SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nogmaals het overzicht van de uitslagen:
Marathon
2:46:01 Fok! Wat Snel
3:27:06 Niet mokken, Lekker Fok!en
3:42:02 Fok!ing in love
3:46:21 Fok!ing hard gezwoten
3:50:24 Fok!ing Determination
4:32:42 Ladies in Fok!
5 km
16:59 Jero_nimo
19:49 Cynic
19:58 Corniel
20:46 Streamnl
21:04 Guard
23:42 Hatsaflats
24:38 Daywalker
24:46 Bonobo11
26:08 Lastpost
26:26 McTwente
29:02 Quoi
30:33 De_Kluizenaar
32:01 Nirak
32:39 Minoes
34:35 Silk
34:39 E.T.
36:15 Gogo83
36:35 Guppyfriend
10 km
0:37:38 Mr B.
0:38:27 Jero_nimo
0:39:33 MaleDuck
0:46:22 Mr Quoi
0:47:53 Hinder
0:49:56 TheWhiteCowboy
0:50:23 CRX_Master
0:51:05 GlenHighland
0:59:41 pijll
1:01:21 Te-brengla
1:01:36 Angela_A
1:02:48 Yuki
7,195 km
28:21 DeeBee
33:55 ---..--.-- (of zoiets)
38:10 Zwabberhark
39:19 Swetsenegger
40:38 xzaz
46:04 Quoi (voor Ladies in Fok!)
Iedereen goed gelopen!
[ Bericht 0% gewijzigd door Zwabberhark op 05-07-2014 23:33:51 ]![]()
Toch klopt er nog iets niet. Ik finishte met de klok op 3:27 nogiets, dus waar die 5 minuten extra dan vandaan komt?![]()
TT mobiel wijzigen lukt dus nietquote:![]()
In je lijstje mag je mij en minoes wisselen, ivm murmelies accident terrible haalde minors het niet op tijd om de derde run te lopen.![]()
Zijn dat die zogenaamde berekende tijden waar de speaker het tijdens de prijsuitreiking het over had?quote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:06 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Toch klopt er nog iets niet. Ik finishte met de klok op 3:27 nogiets, dus waar die 5 minuten extra dan vandaan komt?![]()
misschien dachten ze dat wij een mannelijk studenten team waren en dus een gecorrigeerde tijd moesten hebben..quote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:06 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Toch klopt er nog iets niet. Ik finishte met de klok op 3:27 nogiets, dus waar die 5 minuten extra dan vandaan komt?
..Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Check. De geprinte versie van de uitslag vermeldt 3:27:13. Ik heb geen zin om uit te zoeken waar het niet klopt
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-07-2014 23:14:13 ]![]()
Cynic ook echt heel snel hoor!Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Overigens:
Aangezien ik voor het eerst van mijn leven het licht uit gedaan heb, heb ik twee paraplu's meegenomen die blijkbaar vergeten waren. Eentje is er oranje en is volgens mij van Guard en de ander is blauw met het opschrift "zorgdienstbeleving" of zoiets.![]()
Eigenlijk is alles op de Ekiden wel zo'n beetje gezegd, maar vanuit mijn kant dan nog een paar noemenswaardighedenEn omdat ik NED-COS ook niet kan aanzien trouwens...
Omdat ik met de trein en tram kwam, was ik ruim op tijd vertrokken. Ik houd niet van haasten, en met het OV weet je het maar nooit. Met als gevolg dat ik ook mooi op tijd aankwam. MD en Angel-A waren er al, en gaandeweg druppelden er steeds meer binnen. Bekende gezichten, en ook nieuwe gezichten. Koortsachtig geprobeerd iedereen te onthouden, maar vergeef me als het niet altijd gelukt is. Ik realiseer me nu pas, nu ik de uitslagen zie, dat Cynic, Cynic is, en niet Calex, zoals in m'n hoofd zat. Dat soort dingen![]()
Na de teamcaptain-meeting heb ik mijn 3 aanwezige teamleden gebriefd, en daarna ben ik gaan omkleden. Ik moest ten slotte starten en m'n nog onbrekende teamleden kon ik daarna nog wel briefen. Geen vuiltje aan de lucht nog.
Tot ik terugkwam. MD kwam meteen naar me toe, en vertelde me dat Murmeli een ongeluk had gehad op de fiets, en naar het ziekenhuis moest. Dafuq?!![]()
Erg veel tijd om daar over na te denken, had ik niet meer, want het was nog maar een paar minuten voor de start. Even loslaten, en eerst je eigen stukje lopen. Ik moest als startloopster 5km en ging lekker weg met de groep. Nog even gezwaaid naar de kant, en toen van de baan af het bos in. Ging eigenlijk best wel lekker
Na een kilometer merkte ik toch dat het wel erg benauwd was. Ik vind dat moeilijk, als er niet zoveel zuurstof in de lucht zit. Maar goed, het ging nog wel lekker, dus gewoon lekker hobbelen. Na 1,8km kwam de fietser me tegemoed, en in z'n kielzog een loper. Even goed kijken, en ja hoor, daar kwam Jero alweer aansu-per-snel!
Naar de andere tegemoedkomende Fok!kers heb ik ook nog even gezwaaid en ge-hi-fived waar mogelijk. Dat was een leuke afleiding, kwam het keerpunt wat sneller. Na het keerpunt een paar slokjes water genomen, en toen weer verder gehobbeld. Was moeilijk, en warm, maar op zich ging het beter dan vorig jaar. Ik heb nog wel een klein stukje gewandeld, maar dat was niet anders.
Eenmaal terug op de atletiekbaan zo snel mogelijk naar Yuki gerend en een mooie wissel uitgevoerd.
Toen zat het erop, en kon ik terug naar m'n team, of wat daarvan over was. Want Murmeli zat bij de EHBO en haar vriendin, die ook liep, was met haar mee. Daarmee was ik m'n derde 5km loopster kwijt, èn m'n slotloopster... Wat nu?!
Gelukkig hadden mijn teamleden in de tussentijd al nagedacht over hoe nu verder, en Nirak had in plaats van de vijfde 5km nu de derde 5km op zich genomen. Dan was het probleem in ieder geval wat verschoven. Zo hadden Murmeli en vriendin wat meer tijd om de hechtingen te laten zetten. Dan kon de vriendin van Murmeli nog gewoon lopen.
Uiteindelijk bleek dat allemaal te lukkenal was de wissel wel even spannend, omdat Angel-A geen idee had aan wie ze het lintje moest geven. Zij was immers al gestart toen Murmeli en vriendin terugkwamen
maar dat ging ook allemaal goed.
Daarmee was dat probleem opgelost, maar we misten dan natuurlijk nog steeds een slotloopster. Even was er sprake van dat Hats dat op zich zou nemen, maar omdat zij het podium zou gaan halen () mocht de prijsuitreiking niet in het gedrang komen. Dus heeft Quoi, de heldin, onze slotafstand op zich genomen
en dat terwijl haar afstand in haar eigen team helemaal niet zo lekker ging. Superfijn was dat, zij heeft echt ons team gered!!
We zijn als volledig team over de finish gegaan. Met Quoi èn Murmeli, want die hoorde er toch ook gewoon bij.![]()
We waren nog precies op tijd voor de prijsuitreikingwat een feestje was dat! De mooie eerste plaats werd goed gevierd
Na afloop hebben we nog lekker geBBQt en dat was lekker. Het was echt een superleuke dagvoor herhaling vatbaar volgend jaar!
Máár!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Blauwe stuiterende murmeli is toch een beetje moe. De kroeg trok ik niet dus nu thuis voor de buis met een broodje
Ik vind het echt een kutwedstrijd.Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Whahahahahaha guppysorry
Ik zat er ook best mee in mijn maag moet ik zeggen. Ben blij dat minoes kon lopen![]()
Aangezien ik momenteel geen levende fiets heb, kan ik voorlopig niet meer van mijn fiets vallen.
Oh wacht.... ik had 2 fietsen
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
quote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:44 schreef Guppyfriend het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben trouwens ook verbrand en dat merkte ik behoorlijk onder de douche. Maar goed, ik liep dan ook onder de zwaarste omstandigheden omdat de zon doorbrak.![]()
Je vergeet nog dat Quoi ook nog met haar eigen team gezamenlijk over de finish kon, vlak voor ze Minoes afloste om de laatste 7,3km voor jullie te gaan lopen
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
Moe en dan nog verlenging... Idd kudtwedstrijd..quote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:45 schreef Murmeli het volgende:
Blauwe stuiterende murmeli is toch een beetje moe. De kroeg trok ik niet dus nu thuis voor de buis met een broodje
Ik vind het echt een kutwedstrijd.
Maar op tijd naar bed jij, je moet je hersenen ontschudden![]()
![]()
Dat met die namen en gezichten is best lastig trouwens.It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
Hahaha! Het is allemaal goed gekomen tochquote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:54 schreef Murmeli het volgende:
Whahahahahaha guppysorry
Ik zat er ook best mee in mijn maag moet ik zeggen. Ben blij dat minoes kon lopen![]()
Aangezien ik momenteel geen levende fiets heb, kan ik voorlopig niet meer van mijn fiets vallen.
Oh wacht.... ik had 2 fietsen
Oh ja, dat ook nog!!quote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:56 schreef E.T. het volgende:
Je vergeet nog dat Quoi ook nog met haar eigen team gezamenlijk over de finish kon, vlak voor ze Minoes afloste om de laatste 7,3km voor jullie te gaan lopenDat draagt dus ook nog bij aan haar awesome-ness!!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik weet er inmiddels een aantal te plaatsen. Maar leer net pas hier dat Qoui onze reddende engel was, waarvoor dank!![]()
![]()
Ik ben veel te moe voor een verlenging eigenlijk..
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
Kloptquote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:56 schreef E.T. het volgende:
Je vergeet nog dat Quoi ook nog met haar eigen team gezamenlijk over de finish kon, vlak voor ze Minoes afloste om de laatste 7,3km voor jullie te gaan lopenOm (met de chip van andere team) net voor mat opzij te springen. Absurd!
Ik ga verder zenuwpezen voor de buis![]()
![]()
Ik ooook... Takkezooi...quote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:59 schreef E.T. het volgende:
Ik ben veel te moe voor een verlenging eigenlijk..
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ja. Waar heb ik dat aan verdiendquote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:56 schreef Nirak het volgende:
[..]
Moe en dan nog verlenging... Idd kudtwedstrijd..
Maar op tijd naar bed jij, je moet je hersenen ontschudden
Waarom moet een leuke dag zo eindigen
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Da's ook fijn! En zonder jou hadden we een DNF, dus het is hoe dan ook awesome!quote:Op zondag 6 juli 2014 00:02 schreef Quoi het volgende:
Awesome-ness valt mee,maar thanksIk hield een tochlekkergelopen-gevoel over aan de laatste 7,...
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ditquote:Op zondag 6 juli 2014 00:03 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Da's ook fijn! En zonder jou hadden we een DNF, dus het is hoe dan ook awesome!![]()
![]()
Ik vraag me af of ik dan niet alsnog was gaan lopenquote:Op zondag 6 juli 2014 00:03 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Da's ook fijn! En zonder jou hadden we een DNF, dus het is hoe dan ook awesome!
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Gelukkig hebben we dat niet hoeven proberen!quote:Op zondag 6 juli 2014 00:05 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ik vraag me af of ik dan niet alsnog was gaan lopenjij mag volgens jaar je wraak nemen!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 00:05 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we dat niet hoeven proberen!jij mag volgens jaar je wraak nemen!
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Nou, poh, dan kun je niet kypen zeg. Knap werk van die gast.
Ik ben nog aan het nagenieten van mijn PRIets te snel gestart vandaag maar de rest redelijk vlak gelopen rond de 6:30 min/km. 32 minuten man, gaaf! Ik kan dus ooit een 5 binnen de 30 lopen, ooit. Cool vooruitzicht
![]()
![]()
Ik zie hele mooie tijden langskomen van iedereen die op Ekiden gelopen heeft. Complimenten hoor!!!En
voor de dubbel lopers.
En NL is door. Wie had gedacht dat "we" ooit zo ver zouden komen. Ik in elk geval niet!"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Mooi verslagje van Gup
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.![]()
Bij de prijsuitreiking hoorde ik al iemand mompelen, Ja met maar 1 meisje.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 20:24 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Team Fok! Wat Snel heeft gewoon gewonnen. Ik snap niet dat er ineens gepiept wordt over "de regelgeving"...?
Dus ja, haters gonna hateTijden zijn niet belangrijk.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 23:04 schreef Zwabberhark het volgende:
Nogmaals het overzicht van de uitslagen:
Marathon
2:46:01 Fok! Wat Snel
3:27:06 Niet mokken, Lekker Fok!en
3:42:02 Fok!ing in love
3:46:21 Fok!ing hard gezwoten
3:50:24 Fok!ing Determination
4:32:42 Ladies in Fok!
5 km
16:59 Jero_nimo
19:49 Cynic
19:58 Corniel
20:46 Streamnl
21:04 Guard
23:42 Hatsaflats
24:38 Daywalker
24:46 Bonobo11
26:08 Lastpost
26:26 McTwente
29:02 Quoi
30:33 De_Kluizenaar
32:01 Nirak
32:39 Minoes
34:35 Silk
34:39 E.T.
36:15 Gogo83
36:35 Guppyfriend
10 km
0:37:38 Mr B.
0:38:27 Jero_nimo
0:39:33 MaleDuck
0:46:22 Mr Quoi
0:47:53 Hinder
0:49:56 TheWhiteCowboy
0:50:23 CRX_Master
0:51:05 GlenHighland
0:59:41 pijll
1:01:21 Te-brengla
1:01:36 Angela_A
1:02:48 Yuki
7,195 km
28:21 DeeBee
33:55 ---..--.-- (of zoiets)
38:10 Zwabberhark
39:19 Swetsenegger
40:38 xzaz
46:04 Quoi (voor Ladies in Fok!)
Iedereen goed gelopen!
[ Bericht 29% gewijzigd door Bonobo11 op 06-07-2014 02:14:30 ]Feyenoord!!! * Barça![]()
Ik ben ook verbrand vandaag (natuurlijk).
En ik merkte nog wel dat ik veel gegeven had vandaag, pfoe.Was met bier drinken net wat minder in vorm daardoor, maar godzijdank toch voor de zoveelste keer kunnen JUICHEN vandaag, awesome!
Jack does it in real time...![]()
Lange dag was lang
Net thuis na voetbal bij vriendin. Ik ben 30 jaar ouderen dat wordt komende woensdag vast net zo iets...
Blij om te zien dat ik precies de officiële tijd geklokt heb
En nu slapen
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
jompe de jompel voor alle lopers en loopsters!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik mag tot aan het eind vh jaar niet lopen is het vooruitzicht!home is where doghair sticks to anything but the dog!![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 02:39 schreef winterstorm666 het volgende:
jompe de jompel voor alle lopers en loopsters!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik mag tot aan het eind vh jaar niet lopen is het vooruitzicht!
How come?
Ik word net wakker (voor de zoveelste keee vannacht omdat het moet). Keek in de spiegel, dat moet ik niet te vaak doen. Ik zie er niet uit! Blauw half dicht oog. Alsof ik in elkaar geslagen ben
Ik ga weer ff liggen....Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
![]()
Storm
Murmelli
Pfft het is vroeg...
Maar goed bakje koffie erin en dan weer een mooie dag (hopelijk)Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Verbrand, check.. Die zag ik niet aankomen..
Was weer een topdag, prima geregeld weer door MD ! Ik ben erg tevreden over mijn tijd, klein minuutje van mijn PR afgelopen. Namen is een drama, maar ieder jaar herken je er weer meer. Komt ooit misschien nog wel goed dus
Ik was echt gebroken 's avonds. Ben naar Rijswijk gereden (schoonouders, waar mijn gezinnetje de hele dag was), gedouched en gegeten daar en toen stortte ik redelijk in. Kon alleen nog maar op een stoel hangen en voor me uitstaren. Vriendin maar terug gereden naar Tilburg, leek me wel zo veilig. In de haast de Garmin daar laten liggen, dus moet snel maar weer terug om die op te halen.![]()
Goed gelopen allemaal! Eb de internet nerdies hebben zelfs gewonnen, wow! Murmeli je botsing klinkt heftig, hopelijk herstelt het snel.. Hier na een veel te kort nachtje alweer even onderweg maar de bosbaan. Geloof niet dat ik echt ga uitrusten in dit hardloop vrije weekend..Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Was jij er ook? Weet helemaal niet wie jij wasquote:Op zondag 6 juli 2014 02:39 schreef Yuki het volgende:
Lange dag was lang
Net thuis na voetbal bij vriendin. Ik ben 30 jaar ouderen dat wordt komende woensdag vast net zo iets...
Blij om te zien dat ik precies de officiële tijd geklokt heb
En nu slapen
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Blond, roze tanktop, zwarte capri, blauwe schoenen. Zo nu en dan met (bordeaux?)rood jasje aan.quote:Op zondag 6 juli 2014 08:44 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Was jij er ook? Weet helemaal niet wie jij was
1e 10km loopster van het damesteam.
Ring a bell?♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Eerste foto's! http://jalbum.net/nl/browse/user/album/1522030
Ipv duimpjes was ik eens m'n benen even aan het toespreken dat ze nog even 100 meter mochten versnellen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zo twijfel ik ook over een aantal gezichten... "Wie was dat ook alweer..?" of "Heb ik die überhaupt gezien?"
Bonobo11, Lastpost, CRX_Master... Sorry heren!♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 09:16 schreef hatsaflats het volgende:
Eerste foto's! http://jalbum.net/nl/browse/user/album/1522030
Ipv duimpjes was ik eens m'n benen even aan het toespreken dat ze nog even 100 meter mochten versnellen:Fok!king concentratie!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Leuke foto, hats!
En dankzij hats nu ook beeldmateriaal van mij... Volgens mij ben ik hier bang dat ik struikelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ah, eerste doorkomst op de baan. Iets frisser dan 5km laterSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 16% gewijzigd door Yuki op 06-07-2014 09:41:14 ]♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Verrek, die heb ik inderdaad ook helemaal gemist.quote:Op zondag 6 juli 2014 08:44 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Was jij er ook? Weet helemaal niet wie jij was![]()
Ik heb iedereen gezien! En herkend
Behalve Mascleta![]()
![]()
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Eindsprint op het leukste deel van het saaiste parcours ooit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2014 09:51:52 ]![]()
MD, deed deze jongen 2jr geleden niet mee in ons team?
Ik kwam 'm herhaaldelijk tegen, oa tijdens m'n 10km, en heb me suf gepiekerd op z'n naam want ik weet zeker dat ik 'm ken...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Ja!quote:Op zondag 6 juli 2014 09:16 schreef Yuki het volgende:
[..]
Blond, roze tanktop, zwarte capri, blauwe schoenen. Zo nu en dan met (bordeaux?)rood jasje aan.
1e 10km loopster van het damesteam.
Ring a bell?
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 09:53 schreef Yuki het volgende:
MD, deed deze jongen 2jr geleden niet mee in ons team?
Ik kwam 'm herhaaldelijk tegen, oa tijdens m'n 10km, en heb me suf gepiekerd op z'n naam want ik weet zeker dat ik 'm ken...hij komt mij zelfs bekend voor, van foto's hier op Fok!??SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Meh.. 1 foto gevonden van mezelf, maar ik sta er niet erg charmant op..alsof ik net die marathon alleen heb moeten lopen zie ik eruit..![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 09:16 schreef hatsaflats het volgende:
Eerste foto's! http://jalbum.net/nl/browse/user/album/1522030
Ipv duimpjes was ik eens m'n benen even aan het toespreken dat ze nog even 100 meter mochten versnellen:Volgens mij staan de eerste lopers er niet opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 09:16 schreef hatsaflats het volgende:
Eerste foto's! http://jalbum.net/nl/browse/user/album/1522030
Ipv duimpjes was ik eens m'n benen even aan het toespreken dat ze nog even 100 meter mochten versnellen:Ook GlenHighland, Jhon, GoGo gespot!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bij mij was de fotograaf net een nieuw rolletje er in aan het doen vlgs mijIk ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Ik zag een fotograaf op het stukje fietspad, misschien komt die nog.quote:Op zondag 6 juli 2014 10:06 schreef streamnl het volgende:
[..]
Volgens mij staan de eerste lopers er niet op
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Kloptquote:Op zondag 6 juli 2014 10:06 schreef streamnl het volgende:
[..]
Volgens mij staan de eerste lopers er niet op
Geen supersnelle foto van Jero's en jouw 5km
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Oh en Corniel in aanmoediging voor Maleduck !
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Mijn foto's van gisteren: https://www.dropbox.com/sh/h6z9imf2w1wmvot/AADkg6FZAS6S-nGQrj2ftFAzaGet stoned![]()
Daar sta ik een stuk beter op dan de foto's van die andere fotograaf!quote:Op zondag 6 juli 2014 10:22 schreef Hinder het volgende:
Mijn foto's van gisteren: https://www.dropbox.com/sh/h6z9imf2w1wmvot/AADkg6FZAS6S-nGQrj2ftFAza
Net eindelijk een pc bemachtigd en m'n loopje gezien. Niet heel constant gelopen, maar opzich best aardig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Meteen maar even ge-edit naar de juiste afstand/tijd
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 09:53 schreef Yuki het volgende:
MD, deed deze jongen 2jr geleden niet mee in ons team?
Ik kwam 'm herhaaldelijk tegen, oa tijdens m'n 10km, en heb me suf gepiekerd op z'n naam want ik weet zeker dat ik 'm ken...Ja, ik dacht het ook al te zien ja, dat het Don Vanelli wasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Looks like: Struikel.quote:Op zondag 6 juli 2014 10:25 schreef De_kluizenaar het volgende:
Zweef!
https://www.dropbox.com/s(...)lh:null-P7050113.JPG![]()
stoppen met al die foto's, ik probeer mijn huiswerk te maken.....'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja! Die!quote:Op zondag 6 juli 2014 10:29 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ja, ik dacht het ook al te zien ja, dat het Don Vanelli was
Dank je, nu kan ik weer slapen
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Holy Fuck. Dat is bijna in een baan rondom de aarde zo hoog.quote:Op zondag 6 juli 2014 10:25 schreef De_kluizenaar het volgende:
Zweef!
https://www.dropbox.com/s(...)lh:null-P7050113.JPG![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.En zo kom je er ineens achter dat je getrouwd bent!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.Tof verhaal over scharrelfokkers.. Briljant stukje tekst dit zwabber!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zat ie ook in de auto?quote:Op zondag 6 juli 2014 10:39 schreef SiIk het volgende:
[..]
En zo kom je er ineens achter dat je getrouwd bent!![]()
Volgens mij een zweef fotoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.Wat een verschrikkelijk lang kutverslag.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Wat hij zegtquote:Op zondag 6 juli 2014 10:39 schreef CRX_master het volgende:
[..]
Tof verhaal over scharrelfokkers.. Briljant stukje tekst dit zwabber!
Dikke kinderen met loloballen! *proest*Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.een Zwabber-stukje pur sang!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.De opmerking van mossel heb ik gemist. Zou u die nog even kunnen herhalen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het aantal FB-vriendjes wordt door dit soort evenementen inderdaad onhoudbaar. Ik zal een aantal mensen moeten ontvrienden. Niet-hardlopers, natuurlijk, die verdienen het.![]()
Zwabber
Ik heb werkelijk waar geen idee bij welke nicks de meeste voornamen horen die ik onthouden heb... Dat lijstje heb ik gemist.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:55 schreef Hinder het volgende:
De beruchte startvideo, ditmaal editie 2014:
Ik was er toch!Was al bang dat ik alles gedroomd had aangezien ik op alle foto's waar ik op zou moeten staan, onzichtbaar ben
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
Ik viel midden in een gesprek tussen jou en Corniel. Toen werd de opmerking gemaakt dat de man naast jou jouw echtgenoot was. Misschien ben je dat vergeten. Het is triest dat je al zo jong in de sleur van een huwelijk gezogen bent, maar dat is jouw eigen keuze geweest. Als je maar lol hebt.quote:Op zondag 6 juli 2014 10:39 schreef SiIk het volgende:
[..]
En zo kom je er ineens achter dat je getrouwd bent!![]()
Dan stuurt mossel auteursrechtorganisaties op mij af, dus dat mag hij zelf doen.quote:Op zondag 6 juli 2014 10:49 schreef pijll het volgende:
[..]
De opmerking van mossel heb ik gemist. Zou u die nog even kunnen herhalen?![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leuk stuk! Ik gaf jouw als eerste een hand toen ik aan kwam lopen volgens mij, heel gek zonder de nickname te noemen.
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Ik denk dat het me een permaban oplevert voor volgende edities van Ekidens, Puinduinmeets en andere aanverwanten...quote:Op zondag 6 juli 2014 10:49 schreef pijll het volgende:
[..]
De opmerking van mossel heb ik gemist. Zou u die nog even kunnen herhalen?
Het aantal FB-vriendjes wordt door dit soort evenementen inderdaad onhoudbaar. Ik zal een aantal mensen moeten ontvrienden. Niet-hardlopers, natuurlijk, die verdienen het.Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Van mij? Dat zou een unicum zijn, want ik hou per definitie slecht op foto'squote:Op zondag 6 juli 2014 10:09 schreef hatsaflats het volgende:
Verderop staat nog een onwijs coole foto van Swets.![]()
![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.Dit verslagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mogge trouwens. Terwijl meneer sinds 9:00u aan 25 km bezig is![]()
![]()
Sowieso, want je bent een afhaker en moet de rest van je leven op de bank herstellen van blessures.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:23 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ik denk dat het me een permaban oplevert voor volgende edities van Ekidens, Puinduinmeets en andere aanverwanten...![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 11:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Van mij? Dat zou een unicum zijn, want ik hou per definitie slecht op foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Had hij niet al bijna thuis moeten zijn Quoi?'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Die 10km van gister stelde natuurlijk niks voor, voor jouw meneerquote:Op zondag 6 juli 2014 11:25 schreef Quoi het volgende:
[..]
Dit verslag![]()
Mogge trouwens. Terwijl meneer sinds 9:00u aan 25 km bezig is
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb een kleine impressie geschreven over gisteren.
TL;DR (en dat is het zeker): saaie kutdag.Deze man en dit verslag!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben blij dat je niet bent overleden aan die rare burgers!![]()
![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:54 schreef Nirak het volgende:
Ik heb werkelijk waar geen idee bij welke nicks de meeste voornamen horen die ik onthouden heb... Dat lijstje heb ik gemist niet onthouden.![]()
![]()
Goedemorgen! Volkomen kapot was ik van een hele dag sociaal doen en een uurtje rennen want ik werd pas om 10 uur wakker. En dan heb ik nog niet eens de voetbalwedstrijd afgekeken.
Wat een leuke dag! Niks aan de verslagjes toe te voegen behalve dan dat ik een foto van het culinair hoogtepunt van Mr. En Mrs. Quoi heb maar niet weet hoe die op het forum te plaatsen.
En over FB: ik wil jullie allemaal graag bevrienden maar ik weet de echte namen niet. Dus als iemand mij weet te vinden...![]()
Dat zijn wel heel toffe foto's en dat terwijl ik er zelf ook op sta.quote:Op zondag 6 juli 2014 10:22 schreef Hinder het volgende:
Mijn foto's van gisteren: https://www.dropbox.com/sh/h6z9imf2w1wmvot/AADkg6FZAS6S-nGQrj2ftFAza![]()
In een pm dan? Dan zet ik het wel op facebook... Ik ben nieuwsgierig.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:23 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ik denk dat het me een permaban oplevert voor volgende edities van Ekidens, Puinduinmeets en andere aanverwanten...
Wat een kutsite, met die foto's. Op mijn iPad kan je niet scrollen, dus kan ik alleen de eerste paar (30...) pagina's met foto's voor de helft zien. Mezelf dan ook niet gevonden. Het zal ongetwijfeld een verschrikking zijn.![]()
Ik had ook echt geen idee wie nou wie was, ik zie hier nicknames van mensen staan die er ook waren maar compleet gemist heb.quote:[b]Op zondag 6 juli 2014 10:54 schreef
Ik heb werkelijk waar geen idee bij welke nicks de meeste voornamen horen die ik onthouden heb... Dat lijstje heb ik gemist.
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Mjah... tikkie.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:36 schreef Zwabberhark het volgende:
Je startnummer zit een tikje scheef (goed kijken het is heel subtiel), finishbuddy.![]()
Twee dingen die het verslag net niet gehaald hebben:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ook nogSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mwah, 2,5 u lopen gok ik. Langzaaaamquote:Op zondag 6 juli 2014 11:31 schreef rechtsedirecte het volgende:
Had hij niet al bijna thuis moeten zijn Quoi?
Startpunt ligt ook niet thuis.
Nou hé Yuks!
Ik heb verrassend veel mensen weten te plaatsenVorig jaar vond ik dat moeilijker.
Ons culinaire hoogtepuntAngel-A (van de lekkere couscoussalade!), DM me anders even? Benieuwd naar de foto.
Foto van Bonobo en Swets is priceless!![]()
Jeuj! Ik zag mijzelf ook, ik was er wel!quote:Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Ik zei dat het knap was dat je die 10km zo netjes binnen het uur liep, terwijl je zo ziek was geweest afgelopen week. Jij keek verbaasd. ,,Ziek?'' ,,Ow, niet? Dus jij ziet er altijd zo uit?''quote:Op zondag 6 juli 2014 11:46 schreef pijll het volgende:
[..]
In een pm dan? Dan zet ik het wel op facebook... Ik ben nieuwsgierig.
Wat een kutsite, met die foto's. Op mijn iPad kan je niet scrollen, dus kan ik alleen de eerste paar (30...) pagina's met foto's voor de helft zien. Mezelf dan ook niet gevonden. Het zal ongetwijfeld een verschrikking zijn.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:50 schreef Zwabberhark het volgende:
En ook nogGADVERDAMME!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Op de startvideo ben je ook herkenbaarquote:Op zondag 6 juli 2014 11:59 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Jeuj! Ik zag mijzelf ook, ik was er wel!.
Get stoned![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 11:50 schreef Zwabberhark het volgende:
Twee dingen die het verslag net niet gehaald hebben:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik meende elk woord!
![]()
je had best 5min langer over je 5km mogen doenquote:Op zondag 6 juli 2014 12:02 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Volgende keer zal ik wat rustiger lopen..![]()
Al geloof ik niet dat je dan wel op foto's had gestaan.. ik zie nergens nog foto's van de eerste 5km lopers ..I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
Jero, same voor de achterhoede. Ik dacht: ik scroll naar de laatste foto's en daar sta ik dan wel. Maar nopes. Fotograaf was vooral in middensegment actief![]()
Ik wilde nog naar jouw finish gaan kijken, maar was te laat![]()
![]()
De businesssuites had ik gezien maar deze heb ik gemist
[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2014 12:29:40 ]![]()
O ja.quote:Op zondag 6 juli 2014 12:00 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ik zei dat het knap was dat je die 10km zo netjes binnen het uur liep, terwijl je zo ziek was geweest afgelopen week. Jij keek verbaasd. ,,Ziek?'' ,,Ow, niet? Dus jij ziet er altijd zo uit?''![]()
![]()
Merken jullie ook wel eens dat je prestaties nogal volatiel kunnen zijn? Ik loop nu al een paar week 7-10 km per keer in een gemiddeld temp van rond de 4m55 p/km maar toen ik vrijdag op die hete dag ging lopen, ging het verschrikkelijk en zat ik ineens op 6 p/km. Daardoor gefrustreerd ging ik gisteren direct voor een herkansing, maar sneller dan 5m30 gemiddeld zat er niet in, terwijl ik dat normaal op m'n dooie gemak haal. Beetje irritant.![]()
![]()
Ik wel! In die 50 m die ik heb gelopenquote:Op zondag 6 juli 2014 12:01 schreef Jero_nimo het volgende:
Ik ben niet hardlopend vastgelegd
Op foto althans, video gelukkig wel.
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 12:00 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ik zei dat het knap was dat je die 10km zo netjes binnen het uur liep, terwijl je zo ziek was geweest afgelopen week. Jij keek verbaasd. ,,Ziek?'' ,,Ow, niet? Dus jij ziet er altijd zo uit?''
Dat krijg je met mensen die niets tegen blessures doen. Die lopen niet dus zijn bleek
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Best een leuke foto van mezelf gespot. Zweef!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Yeah de overname van DW (Piet Piraat). Hij was er in een keer, dus ik moest nog even door de wisselzone heen sprinten maar het ging allemaal precies goed.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
De enige renfoto's die ik van Jero ben tegengekomen zijn van de finish van Fok! Wat Snel. Waarom geen finishfoto van de 1e etappe?
[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2014 12:56:20 ]![]()
ow diepvrieszak met groenten erop leggen!quote:Op zondag 6 juli 2014 07:08 schreef Murmeli het volgende:
[..]
How come?
Ik word net wakker (voor de zoveelste keee vannacht omdat het moet). Keek in de spiegel, dat moet ik niet te vaak doen. Ik zie er niet uit! Blauw half dicht oog. Alsof ik in elkaar geslagen ben
Ik ga weer ff liggen....
achillespees blessure die al een jaar voortduurt.
ben nu bij de fysio bezig met dry needling behandeling.home is where doghair sticks to anything but the dog!![]()
En wie is nou die leuke meneer die er volledig stuk uit ziet rechts op de foto? Ik heb er leuk mee zitten babbelen maar geen idee welke Nick erbij hoort...quote:![]()
![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:55 schreef Hinder het volgende:
De beruchte startvideo, ditmaal editie 2014:
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Dat is Bonobo11quote:Op zondag 6 juli 2014 13:00 schreef Nirak het volgende:
[..]
En wie is nou die leuke meneer die er volledig stuk uit ziet rechts op de foto? Ik heb er leuk mee zitten babbelen maar geen idee welke Nick erbij hoort...
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik zou nu en vergeefse poging kunnen doen nog een gevat verslagje te schrijven en zo Zwabberhark naar de kroon te steken. Ik zou ook fijntjes kunnen opmerken dat Zwabber zegt mij gemist te hebben, om vervolgens te melden dat hij inviel bij een gesprek van Silke en ondergetekende, maar dat zou te makkelijk zijn.
Ik zou Zwetsneggers claim over mijn gestuiterde extra meters kunnen nuanceren, maar ik ben niet zo van de nuance. Nu ja, doorgaans ben ik daar niet zo van.
Nee, wat ik graag nou zou willen zeggen, dat ik met plezier gekeken heb hoe ieder op zijn eigen niveau plezier beleeft aan hardlopen. Of je nu 18 km/u loopt, of 9 km/u. Zelfs al lijkt het dan voor de buitenwereld of dat over twee haast verschillende takken van sport gaat.
Met zulke lange benen kan ik het (ook)...Zolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:32 schreef Zwabberhark het volgende:
Dit alles was niet de enige ellende. Bonobo11 was er ook. Dit is de man die maandenlang het endomondo leaderboard leidde door het meermaaldaags lopen van ultra-afstanden. Ineens verdween de man uit de ranglijsten. Ik speculeerde over blessures, endomondo-afzwering en gedwongen dagelijks ontbijt bij de IKEA, maar dit bleek het niet te zijn. Hij had geen zin meer in hardlopen en was begonnen met roken. Ongetraind verscheen hij aan de start en liep de 5 km in een tijd die maar net boven mijn PR lag. Er bestaat een hogere macht en hij heeft niet het beste met mij voor.
Je moet genoeg rust nemen, een maand of 6, doorrookt vlees kun je lang laten liggen.
Feyenoord!!! * Barça![]()
Ik snap overigens nog steeds niet hoe we verbrand kunnen zijn. Het is bij elkaar nog geen kwartier zonnig geweest, denk ik[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Omdat de UV ook door wolken gaat. Ofzoiets.quote:Op zondag 6 juli 2014 13:39 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik snap overigens nog steeds niet hoe we verbrand kunnen zijn. Het is bij elkaar nog geen kwartier zonnig geweest, denk ik![]()
Tijdens BBQ scheen de zonquote:Op zondag 6 juli 2014 13:39 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik snap overigens nog steeds niet hoe we verbrand kunnen zijn. Het is bij elkaar nog geen kwartier zonnig geweest, denk ik
En tijdens mijn loopje(s) kwam ook een paar keer een scherp zonnetje door. Hier ook verkleurd![]()
![]()
Mijn schoonvader is nog op zoek naar een leuke marathon voor dit jaar in NL. Iemand tips?
Hij heeft dit jaar ook die van Rotterdam gelopen. En de afgelopen 2 jaar de Jung Frau marathon in Zwitserland.Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Volgende keer toch maar weer preventief insmeren… Gedoetje!quote:Op zondag 6 juli 2014 13:43 schreef Quoi het volgende:
[..]
Tijdens BBQ scheen de zon
En tijdens mijn loopje(s) kwam ook een paar keer een scherp zonnetje door. Hier ook verkleurd[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik wist ook niet dat ik het nog in m'n oude lijf had.quote:
Klopt wel volgens mij, want ik ging echt diep daar en HRverloop op Garmin ziet er realistisch uitFeyenoord!!! * Barça![]()
Met Corniel als haas op de chicane vlak voor de finish, krijg je echt fantastische hardloopfoto's![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Ik ga zelf Spijkenisse lopen. Rustig, mooi door de polder, deels over een dijk, in december dus niet te warm. Maar daar moet je van houden. Ik begreep dat Jero_nimo hem ook met potlood in zijn agenda heeft staan.quote:Op zondag 6 juli 2014 13:51 schreef De_kluizenaar het volgende:
Mijn schoonvader is nog op zoek naar een leuke marathon voor dit jaar in NL (..)quote:Op zondag 6 juli 2014 14:05 schreef MaleDuck het volgende:
Met Corniel als haas op de chicane vlak voor de finish, krijg je echt fantastische hardloopfoto's![]()
Dat valt wel mee toch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
Ja das wel handig om te checken, of je garmin grafiekje er realistisch uit ziet. Mijn garmin gaf woensdag 196 aan maar de grafiek klopt niet. T was denk ik 175 ofzo.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:03 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Ik wist ook niet dat ik het nog in m'n oude lijf had.
Klopt wel volgens mij, want ik ging echt diep daar en HRverloop op Garmin ziet er realistisch uitSpelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
http://www.landgoedtwentemarathon.nlquote:Op zondag 6 juli 2014 13:51 schreef De_kluizenaar het volgende:
Mijn schoonvader is nog op zoek naar een leuke marathon voor dit jaar in NL. Iemand tips?
Hij heeft dit jaar ook die van Rotterdam gelopen. En de afgelopen 2 jaar de Jung Frau marathon in Zwitserland.![]()
Die zit wel heel snel vol volgens mij. In ieder geval de duo-variant.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:24 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
http://www.landgoedtwentemarathon.nl
Moet wel heel leuk zijn! Ik ken heel veel mensen die hem hebben gelopen. Staat ook op mijn lijstje, als geëxporteerde Tukker toch een soort thuiswedstrijd.![]()
Thanks, heb die 2 alvast doorgegeven. Hij is niet zo handig met internet vandaar
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Fok! wat een gezelligheid:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Meer foto's hier:
https://onedrive.live.com(...)211416&ithint=folder,.JPG&authkey=!AD0Q3Wx9KdDFCAU maar volgens mij waren dit ze wel zo ongeveer.![]()
De link komt niet helemaal goed door, dat stuk achter folder hoort er ook nog bij
[url=http://https://onedrive.live.com(...)211416&ithint=folder,.JPG&authkey=!AD0Q3Wx9KdDFCAU]Nu zou je er bij moeten kunnen. [/url][b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Nee, bij mij lukt dat ook nietmaar als je m in je url balk doet, werkt t wel
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
https://onedrive.live.com/?cid=8aa91819032d90b8&id=8AA91819032D90B8%211416&ithint=folder,.JPG&authkey=!AD0Q3Wx9KdDFCAU
Urlencoding
[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2014 16:17:05 ]![]()
Toffe verslagen mensen! En gewoon 1e plaats hahah![]()
Net een lief klein stukje gelopen, ging heerlijk! In het laatste loopblok nog met een veel hogere cadans gelopen. Ging gevoelsmatig heel veel sneller daardoor, gelukkig zeggen de cijfers iets andersProberen erin te houden.
![]()
Kijk ons dat eens even serieus nemen!quote:
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Maar Jero heeft toch ook nog een 10km gelopen, daar moeten toch wel foto's van zijn?[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Enige foto die ik gezien heb is van de teamfinish met SiIk, xzaz, etc.quote:Op zondag 6 juli 2014 16:22 schreef Guppyfriend het volgende:
Maar Jero heeft toch ook nog een 10km gelopen, daar moeten toch wel foto's van zijn?♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Hmpf… Nou ja, er komen vast nog meer foto's, het is pas zondag[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Die is dan ook wel weer supertof
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Toffe verslagen, leuke foto´s en (lange) video´s. Maaruh, voor degenen die niet konden (of wilden), wie is wieHerken er maar een paar, welke startnummers waren Fokkers?
Al met al ziet het er wel beregezellig uit, dus ik ga zeker proberen om jullie volgend jaar te vergezellen. Maar een Argentijnse barbecue (asado) zal niet lukken, daar heb je wel een paar uur voor nodig namelijk
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.![]()
Hier: http://uitslagen.nl/uitslag?id=2014070509227 staan de uitslagen, startnummers en teams. Dan hoef je alleen de juiste screenname nog maar te weten. Die weet ik ook niet van allemaal, en ik was er nog wel bij.quote:Op zondag 6 juli 2014 17:07 schreef flipsen het volgende:
Toffe verslagen, leuke foto´s en (lange) video´s. Maaruh, voor degenen die niet konden (of wilden), wie is wieHerken er maar een paar, welke startnummers waren Fokkers?
Al met al ziet het er wel beregezellig uit, dus ik ga zeker proberen om jullie volgend jaar te vergezellen. Maar een Argentijnse barbecue (asado) zal niet lukken, daar heb je wel een paar uur voor nodig namelijk
Edit: ik zie nu dat de teamnummers er niet bij staan. Ladies in Fok! Was team 116. De andere waren daaronder en daarboven. Dat kan vast wel iemand aanvullen. Na het teamnummer staat het nummer waarop je aan de beurt was, dus 1 t/m 6.![]()
Leuk om te lezen dat iedereen het naar zijn zin had.![]()
Ikzelf heb me ook heel goed vermaakt. Ieder bedankt voor deze leuke dag!!![]()
Nog even een klein verslagje vanaf mijn kant. Sinds een tijdje last van mijn achillespees wat steeds iets erger leek te worden. Na wat rust ging het weg maar kwam het net zo makkelijk weer terug. Twee weken voor de ekiden tijdens een loopje was het weer behoorlijk terug. Tot aan de dag voor de ekiden niet meer gelopen. Vrijdag een klein stukje gelopen en dat ging goed. 10 km op niet al te hard moest wel gaan lukken zonder de boel weer te forceren.
Ik had al een conservatieve tijd opgegeven van 50:00 wat normaal gesproken wel harder zou moeten kunnen, om de boel niet te forceren had ik een tijd opgegeven van 55 ongeveer aan silk die het lintje van mij over zou nemen. De kluizenaar waar ik het lintje van mocht overnemen was makkelijk te herkennen door zijn lengte en witte pet. Op het eind heeft hij er nog een eindsprintje uitgegooid om nog even iemand in te halen om de wissel makkelijker te maken.
Ik kon beginnen aan een inhaalrace. Alles voelde goed aan de meesten vlak voor mij liepen een stuk langzamer. Dit was wel leuk om te doen. Mijn garmin gaf op het fietspad de meest vreemde waardes aan en kon geen pijl op de snelheid trekken. Dan maar op gevoel redelijk doorlopen maar niet te hard om de boel te forceren. Nog wat medefokkers zien lopen in tegenovergestelde richting ze waren allemaal zeer geconcentreerd bezig.
Een paar honderd meter voor het eerste keerpunt zag ik te-brengla mij tegemoet komen, als motivatie besloten om te kijken of ik die kon gaan inhalen. Vlak voordat ik de baan op ga komt zij er af. Ik lig dus zo'n 400 meter achter en was al wat ingelopen. Het tweede rondje haalde ik al bijna niemand meer in. Er liep een meisje voor mij in ongeveer hetzelfde tempo. Er heel even achter gezeten om mijzelf te pacen om niet te hard te gaan, toch maar besloten om er lang te gaan als ik te-brengla wou inhalen. Dat kon zij blijkbaar niet hebben en kwam mij weer voorbij. Nou als we dat spelletje gaan spelen prima jij gaat het niet winnen van mij bij de finish.
Iets meer dan 100 meter voor het keerpunt kom ik te-brengla weer tegen. Het moet kunnen als ik de laatste km's nog even aanzet. Bij km 8 was ik mijn voorgangster zat en ging er langs, niet veel harder dan dat we gingen. Ze klampte aan. Dus het wordt ook van haar kant een spelletje. Mooi tempo gaat nog iets hoger, en ze moet lossen. Niet veel later haal ik te-brengla in. Tik haar even aan en op dat moment zat ze er even doorheen. Toch lopen we een stukje samen op in een redelijk tempo al babbelend. PR tijd zou er toch niet in inzitten .
Totdat dat bewuste meisje weer langs kwam en ik ging weer in de achtervolging. Snel had ik haar al weer te pakken. Bij het wisselpunt probeerde ik silk te spotten. Het was aardig druk en ze is niet de grootste. Die zal wel als laatste dacht ik. Dat was ook niet zo, ze was er niet. Voor de blauwe mat vol in de remmen. Op het moment dat ik een stukje terugloop springt ze uit de drukte en kunnen we alsnog over de start/finish.
Uiteindelijk nog net onder de 50 gefinished wat ik totaal niet verwacht had en bovenal tot nu toe pijnvrij.![]()
![]()
Top gedaan TWC! Leuk, zo'n spelletjezo motiveer ik mezelf ook tijdens wedstrijden
Ik had alleen gister niet veel om op die manier bij aan te haken. Heb maar 3 deelnemers kunnen inhalen en die liet ik ook volledig achter me (geen spelletje dus). De rest van de lopers ging mij te snel voorbij
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
![]()
co.uk heeft een g-e-w-e-l-d-i-g-e HM in het Lake District gelopen. Pittig, prachtig, 2.29.30 ofzo. Lekker samen gehobbeld, genoten en nu aan de bbq op de camping!
Ja doei.![]()
Ik vind het ook super leuk om al die verschillende verslagen van hetzelfde evenement van iedereen te lezen. Iedereen heeft toch weer zijn eigen visie op dingen.
Hier niks bijzonder te melden behalve dat ik barst van de spierpijn van mijn 30 day ab challenge. Morgen maar eens zien hoe dat gaat als ik weer een rondje ga hobbelen."De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Dit is een hele lieve, maar ook onwijs gave foto. Bonobo naar de klootjes, Swets die heel zacht zijn hand streelt.quote:![]()
Heb ik daar nou mijn eerste zweef te pakken??quote:
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 19:59 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dit is een hele lieve, maar ook onwijs gave foto. Bonobo naar de klootjes, Swets die heel zacht zijn hand streelt.![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 19:24 schreef motorbloempje het volgende:
co.uk heeft een g-e-w-e-l-d-i-g-e HM in het Lake District gelopen. Pittig, prachtig, 2.29.30 ofzo. Lekker samen gehobbeld, genoten en nu aan de bbq op de camping!
![]()
home is where doghair sticks to anything but the dog!![]()
Liefdequote:Op zondag 6 juli 2014 19:59 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dit is een hele lieve, maar ook onwijs gave foto. Bonobo naar de klootjes, Swets die heel zacht zijn hand streelt.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 19:24 schreef motorbloempje het volgende:
co.uk heeft een g-e-w-e-l-d-i-g-e HM in het Lake District gelopen. Pittig, prachtig, 2.29.30 ofzo. Lekker samen gehobbeld, genoten en nu aan de bbq op de camping!
Deze krijgt dus een vast plaatsje op de zomerse hardloopkalender?'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Terug van een dagje beachtennis in Scheveningen.
Op een of andere manier een fikse snee in mijn grote teen gekregen (schelp?).
Dus hopen dat het niet gaat ontsteken of zo.
Ben nu wel kapot, blij dat ik morgen weer mag gaan werken, das meer ontspannend dan zo'n sportief weekend
Morgen ook maar eens kijken naar de foto's.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Even in een badje met biotex weken vanavond voor de zekerheid anders?quote:Op zondag 6 juli 2014 20:19 schreef Guard het volgende:
Op een of andere manier een fikse snee in mijn grote teen gekregen (schelp?).
Dus hopen dat het niet gaat ontsteken of zo.
En co.uk, hebben jullie onderweg nog foto's gemaakt of moeten we wachten op de foto's van de fotografen onderweg?"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Ik las iets van be-achte-nis…quote:Op zondag 6 juli 2014 20:19 schreef Guard het volgende:
Terug van een dagje beachtennis in Scheveningen.
Op een of andere manier een fikse snee in mijn grote teen gekregen (schelp?).
Dus hopen dat het niet gaat ontsteken of zo.
Ben nu wel kapot, blij dat ik morgen weer mag gaan werken, das meer ontspannend dan zo'n sportief weekend
Morgen ook maar eens kijken naar de foto's.![]()
![]()
Balen van de snee in je voet. Zorgen dat het goed schoon blijft, dan zal het met de ontstekingen wel meevallen
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Heb je het stukje gelezen over een vergeten oranje paraplu?quote:Op zondag 6 juli 2014 20:19 schreef Guard het volgende:
Terug van een dagje beachtennis in Scheveningen.
Op een of andere manier een fikse snee in mijn grote teen gekregen (schelp?).
Dus hopen dat het niet gaat ontsteken of zo.
Ben nu wel kapot, blij dat ik morgen weer mag gaan werken, das meer ontspannend dan zo'n sportief weekend
Morgen ook maar eens kijken naar de foto's.![]()
Winterstorm! Hoe is het?!
Rd: ja! En ze hebber er nog veel meer van Lakeland Trails! Misschien de marathon volgend jaar
Ja doei.![]()
En anders gewoon er af er mee...!quote:Op zondag 6 juli 2014 20:23 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik las iets van be-achte-nis…![]()
![]()
Balen van de snee in je voet. Zorgen dat het goed schoon blijft, dan zal het met de ontstekingen wel meevallen'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Nee die was niet vergeten. Dat ding had zijn beste tijd gehad.. Stak mezelf bijna een oog uit met een loshangende balein.quote:Op zondag 6 juli 2014 20:24 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Heb je het stukje gelezen over een vergeten oranje paraplu?Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ik ookquote:Op zondag 6 juli 2014 20:23 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik las iets van be-achte-nis…![]()
![]()
Balen van de snee in je voet. Zorgen dat het goed schoon blijft, dan zal het met de ontstekingen wel meevallen
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Leuk dat iedereen het zo naar zijn zin heeft gehad op Ekiden.
Vanmorgen was ik 'vroeg' (8.30.. maar ja late voetbal-op-tv-avond) opgestaan en eigenlijk meteen gaan rennen. Spontaan mijn persoonlijke record verbroken!![]()
![]()
Haha ik ook. Nu ik het door je post nogmaals lees snap ik 'm dat het beach-tennis is.quote:Op zondag 6 juli 2014 20:23 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik las iets van be-achte-nis…![]()
![]()
Balen van de snee in je voet. Zorgen dat het goed schoon blijft, dan zal het met de ontstekingen wel meevallenJust remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Ha! De finish van Fok! wat snel gevonden en daarmee ook eindelijk een foto waar Jero hardlopend op staatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Mijn eerste derrrrrtigarrrr!
http://www.endomondo.com/workouts/368724220/7102294
Het ging niet vanzelf.. man man man..
Eerst 5 km richting maatje, die heeft 8 km meegelopen, toen weer door, maar op een gegeven moment liep ik een bospad door die ellendig lang vals plat was en door de combinatie met de zachte ondergrond zoog het de energie uit de benen, waardoor de laatste 10 in een soort interval zijn gegaan. Maar 30 = 30!Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
En kijk eens wat streamnl heeft gemaakt?? Finish van Ladies in Fok![]()
Even HD aanklikken voor nòg beter beeld[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:04 schreef Yuki het volgende:
Ha! De finish van Fok! wat snel gevonden en daarmee ook eindelijk een foto waar Jero hardlopend op staatIk word zorgvuldig geblokkeerd waardoor het lijkt alsof iemand anders namens Fok! wat snel finisht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb gisteren ook m'n paraplu laten staan realiseerde ik mij toen ik op de bus stond te wachten, nou ja, jammer.
Jack does it in real time...![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:04 schreef Yuki het volgende:
Ha! De finish van Fok! wat snel gevonden en daarmee ook eindelijk een foto waar Jero hardlopend op staatHej, die heb ik helemaal niet gezien nee, dankje!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
CO.UK!Waar blijven die lange verslagen met foto's!!!
![]()
Jero....heb je al de persoonlijke felicitaties van Ronnie mogen ontvangen overhet feit dat je hem voor gebleven bent?'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Haha, zijn team is 2e geworden in het overall klassement he..quote:Op zondag 6 juli 2014 21:10 schreef rechtsedirecte het volgende:
Jero....heb je al de persoonlijke felicitaties van Ronnie mogen ontvangen overhet feit dat je hem voor gebleven bent?![]()
![]()
Heb nog wel gezellig met hem lopen babbelen over zijn WK Skyrunning een weekje eerder, het viel me nog mee dat hij überhaupt kon lopen![]()
![]()
![]()
Nice DW! Gratz met een mooie mijlpaal, wanneer komt voor jou de eerste M?quote:Op zondag 6 juli 2014 21:06 schreef Daywalk3r het volgende:
Mijn eerste derrrrrtigarrrr!
http://www.endomondo.com/workouts/368724220/7102294
Het ging niet vanzelf.. man man man..
Eerst 5 km richting maatje, die heeft 8 km meegelopen, toen weer door, maar op een gegeven moment liep ik een bospad door die ellendig lang vals plat was en door de combinatie met de zachte ondergrond zoog het de energie uit de benen, waardoor de laatste 10 in een soort interval zijn gegaan. Maar 30 = 30!![]()
![]()
blijkbaar.quote:Op zondag 6 juli 2014 20:08 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
wut? Heb ik jou nou gewoon helemaal niet gezien??![]()
![]()
Mooie dag gisteren. Eindelijk zit ik even op mijn kont en kan ik even terugblikken. Ik ging een verslagje tikken, maar de ervaring van het laatste loopje moest er toch nog even uit, zeg maar. Is dus een beetje lang geworden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zo, ik ben eindelijk weer thuis!
Hoop nieuwe vriendjes erbij op Endomondo meteen, leuk
Ik heb gisteren wel goed m'n best gedaan, rondslenteren in de dierentuin vandaag was vooral heuvelop niet altijd even fijn voor de benen en billen.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:05 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Ik viel midden in een gesprek tussen jou en Corniel. Toen werd de opmerking gemaakt dat de man naast jou jouw echtgenoot was. Misschien ben je dat vergeten. Het is triest dat je al zo jong in de sleur van een huwelijk gezogen bent, maar dat is jouw eigen keuze geweest. Als je maar lol hebt.
Ik kan me dit moment ongeveer herinneren denk ik, maar het ging in ieder geval niet zo
Ik geniet ernstig van het vrijgezellenleven
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:17 schreef Quoi het volgende:
Mooie dag gisteren. Eindelijk zit ik even op mijn kont en kan ik even terugblikken. Ik ging een verslagje tikken, maar de ervaring van het laatste loopje moest er toch nog even uit, zeg maar. Is dus een beetje lang geworden
Hierbij past maar één smiley:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Nu weet ik wie je bentquote:Op zondag 6 juli 2014 18:19 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Nog even een klein verslagje vanaf mijn kant. Sinds een tijdje last van mijn achillespees wat steeds iets erger leek te worden. Na wat rust ging het weg maar kwam het net zo makkelijk weer terug. Twee weken voor de ekiden tijdens een loopje was het weer behoorlijk terug. Tot aan de dag voor de ekiden niet meer gelopen. Vrijdag een klein stukje gelopen en dat ging goed. 10 km op niet al te hard moest wel gaan lukken zonder de boel weer te forceren.
Ik had al een conservatieve tijd opgegeven van 50:00 wat normaal gesproken wel harder zou moeten kunnen, om de boel niet te forceren had ik een tijd opgegeven van 55 ongeveer aan silk die het lintje van mij over zou nemen. De kluizenaar waar ik het lintje van mocht overnemen was makkelijk te herkennen door zijn lengte en witte pet. Op het eind heeft hij er nog een eindsprintje uitgegooid om nog even iemand in te halen om de wissel makkelijker te maken.
Ik kon beginnen aan een inhaalrace. Alles voelde goed aan de meesten vlak voor mij liepen een stuk langzamer. Dit was wel leuk om te doen. Mijn garmin gaf op het fietspad de meest vreemde waardes aan en kon geen pijl op de snelheid trekken. Dan maar op gevoel redelijk doorlopen maar niet te hard om de boel te forceren. Nog wat medefokkers zien lopen in tegenovergestelde richting ze waren allemaal zeer geconcentreerd bezig.
Een paar honderd meter voor het eerste keerpunt zag ik te-brengla mij tegemoet komen, als motivatie besloten om te kijken of ik die kon gaan inhalen. Vlak voordat ik de baan op ga komt zij er af. Ik lig dus zo'n 400 meter achter en was al wat ingelopen. Het tweede rondje haalde ik al bijna niemand meer in. Er liep een meisje voor mij in ongeveer hetzelfde tempo. Er heel even achter gezeten om mijzelf te pacen om niet te hard te gaan, toch maar besloten om er lang te gaan als ik te-brengla wou inhalen. Dat kon zij blijkbaar niet hebben en kwam mij weer voorbij. Nou als we dat spelletje gaan spelen prima jij gaat het niet winnen van mij bij de finish.
Iets meer dan 100 meter voor het keerpunt kom ik te-brengla weer tegen. Het moet kunnen als ik de laatste km's nog even aanzet. Bij km 8 was ik mijn voorgangster zat en ging er langs, niet veel harder dan dat we gingen. Ze klampte aan. Dus het wordt ook van haar kant een spelletje. Mooi tempo gaat nog iets hoger, en ze moet lossen. Niet veel later haal ik te-brengla in. Tik haar even aan en op dat moment zat ze er even doorheen. Toch lopen we een stukje samen op in een redelijk tempo al babbelend. PR tijd zou er toch niet in inzitten .
Totdat dat bewuste meisje weer langs kwam en ik ging weer in de achtervolging. Snel had ik haar al weer te pakken. Bij het wisselpunt probeerde ik silk te spotten. Het was aardig druk en ze is niet de grootste. Die zal wel als laatste dacht ik. Dat was ook niet zo, ze was er niet. Voor de blauwe mat vol in de remmen. Op het moment dat ik een stukje terugloop springt ze uit de drukte en kunnen we alsnog over de start/finish.
Uiteindelijk nog net onder de 50 gefinished wat ik totaal niet verwacht had en bovenal tot nu toe pijnvrij.![]()
![]()
@Quoi: nice! Stoer dat je nog een keer gelopen hebt en dan ook nog eens als allerlaatste. Ik zou dat niet getrokken hebben en linea recta naar mijn auto gelopen zijn, om stiekem in alle anonimiteit naar huis te rijden.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:17 schreef Quoi het volgende:
Mooie dag gisteren. Eindelijk zit ik even op mijn kont en kan ik even terugblikken. Ik ging een verslagje tikken, maar de ervaring van het laatste loopje moest er toch nog even uit, zeg maar. Is dus een beetje lang geworden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mooi dat je het lopen ook weer lekker kon oppakken na die minder fijne 5k. Erg knap gedaan!
Dat brandertje met die worstjes was wel geniaal geregeld trouwens! Doen jullie goed
.
![]()
de man is niet van deze aarde!!quote:Op zondag 6 juli 2014 21:12 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Heb nog wel gezellig met hem lopen babbelen over zijn WK Skyrunning een weekje eerder, het viel me nog mee dat hij überhaupt kon lopen
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
grote klasse! mooi vlak gelopen imo...quote:Op zondag 6 juli 2014 21:06 schreef Daywalk3r het volgende:
Mijn eerste derrrrrtigarrrr!
http://www.endomondo.com/workouts/368724220/7102294
Het ging niet vanzelf.. man man man..
Eerst 5 km richting maatje, die heeft 8 km meegelopen, toen weer door, maar op een gegeven moment liep ik een bospad door die ellendig lang vals plat was en door de combinatie met de zachte ondergrond zoog het de energie uit de benen, waardoor de laatste 10 in een soort interval zijn gegaan. Maar 30 = 30!
en ik deel je pijn, gister ging mijn loopje ook verre van lekker..... laat ik het zo zeggen, de overstap van 3 weken op een treadmill met alleen maar relatief korte afstanden naar een 3 uur trail run valt niet helemaal mee'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Volgens mij vond ik het leukquote:Ja, nogmaals sorry daarvoor. Baalde daar echt ernstig voor, ben wel blij dat ik in ieder geval geen PR van je heb verkloot ofzo. Volgens jaar anders aanpakken en ook 5 min. van te voren al lekker aso vooraan gaan staan denk ik.quote:Op zondag 6 juli 2014 18:19 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Totdat dat bewuste meisje weer langs kwam en ik ging weer in de achtervolging. Snel had ik haar al weer te pakken. Bij het wisselpunt probeerde ik silk te spotten. Het was aardig druk en ze is niet de grootste. Die zal wel als laatste dacht ik. Dat was ook niet zo, ze was er niet. Voor de blauwe mat vol in de remmen. Op het moment dat ik een stukje terugloop springt ze uit de drukte en kunnen we alsnog over de start/finish.Nee, moet dat?quote:
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
Ja mijn idee was om mijn eerste M in Enschede te doen... maar stiekem duurt dat wel lang en zou ik er wel eerder 1 willen doen. Dus wellicht die wat eerder in het topic werd aangehaald waar jij ook met potlood een kruisje hebt staan in December.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:13 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Nice DW! Gratz met een mooie mijlpaal, wanneer komt voor jou de eerste M?
@Silk... Pas maar op hoor met je vrijgezellenleven.. Als de ene fokker er niet een man bijbedenkt, dan droom Jero-nimo je er wel een echtgenoot bij
[ Bericht 13% gewijzigd door Daywalk3r op 06-07-2014 21:57:11 ]Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
met mij goed, maar lopen zit er tot het eind van het jaar niet in. blijf last houden van die achillespees.quote:Op zondag 6 juli 2014 20:28 schreef motorbloempje het volgende:
Winterstorm! Hoe is het?!
Rd: ja! En ze hebber er nog veel meer van Lakeland Trails! Misschien de marathon volgend jaar
nu ben ik bij de fysio voor o.a dry needling in mijn kuit omdat daar aardig wat spierknopen zitten.
die belemmeren de genezing vd achilles.home is where doghair sticks to anything but the dog!![]()
Volgend jaar ook een Fok!ing vrijgezel-team? ;-)quote:Op zondag 6 juli 2014 21:21 schreef SiIk het volgende:
Zo, ik ben eindelijk weer thuis!
Hoop nieuwe vriendjes erbij op Endomondo meteen, leuk
Ik heb gisteren wel goed m'n best gedaan, rondslenteren in de dierentuin vandaag was vooral heuvelop niet altijd even fijn voor de benen en billen.
[..]
Ik kan me dit moment ongeveer herinneren denk ik, maar het ging in ieder geval niet zo
Ik geniet ernstig van het vrijgezellenleven
Volgens mij kunnen we die met gemak vullen.![]()
Ja, hoe gaat het tussen jou en Hatsie?quote:Op zondag 6 juli 2014 21:49 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Ja mijn idee was om mijn eerste M in Enschede te doen... maar stiekem duurt dat wel lang en zou ik er wel eerder 1 willen doen. Dus wellicht die wat eerder in het topic werd aangehaald waar jij ook met potlood een kruisje hebt staan in December.
@Silk... Pas maar op hoor met je vrijgezellenleven.. Als de ene fokker er niet een man bijbedenkt, dan droom Jero-nimo je er wel een echtgenoot bij![]()
![]()
![]()
Volgend jaar moet er in ieder geval een team Fok!ing afhakers komen. Misschien wel twee.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:01 schreef McTwente het volgende:
[..]
Volgend jaar ook een Fok!ing vrijgezel-team? ;-)
Volgens mij kunnen we die met gemak vullen.![]()
Blauwe plu, gele letters?quote:Op zondag 6 juli 2014 21:09 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ik word zorgvuldig geblokkeerd waardoor het lijkt alsof iemand anders namens Fok! wat snel finisht.
Ik heb gisteren ook m'n paraplu laten staan realiseerde ik mij toen ik op de bus stond te wachten, nou ja, jammer.
Dan heeft Zwabber 'mYou're welcomequote:Op zondag 6 juli 2014 21:10 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Hej, die heb ik helemaal niet gezien nee, dankje!![]()
CO.UK!Waar blijven die lange verslagen met foto's!!!
Echt jammer dat er niet meer foto's van je gemaakt zijn. Maar ja, die fotografen zijn niet zo snel he...
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Haha, dat zal het zijn idd.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:05 schreef Yuki het volgende:
[..]
You're welcome
Echt jammer dat er niet meer foto's van je gemaakt zijn. Maar ja, die fotografen zijn niet zo snel he...![]()
Kwam er net pas achter dat mijn eindsprintje toch nog best een tijdje op 2'38/km ging, ik wist wel dat ik iets aan moest zetten om net onder die 17 minuten te komen, maar pfoe.. dat dat er nog in zat.
![]()
![]()
auch... ik zie net dat mijn tijd op de ekiden slechter is dan de tijd van de "soepele 60'er" op de ekiden.![]()
Dat kan heel kort die foto's, voor jou tenminstequote:Op zondag 6 juli 2014 20:19 schreef Guard het volgende:
Terug van een dagje beachtennis in Scheveningen.
Op een of andere manier een fikse snee in mijn grote teen gekregen (schelp?).
Dus hopen dat het niet gaat ontsteken of zo.
Ben nu wel kapot, blij dat ik morgen weer mag gaan werken, das meer ontspannend dan zo'n sportief weekend
Morgen ook maar eens kijken naar de foto's.de fotograaf heeft de eerste 25 minuten geen foto's gemaakt
![]()
Sterkte met je teenvoetenbadje met soda uit voorzorg?
![]()
Het is pas zondag he! Geef de fotografen wat tijdkomt vast goed
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
I'm in!quote:Op zondag 6 juli 2014 22:01 schreef McTwente het volgende:
[..]
Volgend jaar ook een Fok!ing vrijgezel-team? ;-)
Volgens mij kunnen we die met gemak vullen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Holy shit, dudequote:Op zondag 6 juli 2014 22:10 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Haha, dat zal het zijn idd.![]()
Kwam er net pas achter dat mijn eindsprintje toch nog best een tijdje op 2'38/km ging, ik wist wel dat ik iets aan moest zetten om net onder die 17 minuten te komen, maar pfoe.. dat dat er nog in zat.
Ik neem m'n woorden van gisteren terug. Ik houd jou nog geen 10 sec bij
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 20:22 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Even in een badje met biotex weken vanavond voor de zekerheid anders?moeders....quote:Op zondag 6 juli 2014 22:13 schreef Nirak het volgende:
Sterkte met je teenvoetenbadje met soda uit voorzorg?
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Als dat dan net zo gaat als met FOK!king in Love dit jaar, is dan dus uiteindelijk het halve team bezet?quote:Op zondag 6 juli 2014 22:01 schreef McTwente het volgende:
[..]
Volgend jaar ook een Fok!ing vrijgezel-team? ;-)
Volgens mij kunnen we die met gemak vullen.
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
Ja, dat moet hem zijn dan!quote:Op zondag 6 juli 2014 22:05 schreef Yuki het volgende:
[..]
Blauwe plu, gele letters?
Dan heeft Zwabber 'm
[..]
You're welcome
Echt jammer dat er niet meer foto's van je gemaakt zijn. Maar ja, die fotografen zijn niet zo snel he...En Zwabber mag hem wel houden hoor, want als ik zijn verslag zo lees, gaat het nog wel een aantal keer duren voordat hij mij zal herkennen of doorheeft wie ik ben!
Leuke foto's, al vind ik mijzelf ook op weinig foto's terug tot nu toe! Met die stortbui waren de fotografen vast ook nét even aan het schuilen...
Jack does it in real time...![]()
Dat je later nog een 10 km sub 40 liep. Dat dát er nog inzatquote:Op zondag 6 juli 2014 22:10 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Haha, dat zal het zijn idd.![]()
Kwam er net pas achter dat mijn eindsprintje toch nog best een tijdje op 2'38/km ging, ik wist wel dat ik iets aan moest zetten om net onder die 17 minuten te komen, maar pfoe.. dat dat er nog in zat.
@DeeBee: ik heb jouw paraplu in bewaring. Je woont zeker ver uit de buurt?
@Guard: ok, dus wat je eigenlijk zegt is dat ik een kapotte paraplu in mijn auto heb liggen?![]()
Ik vind het leuk dat er gewoon beeldmateriaal is van de enige 50m die ik gisteren heb hardgelopen. Meer zat er ook echt niet in trouwens.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:07 schreef Guppyfriend het volgende:
En kijk eens wat streamnl heeft gemaakt?? Finish van Ladies in Fok![]()
Even HD aanklikken voor nòg beter beeldSpelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Pffff. Ik heb echt geen idee. Lang haar was Cynic? Jou moet ik even opzoeken op de foto.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:17 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ja, dat moet hem zijn dan!En Zwabber mag hem wel houden hoor, want als ik zijn verslag zo lees, gaat het nog wel een aantal keer duren voordat hij mij zal herkennen of doorheeft wie ik ben!
![]()
Ik liep mijn eindsprint onderweg naar Jero in 4:11/km. Nog nooit zo hard gerend. Realiseerde me zojuist dat hij daarna dus nog een tandje heeft bijgezet en dat 10 km heeft volgehouden...quote:Op zondag 6 juli 2014 22:18 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dat je later nog een 10 km sub 40 liep. Dat dát er nog inzatWhy get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
och ik weet wat voor ramp dat wisselvak kan zijn. En dat pr was nooit in gevaar geweest was dan gewoon over de finish gestormd, dan kom je hem daar maar halen.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:48 schreef SiIk het volgende:
[..]
Volgens mij vond ik het leuk
[..]
Ja, nogmaals sorry daarvoor. Baalde daar echt ernstig voor, ben wel blij dat ik in ieder geval geen PR van je heb verkloot ofzo. Volgens jaar anders aanpakken en ook 5 min. van te voren al lekker aso vooraan gaan staan denk ik.
[..]
Nee, moet dat?![]()
![]()
Hint: rood haarquote:Op zondag 6 juli 2014 22:19 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Pffff. Ik heb echt geen idee. Lang haar was Cynic? Jou moet ik even opzoeken op de foto.
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Dat valt hartstikke mee. Als ik je posts zo lees kom je regelmatig vlakbij wel eens een Delftse Houtloop of Bertusloop doen, dus dan zal ik je een keer maar wel aanspreken!quote:Op zondag 6 juli 2014 22:18 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dat je later nog een 10 km sub 40 liep. Dat dát er nog inzat
@DeeBee: ik heb jouw paraplu in bewaring. Je woont zeker ver uit de buurt?
@Guard: ok, dus wat je eigenlijk zegt is dat ik een kapotte paraplu in mijn auto heb liggen?
Jack does it in real time...![]()
Echt netjes gedaan ja!quote:Op zondag 6 juli 2014 22:20 schreef SiIk het volgende:
[..]
Ik liep mijn eindsprint onderweg naar Jero in 4:11/km. Nog nooit zo hard gerend. Realiseerde me zojuist dat hij daarna dus nog een tandje heeft bijgezet en dat 10 km heeft volgehouden...Er zit echt wel snelheid in bij jou! Nu gewoon lekker door blijven trainen en die tijden vliegen omlaag
![]()
![]()
Dat is zeker waar. Ik neem je paraplu mee!quote:Op zondag 6 juli 2014 22:21 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Dat valt hartstikke mee. Als ik je posts zo lees kom je regelmatig vlakbij wel eens een Delftse Houtloop of Bertusloop doen, dus dan zal ik je een keer maar wel aanspreken!![]()
Dat kan ik beter aan jou vragen. Droom je al over kleine hatswalkertjes of wellicht over een vechtscheiding of iets?quote:Op zondag 6 juli 2014 22:04 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Ja, hoe gaat het tussen jou en Hatsie?Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
je had haar wel heel snel in de gaten toen ze daar liep.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:24 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dat kan ik beter aan jou vragen. Droom je al over kleine hatswalkertjes of wellicht over een vechtscheiding of iets?![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 22:24 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dat kan ik beter aan jou vragen. Droom je al over kleine hatswalkertjes of wellicht over een vechtscheiding of iets?
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Hmmm, nee, maar de voorbereidingen zijn in volle gang...quote:Op zondag 6 juli 2014 22:24 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dat kan ik beter aan jou vragen. Droom je al over kleine hatswalkertjes of wellicht over een vechtscheiding of iets?![]()
![]()
![]()
![]()
Hueh, ik heb met alle fok-dames geflirt. Dus volgens jaar ben ik voor Corniels fok!ng harem.
Zolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
Ik heb wel oog voor mooie dames.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:27 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
je had haar wel heel snel in de gaten toen ze daar liep.
Hehe..quote:Op zondag 6 juli 2014 22:31 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Hmmm, nee, maar de voorbereidingen zijn in volle gang...![]()
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Eh.. Nee.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:30 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Maar die lijkt dan ook weer erg op CRX_Master?
Op de finishfoto van Fok! wat snel zie je z'n haar en z'n 7^^ shirt. Verder loopt er een andere meneer in beeld
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Dan dat had ik niet in de gaten.. Dat heb je met die lesbo's.. die hebben dat niet door. Had ik dat wel doorgehad dan was ik daar natuurlijk op ingegaan! Ook al ben ik gelukkig met mijn mevrouwquote:Op zondag 6 juli 2014 22:35 schreef Corniel het volgende:
Hueh, ik heb met alle fok-dames geflirt. Dus volgens jaar ben ik voor Corniels fok!ng harem.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik heb hem op de prijsuitrijkingsfoto gespot. Maar in mijn herinnering lijkt hij dan ontzettend op CRX_Master.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:40 schreef Yuki het volgende:
[..]
Eh.. Nee.
Op de finishfoto van Fok! wat snel zie je z'n haar en z'n 7^^ shirt. Verder loopt er een andere meneer in beeld
Vermoedelijk ga ik de komende weken steeds meer mensen door elkaar halen.![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 22:42 schreef Nirak het volgende:
stormloop op Nirak en Mevr.Nirak's profiel....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 22:42 schreef Nirak het volgende:
[..]
Dan dat had ik niet in de gaten.. Dat heb je met die lesbo's.. die hebben dat niet door. Had ik dat wel doorgehad dan was ik daar natuurlijk op ingegaan! Ook al ben ik gelukkig met mijn mevrouwIk wilde net zeggen dat ik er niet al te veel van gemerkt heb. Moet ik me nu afvragen of ik stiekem ook een beetje lesbisch ben?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
Ik denk juist dat Corniel eigenlijk een beetje homo is als hij al het vrouwlijke schoon niet ziet.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:49 schreef SiIk het volgende:
[..]
Ik wilde net zeggen dat ik er niet al te veel van gemerkt heb. Moet ik me nu afvragen of ik stiekem ook een beetje lesbisch ben?
[ Bericht 2% gewijzigd door Daywalk3r op 06-07-2014 22:57:40 ]Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
@Nirak: Ik heb ook een best goed ontwikkelde vrouwelijke kant (na het schijnt), maar tegen een echte vrouw leg ik het genadeloos af.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 22:35 schreef Corniel het volgende:
Hueh, ik heb met alle fok-dames geflirt. Dus volgens jaar ben ik voor Corniels fok!ng harem.![]()
![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 22:54 schreef Corniel het volgende:
@Nirak: Ik heb ook een best goed ontwikkelde vrouwelijke kant (na het schijnt), maar tegen een echte vrouw leg ik het genadeloos af.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 22:54 schreef Corniel het volgende:
@Nirak: Ik heb ook een best goed ontwikkelde vrouwelijke kant (na het schijnt), maar tegen een echte vrouw leg ik het genadeloos af.Haha, als die 50% de goede helft isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
@silk, don't worry, mijn gaydar ging niet afOok niet bij Corniel overigens
![]()
![]()
Ik heb eindelijk tijd gehad om mijn gpx-jes naar de diverse sites te uploaden. En nu zegt Smashrun dat ik gisteren mijn "fastest run ever" heb gelopen, met 4:08/km! En dat met ongemakken en ongetraindheid!
Helaas zijn de geleerden het niet eens over de snelheid: endomondo houdt het op 4:23.
http://www.endomondo.com/workouts/368772755/1318271
(Telt niet als een pr, volgens de wetten van pijll)![]()
Als je alleen het parcours hebt gezien kom je er je bed niet voor uit, dat is namelijk het allersaaiste parcours ooit. Ik vermoed dus dat de mensen het zo enorm tof makenquote:![]()
![]()
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:06 schreef Daywalk3r het volgende:
Mijn eerste derrrrrtigarrrr!
http://www.endomondo.com/workouts/368724220/7102294
Het ging niet vanzelf.. man man man..
Eerst 5 km richting maatje, die heeft 8 km meegelopen, toen weer door, maar op een gegeven moment liep ik een bospad door die ellendig lang vals plat was en door de combinatie met de zachte ondergrond zoog het de energie uit de benen, waardoor de laatste 10 in een soort interval zijn gegaan. Maar 30 = 30!![]()
![]()
uitslag staat op de site en de afstand is gecertificeerd toch?quote:Op zondag 6 juli 2014 23:03 schreef pijll het volgende:
Ik heb eindelijk tijd gehad om mijn gpx-jes naar de diverse sites te uploaden. En nu zegt Smashrun dat ik gisteren mijn "fastest run ever" heb gelopen, met 4:08/km! En dat met ongemakken en ongetraindheid!
Helaas zijn de geleerden het niet eens over de snelheid: endomondo houdt het op 4:23.
http://www.endomondo.com/workouts/368772755/1318271
(Telt niet als een pr, volgens de wetten van pijll)Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Kijk even de linkquote:Op zondag 6 juli 2014 23:08 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
uitslag staat op de site en de afstand is gecertificeerd toch?![]()
![]()
Dat moet zo zijn!quote:Op zondag 6 juli 2014 23:05 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Als je alleen het parcours hebt gezien kom je er je bed niet voor uit, dat is namelijk het allersaaiste parcours ooit. Ik vermoed dus dat de mensen het zo enorm tof maken
Het hele estaffete-principe staat me niet zo aan, geeft mij het gevoel "dat je het niet zelf gedaan hebt"
Ook na Lap the Lake had ik dat gevoel een beetje....
Maar gewoon een gezellige dag uit hardlopen en BBQ met gelijkgezinde mensen is altijd leuk, en zeker met de Fok!kers waarmee ik met sommigen toch al geruime tijd hardloop-lief en leed deel!'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Parcours is inderdaad gecertificeerd, want anders kunnen er geen Nederlandse records enzo op verbroken worden. Dus alle PR's tellen gewoon prima.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jack does it in real time...![]()
Eigenlijk heb je het aan jezelf te danken dat er geen foto's zijn. Toen je de baan op kwam stuiven trok ik gelijk mijn foon om een foto te maken, maar toen ik wilde afdrukken stond je alweer in het wisselvak na te hijgen. Je moet de volgende keer kiezen: PR of finishfoto. Beiden gaat niet.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:10 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Haha, dat zal het zijn idd.![]()
Kwam er net pas achter dat mijn eindsprintje toch nog best een tijdje op 2'38/km ging, ik wist wel dat ik iets aan moest zetten om net onder die 17 minuten te komen, maar pfoe.. dat dat er nog in zat.
![]()
Je hebt het wel zelf gedaan, alleen niet in je eentjequote:Op zondag 6 juli 2014 23:09 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Dat moet zo zijn!
Het hele estaffete-principe staat me niet zo aan, geeft mij het gevoel "dat je het niet zelf gedaan hebt"
Ook na Lap the Lake had ik dat gevoel een beetje....
Maar gewoon een gezellige dag uit hardlopen en BBQ met gelijkgezinde mensen is altijd leuk, en zeker met de Fok!kers waarmee ik met sommigen toch al geruime tijd hardloop-lief en leed deel!
Ik had weer kippenvel toen we gister met z'n allen over de finish kwamen. En toen ik het moeilijk had in m'n eerste ronde, liep ik toch stug door omdat ik niet alleen voor mezelf liep.
Die teamspirit en de gezelligheid in de groep maken het tot een tof evenement. Wat mij betreft dus volgend jaar weer!
Dan wil ik de 7,195 want dat is de enige afstand die ik nog niet gelopen heb bij de Ekiden én ik hoef dat oersaaie parcours niet nog eens in z'n geheel 2x te lopen
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Je doet het natuurlijk ook alleen (Bij mij liep Corniel niet eens mee, die kwam me alleen op een gegeven moment heel hard voorbij stormenquote:Op zondag 6 juli 2014 23:18 schreef Yuki het volgende:
[..]
Je hebt het wel zelf gedaan, alleen niet in je eentje
Ik had weer kippenvel toen we gister met z'n allen over de finish kwamen. En toen ik het moeilijk had in m'n eerste ronde, liep ik toch stug door omdat ik niet alleen voor mezelf liep.
Die teamspirit en de gezelligheid in de groep maken het tot een tof evenement. Wat mij betreft dus volgend jaar weer!
Dan wil ik de 7,195 want dat is de enige afstand die ik nog niet gelopen heb bij de Ekiden én ik hoef dat oersaaie parcours niet nog eens in z'n geheel 2x te lopen). Maar het helpt wel dat je het inderdaad niet alleen voor jezelf doet. Ik vind mezelf erg snel heel zielig als het een beetje zwaar wordt, daar kon ik me nu wat makkelijker overheen zetten.
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
dat is zo...maar voor mijn gevoel ligt het toch iets anders....but that's just me!quote:Op zondag 6 juli 2014 23:18 schreef Yuki het volgende:
[..]
Je hebt het wel zelf gedaan, alleen niet in je eentje
laat ik het zo zeggen, als ze me volgend jaar weer vragen voor Lap the Lake, ga ik heen "voor een gezellige dag uit" en niet zo zeer "voor een dagje hardlopen"'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
We kunnen volgend jaar ook meedoen aan de Ekiden Zwolle. Veel leuker parcours, met kleine stukjes heen-en-weer maar verder een rondje, zelfs voor de 10km-lopers.quote:Op zondag 6 juli 2014 23:18 schreef Yuki het volgende:
[..]
Die teamspirit en de gezelligheid in de groep maken het tot een tof evenement. Wat mij betreft dus volgend jaar weer!
Dan wil ik de 7,195 want dat is de enige afstand die ik nog niet gelopen heb bij de Ekiden én ik hoef dat oersaaie parcours niet nog eens in z'n geheel 2x te lopen
http://www.ekidenzwolle.nl/wat-is-een-ekiden/parcours/
Amsterdam heeft misschien volgend jaar ook een Ekiden. Maar die ging dit jaar niet door, wegens te weinig deelnemers door een te hoge inschrijvingskosten, als ik het me goed herinner.![]()
De ekiden is voor mij een uitstekend dagje om te proberen een nieuw PR te zetten op een gecertificeerde 5k of 10kquote:Op zondag 6 juli 2014 23:27 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
dat is zo...maar voor mijn gevoel ligt het toch iets anders....but that's just me!
laat ik het zo zeggen, als ze me volgend jaar weer vragen voor Lap the Lake, ga ik heen "voor een gezellige dag uit" en niet zo zeer "voor een dagje hardlopen", dat moet ik dan ook echt helemaal alleen doen. Dat ik daarmee mijn team help om een leuke tijd te lopen op de marathon is natuurlijk ontzettend gaaf!
Daarnaast ook nog eens een supergezellige dag met allemaal leuke mensen en het feest is compleet. Hoop ik alleen wel dat iemand anders die laatste afstand wilt lopen
.
![]()
Goed idee! (half uurtje ipv 2 uur rijden)quote:Op zondag 6 juli 2014 23:29 schreef pijll het volgende:
[..]
We kunnen volgend jaar ook meedoen aan de Ekiden Zwolle. Veel leuker parcours, met kleine stukjes heen-en-weer maar verder een rondje, zelfs voor de 10km-lopers.
http://www.ekidenzwolle.nl/wat-is-een-ekiden/parcours/
Amsterdam heeft misschien volgend jaar ook een Ekiden. Maar die ging dit jaar niet door, wegens te weinig deelnemers door een te hoge inschrijvingskosten, als ik het me goed herinner.
Ik wil wel proberen om het te organiseren.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Volgens mij viel dat mee. Sowieso was ik - het lijkt wel of jullie je dat niet kunnen voorstellen - op een gegeven moment een beetje vermoeid. Dat heb ik soms.quote:Op zondag 6 juli 2014 23:21 schreef SiIk het volgende:
Bij mij liep Corniel niet eens mee, die kwam me alleen op een gegeven moment heel hard voorbij stormenZolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
Ik zal ook moe worden van mezelf als ik zo'n druktemaker zou zijnquote:Op zondag 6 juli 2014 23:33 schreef Corniel het volgende:
[..]
Volgens mij viel dat mee. Sowieso was ik - het lijkt wel of jullie je dat niet kunnen voorstellen - op een gegeven moment een beetje vermoeid. Dat heb ik soms.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Ik snap dat je nu denkt dat je de eerste bent die deze opmerking plaatst. Het zal je verbazen, dit is niet zo. Enkele honderden gevatte mensen zijn je voor gegaan.quote:Op zondag 6 juli 2014 23:34 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik zal ook moe worden van mezelf als ik zo'n druktemaker zou zijn
Verder denk ik dat je gelijk hebt. Ik denk dat je het geen half uur vol zou houden. Je omgeving is je daar dankbaar voor.
Zolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
Je ging op dat punt ongeveer 2 keer zo hard als ik. Dus da's best een verschilquote:Op zondag 6 juli 2014 23:33 schreef Corniel het volgende:
[..]
Volgens mij viel dat mee. Sowieso was ik - het lijkt wel of jullie je dat niet kunnen voorstellen - op een gegeven moment een beetje vermoeid. Dat heb ik soms.
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
Stuiterballetje ja, maar vond het wel tof dat je af en toe even langszij kwam om een stukje motivatie te brengen!quote:Op zondag 6 juli 2014 23:38 schreef Corniel het volgende:
[..]
Ik snap dat je nu denkt dat je de eerste bent die deze opmerking plaatst. Het zal je verbazen, dit is niet zo. Enkele honderden gevatte mensen zijn je voor gegaan.
Verder denk ik dat je gelijk hebt. Ik denk dat je het geen half uur vol zou houden. Je omgeving is je daar dankbaar voor.![]()
Volgend jaar weer helemaal beter blijven en dan kan je nog langer aanmoedigen en nog meer stuiteren![]()
![]()
Oh nee, iedereen heeft wel door dat je zo bent dus de grap is wel vaker gemaakt, dat snap ik. Ik ben niet altijd zo'n originele grappenmaker.quote:Op zondag 6 juli 2014 23:38 schreef Corniel het volgende:
[..]
Ik snap dat je nu denkt dat je de eerste bent die deze opmerking plaatst. Het zal je verbazen, dit is niet zo. Enkele honderden gevatte mensen zijn je voor gegaan.
Verder denk ik dat je gelijk hebt. Ik denk dat je het geen half uur vol zou houden. Je omgeving is je daar dankbaar voor.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Een beetje commitment hè. Alle relaties die onverhoopt ontstaan moeten beëindigd worden voor de Ekiden.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:17 schreef SiIk het volgende:
[..]
Als dat dan net zo gaat als met FOK!king in Love dit jaar, is dan dus uiteindelijk het halve team bezet?
Volgens mij hebben we al drie potentiële aanmeldingen.![]()
Even snel, lang niet hardgelopen na het verbreken van mijn relatie in maart, verhuizing in april, tentamenweek... Gisteren de 5km Run for KiKa gedaan en echt met een big smile over de finish gegaan. Zo gemist. Dus nu weer oppakken en straks de 4Mijl uitlopen! En nu even van de spierpijn herstellen.
Your opinion of me is none of my business.![]()
McTwente, neemt u Silk tot uw wettige echtgenoot in voor en - tegenspoed, tot de ekiden uw scheidt? Wat is hierop uw antwoord?quote:Op maandag 7 juli 2014 01:31 schreef McTwente het volgende:
[..]
Een beetje commitment hè. Alle relaties die onverhoopt ontstaan moeten beëindigd worden voor de Ekiden.
Volgens mij hebben we al drie potentiële aanmeldingen.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Ik ontken alles!quote:Op zondag 6 juli 2014 22:31 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Hmmm, nee, maar de voorbereidingen zijn in volle gang...![]()
![]()
Maar wat eigenlijk?![]()
Niks hoor.quote:Op maandag 7 juli 2014 05:50 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Ik ontken alles!
Maar wat eigenlijk?![]()
De beentjes zijn best fris na die 30 van gisteren. Goed teken.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Ik doe mee.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:04 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Volgend jaar moet er in ieder geval een team Fok!ing afhakers komen. Misschien wel twee.
Wel graag per team 6 reservesSpelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
De regenbeschermingscapaciteit is intact, maar zodra objecten een neiging tonen om mij een verwonding toe te brengen ben ik er wel klaar mee.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:18 schreef Zwabberhark het volgende:
@Guard: ok, dus wat je eigenlijk zegt is dat ik een kapotte paraplu in mijn auto heb liggen?
Ik heb nog genoeg minder agressieve plu's in mijn gang staan en in auto liggen om deze achter te laten.
Had dat misschien anders kunnen doen, zodat jij deze niet had hoeven mee te nemen, sociaal en zorgzaam als je bent.
Mijn excuses daarvoor.
Gooi hem weg, of leg hem ten vondeling daar waar mensen er nog eens profijt van kunnen hebben als ze door een plotselinge bui worden overvallen (en dat is duidelijk niet op je werk, want het is onmogelijk dat jij dan wel je ollega's daar door een plotse bui wordt overvallen).
Dank voor het attente gebaar overigens
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ga zo door jij!quote:Op zondag 6 juli 2014 16:18 schreef GotC het volgende:
Toffe verslagen mensen! En gewoon 1e plaats hahah![]()
Net een lief klein stukje gelopen, ging heerlijk! In het laatste loopblok nog met een veel hogere cadans gelopen. Ging gevoelsmatig heel veel sneller daardoor, gelukkig zeggen de cijfers iets andersProberen erin te houden.
![]()
Hoe is het met Yur dan?![]()
Niks van gemerktquote:Op zondag 6 juli 2014 22:35 schreef Corniel het volgende:
Hueh, ik heb met alle fok-dames geflirt. Dus volgens jaar ben ik voor Corniels fok!ng harem.
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Oeps, half 3 alweer, snel naar bed! Morgen weer 12x 15 seconden sprintjes trekken![]()
Ik lees dan later wel hoe het corniel vergaat met flirten, wanneer de liefdesbaby van Jero en Hats geboren wordt en wanneer de trouwdatum is van Silk en McT![]()
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.![]()
Ik zal wel te lelijk zijnquote:
Story of my life
Die sticker op de kop maakt het ook niet beter
Stuiteren en moe worden van mezelf: check! Tsja, ik vind mezelf wel gezelligcorniel vind ik ook gezellig.
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Foto's bij de start zie ik je pet+fel oranje combo ook een paar keer, zelfs een keer de achterkant van het hoofd van streamnl erbij, ik heb mezelf als een ninja verborgen gehouden voor alle fotografen, wellicht die ene die op zijn scootah onder een parplu hing in bocht (daar waar het fietspad afbuigt richting Langepad (de enige twee straten in rotterdam die ik inmiddels echt ken)). Kans is echter groot dat hij slechts de achterwerken van de dames die voor mij liepen aan het fotografen was (echt wie gaat er nu foto's maken van de achterkant van hardlopers).quote:Op zondag 6 juli 2014 11:59 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Jeuj! Ik zag mijzelf ook, ik was er wel!
Daarmee is ook meteen de verklaring gegeven waarom ik streamnl niet heb bijgehouden, afgeleid door het uitzicht..![]()
Natuurlijk niet waar, streamnl liep een ijzersterke 5, op een dermate indrukwekkende wijze dat iedere hoop mijnerzijds om nog met hem te kunnen sprinten voor bragging-rights al snel de kop ingedrukt werden.
Niets dan respect voor hemen ik hoop dat we elkaar snel richting die sub 20 pushen
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
quote:Op maandag 7 juli 2014 07:40 schreef flipsen het volgende:
Oeps, half 3 alweer, snel naar bed! Morgen weer 12x 15 seconden sprintjes trekken![]()
Ik lees dan later wel hoe het corniel vergaat met flirten, wanneer de liefdesbaby van Jero en Hats geboren wordt en wanneer de trouwdatum is van Silk en McT![]()
Sorry DW, ik moet je wat vertellen...
Hats![]()
![]()
Ik denk eerder dan Corniel zijn flirtcapaciteiten overschatquote:Op maandag 7 juli 2014 07:54[/url] schreef Murmeli het volgende:[/b]
[..]
Ik zal wel te lelijk zijn
Story of my life
Die sticker op de kop maakt het ook niet beter
Stuiteren en moe worden van mezelf: check! Tsja, ik vind mezelf wel gezelligcorniel vind ik ook gezellig.
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
In april zo te zien...quote:Op zondag 6 juli 2014 23:32 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Goed idee! (half uurtje ipv 2 uur rijden)
Ik wil wel proberen om het te organiseren.
Bij deze zal ik al vast een ovb-vooraanmelding doen
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ik heb niet gezegd dat ik een succesvol flirter was. En dat hoeft ook helemaal niet. Dat is nu juist - imho - het leuke aan flirten.quote:Op maandag 7 juli 2014 08:27 schreef Guard het volgende:
Ik denk eerder dan Corniel zijn flirtcapaciteiten overschat
Zolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
Ik ben eigenlijk ook de laatste die andermans flirten mag bekritiseren....quote:Op maandag 7 juli 2014 08:32 schreef Corniel het volgende:
[..]
Ik heb niet gezegd dat ik een succesvol flirter was. En dat hoeft ook helemaal niet. Dat is nu juist - imho - het leuke aan flirten.
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Luf is in zie èèr!!!quote:Op maandag 7 juli 2014 08:16 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]Sorry DW, ik moet je wat vertellen...
HatsSpelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?
Forum Opties Forumhop: Hop naar: