Nee, daarom vraag ik me ook af hoe je daar precies om kunt lachen. Ik zou mezelf dan ergens ook enigszins afgestompt voelen en het daarna helemaal niet meer zo grappig vinden, vandaar dat ik wel benieuwd ben wat het dan precies zo grappig maakt.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:00 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Het zijn volwassen mensen die letterlijk zitten te janken (zelfs mensen die gewoon in Nederland wonen) omdat iemand op democratische wijze is verkozen tot president, iemand waar ze het toevallig niet mee eens zijn. Dan ben je naar mijn idee behoorlijk labiel. Eigenlijk is dat inderdaad niet lachwekkend, maar toch moet ik lachen bij dit soort beelden (net als bij beelden van schreeuwende SJW-lui, een groep die grotendeels overlapt met de groep die nu zit te huilen).
Ignorance is bliss.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:51 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En toch ben ik degene met een big smile
Dat is nu ook al verboden volgens mij.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:54 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Klopt, maar hij kan bijvoorbeeld wel abortus lastiger bereikbaar maken door het herroepen van Obamacare, de bill doorvoeren die aborteren vanaf 20 maanden verbiedt en de geldstroom naar Planned Parenthood stopzetten.
Een direct verbod is lastig, maar wel iets waar hij snel naar toe zal willen werken, vermoed ik.
Het een praat het ander niet goed. Al die achterlijke gladiolen moeten gewoon normaal doen en op hun losse handjes gaan zittenquote:Op donderdag 10 november 2016 13:56 schreef gelly het volgende:
[..]
De figuren die de moskee in Enscheden in brand wilden steken zaten hier ook gewoon op FOK!, die krijgen ook een podium.
Moet ik je de filmpjes nog laten zien trouwens?quote:Op donderdag 10 november 2016 12:15 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dit heb ik precies 0 keer zien gebeuren.
Ik vroeg me gisteravond nog af of we niet allemaal weer gewoon normaal kunnen gaan doen, maar dit is het blijkbaar.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:03 schreef Moira. het volgende:
[..]
Het een praat het ander niet goed. Al die achterlijke gladiolen moeten gewoon normaal doen en op hun losse handjes gaan zitten
Begin langzamerhand een beetje depressief te raken van deze wereld
Wat fijn dat je dat aan ons meedeelt.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:01 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik heb trouwens van een aantal mensen vernomen dat Euribob hen via PB vroeg om Monolith niet meer aan te vallen. Niet meer doen dus.
Ja zeker, Wikileaks heeft geholpen maar dat ligt niet aan Wikileaks zelf, dat ligt aan de DNC en de rest van het kliekje (wat niet in de DNC zit maar wel net zo veel invloed heeft) die corrupt handelde.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:01 schreef skysherrif het volgende:
het is overigens niet alleen wikileaks die trump de overwinning heeft bezorgd denk ik, al zal het zeker wel hebben geholpen.
Veel mensen die trump stemden, ondanks dat ze hem misschien een minder geschikt persoon vonden dan Clinton.
Zo nobel inderdaad om toch nog even zo een steek onder water uit te delen, verhuld in zogenaamd goede intenties. Man man man.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:04 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat fijn dat je dat aan ons meedeelt.
Volgens mij, en dat kan per staat verschillen, is de wet nu dat de foetus levensvatbaar moet zijn. Die grens ligt rond de 24 of 28 weken.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:02 schreef Operc het volgende:
[..]
Ignorance is bliss.
[..]
Dat is nu ook al verboden volgens mij.
Graag gedaan.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:04 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat fijn dat je dat aan ons meedeelt.
Bram, de Moeder Theresa van dit topicquote:Op donderdag 10 november 2016 14:04 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat fijn dat je dat aan ons meedeelt.
Dat was juist een achterbakse actie.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:06 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Graag gedaan.
Ik hou niet zo van achterbakse praktijken.
Ik hou niet zo van achterbakse praktijken. Monolith kan prima zichzelf verdedigen. Alleen zat hij er flink naast en kreeg hij daarvoor een spanking, ook van moderator Lyrebird.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:07 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Bram, de Moeder Theresa van dit topic.
Kennelijk wel dus.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:06 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Graag gedaan.
Ik hou niet zo van achterbakse praktijken.
Bram. Hou eens op met doen alsof je zo nobel bent, dit is nog even een steek onder water geven, laffe hond.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:06 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Graag gedaan.
Ik hou niet zo van achterbakse praktijken. Monolith kan prima zichzelf verdedigen. Alleen zat hij er flink naast en kreeg hij daarvoor een spanking, ook van moderator Lyrebird.
Ben je nou echt autistisch, of wat? Je snapt dat je niemand een plezier doet met zo'n post, vooral Mono niet.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:06 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Graag gedaan.
Ik hou niet zo van achterbakse praktijken. Monolith kan prima zichzelf verdedigen. Alleen zat hij er flink naast en kreeg hij daarvoor een spanking, ook van moderator Lyrebird.
Oh, dan ineens niet.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:08 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Zoals iemand gisteren tegen mij zei over Monolith (wie doet er niet toe): "Ja, erg arrogant. Niet zo'n prettig heerschap. Hij gaat hier keihard op z'n bek, en probeert dan nog z'n gelijk te halen."
Maar gelukkig val jij hem niet meer aan.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:08 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Zoals iemand gisteren tegen mij zei over Monolith (wie doet er niet toe): "Ja, erg arrogant. Niet zo'n prettig heerschap. Hij gaat hier keihard op z'n bek, en probeert dan nog z'n gelijk te halen."
Allemachtig.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:08 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Zoals iemand gisteren tegen mij zei over Monolith (wie doet er niet toe): "Ja, erg arrogant. Niet zo'n prettig heerschap. Hij gaat hier keihard op z'n bek, en probeert dan nog z'n gelijk te halen."
We hebben een nieuwe mod nodig, AmeriBert.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:07 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik hou niet zo van achterbakse praktijken. Monolith kan prima zichzelf verdedigen. Alleen zat hij er flink naast en kreeg hij daarvoor een spanking, ook van moderator Lyrebird.
Wat valt er uit te leggen? Verschrikkelijk. Ziek volk.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:55 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Retweet, hier is is tenminste beeldmateriaal van.
Leg dit maar eens uit
Ik maakte een flauw grapje omdat je het over maanden in plaats van weken had.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:06 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Volgens mij, en dat kan per staat verschillen, is de wet nu dat de foetus levensvatbaar moet zijn. Die grens ligt rond de 24 of 28 weken.
Niet eens gezien.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:10 schreef Operc het volgende:
[..]
Ik maakte een flauw grapje omdat je het over maanden in plaats van weken had.
Als aanhangers van de ene partij geweld vertonen is het "ja maar als de ander het doet mag het allemaal wel"quote:Op donderdag 10 november 2016 14:04 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik vroeg me gisteravond nog af of we niet allemaal weer gewoon normaal kunnen gaan doen, maar dit is het blijkbaar.
Het is een beetje als lachen om de mensen die vroeger in 'man bijt hond' zaten of dat meisje met het syndroom van down bij Paul de Leeuw. Soms heb je gewoon types of bepaalde acties (huilen om de kleinste dingen) waar je eigenlijk niet om hoort te lachen, maar wat gewoon grappig is. Zo heb ik het dus ook bij deze mensen die totaal in paniek zijn of gaan huilen omdat Trump gewonnen heeft.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:02 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, daarom vraag ik me ook af hoe je daar precies om kunt lachen. Ik zou mezelf dan ergens ook enigszins afgestompt voelen en het daarna helemaal niet meer zo grappig vinden, vandaar dat ik wel benieuwd ben wat het dan precies zo grappig maakt.
Gebeurd gelukkig wel, zie iig op mijn twitter heel veel HC en Bernie fans zeggen dat mensen moeten ophouden met zeuren over popular vote en protesteren tegen eerlijk democratisch proces. Ook Clinton zelf heeft volgens mij al opgeroepen dat deze protests niet helpenquote:Op donderdag 10 november 2016 14:11 schreef Moira. het volgende:
[..]
Als aanhangers van de ene partij geweld vertonen is het "ja maar als de ander het doet mag het allemaal wel"
En als aanhangers van de andere partij geweld vertonen is het "ja maar als de ene het doet mag het allemaal wel"
Nee you bunch of idiotsdat er überhaupt geweld vertoond wordt door aanhangers van welke partij dan ook is het probleem
Kunnen niet gewoon de sensible aanhangers van beide partijen wat meer het woord voeren en de achterlijken onder zich denouncen ofzo
Ik denk dat in Nederland de onderhuidse spanning even groot is. Misschien iets minder zichtbaar aan de oppervlakte, maar nog... En Wilders houdt al jaren de druk op de ketel. Die zie ik niet een verzoeningsspeech houden a la Trump als die met 60 zetels verkozen wordt.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:54 schreef Moira. het volgende:
[..]
'Murica kennende moeten er dan eerst een aantal doden vallen. Da's in Nederland toch anders, waar het grootste deel van de racistische uitingen op het internet plaatsvinden, zonder fysiek geweld.
To be honest, ik vind het echt debiel dat degene met de minderheid van de stemmen zogenaamd 'democratisch' verkozen kan worden tot president. Maar goed, da's 'Murica.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:12 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Gebeurd gelukkig wel, zie iig op mijn twitter heel veel HC en Bernie fans zeggen dat mensen moeten ophouden met zeuren over popular vote en protesteren tegen eerlijk democratisch proces. Ook Clinton zelf heeft volgens mij al opgeroepen dat deze protests niet helpen
Affirmativequote:
Neuh, er waren bepaalde users (volgens mij was het enkelvoud trouwens, maar oke) die oude topics gingen kicken met inhoudelijk niets meer dan "waar is je arrogantie nu dan?" omdat Monolith daar gepost had.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:01 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik heb trouwens van een aantal mensen vernomen dat Euribob hen via PB vroeg om Monolith niet meer aan te vallen. Niet meer doen dus.
Yep. Geheel in lijn met de gebeurtenissen van de afgelopen 2 jaar gok ik dat de PVV zomaar eens de meerderheid van de zetels kan krijgen.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:13 schreef jantje1234 het volgende:
[..]
Ik denk dat in Nederland de onderhuidse spanning even groot is. Misschien iets minder zichtbaar aan de oppervlakte, maar nog... En Wilders houdt al jaren de druk op de ketel. Die zie ik niet een verzoeningsspeech houden a la Trump als die met 60 zetels verkozen wordt.
Daar maak ik mij meer druk om, dit moment. Wat er in Europa gaande is... Laat dit een wijze les zijn na de Brexit en Trump. Maar ik vrees ervoor...
Daar valt wat voor te zeggen (doch niet zwart/wit) maar dat beschouw ik als een van de minder grote problemen die de USA-democratie heeft.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:17 schreef Moira. het volgende:
[..]
To be honest, ik vind het echt debiel dat degene met de minderheid van de stemmen zogenaamd 'democratisch' verkozen kan worden tot president. Maar goed, da's 'Murica.
Zijn hier haken en ogen aan.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:17 schreef Moira. het volgende:
[..]
To be honest, ik vind het echt debiel dat degene met de minderheid van de stemmen zogenaamd 'democratisch' verkozen kan worden tot president. Maar goed, da's 'Murica.
En absoluut geen excuus voor gewelddadig protest of wat dan ook. Men zet er alleen zichzelf mee te kakken.
quote:
er was er zelfs een waarvan het dw mooiste dag van zn leven was. Ik moest lachen, maar het is eigenlijk dieptriest,en zegt best wel wat over wat er mis is met de maatschappij. (en ja, hij zal wellicht een tikkeltje overdreven hebben, maar toch)quote:Op donderdag 10 november 2016 13:23 schreef gelly het volgende:
[..]
Omdat het treurige hoogtepunt van de dag de ellende van een ander is.Als je zo in het leven staat verdien je ook geen andere behandeling.
Er zijn wel heel veel mensen waarmee ik niet zou willen verbroederen als ik daar woonde.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:19 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]![]()
Verbroederen is de eerste stap in het weer groot maken van Amerika
Off shoring is typisch neoliberaal, daar is hij tegen. Infrastructuur privatiseren wel behoorlijk, maar dat is de 30 jaar verwaarlozing ook. Globalisering en interventionisme is typisch neoliberaal.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Belastingen verlagen voor de rijk, de infrastructuur privatiseren. Zomaar twee voornemens van Trump. Dat zijn toch behoorlijk neoliberale plannen.
Die democraten zijn niet te porren voor zwangerschapsverlof, investeringen in infrastructuur, onderwijs en gezondheidszorg en verhoging van het minimumloon? Misschien laten ze hun ware gezicht zien, onder invloed van o.a. Sanders is dat gezicht echter aan het veranderen.quote:Nee kerel, ik vrees dat je jezelf voor de gek houdt. Bovendien is Trump geen alleenheerser. Hij heeft de steun van zijn partij nodig (want hij hoeft zich niet te wenden tot de Democraten) en die accepteert geen quasi-links beleid.
Ach, ik snap ook geen reet van hoe het allemaal in elkaar zit en vooral waaróm. Er zullen vast 'logische' redenen achter zitten, en er zullen vast ook belangen meespelen van partijen die het liever zo houden. Geen idee ook, maar blijf 't toch debiel vindenquote:Op donderdag 10 november 2016 14:19 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zijn hier haken en ogen aan.
Ten eerste, de grootste staten California en New York, waar ook miljoenen republikeinen wonen nemen veel de moeite niet om nog op Trump te stemmen....
Ook denk ik dat het te maken heeft met de vele verschillende wetten in elke staat, waardoor je miss niet heel het land kan in 1 keer kan toetsen?
Nee, het geld uit de politiek halen is de eerste stap. Maar dat is nog niet doorgedrongen buiten de 'alternatieve' media.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:19 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]![]()
Verbroederen is de eerste stap in het weer groot maken van Amerika
https://streamable.com/6nwoquote:Op donderdag 10 november 2016 12:15 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dit heb ik precies 0 keer zien gebeuren.
USA USA USAquote:Op donderdag 10 november 2016 14:01 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ach jezus, daar valt toch niks aan uit te leggen?
Wat een krankzinnigheid van alle kanten, zeg
Maakt me echt pissig. Get your shit together, man.
quote:Op donderdag 10 november 2016 14:24 schreef Straatcommando. het volgende:
Jezus man, wat een niveau in dit topic trouwens
Had ook wel inhoudelijker gekund, niet dan?quote:
Dat is toch hetzelfde verhaal als hier met de D66 en de PvdA? Neoliberalen invadeerden de partij, ze namen wat progressieve puntjes over die niets met de economie te maken hebben om aanvaard te worden, ze grepen de macht omdat de progressieve mensen blij waren dat dat in ieder geval haalbaar was en vervolgens blijft er niets links over bij die partijen buiten wat progressieve puntjes. Het is net een kanker, dat neoliberalisme.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Off shoring is typisch neoliberaal, daar is hij tegen. Infrastructuur privatiseren wel behoorlijk, maar dat is de 30 jaar verwaarlozing ook. Globalisering en interventionisme is typisch neoliberaal.
[..]
Die democraten zijn niet te porren voor zwangerschapsverlof, investeringen in infrastructuur, onderwijs en gezondheidszorg en verhoging van het minimumloon? Misschien laten ze hun ware gezicht zien, onder invloed van o.a. Sanders is dat gezicht echter aan het veranderen.
Het punt is dat de gevestigde orde, de door het grootbedrijf gekocht democraten en republikeinen keihard hebben gefaald. Of ze nou hun linkse of progressieve of christelijke masker opzetten, ze hebben de rijksten en de grootste ondernemingen geholpen met rijk worden aan het verkwanselen van de economie. Dan moet je een ziekelijke behoudzucht of een stuitende gezagsgeilerij hebben om te doen alsof Clinton de Amerikanen en ons nu ineens wel een goede toekomst had geboden.
Kun je een voorbeeld geven van wetten die verschillen per staat waardoor men niet over kan gaan op "Degene met de meeste stemmen wint"?quote:Op donderdag 10 november 2016 14:19 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zijn hier haken en ogen aan.
Ten eerste, de grootste staten California en New York, waar ook miljoenen republikeinen wonen nemen veel de moeite niet om nog op Trump te stemmen....
Ook denk ik dat het te maken heeft met de vele verschillende wetten in elke staat, waardoor je miss niet heel het land kan in 1 keer kan toetsen?
Ja, die had ik ook gezien. Ik dacht dat KrappeAuto het over Nederland had, maar blijkbaar bedoelt hij de hele wereld.quote:
Ik heb jou net nog 1 logische reden gegeven!quote:Op donderdag 10 november 2016 14:21 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ach, ik snap ook geen reet van hoe het allemaal in elkaar zit en vooral waaróm. Er zullen vast 'logische' redenen achter zitten, en er zullen vast ook belangen meespelen van partijen die het liever zo houden. Geen idee ook, maar blijf 't toch debiel vinden
LinksrechtshuilenMADquote:Op donderdag 10 november 2016 14:24 schreef Straatcommando. het volgende:
Jezus man, wat een niveau in dit topic trouwens
Oh echt, gaan we zo doen ja. Gelukkig staat de rest nog vol met persoonlijk geneuzel. Leest lekker weg altijd.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:24 schreef Euribob het volgende:
[..]
[..]
Had ook wel inhoudelijker gekund, niet dan?
Ik mis nog wel een beetje uitleg bij die reden.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:26 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik heb jou net nog 1 logische reden gegeven!
Verschil in opkomstpercentage tussen staten.
Even opgezocht en is inderdaad geen reden, maar kon het me voorstellen. Sommige staten hebben toch andere wetten wat betreft homohuwelijk, wiet, abortus dus heeft de een wellicht meer reden om op die kandidaat te stemmen dan de ander?quote:Op donderdag 10 november 2016 14:25 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Kun je een voorbeeld geven van wetten die verschillen per staat waardoor men niet over kan gaan op "Degene met de meeste stemmen wint"?
quote:The reason that the Constitution calls for this extra layer, rather than just providing for the direct election of the president, is that most of the nation’s founders were actually rather afraid of democracy. James Madison worried about what he called “factions,” which he defined as groups of citizens who have a common interest in some proposal that would either violate the rights of other citizens or would harm the nation as a whole. Madison’s fear – which Alexis de Tocqueville later dubbed “the tyranny of the majority” – was that a faction could grow to encompass more than 50 percent of the population, at which point it could “sacrifice to its ruling passion or interest both the public good and the rights of other citizens.” Madison has a solution for tyranny of the majority: “A republic, by which I mean a government in which the scheme of representation takes place, opens a different prospect, and promises the cure for which we are seeking.”
As Alexander Hamilton writes in “The Federalist Papers,” the Constitution is designed to ensure “that the office of President will never fall to the lot of any man who is not in an eminent degree endowed with the requisite qualifications.” The point of the Electoral College is to preserve “the sense of the people,” while at the same time ensuring that a president is chosen “by men most capable of analyzing the qualities adapted to the station, and acting under circumstances favorable to deliberation, and to a judicious combination of all the reasons and inducements which were proper to govern their choice.”
In modern practice, the Electoral College is mostly a formality. Most electors are loyal members of the party that has selected them, and in 26 states, plus Washington, D.C., electors are bound by laws or party pledges to vote in accord with the popular vote. Although an elector could, in principle, change his or her vote (and a few actually have over the years), doing so is rare.
As the 2000 election reminded us, the Electoral College does make it possible for a candidate to win the popular vote and still not become president. But that is less a product of the Electoral College and more a product of the way states apportion electors. In every state but Maine and Nebraska, electors are awarded on a winner-take-all basis. So if a candidate wins a state by even a narrow margin, he or she wins all of the state’s electoral votes. The winner-take-all system is not federally mandated; states are free to allocate their electoral votes as they wish.
Anders worden de mensen die minder stemmen ook minder gehoord.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:27 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik mis nog wel een beetje uitleg bij die reden.
Dat is omdat het hier een slowchat is, die uitleg wil ik nog wel een keer geven wanneer er niet 100 reacties per minuut worden geplaatst.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:27 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik mis nog wel een beetje uitleg bij die reden.
Dat lijkt mij een logisch gevolg van minder stemmen. De voor de hand liggende oplossing is vaker stemmen.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:28 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Anders worden de mensen die minder stemmen ook minder gehoord.
Maar opkomstpercentage zal het probleem ook niet meer zijn als het systeem zodanig hervormd wordt dat het mensen makkelijk gemaakt wordt om te stemmen. Ipv 1 stemlocatie in een hele county gewoon elke gym in elke stad een stemlocatie maken, mensen de dag vrij geven om te komen stemmen etc etc.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:26 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik heb jou net nog 1 logische reden gegeven!
Verschil in opkomstpercentage tussen staten.
Lijkt mij ook, maar we moeten nog even afwachten tot Bram zich verwaardigt dit uit te willen leggen aan ons simpele zielen.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:30 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Dat lijkt mij een logisch gevolg van minder stemmen. De voor de hand liggende oplossing is vaker stemmen.
Open er een topic over, kun je je ei goed kwijt en kun je het er ook inhoudelijk over hebben.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat is omdat het hier een slowchat is, die uitleg wil ik nog wel een keer geven wanneer er niet 100 reacties per minuut worden geplaatst.
En DENK vier zetels. De nuance is zoek, bij beide partijen.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:18 schreef Moira. het volgende:
[..]
Yep. Geheel in lijn met de gebeurtenissen van de afgelopen 2 jaar gok ik dat de PVV zomaar eens de meerderheid van de zetels kan krijgen.
Maar goed, blijkbaar moeten sommigen het op de harde manier leren. Laat ons als volk maar eens goed op onze bek gaan, in de hoop dat dat vervolgens eindelijk écht eens positieve veranderingen teweeg brengt.
Ja, dat klopt dat de een dan meer reden heeft om op die kandidaat te stemmen dan de ander. Als jou iets op staatsniveau wordt ontzegt en iemand stelt zich verkiesbaar die dat op federaal niveau voor jou wil regelen, kan dat een reden zijn om op die persoon te stemmen. Voor LGBT stemmers heeft dat vaak een rol gespeeld bij de presidentsverkiezingen.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:28 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Even opgezocht en is inderdaad geen reden, maar kon het me voorstellen. Sommige staten hebben toch andere wetten wat betreft homohuwelijk, wiet, abortus dus heeft de een wellicht meer reden om op die kandidaat te stemmen dan de ander?
overigens:
[..]
Tering ik kijk ff niet staan er al weer meer dan 100 reakties met een zooitje dom gelul waar je naar van wordt.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:27 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Oh echt, gaan we zo doen ja. Gelukkig staat de rest nog vol met persoonlijk geneuzel. Leest lekker weg altijd.
quote:Kremlin had contact met team Trump
Rusland zegt in de aanloop naar de Amerikaanse presidentsverkiezingen wel degelijk contact te hebben gehad met het campagneteam van Donald Trump, ook al hebben de adviseurs van de Republikeinse kandidaat dit herhaaldelijk ontkend.
'Er waren contacten', zei de Russische onderminister van Buitenlandse Zaken Sergej Ryabkov donderdag volgens het persbureau Interfax. 'Wij gaan hier natuurlijk mee door', zei hij, zonder toe te lichten waar de contacten uit bestonden.
Russisch ambassadepersoneel had ontmoetingen met leden van het campagneteam van Trump, zei een woordvoerster van het Russische ministerie. Zij noemde dit 'normale praktijk'. Ook met het campagneteam van Hillary Clinton waren gesprekken aangevraagd, maar die verzoeken waren afgewezen, zei zij.
Over Trumps relatie met Rusland waren tijdens de campagne vragen gerezen. Trump had zich lovend uitgelaten over de Russische president Poetin. Volgens tegenstanders hadden hackers uit Rusland de mailboxen van medewerkers Clinton en de leiding van de Democratische Partij gekraakt.
Ik betwijfel het. Roe v. Wade dateert natuurlijk al van '73. Het is niet alsof er geen Republikeinse presidenten en congressen (of zelfs combinaties van de twee) zijn geweest sindsdien. Die tweederde meerderheid in zowel huis als Senaat is bovendien ook wel erg onwaarschijnlijk. En dan nog geldt dat een deel van die meerderheid uit vrij liberale staten moet komen en het maar de vraag is of die het richting hun achterban kunnen verkopen om een dergelijk initiatief te steunen.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:54 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Klopt, maar hij kan bijvoorbeeld wel abortus lastiger bereikbaar maken door het herroepen van Obamacare, de bill doorvoeren die aborteren vanaf 20 weken verbiedt en de geldstroom naar Planned Parenthood stopzetten.
Een direct verbod is lastig, maar wel iets waar hij snel naar toe zal willen werken, vermoed ik.
Het zou zomaar kunnen dat over 4 jaar het winner takes all principe wordt losgelaten in een aantal staten die voor Trump stemden als ze daar toevallig een Democratische meerderheid hebben.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:28 schreef skysherrif het volgende:
As the 2000 election reminded us, the Electoral College does make it possible for a candidate to win the popular vote and still not become president. But that is less a product of the Electoral College and more a product of the way states apportion electors. In every state but Maine and Nebraska, electors are awarded on a winner-take-all basis. So if a candidate wins a state by even a narrow margin, he or she wins all of the state’s electoral votes. The winner-take-all system is not federally mandated; states are free to allocate their electoral votes as they wish.
Dan moet je een stemplicht invoeren en dat valt helaas slecht bij het volk terwijl het wel goed zou zijn. Mensen stemmen nu sowieso al minder omdat ze geen vertrouwen hebben in hun leiders, die dienen namelijk de bedrijven en het grootkapitaal in plaats van het volk. Trouwens ook een reden dat het bestuur liever geen stemplicht wil.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:31 schreef Moira. het volgende:
[..]
Maar opkomstpercentage zal het probleem ook niet meer zijn als het systeem zodanig hervormd wordt dat het mensen makkelijk gemaakt wordt om te stemmen. Ipv 1 stemlocatie in een hele county gewoon elke gym in elke stad een stemlocatie maken, mensen de dag vrij geven om te komen stemmen etc etc.
Zullen vast ook wel redenen voor zijn waarom het allemaal niet zo makkelijk kan, maar dat maakt het huidige stelsel niet minder kut.
Anyway, ik moet weg. Tjallas.
Doe niet zo kinderachtig! Ik ga hier niet 2 A4'tje typen voor een slowchat, dat was de reden. Ik ga er later nog wel een keer op in. Het punt is dat er haken en ogen aan zitten zoals Skysherrif aangaf.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:32 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Lijkt mij ook, maar we moeten nog even afwachten tot Bram zich verwaardigt dit uit te willen leggen aan ons simpele zielen.
Je kan het niet korter uitleggen? Of een linkje geven naar degene van wie je het idee überhaupt hebt?quote:Op donderdag 10 november 2016 14:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Doe niet zo kinderachtig! Ik ga hier niet 2 A4'tje typen voor een slowchat, dat was de reden.
En hoe! Maandenlang beweerde hij consistent dat het een close race zou worden, hij hield steeds vast dat HC nipt zou winnen. Goed, dat gebeurde niet maar hij zat er dichterbij dan de meeste partijen en hij had juist voorspeld dat de Rust Belt naar Trump zou kunnen gaan, inclusief Pennsylvania. Dat deed hij al in juli. Waarom? Hij was daar in de buitenwijken van een stad, hij ving op hoe mensen erover spraken.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:48 schreef skysherrif het volgende:
credits waar je die moet geven, Cenk had gelijk
Eerlijk is eerlijk. Hij is obnoxious maar hij is wel fair en hij weet van zichzelf dat hij soms obnoxious is. Ik waardeer dat.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:48 schreef skysherrif het volgende:
credits waar je die moet geven, Cenk had gelijk
Hoezo zou je dan een stemplicht moeten hebben? Dat hebben andere landen zonder electoral college toch ook niet?quote:Op donderdag 10 november 2016 14:52 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dan moet je een stemplicht invoeren en dat valt helaas slecht bij het volk terwijl het wel goed zou zijn. Mensen stemmen nu sowieso al minder omdat ze geen vertrouwen hebben in hun leiders, die dienen namelijk de bedrijven en het grootkapitaal in plaats van het volk. Trouwens ook een reden dat het bestuur liever geen stemplicht wil.
Belgie een soort vanquote:Op donderdag 10 november 2016 15:02 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hoezo zou je dan een stemplicht moeten hebben? Dat hebben andere landen zonder electoral college toch ook niet?
Van kanker weten we beter hoe het werkt en hoe het bestreden kan worden. Ik weet niet hoe dat met de PvdA en D66 werk(te). Eerlijk gezegd denk ik dat het bij de PvdA gewoon knulligheid was, dat ze met het afwerpen van de ideologische veren de analyse van Marx (die is een stuk beter dan zijn ideologie) niet hebben vervangen door een andere. Ze hebben in de jaren 90 gewoon ingezet op een sterk groeiende financiele sector want werk, daarbij het effect op de verhouding tussen kapitaal en arbeid vergetend, en vergetend waar welvaart vandaan komt. Ook werd dat gefinancierd via de HRA, met een sterk prijsopdrijvend effect.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:25 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat is toch hetzelfde verhaal als hier met de D66 en de PvdA? Neoliberalen invadeerden de partij, ze namen wat progressieve puntjes over die niets met de economie te maken hebben om aanvaard te worden, ze grepen de macht omdat de progressieve mensen blij waren dat dat in ieder geval haalbaar was en vervolgens blijft er niets links over bij die partijen buiten wat progressieve puntjes. Het is net een kanker, dat neoliberalisme.
Mijn god wat werken ze daar nog met verouderde systemen.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:02 schreef Arth_NL het volgende:
[..]
Dat was wel vals van die Hillary, dat ze die hele birth-movement begon.![]()
Overigens heeft Obama zijn geboortecertificaat gewoon openbaar gemaakt. Staat op de website van het witte huis.
https://www.whitehouse.go(...)ficate-long-form.pdf
Trump zou uiteindelijk iets meer stemmen krijgen dan Romney, maar Clinton blijft onder Obama. Het lijkt erop dat de opokomst wel lager wordt dan 4 jaar geledenquote:Op donderdag 10 november 2016 15:26 schreef skysherrif het volgende:
Trouwens, ik hoor overal dat clinton veel minder stemmen dan obama kreeg en trump dan romney, maar er moeten nog miljoen(en) votes binnenkomen uit enkele grote staten, met name Callifornia.
Ja ze staat nu 7 miljoen stemmen achter, dat gaat ze niet meer goed maken, maar het gaat niet zo'n groot verschil zijn als dat sommige mensen nu denkenquote:Op donderdag 10 november 2016 15:30 schreef L3gend het volgende:
[..]
Trump zou uiteindelijk iets meer stemmen krijgen dan Romney, maar Clinton blijft onder Obama
Waar dan net zo goed onmogelijke uitslagen uit voor komen. Daarnaast kan je dat systeem ook ondermijnen door je stem ongeldig te makenquote:
Er komen 1 tot 2 miljoen stemmen bij, er is pas 92% geteldquote:Op donderdag 10 november 2016 15:26 schreef skysherrif het volgende:
Trouwens, ik hoor overal dat clinton veel minder stemmen dan obama kreeg en trump dan romney, maar er moeten nog miljoen(en) votes binnenkomen uit enkele grote staten, met name Callifornia.
Oja, er staat ook geen sanctie op als je niet komt stemmen, maar ze hebben wel 90 % opkomst, dus ze doen wel iets goed.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:33 schreef Ericr het volgende:
[..]
Waar dan net zo goed onmogelijke uitslagen uit voor komen. Daarnaast kan je dat systeem ook ondermijnen door je stem ongeldig te maken
"Trumpquote:
Matige comedians.twitter:DavidAFrench twitterde op donderdag 10-11-2016 om 15:34:15For all their talents, it doesn't appear that John Oliver or Stephen Colbert have ever actually "destroyed" anything or anyone. reageer retweet
Waarom ben je daar blij om?quote:
Omdat we nu geen derde wereldoorlog krijgen. En Amerika niet op dezelfde falende manier verder gaat als voorheen. Omdat de corrupte democraten vals gespeeld hebben en er alles aan gedaan hebben om Hillary te pushen en het volk het niet slikte. En omdat mijn vriendin op Trump heeft gestemd.quote:
Mag ik haar bij d'r pussy grijpen? Waarom vraag ik het, gewoon doen!quote:Op donderdag 10 november 2016 15:42 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Omdat we nu geen derde wereldoorlog krijgen. En Amerika niet op dezelfde falende manier verder gaat als voorheen. Omdat de corrupte democraten vals gespeeld hebben en er alles aan gedaan hebben om Hillary te pushen en het volk het niet slikte. En omdat mijn vriendin op Trump heeft gestemd.
Ik zou haar gelijk ten huwelijk vragen.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:42 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Omdat we nu geen derde wereldoorlog krijgen. En Amerika niet op dezelfde falende manier verder gaat als voorheen. Omdat de corrupte democraten vals gespeeld hebben en er alles aan gedaan hebben om Hillary te pushen en het volk het niet slikte. En omdat mijn vriendin op Trump heeft gestemd.
Doen!quote:Op donderdag 10 november 2016 15:43 schreef OMG het volgende:
[..]
Mag ik haar bij d'r pussy grijpen? Waarom vraag ik het, gewoon doen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |