SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.
[ Bericht 0% gewijzigd door Khaleesi op 16-06-2014 11:08:14 ]"Kill the Braavosi, bring the girl!"
Dat Dany portret van je uit het vorige topic was echt wel nice! Had hem al eerder gezien maar blijft gaaf!quote:
die gast kan echt mooi tekenen, zeker weten!quote:Op zondag 15 juni 2014 23:21 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Dat Dany portret van je uit het vorige topic was echt wel nice! Had hem al eerder gezien maar blijft gaaf!
traaaaage verbrandingquote:Op zondag 15 juni 2014 23:27 schreef Mr.Major het volgende:
Uhm... Zullen we nu weer even serieus on topic?
Waarom is Sam nog steeds dik, ondanks dat hij al drie jaar op de wall rondloopt?
nee alive and kicking for all we knowquote:Op zondag 15 juni 2014 23:27 schreef Leafeon672 het volgende:
Is Alliser Thorne nou nog niet dood? Ik dacht dat ze dat tijdens de vorige aflevering gezegd hadden?
Een wolfquote:Op zondag 15 juni 2014 23:30 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ik kan niet echt zien wat er op staat
zie editquote:Op zondag 15 juni 2014 23:30 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ik kan niet echt zien wat er op staat
what has been seen...quote:
soon my friend soonquote:Op zondag 15 juni 2014 23:39 schreef IsaacCuenca het volgende:
Al die bullshit hier, wordt weer tijd voor een nieuwe aflevering
quote:Op zondag 15 juni 2014 23:39 schreef IsaacCuenca het volgende:
Al die bullshit hier, wordt weer tijd voor een nieuwe aflevering
3 years, you think thats funny?quote:Op zondag 15 juni 2014 23:27 schreef Mr.Major het volgende:
Uhm... Zullen we nu weer even serieus on topic?
Waarom is Sam nog steeds dik, ondanks dat hij al drie jaar op de wall rondloopt?
[ afbeelding ]
Hurleyquote:Op zondag 15 juni 2014 23:48 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
3 years, you think thats funny?
[ afbeelding ]
Ik heb het eerste seizoen een tijdje geleden gekeken en ik dacht er precies hetzelfde overquote:Op zondag 15 juni 2014 23:52 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik kan Lost niet meer kijken zonder te denken "wat een kutserie". Dat was vroeger wel anders.
op een gegeven moment waren de schrijvers letterlijk "Lost" maar blijft een classic imo, met name de eerste 3/4 seizoenenquote:Op zondag 15 juni 2014 23:52 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik kan Lost niet meer kijken zonder te denken "wat een kutserie". Dat was vroeger wel anders.
Er zijn slechts een tweetal grote problemen die de serie voor mij compleet ruïneren:quote:Op maandag 16 juni 2014 00:02 schreef Slayage het volgende:
[..]
op een gegeven moment waren de schrijvers letterlijk "Lost" maar blijft een classic imo, met name de eerste 3/4 seizoenen
als je de serie volledig gaat ontleden, heb je gelijk, maar ik heb genoten van de gehele reeks, heb het daarom ook volledig uitgekeken, wat mij het meeste bij is gebleven zijn de vreselijk sterke (seizoens) clifhangers, waardoor je de week erop weer gewoon moest kijkenquote:Op maandag 16 juni 2014 00:08 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Er zijn slechts een tweetal grote problemen die de serie voor mij compleet ruïneren:
-Seizoen 1/2 en 5/6 lijken compleet andere series met een heel verschillende sfeer. 3 en 4 waren al anders dan 1 en 2 maar verder hadden ze niet moeten doorslaan.
- Ze wisten bij God niet wat ze met hun eigen mysteries aanmoeten. En daarom kwamen ze maar met Jacob, ondode Locke, een licht op het eiland, een vuurtoren en tal van dingen die nergens op slaan. Daarnaast had het einde en die hele flashsideways eigenlijk niets met het eiland te maken. Elke semi-spirituele/sci-fi show zou zo kunnen eindigen. Het werd allemaal maar cheesy. Ook de muziek. Probeer maar eens een scène zonder achtergrondmuziek te vinden in de laatste twee seizoenen. Dit is een lastige opgave.
Ik zeg ook niet dat ik er niet van heb genoten t/m 2010. Maar nu kan ik het gewoon niet meer aanzien.quote:Op maandag 16 juni 2014 00:20 schreef Slayage het volgende:
[..]
als je de serie volledig gaat ontleden, heb je gelijk, maar ik heb genoten van de gehele reeks, heb het daarom ook volledig uitgekeken, wat mij het meeste bij is gebleven zijn de vreselijk sterke (seizoens) clifhangers, waardoor je de week erop weer gewoon moest kijken
Dat krijg je als je een serie schrijft, maar als schrijvers (!) geen flauw idee hebt hoe het allemaal gaat aflopenquote:Op maandag 16 juni 2014 00:08 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ze wisten bij God niet wat ze met hun eigen mysteries aanmoeten. En daarom kwamen ze maar met Jacob, ondode Locke, een licht op het eiland, een vuurtoren en tal van dingen die nergens op slaan. Daarnaast had het einde en die hele flashsideways eigenlijk niets met het eiland te maken. Elke semi-spirituele/sci-fi show zou zo kunnen eindigen. Het werd allemaal maar cheesy. Ook de muziek. Probeer maar eens een scène zonder achtergrondmuziek te vinden in de laatste twee seizoenen. Dit is een lastige opgave.
"we have to go back kate"quote:Op maandag 16 juni 2014 00:35 schreef tralalala het volgende:
Ik heb Lost echt minimaal 4 keer opnieuw gekeken.![]()
Lost is 1 van de beste series man.quote:Op zondag 15 juni 2014 23:52 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik kan Lost niet meer kijken zonder te denken "wat een kutserie". Dat was vroeger wel anders.
Lostquote:Op maandag 16 juni 2014 00:41 schreef Leafeon672 het volgende:
Mensen die denken dat Lost een goede serie is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 75% gewijzigd door Leafeon672 op 16-06-2014 01:40:43 ]Op dinsdag 26 augustus 2014 00:04 schreef spijkerbroek het volgende:
Taalverkrachting is een misdrijf.
Op maandag 21 september 2020 18:37 zal yvonne het volgende schrijven:
Ik neuk jullie allemaal de moeder.
quote:Op maandag 16 juni 2014 01:34 schreef Leafeon672 het volgende:
En waarom dat in een spoilertag?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wist niet zeker of dat hier wel magquote:
Zal vast wel mogen.quote:Op maandag 16 juni 2014 01:54 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Wist niet zeker of dat hier wel mag.
Seizoen 6 is misschien ietwat mager, maar 1 t/m 4 zijn gewoon top. En 5 is aardig.quote:Op maandag 16 juni 2014 01:12 schreef DO2 het volgende:
Lost begon goed, maar werd alsmaar slechter en slechter. Het laatste seizoen was bijna slapstick.
Ik geloof niet dat ik een andere serie ken die met elk nieuw seizoen zo constant in kwaliteit afnam.
Als je de kwaliteit van de seizoenen afzet tegen de tijd ziet het er ongeveer zo uit:
[ afbeelding ]
Seizoen 6 daalt onder het 0 punt.
Mag gewoon hoor.quote:Op maandag 16 juni 2014 01:54 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Wist niet zeker of dat hier wel mag.
Neequote:Op maandag 16 juni 2014 04:14 schreef IsaacCuenca het volgende:
woah nederland - spanje wordt op dit moment meer gedownload dan game of thrones s04e10
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door yamiown op 16-06-2014 07:22:38 ]
Done.quote:Op maandag 16 juni 2014 07:21 schreef DO2 het volgende:
Denk dat je er verstandig aan doet om dat nog even tussen spoilertags te zetten, yamiown.
Daar voorkom je ws een hoop gezeik mee,.
Deze aflevering was wel echt de beste climax van de hele seriequote:Op maandag 16 juni 2014 07:56 schreef gazhims3lv het volgende:
Ik ben zoooo blij dat ik hiervoor eerder opgestaan ben. Meerdere malen een traantje weggepinkt, wat een mooie aflevering. Zo perfect. Niet te bevatten. Geen woorden voor en meer van dat soort termen doen deze aflevering nog niet eens recht aan. Op een schaal van 1:10 is deze aflevering echt boven de 10. Beste ep tot nu toe? Sure, voor mij in ieder geval wel. Ze mogen vaker zo lang duren in ieder geval.
quote:Op maandag 16 juni 2014 07:21 schreef DO2 het volgende:
Denk dat je er verstandig aan doet om dat nog even tussen spoilertags te zetten, yamiown.
Daar voorkom je ws een hoop gezeik mee,.
Ga die aflevering eerst maar eens kijkenquote:
Ik ga gewoon vanavond kijken op HBOquote:Op maandag 16 juni 2014 08:47 schreef DaMart het volgende:
Mooie afsluiting van het seizoen.
Stannis.
Brienne vs The Hound.
Tyrion.
Wachten tot volgend jaar.
De verhaallijn van Bran lijkt ook ergens heen te gaan ineens. Maar dan zonder Jojen.
De cast is in ieder geval weer wat kleiner geworden deze aflevering.
Ben jij nieuw hier?quote:Op maandag 16 juni 2014 08:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]. Het is een topic voor alle kijkers. Als je nog niet gekeken hebt en toch in dit topic komt kijken ben je gewoon vrij dom.
Ik heb geen HBOquote:Op maandag 16 juni 2014 08:59 schreef Borizzz het volgende:
[..]
Ik ga gewoon vanavond kijken op HBO
Dan heb ik er nog wat langer lol van vergeleken met diegene die 'n downloadt om het 12 uur eerder te kunnen zien
Mooie zin, potentiële TT?quote:Of all the ways I'd kill you, poison would be the last
quote:Op maandag 16 juni 2014 07:13 schreef yamiown het volgende:
SPOILERS VOOR LAATSTE EPI!Vooruit, omdat jij ook een spoiler gebruikt ook al is de aflevering al uitgezonden...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoe vond je hetquote:
Oh, had je niet herkend met die UIquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nog voor gaat komen (de kopende ep. of in het volgende seizoen).kloep kloep
Heb je gelijk in, maar aan de andere kant kun je best de periode april-juni een HBO abbo afsluiten. Te overzien lijkt mequote:Op maandag 16 juni 2014 09:12 schreef DaMart het volgende:
[..]
Gratis zou ik het wel nemen, maar om nou alleen voor GoT een abonnement te nemen.
quote:Op maandag 16 juni 2014 09:13 schreef Borizzz het volgende:
Ben wel benieuwd ofSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nog voor gaat komen (de kopende ep. of in het volgende seizoen).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Kill the Braavosi, bring the girl!"
quote:Op maandag 16 juni 2014 09:16 schreef Khaleesi het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 26 augustus 2014 00:04 schreef spijkerbroek het volgende:
Taalverkrachting is een misdrijf.
Op maandag 21 september 2020 18:37 zal yvonne het volgende schrijven:
Ik neuk jullie allemaal de moeder.
quote:Op maandag 16 juni 2014 09:22 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kloep kloep
Niet? Vond het gevecht tussen The Hound en Brienne en de ontsnapping van Tyrion behoorlijk spannend hoorquote:Op maandag 16 juni 2014 09:28 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ondanks de lengte van de aflevering, had ik niet het idee dat er veel gebeurde, gek genoeg.
Er was geen moment van spanning, niks. Vreemd wel.
Maar goed, nu maar een jaar wachten op de volgende aflevering.
Nou, die scenes hadden geen gevoel van spanning. Je kunt al aanvoelen wat er gaat gebeuren. En ze duurden zo ontzettend lang. Het waren allemaal lange scenes waarin maar 1 ding gebeurde eigenlijk.quote:Op maandag 16 juni 2014 09:30 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Niet? Vond het gevecht tussen The Hound en Brienne en de ontsnapping van Tyrion behoorlijk spannend hoor.
Ik wist alleen wat er in de eerste scenes zou gebeuren, dus dat tel ik niet mee.quote:Op maandag 16 juni 2014 09:31 schreef Khaleesi het volgende:
Voorkennis misschien?
Ik werd toch een aantal keer nog aardig verrast door de makers!(zelfs met voorkennis)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
quote:Op maandag 16 juni 2014 09:13 schreef Borizzz het volgende:
Ben wel benieuwd ofSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nog voor gaat komen (de kopende ep. of in het volgende seizoen).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, dat dacht zelfs ik toen ik die post van Kaneelstokje las... Je kan ook overdrijven.quote:Op maandag 16 juni 2014 09:54 schreef Leafeon672 het volgende:
Zucht... Als je deze serie niks vindt, waarom kijk je hem dan?
quote:Op maandag 16 juni 2014 10:18 schreef 2Happy4U het volgende:
Geen Stannis! Stannis! Stannis!
Geen Tywin die op de wc schijt.
Kutaflevering.
Sandor is net zo dood als Alliser.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:32 schreef Khaleesi het volgende:
Bij deze de nieuwe plaatjes voor in de OP.
Ik zal een grote clean-up van het geheel, en aanvulling van de graveyard doen als ik wat meer tijd heb.
(spoiler: Scythe gaat dood...)
Er mogen gerust wat meer mensen onder S4 van de graveyard, hoeven er geen 8 te zijn.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar je ziet hem niet sterven.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:40 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Alliser heeft een Maester achter zijn rots. Sandor niet.
quote:Op maandag 16 juni 2014 10:40 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Een Scythe is dat grote mes aan die ketting die ze langs de wall laten gaan in 4x09
Er schijnt een gifje van te zijn! Of zo. Heb ik geloof ik ooit wel eens langs zien komen.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:40 schreef TwyLight het volgende:
Een Scythe is dat grote mes aan die ketting die ze langs de wall laten gaan in 4x09
Nou dit stukje wil ik gerust spoileren hoor: hij is dood.quote:
Ramsay Snow is nu toch Ramsay Bolton? De locatie van een aantal personages kan trouwens ook wel aangepast worden.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:32 schreef Khaleesi het volgende:
Bij deze de nieuwe plaatjes voor in de OP.
Ik zal een grote clean-up van het geheel, en aanvulling van de graveyard doen als ik wat meer tijd heb.
(spoiler: Scythe gaat dood...)
Er mogen gerust wat meer mensen onder S4 van de graveyard, hoeven er geen 8 te zijn.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zie jij een plaatje met daarin Ramsay Snow dan??? Misschien moet je je browser refreshen ofzo, want bij mij klopt ie wel.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:48 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Ramsay Snow is nu toch Ramsay Bolton? De locatie van een aantal personages kan trouwens ook wel aangepast worden.
quote:Op maandag 16 juni 2014 10:44 schreef TwyLight het volgende:
Het stuk met Brann Stark was het meest
[ afbeelding ]
moment voor mij. Wtf?
Dat gevoel bekroop mij ook heel erg ja. Het was een stuk minder fantastisch vormgegeven dan de illustraties die ik kende. Erg jammer. Waar die skeletridders ineens vandaan kwamen snap ik ook nog niet helemaal.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:49 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Nu lijkt hij gewoon op een ouwe kerel in een boom.
Die granaten.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:51 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Dat gevoel bekroop mij ook heel erg ja. Het was een stuk minder fantastisch vormgegeven dan de illustraties die ik kende. Erg jammer. Waar die skeletridders ineens vandaan kwamen snap ik ook nog niet helemaal.
Oh, zie het nu pasquote:Op maandag 16 juni 2014 10:49 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Zie jij een plaatje met daarin Ramsay Snow dan??? Misschien moet je je browser refreshen ofzo, want bij mij klopt ie wel.Heb daar al meer klachten over gehad.
The free cities.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:51 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Oh, zie het nu pas.
Werd er trouwens nog gezegd waar Tyrion en Varys heen gingen?
Ik moest bij dat kind ineens denken aan dat aziatische joch uit die Indiana Jones film ___!quote:
Ok, dan kunnen zij ook gelijk bij het kadertje 'across the narrow sea' gezet worden, net zoals Arya.quote:
Komt omdat ze ook beter zijn. Daarom lezen.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:53 schreef Take_A_Picture het volgende:
Toch fijn dat ik de boeken niet heb gelezen, op deze manier stoor ik me niet aan dingen die anders gaan of die anders in je hoofd zitten.
Not necessarily, er kan in de tussentijd nog vanalles gebeuren natuurlijk.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:53 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Ok, dan kunnen zij ook gelijk bij het kadertje 'across the narrow sea' gezet worden, net zoals Arya.
Misschien dan maar een vak aanmaken met 'ergens op zee'quote:Op maandag 16 juni 2014 10:54 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Not necessarily, er kan in de tussentijd nog vanalles gebeuren natuurlijk.
quote:Op maandag 16 juni 2014 10:54 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Not necessarily, er kan in de tussentijd nog vanalles gebeuren natuurlijk.
Ja ik heb de boeken niet gelezen maar ik snapte geen reet van dat stuk. Het was wel vet met die skeletten enzo maar wtf?quote:Op maandag 16 juni 2014 10:49 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Nu lijkt hij gewoon op een ouwe kerel in een boom.
Wat? Spoiler?quote:
Eerste 8 afleveringen van het seizoen waren wel vermakelijk.quote:Op maandag 16 juni 2014 09:54 schreef Leafeon672 het volgende:
Zucht... Als je deze serie niks vindt, waarom kijk je hem dan?
Scherpquote:
Zij is één van the children of the forest. Die ouwe in takken leert Bran een hoop.quote:Op maandag 16 juni 2014 10:56 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ja ik heb de boeken niet gelezen maar ik snapte geen reet van dat stuk. Het was wel vet met die skeletten enzo maar wtf?
Ideaal eind aan zijn legacy. Door zijn ter dood veroordeelde dwergzoon neergeschoten terwijl ie een drukje zat te doen!quote:
Ja ik zal wel een hoop vergeten zijn ofzo maar wat zijn de children of the forest nou weer dan. En wat waren die skeletten?quote:Op maandag 16 juni 2014 10:59 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Zij is één van the children of the forest. Die ouwe in takken leert Bran een hoop.
quote:
quote:which Tyrion sees as the final insult; shooting him through his bowels with the crossbow, mortally wounding him. Tywin dies while seated on the privy, his bowels loosening in the moment of death causing Tyrion to think as he left his father's body: But the stink that filled the privy gave ample evidence that the oft-repeated jape about his father was just another lie. Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold
Scythe is toch geen personage? Wat doet het dan in een van die kadertjes?quote:
Scythes hebben ook gevoelensquote:Op maandag 16 juni 2014 11:01 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Scythe is toch geen personage? Wat doet het dan in een van die kadertjes?
Het is zo awesome dat het alsnog een kadertje krijgtquote:Op maandag 16 juni 2014 11:01 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Scythe is toch geen personage? Wat doet het dan in een van die kadertjes?
Scythe = baas.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:01 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Scythe is toch geen personage? Wat doet het dan in een van die kadertjes?
Zij leefden in Westeros voor de eerste mens, zij kregen ruzie. Uiteindelijk vriendjes geworden. Toen kwamen de Andels en die verbranden elk bos met die kindjes erin. Toen zijn zij boven de muur gaan wonen.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:01 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ja ik zal wel een hoop vergeten zijn ofzo maar wat zijn de children of the forest nou weer dan. En wat waren die skeletten?
Ah, oké.quote:
Ik denk dat het antwoorden op die vraag een spoiler is.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:01 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ja ik zal wel een hoop vergeten zijn ofzo maar wat zijn de children of the forest nou weer dan. En wat waren die skeletten?
Was het trouwens magie dat vuur of meer een soort van handgranaten?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:03 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Zij leefden in Westeros voor de eerste mens, zij kregen ruzie. Uiteindelijk vriendjes geworden. Toen kwamen de Andels en die verbranden elk bos met die kindjes erin. Toen zijn zij boven de muur gaan wonen.
Kan mij het eigenlijk niet herinneren dat dat echt voor kwam in het boek dus zou het niet weten.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:04 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Was het trouwens magie dat vuur of meer een soort van handgranaten?
>MFW te weinig Stannisquote:Op maandag 16 juni 2014 11:04 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Kan mij het eigenlijk niet herinneren dat dat echt voor kwam in het boek dus zou het niet weten.
quote:Op maandag 16 juni 2014 11:08 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
>MFW te weinig Stannis
[ afbeelding ]
quote:And through the smoke another wedge of armored riders came, on barded horses. Floating above them were the largest banners yet, royal standards as big as sheets; a yellow one with long pointed tongues that showed a flaming heart, and another like a sheet of beaten gold, with a black stag prancing and rippling in the wind. Robert, Jon thought for one mad moment, remembering poor Owen, but when the trumpets blew again and the knights charged, the name they cried was “Stannis! Stannis! STANNIS!”
Hopelijk gaat Tyrion daar vroeg of laat de boel opleuken.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:08 schreef TwyLight het volgende:
daenerys was eerst altijd mijn favoriete character maar ik begin me nu steeds meer te ergeren aan haar en haar 100 titels
quote:Op maandag 16 juni 2014 11:02 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Scythe = baas.
Don't question his authoritaaaaaa!!!
Btw. Tywin is dood. Scythe nog niet. Hoe episch maakt dat hem?
Daenerys Stormborn, enslaver of dragons...quote:Op maandag 16 juni 2014 11:08 schreef TwyLight het volgende:
daenerys was eerst altijd mijn favoriete character maar ik begin me nu steeds meer te ergeren aan haar en haar 100 titels
quote:
Eindelijk doet ze eens iets nuttigs jaquote:Op maandag 16 juni 2014 11:12 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Daenerys Stormborn, enslaver of dragons...
Daenerys Stormborn, embodiment of dullnessquote:Op maandag 16 juni 2014 11:12 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Daenerys Stormborn, enslaver of dragons...
Dat is de haatimam van de serie.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:13 schreef Kaneelstokje het volgende:
Stannis Baratheon, the one and true king.
Ach, hebben de feministen tenminste wat minder te zeiken.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:14 schreef Shreyas het volgende:
Trouwens, de Hound die verslagen wordt door Brienne, ongelofelijk onrealistisch natuurlijk
Er is dus nog 1 draak die rondvliegt trouwens?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:13 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Daenerys Stormborn, embodiment of dullness
Jij snapt niet.quote:
Het slaat nergens op, net zoals de Mountain die door een of ander droplulletje uit Dorne afgetroefd werd.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:14 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Ach, hebben de feministen tenminste wat minder te zeiken.
Hij moet koning worden om het koninkrijk te redden.quote:
Kloptquote:Op maandag 16 juni 2014 11:15 schreef ToetNL het volgende:
[..]
Er is dus nog 1 draak die rondvliegt trouwens?
Wel een epische episode trouwens, zoveel verhaallijnen die nu een andere kant opgaan
Het ergste is dat Drogon alle schade aanricht, maar Daenerys die andere twee Rhaegal en Viseron gevangen zet. Vrouwenlogica zal ik maar zeggen.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:15 schreef ToetNL het volgende:
[..]
Er is dus nog 1 draak die rondvliegt trouwens?
Wel een epische episode trouwens, zoveel verhaallijnen die nu een andere kant opgaan
Stel je niet zo aan. Sandor liep al dagen rond met een geinfecteerde wond.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:15 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het slaat nergens op, net zoals de Mountain die door een of ander droplulletje uit Dorne afgetroefd werd.
Het is GRRM die de boeken schrijft hoorquote:Op maandag 16 juni 2014 11:16 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het ergste is dat Drogon alle schade aanricht, maar Daenerys die andere twee Rhaegal en Viseron gevangen zet. Vrouwenlogica zal ik maar zeggen.
Dat is hij niet.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:16 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dat Stannis een fundamentalistische reli-gek is? Dat snap ik heel goed.
The Mountain en The Hound moesten de sterkste, beste,meest ervaren en geskilde en gevreesde warriors voorstellen van de Seven Kingdoms. De ene wordt te kijk gezet door dat droplulletje, die ander wordt gekilled door een wijf. Oftewel, het leger van de Seven Kingdoms stelt niets voor. Daenerys kan met 5000 man zo binnenlopen.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:16 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan. Sandor liep al dagen rond met een geinfecteerde wond.
Brianne liet al eerder zien een extreem capabel krijg te zijn.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:15 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het slaat nergens op, net zoals de Mountain die door een of ander droplulletje uit Dorne afgetroefd werd.
Klopt, hij heeft genoeg kennis van het vrouwelijke geslacht zo blijktquote:Op maandag 16 juni 2014 11:17 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Het is GRRM die de boeken schrijft hoor.
Ga huilen dan.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:18 schreef Shreyas het volgende:
[..]
The Mountain en The Hound moesten de sterkste, beste,meest ervaren en geskilde en gevreesde warriors voorstellen van de Seven Kingdoms. De ene wordt te kijk gezet door dat droplulletje, die ander wordt gekilled door een wijf. Oftewel, het leger van de Seven Kingdoms stelt niets voor. Daenerys kan met 5000 man zo binnenlopen.
quote:Op maandag 16 juni 2014 11:19 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Brianne liet al eerder zien een extreem capabel krijg te zijn.
Zelfs Loras verslagen, die toch echt goed is.
En dan? Een dom blondje wint ook niet ineens van Badr Hari als hij geblesseerd isquote:Daarnaast is ze fit en heeft een doel. Hound was moe, had wonden en had net zijn laatste doel voor zijn ogen zien verdwijnen
De Mountain stond niet alleen bekend om kracht, ook om zijn behendigheid, snelheid, vechtskills, etc.quote:En Oberyn was gewoon slim. Met kracht red je het niet tegen de Mountain. Dus met snelheid en een langer wapen misschien wel. Is echt niks raars aan.
Dat is D&D's schuld. In de boeken gebeurt dat niet, D&D haten Stannis.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:18 schreef Chewie het volgende:
[..]
Echt wel, de brandstapels alweer vergeten? Alles voor de "one true god"
Niet zo misogyn doenquote:Op maandag 16 juni 2014 11:19 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Klopt, hij heeft genoeg kennis van het vrouwelijke geslacht zo blijkt
Ze redt het niet, want ze kan haar eigen mensen niet eens onder controle houden. Sowieso is Daenerys niets zonder die Ser Jorah Mormont. Typisch een vrouw, grote bek, veel bravoer, maar niets waar zonder de juiste mannetjes die voor haar vechten. Nou misschien kan Daario Naaharis nog iets goedmaken.quote:
In het boek is het ook niet echt een vrolijke vriend en we hebben het hier over Stannis uit de seriequote:Op maandag 16 juni 2014 11:21 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Dat is D&D's schuld. In de boeken gebeurt dat niet, D&D haten Stannis.
quote:
Nee.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:21 schreef Shreyas het volgende:
De Mountain stond niet alleen bekend om kracht, ook om zijn behendigheid, snelheid, vechtskills, etc.
/carequote:Ze redt het niet, want ze kan haar eigen mensen niet eens onder controle houden. Sowieso is Daenerys niets zonder die Ser Jorah Mormont. Typisch een vrouw, grote bek, veel bravoer, maar niets waar zonder de juiste mannetjes die voor haar vechten. Nou misschien kan Daario Naaharis nog iets goedmaken.
Okquote:
Waarom doe je nou net alsof Brianne er niks van kan?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:21 schreef Shreyas het volgende:
[..]
[..]
En dan? Een dom blondje wint ook niet ineens van Badr Hari als hij geblesseerd is
[..]
De Mountain stond niet alleen bekend om kracht, ook om zijn behendigheid, snelheid, vechtskills, etc.
Ze kan er wel wat van.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:26 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
[quote]Waarom doe je nou net alsof Brianne er niks van kan?
Dat is ze ookquote:Zolang ze in de serie zit, laten ze zien en horen dat ze een capabel krijger is.
Je begrijpt kennelijk niet wie de Hound moest voorstellen. Dat geeft niet, maar er behoort gigantisch groot verschil te zijn tussen een krijger die in de top 3 van Westeros zit en eentje die bij de beste 50-55 krijgers hoort. Hopelijk snap je dat.quote:En het is gewoon enorm moeilijk vechten tegen iemand die zo snel en behendig is, terwijl jij in je lompe harnas zit.
10 maanden oppassen voor boekspoilersquote:Op maandag 16 juni 2014 11:33 schreef Blistering het volgende:
En dan realiseer je je dat het nu weer een jaar wachten is.
God-ver-domme.
Je begrijpt toch heus wel dat Sandor niet op volle kracht was met die slepende wond? Hij kon niet eens fatsoenlijk lopen. Koekoek.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:28 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ze kan er wel wat van.
[..]
Dat is ze ook
[..]
Je begrijpt kennelijk niet wie de Hound moest voorstellen. Dat geeft niet, maar er behoort gigantisch groot verschil te zijn tussen een krijger die in de top 3 van Westeros zit en eentje die bij de beste 50-55 krijgers hoort. Hopelijk snap je dat.
Sandor op 50% moet nog van Brienne kunnen winnenquote:Op maandag 16 juni 2014 11:35 schreef Cardozo het volgende:
[..]
Je begrijpt toch heus wel dat Sandor niet op volle kracht was met die slepende wond? Hij kon niet eens fatsoenlijk lopen. Koekoek.
Echt, sommige lui hier.
Wat jammer dat je beeld van je megaheld Sandor zo gruwelijk onderuit werd gehaald!quote:Op maandag 16 juni 2014 11:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Sandor op 50% moet nog van Brienne kunnen winnen
HET IS MAAR EEN SERIE, WIND JE ER NIET ZO OVER OP!quote:Op maandag 16 juni 2014 11:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Sandor op 50% moet nog van Brienne kunnen winnen
Waarom?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Sandor op 50% moet nog van Brienne kunnen winnen
quote:Op maandag 16 juni 2014 11:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Sandor op 50% moet nog van Brienne kunnen winnen
Dit is gewoon bullshit. Klaar.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Sandor op 50% moet nog van Brienne kunnen winnen
quote:Jaime: Best hope she doesn't. Or it's like to be your corpse we carry out. The wench is as strong as Gregor Clegane, though not so pretty.
Het Brann gedeelte is in kwaliteit met 25% toegenomen. Nog 2 doden en er is een status quo van saaiheid. Misschien eerste aflevering volgend jaar, dat hij de pijp uit gaatquote:Op maandag 16 juni 2014 11:39 schreef Discombobulate het volgende:
Stannis
Tyrion
Overigens had dat stuk met Brann 1000x beter moeten zijn, vond het een beetje snel afgeraffeld en simpel, terwijl het in het boek een heel ding is.
Mooie opzet voor seizoen 5 nu.
Inderdaad, een mooie opzet, veel verhaallijnen met een twist. Ik ben erg benieuwd!quote:Op maandag 16 juni 2014 11:39 schreef Discombobulate het volgende:
Stannis
Tyrion
Overigens had dat stuk met Brann 1000x beter moeten zijn, vond het een beetje snel afgeraffeld en simpel, terwijl het in het boek een heel ding is.
Mooie opzet voor seizoen 5 nu.
Is er ooit een top 3 laten zien dan? En waarom staat Hound daarin, en niet Thoros, Barristan, Oberyn, etc?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:28 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ze kan er wel wat van.
[..]
Dat is ze ook
[..]
Je begrijpt kennelijk niet wie de Hound moest voorstellen. Dat geeft niet, maar er behoort gigantisch groot verschil te zijn tussen een krijger die in de top 3 van Westeros zit en eentje die bij de beste 50-55 krijgers hoort. Hopelijk snap je dat.
En zoals het NL elftal heeft laten zien, kan zelfs de nummer 1 altijd verliezen.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Is er ooit een top 3 laten zien dan? En waarom staat Hound daarin, en niet Thoros, Barristan, Oberyn, etc?
Daarnaast zoals al gezegd, Hound was niet in zijn beste doen. Dan kun je verliezen. Simpel.
Och, dan kijk je 1-4 nog een keer terug. Er is genoeg te ontdekken. Of je leest de boeken.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:33 schreef Blistering het volgende:
En dan realiseer je je dat het nu weer een jaar wachten is.
God-ver-domme.
Nee, dat gebeurde niet, ik was blij dat Arya eindelijk van hem af was. Probeer niet te scoren om te scoren, dat staat je niet.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:37 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Wat jammer dat je beeld van je megaheld Sandor zo gruwelijk onderuit werd gehaald!
Misschien Brann opzoeken.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:43 schreef FRseezu het volgende:
Net laatste ep gezien. Dus, Arya gaat achter de Wall varen. Waarom wilt ze daar naar toe?
Kijk je de serie wel?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:43 schreef FRseezu het volgende:
Net laatste ep gezien. Dus, Arya gaat achter de Wall varen. Waarom wilt ze daar naar toe?
Ze gaat naar Braavos hoor.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:43 schreef FRseezu het volgende:
Net laatste ep gezien. Dus, Arya gaat achter de Wall varen. Waarom wilt ze daar naar toe?
Nee, Arya gaat naar Braavos en de Free Cities.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:43 schreef FRseezu het volgende:
Net laatste ep gezien. Dus, Arya gaat achter de Wall varen. Waarom wilt ze daar naar toe?
Beter oplettenquote:Op maandag 16 juni 2014 11:43 schreef FRseezu het volgende:
Net laatste ep gezien. Dus, Arya gaat achter de Wall varen. Waarom wilt ze daar naar toe?
Niks scoren om te scoren. Een aandachtig kijker heeft genoeg hints gezien dat de verhouding tussen Brienne en Sandor niet zo ver uit elkaar ligt als jij wil beweren, en die wond van Sandor laat je echt niet zo maar buiten beschouwing.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:43 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Nee, dat gebeurde niet, ik was blij dat Arya eindelijk van hem af was. Probeer niet te scoren om te scoren, dat staat je niet.
quote:Op maandag 16 juni 2014 11:56 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Tyrion en ook Arya naar de free cities, alle afgevalligen en alleenstaanders naar de free cities, dadelijk samen met Dany, krijg je alle favorieten in één legerDany als koningin, Tyrion hand of the Queen, Arya kings guard, Jon Snow master of the wall
eind goed al goed
Zijn er mensen met Jon en Dany als favorieten?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:56 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Tyrion en ook Arya naar de free cities, alle afgevalligen en alleenstaanders naar de free cities, dadelijk samen met Dany, krijg je alle favorieten in één legerDany als koningin, Tyrion hand of the Queen, Arya kings guard, Jon Snow master of the wall
eind goed al goed
D&D? George RR Martin toch?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:55 schreef Khaleesi het volgende:
D&D's wil is toch wet, of wij dat nou willen of niet.
Ik geloof niet dat Daenerys de throne wint, sowieso gaat het geen vrouw wordenquote:Op maandag 16 juni 2014 11:56 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Tyrion en ook Arya naar de free cities, alle afgevalligen en alleenstaanders naar de free cities, dadelijk samen met Dany, krijg je alle favorieten in één legerDany als koningin, Tyrion hand of the Queen, Arya kings guard, Jon Snow master of the wall
eind goed al goed
D&D luisteren niet naar Gurm.quote:
Goed hè?quote:Op maandag 16 juni 2014 11:59 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik snapte dat einde niet helemaal? Arya geeft een muntje van ijzer en opeens doet die kapitein alles voor haar?
Lannisters zijn zo goed als uitgespeeld, dat zullen de Tyrell's nu ook wel doorhebben. Tywin wist wel hoe je het spel moest spelen, Cercei laat haar gevoelens teveel spreken, en Jamie is een softie geworden en mist de kennis die Tyrion heeft, ik vermoed dat de Lannisters niet lang in kings landing blijven zitten.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:53 schreef pervertedhermit het volgende:
Mooie aflevering behalve dat gare bran gedoe. Stannis is weer een serieus gevaar met zijn nieuwe leger terwijl er nu een stel kneuzen het Lannister leger leiden en het geld op is. En Glegane die Brienne ff volop in der kut schopt.
quote:Op maandag 16 juni 2014 11:59 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik snapte dat einde niet helemaal? Arya geeft een muntje van ijzer en opeens doet die kapitein alles voor haar?
quote:
quote:Op maandag 16 juni 2014 11:59 schreef Discombobulate het volgende:
Dany mag van mij nu wel doodgaan met die kut draken van d'r.
Ik ben overgestapt naar #TeamStannis
Welkom bij #TeamStannis.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:59 schreef Discombobulate het volgende:
Dany mag van mij nu wel doodgaan met die kut draken van d'r.
Ik ben overgestapt naar #TeamStannis
Dat muntje is haar gegeven door die ene Faceless Man. Jgar nogwat. Hij vertelde haar dat men wist wat dit zou betekenen.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:59 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik snapte dat einde niet helemaal? Arya geeft een muntje van ijzer en opeens doet die kapitein alles voor haar?
Ikquote:Op maandag 16 juni 2014 11:57 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zijn er mensen met Jon en Dany als favorieten?
Als je had opgelet had je het geweten.quote:
Oh ja, dankjewel. Dat was alweer zo lang geleden he, dan vergeet je wel eens watquote:Op maandag 16 juni 2014 12:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Welkom bij #TeamStannis.
[..]
Dat muntje is haar gegeven door die ene Faceless Man. Jgar nogwat. Hij vertelde haar dat men wist wat dit zou betekenen.
Excuses dat ik een scene van twee seizoenen geleden niet meer helder voor de geest heb, oh alwetende.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:01 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Als je had opgelet had je het geweten.
Brienne vergelijken met een dom blondje.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:21 schreef Shreyas het volgende:
[..]
[..]
En dan? Een dom blondje wint ook niet ineens van Badr Hari als hij geblesseerd is
[..]
De Mountain stond niet alleen bekend om kracht, ook om zijn behendigheid, snelheid, vechtskills, etc.
quote:Op maandag 16 juni 2014 12:00 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Ik
#TeamFreeCitiesDragonSquad
Geen probleem Johannes.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Oh ja, dankjewel. Dat was alweer zo lang geleden he, dan vergeet je wel eens wat
Ja, over dat onderwerp waren we inmiddels al klaar, dom blondjequote:Op maandag 16 juni 2014 12:03 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Brienne vergelijken met een dom blondje.
Ik ben nu ook voor #TeamStannisquote:Op maandag 16 juni 2014 11:59 schreef Discombobulate het volgende:
Dany mag van mij nu wel doodgaan met die kut draken van d'r.
Ik ben overgestapt naar #TeamStannis
Jon is in de vorige aflevering wel wat interessanter geworden, Dany word elke keer minder interessant.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:57 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zijn er mensen met Jon en Dany als favorieten?
Stannis mag ook wel winnen ja, toch ook een beetje een overwinning voor Nederland want Carice van Houten!quote:
Welkom, welkom.quote:
Brann wellicht wel, Daenerys heeft haar hoogtepunt wel gehad toen ze met Kal Drogo was (pun intended) maar ze heeft ook nu wel haar beste tijd gehad. Misschien dat die draakjes nog wel leuks gaan doen.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:04 schreef Chewie het volgende:
[..]
Jon is in de vorige aflevering wel wat interessanter geworden, Dany word elke keer minder interessant.
Maar ik denk dat Dany en (vooral) Bran pas belangrijker worden tegen het eind.
Bedankt Kaneelstokjequote:Op maandag 16 juni 2014 12:03 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Oké. Ik heb helemaal niks met die 2. Vind ze vervelend.
[..]
Geen probleem Johannes.
Ik niet.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:03 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja, over dat onderwerp waren we inmiddels al klaar, dom blondje
Dat heb ik met Stannis, vind zijn verhaal wel interessant maar niet mijn favoriet. Hij is een beetje te blind voor de troon, zijn enige doel is de troon. Hij roemt eerst Ned voor zijn eer, en vervloekt daarna zijn zoon Robb, hij had samen moeten gaan met Robb, Robb king of the North, en Stannis de restquote:Op maandag 16 juni 2014 12:03 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Oké. Ik heb helemaal niks met die 2. Vind ze vervelend.
[..]
Geen probleem Johannes.
Ok leuk, maar volgens mij moet je de lunch gaan voorbereiden dus ga maar terug naar de keukenquote:
Drogo heeft toen i.e.g. meerdere hoogtepunten gehad.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:05 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Brann wellicht wel, Daenerys heeft haar hoogtepunt wel gehad toen ze met Kal Drogo was (pun intended) maar ze heeft ook nu wel haar beste tijd gehad. Misschien dat die draakjes nog wel leuks gaan doen.
Hehe. Ik vond het wel meevallen. Maar ik snapte niet waar ze opeens vandaan kwamen.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:05 schreef 2Happy4U het volgende:
Vond die skeletten er wel heel slecht uitzien.Alsof het uit de jaren '80 kwam.
Gelukkig leeft Hodor nog.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:06 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Bedankt Kaneelstokje#TeamHodor
Robb was een usurper.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:07 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Dat heb ik met Stannis, vind zijn verhaal wel interessant maar niet mijn favoriet. Hij is een beetje te blind voor de troon, zijn enige doel is de troon. Hij roemt eerst Ned voor zijn eer, en vervloekt daarna zijn zoon Robb, hij had samen moeten gaan met Robb, Robb king of the North, en Stannis de restmaar ja was het misschien zo voorbij geweest. Maar ja hij is wel de true king
ach als Dany, Jon, Arya, Tyrion dood zijn staat Stannis op één
![]()
Maar op dit tempo en gezien wat er nog kan gaan komen is de ellende begonnen met Littlefinger en zou me niet meer verbazen dat op het einde van de rit hij op de troon zit, end shot voor de serie
In de boeken zijn het wights.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:08 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Hehe. Ik vond het wel meevallen. Maar ik snapte niet waar ze opeens vandaan kwamen.
We hebben nog geen skeletten gezien toch? Waarom lagen ze daar random onder het ijs, te wachten op mensen?
Dat viel me ook al op, ja. Misschien dat zij meer weet over hem? Misschien is ze zijn moeder welquote:Op maandag 16 juni 2014 12:07 schreef FRseezu het volgende:
Zag kort ook nog Melisandre geil kijkend naar Jon Snow, heeft zij plannen met hem.
Er komen nog minimaal 4 seizoenen hè? De boekenserie heet niet voor niets 'A Song of Ice and Fire', dus Daenerys is nog lang niet over haar hoogtepunt heen.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:05 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Brann wellicht wel, Daenerys heeft haar hoogtepunt wel gehad toen ze met Kal Drogo was (pun intended) maar ze heeft ook nu wel haar beste tijd gehad. Misschien dat die draakjes nog wel leuks gaan doen.
Zijn moeder is toch gewoon een hoer?quote:Op maandag 16 juni 2014 12:09 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat viel me ook al op, ja. Misschien dat zij meer weet over hem? Misschien is ze zijn moeder wel.
Nee, dat einde zou me ook niet verbazen. Sluwe kerel, die Peter.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:07 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Dat heb ik met Stannis, vind zijn verhaal wel interessant maar niet mijn favoriet. Hij is een beetje te blind voor de troon, zijn enige doel is de troon. Hij roemt eerst Ned voor zijn eer, en vervloekt daarna zijn zoon Robb, hij had samen moeten gaan met Robb, Robb king of the North, en Stannis de restmaar ja was het misschien zo voorbij geweest. Maar ja hij is wel de true king
ach als Dany, Jon, Arya, Tyrion dood zijn staat Stannis op één
![]()
Maar op dit tempo en gezien wat er nog kan gaan komen is de ellende begonnen met Littlefinger en zou me niet meer verbazen dat op het einde van de rit hij op de troon zit, end shot voor de serie
Dat is al iets logischer.quote:
Jij bent echt een vrouwenhater hè? Pfffquote:Op maandag 16 juni 2014 12:07 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ok leuk, maar volgens mij moet je de lunch gaan voorbereiden dus ga maar terug naar de keuken
Geen idee. Dat wist Ned, maar die kan het niet meer vertellen hequote:Op maandag 16 juni 2014 12:12 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Zijn moeder is toch gewoon een hoer?
Dus nog meer incestquote:Op maandag 16 juni 2014 12:09 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat viel me ook al op, ja. Misschien dat zij meer weet over hem? Misschien is ze zijn moeder wel.
Ik dacht me te herinneren dat Ned dat juist heeft verteld aan Jon?quote:Op maandag 16 juni 2014 12:13 schreef DaMart het volgende:
[..]
Geen idee. Dat wist Ned, maar die kan het niet meer vertellen he.
Nee, vraag maar aan Karinaquote:Op maandag 16 juni 2014 12:13 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Jij bent echt een vrouwenhater hè? Pfff
Robb wilde de ijzeren troon toch ook niet? Die wilde alleen wraak op de Lannisters volgens mij.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:12 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
En Robb had geen recht, geen aanspraak.
Ik denk niet dat Ned iemand is die naar de hoeren gaat.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:12 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Zijn moeder is toch gewoon een hoer?
Ned heeft het nooit verteld. In het begin van seizoen 1 beloofde hij alleen dat hij het ooit zou vertellen als hij Jon kwam opzoeken bij de wall.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:14 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ik dacht me te herinneren dat Ned dat juist heeft verteld aan Jon?
Dany moet eerst haar draakjes volledig onder controle krijgen, ik raad haar deze man aan:quote:Op maandag 16 juni 2014 12:12 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Er komen nog minimaal 4 seizoenen hè? De boekenserie heet niet voor niets 'A Song of Ice and Fire', dus Daenerys is nog lang niet over haar hoogtepunt heen.
Robb wilde koning zijn van het Noorden. Dat kan je als Stannis zijnde natuurlijk niet zomaar accepteren.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:14 schreef DaMart het volgende:
[..]
Robb wilde de ijzeren troon toch ook niet? Die wilde alleen wraak op de Lannisters volgens mij.
Als ik jou was zou ik maar geen spoilers en voorspellingen lezen over wie de moeder van Jon Snow zou kunnen zijnquote:Op maandag 16 juni 2014 12:12 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Zijn moeder is toch gewoon een hoer?
In dit geval D&D omdat Brienne vs. Sandor denk ik uit hun koker kwam, niet die van GRRM.quote:
Ik ga het denk ik vullen met het opnieuw bekijken van alle seizoenen. Ben echt een hoop vergetenquote:Op maandag 16 juni 2014 12:16 schreef DaMart het volgende:
En toch twijfel ik weer of ik de leegte tot het volgende seizoen zal gaan opvullen met het lezen van alle boeken.
Dew it.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:16 schreef DaMart het volgende:
En toch twijfel ik weer of ik de leegte tot het volgende seizoen zal gaan opvullen met het lezen van alle boeken.
Hmm, herinner me dat dan blijkbaar verkeerdquote:Op maandag 16 juni 2014 12:14 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ned heeft het nooit verteld. In het begin van seizoen 1 beloofde hij alleen dat hij het ooit zou vertellen als hij Jon kwam opzoeken bij de wall.
Dat was zijn hoofddoel, eerst Ned vrij, daarna wraak, daarna king of the North, alleen had hij de Frey's nooit moeten verraden, en Cat had Jamie nooit moeten vrijlaten zodat hij niet een gesprekje kon aangaan met house Bolton. Jamie zei nog voordat hij vertrok op zijn paard 'Give my regards to Rob Stark" (se03ep08) ep voor de Red Weddingquote:Op maandag 16 juni 2014 12:14 schreef DaMart het volgende:
[..]
Robb wilde de ijzeren troon toch ook niet? Die wilde alleen wraak op de Lannisters volgens mij.
Kan ik je aanraden, met alle voorkennis van de serie nu vallen je zoveel kleine dingen op en dat er al zoveel tactische opmerkingen zijn geweest om een kleine voorspelling te kunnen maken wat er gebeurd.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:16 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ik ga het denk ik vullen met het opnieuw bekijken van alle seizoenen. Ben echt een hoop vergeten
zomg dat zou echt hemels zijn.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:21 schreef TwyLight het volgende:
Ik wou eigenlijk dat ik oblivious was over de hele GoT rage en de serie pas ontdekt had als alle seizoenen al uitgezonden waren en dan gewoon binge watchingtelkens zo lang wachten zuigt
Dat was ik tot dit seizoen... heb eind vorig jaar pas de eerste 3 seizoenen voor het eerst gezien... achter elkaarquote:Op maandag 16 juni 2014 12:21 schreef TwyLight het volgende:
Ik wou eigenlijk dat ik oblivious was over de hele GoT rage en de serie pas ontdekt had als alle seizoenen al uitgezonden waren en dan gewoon binge watchingtelkens zo lang wachten zuigt
quote:Op maandag 16 juni 2014 12:09 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat viel me ook al op, ja. Misschien dat zij meer weet over hem? Misschien is ze zijn moeder wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wie denkt nog meer dat de rondvliegende Drogon nu op weg is naar Bran?
[ Bericht 2% gewijzigd door Mike op 16-06-2014 12:27:54 ]
quote:Op maandag 16 juni 2014 12:25 schreef Smeich het volgende:
Ik vond het echt tof weer
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wie denkt nog meer dat de rondvliegende Drogon nu op weg is naar Bran?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door Mike op 16-06-2014 12:28:11 ]Op dinsdag 26 augustus 2014 00:04 schreef spijkerbroek het volgende:
Taalverkrachting is een misdrijf.
Op maandag 21 september 2020 18:37 zal yvonne het volgende schrijven:
Ik neuk jullie allemaal de moeder.
Bran ging vliegen, toch? Dus zou best kunnen dat hij straks leert hoe hij die draken moet overnemen of zoquote:Op maandag 16 juni 2014 12:25 schreef Smeich het volgende:
Ik vond het echt tof weer
En wie denkt nog meer dat de rondvliegende Drogon nu op weg is naar Bran?
quote:Op maandag 16 juni 2014 12:25 schreef Smeich het volgende:
Ik vond het echt tof weer
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wie denkt nog meer dat de rondvliegende Drogon nu op weg is naar Bran?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ja, geen boeklezer trouwens, voor de dwangneuroten hier.
[ Bericht 10% gewijzigd door Mike op 16-06-2014 12:28:33 ]
quote:Op maandag 16 juni 2014 12:25 schreef Smeich het volgende:
Ik vond het echt tof weerIk zat met mijn armen in de lucht toen Stannis en Ser Davos binnen kwamen rijden!
[..]Bran word gewoon de grootste baas (king) dadelijk van de serie, met Hodor als hand of the kingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wie denkt nog meer dat de rondvliegende Drogon nu op weg is naar Bran?![]()
quote:Op maandag 16 juni 2014 12:27 schreef ToetNL het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ja, geen boeklezer trouwens, voor de dwangneuroten hier.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door Mike op 16-06-2014 12:32:43 ]
"Hodor, give me some advice on this urgent matter!"quote:Op maandag 16 juni 2014 12:30 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Bran word gewoon de grootste baas (king) dadelijk van de serie, met Hodor als hand of the king
Mijn excuses, ik lees ook niet elk topic (en de boeken ook niet).quote:Op maandag 16 juni 2014 12:30 schreef Khaleesi het volgende:
Ik dacht/hoopte eigenlijk dat we gezamenlijk deze theorie niet meer zouden bespreken in dit topic.....
Is al meermaals gepresenteerd hier en er komt altijd gezeik van.
Waarom, al deze dingen zijn in de serie gezegd/voorgekomen? Ik ben geen boeklezer, maar ik kan wel 1+1 optellen (al hoeft het antwoord natuurlijk niet altijd 2 te zijn, helemaal bij GoT)quote:Op maandag 16 juni 2014 12:30 schreef Khaleesi het volgende:
Ik dacht/hoopte eigenlijk dat we gezamenlijk deze theorie niet meer zouden bespreken in dit topic.....
Is al meermaals gepresenteerd hier en er komt altijd gezeik van.
Nicequote:Op maandag 16 juni 2014 12:24 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat was ik tot dit seizoen... heb eind vorig jaar pas de eerste 3 seizoenen voor het eerst gezien... achter elkaar.
Ik kan me normaal altijd ontzettend ergeren aan slechte CGI enzo, maar ik vond deze skeletten helemaal zo slecht nog niet eigenlijkquote:Op maandag 16 juni 2014 12:22 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
zomg dat zou echt hemels zijn.
(als dat maar niet over 10 jaar zou zijn dan, want dan kunnen die skeletten echt niet meer hoor!)
Nee maar je hebt dit vast ergens opgevangen en het kan echt zo maar waar zijn.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:32 schreef Smeich het volgende:
[..]
Mijn excuses, ik lees ook niet elk topic (en de boeken ook niet).
quote:Op maandag 16 juni 2014 12:30 schreef FRseezu het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
Dit laatste snap ik. Maar juist als je over dit soort dingen begint, dan wordt speculatie vanzelf een spoiler...quote:Op maandag 16 juni 2014 12:33 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Nee maar je hebt dit vast ergens opgevangen en het kan echt zo maar waar zijn.
Als het waar is is dat echt verneukt om dat nu al te weten, zeker voor de seriekijkers zonder enige voorkennis.
Ik leef maar effe mee met de echte unsullied he, voor hen zou dit echt als een verrassing komen lijkt me.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vandaar de killrate deze aflevering, minder acteurs op de loonlijst komend seizoen waardoor er meer geld is voor CGIquote:Op maandag 16 juni 2014 12:33 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Nice
[..]
Ik kan me normaal altijd ontzettend ergeren aan slechte CGI enzo, maar ik vond deze skeletten helemaal zo slecht nog niet eigenlijk![]()
quote:Op maandag 16 juni 2014 12:33 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nergens opgevangen hoor.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:33 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Nee maar je hebt dit vast ergens opgevangen en het kan echt zo maar waar zijn.
Als het waar is is dat echt verneukt om dat nu al te weten, zeker voor de seriekijkers zonder enige voorkennis.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is slechts een fan theorie natuurlijk, dus niet per definitie waar.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:35 schreef ToetNL het volgende:
[..]
Dit laatste snap ik. Maar juist als je over dit soort dingen begint, dan wordt speculatie vanzelf een spoiler...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Kill the Braavosi, bring the girl!"
Ik ben benieuwd hoe de dynamiek in King's Landing nu verandert zo zonder Tywin, Tyrion en Varys.quote:Op maandag 16 juni 2014 12:37 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Dat zijn weer een aantal personages minder
Dat was helemaal niet mijn bedoeling hoor, in tegendeel zelfs....quote:Op maandag 16 juni 2014 12:37 schreef TwyLight het volgende:
Khaleesi jij bent echt goed in dingen spoilen door zo obvious hints te geven, hou eens op
Je doet het al een paar keer nuquote:Op maandag 16 juni 2014 12:38 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Dat was helemaal niet mijn bedoeling hoor, in tegendeel zelfs....
Vind je tieten met tattoo's lekker en passen in Westeros?quote:Op maandag 16 juni 2014 12:38 schreef TwyLight het volgende:
Wanneer krijgen we eigenlijk de tieten van Cercei eens te zien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |