Een wat, een kip?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:11 schreef Friek_ het volgende:
Vandaag zat er tijdens mijn lesje met havo-4 een bij vlakbij het raam, waardoor ik het maar als volgt aanpakte:
"Goed, dames en heren, er zit een ongenode gast hier vlakbij het raam. Zodoende pak ik het extra dikke vwo-boek voor maatschappijleer en begin aan mijn alternatieve les genaamd 'dierethiek voor beginners'."
Vervolgens dat beest uiteraard doodgemept en de klas lachen. Jaja.
Een bezige bij.quote:
Wel verdomd. Ontspringt die smiecht nog steeds de dans.quote:
Frappant genoeg wees één van de leerlingen me daar op. Ik zei toen dat mijn les het landsbelang overstijgt.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:14 schreef Tijger_m het volgende:
Friek heeft nooit gehoord van bijensterfte en de gevolgen daarvan
Oh, verrek. Er stond nog een woordje bij.quote:
Puur om enkele figuren hier te irriteren.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:14 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Wel verdomd. Ontspringt die smiecht nog steeds de dans.
Klopt ik vind het irritant. Hoop dat hij snel geneutraliseerd wordt.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:16 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Puur om enkele figuren hier te irriteren.
Abortus is gewoon legaal hoor.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:22 schreef Janneke141 het volgende:
Wow. Persoonlijk vind ik 'preventief opsluiten' al vrij ver gaan en een slecht idee in een rechtsstaat, maar in NWS pleit er inmiddels iemand voor preventief executeren.
Niet na de geboorte.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:23 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Abortus is gewoon legaal hoor.
Wat Hitler deed met de joden zeg maar.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:22 schreef Janneke141 het volgende:
Wow. Persoonlijk vind ik 'preventief opsluiten' al vrij ver gaan en een slecht idee in een rechtsstaat, maar in NWS pleit er inmiddels iemand voor preventief executeren.
Meer zoals Nederland deed in Indonesië.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Wat Hitler deed met de joden zeg maar.
Het nadeel van dit soort vergelijkingen is dat je in de discussie al snel niet meer serieus genomen wordt, maar inhoudelijk is het op zich wel terecht.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Wat Hitler deed met de joden zeg maar.
Ach, die kerel is echt volstrekt geschift. Heeft niet door dat hij net zo extreem is als wat hij zo haat.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:22 schreef Janneke141 het volgende:
Wow. Persoonlijk vind ik 'preventief opsluiten' al vrij ver gaan en een slecht idee in een rechtsstaat, maar in NWS pleit er inmiddels iemand voor preventief executeren.
Godwins zijn gewoon zwak in een discussie. Haast geen enkele situatie is werkelijk met nazi's vergelijkbaar en anders is er wel iets anders voorhandenquote:Op woensdag 7 juni 2017 18:25 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het nadeel van dit soort vergelijkingen is dat je in de discussie al snel niet meer serieus genomen wordt, maar inhoudelijk is het op zich wel terecht.
Het huidige nationaalpopulisme niet mogen vergelijken met het nazisme is een gotspe. Het gaat er steeds meer op lijken, in ieder geval qua ideeën van de aanhang.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:25 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het nadeel van dit soort vergelijkingen is dat je in de discussie al snel niet meer serieus genomen wordt, maar inhoudelijk is het op zich wel terecht.
Fout.quote:
Oh ja daar zocht ik naar. Met je verbrande huidje.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:27 schreef phpmystyle het volgende:
F
[..]
Fout.
Als je wil beledigen dan zeg je: Makamba.
Ach het mag best, maar omdat de nazivergelijking al zo vaak misbruikt is, is het een besmette discussietechniek. Er zijn wel alternatieven te vinden om duidelijk te maken dat bepaalde maatregelen ongewenst (of compleet van god los) zijn.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Het huidige nationaalpopulisme niet mogen vergelijken met het nazisme is een gotspe. Het gaat er steeds meer op lijken, in ieder geval qua ideeën van de aanhang.
Hier zit een taalfout in.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:28 schreef Kaas- het volgende:
Referenties aan Hitler kunnen juist erg verreikend zijn in een discussie.
Valt mee. Mijn huid verbrandt enkel nog als ik niet insmeer.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:28 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Oh ja daar zocht ik naar. Met je verbrande huidje.
Nee, wat een gotspe is dat mensen het verschil niet snappen tussen dingen mogen en dingen goed of slecht vinden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Het huidige nationaalpopulisme niet mogen vergelijken met het nazisme is een gotspe. Het gaat er steeds meer op lijken, in ieder geval qua ideeën van de aanhang.
Het nationaalpopulisme niet met het nazisme mogen vergelijken wordt steeds gevaarlijker naarmate het er meer op gaat lijken.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, wat een gotspe is dat mensen het verschil niet snappen tussen dingen mogen en dingen goed of slecht vinden.
Ik schijn het niet te mogen zeggen maar die kerel is echt knettergek. En ook erg naïef, immers de keiharde aanpak van terrorisme is wat men al decennia probeert en wat keer op keer faalt. Uiteindelijk moet er toch gepraat gaan worden. Dat is het enige wat tot nu toe echt heeft gewerkt tegen terrorisme, van Spanje tot Colombia en van Noord-Ierland tot Palestina.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:22 schreef Janneke141 het volgende:
Wow. Persoonlijk vind ik 'preventief opsluiten' al vrij ver gaan en een slecht idee in een rechtsstaat, maar in NWS pleit er inmiddels iemand voor preventief executeren.
Niemand verbiedt je iets, je mag alles roepen en elke vergelijking maken die je wil. Dat je dan totaal niet serieus meer wordt genomen is een consequentie daarvan die je maar moet accepteren.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:30 schreef remlof het volgende:
[..]
Het nationaalpopulisme niet met het nazisme mogen vergelijken wordt steeds gevaarlijker naarmate het er meer op gaat lijken.
Doe eens nietquote:Op woensdag 7 juni 2017 18:31 schreef Kaas- het volgende:
Ah ik zie datde man van het "preventief executeren" is.
Aan de andere kant, dat is ook maar het nieuwe politiek correcte gedrag. Waarom zouden we dat soort ranzigheid niet gewoon benoemen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:25 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het nadeel van dit soort vergelijkingen is dat je in de discussie al snel niet meer serieus genomen wordt, maar inhoudelijk is het op zich wel terecht.
Wat de napi-aanhang roept gaat vaak zelfs verder dan wat de nazi's ooit gedaan hebben. Dat overdrijf ik niet.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Niemand verbiedt je iets, je mag alles roepen en elke vergelijking maken die je wil. Dat je dan totaal niet serieus meer wordt genomen is een consequentie daarvan die je maar moet accepteren.
Schromelijk overdrijven is niet strafbaar, hoor.
Ik ben het zowaar eens een keer met duke eens.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:32 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Aan de andere kant, dat is ook maar het nieuwe politiek correcte gedrag. Waarom zouden we dat soort ranzigheid niet gewoon benoemen.
ik dacht trollquote:Op woensdag 7 juni 2017 18:34 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Nee, gewoon iemand die langzaam zuur is geworden van het leven.
Nee, dat is niet waar. Weer dat vreselijke overdrijven en aanstellen. De Nazi's hebben miljoenen mensen vergast op grond van hun religie of seksuele voorkeur en een terreurcampagne over half Europa uitgespreid. Dat gelijk willen stellen met het FvD of AFD of FN of PVV getuigt in mijn ogen van een gebrek aan relativeringsvermogen (of een gebrek aan kennis over de Tweede Wereldoorlog, wat jij wil).quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Wat de napi-aanhang roept gaat vaak zelfs verder dan wat de nazi's ooit gedaan hebben. Dat overdrijf ik niet.
Hulde.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:37 schreef Tchock het volgende:
Iedereen moet gewoon een beetje normaal doen ipv dat hysterische gedoe en radicalisering aan beide kanten.
Dit is tevens een boodschap aan jezelf, als GL-stemmer.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:37 schreef Tchock het volgende:
Iedereen moet gewoon een beetje normaal doen ipv dat hysterische gedoe en radicalisering aan beide kanten.
hoi tchockquote:Op woensdag 7 juni 2017 18:37 schreef Tchock het volgende:
Iedereen moet gewoon een beetje normaal doen ipv dat hysterische gedoe en radicalisering aan beide kanten.
Tsja, sommige figuren zijn onverbeterlijk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:37 schreef Tchock het volgende:
Iedereen moet gewoon een beetje normaal doen ipv dat hysterische gedoe en radicalisering aan beide kanten.
Leven van een uitkering is nou eenmaal niet leuk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:37 schreef Insomnia_ het volgende:
er zitten trouwens wel meer hele vreemde racistische snuiters in NWS en POL, en dan lees je later dat ze op de staat leven.
Dat is heel raar.
Probeer jij nu werkelijk remlof wat nuance en relativering bij te brengen?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, dat is niet waar. Weer dat vreselijke overdrijven en aanstellen. De Nazi's hebben miljoenen mensen vergast op grond van hun religie of seksuele voorkeur en een terreurcampagne over half Europa uitgespreid. Dat gelijk willen stellen met het FvD of AFD of FN of PVV getuigt in mijn ogen van een gebrek aan relativeringsvermogen (of een gebrek aan kennis over de Tweede Wereldoorlog, wat jij wil).
Het is niet alsof je kritiek onterecht is maar je haalt gewoon je eigen punt onderuit. Alsof er tien centimeter water in je woonkamer staat en jij gaat schreeuwen dat het nog erger is dan de tsunami uit 2004.
Ik hoor toch regelmatig roepen dat het hele Midden-Oosten vernietigd moet worden met kernwapens door de aanhang van genoemde partijen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, dat is niet waar. Weer dat vreselijke overdrijven en aanstellen. De Nazi's hebben miljoenen mensen vergast op grond van hun religie of seksuele voorkeur en een terreurcampagne over half Europa uitgespreid. Dat gelijk willen stellen met het FvD of AFD of FN of PVV getuigt in mijn ogen van een gebrek aan relativeringsvermogen (of een gebrek aan kennis over de Tweede Wereldoorlog, wat jij wil).
Het is niet alsof je kritiek onterecht is maar je haalt gewoon je eigen punt onderuit. Alsof er tien centimeter water in je woonkamer staat en jij gaat schreeuwen dat het nog erger is dan de tsunami uit 2004.
Ja inderdaad, negeer het maar gewoon Remmie. Dat zei ik.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:40 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik hoor toch regelmatig roepen dat het hele Midden-Oosten vernietigd moet worden met kernwapens door de aanhangvan genoemde partijen.
Maar ik heb gemist dat de nazi's dat hebben gedaan of ik moet dat soort domme haat maar gewoon negeren begrijp ik?
Ik kan dat soort domme uitspraken niet wegrelativeren.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:41 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja inderdaad, negeer het maar gewoon Remmie. Dat zei ik.
A+ voor leesvaardigheid.
De aanhang van een partij maakt een partij nog niet nazistisch, natuurlijk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:40 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik hoor toch regelmatig roepen dat het hele Midden-Oosten vernietigd moet worden met kernwapens door de aanhang van genoemde partijen.
Maar ik heb gemist dat de nazi's dat hebben gedaan of ik moet dat soort domme haat maar gewoon negeren begrijp ik?
Dat laatste lijkt mij heel erg sterk. Heb je je wel eens verdiept in de SDAP in de jaren dertig en tijdens de oorlog?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:43 schreef GSbrder het volgende:
[..]
De aanhang van een partij maakt een partij nog niet nazistisch, natuurlijk.
Ongetwijfeld waren aanhangers van de SDAP ook lid van de NSB. Is de PvdA daarmee nazistisch?
De grote vraag voor zaterdag 29 juli aanstaande, te Utrecht.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:43 schreef eriksd het volgende:
Soms maak ik me wel eens zorgen om je zuurheid en agressie Remlof. Meestal neemt dat af als je ouder wordt maar jij radicaliseert meer en meer sinds je de vijftig bent gepasseerd. Als je al zo op een jongerenforum tekeer gaat, hoe gaat dat dan met vijf bier op in het café?
Spannond.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:44 schreef Kaas- het volgende:
[..]
De grote vraag voor zaterdag 29 juli aanstaande, te Utrecht.
Ken je überhaupt het begrip nuance? Je lijkt alleen maar in extremen te kunnen denken. Ik zeg niet dat je het moet negeren, of wegrelativeren maar dat je het moet bekijken op wat het is. Of je daar het label islamofobie of gerechtvaardigde voorzichtigheid of wat dan ook aan hangt moet je zelf weten.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik kan dat soort domme uitspraken niet wegrelativeren.
Zeker, heb jij alle leden van die club gescreend en vrijgepleit?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:44 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat laatste lijkt mij heel erg sterk. Heb je je wel eens verdiept in de SDAP in de jaren dertig en tijdens de oorlog?
Flikker op... (hey).quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:44 schreef Kaas- het volgende:
[..]
De grote vraag voor zaterdag 29 juli aanstaande, te Utrecht.
Ik kan me echt totaal niet voorstellen hoe hij in het echt is. Houdt van bier, liefje in Italië, meestal best wel chill maar hysterischer dan een tienermeisje bij een Justin Bieber-concert.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:47 schreef Kaas- het volgende:
Eerlijk is eerlijk, als user is remlof wel de zuurste van allemaal. Nog voor Piet. Wat totaal niet strookt met hoe hij irl is, waardoor ik het wel grappig vind.
Piet is dan ook geen D66'er.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:47 schreef Kaas- het volgende:
Eerlijk is eerlijk, als user is remlof wel de zuurste van allemaal. Nog voor Piet. Wat totaal niet strookt met hoe hij irl is, waardoor ik het wel grappig vind.
Ik heb mijn postgedrag aangepast aan de huidige vibe, dat heb ik ook aangekondigd. Als je denkt dat je als een domme haatdragende racist moet posten kan je de volle laag krijgen van mij.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:43 schreef eriksd het volgende:
Soms maak ik me wel eens zorgen om je zuurheid en agressie Remlof. Meestal neemt dat af als je ouder wordt maar jij radicaliseert meer en meer sinds je de vijftig bent gepasseerd. Als je al zo op een jongerenforum tekeer gaat, hoe gaat dat dan met vijf bier op in het café?
Ik vind dat erg frappant.quote:
Rem is wel cool. Maar snapt geen drol van EU-economie. Maar goed Spanje is nu ook aardig aan het burnen. (6 e bank).quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:49 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik kan me echt totaal niet voorstellen hoe hij in het echt is. Houdt van bier, liefje in Italië, meestal best wel chill maar hysterischer dan een tienermeisje bij een Justin Bieber-concert.
Oh matig.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:51 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Eerst voor Feyenoord, tot PEC een beker won
Toen was het opeens sympathie, en nu heeft ie niets meer met feyenoord.quote:
Geradicaliseerdquote:Op woensdag 7 juni 2017 18:51 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik vind dat erg frappant.
Dacht ook dat hij een linkse user was, maar nu zie ik hem alleen maar posten als een halve gare moslimhater
Erg vreemd.quote:
Zijn de Deutsche Bank en Italië onderhand al gevallen?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:51 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Rem is wel cool. Maar snapt geen drol van EU-economie. Maar goed Spanje is nu ook aardig aan het burnen. (6 e bank).
Ik ben inmiddels ouder dan 50..... kijk uit dat je niet struikelt.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik heb mijn postgedrag aangepast aan de huidige vibe, dat heb ik ook aangekondigd. Als je denkt dat je als een domme haatdragende racist moet posten kan je de volle laag krijgen van mij.
Dat bevalt prima, denk ook niet dat dat erger zal worden mocht ik ooit 50 worden.
Vooral buiten POl gebeurd hoor.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:55 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Erg vreemd.
Maar in POL kan alles.
Van libertarier naar socialist.
Ik maak me ook wel eens zorgen om jouw omvang, maar om dat nu zomaar even tussendoor te gooien..quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:43 schreef eriksd het volgende:
Soms maak ik me wel eens zorgen om je zuurheid en agressie Remlof. Meestal neemt dat af als je ouder wordt maar jij radicaliseert meer en meer sinds je de vijftig bent gepasseerd. Als je al zo op een jongerenforum tekeer gaat, hoe gaat dat dan met vijf bier op in het café?
Ooit het docentschap overwogen?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:56 schreef LelijKnap het volgende:
Ja, ik zoek inderdaad naar of baantje van circa 26 uur of zo.
Tijd over?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:56 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik maak me ook wel eens zorgen om jouw omvang, maar om dat nu zomaar even tussendoor te gooien..
beetje werken voor je geldquote:Op woensdag 7 juni 2017 18:56 schreef LelijKnap het volgende:
Voor degene die mijn WGR topic aanhaalden; ja, ik zoek inderdaad naar of baantje van circa 26 uur of zo.
Natuurlijk ken ik nuance. Maar jij ziet toch ook dat de nuance steeds minder wordt en dat mensen steeds meer denken dat ze alles maar mogen roepen?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:45 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ken je überhaupt het begrip nuance? Je lijkt alleen maar in extremen te kunnen denken. Ik zeg niet dat je het moet negeren, of wegrelativeren maar dat je het moet bekijken op wat het is. Of je daar het label islamofobie of gerechtvaardigde voorzichtigheid of wat dan ook aan hangt moet je zelf weten.
Alleen elke keer nazi's, Hitler, fascisten schreeuwen vind ik zwak en het helpt je eigen punt ook niet.
Voor we dat krijgen: je mag nog steeds zeggen wat je wil en ik belet je dat niet
En mods die afrikanen inferieur vinden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:57 schreef remlof het volgende:
En dat op een forum als FOK! ook bij de moderatie de grenzen steeds meer vervagen waardoor er steeds meer lijkt te mogen?
Waarom dan die bijstand waar je zo over klaagt? Zet het op en ga ergens 25 uur pw aan het werk. Bordenwassen, postsorteren, callcenter etc. Is genoeg te vinden en dan heb je ook geen 3 uur reistijd.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:56 schreef LelijKnap het volgende:
Voor degene die mijn WGR topic aanhaalden; ja, ik zoek inderdaad naar of baantje van circa 26 uur of zo.
Ik zou binnen een dag ontslagen worden vanwege 1) mijn grammaticakunde, 2) mijn overtuigingen die ik niet voor mij zou kunnen houden en 3) minstens 10 leerlingen een pets verkocht zal hebben (+ 4) te veel zou staren naar de wulpse 17/18-jarige).quote:
Op zich niet, dat zijn de mensen die jaloers zijn omdat ze constant verteld wordt dat "moslims" wel alles gratis krijgen en hun blanke zelf niet.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:37 schreef Insomnia_ het volgende:
er zitten trouwens wel meer hele vreemde racistische snuiters in NWS en POL, en dan lees je later dat ze op de staat leven.
Dat is heel raar.
Dat vind ik nou lief. Ik zal een biertje voor je betalen.quote:
Lees je nog eens goed in flapdrol.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:55 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Zijn de Deutsche Bank en Italië onderhand al gevallen?
Ja, dat zie ik ook. En als je nog harder terug gaat schreeuwen wordt het alleen maar erger. Nu al zijn er nog maar een paar subfora niet volledig verziekt.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:57 schreef remlof het volgende:
[..]
Natuurlijk ken ik nuance. Maar jij ziet toch ook dat de nuance steeds minder wordt en dat mensen steeds meer denken dat ze alles maar mogen roepen?
En dat op een forum als FOK! ook bij de moderatie de grenzen steeds meer vervagen waardoor er steeds meer lijkt te mogen?
Ben ook rechts.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:58 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Op zich niet, dat zijn de mensen die jaloers zijn omdat ze constant verteld wordt dat "moslims" wel alles gratis krijgen en hun blanke zelf niet.
Rancune en jaloezie hangt de hele rechtse toko mee aan elkaar.
Dat weet ik allemaal. Maar jij gaf aan dat ze zouden imploderen. Met een reddingsplan van 20 miljard kom je niet in de buurt. Al je voorspellingen blijken eigenlijk te falenquote:Op woensdag 7 juni 2017 18:58 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Lees je nog eens goed in flapdrol.
Italië gaat tegen de EU/ECB principes in van een bail-in, Sterker nog ze worden gered door de overheid voor pak en beet 20 miljard.
-------------------------
Dit had je moeten weten dat ik dit nieuws met mijn linker teen volg.
Parttime baantjes zijn lastiger te vinden dan je denkt. En ik prefereer ook een zo solistisch mogelijk baantje.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:58 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom dan die bijstand waar je zo over klaagt? Zet het op en ga ergens 25 uur pw aan het werk. Bordenwassen, postsorteren, callcenter etc. Is genoeg te vinden en dan heb je ook geen 3 uur reistijd.
Zelfs allochtonen die geen woord Nederlands of Engels spreken vinden in west-europa een baan.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:00 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Parttime baantjes zijn lastiger te vinden dan je denkt. En ik prefereer ook zo een solistisch mogelijk baantje.
Ik heb er een stuk of vijf gehad de afgelopen 5-8 jaar die allemaal aan je criteria zouden voldoen. Is écht niet moeilijk om te vinden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:00 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Parttime baantjes zijn lastiger te vinden dan je denkt. En ik prefereer ook zo een solistisch mogelijk baantje.
Ja, heb ook echt geen zin om dergelijke mongolen aan te moeten sturen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:58 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
En mods die afrikanen inferieur vinden.
Blijf maar lekker in die bijstand zitten. Voor iedereen beter.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:58 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik zou binnen een dag ontslagen worden vanwege 1) mijn grammaticakunde, 2) mijn overtuigingen die ik niet voor mij zou kunnen houden en 3) minstens 10 leerlingen een pets verkocht zal hebben (+ 4) te veel zou staren naar de wulpse 17/18-jarige).
Dat was wel vreemd toen ik dat las ja.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja, heb ook echt geen zin om dergelijke mongolen aan te moeten sturen.
Daarom kan Nederland heel goed een paar crisissen gebruiken. Mensen die werken en (min of meer) blij zijn zien niet wat er aan de hand is.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:58 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Op zich niet, dat zijn de mensen die jaloers zijn omdat ze constant verteld wordt dat "moslims" wel alles gratis krijgen en hun blanke zelf niet.
Rancune en jaloezie hangt de hele rechtse toko mee aan elkaar.
Ik zie die verharding al jaren gebeuren en heb heel lang op m'n handen gezeten en ik heb gemerkt dat dat geen reet helpt. Dan maar er vol tegenin zodat mensen zien dat er ook een tegenstroom is.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:59 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja, dat zie ik ook. En als je nog harder terug gaat schreeuwen wordt het alleen maar erger. Nu al zijn er nog maar een paar subfora niet volledig verziekt.
Gelukkig zijn jouw ogen geopendquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:03 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Daarom kan Nederland heel goed een paar crisissen gebruiken. Mensen die werken en (min of meer) blij zijn zien niet wat er aan de hand is.
Ik weet niet of het makkelijker is. Je moet jezelf continue verantwoorden aan die figuren bij de gemeente. Als ik nu met vorige jaar vergelijk, toen ik fulltime werkte, kan ik eigenlijk niet met zekerheid stellen dat dit prettiger is. Maar PostNL is misschien wel wat dan ja, ik ga zo even kijken.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik heb er een stuk of vijf gehad de afgelopen 5-8 jaar die allemaal aan je criteria zouden voldoen. Is écht niet moeilijk om te vinden.
Ik heb bijvoorbeeld via randstad bij PostNL gewerkt. Kun je 's avonds/'s nachts werken, hoge toeslagen, muziekje in en een beetje zo'n sorteermachine in de gaten houden. Echt iets voor jou.
Maar op de bijstand leunen en dan klagen over dat je verplicht wordt te werken is wel makkelijker, dat geef ik toe.
Nu nog in je ogen wrijven.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:04 schreef Pokkelmans het volgende:
Na het snijden van een paar madame jeanettes aan m'n neus gezeten.
Je betaalt z'n toeslagen ook al.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:58 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat vind ik nou lief. Ik zal een biertje voor je betalen.
Dat vind ik op z'n minst wel een wat bijzondere keuze inderdaadquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:02 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Dat was wel vreemd toen ik dat las ja.
En zo iemand mag nog mod blijven ook
Kan toch niet
Je krijgt gratis geld, maat. Dat aspect lijk je een beetje te vergeten soms.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:05 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik weet niet of het makkelijker is. Je moet jezelf continue verantwoorden aan die figuren bij de gemeente. Als ik nu met vorige jaar vergelijk, toen ik fulltime werkte, kan ik eigenlijk niet met zekerheid stellen dat dit prettiger is. Maar PostNL is misschien wel wat dan ja, ik ga zo even kijken.
Tuurlijk, het is geen gebrek aan beschikbaar werk maar gebrek aan motivatie, dat is wel duidelijk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik heb er een stuk of vijf gehad de afgelopen 5-8 jaar die allemaal aan je criteria zouden voldoen. Is écht niet moeilijk om te vinden.
Ik heb bijvoorbeeld via randstad bij PostNL gewerkt. Kun je 's avonds/'s nachts werken, hoge toeslagen, muziekje in en een beetje zo'n sorteermachine in de gaten houden. Echt iets voor jou.
Maar op de bijstand leunen en dan klagen over dat je verplicht wordt te werken is wel makkelijker, dat geef ik toe.
Ook al een keer aan je vriendin gezeten? Da's ook komisch.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:06 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Die les had ik al geleerd met Spaanse pepertjes. Gelukkig.
De angst die Fokkers voor Afrika hebben is legendarisch.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:58 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
En mods die afrikanen inferieur vinden.
Let je even op? Ik zoek een specifiek soort baan. Tussen Polen en andere allochtonen heb ik vaak zat gezeten (te vaak mi).quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:01 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Zelfs allochtonen die geen woord Nederlands of Engels spreken vinden in west-europa een baan.
Dus als je geen baan kan vinden, dan ben je echt enorm incapabel.
Als je bijstand trekt zou je niets te kiezen moeten hebben.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:07 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Let je even op? Ik zoek een specifiek soort baan. Tussen Polen en andere allochtonen heb ik vaak zat gezeten (te vaak mi).
Beggars can't be choosers.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:07 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Let je even op? Ik zoek een specifiek soort baan. Tussen Polen en andere allochtonen heb ik vaak zat gezeten (te vaak mi).
Wij betalen jouw salarisquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:07 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik betaal jouw DUO-lening ook, rattenvanger.
Sinds de shit van 2008 heb ik nooit liggen slapen. 2012 was bijzonder technisch at point. Dat Zuid Europa toast was. Alle cosmetische trucks en zo... didn't work,quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:03 schreef Drugshond het volgende:
Technisch was de oudste bank ter wereld ter ziele. (320 miljard moeilijk inbare lenningen == 18 NPL ++ ).
Spanje is ook een wierd hoofdstuk.... maar dat gaat slechts om 36 miljard.
----------------------------
Kom maar op Duke, Cijfers en zo. Make my day,
Goh, zal je wel een enorm slaaptekort hebben nu.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:09 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Sinds de shit van 2008 heb ik nooit liggen slapen. 2012 was bijzonder technisch at point. Dat Zuid Europa toast was. Alle cosmetische trucks en zo... didn't work,
Ja, over dat ethische aspect hebben we het al gehad toch? Volgens mij had ik toen gelijk gekregen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:06 schreef Tchock het volgende:
[..]
Je krijgt gratis geld, maat. Dat aspect lijk je een beetje te vergeten soms.
"I haven't slept for ten days... Because that would be too long" - Mitch Hedbergquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Goh, zal je wel een enorm slaaptekort hebben nu.
Slimme mensen zijn vaak werkeloos ja. Dat zag je vooral goed in de pauperbuurt waar ik als student woonde.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:09 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Gelukkige mensen zijn over het algemeen dommer, meer afgeleid en/of naïever.
Klopt, je hebt het aangekondigd en daar heb ik wel begrip voor. Het probleem is alleen dat mensen de nuancerende, relativerende remlof er niet in kunnen zien. Ik weet dat je dezelfde toon wil aanslaan als je tegenstanders, maar dat neemt een deel van je ware aard weg: vriendelijk, humoristisch, slim.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik heb mijn postgedrag aangepast aan de huidige vibe, dat heb ik ook aangekondigd. Als je denkt dat je als een domme haatdragende racist moet posten kan je de volle laag krijgen van mij.
Dat bevalt prima, denk ook niet dat dat erger zal worden mocht ik ooit 50 worden.
Is dat een DM met een happy end.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik zie die verharding al jaren gebeuren en heb heel lang op m'n handen gezeten en ik heb gemerkt dat dat geen reet helpt. Dan maar er vol tegenin zodat mensen zien dat er ook een tegenstroom is.
Ik krijg letterlijk af en toe dm's van mensen die me bedanken daarvoor.
Komisch is het juiste woord.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:07 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ook al een keer aan je vriendin gezeten? Da's ook komisch.
Waarom zou je bang zijn voor Afrika? Prachtig continent.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:07 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De angst die Fokkers voor Afrika hebben is legendarisch.
Krijg je wel blauwe ballen vanquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:13 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Komisch is het juiste woord.
Dat is een links complot om blanke mensen te onderdrukken, uiteraard.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:16 schreef Tchock het volgende:
Over Afrikanen gesproken: de oudste mensenresten ooit zijn gevonden in een grot bij Marokko. Wat heel raar is, want de huidige theorieën gingen er vanuit dat onze soort in een gebied in Ethiopië ontstond en daarna over Afrika en de wereld verspreidde. Dat lijkt dus niet te kloppen, mogelijk waren er verspreid door Afrika vele oer-mensenstammen.
http://www.volkskrant.nl/(...)t-ethiopie~a4499500/
Nee. Dat de oudste homo sapiens-resten uit Afrika komen staat wel vrij onomstotelijk vast. Denk dat je in de wat bent met iets anders?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:17 schreef LelijKnap het volgende:
Huh, die 'huidige theorieën' waren een paar jaar geleden toch al weerlegd omdat men zelfs op een ander continent oudere resten had gevonden?
De -we stammen allemaal af van Afrikanen-theorie kan iig wel de prullenbak in.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:16 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is een links complot om blanke mensen te onderdrukken, uiteraard.
Nee hoor.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:17 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
De -we stammen allemaal af van Afrikanen-theorie kan iig wel de prullenbak in.
Ja, ik heb een spuit gehad van het ziekenhuis en een allergische reactie op gehad.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Goh, zal je wel een enorm slaaptekort hebben nu.
Nee hoor. Sterker nog, we stammen allemaal af van één of een paar vrouwen die in wat nu centraal Afrika is leefden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:17 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
De -we stammen allemaal af van Afrikanen-theorie kan iig wel de prullenbak in.
Destijds heette het geen Afrika inderdaad, wijsneus.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:17 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
De -we stammen allemaal af van Afrikanen-theorie kan iig wel de prullenbak in.
Heb ik daar neergelegd vorig jaar. Je trapt weer overal in.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:20 schreef LelijKnap het volgende:
400,000-year-old fossil human cranium is oldest ever found in Portugal
Date:
March 13, 2017
Source:
Binghamton University, State University of New York
Summary:
Researchers have found the oldest fossil human cranium in Portugal, marking an important contribution to knowledge of human evolution during the middle Pleistocene in Europe and to the origin of the Neanderthals.
De oudste van Portugal, ja, maar ééuwen jonger dan de oudste Afrikaanse fossielen. Bovendien gaat dit niet over de moderne mens (Homo Sapiens) maar over de neanderthaler (Homo Neanderthalensis).quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:20 schreef LelijKnap het volgende:
400,000-year-old fossil human cranium is oldest ever found in Portugal
Date:
March 13, 2017
Source:
Binghamton University, State University of New York
Summary:
Researchers have found the oldest fossil human cranium in Portugal, marking an important contribution to knowledge of human evolution during the middle Pleistocene in Europe and to the origin of the Neanderthals.
Hoe rijm je dat dan met dat Volkskrant-artikel?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee hoor. Sterker nog, we stammen allemaal af van één of een paar vrouwen die in wat nu centraal Afrika is leefden.
Mitochondrial Eve wordt zij genoemd.
Mithochondrial Eve is getraceerd op basis van DNA-onderzoek dus daar heeft het niet veel invloed op. Ik zou concluderen dat zij dus ook elders in Afrika kan hebben geleefd, maar ik ben een leek natuurlijk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:22 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Hoe rijm je dat dan met dat Volkskrant-artikel?
Ik snap niets van die data. Die in Portugal was 400k jaar geleden gevonden en die in Noord-Afrika 350k?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
De oudste van Portugal, ja, maar ééuwen jonger dan de oudste Afrikaanse fossielen. Bovendien gaat dit niet over de moderne mens (Homo Sapiens) maar over de neanderthaler (Homo Neanderthalensis).
Godverdomme.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:21 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Heb ik daar neergelegd vorig jaar. Je trapt weer overal in.
Ah, zo, dan zouden ze haar data gewoon kunnen corrigeren?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
Mithochondrial Eve is getraceerd op basis van DNA-onderzoek dus daar heeft het niet veel invloed op. Ik zou concluderen dat zij dus ook elders in Afrika kan hebben geleefd, maar ik ben een leek natuurlijk.
Neanderthaler zijn geen homo Sapiens, zo moeilijk is het allemaal niet.quote:
Die resten in Portugal zijn de oudste mensenresten gevonden in West-Europa, maar dan bedoelen ze met "mens" in het algemeen mensensoorten. Dat artikel van de Volkskrant gaat over de oudste resten van de moderne mens (Homo Sapiens), dezelfde soort als waar ik en (vermoedelijk) jij tot behoren.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:24 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik snap niets van die data. Die in Portugal was 400k jaar geleden gevonden en die in Noord-Afrika 350k?
Ja, maar recent bleek ook weer dat er meer Neanderthaler in de Europeaan zit (ook meer dan in de Aziaat) dan gedacht.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
De oudste van Portugal, ja, maar ééuwen jonger dan de oudste Afrikaanse fossielen. Bovendien gaat dit niet over de moderne mens (Homo Sapiens) maar over de neanderthaler (Homo Neanderthalensis).
edit: Het gaat zelfs over voorlopers van Neanderthalers want die soort ontstond pas 200kya.
Dat heeft verder niets met dit onderwerp te maken. Dat homo sapiens en homo neanderthalensis contact hebben gehad was al langer bekend, al is nog niet duidelijk hoe veel.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:26 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ja, maar recent bleek ook weer dat er meer Neanderthaler in de Europeaan zit (ook meer dan in de Aziaat) dan gedacht.
Ben nu inderdaad het artikel aan het lezen. Allerlei soorten idd. Misschien ging dat waar ik in eerste instantie aandacht ook over een aanverwante aap, volgens mij in Z-Amerika.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:26 schreef Tchock het volgende:
[..]
Die resten in Portugal zijn de oudste mensenresten gevonden in West-Europa, maar dan bedoelen ze met "mens" in het algemeen mensensoorten. Dat artikel van de Volkskrant gaat over de oudste resten van de moderne mens (Homo Sapiens), dezelfde soort als waar ik en (vermoedelijk) jij tot behoren.
Voordat de Homo Sapiens ontstond waren er al honderdduizenden jaren soorten op aarde die in verschillende mate op de moderne mens leken.
Lening hè. Krijgt men gewoon weer netjes terug als ik voor 750K per jaar ergens in een raad van bestuur zit.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:07 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik betaal jouw DUO-lening ook, rattenvanger.
Er zouden best voorlopers van Mitochondrial Eve elders in Afrika kunnen hebben geleefd. Mitochondrial Eve is tussen 152 en 234 duizend jaar oud, terwijl in dat VK-artikel gesproken wordt van mensen die nog veel ouder zijn. Er moet dus nog uitgevonden worden wat daar tussen allemaal is gebeurd.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:22 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Hoe rijm je dat dan met dat Volkskrant-artikel?
Dat is al een oudere theorie. Ik heb ook ergens gelezen dat de moderne mens niet uit Afrika komt, maar ik kan het zo gauw nergens vinden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee hoor. Sterker nog, we stammen allemaal af van één of een paar vrouwen die in wat nu centraal Afrika is leefden.
Mitochondrial Eve wordt zij genoemd.
Het woordje 'als' vormt hier de noodzakelijke logische connectief.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:28 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Lening hè. Krijgt men gewoon weer netjes terug als ik voor 750K per jaar ergens in een raad van bestuur zit.
Sowieso geneukt, toch?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:27 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat heeft verder niets met dit onderwerp te maken. Dat homo sapiens en homo neanderthalensis contact hebben gehad was al langer bekend, al is nog niet duidelijk hoe veel.
Elders in Afrika, of daarbuiten...want waarom kan dat niet? En ik zou ook zeggen; wat daarvoor is gebeurd; want, waar/wie was Adam?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:28 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Er zouden best voorlopers van Mitochondrial Eve elders in Afrika kunnen hebben geleefd. Mitochondrial Eve is tussen 152 en 234 duizend jaar oud, terwijl in dat VK-artikel gesproken wordt van mensen die nog veel ouder zijn. Er moet dus nog uitgevonden worden wat daar tussen allemaal is gebeurd.
Volgens mij was het idee tot een paar decennia geleden dat Homo N. en Homo S. nauwelijks contact hadden en als dat al zo was vijandig. Met DNA-onderzoek blijkt dat er veel meer aan de hand is en er inderdaad ook geneukt werd.quote:
Omdat we wel vrij zeker weten dat Homo Sapiens in die periode niet buiten Afrika voorkwam. Ze zouden dan elders in de wereld moeten zijn ontstaan, daarna naar Afrika geëmigreerd en vanuit daar weer terug en verspreid over de wereld. Zonder dat daar fossiel bewijs voor is.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:31 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Elders in Afrika, of daarbuiten...want waarom kan dat niet? En ik zou ook zeggen; wat daarvoor is gebeurd; want, waar/wie was Adam?
quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Volgens mij was het idee tot een paar decennia geleden dat Homo N. en Homo S. nauwelijks contact hadden en als dat al zo was vijandig. Met DNA-onderzoek blijkt dat er veel meer aan de hand is en er inderdaad ook geneukt werd.
quote:Ben jij een blanke Europeaan? Dan heb jij één tot vier procent van jouw genen geërfd van Neanderthalers. Maar heeft Neanderthaler-DNA nog steeds een grote impact op ons leven of zijn deze genen passagiers in de stiltecoupe van een trein, die ongemerkt meereizen van generatie tot generatie? Dat eerste, beweren onderzoekers in het wetenschappelijke vakblad Cell.
“Ook al is het 50.000 jaar geleden dat mensen en Neanderthalers voor het laatst geslachtsgemeenschap hadden, toch heeft Neanderthaler-DNA nog steeds invloed op de genexpressie”, zegt geneticus Joshua Akey van de universiteit van Washington. Genexpressie is het proces waarbij informatie in een gen tot expressie komt. Dit gebeurt doordat het gen afgelezen wordt en RNA en eiwitten worden gemaakt. “Variaties in de genexpressie zorgen voor alle waarneembare verschillen tussen mensen en hoe gevoelig iemand is voor bepaalde ziekten.”
Het is lastig om een verband te vinden tussen Neanderthaler-genen en specifieke eigenschappen. Wetenschappers kunnen DNA uit fossielen halen, maar dit geldt niet voor RNA. Zonder deze belangrijke bron van informatie weten onderzoekers niet of Neanderthaler-genen anders functioneerden dan de genen van mensen.
Daarom besloten de onderzoekers om een andere route te kiezen. Zij keken naar hoe een Neanderthaler-gen tot expressie komt in moderne mensen. Ze selecteerden mensen die twee varianten van genen met zich mee droegen: het Neanderthaler-gen en het menselijke gen. Oftewel: één versie van iedere ouder. Daarna onderzochten de wetenschappers hoe deze genen tot expressie komen in 52 verschillende weefsels.
Schizofrenie en lichaamslengte
“Op 25% van alle plekken merkten we een verschil in expressie tussen het Neanderthaler-allel en het menselijke allel”, zegt hoofdauteur Rajiv McKoy. Een allel is een bepaalde variant van een gen. In het brein en de teelballen zijn de grootste verschillen te zien. Mogelijk zijn onze hersenen snel geëvolueerd sinds we 700.000 jaar geleden van de Neanderthalers afsplitsten. Zo verkleint een Neanderthaler-allel van een gen genaamd ADAMTSL3 de kans op schizofrenie. Ook beïnvloedt dit allel de lengte van een persoon.
Denisova-mens
En hoe zit het dan met andere mensachtigen, zoals de Denisova-mens? Dat hopen wetenschappers binnenkort uit te zoeken. Moderne Aziaten bezitten genetisch materiaal van de Denisova-mens en daaruit blijkt dat denisova-mensen diverser waren dan Neanderthalers. Het volledige genoom van een Denisova-mens is enkele jaren geleden in kaart gebracht, dus dat biedt hoop voor de toekomst.
https://www.scientias.nl/(...)ds-invloed-op-genen/
Klopt. Hoewel ik me afvraag wat die 1 tot 4% precies betekent, want zo veel verschillen mensen helemaal niet. We delen zo'n 99,9% van het DNA met elkaar en bijvoorbeeld 98,8% met een chimpansee.quote:
Rassenvermenging is altijd al goed geweestquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Volgens mij was het idee tot een paar decennia geleden dat Homo N. en Homo S. nauwelijks contact hadden en als dat al zo was vijandig. Met DNA-onderzoek blijkt dat er veel meer aan de hand is en er inderdaad ook geneukt werd.
Niet voor de Neanderthalersquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:36 schreef remlof het volgende:
[..]
Rassenvermenging is altijd al goed geweest
We weten dat 'zeker' omdat we geen resten buiten Afrika gevonden hadden toch? Of heeft dat ook met DNA-route te maken? Als we even oude (of oudere) buiten Afrika zouden vinden, dan hoeft er geen spraken te zijn van 'terug emigreren' toch? Dan zijn we simpelweg óók naar Afrika geëmigreerd.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Omdat we wel vrij zeker weten dat Homo Sapiens in die periode niet buiten Afrika voorkwam. Ze zouden dan elders in de wereld moeten zijn ontstaan, daarna naar Afrika geëmigreerd en vanuit daar weer terug en verspreid over de wereld. Zonder dat daar fossiel bewijs voor is.
Heb je mijn berichtje gemist? Maakt ook niet veel uit, we zijn inmiddels bij de oermens.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:36 schreef remlof het volgende:
[..]
Rassenvermenging is altijd al goed geweest
quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:29 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Het woordje 'als' vormt hier de noodzakelijke logische connectief.
Helaas dan, maar ik heb lang genoeg op m'n handen gezeten hier op FOK!, dat doe ik niet meer. Het tegengeluid moet ook gehoord worden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:11 schreef Disana het volgende:
[..]
Klopt, je hebt het aangekondigd en daar heb ik wel begrip voor. Het probleem is alleen dat mensen de nuancerende, relativerende remlof er niet in kunnen zien. Ik weet dat je dezelfde toon wil aanslaan als je tegenstanders, maar dat neemt een deel van je ware aard weg: vriendelijk, humoristisch, slim.
Nee hoorquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Heb je mijn berichtje gemist? Maakt ook niet veel uit, we zijn inmiddels bij de oermens.
Ja, ik zat met dezelfde vraag inderdaad. Maar als we inderdaad als (homo sapiens met of zonder neanderthaler DNA?) zoveel verschillen van een chimpansee, dan verschillen zij met Neanderthaler DNA toch 'nog meer' van zij zonder Neanderthaler DNA? Ja, ik snap er niks van, zo dit maar even lezen; http://www.abc.net.au/science/articles/2010/05/03/2887206.htm (Do pigs share 98 per cent of human genes?)quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Klopt. Hoewel ik me afvraag wat die 1 tot 4% precies betekent, want zo veel verschillen mensen helemaal niet. We delen zo'n 99,9% van het DNA met elkaar en bijvoorbeeld 98,8% met een chimpansee.
Snap ik maar ik vraag me af of het wel wordt gehoord. Negen van de tien keer blijven de mensen steken in verontwaardiging over je nazivergelijking.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Helaas dan, maar ik heb lang genoeg op m'n handen gezeten hier op FOK!, dat doe ik niet meer. Het tegengeluid moet ook gehoord worden.
Matige tuin van Tjeenk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:40 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Ik gok op een minderheidskabinet met Rutte en Klaver. Dumpen die ruziemakers van het CDA en D66.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tja, het is wel een dingetje natuurlijk. Als we niet kunnen duiden in hoeverre het Neanderthaler DNA van invloed is, en we neuken het er bewust uit via het remlof-plan, dan verdwijnt mogelijk iets wat we niet willen missen.quote:
8 uur slaap, zoals gewoonlijkquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:20 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ja, ik heb een spuit gehad van het ziekenhuis en een allergische reactie op gehad.
Vandaag gaan werken met slechts 1 uur slaap. Et Tu ?
Ach ga toch weg met je rassenleer.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:42 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Tja, het is wel een dingetje natuurlijk. Als we niet kunnen duiden in hoeverre het Neanderthaler DNA van invloed is, en we neuken het er bewust uit via het remlof-plan, dan verdwijnt mogelijk iets wat we niet willen missen.
Dat is vast de schuld van zijn man. Tjeenk Willink moet voortdurend het land redden. Die heeft geen tijd voor tuintjes.quote:
Dat is niet verbazingwekkend, moderne mensen neuken zelfs schapen dus neanderthalers zijn dan maar een kleine stapquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Volgens mij was het idee tot een paar decennia geleden dat Homo N. en Homo S. nauwelijks contact hadden en als dat al zo was vijandig. Met DNA-onderzoek blijkt dat er veel meer aan de hand is en er inderdaad ook geneukt werd.
Een poel van een paar honderd miljoen is groot zat toch? Of zitten daartussen ook teveel zonder het DNA? Nee, we kunnen het beter veilig spelen en het met Aziaten gaan doen. Daar zit ook nog dat mogelijk interessante Denisova-spul in.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ach ga toch weg met je rassenleer.
We zijn al millennia lang "het er uit aan het neuken". Anders krijg je een incestpoel en dat nooit goed voor je soort.
quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:44 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is niet verbazingwekkend, moderne mensen neuken zelfs schapen dus neanderthalers zijn dan maar een kleine stap
Dit kaartje klopt al beter:quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ach ga toch weg met je rassenleer.
We zijn al millennia lang "het er uit aan het neuken". Anders krijg je een incestpoel en dat nooit goed voor je soort. Bovendien komen de mensen waar jij zo bang voor bent ook uit gebieden waar mensen neanderthaler-DNA hebben.
[ afbeelding ]
Wat zijn die Oost-Noordelijke landen nu? Turkije, Iran, Israël, etc?quote:
Ziet eruit als de tsunami vluchtelingen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dit kaartje klopt al beter:
[ afbeelding ]
Oh, dat zijn niet de Aziaten waar ik aan dacht.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dit kaartje klopt al beter:
[ afbeelding ]
Turkije, Syrië, Israel, Libanon, Jordanië, Irak, Iran, Georgie, Armenie, Azerbaidzjan, Turkmenistan, Uzbekistan, Kazachstan.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:47 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Huh, de Vikingen niet? Maar goed, ze hielden in elk geval niet van water zo te zien. Wat zijn die Oost-Noordelijke landen nu? Turkije, Iran, Israël, etc?
Kortom, het zijn allemaal asielzoekers in Nederlandquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
Turkije, Syrië, Israel, Libanon, Jordanië, Irak, Iran, Georgie, Armenie, Azerbaidzjan, Turkmenistan, Uzbekistan Kazachstan.
Ok prima, maar dan houden we het wel daar bij. Wel een vraagje; hoeveel % zit er nog in hen? Gezien ze dichterbij Homo-sapien gebied liggen, lijkt het me aannemelijk dat het er al verder uit is gewerkt?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
Turkije, Syrië, Israel, Libanon, Jordanië, Irak, Iran, Georgie, Armenie, Azerbaidzjan, Turkmenistan, Uzbekistan, Kazachstan.
Ik ben vorig jaar Augustus nog bij deze grot geweest trouwens:quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
Turkije, Syrië, Israel, Libanon, Jordanië, Irak, Iran, Georgie, Armenie, Azerbaidzjan, Turkmenistan, Uzbekistan Kazachstan.
Nee, net er in. Pakistan val er buitenquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:49 schreef Tchock het volgende:
Al kan ik nooit onthouden welke van de stan-landen welke is. Volgens mij liggen Kyrgyzië en Tadzjikistan net er buiten.
Gaafquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:50 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik ben vorig jaar Augustus nog bij deze grot geweest trouwens:
https://en.wikipedia.org/wiki/Denisova_Cave
Ligt in de uiterst nooroostelijke hoek van het kaartje dat ik plaatste.
Ja Pakistan onthoud ik altijd wel want die heeft als enige stanland een oceaankustquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:50 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Nee, net er in. Pakistan val er buiten
Niks mis mee inderdaad. Sla ook de Stans niet overquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
GaafIk wil heel graag naar dat gebied, Siberië/Mongolië/Noord-West China zeg maar.
Niet iedereen is zoals Tsjok gelukkig.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Snap ik maar ik vraag me af of het wel wordt gehoord. Negen van de tien keer blijven de mensen steken in verontwaardiging over je nazivergelijking.
Er was laatst een reportage van Bureau Buitenland over Kazachstan (meen ik, kan ook Uzbekistan zijn geweest) en die raadden wel aan om basis-Russisch te leren voor je er heen gaat. Hoe waren jouw ervaringen daarmee?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:52 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Niks mis mee inderdaad. Sla ook de Stans niet over
Het is altijd een goed idee om een paar woorden te spreken van de plek waar je heen gaatquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:56 schreef Tchock het volgende:
[..]
Er was laatst een reportage van Bureau Buitenland over Kazachstan (meen ik) en die raadden wel aan om basis-Russisch te leren voor je er heen gaat. Hoe waren jouw ervaringen daarmee?
twitter:PeterAnshof twitterde op woensdag 07-06-2017 om 16:50:17Winterswijk piefpafpoef door @Politie op een gekleurde mijnheer: https://t.co/9Mll3YJnli reageer retweet
quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:55 schreef Tchock het volgende:
Niet iedereen is zoals Tsjok: gelukkig.
Niet iedereen is zoals Tsjok, gelukkig.
Interpunctie maakt uit, mensen.
Spaseeba, da zvedaneeya.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:56 schreef Tchock het volgende:
[..]
Er was laatst een reportage van Bureau Buitenland over Kazachstan (meen ik, kan ook Uzbekistan zijn geweest) en die raadden wel aan om basis-Russisch te leren voor je er heen gaat. Hoe waren jouw ervaringen daarmee?
Helpt in de Oekraine ook, trouwens, niet dat ik een bezoek aan de Oekraine aanraadtquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:56 schreef Tchock het volgende:
[..]
Er was laatst een reportage van Bureau Buitenland over Kazachstan (meen ik, kan ook Uzbekistan zijn geweest) en die raadden wel aan om basis-Russisch te leren voor je er heen gaat. Hoe waren jouw ervaringen daarmee?
Hoe kan jij een beter leven hebben dan ik, een student?quote:
Mijn huisgenoot is bij Tsjernobyl geweest, dat lijkt me me ook supet vet. Al staat er een ijzeren doos bovenop tegenwoordig.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:10 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Helpt in de Oekraine ook, trouwens, niet dat ik een bezoek aan de Oekraine aanraadt
Kiev is toch wel te doen voor een weekendje?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:10 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Helpt in de Oekraine ook, trouwens, niet dat ik een bezoek aan de Oekraine aanraadt
Dat dreigde bij mij ook te gebeuren. Snel gezegd dat ik al een afspraak had staan, zodat ik geen sollicitatiegesprek heb om 8.30u.quote:
quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:12 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat dreigde bij mij ook te gebeuren. Snel gezegd dat ik al een afspraak had staan, zodat ik geen sollicitatiegesprek heb om 8.30u.
Omdat jij nog aan je leven moet werken.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:11 schreef Rezania het volgende:
[..]
Hoe kan jij een beter leven hebben dan ik, een student?
Zelfs met al die vrije tijd. Ga werken, kut.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:11 schreef Tchock het volgende:
[..]
Mijn huisgenoot is bij Tsjernobyl geweest, dat lijkt me me ook supet vet. Al staat er een ijzeren doos bovenop tegenwoordig.
Ik wil nog zo veel zien en ik heb zo weinig geld.
Als je om zeven uur moet opstaan heeft iedereen een beter leven dan jij. Behalve Lelijk maar die verdient het.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:11 schreef Rezania het volgende:
[..]
Hoe kan jij een beter leven hebben dan ik, een student?
Is geen studie hè. Is werk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:13 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat jij nog aan je leven moet werken.
Ik werk vier dagen per week (heb ik je overigens gister al verteld). Da's alleen niet helemaal genoeg om én Amsterdamse huur én bier en reizen naar centraal Azie van te maken.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:13 schreef Rezania het volgende:
[..]
Zelfs met al die vrije tijd. Ga werken, kut.
Gaarne Knap niet achterwegen laten. Of maak er anders LK van.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Als je om zeven uur moet opstaan heeft iedereen een beter leven dan jij. Behalve Lelijk maar die verdient het.
Herinneren is overrated.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik werk vier dagen per week (heb ik je overigens gister al verteld)
quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Als je om zeven uur moet opstaan heeft iedereen een beter leven dan jij. Behalve Lelijk maar die verdient het.
In asmstetsm women en Dan zeuten day Je geld te weinig hebt.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik werk vier dagen per week (heb ik je overigens gister al verteld). Da's alleen niet helemaal genoeg om én Amsterdamse huur én bier en reizen naar centraal Azie van te maken.
Ga maar gewoon weg.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:15 schreef Rezania het volgende:
[..]
In asmstetsm women en Dan zeuten day Je geld te weinig hebt.
Heet dat wel neuken dan?quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:54 schreef Kaas- het volgende:
Bovendien is het wel tof aan remlof dat hij als ICT'er voor Grindr werkt. Kunnen die homo's dankzij hem mooi een beetje overal neuken.
Dit had de inleiding van een goede grap kunnen zijn, gemiste kans.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:11 schreef Tchock het volgende:
[..]
Mijn huisgenoot is bij Tsjernobyl geweest
Geeft die licht in het donker?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:11 schreef Tchock het volgende:
[..]
Mijn huisgenoot is bij Tsjernobyl geweest, dat lijkt me me ook supet vet. Al staat er een ijzeren doos bovenop tegenwoordig.
Ik wil nog zo veel zien en ik heb zo weinig geld.
Was de jeugd van vroeger jouw leeftijd?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:26 schreef Verfassungsschutz het volgende:
Op mijn leeftijd ben je standaard om zes uur al klaarwakker.
Jeugd van tegenwoordig.
Mijn pa (65) slaapt anders gerust door tot 11 uur.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:26 schreef Verfassungsschutz het volgende:
Op mijn leeftijd ben je standaard om zes uur al klaarwakker.
Jeugd van tegenwoordig.
Hmm.. lastige vraag.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:27 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Was de jeugd van vroeger jouw leeftijd?
Oh het zit deels in de genen dus.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:28 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Mijn pa (65) slaapt anders gerust door tot 11 uur.
Mogelijk ja.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:28 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Oh het zit deels in de genen dus.
Nee, mijn vakantie in Canada en verhuizing.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:17 schreef remlof het volgende:
[..]
Om je studie te bekostigen neem ik aan.
Als ik dan toch niet gelukkig ben dan liever met geld!quote:Op woensdag 7 juni 2017 17:36 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Geld maakt niet gelukkig, FlippingCoin.
In de jaren 90 was ik de helft van de tijd nog minder dan een zaadcel.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:17 schreef LelijKnap het volgende:
De interessantste plekken worden toch overlopen door toeristen. Reizen was tot aan de jaren 90 leuk, sindsdien is het heel rap bergafwaarts gegaan.
Volgens mij geen land waar ze met open armen staan te wachten op anderen?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:34 schreef Rezania het volgende:
[..]
Nee, mijn vakantie in Canada en verhuizing.
Onzin.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:17 schreef LelijKnap het volgende:
De interessantste plekken worden toch overlopen door toeristen. Reizen was tot aan de jaren 90 leuk, sindsdien is het heel rap bergafwaarts gegaan.
Dan moet je niet miepen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:34 schreef Rezania het volgende:
[..]
Nee, mijn vakantie in Canada en verhuizing.
Ik verhuis dan ook naar Delft, niet naar Canada. Anders was het geen vakantie.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:35 schreef john2406 het volgende:
[..]
Volgens mij geen land waar ze met open armen staan te wachten op anderen?
Jawel, ze hadden ook eerst hoorcollege in kunnen plannen ipv van werkcollege. Had ik kunnen uitslapen tot 9 uur.quote:
LK gaat net als Drugshond alleen naar plekken waar Ryanair heen vliegt voor een paar tientjes. Dankzij de EU.quote:
Ja ja, jij wil gewoon die wulpse premier van dichtbij zien.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:34 schreef Rezania het volgende:
[..]
Nee, mijn vakantie in Canada en verhuizing.
Ik heb al genoeg lekkere twinks om me heen op de TU man.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:39 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Ja ja, jij wil gewoon die wulpse premier van dichtbij zien.
Ja maar geen machtige twinks vermoed ik zo.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:40 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik heb al genoeg lekkere twinks om me heen op de TU man.
Degene die de decaan neuken wel.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:42 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Ja maar geen machtige twinks vermoed ik zo.
Dacht dat ze in de bouw pas om 07:30 begonnen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:26 schreef Verfassungsschutz het volgende:
Op mijn leeftijd ben je standaard om zes uur al klaarwakker.
Jeugd van tegenwoordig.
quote:
En bier 1 euro kost.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:38 schreef remlof het volgende:
[..]
LK gaat net als Drugshond alleen naar plekken waar Ryanair heen vliegt voor een paar tientjes. Dankzij de EU.
Op die stinkeilanden bij jou in de buurt boeien tijden toch niet.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dacht dat ze in de bouw pas om 07:30 begonnen.
Oostblokquote:
In de buurt ja.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:49 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Op die stinkeilanden bij jou in de buurt boeien tijden toch niet.
Wat een uitspraak.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:17 schreef LelijKnap het volgende:
De interessantste plekken worden toch overlopen door toeristen. Reizen was tot aan de jaren 90 leuk, sindsdien is het heel rap bergafwaarts gegaan.
Zoals?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:58 schreef john2406 het volgende:
De interessante plekken zijn juist die waar de toeristen niet komen!
Terwijl hij waarschijnlijk even oud als jij en ik is.quote:
Daar verwacht ik niet veel toeristen nee.quote:
Dat zie je toch echt verkeerd.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:38 schreef remlof het volgende:
[..]
LK gaat net als Drugshond alleen naar plekken waar Ryanair heen vliegt voor een paar tientjes. Dankzij de EU.
Heb je nog specifieke plaatsen waar je geweest bent of naar toe zou willen?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:00 schreef john2406 het volgende:
[..]
Landinwaards waar de mensen nog leven als toen er geen toeristen waren.
En geen internet en mobiele telefoons.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:00 schreef john2406 het volgende:
[..]
Landinwaards waar de mensen nog leven als toen er geen toeristen waren.
Waar ik geweest ben hoeft voor mij niet meer, dat heb ik gehad, echter Noorwegen zou ik wel voor vast naartoe willen!quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:01 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Heb je nog specifieke plaatsen waar je geweest bent of naar toe zou willen?
Oh ja Noorwegen zou ik ook graag nartoe willen, fantaseer wel eens om een motor te halen en er naartoe te rijden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:02 schreef john2406 het volgende:
[..]
Waar ik geweest ben hoeft voor mij niet meer, dat heb ik gehad, echter Noorwegen zou ik wel voor vast naartoe willen!
Ik denk iets ouder, 35-40.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:05 schreef Verfassungsschutz het volgende:
LK is minstens 30 op basis van grammaticale en inhoudelijke analyse.
Zijn vader is 65 zegt ie net, dus denk gewoon 20-25.quote:
Dat zou mij 15 maken.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:09 schreef Rezania het volgende:
[..]
Zijn vader is 65 zegt ie net, dus denk gewoon 20-25.
Meneer dacht op z'n 45ste nog effe een kind te maken?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:09 schreef Rezania het volgende:
[..]
Zijn vader is 65 zegt ie net, dus denk gewoon 20-25.
Daarom denk ik ook 35, want de gemiddelde leeftijd waarop ouders een kind krijgen is rond de 30.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:09 schreef Rezania het volgende:
[..]
Zijn vader is 65 zegt ie net, dus denk gewoon 20-25.
Da's toch usance tegenwoordig met name bij de tweede leg?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:10 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Meneer dacht op z'n 45ste nog effe een kind te maken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |