abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_155944914
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 12:24 schreef geavanceerd het volgende:

[..]

Een citaat erbij:

[..]

Ja, dit is alles bij mekaar natuurlijk een deconfiture. En aangezien de deur wagenwijd openstaat stopt deze mensensmokkel niet en heeft het een aanzuigende werking op heel veel gelukszoekers, die hun vrouw nog eventueel thuis of in een tentenkamp laten totdat ze over kunnen komen, uit de regio...
I´m back.
pi_155944949
pi_155945056
Ondertussen zorgen "wij" zelf voor verdere herverdeling van mensen zowel binnen als buiten de EU

quote:
CBS: Immigratie en emigratie naar recordhoogte in 2014

Zowel de immigratie als de emigratie bereikte een recordhoogte in 2014. Er komen nog steeds veel Poolse immigranten naar Nederland, maar het aantal Turkse migranten is juist sterk gedaald. Dat meldt CBS.
Toename bevolking door migratie per saldo 35 duizend
Zowel de immigratie als de emigratie waren in 2014 hoger dan ooit. Er werden 183 duizend immigranten bijgeschreven in het bevolkingsregister, en bijna 148 duizend emigranten verlieten ons land. Per saldo nam de bevolking in 2014 door migratie met 35 duizend personen toe.
In Nederland geboren personen grootste groep migranten
In Nederland geboren personen die terugkeren naar Nederland vormen al jaren de grootste groep immigranten. In 2014 waren zij met 29 duizend personen goed voor 16 procent van de immigratie. Daarnaast kwam 13 procent uit Polen. Immigranten uit Syrië, Duitsland en de voormalige Sovjet-Unie vormden elk 4 tot 5 procent van het totaal in 2014. De grootste stijging in het aantal immigranten kwam op naam van de Syriërs. Hun aantal steeg van 2 duizend in 2013 naar bijna 9 duizend in 2014. Voorlopige cijfers geven aan dat deze stijging zich in 2015 voortzet.
Naast de zekerheid dat de grote immigratiegolf van niet westerse mensen met een achterlijke godsdienst een ramp voor Nederland zal zijn op middellange en lange termijn, speelt ook nog eens de emigratie mee.
Wie emigreren er?
Niet zoals bij immigratie, de kanslozen, de armoedzaaiers, maar juist de kansrijke hoogopgeleide en/of meer vermogende Nederlanders en ook succesvolle allochtonen, zo is de netto instroom van Turken negatief geworden, dit betekent succesvolle Turkse ondernemers gaan vaak weer terug naar Turkije en daar komen kanslozen (uit Anatolië) voor terug.
Als dit zo doorgaat, wie gaat dan de uitkeringen, opvang, medische verzorging enz. voor deze als maar grotere groep financieren?
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
pi_155945150
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 12:49 schreef Oud_student het volgende:
Ondertussen zorgen "wij" zelf voor verdere herverdeling van mensen zowel binnen als buiten de EU

[..]

Naast de zekerheid dat de grote immigratiegolf van niet westerse mensen met een achterlijke godsdienst een ramp voor Nederland zal zijn op middellange en lange termijn, speelt ook nog eens de emigratie mee.
Wie emigreren er?
Niet zoals bij immigratie, de kanslozen, de armoedzaaiers, maar juist de kansrijke hoogopgeleide en/of meer vermogende Nederlanders en ook succesvolle allochtonen, zo is de netto instroom van Turken negatief geworden, dit betekent succesvolle Turkse ondernemers gaan vaak weer terug naar Turkije en daar komen kanslozen (uit Anatolië) voor terug.
Als dit zo doorgaat, wie gaat dan de uitkeringen, opvang, medische verzorging enz. voor deze als maar grotere groep financieren?
Niemand.
Het gaat historisch mis.
  woensdag 9 september 2015 @ 13:43:43 #255
399258 Mommychilgrad
houdt van vijgen
pi_155947194
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 12:53 schreef geavanceerd het volgende:

[..]

Niemand.
Het gaat historisch mis.
Ik ben tegen 't bestrijden van grote groepen mensen puur omdat er vluchtelingen tussen kunnen zitten die oprecht weg willen. Die kun je niet als beesten behandelen puur uit angst voor de rotte appels.

Als ik merk dat ik in een bepaald gebied in een onhoudbare situatie zit en dat de dood op de loer ligt (als minderheid zonder plan zit je alleen maar te wachten op naderende ellende, dan wil ik niet als een rat in de val zitten, maar dan zou ik ook naar werelddelen willen waar het rustiger is.

Daarmee wil ik niet zeggen dat we de hele groep moeten bestrijden als een geheel. Maar er moet wel streng gefilterd worden en het tuig moet eruit. Er moeten quotas komen zodat hetgeen waar wij voor garant staan, het sociale vangnet, niet bezwijkt onder het gewicht. Dit zou vroeg of laat tot een "ieder voor zich" maatschappij kunnen leiden.

Ik weet niet hoeveel het kan dragen en wie daar over waakt maar het lijkt erop dat het allemaal vrij impulsief besloten is en er niet echt een plan is.

Ook hoorde ik uit eerste hand van ooggetuigen dat de politie in Budapest maskers draagt. Er zou een virus kunnen opduiken, wat doen we daar tegen? Als dit allemaal dingen zijn die straks als een "verassing" komen dan ben ik daar niet zo blij mee.
pi_155947725
"Gewoon geen vluchtelingen erin"

Hey dat is makkelijk gezegd. Bestaan er middelen voor om dat te realiseren. Nee. Wie moeten dat regelen: anderen
pi_155949983
AFP twitterde op woensdag 09-09-2015 om 16:32:04 #BREAKING Danish train operator DSB cancels trains to and from Germany amid migrant influx reageer retweet
  woensdag 9 september 2015 @ 19:47:09 #259
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_155955651
Telegraaf meldt het ook

quote:
'Deense NS' stopt met treinen uit Duitsland

FLENSBURG/RODBY - De Deense staatsspoorwegen (DSB) hebben woensdag het treinverkeer van Duitsland naar Denemarken voor onbepaalde tijd stilgelegd. Volgens een woordvoerder is de stap genomen in verband met de komst van honderden vluchtelingen uit Duitsland die naar Zweden willen.
Er rijden geen treinen meer tussen Flensburg (Duitsland) en Padborg (Denemarken). De politie heeft een veerboot uit het Duitse Fehmarn aangehouden in de haven van het Deense Rodby. Andere veerboten moeten voor de haven wachten.
De vluchtelingen of migranten willen via Denemarken naar Zweden, dat een erg gastvrij vluchtelingenbeleid voert.
In anderhalve week tijd is het wel een enorme puinhoop geworden op heel veel plekken door die migrantenstroom, man man
  woensdag 9 september 2015 @ 19:49:17 #260
286575 Roces18
Chef de party
pi_155955716
Ik stem voor meer immigranten.
Hoe eerder we de nationale identiteit van alle landen kunnen slopen.
Zodat we een groot europees rijk kunnen opbouwen!!!

EIN EUROPA BITTE JA
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
  woensdag 9 september 2015 @ 20:17:25 #262
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_155956568
quote:
Goed idee voor de PVV om als zendtijd te gebruiken.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_155956774
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 19:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
Telegraaf meldt het ook

[..]

In anderhalve week tijd is het wel een enorme puinhoop geworden op heel veel plekken door die migrantenstroom, man man
Ik heb de beelden gezien van het tuig in de Hongaarse treinen. Je zou maar gewoon een Europeaan zijn die daar de trein moet nemen.. Het lijkt mij sterk dat ze allemaal een kaartje hebben. De conducteurs gaan ook echt die treinen niet in om te controleren. Daarom reageert DSB adequaat door de treinen die tot Flensburg gaan (elke 2 uren) al te laten eindigen op het station vlak voor de grens, Padborg. Dat tuig moet je niet in die treinen hebben. Het zullen allemaal zwartrijders zijn (letterlijk en figuurlijk) omdat treinkaartjes in Denemarken zeer duur zijn. Gewone mensen zullen de treinen mijden, waardoor de spoorwegen drie keer schade lijden (1. Gewone reizigers blijven weg; 2. De illegalen vervuilen en slopen de trein; 3. De illegalen betalen niet voor de reis).

De stations Flensburg en Padborg liggen op slechts 12 kilometer lopen afstand. Dat is nog geen 3 uren lopen dus. Aangezien die zogenaamde vluchtelingen bijna allemaal jonge mannen zijn, vrees ik dat de invasie alsnog de Deense treinen zal bereiken. Er is meer nodig. Denemarken zou weer grenscontroles moeten invoeren, met assistentie van het leger want er zal een enorme groep illegalen aan komen.
Daarnaast is er ook in het westelijke deel van Denemarken een grensoverschrijdende treindienst, uitgevoerd door Arriva. Ik daar kunnen de illegalen naartoe gaan. Wel is het dan een flinke omweg door Denemarken heen, terwijl de treinen vanuit Padborg de snelste route naar Zweden rijden.
pi_155956824
quote:
14s.gif Op woensdag 9 september 2015 12:17 schreef Ryan3 het volgende:
Nieuws van "onze eigen bootvluchteling" Arnold Karskens: http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter
Goed artikel. Bevestigt het beeld over de migranten dat de meeste realisten al hadden.

pi_155957027
Merkwaardig dat de vluchtelingen, nu ze in het beloofde land zijn aangekomen, het blijkbaar nog niet voldoende vinden en blijkbaar de hemel op aarde Zweden willen bereiken 8)7
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
  woensdag 9 september 2015 @ 20:40:13 #266
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_155957180
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:35 schreef Oud_student het volgende:
Merkwaardig dat de vluchtelingen, nu ze in het beloofde land zijn aangekomen, het blijkbaar nog niet voldoende vinden en blijkbaar de hemel op aarde Zweden willen bereiken 8)7
Precies. Alleen al zo'n bericht als dit zou voor onze leiders toch al genoeg aanleiding moeten zijn om de grenzen dicht te gooien voor deze economische gelukzoekers?
pi_155957246
http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter

Echt bizar dit artikel. Het maakt gehakt van alle verhalen in de media en hier op Fok! dat het om zielige vluchtelingen gaat. Het zijn gewoon illegalen die weloverwogen illegaal ons Europa binnendringen. En Europa treedt niet op :r
Dit kan alleen nog maar met militaire middelen worden gestopt.
pi_155957308
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:40 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]

Precies. Alleen al zo'n bericht als dit zou voor onze leiders toch al genoeg aanleiding moeten zijn om de grenzen dicht te gooien voor deze economische gelukzoekers?
De NPO had in het Journaal ook nog wel een aardig stukje met de teneur "veel Syriërs zitten al tijden in Turkije, maar ze vinden het er niet echt leuk dus vertrekken ze naar groenere weiden", maar de NPO blijft ze wel stug 'vluchtelingen' noemen, en niet het adequatere 'migranten'. :')
pi_155957341
quote:
10s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:44 schreef Rowlf het volgende:

[..]

De NPO had in het Journaal ook nog wel een aardig stukje met de teneur "veel Syriërs zitten al tijden in Turkije, maar ze vinden het er niet echt leuk dus vertrekken ze naar groenere weiden", maar de NPO blijft ze wel stug 'vluchtelingen' noemen, en niet het adequatere 'migranten'. :')
Zelfs BNR doet dat, nota-bene een commerciële en zakelijke zender.

Nu op Radio 2 'De grens bereikt', inzamelingsactie voor 'vluchtelingen'. Weer een en al emo-gezeur, zielig zielig, geef! geeft! :r :r
  woensdag 9 september 2015 @ 20:48:45 #270
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_155957439
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:42 schreef JanKorteachternaam het volgende:
http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter

Echt bizar dit artikel. Het maakt gehakt van alle verhalen in de media en hier op Fok! dat het om zielige vluchtelingen gaat. Het zijn gewoon illegalen die weloverwogen illegaal ons Europa binnendringen. En Europa treedt niet op :r
Dit kan alleen nog maar met militaire middelen worden gestopt.
Zou het dan toch een plan zijn om meer solidariteit te kweken tussen de burgers in Europa? En dan treedt straks de EU op het laatste nippertje naar voren als 'de grote verlosser'. Met uiteraard nog meer wetten en regels waaraan de lidstaten zich moeten houden, want de EU was tenslotte de redder in nood!
pi_155957478
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:48 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]

Zou het dan toch een plan zijn om meer solidariteit te kweken tussen de burgers in Europa? En dan treedt straks de EU op het laatste nippertje naar voren als 'de grote verlosser'. Met uiteraard nog meer wetten en regels waaraan de lidstaten zich moeten houden, want de EU was tenslotte de redder in nood!
Er is al heel veel solidariteit. Oost-Europa krijgt jaarlijks miljarden van West-Europa.
  woensdag 9 september 2015 @ 20:51:21 #272
429912 Dr.Kloothommel
Trollen moet mogen
pi_155957528
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:42 schreef JanKorteachternaam het volgende:
http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter

Echt bizar dit artikel. Het maakt gehakt van alle verhalen in de media en hier op Fok! dat het om zielige vluchtelingen gaat. Het zijn gewoon illegalen die weloverwogen illegaal ons Europa binnendringen. En Europa treedt niet op :r
Dit kan alleen nog maar met militaire middelen worden gestopt.
Een andere methode is het stoppen van alle soorten van uitkeringen, toelages, bijslagen, en wat dies meer zei, aan alle personen die niet aantoonbaar langer dan 18 jaar in Nederland verblijven.. Ook geen gezondheidszorg en onderwijs voor deze groep, tenzij ze het zelf uit eigen zak kunnen betalen. Ook voor alle huidige inwoners, dus geheel conform Artikel 1 van de grondwet.
pi_155957651
quote:
STRAATSBURG (ANP) - De VVD heeft woensdag in het Europees Parlement in Straatsburg niet voor een resolutie over de verdeling van vluchtelingen over de Europese Unie gestemd. De liberalen onthielden zich van stemming omdat in de tekst staat dat asielzoekers mogen weigeren naar een land herplaatst te worden als ze daar niet heen willen.
Hoe verzinnen ze het :') :') :') :') _O-
pi_155957696
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:51 schreef Dr.Kloothommel het volgende:

[..]

Een andere methode is het stoppen van alle soorten van uitkeringen, toelages, bijslagen, en wat dies meer zei, aan alle personen die niet aantoonbaar langer dan 18 jaar in Nederland verblijven.. Ook geen gezondheidszorg en onderwijs voor deze groep, tenzij ze het zelf uit eigen zak kunnen betalen. Ook voor alle huidige inwoners, dus geheel conform Artikel 1 van de grondwet.
18 jaar lijkt mij lang, mijn voorkeur zou zijn geboren in Nederland (en met Nederlandse ouders) óf minimaal 10 jaar in Nederland gewerkt en belasting betaald. Maar ik ben het er mee eens dat alle nieuwkomers nergens recht op moeten hebben (behalve ww, want dat is een verzekering). Je krijgt dan echter wel gedoe met mensenrechten (je kunt mensen geen gezondheidszorg onthouden) dus de grenzen geheel is nog altijd de beste oplossing voor deze ellende.
pi_155957745
quote:
10s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:54 schreef Confetti het volgende:

[..]

Hoe verzinnen ze het :') :') :') :') _O-
Wat ze daar roken is mij een raadsel, maar het is goed spul _O-
Het is al net zo bezopen als Malta verplichten om 300+ "vluchtelingen" op te nemen, terwijl dat dwergstaatje een bevolkingsdichtheid van 1300 mensen per vierkante kilometer heeft.
Het zal er in ieder geval voor zorgen dat Oost-Europese landen geheel verlost blijven van deze ellende. Nederland, Duitsland en Zweden moeten er voor opdraaien. Ik ben benieuwd hoelang het duurt voordat anti-immigratiepartijen een absolute meerderheid krijgen, vroeg of (te) laat zal het gebeuren.
pi_155957751
quote:
10s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:54 schreef Confetti het volgende:

[..]

Hoe verzinnen ze het :') :') :') :') _O-
Laat me raden, de motie is desondanks gewoon aangenomen, en wordt per direct geïmplementeerd?
pi_155957759
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:51 schreef Dr.Kloothommel het volgende:

[..]

Een andere methode is het stoppen van alle soorten van uitkeringen, toelages, bijslagen, en wat dies meer zei, aan alle personen die niet aantoonbaar langer dan 18 jaar in Nederland verblijven.. Ook geen gezondheidszorg en onderwijs voor deze groep, tenzij ze het zelf uit eigen zak kunnen betalen. Ook voor alle huidige inwoners, dus geheel conform Artikel 1 van de grondwet.
Dan kunnen we dus bijna al het onderwijs opheffen.
Want op het lager onderwijs en het voortgezet zal niemand snel aan kunnen tonen al langer dan 18 jaar in Nederland te verblijven.
Althans ik mag hopen dat iemand van 18 het lager onderwijs al achter zich heeft gelaten.
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
pi_155957806
quote:
10s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:57 schreef Rowlf het volgende:

[..]

Laat me raden, de motie is desondanks gewoon aangenomen, en wordt per direct geïmplementeerd?
Eerst was het nog 40.000 op vrijwillige basis en nu ineens een veelvoud gedwongen opgelegd. Op welk verdrag dat is gebaseerd is mij een raadsel.
pi_155957846
Ik heb liever dat Europese landen afspreken hoeveel grenswachten ieder land beschikbaar gaat stellen om elke grens (zowel binnen als buiten de EU) te bewaken. Daarnaast moet ieder land militairen leveren om de EU zo snel mogelijk te bevrijden van illegalen. Deze stroom is geen vluchtelingencrisis maar een aanval op Europa.
  woensdag 9 september 2015 @ 21:03:18 #280
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_155957944
Hahaha dus eerst een zogenaamde verdeelsleutel maken met 'verplichte' minimumaantallen per land, maar dat blijkt gewoon een wassen neus dus. Migranten die zelf mogen invullen naar welk land ze het liefst willen :')

En de geitenwollensokken intussen maar emo-tv maken.
pi_155958025
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:

Eerst was het nog 40.000 op vrijwillige basis en nu ineens een veelvoud gedwongen opgelegd. Op welk verdrag dat is gebaseerd is mij een raadsel.
Er is natuurlijk nog het ESM een bron van vrijwel oneindig veel gratis geld, gedekt door de belastingbetalers van de EU landen. Het ESM heeft zeer vergaande bevoegdheden en is uiteraard zoals bij alles in de EU volkomen ondemocratisch. Ik verwacht binnenkort een flinke greep in de kassa als de lidstaten niet mee willen werken, dan gaat de EU het toch zelf opzetten :)
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
pi_155958053
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hahaha dus eerst een zogenaamde verdeelsleutel maken met 'verplichte' minimumaantallen per land, maar dat blijkt gewoon een wassen neus dus. Migranten die zelf mogen invullen naar welk land ze het liefst willen :')

En de geitenwollensokken intussen maar emo-tv maken.
Als duidelijk in de media naar voren komt dat het een wassen neus is, dan is het misschien wel goed nieuws. Er moeten zo snel mogelijk Orban-achtige regeringsleiders verkozen worden, zodat we in ieder geval in een deel van Europa de grenscontroles weer terugkrijgen en misschien zelfs actief illegalen oppakken en uitzetten.
pi_155958109
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:05 schreef Oud_student het volgende:

[..]

Er is natuurlijk nog het ESM een bron van vrijwel oneindig veel gratis geld, gedekt door de belastingbetalers van de EU landen. Het ESM heeft zeer vergaande bevoegdheden en is uiteraard zoals bij alles in de EU volkomen ondemocratisch. Ik verwacht binnenkort een flinke greep in de kassa als de lidstaten niet mee willen werken, dan gaat de EU het toch zelf opzetten :)
Dit geeft wel aan hoe ver die bevoegdheden gaan. ESM is een verdrag, dus die bevoegdheid is er nadrukkelijk. Ik ben het er niet mee eens, maar het is de realiteit. De bevoegdheid om lidstaten ineens te dwingen illegalen op te vangen is voor mij echter nieuw, die komt wel heel plotseling. De EU lijkt wel de bevoegdheid te hebben om uit het niets nieuwe bevoegdheden te creëren.
  woensdag 9 september 2015 @ 21:08:44 #284
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_155958125
Zag vanmiddag nog Juncker voorbijkomen met reactie op hen die kritisch waren op het bizarre vluchtelingenbeleid. Was iets in de trant van: "hetgeen u zegt is waardeloos en ik reageer er simpelweg niet op", waarop een luid applaus volgde. Grootste vijand van Europa is de EU.
pi_155958185
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 20:42 schreef JanKorteachternaam het volgende:
http://politiek.tpo.nl/20(...)d&utm_medium=twitter

Echt bizar dit artikel. Het maakt gehakt van alle verhalen in de media en hier op Fok! dat het om zielige vluchtelingen gaat. Het zijn gewoon illegalen die weloverwogen illegaal ons Europa binnendringen. En Europa treedt niet op :r
Dit kan alleen nog maar met militaire middelen worden gestopt.
quote:
Ik snap zijn motivatie maar vraag hem toch nadrukkelijk: ‘Je verliet het vluchtelingenkamp hier in Turkije om een beter leven te hebben in Nederland of in Duitsland of in Frankrijk?’

“Ja, eigenlijk wel. Turkije is een goed land. Helpt ons erg veel. Maar ik en al mijn vrienden hier zijn afgestudeerd van de universiteit. We willen een baan.”
Dat is wel een ander verhaal dan het "we worden overspoeld door luie uitkeringsvreters" wat PVV-tokkies enzo graag roepen.
pi_155958219
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:11 schreef Igen het volgende:

[..]

[..]

Dat is wel een ander verhaal dan het "we worden overspoeld door luie uitkeringsvreters" wat PVV-tokkies enzo graag roepen.
De praktijk is dat niet-westerse allochtonen in een uitkeringssituatie komen. Met 600.000 Nederlandse werklozen hebben we zelfs voor hoogopgeleide immigranten geen plek.

Een universitaire graad (voor wat het waard is vanuit een niet-westers land) is geen reden om illegaal Europa binnen te mogen komen.
pi_155958240
A Syrian child offers a cookie to the policemen who block their way #welcomerefugees

pi_155958262
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:12 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

De praktijk is dat niet-westerse allochtonen in een uitkeringssituatie komen. Met 600.000 Nederlandse werklozen hebben we zelfs voor hoogopgeleide immigranten geen plek.
Daarom willen ze waarschijnlijk ook naar Duitsland en Zweden en niet naar Nederland. :P

Behalve misschien dan diegenen die het wél om een uitkering te doen is.

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 09-09-2015 21:13:51 ]
pi_155958317
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:13 schreef Igen het volgende:

[..]

Daarom willen ze waarschijnlijk ook naar Duitsland en Zweden en niet naar Nederland. :P

Behalve misschien dan diegenen die het wél om een uitkering te doen is.
Dat zou kunnen. De Duitse economie draait goed en komt arbeidskrachten tekort. Het is echter wel verstandiger om daarvoor mensen uit Oost-Europa te nemen, die weer netjes terug gaan naar eigen land als de werkgelegenheid in Duitsland terugloopt.
Zweden daar kan ik geen zinnig woord meer over zeggen, dat land pleegt collectief zelfmoord.
pi_155958360
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:12 schreef kkdhd het volgende:
A Syrian child offers a cookie to the policemen who block their way #welcomerefugees

[ afbeelding ]
Ja en? Zijn ze dan welkom? Weer een gevalletje emo-terreur. Ik vind het een schande dat mensen kleine kinderen op dit soort barre tochten meenemen terwijl ze al een veilige plek hebben.
pi_155958475
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:12 schreef kkdhd het volgende:
A Syrian child offers a cookie to the policemen who block their way #welcomerefugees

[ afbeelding ]
Mooi stukje framing, er zijn amper kinderen bij.

pi_155958482
Ik weet niet zeker of deze al voorbij is gekomen, maar bij deze: http://www.geenstijl.nl/m(...)efugeecrisis_op.html
Opvang in de regio is er al. Alleen de vluchtelingen er nog even naartoe brengen.
pi_155958759
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:14 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dat zou kunnen. De Duitse economie draait goed en komt arbeidskrachten tekort. Het is echter wel verstandiger om daarvoor mensen uit Oost-Europa te nemen, die weer netjes terug gaan naar eigen land als de werkgelegenheid in Duitsland terugloopt.
Zo werkt het alleen in een economie die op grondstoffen is gebaseerd en daarom maar een bepaalde, vaststaande draagkracht heeft. In een moderne westerse economie zijn juist de mensen en hun kennis en vaardigheden de belangrijkste grondstof voor de economie. Daarom is het belangrijker om mensen goed op te leiden, dan om werklozen eruit te sturen.
pi_155958812
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:27 schreef Igen het volgende:

[..]

Zo werkt het alleen in een economie die op grondstoffen is gebaseerd en daarom maar een bepaalde, vaststaande draagkracht heeft. In een moderne westerse economie zijn juist de mensen en hun kennis en vaardigheden de belangrijkste grondstof voor de economie. Daarom is het belangrijker om mensen goed op te leiden, dan om werklozen eruit te sturen.
En dus moet je de economie zeker niet vol laten lopen met niet-westerse immigranten die veel minder goed opgeleid zijn dan de eigen bevolking. Ook is het gemiddelde IQ in niet-westerse landen veel lager (afgezien van Aziatische landen waar geen illegalen vandaan komen).
pi_155958860
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:29 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

En dus moet je de economie zeker niet vol laten lopen met niet-westerse immigranten die veel minder goed opgeleid zijn dan de eigen bevolking. Ook is het gemiddelde IQ in niet-westerse landen veel lager (afgezien van Aziatische landen waar geen illegalen vandaan komen).
Syrië, Afghanistan en Irak, de drie landen waar bijna alle vluchtelingen momenteel vandaan komen, liggen anders wel in Azië.

Zo te zien is er ook bij autochtonen nog ruimte naar boven qua niveau van kennis en vaardigheden. O-)

O ja, in Duitsland bijv. staan de gilden te springen om vluchtelingen een beroepsopleiding te geven.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 09-09-2015 21:33:15 ]
pi_155959009
quote:
7s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:08 schreef MissionPhailed het volgende:
Zag vanmiddag nog Juncker voorbijkomen met reactie op hen die kritisch waren op het bizarre vluchtelingenbeleid. Was iets in de trant van: "hetgeen u zegt is waardeloos en ik reageer er simpelweg niet op", waarop een luid applaus volgde. Grootste vijand van Europa is de EU.
Ik heb het ook gezien, het was uberhaupt een nogal absurdistisch spektakel.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_155959016
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:30 schreef Igen het volgende:

[..]

Syrië, Afghanistan en Irak, de drie landen waar bijna alle vluchtelingen momenteel vandaan komen, liggen anders wel in Azië.

Zo te zien is er ook bij allochtonen nog ruimte naar boven qua niveau van kennis en vaardigheden. O-)

O ja, in Duitsland bijv. staan de gilden te springen om vluchtelingen een beroepsopleiding te geven.
Goed nieuws dus. Om dat te vieren nog wat beelden van onze nieuwe kenniswerkers:




[ Bericht 5% gewijzigd door JanKorteachternaam op 09-09-2015 21:43:30 ]
  woensdag 9 september 2015 @ 21:45:53 #298
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_155959470
Over details van de arbeidsmarkten in Duitsland en Zweden ga ik niet in discussie (heb ik te weinig kijk op), maar het optreden van zo'n Juncker is toch tenenkrommend. Hij is zelf de grootste idioot die er rondloopt alleen Juncker zelf weet het nog niet.
pi_155959554
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:34 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Goed nieuws dus. Om dat te vieren nog wat beelden van onze nieuwe kenniswerkers:

Wat boze mensen, en nu?

Ik kan ook wel een filmpje plaatsen:
Dat is alvast een stuk heftiger, maar ook net zo goed nog geen reden om te doen alsof alle West-Europeanen zulke tokkies zijn als deze demonstrerende arbeiders.
pi_155959671
quote:
0s.gif Op woensdag 9 september 2015 21:48 schreef Igen het volgende:

[..]

Wat boze mensen, en nu?

Ik kan ook wel een filmpje plaatsen:
Dat is alvast een stuk heftiger, maar ook net zo goed nog geen reden om te doen alsof alle West-Europeanen zulke tokkies zijn als deze demonstrerende arbeiders.
Deze reactie is eigenlijk te dom op in te gaan :r
Die rellen in Brussel zijn vervelend, maar die mensen zijn EU-ingezetenen, en daar hebben we mee te dealen. Dit betekent echter niet dat we ook nog tuig van buiten hier naar toe moeten halen. Bovendien is niet-westers tuig veel gevaarlijker dan die rellers in Brussel.

NB. Er is in het filmpje overigens ook heel veel niet-westers tuig te zien. Maar goed ik begrijp de boodschap van het filmpje. Het slaat de plank echter geheel mis, want zelfs een horde roomblanke rellende hooligans zijn lieverdjes in vergelijking met wat nu door Europa trekt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')