press sec. Nadler had been preparing a subpoena: https://t.co/UIYm0xjo4e reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Hoe is dit een verassing? Deze uitkomst was al tijden duidelijk. Als het enige wat ze tegen Flynn hadden een uitgelokte leugen is en er geen reden om te onderzoeken was is dit een logische uitkomst. Ik snap ook niet waarom veel mensen dachten dat er hier wat boeiends uit ging komen.quote:Op woensdag 24 juni 2020 17:15 schreef Ulx het volgende:
Dus een hogere rechtbank verplicht iemand die twee keer bekend heeft vrij te laten omdat de president dat wil.twitter:jimsciutto twitterde op woensdag 24-06-2020 om 16:14:29Breaking: Appeals court has ordered Judge Emmet Sullivan to dismiss Michael Flynn’s case, a surprise conclusion in a long-running political fight. reageer retweet
Dit is bananenrepubliek.![]()
Zijn gesprekspartners werden afgeluisterd dus een heterdaad is makkelijk te bewijzen. Hij heeft schuld bekend, en ook over het liegen.
Hij had het makkelijk kunnen winnen als wat jij zegt klopt.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
twitter:atrupar twitterde op woensdag 24-06-2020 om 18:51:12Democrats ask for the Sergeant at Arms to remove Gohmert from the hearing room because he refuses to stop banging on a table https://t.co/PY3x4yWcYn reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Ja precies ze hadden gewoon transcripten van de gesprekken dus een ondervraging daarover was volledig overbodig. De veiligheidsdiensten uit Amerika zijn net zo min te vertrouwen als de politie daar dat moet toch ondertussen wel duidelijk zijn. Dus ik snap niet dat opeens allemaal toch rationele posters hier opeens volledig meegaan met hun geouwehoer.quote:Op woensdag 24 juni 2020 18:57 schreef Ulx het volgende:
Zijn gesprekspartners werden afgeluisterd dus een heterdaad is makkelijk te bewijzen. Hij heeft schuld bekend, en ook over het liegen.
Hij had het makkelijk kunnen winnen als wat jij zegt klopt.
Blijft dat Flynn een vage figuur is die ze best wat nauwgezetter kunnen volgen en dan kunnen ze hem vast wel vervolgen op iets substantieels.![]()
Dus omdat ze Flynn de kans gave om te bekennen en hij dat niet deed moet hij vrijkomen?I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Deze hogere rechtbank heeft niet inhoudelijk over de zaak geoordeeld.
Het is me ook niet duidelijk waarom een hoge pief als Flynn een voorkeursbehandeling moet krijgen ten opzichte van anderen. Raar voor een socialist om dat wel te willen.
Je kunt tegen een wet zijn die hij naar eigen zeggen (en iedereen met iq van boven de 80) overtreden heeft, maar dan moet je de wet aanpassen.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
twitter:GeoffRBennett twitterde op woensdag 24-06-2020 om 11:55:36AP: Trump-backed House candidates lose in Kentucky and North Carolina https://t.co/9CbRGu3qR7 reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Kennelijk is het standpunt van de Republikeinen in het Huis dus dat je de DOJ als president mag inzetten zoals je blieft. En dan nog mag je ze niet fascist noemen.quote:“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Ja precies. Gewoon alle zaken waar je het niet mee eens bent laten onderzoeken op strafbaarheid door je DOJ en alle strafbare zaken tegen je vriendjes afserveren.quote:Op woensdag 24 juni 2020 19:18 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Kennelijk is het standpunt van de Republikeinen in het Huis dus dat je de DOJ als president mag inzetten zoals je blieft. En dan nog mag je ze niet fascist noemen.“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Ik ben helemaal niet voor een voorkeursbehandeling van wie dan ook. Hoe kom je erbij. Blind vertrouwen op Amerikaanse inlichtingendiensten is gewoon iets wat je niet doet als je en iq van boven de 80 hebt. Remember de WMD's in Iraq? Zo zijn er natuurlijk veel voorbeelden.quote:Op woensdag 24 juni 2020 19:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
Deze hogere rechtbank heeft niet inhoudelijk over de zaak geoordeeld.
Het is me ook niet duidelijk waarom een hoge pief als Flynn een voorkeursbehandeling moet krijgen ten opzichte van anderen. Raar voor een socialist om dat wel te willen.
Je kunt tegen een wet zijn die hij naar eigen zeggen (en iedereen met iq van boven de 80) overtreden heeft, maar dan moet je de wet aanpassen.
Daarbij jij bent degene die klaagt over de beslissing van een hogere rechtbank. Waarom schuif je mij dan in de schoenen dat ik vind dat de wet aangepast moet worden. Ik neem aan dat zo'n appeals court meer verstand heeft van de Amerikaanse wet dan jij of ik.![]()
Ik deed die uitspraken, omdat je kennelijk in de gedachte verkeerde dat de rechtbank een uitspraak gedaan heeft over: "Als het enige wat ze tegen Flynn hadden een uitgelokte leugen is en er geen reden om te onderzoeken was is dit een logische uitkomst."quote:Op woensdag 24 juni 2020 20:08 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet voor een voorkeursbehandeling van wie dan ook. Hoe kom je erbij. Blind vertrouwen op Amerikaanse inlichtingendiensten is gewoon iets wat je niet doet als je en iq van boven de 80 hebt. Remember de WMD's in Iraq? Zo zijn er natuurlijk veel voorbeelden.
Daarbij jij bent degene die klaagt over de beslissing van een hogere rechtbank. Waarom schuif je mij dan in de schoenen dat ik vind dat de wet aangepast moet worden. Ik neem aan dat zo'n appeals court meer verstand heeft van de Amerikaanse wet dan jij of ik.
Daar heeft geen rechter zich over uitgesproken. Dat Flynn nu een voorkeursbehandeling lijkt te krijgen van de DOJ ga je aan voorbij. Ook hier hebben de 2 van de 3 rechters zich niet direct over uitgelaten. Die vinden dat ondanks alle vreemde zaken en de meerdere bekentenissen en de topadvocaten en dat hij de regels kende vanuit zijn functie alsnog het voordeel van de twijfel moet gelden en geen vragen gesteld mogen worden door de lagere rechter. Geen andere in dat land heeft een dergelijk royale behandeling gekregen van de DOJ. Dus het bevreemde me wat dat je kennelijk voor klassejustitie bent.
Ik heb me verder niet inhoudelijk over de uitspraak uitgelaten, anders dan dat deze niet inhoudelijk over de Flynn zaak zelf ging, maar over het eventuele handelen van rechter Sullivan.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
https://nos.nl/artikel/23(...)corona-in-de-vs.htmlquote:In ongeveer de helft van de Amerikaanse staten stijgt het aantal gevallen van corona nog steeds hard.
Met name in Texas, Florida en Arizona gaat het hard. In die staten worden de maatregelen tegen verspreiding van het virus juist snel afgebouwd. De komende weken wordt het bestrijden van het virus in die staten cruciaal, zegt Fauci.
Epidemie neemt toe en die staten gaan minder streng worden..Dombo's
Is er een causaal verband: minder streng --->> daardoor meer besmettingen![]()
Finally!twitter:kylegriffin1 twitterde op woensdag 24-06-2020 om 21:45:48Breaking via AJC: A grand jury has indicted the three suspects accused in the death of 25-year-old Ahmaud Arbery, the Cobb County District Attorney said. https://t.co/vZeFtKoIa5 reageer retweet
twitter:kylegriffin1 twitterde op woensdag 24-06-2020 om 21:50:08The indictment returned formally charges each of the three defendants with nine counts: malice murder; felony murder (four counts); aggravated assault (two counts); false imprisonment; and criminal attempt to commit false imprisonment, the DA said. https://t.co/SoBcEYPRhb reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Vervolgens slagen ze er alsnog niet in om 'Crooked Hillary' achter de tralies te krijgen, dan moet ze wel heel schoon zijnquote:Op woensdag 24 juni 2020 19:32 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ja precies. Gewoon alle zaken waar je het niet mee eens bent laten onderzoeken op strafbaarheid door je DOJ en alle strafbare zaken tegen je vriendjes afserveren.![]()
![]()
Man man man wat moet je nou met zulk domvolk![]()
Filmpje:twitter:atrupar twitterde op woensdag 24-06-2020 om 22:36:48"You literally cannot mandate somebody to wear a mask knowing that that mask is killing people ... we know what citizen's arrest is" -- these rants from a Palm Beach County meeting are among the nuttiest I've heard https://t.co/ky5lXFon1M reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Ha ja maar de meeste van dit soort onderzoeken zijn ook meer bedoeld om bij goedgelovig volk de indruk achter te laten dat er wel degelijk strafbare feiten zijn gepleegd. Dat het niks wordt is natuurlijk weer ergens de schuld van iemand. Deep state en zo...quote:Op woensdag 24 juni 2020 22:59 schreef J.B. het volgende:
[..]
Vervolgens slagen ze er alsnog niet in om 'Crooked Hillary' achter de tralies te krijgen, dan moet ze wel heel schoon zijn
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Volgens de Amerikaanse veiligheidsdiensten waren er geen WMD's in irak. Althans, dat stond helemaal niet als hard feit gepresenteerd in hun rapportage. Dat maakte de toenmalige regering er van. Dat is later nog best een relletje geworden.quote:Op woensdag 24 juni 2020 20:08 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet voor een voorkeursbehandeling van wie dan ook. Hoe kom je erbij. Blind vertrouwen op Amerikaanse inlichtingendiensten is gewoon iets wat je niet doet als je en iq van boven de 80 hebt. Remember de WMD's in Iraq? Zo zijn er natuurlijk veel voorbeelden.beter een knipoog dan een blauw oog![]()
Blij dat je het zegt. Dat riedeltje had ronddraai een tijdje terug ook al.quote:Op woensdag 24 juni 2020 23:48 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Volgens de Amerikaanse veiligheidsdiensten waren er geen WMD's in irak. Althans, dat stond helemaal niet als hard feit gepresenteerd in hun rapportage. Dat maakte de toenmalige regering er van. Dat is later nog best een relletje geworden.
Ik begon bijna aan mn geheugen te twijfelen.![]()
Donald Ayer's opening statement (hearing politisering/ machtsmisbruik bij het DOJ) met aan het eind de kleuterige actie van Gohmerttwitter:tribelaw twitterde op woensdag 24-06-2020 om 20:45:13Don Ayer is a highly distinguished and cautious lawyer. He's also quite conservative. For him to say this about Barr is quite something. https://t.co/Jrao9TIAuL reageer retweet
twitter:elliotcwilliams twitterde op woensdag 24-06-2020 om 19:02:49I've been to hundreds of congressional hearings over the years, and have *never* seen something this when a witness ran long - let alone to a witness who was a former Deputy Attorney General of the U.S. This is madness. https://t.co/sQZxahH6Rb reageer retweet
[ Bericht 21% gewijzigd door Kijkertje op 25-06-2020 06:00:22 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Nee hoor.quote:Op woensdag 24 juni 2020 23:48 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Volgens de Amerikaanse veiligheidsdiensten waren er geen WMD's in irak. Althans, dat stond helemaal niet als hard feit gepresenteerd in hun rapportage. Dat maakte de toenmalige regering er van. Dat is later nog best een relletje geworden.Je bent blij met feitelijke incorrectheden? Curieus.quote:Op donderdag 25 juni 2020 00:30 schreef ITs_relative het volgende:
[..]
Blij dat je het zegt. Dat riedeltje had ronddraai een tijdje terug ook al.
Ik begon bijna aan mn geheugen te twijfelen.https://en.wikipedia.org/wiki/Rationale_for_the_Iraq_Warquote:On February 11, 2003, FBI Director Robert Mueller testified to Congress that "Iraq has moved to the top of my list. As we previously briefed this Committee, Iraq's weapons of mass destruction program poses a clear threat to our national security, a threat that will certainly increase in the event of future military action against Iraq
Of is de FBI geen geheime dienst meer? Is Robbert Mueller toen vervolgd voor die leugen? Waarom Flynn dan wel voor iets veel kleiners?
De C.I.A. zei wel nadat de oorlog gestart was dat er toch geen bewijs was.
[ Bericht 2% gewijzigd door Lord-Ronddraai op 25-06-2020 01:51:08 ]![]()
twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 00:30:05Chairman Nadler, asked about the possibility of impeaching William Barr: "We're looking into that, we may very well."
https://t.co/boFi4e3uj5 reageer retweet“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
twitter:kyledcheney twitterde op donderdag 25-06-2020 om 00:16:48JUST IN: SULLIVAN delays all proceedings in the Flynn case. Could be awaiting appeal or a move to hear decision en banc. https://t.co/n3Q0XN8Gd6 reageer retweet
twitter:tribelaw twitterde op donderdag 25-06-2020 om 01:26:19The right move. Preserved the status quo so en banc proceedings aren't mooted. https://t.co/CgJwUT53AA reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Tja het niet alsof ze niet gewaarschuwd warentwitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 01:55:01Breaking via WaPo: Dozens of Secret Service officers and agents on site for Trump's Tulsa rally have been ordered to self-quarantine after two of their colleagues tested positive for coronavirus—part of the fallout from Trump's insistence on the event. https://t.co/m1lMO93XLB reageer retweet
Er zijn nog geen nieuwe rally's aangekondigd overigens:Oh en Pence verkondigt natuurlijk de blije boodschap terwijl het aantal coronagevallen piekt:twitter:maggieNYT twitterde op donderdag 25-06-2020 om 02:00:04The campaign hasn't said whether it will do more rallies. And this looms as Trump is insisting on holding three days of campaign style events in Florida in August https://t.co/vWKrr4LdGk reageer retweet
Pence tries to assure GOP senators as coronavirus cases spike
The vice president's appearance on Capitol Hill comes as many states scramble to contain a surge in infections, while Washington sits back.quote:Vice President Pence urged GOP senators on Wednesday to focus on "encouraging signs" despite a recent spike in coronavirus cases in numerous states as various localities move swiftly to reopen their economies, according to several people present.
Pence made the remarks in a closed-door lunch with Republican senators on Capitol Hill as lawmakers have begun to express alarm because of rising infection rates in Florida, Arizona, Texas and several other states, some of which are likely to be critical to the outcome of the presidential race in the fall and control of the Senate. On Wednesday, five states hit new highs in coronavirus hospitalizations.
Multiple senators said Pence pointed to positive indicators, including the fact that while infections are rising, the mortality rate is not. That is partly because there is more testing, and younger and healthier people now account for larger shares of those getting tested, Pence said.
[..]
[ Bericht 20% gewijzigd door Kijkertje op 25-06-2020 05:12:20 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Ik vind het allemaal een beetje vage PR van de vicepresident. je WEET dat het virus keihard heerscht in de VS. Dat kun je aan alle signalen zien. In Europa hebben ze de impact van het corona-virus grotendeels ingedamd. In de VS hebben ze een handvol tests uitgevoerd. Big deal. Je kunt het virus alsnog oplopen als je na zo'n test het lab uit loopt, misschien zelfs nog voor je de auto in stapt om naar huis te gaan. Mijn schoonmoeder is besmet geraakt door een kennis die "even" een overgebleven stuk pizza bij haar thuis op kwam halen. dat werd haar noodlottig.quote:Op donderdag 25 juni 2020 02:08 schreef Kijkertje het volgende:
Tja het niet alsof ze niet gewaarschuwd warentwitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 01:55:01Breaking via WaPo: Dozens of Secret Service officers and agents on site for Trump's Tulsa rally have been ordered to self-quarantine after two of their colleagues tested positive for coronavirus—part of the fallout from Trump's insistence on the event. https://t.co/m1lMO93XLB reageer retweet
Er zijn nog geen nieuwe rally's aangekondigd overigens:Oh en Pence verkondigt natuurlijk de blije boodschap terwijl het aantal coronagevallen piekt:twitter:maggieNYT twitterde op donderdag 25-06-2020 om 02:00:04The campaign hasn't said whether it will do more rallies. And this looms as Trump is insisting on holding three days of campaign style events in Florida in August https://t.co/vWKrr4LdGk reageer retweet
Pence tries to assure GOP senators as coronavirus cases spike
The vice president's appearance on Capitol Hill comes as many states scramble to contain a surge in infections, while Washington sits back.
[..]Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Tjonge jonge jonge. Wekenlang massale protesten en geen woord over corona. Één bijeenkomst van Trump en de MSM duikelen over elkaar heen met artikelen over besmettingen.
Denken ze soms dat we achterlijk zijn? Het is niet eens meer irritant maar beledigend.![]()
![]()
Geen woord over corona tijdens de demonstraties?quote:Op donderdag 25 juni 2020 09:11 schreef Aurelius het volgende:
Tjonge jonge jonge. Wekenlang massale protesten en geen woord over corona. Één bijeenkomst van Trump en de media duikelen over elkaar heen met artikelen over besmettingen.
Denken ze soms dat we achterlijk zijn? Het is niet eens meer irritant maar beledigend.
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!![]()
Er is heel veel gezegd over corona tijdens de demonstraties tegen politiegeweld. Misschien heb je een beperkte media inname waardoor je dat hebt gemist?quote:Op donderdag 25 juni 2020 09:11 schreef Aurelius het volgende:
Tjonge jonge jonge. Wekenlang massale protesten en geen woord over corona. Één bijeenkomst van Trump en de MSM duikelen over elkaar heen met artikelen over besmettingen.
Denken ze soms dat we achterlijk zijn? Het is niet eens meer irritant maar beledigend.
Mensen zij het beu neergeknuppeld te worden door de politie, en het is logisch dat je daar direct actie op wil. Een verkiezingsbijeenkomst is minder essentieel en dan moet je je afvragen of dat het risico wel waard is.Géén kloon van tvlxd!![]()
Wie is "we"?quote:Op donderdag 25 juni 2020 09:11 schreef Aurelius het volgende:
Tjonge jonge jonge. Wekenlang massale protesten en geen woord over corona. Één bijeenkomst van Trump en de MSM duikelen over elkaar heen met artikelen over besmettingen.
Denken ze soms dat we achterlijk zijn? Het is niet eens meer irritant maar beledigend.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Dan negeer jij die artikelen toch lekker, beste vriend? En dan doe je alsof het coronavirus uit de VS is verdwenen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 09:11 schreef Aurelius het volgende:
Tjonge jonge jonge. Wekenlang massale protesten en geen woord over corona. Één bijeenkomst van Trump en de MSM duikelen over elkaar heen met artikelen over besmettingen.
Denken ze soms dat we achterlijk zijn? Het is niet eens meer irritant maar beledigend.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Racisme was het echte virus toch?quote:Op donderdag 25 juni 2020 09:16 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Geen woord over corona tijdens de demonstraties?![]()
![]()
![]()
Devin Nunes cannot sue Twitter over fake cow parody account, judge rulesquote:A Virginia judge dismissed a defamation lawsuit brought by Rep. Devin Nunes (R-Calif.) in 2018 over statements made by a Republican strategist and two parody accounts, one pretending to be a cow and the other his mother.
Judge John Marshall, in a letter to Nunes’s attorneys on Friday, cited a federal law that protects social media companies from being held responsible for what individuals post on their sites.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Ik ga het even na. Bedankt.quote:Op donderdag 25 juni 2020 01:39 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee hoor.
[..]
Je bent blij met feitelijke incorrectheden? Curieus.
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/Rationale_for_the_Iraq_War
Of is de FBI geen geheime dienst meer? Is Robbert Mueller toen vervolgd voor die leugen? Waarom Flynn dan wel voor iets veel kleiners?
De C.I.A. zei wel nadat de oorlog gestart was dat er toch geen bewijs was.![]()
Robert Mueller zei tegen Congress:quote:Kortom, hij citeert als bron wat een ander lid van de de Bush regering - Powell - presenteerde. Dit dus typeren als een leugen van Mueller komt op zichzelf weer over als een onwaarheid.quote:Secretary Powell presented evidence last week that Baghdad has failed to disarm its weapons of mass destruction, willfully attempting to evade and deceive the international community. Our particular concern is that Saddam may supply al-Qaeda with biological, chemical, or radiological material before or during a war with the US to avenge the fall of his regime. Although divergent political goals limit al-Qaeda’s cooperation with Iraq, northern Iraq has emerged as an increasingly important operational base for al-Qaeda associates, and a US-Iraq war could prompt Baghdad to more directly engage al-Qaeda.
De FBI gaat ook niet over buitenlandse inlichtingen, tenzij er binnenlandse individuen mee gemoeid zijn, dus dat ze hier zelf intern kennis over vergaard zouden hebben lijkt ook niet heel waarschijnlijk en blijkt niet uit wat hij tegen Congress zei, voor zover ik weet.
[ Bericht 2% gewijzigd door SnertMetChoco op 25-06-2020 11:07:27 ]“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
De FBI is iig geen geheime dienst maar een politie dienst. De CIA, NSA en DIA zijn wel geheime diensten.quote:![]()
Er zullen vast figuren zijn die dat geroepen hebben maar gangbare, betrouwbare media hebben die boodschap nooit gegevenquote:
Wat wél is aangestipt, is dat de zwarte bevolking extra hard geraakt wordt in de VS vanwege het gebrek aan zorg en inkomenszekerheid. En dát vloeit van wel weer voort uit de rassensegregatie daar.Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!![]()
Het is ook echt de tijd voor duur luxevoedsel.twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 25-06-2020 om 02:40:04Pres. Obama destroyed the lobster and fishing industry in Maine. Now it’s back, bigger and better than anyone ever thought possible. Enjoy your “lobstering” and fishing! Make lots of money! reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Uit het citaat dat je quote kun je toch zien dat Mueller zegt dat Powell bewijs heeft laten zien. Als dat bewijs er niet was is dat dus een leugen. Daarbij waarom moest Mueller uberhaupt informatie aan het congres presenteren als zijn organisatie helemaal niet relevant is in deze zaak.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:57 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Robert Mueller zei tegen Congress:
[..]
Kortom, hij citeert als bron wat een ander lid van de de Bush regering - Powell - presenteerde. Dit dus typeren als een leugen van Mueller komt op zichzelf weer over als een onwaarheid.
De FBI gaat ook niet over buitenlandse inlichtingen, tenzij er binnenlandse individuen mee gemoeid zijn, dus dat ze hier zelf intern kennis over vergaard zouden hebben lijkt ook niet heel waarschijnlijk en blijkt niet uit wat hij tegen Congress zei, voor zover ik weet.![]()
Er zijn wijken in de VS waar je rassenongelijkheid direct ziet. Bij familie in Louisville reden we een keer de "verkeerde" wijk in met de open cabrio van een tante. Alsof je ineens van rijkdom in de derde wereld beland. Er wordt voor die mensen in die wijken helemaal niets gedaan tenzij er er een lokale verkiezing is, dan vegen ze even de straten en schilderen ze de kozijnen. Ze zijn er hoe dan ook beducht op dat de mensen die stemgerechtigd zijn niet zomaar naar een van de vele ruime verkiezingslokaaltjes gaan in het rijke deel van de stad. De vele Afro-amerikaanse stemmers uit het westen van de stad moeten soms 25 mijl verderop gaan stemmen, en staan soms uren in de rij. In de westelijke wijken zijn er een stuk minder stemlokalen dan in het oosten (rijk en wit) van Louisville,Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Volgens mij verwijst hij daarbij naar de presentatie in de VN (5 februari en het citaat is denk ik van 11 februari). Dus nee, geen leugen van Mueller, die in dit citaat te goeder trouw is ten aanzien van de rest van de regering, niet iets wat de FBI oppert. Zou ook raar zijn om bij een publieke hoorzitting andere regeringsleden zomaar af te vallen op iets van waar je geen kennis kunt hebben waar een andere verondersteld wordt die kennis wel te bezitten.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:12 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Uit het citaat dat je quote kun je toch zien dat Mueller zegt dat Powell bewijs heeft laten zien. Als dat bewijs er niet was is dat dus een leugen. Daarbij waarom moest Mueller uberhaupt informatie aan het congres presenteren als zijn organisatie helemaal niet relevant is in deze zaak.
Je kunt denk ik wel stellen dat hij een leugen herhaalt, zonder te weten dat het een leugen is, maar dat heeft op zich niet zoveel van doen met het opzetten van de leugen en er verder bewust aan bijdragen.
[ Bericht 2% gewijzigd door SnertMetChoco op 25-06-2020 12:28:51 ]“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
quote:Op donderdag 25 juni 2020 02:08 schreef Kijkertje het volgende:
Vice President Pence urged GOP senators on Wednesday to focus on "encouraging signs"
Misschien encouraging signs van de naderende rapture?They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 13:00:01On June 2, Republican Sen. Kevin Cramer signed on as a co-sponsor of a bill to punish China for undermining Hong Kong's independence.
Two weeks later, Cramer turned around and blocked that bill — at the request of Trump's White House. https://t.co/tfLBhPrCtl reageer retweetI hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Als de meeste besmettingen nu jonge, gezonde mensen zijn, dan is er toch flinke kans dat er over een paar weken een golf komt met de (groot)ouders van deze jongeren?quote:Op donderdag 25 juni 2020 02:08 schreef Kijkertje het volgende:
Tja het niet alsof ze niet gewaarschuwd warentwitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 01:55:01Breaking via WaPo: Dozens of Secret Service officers and agents on site for Trump's Tulsa rally have been ordered to self-quarantine after two of their colleagues tested positive for coronavirus—part of the fallout from Trump's insistence on the event. https://t.co/m1lMO93XLB reageer retweet
Er zijn nog geen nieuwe rally's aangekondigd overigens:Oh en Pence verkondigt natuurlijk de blije boodschap terwijl het aantal coronagevallen piekt:twitter:maggieNYT twitterde op donderdag 25-06-2020 om 02:00:04The campaign hasn't said whether it will do more rallies. And this looms as Trump is insisting on holding three days of campaign style events in Florida in August https://t.co/vWKrr4LdGk reageer retweet
Pence tries to assure GOP senators as coronavirus cases spike
The vice president's appearance on Capitol Hill comes as many states scramble to contain a surge in infections, while Washington sits back.
[..]![]()
![]()
Iets met law and order.twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 14:00:00The White House said that Trump will not change his plan to travel to his New Jersey club this weekend despite a new order by the governor requiring visitors who have been in states with high numbers of coronavirus cases to quarantine for 14 days. https://t.co/GrIDSCRna0 reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
twitter:Politics_Polls twitterde op donderdag 25-06-2020 om 13:40:11NEW @SienaResearch/@UpshotNYT Polls (6/8-18):
FLORIDA:
Biden 47% (+6)
Trump 41%
.
ARIZONA:
Biden 48% (+7)
Trump 41%
.
NORTH CAROLINA:
Biden 49% (+9)
Trump 40%
.
PENNSYLVANIA:
Biden 50% (+10)
Trump 40%
.
MICHIGAN:
Biden 47% (+11)
Trump 36%
.
WISCONSIN:
Biden 49% (+11)
Trump 38% reageer retweetMy friends all drive horses![]()
twitter:Politics_Polls twitterde op donderdag 25-06-2020 om 13:47:41NEW @SienaResearch/@UpshotNYT Polls (6/8-18):
#AZsen:
Kelly (D) 47% (+9)
McSally (R) 38%
.
#MIsen:
Peters (D-inc) 41% (+10)
James (R) 31%
.
#NCsen:
Cunningham (D) 42% (+3)
Tillis (R-inc) 39%
.
#NCgov:
Cooper (D-inc) 50% (+11)
Forest (R) 39% reageer retweetMy friends all drive horses![]()
Volgens het Witte Huis is Trump geen "civilian" dus hoeft hij zich niet aan regels te houden.quote:Op donderdag 25 juni 2020 14:20 schreef Ulx het volgende:
Iets met law and order.twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 14:00:00The White House said that Trump will not change his plan to travel to his New Jersey club this weekend despite a new order by the governor requiring visitors who have been in states with high numbers of coronavirus cases to quarantine for 14 days. https://t.co/GrIDSCRna0 reageer retweet
![]()
Zijn lijfwachten zijn dat wel.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Rules for thee, but not for me.quote:Op donderdag 25 juni 2020 14:20 schreef Ulx het volgende:
Iets met law and order.twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 14:00:00The White House said that Trump will not change his plan to travel to his New Jersey club this weekend despite a new order by the governor requiring visitors who have been in states with high numbers of coronavirus cases to quarantine for 14 days. https://t.co/GrIDSCRna0 reageer retweet
Op het scherp van de snede.![]()
Goed idee!twitter:sahilkapur twitterde op woensdag 24-06-2020 om 22:20:50New: No. 2 Republican Senator John Thune sounds the alarm on Donald Trump’s sliding poll numbers and calls for a change in “tone” and “strategy.”
@frankthorp @JulieNBCNews 👇
https://t.co/EYPAVN2GZb reageer retweet
"Meneer de President, kunt u doen alsof u geen doorgesnoven racistische imbeciel bent? We denken dat u dan meer kans hebt in November. Het laten creperen van mensen met covid-19 lijkt niet erg goed te werken als strategie."I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Dan hoop je toch gewoon dat de plaatselijke politie hem in quarantaine dwingt.quote:Op donderdag 25 juni 2020 14:20 schreef Ulx het volgende:
Iets met law and order.twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 14:00:00The White House said that Trump will not change his plan to travel to his New Jersey club this weekend despite a new order by the governor requiring visitors who have been in states with high numbers of coronavirus cases to quarantine for 14 days. https://t.co/GrIDSCRna0 reageer retweet
zie email 27 oktober![]()
Dead wrong: Feds sent $1.4B in stimulus checks to over a million deceased
De terugvraagbrief moet ook worden getekend door Trump vind ik.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Een landelijke basis administratie zou een uitkomst bieden voor Amerika.quote:Op donderdag 25 juni 2020 16:08 schreef Ulx het volgende:
Dead wrong: Feds sent $1.4B in stimulus checks to over a million deceased
De terugvraagbrief moet ook worden getekend door Trump vind ik.Géén kloon van tvlxd!![]()
Haha ja veel geluk daarmee, misschien dat het effect gehad zou hebben toen hij nog maar twaalf keer LAW AND ORDER had getweet. Trump made his bed, of eigenlijk gewoon graf, en komt er niet meer uit, en de Republikeinse enablers met hem.quote:Op donderdag 25 juni 2020 15:51 schreef Ulx het volgende:
Goed idee!twitter:sahilkapur twitterde op woensdag 24-06-2020 om 22:20:50New: No. 2 Republican Senator John Thune sounds the alarm on Donald Trump’s sliding poll numbers and calls for a change in “tone” and “strategy.”
@:frankthorp @:JulieNBCNews 👇
https://t.co/EYPAVN2GZb reageer retweet
"Meneer de President, kunt u doen alsof u geen doorgesnoven racistische imbeciel bent? We denken dat u dan meer kans hebt in November. Het laten creperen van mensen met covid-19 lijkt niet erg goed te werken als strategie."They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Ja natuurlijk maar vooruit kijken is deze regering niet zo vanquote:Op donderdag 25 juni 2020 13:24 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Als de meeste besmettingen nu jonge, gezonde mensen zijn, dan is er toch flinke kans dat er over een paar weken een golf komt met de (groot)ouders van deze jongeren?
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Trump in de verdediging in Texas....twitter:josh_hammer twitterde op donderdag 25-06-2020 om 01:29:16Wow—Trump campaign is on the airwaves here in Texas.
Shouldn’t that money be spent instead on Wisconsin, Michigan, etc.? reageer retweet
Bij de swing state polls mogen ze Texas ook wel gaan noemen.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Met de huidige polls klopt dat inderdaad.quote:Op donderdag 25 juni 2020 17:26 schreef Ulx het volgende:
Trump in de verdediging in Texas....twitter:josh_hammer twitterde op donderdag 25-06-2020 om 01:29:16Wow—Trump campaign is on the airwaves here in Texas.
Shouldn’t that money be spent instead on Wisconsin, Michigan, etc.? reageer retweet
Bij de swing state polls mogen ze Texas ook wel gaan noemen.
Hoewel de hoeveelheid polls niet veel is, wijzen ze allemaal dezelfde kant op. Wel wat vreemd dat je hier niet de zeg 5 punten winst voor Biden ziet sinds de demonstraties:
18 april-27 april: 43% Biden - 43% Trump (B/C)
08 mei-10 mei: 48% Biden - 52% Trump (A-)
28 mei-01 juni: 43% Biden - 44% Trump (B+)
03 juni-04 juni: 48% Biden - 48% Trump (B)
18 juni-19 juni: 46% Biden - 48% Trump (B)“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Het is leuk om Texas als swing state te zien maar het heeft dertig jaar aan voter suppression regels en sinds kort gerrymandering mogelijkheden om pas gerust te worden bij een +10 van BidenThey told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Ja, ik weet ook niet hoe serieus je het moet nemen.
Echter, als ik zo polls & pundits her en der lees is de coalitie van Biden wel een iets andere dan die van Clinton. Meer blanke en oudere kiezers, maar minder latino's. Als de swing daar op drijft is dat voor de Republikeinen lastig supressen, want dan hebben ze hun eigen base te pakken.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Trump en wensdenken: "The jobs are back...The jobs are up to a level that nobody's ever seen before."
De werkelijkheid:
En van dat verhaal van 'empty cupboards' klopt geen reet. Dat wisten we al maar nu hebben zijn eigen mensen dat bevestigt:twitter:ddale8 twitterde op woensdag 24-06-2020 om 19:03:08Trump keeps saying Obama left him "no ventilators."
His administration now confirms he inherited about 19,000...16,660 ready to go when this crisis began...more than the 10,760 they'd distributed as of Tuesday.
First reported by @factcheckdotorg:
https://t.co/oU30eAW2qW reageer retweetquote:President Donald Trump's administration has confirmed that Trump has been wildly inaccurate when he has claimed he inherited "no ventilators" from the Obama administration.
Ventilator figures released for the first time by the Department of Health and Human Services this week definitively debunk Trump's narrative about how his team was left "empty cupboards" in the national stockpile.
A spokesperson for the department said there were 16,660 ventilators available in the stockpile in March for immediate use -- far more than the 10,760 ventilators the Trump administration has actually ended up distributing during the coronavirus pandemic as of Tuesday.
And those 16,660 available ventilators "did not include any acquired by the current administration," the spokesperson said, speaking on behalf of the department but on condition of anonymity. The total number of ventilators available for immediate use in January 2017, when Trump took office, "would not have been much different" than the 16,660 available in March of this year, the spokesperson said.
The spokesperson said an additional 2,425 ventilators were in maintenance in March, putting the total at 19,085.
"In general, prior to March of this year, the (stockpile) stored approximately 19,000 ventilators in its inventory for many years, and this number fluctuated on any given day depending on the number of ventilators in scheduled maintenance," the spokesperson said.
The figures were originally reported on Monday by FactCheck.org. The spokesperson sent the same information to CNN on Wednesday.
The Trump administration had not previously released numbers about ventilators in the stockpile either when the pandemic started or when Trump took office.
[ Bericht 49% gewijzigd door Kijkertje op 25-06-2020 18:15:12 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
In 2015:Als het te verdragen is, filmpje in tweet.twitter:ProjectLincoln twitterde op donderdag 25-06-2020 om 17:14:01The man who uses Christianity as a prop says he’s never asked God for forgiveness. https://t.co/jkdO0kNAPQ reageer retweet
Quotes: “I am a Protestant , a Presbytarian...”
“When I take sip of wine, a bite off the cracker..”![]()
![]()
Zo laag is inderdaad even geleden.quote:Op donderdag 25 juni 2020 18:05 schreef Kijkertje het volgende:
The jobs are up to a level that nobody's ever seen before.Mary had a little lamb
Then Mary had dessert![]()
Tov 2016 lijkt Trump, Michigan, Wisconsin en Pennsylvania iig te verliezen.
Ik zou niet weten waarmee hij dat verlies goed gaat maken. Helemaal als je ziet dat hij ook achter staat in Staten als Arizona, Florida en zelfs Georgia en North Carlonina.
Ik begin steeds meer vertrouwen te krijgen dat de Amerikanen de juiste beslissing gaan maken.Цой жив![]()
Al een tijdje vraag ik mij af, hoe het boodschappenlijstje van Biden en Administration eruit ziet vanaf november as. en in januari daadwerkelijk.#durftehopen.twitter:ddale8 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 17:40:38Asked by Fox 10 Phoenix about Joe Biden not committing to finishing the border wall, Trump responded, "He'll complete it. You'd have a revolution if they didn't do it." reageer retweet
![]()
The Lincoln Project gaat echt de geschiedenisboeken in. Ben benieuwd hoe de seks bij de Conways is.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Nou ja..Wordt het Privé - Story-Weekend nieuws of beter?twitter:brianstelter twitterde op donderdag 25-06-2020 om 20:13:11Robert Trump's lawsuit against Mary Trump's book was just dismissed by a judge, Mary's attorney @BoutrousTed says: "The court has promptly and correctly held that it lacks jurisdiction to grant the Trump family's baseless request to suppress a book of utmost public importance." reageer retweet
twitter:beth_meszaros twitterde op donderdag 25-06-2020 om 20:24:40@brianstelter @maggieNYT @BoutrousTed Mary Trump has a BA and MA in English and a PhD in clinical psychology.“It makes her someone that Donald would fear on a very elemental level. She thinks for herself, she’s analytical when it comes to humans; she can express herself, so this is a nightmare for him.” M. D’Antonio reageer retweet
![]()
twitter:TheDailyShow twitterde op donderdag 25-06-2020 om 17:16:06We did it, America. We flattened the curve. https://t.co/kiyKecXt37 reageer retweet
Géén kloon van tvlxd!![]()
Daar is een Ui voor.quote:Op donderdag 25 juni 2020 16:08 schreef Ulx het volgende:
Dead wrong: Feds sent $1.4B in stimulus checks to over a million deceased
De terugvraagbrief moet ook worden getekend door Trump vind ik.quote:THE HEAVENS—Expressing their excitement over the unexpected windfall, heavenly sources confirmed Thursday that eternal paradise was flush with cash after the Trump administration sent $1.4 billion in stimulus funds to dead Americans. “I felt a little guilty about spending my check because I didn’t really need the money, but I’ll admit, it’s been nice to go out to eat more and finish up a few DIY projects I’ve been working on around the firmament,” said the departed soul of Henry Davies, telling reporters that the sizable cash infusion had helped buoy the flagging tourism industry for popular afterworld spots like Valhalla and the River Lethe. “It’s nice to see people out and about in the Kingdom of God spending freely, and we’re expecting a second round of stimulus checks soon as well as a massive influx of deceased Americans, so the economy should be booming for the foreseeable future. It’s a great time to be dead!” Davies went on to admit some frustration that the $1,200 per person didn’t come close to the massive corporate giveaway Congress had approved for businesses based in Hell.How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?![]()
quote:Op donderdag 25 juni 2020 20:58 schreef Montov het volgende:
[ afbeelding ]twitter:TheDailyShow twitterde op donderdag 25-06-2020 om 17:16:06We did it, America. We flattened the curve. https://t.co/kiyKecXt37 reageer retweet
twitter:spoonzoo twitterde op donderdag 25-06-2020 om 17:16:53@TheDailyShow Sharpie fixes anything, right? https://t.co/Pu9klLzblW reageer retweet
Ik moest lachen.
![]()
New Jersey heeft 1743 doden volgens worldometer vandaag. Lijkt me een foutje of heb ik iets gemist?Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
https://www.nj.com/corona(...)-positive-tests.htmlquote:Op donderdag 25 juni 2020 21:40 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
New Jersey heeft 1743 doden volgens worldometer vandaag. Lijkt me een foutje of heb ik iets gemist?“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Toevallig een Democratische burgemeester in dat stadje. Toch niet echt verstandig om voor 90/95% op dezelfde al 50 jaar te stemmen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:13 schreef klappernootopreis het volgende:
Er zijn wijken in de VS waar je rassenongelijkheid direct ziet. Bij familie in Louisville reden we een keer de "verkeerde" wijk in met de open cabrio van een tante. Alsof je ineens van rijkdom in de derde wereld beland. Er wordt voor die mensen in die wijken helemaal niets gedaan tenzij er er een lokale verkiezing is, dan vegen ze even de straten en schilderen ze de kozijnen. Ze zijn er hoe dan ook beducht op dat de mensen die stemgerechtigd zijn niet zomaar naar een van de vele ruime verkiezingslokaaltjes gaan in het rijke deel van de stad. De vele Afro-amerikaanse stemmers uit het westen van de stad moeten soms 25 mijl verderop gaan stemmen, en staan soms uren in de rij. In de westelijke wijken zijn er een stuk minder stemlokalen dan in het oosten (rijk en wit) van Louisville,
City counsil ook stevig in Democratische handen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Erg hé.quote:Op donderdag 25 juni 2020 21:22 schreef Detoeschouwer het volgende:
[..][ afbeelding ]twitter:spoonzoo twitterde op donderdag 25-06-2020 om 17:16:53@:TheDailyShow Sharpie fixes anything, right? https://t.co/Pu9klLzblW reageer retweet
Ik moest lachen.
Trouwens Pence deed uiteindelijk een masker voor in Ohio: niet in de fabriek, ná zijn speech en voor het instappen in de auto![]()
![]()
quote:Op donderdag 25 juni 2020 21:55 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Toevallig een Democratische burgemeester in dat stadje. Toch niet echt verstandig om voor 90/95% op dezelfde al 50 jaar te stemmen.
City counsil ook stevig in Democratische handen.Och nee, steden stemmen Democratisch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gelukkig zijn de wetten, het rechtssysteem, de schoolsystemen, collegegelden, allemaal nog de verantwoordelijkheid van de staten en de federale overheid, zodat de Republikeinen er nog altijd goed voor kunnen zorgen dat vrijwel iedereen die geboren wordt in de ghetto, nooit hogerop kan komen.
Serieus, waar wilde je heen met deze opmerking? Een soort van: Nationale weeffouten in het systeem zijn de schuld van lokale overheden? Straks is het ook de schuld van het gemeentebestuur in Weert dat de pensioenen niet verhoogd worden zeker.![]()
Ach, het is het type user wat kijkt naar een random uitkomst als het weer en het toeschrijft aan de president, althans als het hem uitkomt, als niet dan niet natuurlijk.quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:00 schreef VoMy het volgende:
[..]
Och nee, steden stemmen Democratisch?
Gelukkig zijn de wetten, het rechtssysteem, de schoolsystemen, collegegelden, allemaal nog de verantwoordelijkheid van de staten en de federale overheid, zodat de Republikeinen er nog altijd goed voor kunnen zorgen dat vrijwel iedereen die geboren wordt in de ghetto, nooit hogerop kan komen.
Serieus, waar wilde je heen met deze opmerking? Een soort van: Nationale weeffouten in het systeem zijn de schuld van lokale overheden? Straks is het ook de schuld van het gemeentebestuur in Weert dat de pensioenen niet verhoogd worden zeker.
Goede economie -> President Trump
Slechte economie -> Ineens naar omstandigheden kijken, en ook alleen maar omstandigheid --> Corona“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Laat gaan joh. We weten wie het zegt...quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:00 schreef VoMy het volgende:
[..]
Och nee, steden stemmen Democratisch?
Gelukkig zijn de wetten, het rechtssysteem, de schoolsystemen, collegegelden, allemaal nog de verantwoordelijkheid van de staten en de federale overheid, zodat de Republikeinen er nog altijd goed voor kunnen zorgen dat vrijwel iedereen die geboren wordt in de ghetto, nooit hogerop kan komen.
Serieus, waar wilde je heen met deze opmerking? Een soort van: Nationale weeffouten in het systeem zijn de schuld van lokale overheden? Straks is het ook de schuld van het gemeentebestuur in Weert dat de pensioenen niet verhoogd worden zeker."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Inmiddels zijn er hele stadsparken in Minneapolis onder de voeten gelopen door daklozenkampementen omdat bewoners geweigerd hadden tegen zwarte mensen 911 te bellen. Fox news maakt nu die daklozen en de woonbuurt uit voor 'links'. Of dat waar is of niet weet ik niet maar lijkt me ongewenst dat mensen weigeren de politie te bellen bij hoge nood:https://www.foxnews.com/u(...)ice-911-george-floydtwitter:KyleHooten2 twitterde op vrijdag 19-06-2020 om 07:25:22The homeless have taken over Powderhorn Park in south Minneapolis. In response, the City Park Board approved this behavior in all city parks. https://t.co/unt3xkANLm reageer retweet
![]()
Het probleem is natuurlijk niet dat de politie niet gebeld wordt als mensen dakloos zijn, maar dat deze mensen geen dak boven hun hoofd hebben. Damn. Veel goedkoper te geven ook dan elke keer de politie maar afsturen op een sociaal probleem.quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:36 schreef Detoeschouwer het volgende:
Inmiddels zijn er hele stadsparken in Minneapolis onder de voeten gelopen door daklozenkampementen omdat bewoners geweigerd hadden tegen zwarte mensen 911 te bellen. Fox news maakt nu die daklozen en de woonbuurt uit voor 'links'. Of dat waar is of niet weet ik niet maar lijkt me ongewenst dat mensen weigeren de politie te bellen bij hoge nood:https://www.foxnews.com/u(...)ice-911-george-floydtwitter:KyleHooten2 twitterde op vrijdag 19-06-2020 om 07:25:22The homeless have taken over Powderhorn Park in south Minneapolis. In response, the City Park Board approved this behavior in all city parks. https://t.co/unt3xkANLm reageer retweet
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Ik durf het te betwijfelen, vind het moeilijk te geloven dat al die lui dakloos zijn geraakt door omstandigheden buiten hun eigen controle. Er zullen de nodige drugsverslaafden, relschoppers, anarchisten, criminelen en ander schorem ertussen zitten. Niet dat ze overigens geen vaste woonplek verdienen. Maar wel verklaarbaar.quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:46 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Het probleem is natuurlijk niet dat de politie niet gebeld wordt als mensen dakloos zijn, maar dat deze mensen geen dak boven hun hoofd hebben. Damn. Veel goedkoper te geven ook dan elke keer de politie maar afsturen op een sociaal probleem.
Of zijn de huurprijzen anders in Minneapolis zo onvoorstelbaar retehoog?![]()
Je bent niet heel erg bekend met de Amerikaanse maatschappij of wel?quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:51 schreef Detoeschouwer het volgende:
[..]
Ik durf het te betwijfelen, vind het moeilijk te geloven dat al die lui dakloos zijn geraakt door omstandigheden buiten hun eigen controle. Er zullen de nodige drugsverslaafden, relschoppers, anarchisten, criminelen en ander schorem ertussen zitten. Niet dat ze overigens geen vaste woonplek verdienen. Maar wel verklaarbaar.
Of zijn de huurprijzen anders in Minneapolis zo onvoorstelbaar retehoog?Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
De huurprijzen dus?quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:52 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je bent niet heel erg bekend met de Amerikaanse maatschappij of wel?![]()
De vraag gaat voor mij niet eens over schuld, vaak is er denk ik niet 1 schuldige, maar is het domme pech, waarschijnlijk of mogelijk gecombineerd een stukje onverantwoordelijkheid. Of helemaal bizarre pech, geestesziekte.quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:51 schreef Detoeschouwer het volgende:
[..]
Ik durf het te betwijfelen, vind het moeilijk te geloven dat al die lui dakloos zijn geraakt door omstandigheden buiten hun eigen controle. Er zullen de nodige drugsverslaafden, relschoppers, anarchisten, criminelen en ander schorem ertussen zitten. Niet dat ze overigens geen vaste woonplek verdienen. Maar wel verklaarbaar.
Of zijn de huurprijzen anders in Minneapolis zo onvoorstelbaar retehoog?
Hoe vaak heb jij of een naaste niet het geld gehad om 2 maanden vooruit te kunnen zonder baan? Of misschien dat je huisbaas andere plannen had en je geen kant op kon en toen je baan verloor omdat je niet kon douchen? Of dat je ziek werd en de ziekenhuisrekening niet kon betalen en door die ziekte ook je baan verloor? Zo makkelijk om dingen maar als "schuld" te zien, terwijl daar niemand bij gebaat is.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Wat ik heb begrepen over de Amerikaanse maatschappij, dat heel veel mensen leven van maand tot maand en geen spaargeld.
Met alle werkloosheid Alles kwijt zijn en dakloos zijn geworden.
Vergelijk de kampenenten in de tijd van de bankencrisis.![]()
Eh nee, wel iets meer dan dat. Het is niet bepaald een verzorgingsstaat zoals we die in Europa kennen.quote:Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Hier in Nederland hebben we ook tov een jaar of 10 terug het dubbele aantal daklozen trouwens.quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:55 schreef Monolith het volgende:
[..]
Eh nee, wel iets meer dan dat. Het is niet bepaald een verzorgingsstaat zoals we die in Europa kennen.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Nee, de banen en de salarissen en de (afwezigheid van) sociale voorzieningen.quote:"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Klopt, maar dat is nog wel even van een ander niveau dan de VS.quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:56 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Hier in Nederland hebben we ook tov een jaar of 10 terug het dubbele aantal daklozen trouwens.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ik ken de precieze cijfers niet, en de problematiek is ongetwijfeld anders, maar ook hier zou er imo meer aan gedaan mogen worden ... het concept van schuld hierbij betrekken, zowel in Nederland als de VS vind ik niet constructief ... liever heb ik het over hoe iemand weer op zijn poten kan staan na een fout gemaakt te hebben, als het al zijn schuld was dat hij dakloos werd.quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Klopt, maar dat is nog wel even van een ander niveau dan de VS.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Schulden kwijtschelden van iedereen levert óók problemen op he?quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:58 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik ken de precieze cijfers niet, en de problematiek is ongetwijfeld anders, maar ook hier zou er imo meer aan gedaan mogen worden ... het concept van schuld hierbij betrekken vind ik niet constructief ... liever heb ik het over hoe iemand weer op zijn poten kan staan na een fout gemaakt te hebben, als het al zijn schuld was dat hij dakloos werd."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Té veel en té vaak dankzij misstanden hier onder de oppervlakte.quote:Op donderdag 25 juni 2020 22:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Klopt, maar dat is nog wel even van een ander niveau dan de VS.
En wat denk je van de Schuldenindustrie.
Een rekening van ¤ 30 niet (Kunnen/vergeten) te betalen, en een paar maanden is dat ¤400. door rente op rente.![]()
Of je betaalt meteen. Of koopt niks dat je niet kunt betalen...quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:00 schreef AnneX het volgende:
[..]
Té veel en té vaak dankzij misstanden hier onder de oppervlakte.
En wat denk je van de Schuldenindustrie.
Een rekening van ¤ 30 niet (Kunnen/vergeten) te betalen, en een paar maanden is dat ¤400. door rente op rente.
[ Bericht 0% gewijzigd door Whiskers2009 op 26-06-2020 08:36:10 ]"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Ik heb het niet over het kwijtschelden van schulden, ik had het over iemands schuld zoals Detoeschouwer het bedoelde, iemands gemaakte fouten (of dingen die worden gezien als zijn fouten) waardoor datgene wat hem overkwam aan zijn eigen handelen toe te schrijven is.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Schulden kwijtschelden van iedereen levert óók problemen op he?“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Dat is ook gewoon toe te schrijven toch?quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik heb het niet over het kwijtschelden van schulden, ik had het over iemands schuld zoals Detoeschouwer het bedoelde, iemands gemaakte fouten (of dingen die worden gezienals zijn fouten) waardoor datgene wat hem overkwam aan zijn eigen handelen toe te schrijven is.
Al hoeven de schulden wat mij betreft niet zo bizar snel op te lopen."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Ik ontken het concept van schuld ook niet.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon toe te schrijven toch?
Al hoeven de schulden wat mij betreft niet zo bizar snel op te lopen.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Al heb ik het nu over de NL situatie.
In de VS moet je schulden maken om te bewijzen dat je betrouwbaar bent in het afbetalen van schulden
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Kosten op kosten, rente doet nagenoeg niets.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:00 schreef AnneX het volgende:
[..]
Té veel en té vaak dankzij misstanden hier onder de oppervlakte.
En wat denk je van de Schuldenindustrie.
Een rekening van ¤ 30 niet (Kunnen/vergeten) te betalen, en een paar maanden is dat ¤400. door rente op rente.
Ooit een keer een lezing gevolgd van een Nederlandse vrouw die in de WSNP zat, zij had een schuld van 8 duizend euro of zoiets. Uiteindelijk waren de maatschappelijke kosten, door begeleiding, rechtsgang, bewindvoering, etc.. ver boven dat bedrag, het koste meer geld om de schuld in stand te houden dan dat de schuld was.
De angst voor schulden is te waardevol, als mensen er te makkelijk mee weg komen dan krijg je een explosieve toename. K.. voor diegenen die erin belanden, je word een voorbeeld voor anderen.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
@Whisker [spoiler]quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Of je betaald meteen. Of koopt niks dat je niet kunt betalen...OK. Even een offtopic dan .twitter:DonCeder twitterde op donderdag 23-11-2017 om 16:28:42Vandaag kreeg ik dit dossier onder ogen. Een kleine medische behandeling te laat betaald (vanwege onterechte beslaglegging inkomen). Aanvankelijke kosten van 92, 87 euro (inclusief 40 euro incassokosten) zijn nu 824, 84 geworden.
Schulden is een miljardenindustrie. https://t.co/Bztf9Elk5t reageer retweet
In spoiler werkt niet.![]()
We praten vast langs elkaar heen dan. Maar ik ben niet voor het kwijtschelden v schulden zonder er enig gevolg van te ondervinden. WSNP (NL) is dus prima wat mij betreft.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik ontken het concept van schuld ook niet.
Maar ik ben NIET voor het constant ophogen vd schuld tot onbetaalbaar."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Schulden kwakkeloos kwijtschelden is schadelijker. Al is dat voor een ander topic.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:07 schreef AnneX het volgende:
[..]
@:WhiskerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Overigens heeft me quoten of mentionen geen zin. Berichten daarover staan uit.
Ik zie het dus alleen als ik ip dat moment meelees in het topic."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Mij gaat het niet om het ‘kwijtschelden’.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Schulden kwakkeloos kwijtschelden is schadelijker. Al is dat voor een ander topic.
Het gaat om de onheuse bijna fictieve ‘kosten op kosten’.
Ooit zelf of met iemand in de wnsp te maken gehad?![]()
Ik ben ook niet voor het klakkeloos kwijtschelden van schulden.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
We praten vast langs elkaar heen dan. Maar ik ben niet voor het kwijtschelden v schulden zonder er enig gevolg van te ondervinden. WSNP (NL) is dus prima wat mij betreft.
Maar ik ben NIET voor het constant ophogen vd schuld tot onbetaalbaar.
Als je het hebt over het bestrijden van daklozen kun je denken aan "housing first". Zie talloze artikelen op het internet of bv. https://bmcpublichealth.b(...)86/s12889-019-7492-8
De OECD heeft ook recent een rapport geschreven met aanbevelingen, waarin in zijn geheel niet staat bij de aanbevelingen dat schulden maar kwijtgescholden dienen te worden: https://www.oecd.org/soci(...)olicy-brief-2020.pdf
In het Engels trouwens wel beter dat ze andere woorden hebben voor debt en guilt.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Vriendin van me doet dat als beroep (heeft een WSNP-bureau). Dus ik weet er eea vanaf.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:12 schreef AnneX het volgende:
[..]
Mij gaat het niet om het ‘kwijtschelden’.
Het gaat om de onheuse bijna fictieve ‘kosten op kosten’.
Ooit zelf of met iemand in de wnsp te maken gehad?
Maar dit is off topic hier zoals gezegd."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Weer een vergelding omdat hij getuigde wat een zooitje Trump ervan maakt:twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 21:50:02WASHINGTON (AP) -- HHS whistleblower Rick Bright files complaint alleging ongoing retaliation for revealing failures in COVID response. reageer retweet
Intussen schatten ze bij het CDC dat het aantal geinfecteerden wsl TIEN keer zo hoog is als gemeld wordttwitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 22:00:07More from AP: Dr. Rick Bright said in an amended complaint that he has been relegated to a lesser role in his new assignment at the National Institutes of Health, unable to lend his full expertise to the battle against COVID-19. https://t.co/YPOVgTLkwm https://t.co/kHSgW1qUzu reageer retweet
De situatie in Houston (Texas):twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 25-06-2020 om 22:30:07The number of Americans who have been infected with coronavirus is likely 10 times higher than the number of cases reported, according to the head of the CDC.
https://t.co/hi60b2CHGi reageer retweetquote:Dr. Cedric Dark, Houston emergency room doctor, and Dr. Irwin Redlener, Director of the National Center for Disaster Preparedness at Columbia University join Chris Jansing as the United States records its highest single day total in COVID-19 cases. Dark says his and every hospital in the region is overwhelmed, which Redlener says is just one result of an "oblivious" White House.
[ Bericht 5% gewijzigd door Kijkertje op 25-06-2020 23:39:39 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Hier is in 2011 of 2012 al op ingegrepen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:07 schreef AnneX het volgende:
[..]
@:Whisker [spoiler]OK. Even een offtopic dan .twitter:DonCeder twitterde op donderdag 23-11-2017 om 16:28:42Vandaag kreeg ik dit dossier onder ogen. Een kleine medische behandeling te laat betaald (vanwege onterechte beslaglegging inkomen). Aanvankelijke kosten van 92, 87 euro (inclusief 40 euro incassokosten) zijn nu 824, 84 geworden.
Schulden is een miljardenindustrie. https://t.co/Bztf9Elk5t reageer retweet
In spoiler werkt niet.
Het loopt nu dus veel minder snel op maar als het uiteindelijk via een rechtbank moet dan komen er kosten bij.
Dat gebeurt als iemand zijn neus in de wind gooit, niets van zich laat horen en geen betalingsregeling treft.De waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.![]()
Was het niet 70-75% van alle Amerikanen die van paycheck tot paycheck leven? En een flink aantal daarvan denkt dat ze tot de middenklasse behoortquote:Op donderdag 25 juni 2020 22:55 schreef AnneX het volgende:
Wat ik heb begrepen over de Amerikaanse maatschappij, dat heel veel mensen leven van maand tot maand en geen spaargeld.
Met alle werkloosheid Alles kwijt zijn en dakloos zijn geworden.
Vergelijk de kampenenten in de tijd van de bankencrisis.
beter een knipoog dan een blauw oog![]()
De governor van Texas heeft verdere openstelling stopgezet, maar de man durft het niet aan om het geopende - bars, restaurants, pretparken, noem het maar op - weer te sluiten.quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:33 schreef Kijkertje het volgende:
De situatie in Houston (Texas):
'Nobody Has A Bed Anywhere': Doctors Address Spike In Cases Across Nation | Hallie Jackson | MSNBC
quote:
Dr. Cedric Dark, Houston emergency room doctor, and Dr. Irwin Redlener, Director of the National Center for Disaster Preparedness at Columbia University join Chris Jansing as the United States records its highest single day total in COVID-19 cases. Dark says his and every hospital in the region is overwhelmed, which Redlener says is just one result of an "oblivious" White House.En ook een halve dag later dat hij op county niveau wat marginaals doet:quote:Virus Cases Are Soaring in Texas. But Closing Down Again Is a ‘Last Option.’ (NYTimes)
Greg Abbott, the Republican governor of the country’s largest Republican-controlled state, is facing increasing pressure over his decision to open the economy.
HOUSTON — The coronavirus has been testing America’s governors. Few are being squeezed harder than Gov. Greg Abbott of Texas.
Mr. Abbott, the governor of the country’s largest Republican-controlled state, reopened Texas in May, eager to be part of President Trump’s push to restart the economy sooner rather than later. But the reopening has backfired, creating the makings of a political and public health disaster that is putting the lives of Texans at risk, adding ammunition to Mr. Abbott’s long-running war with the Democrats who run the state’s biggest cities and drawing unusually sharp criticism from fellow Republicans.
As millions of Texans have emerged from weeks of isolation and headed to shopping malls, movie theaters and beaches, the governor, faced with an alarming number of new cases, did an abrupt about-face this week and urged people to go back home.
He imposed restrictions on outdoor gatherings of more than 100 people and has cleared the way for local authorities to require face masks in businesses — after earlier opposing attempts by local officials to require everyone in their cities to wear masks in public.
These were the latest in a series of contradictory moves by the governor that have proved confusing and frustrating to many Texans.
For weeks, Mr. Abbott had reassured Texans that the virus was largely under control. “Covid-19, while dangerous, while still growing in the state of Texas, is not as severe as it is in some other states,” he told reporters in April.
Lees de rest lekker gratis op de NYTimes site.quote:Governor Abbott issues new executive order for some Texas counties
RYAN, Texas (KBTX) - Governor Abbott issued an executive order Thursday for Bexar, Dallas, Harris, and Travis county hospitals, postponing all elective surgeries and procedures to help increase hospital capacity during the pandemic.
“As Texas faces a rise in COVID-19 cases, we are focused on both slowing the spread of this virus and maintaining sufficient hospital capacity for COVID-19 patients,” said Governor Abbott. “These four counties have experienced significant increases in people being hospitalized due to COVID-19 and today’s action is a precautionary step to help ensure that the hospitals in these counties continue to have ample supply of available beds to treat COVID-19 patients.”
In the executive order, Governor Abbott added a provision to add or subtract counites from the list moving forward as cases spike in other counties. The order also specified that procedures can be performed if they do not diminish hospital capacity.
Failure to comply with the executive order will result in a maximum fine of $1,000.
Governor Abbott continued to press Texans so practice social distancing and good hygiene to prevent the spread of COVID-19.
“As we work to contain this virus, I urge all Texans to do their part to help contain the spread by washing their hands regularly, wearing a mask, and practicing social distancing,” said Abbott.
The executive order also extended the disaster declaration for all Texas counties.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Nieuwe Fox News Poll, die een redelijk gelijk beeld toont als de NYTimes poll van onlangs:
Texas: 45% Biden - 44% Trump
North Carolina 47% Biden - 45% Trump
Georgia: 47% Biden - 45% Trump
Florida: 49% Biden - 40% Trump (!!!)
Sowieso alleen maar goed nieuws voor Biden en voor mensen die het niet zo tof vinden als de president het ministerie van justitie voor hem laat werken.
https://projects.fivethirtyeight.com/polls/“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Fox heeft Biden op voorsprong in Texas.twitter:kylegriffin1 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 00:15:05Fox News polls:
Florida
Biden 49
Trump 40
Georgia
Biden 47
Trump 45
North Carolina
Biden 47
Trump 45
Texas
Biden 45
Trump 44 reageer retweet
My friends all drive horses![]()
1%, 2% dat zijn vooralsnog marginale winsten.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 00:37 schreef SnertMetChoco het volgende:
Nieuwe Fox News Poll, die een redelijk gelijk beeld toont als de NYTimes poll van onlangs:
Texas: 45% Biden - 44% Trump
North Carolina 47% Biden - 45% Trump
Georgia: 47% Biden - 45% Trump
Florida: 49% Biden - 40% Trump (!!!)
Sowieso alleen maar goed nieuws voor Biden en voor mensen die het niet zo tof vinden als de president het ministerie van justitie voor hem laat werken.
https://projects.fivethirtyeight.com/polls/De VS verkeert diep in de shit begrijp ik en de problematiek is best veelzijdig. Dan mag je je af gaan vragen, is het eerder onwil of onkunde om die op te lossen?quote:![]()
Ik begrijp niet goed wat je bedoelt. Bedoel je de marge in North Carolina, Georgia en Texas?quote:Op vrijdag 26 juni 2020 00:43 schreef Detoeschouwer het volgende:
[..]
1%, 2% dat zijn vooralsnog marginale winsten.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Ja. Dat kan nog steeds iedere kant op gaan. Zelfs met een onwaarschijnlijke derde ingeschrevene op het allerlaatste die onverwachts stemmen afpakt kan dat de eindbalans net wel of net niet in het voordeel van oftewel Biden oftewel Trump trekken en voila, niets is zeker. Daar is de verhouding gewoon te close voor.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 00:45 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik begrijp niet goed wat je bedoelt. Bedoel je de marge in North Carolina, Georgia en Texas?![]()
Dit zijn Staten die (Florida uitgezonderd) normaal zonder twijfel naar de republikeinen moeten gaan.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 00:43 schreef Detoeschouwer het volgende:
[..]
1%, 2% dat zijn vooralsnog marginale winsten.
[..]
De VS verkeert diep in de shit begrijp ik en de problematiek is best veelzijdig. Dan mag je je af gaan vragen, is het eerder onwil of onkunde om die op te lossen?
Dit is een poll die in het presidentiële kamp alle alarmbellen laat afgaan. Ze moeten campagnegeld uitgeven in Georgia en Texas, ze zijn vol in de verdediging. En het wordt er ook niet beter op.My friends all drive horses![]()
Ok, maar zonder deze staten wint Biden ook... ?! Dus ik snap je punt over marginale winsten niet zo.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 00:48 schreef Detoeschouwer het volgende:
[..]
Ja. Dat kan nog steeds iedere kant op gaan. Zelfs met een onwaarschijnlijke derde ingeschrevene op het allerlaatste die onverwachts stemmen afpakt kan dat de eindbalans net wel of net niet in het voordeel van oftewel Biden oftewel Trump trekken en voila, niets is zeker. Daar is de verhouding gewoon te close voor.
Edit: Oh, ja, ik ging uit dat je een bekende was, als je nieuw bent wat gezien je reactie goed kan, zie dan PippenScotties reactie.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Barr heeft zich ook al direct na zijn aanstelling met de Cohen-zaak bemoeid. Driemaal raden waarom
twitter:BenWeiserNYT twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 01:06:26"Barr spent weeks in the spring of 2019 questioning the prosecutors over their decision to charge Mr. Cohen with violating campaign finance laws." @benprotess @ktbenner @WRashbaum and I report. - Inside Barr’s Effort to Undermine Prosecutors in N.Y. https://t.co/haiOX8vyJs reageer retweet
Inside Barr’s Effort to Undermine Prosecutors in N.Y.twitter:matthewamiller twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 01:56:28Why would Barr attack the legal theory underpinning the conviction of someone who had already turned on Trump? Because that same theory would’ve been crucial to charging Trump, his business, and one of his top execs. https://t.co/FlBRhxpByN reageer retweet
The firing of the top federal prosecutor in Manhattan was foreshadowed by a disagreement over a case linked to President Trump.quote:Shortly after he became attorney general last year, William P. Barr set out to challenge a signature criminal case that touched President Trump’s inner circle directly, and even the president’s own actions: the prosecution of Michael D. Cohen, Mr. Trump’s longtime fixer.
The debate between Mr. Barr and the federal prosecutors who brought the case against Mr. Cohen was one of the first signs of a tense relationship that culminated last weekend in the abrupt ouster of Geoffrey S. Berman, the United States attorney in Manhattan. It also foreshadowed Mr. Barr’s intervention in the prosecutions of other associates of Mr. Trump.
By the time Mr. Barr was sworn into office in February, Mr. Cohen, who had paid hush money to an adult film star who said she had an affair with Mr. Trump, had already pleaded guilty and was set to begin a three-year prison sentence, all of which embarrassed and angered the president.
But Mr. Barr spent weeks in the spring of 2019 questioning the prosecutors over their decision to charge Mr. Cohen with violating campaign finance laws, according to people briefed on the matter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Ze zouden Barr juridisch moeten achtervolgen na z’n aftreden, jarenlang, op iedere mogelijke zaak.Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Zo werkt dat niet Whiskers. De ene dag heb je een goed betaalde baan waarmee je easy de hypotheek kan betalen, de volgende dag kan je niet meer functioneren door een onverwacht gezondheidsfalen en is je inkomen gehalveerd. Guess what, de hypotheek wordt niet gehalveerd..quote:Op donderdag 25 juni 2020 23:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Of je betaald meteen. Of koopt niks dat je niet kunt betalen...Een hond waarvoor je niet hoeft te bukken krijgt meer aaitjes.![]()
Al langer verbaas ik mij over de comments over de tweets van trump.
Eigenlijk no comments. De leugens worden gewoon gereproduceerd zonder context.
“Jullie” = publiek begrijpen toch wel dat het nonsense is wat er wordt geblaat, lijkt de veronderstelling. Ja, dat is voor de insiders.
Na drieënhalf jaar eindelijk iemand, die daarover een opmerking maakt.
En eindelijk bevestigende reacties hierop.Dit gebeurt bijv. herhaaldelijk: “ True!! Watching those Trump pressers is like being in an echo chamber, all the reporters due is repeat the guy’s lie yes they recite them to him in their questions thus soliciting a repeat of lie!!!!! ENOUGH PLEASE!!! Call it to his face someone! Sorry sir but the is a LIE!!!!”twitter:soledadobrien twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 05:19:02The older @nytimes reporters really struggle to add context to their tweets. They frequently just quote the President’s lies—which is a weird use of one’s platform. The younger reporters understand how to report on what the President says, while simultaneously focused on context. https://t.co/ao75OhFIM9 reageer retweet
Gebruik dan de “truth- sandwich”Bovenstaande tweet vat beter samen wat ik (ook) bedoel, dan ik zelf kan zeggen.twitter:ZhiZhuWeb twitterde op dinsdag 28-01-2020 om 19:01:14When dealing with Trump/GOP lies...
LEAD WITH THE TRUTH
People unconsciously pay far more attention to what they hear/read FIRST.
Instead of sharing Trump/GOP lies first and then rebutting them.
State the #TruthFirst and then expose the lies.
#FactsFirst
#TruthMatters https://t.co/PFRJHeJR9m reageer retweet![]()
Voor wie (nog) interesse heeft:
https://threadreaderapp.com/thread/1276322956839444481.html
#lieuponlie![]()
Behalve deze danquote:Op vrijdag 26 juni 2020 07:54 schreef AnneX het volgende:
Voor wie (nog) interesse heeft:
https://threadreaderapp.com/thread/1276322956839444481.html
#lieuponlietwitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:21:55"He's gonna be your president because some people don't love me, maybe" -- Trump sure sounds resigned to losing to Joe Biden https://t.co/UQTrzJVSXR reageer retweet
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Dat ging over de Nederlandse situatie. En was dus off topic zoals ik al zeiquote:Op vrijdag 26 juni 2020 07:25 schreef Deko het volgende:
[..]
Zo werkt dat niet Whiskers. De ene dag heb je een goed betaalde baan waarmee je easy de hypotheek kan betalen, de volgende dag kan je niet meer functioneren door een onverwacht gezondheidsfalen en is je inkomen gehalveerd. Guess what, de hypotheek wordt niet gehalveerd..
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Zelf niks klaarspelen rondom de zorg, na al je beloften, en dan maar naar het SC stappen.
https://www.google.nl/amp(...)ef/%3foutputType=amp
Ongelofelijke prutserLekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Heb gaan WaPoaccount, wat staat er in?quote:Op vrijdag 26 juni 2020 08:57 schreef Szura het volgende:
Zelf niks klaarspelen rondom de zorg, na al je beloften, en dan maar naar het SC stappen.
https://www.google.nl/amp(...)ef/%3foutputType=amp
Ongelofelijke prutser![]()
Is die 'defunding' dan ook sarcasme?quote:Op vrijdag 26 juni 2020 08:53 schreef xpompompomx het volgende:
Het verwachtte terugkrabbelmoment is daar:
Trump says push for less coronavirus testing was sarcasmMary had a little lamb
Then Mary had dessert![]()
quote:Op vrijdag 26 juni 2020 08:58 schreef GlennQuagmire het volgende:
[..]
Heb gaan WaPoaccount, wat staat er in?quote:Trump administration asks Supreme Court to strike down Obamacare
The Trump administration asked the Supreme Court late on Thursday to overturn the Affordable Care Act, telling the court that “the entire ACA must fall.” The administration’s argument comes as thousands of Americans have turned to the government program for health care as they’ve lost jobs amid the coronavirus pandemic.
House Speaker Nancy Pelosi (D-Calif.) denounced the move.
“President Trump and the Republicans’ campaign to rip away the protections and benefits of the Affordable Care Act in the middle of the coronavirus crisis is an act of unfathomable cruelty,” she said in a statement.
The brief was filed in support of a challenge to the ACA by a coalition of Republican governors. Trump had pledged last month to follow through on overturning Obamacare despite the ongoing pandemic.
In the new brief, Solicitor General Noel J Francisco argued that the individual mandate became unconstitutional after Congress removed penalties in 2017. Without fines, he contended, the individual mandate is an improper use of Congress’s taxing power.
He also argued that other provisions within the ACA are “inseverable” from the individual mandate — meaning that if the mandate is unconstitutional, the other provisions should be struck down as well. That includes provisions protecting Americans with pre-existing conditions and higher-risk medical histories.
“Nothing the 2017 Congress did demonstrates it would have intended the rest of the ACA to continue to operate in the absence of these ... integral provisions," he wrote. "The entire ACA thus must fall with the individual mandate.”
A decision in the case may not come until 2021, The Washington Post reported last month, with oral arguments scheduled for later this year.
California Attorney General Xavier Becerra, who is leading a coalition of states battling to protect the ACA, said Thursday night that as more Americans die of covid-19, “this fight comes at the most crucial time.”
“The ACA has been life-changing and now through this pandemic, we can all see the value in having greater access to quality healthcare at affordable prices,” Becerra said in a statement. “Now is not the time to rip away our best tool to address very real and very deadly health disparities in our communities.”
White House spokesman Judd Deere brushed aside concerns that dismantling Obamacare could worsen the pandemic crisis, saying, “A global pandemic does not change what Americans know: Obamacare has been an unlawful failure and further illustrates the need to focus on patient care.”
Deere added, “The American people deserve for Congress to work on a bipartisan basis with the President to provide quality, affordable care.”“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Niet alleen schijt het regime Trump op de gezondheid van Amerikanen, maar natuurlijk veegt het ook zijn obese reet af met de natuur:
Trump administration wants drilling on more than two-thirds of the largest swath of U.S. public landquote:The Trump administration proposed on Thursday to open more than two-thirds of the nation’s largest piece of public land to oil and gas drilling, removing wildlife protections for the Alaskan tract that have been in place for more than four decades.
The Interior Department’s Bureau of Land Management wants to allow fossil fuel extraction in roughly 82 percent of the National Petroleum Reserve-Alaska on the state’s North Slope. Less famous than the nearby Arctic National Wildlife Refuge, it is one of the most ecologically valuable tracts of federal property — providing a critical refuge to polar bears as well as tens of thousands of migrating caribou and waterfowl.
The reserve, about the size of Indiana, is also one of the most promising onshore oil prospects in the country. A recent analysis by the U.S. Geological Survey offered a mean estimate of 8.7 billion barrels in undiscovered oil and 25 trillion cubic feet of natural gas.
AD
Under the current plan, finalized in 2013, half of the nearly 23 million acre reserve is open to drilling. The new plan would increase the area open to development by about 7 million acres.
“President Trump has committed to expand access to our Nation’s great energy potential,” Interior Secretary David Bernhardt said in a statement. “Today’s action is one more significant step in the process of delivering on his promise.” The statement said the move was in line with a March 2017 executive order by President Trump.
The BLM posted notice of its Final Environmental Impact Statement on Thursday, and is expected to issue a final Record of Decision within 30 days. Environmentalists and some Alaska Natives, who have lived on the North Slope for millennia and depend on its game for subsistence, are likely to challenge the decision once it’s final.
AD
ConocoPhillips has already been exploring the site, known as NPR-A. Alaska’s largest oil producer, it holds a total of 1.1 million acres and has discovered oil in remote areas called Moose’s Tooth and Bear Tooth.
But many Alaska Natives living near the reserve object to further development, on the grounds that it could harm the animals that make up a significant portion of their diet. Teshekpuk Lake serves as molting area for one-fifth of the world’s Pacific black brant and calving grounds for tens of thousands of caribou each summer.
Facing catastrophic climate change, this Alaska Native village is torn over whether to quit Big Oil
The new plan shrinks the protected area around Teshekpuk Lake, a 22-mile-wide reservoir created by thawing permafrost, though it does restrict major construction activities using heavy equipment between May 20 and Aug. 20 unless authorized by federal, state and local officials so caribou can calve and seek refuge from mosquitoes. It also eliminates most of the protections around the Colville River Special Area, which was established in 1977 to protect raptors and other area wildlife.
U.S. Fish and Wildlife Service officials last year recommended the administration maintain the long-standing safeguards, according to documents obtained under the Freedom of Information Act by The Wilderness Society. In them, the agency said it believes the “full protection of these areas is necessary to sustain the biodiversity and ecologic integrity of the North Slope/coastal plain, especially given the impacts of climate change including increased coastal erosion and permafrost subsidence.”
Caribou and geese at Teshekpuk Lake in North Slope Borough, Alaska.
Caribou and geese at Teshekpuk Lake in North Slope Borough, Alaska. (Bonnie Jo Mount/The Washington Post)
Suzanne Bostrom, a staff attorney at the nonprofit environmental law firm Trustees for Alaska, said in an interview that the fact that BLM has devised a drilling plan that goes further than any of the options the agency outlined last year, which is poised to be finalized without public comment, makes it legally vulnerable.
AD
“We definitely have serious concerns about them adopting a new and even more harmful alternative that the public has not had a chance to consider,” Bostrom said.
Nicole Whittington-Evans, Alaska program director of Defenders of Wildlife, said in a statement that the plan “gives away critical habitat for imperiled polar bears and vital habitat for caribou and migratory birds to oil companies that will only exacerbate the climate crisis by expanding into a fragile frontier area with new drilling. It is bad for the Western Arctic and bad for the planet.”
President Warren G. Harding recognized the oil potential in the area and established what was then called the Naval Petroleum Reserve No. 4 in 1923. In 1976, the Naval Petroleum Reserves Production Act designated the roughly 23 million acre area specifically for oil and gas development, renamed it the NPR-A, and moved its management from the Navy to the BLM.
AD
In the 1976 legislation, Congress mandated that Teshekpuk Lake and Utukok Uplands receive “maximum protection.” And in 1977, then-Interior Secretary Cecil Andrus designated three “special areas” for that status. Presidents Clinton, George W. Bush and Obama all enlarged the special areas.
Other major leaseholders in the NPR-A include North Slope Energy, Borealis Alaska, Emerald House, and Repsol, a Spanish exploration and production firm.
Even though the Trump administration is clearing the way for oil and gas exploration in Alaska, companies face new financing obstacles. Five of the six largest U.S. banks — including JPMorgan Chase, one of the world’s biggest lenders to fossil fuel projects, and investment bank Goldman Sachs — have announced that they would stop financing of oil and gas developments in the Arctic.
An oil pipeline stretches across the landscape outside Nuiqsut, Alaska.
An oil pipeline stretches across the landscape outside Nuiqsut, Alaska. (Bonnie Jo Mount/The Washington Post)
Pavel Molchanov, senior energy analyst at the investment firm Raymond James, questioned whether oil firms would expand drilling in Alaska even if the federal government makes more leases available.
AD
“At anything close to current oil prices, the industry has virtually no appetite for Alaska drilling,” he said in an email. Capital spending by global oil and gas companies in 2020 has plunged to multi-decade lows, “and nowhere is the decline more steep than in the U.S.,” he added.
Kara Moriarty, president of the Alaska Oil and Gas Association, said in an email that some banks’ decisions to restrict lending had “yet to deter investment in Alaska,” but her members are more concerned about an initiative on the state ballot in November that “would drastically increase production taxes” between 150 percent and 300 percent, depending on the price of oil.
Alaska’s congressional delegation — GOP Sens. Lisa Murkowski and Dan Sullivan, and Rep. Don Young (R) — hailed the new plan as a way to bolster their state’s economy.![]()
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Stuk met meningen en voorspellingen van en over Masha Gessen in Volkskrant. Kan helaas niet qouten en kopieren op iPad, maar heel lezenswaardig.![]()
Biden is dement.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 10:15 schreef SnertMetChoco het volgende:
Trump tegen Hannity over de prioriteiten voor zijn eventuele 2e termijn:
[ afbeelding ]
Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Je vergeet wat ???quote:
Nergens hoor/lees ik een coherent antwoord op de vraag wat de prioriteiten zijn voor de volgende (?) periode. Nou is dat niet nodig of course voor fox kijkers.
Oh wacht...je bedoelt het sarcastisch?![]()
Uiteraard.quote:
Gister nota bene nog mensen op Fok die zich beklaagden dat een aantal dachten slimmer te zijn dan Trump, in reactie op het regelen van een vuurwerkshow bij een uitgedroogd bos bij Mt Rushmore. Dit volk.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Ja, maar het duurt natuurlijk ook heel lang voordat je iedereen in Washington leert kennen natuurlijk.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 10:15 schreef SnertMetChoco het volgende:
Trump tegen Hannity over de prioriteiten voor zijn eventuele 2e termijn:
[ afbeelding ]
![]()
Mischien hebbeb ze eerst het bos aangeveegd?quote:Op vrijdag 26 juni 2020 10:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Uiteraard.
Gister nota bene nog mensen op Fok die zich beklaagden dat een aantal dachten slimmer te zijn dan Trump, in reactie op het regelen van een vuurwerkshow bij een uitgedroogd bos bij Mt Rushmore. Dit volk.![]()
Ik zou zeggen, van allebei een flinke dosis.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 00:43 schreef Detoeschouwer het volgende:
[..]
1%, 2% dat zijn vooralsnog marginale winsten.
[..]
De VS verkeert diep in de shit begrijp ik en de problematiek is best veelzijdig. Dan mag je je af gaan vragen, is het eerder onwil of onkunde om die op te lossen?![]()
Droge bomen protesteren niet, daar durft trump nog net iets tegen te doen.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 10:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mischien hebbeb ze eerst het bos aangeveegd?![]()
![]()
Maar die vangen wel veel windquote:Op vrijdag 26 juni 2020 10:53 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Droge bomen protesteren niet, daar durft trump nog net iets tegen te doen.![]()
![]()
Het is niet eens een verkooppraatje. Hij gelooft echt dat wanneer je niet test de hele pandemie gewoon verdwijnt.twitter:Acyn twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:25:27Trump: If we didn’t do testing, we’d have no cases... There are so many names to this, I could name 19 names like Corona 19. https://t.co/cuNlLhHP6I reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Hoho, het was sarcasme van de TrumpGOD he.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 11:20 schreef Ulx het volgende:
Het is niet eens een verkooppraatje. Hij gelooft echt dat wanneer je niet test de hele pandemie gewoon verdwijnt.twitter:Acyn twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:25:27Trump: If we didn’t do testing, we’d have no cases... There are so many names to this, I could name 19 names like Corona 19. https://t.co/cuNlLhHP6I reageer retweet
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Hij lijkt ook nog steeds te denken dat de 19 in Corona voor een aantal staat, ookal is hem al honderd keer op die misperceptie gewezen.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 11:20 schreef Ulx het volgende:
Het is niet eens een verkooppraatje. Hij gelooft echt dat wanneer je niet test de hele pandemie gewoon verdwijnt.twitter:Acyn twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:25:27Trump: If we didn’t do testing, we’d have no cases... There are so many names to this, I could name 19 names like Corona 19. https://t.co/cuNlLhHP6I reageer retweet
Ik maak me toch wel ernstige zorgen om mogelijk beginnende dementie van Biden, zoals je in deze youtube film met korte fragmentjes van gaffes kunt zien. Kunnen we daar een keer serieus gesprek over voeren? Ik stel alleen maar vragen hier hoor, laten we het er geciviliseerd over hebben, de zichtbare beperking in cognitieve vermogens van Joe "Sleepy Creepy" Biden.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
quote:Op vrijdag 26 juni 2020 08:53 schreef xpompompomx het volgende:
Het verwachtte terugkrabbelmoment is daar:
Trump says push for less coronavirus testing was sarcasmThey told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Wat een grapjas, die ouwe trumpGOD.quote:
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Laten we de Trump-benadering anders toepassen op de vluchtelingenstroom. Als we stoppen met tellen en registreren van asielzoekers, komen er ook geen asielzoekers ons land binnen.
Ik denk dat de Nederlandse Trump-adepten zich daar wel in kunnen vinden.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Cruz voormalige VP kandidaat Carly Fiorina gaat voor Biden stemmen
https://www.theatlantic.c(...)a-vote-biden/613474/![]()
Dit horen traditioneel veilige Republikeinse staten te zijn in een Presidentiele verkiezing op North Carolina na, maar dat is de meeste rechtse swing state. Trump zit zwaar in de problemen in de staten waar het daadwerkelijk toedoet: Wisconsin, Pennsylvania, Michigan, Florida en Arizonaquote:Op vrijdag 26 juni 2020 00:48 schreef Detoeschouwer het volgende:
[..]
Ja. Dat kan nog steeds iedere kant op gaan. Zelfs met een onwaarschijnlijke derde ingeschrevene op het allerlaatste die onverwachts stemmen afpakt kan dat de eindbalans net wel of net niet in het voordeel van oftewel Biden oftewel Trump trekken en voila, niets is zeker. Daar is de verhouding gewoon te close voor.![]()
De Democraten zijn nou eenmaal niet zo goed in het aandragen van geschikte kandidaten.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 11:39 schreef speknek het volgende:
[..]
Hij lijkt ook nog steeds te denken dat de 19 in Corona voor een aantal staat, ookal is hem al honderd keer op die misperceptie gewezen.
Ik maak me toch wel ernstige zorgen om mogelijk beginnende dementie van Biden, zoals je in deze youtube film met korte fragmentjes van gaffes kunt zien. Kunnen we daar een keer serieus gesprek over voeren? Ik stel alleen maar vragen hier hoor, laten we het er geciviliseerd over hebben, de zichtbare beperking in cognitieve vermogens van Joe "Sleepy Creepy" Biden.
Daaruit vloeit wel voort dat de keuze voor VP nu belangrijker is dan ooit. Biden heeft, en ik heb het linkje zo even niet bij de hand maar het is hier voorbij gekomen, immers ook gezegd dat hij A. zichzelf vooral ziet als overgangspresident in de transitie van bananenrepubliek terug naar de beschaving en B. zijn VP te alle tijden klaar moet zijn het presidentschap over te nemen. Dat laatste is natuurlijk een beetje de definitie van een VP maar doorgaans wordt dat niet zo nadrukkelijk uitgesproken.
Gelukkig is de geestelijke gesteldheid van Biden nog altijd een enorme verbetering ten opzichte van het dwaallicht wat nu in het Witte Huis verblijft.
[ Bericht 3% gewijzigd door BlackLining op 26-06-2020 12:21:38 ]Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!![]()
Als ze opschieten kunnen ze aardig besparen op de behandeling van TrumpFlu®https://amp.cnn.com/cnn/2(...)eme-court/index.htmlquote:In the midst of a global pandemic with the presidential election just months away, the Justice Department asked the Supreme Court on Thursday to invalidate the Affordable Care Act, the landmark health care law that enabled millions of Americans to get insurance coverage and that remains in effect despite the pending legal challengeHow do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?![]()
Wat wel is dat veel testen een vertekend beeld geeft. Je moet niet naar het aantal positieve uitslagen kijken maar naar wat het resultaat daar van is. Dus hoeveel ziekenhuisopnames, doden etc.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 11:59 schreef KoosVogels het volgende:
Laten we de Trump-benadering anders toepassen op de vluchtelingenstroom. Als we stoppen met tellen en registreren van asielzoekers, komen er ook geen asielzoekers ons land binnen.
Ik denk dat de Nederlandse Trump-adepten zich daar wel in kunnen vinden.
Weet niet welke groep ze precies testen in de VS maar wellicht is 99% van de positief getesten zo gezond als een hoentje.![]()
Het gaat mij dan ook hierom:quote:Op vrijdag 26 juni 2020 12:40 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Wat wel is dat veel testen een vertekend beeld geeft. Je moet niet naar het aantal positieve uitslagen kijken maar naar wat het resultaat daar van is. Dus hoeveel ziekenhuisopnames, doden etc.
Weet niet welke groep ze precies testen in de VS maar wellicht is 99% van de positief getesten zo gezond als een hoentje.Ik hoef jou niet uit te leggen hoe lachwekkend die uitspraak is.quote:Trump: If we didn’t do testing, we’d have no cases...Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Snap ikquote:Op vrijdag 26 juni 2020 12:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het gaat mij dan ook hierom:
[..]
Ik hoef jou niet uit te leggen hoe lachwekkend die uitspraak is.
Wilde gewoon wat nuance toebrengen aan de 'Er is het hoogst aantal positieve testen ooit bereikt op 1 dag'.![]()
Deze al langsgekomen?Floriduhtwitter:RexChapman twitterde op donderdag 25-06-2020 om 21:26:55Palm Beach County commissioner’s meeting on masks — mashed up with “Parks and Rec” Town Hall.
The internet remains undefeated... https://t.co/8r4lea9Dly reageer retweet
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?![]()
Filmpje in de tweet. En ja, hij klinkt alsof hij het heeft opgegeven. Zwak en uitgeblust.twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:21:55"He's gonna be your president because some people don't love me, maybe" -- Trump sure sounds resigned to losing to Joe Biden https://t.co/UQTrzJVSXR reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Domme idioot met zijn fantastic-NASDAQ.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 13:07 schreef Ulx het volgende:
Filmpje in de tweet. En ja, hij klinkt alsof hij het heeft opgegeven. Zwak en uitgeblust.twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:21:55"He's gonna be your president because some people don't love me, maybe" -- Trump sure sounds resigned to losing to Joe Biden https://t.co/UQTrzJVSXR reageer retweet
Ik bedank de US-belastingbetaler voor het op peil houden van mijn speculatiefondsje, maar ben blij er niet zelf aan mee te betalen.
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?![]()
Het percentage testen die positief terugkomt stijgt ook, wat denk ik wel een gezonde indicator is dat het niet zozeer gaat om een bredere groep aan mensen die nu plots ook getest wordt, maar juist dat waarschijnlijk de groep van geteste mensen minder gezond is. Hierin liepen ze, ondanks het sterftepercentage, trouwens al behoorlijk achter op andere Westerse landen, op Zweden na.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 13:03 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Snap ik
Wilde gewoon wat nuance toebrengen aan de 'Er is het hoogst aantal positieve testen ooit bereikt op 1 dag'.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Rutte doet het dus uitstekend, de man kan praten en dat is genoeg om president te zijn...aldus Trump. Dat zal lekker resoneren bij zijn Nederlandse aanhang denk ik.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 13:07 schreef Ulx het volgende:
Filmpje in de tweet. En ja, hij klinkt alsof hij het heeft opgegeven. Zwak en uitgeblust.twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:21:55"He's gonna be your president because some people don't love me, maybe" -- Trump sure sounds resigned to losing to Joe Biden https://t.co/UQTrzJVSXR reageer retweet
![]()
![]()
Maar je kan toch ook positief testen zonder dat je er last van hebt? Daarom dat bijvoorbeeld ziekenhuisopnames een betere graadmeter is. Hoewel dat in de VS ook weer niet alles zegtquote:Op vrijdag 26 juni 2020 13:58 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Het percentage testen die positief terugkomt stijgt ook, wat denk ik wel een gezonde indicator is dat het niet zozeer gaat om een bredere groep aan mensen die nu plots ook getest wordt, maar juist dat waarschijnlijk de groep van geteste mensen minder gezond is. Hierin liepen ze, ondanks het sterftepercentage, trouwens al behoorlijk achter op andere Westerse landen, op Zweden na.
[ afbeelding ]
Heel het coronagebeuren is echt een gegoochel met cijfers, in elk land. Je kan echt uitkiezen wat je wilt.![]()
Er zijn inderdaad asymptomatische gevallen die positief testen, maar hoe wil je specifiek die groep mensen plots verhoudingsgewijs meer gaan testen?quote:Op vrijdag 26 juni 2020 14:13 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Maar je kan toch ook positief testen zonder dat je er last van hebt? Daarom dat bijvoorbeeld ziekenhuisopnames een betere graadmeter is. Hoewel dat in de VS ook weer niet alles zegt
Heel het coronagebeuren is echt een gegoochel met cijfers, in elk land. Je kan echt uitkiezen wat je wilt.
Ik kies niet zomaar eruit wat ik wil, ik kies cijfers waarvan ik denk dat je daarmee het beste beeld krijgt van hoe de pandemie er daar voor staat met betrekking tot het stoppen van de verspreiding.
Maar goed, dat betekent dat ziekenhuisopnames en dodental inderdaad zullen gaan stijgen, let maar op. Echter is de volgorde logischerwijze dat je eerst een stijging in het aantal besmetting ziet, waarvan ik hopelijk duidelijk heb kunnen maken dat dit niet is gekomen door een bredere groep mensen te gaan testen, maar komt doordat er meer mensen ziek zijn, waarvan het niet aannemelijk is dat het slechts gaat om asymptomatische gevallen... zou niet weten hoe je specifiek die groep meer kunt testen.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Ziekenhuizen in Nevada en Texas zijn vol iig.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 13:03 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Snap ik
Wilde gewoon wat nuance toebrengen aan de 'Er is het hoogst aantal positieve testen ooit bereikt op 1 dag'.![]()
Dit was niet op jou gericht maar in z'n algemeenheid. Je ziet nu dat ze op een record zitten qua positieve testen maar het dodenaantal is bijvoorbeeld veel lager dan eerst. Al die twitteraccountjes shoppen bij de cijfers die hen het beste uitkomt in plaats van het hele plaatje te geven, net als Trump doet met de banenmarkt en zo'n beetje elke andere politicus.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 14:36 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad asymptomatische gevallen die positief testen, maar hoe wil je specifiek die groep mensen plots verhoudingsgewijs meer gaan testen?
Ik kies niet zomaar eruit wat ik wil, ik kies cijfers waarvan ik denk dat je daarmee het beste beeld krijgt van hoe de pandemie er daar voor staat met betrekking tot het stoppen van de verspreiding.
Maar goed, dat betekent dat ziekenhuisopnames en dodental inderdaad zullen gaan stijgen, let maar op. Echter is de volgorde logischerwijze dat je eerst een stijging in het aantal besmetting ziet, waarvan ik hopelijk duidelijk heb kunnen maken dat dit niet is gekomen door een bredere groep mensen te gaan testen, maar komt doordat er meer mensen ziek zijn.
#hartluchten![]()
![]()
Je gaat er voor het gemak aan voorbij dat die mensen dus andere mensen infecteren die weer anderen infecteren en gegeven het feit dat antilichamen tegen corona virussen vaak zeer tijdelijk zijn krijg je hiermee een vicieuze cirkel.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 14:13 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Maar je kan toch ook positief testen zonder dat je er last van hebt? Daarom dat bijvoorbeeld ziekenhuisopnames een betere graadmeter is. Hoewel dat in de VS ook weer niet alles zegt
Heel het coronagebeuren is echt een gegoochel met cijfers, in elk land. Je kan echt uitkiezen wat je wilt.
Het hele doel van testen is om de mensen die positief zijn te kunnen isoleren maar dat gebeurt dus niet omdat men de boel opengooit en omdat maskers dragen een politiek issue is gemaakt door oa. Trump.
[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 26-06-2020 14:41:04 ]![]()
Zoveel test de VS helemaal niet.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 12:40 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Wat wel is dat veel testen een vertekend beeld geeft. Je moet niet naar het aantal positieve uitslagen kijken maar naar wat het resultaat daar van is. Dus hoeveel ziekenhuisopnames, doden etc.
Weet niet welke groep ze precies testen in de VS maar wellicht is 99% van de positief getesten zo gezond als een hoentje.
Volgens Worldometers 93k per 1 miljoen inwoners. Net iets minder dan Wit Rusland (99k), Israël (100k) en België (101k)Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!![]()
Ja die infecteren andere mensen, maar als die andere mensen er ook niet ziek van raken of doodgaan dan geeft dat ook niet het volledige plaatje.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 14:39 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je gaat er voor het gemak aan voorbij dat die mensen dus andere mensen infecteren die weer anderen infecteren. Het hele doel van testen is om de mensen die positief zijn te kunnen isoleren maar dat gebeurt dus niet omdat men de boel opengooit en omdat maskers dragen een politiek issue is gemaakt door oa. Trump.
En dat maskers dragen wordt wel heel groot gemaakt, bij ons zou het dragen ervan eerder verboden worden dan verplicht als het aan het RIVM had gelegen.![]()
Zo zo. Trump heeft zijn Ceaucescu momentje. Nog een paar keer zo'n reactie en dan durft hij nergens meer een speech te geven.twitter:atrupar twitterde op donderdag 25-06-2020 om 23:40:18Trump's attack on the "fake news" was met with an unusual reaction during his speech at Fincantieri Marinette Marine in Wisconsin https://t.co/0YR9tPP1WJ reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Leuk wel, die werf is dus eigendom van een Italiaans bedrijf.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 14:48 schreef Ulx het volgende:
Zo zo. Trump heeft zijn Ceaucescu momentje. Nog een paar keer zo'n reactie en dan durft hij nergens meer een speech te geven.twitter:atrupar twitterde op donderdag 25-06-2020 om 23:40:18Trump's attack on the "fake news" was met with an unusual reaction during his speech at Fincantieri Marinette Marine in Wisconsin https://t.co/0YR9tPP1WJ reageer retweet
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-06-2020 14:49:44 ]![]()
Joe Biden gaat de verkiezingen niet winnen.
Het is meer dat Trump ze gaat verliezen.
Iedere kandidaat is op dit moment waarschijnlijk in staat om Trump te laten verliezen.
Maar ik vind het best zo![]()
![]()
Het truukje werkt niet meer.twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:14:40literally one person clapped for Trump's attack on the media during his Wisconsin town hall event with Hannity https://t.co/rJ9SyqPBpR reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Trolololotwitter:kylegriffin1 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 13:00:00NYC Mayor Bill de Blasio has ordered the words 'Black Lives Matter' to be painted in large yellow letters on the street outside of Trump Tower.
The words are expected to be painted in the coming week on Fifth Avenue, between 56th and 57th Streets. https://t.co/4qoC7z24Lb reageer retweetI hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Je kunt er om lachen of huilen, maar de enorme anti-Amerika en anti-Trump kots op het forum van Tweakers neemt echt bizarre vormen aan. Inmiddels wijden een x aantal gebruikers daar letterlijk tienduizenden posts er aan. Allemaal anti-Trump en pro-Democraten. Veel gescheld ook. Erg sektarisch allemaal.
post daar eens iets pro-Trump, en je wordt meteen geband (spreek uit ervaring). Nu dacht ik, hebben die lui niks beters te doen? Al die posters hebben gemeenschappelijke kenmerken: wit, niet gelovig, single, 0 eigen trots....kortom, een heel leeg bestaan. Het zijn incels. Hun anti-Trump kruistocht is zingeving, een nieuw geloof. Het zijn net van die kansloze Marokkaanse gastjes die uitreizen naar Syrië om voor IS te vechten.![]()
Wat hebben wij hier precies te bouten met Tweakers?quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:27 schreef Homey het volgende:
Je kunt er om lachen of huilen, maar de enorme anti-Amerika en anti-Trump kots op het forum van Tweakers neemt echt bizarre vormen aan. Inmiddels wijden een x aantal gebruikers daar letterlijk tienduizenden posts er aan. Allemaal anti-Trump en pro-Democraten. Veel gescheld ook. Erg sektarisch allemaal.
post daar eens iets pro-Trump, en je wordt meteen geband (spreek uit ervaring). Nu dacht ik, hebben die lui niks beters te doen? Al die posters hebben gemeenschappelijke kenmerken: wit, niet gelovig, single, 0 eigen trots....kortom, een heel leeg bestaan. Het zijn incels. Hun anti-Trump kruistocht is zingeving, een nieuw geloof. Het zijn net van die kansloze Marokkaanse gastjes die uitreizen naar Syrië om voor IS te vechten.
[ Bericht 0% gewijzigd door KoosVogels op 26-06-2020 16:13:21 ]Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Blijkbaar zijn mensen die hier ook tegen trump zijn allemaal incels en nolifes, dat zegt hij alleen diplomatiek door het tweakers forum als voorbeeld te nemen.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat hebben hier precies te bouten met Tweakers?![]()
![]()
![]()
Stunning:# Geloof en Hoop werken niet. Wat dóet men?twitter:NumbersMuncher twitterde op donderdag 25-06-2020 om 19:22:40Gallup: Just 28% of Republicans believe that the economy is in a recession or depression,
while 45% believe it's growing.
This morning it was announced that Q1 GDP was -5% and the Atlanta Fed GDPnow estimates Q2 GDP at -46.6%
The tribalism of beliefs today is truly depressing . reageer retweet![]()
Het is vooral een bijzonder matige vraagstelling. De economie kan op zich prima aan het groeien zijn (ten opzichte van het vorige meetmoment vier weken terug, toen maar 7% van de Republikeinen dat antwoord gaf) en tegelijkertijd in een recessie op trailing 6 months basis. Wat "slowing down" precies inhoudt is me ook niet duidelijk.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 16:18 schreef AnneX het volgende:
Stunning:# Geloof en Hoop werken niet. Wat dóet men?twitter:NumbersMuncher twitterde op donderdag 25-06-2020 om 19:22:40Gallup: Just 28% of Republicans believe that the economy is in a recession or depression,
while 45% believe it's growing.
This morning it was announced that Q1 GDP was -5% and the Atlanta Fed GDPnow estimates Q2 GDP at -46.6%
The tribalism of beliefs today is truly depressing . reageer retweetWhen government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Incels zitten toch meer in de basis van Trump dan die van democraten. Die kunnen zich wel vinden in zijn houding dat vrouwen hun bek moeten houden en bij de poes gegrepen moeten worden.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:37 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Blijkbaar zijn mensen die hier ook tegen trump zijn allemaal incels en nolifes, dat zegt hij alleen diplomatiek door het tweakers forum als voorbeeld te nemen.
Don't weep for the stupid, you'll be crying all day![]()
Wat is er positief aan Trump dan?quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:27 schreef Homey het volgende:
Je kunt er om lachen of huilen, maar de enorme anti-Amerika en anti-Trump kots op het forum van Tweakers neemt echt bizarre vormen aan. Inmiddels wijden een x aantal gebruikers daar letterlijk tienduizenden posts er aan. Allemaal anti-Trump en pro-Democraten. Veel gescheld ook. Erg sektarisch allemaal.
post daar eens iets pro-Trump, en je wordt meteen geband (spreek uit ervaring). Nu dacht ik, hebben die lui niks beters te doen? Al die posters hebben gemeenschappelijke kenmerken: wit, niet gelovig, single, 0 eigen trots....kortom, een heel leeg bestaan. Het zijn incels. Hun anti-Trump kruistocht is zingeving, een nieuw geloof. Het zijn net van die kansloze Marokkaanse gastjes die uitreizen naar Syrië om voor IS te vechten.
Noem eens een paar eigenschappen, wetten, daden enz van de beste man die lovenswaardig zijn.It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Slecht nieuws voor de GOP daar. Dit is toegeven dat gouverneur geeft zitten sufkutten met zieken en doden tot gevolg.twitter:JeremySWallace twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 16:04:43BREAKING: Texas Gov. Greg Abbott orders all bars to shutdown today and restaurants must reduce capacity to 50% starting Monday as the state has seen spike in COVID-19. Since June 1, cases in Texas have doubled and hospitalizations have nearly tripled. reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Nou, bedankt, Hans!quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:27 schreef Homey het volgende:
Je kunt er om lachen of huilen, maar de enorme anti-Amerika en anti-Trump kots op het forum van Tweakers neemt echt bizarre vormen aan. Inmiddels wijden een x aantal gebruikers daar letterlijk tienduizenden posts er aan. Allemaal anti-Trump en pro-Democraten. Veel gescheld ook. Erg sektarisch allemaal.
post daar eens iets pro-Trump, en je wordt meteen geband (spreek uit ervaring). Nu dacht ik, hebben die lui niks beters te doen? Al die posters hebben gemeenschappelijke kenmerken: wit, niet gelovig, single, 0 eigen trots....kortom, een heel leeg bestaan. Het zijn incels. Hun anti-Trump kruistocht is zingeving, een nieuw geloof. Het zijn net van die kansloze Marokkaanse gastjes die uitreizen naar Syrië om voor IS te vechten.![]()
Sufkutten? Welnee, dit is gewoon de prijs voor hun ideologische keuzes.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 17:14 schreef Ulx het volgende:
Slecht nieuws voor de GOP daar. Dit is toegeven dat gouverneur geeft zitten sufkutten met zieken en doden tot gevolg.twitter:JeremySWallace twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 16:04:43BREAKING: Texas Gov. Greg Abbott orders all bars to shutdown today and restaurants must reduce capacity to 50% starting Monday as the state has seen spike in COVID-19. Since June 1, cases in Texas have doubled and hospitalizations have nearly tripled. reageer retweet
![]()
Geloof er niks vanquote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:27 schreef Homey het volgende:
post daar eens iets pro-Trump, en je wordt meteen geband (spreek uit ervaring).
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Nee, hij liegt als ik het topic daar eens lees, sterker nog, ik zou zeggen dat het nivo daar hoger ligt dan hier.quote:
Veelal lange en onderbouwde posts.![]()
Dat vind ik nou weer een stuk geloofwaardiger. Ik vermoed dat Homey (als hij daar al gepost heeft) regelmatig niet onderbouwde fake news verspreidde over de zgn 'verdiensten' van Trump en dat ze daar genoeg van kregen.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 17:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, hij liegt als ik het topic daar eens lees, sterker nog, ik zou zeggen dat het nivo daar hoger ligt dan hier.
Veelal lange en onderbouwde posts.
Dat hij bovendien over 'incels' begint verraadt zijn eigen niveau en zijn postgeschiedenis laat ook zien dat hij zijn eigen kruistocht heeft
[ Bericht 4% gewijzigd door Kijkertje op 26-06-2020 18:26:20 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Klopt, wordt veel strenger gemodereerd. Deze reeks aan posts was bv. verwijderd geweest.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 17:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, hij liegt als ik het topic daar eens lees, sterker nog, ik zou zeggen dat het nivo daar hoger ligt dan hier.
Veelal lange en onderbouwde posts.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Kerel toch. Vertel welke geweldige resultaten zijn er de afgelopen drie jaar geboekt?quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:27 schreef Homey het volgende:
Je kunt er om lachen of huilen, maar de enorme anti-Amerika en anti-Trump kots op het forum van Tweakers neemt echt bizarre vormen aan. Inmiddels wijden een x aantal gebruikers daar letterlijk tienduizenden posts er aan. Allemaal anti-Trump en pro-Democraten. Veel gescheld ook. Erg sektarisch allemaal.
post daar eens iets pro-Trump, en je wordt meteen geband (spreek uit ervaring). Nu dacht ik, hebben die lui niks beters te doen? Al die posters hebben gemeenschappelijke kenmerken: wit, niet gelovig, single, 0 eigen trots....kortom, een heel leeg bestaan. Het zijn incels. Hun anti-Trump kruistocht is zingeving, een nieuw geloof. Het zijn net van die kansloze Marokkaanse gastjes die uitreizen naar Syrië om voor IS te vechten.
Muur, gezondheidszorg, staatsschuld, infrastructuur, internationale betrekkingen, warme relatie met de eigen diensten, aanpak Corona en BLM crisis schieten mij zo te binnen als grote successen. Vul aan zou ik zeggen en laat ons achter in bewondering.
En overigens,anti-trump is pro Amerika en vice versa![]()
Goh eindelijk weer eens een coronabriefing.“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
En Pence staat weer lekker te draaien...quote:Op vrijdag 26 juni 2020 18:39 schreef Kijkertje het volgende:
Goh eindelijk weer eens een coronabriefing.![]()
Trump is er niet bij deze keer?Before I die, I’m going to eat a bag of unpopped popcorn. That should make the cremation a little more interesting.![]()
En Fauci welquote:
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Dan wacht ik nog evenquote:![]()
Zag al dat Pence braaf zijn talking points oplepelde hoe goed ze het gedaan haddenBefore I die, I’m going to eat a bag of unpopped popcorn. That should make the cremation a little more interesting.![]()
en te liegen ..quote:Op vrijdag 26 juni 2020 18:40 schreef AnneX het volgende:
[..]
En Pence staat weer lekker te draaien...
Filmpje:twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 18:44:41Pence lies and lauds Trump for "suspend[ing] all travel from China," which never happened (travel was restricted but not suspended) https://t.co/zCbsI3f7op reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Zo ongelofelijk goed dat er gisteren 41.000 nieuwe gevallen waren. Wat een succes verhaal.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 18:47 schreef pullup het volgende:
[..]
Dan wacht ik nog even![]()
Zag al dat Pence braaf zijn talking points oplepelde hoe goed ze het gedaan hadden![]()
Echt echt echt ...Oence zegt dat zojuistquote:Op vrijdag 26 juni 2020 18:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Zo ongelofelijk goed dat er gisteren 41.000 nieuwe gevallen waren. Wat een succes verhaal.![]()
![]()
Oence was per ongeluk
Nergens wordt NYS genoemd, hé.
Vers van de pers : 2 teens overleden. Ach de jeugd is niet vatbaar.![]()
Jajaquote:
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 18:51:41Pence claims "we flattened the curve," which is no longer true -- the trajectory of new US cases is now rising again https://t.co/KrdmQ8A3W1 reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 18:54:22Pence: "The fact that we are *finding* more younger Americans who have contracted the coronavirus is a good thing." (In multiple other major countries, they are finding fewer people, total, who are contracting the coronavirus.) reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Alleen als je de grafiek ondersteboven houd, 2 dagen met record aantallen nieuwe gevallen.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 18:57 schreef AnneX het volgende:
Vermoedelijk middelt het totaal lager uit door NY erbij te nemen.
WANT de curve is flattening 🤪![]()
Dat is alsof de brandweercommandant tegen de pers zegt "het is brandmeester" terwijl je op de achtergrond nieuwe, nog hogere vlammen uit het gebouw ziet komen.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 18:59 schreef AnneX het volgende:
OMG...zou Oence het zelf geloven: “we maken progress...“
Dit is een presentatie voor de archieven.![]()
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 18:59:27Pence: There "may be a tendency" among Americans to think "we're in a time of great losses and great hardship on the American people" like we were two months ago, but in reality, "we're in a much better place." This...is not a time of great losses and great hardship on Americans? reageer retweet
En natuurlijk geeft Pence eerst Birx het woord en niet Faucitwitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:02:16This has been a Trump-style performance from Pence so far, just smoother. https://t.co/vosWsfgkz0 reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:05:04Birx: We now know who is at risk of "significant disease," and it's particularly people over 80 and "individuals with comorbidities" no matter their age, such as younger people with significant diabetes or significant obesity. reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
“Next slide” als ik zo presentatie’s had gedaan, had de baas van het lab. mij teruggestuurd naar de tekentafel.
Zouden de vervalste aantallen Florida ook verwerkt zijn in de “next slide”?![]()
En geen woord over de reden waarom in al die staten het aantal gevallen zo stijgt zoals in Arizona bijv:twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:09:55Birx says they have concerns about states that have both rising numbers of cases and rising test-positivity rates. She says the two top states for test-positives are Texas and Arizona, followed by FL, MS, SC, AL, GA, LA, NV, UT. reageer retweet
twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:07:51"Physicians, public health experts, advocates and local officials say the crisis was predictable in Arizona, where local ordinances requiring masks were forbidden until Gov. Doug Ducey (R) reversed course last week" https://t.co/oj37hEPyqT reageer retweet
quote:State leaders did not take the necessary precautions or model safe behavior, these observers maintain, even in the face of compelling evidence and repeated pleas from authoritative voices.
“We have failed on so many levels,” said Dana Marie Kennedy, the Arizona director of AARP, who said her organization has yet to receive a response to four letters outlining concerns to the governor. She is working on a fifth.
Neither the governor’s office nor the state health department responded to requests for comment.“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Ondertussen:twitter:albamonica twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 17:56:14White House confirms @maggieNYT's reporting: "The President will no longer be traveling to Bedminster, NJ." He was scheduled to leave in a few hours & return Sunday. WH didn't give a reason but there is a new travel advisory in place for visitors who had been in hotspots like AZ. reageer retweet
![]()
quote:Op vrijdag 26 juni 2020 19:01 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat is alsof de brandweercommandant tegen de pers zegt "het is brandmeester" terwijl je op de achtergrond nieuwe, nog hogere vlammen uit het gebouw ziet komen.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Pelosi weet de naam al niet meer.Op de Biden tour.twitter:stillgray twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 18:58:54Nancy Pelosi can't remember George Floyd's name despite the fact that she's dedicating the new police reform bill to him. It just goes to show how none of the protests, riots, looting, and murders had anything to do with his death. https://t.co/3y7DNhnl8d reageer retweet
![]()
Eindelijk Fauci:twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:20:11Fauci: "Maybe opening a little too early on some" could have contributed to some of the problems we're seeing now, "not actually following the steps in an orderly fashion," or trying to follow them but "the citizenry" didn't want to agree. reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:23:00Fauci: Even if you feel fine, "a risk for you is not just isolated to you. Because if you get infected, you are part, innocently or inadvertently, of propagating the dynamic process of a pandemic. Because the chances are...that you're going to infect someone else." reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:23:54Fauci to young people: It's understandable you're going out in crowds and enjoying yourself, no blame, but if you get infected you're going to infect someone else who will infect someone else, and then ultimately someone who is vulnerable. reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:25:07Fauci says he's making a "plea" to people, not only in currently-badly-affected states but elsewhere, to realize that everyone is vulnerable. reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
quote:I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Ondertussen:
In Florida weer bijna een verdubbeling van het aantal gevallen Ongeveer 9000 nu
Before I die, I’m going to eat a bag of unpopped popcorn. That should make the cremation a little more interesting.![]()
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:26:26Azar: Thanks to the leadership of Trump and Pence, "America has never been readier to combat COVID-19." reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Loltwitter:stillgray twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:24:26From Wikipedia's page on George Kirby: "On June 26th, 2020 it was announced by Speaker Pelosi that a police reform bill would be named in his honor." https://t.co/cVavMK3aOP reageer retweet
![]()
Kijk, hier komt ook nog even iemand sputteren. Distraction, distraction.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 19:25 schreef Nober het volgende:
Pelosi weet de naam al niet meer.Op de Biden tour.twitter:stillgray twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 18:58:54Nancy Pelosi can't remember George Floyd's name despite the fact that she's dedicating the new police reform bill to him. It just goes to show how none of the protests, riots, looting, and murders had anything to do with his death. https://t.co/3y7DNhnl8d reageer retweet
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
quote:Pence says all 50 states ‘opening up safely and responsibly’quote:Florida also announced Friday morning that bars must close immediately, a move echoed in Texas, a state also dealing with a surge in cases and nearing its hospital bed capacity.Géén kloon van tvlxd!![]()
Als zij mogen demonstreren mogen wij rally's houden hoor!twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:35:04Pence told that experts are stressing the importance of distancing yet their campaign has held rallies where people haven't worn masks. Pence: "Well, the freedom of speech, the right to peaceably assemble, is enshrined in the Constitution of the United States." reageer retweet
Filmpje:twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:37:54REPORTER: How can the Trump campaign justify having rallies while you & experts give advice against having gatherings like that?
PENCE: "The freedom of speech, right to peaceably assemble is enshrined in the Constitution of the US, and we have an election coming up this fall." https://t.co/lCZFz9upuX reageer retweet“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Filmpje:twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:47:34Asked if he expects deaths to rise too in the coming weeks, Pence says "our hope and our prayer is it's not the case." He notes that the number of daily deaths is significantly lower now than it was at the peak. reageer retweet
twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:47:48"hope and prayers" https://t.co/BrjS3qOjLL reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Grappig, ik dacht hetzelfde over Trumpaanhangers toen ik dit zag.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:27 schreef Homey het volgende:
Erg sektarisch allemaal.
Hun anti-Trump kruistocht is zingeving, een nieuw geloof.
Echt onbegrijpelijk hoe mensen deze idioot nog kunnen verdedigen. Het geloof in Trump is sektarisch.Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.![]()
Er is een memo geschreven door OPR (DOJ) om de klachten van de klokkenluiders daar af te kunnen schieten:
10 Top Antitrust Experts Alarmed by Whistleblower Complaint Against A.G. Barr—and Office of Professional Responsibility’s OpinionRyan Goodman legt het uit in een draadje:quote:On Wednesday, the House Judiciary Committee heard from a whistleblower inside the Department of Justice’s Antitrust Division alleging serious abuses committed by Attorney General William Barr. To blunt the force of the whistleblower’s complaint, Rep. Doug Collins (R-Ga) entered into the record a letter from the Office of Professional Responsibility (OPR), which investigates allegations of misconduct by employees and which, in this case, rejected the whistleblower’s complaint. The letter had been circulated just the evening before, according to the testimony by the whistleblower, John Elias.
But OPR’s explanation for why it rejected the complaint is “not an exoneration; it’s an indictment,” a former Antitrust Division attorney told Just Security. That assessment is consistent with other leading antitrust experts who responded to an inquiry I sent them. Indeed, I was surprised to find that every one of the ten experts was alarmed by the underlying allegations and several were highly critical of the OPR’s handling of the matter. Bill Baer, who served as assistant attorney general in charge of the Antitrust Division, wrote that the OPR memo is “neither persuasive nor conclusive.” Douglas Melamed, professor of law at Stanford Law School, wrote, “The short and conclusory OPR opinion, signed by an official appointed by Mr. Barr, does not come close to justifying the alleged conduct.” Jonathan Baker, professor of law at American University, Washington College of Law, detailed why “OPR’s cursory analysis and conclusions threaten to undermine merger enforcement specifically and antitrust enforcement more broadly.”
In addition to the congressional inquiry, the Department of Justice’s Inspector General and the Office of Special Counsel are engaged in ongoing investigations into Elias’s allegations.
Here is the basic prompt I sent to each expert whose answers are provided in full below.
etc etc ..twitter:rgoodlaw twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 16:47:50<thread>
The Justice Department produced a 2-page memo from the Office of Professional Responsibility to undercut whistleblowers' allegations against Attorney General Barr.
Now that memo is a potential scandal in itself.
What 10 top experts told me:
https://t.co/ER3cK9DBVf reageer retweettwitter:rgoodlaw twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 16:47:502. Most explosive thing about the memo: it says even if all the whistleblowers' allegations are true, the facts would not violate "any relevant laws, regulations, rules, policies, or guidelines”
The allegations are that Barr launched sham investigations out of personal animosity reageer retweetetc etc ...twitter:rgoodlaw twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 16:47:503. Professor @CJSprigman who served in the Antitrust Division:
"I’m also ... a bit alarmed, by OPR’s conclusion. That conclusion is at odds with everything I know about how merger investigations, and, in particular, the Second Request process, is supposed to work." reageer retweet“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
twitter:MikeDelMoro twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 14:17:33Democratic leader of the Mississippi State House tells NBC News they appear to have the votes needed to change the state flag to remove the confederate emblem and that a vote in the State House could happen as soon as today. reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Dat filmpje laat zien dat die mensen niet zo sektarisch zijn omdat 1 persoon een half applaus gaf.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 20:08 schreef Arcee het volgende:
[..]
Grappig, ik dacht hetzelfde over Trumpaanhangers toen ik dit zag.
Echt onbegrijpelijk hoe mensen deze idioot nog kunnen verdedigen. Het geloof in Trump is sektarisch.
Géén kloon van tvlxd!![]()
Nee Trump mag niet met fondsen schuiven om zijn muur te financierentwitter:tribelaw twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 19:00:58Trump loses another big one as the Ninth Circuit reminds him which branch of the Government holds the power of the purse. Hint: It’s not the Executive Branch.
https://t.co/PCc2YxiLyu reageer retweet“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Negentiende dag op rij een nieuw recordquote:Op vrijdag 26 juni 2020 19:27 schreef pullup het volgende:
Ondertussen:
In Florida weer bijna een verdubbeling van het aantal gevallen Ongeveer 9000 nu
[ afbeelding ]
twitter:PhilipRucker twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 20:07:08Staggering —> “Florida is reporting 8,942 new covid-19 cases on Friday, blowing past its single-day high of 5,511 set on Wednesday. It is the 19th day in a row the state has hit a new average high...” https://t.co/Y3vcQd01p7 reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Ah Trump had veel belangrijkere zaken te bespreken![]()
Videodraadje:twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 21:08:13I challenge you to count the number of meaningless corporate buzzphrases Ivanka Trump uses in this clip https://t.co/O8W6GUwwC0 reageer retweet
twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 21:15:22"We really have the various elements, connected those elements - whether it's been consistent data, definition, goals and messaging - & I look forward to really amplifying that" - I think @IAGovernor Kim Reynolds just set a record for the most buzzwords used in a single statement https://t.co/K1ZdNADXCT reageer retweet
[ Bericht 32% gewijzigd door Kijkertje op 26-06-2020 21:47:18 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
twitter:AP twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 22:03:42BREAKING: Facebook says it will label 'newsworthy' posts from politicians that violate its rules, including President Trump's. https://t.co/C3e6PP8Hx7 reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Je zou denken ... na dei eerste golf in New York...moet het hele land toch geschrokken zijn en strenge social distancing aanhouden.
Kennelijk niet...
En de regering Trump saboteert die social distancing ook.
Lichtstralen en bleekmiddel inspuiten. zou dat helpen?
Goed, tienduizenden anti-anderhalvemeters-mafketels willen risico nemen op het Malieveld zondag. Laat ze maar....niet de ME erop af sturen ..Ze hebben de illusie dat ze het vaderland verdedigen tegen een onzinnige anderhalvemeter dictatuur.
Laat ze maar het risico nemen![]()
Het probleem is juist ook dat die golf in New York toen het hele land in een kramp heeft gegooid, terwijl er niet overal een uitbraak was. Na enkele maanden met redelijk weinig gevallen willen staten gaan versoepelen, of is de versoepeling in gezet, en juist dan beginnen de uitbraken daar te komen.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 23:24 schreef Bluesdude het volgende:
Je zou denken ... na dei eerste golf in New York...moet het hele land toch geschrokken zijn en strenge social distancing aanhouden.
Kennelijk niet...
En de regering Trump saboteert die social distancing ook.
Lichtstralen en bleekmiddel inspuiten. zou dat helpen?![]()
Te veel versoepelt of gewoon vanaf het begin niet streng genoeg geweest met lockdown en social distancing.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 23:26 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het probleem is juist ook dat die golf in New York toen het hele land in een kramp heeft gegooid, terwijl er niet overal een uitbraak was. Na enkele maanden met redelijk weinig gevallen willen staten gaan versoepelen, of is de versoepeling in gezet, en juist dan beginnen de uitbraken daar te komen.
Je kunt Trump blamen hiervoor oa![]()
Trump lijkt dankzij een opstapeling van elementen een beetje te imploderen zonder noemenswaardige weerstand.
- Corona uitbraak
- Fox heeft Biden als favoriet en Trump had met een uitspraak al naar verlies gehint
- Nicht van Trump die van de rechter toch een boek over 'm mag uitbrengen die door Trump en familie krampachtig werd tegengehouden.
- Bolton die Trump n.a.v. zijn boek in interviews neerzet als een eenvoudige makelaar die nooit een politicus of strateeg is geweest. Leefde bij de dag, plande nauwelijks vooruit.
Natuurlijk moeten de woorden van aan het presidentschap van Trump dat hij altijd 'the unexpected' zal gaan doen als president niet worden onderschat als hij moet opstappen.
Maar er zit op het moment van spreken niet zoveel benzine meer in de tank lijkt het.![]()
quote:Op vrijdag 26 juni 2020 23:44 schreef Beathoven het volgende:
Trump lijkt dankzij een opstapeling van elementen een beetje te imploderen zonder noemenswaardige weerstand.
- Corona uitbraak
- Fox heeft Biden als favoriet en Trump had met een uitspraak al naar verlies gehint
- Nicht van Trump die van de rechter toch een boek over 'm mag uitbrengen die door Trump en familie krampachtig werd tegengehouden.
- Bolton die Trump n.a.v. zijn boek in interviews neerzet als een eenvoudige makelaar die nooit een politicus of strateeg is geweest. Leefde bij de dag, plande nauwelijks vooruit.
Natuurlijk moeten de woorden van aan het presidentschap van Trump dat hij altijd 'the unexpected' zal gaan doen als president niet worden onderschat als hij moet opstappen.
Maar er zit op het moment van spreken niet zoveel benzine meer in de tank lijkt het.Hier gaat het een beetje mis voor Trump, soft ball vraag waar je een homerun op kan slaan, maar er komt geen enkel plan uit. Alleen gelul in de ruimte.twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:53:41Asked what his top priorities for a second term are, Trump can't name a single thing https://t.co/fF6xXaDAy0 reageer retweet
De ACA is niet afgeschaft, en er is niets voor in de plaats gekomen, daar is ook geen plan voor. De wall is niet af en gaat ook de komende vier jaar niet afgemaakt worden. Wat heeft hij nou van zijn campagne beloftes bereikt.
Hij heeft het geluk dat zijn achterban zelf dingen bedenkt en die projecteerd op hem en dan ook nog eens zich zelf wijs maken dat ze gelijk hebben.![]()
Proza in tweet
#mustreadtwitter:Bencjacobs twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 20:54:23All pool reports should be written by @Olivianuzzi https://t.co/qU2tkiTRiq reageer retweet
![]()
De gemiddelde leider tweet voornamelijk een beetje nieuws. Trump vult inmiddels boekenplanken vol soaptweets op. Ieder moment dat hij bezig was met die trilogieën van tweetdiaree, pers- en fotomomenten, en het golfen; waren andere leiders toekomstplannen voor hun land aan het medevormgeven.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 23:56 schreef Tweek het volgende:
[..]Hier gaat het een beetje mis voor Trump, soft ball vraag waar je een homerun op kan slaan, maar er komt geen enkel plan uit. Alleen gelul in de ruimte.twitter:atrupar twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 03:53:41Asked what his top priorities for a second term are, Trump can't name a single thing https://t.co/fF6xXaDAy0 reageer retweet
De ACA is niet afgeschaft, en er is niets voor in de plaats gekomen, daar is ook geen plan voor. De wall is niet af en gaat ook de komende vier jaar niet afgemaakt worden. Wat heeft hij nou van zijn campagne beloftes bereikt.
Hij heeft het geluk dat zijn achterban zelf dingen bedenkt en die projecteerd op hem en dan ook nog eens zich zelf wijs maken dat ze gelijk hebben.
De man doet van alles maar heeft strategisch volledig stilgezeten.![]()
WTF?twitter:NatashaBertrand twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 22:08:05Holy cow. “The intelligence finding was briefed to President Trump, and the White House’s National Security Council discussed the problem at an interagency meeting in late March, the officials said...the White House has yet to authorize any” response. https://t.co/BTnwE0huWJ reageer retweet
En daarna Poetin uitnodigen voor de G8?I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Het enige waar die prat op kan gaan zijn de talloze rechters die ze hebben benoemd. Maar daar heeft hij niets mee te maken, want hij denkt nog steeds dat Obama daar gewoon niet bezig mee was, terwijl het Republikeinse senaat alles gewoon tegen hield en moedwillig gaten liet vallen.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:10 schreef Beathoven het volgende:
[..]
De gemiddelde leider tweet voornamelijk een beetje nieuws. Trump vult inmiddels boekenplanken vol soaptweets op. Ieder moment dat hij bezig was met die trilogieën van tweetdiaree, pers- en fotomomenten, en het golfen; waren andere leiders toekomstplannen voor hun land aan het medevormgeven.
De man doet van alles maar heeft strategisch volledig stilgezeten.
Er is werkelijk gewoon niets waar Trump naar kan wijze dat door hem een succes is geworden. 4 Jaar leider zijn en niets voor elkaar krijgen is best knap.![]()
Mwah, hij heeft de rijken rijker gemaakt, allerlei zaken en beschermingen afgebroken, het (leef)milieu in ieder opzicht slecther gemaakt, hij heeft de VS een pariah gemaakt internationaal gezien, hij heeft het racisme en extreem-rechts bevorderd.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:23 schreef Tweek het volgende:
[..]
Het enige waar die prat op kan gaan zijn de talloze rechters die ze hebben benoemd. Maar daar heeft hij niets mee te maken, want hij denkt nog steeds dat Obama daar gewoon niet bezig mee was, terwijl het Republikeinse senaat alles gewoon tegen hield en moedwillig gaten liet vallen.
Er is werkelijk gewoon niets waar Trump naar kan wijze dat door hem een succes is geworden. 4 Jaar leider zijn en niets voor elkaar krijgen is best knap.
Zeg nou niet dat hij niets gepresteerd heeft.![]()
hij heeft niets gepresteerd waarop je een herverkiezings campagne kan startern.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 01:16 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mwah, hij heeft de rijken rijker gemaakt, allerlei zaken en beschermingen afgebroken, het (leef)milieu in ieder opzicht slecther gemaakt, hij heeft de VS een pariah gemaakt internationaal gezien, hij heeft het racisme en extreem-rechts bevorderd.
Zeg nou niet dat hij niets gepresteerd heeft.![]()
De reden: LAW & ORDER in DC!quote:Op vrijdag 26 juni 2020 19:17 schreef AnneX het volgende:
Ondertussen:twitter:albamonica twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 17:56:14White House confirms @:maggieNYT's reporting: "The President will no longer be traveling to Bedminster, NJ." He was scheduled to leave in a few hours & return Sunday. WH didn't give a reason but there is a new travel advisory in place for visitors who had been in hotspots like AZ. reageer retweet
twitter:realDonaldTrump twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 23:15:50I was going to go to Bedminster, New Jersey, this weekend, but wanted to stay in Washington, D.C. to make sure LAW & ORDER is enforced. The arsonists, anarchists, looters, and agitators have been largely stopped... reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Geen uitstel voor Stone:En nog een tegenvaller voor Miller/Trump:twitter:kylegriffin1 twitterde op zaterdag 27-06-2020 om 00:45:07Judge Amy Berman Jackson has ordered Roger Stone to report to prison July 14, denying his request for a two month delay. https://t.co/MB6lCZIkK0 reageer retweet
twitter:AP twitterde op zaterdag 27-06-2020 om 04:53:23A federal judge has ordered the release of children held with their parents in U.S. immigration jails, and has denounced the Trump administration's prolonged detention of families during the coronavirus pandemic. https://t.co/a596ia1O32 reageer retweet
twitter:jacobsoboroff twitterde op zaterdag 27-06-2020 om 05:22:10Important. With Judge Gee's ruling tonight the Trump administration now has to decide if it will release currently-detained migrant kids and their parents together -- or again attempt family separations. As of June 8 the number is 124 kids. Trump has until July 17. https://t.co/AS31HXJgfL reageer retweet
[ Bericht 28% gewijzigd door Kijkertje op 27-06-2020 06:00:45 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
De weersvoorspellingen waren regen. 😢quote:Op zaterdag 27 juni 2020 01:51 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
De reden: LAW & ORDER in DC!twitter:realDonaldTrump twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 23:15:50I was going to go to Bedminster, New Jersey, this weekend, but wanted to stay in Washington, D.C. to make sure LAW & ORDER is enforced. The arsonists, anarchists, looters, and agitators have been largely stopped... reageer retweet
![]()
Wat.ontluisterend.
twitter:dandrezner twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 22:34:56I’ll believe that Trump is growing into the presidency when his staff stops treating him like a toddler. https://t.co/n11gmBa0MX
[This is the 1501st tweet in the #ToddlerinChief thread.] https://t.co/UDWq3FnEBO reageer retweet![]()
Het beeld van rijen lege blauwe stoelen en groepen mensen die de zaal uitlopen TIJDENS zijn speech zal er ook wel iets mee van doen hebben.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 23:44 schreef Beathoven het volgende:
Trump lijkt dankzij een opstapeling van elementen een beetje te imploderen zonder noemenswaardige weerstand.
- Corona uitbraak
- Fox heeft Biden als favoriet en Trump had met een uitspraak al naar verlies gehint
- Nicht van Trump die van de rechter toch een boek over 'm mag uitbrengen die door Trump en familie krampachtig werd tegengehouden.
- Bolton die Trump n.a.v. zijn boek in interviews neerzet als een eenvoudige makelaar die nooit een politicus of strateeg is geweest. Leefde bij de dag, plande nauwelijks vooruit.
Natuurlijk moeten de woorden van aan het presidentschap van Trump dat hij altijd 'the unexpected' zal gaan doen als president niet worden onderschat als hij moet opstappen.
Maar er zit op het moment van spreken niet zoveel benzine meer in de tank lijkt het.![]()
Rechter Sullivan is door de appeals court opgedragen de zaak tegen Flynn te laten vallen. Kan haast niet anders dan dat de exoneration of Flynn er aan zit te komen.
![]()
Vraag me af welke plaats Trump gaat bezetten in de ranglijst van Amerikaanse presidenten. Zag van de week daar al een discussie over na een voorzetje van Conway. Dat wordt een leuke discussie over 5 maanden.I´m back.![]()
Ofschoon het denk ik wat simplistisch is om presidenten te ranken langs 1 as, zijn er 2 rankings geweest waarin hij opgenomen is. Daarin werd hij geranked als 44e en 42e van de 45, maar dit was voor de openlijke corruptie en politisering van het Ministerie van Justitie, voor het neerknuppelen van demonstranten voor een fotomomentje en voor het COVID-19 debacle, dus wellicht kan dat misschien nog ietsje lager?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 08:58 schreef Ryan3 het volgende:
Vraag me af welke plaats Trump gaat bezetten in de ranglijst van Amerikaanse presidenten. Zag van de week daar al een discussie over na een voorzetje van Conway. Dat wordt een leuke discussie over 5 maanden.
Zie: https://en.wikipedia.org/(...)of_the_United_States
[ Bericht 0% gewijzigd door SnertMetChoco op 27-06-2020 09:17:02 ]“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Ja, dat is een beetje het punt, je moet wel nog even wachten in feite tot 20 januari 2021 zelfs hè.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:06 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ofschoon het denk ik wat simplistisch om presidenten te ranken langs 1 as, zijn er 2 rankings geweest waarin hij opgenomen is. Daarin werd hij geranked als 44e en 42e van de 45, maar dit was voor de openlijke corruptie en politisering van het Ministerie van Justitie, voor het neerknuppelen van demonstranten voor een fotomomentje en voor het COVID-19 debacle, dus wellicht kan dat misschien nog ietsje lager?
Zie: https://en.wikipedia.org/(...)of_the_United_StatesI´m back.![]()
Wat mij betreft wel. Als je recency bias zou willen vermijden zou je nog veel langer moeten wachten, maar ja, wie heeft daar de tijd voor?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:11 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat is een beetje het punt, je moet wel nog even wachten in feite tot 20 januari 2021 zelfs hè.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Ergens in het onderste kwart en naarmate de schade die hij heeft aangericht duidelijker wordt zakt ie in de loop der jaren steeds verder naar onderen.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 08:58 schreef Ryan3 het volgende:
Vraag me af welke plaats Trump gaat bezetten in de ranglijst van Amerikaanse presidenten. Zag van de week daar al een discussie over na een voorzetje van Conway. Dat wordt een leuke discussie over 5 maanden.beter een knipoog dan een blauw oog![]()
Met het tempo dat zijn macht nu afbrokkelt is die datum nog een spreekwoordelijke eeuw verwijderd van nu.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:11 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat is een beetje het punt, je moet wel nog even wachten in feite tot 20 januari 2021 zelfs hè.![]()
![]()
Dit kon trouwens nog wel dingetje worden:quote:Russia secretly offered Afghan militants bounties to kill U.S. troops, intelligence says
American intelligence officials have concluded that a Russian military intelligence unit secretly offered bounties to Taliban-linked militants for killing coalition forces in Afghanistan — including targeting American troops — amid the peace talks to end the long-running war there, according to officials briefed on the matter.
The United States concluded months ago that the Russian unit, which has been linked to assassination attempts and other covert operations in Europe intended to destabilize the West or take revenge on turncoats, had covertly offered rewards for successful attacks last year.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Ja, je ziet idd dat Obama ook heel hoog scoort op lijstjes beste en slechtste na-oorlogse presidenten, dat is idd de recency bias. Dat effect zal zeker ook een rol spelen bij Trump natuurlijk.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:16 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wat mij betreft wel. Als je recency bias zou willen uitsluiten zou je nog veel langer moeten wachten, maar ja, wie heeft daar de tijd voor?
Overigens vraagje: iemand zei in die discussie op Twitter die ik volgde hierover dat-ie zijn hart vast houdt voor wat Trump gaat doen tussen verkiezingen en 20 januari 2021 mocht hij de verkiezingen verliezen in november. In principe is hij in die periode idd gewoon nog president en zou hij de gekste dingen kunnen gaan doen. Zijn daar geen wettelijke beperkingen op?I´m back.![]()
Het is nu al beetje een gevecht tussen Buchanan en Trump voor de laatste plaats, geloof ik.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:18 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ergens in het onderste kwart en naarmate de schade die hij heeft aangericht duidelijker wordt zakt ie in de loop der jaren steeds verder naar onderen.I´m back.![]()
Ja, vanaf nu elke dag één of meerdere nieuwe wtf-momentjes iig, vermoed ik.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:20 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Met het tempo dat zijn macht nu afbrokkelt is die datum nog een spreekwoordelijke eeuw verwijderd van nu.
[ Bericht 0% gewijzigd door Ryan3 op 27-06-2020 09:35:47 ]I´m back.![]()
twitter:charlie_savage twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 21:49:43EXCLUSIVE: A Russian spy unit secretly offered bounties to militants in Afghanistan for killing American troops, U.S. intelligence officials found. Trump and White House have known for months, but not authorized any response.
@EricSchmittNYT @mschwirtz
https://t.co/o5NKTRDE8h reageer retweetMy friends all drive horses![]()
De vice president onder Buchanan.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het is nu al beetje een gevecht tussen Buchanan en Trump voor de laatste plaats, geloof ik.
Lijkt een beetje op Matt Gaetz![]()
Je kan alleen maar een totaalmongool zijn als je Trump zijn beleid blijft goedpraten
https://www.limburger.nl/(...)jdens-coronapandemie![]()
Nog niet en banc toch?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 08:10 schreef Sjemmert het volgende:
Rechter Sullivan is door de appeals court opgedragen de zaak tegen Flynn te laten vallen. Kan haast niet anders dan dat de exoneration of Flynn er aan zit te komen.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Niet liegen, exoneration komt er alleen met vrijspraak.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 08:10 schreef Sjemmert het volgende:
Rechter Sullivan is door de appeals court opgedragen de zaak tegen Flynn te laten vallen. Kan haast niet anders dan dat de exoneration of Flynn er aan zit te komen.![]()
Witte Huis weet ervan en houd zich stil. Tja.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:21 schreef SnertMetChoco het volgende:
Dit kon trouwens nog wel dingetje worden:
[..]![]()
Geen wonder dat je America First nooit meer hoort.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:43 schreef PippenScottie het volgende:
twitter:charlie_savage twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 21:49:43EXCLUSIVE: A Russian spy unit secretly offered bounties to militants in Afghanistan for killing American troops, U.S. intelligence officials found. Trump and White House have known for months, but not authorized any response.
@:EricSchmittNYT @:mschwirtz
https://t.co/o5NKTRDE8h reageer retweetGéén kloon van tvlxd!![]()
Als zelfs incels Trump de bons geven dan ziet het er slecht voor hem uit. Dat is een van zijn trouwste achterbannen.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:27 schreef Homey het volgende:
Je kunt er om lachen of huilen, maar de enorme anti-Amerika en anti-Trump kots op het forum van Tweakers neemt echt bizarre vormen aan. Inmiddels wijden een x aantal gebruikers daar letterlijk tienduizenden posts er aan. Allemaal anti-Trump en pro-Democraten. Veel gescheld ook. Erg sektarisch allemaal.
post daar eens iets pro-Trump, en je wordt meteen geband (spreek uit ervaring). Nu dacht ik, hebben die lui niks beters te doen? Al die posters hebben gemeenschappelijke kenmerken: wit, niet gelovig, single, 0 eigen trots....kortom, een heel leeg bestaan. Het zijn incels. Hun anti-Trump kruistocht is zingeving, een nieuw geloof. Het zijn net van die kansloze Marokkaanse gastjes die uitreizen naar Syrië om voor IS te vechten.![]()
Dat is met de corona uitbraak wel gelukt iig.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:33 schreef Montov het volgende:
[..]
Geen wonder dat je America First nooit meer hoort.![]()
Daar post ik zelf ook en dat valt best mee hoor. Er wordt alleen iets meer niveau en inhoud verwacht dan de reguliere Trumpletposts hier op Fok en men is wat minder tolerant jegens BNW-meuk. Verder is het natuurlijk reuzeschattig om iedereen die ergens post maar even simplistisch te classificeren, maar dan is de vraag of je niet een beetje aan het spiegelen bent.quote:Op vrijdag 26 juni 2020 15:27 schreef Homey het volgende:
Je kunt er om lachen of huilen, maar de enorme anti-Amerika en anti-Trump kots op het forum van Tweakers neemt echt bizarre vormen aan. Inmiddels wijden een x aantal gebruikers daar letterlijk tienduizenden posts er aan. Allemaal anti-Trump en pro-Democraten. Veel gescheld ook. Erg sektarisch allemaal.
post daar eens iets pro-Trump, en je wordt meteen geband (spreek uit ervaring). Nu dacht ik, hebben die lui niks beters te doen? Al die posters hebben gemeenschappelijke kenmerken: wit, niet gelovig, single, 0 eigen trots....kortom, een heel leeg bestaan. Het zijn incels. Hun anti-Trump kruistocht is zingeving, een nieuw geloof. Het zijn net van die kansloze Marokkaanse gastjes die uitreizen naar Syrië om voor IS te vechten.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Je zal maar in het leger dienen of familie daar hebben zitten en klaarblijkelijk gewoon krekels uit het Witte Huis bij zoiets ... onbegrijpelijk.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:24 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Niet liegen, exoneration komt er alleen met vrijspraak.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Poetin belt zo wel even met Trump, zegt dat het niet zo is en letterlijk iedereen liegt. En dan is het goed.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:21 schreef SnertMetChoco het volgende:
Dit kon trouwens nog wel dingetje worden:
[..]
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: