Dat 'bepaalde niveau' zijn je noobgains, mijns inziens. Die kan je halen door gewoon te beginnen met trainen en een beetje te gaan eten, als je je eerste plateaus gaat bereiken wordt het toch wel noodzaak om je macros te hitten. Je kan er altijd voor kiezen om heavy te overbulken en het op die manier te doen, maar als je niet teveel vet wilt gainen én je wilt optimale spiergains, is het sowieso nodig.quote:Op maandag 17 december 2012 20:01 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja? Vind je dat? Ik heb eigenlijk een broertje dood aan schema's maken en alles registreren wat ik eet en doe etc. Ben meer een praktijkman denk ik.
Al moet ik wel toegeven dat als je boven een bepaald niveau uit wilt stijgen het noodzakelijk wordt dit te doen.
2 quarter pounders, 1060kcal, 64 gram eiwit.quote:Op maandag 17 december 2012 21:11 schreef ZuidGrens het volgende:
Wat zijn jullie favoriete cheatmeals? Soms heb ik dagen dat ik gewoon niet aan mijn behoefte kom en ik heb niet zoveel problemen met een vette hap in de bulk.
big tasty bevat volgens mij ong 1000 kcal, pak daar 2 van!quote:Op maandag 17 december 2012 21:20 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
2 quarter pounders, 1060kcal, 64 gram eiwit.
Heb ik gisteravond ook even gehaald, was laat wakker geworden en een snelle 1000kcal was toen welkom. Heb er nu eigenlijk weer zin in.
Gewoon je whey shakes aanlengen met Kokosmelk ipv melk of water.quote:Op maandag 17 december 2012 21:22 schreef Hiatus het volgende:
[..]
big tasty bevat volgens mij ong 1000 kcal, pak daar 2 van!
Ik zou geen idee hebben als ik het niet zou bijhouden. En langer dan een paar minuten per dag kost het niet.quote:Op maandag 17 december 2012 21:17 schreef Mithras82 het volgende:
Ach je weet toch altijd wel ongeveer wat je eet. Wat eiwit rijk is en wat vet of vet arm is. Gewoon gezond eten en zorgen dat je de lol erin houdt. Anders hou je het nooit vol.
Ik admire je toewijding, maar heb je niet zoiets van, af en toe een lekkere échte cheatmeal?quote:Op maandag 17 december 2012 21:35 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Gewoon je whey shakes aanlengen met Kokosmelk ipv melk of water.
1 kopje kokosmelk = 530 kcal![]()
3 shakes van 750ml per dag kom je als echte ecto wel aan hoor.
Gewoon Jefit gebruiken op je telefoon. Werkt sneller dan de computer.quote:Op maandag 17 december 2012 21:37 schreef Schadenfreude het volgende:
Is er een website waar je de progressie per oefening kunt bijhouden? Ik had wel een app met daarin een enorme lijst oefeningen waarbij je elke keer gewicht en aantal reps per set kon bijhouden en daarbij ook allerlei grafiekjes kreeg. Best wel motiverend, maar op een gewone computer vul je het tien keer zo snel in plus het is overzichtelijker.
Lekker aan de juice.quote:Op maandag 17 december 2012 21:41 schreef Hiatus het volgende:
zo die raymzter is goed bezig geweest!
Ja, daar zeg je wat.quote:Op maandag 17 december 2012 21:05 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Dat 'bepaalde niveau' zijn je noobgains, mijns inziens. Die kan je halen door gewoon te beginnen met trainen en een beetje te gaan eten, als je je eerste plateaus gaat bereiken wordt het toch wel noodzaak om je macros te hitten. Je kan er altijd voor kiezen om heavy te overbulken en het op die manier te doen, maar als je niet teveel vet wilt gainen én je wilt optimale spiergains, is het sowieso nodig.
Ach, da's te overzien. Meal timing is grotendeels irrelevant. Als je merkt dat je te weinig hebt gegeten aan het eind van de dag, pak dan gewoon nog een extra maal om alsnog die calorien e.d. sowieso voor de dag te hebben.quote:Op maandag 17 december 2012 21:50 schreef kaasplankje het volgende:
Groot probleem bij mij is dat ik nog wel eens maaltijden oversla op de dag, zowel tijdens werk als op vrije dagen. Ik ben dan te druk bezig en vergeet gewoon te eten. Vaak denk ik om 14:30 oja ik moet nog lunchen. Terwijl ik wel om 6 of 7 uur ben opgestaan. Dat is echt fucked up.
Lijkt me voor de opname mss wel beter om de inname wat meer over de dag te verdelen, kak je dan niet de helft weer uit?quote:Op maandag 17 december 2012 22:04 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Ach, da's te overzien. Meal timing is grotendeels irrelevant. Als je merkt dat je te weinig hebt gegeten aan het eind van de dag, pak dan gewoon nog een extra maal om alsnog die calorien e.d. sowieso voor de dag te hebben.
Haha ben ik toch niet de enige. Fietsen is prima, als het maar droog is!quote:Op maandag 17 december 2012 19:38 schreef Sapstengel het volgende:
Haha dan gaat het prima idd, wel respect, ik zou dat niet kunnen. Enige wat ik fiets is naar de gym en terug, 2 x 5 minuten. Als het droog is, anders ga ik met de auto.
Doe ik ook soms in de bulk zoals nu.quote:Op maandag 17 december 2012 21:40 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Ik admire je toewijding, maar heb je niet zoiets van, af en toe een lekkere échte cheatmeal?
Ik weet hoe dit klinkt, een beetje in de trant van "ik hoef niet te groot te worde je moet btje kunne leve tog zakkie chips voor de tv moet kunne", maar ik denk oprecht dat ik snel uit zou branden als ik nooit 'dirty' meals zou eten.
Succes.quote:Op maandag 17 december 2012 20:15 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt.
Ik moet aan de schema's.![]()
@ Kerol:
Ik houd wel van lateral dumbbell raise. Goede oefening om kapot te gaan. Of front dumbbell raise.
Dat ik in principe maar 144gr eitwit nodig heb. Calorieinname is 3200, dus met 144gr zou ik dan op 18% zitten toch? (Eiwitten en carbs x4, vetten x9). Klinkt 60% carbs, 20% eiwit, 20% vetten als een mooi streven?quote:Op zondag 16 december 2012 16:58 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
http://mennohenselmans.co(...)ke-for-bodybuilders/
Lekker aftrekken in de kleedkamerquote:Op maandag 17 december 2012 22:57 schreef mtchel112 het volgende:
is het normaal dat je na het trainen het libido hebt van een konijn? lijkt me wel logisch maar t is echt vaag, misschien geil ik wel op al die zwetende curl monkeys
quote:
Curlboys die je na een half jaar nooit meer ziet. Zielige figuren.quote:Op dinsdag 18 december 2012 00:29 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Niet onder de indruk, gym zit vol met deze beginners.
Ik snap niet waarom mensen blijven denken dat macro ratios uitmaken. Geen aanval op jou verder, maar denk je dat het je lichaam uitmaakt in welke verhoudingen hij voedingsstoffen binnen krijgt?quote:Op maandag 17 december 2012 23:47 schreef Mandamo het volgende:
Heeft iemand een idee wat ideale macro ratio's zijn tijdens een bulk?
Ik las hier:
[..]
Dat ik in principe maar 144gr eitwit nodig heb. Calorieinname is 3200, dus met 144gr zou ik dan op 18% zitten toch? (Eiwitten en carbs x4, vetten x9). Klinkt 60% carbs, 20% eiwit, 20% vetten als een mooi streven?
Wow, dat heb ik gelukkig nooit meer. Als ik een maaltijd mis moet ik mezelf in slaap huilen. Net als wanneer ik m'n protein of kcal target niet haal.quote:Op maandag 17 december 2012 21:50 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Groot probleem bij mij is dat ik nog wel eens maaltijden oversla op de dag, zowel tijdens werk als op vrije dagen. Ik ben dan te druk bezig en vergeet gewoon te eten. Vaak denk ik om 14:30 oja ik moet nog lunchen. Terwijl ik wel om 6 of 7 uur ben opgestaan. Dat is echt fucked up.
ja, bij de beesten af idd.quote:Op maandag 17 december 2012 22:57 schreef mtchel112 het volgende:
is het normaal dat je na het trainen het libido hebt van een konijn? lijkt me wel logisch maar t is echt vaag, misschien geil ik wel op al die zwetende curl monkeys
Welke idioot doet dat dan ookquote:Op dinsdag 18 december 2012 02:33 schreef StraatSoldaat het volgende:
Cutten in December is bijna onmogelijk, ben al een maand bezig met "cutten" maar zit nog steeds op de 90kg omdat ik steeds in verleiding wordt gebracht door al dat lekkers
Bijhouden, afwegen en tellen. Zo moeilijk is het niet. En als je dat een paar keer gedaan hebt kun je het aardig inschatten en kun je wat meer op gevoel werken.quote:Op dinsdag 18 december 2012 06:32 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
hoe kunnen jullie zo precies tellen hoeveel calorieen jullie eten? Misschien domme vraag hoorMaar zelf eet ik gewoon altijd zoveel mogelijk
ben nu toch aan gainen namelijk en eet nu sowieso toch neit te weinig
Ik heb 500eu eigenrisico genomen, en basisverzekring. Ben al 20jr niet bij m'n huisarts geweest, dus al heel lang m'n voordeel gepakt.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:15 schreef fathank het volgende:
[..]
[..]
@ Raymond.
wordt dat vergoed door je ziektekostenverzekering? Bovendien 100 euro per uur is volgens mij nog goedkoper dan een doorsnee fysio waar je met 10 minuten weer buiten staat met een rekening van 5 tientjes
Wel fijn om te weten wat het nu is, dan zit er tenminste vooruitgang inquote:Op dinsdag 18 december 2012 07:42 schreef RaymondK het volgende:
Nou gisteren bij de Osteopaat geweest, en het is idd. deels een tenniselleboog, en deels een ontsteking in de aanhechting van m'n onderarmspier op het bot. Die voor de rotatie van je hand zorgt.
En het komt allemaal omdat m'n rechter hand helemaal "vast" zit.
Echt nooit last van gehad, maar er zit totaal geen beweging in de twee losse delen boven m'n polsgewircht in m'n hand. En daar door compenseer ik met die onderarmspier naar het schijnt.
Uberhaupt nooit geweten dat dat moet kunnen bewegen, maar
[ afbeelding ]
Die rijen botjes waar scapoid en trapazoid staat, moeten van de bovenkant naar de onderkant van je hand kunnen bewegen.
Hij heeft bijna een half uur lang aan m'n hand lopen trekken en duwen in die hand, en nog kreeg die d'r bijna geen beweging in.
Maar die man legde tenminste wel helemaal perfect uit hoe het allemaal werkt. Vind het nu al een wereld vent.Wel 100eu per uur, maar toch.
Mag trainen, maar niet de oefeningen die zeer doen, en moet er ijs op houden op die spier/elleboog 2x daags.
Volgend jaar meer.
ja precies. Dat was wel het laatste waar ik aan zou denken. Dat m'n handje niet flexibel genoeg wasquote:Op dinsdag 18 december 2012 08:21 schreef Ganzz het volgende:
[..]
Wel fijn om te weten wat het nu is, dan zit er tenminste vooruitgang in
Maar als je dan 2 boterhammen met pindakaas eet hoe moet je dat in godsnaam tellen dan? helemaal gaan omrekenen hoeveel boterhammen je kan smeren met een pot pindakaas en dan terugrekenenquote:Op dinsdag 18 december 2012 08:15 schreef fathank het volgende:
Bijhouden, afwegen en tellen. Zo moeilijk is het niet. En als je dat een paar keer gedaan hebt kun je het aardig inschatten en kun je wat meer op gevoel werken.
Meten is weten, schrijven is blijven.
Nee, je legt een boterham op een keuken weegschaal, je weet dan je gewicht aan brood, en je drukt op Tarra. Dan smeer je je boterham en legt hem terug op de weegschaal, dan weet je hoeveel pindakaas je typisch op een botehram smeert.quote:Op dinsdag 18 december 2012 09:14 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Maar als je dan 2 boterhammen met pindakaas eet hoe moet je dat in godsnaam tellen dan? helemaal gaan omrekenen hoeveel boterhammen je kan smeren met een pot pindakaas en dan terugrekenen?
Weegschaal? boterham op de weegschaal, boterham smeren met pindakaas en weer op de weegschaal. En als je een beetje normale motoriek hebt kun je iedere keer wel ongeveer evenveel pindakaas erop smeren. Het komt ook niet op de laatste gram aan, want je exacte energiebehoefte kun je ook niet weten tot op de laatste kcal nauwkeurig.quote:Op dinsdag 18 december 2012 09:14 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Maar als je dan 2 boterhammen met pindakaas eet hoe moet je dat in godsnaam tellen dan? helemaal gaan omrekenen hoeveel boterhammen je kan smeren met een pot pindakaas en dan terugrekenen?
haha zo heb ik er nooit over nagedachtquote:Op dinsdag 18 december 2012 09:28 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Nee, je legt een boterham op een keuken weegschaal, je weet dan je gewicht aan brood, en je drukt op Tarra. Dan smeer je je boterham en legt hem terug op de weegschaal, dan weet je hoeveel pindakaas je typisch op een botehram smeert.
Dat schaal je naar wat er per 100gram in de pindkaas zit en onthoud je.
maar euh, dat hoef je maar 1x te doen he. Niet voor elke botheram. (Wel als je van het radijsjes tellen bent...)
Maar zo heb je een goeie schatting van je boterhammen.
iddquote:Op dinsdag 18 december 2012 10:59 schreef seto het volgende:
Topic is wel beter geworden sinds dat andere topic in ONZ.
Gewoon gewicht proberen te verhogen volle bak blazen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 11:46 schreef DeLoet het volgende:
[..]
idd![]()
Ik heb 3 weken niet kunnen trainen na een operatie.
Wat is nu verstandig, alles iets lager in gewicht pakken en weer rustig aan zwaarder gaan?
Ik heb in die drie weken letterlijk niets kunnen doen. Laatste week weer wat gewandeld enzo.
Creatine en gaanquote:Op dinsdag 18 december 2012 11:46 schreef DeLoet het volgende:
[..]
idd![]()
Ik heb 3 weken niet kunnen trainen na een operatie.
Wat is nu verstandig, alles iets lager in gewicht pakken en weer rustig aan zwaarder gaan?
Ik heb in die drie weken letterlijk niets kunnen doen. Laatste week weer wat gewandeld enzo.
Raymond, weg daar, Osteopaat of manueel therapeut is voor de medische wetenschap gewoon een kwakzalver.quote:
nou, hij had anders prima door wat er precies fout zat. En z'n werkwijze kwam op mij prima over.quote:Op dinsdag 18 december 2012 12:26 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Raymond, weg daar, Osteopaat of manueel therapeut is voor de medische wetenschap gewoon een kwakzalver.
Ik snap en begrijp je.quote:Op dinsdag 18 december 2012 12:30 schreef RaymondK het volgende:
[..]
nou, hij had anders prima door wat er precies fout zat. En z'n werkwijze kwam op mij prima over.
Ik kijk het wel aan hoe de volgende sessie is, en hou jouw mening in m'n achterhoofd.![]()
Ik ben normaal ook niet zo van de alternatieve geneeswijze, maar heel gek is de gedachte gang die achter osteopathie zit niet.
Als er ergens in je lichaam iets niet goed zit voor w.b.t. houding/botten/gewrichten, dan kun je er ergens anders last van krijgen.
mja, zoals hij met mij bezig was, was het gewoon als een therapeut ook bezig zou zijn.quote:Op dinsdag 18 december 2012 12:34 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Ik snap en begrijp je.
Echter oplichters die van deur tot deur gaan hebben ook de mooiste verhalen en boeken Succes.
100 euro per uur is gewoon te duur, dat is minstens zo duur als de meeste artsen vragen.
Om er zeker van te zijn zeg ik het ook, Ik troll je niet mijn vriend.
Bronnen:
google deeplink
quote:Op dinsdag 18 december 2012 12:46 schreef RaymondK het volgende:
Hij hoeft i.i.g. niet over bloedbanen, m'n staartbeen/aars of hoofdmassage te gaan beginnen idd.
Ja volgens dat google stukje van Zetaos zijn ze er ook die d.m.v. vinger oplegging aldaar e.e.a. kunnen genezen.quote:
ja met acupunctuur kun je de doorbloeding verbeteren wat natuurlijk ook vaak wel een gunstig effect geeft.quote:Op dinsdag 18 december 2012 12:56 schreef Stereotomy het volgende:
Hm, zelf ben ik ook niet van de alternatieve geneeswijzen, maar anecdotaal hoor je hier en daar dat acupunctuur etc. effect heeft. Wat dat betreft ben ik dan ook niet koppig genoeg om te zeggen dat het nooit werkt.
Als het voor jou werkt en je hebt er 100 EUR voor over, why not?
quote:Wie kiest voor het driegangenmenu Jamies paddenstoelensoep, Jamies kerstkip en Jamies Rocky Mountain, krijgt per persoon in totaal 1.195 kcal binnen.
Ruimschoots minder dan de dagelijks aanbevolen hoeveelheid calorieën voor zowel mannen (2.500) als vrouwen (2.000). Tenminste, voor wie het bij één portie Rocky Mountain houdt.
Want dat is dan ook het enige dat je eet de hele dagquote:Op dinsdag 18 december 2012 13:14 schreef slacker_nl het volgende:
Vond dit grappig, moest het even delen.
http://www.volkskrant.nl/(...)niet-zo-gezond.dhtml
[..]
doe mij d'r maar 4 vanquote:Op dinsdag 18 december 2012 14:34 schreef Stereotomy het volgende:
Okee, ik schrans dat ook in één keer op, maar toch
Andere spiergroepen aanpakken?quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:02 schreef VeX- het volgende:
Gister voor het eerst in weken echt goed gegeten en toen wat getrained met dumbbells. Ik voel nu wel wat spierpijn.
Is het verstandig om vandaag dan weer verder te trainen?
Pain is weakness leaving the body toch?
Als je maar een paar trainingen aan gaat klooien zonder plan maakt het niks uitquote:Op dinsdag 18 december 2012 15:02 schreef VeX- het volgende:
Gister voor het eerst in weken echt goed gegeten en toen wat getrained met dumbbells. Ik voel nu wel wat spierpijn.
Is het verstandig om vandaag dan weer verder te trainen?
Pain is weakness leaving the body toch?
Had je genoeg geld besteed om zo'n cadeau te krijgen? Zo ja dan FF mailen, lossen ze mss wel opquote:Op dinsdag 18 december 2012 15:20 schreef RickoKun het volgende:
Heb ik dus van die whey hé van de body en fit shop.
Zit d'r helemaal geen shake beker of iets bij (wat ze wel beloofd hebben).
En nu dan? Een glas melk vol gooien en met een lepeltje die meuk erdoorheen roeien?
Dat is onhandig man zo kun je niet in de gym shakes maken. Ze zijn gewoon vergeten een beker bij te doen denk ik. Ff mailen met die lui,.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:20 schreef RickoKun het volgende:
Heb ik dus van die whey hé van de body en fit shop.
Zit d'r helemaal geen shake beker of iets bij (wat ze wel beloofd hebben).
En nu dan? Een glas melk vol gooien en met een lepeltje die meuk erdoorheen roeien?
Als je geen anabool milieu in je lichaam creeërt door een overschot aan energie ga je iig weinig tot geen spieren opbouwen. Juist na je workout is het belangrijk voldoende voedingsstoffen te hebben voor de verhoogde spiersynthese.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:22 schreef Bendoe het volgende:
Ze zeggen dat je pas na 72 uur spierweefsel gaat verbranden om aan energie te komen na niks eten. Als ik nou bijvoorbeeld maandagmiddag train en tot donderdagmiddag alleen water drink. Zal ik in die tijd van 3 dagen spieren opbouwen, zal het gelijk blijven of verlies ik spier? ( ik wil het niet gaan doen natuurlijk)
quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:25 schreef Pastapipos het volgende:
[..]
Had je genoeg geld besteed om zo'n cadeau te krijgen? Zo ja dan FF mailen, lossen ze mss wel op
Je kon toch cadeau's selecteren? Die hebben ze er niet bijgedaan dus.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:36 schreef RickoKun het volgende:
[..]Weet niet hoeveel geld ik moet besteden, heb 34,90 in totaal besteed.
Heb net effe wat shake gehad door de melk, maar het was nog best klonterig
Klopt mii mang, maar staan ineens niet meer op de factuur ook....quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:37 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Je kon toch cadeau's selecteren? Die hebben ze er niet bijgedaan dus.
Je kan die rotzooi ook wel in een bidon shaken. Werkt ook wel.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:39 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Klopt mii mang, maar staan ineens niet meer op de factuur ook....
Over Jamie gesproken trouwens, ooit dit gezien?quote:Op dinsdag 18 december 2012 14:37 schreef RaymondK het volgende:
[..]
doe mij d'r maar 4 van![]()
![]()
Die Jamie heeft vaak van dat Engelse vetnekken voer.
Ik bedoel speklapjes bakken, en dan de "Jus" (in hoeverre je dat zo durft te noemen) lekker over de aardappels/witte bonen geieten![]()
Zelf is i ook best vatsig eigenlijk.
Ik zie *vanaf 29,90 euro een cadeau*quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:40 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Je kan die rotzooi ook wel in een bidon shaken. Werkt ook wel.
Top! Dank je wel, zeer handige link ook. Ik heb die ratio's hier vaak voorbij zie komen en zie ze ook weleens op andere fora, maar wat je zegt klinkt logisch.quote:Op dinsdag 18 december 2012 00:45 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom mensen blijven denken dat macro ratios uitmaken. Geen aanval op jou verder, maar denk je dat het je lichaam uitmaakt in welke verhoudingen hij voedingsstoffen binnen krijgt?
Zorg gewoon dat je minstens x gram proteïne binnenkrijgt, genoeg carbs om eigenlijk elke training een volle glycogeen voorraad te hebben (meestal zo'n 300-400gr per dag), en genoeg vetten om je hormoon huishouding in orde te houden (rond de 1gr/kg bodyweight dacht ik).
Alles wat je daarboven eet is puur voor de caloriën, om een positieve energiebalans te hebben en je lichaam dus lekker in een anabole staat te houden. Het maakt op dat moment geen fuck meer uit of het carbs, proteïnen of vetten zijn, als het maar caloriën zijn.
(En uiteraard voldoende micro's pakken, maar goed, het ging hier even over macro's)
Eyzquote:Op dinsdag 18 december 2012 15:49 schreef Stereotomy het volgende:
Jezus Fokheld, gewoon B&F bellen en als je niet durft, mailtje sturen. Als je er recht op hebt heb je er recht op
Gisteren voor 95 euro besteld, helemaal geen keuze uit gifts meer.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:20 schreef RickoKun het volgende:
Heb ik dus van die whey hé van de body en fit shop.
Zit d'r helemaal geen shake beker of iets bij (wat ze wel beloofd hebben).
En nu dan? Een glas melk vol gooien en met een lepeltje die meuk erdoorheen roeien?
Wat een peniskokers. Maar kijk weet je, mijn waarde kaukasiër? Ik dacht zo van: "Bohhh ik ben nieuw dus ik mag wel een cadeautje waaaajjjeuuhhhwel?"quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:54 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Gisteren voor 95 euro besteld, helemaal geen keuze uit gifts meer.
In de doos vandaag zat ook geen 1 sample meer
Hij doet idd. wel goed werk ja.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:41 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Over Jamie gesproken trouwens, ooit dit gezien?
http://www.ted.com/talks/jamie_oliver.html
the naked chef lololquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:04 schreef Stereotomy het volgende:
lol photoshop
Ik ga even de 'aanhalingstekens' erbij halen.
Wat ik vaak merk bij mensen is dat ze de heilige overtuiging hebben 'gezond' te eten - gebaseerd op hun (vaak terechte) mening 'clean foods' / 'voedsel met een relatief hoog macronutrientendichtheid' te eten.
MAAR
Ze vergeten dan wel mooi het kcal in / kcal uit principe, waardoor ze zich alsnog met teveel energie volstouwen, bierbuik tot gevolg, en daaruit weer metabool syndroom / insuline resistentie en uiteindelijk diabetes en CVD.
Je moet je energiehuishouding in orde hebben én genoeg micronutrienten binnen krijgen, dát zou als gezond gedefinieerd moeten worden.
En zelfs als je er geen recht op hebt, ik heb nog nooit meegemaakt dat ze het weigeren als je om een shakebeker vraagt.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:49 schreef Stereotomy het volgende:
Jezus Fokheld, gewoon B&F bellen en als je niet durft, mailtje sturen. Als je er recht op hebt heb je er recht op
Die dingen groeien uit hun aars, geen probleem er wat extra weg te geven.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:21 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
En zelfs als je er geen recht op hebt, ik heb nog nooit meegemaakt dat ze het weigeren als je om een shakebeker vraagt.
Eerste keer bij XXL bestellen had ik niet genoeg voor een shakebeker, had ik in het opmerkingen veld gevraagd of ik er alsnog 1 mocht hebben. Hebben ze mij gewoon m'n uitgekozen samples én een shakebeker gestuurd.
Idem bij B&F voor een vriend van me.
Ik train meestal 8, 6, 4. Dus 3 dagen terug wilde ik van 70kg x4 incline barbell press naar 80kg gaan, eerste 3 keer perfect dus ik dacht: "Kom op motherfucker nog 1 keer" ik kwam driekwart omhoog met de stang totdat ie stil bleef staan voor 3 seconden ofzo (leek een minuut) armen begonnen te shaken alsof een shakeweight in mijn handen had en ik had geen spotter. Ik dacht: "Fuck it gewoon doorzetten". Maar het lukte niet, gelukkig zag iemand het aan de andere kant van de zaal en die kwam naar me toe gesprint om me te helpenquote:Op dinsdag 18 december 2012 17:55 schreef ZuidGrens het volgende:
Man, net voor de gein bij vrijwel iedere oefening die ik deed (borst/triceps) even net wat meer gewicht te pakken dan normaal. Soms zes herhalingen in plaats van acht, maar het ging wel goed. Had al langer het idee dat ik soms veel eerder omhoog kan.
nick diaz heeft grotere cardio dan die gozer.quote:Op maandag 17 december 2012 06:54 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Want? Hij heeft (denk ik met een zeer grote waarschijnlijkheid) de CF games van 2012 gewonnen en daarmee kreeg ie de titel. Net zoals het chickie, Annie Thorisdottir, the fittest woman alive.
Cute chickie Sapstengel!
8, 6, 4 doe ik ook wel eens.quote:Op dinsdag 18 december 2012 18:37 schreef SunTzu het volgende:
[..]
Ik train meestal 8, 6, 4. Dus 3 dagen terug wilde ik van 70kg x4 incline barbell press naar 80kg gaan, eerste 3 keer perfect dus ik dacht: "Kom op motherfucker nog 1 keer" ik kwam driekwart omhoog met de stang totdat ie stil bleef staan voor 3 seconden ofzo (leek een minuut) armen begonnen te shaken alsof een shakeweight in mijn handen had en ik had geen spotter. Ik dacht: "Fuck it gewoon doorzetten". Maar het lukte niet, gelukkig zag iemand het aan de andere kant van de zaal en die kwam naar me toe gesprint om me te helpenOoit sterf ik onder de barbell.
hoe weet je dat ie aan de roids zit?quote:Op dinsdag 18 december 2012 18:54 schreef ChesterPerry het volgende:
[..]
nick diaz heeft grotere cardio dan die gozer.
en raymtzer zit idd aan de roids
Ach, hij zat eerst aan een fles sterke drank per dag en aan de heroïne (zie filmpje), het is dus niet ondenkbaar dat hij nu aan de roids zit. Hij is bovendien in korte tijd aardig gegroeid (2010 was hij nog verslaafd).quote:Op dinsdag 18 december 2012 19:43 schreef Hiatus het volgende:
[..]
hoe weet je dat ie aan de roids zit?
Dus dat is er met hem gebeurd! Straks even kijken naar het filmpje.quote:Op dinsdag 18 december 2012 20:36 schreef Luchtkoker het volgende:
Ach, hij zat eerst aan een fles sterke drank per dag en aan de heroïne (zie filmpje), het is dus niet ondenkbaar dat hij nu aan de roids zit. Hij is bovendien in korte tijd aardig gegroeid (2010 was hij nog verslaafd).
Het is dus zeker niet onwaarschijnlijk (wil niet zeggen dat het zo is, hoor).
Het overkomt de beste, makkelijk praten vanaf de zijlijn.quote:Op dinsdag 18 december 2012 20:59 schreef StraatSoldaat het volgende:
Rappen dat marokannen onterecht worden gediscrimineerd en vervolgens zelf aan de drugs zitten
Wat voor een kannen?quote:Op dinsdag 18 december 2012 20:59 schreef StraatSoldaat het volgende:
Rappen dat marokannen onterecht worden gediscrimineerd en vervolgens zelf aan de drugs zitten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |