Het EVRM is nogal ruim te interpreteren, het ontbreekt aan enige normering. Die normering bestaat uit doelstellingen die overheden zich stellen.quote:Op zondag 10 november 2019 13:18 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Een doelstelling? Het is de hoofdtaak van de politie.
En er is geen overheid of land zonder politie.
.quote:Eenieder heeft recht op vrijheid en veiligheid van zijn persoon
Wat heeft Het Europees Verdrag tot bescherming van de rechten van de mens hier nu weer mee te maken?quote:Op zondag 10 november 2019 13:25 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Het EVRM is nogal ruim te interpreteren, het ontbreekt aan enige normering. Die normering bestaat uit doelstellingen die overheden zich stellen.
[..]
.
Het EVRM is het rechtskader waarmee het aanvangt en daarbinnen is de "verplichting" vorm gegeven. De overheid heeft daardoor doelstellingen op landelijk niveau. Die doelstellingen kunnen dus differentiëren binnen een land, zoals het geval is tussen stad en platteland. De politiemacht is geconcentreerd rondom de steden sinds het opheffen van de gemeentepolitie en rijkspolitie.quote:Op zondag 10 november 2019 13:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wat heeft Het Europees Verdrag tot bescherming van de rechten van de mens hier nu weer mee te maken?
De politie heeft in alle democratieën het doel om de orde en de veiligheid te bewaken. Als land kan je niet zonder politie omdat je anders wel erg snel chaos en wanorde hebt.
Het EVRM heeft niets te maken met het hoofddoel van de politie.quote:Op zondag 10 november 2019 13:43 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Het EVRM is het rechtkader waarmee het aanvangt en daarbinnen is de "verplichting" vorm gegeven. De overheid heeft daardoor doelstellingen op landelijk niveau. Die doelstellingen kunnen dus differentiëren binnen een land, zoals het geval is tussen stad en platteland. De politiemacht is geconcentreerd rondom de steden sinds het opheffen van de gemeentepolitie en rijkspolitie.
Je kunt er weinig anders aan doen als de politie zo beperkt aanwezig op het platteland dat de criminaliteit er extreem toeneemt. Het wordt hopen d.m.v. verkiezingen daar verandering in te brengen of naar het hof te gaan met de aanklacht dat het recht op veiligheid sterk geschonden wordt op het platteland wat je dan met cijfers zult moeten kunnen aantonen.quote:Op zondag 10 november 2019 13:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het EVRM heeft niets te maken met het hoofddoel van de politie.
Nogmaals: geen land kan zonder de politie omdat het dan al snel in chaos en anarchie zal vallen. De politie is er in eerste instantie om dat te voorkomen door de veiligheid en orde te bewaken.
Oh, dat de politie op het platteland niet zo succesvol is in hun taak daar zijn we het wel over eens. Dat is ook precies de reden van de oprichting van al die burgerwachten. Maar dat veranderd niets aan het hoofddoel van de politie.quote:Op zondag 10 november 2019 13:54 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Je kunt er weinig anders aan doen als de politie zo beperkt aanwezig op het platteland dat de criminaliteit er extreem toeneemt. Het wordt hopen d.m.v. verkiezingen daar verandering in te brengen of naar het hof te gaan met de aanklacht dat het recht op veiligheid sterk geschonden wordt op het platteland.
Het probleem zit hem daarin ook niet, wel in de uitvoering. Als het daar ernstig aan schort blijft er weinig anders over dan je op het EVRM te beroepen. Dat men op het platteland alternatieven zoekt om de veiligheid te verbeteren voordat het tot extremen komt die noodzaken een gang naar het EHRM te gaan mag weinig verbazing wekken.quote:Op zondag 10 november 2019 13:57 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Oh, dat de politie op het platteland niet zo succesvol is in hun taak daar zijn we het wel over eens. Dat is ook precies de reden van de oprichting van al die burgerwachten. Maar dat veranderd niets aan het hoofddoel van de politie.
Oh, op die manier.quote:Op zondag 10 november 2019 14:06 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Het probleem zit hem daarin ook niet, wel in de uitvoering. Als het daar ernstig aan schort blijft er weinig anders over dan je op het EVRM te beroepen. Dat men op het platteland alternatieven zoekt om de veiligheid te verbeteren voordat het tot extremen komt die noodzaken een gang naar het EVRM te gaan mag weinig verbazing wekken.
Zonder zware bewapening kan men nooit winnen van de inmiddels vele geoefende en dus bredere dadergroepen.quote:Op zondag 10 november 2019 10:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
E4bis niks mis met burgerparticipatie als het om signalering gaat. Maar het wordt zorgelijk als je dit soort knokploegen met dit soort uitrustingen krijgt onder het mom van burgerbescherming. Het is een kleine stap naar volledige bewapening (knuppels, tasers, vuurwapens). Niet voor niets heeft alleen de overheid het geweldsmonopolie voor handhaving in een samenleving. Dit is een glijdende schaal en moeten we niet willen.
Ik heb er lang over zitten twijfelen maar ik ga het gewoon zeggen:quote:Op zondag 10 november 2019 09:30 schreef Ringo het volgende:
[..]
Prima joh, eerst je politieapparaat uitkleden tot op het bot, en vervolgens toekijken hoe overal halfslachtige burgerinitiatieven worden ontplooid ter compensatie van het handhavingstekort.
Landsbestuur à la neoliberaal, houzee.
Een doodschop moesten ze krijgen, die zoʼn maatschappij propageren.
Dat is ook helemaal niet zo vreemd. Ik heb hier nog niemand gehoord die blij is dat we ons politieapparaat uitgekleed hebben.quote:Op zondag 10 november 2019 14:42 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik heb er lang over zitten twijfelen maar ik ga het gewoon zeggen:
"Ringo heeft gelijk jongens"
Hier bijvoorbeeldquote:Op zondag 10 november 2019 12:12 schreef Ringo het volgende:
[..]
Die ken ik niet, heb je een linkje/samenvatting?
[..]
Je schetst een vals dilemma. Het gaat niet om een agent “op iedere straathoek”, het gaat om een agent die binding heeft met zijn wijk of regio en de tijd heeft om in die wijk, zoals het een betrokken agent betaamt, toezicht te houden samen met zijn collegaʼs. Dat is in het kort het belang van een goed werkend politieapparaat en juist dat politieapparaat is vakkundig gesloopt door de efficiency-politiek.
Natuurlijk is het niet positief. Het is noodzakelijk omdat de situatie kut is.quote:Op zondag 10 november 2019 14:54 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat is ook helemaal niet zo vreemd. Ik heb hier nog niemand gehoord die blij is dat we ons politieapparaat uitgekleed hebben.
Hetgeen waar men hier van mening over verschilt is of het bestaan van zulke burgerwachten iets positiefs is of niet.
Maar zonder zware bewapening kunnen de inwoners van Nederland nooit winnen van de inmiddels vele geoefende en dus bredere dadergroepen. De politie weet dat, maar laat de inmiddels vele geoefende en dus bredere dadergroepen ongemoeid. Waardoor er een chaos en anarchie is ten nadele van de inwoners van Nederland. Dat is een vaststaand feit.quote:Op zondag 10 november 2019 13:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het EVRM heeft niets te maken met het hoofddoel van de politie.
Nogmaals: geen land kan zonder de politie omdat het dan al snel in chaos en anarchie zal vallen. De politie is er in eerste instantie om dat te voorkomen door de veiligheid en orde te bewaken.
De meningen zijn verdeeld of het in de huidige situatie beter is om wel of geen burgerwachten te hebben. Iedereen is het er wel over eens dat het beter zou zijn dat er genoeg politie aanwezig is zodat er geen behoefte meer is aan burgerwachten.quote:Op zondag 10 november 2019 18:44 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Natuurlijk is het niet positief. Het is noodzakelijk omdat de situatie kut is.
Ja, maar die hebben het te druk met achter plantjes aan te rennen.quote:Op zondag 10 november 2019 18:55 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De meningen zijn verdeeld of het in de huidige situatie beter is om wel of geen burgerwachten te hebben. Iedereen is het er wel over eens dat het beter zou zijn dat er genoeg politie aanwezig is zodat er geen behoefte meer is aan burgerwachten.
Het voordeel is een Burgerwacht een dader wat ruwer kan behandelen zonder gelijk een proces aan zijn broek te krijgen. Voorkomen dat een dader wegloopt door zijn knieschijven onbruikbaar te maken zit niet in het programma van de politie.quote:Op zondag 10 november 2019 18:52 schreef torentje het volgende:
[..]
Maar zonder zware bewapening kunnen de inwoners van Nederland nooit winnen van de inmiddels vele geoefende en dus bredere dadergroepen. De politie weet dat, maar laat de inmiddels vele geoefende en dus bredere dadergroepen ongemoeid. Waardoor er een chaos en anarchie is ten nadele van de inwoners van Nederland. Dat is een vaststaand feit.
En ook niet in het programma van de burgerwacht. Omdat het anders heel snel klaar is met die burgerwacht.quote:Op maandag 11 november 2019 08:39 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Het voordeel is een Burgerwacht een dader wat ruwer kan behandelen zonder gelijk een proces aan zijn broek te krijgen. Voorkomen dat een dader wegloopt door zijn knieschijven onbruikbaar te maken zit niet in het programma van de politie.
Ik denk niet dat een burgerwacht daar mee weg gaat komen.quote:Op maandag 11 november 2019 08:39 schreef Speekselklier het volgende:
Het voordeel is een Burgerwacht een dader wat ruwer kan behandelen zonder gelijk een proces aan zijn broek te krijgen. Voorkomen dat een dader wegloopt door zijn knieschijven onbruikbaar te maken zit niet in het programma van de politie.
Dat weet ik wel zeker. Maar als ik die lui was zou ik eens in de wet op de weerkorpsen kijken.quote:Op maandag 11 november 2019 10:39 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat een burgerwacht daar mee weg gaat komen.
Ik kan me zelfs voorstellen dat een dusdanig georganiseerde burgerwacht aan een hogere standaard zal worden gehouden dan minder georganiseerde medeburgers.
Nee, dat kunnen ze niet. Dat is eigenrichting.quote:Op maandag 11 november 2019 08:39 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Het voordeel is een Burgerwacht een dader wat ruwer kan behandelen zonder gelijk een proces aan zijn broek te krijgen. Voorkomen dat een dader wegloopt door zijn knieschijven onbruikbaar te maken zit niet in het programma van de politie.
Ook daar zal je zeer kritisch naar moeten kijken want je wilt uiteindelijk niet in een politiestaat belanden en/of BB 1984.quote:Op zondag 10 november 2019 18:55 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De meningen zijn verdeeld of het in de huidige situatie beter is om wel of geen burgerwachten te hebben. Iedereen is het er wel over eens dat het beter zou zijn dat er genoeg politie aanwezig is zodat er geen behoefte meer is aan burgerwachten.
Dit dus idd.quote:Op zaterdag 9 november 2019 15:34 schreef detaris het volgende:
Welke legitimiteit heeft een overheid die er zo'n potje van maakt dat het nodig is om een burgerwacht op te tuigen?
Volgens mij heb ik iets gemist. Is er een kleinere overheid?quote:Op zaterdag 9 november 2019 16:27 schreef Ringo het volgende:
Met dank aan de VVD, voor wie een kleinere, minder daadkrachtige overheid de oplossing is voor al uw problemen.
Nieuwste oplossing van de politie:quote:Op maandag 11 november 2019 11:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Maar je ziet het overal alle overheidsdiensten draaien op een soort weekenddienst door een tekort aan middelen en personeel.
quote:Wijkagent maakte kartonnen replica's van zichzelf: ‘Dief schrikt er van’
De Schiedamse wijkagent Alex Glijn is vanaf nu veel te zien in het centrum. Maar niet alleen in persoon: hij heeft vier levensgrote kartonnen replica’s van zichzelf laten maken om winkeliers tegemoet te komen tijdens de donkere maanden. De kartonnen agenten moeten dieven afschrikken.
De wijkagenten staan in winkels. Doordat de replica’s vanaf een afstand net echt lijken, moet het dieven afschrikken die vluchtig winkels bekijken om te zien of ze daar hun slag kunnen slaan.
Glijn: ,,De dief loopt door het winkelcentrum, kijkt naar binnen en ziet achterin de winkel een agent staan. Een snelle crimineel neemt niet de tijd om te kijken of hij nep is. Hij loopt door.”
https://www.ad.nl/waterwe(...)ikt-er-van~ac2c7062/
Echt zo'n Alexander Pechtold oplossing.quote:Op woensdag 8 januari 2020 21:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Nieuwste oplossing van de politie:
[..]
Nee, wel veel mensen die altijd maar roepen om een kleinere overheid. Thierry Baudet stelde nog voor om 'gewoon in de wet vast te leggen dat de overheid elk jaar met 5% krimpt!'quote:Op woensdag 13 november 2019 11:26 schreef Rockefellow het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik iets gemist. Is er een kleinere overheid?
Dat is wel echt heel triestquote:Op woensdag 8 januari 2020 21:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Nieuwste oplossing van de politie:
[..]
Wel mooi tot in detail nagemaakt. Zelfs zijn brilletje zit op dezelfde plaatsquote:
Dit zou zo een Speld artikel kunnen zijnquote:Op woensdag 8 januari 2020 21:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Nieuwste oplossing van de politie:
[..]
Ruim een kwart van de Nederlanders doet 's avonds de deur niet meer open als er wordt aangebeld. Dat blijkt uit onderzoek van de stichting Nationale Inbraakpreventie Weken (NIPW).quote:Op maandag 11 november 2019 10:41 schreef trein2000 het volgende:
Naast dat dit gewoon verboden is is het ook een zeer onwenselijke ontwikkeling. Dit is gewoon een ordinaire knokploeg. Moet je niet aan willen als land.
Nederland woont.quote:Op maandag 11 november 2019 10:43 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat weet ik wel zeker. Maar als ik die lui was zou ik eens in de wet op de weerkorpsen kijken.
Dat was precies mijn gedachte. Nu zie je een agent in de winkel en denk je: eerst even kijken of hij echt isquote:Op woensdag 8 januari 2020 22:35 schreef daNpy het volgende:
Super slim om dit dan ook in het nieuws te brengen.
Lol, ik vind t wel slim verzonnen.quote:Op woensdag 8 januari 2020 21:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Nieuwste oplossing van de politie:
[..]
Het Eindhovens Dagblad had eens wat ambtenaren uitgerust met een GPS systeem, en de politieagent zat altijd op het bureau.quote:Op maandag 11 november 2019 11:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit dus idd.
Maar je ziet het overal alle overheidsdiensten draaien op een soort weekenddienst door een tekort aan middelen en personeel.
Jij woont niet meer in Nederland. Maar maakt je wel druk op Fok over Nederland. Wonderlijk.quote:
Buurtpreventie verboden?quote:Op maandag 11 november 2019 10:41 schreef trein2000 het volgende:
Naast dat dit gewoon verboden is is het ook een zeer onwenselijke ontwikkeling. Dit is gewoon een ordinaire knokploeg. Moet je niet aan willen als land.
Alternatieve politiekorpsen oprichten welquote:Op donderdag 9 januari 2020 12:28 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Buurtpreventie verboden?
Inbrekers en ander tuig middels burgerarrest aanhouden of vluchten blokkeren (totdat er politie komt) verboden?
Nee hoor.
Als er 50 leden van een getrainde burgerwacht tegenover je waterpistool staan, dan helpt je pistool ook niet echt. Helemaal niet als dit echt zware jongens, zijn waar het wel op lijkt. getraind in diverse zelfverdediging, dan heb je al helemaal geen wapens meer nodig als men met 50 man bovenop je springt. Dan helpt een machine geweer nog niet eens. Bij mij komt dit nogal intimiderend over, dat zal bij een crimineel of een simpele dief waar het over gaat niet anders zijn.quote:Op zaterdag 9 november 2019 13:53 schreef wollah het volgende:
En ze hebben geen wapens?![]()
Heb je veel aan als er een groep met geweren je huis komt overvallen
Buurtpreventie word juist aangemoedigd vanuit gemeente en overheid incl. Bordjes die je daarvoor kan krijgen.quote:Op donderdag 9 januari 2020 12:32 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Alternatieve politiekorpsen oprichten wel
Het is inmiddels de hoogste tijd dat Nederlandse burgers wapens mogen dragen. En deze kunnen gebruiken als er ingebroken wordt als zelfverdediging.quote:Op donderdag 9 januari 2020 12:32 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Alternatieve politiekorpsen oprichten wel
Buiten mogen dragen bedoel je? Dat lijkt me niet echt gewenst en kan voor veel ellende zorgen. wel vind ik dat ze een vuurwapen zouden moeten mogen bezitten zolang het gewoon thuis blijft.quote:Op donderdag 9 januari 2020 13:21 schreef cempexo het volgende:
[..]
Het is inmiddels de hoogste tijd dat Nederlandse burgers wapens mogen dragen. En deze kunnen gebruiken als er ingebroken wordt als zelfverdediging.
Nu is het behelpen met 3 sloten op je deuren.
Tegenwoordig moet je met twee man zijn om te pinnen eentje pinnen andere geeft cover met gun en dan andersomquote:Op donderdag 9 januari 2020 13:21 schreef cempexo het volgende:
[..]
Het is inmiddels de hoogste tijd dat Nederlandse burgers wapens mogen dragen. En deze kunnen gebruiken als er ingebroken wordt als zelfverdediging.
Nu is het behelpen met 3 sloten op je deuren.
Om terug te dringen te dringen tot een bepaald percentage van het BNP kan ik me daar wat bij voorstellen.quote:Op woensdag 8 januari 2020 21:44 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Nee, wel veel mensen die altijd maar roepen om een kleinere overheid. Thierry Baudet stelde nog voor om 'gewoon in de wet vast te leggen dat de overheid elk jaar met 5% krimpt!'
Van die whatsappgroepjes ja. Die hebben we hier ook. Met een politiehond op pad gaan is toch wel ff een andere categorie.quote:Op donderdag 9 januari 2020 12:46 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Buurtpreventie word juist aangemoedigd vanuit gemeente en overheid incl. Bordjes die je daarvoor kan krijgen.
Je kan spreken over een gedoogsituatie.
En eerlijk, als overheid en justitie het laat afweten.. dan kun je met allerlei wetten om m’n oren gaan klapperen maar daar heb ik dan ook geen boodschap aan.
Net zo bezopen. Je moet gewoon kijken wat nodig is, niet jezelf klem zetten met rare wetten en een ideologisch streven naar een steeds kleinere overheid.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:08 schreef Rockefellow het volgende:
[..]
Om terug te dringen te dringen tot een bepaald percentage van het BNP kan ik me daar wat bij voorstellen.
Ik bedoel mensen die ook samen gaan rondlopen in de avond.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:09 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Van die whatsappgroepjes ja. Die hebben we hier ook. Met een politiehond op pad gaan is toch wel ff een andere categorie.
Vast niet met een behoorlijk zwaar wapen. (Een politiehond valt op de geweldsladder van de politie direct onder het vuurwapen). Dat is weldegelijk anders.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ik bedoel mensen die ook samen gaan rondlopen in de avond.
Dat hadden we in Arnhem (Oosterbeek waar ik eerder woonde) ook Hoor.
En dat is, nog steeds daar eveneens, hard nodig want geen politie en talloze inbraken ieder jaar weer.
Illigaal of niet iedereen die een gevaar voor mij of mijn geliefden vormen knal ik overhoopquote:Op donderdag 9 januari 2020 14:21 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Vast niet met een behoorlijk zwaar wapen. (Een politiehond valt op de geweldsladder van de politie direct onder het vuurwapen). Dat is weldegelijk anders.
Ah, dus je hebt wapens thuis?quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:24 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Illigaal of niet iedereen die een gevaar voor mij of mijn geliefden vormen knal ik overhoop
Prima ik ga wel voor de rechter staan maar waarom zou jij mij willen aangevenquote:
Nou ja zoals ik het zie, besteed de media aan dit onderwerp af en toe wat aandacht.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:21 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Vast niet met een behoorlijk zwaar wapen. (Een politiehond valt op de geweldsladder van de politie direct onder het vuurwapen). Dat is weldegelijk anders.
Als het politie apparaat niet meer werkt en geweld toe neemt moet je zelf instaat zijn jezelf te verdedigen ik zou het zelf ook graag anders zienquote:Op donderdag 9 januari 2020 14:33 schreef manny het volgende:
Beetje zoals die burgers die mexicaantje jagen in Amerika.
Ga lekker een rondje lopen in de avond en informeer elkaar bij onraad, maar dat geklooi met die jasjes, zaklampen en honden... wat wil je nou ?
Wachten op de eerste onschuldige die ze een paar tikken te veel geven of dat de leider van zo een clubje zelf een drugslab in z'n schuur bijkt te hebben.
Dat is wel het uiterste qua voorbeeld denk ik, zo lijp gaat het er niet aan toe in Nederland.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:33 schreef manny het volgende:
Beetje zoals die burgers die mexicaantje jagen in Amerika.
Ga lekker een rondje lopen in de avond en informeer elkaar bij onraad, maar dat geklooi met die jasjes, zaklampen en honden... wat wil je nou ?
Wachten op de eerste onschuldige die ze een paar tikken te veel geven of dat de leider van zo een clubje zelf een drugslab in z'n schuur bijkt te hebben.
Maar is dat de samenleving waar we in NL naartoe zouden moeten of vind je het beter als burgers geen bewapende functies gaan nadoen?quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:44 schreef cempexo het volgende:
Ik heb o.a. in Afrika en Amerika gewoond. Daar liepen we met wapens op straat of hadden dat in de auto, met een vergunning. In Afrika woonde ik een compound met hoge muren, heb er twee keer mee geschoten toen de boef over de muur klom. Werkt heel goed.
News flash we zitten er al inquote:Op donderdag 9 januari 2020 14:46 schreef daNpy het volgende:
[..]
Maar is dat de samenleving waar we in NL naartoe zouden moeten of vind je het beter als burgers geen bewapende functies gaan nadoen?
Jezelf verdedigen is wat anders als mensen gaan zoeken die eruit zien alsof ze wel eens wat verkeerd gedaan kunnen hebbenquote:Op donderdag 9 januari 2020 14:36 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Als het politie apparaat niet meer werkt en geweld toe neemt moet je zelf instaat zijn jezelf te verdedigen ik zou het zelf ook graag anders zien
Ik ben ook tegen burgerwachten wat dat betreftquote:Op donderdag 9 januari 2020 14:47 schreef daNpy het volgende:
[..]
Jezelf verdedigen is wat anders als mensen gaan zoeken die eruit zien alsof ze wel eens wat verkeerd gedaan kunnen hebben
Jij denkt dat de burger daar een soort keus in heeft? Zo werkt het niet.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:46 schreef daNpy het volgende:
[..]
Maar is dat de samenleving waar we in NL naartoe zouden moeten of vind je het beter als burgers geen bewapende functies gaan nadoen?
Nouja het rondlopen met wapens of in de auto hebben is in NL nog niet helemaal standaard volgens mij.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:47 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
News flash we zitten er al in
Nee ik vroeg cempexo in welk van de samenlevingen hij het fijnste verbleef.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:51 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Jij denkt dat de burger daar een soort keus in heeft? Zo werkt het niet.
Meer inbraak of andere vormen van criminaliteit, meer tegenreactie.
Ik vind dat een rare vraag, dan ga je de kant van fantasie op.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:52 schreef daNpy het volgende:
[..]
Nee ik vroeg cempexo in welk van de samenlevingen hij het fijnste verbleef.
We zitten zowat al in het wilde westen lees je het nieuws weleensquote:Op donderdag 9 januari 2020 14:51 schreef daNpy het volgende:
[..]
Nouja het rondlopen met wapens of in de auto hebben is in NL nog niet helemaal standaard volgens mij.
Zijn inderdaad gebieden met weinig misdaad ja.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:44 schreef cempexo het volgende:
Ik heb o.a. in Afrika en Amerika gewoond. Daar liepen we met wapens op straat of hadden dat in de auto, met een vergunning. In Afrika woonde ik een compound met hoge muren, heb er twee keer mee geschoten toen de boef over de muur klom. Werkt heel goed.
Kom je wel eens buiten?quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:53 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
We zitten zowat al in het wilde westen lees je het nieuws weleens
Nogmaals ik heb niet het idee dat het dragen van wapens op straat of bij hebben in de auto, dan wel het wonen in omheinde compounds standaard is. Ik ken iig niemand die dat doet/heeft, ook niet van mensen die een wapen hebben.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:53 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ik vind dat een rare vraag, dan ga je de kant van fantasie op.
Niemand wil dat ook, maar we hebben over de realiteit van vandaag de dag en waar dat overduidelijk naar toe gaat.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:54 schreef daNpy het volgende:
[..]
Nogmaals ik heb niet het idee dat het dragen van wapens op straat of bij hebben in de auto, dan wel het wonen in omheinde compounds standaard is. Ik ken iig niemand die dat doet/heeft, ook niet van mensen die een wapen hebben.
Jij zit nog vast in Fantasialand.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:59 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Niemand wil dat ook, maar we hebben over de realiteit van vandaag de dag en waar dat overduidelijk naar toe gaat.
Dan is wapens dragen voor zelfbescherming onvermijdelijk.
Immers we importeren nogal veel “Afrika” hier, dan krijg je ook Afrika.
Ook uitschot uit het oosten, is veelal crimineel op sommige hardwerkende Polen na.
Kan maar 1 kant opgaan he.
Vreemd dat we een jarenlange samenleving hebben kunnen opbouwen zonder wapens, maar deze niet kunnen behouden als er vreemdelingen binnen komen. Je zou kunnen denken dat het dragen van wapens door burgers een oplossing is, je zou ook het hele land in bescherming kunnen nemen....quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:59 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Niemand wil dat ook, maar we hebben over de realiteit van vandaag de dag en waar dat overduidelijk naar toe gaat.
Dan is wapens dragen voor zelfbescherming onvermijdelijk.
Immers we importeren nogal veel “Afrika” hier, dan krijg je ook Afrika.
Ook uitschot uit het oosten, is veelal crimineel op sommige hardwerkende Polen na.
Kan maar 1 kant opgaan he.
Ik denk dat Nederlandse ondernemers, chauffeursgroepen en advocaten alsmede mensen die in een groot vrijstaand pand bewonen zich moeten bewapenen. De tijd is er rijp voor.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:46 schreef daNpy het volgende:
[..]
Maar is dat de samenleving waar we in NL naartoe zouden moeten of vind je het beter als burgers geen bewapende functies gaan nadoen?
Beide landen hebben hun eigen cultuur. Ik kies meer voor Amerika dan Afrika. Ik pas dan ook niet meer in Nederland.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:52 schreef daNpy het volgende:
[..]
Nee ik vroeg cempexo in welk van de samenlevingen hij het fijnste verbleef.
Juist en dan moet je je gezin en eigendommen toch moeten kunnen bechermenquote:Op donderdag 9 januari 2020 15:10 schreef FlippingCoin het volgende:
Zou hier ook welkom zijn, geen politiebureau meer, wel veel tuig die op de duurdere woningen afkomen.
Moet je vaker sporten.quote:Op donderdag 9 januari 2020 15:15 schreef cempexo het volgende:
[..]
Ik pas dan ook niet meer in Nederland.
Het is mijn taak als burger om de maatschappij te beschermen tegen mensen met illegale vuurwapens.quote:Op donderdag 9 januari 2020 14:31 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Prima ik ga wel voor de rechter staan maar waarom zou jij mij willen aangeven
Het is mijn taak mezelf en mijn geliefden te verdedigenquote:Op donderdag 9 januari 2020 15:20 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Het is mijn taak als burger om de maatschappij te beschermen tegen mensen met illegale vuurwapens.
pangpang toch neefquote:Op donderdag 9 januari 2020 15:24 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Het is mijn taak mezelf en mijn geliefden te verdedigen
Grappig dat de overheid er juist precies andersom over denkt. Helaas zie ik daar ook alleen maar meer narigheid van komen maar het bewapenen van burgers kan alleen maar tot meer ellende leiden.quote:Op donderdag 9 januari 2020 15:13 schreef cempexo het volgende:
[..]
Ik denk dat Nederlandse ondernemers, chauffeursgroepen en advocaten alsmede mensen die in een groot vrijstaand pand bewonen zich moeten bewapenen. De tijd is er rijp voor.
als je kijkt wat er voor gespuis op straat loopt kan 't nooit lang meer durenquote:Op donderdag 9 januari 2020 15:26 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Liever niet en hopelijk nooit
Waar ik woon valt het reuze mee maar wat ik allemaal in de nieuws berichten lees elke dagquote:Op donderdag 9 januari 2020 15:27 schreef Gnunix het volgende:
[..]
als je kijkt wat er voor gespuis op straat loopt kan 't nooit lang meer duren
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |