Crisiscentrum wordt bemand, vanwege de mogelijk grote hoeveelheid gestrande reizigers denk ikquote:
Er wordt +385 cm NAP voorspeld. Nummer twee in Vlissingen is +394 cm NAP. 10 cm hoger dan verwacht geeft dus een nieuwe tweede plaats. Komt +385 cm NAP uit, dan is het de op 4 na hoogste waterstand.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:07 schreef Keano het volgende:
Dat van die een na hoogste stand in Vlissingen ooit is dat serieus waar?
Thanks voor de infoquote:Op donderdag 5 december 2013 15:10 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Er wordt +385 cm NAP voorspeld. Nummer twee in Vlissingen is +394 cm NAP. 10 cm hoger dan verwacht geeft dus een nieuwe tweede plaats. Komt +385 cm NAP uit, dan is het de op 4 na hoogste waterstand.
Die held krijgt vast gevarengeldquote:Op donderdag 5 december 2013 15:12 schreef Postbus100 het volgende:
D'r loopt hier een postbode over straat
Schrok me de tandjes...quote:Op donderdag 5 december 2013 15:12 schreef Pandaplint het volgende:
Keiharde donder hier in ZW Groningen.
Of ontslag bij werkweigering, 'voor jou honderd anderen'.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:13 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Die held krijgt vast gevarengeld!
Uit ervaring (twee periodes bij PostNL gewerkt) kan ik zeggen dat dit idd zo isquote:Op donderdag 5 december 2013 15:14 schreef superworm het volgende:
[..]
Of ontslag bij werkweigering, 'voor jou honderd anderen'.
Hij wil vast iets in je stoppen.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:12 schreef Postbus100 het volgende:
D'r loopt hier een postbode over straat
O daar heb je die troll die vond dat dit topic zijn naam geen eer aan deedquote:
Arme heldquote:Op donderdag 5 december 2013 15:14 schreef superworm het volgende:
[..]
Of ontslag bij werkweigering, 'voor jou honderd anderen'.
De posts daarna waren best serieus.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:16 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
O daar heb je die troll die vond dat dit topic zijn naam geen eer aan deed
In Haren goed te horen, zware dreunen. De wind begint nu ook aan te trekken, ik dacht even dat het misschien mee zou vallen.quote:
1 2 3 4 5 | Stormvloedkeringen | Open | Gesloten | Sector ------------------------------------------------------------------------------- Oosterscheldekering | * | | Schelde Maeslant- en Hartelkering| * | | West-Holland Hollandse IJssel kering | * | | West-Holland |
Wat.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:17 schreef Keano het volgende:
Bij de Belgen nemen ze ook geen halve maatregelen vandaag:
"In Bredene wordt een volledige woonwijk preventief ontruimd voor het naderende stormweer. In de woonwijk Bredene-Sas wonen ongeveer 2.000 mensen. Ook de school Koninklijk Werk Ibis wordt preventief ontruimd."
bron: HLN.be
Het toppunt is ook nog helemaal niet bereikt.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:19 schreef Slobeend het volgende:
Met alle respect, maar dit is verre van een level 3 storm.
Achter het koufront zie ik ook geen windkracht 10 of hoger ontstaan, misschien vanavond nog? In Groningen nog steeds 7.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:20 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Het toppunt is ook nog helemaal niet bereikt.
ze zullen die dicht gooien als het eb wordt denk ik. Vanavond hoor ik overal.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:17 schreef Kowloon het volgende:
Uit het bericht van de SVSD:
[ code verwijderd ]
De Zeeuwse en Zuid-Hollandse keringen zijn dus nog gewoon open. Jammer ik had wel even willlen gaan kijken.
Die fietsers die met 50km/u langs komen knallenquote:Op donderdag 5 december 2013 15:22 schreef GekkePoes het volgende:
http://www.scheveningenlive.nl/strand-webcam/
mensen hier waaien over de kop. waarom gaan ze dan ook springen
Waarom ga je dan ook naar het strandquote:Op donderdag 5 december 2013 15:22 schreef GekkePoes het volgende:
http://www.scheveningenlive.nl/strand-webcam/
mensen hier waaien over de kop. waarom gaan ze dan ook springen
Pak de dweil maar vast!quote:Op donderdag 5 december 2013 15:24 schreef ViezeOuweMan het volgende:
Mijn hond durft niet meer naar buiten, ze kwam heel blij aangerend om naar buiten te gaan en toen ik de deur open deed kwam de wind er tussen en maakte zo'n woei geluid, hond schrok zich helemaal kapot en weigert nu naar buiten te gaan
Ben benieuwd hoe hoog het water vannacht komt. Weet iemand of het wel eens tot aan de boulevard gekomen is?quote:Op donderdag 5 december 2013 15:22 schreef GekkePoes het volgende:
http://www.scheveningenlive.nl/strand-webcam/
mensen hier waaien over de kop. waarom gaan ze dan ook springen
Met alle respect maar die level 3 gaat niet over de hele storm en daaarbij een level 3 storm volgens estofex betekent gewoon dat er 15% kans is op extreem zwaar weerquote:Op donderdag 5 december 2013 15:19 schreef Slobeend het volgende:
Met alle respect, maar dit is verre van een level 3 storm.
Die webcam is vel leuker, lekker warm binnen zitten en de golven bekijken.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:24 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Waarom ga je dan ook naar het strand
Paar jaar geleden nog.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:25 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe hoog het water vannacht komt. Weet iemand of het wel eens tot aan de boulevard gekomen is?
quote:Op donderdag 5 december 2013 15:24 schreef -0mega- het volgende:
[..]
Het hele wegdek waait gewoon omver!
Niet mee eens.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:25 schreef GekkePoes het volgende:
Die webcam is vel leuker, lekker warm binnen zitten en de golven bekijken.
Nee, dan zie je de mensen maar als piepkleine stipjes.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:25 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Die webcam is vel leuker, lekker warm binnen zitten en de golven bekijken.
Dat koufront stelde hier in Groningen-Stad heel weinig voor, maar ik zie dat het nu weer wat meer activeert in Friesland en Oost-Groningen. Ik zal wel voorbarig zijn ja.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:25 schreef -0- het volgende:
[..]
Met alle respect maar die level 3 gaat niet over de hele storm en daaarbij een level 3 storm volgens estofex betekent gewoon dat er 15% kans is op extreem zwaar weer
De level 3 gaat voornamelijk over het koufront waar zeer zware windstoten of tornado's op kunnen ontstaan.
Wat er vanavond komt is dus niet van belang.
Haha, toch mooi dat ik met de Auto werd opgehaaldquote:Op donderdag 5 december 2013 15:32 schreef CartWOman het volgende:
Chaos op station Groningen. Mensen durfden niet te gaan schuilen voor de hagel omdat ze bang zijn de bus te missen. Toch sneu.
Perfect moment om leuke, natte en hulpeloze studentjes op te pikkenquote:Op donderdag 5 december 2013 15:32 schreef CartWOman het volgende:
Chaos op station Groningen. Mensen durfden niet te gaan schuilen voor de hagel omdat ze bang zijn de bus te missen. Toch sneu.
Het beste vermaak is leedvermaakquote:Op donderdag 5 december 2013 15:32 schreef Karelnoord het volgende:
[..]
Haha, toch mooi dat ik met de Auto werd opgehaald.
Dan heb je inderdaad mazzel.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:32 schreef Karelnoord het volgende:
[..]
Haha, toch mooi dat ik met de Auto werd opgehaald.
twitter:bbcweather twitterde op donderdag 05-12-2013 om 15:38:07One of Europe's longest bridges -- connecting Sweden to Denmark -- is to close due to #gale force winds. Jo W #storm reageer retweet
Bel de krantquote:Op donderdag 5 december 2013 15:29 schreef d4v1d het volgende:
Een P2000 melding van de brandweer over stormschade hier niet zo ver vandaan
Die van The Bridge?quote:Op donderdag 5 december 2013 15:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
twitter:bbcweather twitterde op donderdag 05-12-2013 om 15:38:07One of Europe's longest bridges -- connecting Sweden to Denmark -- is to close due to #gale force winds. Jo W #storm reageer retweet
Hier (Twenterand) ook. Stilte voor de storm die bij de buienlijn hoort?quote:Op donderdag 5 december 2013 15:47 schreef Spockjuh_ het volgende:
Apeldoorn is de wind nu ook enigszins gaan liggen valt me op.
quote:Op donderdag 5 december 2013 15:49 schreef ViezeOuweMan het volgende:
Enschede - Een boom is vanmiddag omgevallen op een busje van de bomen-opruimploeg in Enschede. Dit gebeurde aan de Schukkingweg in Enschede. Niemand raakte gewond. Het busje heeft grote schade opgelopen.
Foto: Carline Stokvis
Read more at http://112twente.nl/16705/#KdxBkPLGhyViKZeT.99
Gewoon gaan dus...quote:Op donderdag 5 december 2013 15:54 schreef MaLo het volgende:
Ik zit in dubio, als ik nu wegrijd weet ik niet of ik de buienlijn voor blijf. Als ik wacht, kom ik zo laat voor het Heerlijk Avondje
Da's wel zuur als je gevel gewoon omvalt.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:56 schreef aloa het volgende:
Rond het IJsselmeer de zwaarste windstoten.
Koudum
[ afbeelding ]
Rukwindje... klinkt ranzig.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:43 schreef kiwiko het volgende:
Hier bij Gouda is er af en toe een verdwaald rukwindje, maar meer dan dat ook niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |