quote:Baltische staten ontzien in nieuwe verdeelsleutel
EU: Duizenden extra asielzoekers naar NL
Nederland moet tussen de 7000 en 8000 asielzoekers opnemen bovenop de 2000 die het voor de zomer al had toegezegd. Dat blijkt uit een nog vertrouwelijke verdeelsleutel om 120.000 vluchtelingen over de EU-lidstaten te verdelen, die woensdag door Europese commissievoorzitter Jean-Claude Juncker en eurocommissaris Frans Timmermans wordt gepresenteerd.
Het Nederlandse aandeel is nu 6 procent, terwijl dat in het voor de zomer gesloten compromis nog 5,2 procent was.
In het plan krijgen de Baltische staten minder vluchtelingen, waardoor bijvoorbeeld Nederland, Duitsland en Frankrijk er meer op moet nemen. Estland, Letland en Litouwen hadden voor de zomer al geklaagd dat het opnemen van meer vluchtelingen tot een cultuurschok in die landen zou leiden.
De her te verdelen vluchtelingen komen voor het overgrote deel uit Griekenland (50.400) en Hongarije (54.000), maar ook zitten er 15.600 vluchtelingen bij die in Itali zijn aangekomen.
Je bent met 3 sets cijfers gekomen die allen van voor de bestormingen van grenzen in Hongarije zijn.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:09 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Ik ga helemaal nergens vanuit aangezien ik gewoon niet weet hoeveel van die lui in Hongarije Syriers zijn. Wel ben ik met drie sets cijfers gekomen waaruit blijkt dat eerdere asielaanvragen niet "grotendeels" Syriers waren.
Jij bent nog helemaal niet met cijfers gekomen terwijl jij de bewering doet dat die lui "grotendeels" Syriers zijn. Die bewering (post 247) ging overigens niet alleen over Hongarije (waar jij nu de discussie naar toe probeert te sturen), maar alle asielzoekers in Europa.
Natuurlijk wel. Het resultaat is dat Islam dominant is in het Midden Oosten en nu uitzaait naar het Westen in steeds grotere aantallen. Sociaal-Darwinistisch sterker betekent niet dat het fijner is om te leven in zulk een cultuur; het betekent dat het dominant wordt over andere culturen.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:18 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat tot een dusdanige chaos, vernietiging, verlies aan leven, terreur leidt dat er nu, wat sommige mensen al noemen, volksverhuizing plaatsvindt. Dat zie ik niet echt als sterker dan "onze" cultuur toch.
De "grootste groep" is niet hetzelfde als "grotendeels". In het 1e dataset, waren Syriers slechts 16% en niet eens de "grotoste group" (dat waren Kosovaren). In de 2e dataset waren Syriers slechts 147K van de 710K. De 3e had geen aantallen, maar Syriers waren daar ook nummer 2 (achter Kosovaren).quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:21 schreef marsan het volgende:
[..]
Je bent met 3 sets cijfers gekomen die allen van voor de bestormingen van grenzen in Hongarije zijn.
Uit jouw cijfers blijkt ook al de grootste groep Dus de syriers zijn.
De discussie gaat gezien de openingspost weldegelijk over de extra vluchtelingen. Die dus oa in Hongarije zitten.
Ik probeer het daar niet naartoe te sturen, ik probeer het bij het onderwerp te houden.
quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:22 schreef DUTCHKO het volgende:
http://syrianrefugees.eu/
Lees de verhalen.
Ook niet heel erg up to date.quote:Created in January 2013
Updated in February and October 2014
Zeurpietquote:Op dinsdag 8 september 2015 15:26 schreef Stranger het volgende:
[..]
[..]
Ook niet heel erg up to date.
Voorbode van wat ons allemaal staat te wachten.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:31 schreef Infection het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)en_lesbos_kapot.html
Echt een aanwinst die asielzoekers
quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:31 schreef Infection het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)en_lesbos_kapot.html
Echt een aanwinst die asielzoekers
De grootste groep in je inmiddels verouderde gegevens. En gegevens die niet geheel relevant zijn omdat die cijfers slaan op het geheel, niet over de extra 120K waar dit topic gezien de openingspost over gaat.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:24 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
De "grootste groep" is niet hetzelfde als "grotendeels". In het 1e dataset, waren Syriers slechts 16% en niet eens de "grotoste group" (dat waren Kosovaren). In de 2e dataset waren Syriers slechts 147K van de 710K. De 3e had geen aantallen, maar Syriers waren daar ook nummer 2 (achter Kosovaren).
Nogmaals, ik heb het met 3 datasets geprobeerd. Het lijkt er op dat ik je niet heb overtuigd. Misschien kan jij nu proberen je eigen stelling te verdedigen dat het "grotendeels" Syriers zijn.
Even op de goedpraters wachten.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:31 schreef Infection het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)en_lesbos_kapot.html
Echt een aanwinst die asielzoekers
En wat er in het kader van gezinshereniging nog overkomt.quote:Op dinsdag 8 september 2015 14:46 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
40.000 per jaar broeder, plus wat ze zelf aan nageslacht produceren.
De 10.000 mannen die hierheen komen hebben elk nog een vrouw, 3 kinderen, ouders, schoonouders, opa's en oma's, die, als de weg gebaand is, ook allemaal deze kant op komen.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik had deze vraagstelling hier al eerder geponeerd, maar 2000 reeds toegezegde opnames + 7500 erbij is 9500. Zeg voor het gemak 10.000.
Zo'n beetje elke gemeente in Nederland heeft het intussen over het opnemen van aantallen tussen de 400 en 800/900 asielzoekers. Deze cijfers stroken toch totaal niet met elkaar?? Zet tien AZC's neer in Nederland of anders twaalf, eentje in elke provincie, en je bent toch klaar? Duizend man per provincie is nog wel te behapstukken. Waar komen die aantallen vandaan die onze burgervaders het nieuws in slingeren?
Ik heb nog steeds geen bewijs gezien voor je bewering dat het grotendeels Syriers zijn. Je protesteert alleen maar als ik met cijfers kom. Misschien moet je zelfs eens met cijfers komen. Jij doet de bewering, dus de bewijslast ligt bij jou.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:53 schreef marsan het volgende:
De grootste groep in je inmiddels verouderde gegevens. En gegevens die niet geheel relevant zijn omdat die cijfers slaan op het geheel, niet over de extra 120K waar dit topic gezien de openingspost over gaat.
En nu weer terug naar de 120K extra vluchtelingen waar het topic immers over gaat. Die groep bestaat grotendeels uit Syriers.
Stroman, dat beweer ik niet. Ik heb geen idee waar ze uit bestaan. Ik weet echter wel dat er van alles tussenzit. Van Paki's, Aghanen en Bengali's, tot Somaliers, Iraki's en Iraniers, Kosovaren, Albanezen en Serviers aan toe.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:53 schreef marsan het volgende:
Of denk jij serieus dat die groep uit somaliers bestaat?
Ik ga in Rusland gaan wonen denk ik. RIP Nederland.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:02 schreef Rowlf het volgende:
[..]
De 10.000 mannen die hierheen komen hebben elk nog een vrouw, 3 kinderen, ouders, schoonouders, opa's en oma's, die, als de weg gebaand is, ook allemaal deze kant op komen.
Jij komt met cijfers die niet ter zake doen.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:02 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds geen bewijs gezien voor je bewering dat het grotendeels Syriers zijn. Je protesteert alleen maar als ik met cijfers kom. Misschien moet je zelfs eens met cijfers komen. Jij doet de bewering, dus de bewijslast ligt bij jou.
[..]
Stroman, dat beweer ik niet. Ik heb geen idee waar ze uit bestaan. Ik weet echter wel dat er van alles tussenzit. Van Paki's, Aghanen en Bengali's, tot Somaliers, Iraki's en Iraniers, Kosovaren, Albanezen en Serviers aan toe.
Naast gezinshereniging (dat iemand al postte), is die 120K waar die 7K+ uit komen maar het begin. Alleen al dit jaar verwacht Duitsland er 800K.quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik had deze vraagstelling hier al eerder geponeerd, maar 2000 reeds toegezegde opnames + 7500 erbij is 9500. Zeg voor het gemak 10.000.
Zo'n beetje elke gemeente in Nederland heeft het intussen over het opnemen van aantallen tussen de 400 en 800/900 asielzoekers. Deze cijfers stroken toch totaal niet met elkaar?? Zet tien AZC's neer in Nederland of anders twaalf, eentje in elke provincie, en je bent toch klaar? Duizend man per provincie is nog wel te behapstukken. Waar komen die aantallen vandaan die onze burgervaders het nieuws in slingeren?
Dat kun je wel aan onze knuffelaars overlaten iddquote:Op dinsdag 8 september 2015 16:02 schreef Rowlf het volgende:
[..]
De 10.000 mannen die hierheen komen hebben elk nog een vrouw, 3 kinderen, ouders, schoonouders, opa's en oma's, die, als de weg gebaand is, ook allemaal deze kant op komen.
Dus we worden gewoon voorgelogen bedoel je?quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:05 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Naast gezinshereniging (dat iemand al postte), is die 120K waar die 7K+ uit komen maar het begin. Alleen al dit jaar verwacht Duitsland er 800K.
Jij komt helemaal niet met cijfers en jij doet de bewering, niet ik.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:05 schreef marsan het volgende:
Jij komt met cijfers die niet ter zake doen.
Maar goed als jij wil geloven dat hongarije vol zat met vluchtelingen uit somalie, mag dat.
Ik denk dat er niet gelogen wordt. Het feit dat Europa het niet eens kan worden over 120,000, terwijl alleen al Duitsland er dit jaar 800,000 verwacht geeft wel aan dat het Europese systeem incompetent is.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dus we worden gewoon voorgelogen bedoel je?
Ja maar, ja maar, waarom zouden die mensen hier oorlog komen maken als ze daar de oorlog zijn ontvlucht, dat is toch niet looogies?quote:Op dinsdag 8 september 2015 15:31 schreef Infection het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)en_lesbos_kapot.html
Echt een aanwinst die asielzoekers
Van mij mag je wachten tot je officile cijfers hebt hoor. Dan weet je volgend jaar precies welke groep daar in hongarije zat.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:06 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Jij komt helemaal niet met cijfers en jij doet de bewering, niet ik.
Verder, kinderachtig hoor, die stroman weer herhalen.
Waarom denk je dat het daar oorlog is?quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:10 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ja maar, ja maar, waarom zouden die mensen hier oorlog komen maken als ze daar de oorlog zijn ontvlucht, dat is toch niet looogies?
Etc.
India heeft ubethaupt de capaciteiten niet om grote aantallen op te nemen denk ik.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:11 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
De afstand van Syri naar Nederland is ongeveer gelijk aan de afstand van Syri naar India.
Hoeveel Syrirs zou India opnemen?
Het is ook ongeveer gelijk aan de afstand naar Uganda.
Hoeveel Syrirs zou Uganda opnemen?
Laten we alles eerlijk verdelen, dat wil de PvdA altijd zo graag.
Nah, wat drukte zijn ze daar wel gewend hoor.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:13 schreef marsan het volgende:
[..]
India heeft ubethaupt de capaciteiten niet om grote aantallen op te nemen denk ik.
Belangrijkere vraag is hoeveel de golfstaten en Saoedi-Arabi opnemen.
Wat had je dan gedacht, nogal naief he?quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dus we worden gewoon voorgelogen bedoel je?
Ik denk dat ik, net zoals de meeste Nederlanders, weinig in te brengen heb.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:10 schreef marsan het volgende:
En maakt dat dan heel veel verschil voor jou als over een jaar blijkt dat die groep idd grotendeels uit syriers bestond?
Totaal schatting voor dit jaar: 43.105quote:Wie komen er nu allemaal naar Nederland?
1. Reguliere asielzoekers
Dit zijn migranten die op eigen houtje naar Nederland zijn gekomen. Ze melden zich voor een asielaanvraag en krijgen bij toewijzing een verblijfsvergunning. Bij afwijzing moeten ze vertrekken. Vorig jaar melden zich er 23.970. De eerste zeven maanden van dit jaar 11.731.
2. Extra asielzoekers
Omdat relatief veel migranten in Griekenland en Itali arriveren, vraagt de EU andere lidstaten een deel van hun asielaanvragen over te nemen. Nederland ging al akkoord met 2047 van zulke aanvragen. Naar verwachting volgt een verzoek voor nog eens 7214.
3. Nareizende familieleden
Is een asielzoeker erkend als vluchteling, dan krijgt deze een verblijfsvergunning en kunnen familieleden onder voorwaarden nareizen naar Nederland in het kader van gezinshereniging. De eerste helft van dit jaar waren dat er 4687, waarvan 3126 afkomstig uit Syri.
4. Uitgenodigde vluchtelingen
Elk jaar selecteert Nederland in vluchtelingenkampen 500 kwetsbare mensen die worden uitgenodigd in Nederland een nieuw bestaan op te bouwen. Zij doorlopen de asielprocedure in het buitenland en krijgen kort na aankomst een woning toegewezen. Onder hen zijn ook Syrirs.
Je kan echt niet lezen.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:23 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Totaal schatting voor dit jaar: 43.105
Ter vergelijking: dat is bijna zo groot als de gehele stad Middelburg.
Hoepla: in n jaar een stad erbij. Vorig jaar ook trouwens. En volgend jaar wr. En in 2017 wr. Ieder jaar een stad erbij.
Als het aan de PvdA ligt tenminste. God, wanneer mogen we weer naar de stembus?
Denk je dan dat dat zin heeft? Stemmen? En waar stem je dan op?quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:23 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Totaal schatting voor dit jaar: 43.105
Ter vergelijking: dat is bijna zo groot als de gehele stad Middelburg.
Hoepla: in n jaar een stad erbij. Vorig jaar ook trouwens. En volgend jaar wr. En in 2017 wr. Ieder jaar een stad erbij.
Als het aan de PvdA ligt tenminste. God, wanneer mogen we weer naar de stembus?
Dat staat er helemaal niet.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:23 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Totaal schatting voor dit jaar: 43.105
Ter vergelijking: dat is bijna zo groot als de gehele stad Middelburg.
Hoepla: in n jaar een stad erbij. Vorig jaar ook trouwens. En volgend jaar wr. En in 2017 wr. Ieder jaar een stad erbij.
Als het aan de PvdA ligt tenminste. God, wanneer mogen we weer naar de stembus?
Das fijn, maar snap je ook dat er een verschil tussen een asielaanvraag doen en ook daadwerkelijk asiel krijgen?quote:
Het gaat er niet om waar ik op stem. Ik zou het niet weten.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:29 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Denk je dan dat dat zin heeft? Stemmen? En waar stem je dan op?
Hahaha, grappenmaker. Daar zit in de praktijk geen verschil tussen. Je weet toch dat (vrijwel) niemand vertrekt, ook niet na een afwijzing? Lolbroek.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:31 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Das fijn, maar snap je ook dat er een verschil tussen een asielaanvraag doen en ook daadwerkelijk asiel krijgen?
Ja maar daar zit nu ook de kneep.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:32 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Hahaha, grappenmaker. Daar zit in de praktijk geen verschil tussen. Je weet toch dat (vrijwel) niemand vertrekt, ook niet na een afwijzing? Lolbroek.
Ja, ik zou het ook leuk vinden hoor, prima, op naar de 0 zetels voor de PvdA. Alleen heeft het qua immigratiecijfers geen zin. Uiteindelijk doen alle partijen precies wat Brussel vraagt, plus nog dat kleine Hollandse beetje extra.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:31 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Het gaat er niet om waar ik op stem. Ik zou het niet weten.
Waar het om gaat is dat de PvdA zal worden weggevaagd. Nu zit de PvdA in de regering, terwijl ze nog slechts 6% van de Nederlandse bevolking vertegenwoordigen.
Het huidige open-deuren-beleid hebben we te danken aan de PvdA. Tegen de wens van de bevolking in.
Als dat waar is en ze blijven of iig een groot deel, dan hebben we iig behoorlijk wat moskeen erbij nodig.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:23 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Totaal schatting voor dit jaar: 43.105
Ter vergelijking: dat is bijna zo groot als de gehele stad Middelburg.
Hoepla: in n jaar een stad erbij. Vorig jaar ook trouwens. En volgend jaar wr. En in 2017 wr. Ieder jaar een stad erbij.
Als het aan de PvdA ligt tenminste. God, wanneer mogen we weer naar de stembus?
Ten eerste is er nauwelijks sprake van een open-deuren-beleid en daarnaast is de PvdA geen alleenheerser. Nooit geweest ook.quote:Op dinsdag 8 september 2015 16:31 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Het gaat er niet om waar ik op stem. Ik zou het niet weten.
Waar het om gaat is dat de PvdA zal worden weggevaagd. Nu zit de PvdA in de regering, terwijl ze nog slechts 6% van de Nederlandse bevolking vertegenwoordigen.
Het huidige open-deuren-beleid hebben we te danken aan de PvdA. Tegen de wens van de bevolking in.
Bron: http://www.volkskrant.nl/(...)n-weigeren~a4137874/quote:'Straf EU-landen die vluchtelingen weren
CDA-Europarlementarir Esther de Lange wil dat de Europese Unie gaat kijken of van landen die niet mee willen werken aan een verdeelsleutel van vluchtelingen fondsen of subsidies kunnen worden stopgezet. Dat zegt De Lange dinsdagavond in EenVandaag.
'Op het moment dat met name Oost-Europese landen riepen: we moeten met n stem spreken als Poetin de gaskraan dichtdraait, dan doen wij dat in heel Europa. De migratiecrisis is ook een Europees probleem, dus van verwacht ik ook van de Oost-Europese lidstaten dat zij nu ook solidair zijn', aldus de CDA'er.
Wat stel je dan voor? Een 'wel de lusten, niet de lasten' regeling voor die landen?quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:07 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Bron: http://www.volkskrant.nl/(...)n-weigeren~a4137874/
Het draagvlak voor de EU onder de burgers was toch al zo groot....
Dijsselbloem wel hoor, die betaalt wel, k als we niets terugkrijgen!quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:13 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat stel je dan voor? Een 'wel de lusten, niet de lasten' regeling voor die landen?
Die gasten zijn echt wel goochem.quote:Op dinsdag 8 september 2015 17:35 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Denk dat de Duitsers nog wat plek mogen maken.
Wel goed voorbereid, die mensen.
[ afbeelding ]
Goede drogreden!quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:16 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Dijsselbloem wel hoor, die betaalt wel, k als we niets terugkrijgen!
Deed das Reich vroeger ook toen het niet meer zo goed gingquote:Op dinsdag 8 september 2015 18:07 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Bron: http://www.volkskrant.nl/(...)n-weigeren~a4137874/
Het draagvlak voor de EU onder de burgers was toch al zo groot....
Ik zie het probleem niet, zullen vooral Oost-Europese landen zijn. Mogen ze nog op EU-skeptische partijen stemmen, die politci weten hoeveel de EU hen oplevert.quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:07 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Bron: http://www.volkskrant.nl/(...)n-weigeren~a4137874/
Het draagvlak voor de EU onder de burgers was toch al zo groot....
Lol, meteen met boetes werken voor Oost-Europese landen. Tja, die slaan zich op den duur ook op de kop dat ze lid zijn geworden van de club. Het is dat veel van hun burgers het werk kunnen afpakken van burgers in NL, Dld, O...quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:07 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Bron: http://www.volkskrant.nl/(...)n-weigeren~a4137874/
Het draagvlak voor de EU onder de burgers was toch al zo groot....
En waarom is het berhaupt een Europees probleem?quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lol, meteen met boetes werken voor Oost-Europese landen. Tja, die slaan zich op den duur ook op de kop dat ze lid zijn geworden van de club. Het is dat veel van hun burgers het werk kunnen afpakken van burgers in NL, Dld, O...
Omdat wij, samen met VS, schuldig zijn, toch?quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:33 schreef Rowlf het volgende:
[..]
En waarom is het berhaupt een Europees probleem?
Ja, omdat er geen grensbewaking is, dreigt het dat te worden.
Daar hebben Oost Europese landen weinig aan. Voor hen is het een leegloop van de meest capabele mensen (en een kleine minderheid criminelen).quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:20 schreef Ryan3 het volgende:
Lol, meteen met boetes werken voor Oost-Europese landen. Tja, die slaan zich op den duur ook op de kop dat ze lid zijn geworden van de club. Het is dat veel van hun burgers het werk kunnen afpakken van burgers in NL, Dld, O...
We onderhandelen altijd slecht heb ik het idee, andere landen komen er beter van af (op Duitsland en Zweden na dan).quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:16 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Dijsselbloem wel hoor, die betaalt wel, k als we niets terugkrijgen!
Denk je dat het grootste deel van Nederland tegen het opvangen van vluchtelingen is?quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:53 schreef hpeopjes het volgende:
Hoppakeeee, gewoon door het burgerstrotje! Het is fijn, om onderdeel van de EU te zijn.
Dat weet ik 100% zeker.quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:54 schreef Stranger het volgende:
[..]
Denk je dat het grootste deel van Nederland tegen het opvangen van vluchtelingen is?
Je beseft dat alle nationale parlementen de wens van de EU naast zich neer kunnen leggen?quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:53 schreef hpeopjes het volgende:
Hoppakeeee, gewoon door het burgerstrotje! Het is fijn, om onderdeel van de EU te zijn.
Het feit dat er miljarden Europese euro's in de regionale economien van de betreffende landen wordt gestoken, zal ook wel helpen.quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lol, meteen met boetes werken voor Oost-Europese landen. Tja, die slaan zich op den duur ook op de kop dat ze lid zijn geworden van de club. Het is dat veel van hun burgers het werk kunnen afpakken van burgers in NL, Dld, O...
Ja, geef politici wat extra geld om dingetjes mee te doen, en hun partijen zullen zich blijven inzetten voor het grote EU-ideaal.quote:Op dinsdag 8 september 2015 19:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het feit dat er miljarden Europese euro's in de regionale economien van de betreffende landen wordt gestoken, zal ook wel helpen.
Misschien maar gewoon die boete pakken?quote:STRAATSBURG - De Europese Commissie komt woensdag met voorstellen om de vluchtelingencrisis het hoofd te bieden. Hieronder een overzicht van enkele maatregelen die commissievoorzitter Jean-Claude Juncker in Straatsburg presenteert in zijn 'State of the Union'.
- 120.000 mensen die asiel hebben aangevraagd in Itali (15.600), Griekenland (50.400) en Hongarije (54.000) worden herverdeeld over de andere EU-landen. Die mogen niet weigeren, anders krijgen ze een boete. Dit komt boven op de 40.000 vluchtelingen waarover in juli werd besloten, maar aan die herverdeling konden landen vrijwillig meedoen.
Dus 160.000 initile vluchtelingen met over twee maanden nog eens een herverdeling van honderduizenden. Gaat hard zo.quote:Op dinsdag 8 september 2015 21:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Telegraaf meldt dit al:
[..]
Misschien maar gewoon die boete pakken?
Wel een meerderheid.quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:54 schreef Stranger het volgende:
[..]
Denk je dat het grootste deel van Nederland tegen het opvangen van vluchtelingen is?
Ja, en gras is groen, de lucht is blauw en in de Efteling wonen de kaboutertjes. Wat wil je precies zeggen?quote:Op dinsdag 8 september 2015 19:22 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je beseft dat alle nationale parlementen de wens van de EU naast zich neer kunnen leggen?
In principe kan de Tweede Kamer dus gewoon 'nee' zeggen tegen extra vluchtelingen.
Hoezo niet weigeren anders boete?quote:Op dinsdag 8 september 2015 21:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Telegraaf meldt dit al:
[..]
Misschien maar gewoon die boete pakken?
Waarom stel je bij West-Europa het belang bij de burger voorop en bij Oost-Europa het belang van het land?quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:47 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Daar hebben Oost Europese landen weinig aan. Voor hen is het een leegloop van de meest capabele mensen (en een kleine minderheid criminelen).
De West Europese landen hebben voordeel van migratie van Bulgaren, Polen en Roemenen. Let wel, de landen hebben voordeel, niet de burgers; de burgers mogen immers concurreren op de arbeidsmarkt en huurmarkt.
Het is alleen een observatie. Ik heb nergens over geoordeeld of het goed danwel slecht is.quote:Op dinsdag 8 september 2015 22:01 schreef Igen het volgende:
Waarom stel je bij West-Europa het belang bij de burger voorop en bij Oost-Europa het belang van het land?
6% heeft betrekking op de peilingen: 9 zetels voor de PvdA.quote:Op dinsdag 8 september 2015 17:22 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ten eerste is er nauwelijks sprake van een open-deuren-beleid en daarnaast is de PvdA geen alleenheerser. Nooit geweest ook.
Verder bezet de PvdA 38 zetels in de TK. Dat is wel iets meer dan 6 procent.
Dit soort volksverraad is nog maar het begin. Ik durf m'n hand ervoor in het vuur te steken dat men straks verplicht wordt om gelukzoekers in huis op te nemen.quote:
Merkel is dan ook een echte politicus: zodra ze haar mond opendoet weet je dat er een leugen uitkomt.quote:Op woensdag 9 september 2015 00:47 schreef Pharmacist het volgende:
Kijk, dat heeft niet lang geduurd.
Angela Merkel: plan to share 160,000 refugees across EU may not be enough
Je bent welkom, welkom in mijn landquote:Op dinsdag 8 september 2015 22:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Tuig, tuig en nog eens tuig.
In feite betekent die boete het afschaffen van de EU.quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:07 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Bron: http://www.volkskrant.nl/(...)n-weigeren~a4137874/
Het draagvlak voor de EU onder de burgers was toch al zo groot....
Het is afwachten of het werkelijk zo loopt. Vlak voor de verkiezingen schuift de PvdA gewoon een andere lijsttrekker naar voren en stromen de zetels vanzelf weer binnen, zo ging het vorige keren (Bos, Cohen, Samsom) ook.quote:Op woensdag 9 september 2015 00:43 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
6% heeft betrekking op de peilingen: 9 zetels voor de PvdA.
De vraag is of er in de EU verdragen iets staat over asielzoekers. Zo nee, dat zijn we gauw klaar.quote:Op dinsdag 8 september 2015 18:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lol, meteen met boetes werken voor Oost-Europese landen. Tja, die slaan zich op den duur ook op de kop dat ze lid zijn geworden van de club. Het is dat veel van hun burgers het werk kunnen afpakken van burgers in NL, Dld, O...
Helaas wel. Het domme klootjesvolk is zo makkelijk te bedotten.quote:Op woensdag 9 september 2015 01:30 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het is afwachten of het werkelijk zo loopt. Vlak voor de verkiezingen schuift de PvdA gewoon een andere lijsttrekker naar voren en stromen de zetels vanzelf weer binnen, zo ging het vorige keren (Bos, Cohen, Samsom) ook.
Lijkt me wel briljant 9 zetels voor de PvdA, de hele PvdA/Vara-kliek in tranen.quote:Op woensdag 9 september 2015 01:33 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Helaas wel. Het domme klootjesvolk is zo makkelijk te bedotten.
Waarvoor demonstreren ze eigenlijk?quote:Op woensdag 9 september 2015 01:27 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Je bent welkom, welkom in mijn land
Je bent welkom, niet zo maar hier gestrand
Enz.
* Beathoven haalt de bbq sausquote:Op woensdag 9 september 2015 01:06 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dit soort volksverraad is nog maar het begin. Ik durf m'n hand ervoor in het vuur te steken dat men straks verplicht wordt om gelukzoekers in huis op te nemen.
quote:Op woensdag 9 september 2015 02:43 schreef Geerd het volgende:
Dit wordt nog lachen man!! Denk dat het niet lang meer duurt of de eerste supermarkt gaat zijn assortiment aanpassen of extra afdeling, uiteraard met eigen kassa
Grappig, afgaande op de beelden had ik juist 90% man verwacht. Dit is beter dan ik dacht.quote:Op woensdag 9 september 2015 03:41 schreef HongKongPhoey het volgende:
http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.html
Vluchtelingen volgens UNHCR
15% Kinderen
13% Vrouwen
72% Mannen
72% mannen>?
Misschien ben ik naief hoor, maar ik had veel meer vrouwen en kinderen verwacht!!
Zou me niks verbazen als er wat met die cijfers gerommeld is. Mij verbaasd niks meer tegenwoordig.quote:Op woensdag 9 september 2015 03:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Grappig, afgaande op de beelden had ik juist 90% man verwacht. Dit is beter dan ik dacht.
Eerste filmpje zijn Senegalezen in Salou. Daar was een immigrant vorige maand van een balkon gesprongen, schijnbaar op de vlucht voor de politie en daarbij dodelijk gewond geraakt. Volgens sommigen kwam de ambulance veel te laat. Een Spaanse krant heeft het over een druppel die de emmer deed overlopen, dus kennelijk was er daarvoor al iets gebeurd en escaleerde de boel daardoor.quote:Op woensdag 9 september 2015 02:49 schreef HongKongPhoey het volgende:
Ik hou mn hart vast als ik zie hoe men zich overal gedraagt. Vanuit het ene na het andere land komen beelden van rellen andere wanpraktijken. nu deze weer
Ook heel veel Nigerianen? Of iets daar uit de buurt. Zou mij niks verbazen als heel Boko Haram onderweg is naar Europa. Als ik de beelden die elke dag verschijnen zo eens bekijk dan is het net een blockbuster Armageddon film aan de vooravond van een enorme ramp.
Dit kan nooit goedgaan, dit lijkt erg vooropgezet om de wereld zoals we die kennen om zeep te helpen. Ik heb heb niet over illuminatie complot shit e.d. Maar over een religie die hier enorm de overhand gaat krijgen.
Dit lijkt harstikke fout te gaan, ik hoop dat ik er echt heeeeelemaal naast zit maar ik krijg er een heel naar vooorgevoel bij
Ja dat filmpje weet ik ook niet, maar er waren wel relen in Turkey tegen Koerden volgens mij. Wellicht is het datquote:Op woensdag 9 september 2015 04:22 schreef xepera9 het volgende:
Tweede video, klopt het geluid met het beeld? Is er meer beeld+geluid van te vinden? (Dit omdat er ook propaganda tussen kan zitten. Bij dit filmpje heb ik twijfels bijv.: Ausnahmezustand in Ungarn).
Toch in Hongarije, tenminste als dit het origineel is. Een kamp waar er teveel zittten, 'illegal immigrants' staat in de beschrijving, mogelijk geen vluchtelingen dus.quote:Op woensdag 9 september 2015 04:27 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Ja dat filmpje weet ik ook niet, maar er waren wel relen in Turkey tegen Koerden volgens mij. Wellicht is het dat
Ja, dat had ik al door. Het slaat alleen als een lul op een drumstel.quote:Op woensdag 9 september 2015 00:43 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
6% heeft betrekking op de peilingen: 9 zetels voor de PvdA.
Volgens mij liet mijn post weinig te raden over.quote:Op dinsdag 8 september 2015 21:42 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Ja, en gras is groen, de lucht is blauw en in de Efteling wonen de kaboutertjes. Wat wil je precies zeggen?
Yup.quote:Op woensdag 9 september 2015 09:10 schreef DrMabuse het volgende:
Koos?
Koos, weet je nog?
Dat het allemaal reuze meeviel, dat er niks aan de hand was volgens jou?
Dat mensen zoals ik spoken zagen , dat we sterk aan het overdrijven waren als we zeiden dat het uit de hand liep / zou gaan lopen.
Nog steeds die mening toegedaan Koos?
Wat is de context van deze plaatjes? Waarom trapt ze die mensen?quote:Op woensdag 9 september 2015 03:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Grappig, afgaande op de beelden had ik juist 90% man verwacht. Dit is beter dan ik dacht.
TV reporter maakt zelf het nieuwsZiek wijf om zomaar even zo'n kind te trappen...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Moeten ze vaker laten zien.quote:Op dinsdag 8 september 2015 22:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Tuig, tuig en nog eens tuig.
Toegeven dat je (grotendeels / deels) fout zat is niet makkelijk voor je h?quote:
Dat veel Europeanen compleet uit hun plaat gaan en dat veel landen verzuimen hun verantwoordelijkheid te pakken, betekent niet dat de boe-roepers niet aan het overdrijven zijn.quote:Op woensdag 9 september 2015 09:17 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Toegeven dat je (grotendeels / deels) fout zat is niet makkelijk voor je h?
Jammer.
Groot deel van Europa is in rep en roer betreffende deze ellende maar Koos ziet geen problemen.
Grappig.
Dat is typisch voor gelukszoekers als iedereen gewoon al veilig is gaan mannen eerst & als die eenmaal binnen zijn is het eenvoudiger vrouw en kinders te laten invliegen.quote:Op woensdag 9 september 2015 03:41 schreef HongKongPhoey het volgende:
http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.html
Vluchtelingen volgens UNHCR
15% Kinderen
13% Vrouwen
72% Mannen
72% mannen>?
Misschien ben ik naief hoor, maar ik had veel meer vrouwen en kinderen verwacht!!
Ja dat is al jarenlang de manier hoe de EU zijn problemen "oplost",quote:Op woensdag 9 september 2015 09:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat veel Europeanen compleet uit hun plaat gaan en dat veel landen verzuimen hun verantwoordelijkheid te pakken, betekent niet dat de boe-roepers niet aan het overdrijven zijn.
Het is vooral een probleem omdat er een probleem van wordt gemaakt.
Ik vind die gelukzoekers term altijd zo ongelukkig, het impliceert dat geluk meer voor handen is in nederland, dat geeft trouwens ook goed aan hoe krom het is in de wereld. Wij zijn perongeluk geboren in nederland en het leven is hier relatief eenvoudig, een ander is per ongeluk geboren in syri en daar is het kut. Waarom zou ik meer recht op geluk moeten hebben dan die persoon in syri, daar is geen reden voor.... zoiets heet pech, en wat ga je doen als je veel pech hebt proberen die pech te verminderen, m.a.w. je kansen om te blijven leven vergroten. Je gaat niet voor de lol je land uit, je gaat je land uit omdat het daar kut is (geworden).quote:Op woensdag 9 september 2015 09:26 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat is typisch voor gelukszoekers als iedereen gewoon al veilig is gaan mannen eerst & als die eenmaal binnen zijn is het eenvoudiger vrouw en kinders te laten invliegen.
Er is een rijke kerel die zo'n plan heeft opgevat:quote:Op woensdag 9 september 2015 09:26 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik vond trouwens die vluchtelingen die zoiets hadden van waar zijn nu de rijke sjeiks om ons te helpen, waarom zitten er arabische leiders toe te kijken en niet te helpen wel een valide punt.
Er is geloof ik een egyptische sjeik die een groot bedrag heeft gedoneerd maar waarom doneert hij geen ruimte of zet hij een project op voor opvang. Dat is inderdaad wel vreemd.
Verder vind ik nogsteeds dat wij in nederland niet zo spastisch hoeven te doen over het opnemen van een groep vluchtelingen. Het is een derde bezoekersaantal van lowlands als je dat over nederland verspreid valt het amper op.
Toen ik (en anderen) onze zorgen uitspraken over deze instroom en voorspelden dat het fout zou gaan / uit de hand zou gaan lopen vroeg jij aan mij (ons) waar we problemen zagen , wat voor last we nou hadden en voorzagen voor Europa en ons land.quote:Op woensdag 9 september 2015 09:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat veel Europeanen compleet uit hun plaat gaan en dat veel landen verzuimen hun verantwoordelijkheid te pakken, betekent niet dat de boe-roepers niet aan het overdrijven zijn.
Het is vooral een probleem omdat er een probleem van wordt gemaakt.
Geldzoekers dan. Maar het is de gebruikelijke term (ik maak onderscheid tussen de vluchtelingen en de gelukszoekers/geldzoekers/hoe je het ook wil noemen).quote:Op woensdag 9 september 2015 09:30 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik vind die gelukzoekers term altijd zo ongelukkig, het impliceert dat geluk meer voor handen is in nederland, dat geeft trouwens ook goed aan hoe krom het is in de wereld. Wij zijn perongeluk geboren in nederland en het leven is hier relatief eenvoudig, een ander is per ongeluk geboren in syri en daar is het kut. Waarom zou ik meer recht op geluk moeten hebben dan die persoon in syri, daar is geen reden voor.... zoiets heet pech, en wat ga je doen als je veel pech hebt proberen die pech te verminderen, m.a.w. je kansen om te blijven leven vergroten. Je gaat niet voor de lol je land uit, je gaat je land uit omdat het daar kut is (geworden).
Je snapt mijn post. Jammer maar begrijpelijk.quote:Op woensdag 9 september 2015 09:30 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Toen ik (en anderen) onze zorgen uitspraken over deze instroom en voorspelden dat het fout zou gaan / uit de hand zou gaan lopen vroeg jij aan mij (ons) waar we problemen zagen , wat voor last we nou hadden en voorzagen voor Europa en ons land.
Je bagatelliseerde, zei dat het allemaal reuze meeviel.
Dat het nu loopt zoals ik (en anderen) voorspelden (zie de dagelijkse beelden / lees het nieuws) zou tot resultaat moeten hebben dat je kunt toegeven dat je toen (grotendeels/deels) fout zat.
Nee , dat doe je niet.
Je geeft er weer een creatieve draai aan zodat je niks hoeft toe te geven.
Is niet de eerste keer , dat is waar , maar het blijft opmerkelijk en jammer.
Vrij lastig als er de hele tijd mensen op je zitten te schieten. Of als jouw levensstijl niet wordt geaccepteerd en je actief wordt tegengewerkt.quote:Op woensdag 9 september 2015 09:32 schreef H.FR het volgende:
[..]
Geldzoekers dan. Maar het is de gebruikelijke term (ik maak onderscheid tussen de vluchtelingen en de gelukszoekers/geldzoekers/hoe je het ook wil noemen).
En mensen kunnen ook gewoon in hun eigen land hun leven proberen te verbeteren, als ze het kut vinden. Daar is heus niet pers emigratie voor nodig. Op die manier wordt het in dergelijke landen natuurlijk nooit beter, als iedereen er maar meteen het bijltje bij neer gooit.
Ja hoor Koos, stop die struisvogelnek nog wat dieper de grond in, dat zal vast wel goed werken. Dieper, steeds dieper.quote:Op woensdag 9 september 2015 09:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat veel Europeanen compleet uit hun plaat gaan en dat veel landen verzuimen hun verantwoordelijkheid te pakken, betekent niet dat de boe-roepers niet aan het overdrijven zijn.
Het is vooral een probleem omdat er een probleem van wordt gemaakt.
Dit is geen fluctueren meer. Van 38 zetels binnen twee jaar naar 9 zetels. Dat is een duidelijk signaal dat de bevolking het huidige beleid niet wil.quote:Op woensdag 9 september 2015 09:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ja, dat had ik al door. Het slaat alleen als een lul op een drumstel.
Je kunt geen land besturen op basis van peilingen. Daarom hebben we verkiezingen. Zodat het zetelaantal niet om de week fluctueert.
Pas als de PvdA na de volgende TK-verkiezingen uitkomt op 9 zetels, heb je recht van spreken.
Misschien moeten de geitenwollensokken en de vluchtelingenliefhebbers deze mensen liedjes toezingen. Een huis hebben ze niet meer namelijk.quote:
Laat je baard staan, spoel je paspoort door de plee, en meld je in Ter Apel.quote:Op woensdag 9 september 2015 02:15 schreef BatWayne het volgende:
Ik vraag mij af of ik ooit nog een woning ga vinden.
'Even de grenzen open', serieus? Welke hoogverrader heeft dat bedacht?quote:Op woensdag 9 september 2015 10:02 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Dit is geen fluctueren meer. Van 38 zetels binnen twee jaar naar 9 zetels. Dat is een duidelijk signaal dat de bevolking het huidige beleid niet wil.
Volgens mij is ook iedereen, van links tot rechts, het daarmee eens. Het huidige beleid bestaat uit een serie van verschrikkelijke compromissen. Waarbij overigens PvdA het meeste binnenhaalt.
Zoals vandaag op de voorpagina van de VK: Nu de even grenzen open, zodat ze straks dicht kunnen
En gij gelooft het!
Dat eerste deel is gelukt, open grenzen en daar zullen we binnenkort de wrange vruchten van gaan plukken.
Maar dat tweede deel, dat gaat er natuurlijk nooit komen. De VVD heeft zich weer eens door de PvdA laten naaien zonder zoenen.
Wat mij betreft hoeven de grenzen niet dicht. En nogmaals, je kunt niets met peilingen.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:02 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Dit is geen fluctueren meer. Van 38 zetels binnen twee jaar naar 9 zetels. Dat is een duidelijk signaal dat de bevolking het huidige beleid niet wil.
Volgens mij is ook iedereen, van links tot rechts, het daarmee eens. Het huidige beleid bestaat uit een serie van verschrikkelijke compromissen. Waarbij overigens PvdA het meeste binnenhaalt.
Zoals vandaag op de voorpagina van de VK: Nu de even grenzen open, zodat ze straks dicht kunnen
En gij gelooft het!
Dat eerste deel is gelukt, open grenzen en daar zullen we binnenkort de wrange vruchten van gaan plukken.
Maar dat tweede deel, dat gaat er natuurlijk nooit komen. De VVD heeft zich weer eens door de PvdA laten naaien zonder zoenen.
Ze moesten te lang naar hun zin in Budapest blijven hangen. Dat wilde ze uiteraard niet, want hoewel Hongarije in veilig land is, krijgen ze daar geen gratis geld zoals bijvoorbeeld in Duitsland en Nederland.quote:Op woensdag 9 september 2015 02:36 schreef Geerd het volgende:
[..]
Waarvoor demonstreren ze eigenlijk?
Of je belt je vastgoedvrienden even dat ze wat woningen bijbouwen voor dat dikke wijf.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:04 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Misschien moeten de geitenwollensokken en de vluchtelingenliefhebbers deze mensen liedjes toezingen. Een huis hebben ze niet meer namelijk.
Ruimte. De provincie heeft voldoende. Ook wonen de meeste politici in ZH en ze willen die rommel niet.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:07 schreef Ryan3 het volgende:
Asielzoekerscentra in NL, opvallend weinig in Zuid-Holland.
[ afbeelding ]
Of je doet goed je best op je werk, knokt je naar een vast contract. Kun je een huisje kopen.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:04 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Laat je baard staan, spoel je paspoort door de plee, en meld je in Ter Apel.
Dat is de snelste manier om een woning te krijgen en nog gratis bovendien!
Wel eens gezien waar de gemiddelde asielzoeker terecht komt? Daar willen nederlanders niet eens wonen....quote:Op woensdag 9 september 2015 10:04 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Laat je baard staan, spoel je paspoort door de plee, en meld je in Ter Apel.
Dat is de snelste manier om een woning te krijgen en nog gratis bovendien!
Je eigen succes maken? Kom op, dan kun je toch niet van iemand verlangen?!quote:Op woensdag 9 september 2015 10:10 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Of je doet goed je best op je werk, knokt je naar een vast contract. Kun je een huisje kopen.
Staat tegenover dat Hilversum nu 1500 in de oude omroepgebouwen wil vestigen, in de buurt van onze BN'ers dus.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:09 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Ruimte. De provincie heeft voldoende. Ook wonen de meeste politici in ZH en ze willen die rommel niet.
Alle problemen in die landen zijn terug te voeren tot de islam. Al zo'n 1400 jaar bestrijden verschillende islamitische sektes elkaar te vuur en te zwaard. Dat mt ook volgens de Koran.quote:Op woensdag 9 september 2015 09:30 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik vind die gelukzoekers term altijd zo ongelukkig, het impliceert dat geluk meer voor handen is in nederland, dat geeft trouwens ook goed aan hoe krom het is in de wereld. Wij zijn perongeluk geboren in nederland en het leven is hier relatief eenvoudig, een ander is per ongeluk geboren in syri en daar is het kut. Waarom zou ik meer recht op geluk moeten hebben dan die persoon in syri, daar is geen reden voor.... zoiets heet pech, en wat ga je doen als je veel pech hebt proberen die pech te verminderen, m.a.w. je kansen om te blijven leven vergroten. Je gaat niet voor de lol je land uit, je gaat je land uit omdat het daar kut is (geworden).
Compromis VVD en PvdA. Het gehele kabinet dus.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
'Even de grenzen open', serieus? Welke hoogverrader heeft dat bedacht?
Geldt voor die mensen daar dan toch ook?quote:Op woensdag 9 september 2015 10:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je eigen succes maken? Kom op, dan kun je toch niet van iemand verlangen?!
Is toch wat lastiger als ergens oorlog woedt. Je hebt hier nou eenmaal meer kansen.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Geldt voor die mensen daar dan toch ook?
Oh jaquote:Op woensdag 9 september 2015 10:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je eigen succes maken? Kom op, dan kun je toch niet van iemand verlangen?!
Er hangen hier veel van die types rond die allergisch zijn voor eigen verantwoordelijkheid en dan maar wijzen naar buut'nlanders.quote:
Velen lijken mij ook van die types die moord en brand schreeuwen als het om buitenlanders gaat, maar dan zelf in een gehucht wonen van 3.000 inwoners waar de paar allochtonen nog een bezienswaardigheid zijn.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er hangen hier veel van die types rond die allergisch zijn voor eigen verantwoordelijkheid en dan maar wijzen naar buut'nlanders.
Dan had je geweldloos naar afschaffing van die dictatuur moeten streven. Dan had je de wapens moeten neerleggen of helemaal nooit die wapens moeten aanpakken. Dan had je in stilte voor een democratische revolutie moeten zorgen. Dan had je de waarden die je nu zoekt elders, geruisloos moeten invoeren in je eigen leefomgeving. etc. etc.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is toch wat lastiger als ergens oorlog woedt. Je hebt hier nou eenmaal meer kansen.
Beetje matige troll dit.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dan had je geweldloos naar afschaffing van die dictatuur moeten streven. Dan had je de wapens moeten neerleggen of helemaal nooit die wapens moeten aanpakken. Dan had je in stilte voor een democratische revolutie moeten zorgen. Dan had je de waarden die je nu zoekt elders, geruisloos moeten invoeren in je eigen leefomgeving. etc. etc.
Schokkend plaatje.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:07 schreef Ryan3 het volgende:
Asielzoekerscentra in NL, opvallend weinig in Zuid-Holland.
quote:Op zondag 23 november 2014 @ 10:10 schreef geavanceerd het volgende:
AZC's zijn omgekeerde concentratiekampen van waaruit de genocide op de autochtone bevolking voltrokken wordt.
Ga je het nou omdraaien? Zo van wie tegen vluchtelingen is, zal wel een maatschappelijke mislukking zijn? Dat is toch meestal een drog-redenering die door rechts gebruikt wordt... Ben je hier of hier tegen: o, dan zal je werkloos zijn... Je trekt wel alles uit de kast h.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er hangen hier veel van die types rond die allergisch zijn voor eigen verantwoordelijkheid en dan maar wijzen naar buut'nlanders.
Dame in kwestie is op staande voet ontslagen.quote:Op woensdag 9 september 2015 03:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Grappig, afgaande op de beelden had ik juist 90% man verwacht. Dit is beter dan ik dacht.
TV reporter maakt zelf het nieuwsZiek wijf om zomaar even zo'n kind te trappen...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze willen natuurlijk in het Binnenhof de problemen niet met eigen ogen zien h.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:07 schreef Ryan3 het volgende:
Asielzoekerscentra in NL, opvallend weinig in Zuid-Holland.
[ afbeelding ]
Geen enkele provincie heeft zoveel buitenlanders als ZH.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:26 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ze willen natuurlijk in het Binnenhof de problemen niet met eigen ogen zien h.
De genocide op de autochtone bevolkingquote:Op woensdag 9 september 2015 10:24 schreef geavanceerd het volgende:
Geavanceerd schreef in 2014 de volgende profetische woorden:
[..]
quote:Nederlands meeleven is snel gezelligheid leren
Column Nico Dijkshoorn
Een uur geleden zat ik in de auto, op weg naar een winkel vol decadente overvloed, en luisterde naar een interview met een man die enthousiast vertelde over het helpen van vluchtelingen. Dankbaar werk was het. Hij kon het iedereen aanraden. Of hij nog tips had, was de vraag. Nou, je moest wel goed nadenken wat je voor die vluchtelingen meenam. Een set fonduevorkjes, daar zaten ze niet echt op te wachten. Dat had hem wel ontroerd, vertelde hij. Hoe die gevluchte mensen dan toch heel erg hun best deden om blij te zijn met een afgebladderde badeend.
Daarna vertelde hij over de route die hij had afgelegd. Een slopende tocht langs verschillende grenssteden, op zoek naar mensen die zin hadden om zijn oude tuinbroek te dragen. Dat advies kon hij ons ook nog wel geven. 'Vaak hebben ze zelf al kleding. Houd daar rekening mee.' Twee dagen lang was hij met een busje vol kaasschaven, verloopstekkers, theemutsen en linkerschoenen aangekomen in stadjes waar helemaal niemand op hem zat te wachten.
Opeens werd hij wat vrolijker. 'Maar op een gegeven moment kwamen we in dat ene dorpje vlak over de grens, en ja hoor, daar was het raak. Pang. Midden in de roos. Die mensen hadden nks en waren blij met alles. Zo mooi was dat! Hoe ze keken als wij vertelden dat we helemaal uit Nederland kwamen. Die ogen. Uit Nederland! Speciaal voor hen.'
Daarmee vatte hij de vluchtelingenhulppsychose die momenteel door Nederland waait wel ongeveer samen. Die massale schouderklopjacht, ten koste van alles. Naast een nog vochtige Syrir gaan staan, hem een roestige beschuitbus in handen drukken en zeggen: 'In Holland no more water around you! Because of the waterwerken!'
Ik werd zelf twee dagen geleden in een mail aangespoord om een of andere 'Mars voor vluchtelingen' te ondersteunen. Ik heb ze, alles heel aardig natuurlijk en prettig geformuleerd, geantwoord dat ze de tyfus konden krijgen. Daar zijn ze in Nederland dol op: zes keer tegen een berg oprijden om de kanker recht in het gezicht te spugen, maar toch ook vooral om je boven aan de berg door meehollende vrienden en familieleden te laten toejuichen.
Arnold Karskens, die op dit moment in een cel door de Griekse inlichtingendienst een handdoek doordenkt met tzatziki op zijn kop krijgt gedrukt, heeft al dagenlang de anonieme twitter-inquisitie in zijn nek, omdat hij vindt dat de vader van Iconisch Beeld beter 5 euro extra had kunnen uitgeven aan een zwemvest. Een waarheid als een koe, lijkt mij.
Ik denk dat Arnold daar een open zenuw raakte. Hij dreigde met die gedachte de Gutmensch Nederlanders hun Iconisch Beeld af te nemen. Zo werkt het hier. Helpende Nederlanders snappen dood en ellende alleen nog als er iemand trompet speelt naast een kist of als de dood schoentjes aan heeft die zij zelf vroeger ook droegen.
De Nederlander gaat pas met vrachtwagens vol oud brood richting het Oosten rijden als hij zichzelf de eerste moeilijke zwemles herinnert. De eigen ellende moet altijd eerst resoneren voordat ze gemotioneerd de deur van het slot draaien.
Nederlands meevoelen is dit: een driemaal verkrachte Syrische vrouw ergens in Drachten trots je veterdiploma laten zien. Samen met een huilende Syrir naar Heel Holland bakt kijken. Ze zo snel mogelijk gezelligheid leren.
Waar ik woon merk ik daar eigenlijk niet zoveel van.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:27 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Geen enkele provincie heeft zoveel buitenlanders als ZH.
Ik heb er geen moeite mee als mensen de grenzen dicht willen gooien. Het staat je vrij dat te vinden. Hell, ik heb zat vrienden die dat standpunt huldigen en we gaan nog steeds normaal met elkaar. En nee, ik vind ook niet dat dat je een mislukkeling maakt.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ga je het nou omdraaien? Zo van wie tegen vluchtelingen is, zal wel een maatschappelijke mislukking zijn? Dat is toch meestal een drog-redenering die door rechts gebruikt wordt... Ben je hier of hier tegen: o, dan zal je werkloos zijn... Je trekt wel alles uit de kast h.
Ik denk dat het eerder terug te voeren is op olie en onevenredige verdeling van macht/geld. Als asielzoekers eenmaal in nederland zijn moeten ze zich gewoon aan de nederlandse wet houden dat maakt ze niet anders dan jij en ik. Als ze dan dingen gaan doen die voor de wet niet mogen moeten we dat aanpakken. Ik vind het veel te kort door de bocht om te zeggen dat alle asielzoekers per definitie raddraaiers zijn die ons land kapot willen maken. Die mensen zijn volgens velen zonder ook maar iets te doen al schuldig aan de meest verschrikkelijke dingen, dat vind ik kwalijk. Ik vond het ook belachelijk dat mensen in amerika denken dat ik dagelijks wiet rook en een halve junk ben omdat ik uit nederland kom.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:14 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Alle problemen in die landen zijn terug te voeren tot de islam. Al zo'n 1400 jaar bestrijden verschillende islamitische sektes elkaar te vuur en te zwaard. Dat mt ook volgens de Koran.
Het wrange is echter, dat mensen die zo'n gebied ontvluchten de islam, de oorzaak van hun problemen, wel gewoon mee nemen! De migratiegolf lost daarom helemaal niets op: het verplaatst slechts het probleem naar een ander gebied.
Ook in Nederland en andere West-Europese landen zullen problemen, veroorzaakt door de islam, steeds groter worden. Net zolang tot het hier net zo erg is als in het Midden-Oosten.
Ja, misschien moet je eens verder kijken dan je neus lang is. Oxfam kwam gister met een rapport dat de armoede groeit in Europa. Ik lees over bejaarden, chronisch zieken, afhankelijken van de PGB wiens leven alleen maar achteruit gaat zonder hoop/uitzicht op verbetering. Ik zie dat de overheid er een pest bende van heeft gemaakt mbt de WMO, het budget voor jeugdzaken was in veel grote gemeenten voor de grote vakantie al op. Ik zie mensen die 50+ zijn hoog- en laagopgeleiden, die de hoop om ooit nog een vast contract te krijgen wel op hun buik kunnen schrijven, laat staan ooit nog iets kunnen vinden dat bij hun niveau past. Ik zie bijstandsuittrekkers overal voor niets werken. Ik zie jongeren die als stagiaire aan de gang kunnen gaan, maar kunnen fluiten naar een normaal salaris of contract. Ik ken jongeren met een HBO-diploma die uitzendbaantjes doen, paar dagen op, paar dagen af en ook kunnen fluiten naar werk op hun niveau. Moet ik nog doorgaan joh? Hoezo kun je als gelukzoeker hier je geluk vinden, dan ben je niet goed ingelicht.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb er geen moeite mee als mensen de grenzen dicht willen gooien. Het staat je vrij dat te vinden. Hell, ik heb zat vrienden die dat standpunt huldigen en we gaan nog steeds normaal met elkaar. En nee, ik vind ook niet dat dat je een mislukkeling maakt.
Waar ik wel allergisch voor ben, zijn Nederlanders die roepen dat ze het zelf zo slecht hebben en dat die 'asielzoekers worden voorgetrokken'. Dan denk ik: man, probeer er zelf eens wat van te maken.
Tja er zijn ook bankmedewerkers die zichzelf 100.000 euro extra gunnen daar kunnen prima 2 3 HBO-studenten een jaartje voor aan het werk. Volgens de huidige regering moet de zorg "winst" maken wat ook een absurd idee is. En er zijn wel veel meer dingen die vreemd geregeld zijn. Maar moet je daarom mensen die een asiel aanvragen, zeggen nee weet je wat ik heb een beter idee ga maar gewoon dood in je eigen land, dat is een stuk goedkoper.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, misschien moet je eens verder kijken dan je neus lang is. Oxfam kwam gister met een rapport dat de armoede groeit in Europa. Ik lees over bejaarden, chronisch zieken, afhankelijken van de PGB wiens leven alleen maar achteruit gaat zonder hoop/uitzicht op verbetering. Ik zie dat de overheid er een pest bende van heeft gemaakt mbt de WMO, het budget voor jeugdzaken was in veel grote gemeenten voor de grote vakantie al op. Ik zie mensen die 50+ zijn hoog- en laagopgeleiden, die de hoop om ooit nog een vast contract te krijgen wel op hun buik kunnen schrijven, laat staan ooit nog iets kunnen vinden dat bij hun niveau past. Ik zie bijstandsuittrekkers overal voor niets werken. Ik zie jongeren die als stagiaire aan de gang kunnen gaan, maar kunnen fluiten naar een normaal salaris of contract. Ik ken jongeren met een HBO-diploma die uitzendbaantjes doen, paar dagen op, paar dagen af en ook kunnen fluiten naar werk op hun niveau. Moet ik nog doorgaan joh? Hoezo kun je als gelukzoeker hier je geluk vinden, dan ben je niet goed ingelicht.
Schrijnende gevallen zijn er gewoon in ons land, dat kan en wil ik niet ontkennen.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, misschien moet je eens verder kijken dan je neus lang is. Oxfam kwam gister met een rapport dat de armoede groeit in Europa. Ik lees over bejaarden, chronisch zieken, afhankelijken van de PGB wiens leven alleen maar achteruit gaat zonder hoop/uitzicht op verbetering. Ik zie dat de overheid er een pest bende van heeft gemaakt mbt de WMO, het budget voor jeugdzaken was in veel grote gemeenten voor de grote vakantie al op. Ik zie mensen die 50+ zijn hoog- en laagopgeleiden, die de hoop om ooit nog een vast contract te krijgen wel op hun buik kunnen schrijven, laat staan ooit nog iets kunnen vinden dat bij hun niveau past. Ik zie bijstandsuittrekkers overal voor niets werken. Ik zie jongeren die als stagiaire aan de gang kunnen gaan, maar kunnen fluiten naar een normaal salaris of contract. Ik ken jongeren met een HBO-diploma die uitzendbaantjes doen, paar dagen op, paar dagen af en ook kunnen fluiten naar werk op hun niveau. Moet ik nog doorgaan joh? Hoezo kun je als gelukzoeker hier je geluk vinden, dan ben je niet goed ingelicht.
Volgens mij is het in het verleden nog niet voorgekomen dat een groep vluchtelingen voor een oorlog heeft gezorgd. En als ze aangerekend worden dat ze een uitkering krijgen, of een baan, dan kunnen ze het nooit goed doen. Dan is het alleen maar even kijken met welke van de 2 stokken we kunnen slaan.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:29 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik denk dat het eerder terug te voeren is op olie en onevenredige verdeling van macht/geld. Als asielzoekers eenmaal in nederland zijn moeten ze zich gewoon aan de nederlandse wet houden dat maakt ze niet anders dan jij en ik. Als ze dan dingen gaan doen die voor de wet niet mogen moeten we dat aanpakken. Ik vind het veel te kort door de bocht om te zeggen dat alle asielzoekers per definitie raddraaiers zijn die ons land kapot willen maken. Die mensen zijn volgens velen zonder ook maar iets te doen al schuldig aan de meest verschrikkelijke dingen, dat vind ik kwalijk. Ik vond het ook belachelijk dat mensen in amerika denken dat ik dagelijks wiet rook en een halve junk ben omdat ik uit nederland kom.
Ik vind het knap hoe mensen hier mensen kunnen beoordelen zonder maar een woord met ze gewisseld te hebben. Nee hoor gooi ze maar in de grote bak met "vreemden" endie moeten we niet. Want wij hebben het geluk gehad in een welvarend land te wonen en dat geluk gaan we lekker niemand anders gunnen. En mensen die niet uit nederland komen kunnen natuurlijk helemaal niets goed doen, ze hebben allemaal verwerpelijke gedachten etc etc.
Ik heb het gevoel dat angst zo'n grote rol speelt in dit debat iedereen is bang dat er door het opnemen van een aantal asielzoekers allemaal erge dingen gaan gebeuren. Ik snap dat niet zo. Wie heeft er hier op persoonlijk vlak last gehad van de asielzoekers die in de jaren 90 in nederland zijn opgenomen. Ik woonde vlak bij het asielzoekerscentrum in Ommen en heb toen ook vele mensen horen roepen dat die mensen niet deugen, ze kun niets goed doen, ze zitten daar maar op hun stoel. En dan van de overkant van de straat naar ze zitten kijken. Weinigen die ze aansprak om te vragen hoe het met ze ging... Ik heb ze dat wel eens gevraagd en wat bleek ze verveelden zich dood, ze mochten niet aan het werk, wilden dat wel graag. Het merendeel wilde graag terug naar afrika (het waren mensen uit sierra leone) maar nooit meer terug naar sierra leone.
Er zaten daar ook mensen bij die ideen hadden waar ik het niet mee eens was maar er zijn ook zat nederlanders waarbij ik dat heb.
Lang verhaal kort ik snap de hysterie niet zo goed. In plaats van zo hard te roepen we willen jullie niet kunnen we beter nadenken over wat we ze wel en niet moeten bieden en hoe zij ons land zo goed mogelijk van dienst kunnen zijn als ze hier toch al zijn. En over hoe de situatie in hun thuisgebieden zo stabiel mogelijk te maken zodat ze eventueel terug kunnen naar hun thuisland.
Tja de zorg de zorg is in nederland verschrikkelijk goed, echt heel goed, maar ook verrekte duur. En daar wringt hem de schoen we konden altijd de beste zorg leveren, en we kunnen dat nogsteeds alleen begint de beste zorg wel heel erg duur te worden... Waar men vroeger een "chemo" gaf van in totaal 2000 euro komen we nu richting een antilichaam gebaseerde behandeling van 40000 euro. Die laatste werkt in veel gevallen beter maar is dat wel te betalen. De amerikanen hebben er voor gekozen dat die laatste optie alleen maar beschikbaar is voor de mensen die het kunnen betalen, wij in nederland kiezen ervoor dat iedereen die laatste optie moet kunnen krijgen.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nu heb je het over zorg. Maar wat ik begrijp is dat er een grote actie komt met als tiel: red de Zorg. Hoezo red de zorg, we betalen ons blauw aan premies...? Ja, 153 directeuren van bejaardenzorg instanties verdienen nog steeds een salaris dat boven dat van de minister-president lag. En al de managers die daaronder komen en ook heel veel verdienen, rekenen ze dan nog niet eens mee natuurlijk. En ja alle IT-projecten mislukken, en ook dara is niemand schuldig aan. Nou ja, lekker land vlucht je naar toe.
161 voedselbanken. Volgens Koos allemaal eigen schuld dikke bult.
Absoluut. Genocide.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:27 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
De genocide op de autochtone bevolking. Godverdomme.
quote:Op woensdag 9 september 2015 10:47 schreef Toefjes het volgende:
Volgens mij is het in het verleden nog niet voorgekomen dat een groep vluchtelingen voor een oorlog heeft gezorgd.
Ik merkte er vroeger ook weinig van. Welgeteld 1 negertje bij me op de basisschool.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:28 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Waar ik woon merk ik daar eigenlijk niet zoveel van.
Ik geloof je directquote:Op woensdag 9 september 2015 10:53 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]misschien de amerikaanse burger oorlog
quote:
En dat is erg omdat?quote:Op woensdag 9 september 2015 10:54 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Ik merkte er vroeger ook weinig van. Welgeteld 1 negertje bij me op de basisschool.
Nu zijn blanken de minderheid op die school.
Dat is geen stroman als je begint over dat mensen maar eens wat van hun leven moeten maken, dan suggereer je op zijn minst dat degenen die hiertegen zijn niets van hun leven hebben gemaakt.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:48 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waar schrijf ik dat in godsnaam?
Flikker lekker een eind op met je stromannen.
Migranten wel.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Volgens mij is het in het verleden nog niet voorgekomen dat een groep vluchtelingen voor een oorlog heeft gezorgd.
Jawel hoor, na de Rwandese genocide vluchten de genocide plegers (Hutu's) buurland Congo in wat weer heeft geleid tot de val van Mobutu en een boel oorlogen in de regio die nu nog steeds napruttelen.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Volgens mij is het in het verleden nog niet voorgekomen dat een groep vluchtelingen voor een oorlog heeft gezorgd.
Ik woon ook niet echt in een grote stad in Zuid-Holland.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:54 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Ik merkte er vroeger ook weinig van. Welgeteld 1 negertje bij me op de basisschool.
Nu zijn blanken de minderheid op die school.
Nou, moest een keer op een "zwarte school" zijn om een voorlichting te geven. De leraren parkeren de auto niet meer in de buurt van de school, ze worden gewoon vernield. Misschien is het een tendens van deze tijd, maar in mijn tijd gebeurde dat niet, toen was er toch nog enig respect voor leraren.quote:
Jawel. Libanon.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:47 schreef Toefjes het volgende:
Volgens mij is het in het verleden nog niet voorgekomen dat een groep vluchtelingen voor een oorlog heeft gezorgd.
Ik uit een dorp dat tegen de grote stad aanligt.quote:Op woensdag 9 september 2015 10:57 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ik woon ook niet echt in een grote stad in Zuid-Holland.
Dat is een probleemquote:Op woensdag 9 september 2015 10:58 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nou, moest een keer op een "zwarte school" zijn om een voorlichting te geven. De leraren parkeren de auto niet meer in de buurt van de school, ze worden gewoon vernield. Misschien is het een tendens van deze tijd, maar in mijn tijd gebeurde dat niet, toen was er toch nog enig respect voor leraren.
Een school die voorheen blank was, en die in een paar decennia zwart geworden is, is een signaal van genocide op de blanke bevolking.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:02 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dat is een probleemmaar inherent is er niets mis met een "zwarte school" er is wel iets mis met mensen die andermans auto vernielen. En dat moet aangepakt worden.
En wat maakt nederland nederland? De getintheid? Nederland is ooit nederland geworden door franse immigranten dat was ook niet "nederlands".quote:Op woensdag 9 september 2015 11:01 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Ik uit een dorp dat tegen de grote stad aanligt.
De demografische opmaak is zo'n beetje 100% veranderd nu, dat is best schokkend. Niet dat ik een hekel heb aan getintelden, maar het is gewoon niet gezond. Nederland is verdwenen op deze plekken.
Die blanken die voorheen op die school zaten zijn vermoord?quote:Op woensdag 9 september 2015 11:03 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Een school die voorheen blank was, en die in een paar decennia zwart geworden is, is een signaal van genocide op de blanke bevolking.
Daar is inherent iets mis mee.
quote:Op woensdag 9 september 2015 11:03 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
van genocide op de blanke bevolking.
Genocide heeft meerdere definities, het is niet alleen moord.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:04 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Die blanken die voorheen op die school zaten zijn vermoord?
Genocide is volkerenmoord. Welk volk is vermoord?quote:Op woensdag 9 september 2015 11:03 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Een school die voorheen blank was, en die in een paar decennia zwart geworden is, is een signaal van genocide op de blanke bevolking.
Daar is inherent iets mis mee.
Nederland is alles wat niet buitenlands is.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:04 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
En wat maakt nederland nederland? De getintheid? Nederland is ooit nederland geworden door franse immigranten dat was ook niet "nederlands".
Roerend met je eens.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:01 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Ik uit een dorp dat tegen de grote stad aanligt.
De demografische opmaak is zo'n beetje 100% veranderd nu, dat is best schokkend. Niet dat ik een hekel heb aan getintelden, maar het is gewoon niet gezond. Nederland is verdwenen op deze plekken.
Nee. Het heeft een duidelijk, eenduidige betekenis.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:06 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Genocide heeft meerdere definities, het is niet alleen moord.
De oorspronkelijke definitie van genocide, volgens degene die het woord verzonnen heeft:quote:Op woensdag 9 september 2015 11:06 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Genocide is volkerenmoord. Welk volk is vermoord?
quote:By "genocide" we mean the destruction of an ethnic group…. Generally speaking, genocide does not necessarily mean the immediate destruction of a nation, except when accomplished by mass killings of all members of a nation. It is intended rather to signify a coordinated plan of different actions aiming at the destruction of essential foundations of the life of national groups, with the aim of annihilating the groups themselves. The objectives of such a plan would be disintegration of the political and social institutions, of culture, language, national feelings, religion, and the economic existence of national groups, and the destruction of the personal security, liberty, health, dignity, and even the lives of the individuals belonging to such groups….
Ah in dat geval is het makkelijk want we hebben nog wel degelijk grenzen en alles wat daarbinnen valt is dus nederlands. Prima geen probleem lijkt me.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:07 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Nederland is alles wat niet buitenlands is.
Potischquote:Op woensdag 9 september 2015 11:07 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Nederland is alles wat niet buitenlands is.
Dus migratie is een vooropgezet plan om doelbewust de blanke bevolking te vernietigen?quote:Op woensdag 9 september 2015 11:08 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
De oorspronkelijke definitie van genocide, volgens degene die het woord verzonnen heeft:
[..]
schopje BNWquote:Op woensdag 9 september 2015 11:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dus migratie is een vooropgezet plan om doelbewust de blanke bevolking uit te moorden?
Steeds meer mensen zullen in opstand komen tegen de demografische misdaad die het Neerlandische volk aangedaan wordt middels het mislukte sociale experiment de multiculti.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:08 schreef Bosbeetle het volgende:
Verandering is eng, dat vind ik ook, ik verlang ook vaak terug naar de jaren 90 vooral op cultureel gebied, had het idee dat men toen veel opener was voor "rare" dingen. De slogan van rivella is veranderd van "een beetje vreemd maar wel lekker" naar "rivella wel zo natuurlijk". De grote angst voor alles wat afwijkt is iets wat steeds meer de norm begint te worden. Jeugd die angstvallig binnen de lijntjes blijft kleuren want oh je zou maar eens iets doen wat de anderen niet "cool" vinden.
Maar niet alle verandering is "slecht"
Wat de angst in de kaart speelt, en niet onterecht zijn cijfers, en cijfers liegen nooit. De Marokkanen blinken nergens in uit, behalve als het om criminele activiteiten gaat. De liquidatiegolf in Amsterdam waar het niet meer om het type Klaas Bruinsma draait.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:08 schreef Bosbeetle het volgende:
Verandering is eng, dat vind ik ook, ik verlang ook vaak terug naar de jaren 90 vooral op cultureel gebied, had het idee dat men toen veel opener was voor "rare" dingen. De slogan van rivella is veranderd van "een beetje vreemd maar wel lekker" naar "rivella wel zo natuurlijk". De grote angst voor alles wat afwijkt is iets wat steeds meer de norm begint te worden. Jeugd die angstvallig binnen de lijntjes blijft kleuren want oh je zou maar eens iets doen wat de anderen niet "cool" vinden.
Maar niet alle verandering is "slecht"
Multiculturalisme is vooropgezet beleid.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dus migratie is een vooropgezet plan om doelbewust de blanke bevolking te vernietigen?
Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:12 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Wat de angst in de kaart speelt, en niet onterecht zijn cijfers, en cijfers liegen nooit. De Marokkanen blinken nergens in uit, behalve als het om criminele activiteiten gaat. De liquidatiegolf in Amsterdam waar het niet meer om het type Klaas Bruinsma draait.
Staat voor mij wel los van mensen die vluchten voor een oorlog trouwens. Humaan opstellen naar die groep, en bikkelhard naar de groep die hier een misstap maakt. Oorlog of niet in het thuisland.
Je weet dat 'het Neerlandische volk' in de geschiedenis al behoorlijk wat migratie heeft ondergaan, toch?quote:Op woensdag 9 september 2015 11:11 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Steeds meer mensen zullen in opstand komen tegen de demografische misdaad die het Neerlandische volk aangedaan wordt middels het mislukte sociale experiment de multiculti.
Wees niet bang voor die opstand, wees niet bang voor de verandering.
Vertel dat maar tegen de Indianen en aboriginals.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:12 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Je weet dat 'het Neerlandische volk' in de geschiedenis al behoorlijk wat migratie heeft ondergaan, toch?
Door Nederlandse politici, met als doel om het blanke ras in Nederland te vernietigen?quote:Op woensdag 9 september 2015 11:12 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Multiculturalisme is vooropgezet beleid.
De massamigratie toestaan is vooropgezet beleid.
Dat is altijd al zo geweest, ook in die jaren 90 die jij noemt toen ik op school zat. Toen had "de jeugd" ook bepaalde items nodig zoals een Eastpack of Kipling tas en bepaalde kledingmerken omdat men er anders niet bij hoorde.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:08 schreef Bosbeetle het volgende:
Jeugd die angstvallig binnen de lijntjes blijft kleuren want oh je zou maar eens iets doen wat de anderen niet "cool" vinden.
Ik denk dat de ervaring met integratie van Moslims in West Europa laat zien dat de kans groot is dat een instroom van een grote groep Moslims hoogstwaarschijnlijk negatief gaat uitpakken. En daar komt nog bovenop dat 1) steeds meer banen verdwijnen door automatisering en outsourcing en 2) er een tekort aan huisvesting is.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:08 schreef Bosbeetle het volgende:
Maar niet alle verandering is "slecht"
Well, historisch gezien is Europa aardig succesvol geweest met "alleen" de Euroepse culturen. De EU is niet een homogeen blok en absoluut niet een "monocultuur".quote:Op woensdag 9 september 2015 11:15 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik ben maar een simpele bioloog maar vanuit dat vak weet ik dat een monocultuur leidt tot ernstige afwijkingen, en verzwakking. Om nog maar te zwijgen dat het verschrikkelijk saai is.
Genocide gaat niet per definitie om huidskleur.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:15 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Door Nederlandse politici, met als doel om het blanke ras in Nederland te vernietigen?
Wat is het doel van multiculturalisme?quote:By "genocide" we mean the destruction of an ethnic group…. Generally speaking, genocide does not necessarily mean the immediate destruction of a nation, except when accomplished by mass killings of all members of a nation. It is intended rather to signify a coordinated plan of different actions aiming at the destruction of essential foundations of the life of national groups, with the aim of annihilating the groups themselves. The objectives of such a plan would be disintegration of the political and social institutions, of culture, language, national feelings, religion, and the economic existence of national groups, and the destruction of the personal security, liberty, health, dignity, and even the lives of the individuals belonging to such groups….
Maar de gasten die het "vreemdst" waren waren het stoerst, (vanuit mezelf gezien hoor) had diep respect voor de geel/roodharige punker die met zijn schoenen in de verf ging staan en toch naar gabber feesten ging.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:17 schreef Pharmacist het volgende:
Dat is altijd al zo geweest, ook in die jaren 90 die jij noemt toen ik op school zat. Toen had "de jeugd" ook bepaalde items nodig zoals een Eastpack of Kipling tas en bepaalde kledingmerken omdat men er anders niet bij hoorde.
Gabbers en punkers waren mainstream.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:19 schreef Bosbeetle het volgende:
Maar de gasten die het "vreemdst" waren waren het stoerst, (vanuit mezelf gezien hoor) had diep respect voor de geel/roodharige punker die met zijn schoenen in de verf ging staan en toch naar gabber feesten ging.
Er zijn hele grote groepen gematigde moslims waar niemand last van heeft.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:17 schreef Pharmacist het volgende:
Ik denk dat de ervaring met integratie van Moslims in West Europa laat zien dat de kans groot is dat een instroom van een grote groep Moslims hoogstwaarschijnlijk negatief gaat uitpakken. En daar komt nog bovenop dat 1) steeds meer banen verdwijnen door automatisering en outsourcing en 2) er een tekort aan huisvesting is.
Biologie zegt niks over culturen, behalve dan die smerige kweekbakjes.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:15 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik ben maar een simpele bioloog maar vanuit dat vak weet ik dat een monocultuur leidt tot ernstige afwijkingen, en verzwakking. Om nog maar te zwijgen dat het verschrikkelijk saai is.
Jij noemt het een genocide op het blanke ras, ik neem dat slechts over. Blijkbaar vind jij dat het multiculturalisme een doelbewuste aanslag is op het blanke ras.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:18 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Genocide gaat niet per definitie om huidskleur.
[..]
Wat is het doel van multiculturalisme?
Ja, dat klopt en dat ontkent niemand. En dat is geen garantie dat integratie van Moslims positief uitpakt. Het waren immers maar 3 Moslims die de London tube opblaasden. Het waren een stuk of 6 Moslims de 1,400 jonge meisjes seksueel misbruikten in Rotherham. Je hebt een hele zooi werkende mensen nodig om een uitkeringtrekkende familie met 6 kinderen te subsideren.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:20 schreef Bosbeetle het volgende:
Er zijn hele grote groepen gematigde moslims waar niemand last van heeft.
Omdat het hier geen oorlog is.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:20 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Er zijn hele grote groepen gematigde moslims waar niemand last van heeft.
Multiculturalisme is een beleid, en beleid is altijd doelbewust.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:21 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Jij noemt het een genocide op het blanke ras, ik neem dat slechts over. Blijkbaar vind jij dat het multiculturalisme een doelbewuste aanslag is op het blanke ras.
Het doel was overigens goedkope arbeidskrachten, oorspronkelijk. Verder heeft het geen doel, het is gewoon een naam gegeven aan een ontwikkeling.
Oke, wat is dan het doel van multiculturalisme?quote:Op woensdag 9 september 2015 11:25 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Multiculturalisme is een beleid, en beleid is altijd doelbewust.
Het doel van multiculturalisme is geen goedkope arbeidskrachten nee. Zoek het eens op.
Wie van culturen houdt, haat multiculturalisme. Als ik van China hou, en Chinees eten, dan wens ik niet dat dat opgesplitst wordt in een multicultuur en ik in een Chinees restaurant een hamburger krijg van een rappende neger.
Even een kleine verbetering; monocultuur is een agrarisch principe welke gaat over het verbouwen van een enkel soort gewas of specifieke cultivar op een bepaalde locatie en heeft daardoor een grotere kans op de snelle verspreiding van bijvoorbeeld pathogenen. Dit heeft weinig tot geen betrekking op bijvoorbeeld een menselijke populatie. Natuurlijk is een gesloten genenpoel een probleem, maar de minimum viable population is ook voor mensen niet heel groot, en talloze malen kleiner dan de Nederlandse bevolking. Daarbij, men kan ook stellen dat alleen immigratie binnen Europa alsnog de genenpoel meer dan variabel houdt, simpelweg omdat mensen geen cultivars zijn en onze genetische variatie zeer groot is, ook binnen een enkel (deel van een) continent.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:15 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik ben maar een simpele bioloog maar vanuit dat vak weet ik dat een monocultuur leidt tot ernstige afwijkingen, en verzwakking. Om nog maar te zwijgen dat het verschrikkelijk saai is.
ja ik ken er zat, mensen die wel moslim zijn maar best wel een keertje een wasbeurtje willen overslaan. Mensen die wel moslim zijn maar niet persee een hoofddoek willen dragen. Netzoals niet alle christenen op zondag een rustdag nemen, en er ook christenen zijn wel eens godverdomme zeggen.quote:
Tja het was dan ook maar een grapje. Ik denk dat cultuur een bewegend geheel is dat continu veranderd en er is niet n cultuur ook niet onder de blanke nederlanders. Cultuur heeft vele subfaccetten die per subgroep weer verschillen en op allerlei niveau's bevind zich cultuur. Van land tot vriendengroep. Overal waar meer dan 3 mensen zijn kan er een verschillende cultuur zijn. Mede daarom denk ik dat we niet bang hoeven te zijn voor andere culturen, als ze zich maar houden aan de wettelijk vastgestelde regels.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:30 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Even een kleine verbetering; monocultuur is een agrarisch principe welke gaat over het verbouwen van een enkele soort gewas of specifieke cultivar op een bepaalde locatie en heeft daardoor een grotere kans op de snelle verspreiding van bijvoorbeeld pathogenen. Dit heeft weinig tot geen betrekking op bijvoorbeeld een menselijke populatie. Natuurlijk is een gesloten genenpoel een probleem, maar de minimum viable population is ook voor mensen niet heel groot, en talloze malen kleiner dan de Nederlandse bevolking. Daarbij, men kan ook stellen dat alleen immigratie binnen Europa alsnog de genenpoel meer dan variabel houdt, simpelweg omdat mensen geen cultivars zijn en onze genetische variatie behoorlijk groot is, ook binnen een enkel (deel van een) continent.
Dat verschilt per land.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:26 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Oke, wat is dan het doel van multiculturalisme?
Tholen is te klein, maar NL an sich, moet kunnen.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:30 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Even een kleine verbetering; monocultuur is een agrarisch principe welke gaat over het verbouwen van een enkel soort gewas of specifieke cultivar op een bepaalde locatie en heeft daardoor een grotere kans op de snelle verspreiding van bijvoorbeeld pathogenen. Dit heeft weinig tot geen betrekking op bijvoorbeeld een menselijke populatie. Natuurlijk is een gesloten genenpoel een probleem, maar de minimum viable population is ook voor mensen niet heel groot, en talloze malen kleiner dan de Nederlandse bevolking. Daarbij, men kan ook stellen dat alleen immigratie binnen Europa alsnog de genenpoel meer dan variabel houdt, simpelweg omdat mensen geen cultivars zijn en onze genetische variatie zeer groot is, ook binnen een enkel (deel van een) continent.
Dus het doel van multicultureel beleid is genocide, of wat? Geef eens duidelijk antwoord.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:37 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Dat verschilt per land.
Maar stel eens... Japan is behoorlijk monocultureel. Stel nou dat het beleid wordt om Japan (om te beginnen) 25% niet-Japans te maken. Dit in 30 jaar tijd. Door het importeren van buitenlanders die hun eigen cultuur mogen behouden.
Dit past in de definitie van genocide.
Gevolgen van multicultureel beleid:
• Uit een tienjarige studie van professor Robert Putnam blijkt dat multiculturalisme het sociale vertrouwen aantast. Zijn bevindingen zijn dat naarmate de diversiteit van een maatschappij toeneemt, de sociale cohesie en het onderlinge vertrouwen sterk afnemen.[3]
• Etnoloog Frank Salter, onderzoeker van het Max Planck Instituut, bewees in een studie dat gemeenschappen die gelijk(er) van samenstelling zijn bereid zijn veel meer en altrustischer te investeren in elkaar dan etnisch verdeelde gemeenschappen.[4]
Tja en als er wel een hecht sociaal vertrouwen en alrusme heerst kan het nogsteeds verschikkelijk mis gaan. Zie de katholieke priesters die heel altrustisch elkaar de hand boven het hoofd hielden. Er mag best wat sociaal wantrouwen zijn, dat betekent ook dat wanstanden aangekaart kunnen worden.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:37 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Dat verschilt per land.
Maar stel eens... Japan is behoorlijk monocultureel. Stel nou dat het beleid wordt om Japan (om te beginnen) 25% niet-Japans te maken. Dit in 30 jaar tijd. Door het importeren van buitenlanders die hun eigen cultuur mogen behouden.
Dit past in de definitie van genocide.
Gevolgen van multicultureel beleid:
• Uit een tienjarige studie van professor Robert Putnam blijkt dat multiculturalisme het sociale vertrouwen aantast. Zijn bevindingen zijn dat naarmate de diversiteit van een maatschappij toeneemt, de sociale cohesie en het onderlinge vertrouwen sterk afnemen.[3]
• Etnoloog Frank Salter, onderzoeker van het Max Planck Instituut, bewees in een studie dat gemeenschappen die gelijk(er) van samenstelling zijn bereid zijn veel meer en altrustischer te investeren in elkaar dan etnisch verdeelde gemeenschappen.[4]
Ga je dadelijk ook weer van die kansloze praat uitslaan over het arresteren van policors enzo?quote:Op woensdag 9 september 2015 11:40 schreef geavanceerd het volgende:
We kennen allemaal het spreekwoord wel "verdeel en heers".
Maar men is nu zo gebrainwashed dat men denkt dat een volk verdelen iets positiefs zou zijn. Alsof we daar sterker van worden. Alsof dat niet tot oorlog leidt.
Levensgevaarlijk zulke ideen.
Gekke is dat de Arabieren wel opmerkelijk monocultureel zijn. Koeweit geen Syrirs, kunnen we niet gebruiken. VAE de cheque zit bij de post. Saudi-Arabi, we willen graag Wahabistische moskeen bouwen in Dld hoor, maar liever geen Syrirs op ons grondgebied. Jordani, ja omdat het van de VS moet, maar liever zouden we ze net als met de Palestijnen in de jaren 70 meteen verdrijven. Libanon, arme drommels van 1975 tot 1990 woedde er een burgeroorlog mede veroorzaakt door de Palestijnen, en ook nu hebben ze weer geen keus, mogen hopen dat de vlam niet in de pan vliegt. Turkije zet ze liever eigenhandig in gammele bootjes de Egesche Zee over, Koerden daar gaat de echte strijd om, want ja die verwarren de monocultuur van Turkije ook al te zeer. Egypte, nee, bedankt kunnen extremisten tussen zitten van de signatuur van Moslimbroederschap. Verderop in de Maghreb, nope, niente, nada.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:36 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Tja het was dan ook maar een grapje. Ik denk dat cultuur een bewegend geheel is dat continu veranderd en er is niet n cultuur ook niet onder de blanke nederlanders. Cultuur heeft vele subfaccetten die per subgroep weer verschillen en op allerlei niveau's bevind zich cultuur. Van land tot vriendengroep. Overal waar meer dan 3 mensen zijn kan er een verschillende cultuur zijn. Mede daarom denk ik dat we niet bang hoeven te zijn voor andere culturen, als ze zich maar houden aan de wettelijk vastgestelde regels.
Ik hoop het, dat wordt lachen!quote:Op woensdag 9 september 2015 11:42 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ga je dadelijk ook weer van die kansloze praat uitslaan over het arresteren van policors enzo?
Klopt maar om nou te zeggen dat het in dat gebied lekker rustig isquote:Op woensdag 9 september 2015 11:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gekke is dat de Arabieren wel opmerkelijk monocultureel zijn. Koewit geen Syrirs, kunnen we niet gebruiken. Saudi-Arabi, we willen graag Wahabistische moskeen bouwen in Dld hoor, maar liever geen Syrirs op ons grond gebied. Jordani, ja omdat het van de VS moet, maar liever zouden we ze net als met de Palestijenen in de jaren 70 meteen verdrijven. Libanon, arme drommels van 1975 tot 1990 woedde er een burgeroorlog mede veroorzaakt door de Palestijenen, en ook nu hebben ze weer geen keus, mogen hopen dat de vlam niet in de pan vliegt. Turkije zet ze liever eigenhandig in gammele bootjes de Egesche kust over, Koerden daar gaat de echte strijd om, want ja die verwarren de monocultuur van Turkije ook al te zeer. Egypte, nee, bedankt kunnen extremisten tussen zitten van de signatuur van Moslimbroederschap. Verderop in de Maghreb, nope, niente, nada.
x2quote:Op woensdag 9 september 2015 11:08 schreef Bosbeetle het volgende:
Verandering is eng, dat vind ik ook, ik verlang ook vaak terug naar de jaren 90 vooral op cultureel gebied, had het idee dat men toen veel opener was voor "rare" dingen. De slogan van rivella is veranderd van "een beetje vreemd maar wel lekker" naar "rivella wel zo natuurlijk". De grote angst voor alles wat afwijkt is iets wat steeds meer de norm begint te worden. Jeugd die angstvallig binnen de lijntjes blijft kleuren want oh je zou maar eens iets doen wat de anderen niet "cool" vinden.
Maar niet alle verandering is "slecht"
In 2000, a Molecular Biology and Evolution paper suggested a transplanting model or a 'long bottleneck' to account for the limited genetic variation, rather than a catastrophic environmental change. This would be consistent with suggestions that in sub-Saharan Africa numbers could have dropped at times as low as 2,000, for perhaps as long as 100,000 years, before numbers began to expand again in the Late Stone Agequote:Op woensdag 9 september 2015 11:37 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tholen is te klein, maar NL an sich, moet kunnen.
Tenzij je de islam kent, ben je niet in staat om gematigd van radicaal te onderscheiden.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:31 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
ja ik ken er zat, mensen die wel moslim zijn maar best wel een keertje een wasbeurtje willen overslaan. Mensen die wel moslim zijn maar niet persee een hoofddoek willen dragen. Netzoals niet alle christenen op zondag een rustdag nemen, en er ook christenen zijn wel eens godverdomme zeggen.
Wat dat betreft heb je gelijk dat een homogene cultuur ook multicultureel is tot op zekere hoogte. Immers, een bepaald schrijver uit een dorp behoord tot diens culturele geschiedenis, waarbij een zanger uit een nabijgelegen dorp tot diens eigen historie gerekend kan worden. Uiteindelijk, zolang er op het merendeel van de culturele aspecten een zekere mate van overeenkomst heerst kunnen beide dorpen elkaar onder dezelfde cultuur scharen, en daarna weer als onderdeel van een regio, provincie et cetera. Echter, dit is anders dan als er een zeer grote en continue instroom plaatsvind van mensen uit dorpen duizenden kilometers verderop waarbij de meeste culturele aspecten anders zijn. Natuurlijk, de meeste mensen houden van lekker eten en gezelligheid, maar dat voldoet niet aan de eisen om ook een gedegen cohesie te vormen als er van beide kanten, ongeacht de verdeling ervan, moeilijk te doorbreken verschillen zijn of de oprechte intentie hiertoe ontbreekt. In een dergelijke situatie veranderd een multiculturele samenleving vooral naar een situatie waarin verschillende culturen op verschillende maten vooral langs elkaar in plaats van naast elkaar leven hetgeen de cohesie tussen individuen ook niet ten goede komt.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:36 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Tja het was dan ook maar een grapje. Ik denk dat cultuur een bewegend geheel is dat continu veranderd en er is niet n cultuur ook niet onder de blanke nederlanders. Cultuur heeft vele subfaccetten die per subgroep weer verschillen en op allerlei niveau's bevind zich cultuur. Van land tot vriendengroep. Overal waar meer dan 3 mensen zijn kan er een verschillende cultuur zijn. Mede daarom denk ik dat we niet bang hoeven te zijn voor andere culturen, als ze zich maar houden aan de wettelijk vastgestelde regels.
Als er daarna maar ruimte is om losse afzonderlijk evoluerende groepen te krijgen, die vervolgens elkaar af en toe weer eens tegenkomen.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:46 schreef Eufonie het volgende:
[..]
In 2000, a Molecular Biology and Evolution paper suggested a transplanting model or a 'long bottleneck' to account for the limited genetic variation, rather than a catastrophic environmental change. This would be consistent with suggestions that in sub-Saharan Africa numbers could have dropped at times as low as 2,000, for perhaps as long as 100,000 years, before numbers began to expand again in the Late Stone Age
Wat dat betreft zou Tholen prima kunnen zolang de genetische variatie groot genoeg is.
Klopt, maar daarvoor is immigratie van continent A naar continent B niet noodzakelijk, zoiets kan ook binnen een (deel van een) continent plaatsvinden.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:50 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Als er daarna maar ruimte is om losse afzonderlijk evoluerende groepen te krijgen, die vervolgens elkaar af en toe weer eens tegenkomen.
Dat kan het zijn ja.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:42 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dus het doel van multicultureel beleid is genocide, of wat? Geef eens duidelijk antwoord.
Putnam heb ik gelezen trouwens, hij schrijft alleen dat diversiteit op de krte termijn slecht is voor de sociale cohesie, dus dat stukje copy-paste kan je wel weer verwijderen.
Toch heeft ie wel een punt. Ik woon zelf veel in Korea en reis ook regelmatig naar Japan, en de mensen zijn daar totaal niet blij met de invulling van hun leven (zie ook hoogste zelfmoordcijfers ter wereld). Maar er veranderd niets omdat iedereen last heeft van tunnelvisie. Nu zie je dat de jongeren in beide landen langzaam maar zeker van gedachte veranderen (waarom eigenlijk 12 uur per dag werken?) doordat toerisme de laatste jaren op gang komt en mensen aan de praat raken met buitenlanders. Ik denk dat een frisse blik zeker wel positief kan bijdragen aan een cultuur. Maar teveel is natuurlijk ook niet goed.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:30 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Even een kleine verbetering; monocultuur is een agrarisch principe welke gaat over het verbouwen van een enkel soort gewas of specifieke cultivar op een bepaalde locatie en heeft daardoor een grotere kans op de snelle verspreiding van bijvoorbeeld pathogenen. Dit heeft weinig tot geen betrekking op bijvoorbeeld een menselijke populatie. Natuurlijk is een gesloten genenpoel een probleem, maar de minimum viable population is ook voor mensen niet heel groot, en talloze malen kleiner dan de Nederlandse bevolking. Daarbij, men kan ook stellen dat alleen immigratie binnen Europa alsnog de genenpoel meer dan variabel houdt, simpelweg omdat mensen geen cultivars zijn en onze genetische variatie zeer groot is, ook binnen een enkel (deel van een) continent.
Ik verwacht zoiets:quote:Op woensdag 9 september 2015 11:46 schreef female81 het volgende:
[..]
x2
Maar ik moet nog maar zien hoe het in Oss - ik woon in die regio - gaat verlopen, als er in hartje centrum 300 asielzoekers bij komen. De driehoek tussen het treinstation, het toekomstige asielzoekerscentrum (een krappe kilometer van het station) en hartje winkelcentrum (cq. V&D) had in de avonduren altijd al iets dubieus. Ik weet niet of dat heel lekker gaat mengen met de nieuwe bewoners.
Onderschat de onvermijdelijke botsingen tussen hun cultuur en de Nederlandse maar niet. Idem voor de frustraties die bij veel vluchtelingen diep van binnen zullen zitten.
Maar, gewoon even voor de volledigheid dan, in Nederland was het doel van multiculturalisme de genocide van het blanke volk?quote:Op woensdag 9 september 2015 11:52 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Dat kan het zijn ja.
Multicultureel beleid verschilt per land.
Dan is het echter de vraag natuurlijk of er een positieve uitwisseling gaat ontstaan van culturele opvattingen indien je in het westen plotseling massaal vluchtelingen gaat importeren met een moslim achtergrond uit een warzone zoals Syri of zal men idd vanwege te grote culturele verschillen en taalbarrires langs elkaar heen gaan leven. Even kijken hoe onze track record is bij de import van gastarbeiders vanaf de jaren 60/70.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Toch heeft ie wel een punt. Ik woon zelf veel in Korea en reis ook regelmatig naar Japan, en de mensen zijn daar totaal niet blij met de invulling van hun leven (zie ook hoogste zelfmoordcijfers ter wereld). Maar er veranderd niets omdat iedereen last heeft van tunnelvisie. Nu zie je dat de jongeren in beide landen langzaam maar zeker van gedachte veranderen (waarom eigenlijk 12 uur per dag werken?) doordat toerisme de laatste jaren op gang komt en mensen aan de praat raken met buitenlanders. Ik denk dat een frisse blik zeker wel positief kan bijdragen aan een cultuur. Maar teveel is natuurlijk ook niet goed.
Uiteraard. Azie en Europa/VS hebben meer gemeen dan mensen over het algemeen beseffen. De tradities en dergelijke zijn heel anders, maar het rationele overheerst toch voornamelijk. In tegenstelling tot extreem religieuze landen. (daarom ben ik ook blij dat China, en niet een of ander religieus land, nu als 2e economie opkomt)quote:Op woensdag 9 september 2015 11:56 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dan is het echter de vraag natuurlijk of er een positieve uitwisseling gaat ontstaan van culturele opvattingen indien je in het westen plotseling massaal vluchtelingen gaat importeren met een moslim achtergrond uit een warzone zoals Syri of zal men idd vanwege te grote culturele verschillen en taalbarrires langs elkaar heen gaan leven.
Klopt, hoewel ik wel denk dat Zuid-Korea en Japan een wat unieke situatie hebben, doordat de cultuur daar behoorlijk beperkend en strikt is en men moeite heeft bepaalde negatieve aspecten van traditionalisme te doorbreken. In een dergelijk geval is de kennismaking met andere culturele invullingen aan onder andere werkinvulling en prestatiedrang welkom, maar ik zie niet hoe dit tussen bijvoorbeeld de Poolse of Noorse cultuur en de Somalische zal werken.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Toch heeft ie wel een punt. Ik woon zelf veel in Korea en reis ook regelmatig naar Japan, en de mensen zijn daar totaal niet blij met de invulling van hun leven (zie ook hoogste zelfmoordcijfers ter wereld). Maar er veranderd niets omdat iedereen last heeft van tunnelvisie. Nu zie je dat de jongeren in beide landen langzaam maar zeker van gedachte veranderen (waarom eigenlijk 12 uur per dag werken?) doordat toerisme de laatste jaren op gang komt en mensen aan de praat raken met buitenlanders. Ik denk dat een frisse blik zeker wel positief kan bijdragen aan een cultuur. Maar teveel is natuurlijk ook niet goed.
Niet het blanke volk, maar de cultuur. Dat stuk over blanke volk zei ik in de context van een blanke school die zwart werd.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:53 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Maar, gewoon even voor de volledigheid dan, in Nederland was het doel van multiculturalisme de genocide van het blanke volk?
http://www.hln.be/hln/nl/(...)oofding-toonde.dhtmlquote:Een Syrir heeft van de correctionele rechtbank in Charleroi vijf jaar cel gekregen, met uitstel voor de helft van de straf. Toen de man vernam dat zijn dochter van 15 jaar een liefje had, sloot hij het meisje op, sloeg haar en toonde haar een video van een onthoofding. Hij dreigde haar ook te zullen onthoofden.
Nadat zijn zoon hem had verteld dat de tiener een relatie had met een jongeman, sleurde de Syrische vader zijn dochter met geweld naar een kamer om ze daar vast te binden aan een stoel en haar klappen te geven en haar met een zweep op de voeten te slaan. Daarna dwong hij de dochter om naar de beelden van een onthoofding te kijken. Hij zei haar dat dit (de onthoofding, nvdr) het lot was, wat haar in Syri zou zijn te beurt gevallen. Het meisje slaagde erin om zich los te maken en uit het venster te springen.
Geradicaliseerde broer
In zijn requisitoir onderstreepte het parket dat de broer van het meisje een geradicaliseerde jongeman was, die zijn vader had aangeraden om "zijn dochter te verdrinken", omdat ze de waarden van de islam met de voeten trad. Volgens het parket had de zaak heel anders kunnen aflopen, als het meisje niet ontsnapt was en drong aan op een minimumstraf van vier jaar.
Advocaat Deprez, raadsman van verdachte Fawaz I., betwiste de feiten niet, maar wees erop dat zijn clint geen gewelddadig verleden had, en spijt had betoond over zijn gedrag. De advocaat vroeg een werkstraf.
De rechtbank sprak een straf van vijf jaar cel uit, met uitstel voor de helft van de straf, en veroordeelde "het verwerpelijke psychologische geweld" van de dader.
Een citaat erbij:quote:Op woensdag 9 september 2015 12:17 schreef Ryan3 het volgende:
Nieuws van "onze eigen bootvluchteling" Arnold Karskens: http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter
quote:...werp ik een blik achter de faade die we dagelijks krijgen voorgespiegeld door de media, alsof het allemaal zielige en desperate mensen zijn. Dat valt in de praktijk reuze mee. Recente oorlogsslachtoffers zie je niet. Nagenoeg alle migranten zetten weloverwogen de stap en nemen de risico’s voor lief.
http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter
Ja, dit is alles bij mekaar natuurlijk een deconfiture. En aangezien de deur wagenwijd openstaat stopt deze mensensmokkel niet en heeft het een aanzuigende werking op heel veel gelukszoekers, die hun vrouw nog eventueel thuis of in een tentenkamp laten totdat ze over kunnen komen, uit de regio...quote:
Naast de zekerheid dat de grote immigratiegolf van niet westerse mensen met een achterlijke godsdienst een ramp voor Nederland zal zijn op middellange en lange termijn, speelt ook nog eens de emigratie mee.quote:CBS: Immigratie en emigratie naar recordhoogte in 2014
Zowel de immigratie als de emigratie bereikte een recordhoogte in 2014. Er komen nog steeds veel Poolse immigranten naar Nederland, maar het aantal Turkse migranten is juist sterk gedaald. Dat meldt CBS.
Toename bevolking door migratie per saldo 35 duizend
Zowel de immigratie als de emigratie waren in 2014 hoger dan ooit. Er werden 183 duizend immigranten bijgeschreven in het bevolkingsregister, en bijna 148 duizend emigranten verlieten ons land. Per saldo nam de bevolking in 2014 door migratie met 35 duizend personen toe.
In Nederland geboren personen grootste groep migranten
In Nederland geboren personen die terugkeren naar Nederland vormen al jaren de grootste groep immigranten. In 2014 waren zij met 29 duizend personen goed voor 16 procent van de immigratie. Daarnaast kwam 13 procent uit Polen. Immigranten uit Syri, Duitsland en de voormalige Sovjet-Unie vormden elk 4 tot 5 procent van het totaal in 2014. De grootste stijging in het aantal immigranten kwam op naam van de Syrirs. Hun aantal steeg van 2 duizend in 2013 naar bijna 9 duizend in 2014. Voorlopige cijfers geven aan dat deze stijging zich in 2015 voortzet.
Niemand.quote:Op woensdag 9 september 2015 12:49 schreef Oud_student het volgende:
Ondertussen zorgen "wij" zelf voor verdere herverdeling van mensen zowel binnen als buiten de EU
[..]
Naast de zekerheid dat de grote immigratiegolf van niet westerse mensen met een achterlijke godsdienst een ramp voor Nederland zal zijn op middellange en lange termijn, speelt ook nog eens de emigratie mee.
Wie emigreren er?
Niet zoals bij immigratie, de kanslozen, de armoedzaaiers, maar juist de kansrijke hoogopgeleide en/of meer vermogende Nederlanders en ook succesvolle allochtonen, zo is de netto instroom van Turken negatief geworden, dit betekent succesvolle Turkse ondernemers gaan vaak weer terug naar Turkije en daar komen kanslozen (uit Anatoli) voor terug.
Als dit zo doorgaat, wie gaat dan de uitkeringen, opvang, medische verzorging enz. voor deze als maar grotere groep financieren?
Ik ben tegen 't bestrijden van grote groepen mensen puur omdat er vluchtelingen tussen kunnen zitten die oprecht weg willen. Die kun je niet als beesten behandelen puur uit angst voor de rotte appels.quote:Op woensdag 9 september 2015 12:53 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Niemand.
Het gaat historisch mis.
twitter:AFP twitterde op woensdag 09-09-2015 om 16:32:04#BREAKING Danish train operator DSB cancels trains to and from Germany amid migrant influx reageer retweet
In anderhalve week tijd is het wel een enorme puinhoop geworden op heel veel plekken door die migrantenstroom, man manquote:'Deense NS' stopt met treinen uit Duitsland
FLENSBURG/RODBY - De Deense staatsspoorwegen (DSB) hebben woensdag het treinverkeer van Duitsland naar Denemarken voor onbepaalde tijd stilgelegd. Volgens een woordvoerder is de stap genomen in verband met de komst van honderden vluchtelingen uit Duitsland die naar Zweden willen.
Er rijden geen treinen meer tussen Flensburg (Duitsland) en Padborg (Denemarken). De politie heeft een veerboot uit het Duitse Fehmarn aangehouden in de haven van het Deense Rodby. Andere veerboten moeten voor de haven wachten.
De vluchtelingen of migranten willen via Denemarken naar Zweden, dat een erg gastvrij vluchtelingenbeleid voert.
Goed idee voor de PVV om als zendtijd te gebruiken.quote:
Ik heb de beelden gezien van het tuig in de Hongaarse treinen. Je zou maar gewoon een Europeaan zijn die daar de trein moet nemen.. Het lijkt mij sterk dat ze allemaal een kaartje hebben. De conducteurs gaan ook echt die treinen niet in om te controleren. Daarom reageert DSB adequaat door de treinen die tot Flensburg gaan (elke 2 uren) al te laten eindigen op het station vlak voor de grens, Padborg. Dat tuig moet je niet in die treinen hebben. Het zullen allemaal zwartrijders zijn (letterlijk en figuurlijk) omdat treinkaartjes in Denemarken zeer duur zijn. Gewone mensen zullen de treinen mijden, waardoor de spoorwegen drie keer schade lijden (1. Gewone reizigers blijven weg; 2. De illegalen vervuilen en slopen de trein; 3. De illegalen betalen niet voor de reis).quote:Op woensdag 9 september 2015 19:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
Telegraaf meldt het ook
[..]
In anderhalve week tijd is het wel een enorme puinhoop geworden op heel veel plekken door die migrantenstroom, man man
Goed artikel. Bevestigt het beeld over de migranten dat de meeste realisten al hadden.quote:Op woensdag 9 september 2015 12:17 schreef Ryan3 het volgende:
Nieuws van "onze eigen bootvluchteling" Arnold Karskens: http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter
Precies. Alleen al zo'n bericht als dit zou voor onze leiders toch al genoeg aanleiding moeten zijn om de grenzen dicht te gooien voor deze economische gelukzoekers?quote:Op woensdag 9 september 2015 20:35 schreef Oud_student het volgende:
Merkwaardig dat de vluchtelingen, nu ze in het beloofde land zijn aangekomen, het blijkbaar nog niet voldoende vinden en blijkbaar de hemel op aarde Zweden willen bereiken
De NPO had in het Journaal ook nog wel een aardig stukje met de teneur "veel Syrirs zitten al tijden in Turkije, maar ze vinden het er niet echt leuk dus vertrekken ze naar groenere weiden", maar de NPO blijft ze wel stug 'vluchtelingen' noemen, en niet het adequatere 'migranten'.quote:Op woensdag 9 september 2015 20:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Precies. Alleen al zo'n bericht als dit zou voor onze leiders toch al genoeg aanleiding moeten zijn om de grenzen dicht te gooien voor deze economische gelukzoekers?
Zelfs BNR doet dat, nota-bene een commercile en zakelijke zender.quote:Op woensdag 9 september 2015 20:44 schreef Rowlf het volgende:
[..]
De NPO had in het Journaal ook nog wel een aardig stukje met de teneur "veel Syrirs zitten al tijden in Turkije, maar ze vinden het er niet echt leuk dus vertrekken ze naar groenere weiden", maar de NPO blijft ze wel stug 'vluchtelingen' noemen, en niet het adequatere 'migranten'.
Zou het dan toch een plan zijn om meer solidariteit te kweken tussen de burgers in Europa? En dan treedt straks de EU op het laatste nippertje naar voren als 'de grote verlosser'. Met uiteraard nog meer wetten en regels waaraan de lidstaten zich moeten houden, want de EU was tenslotte de redder in nood!quote:Op woensdag 9 september 2015 20:42 schreef JanKorteachternaam het volgende:
http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter
Echt bizar dit artikel. Het maakt gehakt van alle verhalen in de media en hier op Fok! dat het om zielige vluchtelingen gaat. Het zijn gewoon illegalen die weloverwogen illegaal ons Europa binnendringen. En Europa treedt niet op
Dit kan alleen nog maar met militaire middelen worden gestopt.
Er is al heel veel solidariteit. Oost-Europa krijgt jaarlijks miljarden van West-Europa.quote:Op woensdag 9 september 2015 20:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zou het dan toch een plan zijn om meer solidariteit te kweken tussen de burgers in Europa? En dan treedt straks de EU op het laatste nippertje naar voren als 'de grote verlosser'. Met uiteraard nog meer wetten en regels waaraan de lidstaten zich moeten houden, want de EU was tenslotte de redder in nood!
Een andere methode is het stoppen van alle soorten van uitkeringen, toelages, bijslagen, en wat dies meer zei, aan alle personen die niet aantoonbaar langer dan 18 jaar in Nederland verblijven.. Ook geen gezondheidszorg en onderwijs voor deze groep, tenzij ze het zelf uit eigen zak kunnen betalen. Ook voor alle huidige inwoners, dus geheel conform Artikel 1 van de grondwet.quote:Op woensdag 9 september 2015 20:42 schreef JanKorteachternaam het volgende:
http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter
Echt bizar dit artikel. Het maakt gehakt van alle verhalen in de media en hier op Fok! dat het om zielige vluchtelingen gaat. Het zijn gewoon illegalen die weloverwogen illegaal ons Europa binnendringen. En Europa treedt niet op
Dit kan alleen nog maar met militaire middelen worden gestopt.
Hoe verzinnen ze hetquote:STRAATSBURG (ANP) - De VVD heeft woensdag in het Europees Parlement in Straatsburg niet voor een resolutie over de verdeling van vluchtelingen over de Europese Unie gestemd. De liberalen onthielden zich van stemming omdat in de tekst staat dat asielzoekers mogen weigeren naar een land herplaatst te worden als ze daar niet heen willen.
18 jaar lijkt mij lang, mijn voorkeur zou zijn geboren in Nederland (en met Nederlandse ouders) f minimaal 10 jaar in Nederland gewerkt en belasting betaald. Maar ik ben het er mee eens dat alle nieuwkomers nergens recht op moeten hebben (behalve ww, want dat is een verzekering). Je krijgt dan echter wel gedoe met mensenrechten (je kunt mensen geen gezondheidszorg onthouden) dus de grenzen geheel is nog altijd de beste oplossing voor deze ellende.quote:Op woensdag 9 september 2015 20:51 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Een andere methode is het stoppen van alle soorten van uitkeringen, toelages, bijslagen, en wat dies meer zei, aan alle personen die niet aantoonbaar langer dan 18 jaar in Nederland verblijven.. Ook geen gezondheidszorg en onderwijs voor deze groep, tenzij ze het zelf uit eigen zak kunnen betalen. Ook voor alle huidige inwoners, dus geheel conform Artikel 1 van de grondwet.
Wat ze daar roken is mij een raadsel, maar het is goed spulquote:
Dan kunnen we dus bijna al het onderwijs opheffen.quote:Op woensdag 9 september 2015 20:51 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Een andere methode is het stoppen van alle soorten van uitkeringen, toelages, bijslagen, en wat dies meer zei, aan alle personen die niet aantoonbaar langer dan 18 jaar in Nederland verblijven.. Ook geen gezondheidszorg en onderwijs voor deze groep, tenzij ze het zelf uit eigen zak kunnen betalen. Ook voor alle huidige inwoners, dus geheel conform Artikel 1 van de grondwet.
Eerst was het nog 40.000 op vrijwillige basis en nu ineens een veelvoud gedwongen opgelegd. Op welk verdrag dat is gebaseerd is mij een raadsel.quote:Op woensdag 9 september 2015 20:57 schreef Rowlf het volgende:
[..]
Laat me raden, de motie is desondanks gewoon aangenomen, en wordt per direct gemplementeerd?
Er is natuurlijk nog het ESM een bron van vrijwel oneindig veel gratis geld, gedekt door de belastingbetalers van de EU landen. Het ESM heeft zeer vergaande bevoegdheden en is uiteraard zoals bij alles in de EU volkomen ondemocratisch. Ik verwacht binnenkort een flinke greep in de kassa als de lidstaten niet mee willen werken, dan gaat de EU het toch zelf opzettenquote:Op woensdag 9 september 2015 20:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Eerst was het nog 40.000 op vrijwillige basis en nu ineens een veelvoud gedwongen opgelegd. Op welk verdrag dat is gebaseerd is mij een raadsel.
Als duidelijk in de media naar voren komt dat het een wassen neus is, dan is het misschien wel goed nieuws. Er moeten zo snel mogelijk Orban-achtige regeringsleiders verkozen worden, zodat we in ieder geval in een deel van Europa de grenscontroles weer terugkrijgen en misschien zelfs actief illegalen oppakken en uitzetten.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hahaha dus eerst een zogenaamde verdeelsleutel maken met 'verplichte' minimumaantallen per land, maar dat blijkt gewoon een wassen neus dus. Migranten die zelf mogen invullen naar welk land ze het liefst willen
En de geitenwollensokken intussen maar emo-tv maken.
Dit geeft wel aan hoe ver die bevoegdheden gaan. ESM is een verdrag, dus die bevoegdheid is er nadrukkelijk. Ik ben het er niet mee eens, maar het is de realiteit. De bevoegdheid om lidstaten ineens te dwingen illegalen op te vangen is voor mij echter nieuw, die komt wel heel plotseling. De EU lijkt wel de bevoegdheid te hebben om uit het niets nieuwe bevoegdheden te creren.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:05 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Er is natuurlijk nog het ESM een bron van vrijwel oneindig veel gratis geld, gedekt door de belastingbetalers van de EU landen. Het ESM heeft zeer vergaande bevoegdheden en is uiteraard zoals bij alles in de EU volkomen ondemocratisch. Ik verwacht binnenkort een flinke greep in de kassa als de lidstaten niet mee willen werken, dan gaat de EU het toch zelf opzetten
quote:Op woensdag 9 september 2015 20:42 schreef JanKorteachternaam het volgende:
http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter
Echt bizar dit artikel. Het maakt gehakt van alle verhalen in de media en hier op Fok! dat het om zielige vluchtelingen gaat. Het zijn gewoon illegalen die weloverwogen illegaal ons Europa binnendringen. En Europa treedt niet op
Dit kan alleen nog maar met militaire middelen worden gestopt.
Dat is wel een ander verhaal dan het "we worden overspoeld door luie uitkeringsvreters" wat PVV-tokkies enzo graag roepen.quote:Ik snap zijn motivatie maar vraag hem toch nadrukkelijk: ‘Je verliet het vluchtelingenkamp hier in Turkije om een beter leven te hebben in Nederland of in Duitsland of in Frankrijk?’
“Ja, eigenlijk wel. Turkije is een goed land. Helpt ons erg veel. Maar ik en al mijn vrienden hier zijn afgestudeerd van de universiteit. We willen een baan.”
De praktijk is dat niet-westerse allochtonen in een uitkeringssituatie komen. Met 600.000 Nederlandse werklozen hebben we zelfs voor hoogopgeleide immigranten geen plek.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:11 schreef Igen het volgende:
[..]
[..]
Dat is wel een ander verhaal dan het "we worden overspoeld door luie uitkeringsvreters" wat PVV-tokkies enzo graag roepen.
Daarom willen ze waarschijnlijk ook naar Duitsland en Zweden en niet naar Nederland.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:12 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De praktijk is dat niet-westerse allochtonen in een uitkeringssituatie komen. Met 600.000 Nederlandse werklozen hebben we zelfs voor hoogopgeleide immigranten geen plek.
Dat zou kunnen. De Duitse economie draait goed en komt arbeidskrachten tekort. Het is echter wel verstandiger om daarvoor mensen uit Oost-Europa te nemen, die weer netjes terug gaan naar eigen land als de werkgelegenheid in Duitsland terugloopt.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:13 schreef Igen het volgende:
[..]
Daarom willen ze waarschijnlijk ook naar Duitsland en Zweden en niet naar Nederland.
Behalve misschien dan diegenen die het wl om een uitkering te doen is.
Ja en? Zijn ze dan welkom? Weer een gevalletje emo-terreur. Ik vind het een schande dat mensen kleine kinderen op dit soort barre tochten meenemen terwijl ze al een veilige plek hebben.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:12 schreef kkdhd het volgende:
A Syrian child offers a cookie to the policemen who block their way #welcomerefugees
[ afbeelding ]
Mooi stukje framing, er zijn amper kinderen bij.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:12 schreef kkdhd het volgende:
A Syrian child offers a cookie to the policemen who block their way #welcomerefugees
[ afbeelding ]
Zo werkt het alleen in een economie die op grondstoffen is gebaseerd en daarom maar een bepaalde, vaststaande draagkracht heeft. In een moderne westerse economie zijn juist de mensen en hun kennis en vaardigheden de belangrijkste grondstof voor de economie. Daarom is het belangrijker om mensen goed op te leiden, dan om werklozen eruit te sturen.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:14 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. De Duitse economie draait goed en komt arbeidskrachten tekort. Het is echter wel verstandiger om daarvoor mensen uit Oost-Europa te nemen, die weer netjes terug gaan naar eigen land als de werkgelegenheid in Duitsland terugloopt.
En dus moet je de economie zeker niet vol laten lopen met niet-westerse immigranten die veel minder goed opgeleid zijn dan de eigen bevolking. Ook is het gemiddelde IQ in niet-westerse landen veel lager (afgezien van Aziatische landen waar geen illegalen vandaan komen).quote:Op woensdag 9 september 2015 21:27 schreef Igen het volgende:
[..]
Zo werkt het alleen in een economie die op grondstoffen is gebaseerd en daarom maar een bepaalde, vaststaande draagkracht heeft. In een moderne westerse economie zijn juist de mensen en hun kennis en vaardigheden de belangrijkste grondstof voor de economie. Daarom is het belangrijker om mensen goed op te leiden, dan om werklozen eruit te sturen.
Syri, Afghanistan en Irak, de drie landen waar bijna alle vluchtelingen momenteel vandaan komen, liggen anders wel in Azi.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:29 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
En dus moet je de economie zeker niet vol laten lopen met niet-westerse immigranten die veel minder goed opgeleid zijn dan de eigen bevolking. Ook is het gemiddelde IQ in niet-westerse landen veel lager (afgezien van Aziatische landen waar geen illegalen vandaan komen).
Ik heb het ook gezien, het was uberhaupt een nogal absurdistisch spektakel.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:08 schreef MissionPhailed het volgende:
Zag vanmiddag nog Juncker voorbijkomen met reactie op hen die kritisch waren op het bizarre vluchtelingenbeleid. Was iets in de trant van: "hetgeen u zegt is waardeloos en ik reageer er simpelweg niet op", waarop een luid applaus volgde. Grootste vijand van Europa is de EU.
Goed nieuws dus. Om dat te vieren nog wat beelden van onze nieuwe kenniswerkers:quote:Op woensdag 9 september 2015 21:30 schreef Igen het volgende:
[..]
Syri, Afghanistan en Irak, de drie landen waar bijna alle vluchtelingen momenteel vandaan komen, liggen anders wel in Azi.
Zo te zien is er ook bij allochtonen nog ruimte naar boven qua niveau van kennis en vaardigheden.
O ja, in Duitsland bijv. staan de gilden te springen om vluchtelingen een beroepsopleiding te geven.
Wat boze mensen, en nu?quote:Op woensdag 9 september 2015 21:34 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Goed nieuws dus. Om dat te vieren nog wat beelden van onze nieuwe kenniswerkers:
Deze reactie is eigenlijk te dom op in te gaanquote:Op woensdag 9 september 2015 21:48 schreef Igen het volgende:
[..]
Wat boze mensen, en nu?
Ik kan ook wel een filmpje plaatsen:
Dat is alvast een stuk heftiger, maar ook net zo goed nog geen reden om te doen alsof alle West-Europeanen zulke tokkies zijn als deze demonstrerende arbeiders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |