Gast ik ben 36.. zij is 19 met een fantastisch lichaam.. het is niet zo dat ik voor de miss universe ga als ik een avond wil neuken en dansen hequote:Op woensdag 10 september 2014 12:11 schreef hoink581 het volgende:
De foto's vallen tegen. Nu weet ik niet of dit komt omdat jij de dame in kwestie per ongeluk de markt uit hebt geprijst met je sappige verhalen, of je standaard is niet zo hoog als ik verwacht had.
Nee oke, ik vroeg het me gewoon af. Omdat iedereen altijd zo hard loopt te geilen op Oostblokmeisjes, maar ik altijd het idee heb dat mannen uiteindeljk toch wel graag naast een dame lopen en niet naast een slet.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:17 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Hangt ervan af, ik was in een relatie met een model 9 jaar. Die was bang om oud te worden en kinderen te krijgen. Ik wilde settlen gezinnetje enzo.. droom verwoest en toen kwam ik dus weer in de dating scene terecht.
Doordat mijn vorige vriendin vrij knap was was ik bang dat ik dus nooit meer een mooie vrouw zou scoren. Dus om m'n ego te boosten stapte ik gewoon op de mooiste vrouwen af die sexy waren en tot m'n verbazing gingen ze altijd (als ze Engels spreken) een gesprekje aan. Op de dansvloer is het soms wel erg vrij. Meisjes met vriendjes die je bij de hand nemen en je zoenen na een kwartier om vervolgens weer naar hun stonede vriendje te gaan.
Om je vraag te beantwoorden.. nee dit is geen "girlfriend material" maar daar ben ik ook niet naar opzoek na 9 jaar he
Ja Tsjechie zijn de vrouwen eeerrrgg vrij.. vreemdgaan is normaal zo lijkt het soms. Slovaakse vrouwen zijn veel huiselijker en trouwer. Poolse meisjes lijken huiselijker enzo maar zijn katoliek dus vaak erg sletterig in het "geheim". Russische en Ukrainse meisjes zijn partners voor het leven als je ze goed behandelt en ze laat merken dat je van ze houdt.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:19 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Nee oke, ik vroeg het me gewoon af. Omdat iedereen altijd zo hard loopt te geilen op Oostblokmeisjes, maar ik altijd het idee heb dat mannen uiteindeljk toch wel graag naast een dame lopen en niet naast een slet.
Een goede vriendin van me komt uit Tsjechië en hoewel het een schat van een meid is voldoet ze wel aan de meeste vooroordelen jaEn als ik haar verhalen moet horen zijn veel van haar vriendinnen daar ook zo. Zal misschien normaal (normaler) zijn daar.
Ben in het echt ook wel open denk ik. Soms zijn mensen TE open.. zat ik in de kroeg begon zo'n gast te vertellen dat hij genitale wratten had 3 jaarquote:Op woensdag 10 september 2014 12:26 schreef hoink581 het volgende:
Ik ben blij dat mensen op het internet altijd zo open en eerlijk zijn over het leven wat ze leiden, anders hadden we deze verhalen gewoon moeten missen.
Ja, dat noemt een andere user hier extravert zijn. Hij had ook altijd de wildste verhalen over z'n lesbische huisgenootjes en z'n fuckbuddies.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:32 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ben in het echt ook wel open denk ik. Soms zijn mensen TE open.. zat ik in de kroeg begon zo'n gast te vertellen dat hij genitale wratten had 3 jaar![]()
Too much info hehe
quote:Op woensdag 10 september 2014 11:55 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Have no fear.. Buschetta is here.
Nicequote:Op woensdag 10 september 2014 12:39 schreef Buschetta het volgende:
Dit was het chirurgen meisje van 33 dat na 2 regels haar telefoon nummer gaf en toen in paniek raakte. Volgende dag was haar profiel weg..
Had een heel portfolio online gezet inclusief fotoos zonder make-up in het zieken huis tenue.
[ afbeelding ]
Dit is een ukrains meisje van 24 die erg lief was en ook uit ging. Maar ze was getrouwd en had een kind. Haar man was altijd aan het stappen met andere meisjes. Eerste keer dat ik overwoog om een vriendin met een kind te hebben..
[ afbeelding ]
En gewoon om te chatten had ik dit meisje.. denk dat genoeg mannen naar Rusland zouden gaan om d'r te ontmoeten. 21 jaar, wees ouders omgekomen in autoongeluk en op de politie academie. Wilde eigenlijk chirurg worden.
[ afbeelding ]
Natuurlijk "beauty is in the eye of the beholder" dus zal wel een hoop stront weer over me heen krijgen maar ik vind ze mooi
is natuurlijk maar een selectie en heb met veel lelijke meisjes gechat en zelfs mee uitgegaan. Kan ook leuk zijn gaat natuurlijk niet altijd om het uiterlijk.
Luister. Oostblokmeiden zijn >>>>>>>>> Overige blanke meisjes (behalve Scandinavische dan).quote:Op woensdag 10 september 2014 12:19 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Nee oke, ik vroeg het me gewoon af. Omdat iedereen altijd zo hard loopt te geilen op Oostblokmeisjes, maar ik altijd het idee heb dat mannen uiteindeljk toch wel graag naast een dame lopen en niet naast een slet.
Een goede vriendin van me komt uit Tsjechië en hoewel het een schat van een meid is voldoet ze wel aan de meeste vooroordelen jaEn als ik haar verhalen moet horen zijn veel van haar vriendinnen daar ook zo. Zal misschien normaal (normaler) zijn daar.
Donder toch op man.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:11 schreef hoink581 het volgende:
De foto's vallen tegen. Nu weet ik niet of dit komt omdat jij de dame in kwestie per ongeluk de markt uit hebt geprijst met je sappige verhalen, of je standaard is niet zo hoog als ik verwacht had.
Hoewel ik je stereotypering erg mooi gevonden vind, moet ik je teleurstellen met de informatie dat ik en mijn vriendin niet aan dit stereotype voldoen.quote:Op donderdag 11 september 2014 11:39 schreef corehype het volgende:
Donder toch op man.
Alsof jij ooit bij zoiets in de buurt kan komen.
Kutmaagd.
Ben jij de type die de nijlpaard op de bank lekker vindt?
Dronken in de kroeg dikke meisjes stalken
Blijf jij maar in je kutgehucht in Overijsel geilen op dikkerds_!!
Typisch een Fok!kerquote:Op donderdag 11 september 2014 18:10 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Hoewel ik je stereotypering erg mooi gevonden vind, moet ik je teleurstellen met de informatie dat ik en mijn vriendin niet aan dit stereotype voldoen.
Lekker hoor, zo een kort pittig kapsel op de bankquote:Op donderdag 11 september 2014 18:10 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Hoewel ik je stereotypering erg mooi gevonden vind, moet ik je teleurstellen met de informatie dat ik en mijn vriendin niet aan dit stereotype voldoen.
Niet boos zijn nu he. Je moet anderen ook hun geluk gunnen, dan komt het vanzelf jouw kant op.quote:Op vrijdag 12 september 2014 09:12 schreef corehype het volgende:
Typisch een Fok!ker
Succes met je Victoria Secret model
Vreselijkquote:Op dinsdag 9 september 2014 18:02 schreef James_R het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Meer een beetje dit soort types, en hipsters inderdaad. Zeg maar Nederlandse jongens van het groningse platteland die tijdens hun studententijd naar Amsterdam komen om er vervolgens proberen uit te zien als een Italiaanse zakenman, en na 4 jaar corps een lekker zweterig hangkinnetje hebben gekregen..
Chicks die op dat type vallen, vallen niet op mij aangezien in compleet het tegenovergestelde ben. Maar er zijn in NL heel veel wijven die vallen op ballerige/vrouwelijke mannen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |