FOK!forum / Televisie / Het grote anime/manga topic #340: Waar Robin grappige verhalen deelt
Bakakamedinsdag 9 oktober 2012 @ 18:21

lutci.png

Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)

5kopzc.png

Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.

nzllxh.png

De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.

iptmk0.jpg

Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.

2isjkmf.png

Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Fall 2012

kquz9.jpg
2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall

nybk0l.png

Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece

jk7ndh.png

Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Over hotlinken en ander gespui:

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
Bakakamedinsdag 9 oktober 2012 @ 18:22
Verdorie jullie allemaal ik wilde helemaal niet
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 18:22
We all know that feel.
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:22
Arasu, ik open geen nieuwe topics want dan gaat men haten op mijn niet-creatieve TT :')
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 18:22
quote:
8s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:22 schreef Bakakame het volgende:
Verdorie jullie allemaal ik wilde helemaal niet
Hi ha ho
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 18:22
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:22 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Arasu, ik open geen nieuwe topics want dan gaat men haten op mijn niet-creatieve TT :')
Dus daarom heb je het al heel lang niet meer gedaan :')
#ANONIEMdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:24
quote:
5s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:21 schreef Bakakame het volgende:

[..]

Wat voor grappigs!
Nou, een vriend van mij postte op Facebook plotseling: "Pff, na al die jaren toch de knoop doorgehakt. De operatie is geslaagd. Jullie kunnen me voortaan Julia (o.i.d., een meisjesnaam in ieder geval) noemen.

Daarna waren er mensen die het spelletje dus meespeelden en zeiden: "Ja, goed van je. Op school zat je er al zo mee.".

Vervolgens iets van 40 reacties van mensen die hem succes wensen en het knap vinden dat hij de knoop heeft doorgehakt.

Komt er even later een reactie: "Oh, haha. Ik ben [censuur] en [censuur] liet zijn Facebook openstaan.

gr gr

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-10-2012 18:25:01 ]
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 18:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:24 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Nou, een vriend van mij postte op Facebook plotseling: "Pff, na al die jaren toch de knoop doorgehakt. De operatie is geslaagd. Jullie kunnen me voortaan Julia (o.i.d., een meisjesnaam in ieder geval) noemen.

Daarna waren er mensen die het spelletje dus meespeelden en zeiden: "Ja, goed van je. Op school zat je er al zo mee.".

Vervolgens iets van 40 reacties van mensen die hem succes wensen en het knap vinden dat hij de knoop heeft doorgehakt.

Komt er even later een reactie: "Oh, haha. Ik ben [censuur] en [censuur] liet zijn Facebook openstaan.

gr gr
Zucht :') :{w
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:22 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dus daarom heb je het al heel lang niet meer gedaan :')
Ja ik ben bang dat jullie mij dan weer belachelijk gaan maken :'(
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 18:28
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:27 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Ja ik ben bang dat jullie mij dan weer belachelijk gaan maken :'(
Arme Maus! Hier heb je een Rikka.
30675126.png
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:29
Nee ik heb de fipo gemist ;(
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 18:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:29 schreef De_Dakgoot het volgende:
Nee ik heb de fipo gemist ;(
Net goed.
Qunixdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:31
Hoe is CØDE:breakers?
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 18:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:29 schreef De_Dakgoot het volgende:
Nee ik heb de fipo gemist ;(
Arme Dakgoot! Hier heb je een Rikka.
30680877.png
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Arme Dakgoot! Hier heb je een Rikka.
[ afbeelding ]
:') ff animees checken
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:41
goede review cake
QcS2i.jpg
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 18:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:41 schreef De_Dakgoot het volgende:
goede review cake
[ afbeelding ]
:o
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 18:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:41 schreef De_Dakgoot het volgende:
goede review cake
[ afbeelding ]
30685895.png
Qunixdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:55
Hoe vinden jullie Code:Breaker?
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 18:57
quote:
5s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:55 schreef Qunix het volgende:
Hoe vinden jullie Code:Breaker?
Zie DM.
wdndinsdag 9 oktober 2012 @ 19:02
Eindhoven 18:00 -> Roermond 18:30

Er zat iemand Dakara Boku wa, H ga Dekinai te kijken in de trein. WIE was dat? >:)

Oh en er zat iemand achter je met een gezicht te kijken naar het beeld als dit icoon: :? :X
Ik zat linksachter naar Bakuman te kijken. Die was weer ouderwets goed *O*
Qunixdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:04
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:57 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Zie DM.
Bedoel meer of hij goed is of niet :')

Ik vind her een interessante start. Ga nu Bakuman S3 kijken.
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:02 schreef wdn het volgende:
Eindhoven 18:00 -> Roermond 18:30

Er zat iemand Dakara Boku wa, H ga Dekinai te kijken in de trein. WIE was dat? >:)
Dat had ik kunnen zijn, alleen heb ik niks te zoeken in de buurt van Eindhoeven/Roermond :P
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:02 schreef wdn het volgende:
Eindhoven 18:00 -> Roermond 18:30

Er zat iemand Dakara Boku wa, H ga Dekinai te kijken in de trein. WIE was dat? >:)

Oh en er zat iemand achter je met een gezicht te kijken naar het beeld als dit icoon: :? :X
Ik zat linksachter naar Bakuman te kijken. Die was weer ouderwets goed *O*
:') _O-
wdndinsdag 9 oktober 2012 @ 19:05
quote:
10s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:04 schreef Qunix het volgende:

[..]

Bedoel meer of hij goed is of niet :')

Ik vind her een interessante start. Ga nu Bakuman S3 kijken.
Die moet ik nog kijken.

"Magi" eerste 10 minuten bevallen me wel *O*
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:05
quote:
10s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:04 schreef Qunix het volgende:

[..]

Bedoel meer of hij goed is of niet :')

Ik vind her een interessante start. Ga nu Bakuman S3 kijken.
Ooh zo had ik het niet opgevat nee :') Maar ik vond hem erg vet, tof begin, maar van veel mensen hoor ik dat ik beter de manga kan gaan lezen. Code:Breaker krijgt ook maar 13 episodes geloof ik.
wdndinsdag 9 oktober 2012 @ 19:07
En omfg wat zuigt hadena zeg :X
Doen die google translate gebruiken ofzo?
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:07 schreef wdn het volgende:
En omfg wat zuigt hadena zeg :X
Doen die google translate gebruiken ofzo?
Hadena is echt vreselijk.
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 19:10
http://www.keymochi.com/a(...)wing-by-a-non-otaku/
quote:
Even for Otaku there are certain anime that you want to share with friends and family who wouldn’t identify themselves as anime fans, and let’s say there are others that you wouldn’t exactly want to be associated with. In a new free-for-all Biglobe poll, two and half thousand Japanese fans named the anime that you wouldn’t want to be seen viewing by a non-otaku.

1. Dakara Boku wa H ga Dekinai
2. High School DxD
3. Oreimo (Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai)
4. Kiss x Sis
5. Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! (I Don’t Like You At All, Big Brother!!)
6. Ro-Kyu-Bu!
7. Kono Naka ni Hitori, Imōto ga Iru! (My Little Sister is among them!)
8. Yosuga no Sora
9. Magical Girl Lyrical Nanoha
10. Health and Physical Education for 30-Year-Olds
11. The Qwaser of Stigmata (Seikon no Qwaser)
12. Mysterious Girlfriend X
13. B Gata H Kei Yamada’s First Time
14. Boku wa Tomodachi ga Sukunai/Haganai
15. Queen’s Blade
16. The Melancholy of Haruhi Suzumiya
17. Hen Semi
18. Nyarko-san: Another Crawling Chaos
19. Uta no Prince-sama
20. K-on!
21. (tie) Cream Lemon (the original loli anime from the ’80s)
21. (tie) YuruYuri
23. Horizon in the Middle of Nowhere (Kyoukai Senjou no HorizonHorizon in the Middle of Nowhere II Episode 04 Uncensored Preview. Read more ... »)
24. Moetan
25. (tie) Jinzo Konchu Kabuto Borg VxV (the troll response on a lot of these polls)
25. (tie) The Ambition of Nobuna Oda
27. dirty joke about classic family anime Sazae-san
28. Mitsudomoe
Wat. Niets mis met Haruhi, BwTgS, Oreimo en K-ON. Tenzij je een man van 30+ bent.
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 19:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:10 schreef Kyubey het volgende:
http://www.keymochi.com/a(...)wing-by-a-non-otaku/

[..]

Wat. Niets mis met Haruhi, BwTgS, Oreimo en K-ON. Tenzij je een man van 30+ bent.
Waarom is dat voor mannen van 30+ mis dan? :(
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:18
Seikon no Qwaser staat er tussen! :D
SPOILER
Seikon_no_qwaser_13_14.jpg
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 19:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:16 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Waarom is dat voor mannen van 30+ mis dan? :(
Omdat je familie je kan gaan shunnen als ze doorhebben dat je als 30+'er highschool ecchi bekijkt.
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:18 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Seikon no Qwaser staat er tussen! :D
SPOILER
En terecht.
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:19 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Omdat je familie je kan gaan shunnen als ze doorhebben dat je als 30+'er highschool ecchi bekijkt.

[..]

En terecht.
Ik vond het wel leuk nadat ik eenmaal gewend was aan het feit dat hij aan tieten moet zuigen om zijn stamina/chakra/whatever terug te krijgen :P
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 19:23
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:21 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Ik vond het wel leuk nadat ik eenmaal gewend was aan het feit dat hij aan tieten moet zuigen om zijn stamina/chakra/whatever terug te krijgen :P
wat
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:25
quote:
7s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:23 schreef Kyubey het volgende:

[..]

wat
:')
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:10 schreef Kyubey het volgende:

Tenzij je een man van 30+ bent.
Wat :')
Qunixdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:27
Bakuman *O*

Gelijk een toffe episode!
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:40
http://www.nu.nl/politiek(...)udenten-in-maak.html
Fuck you Nederland, tyfus politiek. Moet je is kijken hoelang sommige politici over hun opleiding hebben gedaan :')

edit: wacht, nu lees ik dit.
quote:
Definitie van nieuwe student: student die voor 1 september 2014 nog geen studiebeurs ontvangt.
Mensen die dus bv mbo doen maar nog niks krijgen omdat ze minderjarig zijn, tellen gewoon als nieuwe student als ze 18 worden na 1 september 2014.


[ Bericht 34% gewijzigd door Mauskoekwaus op 09-10-2012 19:47:42 ]
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 19:54
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:40 schreef Mauskoekwaus het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)udenten-in-maak.html
Fuck you Nederland, tyfus politiek. Moet je is kijken hoelang sommige politici over hun opleiding hebben gedaan :')

edit: wacht, nu lees ik dit.

[..]

kut nederland , 2 jaar stufi en dan dan wil ik naar het hbo en dan moet ik lenen?
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 19:57
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:40 schreef Mauskoekwaus het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)udenten-in-maak.html
Fuck you Nederland, tyfus politiek. Moet je is kijken hoelang sommige politici over hun opleiding hebben gedaan :')

edit: wacht, nu lees ik dit.

[..]

Ja de fuck. Dan zit ik daar net bij.
Gerelateerd:
Vanaf 3:55
#ANONIEMdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:00
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:40 schreef Mauskoekwaus het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)udenten-in-maak.html
Fuck you Nederland, tyfus politiek. Moet je is kijken hoelang sommige politici over hun opleiding hebben gedaan :')

edit: wacht, nu lees ik dit.

[..]

Wat heeft dat ermee te maken eigenlijk? Hoelang de politici zelf over hun studie hebben gedaan?
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:54 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

kut nederland , 2 jaar stufi en dan dan wil ik naar het hbo en dan moet ik lenen?
Ja, je zal moeten lenen. De maatschappij heeft je een studie bekostigd, dus is het ook een beetje redelijk dat jij de maatschappij weer wat teruggeeft na je studie. De termijn is erg lang en afhankelijk van hoeveel je verdient.
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 20:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat heeft dat ermee te maken eigenlijk? Hoelang de politici zelf over hun studie hebben gedaan?

[..]

Ja, je zal moeten lenen. De maatschappij heeft je een studie bekostigd, dus is het ook een beetje redelijk dat jij de maatschappij weer wat teruggeeft na je studie. De termijn is erg lang en afhankelijk van hoeveel je verdient.
Ja heel grappig :')
#ANONIEMdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:00 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ja heel grappig :')
Ja, ik vind het niet grappig dat ik gevallen op het mbo zie die honderd keer van opleiding wisselen en telkens studiefinanciering trekken. Ik kan er niet op wachten tot ze dat geld mogen gaan lenen. Hopelijk kiezen ze dan ook wat bewuster voor hun studie. _O_

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 09-10-2012 20:03:11 ]
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, je zal moeten lenen. De maatschappij heeft je een studie bekostigd, dus is het ook een beetje redelijk dat jij de maatschappij weer wat teruggeeft na je studie. De termijn is erg lang en afhankelijk van hoeveel je verdient.
Altijd weer dat gekanker dat alles sociaal moet zijn, je betaalt toch verdomme 42% procent over je fucking loon je houd toch minder over omdat je meer moet betalen voor dat kut volk dat geen zin heeft om te werken en je de staatskas moet spekken.
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat heeft dat ermee te maken eigenlijk? Hoelang de politici zelf over hun studie hebben gedaan?

[..]

Ja, je zal moeten lenen. De maatschappij heeft je een studie bekostigd, dus is het ook een beetje redelijk dat jij de maatschappij weer wat teruggeeft na je studie. De termijn is erg lang en afhankelijk van hoeveel je verdient.
langstudeerder.jpg
Havo, 8 jaar, kom op.. :')
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:03
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:03 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Havo, 8 jaar, kom op.. :')
:') in die tijd zit je al op de helft van je 2e opleiding
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:01 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, ik vind het niet grappig dat ik gevallen op het mbo zie die honderd keer van opleiding wisselen en telkens studiefinanciering trekken. Ik kan er niet op wachten tot ze dat geld mogen gaan lenen. Hopelijk kiezen ze dan ook wat bewuster voor hun studie. _O_
Dat moet dan maar ten koste gaan van de mensen die hun studie wel verstandig kiezen? Toffe reden.
.Cake.dinsdag 9 oktober 2012 @ 20:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 18:31 schreef Qunix het volgende:
Hoe is CØDE:breakers?
Generiek. Zo'n beetje een concentraat van de gemiddelde shounen/mysterie anime.
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:01 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, ik vind het niet grappig dat ik gevallen op het mbo zie die honderd keer van opleiding wisselen en telkens studiefinanciering trekken. Ik kan er niet op wachten tot ze dat geld mogen gaan lenen. Hopelijk kiezen ze dan ook wat bewuster voor hun studie. _O_
:')
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:04 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Dat moet dan maar ten koste gaan van de mensen die hun studie wel verstandig kiezen? Toffe reden.
Dit
omelettedinsdag 9 oktober 2012 @ 20:07
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:40 schreef Mauskoekwaus het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)udenten-in-maak.html
Fuck you Nederland, tyfus politiek. Moet je is kijken hoelang sommige politici over hun opleiding hebben gedaan :')

edit: wacht, nu lees ik dit.

[..]

Ik heb nergens last van dus :9
Studeren wordt weer voor de elite!
Life2.0dinsdag 9 oktober 2012 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat heeft dat ermee te maken eigenlijk? Hoelang de politici zelf over hun studie hebben gedaan?
Hypocriet heeft dat, ikke wel maar jullie niet, gewoon omdat ikke wel jullie niet *O*
#ANONIEMdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:08
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:04 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Dat moet dan maar ten koste gaan van de mensen die hun studie wel verstandig kiezen? Toffe reden.
Ik ga hier geen uitgebreide discussie voeren, maar een studie is toch een beetje investeren in jezelf he. :P

Juist mensen die weten wat ze willen komen hiermee goed weg. Verdiep je er maar in, je komt er echt niet zo slecht van af als het lijkt. :P
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:07 schreef omelette het volgende:

[..]

Ik heb nergens last van dus :9
Studeren wordt weer voor de elite!
Ja, mooie praatjes dus van de Nederlandse politici weer. ''Wij willen werken aan de kennis economie en die behouden''. ja, en dan maak je studeren duurder. Dom volk.
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:07 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

Hypocriet heeft dat, ikke wel maar jullie niet, gewoon omdat ikke wel jullie niet *O*
Amen.
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:09
ik doe mijn hbo dan wel in thailand, aangezien nederland helemaal verneukt is :')
Life2.0dinsdag 9 oktober 2012 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:08 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik ga hier geen uitgebreide discussie voeren, maar een studie is toch een beetje investeren in jezelf he. :P

Juist mensen die weten wat ze willen komen hiermee goed weg. Verdiep je er maar in, je komt er echt niet zo slecht van af als het lijkt. :P
Meer in de maatschappij dan jezelf, als je het objectief wilt stellen, dus als je wilt voorkomen dat je een 3e wereldland wordt dien je te investeren in je mensen, ipv te verwachten dat jouw mensen gaan investeren in jou :D
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:10 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

Meer in de maatschappij dan jezelf, als je het objectief wilt stellen, dus als je wilt voorkomen dat je een 3e wereldland wordt dien je te investeren in je mensen, ipv te verwachten dat jouw mensen gaan investeren in jou :D
pff het enige wat we doen is geld weggeven :')
Life2.0dinsdag 9 oktober 2012 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:08 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik ga hier geen uitgebreide discussie voeren, maar een studie is toch een beetje investeren in jezelf he. :P

Juist mensen die weten wat ze willen komen hiermee goed weg. Verdiep je er maar in, je komt er echt niet zo slecht van af als het lijkt. :P
Goed?

_O-
Life2.0dinsdag 9 oktober 2012 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:10 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

pff het enige wat we doen is geld weggeven :')
de overheid is ook maar een maffia zonder bescherming :')
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:08 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik ga hier geen uitgebreide discussie voeren, maar een studie is toch een beetje investeren in jezelf he. :P

Juist mensen die weten wat ze willen komen hiermee goed weg. Verdiep je er maar in, je komt er echt niet zo slecht van af als het lijkt. :P
Stem jij toevallig VVD, zit je op hockey en rijden je ouders 2 of meer auto's? Zo kom je namelijk over nu. :P Investeren in jezelf, ja lekker makkelijk als je het thuis niet zo breed hebt.

Ik weet dat je die schuld uiteindelijk naar draaglast moet afbetalen, maar daar komt ook nog eens bij dat wij de schulden die de huidige generatie ''volwassenen'', als ik ze zo nog mag/kan noemen (het zijn net een stel kleuters daar in de 2e kamer tijdens de debatten) moeten betalen.
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:13
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:12 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Stem jij toevallig VVD, zit je op hockey en rijden je ouders 2 of meer auto's? Zo kom je namelijk over nu. Investeren in jezelf, ja lekker makkelijk als je het thuis niet zo breed hebt.

Ik weet dat je die schuld uiteindelijk naar draaglast moet afbetalen, maar daar komt ook nog eens bij dat wij de schulden die de huidige generatie ''volwassenen'', als ik ze zo nog mag/kan noemen (het zijn net een stel kleuters daar in de 2e kamer tijdens de debatten) moeten betalen.
Voor elk klein ding kamervragen jeweet hoe ze rollen daar.
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:14
Ik heb trouwens ook geen zin in een discussie, dus ik laat het hierbij. Ik ben toch geen ''nieuwe student'' en de hbo opleiding volgen zal voor mij dus nog relatief goedkoop zijn, maar ik vind het wel onterecht voor de ''nieuwe studenten''.
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:16
MY BODY IS READY!!1111
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:16
quote:
MY FUCKING GOD. I WANT IT NOW.
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:18
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:16 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

MY FUCKING GOD. I WANT IT NOW.
WACHTEN DUURT TE LANG
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 20:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:18 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

WACHTEN DUURT TE LANG
Zip it, shrimpy.
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:19
quote:
9s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:18 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Zip it, shrimpy.
Better? Better.
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 20:19
Aaaaah... laat het gauw komen. :Y
.Cake.dinsdag 9 oktober 2012 @ 20:26
quote:
Haha, jaaaaa! Die komt er ook aan binnenkort! O+

En goede ska trouwens in dat filmpje man! Doet mij herinneren dat ik ooit als een gek naar Tokyo Ska Paradise Orchestra heb geluisterd!
^O^
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 20:29
quote:
9s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:18 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Zip it, shrimpy.
r9lizc.jpg
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:29 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
O+ O+ O+ O+ O+ O+
Arashimashoudinsdag 9 oktober 2012 @ 20:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:29 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
30626435.png
outcast_withindinsdag 9 oktober 2012 @ 20:51
Leuk die nieuwe eenoog.

Hier zijn wat oudere
ikkitousen ryomou shimei
ikkitousen_dragon_destiny_ryomou_sh.jpg

ef tales of memories chihiro
3516-chihiro_shindou-ef_a_tale_of_m.jpg
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 20:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:51 schreef outcast_within het volgende:
Leuk die nieuwe eenoog.

Hier zijn wat oudere
ikkitousen ryomou shimei
[ afbeelding ]

ef tales of memories chihiro
[ afbeelding ]
Misaki Mei van Another
another__misaki_mei_by_ayu999pl-d4qwfzp.png
omelettedinsdag 9 oktober 2012 @ 20:56
9th!
2734289_1337883503740.07res_500_281.jpg
outcast_withindinsdag 9 oktober 2012 @ 20:57
I like where this is going.
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 21:00
quote:
14s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 20:57 schreef outcast_within het volgende:
I like where this is going.
Vampire_Knight_Guilty_01-160.jpg
outcast_withindinsdag 9 oktober 2012 @ 21:05
And it's gone.
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 21:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 21:05 schreef outcast_within het volgende:
And it's gone.
image.php?mode=medium&album_id=5&image_id=314
outcast_withindinsdag 9 oktober 2012 @ 21:13
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 21:11 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Zetsuboushita!
outcast_withindinsdag 9 oktober 2012 @ 21:17
ff smokkelen
Nazo09-0022.jpg
Mauskoekwausdinsdag 9 oktober 2012 @ 21:30
CØDE:BREAKER gifs? CØDE:BREAKER gifs.
50747b58338a2-ttuyesw8d6v.gif
.Cake.dinsdag 9 oktober 2012 @ 21:40
C--C-C-C-C-COMBOBREAKER!
gundam-00-lockon-stratos-eyepatch-otaku-house-600x368.jpg
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 21:41
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 21:30 schreef Mauskoekwaus het volgende:
CØDE:BREAKER gifs? CØDE:BREAKER gifs.
[ afbeelding ]
2qkldgw.jpg
#ANONIEMdinsdag 9 oktober 2012 @ 22:29
Ik moest trouwens echt zo hard lachen toen een jongen uit mijn klas zei dat hij Lovely Complex had gezien.

Dat had ik dus nooit verwacht en ik kwam niet meer bij van het lachen. :P
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 22:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 22:29 schreef robin007bond het volgende:
Ik moest trouwens echt zo hard lachen toen een jongen uit mijn klas zei dat hij Lovely Complex had gezien.

Dat had ik dus nooit verwacht en ik kwam niet meer bij van het lachen. :P
Zong je niet spontaan de intro? Dat valt me tegen :N

Mijn eerste review op MAL is een feit. Yeah.
#ANONIEMdinsdag 9 oktober 2012 @ 22:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 22:31 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Zong je niet spontaan de intro? Dat valt me tegen :N

Mijn eerste review op MAL is een feit. Yeah.
Eens kijken.

En nee, sorry. ;(
Repelsteeltjudinsdag 9 oktober 2012 @ 22:45
quote:
This manga is great. The romance is good, the art is good, the story is good, the execution is well done.

My only problem with this manga is... It's too confusing. Maybe it's because it was my first Korean manwha, but I could not memorize the names. And if you can't do that, the many relationships and conflicts between the characters are hard to follow. The rest is fine and fun to read.
Hoopte op iets groters. Leuk. Pleo-fokking-nasmen als 'Korean manwha' treiteren we er nog wel uit.

[ Bericht 18% gewijzigd door Repelsteeltju op 09-10-2012 22:52:56 ]
De_Dakgootdinsdag 9 oktober 2012 @ 22:54
tijd voor een anime zonder schoolmeisjes
8vrcpz.jpg
Kyubeydinsdag 9 oktober 2012 @ 22:56
quote:
10s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 22:45 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Hoopte op iets groters. Leuk. Pleo-fokking-nasmen als 'Korean manwha' treiteren we er nog wel uit.
Jaja :X
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 00:22
30697930.jpg
Where da food at nigguh's?
.Cake.woensdag 10 oktober 2012 @ 02:12
Scamp over de eerste aflevering van Magi. Niet dat ik wil opscheppen ofzo, maar het was mij dus ook al opgevallen:
quote:
[...] That is, for an anime supposedly set in a middle eastern setting, the characters seem to be rather fair-skinned. [...] the characters are still clearly not dark-skinned. It’s not as though they’re supposed to be seen as all having dark skin. Taking a flick down the character sheet on MAL, there’s 3 in a cast of around 30 that have dark skin. Its one of those things that, now I’ve seen it, it really bugs me.
:|W
Kyubeywoensdag 10 oktober 2012 @ 07:30
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 02:12 schreef .Cake. het volgende:
Scamp over de eerste aflevering van Magi. Niet dat ik wil opscheppen ofzo, maar het was mij dus ook al opgevallen:

[..]

:|W
Mij niet :o maar nu je 't zegt kunnen ze hen wel ietsjes Arabischer maken :')
Hoe zit het trouwens met die gast met dat blonde haar? :')
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 07:42
*hey*
Qunixwoensdag 10 oktober 2012 @ 07:51
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 07:42 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hey*
*listen*


- Navi, elfje in de game Zelda
Kyubeywoensdag 10 oktober 2012 @ 07:54
quote:
14s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 07:51 schreef Qunix het volgende:

[..]

*listen*


- Navi, elfje in de game Zelda
Waarom denk ik nu aan Kirito?
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 07:57
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 07:54 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Waarom denk ik nu aan Kirito?
Wie? :+
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 10:00
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 07:54 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Waarom denk ik nu aan Kirito?
ARUFUHEIMU ONREINU
Naruto en Bleach chapters deze week; shitty.
Kyubeywoensdag 10 oktober 2012 @ 10:00
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 07:42 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hey*
multatuli-maxhavelaar-nvph2428.jpg
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 10:04
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:00 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Oh gutteke :+
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 10:07
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:00 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Tering, wat een engerd.
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 10:23
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:00 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Toen was 39 cent nog genoeg :(
inb4 inflatie.
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 10:30
:')
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 10:33
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:30 schreef De_Dakgoot het volgende:
:')
Voor elke grafkop van Bea 0.50E... boeh, weg met dat mens :( :r

*)
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 10:34
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Voor elke grafkop van Bea 0.50E... boeh, weg met dat mens :( :r

*)
:')
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 10:35
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:34 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

:')
Oke, tegen deze redevoering kan ik niet op.
-Strawberry-woensdag 10 oktober 2012 @ 10:48
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 oktober 2012 19:40 schreef Mauskoekwaus het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)udenten-in-maak.html
Fuck you Nederland, tyfus politiek. Moet je is kijken hoelang sommige politici over hun opleiding hebben gedaan :')

edit: wacht, nu lees ik dit.

[..]

Zo lang het maar niet met terugwerkende kracht is...dan had ik wel twee keer nagedacht. Moet OV dan ook worden terugbetaald?
-Strawberry-woensdag 10 oktober 2012 @ 10:50
quote:
Gunning dinsdag voor de microfoon van de NOS.
De VSNU ziet de maatregel als een prikkel voor studenten om hun studie snel af te ronden. ''Het helpt studenten om hun studie te structureren en om efficiënt te studeren. We vinden wel dat het geld terug moet naar het onderwijs'',
Mwah dit is geen geldig argument, je krijgt stufi ook maar een aantal jaar. Het is daarom ook niet gunstig om langer te doen over je studie als je dan al geen recht meer hebt op stufi.
-Strawberry-woensdag 10 oktober 2012 @ 10:52
Chuunibyou heeft wel een hoog schattigheidsgehalte, maar ik weet niet wat ik er verder mee moet. :P Doorkijken, niet doorkijken...
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 10:52
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:50 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Mwah dit is geen geldig argument, je krijgt stufi ook maar een aantal jaar. Het is daarom ook niet gunstig om langer te doen over je studie als je dan al geen recht meer hebt op stufi.
Efficient studeren :')
je zit toch aan die jaren vast die de overheid/school je oplegt voor een opleiding
Kyubeywoensdag 10 oktober 2012 @ 10:56
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:52 schreef -Strawberry- het volgende:
Chuunibyou heeft wel een hoog schattigheidsgehalte, maar ik weet niet wat ik er verder mee moet. :P Doorkijken zal ik. Het is geweldig.
Fixed.
-Strawberry-woensdag 10 oktober 2012 @ 10:57
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:52 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Efficient studeren :')
je zit toch aan die jaren vast die de overheid/school je oplegt voor een opleiding
Met zo'n leenstelsel tref je de lagere inkomens veel harder dan de hogere, die door ouderbijdrage toch al geen recht hadden op veel stufi (of is dat niet zo met de basisbeurs?). Ik vind het wel goed dat het misschien ontmoedigt om een pretstudie te gaan doen, maar dat is dan ook alles. En ja, het is natuurlijk een manier van bezuinigen, iets wat hoe dan ook nodig is...
-Strawberry-woensdag 10 oktober 2012 @ 10:57
quote:
1s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:56 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Fixed.
:D
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 10:59
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:52 schreef -Strawberry- het volgende:
Chuunibyou heeft wel een hoog schattigheidsgehalte, maar ik weet niet wat ik er verder mee moet. :P Doorkijken, niet doorkijken...
moe serie
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 11:04
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:52 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Efficient studeren :')
je zit toch aan die jaren vast die de overheid/school je oplegt voor een opleiding
Nee. Ik doe dik een jaar minder over mijn opleiding dan normaal. Als je hbo deeltijd doet kun je het hbo-diploma zelfs binnen een jaar halen. :P
-Strawberry-woensdag 10 oktober 2012 @ 11:06
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:59 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

moe serie
Ja daarom, moe kan voor mij een serie niet dragen. :P
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 11:07
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 11:06 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ja daarom, moe kan voor mij een serie niet dragen. :P
Eens, maar ik vind de serie ook wel gewoon komisch.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 10-10-2012 11:08:35 ]
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 11:16
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 10:57 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Met zo'n leenstelsel tref je de lagere inkomens veel harder dan de hogere, die door ouderbijdrage toch al geen recht hadden op veel stufi (of is dat niet zo met de basisbeurs?). Ik vind het wel goed dat het misschien ontmoedigt om een pretstudie te gaan doen, maar dat is dan ook alles. En ja, het is natuurlijk een manier van bezuinigen, iets wat hoe dan ook nodig is...
Mwah, ik heb vanaf april recht op 70/75 euro basisbeurs door het inkomen van mijn ouders, studenten-OV is wel chill om te hebben.
.Cake.woensdag 10 oktober 2012 @ 11:17
[gg]_Jormungand_-_13_[F0BFF1DB].mkv

*O*
quote:
14s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 07:51 schreef Qunix het volgende:

[..]

*listen*

- Navi, elfje in de game Zelda
021206.gif
Qunixwoensdag 10 oktober 2012 @ 11:37
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 11:17 schreef .Cake. het volgende:
[gg]_Jormungand_-_13_[F0BFF1DB].mkv
jeuj!
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 12:20
*brt/badderen was lekker*

Teveel moe is niet goed voor jullie :+
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 12:27
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 12:20 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*brt/badderen was lekker*

Teveel moe is niet goed voor jullie :+
Wel waar :(
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 12:28
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 12:27 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Wel waar :(
Ik kan niet kijken

*geen geluid* :'(
.Cake.woensdag 10 oktober 2012 @ 12:35
Wederom: Scamp. Held.
Kyubeywoensdag 10 oktober 2012 @ 12:48
Goed nieuws! Ik kan anime kijken als huiswerk. Aria wordt beschouwd als een utopisch werk en dat kan ik dus gebruiken voor mijn project over utopieën *O*
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 12:50
quote:
17s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 12:48 schreef Kyubey het volgende:
Goed nieuws! Ik kan anime kijken als huiswerk. Aria wordt beschouwd als een utopisch werk en dat kan ik dus gebruiken voor mijn project over utopieën *O*
_O_
.Cake.woensdag 10 oktober 2012 @ 13:08
quote:
17s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 12:48 schreef Kyubey het volgende:
Goed nieuws! Ik kan anime kijken als huiswerk. Aria wordt beschouwd als een utopisch werk en dat kan ik dus gebruiken voor mijn project over utopieën *O*
quote:
1s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 12:50 schreef robin007bond het volgende:

[..]

_O_
Oké, als jullie onder elkaar posten dan is het net of dat meisje in jullie UI enorm uitgerekt en gedraaid is.

cannot_be_unseen.jpg
Qunixwoensdag 10 oktober 2012 @ 13:08
Horace Silver - Blowin' The Blues Away (1999 Digital Remaster; Rudy Van Gelder Edition)


Sakamichi no Apollon _O_
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 13:16
quote:
17s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 12:48 schreef Kyubey het volgende:
Goed nieuws! Ik kan anime kijken als huiswerk. Aria wordt beschouwd als een utopisch werk en dat kan ik dus gebruiken voor mijn project over utopieën *O*
Whut?? _O-
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 13:42
ONO
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 13:48
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 13:08 schreef .Cake. het volgende:

[..]

[..]

Oké, als jullie onder elkaar posten dan is het net of dat meisje in jullie UI enorm uitgerekt en gedraaid is.

[ afbeelding ]
Haha, nu je het zegt. :') _O-
.Cake.woensdag 10 oktober 2012 @ 14:01
Wat ik nu vond in de oosterse hoek van de supermarkt!
WP_000163.jpg
BIRRU!!!
Herkende 'm van Kaiji:
nutbladder_kaiji_s2_-_11_b90dfb93-mkv_snapshot_09-01_2011-06-18_14-28-59.jpg
Schandalig duur, dus ik heb alleen deze twee gekocht voor de probeer, ga ik morgen denk ik even proeven.
Kyubeywoensdag 10 oktober 2012 @ 14:22
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 13:08 schreef .Cake. het volgende:

[..]


[..]

Oké, als jullie onder elkaar posten dan is het net of dat meisje in jullie UI enorm uitgerekt en gedraaid is.

[ afbeelding ]
Ah ik was niet de enige :D
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 14:23
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 14:01 schreef .Cake. het volgende:
Wat ik nu vond in de oosterse hoek van de supermarkt!
[ afbeelding ]
BIRRU!!!
Herkende 'm van Kaiji:
[ afbeelding ]
Schandalig duur, dus ik heb alleen deze twee gekocht voor de probeer, ga ik morgen denk ik even proeven.
Je brengt me op het idee om weer Shingha bier te kopen
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 14:31
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 14:01 schreef .Cake. het volgende:
Wat ik nu vond in de oosterse hoek van de supermarkt!
[ afbeelding ]
BIRRU!!!
Herkende 'm van Kaiji:
[ afbeelding ]
Schandalig duur, dus ik heb alleen deze twee gekocht voor de probeer, ga ik morgen denk ik even proeven.
Sapporo bier??Waar? :9
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 15:13
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 15:06 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
DHL bezorger kwam langs,had alleen geen losgeld(¤25,62). 8)7

Bovendien zie ik nu pas op My AliExpress menu,dat ik een nieuwe tracking number heb :')

[..]

Morgen pas!!! :'(
Had niet eens in de gaten _O-

** Blue_Panther_Ninja moet morgen wachten op zijn 7" tablet,om onderweg anime te kijken O-)

[ Bericht 1% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 10-10-2012 15:21:45 ]
.Cake.woensdag 10 oktober 2012 @ 15:26
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 14:31 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Sapporo bier??Waar? :9
De supermarkt hier, Vomar.

Wel ¤1,50 per flesje :{
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 15:37
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 15:26 schreef .Cake. het volgende:

[..]

De supermarkt hier, Vomar.

Wel ¤1,50 per flesje :{
Vomar?? Ik moet helemaal naar Noordwijk _O-
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:14
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 12:35 schreef .Cake. het volgende:
Wederom: Scamp. Held.
Naam van de site valt me nu pas op....

:') _O-
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:22
Hebben jullie mijn blooper al gehoord? :'(

Geen zin om het nog een keer te typen, dus quote ik het wel van een ander topic. Misschien moet ik een KLB-topic openen omdat het eigenlijk een klacht is. ;(

quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 15:30 schreef robin007bond het volgende:
Ik ben bijna lid geworden van de VARA.

In mijn stad zaten ze te recruiten.

ER WAS ZO'N LEUK MEISJE BIJ. :'(

MAAR ZE IS 18.EGNWOgnaeriopgmrepagmaejg

En ik zei per ongeluk dat ik 16 was omdat ik nog moet wennen aan het feit dat ik pas 17 ben geworden> ABNorengaerongoa ik heb haar nummer dus niet gevraagd. :'(
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 15:33 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Lach maar. Ik vond haar echt leuk. ;(

Ik schatte haar 16/17 eerlijk gezegd. En waaaah. Als je lid bent van de VARA kun je gratis Pauw en Witteman bijwonen. Als je een keer gaat haal je het geld al uit je lidmaatschap.

Maar ik wil geen Paul de Leeuw, Kassa etc. faciliteren. ;(
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 15:38 schreef robin007bond het volgende:

[..]

De toegang is volgens mij alleen gratis voor VARA-leden.

EN anders ben ik misleid. :'(

aerognaeorngaerongaerongaerfaergpkrparmbpm

ik baal als een stekker. Zal ik teruggaan en zeggen dat ik eigenlijk 17 ben en alsnog om haar nummer vragen? :'(
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:16 schreef robin007bond het volgende:
Ik ben terug naar de stad gegaan om te kijken of ze er nog zou zijn.

En tevergeefs, maar ik heb het in ieder geval geprobeerd. :P
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:22 schreef robin007bond het volgende:
Hebben jullie mijn blooper al gehoord? :'(

Geen zin om het nog een keer te typen, dus quote ik het wel van een ander topic. Misschien moet ik een KLB-topic openen omdat het eigenlijk een klacht is. ;(

[..]

[..]

[..]

[..]

Arme jij :+

wanneer trouwens meet? :*
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:22 schreef robin007bond het volgende:
Hebben jullie mijn blooper al gehoord? :'(

Geen zin om het nog een keer te typen, dus quote ik het wel van een ander topic. Misschien moet ik een KLB-topic openen omdat het eigenlijk een klacht is. ;(

[..]

[..]

[..]

[..]

Doe een oproep. Misschien zit ze wel op FOK :')
Pauw en Witteman is voor paupers.
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Doe een oproep. Misschien zit ze wel op FOK :')
Pauw en Witteman is voor paupers.
En ik zou PVV'ers zoals jij dan kunnen plagen met het feit dat ik lid ben van de VARA, dat is eigenlijk het grootste voordeel. :P

Ik ben eigenlijk meer van de VPRO, dat vind ik echt de beste omroep. Maar goed, dat meisje vond ik dus zo leuk. ;(
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:27 schreef robin007bond het volgende:

[..]

En ik zou PVV'ers zoals jij dan kunnen plagen met het feit dat ik lid ben van de VARA, dat is eigenlijk het grootste voordeel. :P

Ik ben eigenlijk meer van de VPRO, dat vind ik echt de beste omroep. Maar goed, dat meisje vond ik dus zo leuk. ;(
Als jou dat gelukkig maakt. *)
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:34
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:22 schreef robin007bond het volgende:
Hebben jullie mijn blooper al gehoord? :'(

Geen zin om het nog een keer te typen, dus quote ik het wel van een ander topic. Misschien moet ik een KLB-topic openen omdat het eigenlijk een klacht is. ;(

[..]

[..]

[..]

[..]

Ik heb hetzelfde probleem. Ik zou best een paar keer De Wereld Draait Door willen bijwonen (vooral de afleveringen met die TV-chefs, of die bioloog en de roofdieren die maar beter uit Artis kunnen komen want anders...) maar weet niet of ik het wel moet doen.
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:35
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:34 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik heb hetzelfde probleem. Ik zou best een paar keer De Wereld Draait Door willen bijwonen (vooral de afleveringen met die TV-chefs, of die bioloog en de roofdieren die maar beter uit Artis kunnen komen want anders...) maar weet niet of ik het wel moet doen.
Dat was niet eens het probleem. Ik vond dat meisje leuk. :'(
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:37
quote:
1s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:35 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat was niet eens het probleem. Ik vond dat meisje leuk. :'(
geef d'r een breezer, zo werkt dat toch tegenwoordig op die leeftijd......
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 17:53
quote:
1s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:35 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat was niet eens het probleem. Ik vond dat meisje leuk. :'(
Je dacht alleen dat je haar leuk vond omdat ze je zo'n onweerstaanbaar aanbod deed dat je h'm wel moest weerstaan.

Sorry. :+
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 17:54
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:37 schreef mschol het volgende:

[..]

geef d'r een breezer, zo werkt dat toch tegenwoordig op die leeftijd......
Spuit elfje o|O
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 18:06
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:37 schreef mschol het volgende:

[..]

geef d'r een breezer, zo werkt dat toch tegenwoordig op die leeftijd......
Breezers werken niet meer, je kunt ze beter vol gieten met tequila :')
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:07
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 17:54 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Spuit elfje o|O
dan maakt het toch niet meer uit of je 16 of 17 ben?
een breezertje is 'het' relatieding toch op die leeftijd?
i.p.v. een vriendschapsring geef je een breezer (of 2...)
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:07
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:06 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Breezers werken niet meer, je kunt ze beter vol gieten met tequila :')
ow, ik loop alweer achter.. :(

fijn:
125s5rr.jpg

welke moet ik kiezen .......?
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:14
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:07 schreef mschol het volgende:

[..]

ow, ik loop alweer achter.. :(

fijn:
[ afbeelding ]

welke moet ik kiezen .......?
De.... eerste. Nee weet ik veel.
Draai je soms trifire? :')
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:14 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

De.... eerste. Nee weet ik veel.
Draai je soms trifire? :')
nope.. een enkele HD5870.. maar die heeft wel de mogelijkheid om met een of andere feature (even naam kwijt, geen crossfire ofzo) om 3 schermen als 1 aan te sturen
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:35
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:31 schreef mschol het volgende:

[..]

nope.. een enkele HD5870.. maar die heeft wel de mogelijkheid om met een of andere feature (even naam kwijt, geen crossfire ofzo) om 3 schermen als 1 aan te sturen
Eyefinity.
Kyubeywoensdag 10 oktober 2012 @ 18:36
IK KAN NIET WACHTEN OP CHUUNIBYOU 2 GR GR
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:36
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:35 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Eyefinity.
ah, dat was em idd :P
wilde trouwens dark reign 2 gaan spelen, damn dat spel ziet er in mijn geheugen echt totaal anders uit :D
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:39
quote:
8s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:36 schreef Kyubey het volgende:
IK KAN NIET WACHTEN OP CHUUNIBYOU 2 GR GR
Wanneer komt ie uit :'(
Ik heb wel Chuunibyou 1.5 gezien :P
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 18:46
Eventjes ijskoffie halen bij de Aldi en vanavond maar flink wat anime kijken :D
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:56
Lijflied van de FAMC:
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 18:57
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:07 schreef mschol het volgende:

[..]

dan maakt het toch niet meer uit of je 16 of 17 ben?
een breezertje is 'het' relatieding toch op die leeftijd?
i.p.v. een vriendschapsring geef je een breezer (of 2...)
Wil ik wel :P
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:58
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:07 schreef mschol het volgende:

[..]

dan maakt het toch niet meer uit of je 16 of 17 ben?
een breezertje is 'het' relatieding toch op die leeftijd?
i.p.v. een vriendschapsring geef je een breezer (of 2...)
Je begeeft je denk ik in de verkeerde kringen. :{w
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 18:59
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:58 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je begeeft je denk ik in de verkeerde kringen. :{w
Jajaja :+
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 18:59
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:58 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je begeeft je denk ik in de verkeerde kringen. :{w
oi.. :{w ik lees alles in de media...

zelf ben ik geen relatiemateriaal.. dus geen verstand van...
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 19:00
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:59 schreef mschol het volgende:

[..]

oi.. :{w ik lees alles in de media...

zelf ben ik geen relatiemateriaal.. dus geen verstand van...
Je moet het zelf ervaren >:)

*aan het studeren* *O*
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 19:03
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 18:59 schreef mschol het volgende:

[..]

oi.. :{w ik lees alles in de media...

zelf ben ik geen relatiemateriaal.. dus geen verstand van...
Iedereen is relatiemateriaal, tenzij je een zolder autist bent die 24/7 anime kijkt. :@
outcast_withinwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:03
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:03 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Iedereen is relatiemateriaal, tenzij je een zolder autist bent die 24/7 anime kijkt. :@
U rang?
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 19:04
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:03 schreef outcast_within het volgende:

[..]

U rang?
Oh Gut
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:03 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Iedereen is relatiemateriaal, tenzij je een zolder autist bent die 24/7 anime kijkt. :@
Ik niet hoor :D
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:04
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:03 schreef outcast_within het volgende:

[..]

U rang?
Wil je erover praten? :')
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:05
Ik durf te zeggen dat ik relatiemateriaal ben. Bam. Boem.
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:06
Wat is relatiemateriaal.
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 19:07
Als zelfs ik een boothbabe aan de haak kan slaan kunnen jullie dat ook :') En nee ik heb geen laag zelfbeed :P
outcast_withinwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:16
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:04 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Wil je erover praten? :')
I put the Hi in Hikikimori :W
outcast_withinwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:17
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:06 schreef Arashimashou het volgende:
Wat is relatiemateriaal.
In het bezit van een penis. Arm scholleke
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:20
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:16 schreef outcast_within het volgende:

[..]

I put the Hi in Hikikimori :W
meh :')
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:03 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Iedereen is relatiemateriaal, tenzij je een zolder autist bent die 24/7 anime kijkt. :@
En hoe zit het met kelderautisten?
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:20
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:17 schreef outcast_within het volgende:

[..]

In het bezit van een penis. Arm scholleke
:')
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 19:22
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:20 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

meh :')

[..]

En hoe zit het met kelderautisten?
Ligt eraan wat je in die kelder doet.. :')
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 19:24
* Mauskoekwaus is even badderen en huiswerk maken, want hij komt er net achter dat hij een shitload moet doen voor zijn integrale opdracht van deze week.
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:26
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:24 schreef Mauskoekwaus het volgende:
* Mauskoekwaus is even badderen en huiswerk maken, want hij komt er net achter dat hij een shitload moet doen voor zijn integrale opdracht van deze week.
Als je die twee tegelijk doet, verandert mijn hele beeld van jou.
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 19:28
quote:
11s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:26 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Als je die twee tegelijk doet, verandert mijn hele beeld van jou.
Hmm, heb je een goed beeld van mij dan? :D Ik wou dat ik het tegelijk kon.. Maar goed, bis später!
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:36
ik moet eigenlijk iets gaan eten en hond uitlaten.. maar in beide heb ik totaal geen zin _O-
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:42
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:36 schreef mschol het volgende:
ik moet eigenlijk iets gaan eten en hond uitlaten.. maar in beide heb ik totaal geen zin _O-
Gooi eten naar buiten. Laat hond los om het op te eten. Hou wat eten bij de hand om de hond weer naar binnen te lokken.

inb4 hont.
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:43
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:42 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Gooi eten naar buiten. Laat hond los om het op te eten. Hou wat eten bij de hand om de hond weer naar binnen te lokken.

inb4 hont.
hmmmm nee gaat niet werken helaas :D
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 19:54
Japanse politie getrolld door 2ch
_O-
-Strawberry-woensdag 10 oktober 2012 @ 19:56
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:16 schreef outcast_within het volgende:

[..]

I put the Hi in Hikikimori :W
:D :*
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:56
quote:
Eerste reactie: :D lol
Na 2 minuten: :'( Godver I don't want to live on this planet anymore.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 19:57
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:56 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Eerste reactie: :D lol
Na 2 minuten: :'( Godver I don't want to live on this planet anymore.
Zoals vaker :+
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 19:59
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Zoals vaker :+
Ik mag toch hopen dat de lui verantwoordelijk per direct ontslagen zijn. Dit kan gewoon niet.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 20:01
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 19:59 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik mag toch hopen dat de lui verantwoordelijk per direct ontslagen zijn. Dit kan gewoon niet.
Hoe bedoel je?? je weet hoe de Japanse rechtssysteem werkt(Ace Attorney is een satire erop)? :*
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:01
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:01 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hoe bedoel je?? je weet hoe de Japanse rechtssysteem werkt(Ace Attorney is een satire erop)? :*
HET RECHTSSYSTEEM. LEER WANNEER JE WELK LIDWOORD MOET GEBRUIKEN GR GR ;(
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:02
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:01 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hoe bedoel je?? je weet hoe de Japanse rechtssysteem werkt(Ace Attorney is een satire erop)? :*
Nee, ik weet er eigenlijk heel weinig vanaf.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 20:05
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:02 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Nee, ik weet er eigenlijk heel weinig vanaf.
Gyakuten Saiban Yomigaeru Gyakuten is daar een satire van!! >:)

quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:01 schreef robin007bond het volgende:

[..]

HET RECHTSSYSTEEM. LEER WANNEER JE WELK LIDWOORD MOET GEBRUIKEN GR GR ;(
Knuffel? *;
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 20:09
Ik moest wel giechelen bij ''de rechtssysteem'' :@
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:12
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:09 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Ik moest wel giechelen bij ''de rechtssysteem'' :@
Ja, ach. Ik zie wel eens wat meer foutjes. :P

Op het mbo zit ik telkens mensen te verbeteren. Ik kan er gewoon niet tegen. ;(
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 20:16
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:12 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, ach. Ik zie wel eens wat meer foutjes. :P

Op het mbo zit ik telkens mensen te verbeteren. Ik kan er gewoon niet tegen. ;(
Vandaag liet de leraar Berlijn zien, zegt iemand achter in de klas: ''waarom hangen er Duitse vlaggen in Berlijn? Berlijn is toch de hoofdstad van Frankrijk?''

:')
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:16
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:16 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Vandaag liet de leraar Berlijn zien, zegt iemand achter in de klas: ''waarom hangen er Duitse vlaggen in Berlijn? Berlijn is toch de hoofdstad van Frankrijk?''

:')
Grapjas.

Toch? :X
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 20:19
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:16 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Grapjas.

Toch? :X
Nee, ze was serieus. Ze wist het echt niet :') ..
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:22
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:16 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Vandaag liet de leraar Berlijn zien, zegt iemand achter in de klas: ''waarom hangen er Duitse vlaggen in Berlijn? Berlijn is toch de hoofdstad van Frankrijk?''

:')
Als ik dit soort dingen hoor ben ik altijd spontaan eventjes een sociaal-darwinist. ;(
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:24
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:19 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Nee, ze was serieus. Ze wist het echt niet :') ..
2894429224_e2839dc11f_o.png
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 20:40
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:12 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, ach. Ik zie wel eens wat meer foutjes. :P

Op het mbo zit ik telkens mensen te verbeteren. Ik kan er gewoon niet tegen. ;(
Sorry hoor,robintje :*

quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:16 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Vandaag liet de leraar Berlijn zien, zegt iemand achter in de klas: ''waarom hangen er Duitse vlaggen in Berlijn? Berlijn is toch de hoofdstad van Frankrijk?''

:')
Whut?? _O-
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:44
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:16 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Vandaag liet de leraar Berlijn zien, zegt iemand achter in de klas: ''waarom hangen er Duitse vlaggen in Berlijn? Berlijn is toch de hoofdstad van Frankrijk?''

:')
:o wtf? _O-
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:45
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:40 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Sorry hoor,robintje :*

[..]

Whut?? _O-
Maakt niet uit hoor. Kan gebeuren. :P
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:47
Oh gawd ik heb echt de full version nodig van de ED van Chuunibyou lite. :(
sinterklaaskapoentjewoensdag 10 oktober 2012 @ 20:51
Beste animékontjes :0
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 20:52
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:45 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maakt niet uit hoor. Kan gebeuren. :P
*;

quote:
9s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:47 schreef Arashimashou het volgende:
Oh gawd ik heb echt de full version nodig van de ED van Chuunibyou lite. :(
Rustig maar :+

*gemarineerde spareribs grillen* :9
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:56
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Beste animékontjes :0
Heb je het over Robins avatar? Over de machtige Rikka?
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 20:57
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:56 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Heb je het over Robins avatar? Over de machtige Rikka?
Misschien allebei :D
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:57
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Misschien allebei :D
Sssht, zijn avatar IS Rikka :')
Qunixwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:58
SAO 14 is wel OK.
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 20:58
quote:
14s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:58 schreef Qunix het volgende:
SAO 14 is wel OK.
Het ging wel ja.

<schuilen gaat>
sinterklaaskapoentjewoensdag 10 oktober 2012 @ 21:00
Ik krijg morgen deel 5 en 6 van death note, wat is het toch enorm GOED. 10/10 bazen manga en animé
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 21:01
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 20:57 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Sssht, zijn avatar IS Rikka :')
Hype gevoelig :'(
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:02
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:00 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik krijg morgen deel 5 en 6 van death note, wat is het toch enorm GOED. 10/10 bazen manga en animé
Volume 1 van Gantz was ook zwaar tof. :P
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:02
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:01 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hype gevoelig :'(
Sorry BPN. Dat ben ik in het echt ook wel een beetje.

Volgens mij heb ik niets dat niet uit merkkleding bestaat. :P
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:02
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:01 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hype gevoelig :'(
In het geval van Chuunibyou moet je gewoon meegaan met de flow. 8-)
sinterklaaskapoentjewoensdag 10 oktober 2012 @ 21:03
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:02 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Volume 1 van Gantz was ook zwaar tof. :P
De anime was anders best matig, heb deel 2 ook niet gekeken... Het was zo sloom en vaag. Het was wel mooi hoe de hoofdpersoon een enorme antiheld is. Misschien toch maar eens het vervolg kijken. Maar dat tempo mán
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:04
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:03 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

De anime was anders best matig, heb deel 2 ook niet gekeken... Het was zo sloom en vaag. Het was wel mooi hoe de hoofdpersoon een enorme antiheld is. Misschien toch maar eens het vervolg kijken. Maar dat tempo mán
De manga schijnt veel beter te zijn dan de anime, dus die zou je wel een kans kunnen geven. :P
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:04
Ow! Jemig! We kraken het krakkemikkige Engels van onze leraren af, leuk. Mijn mentor --het schijnt dat hij ook Zakelijk Engels (Business English) geeft, op een opleiding die al in het Engels gegeven wordt-- begon laatst eens na de vertoning van een filmpje over een idioot die een soort open-source inlegkruisjes produceerde te raaskallen over de cultuur in India en gebruikte daarbij meerdere malen het woord 'highmen', alsof dat nog niet gênant genoeg was, bedoelde hij eigenlijk hymen te zeggen en mijn klasgenoten zeiden hem na ' blablabla highmen [...] highmen blabla.' Die dag stierf ik een beetje van binnen.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 21:05
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:02 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Sorry BPN. Dat ben ik in het echt ook wel een beetje.

Volgens mij heb ik niets dat niet uit merkkleding bestaat. :P
Aha :P

quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:02 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

In het geval van Chuunibyou moet je gewoon meegaan met de flow. 8-)
Doe maar niet :+
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:07
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:05 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Aha :P

[..]

Doe maar niet :+
Geloof me, it's good for you.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 21:09
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:07 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Geloof me, it's good for you.
nog niet lmao.gif
sinterklaaskapoentjewoensdag 10 oktober 2012 @ 21:13
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:04 schreef robin007bond het volgende:

[..]

De manga schijnt veel beter te zijn dan de anime, dus die zou je wel een kans kunnen geven. :P
Oke mag ik allemaal lenen?
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:15
Volgens zo'n widget dingetje zit ik nu op 97% (8GiB) memory usage :')
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 21:15
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:15 schreef Arashimashou het volgende:
Volgens zo'n widget dingetje zit ik nu op 97% (8GiB) memory usage :')
Waar?? :+
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:16
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:15 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Waar?? :+
Thuis natuurlijk :P
Misschien moet ik die 70 chrome tabs eens gaan sluiten :'(
sinterklaaskapoentjewoensdag 10 oktober 2012 @ 21:16
Wat vinden jullie trouwens van family GAY
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:18
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:16 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wat vinden jullie trouwens van family GAY
Geef mij maar Murrican Dad.
sinterklaaskapoentjewoensdag 10 oktober 2012 @ 21:19
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:18 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Geef mij maar Murrican Dad.
No way :')
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:22
Baby > Goudvis
Hond < Alien

Amerikaanse Vader = Familie Man
Qunixwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:23
Jormungand S2 begint leuk. Meer een introductie.

En de ending zou ik wel als instrumentaal willen hebben.
Qunixwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:24
Here name is Koko she is loko and I said "oh no".
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:24
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:16 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wat vinden jullie trouwens van family GAY
Soms geweldig. Soms heel stom.

Deze vond ik geweldig:


Helaas niet in normale kwaliteit kunnen vinden. :P
sinterklaaskapoentjewoensdag 10 oktober 2012 @ 21:25
Ik kijk toch maar eens de dissepisode van south park tegen family guy.
South park is tegenwoordig ook kut trouwens, nu is er geen één amerikaanse serie nog de moeite waard :') :@
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 21:25
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:16 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Thuis natuurlijk :P
Misschien moet ik die 70 chrome tabs eens gaan sluiten :'(
8 GiB? _O-

Een tablet?
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:25 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik kijk toch maar eens de dissepisode van south park tegen family guy.
South park is tegenwoordig ook kut trouwens, nu is er geen één amerikaanse serie nog de moeite waard :') :@
Als we het over sitcom-animatie-series voor volwassenen hebben ben ik geneigd je gelijk te geven. Maar dat genre is voor nu wel genoeg uitgemelkt.
sinterklaaskapoentjewoensdag 10 oktober 2012 @ 21:30
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:28 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Als we het over sitcom-animatie-series voor volwassenen hebben ben ik geneigd je gelijk te geven. Maar dat genre is voor nu wel genoeg uitgemelkt.
het meeste op comedy central is ook gewoon niet grappig of gewoon 'watchable'. iets wat je kijkt onder het eten omdat er niks beters op tv is -O-
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:32
Vroegah volgde ik elke American Dad aflevering... maar nu al een tijd niet gezien.

Overigens, desktop tiem.
mijn_Tijdelijke_Achtergrond.jpg
edit: FUCK WRM SCALED IE :(
Je zou haast denken dat men maar gewoon een eigen server moet nemen voor opslag van plaatjes :'(

Weet nog niet of ik het zo ga houden. Overigens echt belachelijk dat je 3rd party tools nodig hebt om twee verschillende achtergronden te hebben :{w
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:35
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:32 schreef Arashimashou het volgende:
Vroegah volgde ik elke American Dad aflevering... maar nu al een tijd niet gezien.

Overigens, desktop tiem.
[ afbeelding ]
edit: FUCK WRM SCALED IE :(
Je zou haast denken dat men maar gewoon een eigen server moet nemen voor opslag van plaatjes :'(

Weet nog niet of ik het zo ga houden. Overigens echt belachelijk dat je 3rd party tools nodig hebt om twee verschillende achtergronden te hebben :{w
imgdumper.nl opgelost.
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:36
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:35 schreef robin007bond het volgende:

[..]

imgdumper.nl opgelost.
Ik dacht dat postimage.org mijn redding zou zijn, gezien ze 1440p wel leken te accepteren.

quote:
Beste Gebruikers,

Naar aanleiding van een afbeelding die 7 december is ge-upload hebben wij zeer veel reacties gekregen.

IMGDumper.nl is een upload site waar de vrijheid van meningsuiting gerespecteerd wordt.
Des ondanks zijn er altijd gevallen welke in strijd zijn met de wet, uiteraard kunnen wij deze niet toelaten.

Graag willen wij melden dat wij niet de eigenaar zijn van de afbeelding, maar deze wel toestaan omdat deze in onze ogen niet in strijd is met de lokale wetgeving.

IMGDumper.nl heeft geen mening over de acties die worden uitgevoerd door verschillende partijen.

Mocht u nu nog vragen hebben over het gebruik van IMGDumper.nl, lees dan eerst onze disclaimer,

Met vriendelijke groet,
Daan van Gorkum
:') wat zou dat zijn.

Naja, ik klaag niet :D
SPOILER
5075ceb8e2657-mijnTijdelijkeAchtergrond.jpg
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:39
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:30 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

het meeste op comedy central is ook gewoon niet grappig of gewoon 'watchable'. iets wat je kijkt onder het eten omdat er niks beters op tv is -O-
Op CC kijk ik eigenlijk alleen nog maar de Show en het Report, jullie weten waar ik het over heb, en soms wat stand-up.
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:40
Spincity is leuk.
Wie is diegene met het roze haar eigenlijk :')
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 21:58
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:36 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik dacht dat postimage.org mijn redding zou zijn, gezien ze 1440p wel leken te accepteren.

[..]

:') wat zou dat zijn.

Naja, ik klaag niet :D
SPOILER
Die SNES-controller. _O_
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:58 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Die SNES-controller. _O_
Kijk je daar echt naar? Ik keek alleen naar de contouren van die linkers tieten.
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:20
Ohayo
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:20 schreef De_Dakgoot het volgende:
Ohayo
:')
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:26
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:23 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:')
:')
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:23 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:')
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:26 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:')
:')
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 21:32 schreef Arashimashou het volgende:
Vroegah volgde ik elke American Dad aflevering... maar nu al een tijd niet gezien.

Overigens, desktop tiem.
[ afbeelding ]
edit: FUCK WRM SCALED IE :(
Je zou haast denken dat men maar gewoon een eigen server moet nemen voor opslag van plaatjes :'(

Weet nog niet of ik het zo ga houden. Overigens echt belachelijk dat je 3rd party tools nodig hebt om twee verschillende achtergronden te hebben :{w
daarom (en niet alleen daarom overigens!) Ultramon _O_
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:23 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:')
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:26 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:')
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:29 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[..]

:')
:') Mag ik ook meedoen?
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:32 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

[..]

[..]

:') Mag ik ook meedoen?
Alleen als je keekisama niet boos weet te maken :')
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:51
ROC's zijn aids
Qunixwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:56
Ondanks voorgaande jaren vind ik het tot dus ver een matig seizoen.

Waar is Psyco Pass?
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:56
6JMmi.jpg
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:58
quote:
kan ik d'r zo meenemen?

heb ook nog wel wat accesoires voor erbij:
SPOILER
kitty-set-8pc-cat-ears-paws-tail-wristbands+bowtie-8502e.JPG
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 22:59
Dit seizoen is vooralsnog wat matigjes ja.

Ik heb net Magi: Labyrinth of Magic gezien. Dat spul was verkeerd op zo veel manieren. :')
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:01
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:58 schreef mschol het volgende:

[..]

kan ik d'r zo meenemen?

heb ook nog wel wat accesoires voor erbij:
SPOILER
_O- _O_
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:51 schreef De_Dakgoot het volgende:
ROC's zijn aids
Indeed.
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:03
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:01 schreef robin007bond het volgende:

[..]

_O- _O_

[..]

Indeed.
Ben nu op stage, Ik heb geen project je moet ene project doen of je wordt van school gekickt of het jaar over doen. maar ik ben nog leerplichtig mijn stage begeleider hoord meerdere keren langstekomen maar die is maar 1 keer geweest na een woedende Dakgoot Senior
#ANONIEMwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:03 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ben nu op stage, Ik heb geen project je moet ene project doen of je wordt van school gekickt of het jaar over doen. maar ik ben nog leerplichtig mijn stage begeleider hoord meerdere keren langstekomen maar die is maar 1 keer geweest na een woedende Dakgoot Senior
Pff, wat een gedoe. ;(
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:07
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:03 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ben nu op stage, Ik heb geen project je moet ene project doen of je wordt van school gekickt of het jaar over doen. maar ik ben nog leerplichtig mijn stage begeleider hoord meerdere keren langstekomen maar die is maar 1 keer geweest na een woedende Dakgoot Senior
hele idee van stage is toch dat je ZELF een project bedenkt?

overigens.. NU nog op stage?
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:08
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:07 schreef mschol het volgende:

[..]

hele idee van stage is toch dat je ZELF een project bedenkt?

overigens.. NU nog op stage?
School zegt je moet een opdracht doen tijdens je stage bla bla begeleider heeft geen opdracht en zo gaat alles kut
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:10
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:03 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ben nu op stage, Ik heb geen project je moet ene project doen of je wordt van school gekickt of het jaar over doen. maar ik ben nog leerplichtig mijn stage begeleider hoord meerdere keren langstekomen maar die is maar 1 keer geweest na een woedende Dakgoot Senior
Stage. :')

Is er niets wat jij er zelf aan kan doen? Het lijkt me vervelend om van de welwillendheid van een stagebegeleider afhankelijk te zijn.
Een heleboel school-personeel heeft het rare idee dat ze als begeleiders en leraren geen verplichting hebben aan hun leerlingen duidelijk te maken wat er van ze verwacht wordt ondanks dat wij ze er gewoon voor betalen. :r
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:12
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:08 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

School zegt je moet een opdracht doen tijdens je stage bla bla begeleider heeft geen opdracht en zo gaat alles kut
daarom moet je zelf opties aandragen aan je begeleider en vragen of dat een goeie opdracht is..

initiatief tonen is een onderdeel van je punten voor je stage...

hebben we het nou over de begeleider vanuit het bedrijf ? of je stagedocent (vanuit school)?
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 23:17
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 22:59 schreef Repelsteeltju het volgende:
Dit seizoen is vooralsnog wat matigjes ja.

Ik heb net Magi: Labyrinth of Magic gezien. Dat spul was verkeerd op zo veel manieren. :')
Oppai oppai!
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:17
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:12 schreef mschol het volgende:

[..]

daarom moet je zelf opties aandragen aan je begeleider en vragen of dat een goeie opdracht is..

initiatief tonen is een onderdeel van je punten voor je stage...

hebben we het nou over de begeleider vanuit het bedrijf ? of je stagedocent (vanuit school)?
Docent vanuit school doet niks, en de begeleider van het bedrijf had geen opdracht voor mijn project
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 23:19
Tering, ik heb ff Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai gekeken weer, it's so awesome :@
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:21
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:17 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Oppai oppai!
Mark Rutte Aladin is lesbisch.
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:23
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:21 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Mark Rutte Aladin is lesbisch.
wie is dat?
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:23 schreef mschol het volgende:

[..]

wie is dat?
aladin_ness_by_rawrnesz-d3b5lt9.jpg
mscholwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:30
quote:
dat is Aladdin o|O
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 23:31
quote:
Je kiest ook echt zo'n afbeelding uit met een blik die zegt ''Meen je dat nou?'' :')
Oja, als we toch afbeeldingen gaan plaatsen..
5075e906bd206-Naamloos.png
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:33
Ik heb een punt bereikt dat ik afgelopen jaren zoveel anime heb gekeken dat er bijna niets meer is om te kijken op de nieuwe na :{
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:34
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:33 schreef Smoofie het volgende:
Ik heb een punt bereikt dat ik afgelopen jaren zoveel anime heb gekeken dat er bijna niets meer is om te kijken op de nieuwe na :{
Uchuu Senkan Yamato?
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:37
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:34 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Uchuu Senkan Yamato?
Animes voor 1984 vind ik echt lastig om te kijken :'(
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:38
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:37 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Animes voor 1984 vind ik echt lastig om te kijken :'(
Ik begrijp het. Er is momenteel wel een remake draaiende van dit jaar.
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:39
34fgsoh.jpg
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:40
quote:
:{
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:41
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:40 schreef Smoofie het volgende:

[..]

:{
Ga maar Girls und Panzer kijken.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 23:42
quote:
8)7
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:42
ik begin wel overigens anime moe te worden
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:42 schreef De_Dakgoot het volgende:
ik begin wel overigens anime moe te worden
Tijdelijk verschijnsel.
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:43
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:41 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ga maar Girls und Panzer kijken.
ALles onder de 7.0 op MAL is de moeite niet waard :P
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:42 schreef De_Dakgoot het volgende:
ik begin wel overigens anime moe te worden
Ga Ano Hana rewatchen dan. Ik hield het (alweer) niet droog. Tranen sprongen me weer in de ogen.
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:42 schreef De_Dakgoot het volgende:
ik begin wel overigens anime moe te worden
Ff gundam unicorn kijken en je bent weer tevreden/
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 23:43
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:43 schreef Smoofie het volgende:

[..]

ALles onder de 7.0 op MAL is de moeite niet waard :P
Ano Hana gezien?
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:43
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:43 schreef Smoofie het volgende:

[..]

ALles onder de 7.0 op MAL is de moeite niet waard :P
Afgaan op ratings.... tsk tsk tsk.
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:43
quote:
99s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:43 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Ano Hana gezien?
2x zelfs/
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:44
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:43 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ff gundam unicorn kijken en je bent weer tevreden/
Unicorn al gezien alle andere gundams ook
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:44
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:43 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Afgaan op ratings.... tsk tsk tsk.
Yup, ervan uitgaande dat veel mensen te hoog raten, is , uit mn ervaring, het meeste onde de 7 op MAL ook echt niet de moeite waard.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 10 oktober 2012 @ 23:44
* Blue_Panther_Ninja kan geen animes kijken :')
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:44 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Unicorn al gezien alle andere gundams ook
Gewoon een episode rewatchen :P. Heb je Black lagoon roberta's bloodtrail gezien?
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 23:45
Oke ik zeg wel niks meer :')
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:44 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
* Blue_Panther_Ninja kan geen animes kijken :')
Waarom ook alweer niet? :o
De_Dakgootwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:48
Dat ik de M60 ooit nog mocht zien in een anime
dgqd88.jpg
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:48
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:43 schreef Smoofie het volgende:

[..]

ALles onder de 7.0 op MAL is de moeite niet waard :P
Neem jij MAL serieus!? Blijf hier een tijdje langer, dan doen we daar wat aan.

quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:30 schreef mschol het volgende:

[..]

dat is Aladdin o|O
Gelijk jij hebt. علاء الدين.
Smoofiewoensdag 10 oktober 2012 @ 23:50
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:48 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Neem jij MAL serieus!? Blijf hier een tijdje langer, dan doen we daar wat aan.

[..]

Gelijk jij hebt. علاء الدين.
Ik neem het niet helemaal serieus nee, maar ik gebruik het als een soort van indicatie wat wel de tijd waard is en wat niet.
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:52
quote:
7s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:50 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ik neem het niet helemaal serieus nee, maar ik gebruik het als een soort van indicatie wat wel de tijd waard is en wat niet.
Boku no Pico heeft daar maar een zes. De cultuurbarbaren!
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:53
Oke, ik zal eerlijk zijn. G&P is je tijd inderdaad misschien niet waard. Maar niet omdat MAL het zegt.

SPOILER
Maar Dakgoot en ik zullen trouw blijven tot aan het einde! Miho! Panzer IV Ausf F!
SPOILER
Ja ik bluf. Ik zie het verschil denk ik niet tussen een Ausf F en een Ausf E. Ik neem gewoon de laatste versie met de Stummel :')
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:54
Wie weet er een leuke titel voor nummer 341?
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:55
quote:
10s.gif Op woensdag 10 oktober 2012 23:54 schreef Repelsteeltju het volgende:
Wie weet er een leuke titel voor nummer 341?
Heil Rikka.
Mauskoekwauswoensdag 10 oktober 2012 @ 23:56
TT's zijn overrated.
Repelsteeltjuwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:57
Is het een cliché om te zeggen dat moééé als kanker voor de anime-industrie is?
Arashimashouwoensdag 10 oktober 2012 @ 23:57
Diegene onder mij, verneuk het niet!