Zo goed gezegd ditquote:Op zondag 14 oktober 2012 21:56 schreef Smikke het volgende:
Aad was zo trots als een hond met zeven staarten, toen de vrouwen de twinkeling in zijn ogen aan het evauleren waren. Wat is een toch een doorzichtig type, Aad.
quote:Op zondag 14 oktober 2012 21:07 schreef Adelante het volgende:
Plaatjes voor afgevallen dates:Toeval dat Bert en Fiona er niet bijstaan in de OP bij de plaatjes voor de afgevallen dates?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
oprecht zou je echt denken dat zij iets moeten gaan 'doen' karaoke, bowlen een potje hints ofzo ik hoop echt dat ze een zetje krijgen van de regie want deze situatie gun ik echt niemand.quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:02 schreef Chai het volgende:
Henrieke moet gewoon een drankspel gaan doen met die mannen.
Wel zorgen dat Bert het meeste binnenkrijgt, daarna zijzelf en dan pas Rick-Jan.
Nee, een complotquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Toeval dat Bert en Fiona er niet bijstaan in de OP bij de plaatjes voor de afgevallen dates?
Nou, het hoort wel een beetje bij het programma, sprankelend en spontaan zijn ze nooit altijd en allemaal. Maar er kan wel iets gebeuren ja.quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:06 schreef agentstarling het volgende:
[..]
oprecht zou je echt denken dat zij iets moeten gaan 'doen' karaoke, bowlen een potje hints ofzo ik hoop echt dat ze een zetje krijgen van de regie want deze situatie gun ik echt niemand.
quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Toeval dat Bert en Fiona er niet bijstaan in de OP bij de plaatjes voor de afgevallen dates?
Die zijn morgen weer weg joh, dan is Tong niet meer jarig.quote:
Da ge un gekke kop d'rop het staon roosjkeh!quote:
Gij meu da zegguh Sjeeke, morguh is die Saus d'r wirquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Da ge un gekke kop d'rop het staon roosjkeh!
Let maar niet op mij, ik heb net voor de tweede keer de oervervelende uitzending van vandaag zitten kijken voor m'n stomme verhaal.
Weet dat je het voor ons doet. We zijn de uitzending alweer vergeten!quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Da ge un gekke kop d'rop het staon roosjkeh!
Let maar niet op mij, ik heb net voor de tweede keer de oervervelende uitzending van vandaag zitten kijken voor m'n stomme verhaal.
Wat kun je snel schrijven, zeg. Zitten weer leuke dingen in.quote:Op zondag 14 oktober 2012 23:17 schreef Cee het volgende:
Het was weer een zware dobber maar ik heb 'm.
quote:Op zondag 14 oktober 2012 21:54 schreef agentstarling het volgende:
meine gote wat een seizoen wat een mensen. Er is niet een waarvan je denkt aawww zij zijn lief je denkt alleen maar aawww dit is gefuckt. Bizarste moment vond ik dat met die taart en die stoel ertussen. En dan Linda jaaa je ogen twinkelen (ik zou hard wegrennen als die horrorogen van aad gaan twinkelen maar oké) en dan BAM jeannet eroverheen ja maar op het erf kijkt hij weer heel anders.
Dat was echt Desperate
Jepquote:Op maandag 15 oktober 2012 03:15 schreef Grunge. het volgende:
Henk vindt zoals ik het zie Yoni leuker, al dacht ik in de afleveringen hiervoor toch echt dat hij Fiona meer zag zitten. Vandaag veranderde dat, bijvoorbeeld in het beschrijven van de meisjes.
Ja, op een heel enthousiaste toon ineens!quote:Op maandag 15 oktober 2012 05:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
JepFiona, dat lieve meisje. En Yoni ondernemend en 'ze gaat ergens helemáál voor'
Ik heb echt de indruk dat die mannen gewoon niet begrijpen dat ze toch enigszins hun best moeten doen om een vrouw 't hof te maken. Niet dat ze meteen met bloemen en bonbons aan moeten komen, maar dat er ook nog iets zit tussen dan en he-le-maal niets doen. Ik vind het gewoon heel onaantrekkelijke, contactgestoorde mensen zo. En Henrieke ziet er inderdaad heel moe uit. Ik vind het echt sneu voor haar.quote:Op maandag 15 oktober 2012 03:15 schreef Grunge. het volgende:
Voor mij is de Henrieke-triangle sensationeler. Hét smulverhaal van dit seizoen. Waar ging het vandaag over, de precieze stand van de zon en het kraken van een stoel? Al moet ik zeggen dat ik het iets minder smullen vind om Henrieke er zo moe (af-ge-pei-gerd!) uit te zien, zonder haar ogenschijnlijk permanente lach. Ik vertrouw er nog steeds op dat Bert heus wel losser zal zijn zonder de camera's. Maar Rick-Jan, sorry... Wat een frustratie ("Barrie is heel druk en zegt heel veel, ik ben daar niet echt het type voor, zulke dingen moeten vanzelf gaan en nu heb ik minder de kans om met Henrieke te praten, laat maar"), wat een gebrek aan zelfreflectie. Volgens mij had ze ook echt haar ouders aan tafel zitten vandaag om het niet totaal doodstil te laten zijn. Yuck. Ik begrijp nooit hoe je binnen die dagen al zo uitgepraat kunt zijn, er is toch van alles te vragen?
Jepquote:Op maandag 15 oktober 2012 05:58 schreef Gaoxing het volgende:
Vonden jullie het niet ook sneu voor Linda dat Aad en Sjannet 'r verjaardag 'helemaal neutraal' behandelden? Ze hadden toch op z'n minst een bosje bloemen kunnen geven, gewoon als aardig doch neutraal gebaar?
Gewoon geen boerinnen meer mee laten doen, en de homo kunnen ze ook skippen. Willem is ook tenenkrommend saaiquote:Op maandag 15 oktober 2012 07:36 schreef Gaoxing het volgende:
Die eerste avond, toen die twee met hun glaasje sinas zaten te kijken hoe Henrieke stond te koken (en Barry een poging tot meehelpen deed) vond ik zó tekenend. Het doet me denken aan vorig jaar! Zou het een mannen-ding zijn? Dat dit programma kennelijk een houding vraagt, waar mannen in de 'onderdanige positie' (want strijdend voor de gunst van degene die kan kiezen) niet mee om kunnen gaan?
Of zijn het de vrouwen die uit onzekerheid simpelweg de grootste sukkels kiezen?
Hij is leuk!quote:Op zondag 14 oktober 2012 23:17 schreef Cee het volgende:
Het was weer een zware dobber maar ik heb 'm.
Ze leek vlot in het begin, tot ze die 10 boeren even kort kon spreken. Kwam niks uit...quote:Op maandag 15 oktober 2012 08:27 schreef Luxuria het volgende:
Henrieke zegt dat er geen diepgang in de gesprekken komt.
Ik snap dat het met die 2 niet makkelijk is, maar ze kan zelf toch ook wat diepere vragen stellen.
Ze mogen bij Henrieke alle drie wel op sociale vaardigheidstraining..quote:Op maandag 15 oktober 2012 08:47 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze leek vlot in het begin, tot ze die 10 boeren even kort kon spreken. Kwam niks uit...
quote:Op zondag 14 oktober 2012 23:17 schreef Cee het volgende:
Het was weer een zware dobber maar ik heb 'm.
quote:Het wordt tot mijn grote schrik zelfs een beetje gezellig in huis. De volgende dag, tijdens het bloemenplukken nota bene! Het ziet ernaar uit dat de exit van Ina ervoor heeft gezorgd dat Jeannet en Linda hun mond open durven te doen. “Nou begint er iets te groeien”, aldus Aad. Als hij dit dubbelzinnig bedoelt, dan hoop ik dat de het letterlijke gedeelte de bloemen betreft.
Eigenlijk wel, jaquote:Op maandag 15 oktober 2012 09:02 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Ze mogen bij Henrieke alle drie wel op sociale vaardigheidstraining..
Dat had ik dus ookquote:Het thema van deze aflevering is ‘trekken’. In de wei wordt namelijk een koe een kar op gesleurd. Allemaal leuk en aardig maar tijdens dit tafereel loopt er een OB (Onbekende Boer) mee met de mannen die duidelijk een figurant is in deze serie maar op dit moment voor mij, persoonlijk, even de hoofdrol speelt.
Ik snap dat nuchtere niet zo goed, die twee zijn toch gewoon contactgestoord?!quote:Op maandag 15 oktober 2012 08:27 schreef Toverheks het volgende:
Henrieke heeft gewoon 2 echte boerenjongens die als ze apart zouden *date* met haar ze wel los komen, zijn hele nuchtere gasten die zich niet uitsloven voor een wit voetje te halen bij haar, ik vind Bert het best bij haar passen, lijkt me harde werker en van het doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg. Henrieke vind ik leuke meid al zag ze er erg moe en afgemat uit.
JA! Dat riep ik meteen al, dat was de man voor haar. Niet te stil, niet te druk, gewoon een 'gewone' jongen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:28 schreef Silenus het volgende:
Henrieke had die ene gozer nodig uit het begin, met dat oorbelletje. Gewoon een vrolijke kerel, die af en toe wat grappigs zegt. Geen don juan of soepele eindbaas, maar wel iemand die een beetje leven in de brouwerij brengt.
Maar als ik het me goed herinner, heb ik Henrieke in het begin best veel horen vragen. Heb je die twee mannen wel eens een vraag horen stellen? Anders dan "is dit hout of metaal?", dan.....quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:02 schreef Snoopyfrl het volgende:
Ze mogen bij Henrieke alle drie wel op sociale vaardigheidstraining..
Ja, over de bleekselderij.quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:39 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Maar als ik het me goed herinner, heb ik Henrieke in het begin best veel horen vragen. Heb je die twee mannen wel eens een vraag horen stellen? Anders dan "is dit hout of metaal?", dan.....
En dan niet eens een vraag die er toe doet. Roodbont of zwartbont bv.quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:39 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Maar als ik het me goed herinner, heb ik Henrieke in het begin best veel horen vragen. Heb je die twee mannen wel eens een vraag horen stellen? Anders dan "is dit hout of metaal?", dan.....
EN Henrieke was thuis!quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ging ook alleen maar goed omdat Bert universitair opgeleid is en dus wel kan lezen.
quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ging ook alleen maar goed omdat Bert universitair opgeleid is en dus wel kan lezen.
Helemaal mee eens.quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:28 schreef Silenus het volgende:
Sommige mensen zijn ook gewoon niet zo goed in smalltalk. Die komen dan heel geforceerd met wat dom gelul over het weer, of praktische dingetjes. (zozo, deze stoel kraakt, hahaha!!)
Waar een ‘normaal’ sociaal vaardig iemand dan zelfs over het weer nog 10-15 minuten kan ouwehoeren, loopt het bij die drie na de eerste drie zinnen al dood.
“Heerlijk buiten zitten he?”
-Ja, het zonnetje is heerlijk.
“Ja.”
....
Op dit moment kun je letterlijk duuzend dingen roepen. Je kunt doorgaan over het weer, vragen wat er nog op het programma staat…maar vooral ‘He Henrieke, wat ik me nou eigenlijk áfvraag he…’
-Ben je eigenlijk wel eens verliefd geweest?
-Heb je wel eens een one night stand gehad?
-Wat vond je vorig jaar van boer Marcel in zijn onderbroek?
-Steengrillen of gourmetten?
-Hoe was jij als kind?
-Zou jij je schamen als je een vriendje zou krijgen die Henrie heet?
-Zou je, als je de loterij zou winnen, deze hele shitzooi direct verkopen? (Misschien niet zo’n handige vraag..)
-Ga je wel eens naar de schouwburg?
-Wat heb je gestemd?
-Hou je van zingen?
-Zou je het kunnen op boer Aad? En als ‘ie heel veel geld biedt?
En ga zo maar door. Maar er wordt echt NIETS gevraagd. NIETS gezegd. Verliefdheid ontstaat door interactie, door geflirt, door grapjes, door aanrakingen. Maar in plaats daarvan zitten we naar zaaddodende scenes te kijken tussen drie elkaar aangapende ijskonijntjes. En de fout ligt bij Henrieke zelf hoor. Zij heeft alle praatgrage harries weggestuurd omdat die niet zo goed bij haar zouden passen, maar dat was achteraf natuurlijk een flinke inschattingsfout. Twee stille saaie figuren bij elkaar is vanaf minuut 1 al een ingekakte seksloze bende. Henrieke had die ene gozer nodig uit het begin, met dat oorbelletje. Gewoon een vrolijke kerel, die af en toe wat grappigs zegt. Geen don juan of soepele eindbaas, maar wel iemand die een beetje leven in de brouwerij brengt. Iemand moet de aanjager zijn, met alleen maar mensen die loskomen ‘als de ander loskomt’ gebeurt er dus niks, want niemand komt los.
Inmiddels is Henrieke al een tijdje pijnlijker en interessanter geworden dan Aad.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mij zijn we bijna unaniem team Fiona hier.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:35 schreef Timwonnacott het volgende:
Lijkt nou niet echt op een van de meiden die hij overheeft. Fiona
Ik ben alleen voor Fiona omdat ik daar ook wel een weekje mee wil logeren, maar ja, ik ben geen boerquote:Op maandag 15 oktober 2012 12:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Volgens mij zijn we bijna unaniem team Fiona hier.
Net als dat we ook unaniem team José waren
quote:Op maandag 15 oktober 2012 11:44 schreef Silenus het volgende:
Ja die grap is nu wel weer gemaakt. Komop zeg, straks gaan mensen het nog twee jaar lang in hun onderschrift gebruiken.
OMGquote:Op maandag 15 oktober 2012 12:40 schreef Jojoke het volgende:
Gokje:
- Henrieke & Bert. Henrieke wil Bert, maar ze wordt onzeker omdat hij geen enkele poging doet richting haar, net als Rick-Jan. Beiden zijn doodsbang voor de camera's. Ze hakt de knoop door, stuurt allebei naar huis, om ze allebei met afspraakjes buiten de camera's beter te leren kennen ofzo. Uiteindelijk kiest ze dan Bert.
quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:33 schreef Kinga het volgende:
Ik kon mezelf niet bedwingen en heb die ex van Henk zitten googlen, om eens te kijken wat zijn type is...
Ex van Henk? Bedoel je de vriendin die omkwam bij een ongeluk?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The love you take is equal to the love you make.
Nou nee... zo had Aad het idd bedacht, dat het de eerste avond eten van de cateraar zou zijn, en dat de dames daarna voor hem zouden koken.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:35 schreef Quarant het volgende:
Daar begrijp ik niets van nee, iedere avond zou toch iemand koken en alleen de eerste avond dat afhaalspul ?
Dan heb ik het nog niet over Sharon (waar zowat heel mannelijk FOK! op kwijlde).quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:36 schreef Quarant het volgende:
Links of rechts?
(Die Lisa ziet er knapper uit dan yoni en die twee op de foto bij elkaar...)
quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:28 schreef Silenus het volgende:
-Zou je het kunnen op boer Aad? En als 'ie heel veel geld biedt?
quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:06 schreef EenzameFietser het volgende:
Als ik nu moet gokken dan zeg ik
Henk & Fiona ; Yoni wordt nu leuk op de voorgrond gezet, maar volgens mij is dit een gevalletje "schijn bedriegt". Ondanks dat Yoni, wel heel heel heel heel graag wil, denk ik dat Henk toch voor Fiona gaat. Yoni lijkt trouwens meer verliefd op de boerderij dan op Henk.
Aad en Jeannet ; Aad werd gisteren met minuut gezelliger. Ik krijg soms wel het idee dat Jeannet niet in de psychiatrie werkt, maar gewoon is opgenomen als patiënt. Die opmerking over het "in de kastjes kijken" van Linda en dan die blik er ook bij. De rillingen lopen over je rug.
Zag jij het?quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:24 schreef Viking84 het volgende:
De vergelijking Marijke Helwegen en Willem:.
Hij is te leuk en stads voor Willem.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:45 schreef Rens_Wilders het volgende:
Waarom stuurt Willem nou de leukste man weg. Onbegrijpelijk
Zou me niks verbazen. Of ze blijken elkaar bij de reünie toch gevonden te hebben.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:47 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hij is te leuk en stads voor Willem.![]()
Ik hoop dat hij veeeeeeeeeeeel post krijgt, kan haast niet anders.
misschien was hij gewoon iets te chubby?quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:47 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hij is te leuk en stads voor Willem.![]()
Ik hoop dat hij veeeeeeeeeeeel post krijgt, kan haast niet anders.
quote:Boer Zoekt Vrouw: De tikkende klok, een teken aan de wand.
Henrieke. Henrieke en haar mannen. Er is in de geschiedenis van Boer zoekt Vrouw niet meer zoveel gezwegen sinds Zwijggate.
U weet nog wel, seizoen 2007/2008, toen bij Boer Jan in Allingawier zwijgend de koffie werd geroerd tot Jan implodeerde, zijn jas pakte en de wei inliep, op zoek naar een plek om a. zich van kant te kunnen maken of b. een flink potje te gaan zitten janken omdat Siepie hem niet wilde en hij haar wel.
(Uiteindelijk kwam alles goed met Jan, en ontmoette hij bij een reünie Paulien van Boer Gerard en nu zijn die twee godsnakende gelukkig en figureren ze in een Friese beddenreclame. Ik ben trouwens wel benieuwd hoe het met Anita gaat, de vrouw die ook bij Jan mocht logeren. Ik citeer haar nog wel eens wanneer mensen vragen wat mijn hobby’s zijn. ‘Orgelspelen en zelf dingen maken’, zeg ik dan. Precies zoals Anita.)
Maar ENFIN De Jong, blijf even on topic. Het zwijgen van Rick Jan, Bert en Henrieke. Er werd zoveel gezwegen dat ik bad dat er eens iets onverwachts zou gebeuren. Zakte Bert nou maar gewoon door zijn tuinstoel. Reed de belbus naar Almelo nou maar voor het huis van Henrieke de sloot in. Gooide Bert maar een hele koe op de barbecue. IETS! Doe IETS! Want als het zo door zou gaan zouden ze gedrieën al knikkebollend in een diepe, diepe slaap vallen en zouden wij nog tig weken lang naar dat snurkende testbeeld moeten kijken. Er was zelfs een scène waarbij men zwijgend onder een tikkende klok zat. Dat zijn de ergste scenes. Dan weet je dat de wanhoop nabij is.
De tikkende klok, een teken aan de wand.
Bij Henk gaat het helemaal fout. Yoni is taking over. Die, zoals ze zei, bij het opstaan al meteen helemaal van het opstaan was. Fiona komt er niet meer tussen. Yoni strooit met vaktermen, maakt inside boerderijgrapjes met Henk en pakt met haar zelfingenomen Carola van BZN-hoofd zelfs de moeder van Henk helemaal in.
Maar Fiona, jij hebt 1 ding wat Yoni niet heeft: ergens iets van seksappeal. Gooi die lange haren los. Knoop je overall een flink stuk open. Druk hem in een hoek. Duw hem in het hooi. Duw hem die groentenkas in en kom er pas uit wanneer er zo’n Titanic-handje op de gecondenseerde ramen staat. Het is je laatste redding, Fiona.
Ondertussen is het in Gay Capitol Paradise Of The World And The Milkyway nog altijd supergezellig, ook al moest Jacob dan weg. Vond ik jammer hoor. Ik dacht: waarom kan niks blijven zoals het is? Waarom kunnen ze niet met zijn vieren een commune beginnen? Gezellig met zijn allen de koeien de wei in duwen, en allemaal een eigen stapeltje met t-shirts in primaire kleuren.
(Sowieso werd er deze aflevering veel aan koeien gesjord zeg. Wat was dat allemaal about? Wilde iedereen eventjes de spierballen tonen? Doe dat toch gewoon in bed, zou ik zeggen.)
Nu kunnen jullie zeggen: djiez Nynke, zit niet steeds zo op die seksualiteit te hinten. Maar iedereen doet dat hoor. Zelfs Aad. Die liep tussen de distels (serieus, zijn we een keer klaar met die freakin’ distels?) heftig te flirten met Jeannet. Ze vond het een leuk werkje, zo tussen de distels. Ja, het was ook wel een echt meisjeswerkje, vond Aad. ‘Lekker punniken’. ‘Ja’, zei Jeannet, ‘ik hou wel van punniken’.
Jammer dat men er geen Barry White-muziekje onder gemonteerd heeft.
Het was duidelijk dat punniken hier een synoniem was voor zoveel, zoveel meer. We zagen al dat Aad volgende week met Jeannet achter de kas staat te tongen. Kortom: gelopen race. Lekker naar huis, andere vrouw van wie ik nog altijd de naam vergeet maar die al wel lekker uit haar schulp kruipt met haar marsepeinen roosjes op de verjaardagstaart en alles.
Bij Martin lijkt de race ook al gelopen. We zagen allemaal het handje op het handje toen Swaen vertelde over haar overleden schoonmoeder. Dat handje. Dat zegt alles. Het leek wel alsof die hand al jaren op die andere hand lag.
Maar goed, dat oppervlakkige gekwebbel en het aftasten hebben we allemaal gehad. Nu wordt het tijd voor stomende dingen, tongen en beslagen groentekassen. Ik hou ze in de gaten.
quote:Maar Fiona, jij hebt 1 ding wat Yoni niet heeft: ergens iets van seksappeal.
Het lijkt me best erg om zo'n begrafenis te moeten missen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:20 schreef leukerdje het volgende:
Is het al duidelijk dan of Swaen blijft of niet? Gisteren gaf ze aan te twijfelen.
Omdat haar schoonmoeder is overleden, heeft ze misschien geen ruimte voor Martin.
ja, daar lijkt ze op!quote:Yoni strooit met vaktermen, maakt inside boerderijgrapjes met Henk en pakt met haar zelfingenomen Carola van BZN-hoofd zelfs de moeder van Henk helemaal in.
Daar ging het toch niet om. Swaen haar hoofd staat nu toch niet meer naar de liefde vinden?quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:08 schreef Quarant het volgende:
Met weggaan zet ze Martin en Wilma te kijk... Tussen overlijden en en begraven zit 5 dagen, dan is ze voor die tijd toch wel thuis?
Misschien is dat allemaal buiten de zendtijd gevraagdquote:Op maandag 15 oktober 2012 10:28 schreef Silenus het volgende:
Sommige mensen zijn ook gewoon niet zo goed in smalltalk. Die komen dan heel geforceerd met wat dom gelul over het weer, of praktische dingetjes. (zozo, deze stoel kraakt, hahaha!!)
Waar een ‘normaal’ sociaal vaardig iemand dan zelfs over het weer nog 10-15 minuten kan ouwehoeren, loopt het bij die drie na de eerste drie zinnen al dood.
“Heerlijk buiten zitten he?”
-Ja, het zonnetje is heerlijk.
“Ja.”
....
Op dit moment kun je letterlijk duuzend dingen roepen. Je kunt doorgaan over het weer, vragen wat er nog op het programma staat…maar vooral ‘He Henrieke, wat ik me nou eigenlijk áfvraag he…’
-Ben je eigenlijk wel eens verliefd geweest?
-Heb je wel eens een one night stand gehad?
-Wat vond je vorig jaar van boer Marcel in zijn onderbroek?
-Steengrillen of gourmetten?
-Hoe was jij als kind?
-Zou jij je schamen als je een vriendje zou krijgen die Henrie heet?
-Zou je, als je de loterij zou winnen, deze hele shitzooi direct verkopen? (Misschien niet zo’n handige vraag..)
-Ga je wel eens naar de schouwburg?
-Wat heb je gestemd?
-Hou je van zingen?
-Zou je het kunnen op boer Aad? En als ‘ie heel veel geld biedt?
En ga zo maar door. Maar er wordt echt NIETS gevraagd. NIETS gezegd. Verliefdheid ontstaat door interactie, door geflirt, door grapjes, door aanrakingen. Maar in plaats daarvan zitten we naar zaaddodende scenes te kijken tussen drie elkaar aangapende ijskonijntjes. En de fout ligt bij Henrieke zelf hoor. Zij heeft alle praatgrage harries weggestuurd omdat die niet zo goed bij haar zouden passen, maar dat was achteraf natuurlijk een flinke inschattingsfout. Twee stille saaie figuren bij elkaar is vanaf minuut 1 al een ingekakte seksloze bende. Henrieke had die ene gozer nodig uit het begin, met dat oorbelletje. Gewoon een vrolijke kerel, die af en toe wat grappigs zegt. Geen don juan of soepele eindbaas, maar wel iemand die een beetje leven in de brouwerij brengt. Iemand moet de aanjager zijn, met alleen maar mensen die loskomen ‘als de ander loskomt’ gebeurt er dus niks, want niemand komt los.
Inmiddels is Henrieke al een tijdje pijnlijker en interessanter geworden dan Aad.
Niet alleen de begrafenis hè, ze heeft ook nog een kind wiens oma het is....quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:05 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Het lijkt me best erg om zo'n begrafenis te moeten missen.
Al helemaal als het straks niks wordt tussen haar en Martin.
Dan heb je wellicht zoiets van: Heb ik hier nou die begrafenis voor moeten missen?
Haha dat zou verdomme wat zijn he. Dat die cameraman en productieleider zo tegen die drie gaan zeggen: Eh ja jongens, wij gaan ook weer es op huis aan..Zien jullie morgen weer om 7u sochtends he, bakkie koffie staat weer klaar denk ik?quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:21 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Misschien is dat allemaal buiten de zendtijd gevraagd
Hahaha geweldigquote:Op maandag 15 oktober 2012 15:27 schreef Silenus het volgende:
[..]
Haha dat zou verdomme wat zijn he. Dat die cameraman en productieleider zo tegen die drie gaan zeggen: Eh ja jongens, wij gaan ook weer es op huis aan..Zien jullie morgen weer om 7u sochtends he, bakkie koffie staat weer klaar denk ik?Haha, ok nou doei!
En dan rijden ze weg in hun KRO-busje, verzuchtend van: gvd, wat een idioten! Wel mooie tv dit hoor, daar niet van, maar ik krijg gewoon kromme tenen als ik er zo naast sta met die camera.
Intussen op het erf...Henrieke die even vanachter de coniferen naar de openbare weg loert...En dan: JA! BERT!!! RICK JAN! ZE ZIJN WEG!!!![]()
Bierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hahaha!! Ineens overal muziek, alcohol, gelach, gezang, seksuele uitspattingen, alles. Helemaal loesoe gaan.
En sochtends om 7u weer als die twee nerds van de KRO langskomen: 'Zo, Bert. Lekker geslapen? -Ja. Hmm.' ...
....
Nou, dat niet zozeer, maar ik vind wel dat 'ie raar beweegt met z'n hoofd.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zag jij het?Ik zie het elke keer weer, maar volgens mij ben ik de enige
Ja maar in een 'normale' situatie als je net iemand hebt leren kennen en weer een afspraakje zou hebben staan, zeg je dan ook 'ik zeg ons etentje van woensdag af en je ziet me nooit meer, want mijn schoonmoeke is overleden'?quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:18 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Daar ging het toch niet om. Swaen haar hoofd staat nu toch niet meer naar de liefde vinden?
Ja, hij schudt behoorlijkquote:Op maandag 15 oktober 2012 15:39 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou, dat niet zozeer, maar ik vind wel dat 'ie raar beweegt met z'n hoofd.
Net als zo'n poppetje op het dashboard van de auto.
Ja, net als Henk die zegt dat Fiona zo lief is. Exit idem dito.quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:36 schreef flyguy het volgende:
Mensen die denken dat Martin voor Wilma gaat: hij noemde haar lief, warm en aardig of iets dergelijks. Nou als dat geen exit is.
quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:27 schreef Silenus het volgende:
[..]
Haha dat zou verdomme wat zijn he. Dat die cameraman en productieleider zo tegen die drie gaan zeggen: Eh ja jongens, wij gaan ook weer es op huis aan..Zien jullie morgen weer om 7u sochtends he, bakkie koffie staat weer klaar denk ik?Haha, ok nou doei!
En dan rijden ze weg in hun KRO-busje, verzuchtend van: gvd, wat een idioten! Wel mooie tv dit hoor, daar niet van, maar ik krijg gewoon kromme tenen als ik er zo naast sta met die camera.
Intussen op het erf...Henrieke die even vanachter de coniferen naar de openbare weg loert...En dan: JA! BERT!!! RICK JAN! ZE ZIJN WEG!!!![]()
Bierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hahaha!! Ineens overal muziek, alcohol, gelach, gezang, seksuele uitspattingen, alles. Helemaal loesoe gaan.
En sochtends om 7u weer als die twee nerds van de KRO langskomen: 'Zo, Bert. Lekker geslapen? -Ja. Hmm.' ...
....
Nee, maar daar heb je de mogelijkheid het te verzetten, tot een paar weken.. Swaen kan niet nu ineens het logeerpartijtje afblazen en het drie weken later weer oppakken want (en dat is het grote verschil tussen bzv en 'normale' situaties); er is nog een derde in het spelquote:Op maandag 15 oktober 2012 15:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja maar in een 'normale' situatie als je net iemand hebt leren kennen en weer een afspraakje zou hebben staan, zeg je dan ook 'ik zeg ons etentje van woensdag af en je ziet me nooit meer, want mijn schoonmoeke is overleden'?
Exactly, zo van : maar ik vind je wel lief hoor....quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja, net als Henk die zegt dat Fiona zo lief is. Exit idem dito.
quote:Op zondag 14 oktober 2012 20:43 schreef Cee het volgende:
Ik ben gewoon hardop aan het gniffelen omdat ik de stilte wil breken.
quote:Op zondag 14 oktober 2012 20:46 schreef Silenus het volgende:
wel in weze in principe toch doelbewust een stukkie neutraal te houwuh
bitch please
Als je zoiets werkelijk een paar weken gaat verzetten, dan is het imo niet eens serieus relatiemateriaal. Ze logeert al bij hem, het is geen eerste date... Maar dat is misschien mijn visie. Als zoiets gebeurt kun je dat met iemand delen. Maar misschien wil zij een maand alleen zijn. (Die logeerpartij duurt maar zo kort).quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:45 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Nee, maar daar heb je de mogelijkheid het te verzetten, tot een paar weken.. Swaen kan niet nu ineens het logeerpartijtje afblazen en het drie weken later weer oppakken want (en dat is het grote verschil tussen bzv en 'normale' situaties); er is nog een derde in het spel
Met 2 dames heb je een groepje, nu heb je maar één persoon naast je, ik snap wel dat het veel uitmaakt.quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:20 schreef alors het volgende:
Nou ik heb Wilma nog nooit zoveel horen praten als nu, misschien werkt het wel in haar voordeel dat Jose weg is
Valt wel mee denk ik, volgens de BZV-website is Henk op zoek naar "Gezelligheid. En dat ze lief, warm, ondernemend is, en humor heeft." en Martin naar "Warmte, zorgzaamheid, iemand waarmee je kunt praten en je het gevoel geeft er weer samen voor te staan.".quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja, net als Henk die zegt dat Fiona zo lief is. Exit idem dito.
Oeh ik ben echt heel benieuwd of dat zo isquote:Op maandag 15 oktober 2012 16:20 schreef alors het volgende:
Ik ben nu helemaal bevestigd in het feit dat Willem voor Klaas gaat. Dat denk ik vanaf het begin al, ik denk niet dat die lange relatie in zijn nadeel werkt, eerder andersom, hij heeft immers bewezen dat hij stabiel relatiemateriaal is.Ze laten nu wel heel vele beelden van Willem Jurjen zien, maar dat doen ze wel vaker om het wat minder obvious te maken.
Wat ik leuk vond om te zien, Fiona leek ineens wat meer kwetsbaarquote:Op maandag 15 oktober 2012 16:43 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Valt wel mee denk ik, volgens de BZV-website is Henk op zoek naar "Gezelligheid. En dat ze lief, warm, ondernemend is, en humor heeft." en Martin naar "Warmte, zorgzaamheid, iemand waarmee je kunt praten en je het gevoel geeft er weer samen voor te staan.".
Dus er is nog hoop voor beidenMartin en Henk hebben eigenlijk een beetje hetzelfde: 1 ondernemende dame en 1 lieve dame.
Tussen de ubergele tanden van Bert en het "spaar ze alle vijftig" gebit van Klaas stoor ik me helemaal niet aan de tanden van Fiona.quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:48 schreef Molline het volgende:
Valt me op dat niemand over de gele tanden van Fiona praat....
quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:51 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Tussen de ubergele tanden van Bert en het "spaar ze alle vijftig" gebit van Klaas stoor ik me helemaal niet aan de tanden van Fiona.
quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:51 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Tussen de ubergele tanden van Bert en het "spaar ze alle vijftig" gebit van Klaas stoor ik me helemaal niet aan de tanden van Fiona.
Ja dat zei Viking84 eerder ook! Ik dacht enkel aan een vergelijkbaar mens, maar zo'n hondje is zeker erg treffendquote:Op maandag 15 oktober 2012 18:34 schreef bloodymary1 het volgende:
Mij doet het knikkende hoofd van Willem niet denken aan Marijke Helwegen, maar aan zo'n hondje met een los hoofd, dat vroeger vaak op de hoedenplank van een auto stond.
Die ja.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:35 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ex van Henk? Bedoel je de vriendin die omkwam bij een ongeluk?
Maken!quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:14 schreef Cee het volgende:
Ik wil ook een Patrick Lodiers kurkpoppetje.
Laatste kwartiertje.quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:51 schreef Keroppi het volgende:
Heeft iemand het al op YouTube geplempt of moet ik door DWDD heen scannen op uitzending gemist?
Bedankt!quote:
Standaard-vulling van zulke profieltjes. Knal er nog de woorden 'sportief', 'spontaan' en 'niet op d'r mond gevallen' bij en je datingprofielen-lingokaart is vol.quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:43 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Valt wel mee denk ik, volgens de BZV-website is Henk op zoek naar "Gezelligheid. En dat ze lief, warm, ondernemend is, en humor heeft." en Martin naar "Warmte, zorgzaamheid, iemand waarmee je kunt praten en je het gevoel geeft er weer samen voor te staan.".
Dus er is nog hoop voor beidenMartin en Henk hebben eigenlijk een beetje hetzelfde: 1 ondernemende dame en 1 lieve dame.
Dat had ik even gemist. Waarom mag dat niet meer?quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:11 schreef Lutte het volgende:
Ze mogen na vorige week geen beelden meer uitzenden, dus spelen het na met Barbies.
De kandidaten werden te negatief belicht geloof ik, dus heeft de KRO het verbodenquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 00:20 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Dat had ik even gemist. Waarom mag dat niet meer?
Jemig. Dus Yvon zit daar ook niet meer aan tafel?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 00:30 schreef ejiraM het volgende:
[..]
De kandidaten werden te negatief belicht geloof ik, dus heeft de KRO het verboden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |