Thorbecke was een liberaal.quote:Op maandag 15 oktober 2012 18:42 schreef De_Dakgoot het volgende:
We moeten betalen voor mensen die niet willen werken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het moet niet gekker worden!
Ja zolang het maar niemand zoals jij is.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 18:46 schreef Pazzo het volgende:
Fuck socialisten/liberalen/alles.
Dictatorschap (Y)
Vond je mijn topic niet geweldig dan?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 18:56 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Ja zolang het maar niemand zoals jij is.
quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 18:57 schreef Pazzo het volgende:
[..]
Vond je mijn topic niet geweldig dan?![]()
Ik maak alles beter
Ik denk dat zelfs Robin dan liever socialisten aan de macht heeft.quote:Op maandag 15 oktober 2012 23:43 schreef Pazzo het volgende:
-Stoppen met het investeren van geld in nutteloze zaken: wetenschap, medische kennis, steun aan derde wereldlanden, zorg voor ouderen, subsidies aan cultuur/kunst/musea. Dit geld kan veel beter gestoken worden in andere dingen, zoals: een prive leger voor mezelf, nieuwe sporten ( tv-sterren dumpen in de wildernis van Afrika en kijken of ze het overleven), subsidie voor prostitutie, veel drugs inkopen aangezien we dat gaan legaliseren.
En nog een paar andere dingen die ik later zal toevoegen. Ik geloof er oprecht in dat met mij aan de macht Nederland het veel beter zal krijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |