Nee ik ben juist groot en breed en blond (wordt me vaak gevraagd of ik rugby speel in het buitenland)..quote:
Ja op Tinder zie je dat niet zo heel erg terug, maar dat moet rl dan toch zeker wel in de smaak vallen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 17:44 schreef James_R het volgende:
[..]
Nee ik ben juist groot en breed en blond (wordt me vaak gevraagd of ik rugby speel in het buitenland)..
In Zuid Europa weten vrouwen nog een echte man te waarderen die groot en sterk overkomt. In Nederland zijn juist de vrouwelijk ogende festivalhipsters en corpsballen populair.
Hij zat nog in zijn appartement, lees eens goed.quote:Op dinsdag 9 september 2014 17:45 schreef datismijnmening het volgende:
Uitgaan en dan op tinder gaan zitten
Hebben fokkers Überhaupt contact anders dan het forum?quote:Op dinsdag 9 september 2014 17:46 schreef wickedmen het volgende:
Verzonnen topics.
Fokkers hebben geen vrouwelijk contact.
quote:Op dinsdag 9 september 2014 17:53 schreef DoubleChoc het volgende:
Dit soort ''mannen'' bedoel je zeker [ afbeelding ]
Om nou elk weekend helemaal naar Peru te vliegen vind ik ook wel weer heel heftig.quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:02 schreef Yi-Long het volgende:
Waarom zou je uberhaupt een NLse vrouw willen...?
Die vrouwen gewoon massaal hier naartoe importeren, en er zijn genoeg landen waar ze wel op vierkante blonde vrouwen zitten te wachten, dus die verschepen we dan die kant op. Iedereen blij.quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:03 schreef James_R het volgende:
[..]
Om nou elk weekend helemaal naar Peru te vliegen vind ik ook wel weer heel heftig.
Volgens mij vallen alleen meisjes die zelf ook in zo'n walgelijke studentenvereniging zitten op dat soort knaapjes..quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:02 schreef James_R het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Meer een beetje dit soort types, en hipsters inderdaad. Zeg maar Nederlandse jongens van het groningse platteland die tijdens hun studententijd naar Amsterdam komen om er vervolgens proberen uit te zien als een Italiaanse zakenman, en na 4 jaar corps een lekker zweterig hangkinnetje hebben gekregen..
Chicks die op dat type vallen, vallen niet op mij aangezien in compleet het tegenovergestelde ben. Maar er zijn in NL heel veel wijven die vallen op ballerige/vrouwelijke mannen.
TS wil nog wel door ze gewaardeerd worden in ieder geval.quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:38 schreef Robophatt het volgende:
Wel een mooi begin voor 13 pagina's aan gejank over Nederlandse vrouwenLang niet meer gezien.
Dat zal aan het einde van dit topic ook wel over zijn.quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:48 schreef Chai het volgende:
[..]
TS wil nog wel door ze gewaardeerd worden in ieder geval.
Ben benieuwd naar de foto's van TS.
Stel jezelf verkiesbaar en ik stem op jouw.quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:05 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Die vrouwen gewoon massaal hier naartoe importeren, en er zijn genoeg landen waar ze wel op vierkante blonde vrouwen zitten te wachten, dus die verschepen we dan die kant op. Iedereen blij.
te lui om te lezen, maar ik neem aan dat je lelijk bent? Gewoon veel geld verdienen dan is je uiterlijk niet meer belangrijk.quote:Op dinsdag 9 september 2014 17:41 schreef James_R het volgende:
Vorig weekend was ik met wat vrienden in Milaan. Toen we aan het drinken waren in ons appartementje om daarna uit te gaan, zei iemand dat de meest mooie vrouwen daar op tinder zaten, waarna ik voor het eerst de app heb geïnstalleerd, een zooitje foto's erop heb gezet en ben gaan tinderen.
Na twee dagen had ik echt een hele zooi matches, inclusief een behoorlijk aantal vrouwen die van ongekende schoonheid zijn. Met zulke mooie vrouwen heb ik in Nederland nog niet eens gepraat, sterker nog ; Die zie je op een gemiddelde dag in Amsterdam hooguit een keer langsfietsen.
Inmiddels ben ik alweer bijna een week terug in NL, en het tinderen is beduidend minder lucratief geworden. De matches zijn zeer spaarzaam, en wat ik match dat ziet er uit als een 26 jarige angela die gewoon zaad zoekt om zo snel mogelijk een nest met jongen te kunnen werpen.
Ik heb er even over nagedacht, maar wat mij opviel is dat volgens mij de NL vrouwen van half homofiele hipsters houden die op festivals staan en daar ook foto's maken. De chicks in Milaan hadden geen van allen festivalfoto's op sneakers met een spijkerbroek en een OBEY cap op, nee die hadden gewoon een mooie vrouwelijke jurk met hoge hakken aan...
Klacht : NL vrouwen zijn verpest.
quote:
quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:38 schreef Robophatt het volgende:
Wel een mooi begin voor 13 pagina's aan gejank over Nederlandse vrouwenLang niet meer gezien.
dit. wel jammer dat die chimi's steeds langer worden voel me kleine dwerg vaakquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:09 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik vind Nederlandse meisjes echt lekkertjes.
In de zomervakantie kom je als echte Fok!ker ook niet in aanraking met mensen als je goede ventilatie op je kamer hebt.quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:38 schreef Robophatt het volgende:
Wel een mooi begin voor 13 pagina's aan gejank over Nederlandse vrouwenLang niet meer gezien.
Denken dat vrouwen zo zwart-wit te werk gaan.quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:02 schreef James_R het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Meer een beetje dit soort types, en hipsters inderdaad. Zeg maar Nederlandse jongens van het groningse platteland die tijdens hun studententijd naar Amsterdam komen om er vervolgens proberen uit te zien als een Italiaanse zakenman, en na 4 jaar corps een lekker zweterig hangkinnetje hebben gekregen..
Chicks die op dat type vallen, vallen niet op mij aangezien in compleet het tegenovergestelde ben. Maar er zijn in NL heel veel wijven die vallen op ballerige/vrouwelijke mannen.
Hoe was het?quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:13 schreef hoink581 het volgende:
[..]
In de zomervakantie kom je als echte Fok!ker ook niet in aanraking met mensen als je goede ventilatie op je kamer hebt.
Loooll, dit moet wel nep zijn ofwatquote:Op dinsdag 9 september 2014 21:09 schreef Yiwei het volgende:
[..]wat een figuur
![]()
Zo'n mooi vrouw lelijk vinden en zeggen dat hij liever blind was
Jammer dat het geacteerd is.quote:
he bah.quote:Op dinsdag 9 september 2014 17:53 schreef DoubleChoc het volgende:
Dit soort ''mannen'' bedoel je zeker [ afbeelding ]
wat vind je lekker danquote:
Goed verhaal man, lekker kort ook.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:12 schreef Buschetta het volgende:
Zoals al werd genoemd hebben NLse vrouwen een arrogantie die de gemiddelde malibu trut tot open house maakt.
Zit op verschillende dating sites sinds ik single ben (woon in het oostblok) had ook al 9 jaar geen andere chick geneukt dus ik op zoek
Een na de andere lekkere wijf begon tegen me te chatten, meisjes die in Nederland nog geeneens hun ondergekotste mobiel aan me zouden afvegen.
Ze waren niet alleen sociaal maar ook oprecht. Ze gaven me hun telefoon nummer en ik heb er een hoop gedate (lees geneukt voor een week of 2).
Omdat ik na m'n relatie toch eens dacht om terug te gaan naar Nederland ging ik die profielen eens checken.....
WHAT A MISTAKE!!!
Niet alleen was het aanbod minder... ze zijn vrijwel allemaal toch lelijk. Dik en reageerden nooit.
Te triest echt. Degenen die wel reageerden hadden slechte fotoos of kinderen (die ze dan niet in hun profiel hadden staan).
Daarnaast waren de fotoos in het oostblok ook veel geiler. Die meisjes willen zichzelf echt laten zien zoals ze zijn. Ok soms gaat het wat te ver maar ik chat nu met een meisje die Power plants ontwerpt en dus ook in pin-up poses op zo'n site staat. Zoiets zou een 35 jarig Nederlands corps trutje nooit doen. (kunnen ze ook niet want ze hebben 99 vd 100 een dikke ass)
Hoe verder oostelijker ik ging hoe vriendelijker de meisjes werden. Nu zullen de meesten wel denken dat het gold diggers zijn maar een hoop zijn succesvoller dan ik ooit zal worden. Verdienen soms >5K euro per maand.. dat is dus zoiets als 20K om uit te geven in vergelijking me NL.
Ik heb het nog een tijdje geprobeerd om met NLse meisjes te chatten maar ze reageerden alleen maar als ik ze uitscholdt of iets rots zei. Wat eigenlijk nog erger is want ze willen dus alleen maar bitchen lijkt het.
Nee wat sociale media zoals tinder betreft heb ik geen reden om terug te gaan naar NL qua vrouwen. En ik ben het met TS eens dat ze over het algemeen gewoon horken zijn die bot en arrogant zijn.
Ik date nu een 19 jarig meisje en ik zal morgen eens een fotoo plaatsen als ik er aan denk. (zit op 3g) en ik ben dus echt niet knap
Zowieso uitgaan hier is een droom.. je kan op een meisje afstappen die ik in Nederland alleen met mooiboys of sportschool gasten tegen zou komen.
Teveel attitude in NL.. veel losers ook maar de vrouwen.. yuck.
Ik zie dat je als man zijnde toevoegt, graag alleen als man en dus zijnde weglaten.quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:47 schreef flinder12 het volgende:
niet betalen voor seks als man zijnde![]()
hookers.nl
gaan we weer die alfa mannetjes krijgen. Zit totaal geen logica in taal, maar jezelf alsnog slim voelenquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:49 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Ik zie dat je als man zijnde toevoegt, graag alleen als man en dus zijnde weglaten.
mvg
Meisjes? Je kijkt dus alleen als ze onder de 18 zijnquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:09 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik vind Nederlandse meisjes echt lekkertjes.
Heb net een date geregelt met een 19 jarige chick die dus in mini rok en hoge hakken aan de club in gaat. Dang... dat ik dit nog mag meemaken. In Nerderland zou me dat dus nooit lukken zonder een of andere leipe gozer te zijn. (lees clubeigenaar, zonnebankstudio beheerder, mercedes eigenaar). Misschien speelt de buitenlandse (exotische) factor mee voor ze. Maar de laatste chick die ik versierde heeft alle drankjes voor me betaaldquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:48 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Goed verhaal man, lekker kort ook.
Zit wel een kern van waarheid in overigens
Ik had er niets van gezegd als je het in je zin had staan, maar je ging het speciaal editen waardoor ik mij geroepen voelde je hierover te vertellen.quote:
Sorry, hij is pootquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:54 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oprecht blij voor je maar je verhalen mogen wel iets korterquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:55 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Heb net een date geregelt met een 19 jarige chick die dus in mini rok en hoge hakken aan de club in gaat. Dang... dat ik dit nog mag meemaken. In Nerderland zou me dat dus nooit lukken zonder een of andere leipe gozer te zijn. (lees clubeigenaar, zonnebankstudio beheerder, mercedes eigenaar). Misschien speelt de buitenlandse (exotische) factor mee voor ze. Maar de laatste chick die ik versierde heeft alle drankjes voor me betaaldte erg. Stond alleen met 2 tequilas op de dansvloer haha. dus was een makkelijke binnenkomer voor een praatje. Daarna bleef ze drankjes halen.
Goed ze (die chick van vandaag) moet nog opdagen maar ik had d'r telefoon nummer al na 10 regels en nu (vandaag dus onmoet online) hebben we afgesproken om naar een club te gaan.
Dus ben benieuwdAls ze komt is het wel weer een hoogtepunt in mijn vrijgezellen bestaan tot nu toe. Beste was een chick die ik onmoette online en na een uur ontmoette voor ijs.. wijntje erna en toen "ik heb betere wijn in mijn appartement op de hoek" BAM.. haha, was na 3 uur weer de deur uit en die chick is helemaal "deep-throat" gek. Zou bijna spiegels gaan ophangen want het "porno-niveau" is erg hoog de laatste tijd.
ik zag vandaag een kivanc tatlitug in de gymquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:54 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh vergeten... jebent van de max 320 tekens generatie :/ Hang in there buddy.quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:58 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Oprecht blij voor je maar je verhalen mogen wel iets korter
Wauw jouw leven is echt cool.quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:55 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Heb net een date geregelt met een 19 jarige chick die dus in mini rok en hoge hakken aan de club in gaat. Dang... dat ik dit nog mag meemaken. In Nerderland zou me dat dus nooit lukken zonder een of andere leipe gozer te zijn. (lees clubeigenaar, zonnebankstudio beheerder, mercedes eigenaar). Misschien speelt de buitenlandse (exotische) factor mee voor ze. Maar de laatste chick die ik versierde heeft alle drankjes voor me betaaldte erg. Stond alleen met 2 tequilas op de dansvloer haha. dus was een makkelijke binnenkomer voor een praatje. Daarna bleef ze drankjes halen.
Goed ze (die chick van vandaag) moet nog opdagen maar ik had d'r telefoon nummer al na 10 regels en nu (vandaag dus onmoet online) hebben we afgesproken om naar een club te gaan.
Dus ben benieuwdAls ze komt is het wel weer een hoogtepunt in mijn vrijgezellen bestaan tot nu toe. Beste was een chick die ik onmoette online en na een uur ontmoette voor ijs.. wijntje erna en toen "ik heb betere wijn in mijn appartement op de hoek" BAM.. haha, was na 3 uur weer de deur uit en die chick is helemaal "deep-throat" gek. Zou bijna spiegels gaan ophangen want het "porno-niveau" is erg hoog de laatste tijd.
adres van de gymquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:58 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
ik zag vandaag een kivanc tatlitug in de gym
turk met blond haar blauwe ogen ufff
en goeie body
Was er erg verbaast over eigenlijk, mijn vorige vriendin was echt super lekker maar mijn leeftijd (33) ben zelf 36. Dus ik dacht zwaar depri maanden thuis te zitten denkende dat ik nooit meer een chick zou scoren.quote:
Heheh. Nou ja, geniet ervan.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:01 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Was er erg verbaast over eigenlijk, mijn vorige vriendin was echt super lekker maar mijn leeftijd (33) ben zelf 36. Dus ik dacht zwaar depri maanden thuis te zitten denkende dat ik nooit meer een chick zou scoren.
Werkte in een coffeeshop in NL en dat was echt een goede babemagnet.. nu ben ik IT nerd .. dus.
Maar jadaten is beter hier dan waar dan ooit en beleef m'n tweede jeugd haha..fucking hell
watquote:
Snap er niks van en Google levert ook niet echt iets op.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:03 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Bemoei je er niet mee.
[..]
Sorry, ik verloor even de controle.
Als ik nu niet weg had gemoeten was ik een verbale strijd met je aangegaan, want zo respectloos laat ik mij niet afschuiven.quote:
Ok, toedelsquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:05 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Als ik nu niet weg had gemoeten was ik een verbale strijd met je aangegaan, want zo respectloos laat ik mij niet afschuiven.
Overigens heb ik alleen vrouwen het woord 'toedels' horen gebruiken in mijn levenquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:09 schreef Buschetta het volgende:
topic word hier gewoon gehijacked door poten uit de jaren '80 WTF??@??!?!?
Dat kon dus echt niet he op Fok! een paar jaar trug. dang.
Zo errug zijn NLse vrouwen dus dat gasten er gay van worden en woorden als Toedels gebruiken om de pijn te verminderen.
ja echt hehquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:09 schreef Buschetta het volgende:
topic word hier gewoon gehijacked door poten uit de jaren '80 WTF??@??!?!?
Dat kon dus echt niet he op Fok! een paar jaar trug. dang.
Zo errug zijn NLse vrouwen dus dat gasten er gay van worden en woorden als Toedels gebruiken om de pijn te verminderen.
Die man op de foto, homo!quote:
houses is echt zo'n vieze flikker inderdaadquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:09 schreef Buschetta het volgende:
topic word hier gewoon gehijacked door poten uit de jaren '80 WTF??@??!?!?
Dat kon dus echt niet he op Fok! een paar jaar trug. dang.
Zo errug zijn NLse vrouwen dus dat gasten er gay van worden en woorden als Toedels gebruiken om de pijn te verminderen.
Gay gasten uit het oosten zeiden altijd toedels.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:10 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Jaren '80? Doe daar eens 15 jaar bij op
Overigens heb ik alleen vrouwen het woord 'toedels' horen gebruiken in mijn leven
quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:11 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Gay gasten uit het oosten zeiden altijd toedels.
Daar zal het inderdaad wel aan liggen ja. Gelukkig is de zomer zo goed als voorbij, dus dan zullen deze pareltjes wel weer wat vaker langskomenquote:Op dinsdag 9 september 2014 22:13 schreef hoink581 het volgende:
[..]
In de zomervakantie kom je als echte Fok!ker ook niet in aanraking met mensen als je goede ventilatie op je kamer hebt.
Er kan niet genoeg worden benadrukt dat vrouwen hoeren zijn.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:12 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Daar zal het inderdaad wel aan liggen ja. Gelukkig is de zomer zo goed als voorbij, dus dan zullen deze pareltjes wel weer wat vaker langskomen![]()
En Nederlandse vrouwen zijn niet zomaar hoeren, maar lekker gekke, doch arrogante luie dikke hoeren met korte pittige kapsels.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:14 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Er kan niet genoeg worden benadrukt dat vrouwen hoeren zijn.
Man, in Oost Europa zijn ze geil, knap, rijk en makkelijk!quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:15 schreef Robophatt het volgende:
En Nederlandse vrouwen zijn niet zomaar hoeren, maar lekker gekke, doch arrogante luie dikke hoeren met korte pittige kapsels.
Ik snap niet waarom de Nederlandse mannen niet gewoon hun koffers pakken en met z'n allen naar het Oostblok verhuizen! Alleen maar mooie vrouwen daar, zo voor het oprapen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:17 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Man, in Oost Europa zijn ze geil, knap, rijk en makkelijk!
Met de nadruk op makkelijk.... gozers die ik ken in A'dam die Tinder gebruiken hebben het over weken voordat ze real life date doen..quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:17 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Man, in Oost Europa zijn ze geil, knap, rijk en makkelijk!
Je kunt ze praktisch kopen joh!quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:19 schreef Robophatt het volgende:
Ik snap niet waarom de Nederlandse mannen niet gewoon hun koffers pakken en met z'n allen naar het Oostblok verhuizen! Alleen maar mooie vrouwen daar, zo voor het oprapen.
Inderdaad, gewoon de stopwatch erbij houden.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:19 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Met de nadruk op makkelijk.... gozers die ik ken in A'dam die Tinder gebruiken hebben het over weken voordat ze real life date doen..
Ik besteed niet meer dan 2 dagen max 2 uur voltijd aan een chick.. wil ze niet uit.. NEXT!
Op een gegeven moment dacht ik... er zijn duizenden vrouwen hier online. De een nog lekkerder dan de ander. In real life vallen ze echt soms tegen dus dan pik ik ze liever op straat op.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:23 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Inderdaad, gewoon de stopwatch erbij houden.
Nou, echt hè. Aan dat soort minderwaardig volk moet jij jouw kostbare tijd niet verspillen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:25 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Op een gegeven moment dacht ik... er zijn duizenden vrouwen hier online. De een nog lekkerder dan de ander. In real life vallen ze echt soms tegen dus dan pik ik ze liever op straat op.
Dus tenzij ze niet een model (geverifieerd) is of een andere coole baan dan hoef ik echt niet weken te chatten voor een kans op een date.. I mean come on.
Jij begrijpt het. Een vrouw weet binnen 0.8 secondes of ze met je gaat neuken of niet. Dus als je niet meteen na een dag of 2 voor koffie wil gaan dan houdt ze de boot af. Om andere gasten te ontmoeten totdat na een paar weken jij overblijft. Fuck that shit.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:26 schreef deadprez het volgende:
[..]
Nou, echt hè. Aan dat soort minderwaardig volk moet jij jouw kostbare tijd niet verspillen.
Hier is geen woord aan gelogen, het wereldwijde web is één grote snoepwinkel.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:25 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Op een gegeven moment dacht ik... er zijn duizenden vrouwen hier online. De een nog lekkerder dan de ander. In real life vallen ze echt soms tegen dus dan pik ik ze liever op straat op.
Dus tenzij ze niet een model (geverifieerd) is of een andere coole baan dan hoef ik echt niet weken te chatten voor een kans op een date.. I mean come on.
quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:55 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Hier is geen woord aan gelogen, het wereldwijde web is één grote snoepwinkel.
Ekte PUA, deze man.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:37 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Jij begrijpt het. Een vrouw weet binnen 0.8 secondes of ze met je gaat neuken of niet. Dus als je niet meteen na een dag of 2 voor koffie wil gaan dan houdt ze de boot af. Om andere gasten te ontmoeten totdat na een paar weken jij overblijft. Fuck that shit.
Oké roadtrip.quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:55 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Heb net een date geregelt met een 19 jarige chick die dus in mini rok en hoge hakken aan de club in gaat. Dang... dat ik dit nog mag meemaken. In Nerderland zou me dat dus nooit lukken zonder een of andere leipe gozer te zijn. (lees clubeigenaar, zonnebankstudio beheerder, mercedes eigenaar). Misschien speelt de buitenlandse (exotische) factor mee voor ze. Maar de laatste chick die ik versierde heeft alle drankjes voor me betaaldte erg. Stond alleen met 2 tequilas op de dansvloer haha. dus was een makkelijke binnenkomer voor een praatje. Daarna bleef ze drankjes halen.
Goed ze (die chick van vandaag) moet nog opdagen maar ik had d'r telefoon nummer al na 10 regels en nu (vandaag dus onmoet online) hebben we afgesproken om naar een club te gaan.
Dus ben benieuwdAls ze komt is het wel weer een hoogtepunt in mijn vrijgezellen bestaan tot nu toe. Beste was een chick die ik onmoette online en na een uur ontmoette voor ijs.. wijntje erna en toen "ik heb betere wijn in mijn appartement op de hoek" BAM.. haha, was na 3 uur weer de deur uit en die chick is helemaal "deep-throat" gek. Zou bijna spiegels gaan ophangen want het "porno-niveau" is erg hoog de laatste tijd.
quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:19 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom de Nederlandse mannen niet gewoon hun koffers pakken en met z'n allen naar het Oostblok verhuizen! Alleen maar mooie vrouwen daar, zo voor het oprapen.
Welk land zit je dan?quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:12 schreef Buschetta het volgende:
Zoals al werd genoemd hebben NLse vrouwen een arrogantie die de gemiddelde malibu trut tot open house maakt.
Zit op verschillende dating sites sinds ik single ben (woon in het oostblok) had ook al 9 jaar geen andere chick geneukt dus ik op zoek
Een na de andere lekkere wijf begon tegen me te chatten, meisjes die in Nederland nog geeneens hun ondergekotste mobiel aan me zouden afvegen.
Ze waren niet alleen sociaal maar ook oprecht. Ze gaven me hun telefoon nummer en ik heb er een hoop gedate (lees geneukt voor een week of 2).
Omdat ik na m'n relatie toch eens dacht om terug te gaan naar Nederland ging ik die profielen eens checken.....
WHAT A MISTAKE!!!
Niet alleen was het aanbod minder... ze zijn vrijwel allemaal toch lelijk. Dik en reageerden nooit.
Te triest echt. Degenen die wel reageerden hadden slechte fotoos of kinderen (die ze dan niet in hun profiel hadden staan).
Daarnaast waren de fotoos in het oostblok ook veel geiler. Die meisjes willen zichzelf echt laten zien zoals ze zijn. Ok soms gaat het wat te ver maar ik chat nu met een meisje die Power plants ontwerpt en dus ook in pin-up poses op zo'n site staat. Zoiets zou een 35 jarig Nederlands corps trutje nooit doen. (kunnen ze ook niet want ze hebben 99 vd 100 een dikke ass)
Hoe verder oostelijker ik ging hoe vriendelijker de meisjes werden. Nu zullen de meesten wel denken dat het gold diggers zijn maar een hoop zijn succesvoller dan ik ooit zal worden. Verdienen soms >5K euro per maand.. dat is dus zoiets als 20K om uit te geven in vergelijking me NL.
Ik heb het nog een tijdje geprobeerd om met NLse meisjes te chatten maar ze reageerden alleen maar als ik ze uitscholdt of iets rots zei. Wat eigenlijk nog erger is want ze willen dus alleen maar bitchen lijkt het.
Nee wat sociale media zoals tinder betreft heb ik geen reden om terug te gaan naar NL qua vrouwen. En ik ben het met TS eens dat ze over het algemeen gewoon horken zijn die bot en arrogant zijn.
Ik date nu een 19 jarig meisje en ik zal morgen eens een fotoo plaatsen als ik er aan denk. (zit op 3g) en ik ben dus echt niet knap
Zowieso uitgaan hier is een droom.. je kan op een meisje afstappen die ik in Nederland alleen met mooiboys of sportschool gasten tegen zou komen.
Teveel attitude in NL.. veel losers ook maar de vrouwen.. yuck.
Dromenlandquote:
Nu je het zegt..quote:Op woensdag 10 september 2014 00:22 schreef BozeHaas het volgende:
Ben ik echt de enige die denkt dat hij gewoon roadtrip is met een nieuw fantasie leventje?
You'll never walk alone.quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:47 schreef flinder12 het volgende:
niet betalen voor seks als man zijnde![]()
hookers.nl
quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:07 schreef Victuss het volgende:
De gemiddelde Nederlandse vrouw is waardeloos. Gewoon dames daten uit het buitenland wie al in Nederland wonen. Gezelliger, leuker en geregeld een stuk knapper - ook voor lange termijn relaties (zeker als je niet van korte, rode, gewaagde kapsels houdt).
haha, mijn leven is een grote trip. Fantasie nee, ooit ga ik al mijn fok topics bundelen denk ikquote:Op woensdag 10 september 2014 00:22 schreef BozeHaas het volgende:
Ben ik echt de enige die denkt dat hij gewoon roadtrip is met een nieuw fantasie leventje?
quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:12 schreef Buschetta het volgende:
Zoals al werd genoemd hebben NLse vrouwen een arrogantie die de gemiddelde malibu trut tot open house maakt.
Zit op verschillende dating sites sinds ik single ben (woon in het oostblok) had ook al 9 jaar geen andere chick geneukt dus ik op zoek
Een na de andere lekkere wijf begon tegen me te chatten, meisjes die in Nederland nog geeneens hun ondergekotste mobiel aan me zouden afvegen.
Ze waren niet alleen sociaal maar ook oprecht. Ze gaven me hun telefoon nummer en ik heb er een hoop gedate (lees geneukt voor een week of 2).
Omdat ik na m'n relatie toch eens dacht om terug te gaan naar Nederland ging ik die profielen eens checken.....
WHAT A MISTAKE!!!
Niet alleen was het aanbod minder... ze zijn vrijwel allemaal toch lelijk. Dik en reageerden nooit.
Te triest echt. Degenen die wel reageerden hadden slechte fotoos of kinderen (die ze dan niet in hun profiel hadden staan).
Daarnaast waren de fotoos in het oostblok ook veel geiler. Die meisjes willen zichzelf echt laten zien zoals ze zijn. Ok soms gaat het wat te ver maar ik chat nu met een meisje die Power plants ontwerpt en dus ook in pin-up poses op zo'n site staat. Zoiets zou een 35 jarig Nederlands corps trutje nooit doen. (kunnen ze ook niet want ze hebben 99 vd 100 een dikke ass)
Hoe verder oostelijker ik ging hoe vriendelijker de meisjes werden. Nu zullen de meesten wel denken dat het gold diggers zijn maar een hoop zijn succesvoller dan ik ooit zal worden. Verdienen soms >5K euro per maand.. dat is dus zoiets als 20K om uit te geven in vergelijking me NL.
Ik heb het nog een tijdje geprobeerd om met NLse meisjes te chatten maar ze reageerden alleen maar als ik ze uitscholdt of iets rots zei. Wat eigenlijk nog erger is want ze willen dus alleen maar bitchen lijkt het.
Nee wat sociale media zoals tinder betreft heb ik geen reden om terug te gaan naar NL qua vrouwen. En ik ben het met TS eens dat ze over het algemeen gewoon horken zijn die bot en arrogant zijn.
Ik date nu een 19 jarig meisje en ik zal morgen eens een fotoo plaatsen als ik er aan denk. (zit op 3g) en ik ben dus echt niet knap
Zowieso uitgaan hier is een droom.. je kan op een meisje afstappen die ik in Nederland alleen met mooiboys of sportschool gasten tegen zou komen.
Teveel attitude in NL.. veel losers ook maar de vrouwen.. yuck.
Kroatie toevallig?quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:55 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Heb net een date geregelt met een 19 jarige chick die dus in mini rok en hoge hakken aan de club in gaat. Dang... dat ik dit nog mag meemaken. In Nerderland zou me dat dus nooit lukken zonder een of andere leipe gozer te zijn. (lees clubeigenaar, zonnebankstudio beheerder, mercedes eigenaar). Misschien speelt de buitenlandse (exotische) factor mee voor ze. Maar de laatste chick die ik versierde heeft alle drankjes voor me betaaldte erg. Stond alleen met 2 tequilas op de dansvloer haha. dus was een makkelijke binnenkomer voor een praatje. Daarna bleef ze drankjes halen.
Goed ze (die chick van vandaag) moet nog opdagen maar ik had d'r telefoon nummer al na 10 regels en nu (vandaag dus onmoet online) hebben we afgesproken om naar een club te gaan.
Dus ben benieuwdAls ze komt is het wel weer een hoogtepunt in mijn vrijgezellen bestaan tot nu toe. Beste was een chick die ik onmoette online en na een uur ontmoette voor ijs.. wijntje erna en toen "ik heb betere wijn in mijn appartement op de hoek" BAM.. haha, was na 3 uur weer de deur uit en die chick is helemaal "deep-throat" gek. Zou bijna spiegels gaan ophangen want het "porno-niveau" is erg hoog de laatste tijd.
Have no fear.. Buschetta is here.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:25 schreef Sosa het volgende:
Ik vind dit wel een leuk topic, met die Tinder verhalen en oostblok vrouwtjes. Goede anekdotes en grappige verhalen.
Echt jammer dat er dan weer een kliekje homo's dit topic komen verpesten door half naakte kerels te posten en hierover discussies te starten. Snap dat echt niet. Start lekker een eigen variant. Tief lekker op zeg, het gaat hier over NLse vrouwen met hoge standaarden, niet welke kerels je geil vind
Hey Buchetta,quote:
Zo'n domme uitdrukking dit hequote:Op woensdag 10 september 2014 09:21 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Don't hate the playa hate the game
Kan me overigens best voorstellend dat mannen dit soort meisjes geil vinden ofzo hoor, maar is zo iemand nou ook echt iets waar je op de lange termijn mee door zou willen gaan? Ik snap dat je graag een meid / vrouw hebt die er vrouwelijk uitziet, maar dat kan ook met iets meer kleding.quote:Op woensdag 10 september 2014 11:51 schreef Buschetta het volgende:
Ok dus die chick heeft geen tijd... afwachten. Ze heeft haar profiel geupdated met erg uitdagende fotoos dus ze is volgens mij een sletje... all the better. Moet ik haar wel te pakken krijgen natuurlijk.
Heb de fotoos een beetje anoniem gemaakt.. ben wel een gentlemen he
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Thing is... ook al sla ik de plank mis er zijn genoeg zulke meisjes hier in het "wild". En het feit dat ze antwoord, haar nummer geeft en oprecht aardig is met een leeftijdsverschil van 17 jaar is voor mij al heel wat. Heb al een paar keer in een club met zo'n meisje gedanst en ze beginnen ook zelf te zoenen.
Het is hier wel heel makkelijk soms... dit is de chat van die chick hierboven. Ik heb de namen weggelaten enzo om mijn privacy een beetje te bewaren. Kijk vooral naar de timeline.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:01 schreef Biekuh het volgende:
[..]
Hey Buchetta,
Ik heb je posts met veel interesse gelezen. Het hosselen wil mij maar niet lukken. Heb jij een soort van stappenplan? Het hoeft geen lang stappenplan te zijn (12 stappen ofozo). Ik ben met name benieuwd hoe je irl dit allemaal voor elkaar weet te krijgen. Bij voorbaat dank.
Groet,
Biekuh
Om je even duidelijk te maken.. ik ben echt niet knap en geen echte player. Maar het is allemaal wat makkelijk hier. En zoals ik al zei ik was in een relatie 9 jaar en had hier nooit gedate. Wel altijd wilde verhalen gehoord maar dat zijn dus verhalen en dan weet je niet wat je ervan moet geloven.quote:Buschetta — 09 09 14 10:42
Morning Klara, I'm thinking we once danced in a <club>.. Could it be you? If not maybe once we could I'm from the Netherlands here in <city> for work. Looking for a nice partner to have some adventures.
Aneta — 09 09 14 13:27
Morning, i dont wanna disapoint u, but i wanna i <club>.
Buschetta — 09 09 14 13:29
hehe, ok Not disappointed. You look absolutely gorgeous in your pictures. Where do you usually go out in <city>?
Aneta — 09 09 14 13:30
Thnk u so much. <club>, <club>, <club> etc.
Buschetta — 09 09 14 13:31
You dance Salsa in <club>?
Aneta — 09 09 14 13:33
Bachata most.
Buschetta — 09 09 14 13:34
nice I dance mostly in clubs but I would love to learn. I can dance ok though
Buschetta — 09 09 14 13:34
Do you ever go to <club>?
Buschetta — 09 09 14 13:34
Or <club>
Aneta — 09 09 14 13:35
Very often <club>.
Buschetta — 09 09 14 13:35
Nice, I love it there. Pity they didn't have any parties in Summer.
Aneta — 09 09 14 13:37
Realy dont know, i was in <club> whole summer
Buschetta — 09 09 14 13:37
hehe nice.
Buschetta — 09 09 14 13:38
What is your favorite music to dance to?
Aneta — 09 09 14 13:39
Latino, or elektric
Buschetta — 09 09 14 13:39
Do you like reaggeton?
Aneta — 09 09 14 13:41
Yes
Buschetta — 09 09 14 13:41
Hey I go to <bar> or <bar> from time to time, you ever go there? Maybe we can meet up once on a weekend there.
Aneta — 09 09 14 13:42
Wasnt there ever
Buschetta — 09 09 14 13:43
<bar> is pretty cool They have nice drinks and art on the walls. And if you're into it you can smoke weed there too and they have a vaporizer.
Aneta — 09 09 14 13:48
Sounds good
Buschetta — 09 09 14 13:49
You would wanna meet down there sometime this weekend?
Aneta — 09 09 14 13:50
We Will see
Buschetta — 09 09 14 13:51
ok diplomatic answer, I like it.
Aneta — 09 09 14 13:51
im never promise anythink
Aneta — 09 09 14 13:51
Anything
Buschetta — 09 09 14 13:52
Only thing I can promise you is that I will never lie to you if we ever do meet. Other than that I don't promise much either
Buschetta — 09 09 14 13:54
btw, you know what I like about your pictures? You look classy, even wearing the short clothes it's very elegant. There's not many women that can do that they would look cheap.
Buschetta — 09 09 14 14:09
Here's my number in case you're bored one night and wanna go out 734 555 555
Aneta — 09 09 14 14:14
OH thank u, im glad. Okay mine is 702555555
Hangt ervan af, ik was in een relatie met een model 9 jaar. Die was bang om oud te worden en kinderen te krijgen. Ik wilde settlen gezinnetje enzo.. droom verwoest en toen kwam ik dus weer in de dating scene terecht.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:06 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Zo'n domme uitdrukking dit heHeb niks tegen mannen (of vrouwen) die er op los neuken of wat dan ook, maar je kiest er toch gvd zelf voor of je 'the game' speelt
[..]
Kan me overigens best voorstellend dat mannen dit soort meisjes geil vinden ofzo hoor, maar is zo iemand nou ook echt iets waar je op de lange termijn mee door zou willen gaan? Ik snap dat je graag een meid / vrouw hebt die er vrouwelijk uitziet, maar dat kan ook met iets meer kleding.
Gast ik ben 36.. zij is 19 met een fantastisch lichaam.. het is niet zo dat ik voor de miss universe ga als ik een avond wil neuken en dansen hequote:Op woensdag 10 september 2014 12:11 schreef hoink581 het volgende:
De foto's vallen tegen. Nu weet ik niet of dit komt omdat jij de dame in kwestie per ongeluk de markt uit hebt geprijst met je sappige verhalen, of je standaard is niet zo hoog als ik verwacht had.
Nee oke, ik vroeg het me gewoon af. Omdat iedereen altijd zo hard loopt te geilen op Oostblokmeisjes, maar ik altijd het idee heb dat mannen uiteindeljk toch wel graag naast een dame lopen en niet naast een slet.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:17 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Hangt ervan af, ik was in een relatie met een model 9 jaar. Die was bang om oud te worden en kinderen te krijgen. Ik wilde settlen gezinnetje enzo.. droom verwoest en toen kwam ik dus weer in de dating scene terecht.
Doordat mijn vorige vriendin vrij knap was was ik bang dat ik dus nooit meer een mooie vrouw zou scoren. Dus om m'n ego te boosten stapte ik gewoon op de mooiste vrouwen af die sexy waren en tot m'n verbazing gingen ze altijd (als ze Engels spreken) een gesprekje aan. Op de dansvloer is het soms wel erg vrij. Meisjes met vriendjes die je bij de hand nemen en je zoenen na een kwartier om vervolgens weer naar hun stonede vriendje te gaan.
Om je vraag te beantwoorden.. nee dit is geen "girlfriend material" maar daar ben ik ook niet naar opzoek na 9 jaar he
Ja Tsjechie zijn de vrouwen eeerrrgg vrij.. vreemdgaan is normaal zo lijkt het soms. Slovaakse vrouwen zijn veel huiselijker en trouwer. Poolse meisjes lijken huiselijker enzo maar zijn katoliek dus vaak erg sletterig in het "geheim". Russische en Ukrainse meisjes zijn partners voor het leven als je ze goed behandelt en ze laat merken dat je van ze houdt.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:19 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Nee oke, ik vroeg het me gewoon af. Omdat iedereen altijd zo hard loopt te geilen op Oostblokmeisjes, maar ik altijd het idee heb dat mannen uiteindeljk toch wel graag naast een dame lopen en niet naast een slet.
Een goede vriendin van me komt uit Tsjechië en hoewel het een schat van een meid is voldoet ze wel aan de meeste vooroordelen jaEn als ik haar verhalen moet horen zijn veel van haar vriendinnen daar ook zo. Zal misschien normaal (normaler) zijn daar.
Ben in het echt ook wel open denk ik. Soms zijn mensen TE open.. zat ik in de kroeg begon zo'n gast te vertellen dat hij genitale wratten had 3 jaarquote:Op woensdag 10 september 2014 12:26 schreef hoink581 het volgende:
Ik ben blij dat mensen op het internet altijd zo open en eerlijk zijn over het leven wat ze leiden, anders hadden we deze verhalen gewoon moeten missen.
Ja, dat noemt een andere user hier extravert zijn. Hij had ook altijd de wildste verhalen over z'n lesbische huisgenootjes en z'n fuckbuddies.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:32 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ben in het echt ook wel open denk ik. Soms zijn mensen TE open.. zat ik in de kroeg begon zo'n gast te vertellen dat hij genitale wratten had 3 jaar![]()
Too much info hehe
quote:Op woensdag 10 september 2014 11:55 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Have no fear.. Buschetta is here.
Nicequote:Op woensdag 10 september 2014 12:39 schreef Buschetta het volgende:
Dit was het chirurgen meisje van 33 dat na 2 regels haar telefoon nummer gaf en toen in paniek raakte. Volgende dag was haar profiel weg..
Had een heel portfolio online gezet inclusief fotoos zonder make-up in het zieken huis tenue.
[ afbeelding ]
Dit is een ukrains meisje van 24 die erg lief was en ook uit ging. Maar ze was getrouwd en had een kind. Haar man was altijd aan het stappen met andere meisjes. Eerste keer dat ik overwoog om een vriendin met een kind te hebben..
[ afbeelding ]
En gewoon om te chatten had ik dit meisje.. denk dat genoeg mannen naar Rusland zouden gaan om d'r te ontmoeten. 21 jaar, wees ouders omgekomen in autoongeluk en op de politie academie. Wilde eigenlijk chirurg worden.
[ afbeelding ]
Natuurlijk "beauty is in the eye of the beholder" dus zal wel een hoop stront weer over me heen krijgen maar ik vind ze mooi
is natuurlijk maar een selectie en heb met veel lelijke meisjes gechat en zelfs mee uitgegaan. Kan ook leuk zijn gaat natuurlijk niet altijd om het uiterlijk.
Luister. Oostblokmeiden zijn >>>>>>>>> Overige blanke meisjes (behalve Scandinavische dan).quote:Op woensdag 10 september 2014 12:19 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Nee oke, ik vroeg het me gewoon af. Omdat iedereen altijd zo hard loopt te geilen op Oostblokmeisjes, maar ik altijd het idee heb dat mannen uiteindeljk toch wel graag naast een dame lopen en niet naast een slet.
Een goede vriendin van me komt uit Tsjechië en hoewel het een schat van een meid is voldoet ze wel aan de meeste vooroordelen jaEn als ik haar verhalen moet horen zijn veel van haar vriendinnen daar ook zo. Zal misschien normaal (normaler) zijn daar.
Donder toch op man.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:11 schreef hoink581 het volgende:
De foto's vallen tegen. Nu weet ik niet of dit komt omdat jij de dame in kwestie per ongeluk de markt uit hebt geprijst met je sappige verhalen, of je standaard is niet zo hoog als ik verwacht had.
Hoewel ik je stereotypering erg mooi gevonden vind, moet ik je teleurstellen met de informatie dat ik en mijn vriendin niet aan dit stereotype voldoen.quote:Op donderdag 11 september 2014 11:39 schreef corehype het volgende:
Donder toch op man.
Alsof jij ooit bij zoiets in de buurt kan komen.
Kutmaagd.
Ben jij de type die de nijlpaard op de bank lekker vindt?
Dronken in de kroeg dikke meisjes stalken
Blijf jij maar in je kutgehucht in Overijsel geilen op dikkerds_!!
Typisch een Fok!kerquote:Op donderdag 11 september 2014 18:10 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Hoewel ik je stereotypering erg mooi gevonden vind, moet ik je teleurstellen met de informatie dat ik en mijn vriendin niet aan dit stereotype voldoen.
Lekker hoor, zo een kort pittig kapsel op de bankquote:Op donderdag 11 september 2014 18:10 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Hoewel ik je stereotypering erg mooi gevonden vind, moet ik je teleurstellen met de informatie dat ik en mijn vriendin niet aan dit stereotype voldoen.
Niet boos zijn nu he. Je moet anderen ook hun geluk gunnen, dan komt het vanzelf jouw kant op.quote:Op vrijdag 12 september 2014 09:12 schreef corehype het volgende:
Typisch een Fok!ker
Succes met je Victoria Secret model
Vreselijkquote:Op dinsdag 9 september 2014 18:02 schreef James_R het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Meer een beetje dit soort types, en hipsters inderdaad. Zeg maar Nederlandse jongens van het groningse platteland die tijdens hun studententijd naar Amsterdam komen om er vervolgens proberen uit te zien als een Italiaanse zakenman, en na 4 jaar corps een lekker zweterig hangkinnetje hebben gekregen..
Chicks die op dat type vallen, vallen niet op mij aangezien in compleet het tegenovergestelde ben. Maar er zijn in NL heel veel wijven die vallen op ballerige/vrouwelijke mannen.
Klacht gaat ook voornamelijk over het terechte horkerig gedrag van NL-vrouwen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:14 schreef ntm het volgende:
[..]
VreselijkEr zijn genoeg vrouwen die op mannelijke mannen vallen hoor. Jij doet net alsof het overgrote deel op balletjes/hipsters valt
Die klacht is al zo vaak voorbij gekomen. Valt me wel op dat het vaak de typisch Nederlandse kneusjes zijn die klagen over Nederlandse vrouwen, kijk eerst naar jezelf zou ik tegen ze zeggen. Genoeg Nederlandse mannen die dan echt niet moeten gaan praten over hoe NL'se vrouwen erbij lopen hoorquote:Op vrijdag 12 september 2014 11:28 schreef corehype het volgende:
[..]
Klacht gaat ook voornamelijk over het terechte horkerig gedrag van NL-vrouwen.
KLB bestaat voornamelijk uit 'pointy knees, would not bang' kneuzen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 18:22 schreef ntm het volgende:
[..]
Die klacht is al zo vaak voorbij gekomen. Valt me wel op dat het vaak de typisch Nederlandse kneusjes zijn die klagen over Nederlandse vrouwen, kijk eerst naar jezelf zou ik tegen ze zeggen. Genoeg Nederlandse mannen die dan echt niet moeten gaan praten over hoe NL'se vrouwen erbij lopen hoorOf je haalt maar een oostbloksletje voor geld hierheen dan he.
Dit ligt aan jou. Jij liked überhaupt die Angela's dus.quote:Op dinsdag 9 september 2014 17:41 schreef James_R het volgende:
Inmiddels ben ik alweer bijna een week terug in NL, en het tinderen is beduidend minder lucratief geworden. De matches zijn zeer spaarzaam, en wat ik match dat ziet er uit als een 26 jarige angela die gewoon zaad zoekt om zo snel mogelijk een nest met jongen te kunnen werpen.
Ik zou jou sowieso doen en kneiterhard ook, puntige knieen of niet.quote:Op vrijdag 12 september 2014 18:58 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
KLB bestaat voornamelijk uit 'pointy knees, would not bang' kneuzen.
quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:44 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Ik zou jou sowieso doen en kneiterhard ook, puntige knieen of niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:44 schreef BozeHaas het volgende:
[..]Lijkt me wel geil anders om hoh samen eens lekker te towerbridgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alsof ik jullie niet allebei zou domineren in bedquote:Op vrijdag 12 september 2014 21:47 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Lijkt me wel geil anders om hoh samen eens lekker te towerbridgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wat kijk jij
Zij lijkt me echt iemand die aan SM doetquote:Op vrijdag 12 september 2014 21:47 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Lijkt me wel geil anders om hoh samen eens lekker te towerbridgen.
quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:50 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Alsof ik jullie niet allebei zou domineren in bedDaarbuiten dat klopt, maar sterke vrouwen als jij worden graag gedomineerd tussen de lakens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dingen die eigenlijk niet mogen zijn geil toch.
quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:50 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Alsof ik jullie niet allebei zou domineren in bedDie ninja-editSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Gewoon bluf joh. Net een hondje.quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:52 schreef BozeHaas het volgende:
Zij lijkt me echt iemand die aan SM doet
Geilen op taboes is zo passé.quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:52 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Daarbuiten dat klopt, maar sterke vrouwen als jij worden graag gedomineerd tussen de lakens.
Dingen die eigenlijk niet mogen zijn geil toch.
Waarom heb ik zo'n reputatiequote:Op vrijdag 12 september 2014 21:52 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
Zij lijkt me echt iemand die aan SM doet
Omdat je vaak een beetje vinnig bent, denk ik. Maar daarom is juist vaak het omgekeerde waar. Het zijn juist de politici en meer van dat soort figuren die wel door een zweep bewerkt willen worden.quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:55 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Waarom heb ik zo'n reputatie
Wat geeft jou nu een natte poes?quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:54 schreef housesoftheholy het volgende:
Geilen op taboes is zo passé.
Zo'n beeld heb ik gewoon bij jou, ook dat je je eigen vriend mishandeld bijvoorbeeld, als je een vriend had tenminste.quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:55 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Waarom heb ik zo'n reputatie
Onderdanige mannetjes willen dat ook wel denk ik. Hoink?quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:56 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Omdat je vaak een beetje vinnig bent, denk ik. Maar daarom is juist vaak het omgekeerde waar. Het zijn juist de politici en meer van dat soort figuren die wel door een zweep bewerkt willen worden.
hard dezequote:Op vrijdag 12 september 2014 21:57 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
Zo'n beeld heb ik gewoon bij jou, ook dat je je eigen vriend mishandeld bijvoorbeeld, als je een vriend had tenminste.
Ik kan hier geen eenduidig antwoord op geven. Ik raak van zoveel dingen opgewondenquote:Op vrijdag 12 september 2014 21:57 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Wat geeft jou nu een natte poes?
Ik denk niet dat Hoink het perse wil, maar dat hij desondanks toch vaak op zo'n donutkussen zit te FOK!ken.quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:59 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Onderdanige mannetjes willen dat ook wel denk ik. Hoink?
Nee. Ik ben de flauwste niet en zou dit best toe willen geven als dit zo was. Maar ik ben toch wel baas boven baas tijdens een potje gemengd naaktworstelen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 21:59 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Onderdanige mannetjes willen dat ook wel denk ik. Hoink?
Als mijn vriendin mijn Fok! posts regelmatig zou nalezen zou dit niet eens zo'n onrealistisch scenario zijn.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:01 schreef Frank_Drebin het volgende:
Ik denk niet dat Hoink het perse wil, maar dat hij desondanks toch vaak op zo'n donutkussen zit te FOK!ken.
Kinderen toch niet?quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:00 schreef housesoftheholy het volgende:
Ik kan hier geen eenduidig antwoord op geven. Ik raak van zoveel dingen opgewonden![]()
Aha. Ja, ik heb ook altijd alleen hier een grote mond omdat ik weet dat ze niet meeleest. Dat is altijd wel prettig, zo'n relatief veilige uitlaatklep.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:04 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Als mijn vriendin mijn Fok! posts regelmatig zou nalezen zou dit niet eens zo'n onrealistisch scenario zijn.
Misbruik van macht. Jouw beurt.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:11 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Vertel eens wat jouw kinks zijn, nu ben ik ook wel benieuwd.
Enorme negerpiemels. Jouw beurt.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:14 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Misbruik van macht. Jouw beurt.
Negers zijn wel in trek bij Turkse ja.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:16 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Enorme negerpiemels. Jouw beurt.
Juist helemaal niet toch? Dat was ook de grap zekerquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:17 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Negers zijn wel in trek bij Turkse ja.
Zeg maar monsterformaat wat bijna niet te geloven is of manshoge karikaturen van piemels?quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:16 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Enorme negerpiemels. Jouw beurt.
Zij begonnen ermee hoor Frankquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:17 schreef Frank_Drebin het volgende:
Jeetje, het is wel weer een banale bedoening aan het worden zeg.
Ik leg mijn voorkeuren bloot Frank. Dat is een intieme bedoeling, niet banaal!quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:17 schreef Frank_Drebin het volgende:
Jeetje, het is wel weer een banale bedoening aan het worden zeg.
Ik weet niet of ik door wil gaan met dit onderwerp na die afkeurende opmerking van Frank.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:18 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Zeg maar monsterformaat wat bijna niet te geloven is of manshoge karikaturen van piemels?
Hoe kan jij je nu laten remmen door de mening van een man?quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:22 schreef housesoftheholy het volgende:
Ik weet niet of ik door wil gaan met dit onderwerp na die afkeurende opmerking van Frank.
quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:19 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Ik leg mijn voorkeuren bloot Frank. Dat is een intieme bedoeling, niet banaal!
Ah, jullie hebben een moment waarop je je kwetsbaar opstelt. Ach, wie ben ik om dat tegen te houden, dat moet je aanmoedigen natuurlijk.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:22 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik door wil gaan met dit onderwerp na die afkeurende opmerking van Frank.
Ik ben geen hysterische mannenhaterquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:24 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Hoe kan jij je nu laten remmen door de mening van een man?
quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:25 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ik ben geen hysterische mannenhater
Nog even en je vagina krijgt melktanden joh, bijna netzo militant als vera166.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:25 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ik ben geen hysterische mannenhater
Beetje aandacht vragen toch dit dat zus zoquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:26 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Wat emogif jij mij de hele tijd vandaag
quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:27 schreef eend112 het volgende:
[..]
Beetje aandacht vragen toch dit dat zus zo
Ja en wie ben jij dan johquote:
Pics van je zusquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:27 schreef eend112 het volgende:
[..]
Beetje aandacht vragen toch dit dat zus zo
Zeg hou jij je grote bek even dichtquote:
Ik probeer alleen maar op het niveau van dit topic te komenquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:31 schreef eend112 het volgende:
[..]
Zeg hou jij je grote bek even dicht
Jij denkt wel veel over mijn vagina na.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:27 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Nog even en je vagina krijgt melktanden joh, bijna netzo militant als vera166.
Beetje rellen toch ik krijg toch geen banquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:32 schreef geooglaserd het volgende:
[..]
Ik probeer alleen maar op het niveau van dit topic te komen![]()
![]()
Volgens mij is jouw snavel trouwens groter
pssstquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:32 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Jij denkt wel veel over mijn vagina na.
ik heb er vannacht nog over gedroomdquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:32 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Jij denkt wel veel over mijn vagina na.
Als jij daar ook vaker over na zou denken en er naar zou handelen, zou je een stuk vrolijker zijn me dunkt.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:32 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Jij denkt wel veel over mijn vagina na.
zin om wat leuks te doen :$quote:
Geneest van bil gaan een cynisch karakter?quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:36 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Als jij daar ook vaker over na zou denken en er naar zou handelen, zou je een stuk vrolijker zijn me dunkt.
Het verlicht op z'n minst.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:39 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Geneest van bil gaan een cynisch karakter?
Jij bent al voorzien, gun mij ook eens wat man.quote:
Iets wat jij leuk vindt?quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:42 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Wat is iets leuks?
[..]
[ afbeelding ]
IK WACHT NOG STEEDSquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:41 schreef BozeHaas het volgende:
heb mn dicpics net gemaakt en ga ze zo sturen jullie zijn kansloos nu
Wat als jij dat niet leuk vindt?quote:
Maakt niet uit ik ben niet moeilijk ik vind het al leuk door jouw aanwezigheidquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:45 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
IK WACHT NOG STEEDS
[..]
Wat als jij dat niet leuk vindt?
kan niet uploaden bestand is te grootquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:45 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
IK WACHT NOG STEEDS
[..]
Wat als jij dat niet leuk vindt?
Jij zit allang te fokken met je vinger op je klitter. Blosje op de wangen met snelle, zwakke zuchtjes op een antwoord te wachten.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:42 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Wat is iets leuks?
[..]
[ afbeelding ]
Ha.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:32 schreef eend112 het volgende:
[..]
Beetje rellen toch ik krijg toch geen ban
We waren toch vriendenquote:
Ok, breng je laptop dan kunnen we samen FOK!ken.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:45 schreef eend112 het volgende:
[..]
Maakt niet uit ik ben niet moeilijk ik vind het al leuk door jouw aanwezigheid
Ik heb ook een rijke fantasie maar dit slaat werkelijk alles.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:45 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Jij zit allang te fokken met je vinger op je klitter. Blosje op de wangen met snelle, zwakke zuchtjes op een antwoord te wachten.
Daarom zeg ik uiteraard ook 'ha' en laat ik het niet zijn natuurlijke beloop.quote:
Je ogen rollen weg van genot terwijl je de druk op je klitter vergroot. Het zuchten en steunen worden harder en terwijl je de druppels zweet over de binnenkant van je dijen voelt kietelen, slaak je een zachte kreun:"oh hoink, ja"quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:51 schreef housesoftheholy het volgende:
Ik heb ook een rijke fantasie maar dit slaat werkelijk alles.
Nee juist wel.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:18 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Juist helemaal niet toch? Dat was ook de grap zeker
quote:hitting on a turk girl is the most stupid thing in the world. turk girls r so grumpy, simple, emotional, crazy, ignorant twisted paranoid chicks.
don't waste ur time to these crazy useless turks.
they are not worth it.
quote:You fucking lucky lol. Your lucky she didn't call her brothers. Which then they would come with a 47 and blast you until you don't move an inch.
Ik vind je te vriendelijk om tegen af te zetten, heb spijt van de pogingquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:51 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Daarom zeg ik uiteraard ook 'ha' en laat ik het niet zijn natuurlijke beloop.
Ik kom er nu gelijk aanquote:Op vrijdag 12 september 2014 22:51 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ok, breng je laptop dan kunnen we samen FOK!en
Je vergeet ondertussen je te mengen in het zoveelste conflict op Fok. Je tepels prikken bijna door je hempje en behendig doch subtiel laat de straps van je hemdje van je schouders glijden, zodat het je pronte borstjes onbedekt laat.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:51 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ok, breng je laptop dan kunnen we samen FOK!ken.
[..]
Ik heb ook een rijke fantasie maar dit slaat werkelijk alles.
Lichtjes pak je je linkertepel tussen je duim en wijsvinger en zachtjes trek en draai je er aan. Een rilling schiet langs je rug. "Hmmmnn hoink!"quote:
Echt jammer. Je weet ook dat ik hier niet tegen op kan boksen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:05 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Lichtjes pak je je linkertepel tussen je duim en wijsvinger en zachtjes trek en draai je er aan. Een rilling schiet langs je rug. "Hmmmnn hoink!"
Je wordt steeds fanatieker en sluit je ogen. Je vingers omsluiten je naakte borst en je begint te kneden. Steeds verder zak je onderuit in je stoel, je ziet dat je wederom een quote alert krijgt van hoink. Je middelvinger glijdt vervolgens soepel tussen je lippen naar binnen. Het is fijn, maar valt natuurlijk in het niet met de Fokse 30+ cm broekslang die je favoriete user je had kunnen geven.quote:
quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:11 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Je wordt steeds fanatieker en sluit je ogen. Je vingers omsluiten je naakte borst en je begint te kneden. Steeds verder zak je onderuit in je stoel, je ziet dat je wederom een quote alert krijgt van hoink. Je middelvinger glijdt vervolgens soepel tussen je lippen naar binnen. Het is fijn, maar valt natuurlijk in het niet met de Fokse 30+ cm broekslang die je favoriete user je had kunnen geven.
Je bent wel weer in vorm vandaag.quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:11 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Je wordt steeds fanatieker en sluit je ogen. Je vingers omsluiten je naakte borst en je begint te kneden. Steeds verder zak je onderuit in je stoel, je ziet dat je wederom een quote alert krijgt van hoink. Je middelvinger glijdt vervolgens soepel tussen je lippen naar binnen. Het is fijn, maar valt natuurlijk in het niet met de Fokse 30+ cm broekslang die je favoriete user je had kunnen geven.
Mag dit zomaar?quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:13 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Je bent wel weer in vorm vandaag.
Geen flauw idee, maar ik heb inmiddels de leren riempjes van mijn bretels losgeknoopt en mijn broek laten zakken.quote:
Je borst wiegt hevig op en neer, langzaam haal je je vinger uit je poesje om hem vervolgens weer diep je venusheuvel in te dippen. "Stel je nu eens voor dat eend me tegelijkertijd ook kon verwennen!"quote:
quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:16 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Geen flauw idee, maar ik heb inmiddels de leren riempjes van mijn bretels losgeknoopt en mijn broek laten zakken.
Dankje.quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:13 schreef Frank_Drebin het volgende:
Je bent wel weer in vorm vandaag.
quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:16 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Geen flauw idee, maar ik heb inmiddels de leren riempjes van mijn bretels losgeknoopt en mijn broek laten zakken.
eey bitch en ik danquote:Op vrijdag 12 september 2014 23:17 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Je borst wiegt hevig op en neer, langzaam haal je je vinger uit je poesje om hem vervolgens weer diep je venusheuvel in te dippen. "Stel je nu eens voor dat eend me tegelijkertijd ook kon verwennen!"
Het lijkt wel alsof de thermostaat kapot is, zo heet wordt je van de gedachte alleen al.
Met een diepe zucht haal je je nu vochtige, plakkerige vinger uit je hete genotsgrot.quote:
"Zou BozeHaas stiekem zo'n neger zijn, met zo'n diep donkerbruine of roetzwarte vruchtbaarheidstotem? Want voor hem heeft houseoftheholy ook wel een gaatje vrij." Vraag je jezelf stilletjes af. Je sluit je ogen om dit beeld nog beter voor de geest te halen.quote:
Hoh's hijghoekje.quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:22 schreef JaqenHghar het volgende:
Welke duistere hoek van het forum ben ik nu weer terecht gekomen
Ga je de ideeën nog eens naar een uitgeverij sturen?quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:44 schreef hoink581 het volgende:
[..]
HoH is volgens mij al spetterend en.kermend in haar broekje gesquirt.
Ik was foodgloss aan het kijken, wacht ook nog op het hoogtepunt van je verhaal.quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:44 schreef hoink581 het volgende:
[..]
HoH is volgens mij al spetterend en.kermend in haar broekje gesquirt.
Ik heb nog geen goedbekkend pseudoniem kunnen vinden. Geen hond koopt seks boekjes doe geschreven zijn door een vent die zich hoink noemt.quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:45 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ga je de ideeën nog eens naar een uitgeverij sturen?
Je probeert je voor te stellen dat je poesje gestrekt wordt door de gitzwarte pikkebaas van BozeHaas. Met een hand probeer je je beiden borsten bij elkaar te duwen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:46 schreef housesoftheholy het volgende:
Ik was foodgloss aan het kijken, wacht ook nog op het hoogtepunt van je verhaal.
The face when no cute bivanc boyfriend. Weet alleen niet wat bivanc is.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:04 schreef deadprez het volgende:
[..]
Snap er niks van en Google levert ook niet echt iets op.
Is dat wat je jezelf toefluistert voor het slapengaan?quote:Op zaterdag 13 september 2014 00:05 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Beetje schaamte hoort erbij als je de hand aan jezelf hebt geslagen. Is niet erg.
Scherp, maar nee dit was om jou gerust te stellen om je zo gerust te stellen over je seksualiteit.quote:Op zaterdag 13 september 2014 00:07 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Is dat wat je jezelf toefluistert voor het slapengaan?
trek het je niet aanquote:
komt zeker uit muricaquote:Op zaterdag 13 september 2014 00:59 schreef chroestjov het volgende:
Uitgelekte foto van housesoftheholy voor de beeldvorming:
[ afbeelding ]
nep iddquote:Op zaterdag 13 september 2014 01:02 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Weeni, vond wel Turks lijken.
Sprekendquote:Op zaterdag 13 september 2014 00:59 schreef chroestjov het volgende:
Uitgelekte foto van housesoftheholy voor de beeldvorming:
[ afbeelding ]
Wow zou lesbisch wordenquote:
Ja, de confrontatie met jouw persoon gaf de doorslag.quote:Op zondag 14 september 2014 15:21 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Maar dat is dan vooral aan mij te danken.
quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:16 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Geen flauw idee, maar ik heb inmiddels de leren riempjes van mijn bretels losgeknoopt en mijn broek laten zakken.
Jij bent vrouw, du je weet niet waar je op valtquote:Op zaterdag 13 september 2014 23:00 schreef Fascination het volgende:
Euh, vrouwen vallen juist op bonkige, ruwe mannen met een stevige kaaklijn en woest uiterlijk. Dus iets klopt er niet.
Overigens horen mannen ook niet altijd rond te waggelen in een spiekerbox met gympies. Dat vergeten mannen nog weleens.
Ik val niet op mannen, he.quote:Op vrijdag 19 september 2014 12:18 schreef corehype het volgende:
[..]
Jij bent vrouw, du je weet niet waar je op valt
Wow.quote:Op vrijdag 26 september 2014 09:37 schreef corehype het volgende:
NL-chicks zijn gewoon het laagste van de laagste stinkdieren op deze aardkloot, de uitzondering bevestigt de regel.
Geen enkele manieren is hen aangeleerd door die achterlijke vaders van hen (daddy-girls zijn sowieso het ergst), ze zijn dik, nemen een kort pittig kapsel na hun 25e en stinken verschrikkelijk.
Daarnaast zijn ze entitled as fuck met die sukkelige volk dat Nederlandse man heet
Neem een ritje door Ooost en Noord Europa voor een stuk beter kwaliteit. Zelfs in Engeland vind je beter a;s je maar naar de juiste locaties gaat (London high end clubs, rooftops etc.)
In NL rooftop? Eerder Irish pub dat propvol zit. Case but not closed.
Wil het allemaal niet lukken jongen?quote:Op vrijdag 26 september 2014 09:37 schreef corehype het volgende:
NL-chicks zijn gewoon het laagste van de laagste stinkdieren op deze aardkloot, de uitzondering bevestigt de regel.
Geen enkele manieren is hen aangeleerd door die achterlijke vaders van hen (daddy-girls zijn sowieso het ergst), ze zijn dik, nemen een kort pittig kapsel na hun 25e en stinken verschrikkelijk.
Daarnaast zijn ze entitled as fuck met die sukkelige volk dat Nederlandse man heet
Neem een ritje door Ooost en Noord Europa voor een stuk beter kwaliteit. Zelfs in Engeland vind je beter a;s je maar naar de juiste locaties gaat (London high end clubs, rooftops etc.)
In NL rooftop? Eerder Irish pub dat propvol zit. Case but not closed.
Jon Hammquote:
Dan nog. Tinderen als je in Milaan bentquote:Op dinsdag 9 september 2014 17:47 schreef Fylax het volgende:
[..]
Hij zat nog in zijn appartement, lees eens goed.
quote:Op vrijdag 26 september 2014 09:37 schreef corehype het volgende:
NL-chicks zijn gewoon het laagste van de laagste stinkdieren op deze aardkloot, de uitzondering bevestigt de regel.
Geen enkele manieren is hen aangeleerd door die achterlijke vaders van hen (daddy-girls zijn sowieso het ergst), ze zijn dik, nemen een kort pittig kapsel na hun 25e en stinken verschrikkelijk.
Daarnaast zijn ze entitled as fuck met die sukkelige volk dat Nederlandse man heet
Neem een ritje door Ooost en Noord Europa voor een stuk beter kwaliteit. Zelfs in Engeland vind je beter a;s je maar naar de juiste locaties gaat (London high end clubs, rooftops etc.)
In NL rooftop? Eerder Irish pub dat propvol zit. Case but not closed.
quote:Op vrijdag 26 september 2014 09:37 schreef corehype het volgende:
NL-chicks zijn gewoon het laagste van de laagste stinkdieren op deze aardkloot, de uitzondering bevestigt de regel.
Geen enkele manieren is hen aangeleerd door die achterlijke vaders van hen (daddy-girls zijn sowieso het ergst), ze zijn dik, nemen een kort pittig kapsel na hun 25e en stinken verschrikkelijk.
Daarnaast zijn ze entitled as fuck met die sukkelige volk dat Nederlandse man heet
Neem een ritje door Ooost en Noord Europa voor een stuk beter kwaliteit. Zelfs in Engeland vind je beter a;s je maar naar de juiste locaties gaat (London high end clubs, rooftops etc.)
In NL rooftop? Eerder Irish pub dat propvol zit. Case but not closed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |