quote:Wat weten we over de aanslag op Charlie Hebdo? Een overzicht
Op de burelen van het Franse satirische blad Charlie Hebdo is rond half twaalf een schietpartij losgebarsten. In elk geval hoofdredacteur Stéphane ‘Charb’ Charbonnier en de controversiële cartoonist Cabu kwamen daarbij om het leven. De daders, bewapend met Kalasjnikovs, zijn nog niet gepakt. Wat weten we nu?
Het parket van Parijs spreekt van zeker twaalf doden. Volgens persbureau Reuters zijn ten minste tien mensen gewond, van wie vijf ernstig.
De Franse politie is op zoek naar drie daders, schrijft persdienst ANP. Eerder werd gesproken van twee, maar volgens minister Cazeneuve van Binnenlandse Zaken zijn het er drie.
De daders, gemaskerd, zwart gekleed en bewapend met Kalasjnikovs, zouden tegen ooggetuigen hebben gezegd: “Zeg maar tegen de media dat we van Al-Qaeda Jemen zijn”, meldt 20 Minutes. Volgens de politie riepen ze verder: “Wij wreken de profeet”.
Volgens The Guardian zijn drie aanvallers in een ontsnappingswagen gesprongen, een vierde man zat achter het stuur. Hun auto, een zwarte Citroën, is teruggevonden in het centrum van Parijs. De daders zouden richting het noordoosten van Parijs zijn gevlucht.
De Franse krant Le Parisien spreekt van een goed voorbereide aanslag. De daders vielen binnen tijdens een redactievergadering, waardoor veel redacteuren en tekenaars van Charlie Hebdo (hier een kort profiel) in één ruimte waren. Ook zouden ze slachtoffers bij hun voornaam hebben genoemd.
Volgens Le Monde zijn in het plaatje rechts beelden van de vluchtende daders.
Charlie Hebdo zou de laatste weken zijn beveiligd wegens nieuwe bedreigingen. Eerder kreeg de redactie bedreigingen nadat het blad controversiële columns en spotprenten over de profeet Mohammed publiceerde.
Cartooniste Corinne ‘Coco’ Rey van Charlie Hebdo zou de schutters onder bedreiging hebben binnengelaten. Volgens Rey spraken de daders perfect Frans en zeiden ze dat ze “van Al-Qaeda” waren. De schietpartij zou vijf minuten hebben geduurd.
In de laatste (wrange) cartoon van hoofdredacteur Charb stond de tekst: “Nog steeds geen aanslagen in Frankrijk.” “Wacht eens! We hebben nog tot het eind van januari om onze beste wensen over te brengen.
In de Charlie Hebdo van vandaag, de laatste uitgave, stond een artikel over de Franse schrijver Michel Houellebecq. In zijn boek Soumission beschrijft hij het jaar 2022 onder een eerste islamitische president. De laatste tweet van het blad ging over IS-leider al-Baghdadi.
quote:Charlie Hebdo, satirisch blad met heel wat vijanden
De aanslag op het redactiekantoor van het Franse satirische weekblad Charlie Hebdo in Parijs, waarbij vandaag doden vielen, staat niet op zichzelf. Het provocerende blad wordt al lang achtervolgd door processen en bedreigingen. Wat voor blad is Charlie Hebdo?
Het Franse satirische weekblad Charlie Hebdo publiceerde in 2012, midden in de golf van protest tegen de anti-islam film Innocence of Muslims, spotprenten van de profeet Mohammed. 'De beelden zullen degenen choqueren die gechoqueerd willen worden', liet hoofdredacteur Charb weten.
Op de cover van de editie van 19 september 2012 staat een moslim in een rolstoel afgebeeld die wordt voortgeduwd door een orthodoxe jood, met de titel Intouchables 2, verwijzend naar de film Intouchables, de Franse inzending voor de Oscars dat jaar.
Franse humor
Het blad staat in een lange Franse traditie. De wortels daarvan liggen bij maandblad Hara-Kiri, in 1960 opgericht door François Cavanna. Hara-Kiri kende God noch gebod, en liet zich ook aan politiek niets gelegen liggen. Na een lange reeks processen en verschijningsverboden legde het blad in 1985 het loodje. Intussen had Charlie Hebdo zich al warmgelopen. Het nam de rol van satirische voorpost moeiteloos over.
Franse humor valt uiteen in twee uitersten. Je hebt de zeer zorgvuldig uitgewerkte grap die is gebaseerd op gewone types die uit de rails lopen; filmmakers Jacques Tati en Louis de Funès beheersten de finesses daarvan. Dany Boon - van de film Bienvenue chez les ch'tis- is hun verre nazaat. Haaks daarop staat een inktzwarte variant, waarvoor niets heilig is. Dat is zeg maar de lijn Céline, Houellebecq en Hara-Kiri. Bij de presentatie van een boek over Hara-Kiri werd het een jaar geleden nog eens uitgelegd. 'Kun je lachen om een kind dat sterft', vroeg de een. 'Ja, maar het gaat beter als het er meer zijn', was het antwoord.
Humor buiten alle perken dus. Die lijn wordt in Charlie Hebdo voortgezet, even scherp, nietsontziend en bruut soms als in Hara-Kiri. Net als Hara-Kiri moet het blad zien rond te komen zonder advertenties - adverteerders denken dat je idioot bent, had Cavanna gedicteerd. Charlie Hebdo verkeert met zijn oplage van ongeveer 50 duizend exemplaren financieel dan ook doorgaans in de gevarenzone.
Blad van tekenaars
Maar er zijn ook verschillen. Anders dan Hara-Kiri, dat veel fotografie en collages bevatte, is Charlie Hebdo een blad van tekenaars. Zij maken er de dienst uit. Dat begint al met de naam: Charlie is een verwijzing naar Charlie Brown, het Amerikaanse stripfiguurtje dat wordt bewonderd door oprichters Wolinski en Cabu (Hebdo staat trouwens voor hebdomodaire - weekblad).
En Charlie Hebdo is een politiek blad. Het kiest positie op de linkerzijde, bestrijdt kerncentrales lang voordat het woord ecologie gemunt is en heeft een deskundige in de gelederen die extreem rechts met argusogen volgt. 'Maar we zijn vrijdenkers', vult Coma aan. 'Als links ons op de zenuwen werkt, tikken we ze net zo hard op de vingers.'
Met die dwarse stellingname maakt het blad heel wat vijanden. Al in 1993 wordt een editie met koning Boudewijn op de omslag in België verboden, het nummer van 19 september 2001 mag de Verenigde Staten niet in. Veruit de grootste klap komt op 8 februari 2006, als Charlie Hebdo de Deense Mohammed-cartoons afdrukt, en er zelf nog een paar aan toevoegt.
Processen
Een regen van processen daalt op de redactie neer, hoofdredacteur Philippe Val krijgt intensieve beveiliging. Het eind van het liedje is dat Charlie Hebdo door de rechter wordt vrijgesproken. 'Dan zie je wat onze rol is', zei destijds tekenaar en redactiechef Riss (de tekenaars van Charlie Hebdo hebben allemaal een geuzennaam). 'De andere Franse media durfden het niet aan de cartoons af te drukken. Ze hebben van onze houding iets opgestoken. Dit keer is de solidariteit daardoor groter.'
Blijft de vraag waarom een blad dat al zo lang achtervolgd wordt door processen en bedreigingen geen beveiliging in de arm neemt als het een Sharia Hebdo uitbrengt. 'Daar raak je de kern van Charlie Hebdo', zegt Coma. 'Als redactie deelden we de euforie rond de Arabische opstanden en waren we diep teleurgesteld door het vervolg. Toen zei iemand - ik weet niet eens meer wie - we maken een Sharia Hebdo. Nooit hebben we gedacht dat dit de reactie kon zijn.'
Molotovcocktail
De beveiliging van het kantoor van Charlie Hebdo is inmiddels opgevoerd. Vorig jaar moest de redactie van het blad op zoek naar een andere werkplek, nadat in november een molotovcocktail naar binnen werd gegooid. De redactielokalen brandden uit, computers en archieven gingen verloren. Dat allemaal omdat het weekblad een nummer aankondigde met Mohammed als gasthoofdredacteur en zich voor de gelegenheid omdoopte tot Sharia Hebdo.
'Wij gaan door waar anderen halt houden', zei tekenaar en redactiechef Riss. 'Als een soort verkenners zoeken we de grenzen op. Dat wij dat doen, maakt voor de andere media het speelveld groter; het voorkomt dat ze te voorzichtig worden. We tekenen niet alleen om te amuseren, maar ook om die vrijheid te bevechten.'
'We weten nu weer precies waarom we het blad maken', zei Riss, die er sinds de oprichting in 1992 werkt. Hij is opgeleid als jurist. Het opzoeken van de grenzen van de vrijheid van meningsuiting was voor hem een belangrijke reden om hier te gaan werken. 'We willen de mechanismen blootleggen die mensen dom kunnen houden. Dat kan religie zijn, maar ook media, politiek en economie. En daarbij nemen we inderdaad risico's.'
Linkjesquote:Charlie Hebdo zal volgende week gewoon verschijnen
Het door een terroristische aanslag getroffen weekblad Charlie Hebdo zal volgende week gewoon verschijnen.
Dat meldt een journalist van het Franse persbureau AFP, die zegt zich te baseren op een medewerker van Charlie Hebdo.
Eerder gaven enkele grote Franse mediabedrijven aan, de handen ineen te slaan om de toekomst van het weekblad veilig te stellen. Woensdag werden onder meer tien werknemers van het Franse satireblad doodgeschoten, tijdens een terroristische aanslag op de hoofdredactie van Charlie Hebdo.
Steun
Radio France, France Televisions (beiden onderdeel van de Franse publieke omroep) en de krant Le Monde hebben een gezamenlijke verklaring naar buiten gebracht, waarin de media aangeven het blad persoonlijke en materiële steun te verlenen.
Er werd in de verklaring niet in detail uitgelegd welke goederen er klaar zouden staan.
Het satirische weekblad Charlie Hebdo is oorspronkelijk opgericht in 1969. Het linkse blad ageert met behulp van spotprenten, humor, tirades, essays en nieuwsverhalen tegen extreemrechts, religies en de traditionele politiek
quote:
quote:Dertig shoppers verstopten zich in koelruimte tijdens gijzelingsdrama
Tientallen shoppers zouden zich vijf uur lang hebben verstopt in een koelruimte van de Joodse supermarkt terwijl zich daar vrijdag een gijzeling afspeelde.
Toen ze boven geweerschoten hoorden, verstopten ongeveer dertig Joodse winkelaars zich in een koelruimte op de benedenverdieping van de supermarkt. Daar klampten ze zich vijf uur lang aan elkaar vast, om niet onderkoeld te geraken bij temperaturen van -3 graden. Biddend dat ze niet ontdekt zouden worden. Ondertussen werden boven hen zes gijzelaars onder schot gehouden.
Een reporter van de Engelse Daily Mail sprak aan de afzetting van de perimeter rond de supermarkt met een Joodse man wiens neef zich binnen bevond. Johan Dorre, vader van vier kinderen, kon met zijn oom Jacob Katorza bellen. ‘Hij was aan het winkelen toen hij boven geweerschoten hoorde. Samen met de andere mensen in zijn buurt ging hij zich onmiddellijk verstoppen. Hij kon zijn vader enkele minuten spreken aan de telefoon. Die zei hem dat hij kalm moest blijven en op hulp wachten. We hebben hier vijf uur aan de afsluiting gestaan. De langste vijf uur van mijn leven.’
Johan kon uiteindelijk ongedeerd het gebouw verlaten nadat de politie de gijzelnemers kon uitschakelen.
Als het verhaal van Daily Mail klopt, zou dat verklaren waarom er eerst de hele dag sprake was van een vijftal gijzelaars, waarna uiteindelijk veel meer mensen naar buiten gebracht werden.
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150109_01466507
Coke vallen je tanden toch niet van uit?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:50 schreef Caland het volgende:
Wat een junkenhoofd heeft Hans Teeuwen zeg. Nu nog meer dan normaal
Drank en coke gok ik zo.
Flink van het padje af die man.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:50 schreef Caland het volgende:
Wat een junkenhoofd heeft Hans Teeuwen zeg. Nu nog meer dan normaal
Drank en coke gok ik zo.
Hadden ze hem dan niet aan kunnen houden ipv 200 kogels op hem leeg te schieten. Voetje uitsteken en hij was zo op zijn plaat gegaan.quote:
Zit je dan in je kartonnen doosquote:‘Ik denk dat iedereen hier dood is, verwittig de politie’
Na een dag met heel veel emotie en chaos, haalt de 27-jarige Franse graficus Lilian opgelucht adem. De man zat op de eerste verdieping van de drukkerij in Dammartin-en-Goële toen de broers Kouachi er vrijdagochtend binnenvielen. Lilian wist zich de hele dag verborgen te houden in een kartonnen doos en kon van daaruit de politie briefen.
Frankrijk werd vrijdag voor de tweede dag op rij wakker met slecht nieuws. Said en Chérif Kouachi, de twee schutters van de aanslag op tijdschrift Charlie Hebdo, waren nog steeds niet gevat. Meer nog: de broers hadden zich verschanst in een drukkerij in Dammartin-en-Goële, ten noordoosten van Parijs.
Bij de familie van 27-jarige Lilian gaat meteen een belletje rinkelen: de man is wellicht in het gebouw aanwezig. Bovendien melden de Franse media dat de broers Kouachi iemand gijzelen in het gebouw. De vader van Lilian probeert zijn zoon verschillende keren te bereiken, maar zonder resultaat. Hij vreest dat de broers zijn zoon onder schot houden, tot hij uiteindelijk een sms’je krijgt. Lilian zit verstopt op de eerste verdieping. ‘Ik denk dat ze iedereen hier hebben gedood, verwittig de politie’, klinkt de angstige oproep van de graficus.
Uiteindelijk zullen de broers Kouachi nooit te weten komen dat Lilian zich verschanst onder een kartonnen doos op de eerste verdieping. Meer nog Lilian kan de speciale eenheden van de Franse gendarmerie de hele dag op de hoogte houden over de situatie in het gebouw.
Na tien lange uren wordt Lilian iets na 17u bevrijd. De broers Kouachi zijn even daarvoor al schietend het gebouw uitgelopen, maar overleefden de confrontatie met de politie niet. De politie neemt Lilian vervolgens meteen mee voor psychologische bijstand, waarna hij wordt herenigd met zijn ouders.
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150109_01465602
Van veel drugs vallen je tanden er niet uit. Probleem is vaak dat je jezelf gaat verwaarlozen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:50 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Coke vallen je tanden toch niet van uit?
Niet als je je tanden er niet mee poetst. Lijkt heel erg op een heroïnegebit.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:50 schreef Twiitch het volgende:
Coke vallen je tanden toch niet van uit?
Als bier drinkende ov reiziger kots ik op dit soort idioten, ongeacht hun afkomst, maar voel me niet genoodzaakt er afstand van te nemen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:36 schreef Yasmin23 het volgende:
Waar ik trouwens ook bang voor ben is dat dit soort dingen en andersom toe gaan nemen![]()
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:52 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Als bier drinkende ov reiziger kots ik op dit soort idioten, ongeacht hun afkomst, maar voel me niet genoodzaakt er afstand van te nemen.
#nietmijnov![]()
nee man. opgeruimd staat netjes.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:51 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Hadden ze hem dan niet aan kunnen houden ipv 200 kogels op hem leeg te schieten. Voetje uitsteken en hij was zo op zijn plaat gegaan.
Da's t waarschijnlijk ja. Weinig poetsen. Veel roken, wijn en cafeïne doen de rest.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:52 schreef Caland het volgende:
Van veel drugs vallen je tanden er niet uit. Probleem is vaak dat je jezelf gaat verwaarlozen.
#ikpakweldeautoquote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:52 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Als bier drinkende ov reiziger kots ik op dit soort idioten, ongeacht hun afkomst, maar voel me niet genoodzaakt er afstand van te nemen.
#nietmijnov![]()
Uhm... nee?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
Jezus, zitten jullie nog steeds te zaniken over de islam eb of alle islamieten/moslims (streep door naar keuze) schuldig zijn?
Ok hier dan: NEE dat zijn ze niet.
Next
Protest tegen de Joodse woekerprijzen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:55 schreef agter het volgende:
Wat was nu eigenlijk het doel van die gijzeling in de supermarkt?
Om die 2 anderen zonder kleerscheuren weg te laten komen in de drukkerij. Als eis.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:55 schreef agter het volgende:
Wat was nu eigenlijk het doel van die gijzeling in de supermarkt?
ach ze weten allang dat die 2 poppetjes al jaren in het grijze circuit zaten. moet je ze tiental jaar gaan opsluiten? ik vind het prima zo.quote:
Nee, alles 35% korting.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:55 schreef happinessfordogs het volgende:
[..]
Protest tegen de Joodse woekerprijzen.
bestorming op de drukkerij voorkomen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:55 schreef agter het volgende:
Wat was nu eigenlijk het doel van die gijzeling in de supermarkt?
Moeten altijd wat Joden mee naar het hiernamaals, en matties helpen?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:55 schreef agter het volgende:
Wat was nu eigenlijk het doel van die gijzeling in de supermarkt?
quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:56 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lilian? Is dat een jongensnaam in FR?
Komt over als een niet voorbereidde 1-mans actie.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:56 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Om die 2 anderen zonder kleerscheuren weg te laten komen in de drukkerij. Als eis.
Schijnbaar... Kelly trouwens ook (zelfs in Nederlandquote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:56 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lilian? Is dat een jongensnaam in FR?
Marine ook?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:58 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Schijnbaar... Kelly trouwens ook (zelfs in Nederland)
ik nietquote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:56 schreef SuperFood het volgende:
[..]
ach ze weten allang dat die 2 poppetjes al jaren in het grijze circuit zaten. moet je ze tiental jaar gaan opsluiten? ik vind het prima zo.
In Italië is Daniëlle ook gewoon een mannennaam, dus zou best kunnenquote:
Wie weet komt er morgen wel een vervolg.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:01 schreef LelijKnap het volgende:
Meh, dit was het dan wel weer. Tot de volgende keer.
Je bedoelt 30 man?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:00 schreef hmmmz het volgende:
Dat er dan een kerel stiekem in een koelcel zit, best wel baas.
Lijkt haast een sympathisant die bij het horen van de gijzel actie besluit zelf in actie te komen inderdaad.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:58 schreef agter het volgende:
[..]
Komt over als een niet voorbereidde 1-mans actie.
Daniel?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:00 schreef LTVDK het volgende:
[..]
In Italië is Daniëlle ook gewoon een mannennaam, dus zou best kunnen
Woordvoerder van IS heeft ons veel belooft. We zullen zien.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:01 schreef davedavy het volgende:
Wie weet komt er morgen wel een vervolg.
Nu al ?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:01 schreef LelijKnap het volgende:
Meh, dit was het dan wel weer. Tot de volgende keer.
Ja als je iets zegt moet je er ook aan houden. Bluffertsquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:02 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Woordvoerder van IS heeft ons veel belooft. We zullen zien.
ja want de moslims zijn in dit verhaal het slachtofferquote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hier in NL worden moskeeën en wrs moslims extra-beschermd iig..
En er komt een meldpunt moslimhaat.
Idd.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:01 schreef -0- het volgende:
[..]
Lijkt haast een sympathisant die bij het horen van de gijzel actie besluit zelf in actie te komen inderdaad.
En dan meldt de media ook nog dat er de hele dag al geen contact is geweest met een medewerker van de drukkerij. Als die kidnappers dat horen en waren gaan zoeken hadden ze die man kunnen verraden omdat men zo nodig nieuws willen brengen terwijl de gijzeling gaande is.quote:
Het schijnt dat ze contact hadden met de broers in de drukkerij. Buiten de eis de broers vrij te laten, was het doel natuurlijk ook zaaien van angst en chaos, dat is standaard bij terreur-acties.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 22:58 schreef agter het volgende:
[..]
Komt over als een niet voorbereidde 1-mans actie.
quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:05 schreef happinessfordogs het volgende:
[..]
Die heeft meer luchtinlaat dan een V8 turbocharger.
Moslims zijn de grootste slachtoffers idd......... toch?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:03 schreef SuperFood het volgende:
[..]
ja want de moslims zijn in dit verhaal het slachtofferzullen we terug on topic gaan, over vrijheids van meningsuiting en haat meneren die in frankrijk zomaar mensen doodschieten omdat ze denken daar het recht toe te hebben
Goed stilgehouden dan tochquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:04 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
En dan meldt de media ook nog dat er de hele dag al geen contact is geweest met een medewerker van de drukkerij. Als die kidnappers dat horen en waren gaan zoeken hadden ze die man kunnen verraden omdat men zo nodig nieuws willen brengen terwijl de gijzeling gaande is.
Geen heel zinnig bericht, maar ik denk, ik zeg het maar evenquote:LIVE. 'Zestien personen aangehouden na aanslagen en gijzelingen'
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150109_01465569
Wil je aan allah vragen wat Manchester United en Barcelona gaan doen? Wedden gaat behoorlijk kut de laatste tijd.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:09 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Moslims zijn de grootste slachtoffers idd......... toch?
Ik bedoel, laten we wel zijn hu religie, de beste religie die er is, is een religie van vrede.
Alleen door de Joden zionisten worden false flags in werking gezet, waardoor wij gemanipuleerd worden om dit niet te zien.
Gelukkig komen er steeds meer moslim bekeerlingen bij.
En ook staan alle wetenschappelijke ontdekkingen al in de Koran.
En Allah weet alles, elk blaadje dat valt in de herfst, Allah hij weten.
Allah alles weten, hij alles opgeschreven.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:14 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Wil je aan allah vragen wat Manchester United en Barcelona gaan doen? Wedden gaat behoorlijk kut de laatste tijd.
Allah is groot, Allah is machtig, Allah heeft een lul van 1 meter 80.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Allah alles weten, hij alles opgeschreven.
Jij geen goede jongen, allah weten.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:18 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Allah is groot, Allah is machtig, Allah heeft een lul van 1 meter 80.
Basisschoolstruggles
Verreweg de meeste slachtoffers zijn inderdaad moslims.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:09 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Moslims zijn de grootste slachtoffers idd......... toch?
welke zender?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:18 schreef Ryan3 het volgende:
Nou, iig zit Jinek weer bijna in haar onderbroek, dus geen moslims als gasten wrs....
bij het binnenstormen van het gebouw zie je ook iemand (dood?) op de grond liggen .quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:20 schreef Digi2 het volgende:
De 4 gijzelaars waren door de gijzelnemer al eerder doodgeschoten.
Bron Fr24 (franse openbaar aanklager)
Navrant idd....quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:19 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Verreweg de meeste slachtoffers zijn inderdaad moslims.
Ow die ken ik inderdaad ook nog. Das lang geleden.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:18 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Allah is groot, Allah is machtig, Allah heeft een lul van 1 meter 80.
Basisschoolstruggles
quote:'Zestien personen aangehouden na aanslagen en gijzelingen'
'Er zijn zestien mensen aangehouden', zegt Molins. 'Saïd Kouachi had (in tegenstelling tot zijn broer, red.) een blanco strafblad.'
'Een gewonde van Charlie Hebdo vecht nog steeds voor zijn leven.'
De procureur betreurt dat de media de identiteit van de terroristen bekend maakte. 'Zo ging het verrassingseffect verloren.' Daarom besliste het parket in de nacht van woensdag op donderdag om toch een opsporingsbericht te verspreiden.
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150109_01465569
Was al lang doodquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:20 schreef Awsom het volgende:
[..]
bij het binnenstormen van het gebouw zie je ook iemand (dood?) op de grond liggen .
Deze man.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:22 schreef Ryan3 het volgende:
Vraag me af wanneer Jinek een Sharon Stone'tje gaat doen.
twitter:AFP twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 23:24:24Blood, bodies, bullets turn heart of France into war zone http://t.co/cPpD8XC9aB reageer retweet
Moskeeën worden extra-beschermd bij ons hoor.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:26 schreef LTVDK het volgende:
twitter:AFP twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 23:24:24Blood, bodies, bullets turn heart of France into war zone http://t.co/cPpD8XC9aB reageer retweet
Kun je je voorstellen dat je in zo'n situatie terecht komt ?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:26 schreef LTVDK het volgende:
twitter:AFP twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 23:24:24Blood, bodies, bullets turn heart of France into war zone http://t.co/cPpD8XC9aB reageer retweet
Dat zal die extremisten wel stoppen!quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Moskeeën worden extra-beschermd bij ons hoor.
Bij mij in de gemeente staat er niet eens éénquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Moskeeën worden extra-beschermd bij ons hoor.
Lijkt mij niet. Als je de oorlog wilt stoppen kun je beter beginnen bij hen die de oorlog voeren.quote:
Ja, man bij de drukkerij is even oud en heeft bijna hetzelfde beroep als ikquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:27 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Kun je je voorstellen dat je in zo'n situatie terecht komt ?
Bij ons ook niet, maar wij wonen in een dorp onder een soort koepel, 3 moslims wonen hier, geloof ik....quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Bij mij in de gemeente staat er niet eens één.
Of een taser, ook effectiefquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Zinedinho het volgende:
Ze konden die negert beter met zijn allen in de benen schieten ofzo...Die rende zo naar buiten
dat is die agent die naar buiten rentquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Zinedinho het volgende:
Ze konden die negert beter met zijn allen in de benen schieten ofzo...Die rende zo naar buiten
Misschien verstandiger om mensen als Hans Teeuwen en Geert Wilders extra te beschermen, want wanneer was de laatste keer dat een moslim om zeep werd geholpen in Nederland. Wat ik mij herinner is dat ene Theo van Gogh neergestoken werd en dat mede door onze huichelachtige politici, Gregorius Nekschot (de Nederlandse anti-Islam cartoonist) van zijn bed werd gelicht.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Moskeeën worden extra-beschermd bij ons hoor.
Die eerst als een rambo naar binnen stormde?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Awsom het volgende:
[..]
dat is die agent die naar buiten rent
Wat hier woont zijn volgens mij voornamelijk Turken en vluchtelingen uit Zaïre/Congo.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Bij ons ook niet, maar wij wonen in een dorp onder een soort koepel, 3 moslims wonen hier, geloof ik....
die gecontroleerd naar binnen gaat maar achtergelaten wordt door nummer twee die hoort te volgen ..quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:32 schreef Starm het volgende:
[..]
Die eerst als een rambo naar binnen stormde?
Oh volgens de Televaag die terrorist.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Awsom het volgende:
[..]
dat is die agent die naar buiten rent
Klopt, dacht ik ook. of andersom dat die gast die gendarmen in de poten schoot, maar ja hij was nog even aan het bidden wrs...quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Zinedinho het volgende:
Ze konden die negert beter met zijn allen in de benen schieten ofzo...Die rende zo naar buiten
Ja, omgekeerde wereld, goed punt, maar zo draait het hier wel hoor.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Misschien verstandiger om mensen als Hans Teeuwen en Geert Wilders extra te beschermen, want wanneer was de laatste keer dat een moslim om zeep werd geholpen in Nederland. Wat ik mij herinner is dat ene Theo van Gogh neergestoken werd en dat mede door onze huichelachtige politici, Gregorius Nekschot (de Nederlandse anti-Islam cartoonist) van zijn bed werd gelicht.
Omgekeerde wereld?
Alles en iedereen in Nederland die bedreigd word(en) dienen (extra) beschermd te worden.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Misschien verstandiger om mensen als Hans Teeuwen en Geert Wilders extra te beschermen, want wanneer was de laatste keer dat een moslim om zeep werd geholpen in Nederland. Wat ik mij herinner is dat ene Theo van Gogh neergestoken werd en dat mede door onze huichelachtige politici, Gregorius Nekschot (de Nederlandse anti-Islam cartoonist) van zijn bed werd gelicht.
Omgekeerde wereld?
quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Zo'n triest interview dit![]()
http://www.volkskrant.nl/(...)te-drinken~a3826199/
Natuurlijk zijn die verbanden er wel. Wat je die heilige boeken en religies moet verwijten is dat ze de ruimte bieden voor zoveel verschillende uitleggen dus ook de haat en terreurzaaiende uitleg. Maar "de islam" is te algemeen om inhoudelijke oordelen over te vellen tenzij je zelf vindt de enig juiste uitleg te hebben. Fundamentalisten kunnen spreken over "de islam" alsof maar één opvatting mogelijk is en anders is de islam de religie van iedereen die zich moslim noemt. Het christendom biedt ook ruimte voor terrorisme getuige het feit dat terroristen zeggen dat ze christelijk zijn maar dat maakt christendom niet een terroristische religie.quote:'Daar ben ik het niet mee eens. In Centraal-Afrika beroept het leger van de Heer onder leiding van Kony zich op dezelfde God als Nederlandse gereformeerden en hervormden. Niemand haalt het in z'n hoofd om daar een verband tussen te leggen.
Helaas gebeurt dat niet. Een oplossing zou zijn om mensen het recht te geven zich niet te hoeven laten vermoorden door hen het recht te geven zichzelf te verdedigen. Het sociale contract is immers allang verbroken.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:33 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Alles en iedereen in Nederland die bedreigd word(en) dienen (extra) beschermd te worden.
Omdat het in Frankrijk doelgericht was wil dat nog niet zeggen dat het hier ook zo gaat.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:33 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Alles en iedereen in Nederland die bedreigd word(en) dienen (extra) beschermd te worden.
Ah, iedereen een wapen?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:36 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Helaas gebeurt dat niet. Een oplossing zou zijn om mensen het recht te geven zich niet te hoeven laten vermoorden door hen het recht te geven zichzelf te verdedigen. Het sociale contract is immers allang verbroken.
bij nader inzien zeggen ze in dat filmpje inderdaad dat dat die terrorist isquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:31 schreef Zinedinho het volgende:
Ze konden die negert beter met zijn allen in de benen schieten ofzo...Die rende zo naar buiten
Dan krijg je Amerika praktijken.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:36 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Helaas gebeurt dat niet. Een oplossing zou zijn om mensen het recht te geven zich niet te hoeven laten vermoorden door hen het recht te geven zichzelf te verdedigen. Het sociale contract is immers allang verbroken.
Ja ze laten hem echt stikken, zijn ook met veel te veel agenten daar eigenlijk.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:32 schreef Awsom het volgende:
[..]
die gecontroleerd naar binnen gaat maar achtergelaten wordt door nummer twee die hoort te volgen ..
Nee, meer Canada praktijken.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:37 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dan krijg je Amerika praktijken.
Als er informatie is bij de diensten dat moskeëen doelwit kunnen worden van acties (vandalisme, aanslagen etc) dan moeten ze gewoon extra beschermd worden. Of mag dat niet omdat "zij" anders zijn?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:36 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Omdat het in Frankrijk doelgericht was wil dat nog niet zeggen dat het hier ook zo gaat.
Kan net zo goed willekeurige actie worden.
welk filmpje, deze?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:37 schreef Awsom het volgende:
is onderstaand filmpje er ook zonder pauze halverwege?
https://www.youtube.com/results?search_query=paris+hostage
Tuurlijk wel. Zeg ik dat danquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:38 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Als er informatie is bij de diensten dat moskeëen doelwit kunnen worden van acties (vandalisme, aanslagen etc) dan moeten ze gewoon extra beschermd worden. Of mag dat niet omdat "zij" anders zijn?
oeps, die ja.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:38 schreef hmmmz het volgende:
[..]
welk filmpje, deze?
Nog niet gevonden, ook liveleak heeft 'm met pauze.
Ik dacht ook dat het die agent was, die naar buiten rende.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:36 schreef Awsom het volgende:
[..]
bij nader inzien zeggen ze in dat filmpje inderdaad dat dat die terrorist is
excusez moi
EIN FLAMMENWERFER!!!quote:
Hij kwam dan ook schietend die winkel binnenquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:40 schreef Ryan3 het volgende:
4 doden in de deli al gevallen toen de terrorist de winkel in kwam, schijnt...
Net zo bewapend als die agent voor het kantoor in Parijs bedoel je?quote:
Zouden we dan niet eerst die mensen gaan beschermen die daadwerkelijk slachtoffer worden? Vooralsnog hebben we dode ongelovigen en moslims die in de slachtofferrol kruipen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:38 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Als er informatie is bij de diensten dat moskeëen doelwit kunnen worden van acties (vandalisme, aanslagen etc) dan moeten ze gewoon extra beschermd worden. Of mag dat niet omdat "zij" anders zijn?
twitter:AFP twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 23:33:47#BREAKING Al-Qaeda in the Arabian Peninsula threatens France with new attacks: SITE reageer retweet
Geen beroep maar waarschijnlijk iemand die een studie heeft gedaan waarna je jezelf arabist mag noemen he.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:22 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Een echte Arabiste (is dat een beroep)
https://www.google.com/#q=Annabell+Van+den+Berghe
Tot zover het niet doden van burgers. Ben benieuwd wat zn matties daarvan zouden vinden..quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:40 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Hij kwam dan ook schietend die winkel binnen
Zie je wel, dat zei Poepsor ofzo alquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:41 schreef LTVDK het volgende:
twitter:AFP twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 23:33:47#BREAKING Al-Qaeda in the Arabian Peninsula threatens France with new attacks: SITE reageer retweet
twitter:BBCBreaking twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 23:41:28Hostages killed in Paris supermarket died before operation to storm the building - French prosecutor #CharlieHebdo http://t.co/jMOZXPaSOJ reageer retweet
Paniekvoetbal. Hoeveel Nederlanders zijn er omgekomen bij terrorisme?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:41 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Zouden we dan niet eerst die mensen gaan beschermen die daadwerkelijk slachtoffer worden? Vooralsnog hebben we dode ongelovigen en moslims die in de slachtofferrol kruipen.
Updatequote:
quote:Het parket zal de financiering van de aanval onderzoeken, zowel in Frankrijk als in het buitenland. Molins laat uitdrukkelijk het land Yemen vallen.
Het opvallendste nieuws uit de persconferentie: De vrouw van Coulibaly, Hayat Boumeddiene, zou tijdens de gijzeling meer dan 500 keer gebeld hebben met Chérif Kouachi. Dit is het eerste concrete bewijs dat de twee terroristische aanslagen met elkaar gelinkt zijn.
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150109_01465569
Dat bepaal ik toch echt liever zelf. Bovendien, als jij wel gewoon jouw verantwoordelijkheid neemt dan kun je mij beschermen als ik wordt aangevallen (of omgekeerd). Als je het doelwit bent is het lastig jezelf te verdedigen maar als omstander heb je wel mogelijkheden. Als je schieten lastig vindt raadt ik je een karabijn aan. Die zijn makkelijk te bedienen. Moet je alleen wel veel meesjouwen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:40 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Net zo bewapend als die agent voor het kantoor in Parijs bedoel je?
Voordat we doorhebben dat we aangevallen worden zijn we al te laat en bevinden we ons al in het hiernamaals. Maak je geen illusies
Ze tering hee, geen half werk. Gewoon aanhouden was ook mogelijk geweest.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:44 schreef Awsom het volgende:
Hier is het origineel te zien ... die terrorist wordt flink neergemaaid
http://www.francetvinfo.f(...)incennes_793189.html
Denk dat ze dat doel nooit voor ogen hadden.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:46 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Ze tering hee, geen half werk. Gewoon aanhouden was ook mogelijk geweest.
Werd nog even een paar keer nageschoten om zeker van de zaak te zijnquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:46 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Ze tering hee, geen half werk. Gewoon aanhouden was ook mogelijk geweest.
Gelukkig wordt het land bestuurd door verstandigere mensen als jijquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:46 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Dat bepaal ik toch echt liever zelf. Bovendien, als jij wel gewoon jouw verantwoordelijkheid neemt dan kun je mij beschermen als ik wordt aangevallen (of omgekeerd). Als je het doelwit bent is het lastig jezelf te verdedigen maar als omstander heb je wel mogelijkheden. Als je schieten lastig vindt raadt ik je een karabijn aan. Die zijn makkelijk te bedienen. Moet je alleen wel veel meesjouwen.
Welke kleur wil je? Is dit wat?
[ afbeelding ]
Zo ziet het er niet uit inderdaad.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:48 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Denk dat ze dat doel nooit voor ogen hadden.
scheelt veel proceskostenquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:49 schreef meth1745 het volgende:
Frankrijk heeft een geschiedenis van executeren van terroristen. Duitsland ook btw
Ik vind het vooral heel mooi.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:51 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja ik weet niet zo goed wat ik er van vind.
En Nederland.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:49 schreef meth1745 het volgende:
Frankrijk heeft een geschiedenis van executeren van terroristen. Duitsland ook btw
terwijl een gewapende idioot die al vermoord heeft op je afrent gewoon gaan aanhouden?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:46 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Ze tering hee, geen half werk. Gewoon aanhouden was ook mogelijk geweest.
Plus dat ze vast nog meer aandacht voor hun zaak kunnen krijgen door alle media-aandacht rond het proces.quote:
Klopt en ik vind het in het beginsel ook niet erg. Maar..... ik zou graag een verklaring en eventueel motief willen horen. Ik weet dat de boel is opgeëist enzo maar een verklaring of motief van de daders had ik graag willen horen en de nabestaanden ook wel denk ik zo.quote:
Ja zoiets heb ik ook.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:52 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Klopt en ik vind het in het beginsel ook niet erg. Maar..... ik zou graag een verklaring en eventueel motief willen horen. Ik weet dat de boel is opgeëist enzo maar een verklaring of motief van de daders had ik graag willen horen en de nabestaanden ook wel denk ik zo.
Die hebben ze gegeven, dat telefoongesprek niet gezien?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:52 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Klopt en ik vind het in het beginsel ook niet erg. Maar..... ik zou graag een verklaring en eventueel motief willen horen. Ik weet dat de boel is opgeëist enzo maar een verklaring of motief van de daders had ik graag willen horen en de nabestaanden ook wel denk ik zo.
Paniekvoetbal? Waar doel jij op? Theo van Gogh ben jij misschien al weer vergeten, maar vertel mij eens wanneer de laatste Nederlandse moslim is neergemaaid. En dan zwijgen we nog maar over serieuze bedreigingen en aanslagen die verijdeld zijn op lui als Wilders, Hirsi Ali, Afshin Ellian en anderen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:45 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Paniekvoetbal. Hoeveel Nederlanders zijn er omgekomen bij terrorisme?
Waarom hebben moslims niet het recht om bang te mogen zijn voor represailles? Waarom is dat in de slachtofferrol kruipen? Mogen zij niet bang zijn omdat er een stel idioten hun geloof misbruikt?
"Meneer, waar zijn wij nu helemaal mee bezig, mag ik uw ID-kaart zien en dan gaan we zo naar het bureau toe om een proces-verbaal in te dienen"quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:52 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
terwijl een gewapende idioot die al vermoord heeft op je afrent gewoon gaan aanhouden?
Wat is er verstandig aan om ongewapende mensen af te laten slachten? Vind je dat ze het maar verdiend hebben?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:48 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Gelukkig wordt het land bestuurd door verstandigere mensen als jij
Je wilt niet dat hij met z'n laatste krachten nog een bomvest kan laten ontploffen bijvoorbeeld. Schieten om te doden is de juiste tactiek.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:48 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Werd nog even een paar keer nageschoten om zeker van de zaak te zijn
Jawel, en dat is deels ook wel bevredigend maar in een rechtbank met een veroordeling geeft net iets meer gerechtigheid in mijn ogen. Dit is een beetje de makkelijke weg zonder lijden.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:52 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Die hebben ze gegeven, dat telefoongesprek niet gezien?
Onnodig geld/aandacht verspilling. Opgeruimd staat netjes.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:53 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Jawel, en dat is deels ook wel bevredigend maar in een rechtbank met een veroordeling geeft net iets meer gerechtigheid in mijn ogen. Dit is een beetje de makkelijke weg zonder lijden.
Dat klopt ja. Had zelf ook liever gehad dat ze alle drie levend gepakt werden. Maar dat had ,gezien de extreme situatie, onmogelijk geweestquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:53 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Jawel, en dat is deels ook wel bevredigend maar in een rechtbank met een veroordeling geeft net iets meer gerechtigheid in mijn ogen. Dit is een beetje de makkelijke weg zonder lijden.
Better safe than sorry, dat wel ja. Denk ook wel dat er bij bepaalde agenten iets knapte toen het rolluik omhoog ging en ze de lijken zagen liggen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:53 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Je wilt niet dat hij met z'n laatste krachten nog een bomvest kan laten ontploffen bijvoorbeeld. Schieten om te doden is de juiste tactiek.
En ook dat gevoel/idee heb ik wel, maar ergens was het voor mijn gevoel meer gerechtigheid als ze levenslang in de cel hadden gezeten, lekker uitzichtloos.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:54 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Onnodig geld/aandacht verspilling. Opgeruimd staat netjes.
Dat weet ik ook, dat was ondoenlijk.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:55 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Dat klopt ja. Had zelf ook liever gehad dat ze alle drie levend gepakt werden. Maar dat had ,gezien de extreme situatie, onmogelijk geweest
Schiet in zijn benen. Als hij op de grond ligt schieten ze ook nog even door.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:52 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
terwijl een gewapende idioot die al vermoord heeft op je afrent gewoon gaan aanhouden?
Heb je enig idee wat dat gekost had? Het is nu al duur genoeg geweest en schuld staat al wel vast.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:55 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Dat klopt ja. Had zelf ook liever gehad dat ze alle drie levend gepakt werden.
En als ze kogelwerende vesten aanhebben is gewoon raakschieten soms niet genoeg. Het nadeel van goed bewapend zijn is dat de anderen geen risico kunnen nemen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:53 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Je wilt niet dat hij met z'n laatste krachten nog een bomvest kan laten ontploffen bijvoorbeeld. Schieten om te doden is de juiste tactiek.
Ja in zijn benen, terwijl die gast door alle rook heen op je af komt rennen, mogelijk met zijn geweer of een explosief in de aanslag. Maar meneer hier op Fok zou hem wel even tactisch uitschakelen door in de benen te schieten...quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:56 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Schiet in zijn benen. Als hij op de grond ligt schieten ze ook nog even door.
Dat wisten ze, men keek mee via het cctv systeem.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:55 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Better safe than sorry, dat wel ja. Denk ook wel dat er bij bepaalde agenten iets knapte toen het rolluik omhoog ging en ze de lijken zagen liggen.
zo te zien draait die agent hem op zijn buik(/rug)quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:52 schreef Dhill0n het volgende:
Ik ging dit filmpje kijken en rond 0:30 zie je dat die terrorist die beschoten is meegesleurd wordt en rechtsbeneden net boven dat vierkantje plaatje dat rond 0:34 een tazer of schot wordt gelost en je ziet zijn been nog omhoog geschieten?
Repost?
Lekker wraakzuchtig. Ik kies liever voor de meest praktische oplossing met zo min mogelijk leed. De daders nog even willen zieken lost niets op. Behalve mogelijk je eigen zieke geest bevredigen dan, mocht je zo in elkaar steken.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:55 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
En ook dat gevoel/idee heb ik wel, maar ergens was het voor mijn gevoel meer gerechtigheid als ze levenslang in de cel hadden gezeten, lekker uitzichtloos.
Dan nog is het anders om in het echt te zien met (waarschijnlijk) een schreeuwende gek die op je af rent.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:58 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Dat wisten ze, men keek mee via het cctv systeem.
+ wallhack.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:57 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja in zijn benen, terwijl die gast door alle rook heen op je af komt rennen, mogelijk met zijn geweer of een explosief in de aanslag. Maar meneer hier op Fok zou hem wel even tactisch uitschakelen door in de benen te schieten...
Als er nou een real life aimbot bestond.
In de benen schieten helpt niet als iemand een wapen heeft en wil gebruiken. Een kogelwerendvest vangt ook wat op dus schieten tot je het zeker weet is de enige optie en anders komen er mensen in gevaar. Moet je maar niet naar buiten rennen maar de wapens wegdoen en je overgeven zoals de politie eist.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:56 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Schiet in zijn benen. Als hij op de grond ligt schieten ze ook nog even door.
Hoe kun je zeggen dat ik verward oog? Je ziet niet hoe ik er bij zit.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:53 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Paniekvoetbal? Waar doel jij op? Theo van Gogh ben jij misschien al weer vergeten, maar vertel mij eens wanneer de laatste Nederlandse moslim is neergemaaid. En dan zwijgen we nog maar over serieuze bedreigingen en aanslagen die verijdeld zijn op lui als Wilders, Hirsi Ali, Afshin Ellian en anderen.
Jij oogt nogal verward.
Dat laatste. Denk dat ze hem dan ook hadden doodgeschoten.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:59 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
In de benen schieten helpt niet als iemand een wapen heeft en wil gebruiken. Een kogelwerendvest vangt ook wat op dus schieten tot je het zeker weet is de enige optie en anders komen er mensen in gevaar. Moet je maar niet naar buiten rennen maar de wapens wegdoen en je overgeven zoals de politie eist.
Als ik Godmode kan krijgen, dan ga ik bij de volgende gijzelingen wel ff naar binnen. Of wacht.. ik ga wel ff naar Syrië en Irak en als ik daarna nog zin heb, ga ik ook nog wel ff naar Nigeria.quote:
Nja je hebt nu eigenlijk de terroristen precies gegeven wat ze wilden; een ''heldendood''. Dan had ik ze liever zijn lijden in de cel.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:56 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Heb je enig idee wat dat gekost had? Het is nu al duur genoeg geweest en schuld staat al wel vast.
Ehm, dat is niet mijn zieke geest, zo zit het Nederlandse rechtssysteem in elkaar. Dat is een soort van compensatie/genoegdoening richting de nabestaanden en maatschappij.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:58 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Lekker wraakzuchtig. Ik kies liever voor de meest praktische oplossing met zo min mogelijk leed. De daders nog even willen zieken lost niets op. Behalve mogelijk je eigen zieke geest bevredigen dan, mocht je zo in elkaar steken.
Lijkt me sterk dat je daar bij stil staat op zo'n moment laat staan tijd voor hebt. Ik ben jaren brandweerman geweest en dan kom je van alles tegen maar daar sta je nooit bij stil op dat moment.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:59 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dan nog is het anders om in het echt te zien met (waarschijnlijk) een schreeuwende gek die op je af rent.
Ik denk dat ze hem graag hadden willen spreken over de organisatie achter de aanslagen.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:00 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dat laatste. Denk dat ze hem dan ook hadden doodgeschoten.
Bij nader inzien lijkt dat gewoon op een politieman wanneer ik goed inzoom , ook degene die naar buiten rende lijkt gwn blank. Ik denk dus gewoon dat die eerste politieman naar buiten kwam rennen en door zijn eigen mannen weer werd beschoten ofzo haha ik begrijp het niet meerquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:58 schreef Awsom het volgende:
[..]
zo te zien draait die agent hem op zijn buik(/rug)
Waarom dan? Dat kost klauwen met geld terwijl nu iedereen heeft wat hij wil. Wij een dode terrorist waar we verder geen last meer van hebben, de terrorist 72 maagden. Iedereen gelukkig. Moeten we daar niet naar streven?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:01 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Nja je hebt nu eigenlijk de terroristen precies gegeven wat ze wilden; een ''heldendood''. Dan had ik ze liever zijn lijden in de cel.
Hmm ja misschien wel ja.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:02 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik denk dat ze hem graag hadden willen spreken over de organisatie achter de aanslagen.
Dit.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:02 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik denk dat ze hem graag hadden willen spreken over de organisatie achter de aanslagen.
Als het zo makkelijk was zouden we ook alle kalifaatgangers preventief kunnen ruimenquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:03 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Waarom dan? Dat kost klauwen met geld terwijl nu iedereen heeft wat hij wil. Wij een dode terrorist waar we verder geen last meer van hebben, de terrorist 72 maagden. Iedereen gelukkig. Moeten we daar niet naar streven?
Volgens mij is dat een agent die in de actie nog neer geschoten werd.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:58 schreef Awsom het volgende:
[..]
zo te zien draait die agent hem op zijn buik(/rug)
Naja niet iedereen is gelukkigquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:03 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Waarom dan? Dat kost klauwen met geld terwijl nu iedereen heeft wat hij wil. Wij een dode terrorist waar we verder geen last meer van hebben, de terrorist 72 maagden. Iedereen gelukkig. Moeten we daar niet naar streven?
Over het algemeen zit de politie niet te wachten op schietpartijen want ook zij zijn niet zeker hoe dat gaat aflopen. Zodra die man aangeeft zich te willen overgeven wordt dat echt geregeld.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:04 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hmm ja misschien wel ja.
Nja achter ons pc-tje is het makkelijk lullen allemaal.
die komt daarna er nog achter liggen, als je goed kijktquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:04 schreef -0- het volgende:
[..]
Volgens mij is dat een agent die in de actie nog neer geschoten werd.
Hier heb je een gifje van het moment.. degene die naar buiten rent heeft een geweer vast (die valt) én leeft niet meer na deze 20 schoten van een meter afstandquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:03 schreef Dhill0n het volgende:
[..]
Bij nader inzien lijkt dat gewoon op een politieman wanneer ik goed inzoom , ook degene die naar buiten rende lijkt gwn blank. Ik denk dus gewoon dat die eerste politieman naar buiten kwam rennen en door zijn eigen mannen weer werd beschoten ofzo haha ik begrijp het niet meer
Veul, heul veulquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:05 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat zou deze massale politie en militaire actie eigenlijk gekost hebben?
Belastingbetaler betaaltquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:05 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat zou deze massale politie -en militaire actie eigenlijk gekost hebben?
Verbaast me niet dat er agenten gewond waren. Ze schieten elkaar ook voor hun flikker.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:06 schreef Awsom het volgende:
[..]
Hier heb je een gifje van het moment.. degene die naar buiten rent heeft een geweer vast (die valt) én leeft niet meer na deze 20 schoten van een meter afstand![]()
[ afbeelding ]
twitter:AFP twitterde op zaterdag 10-01-2015 om 00:02:00#UDPATE Al-Qaeda in Yemen threatens France with new attacks: SITE http://t.co/WchxOdbXOz reageer retweet
Het is zo makkelijk en daar hoef je niemand preventief voor te ruimen. Daar in de zandbak zijn ze heel goed in staat hun 72 maagden te vinden. Zolang we ze niet toestaan terug te keren en ze daar in hun sop laat gaarkoken vinden ze die maagden binnen de kortste keren. En wij hebben er geen last van.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:04 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als het zo makkelijk was zouden we ook alle kalifaatgangers preventief kunnen ruimen
Nou... dan is dit pas terreur. Kijk wat een paar man kunnen doen.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:06 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Veul, heul veul
88.000 man x 60 uur x salaris = bakken met geld
Iedereen die bedreigd wordt zou inderdaad bescherming moeten genieten, maar het wordt tijd dat jij je feiten eens op een rijtje zet. Ik kan je namelijk een flink aantal voorbeelden voorschotelen van terroristische aanslagen op Europese burgers terwijl jij tot op heden nog met geen enkel voorbeeld hebt aangedragen van Nederlandse of Europese moslim die vanwege zijn geloofsovertuiging in Europa is vermoord. Dus ja, mensen als Wilders verdienen zeker meer bescherming aangezien de bedreigingen reëel zijn of verwacht jij dat een stel skinheads wat AKs op de kop tikt en binnenkort een moskee binnenstapt om de menigte neer te maaien?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:00 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Het ging er over dat personen als Wilders voorkeur zouden moeten genieten boven het beschermen van moskeëen, die ook aangevallen werden na de moord op Theo van Gogh, die ik echt niet vergeten ben.
Mijn stelling was: Alles en iedereen in Nederland die bedreigd wordt heeft recht op bescherming. En niet de blanke met de grote mond iets meer dan de vrome moslim die graag tot zijn god wilt bidden, en verder niemand kwaad doet.
Lekker lomp :-Pquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:06 schreef Awsom het volgende:
[..]
Hier heb je een gifje van het moment.. degene die naar buiten rent heeft een geweer vast (die valt) én leeft niet meer na deze 20 schoten van een meter afstand![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:08 schreef Nibb-it het volgende:
Algerian Islamists: 'Strike Jews' in celebration of Paris attack
Dozens attend Algiers rally celebrating deadly Jewish grocery store siege in which at least four were killed. (Haaretz).
Mooi moment om een collega die je niet mag FF een kogel in de kont te duwenquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:07 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Verbaast me niet dat er agenten gewond waren. Ze schieten elkaar ook voor hun flikker.
Yep, en dus worden de moskeeën wel extra-beschermd iig.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:09 schreef MagicIsland1 het volgende:
Ik denk dat de conclusie na dit alles wel is: islam = vrede
Bedankt Algerijnse vrienden. Shalom Aleichem.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:08 schreef Nibb-it het volgende:
Algerian Islamists: 'Strike Jews' in celebration of Paris attack
Dozens attend Algiers rally celebrating deadly Jewish grocery store siege in which at least four were killed. (Haaretz).
Kwam niet gecoördineerd over iig, niet zoals in een Hollywood film of series iig.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:07 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Verbaast me niet dat er agenten gewond waren. Ze schieten elkaar ook voor hun flikker.
Ondertussen vluchten veel Europese joden naar Israel. Triest hoor, hoe onze Europese politici decennialang hun kop in het zand hebben gestoken. De jihadis blijven hier, de rest vlucht of wordt onderdrukt.quote:
Dit ja, ook die eerste agent die naar binnen gaat loopt dwars door de line of fire van diegene de rechts van de deur zitquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:07 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Verbaast me niet dat er agenten gewond waren. Ze schieten elkaar ook voor hun flikker.
Jij hebt het over Europa, ik heb het over Nederland.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:08 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Iedereen die bedreigd wordt zou inderdaad bescherming moeten genieten, maar het wordt tijd dat jij je feiten eens op een rijtje zet. Ik kan je namelijk een flink aantal voorbeelden voorschotelen van terroristische aanslagen op Europese burgers terwijl jij tot op heden nog met geen enkel voorbeeld hebt aangedragen van Nederlandse of Europese moslim die vanwege zijn geloofsovertuiging in Europa is vermoord. Dus ja, mensen als Wilders verdienen zeker meer bescherming aangezien de bedreigingen reëel zijn of verwacht jij dat een stel skinheads wat AKs op de kop tikt en binnenkort een moskee binnenstapt om de menigte neer te maaien?
Het probleem is niet dat jij moskeën wil laten beschermen, het probleem is dat jij weigert de echte slachtoffers te beschermen of überhaupt de middelen wil gunnen het dan maar zelf te regelen. Theo is dood, 10 lui van CH zijn dood, 4 onschuldige lui in een Joodse supermarkt zijn dood. Maar jij wil een moskee beschermen.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:15 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Jij hebt het over Europa, ik heb het over Nederland.
Ik denk dat je over de gehele wereld waarschijnlijk nóg meer terrorismeslachtoffers op kunt noemen.
De donner-kebap-moorden moorden in duitsland over het hoofd gezien?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:08 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Iedereen die bedreigd wordt zou inderdaad bescherming moeten genieten, maar het wordt tijd dat jij je feiten eens op een rijtje zet. Ik kan je namelijk een flink aantal voorbeelden voorschotelen van terroristische aanslagen op Europese burgers terwijl jij tot op heden nog met geen enkel voorbeeld hebt aangedragen van Nederlandse of Europese moslim die vanwege zijn geloofsovertuiging in Europa is vermoord. Dus ja, mensen als Wilders verdienen zeker meer bescherming aangezien de bedreigingen reëel zijn of verwacht jij dat een stel skinheads wat AKs op de kop tikt en binnenkort een moskee binnenstapt om de menigte neer te maaien?
Daar kun je toch uren naar kijkenquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:06 schreef Awsom het volgende:
[..]
Hier heb je een gifje van het moment.. degene die naar buiten rent heeft een geweer vast (die valt) én leeft niet meer na deze 20 schoten van een meter afstand![]()
[ afbeelding ]
Nice.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:06 schreef Awsom het volgende:
[..]
Hier heb je een gifje van het moment.. degene die naar buiten rent heeft een geweer vast (die valt) én leeft niet meer na deze 20 schoten van een meter afstand![]()
[ afbeelding ]
Gaat er eigenlijk verassend rustig aan toequote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:19 schreef Houtenbeen het volgende:
Nu ook het filmpje van de aanval op de drukkerij
Heerlijkquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:19 schreef Houtenbeen het volgende:
Nu ook het filmpje van de aanval op de drukkerij
Ik zal het voor een derde keer tikken: Alles en iedereen die in Nederland bedreig wordt heeft recht op bescherming.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:18 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Het probleem is niet dat jij moskeën wil laten beschermen, het probleem is dat jij weigert de echte slachtoffers te beschermen of überhaupt de middelen wil gunnen het dan maar zelf te regelen. Theo is dood, 10 lui van CH zijn dood, 4 onschuldige lui in een Joodse supermarkt zijn dood. Maar jij wil een moskee beschermen.
Ik wacht nog steeds op een voorbeeld, maar het lukt je maar niet om je argument te onderbouwen. Nogmaals, wanneer werd in Nederland voor het laatst een moslim vermoord in de vorm van een wraakactie of vanwege zijn of haar geloofsovertuiging. Hoeveel moslim individuen genieten momenteel bescherming vanwege acuut bedreigingsgevaar? Precies, het zijn randdebielen die eveneens moslim zijn en bereid zijn om ons om zeep te helpen.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:15 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Jij hebt het over Europa, ik heb het over Nederland.
Ik denk dat je over de gehele wereld waarschijnlijk nóg meer terrorismeslachtoffers op kunt noemen.
Wel een voertuig wat ik nog heb gezienquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:22 schreef Serieus_Persoon het volgende:
[..]
Gaat er eigenlijk verassend rustig aan toe
Ik had ook graag gezien dat zij middelen haden gehad om zichzelf te beschermen. Wel lastig in de meeste gevallen maar misschien had het geholpen. Al hadden ze maar één van de daders kunnen verwonden om toekomstige aanvallen te voorkomen.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:20 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
De donner-kebap-moorden moorden in duitsland over het hoofd gezien?
quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:22 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Ik zal het voor een derde keer tikken: Alles en iedereen die in Nederland bedreig wordt heeft recht op bescherming.
Welk woordje snap je niet?
Jouw standpunt is onhoudbaar. Het gebeurt in de praktijk immers niet.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:22 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Ik zal het voor een derde keer tikken: Alles en iedereen die in Nederland bedreig wordt heeft recht op bescherming.
Welk woordje snap je niet?
Heeft de DSI hier ook, komen ze gewoon langs de eerste verdieping binnen als het moet..quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:22 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Wel een voertuig wat ik nog heb gezien
Dat belooft wat voor de rest van het jaarquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:08 schreef Nibb-it het volgende:
Algerian Islamists: 'Strike Jews' in celebration of Paris attack
Dozens attend Algiers rally celebrating deadly Jewish grocery store siege in which at least four were killed. (Haaretz).
Weinig te zien alleen...quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:19 schreef Houtenbeen het volgende:
Nu ook het filmpje van de aanval op de drukkerij
Gelukkig hebben we het gifje nog.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:25 schreef Pek het volgende:
Dat ongecensureerde filmpje is inmiddels ook een pauze rijker.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we het gifje nog.Ja, daar moeten we dan maar mee doen. kan er uren naar kijken!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we het gifje nog.Was dat de gijzelnemer van die supermarkt?? Die wordt aardig doorzeeft zo te zienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
Is toch heerlijk?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:56 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Schiet in zijn benen. Als hij op de grond ligt schieten ze ook nog even door.
Neergemaaid is het woord dat je zoektquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:30 schreef Serieus_Persoon het volgende:
[..]
Was dat de gijzelnemer van die supermarkt?? Die wordt aardig doorzeeft zo te zien
Zucht. Ik heb het over bescherming van gebouwen. Niet over personen. Hoewel er soms personen in de gebouwen zijn. Gebouwen waar niet zo lang geleden een oproep voor was. Iets met een facebookpagina: wij steunen de pvv. Met 7000 hersenloze mensen die op vind ik leuk hebben gedrukt. Moskeëen die in navolging van Zweden in de brand zouden moeten worden gestoken.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:22 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Ik wacht nog steeds op een voorbeeld, maar het lukt je maar niet om je argument te onderbouwen. Nogmaals, wanneer werd in Nederland voor het laatst een moslim vermoord in de vorm van een wraakactie of vanwege zijn of haar geloofsovertuiging. Hoeveel moslim individuen genieten momenteel bescherming vanwege acuut bedreigingsgevaar? Precies, het zijn randdebielen die eveneens moslim zijn en bereid zijn om ons om zeep te helpen.
quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we het gifje nog.Gelukkig hebben we ook Liveleak nog.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://www.liveleak.com/view?i=869_1420833044Zwitser, woont vaak in Amsterdam, rijdt RaR en i8, is arts, woest aantrekkelijk en geeft modellen.
Ik ben van de happy endings en pro leven.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:30 schreef IMVHI het volgende:
[..]
Is toch heerlijk?
Al ben ik het met je eens dat ze beter eerst zijn knieschijven aan gort hadden kunnen schieten alvorens ze hem zelf van 10 hadden moeten laten aftellen voor het fatale nekschot
Ook goedquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:31 schreef Pek het volgende:
[..]
Neergemaaid is het woord dat je zoekt
quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:30 schreef IMVHI het volgende:
[..]
Is toch heerlijk?
Al ben ik het met je eens dat ze beter eerst zijn knieschijven aan gort hadden kunnen schieten alvorens ze hem zelf van 10 hadden moeten laten aftellen voor het fatale nekschot
Wat dacht je van die neo-nazi's in Duitsland:quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:08 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Iedereen die bedreigd wordt zou inderdaad bescherming moeten genieten, maar het wordt tijd dat jij je feiten eens op een rijtje zet. Ik kan je namelijk een flink aantal voorbeelden voorschotelen van terroristische aanslagen op Europese burgers terwijl jij tot op heden nog met geen enkel voorbeeld hebt aangedragen van Nederlandse of Europese moslim die vanwege zijn geloofsovertuiging in Europa is vermoord. Dus ja, mensen als Wilders verdienen zeker meer bescherming aangezien de bedreigingen reëel zijn of verwacht jij dat een stel skinheads wat AKs op de kop tikt en binnenkort een moskee binnenstapt om de menigte neer te maaien?
Liveleak doet ook pussy de laatste tijd. Ben benieuwd hoe lang het er staat.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:31 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we ook Liveleak nog.
http://www.liveleak.com/view?i=869_1420833044
quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we het gifje nog.Wat hadden we anders verwacht, wat hij anders verwacht?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I´m back.
Er is groot verschil tussen een facebook page liken en de daad verrichten. Het verleden bewijst dat personen met een islamitische achtergrond dat laatste iets vaker doen dan hun niet-islamitische medemens hier in Europa.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:31 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Zucht. Ik heb het over bescherming van gebouwen. Niet over personen. Hoewel er soms personen in de gebouwen zijn. Gebouwen waar niet zo lang geleden een oproep voor was. Iets met een facebookpagina: wij steunen de pvv. Met 7000 hersenloze mensen die op vind ik leuk hebben gedrukt. Moskeëen die in navolging van Zweden in de brand zouden moeten worden gestoken.
Maar goed, ze worden lekker beschermd de moskeëen, en daar heb je het maar mee te doen. Betaal je belasting voor
Wowquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:06 schreef Awsom het volgende:
[..]
Hier heb je een gifje van het moment.. degene die naar buiten rent heeft een geweer vast (die valt) én leeft niet meer na deze 20 schoten van een meter afstand![]()
[ afbeelding ]
En in de tussentijd worden de (niet zelfverkozen) vijanden van de islam afgemaakt. Daar hebben de slachtoffers dan ook weer belasting voor betaald en daar hebben ze het maar mee te doen. En Bittere_Ernst zag dat het goed was.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:31 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Maar goed, ze worden lekker beschermd de moskeëen, en daar heb je het maar mee te doen. Betaal je belasting voor
Het leven van een terrorist gaat niet over rozenquote:
twitter:rConflictNews twitterde op zaterdag 10-01-2015 om 00:34:22#BREAKING: US issues worldwide travel alert after recent attacks in France, Australia, Canada. - AP via @AlBoeNEWS reageer retweet
quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:25 schreef Pek het volgende:
Dat ongecensureerde filmpje is inmiddels ook een pauze rijker.
"OMG Stay inside you guys!!!"quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:37 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:rConflictNews twitterde op zaterdag 10-01-2015 om 00:34:22#BREAKING: US issues worldwide travel alert after recent attacks in France, Australia, Canada. - AP via @AlBoeNEWS reageer retweet
Theo nu al weer vergeten?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:38 schreef Ryan3 het volgende:
Gaat het nou ook hier gebeuren, zoals sommige commentatoren zeggen?
Of gebeurt hier alles nog steeds trager dan in de rest van de wereld?
Als de wereld vergaat verhuizen naar Holland, want daar loopt men 50 jaar achter, Heinrich Heine?
De rest van de wereld? Dan ken jij de rest van de wereld nog niet kwa achterlopen.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:38 schreef Ryan3 het volgende:
Gaat het nou ook hier gebeuren, zoals sommige commentatoren zeggen?
Of gebeurt hier alles nog steeds trager dan in de rest van de wereld?
Als de wereld vergaat verhuizen naar Holland, want daar loopt men 50 jaar achter, Heinrich Heine?
Wat ik bedoel, is, dat alles wat gematigder lijkt bij ons....quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:39 schreef Strani het volgende:
[..]
De rest van de wereld? Dan ken jij de rest van de wereld nog niet kwa achterlopen.
Wij kennen die shit al, joh. Oude tijden herleven. Antheunisstraat, eind 2004. Mozes kriebel, je had erbij moeten zijn.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:40 schreef Ryan3 het volgende:
Wat ik bedoel, is dat alles wat gematigder lijkt bij ons....
Okay.. tja, valt ook wel mee denk ik. Het enige dat nog ontbreekt is die 'grote aanslag'. Maar die ontbrak dinsdag in Frankrijk ook nog.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat ik bedoel, is, dat alles wat gematigder lijkt bij ons....
Is dat volgens jou omdat Theo niet volledig onthoofd is?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat ik bedoel, is, dat alles wat gematigder lijkt bij ons....
Zoals die randdebiel uit Maastricht die zich onlangs in Irak opblies? Of de Hofstadgroep? Frankrijk is inderdaad een grote cluster fuck in vergelijking met Nederland, maar hier broeit het ook in de luwte. Het is wachten om de volgende aanslag in Nederland.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat ik bedoel, is, dat alles wat gematigder lijkt bij ons....
Klopt, maar ergens denk ik dat wij een gematigdere samenleving hebben, ook voor de moslims.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:41 schreef Strani het volgende:
[..]
Okay.. tja, valt ook wel mee denk ik. Het enige dat nog ontbreekt is die 'grote aanslag'. Maar die ontbrak dinsdag in Frankrijk ook nog.
Nee, joh.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:41 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Is dat volgens jou omdat Theo niet volledig onthoofd is?
En guess uit welke hoek die aanslag gaat komen. Maar links Nederland steekt haar kop lekker in het zand.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:41 schreef Strani het volgende:
[..]
Okay.. tja, valt ook wel mee denk ik. Het enige dat nog ontbreekt is die 'grote aanslag'. Maar die ontbrak dinsdag in Frankrijk ook nog.
Dit filmpje is inmiddels ook al aangepast. Het neerschietmoment is er uit.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:44 schreef Awsom het volgende:
Hier is het origineel te zien ... die terrorist wordt flink neergemaaid
http://www.francetvinfo.f(...)incennes_793189.html
Maar dat zijn common criminals?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:45 schreef Houtenbeen het volgende:
De gijzeling in Montpellier is nog altijd gaande
Misschien dan omdat het mes met de boodschap slechts tot aan de ruggengraat in zijn borst gedrukt is? Was het anders gematigd omdat Mohammed na het herladen van zijn vuurwapen deze niet alsnog wederom op Theo leegschoot maar op zoek ging naar andere slachtoffers (agenten)?quote:
Ah vandaar de opmerkingen overal dat het een kwestie van tijd is tot het in Nederland ook gebeurd. Hou toch op man, niemand steekt de kop in het zand als het hierom gaat.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:44 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
En guess uit welke hoek die aanslag gaat komen. Maar links Nederland steekt haar kop lekker in het zand.
[ afbeelding ]
Die dader heeft ook wel pech met het aantal specops in de buurtquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:45 schreef Houtenbeen het volgende:
De gijzeling in Montpellier is nog altijd gaande
Wat wil je nu zeggen?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:46 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Misschien dan omdat het mes met de boodschap slechts tot aan de ruggengraat in zijn borst gedrukt is? Was het anders gematigd omdat Mohammed na het herladen van zijn vuurwapen deze niet alsnog wederom op Theo leegschoot maar op zoek ging naar andere slachtoffers (agenten)?
Blijft alleen angstvallig stilquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:45 schreef Houtenbeen het volgende:
De gijzeling in Montpellier is nog altijd gaande
Nog steeds niet? Ook gek.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:46 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel, maar is nog niet zeker
Ik ben benieuwd of de namen t.z.t. gepubliceerd worden. Dan weten we meer.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:46 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel, maar is nog niet zeker
Durf niet te kijken. Ben eigenlijk ook wel blij dat ik het hele spektakel net heb moeten missen o tv(uur daarvoor begonnen met werken).quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:31 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we ook Liveleak nog.
http://www.liveleak.com/view?i=869_1420833044
Oh jawel hoor. Wat wordt er dan concreet gedaan aan dit probleem? Als Wilders het benoemt dan valt heel links Nederland over hem heen. En nee, ik stem niet op Wilders, maar zeker niet op dat linkse tuig die rustig verder speelt op de viool terwijl de Titanic genaamd Nederland zinkt.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:46 schreef Strani het volgende:
[..]
Ah vandaar de opmerkingen overal dat het een kwestie van tijd is tot het in Nederland ook gebeurd. Hou toch op man, niemand steekt de kop in het zand als het hierom gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |