abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_117989869



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Fall 2012


2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Over hotlinken en ander gespui:

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
  maandag 15 oktober 2012 @ 11:04:16 #2
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117989981

Ik kan hier echt uren naar kijken en er nog om lachen :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_117990012
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:04 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[ afbeelding ]
Ik kan hier echt uren naar kijken en er nog om lachen :')
Echt he... waar is het van?
  maandag 15 oktober 2012 @ 11:05:48 #4
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117990030
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:05 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Echt he... waar is het van?
Ik heb geeeeeeen idee, maar ik heb echt de slappe lach momenteel :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_117990089
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:05 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Ik heb geeeeeeen idee, maar ik heb echt de slappe lach momenteel :')
Hoe de stuurman zo vol op z'n bek gaat is zo grappig. Ik zou hier niet om moeten lachen.... maar... _O-
  maandag 15 oktober 2012 @ 11:08:15 #6
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117990110
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:07 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hoe de stuurman zo vol op z'n bek gaat is zo grappig. Ik zou hier niet om moeten lachen.... maar... _O-
Mijn moeder kwam boven om te vragen of het wel goed ging, ik ga helemaal plat, nog steeds :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_117990133
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:08 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Mijn moeder kwam boven om te vragen of het wel goed ging, ik ga helemaal plat, nog steeds :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NET ZO PLAT ALS ZIJN GEZICHT.
pi_117990291
Sorry arash ik zat een potje WoT te spelen
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117990362
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:13 schreef De_Dakgoot het volgende:
Sorry arash ik zat een potje WoT te spelen
World of Tanks? :')
pi_117990393
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:13 schreef De_Dakgoot het volgende:
Sorry arash ik zat een potje WoT te spelen
War on Terror?
pi_117990485
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:15 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

World of Tanks? :')
ja, mijn Pershing is wel fucking Kawaii
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117990510
pi_117990669
Bang bang
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117990795
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:24 schreef De_Dakgoot het volgende:
Bang bang
[ afbeelding ]
Good Lawd.
pi_117990902
  maandag 15 oktober 2012 @ 11:30:53 #16
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_117990904
First impressions anime dit seizoen:
- Aikatsu!: Dropped, wtf happened here?
- Chou Soku Henkei Gyrozetter: Dropped, voor kinderen
- Kami-sama Hajimemashita: dropped, saai.
- Teekyuu: Dropped, meh.
- Monsuno: Dropped, Kinderserie
- Litchi De Hikari Club: dropped, what the hell?
- Magi: Dropped, generic shonen in het midden oosten.
- Wooser no Sono Higurashi: dropped, for kids
- Chiisana Oji-san: 0/10 What the hell?!
- Girls und Panzer: 5/10, saai
- Shinsekai Yori: 6/10, saai
- Busou Shinki: 6/10, moe mini robots, beetje strike witches
- Code: Breaker: 6/10, nothing special.
- Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne!:6/10, Imouto harem serie.
- Ixion Saga: Dimension Transfer: 7/10, leuke parodie op SAO.
- Robotics;Notes: 7/10, kan beter worden.
- Suki-tte Ii na yo. 7/10, leuke shoujo
- Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster: 7/10, waren wel leuke momenten, voor de rest nogal generiek.
- Sakurasou no Pet na Kanojo: 7.5/10, Gekke anime, was wel vermakelijk
- Btooom!: 8/10, beetje mix tussen SAO en Battle Royale
- JoJo no Kimyou na Bouken (2012): 8/10, alleen voor de liefhebbers
- Little Busters!: 8/10, had wel wat humor, heeft verder potentie.
- Psycho-pass: 9/10: Goed plot.

Ga ik volgen:
- Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: 8/10, meisje is leuk
- Tonari no Kaibutsu-kun: 8/10, nog leukere shoujo
- K: 9/10: Stijvol en interessant plot.

Anderen hadden ongeveer dezelfde mening, alleen vonden ze Jojo shit en Shinsekai Yori geweldig.

[ Bericht 32% gewijzigd door Easymodo op 15-10-2012 12:09:42 ]
pi_117990966
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:30 schreef Easymodo het volgende:
First impressions anime dit seizoen:
- Aikatsu!: Dropped, wtf happened here?
- Btooom!: 8/10, beetje mix tussen SAO en Battle Royale
- Busou Shinki: 6/10, moe mini robots, beetje strike witches
- Chiisana Oji-san: 0/10 What the hell?!
- Chou Soku Henkei Gyrozetter: Dropped, voor kinderen
- Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: 8/10, meisje is leuk
- Code: Breaker: 6/10, nothing special.
- Girls und Panzer: 5/10, saai
- Ixion Saga: Dimension Transfer: 7/10, leuke parodie op SAO.
- JoJo no Kimyou na Bouken (2012): 8/10, alleen voor de liefhebbers
- K: 9/10: Stijvol en interessant plot.
- Kami-sama Hajimemashita: dropped, saai.
- Litchi De Hikari Club: dropped, what the hell?
- Little Busters!: 8/10, had wel wat humor, heeft verder potentie.
- Magi: Dropped, generic shonen in het midden oosten.
- Monsuno: Dropped, Kinderserie
- Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne!:6/10, Imouto harem serie.
- Psycho-pass: 9/10: Goed plot.
- Robotics;Notes: 7/10, kan beter worden.
- Sakurasou no Pet na Kanojo: 7.5/10, Gekke anime, was wel vermakelijk
- Shinsekai Yori: 6/10, Ik vond hem saai
- Suki-tte Ii na yo. 7/10, leuke shoujo
- Teekyuu: Dropped, meh.
- Tonari no Kaibutsu-kun: 8/10, nog leukere shoujo
- Wooser no Sono Higurashi: dropped, for kids
- Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster: 7/10, waren wel leuke momenten, voor de rest nogal generiek.
Ik zou haast nieuwsgierig worden naar Aikatsu! en Chiisana Ojisan. :')
pi_117991063
Oeh. Psycho Pass ben ik nu wel erg benieuwd naar. :P
  maandag 15 oktober 2012 @ 11:47:22 #19
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_117991426
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:32 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik zou haast nieuwsgierig worden naar Aikatsu! en Chiisana Ojisan. :')
Ik had Chiisana Ojisan eigenlijk een 6 gegeven, door zijn wtf. Verder was het gewoon 1 van de raarste series die ik ooit heb gezien.
pi_117991562
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:47 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Ik had Chiisana Ojisan eigenlijk een 6 gegeven, door zijn wtf. Verder was het gewoon 1 van de raarste series die ik ooit heb gezien.
picu no boku
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 15 oktober 2012 @ 11:53:54 #21
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_117991629
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:51 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

picu no boku
maar die heb ik nog niet gezien :'),

Oh ja, sequels heb ik buiten beschouwing gelaten.
pi_117991972
JIBUN WO!


[ Bericht 49% gewijzigd door De_Dakgoot op 15-10-2012 12:20:28 ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 15 oktober 2012 @ 12:31:00 #23
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117993014
Lief dagboek,

ik ga nu op weg naar de rechtbank :)
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_117993025
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 12:31 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Lief dagboek,

ik ga nu op weg naar de rechtbank :)
Is best leuk :)
pi_117993037
en we gaan maar weer eens aan het werk
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117993046
quote:
14s.gif Op maandag 15 oktober 2012 12:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Is best leuk :)
politierechter zittingen zijn inderdaad soms best grappig :D
  maandag 15 oktober 2012 @ 12:34:22 #27
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117993130
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 12:32 schreef mschol het volgende:

[..]

politierechter zittingen zijn inderdaad soms best grappig :D
Echt? Daar moet ik er namelijk 7 van bijwonen :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_117993675
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 12:34 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Echt? Daar moet ik er namelijk 7 van bijwonen :P
Leuke aan dit soort zaken is dat je de uitspraak er meteen bij krijgt :P
pi_117993875
Schuuuuldiiig!!!!
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117995142
pi_117996078
Van welke anime kunnen jullie geen genoeg van krijgen?

Voor mij is dat Cowboy Bebop en Samurai Champloo O+
Van Hajime no Ippo kreegk ook altijd echt een energieboost en initial D vond ik altijd zo tering spannend :@
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_117996127
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 12:34 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Echt? Daar moet ik er namelijk 7 van bijwonen :P
serieus, niet allemaal uiteraard, maar soms heb je van die mensen die alles tegen zich hebben en alsnog zeggen er niks mee te maken te hebben :')
  maandag 15 oktober 2012 @ 14:40:04 #33
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_117998086
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 13:53 schreef marp0 het volgende:
Van welke anime kunnen jullie geen genoeg van krijgen?

Voor mij is dat Cowboy Bebop en Samurai Champloo O+
Van Hajime no Ippo kreegk ook altijd echt een energieboost en initial D vond ik altijd zo tering spannend :@
Krijg zelf nooit genoeg van Gintama; wel een hele andere genre dan bovenstaande. Cowboy Bebop en hajime no Ippo vond ik zelf ook ontzettend goed.
  maandag 15 oktober 2012 @ 15:01:16 #34
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117998925
Wauw, dat was best wel boeiend! Donderdag ga ik weer, moet nog 2 zittingen bijwonen.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_117998945
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 15:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Wauw, dat was best wel boeiend! Donderdag ga ik weer, moet nog 2 zittingen bijwonen.
^O^ mooi.
  maandag 15 oktober 2012 @ 15:06:00 #36
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117999113
Zekers, die rechter wat er zat was echt zo'n geniale droogkloot.. Ik had op een gegeven moment zelfs het idee dat hij mensen die berecht werden de gek aan zat te steken. :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_117999250
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 15:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Wauw, dat was best wel boeiend! Donderdag ga ik weer, moet nog 2 zittingen bijwonen.
Nice. Voor je opleiding? Ik mag over twee weken ook :P
pi_117999272
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 13:53 schreef marp0 het volgende:
Van welke anime kunnen jullie geen genoeg van krijgen?

Voor mij is dat Cowboy Bebop en Samurai Champloo O+
Van Hajime no Ippo kreegk ook altijd echt een energieboost en initial D vond ik altijd zo tering spannend :@
Er is niet een serie waar ik geen genoeg van kan krijgen, dat weet ik zeker. Echter even naar mijn lijst gekeken hebbende zijn de series waar ik (nu) het meeste zin in heb: 12 Kindoms, Steins;Gate en Spice & Wolf. Geen van deze series ga ik nu kijken maar als ik een van de series die ik gezien heb op nieuw zou moeten kijken zou het een van die drie zijn. Of iets korters omdat ik het dan, je weet wel, onvrijwillig zou doen.
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 15:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Wauw, dat was best wel boeiend! Donderdag ga ik weer, moet nog 2 zittingen bijwonen.
Zijn de slotpleidooien wat? De daadwerkelijke rechtsprocedures interesseren mij nog geen zier maar het lijkt me wel grappig om eens een echte advocaat een bombastisch pleidooi te houden voor de onschuld of verminderde toerekeningsvatbaarheid van zijn cliënt of zo iets dergelijks.
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 15 oktober 2012 @ 15:22:24 #39
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117999700
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 15:09 schreef omelette het volgende:

[..]

Nice. Voor je opleiding? Ik mag over twee weken ook :P
Jep, vervangende opdracht omdat ik niet naar Berlijn ga :P
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 15:10 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Zijn de slotpleidooien wat? De daadwerkelijke rechtsprocedures interesseren mij nog geen zier maar het lijkt me wel grappig om eens een echte advocaat een bombastisch pleidooi te houden voor de onschuld of verminderde toerekeningsvatbaarheid van zijn cliënt of zo iets dergelijks.
Toevallig was er vandaag een advocaat die gemachtigd was om 2 Duitse mannen te verdedigen die 2100 gram hennep de grens over wouden smokkelen. Ze kwam echt met van die drogredenen waarom de 2 mannen in kwestie niet zo'n zware straf moesten krijgen, terwijl ze al een crimineel verleden hebben. :')

edit: Is een vrouwelijk advocaat nou advocate of advocaat? Ik lees nu net ergens dat het allebei kan, maar ik bedacht me net dat het zo raar staat als ik advocaat zeg en er dan later naar verwijs met ''ze''. :P

[ Bericht 7% gewijzigd door Mauskoekwaus op 15-10-2012 15:28:06 ]
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118000684
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 15:22 schreef Mauskoekwaus het volgende:

Toevallig was er vandaag een advocaat die gemachtigd was om 2 Duitse mannen te verdedigen die 2100 gram hennep de grens over wouden smokkelen. Ze kwam echt met van die drogredenen waarom de 2 mannen in kwestie niet zo'n zware straf moesten krijgen, terwijl ze al een crimineel verleden hebben. :')
Klinkt amusant. :)
quote:
edit: Is een vrouwelijk advocaat nou advocate of advocaat? Ik lees nu net ergens dat het allebei kan, maar ik bedacht me net dat het zo raar staat als ik advocaat zeg en er dan later naar verwijs met ''ze''. :P
Een raadsheer kan ook een man of een vrouw zijn ondanks dat 'heer' gedeelte, dat vind ik persoonlijk gekker.
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 15 oktober 2012 @ 15:49:35 #41
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118000770
Oh amusant was het zeker, ik denk dat het voor iedereen wel interessant is om daar eens te gaan kijken :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118002500
TT _O-
pi_118005617
quote:
I'll give you all of my holes
pi_118005648
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:30 schreef Easymodo het volgende:
First impressions anime dit seizoen:
- Aikatsu!: Dropped, wtf happened here?
- Chou Soku Henkei Gyrozetter: Dropped, voor kinderen
- Kami-sama Hajimemashita: dropped, saai.
- Teekyuu: Dropped, meh.
- Monsuno: Dropped, Kinderserie
- Litchi De Hikari Club: dropped, what the hell?
- Magi: Dropped, generic shonen in het midden oosten.
- Wooser no Sono Higurashi: dropped, for kids
- Chiisana Oji-san: 0/10 What the hell?!
- Girls und Panzer: 5/10, saai
- Shinsekai Yori: 6/10, saai
- Busou Shinki: 6/10, moe mini robots, beetje strike witches
- Code: Breaker: 6/10, nothing special.
- Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne!:6/10, Imouto harem serie.
- Ixion Saga: Dimension Transfer: 7/10, leuke parodie op SAO.
- Robotics;Notes: 7/10, kan beter worden.
- Suki-tte Ii na yo. 7/10, leuke shoujo
- Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster: 7/10, waren wel leuke momenten, voor de rest nogal generiek.
- Sakurasou no Pet na Kanojo: 7.5/10, Gekke anime, was wel vermakelijk
- Btooom!: 8/10, beetje mix tussen SAO en Battle Royale
- JoJo no Kimyou na Bouken (2012): 8/10, alleen voor de liefhebbers
- Little Busters!: 8/10, had wel wat humor, heeft verder potentie.
- Psycho-pass: 9/10: Goed plot.

Ga ik volgen:
- Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: 8/10, meisje is leuk
- Tonari no Kaibutsu-kun: 8/10, nog leukere shoujo
- K: 9/10: Stijvol en interessant plot.

Anderen hadden ongeveer dezelfde mening, alleen vonden ze Jojo shit en Shinsekai Yori geweldig.
Suki-tte Ii na yo gechecked, maar dat plot is echt bijna identiek aan Tonari. :o
pi_118005944
quote:
10s.gif Op maandag 15 oktober 2012 17:59 schreef outcast_within het volgende:

[..]

Da's ook toevallig, heb ik ook vandaag gezien :')
pi_118006943
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118006999
quote:
Ik moest glimlachen.
pi_118007037
quote:
7s.gif Op maandag 15 oktober 2012 18:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik moest glimlachen.
Right on The spot
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118007071
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 18:08 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Da's ook toevallig, heb ik ook vandaag gezien :')
wat dan?
pi_118007084
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 18:39 schreef mschol het volgende:

[..]

wat dan?
Volgens mij Seitokai Yakuindomo OVA 4.
pi_118007156
Oh wauw, dit moet wel DE(nee, deze discussie is al gevoerd :()topic voor Robin zijn:
Het is de schuld van de sossen!
pi_118007180
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118007697

sogekinngggg :+
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
  maandag 15 oktober 2012 @ 18:59:00 #54
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118007773
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:04 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[ afbeelding ]
Ik kan hier echt uren naar kijken en er nog om lachen :')
Wauw. Oh wauw, dit is inderdaad fascinerend om te zien! Hypnotiserend zelfs!

Hoe die vent neergaat, briljant!

In ander nieuws: ik ben ziek, dus ik zal deze week totaal niet bezig zijn met de site. Recensies komen volgende week. Tenzij iemand zich geroepen voelt om er eentje te proberen, kan wel geregeld worden.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118008058
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 18:59 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Wauw. Oh wauw, dit is inderdaad fascinerend om te zien! Hypnotiserend zelfs!

Hoe die vent neergaat, briljant!

In ander nieuws: ik ben ziek, dus ik zal deze week totaal niet bezig zijn met de site. Recensies komen volgende week. Tenzij iemand zich geroepen voelt om er eentje te proberen, kan wel geregeld worden.
Alweer ziek? ;(
pi_118008156
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:30 schreef Easymodo het volgende:
First impressions anime dit seizoen:
- Aikatsu!: Dropped, wtf happened here?
- Chou Soku Henkei Gyrozetter: Dropped, voor kinderen
- Kami-sama Hajimemashita: dropped, saai.
- Teekyuu: Dropped, meh.
- Monsuno: Dropped, Kinderserie
- Litchi De Hikari Club: dropped, what the hell?
- Magi: Dropped, generic shonen in het midden oosten.
- Wooser no Sono Higurashi: dropped, for kids
- Chiisana Oji-san: 0/10 What the hell?!
- Girls und Panzer: 5/10, saai
- Shinsekai Yori: 6/10, saai
- Busou Shinki: 6/10, moe mini robots, beetje strike witches
- Code: Breaker: 6/10, nothing special.
- Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne!:6/10, Imouto harem serie.
- Ixion Saga: Dimension Transfer: 7/10, leuke parodie op SAO.
- Robotics;Notes: 7/10, kan beter worden.
- Suki-tte Ii na yo. 7/10, leuke shoujo
- Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster: 7/10, waren wel leuke momenten, voor de rest nogal generiek.
- Sakurasou no Pet na Kanojo: 7.5/10, Gekke anime, was wel vermakelijk
- Btooom!: 8/10, beetje mix tussen SAO en Battle Royale
- JoJo no Kimyou na Bouken (2012): 8/10, alleen voor de liefhebbers
- Little Busters!: 8/10, had wel wat humor, heeft verder potentie.
- Psycho-pass: 9/10: Goed plot.

Ga ik volgen:
- Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: 8/10, meisje is leuk
- Tonari no Kaibutsu-kun: 8/10, nog leukere shoujo
- K: 9/10: Stijvol en interessant plot.

Anderen hadden ongeveer dezelfde mening, alleen vonden ze Jojo shit en Shinsekai Yori geweldig.
Goed lijstje. :P
  maandag 15 oktober 2012 @ 19:11:29 #57
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118008301
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 19:06 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Alweer ziek? ;(
Ja. Nou ja, nog niet echt goed uitgeziekt en weer volop aan het werk gegaan enzo. Breekt je op blijkbaar.
Kan ik wel wat backlog inhalen.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118008705
quote:
Loli moe :P

Even na lange tijd mijn Gigabit router inloggen(wachtwoord is wel 28 tekens,de langste die ik heb _O- )
WiFi ww had ik nooit er op gezet(gekocht in September 2010) 8)7 :')

[ Bericht 0% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 15-10-2012 19:46:55 ]
pi_118009248
Edit gevonden


[ Bericht 21% gewijzigd door De_Dakgoot op 15-10-2012 19:39:49 ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118009545
quote:
12s.gif Op maandag 15 oktober 2012 19:33 schreef De_Dakgoot het volgende:
Weet iemand waar ik Welcome to NHK kan binnenhengelen?
In ruil daarvoor krijg je 1 gratis chuuni
[ afbeelding ]
Weet je, ik lees Free Chuuni eerder als "bevrijd Chuuni!" dan "Gratis Chuuni".

:P
  maandag 15 oktober 2012 @ 20:02:02 #61
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_118010566
BTOOOM 2 is ook niet voor in de trein _O-
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_118010825
WiFi wachtwoord blijkt er wel te zijn (afgelopen 2 jaar),maar heb het NOOIT gebruikt(alleen PIN nummer voor Blackberry)......tot vandaag!! _O- 8)7 *O* :')

Dit is mijn Gigabit router btw,die ik icm Ziggo Ai1+ gebruikt :9 >:)

* Blue_Panther_Ninja checkt Wifi snelheid :Y

quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 20:02 schreef wdn het volgende:
BTOOOM 2 is ook niet voor in de trein _O-
Leuk? :P
  maandag 15 oktober 2012 @ 20:47:01 #63
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118013066
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 20:02 schreef wdn het volgende:
BTOOOM 2 is ook niet voor in de trein _O-
Haha best wel fucked up als mensen je dat zien kijken! :D
Tonari no Kaibutsu-kun is ook weer uit trouwens, toffe epi! _O_
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118013257
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 20:47 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Haha best wel fucked up als mensen je dat zien kijken! :D
Tonari no Kaibutsu-kun is ook weer uit trouwens, toffe epi! _O_
Maakt niet uit :P
pi_118013369
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 20:47 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Haha best wel fucked up als mensen je dat zien kijken! :D
Tonari no Kaibutsu-kun is ook weer uit trouwens, toffe epi! _O_
Ga ik later vandaag kijken :D
  maandag 15 oktober 2012 @ 20:53:12 #66
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_118013413
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 17:59 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Suki-tte Ii na yo gechecked, maar dat plot is echt bijna identiek aan Tonari. :o
Beide gingen over vriendschap, alleen zijn de characters best wel anders. Voor de rest zijn het 2 best leuke shoujo's :).

quote:
14s.gif Op maandag 15 oktober 2012 19:08 schreef Qunix het volgende:

[..]

Goed lijstje. :P
D-dank je... :@
  maandag 15 oktober 2012 @ 20:55:23 #67
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118013539
Sukitte ii na yo is echt een bazen shoujo :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118013557
Je kan alle anime's die er zijn kijken in de trein, het is alleen de vraag of de mensen rondom je het wel kunnen waarderen.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118013614
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 20:55 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Sukitte ii na yo is echt een bazen shoujo :P
Aha :*

quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 20:55 schreef De_Dakgoot het volgende:
Je kan alle anime's die er zijn kijken in de trein, het is alleen de vraag of de mensen rondom je het wel kunnen waarderen.
[ afbeelding ]
Niks van aantrekken :') >:)
  maandag 15 oktober 2012 @ 21:01:21 #70
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118013949
Vanmorgen ging er een vrouw naast me zitten, terwijl er zat vrije plaatsen waren. Zit ze me de hele tijd aan te tikken of ik mijn muziek zachter wou doen. Werd ze ook nog is boos toen ik hem harder zette en zei dat ze maar in de stilte coupé of op een andere plek moest gaan zitten. :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118014064
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Vanmorgen ging er een vrouw naast me zitten, terwijl er zat vrije plaatsen waren. Zit ze me de hele tijd aan te tikken of ik mijn muziek zachter wou doen. Werd ze ook nog is boos toen ik hem harder zette en zei dat ze maar in de stilte coupé of op een andere plek moest gaan zitten. :')
Ik haat dat zo hé als er mensen naast je komen zitten.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118014268
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Vanmorgen ging er een vrouw naast me zitten, terwijl er zat vrije plaatsen waren. Zit ze me de hele tijd aan te tikken of ik mijn muziek zachter wou doen. Werd ze ook nog is boos toen ik hem harder zette en zei dat ze maar in de stilte coupé of op een andere plek moest gaan zitten. :')
Meh, beetje dubbel gevoel. Inderdaad vreemd dat ze per se daar moet gaan zitten, maar aan de andere kant... muziek zo hard zetten dat je over een paar jaar doof bent... naja...
pi_118014431
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:05 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Meh, beetje dubbel gevoel. Inderdaad vreemd dat ze per se daar moet gaan zitten, maar aan de andere kant... muziek zo hard zetten dat je over een paar jaar doof bent... naja...
Voor beiden eigen verantwoordelijkheid ;)
pi_118014449
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Vanmorgen ging er een vrouw naast me zitten, terwijl er zat vrije plaatsen waren. Zit ze me de hele tijd aan te tikken of ik mijn muziek zachter wou doen. Werd ze ook nog is boos toen ik hem harder zette en zei dat ze maar in de stilte coupé of op een andere plek moest gaan zitten. :')
Op speaker of oordopjes?
pi_118014847
quote:
5s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:08 schreef Qunix het volgende:

[..]

Op speaker of oordopjes?
Oordopjes! :+
  maandag 15 oktober 2012 @ 21:14:34 #76
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118014858
quote:
5s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:08 schreef Qunix het volgende:

[..]

Op speaker of oordopjes?
Oordopjes.
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:05 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Meh, beetje dubbel gevoel. Inderdaad vreemd dat ze per se daar moet gaan zitten, maar aan de andere kant... muziek zo hard zetten dat je over een paar jaar doof bent... naja...
Zo hard stond het niet eens, ik had ze op 6/20 staan toen zij kwam, en toen ze zeurde zette ik ze op 9/20.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118015000
Als je oordopjes in hebt hebben mensen het recht niet om te mogen zeiken imo. Vooral niet in de trein mits je in de stilte coupé zit.
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_118015045
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:14 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Oordopjes.

Prima... Dan is er geen probleem.
pi_118015125










pi_118015136
quote:
14s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:17 schreef Qunix het volgende:

[..]

Prima... Dan is er geen probleem.
Nooit! O-)
pi_118015181
quote:
ghhhhhhghggggggggggggggggghghgggggggggggggggggggshssh :9~
pi_118015228
quote:
Akiba *O*
  maandag 15 oktober 2012 @ 21:22:45 #83
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118015395
Ik ben goed voor mijn medemens, mits ze dat ook voor mij zijn. En dat zijn ze niet als ze mij lastig vallen om 8 uur 's morgens in de trein. :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118015438
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 20:02 schreef wdn het volgende:
BTOOOM 2 is ook niet voor in de trein _O-
Welles, de RAPETRAIN staat op het punt te vertrekken en BTOOOM zit al netjes op zijn plaats.

quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Vanmorgen ging er een vrouw naast me zitten, terwijl er zat vrije plaatsen waren. Zit ze me de hele tijd aan te tikken of ik mijn muziek zachter wou doen. Werd ze ook nog is boos toen ik hem harder zette en zei dat ze maar in de stilte coupé of op een andere plek moest gaan zitten. :')
Waarom moeten mensen zoals jij de kleine geneugten van gehoorzame en niet vreselijke treinreizigers nu altijd verpesten, door medereizigers te irriteren met jullie muziek.
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 15 oktober 2012 @ 21:26:07 #85
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118015630
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118015661
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:26 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Jonge, Tepelstreeltju, dat is niet mijn schuld.. :'(
Maar is het nu fake of niet?
  maandag 15 oktober 2012 @ 21:30:03 #87
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118015931
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Maar is het nu fake of niet?
Wat is fake?
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118015952
Tank-kun
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118016007
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:30 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Wat is fake?
Dat nieuwsbericht.

quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:30 schreef De_Dakgoot het volgende:
Tank-kun
[ afbeelding ]
Bah, dat vind ik altijd zo zonde van de auto.
  maandag 15 oktober 2012 @ 21:31:44 #90
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118016039
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dat nieuwsbericht.

[..]

Bah, dat vind ik altijd zo zonde van de auto.
Weet ik veel, ik heb het ff aan geklikt en na 3 seconden weer weg geklikt.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118016123
quote:
99s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:26 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Jonge, Tepelstreeltju, dat is niet mijn schuld.. :'(
Weet ik ook wel, maar ik kon het niet laten.

quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dat nieuwsbericht.

Die spelbreker.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_118016194
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:32 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Weet ik ook wel, maar ik kon het niet laten.

[..]

Die spelbreker.
Sowwie.
  maandag 15 oktober 2012 @ 21:49:48 #93
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118017216
quote:
ALS dit echt is dan zal het waarschijnlijk een gevalletje zijn geweest van zo'n droplul die muziek op z'n telefoon aan heeft gezet zonder koptelefoon ofzo. Je hebt altijd van die mongolen die dat wel een goed idee vinden.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118017526
quote:
die eerste: girlz und pantzer?
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:16 schreef marp0 het volgende:
Als je oordopjes in hebt hebben mensen het recht niet om te mogen zeiken imo. Vooral niet in de trein mits je in de stilte coupé zit.
genoeg prut oordopjes die je er dwarsdoorheen hoort hoor :+
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 20:55 schreef De_Dakgoot het volgende:
Je kan alle anime's die er zijn kijken in de trein, het is alleen de vraag of de mensen rondom je het wel kunnen waarderen.
[ afbeelding ]
deze man weet ^O^

quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:30 schreef De_Dakgoot het volgende:
Tank-kun
[ afbeelding ]
awww how cute...
pi_118017547
HET IS TIJD
[Zero-Raws] Dziewczyny i Czołgi - 02 (MX 1280x720 x264 AAC).mp4
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118017556
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:54 schreef mschol het volgende:

[..]

die eerste: girlz und pantzer?

[..]

genoeg prut oordopjes die je er dwarsdoorheen hoort hoor :+

[..]

deze man weet ^O^

[..]

awww how cute...
Girls und Panzer ^O^
pi_118017595
quote:
1 april is laat dit jaar...
pi_118017760
HNGGG die opening
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118017793
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:57 schreef De_Dakgoot het volgende:
HNGGG die opening
P&G? Niet spoileren :(
  maandag 15 oktober 2012 @ 21:58:59 #100
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118017872
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:58 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

P&G? Niet spoileren :(
ik laat alle plaatjes offline totdat de subs uit zijn geweest
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118017905
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:58 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

ik laat alle plaatjes offline totdat de subs uit zijn geweest
Oke. Goed zo.
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:00:17 #102
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118017964
waar blijven de muv luv subs ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118018091
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:54 schreef mschol het volgende:

[..]

die eerste: girlz und pantzer?
Denk 't.
pi_118018351
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 21:54 schreef mschol het volgende:

[..]

genoeg prut oordopjes die je er dwarsdoorheen hoort hoor :+

Lekker zelf naar muziek luisteren, dan heb je geen last van elkaar :)
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_118018542
* Blue_Panther_Ninja kijkt naar CHUUNIBYOU DEMO KOI GA SHITAI! EPISODE 1 op anime avenue :*
pi_118018693
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:08 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
* Blue_Panther_Ninja kijkt naar CHUUNIBYOU DEMO KOI GA SHITAI! EPISODE 1 op anime avenue :*
Chuuni time.
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:11:59 #107
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118018837
ACHTUNG PANZER !!!!!!!!!!!
FEUER!!!!!!!
ANGRIFF!!!!!!!
SCHNELLL!!!!!!
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118018934
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:11 schreef De_Dakgoot het volgende:
ACHTUNG PANZER !!!!!!!!!!!
FEUER!!!!!!!
ANGRIFF!!!!!!!
SCHNELLL!!!!!!
SSSSST :*
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:15:46 #109
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118019130
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:13 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

SSSSST :*
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118019283
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:15 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ik ga over 10 minuten kijken.
pi_118019989
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik ga over 10 minuten kijken.
lol
pi_118020051
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:26 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

lol
Het klopt precies!
Naja, op een paar seconde na dan.

BLAAS OP DIE TOMMY COOKERS :(
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:28:16 #113
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118020082
Zou kirito zijn imouto gaan gloppen?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118020129
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:28 schreef De_Dakgoot het volgende:
Zou kirito zijn imouto gaan gloppen?
Nee.

Behalve in de talloze doujinshi.
pi_118020166
quote:
7s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:28 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Nee.

Behalve in de talloze doujinshi.
Comiket is over 2 maanden :+
pi_118020244
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:29 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Comiket is over 2 maanden :+
Oh god.... arme imouto :'(
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:33:19 #117
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118020410
Wtf mayo chiki :')!
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118020749
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:33 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wtf mayo chiki :')!
Rustig maar :+
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:41:19 #119
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118020953
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:38 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Rustig maar :+
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118020970
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:41 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:')!
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:44:40 #121
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118021180
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:41 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:')!
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118021606
P&G gaat het helemaal worden.... voor haar bedoelde publiek dan :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:52:14 #123
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118021693
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:33 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wtf mayo chiki :')!
Mayo chiki is leuk!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118021765
quote:
10s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:51 schreef Arashimashou het volgende:
P&G gaat het helemaal worden.... voor haar bedoelde publiek dan :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik niet? :+
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:55:34 #125
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118021929
quote:
10s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:51 schreef Arashimashou het volgende:
P&G gaat het helemaal worden.... voor haar bedoelde publiek dan :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wij zijn Brothers in arms
quote:
10s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:52 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Mayo chiki is leuk!
Klopt, vind het wel lachen :P :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118021938
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:53 schreef mschol het volgende:

[..]

ik niet? :+
Heb je het al gezien? :D
pi_118021995
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:55 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

wij zijn Brothers in arms

[..]

Klopt, vind het wel lachen :P :D
In het echt zou die Stug al die andere tanks zo hard ownen :')
pi_118022020
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:41 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
_O- :')
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:57:08 #129
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118022028
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:56 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

In het echt zou die Stug al die andere tanks zo hard ownen :')
Klopt, vooral de Lee zou kapot worden geschoten :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 15 oktober 2012 @ 22:59:17 #130
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118022146
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:56 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

_O- :')
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:41 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:')!
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118022172
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:59 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[..]

[ afbeelding ]
Heb je snel gedaan :+
pi_118022191
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:55 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Heb je het al gezien? :D
nein.tijd enzo ;(
  maandag 15 oktober 2012 @ 23:00:54 #133
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118022241
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 22:59 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Heb je snel gedaan :+
1 van mijn plaatjes gaat dan ook rond bij Busou shinki :9
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 15 oktober 2012 @ 23:30:57 #135
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118023805
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 08:41:35 #136
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118028034
Werd tijd dat commie eindelijk met subs voor ep 15 kwam.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 10:05:11 #137
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118029460
Commie is baaaaas :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118029710
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 10:26:29 #139
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118029881
quote:
99s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 10:05 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Commie is baaaaas :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118032058
*hoi*
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 12:20:47 #142
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118032940
quote:
:)

Ik heb net Robotics;Notes gezien, hij beviel mij beter dan ik van te voren had gedacht. En ik verwacht half dat Zeheart verschijnt om mee te gaan doen in die club :P

Maar wat heeft dit te betekenen? Aan het begin van de aflevering:

Ik bedoel, is het slechts een koele verwijzing of is het echt een divergence punt in het universum? Damn, ik verwachtte gewoon eigenlijk dat ze de intro van Steins;Gate zouden spelen. Hoorde dat eerste gitaartje al!

Fuck it, ik post m nu ook gewoon.
O+
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 12:30:13 #143
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118033210
:D

Heb gekeken of er ook zo'n meter ding te vinden was voor Rainmeter, en dat is er!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118033225
* Blue_Panther_Ninja linkerwijsvinger tip is opgezwollen,sinds gisteravond ;( :'(
pi_118033252
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 12:30 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
* Blue_Panther_Ninja linkerwijsvinger tip is opgezwollen,sinds gisteravond ;( :'(
mep em plat met een hamer..

gr gr..
pi_118033269
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 12:31 schreef mschol het volgende:

[..]

mep em plat met een hamer..

gr gr..
Het nieuwe genezen.
pi_118033289
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 12:31 schreef mschol het volgende:

[..]

mep em plat met een hamer..

gr gr..
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 12:32 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Het nieuwe genezen.
Het is een infectie :')
pi_118033293
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 12:32 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Het nieuwe genezen.
wel elke dag herhalen, anders komt het terug..
pi_118034375
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 12:30 schreef .Cake. het volgende:
:D

Heb gekeken of er ook zo'n meter ding te vinden was voor Rainmeter, en dat is er!
[ afbeelding ]
Ik ken Rainmeter niet maar het klinkt cool dus ik download het! *O*
pi_118034498
Zelfs in hoe het eindigt is Gunslinger Girl verrassend realistisch en dat kan ik waarderen, al ben ik het met een boel keuzes die Aida Yu gemaakt heeft niet eens. 8/10
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 13:19:17 #151
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118035169
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 13:03 schreef Repelsteeltju het volgende:
Zelfs in hoe het eindigt is Gunslinger Girl verrassend realistisch en dat kan ik waarderen, al ben ik het met een boel keuzes die Aida Yu gemaakt heeft niet eens. 8/10
Gunslinger girl is wel leuk om te kieken
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118035283
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 13:03 schreef Repelsteeltju het volgende:
Zelfs in hoe het eindigt is Gunslinger Girl verrassend realistisch en dat kan ik waarderen, al ben ik het met een boel keuzes die Aida Yu gemaakt heeft niet eens. 8/10
is al lang een van mijn favo anime :)
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 13:26:11 #153
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_118035418
Gisteren eindelijk Beyond the Clouds bekeken. Mooie film, maar vond het iets te langdradig voor wat het uiteindelijk bracht, en ook qua emotionele impact was het stukken minder dan ik had verwacht na het geweldige Voices from a Distant Star.
pi_118035456
Ik heb het trouwens over de manga. Het laatste hoofdstuk is begin deze maand vertaald en bewerkt en uitgebracht.
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 13:28:10 #155
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118035478
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 13:03 schreef Repelsteeltju het volgende:
Zelfs in hoe het eindigt is Gunslinger Girl verrassend realistisch en dat kan ik waarderen, al ben ik het met een boel keuzes die Aida Yu gemaakt heeft niet eens. 8/10
Gunslinger girl moet ik ook nog eens gaan kijken ja. Nu ik toch ziek ben kan ik net zo goed een serie beginnen. Straks ff kijken wat ik op de schijf heb staan.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 13:29:21 #156
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118035527
Mijn revieuw van Girls und panzer Episode 2:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 15:12:18 #157
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118039681
Een recensie van Girls und Panzer #2 op Animees, ondanks dat ik ziek ben!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 15:24:41 #158
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118040118
quote:
6s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 15:12 schreef .Cake. het volgende:
Een recensie van Girls und Panzer #2 op Animees, ondanks dat ik ziek ben!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O-

[ Bericht 2% gewijzigd door De_Dakgoot op 16-10-2012 15:38:36 ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 16:05:12 #159
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118041550
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 15:24 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

_O-
8-)

Zoo, mijn backlog weggewerkt. Zetsuen no Tempest is tof, Shinsekai Yori is interessant (aflevering veel te snel voorbij), BTOOOM! is entertainment, Magi is beter dan de vorige, Robotics;Notes went better then expected, SOA is nog altijd LOLJAPAN en Tonari no Kaibutsu is leuker dan de eerste aflevering deed vermoeden voor mij.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 16:14:48 #160
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_118041961
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 16:05 schreef .Cake. het volgende:

[..]

8-)

Zoo, mijn backlog weggewerkt. Zetsuen no Tempest is tof, Shinsekai Yori is interessant (aflevering veel te snel voorbij), BTOOOM! is entertainment, Magi is beter dan de vorige, Robotics;Notes went better then expected, SOA is nog altijd LOLJAPAN en Tonari no Kaibutsu is leuker dan de eerste aflevering deed vermoeden voor mij.
Zetsuen no Tempest; potentiële AOTS.
Shinsekai Yori; potentiële AOTS.
BTOOOM!; entertainment indeed.
Magi; leuk, maar wel heel standaard.
Robotics;Notes; ik moet episode 1 nog steeds kijken, ben gewoon té lui.
SAO; fucking love it, fucking hate it.
Tonari no Kaibutsu-kun; hard op weg om de beste Shoujo dit seizoen te worden, Sukitte Ii na Yo is namelijk ook tof.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_118042127
quote:
6s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 15:12 schreef .Cake. het volgende:
Een recensie van Girls und Panzer #2 op Animees, ondanks dat ik ziek ben!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
^O^

:P
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 16:19:11 #162
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_118042159
Wat is een AOTS!?
pi_118042207
quote:
99s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 16:19 schreef Yi-Long het volgende:
Wat is een AOTS!?
Anime of the season... .gok ik. Geen idee eigenlijk.
pi_118042219
quote:
99s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 16:19 schreef Yi-Long het volgende:
Wat is een AOTS!?
Gokje: Anime of the season
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 16:56:23 #165
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118043882
AOTY: Space Bros
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118045983
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 16:56 schreef De_Dakgoot het volgende:
AOTY: Space Bros
Echt? Ik heb niet gekeken sinds ik naar India ging, zit dus nog bij afl 18. Doorkijken dus? :)
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 17:49:22 #167
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118046112
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 16:56 schreef De_Dakgoot het volgende:
AOTY: Space Bros
Nou, dat niet helemaal. Ik zou wel zeggen: Nanba Mutta P(rotagonist)OTY
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118046496
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 17:49 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Nou, dat niet helemaal. Ik zou wel zeggen: Nanba Mutta P(rotagonist)OTY
Omdat POTY zo lullig klinkt :')
pi_118046847
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 16:56 schreef De_Dakgoot het volgende:
AOTY: Space Bros
Is die echt zo vet dan? Ik heb em op mijn lijst staan van volgende anime die ik ga kijken.
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 18:17:33 #170
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118047088
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 18:10 schreef marp0 het volgende:

[..]

Is die echt zo vet dan? Ik heb em op mijn lijst staan van volgende anime die ik ga kijken.
"Vet" is niet het woord waar ik het mee zou omschrijven. Het is gewoon goed en de hoofdpersoon is erg likable. Zoals ik al zei, Nanba Mutta POTY - dat klinkt inderdaad raar.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118047423
Ik snap wat je bedoelt, ben benieuwd!
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_118047724
quote:
10s.gif Op maandag 15 oktober 2012 18:41 schreef Arashimashou het volgende:
Oh wauw, dit moet wel DE(nee, deze discussie is al gevoerd :()topic voor Robin zijn:
Het is de schuld van de sossen!
_O_
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 19:06:16 #173
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118048866
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 20:54:17 #174
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118054604
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 17:49 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Nou, dat niet helemaal. Ik zou wel zeggen: Nanba Mutta P(rotagonist)OTY
wat anders Hyouka, G&P, Yuri Yuri S2, psycho pass?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118057789
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 20:54 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

wat anders Hyouka, G&P, Yuri Yuri S2, psycho pass?
Niet zo cynisch doen. Sakamichi no Apollon en Jinrui wa Suitai Shimashita zijn serieuze kandidaten voor die titel en verder hebben K en Shinsekai Yori ook het potentieel om tot iets moois uit te groeien.
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 21:55:17 #176
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118058161
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 20:54 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

wat anders Hyouka, G&P, Yuri Yuri S2, psycho pass?
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 21:48 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Niet zo cynisch doen. Sakamichi no Apollon en Jinrui wa Suitai Shimashita zijn serieuze kandidaten voor die titel en verder hebben K en Shinsekai Yori ook het potentieel om tot iets moois uit te groeien.
True dit.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118059348
Sakamichi no Apollon _O_

Beste anime van dit jaar, zeg ik je!
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 22:18:39 #178
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118059362
Nieuwe Operating system :P


[ Bericht 38% gewijzigd door De_Dakgoot op 16-10-2012 22:36:37 ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118064376
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 22:18 schreef De_Dakgoot het volgende:
Nieuwe Operating system :P
[ afbeelding ]
*O*
  woensdag 17 oktober 2012 @ 02:42:44 #180
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_118069048
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 16:20 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Anime of the season... .gok ik. Geen idee eigenlijk.
quote:
12s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 16:20 schreef Bakakame het volgende:

[..]

Gokje: Anime of the season
Ah, natuurlijk. :) Ik zat te denken aan een afkorting van een bestande serie.... :P
  woensdag 17 oktober 2012 @ 17:08:52 #181
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118088063
Rose of Versailles is best oké. Ik snap nog niet helemaal waarom iedereen dit als een klassieker beschouwt maar hij valt in ieder geval niet tegen. Misschien in de tweede helft van de serie.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118088469
This show never ceases to amaze me with its poignancy. While Sukitte Ii na yo. is just another love story, it’s one that grabs my heart like no other romance show has done before.

I guess i'll check it out.
pi_118090835
*hoi,brt in de ochtend was lekker*
Was al om 08:30 op :+
pi_118091703
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 18:21 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hoi,brt in de ochtend was lekker*
Was al om 08:30 op :+
Vroeg voor jouw doen :o
pi_118092083
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 18:43 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Vroeg voor jouw doen :o
nee hoor,viel best wel mee :P
pi_118094255
pi_118095637
quote:
Fuck yes.
pi_118096562
quote:
CG tank :P

quote:
10s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 20:08 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Fuck yes.
Lolicon :+
pi_118097675
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 20:24 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

CG tank :P

[..]

Lolicon :+
Misschien had ik het wel over die Lee/Grant

:P
  woensdag 17 oktober 2012 @ 22:04:56 #190
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118102378
Waarom moeten er 6 loli's in de doodskist rijden?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118102459
quote:
9s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
Waarom moeten er 6 loli's in de doodskist rijden?
Toch liever de M3 dan die oude Japanse tank :P
  woensdag 17 oktober 2012 @ 22:08:53 #192
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118102575
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118102670
quote:
Mooi mooi.
Oooh en morgen nieuwe Chuuni?
  woensdag 17 oktober 2012 @ 22:12:53 #194
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118102786
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:10 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mooi mooi.
Oooh en morgen nieuwe Chuuni?
Morgen nieuwe chuuni denk ik
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118103087
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:12 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Morgen nieuwe chuuni denk ik
[ afbeelding ]
Hmm.... :')
  woensdag 17 oktober 2012 @ 22:35:01 #196
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118104045
Ik hoor trouwens niemand meer over kokoro connect
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118104177
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:35 schreef De_Dakgoot het volgende:
Ik hoor trouwens niemand meer over kokoro connect
Ik heb het min of meer gedropt denk ik...
  woensdag 17 oktober 2012 @ 22:45:03 #198
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118104616
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:35 schreef De_Dakgoot het volgende:
Ik hoor trouwens niemand meer over kokoro connect
Omdat ze gestopt zijn met uitzenden? Nog 4 OVA's en dat is het als het goed is.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  woensdag 17 oktober 2012 @ 22:45:56 #199
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118104672
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:45 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Omdat ze gestopt zijn met uitzenden? Nog 4 OVA's en dat is het als het goed is.
ah :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118105397
quote:
9s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
Waarom moeten er 6 loli's in de doodskist rijden?
Vraag ik me ook af :+
pi_118105596
pi_118105626
quote:
2s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 23:03 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
Hihi :P
pi_118105687
quote:
9s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
Waarom moeten er 6 loli's in de doodskist rijden?
goeie vraag...
pi_118105962
hxxp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zNnClNh4lVM#t=594s

(kopie en xx veranderen naar tt)

Cowboy Bebop gespeeld door "Oklahoma Marching Band" tijdens Texas Games.
pi_118106068
quote:
14s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 23:11 schreef Qunix het volgende:
hxxp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zNnClNh4lVM#t=594s

(kopie en xx veranderen naar tt)

Cowboy Bebop gespeeld door "Oklahoma Marching Band" tijdens Texas Games.
Sweet!
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_118106401


♪Kyubey kom terug lalala♫
*twang* *twang*

En neem die gekke Robert meeeee.
  woensdag 17 oktober 2012 @ 23:23:43 #209
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118106554
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118107278
quote:
verleidelijk... maar eerst moet een hond worden uitgelaten ;(
pi_118107470
quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 23:38 schreef mschol het volgende:

[..]

verleidelijk... maar eerst moet een hond worden uitgelaten ;(
Ik heb geen hond, dus welterusten. :P
  woensdag 17 oktober 2012 @ 23:48:39 #212
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_118107750
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118122731
quote:
Thanks for using Niconico!

As we announced online, we released our full English version of Niconico today.

We have also implemented new user translation tools as well as a brand new video player.

We hope users all around the world can now enjoy Nico-ing.

Check out our new player here -> http://www.nicovideo.jp/q

More info for translators -> http://ex.nicovideo.jp/translator_info

For more on this update, check out our full post: ( http://blog.niconico.com/(...)-english.html);

Now go forth and Nico!

Niconico Customer Support: ( https://secure.nicovideo.jp/secure/support_form_os);

(C) niwango, inc. All rights reserved.
Oftewel, de beste video site in Japan (Nico nico Dougga) is nu ook Engelstalig.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 13:19:11 #214
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118122895
Ik droomde vannacht van dat Chuunibyou :'(

Ik droomde vannacht van FOK! :'(

Ik droomde vannacht dat ik een aparte topicreeks ging openen voor Chuunibyou zodat dit hier niet gespammed zou worden! :D

True story, ik heb dit werkelijk gedroomt!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118123196
quote:
14s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:14 schreef Qunix het volgende:

[..]

Oftewel, de beste video site in Japan (Nico nico Dougga) is nu ook Engelstalig.
Eindelijk hoef ik niet als een gek alle knoppen aan te klikken :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118123438
quote:
7s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:19 schreef .Cake. het volgende:
Ik droomde vannacht van dat Chuunibyou :'(

Ik droomde vannacht van FOK! :'(

Ik droomde vannacht dat ik een aparte topicreeks ging openen voor Chuunibyou zodat dit hier niet gespammed zou worden! :D

True story, ik heb dit werkelijk gedroomt!
We are invading your mind.
pi_118123714
Weet je wat ik btw ook zó goed vind aan Cowboy Bebop en Samurai Champloo? De Soundtrack!
Kan ik van bijna geen andere enkele anime serie zeggen. Music is gewoon perfect voor beide anime series. En door samurai champloo heb ik Nujabes zijn muziek ontdekt, kan er geen genoeg van krijgen!
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_118123773
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:39 schreef marp0 het volgende:
Weet je wat ik btw ook zó goed vind aan Cowboy Bebop en Samurai Champloo? De Soundtrack!
Kan ik van bijna geen andere enkele anime serie zeggen. Music is gewoon perfect voor beide anime series. En door samurai champloo heb ik Nujabes zijn muziek ontdekt, kan er geen genoeg van krijgen!
Neon Genesis Evangelion heeft ook wel een geode soundtrack
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118124309
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:40 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Neon Genesis Evangelion heeft ook wel een geode soundtrack
Die is wel ok, maar ik vind de soundtrack niet zoveel aan de anime toevoegen als die ik noemde.
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 14:35:36 #220
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118126023
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:39 schreef marp0 het volgende:
Weet je wat ik btw ook zó goed vind aan Cowboy Bebop en Samurai Champloo? De Soundtrack!
Kan ik van bijna geen andere enkele anime serie zeggen. Music is gewoon perfect voor beide anime series. En door samurai champloo heb ik Nujabes zijn muziek ontdekt, kan er geen genoeg van krijgen!
Jeej, nog een gelovige erbij! :D Samurai Champloo heeft echt een ziek goede OST, maar het is niet alleen Nujabes he? Tsutchie en FORCE OF NATURE en Fat Jon zijn ook goede artiesten op zichzelf.
En als je dat gaaf vind dan kan je DJ Okawari waarschijnlijk ook waarderen.
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:40 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Neon Genesis Evangelion heeft ook wel een geode soundtrack
Nee. Niet in vergelijking met dingen als Samurai Champloo.

EDIT: Niet dat die van NGE slecht is ofzo, maar de OST is daar veel minder van invloed. Bij series als Samurai Champloo, Bakemonogatari of Ghost in the Shell is de muziek veel sfeerbepalender. Naar mijn mening. En dus beter. Plus beter te luisteren buiten de serie om.

[ Bericht 8% gewijzigd door .Cake. op 18-10-2012 14:42:26 ]
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118128277
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:35 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Jeej, nog een gelovige erbij! :D Samurai Champloo heeft echt een ziek goede OST, maar het is niet alleen Nujabes he? Tsutchie en FORCE OF NATURE en Fat Jon zijn ook goede artiesten op zichzelf.
En als je dat gaaf vind dan kan je DJ Okawari waarschijnlijk ook waarderen.

[..]

Nee. Niet in vergelijking met dingen als Samurai Champloo.

EDIT: Niet dat die van NGE slecht is ofzo, maar de OST is daar veel minder van invloed. Bij series als Samurai Champloo, Bakemonogatari of Ghost in the Shell is de muziek veel sfeerbepalender. Naar mijn mening. En dus beter. Plus beter te luisteren buiten de serie om.
Totally agree with you! :D
Dankzij Nujabes luister ik naar een shitload andere vergelijkbare artiesten. Blazo, Thomas Prime, Marcus D, BreezeWax, Masterclass, CYNE etc etc etc!!! Kan geen leven meer voorstellen zonder... But still RIP Nujabes ;(
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 17:26:19 #222
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118133447
Zoo, Rose of Versailles afgekeken. Door veel mensen een klassieker genoemd die niet zo heel bekend is. Op zich snap ik wel waarom, maar het duurt even voordat je in de serie op een punt komt dat je het daar mee eens kan zijn. Heeft nogal wat tijd nodig om op te zetten maar vooral in de tweede helft van de serie zit de vaart er erg goed in!

De animatie ziet er bud uit, maar ja is ook jaren '70 anime. Toch voor die tijd is het lang niet slecht. Als je geïnteresseerd bent in de periode rondom de Franse Revolutie kan ik deze zéker aanraden, je krijgt goed de sentimenten mee die in die tijd moeten hebben gespeeld, van beide kanten.

Leuke serie, niet voor iedereen denk ik, maar mocht je van geschiedenis houden en bereid zijn om de oudere animatiestijl over het hoofd te zien dan kan ik deze zeker aanraden!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  donderdag 18 oktober 2012 @ 17:59:21 #223
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118134730
YEAH YEAH YEAH
Helemaal super.
pi_118134768
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 17:59 schreef Kyubey het volgende:
YEAH YEAH YEAH
:D Het is terug!
pi_118134954
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 17:59 schreef Kyubey het volgende:
YEAH YEAH YEAH
_O_
pi_118135048
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:40 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Neon Genesis Evangelion heeft ook wel een geode soundtrack
Thanatos. _O_

En Samurai Champloo heb ik niet gezien, dus kan ik niet vergelijken. Cruel Angel's Thesis vind ik wel de beste OP ooit.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:09:28 #227
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118135147
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:06 schreef robin007bond het volgende:
Cruel Angel's Thesis vind ik wel de beste OP ooit.
Echt?!

Ow wacht, persoonlijke mening.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:13:16 #228
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118135316
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:06 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Thanatos. _O_

En Samurai Champloo heb ik niet gezien, dus kan ik niet vergelijken. Cruel Angel's Thesis vind ik wel de beste OP ooit.
ZANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:14:31 #229
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118135376
Helemaal super.
pi_118135473
quote:
5s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:09 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Echt?!

Ow wacht, persoonlijke mening.
Hmm, als je me zou vragen naar een betere, dan zou ik niets weten. :P
pi_118135673
Grappig, Kyubey is terug, en Robin ineens ook weer.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:24:00 #232
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118135876
Als ik jullie een anime mag aanraden:
Maji de Otaku na English! Ribbon-chan: Eigo de Tatakau Mahou Shoujo
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:31:07 #233
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118136201
:D

Waarom heeft niemand mij gemeld dat Danko Jones een nieuw album heeft uitgebracht?!?!?!

ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118136210
Omg ben jij het kyubey?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118136214
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:24 schreef Kyubey het volgende:
Als ik jullie een anime mag aanraden:
Maji de Otaku na English! Ribbon-chan: Eigo de Tatakau Mahou Shoujo
Klinkt goed :Y
pi_118136323
tijd voor chuunibyou
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:34:35 #237
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_118136340
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:24 schreef Kyubey het volgende:
Als ik jullie een anime mag aanraden:
Maji de Otaku na English! Ribbon-chan: Eigo de Tatakau Mahou Shoujo
Die duurt 5 minuten?
40 Mb kan niet veel zijn :+
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_118136441
woop beste chuuni komt eraan :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118136675
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:36 schreef De_Dakgoot het volgende:
woop beste chuuni komt eraan :D
Het wordt nu wel heel erg imo :')
pi_118136694
Oh ja, K vind ik tot nu toe best wel AWESOME. Ben benieuwd naar het verdere verloop :)
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_118136704
van die opening wordt je best wel epileptisch ooit
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118136772
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:49:38 #243
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118136944
quote:
Wat is dat voor spul op haar hoofd
Helemaal super.
pi_118136976
quote:
11s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:49 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wat is dat voor spul op haar hoofd
Robins goedje
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118136979
quote:
11s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:49 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wat is dat voor spul op haar hoofd
Ik denk melk met klonten.
pi_118136990
quote:
11s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:49 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wat is dat voor spul op haar hoofd
I cant think of anything else but.. :{
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_118137170
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:50 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik denk melk met klonten.
Ik moest lachen. :')
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:56:35 #248
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118137207
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:16 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm, als je me zou vragen naar een betere, dan zou ik niets weten. :P
BTOOOM OP _O_

Ik ben nu ook met de serie begonnen, na de manga te hebben gelezen.

Gister heb ik een Madokamarathon gehouden met een vriendin, was wel leuk :P
Helemaal super.
pi_118137261
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:56 schreef Kyubey het volgende:

[..]

BTOOOM OP _O_

Ik ben nu ook met de serie begonnen, na de manga te hebben gelezen.

Gister heb ik een Madokamarathon gehouden met een vriendin, was wel leuk :P
Maar wel stukjes geskipt. Schandalig. :(
  donderdag 18 oktober 2012 @ 18:59:02 #250
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118137316
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:57 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maar wel stukjes geskipt. Schandalig. :(
Ach Homu hairflip maakte alles goed.
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:02:21 #251
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118137464
Helemaal super.
pi_118137647
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:59 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ach Homu hairflip maakte alles goed.
[ afbeelding ]
Homu is beste magika
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118137704
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:06 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Homu is beste magika
Oke, is het weer zover :')
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:08:24 #254
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118137717

Wat wil hij met Yui doen :'(
Helemaal super.
pi_118137743
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]
Wat wil hij met Yui doen :'(
Make an educated guess.
pi_118137758
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]
Wat wil hij met Yui doen :'(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:21:52 #257
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118138334

MJOLNIIRRRUUU TOOORNAAADOOOOOOO
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:27:49 #258
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118138611
Oké. Robin en Kyubey zijn terug en meteen wordt er weer volop gespammed?

Causaliteit much?
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118138690
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:27 schreef .Cake. het volgende:
Oké. Robin en Kyubey zijn terug en meteen wordt er weer volop gespammed?

Causaliteit much?
Ik ben er wel blij mee eerlijk gezegd :')
pi_118138697
ik moet toch zeggen chuunibyou is eigenlijk best wel slecht
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118138774
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:29 schreef De_Dakgoot het volgende:
ik moet toch zeggen chuunibyou is eigenlijk best wel slecht
sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssst.
pi_118138870
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:27 schreef .Cake. het volgende:
Oké. Robin en Kyubey zijn terug en meteen wordt er weer volop gespammed?

Causaliteit much?
Zijn toch wel de grootste spammerds hier.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118138967
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:32 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Zijn toch wel de grootste spammerds hier.
Ik niet, toch? ;(
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:34:00 #264
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118138988
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:29 schreef De_Dakgoot het volgende:
ik moet toch zeggen chuunibyou is eigenlijk best wel slecht
Helemaal super.
pi_118139091
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:34 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_118139157
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:33 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik niet, toch? ;(
HAAHAHA JIJ BENT DE GROOTSTE SPAMMER EN IK NIET
pi_118139207
Het wordt weer eens tijd voor een dakgoot topique
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:39:02 #268
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118139249
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
Het wordt weer eens tijd voor een dakgoot topique
Jij bent de grootste spammer gr gr
Helemaal super.
pi_118139251
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
Het wordt weer eens tijd voor een dakgoot topique
Je bedoelt een animetopic met een K-ON naam? :')
pi_118139286
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:39 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Je bedoelt een animetopic met een K-ON naam? :')
geen k-on
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:41:36 #271
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118139353
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:40 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

geen k-on

Otaku na English dan?
Helemaal super.
pi_118139366
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:52:23 #273
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118139924
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:33 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik niet, toch? ;(
Nou, het punt is denk ik dat jij en kyubey als een soort katalysator werken voor die andere twee. Want sinds jullie hier weer zijn gaat het opeens hard, na de rust van de afgelopen dagen.

Plus jij zet ook nog wel eens iets inhoudlijks neer. En Kyubey is gewoon grappig. Die andere twee spammen tanks, chuuni of k-on. Punt.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118140020
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:52 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Nou, het punt is denk ik dat jij en kyubey als een soort katalysator werken voor die andere twee. Want sinds jullie hier weer zijn gaat het opeens hard, na de rust van de afgelopen dagen.

Plus jij zet ook nog wel eens iets inhoudlijks neer. En Kyubey is gewoon grappig. Die andere twee spammen tanks, chuuni of k-on. Punt.
Deze week is er nog geen enkele tank gespamt :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:54:01 #275
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118140024
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:52 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Nou, het punt is denk ik dat jij en kyubey als een soort katalysator werken voor die andere twee. Want sinds jullie hier weer zijn gaat het opeens hard, na de rust van de afgelopen dagen.

Plus jij zet ook nog wel eens iets inhoudlijks neer. En Kyubey is gewoon grappig.
Danku.
Helemaal super.
pi_118140051
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:52 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Nou, het punt is denk ik dat jij en kyubey als een soort katalysator werken voor die andere twee. Want sinds jullie hier weer zijn gaat het opeens hard, na de rust van de afgelopen dagen.

Plus jij zet ook nog wel eens iets inhoudlijks neer. En Kyubey is gewoon grappig. Die andere twee spammen tanks, chuuni of k-on. Punt.
Hm, hoe kan het dat het uiteindelijk dakgoot en ik weer zijn.... :(

quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:53 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Deze week is er nog geen enkele tank gespamt :P
dit.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:55:11 #277
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118140087
quote:
8s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:54 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hm, hoe kan het dat het uiteindelijk dakgoot en ik weer zijn.... :(
Omdat het zo is?
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118140110
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:55 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Omdat het zo is?
Meh, ik ontken.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:56:48 #279
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118140191
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:55 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Meh, ik ontken.
Wetboek van het animetopic

Artikel 1a:
Keki-sama heeft altijd gelijk.

Artikel 1b:
Als dit niet zo is, treedt artikel 1a in werking.
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 19:58:54 #280
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118140325
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:55 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Meh, ik ontken.


Maar serieus, ik probeer niet lullig te zijn of jullie weg te jagen. Tis meer zo dat ik de oude sfeer van hiero mis.
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:56 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wetboek van het animetopic

Artikel 1a:
Keki-sama heeft altijd gelijk.

Artikel 1b:
Als dit niet zo is, treedt artikel 1a in werking.
_O_
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_118140340
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:56 schreef Kyubey het volgende:

[..]

blablabla onzin blablabla
fix'd

quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:58 schreef .Cake. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Maar serieus, ik probeer niet lullig te zijn of jullie weg te jagen. Tis meer zo dat ik de oude sfeer van hiero mis.

[..]

_O_
Mja, ik ben hier nog niet zo lang, ik weet niks van de oude sfeer.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:01:58 #282
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118140475
Ik volg nu negen series van dit seizoen :')

Btooom!
Chuuni
K
Magi
Otaku na English
Psycho-Pass
Shinsekai Yori
SOA
Kaibutsu-kun

Welke moet ik droppen :')
Helemaal super.
pi_118140527
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:01 schreef Kyubey het volgende:
Ik volg nu negen series van dit seizoen :')

Btooom!
Chuuni
K
Magi
Otaku na English
Psycho-Pass
Shinsekai Yori
SOA

Welke moet ik droppen :')
Geen. Voeg Tonari no Kaibutsukun eraan toe.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:03:30 #284
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118140569
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:02 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Geen. Voeg Tonari no Kaibutsukun eraan toe.
O ja die volgde ik ook nog hehe.
Edit.
Helemaal super.
pi_118140847
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:01 schreef Kyubey het volgende:
Ik volg nu negen series van dit seizoen :')

Btooom!
Chuuni
K
Magi
Otaku na English
Psycho-Pass
Shinsekai Yori
SOA
Kaibutsu-kun

Welke moet ik droppen :')
Soa
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:14:31 #286
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118141148
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:01 schreef Kyubey het volgende:
Ik volg nu negen series van dit seizoen :')

Btooom!
Chuuni
K
Magi
Otaku na English
Psycho-Pass
Shinsekai Yori
SOA
Kaibutsu-kun

Welke moet ik droppen :')
Als ik er één zou moeten droppen zou het Chuuni zijn, gevolgd door Magi. De rest is oké. SOA zou ik allang hebben moeten droppen maar op de één of andere manier lukt het mij niet. Waarschijnlijk heeft dat deels te maken met de posts van Scamp. Entertainment van anime op een andere manier :P

Dat otaku na English ken ik niet.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:15:05 #287
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118141176
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:14 schreef .Cake. het volgende:

Dat otaku na English ken ik niet.
Het is hilarisch. Kijk een episode van 5 minuten.
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:21:42 #288
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118141577
quote:
10s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:15 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Het is hilarisch. Kijk een episode van 5 minuten.
Vreemd, bijna niemand seed.

Gerelateerd: IJsbeer Café loopt nog steeds.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:24:25 #289
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_118141734
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:39 schreef marp0 het volgende:
Weet je wat ik btw ook zó goed vind aan Cowboy Bebop en Samurai Champloo? De Soundtrack!
Kan ik van bijna geen andere enkele anime serie zeggen. Music is gewoon perfect voor beide anime series. En door samurai champloo heb ik Nujabes zijn muziek ontdekt, kan er geen genoeg van krijgen!
Nou ...

- 2 van de seizoenen van Bleach hebben zeer goede soundtracks
- Nodame Cantabile (ik meen dat er ergens een 20 cd box is met alle muziek uit de serie)
- Elfenlied.
- Nana
- Sakamichi no Apppollon. Alleen Tea Time alleen al is magisch _O_

Er zijn er nog een paar die ik op mijn mp3 speler heb staan :)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:25:30 #290
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118141791
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:24 schreef wdn het volgende:

[..]

Nou ...

- 2 van de seizoenen van Bleach hebben zeer goede soundtracks
- Nodame Cantabile (ik meen dat er ergens een 20 cd box is met alle muziek uit de serie)
- Elfenlied.
- Nana

Er zijn er nog een paar die ik op mijn mp3 speler heb staan :)
Nana _O_
Sakamichi no Apppollon _O_
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:27:59 #291
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_118141912
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:01 schreef Kyubey het volgende:
Ik volg nu negen series van dit seizoen :')

Btooom!
Chuuni
K
Magi
Otaku na English
Psycho-Pass
Shinsekai Yori
SOA
Kaibutsu-kun

Welke moet ik droppen :')
Geen voeg ook Jorgumand maar toe :+)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:28:18 #292
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118141926
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:21 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Vreemd, bijna niemand seed.

Gerelateerd: IJsbeer Café loopt nog steeds.
quote:
I'll be honest here. This show has only one thing going for it, Japanese people speaking English. If you don't find that as hilarious as I do, do not watch this show. Almost everything about it screams poorly put together, but I have laughed out loud so many times it is almost embarrassing to think about.

The characters are bland and boring. The Art is meh. The sounds and background music don't distract from the show, but they don't help it either. There is no worthwhile story at all. Why would you ever consider watching this show then?

I find foreigners speaking english to be extremely funny. I am a huge fan of watching shows with a good amount of engrish in them. This is the only reason I watch it. Other than a japanese speaker legitimately trying to learn english, there is no other person who would find this anime enjoyable unless they find engrish funny.
Daarom is het hilarisch.
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:27 schreef wdn het volgende:

[..]

Geen voeg ook Jorgumand maar toe :+)
Seizoen 1 niet gezien gr gr
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:28:54 #293
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118141955
quote:
10s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:15 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Het is hilarisch. Kijk een episode van 5 minuten.
Wat is dit? Ik... Hoe? Wie... Huh, wat..
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:29:04 #294
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_118141968
quote:
7s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:28 schreef Kyubey het volgende:
Seizoen 1 niet gezien gr gr
Simpel: dan voeg je die OOK toe.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:29:45 #295
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118141998
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:28 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Wat is dit? Ik... Hoe? Wie... Huh, wat..
[ afbeelding ]
:')
En, nog wat Engels geleerd?
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:30:17 #296
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_118142023
Oh en nog 1: Robotic; Notes. Eerste eps was leuk.
Toevoegen doen jij >:)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:30:38 #297
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118142034
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:30 schreef wdn het volgende:
Oh en nog 1: Robotic; Notes. Eerste eps was leuk.
Toevoegen doen jij >:)
Ik volg al veel te veel ;(
Vorig seizoen had te weinig leuke dingen, dit seizoen heeft te veel :'(
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:31:44 #298
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_118142104
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:29 schreef Kyubey het volgende:

[..]

:')
En, nog wat Engels geleerd?
Ja, maar ook seksuele voorlichting gehad. Wanneer drie vectoren samen komen dan voelt dat goed.

Ofzo. Het is in ieder geval iets met kleine meisjes.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:31:44 #299
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_118142105
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:30 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ik volg al veel te veel ;(
Vorig seizoen had te weinig leuke dingen, dit seizoen heeft te veel :'(
Dat is geen excuus.
Je maakt maar tijd.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:32:04 #300
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118142124
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:31 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ja, maar ook seksuele voorlichting gehad. Wanneer drie vectoren samen komen dan voelt dat goed.

Ofzo. Het is in ieder geval iets met kleine meisjes.
_O-
Helemaal super.
  donderdag 18 oktober 2012 @ 20:35:44 #301
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_118142354
fgadfgalfkawengwragw
Helemaal super.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')