quote:Feyenoord zondag weer zonder 'echte spits' en met Schaken in de punt
Feyenoord moet zondag winnen van sc Heerenveen om zeker te zijn van deelname aan de voorrondes van de Champions League, maar moet dat zien te redden zonder een echte centrumspits. John Guidetti kampt met een infectie en was al afgehaakt en ook Guyon Fernandez kan dit weekend nog niet spelen. De spits is niet op tijd fit na een hamstringblessure.
Fernandez ontbrak door de kwetsuur ook woensdag tegen Heracles Almelo al. "We spelen zondag de laatste wedstrijd van het seizoen, dus het zou niet slim zijn om dan alle risico’s van de wereld te nemen", zei trainer Ronald Koeman vrijdagmiddag op de website van zijn werkgever. "Guyon is er zondag dus niet bij."
Wegens het ontbreken van Fernandez werd de spitspositie afgelopen woensdag ingenomen door Ruben Schaken. Koeman was zeer te spreken over het optreden van de aanvaller, eigenlijk een rechtsbuiten. "Al verraste me het niet dat hij het zo goed deed", zei de trainer. "Ruben verliest vrijwel nooit een duel en is op snelheid nauwelijks te pakken. Hij speelt een fantastisch seizoen."
Tranenquote:Wat een slappe zooi is dat heerenveen toch. Hoop dat ze volgend jaar degradatie voetbal spelen. Elke sportman wil winnen behalve in Heerenveen dus. Salonremise oké maar dit slaat nergens op.
Ja en dan nog PSV in de TT ook...quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:18 schreef Euribob het volgende:
Net een seconde verkeerd gegokt voor de Lapo.![]()
Hebben de joden hem weer.
quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:18 schreef Euribob het volgende:
Net een seconde verkeerd gegokt voor de Lapo.![]()
Hebben de joden hem weer.
Mag nog wel wat gevaarlijker voor de goal worden, kreeg me toch een boel heerlijke ballen, telkens of Pasveer of hij behandelde hem niet al te best. Verder wel mooi dat hij zo is opgeleefd jaquote:
Helemaal mooiquote:Het is dus inmiddels door iedereen goedgekeurd dat Heerenveen competitievervalsing gaat plegen, inclusief die poppenkastbond. Dan zit er maar één ding op : zelf ook de boel vervalsen. Excelsior heeft ons op 29-4-2007 een gunst gedaan dus wordt het tijd wat terug te doen. Op het moment dat feijenooit zondag op voorsprong komt zit het seizoen er voor PSV op volgens Jans en de spelers van h'veen, dus moeten we in de ons resterende minuten zelf maar de sluizen open zetten. Gewoon Excelsior laten winnen dus !! Ook al staan we op dat moment voor, moeten ze Excelsior maar alle ruimte geven en desnoods eigen doelpunten scoren. Op zo'n manier geef je een goed signaal af dat deze bond een stelletje bij elkaar geraapte niksnutten is. Als je een competitie handhaaft waarin verlies een ploeg meer oplevert dan een gelijkspel moet je jezelf eens goed achter je oren krabben. Een sterke bond zou vandaag nog iets verzinnen waardoor het toch sportief gaat verlopen, maar ja, een sterke bond..... Deze kneuzenbond heeft zich er al bij neergelegd. Shame on you
Pasveer vond ik ook erg goed, met name de keren dat hij ver buiten zijn strafschopgebied moest ingrijpen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:20 schreef Grifte het volgende:
[..]
Mag nog wel wat gevaarlijker voor de goal worden, kreeg me toch een boel heerlijke ballen, telkens of Pasveer of hij behandelde hem niet al te best. Verder wel mooi dat hij zo is opgeleefd ja
van http://forum.psv.nl/showt(...)&p=564836#post564836quote:Aangeven dat dit duidelijk een verziekte situatie is wil niet zeggen dat we onze ogen meteen sluiten voor eigen falen. Ik vind dat zo'n scheve vergelijking, het is toch niet het een of het ander...
Tuurlijk hebben wij gefaald. Weten we allemaal. Maar dat heeft niks met dit gedoe te maken. Heerenveen wil liever verliezen, talloze spelers en zelfs de TD roepen dat, en de KNVB heeft een schema in elkaar geflanst waarin dit scenario mogelijk is. Daar kan je vervolgens volledig terecht verontwaardigd over doen. Want als er een 'natuurlijke' situatie was waarin Heerenveen wél van Feyenoord won, dan stond PSV terecht tweede. Want, zoals iedereen roept bij een kampioenschap, degene die bovenaan staat, staat daar terecht. Nou, dan geldt hetzelfde voor de nummer twee. Of die nu gefaald heeft of niet. En nu is er geen sprake van een natuurlijke situatie.
Die Verheijen noemde Europees voetbal m.b.t. belasting competitievervalsing. Nou, ik noem dit competitievervalsing.
op de nieuwspagina in de commentsquote:
oh. Ik heb nog meer leesvoer gevonden,quote:
de oorspronkelijke reactie dusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij zal dit ook wel interessant vindenBenieuwd of ze dit ook in de praktijk gaan laten zien.quote:Ajax mag NAC aanmoedigingspremie aanbieden
Laatste update: 19 april 2010 17:18 info
AMSTERDAM - De KNVB legt Ajax geen sanctie op als de Amsterdammers voor de laatste speelronde in de eredivisie een aanmoedigingspremie bieden aan NAC Breda om FC Twente van de winst te houden.
Bert van Oostveen, de directeur bedrijfsvoering van de voetbalbond, legt maandag in De Volkskrant uit dat de KNVB alleen kan ingrijpen als een club moedwillig een nederlaag lijdt.
"We gaan ervan uit dat spelers sowieso willen winnen. Maar Ajax mag spelers van NAC bieden wat ze wil. De KNVB zal daartegen niet optreden. Of het ook chique is, is een tweede."
Onbekend is of Ajax inderdaad van plan is de ploeg uit uit Breda een premie in het vooruitzicht te stellen bij een voor de Amsterdammers gunstig resultaat tegen Twente.
Opzettelijk verlies
Pas als een club een duel opzettelijk verliest, onderneemt de KNVB actie.
"Als daar een indicatie voor is, bijvoorbeeld doordat talloze reserves van een team ineens in de basis staan, dan zal er een onderzoek worden ingesteld", zegt Van Oostveen. "Maar een ploeg tot winst aanmoedigen, staat niet ter discussie."
Excelsior
Ajax, dat een achterstand van één punt op FC Twente moet zien goed te maken voor de eerste landstitel sinds 2004, maakt alleen kans op het kampioenschap als de Tukkers over dertien dagen in Breda niet tot winst komen. Ajax zelf treedt in Nijmegen aan tegen NEC.
Drie jaar geleden ontstond er veel ophef toen spelers van Excelsior verklaarden dat hen door Ajax een winstpremie in het vooruitzicht was gesteld als ze AZ punten afhandig zouden maken.
Excelsior won op de slotdag met 3-2 van de Alkmaarders, maar Ajax zag de landstitel naar PSV gaan, dat de Amsterdammers op doelsaldo aftroefde.
(Nu.nl, 19 april 2010)
Krijg je weer Sparta - Excelsior in de playoffs, ze worden in west nu nog badend in het zweet wakker van de laatste keer dat ze elkaar troffenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:22 schreef Dr.Mikey het volgende:
Zou toch mooi zijn als Excelsior er in blijft
Is 90% van de boertjes hier ookquote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:25 schreef Tauchmeister het volgende:
Lachen hoor. Op PN zijn ze nu eenmaal niet zo snugger...
Doe maar niet, droeftoeter. En als je Feyenoorder heb je daar helemaal niets over te zeggen als een deel van de aandelen van je clubje ook verkocht zijn aan investeerders door financieel mismanagement.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:26 schreef PizzaGeit het volgende:
Leuke ook dat ze een investering van 30 miljoen geen competitievervalsing vinden
Ik moet daar eigenlijk een accountje aan gaan maken en lekker gaan trollen
quote:Hahahahaha. De KNVB maakt het nog wat bonter. Hij woont weliswaar in Twente en wordt door velen als Twente fan gezien. Maar niets in minder waar. Hij komt oorspronkelijk uit Zuid Holland en is altijd fervent Feyenoordsupporter geweest (remember fey - psv 3-1 vorig seizoen). Diezelfde man (en zijn moeder) is recentelijk nog zwaar uitgescholden in Eindhoven. Jawel hoor, de KNVB stelt nota bene deze man Bjorn Kuipers aan als scheids bij Heerenveen - Feyenoord. Hoe verzint dit verderfelijke instituut dit ?????
quote:k zou het schandalig van H0erenveen vinden als ze zo zouden verliezen. Je gunt je supporters toch een mooie afsluiter van het seizoen? Dan ga je vol voor de winst. Punt uit! En anders automatisch beide clubs 6 punten in mindering brengen voor competitievervalsing, want F'noord doet maar wat graag mee aan dit spelletje! Bah!
quote:Schandalig dat dit kan! Dit is totaal niet acceptabel en competitievervalsing.. Onvoorstelbaar. Gaat psv hiertegen in beroep? Kan toch niet zo zijn dat door slechte planning een club miljoenen misloopt. Maarja zoals gewoonlijk de heilige knvb zal er wel weeer mee wegkomen pff.
En als afsluiter dames en heren;quote:de salonremise 10 jaar geleden heeft hier natuurlijk niks mee te maken, en is totaal niet te vergelijken. Als sporter wil je altijd het hoogste nu kan je dat bereiken door misschien wel te verliezen. Maar en nu komt mijn punt aan het einde na 33 wedstrijden wordt de stand opgemaakt nu al na 32 wedstrijden, PSV heeft 33 wedstrijden tegenstand gehad (als Hveen het laat lopen) dan heeft Feyenoord maar 32 wedstrijden tegenstand gehad en dat is inderdaad competitievervalsing heel simpel!
quote:Als je het verschil tussen de salonremise van PSV tegen Groningen en de competitievervalsing die er nu aan zit te komen niet begrijpt dan raadt ik je aan om er eens goed over na te denken. Zijn niet met elkaar te vergelijken. Tot in den treure een balletje rondspelen op eigen helft om geen balverlies te lijden of met opzet gaan verliezen daar zit toch echt een wereld van verschil in. Voor de duidelijkheid, als Heerenveen en Feyenoord een salonremise zouden afspreken in dit geval dan pakt het dus ongeunstig uit voor Heerenveen. Ze moeten dus nog een stap verder gaan. Dit is je reinste competitievervalsing je kunt praten wat je wil over slechte wedstrijden en dure aankopen en gemeentesteun en trainers die ontslagen staan en voor mijn part over de windrichting op de herdgang, dit is competitievervalsing...
Ach, jij zit hier ook alleen maar uit te dagen en te provoceren. Kom eens van die zolderkamer af, stomme kneus.quote:
Niet in PSV-Topic trollen?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:30 schreef Morpheus2002 het volgende:
Wat was ook alweer de afspraak Ajacied422?
In de zin van wat?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:30 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Kom eens van die zolderkamer af, stomme kneus.
Ga lekker bij de Gemeente Eindhoven om geld bedelen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:29 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Doe maar niet, droeftoeter. En als je Feyenoorder heb je daar helemaal niets over te zeggen als een deel van de aandelen van je clubje ook verkocht zijn aan investeerders door financieel mismanagement.
Nergens trollen! Ben er nu wel klaar mee.quote:
ok. Ik ga al weg. pizza's bakken gr grquote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:31 schreef Grifte het volgende:
[..]
Doe het bitchen anders even lekker in jullie eigen clubtopics
quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:29 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Doe maar niet, droeftoeter. En als je Feyenoorder heb je daar helemaal niets over te zeggen als een deel van de aandelen van je clubje ook verkocht zijn aan investeerders door financieel mismanagement.
Uuh, dit heeft gewoon betrekking op de wedstrijd van zondag.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:32 schreef Morpheus2002 het volgende:
En we gaan hier on-topic. Feyenoord dus, niet PSV.
Winnen wij op eigen kracht: Heerenveen heeft het laten lopen!quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:32 schreef AryaMehr het volgende:
Wat stressen al die lampjes zeg. De wedstrijd is nog niet eens gespeeld en die sukkels lopen al te huilen.
Feyenoord wil winnen, SCHANDALIG!quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:33 schreef Grifte het volgende:
'Feyenoord doet ook aan het spelletje mee'
Wat verwachten die lui dan, wij moesten sowieso winnen, dat we nu een misdaad begaan om te willen winnen ongeacht wat Heerenveen er tegen over zet?![]()
Het zal nooit goed zijn. Wat zal het mooi zijn als we met dikke cijfers winnen zondag.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:33 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Winnen wij op eigen kracht: Heerenveen heeft het laten lopen!
Slacht Luigi de lampjes: We hebben ze laten winnen!
PSV
"hey dit is eigenlijk niet eerlijk tegenover PSV! weet je wat, we dienen een klacht bij de KNVB in voor een extra wedstrijd!'quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:33 schreef Grifte het volgende:
'Feyenoord doet ook aan het spelletje mee'
Wat verwachten die lui dan, wij moesten sowieso winnen, dat we nu een misdaad begaan om te willen winnen ongeacht wat Heerenveen er tegen over zet?![]()
Misschien kunnen we vragen of alle doelpunten die wij zondag scoren bij PSV worden geteld?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:34 schreef Cara het volgende:
[..]
"hey dit is eigenlijk niet eerlijk tegenover PSV! weet je wat, we dienen een klacht bij de KNVB in voor een extra wedstrijd!'
De KNVB maakt zichzelf ongeloofwaardig als ze meegaan in de trollernij van PSV. De KNVB kan hier zelf niets aan doen. Dan krijg je dat Feijenoord toevallig in het lekkere schuitje neerkomt.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:34 schreef Cara het volgende:
[..]
"hey dit is eigenlijk niet eerlijk tegenover PSV! weet je wat, we dienen een klacht bij de KNVB in voor een extra wedstrijd!'
goeie vraag. ik ga hem even stellenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:36 schreef Muto het volgende:
Was het ook een misdaad geweest als het PSV - Heracles was geweest?
We zijn met 1 penalty gematstquote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:40 schreef Grifte het volgende:
Ja daar zat ik ook nog aan te denken he, ik zag op verscheidene sites lui reageren dat Feyenoord veel geluk had gehad dit seizoen, maar waar dan precies?
Volgens mij hebben we bijna geen wedstrijd de 3 punten gestolen (misschien RKC-uit), en zijn we vaker onverdiend met lege handen blijven zitten. Daarnaast ook niet gematst met penalties en rode kaarten, en hadden wij niet één van de laagste percentages van scoringskansen die erin gingen? Kan je ook moeilijk zeggen dat hij er steeds lucky ingaat.
Hoe dan ook gewoon een geweldig seizoen gehad
Heerlijk ook nog dat die belg achteraf gaat huilen over au aan zijn voetquote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:43 schreef Grifte het volgende:
[..]
Mwah in die wedstrijd is alles 'verdiend en terecht'
"ik heb er nu nog steeds last van"quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:45 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Heerlijk ook nog dat die belg achteraf gaat huilen over au aan zijn voet
Zoveelste kloteseizoen? Je weet toch wel in welk topic je nu aan het posten bent he...quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:48 schreef Tauchmeister het volgende:
De meeste PSV-supporters zijn gewoon gefrustreerd door het zoveelste kloteseizoen. Ik denk dat de meesten van ons wel gewoon weten dat Feyenoord dat voorronde CL-ticket veel meer verdient.
Feijenoord-supporters weten pas wat lijden is, Ajax heeft ook 7 jaar zonder titel gezeten.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:48 schreef Tauchmeister het volgende:
De meeste PSV-supporters zijn gewoon gefrustreerd door het zoveelste kloteseizoen. Ik denk dat de meesten van ons wel gewoon weten dat Feyenoord dat voorronde CL-ticket veel meer verdient.
Echt je meent dit?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:48 schreef Tauchmeister het volgende:
De meeste PSV-supporters zijn gewoon gefrustreerd door het zoveelste kloteseizoen. Ik denk dat de meesten van ons wel gewoon weten dat Feyenoord dat voorronde CL-ticket veel meer verdient.
quote:
Je bent de weg kwijt man, ga maar lekker in het PSV topic klagen over hoe boehoe slecht dit seizoen wasquote:
Derde plaats en beker gewonnen = KLOTESEIZOEN, BESTUUR TEGEN DE MUUR. WERKEN VOOR JE GELD, MIJN WIJF IS WEGquote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:00 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Je bent de weg kwijt man, ga maar lekker in het PSV topic klagen over hoe boehoe slecht dit seizoen was
quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:02 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Derde plaats en beker gewonnen = KLOTESEIZOEN, BESTUUR TEGEN DE MUUR. WERKEN VOOR JE GELD, MIJN WIJF IS WEG
Het is de schuld van de rabobank.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:02 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Derde plaats en beker gewonnen = KLOTESEIZOEN, BESTUUR TEGEN DE MUUR. WERKEN VOOR JE GELD, MIJN WIJF IS WEG
met de realisatie dat je bestuur en je trainer er een potje van hebben gemaakt en dat je de komende twee seizoenen geen spelers kan kopen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:05 schreef Fuszy het volgende:
Daarnaast ook nog redelijk ver gekomen in de EL.
Kom maar klagen wanneer je vroeg in het bekertoernooi wordt uitgeschakeld door Go Ahead Eagles en ongeveer 10de bent geëindigd.
En door f*cking Gent uit Europa wordt geknikkerd.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:05 schreef Fuszy het volgende:
Daarnaast ook nog redelijk ver gekomen in de EL.
Kom maar klagen wanneer je vroeg in het bekertoernooi wordt uitgeschakeld door Go Ahead Eagles en ongeveer 10de bent geëindigd.
Waarom? Hele selectie min Guidetti, Bakkal en el Ahmadi liggen voor langere tijd vast... En er komen 3 waardevolle versterkingen waarvan er twee zeker een meerwaarde hebben. Dus ik ben daar eigenlijk niet zo bang voor.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Ik ben trouwens bang dat Feyenoord volgend jaar gewoon weer volledig gaat inzakken. Hopelijk houden ze het gewoon normaal vol.
en niet vergeten dat we het seizoen de eerste paar maanden nog moesten groeien, nu kunnen we gelijk volle kracht vooruit.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:51 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Waarom? Hele selectie min Guidetti, Bakkal en el Ahmadi liggen voor langere tijd vast... En er komen 3 waardevolle versterkingen waarvan er twee zeker een meerwaarde hebben. Dus ik ben daar eigenlijk niet zo bang voor.
Alsof hij bij Feyenoord ook CL speelt.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:55 schreef PizzaGeit het volgende:
Ja zo kan ik er ook wel eentje maken met Wijnaldum
Go to PSV they said
You'll play Champions League they said.
Best wel leuk dan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."It's like my swag just rubbed off on everybody. It was unbelievable."
Ach, met wat meer geluk (net als PSV in de laatste minuut scoren enzo) was Feyenoord ook wel kampioen gewordenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:02 schreef Fuszy het volgende:
HMF is gewoon een goede jongen. Tegen mij begon hij ook over het kampioenschap, maar dat ging helaas niet meer door.
Volgend seizoen..quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:02 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Ach, met wat meer geluk (net als PSV in de laatste minuut scoren enzo) was Feyenoord ook wel kampioen geworden
Die zou ik wel willen zien dan. Het liefst dat die iets gedraaid staat en je WijnaldEm kan zien op zijn rugquote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:55 schreef PizzaGeit het volgende:
Ja zo kan ik er ook wel eentje maken met Wijnaldum
Go to PSV they said
You'll play Champions League they said.
Jawel, dan doen ze gewoon vanaf wedstrijd 1 mee als ze een vervanger voor Guidetti kunnen regelen.quote:
Meteen 6 topics verderquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:09 schreef SjaakBauer het volgende:
Die lijpkees gaat direct 5 uur lang helemaal los hier man
Kunnen ze direct samen weer 3 weekjes gaan DM'enquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:09 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Meteen 6 topics verder
Komt De_Kromme dan ook terug? Dan is het helemaal feest
De_kromme probeert mijn korfbalvereniging te vindenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:09 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Meteen 6 topics verder
Komt De_Kromme dan ook terug? Dan is het helemaal feest
Hattie toch al gevonden?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De_kromme probeert mijn korfbalvereniging te vinden
Samen met Steven?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De_kromme probeert mijn korfbalvereniging te vinden
Heh?? Wat raar????? Hoe kan dit??quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:11 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Hattie toch al gevonden?
Hij zou naar jouw wedstrijd kommen
Is niet zo moeilijk toch? Ik kan nu wss ook zo aan jou adres telefoonnummer en achternaam komenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De_kromme probeert mijn korfbalvereniging te vinden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Verwijderd *
Ik weet nu dat je in Leiden woontquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De_kromme probeert mijn korfbalvereniging te vinden
quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:11 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Is niet zo moeilijk toch? Ik kan nu wss ook zo aan jou adres telefoonnummer en achternaam komen
Omg so cool hacker omg omg omgSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die weten ze toch al lang?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De_kromme probeert mijn korfbalvereniging te vinden
Het kan bijna niet fout gaan nee. Maar helemáál 100% veilig is het niet.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:08 schreef Cara het volgende:
[..]
goed dat je het zegt. ik denk dat ik er gewoon ff 500 euro opplemp. kan niet fout gaan.
psv-fey toch voor het laatst?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:33 schreef Dr.Mikey het volgende:
Gewoon zelf snel met 2-0 voorkomen niets aan de hand. Hoelang is het geleden dat we hebben verloren ?
Volgens mij tegenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:33 schreef Dr.Mikey het volgende:
Gewoon zelf snel met 2-0 voorkomen niets aan de hand. Hoelang is het geleden dat we hebben verloren ?
Uh-uh, ik ben niet graag iemand die publiekelijk zijn gelijk wil halen ( Say WHUT?!quote:Op vrijdag 4 mei 2012 11:37 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Je kunt zeggen wat je wil maar HMF was wel de enige die voor de winterstop al riep dat we kampioen konden worden.
Dus? zaten jullie er alledrie dus keihard naast.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:45 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Uh-uh, ik ben niet graag iemand die publiekelijk zijn gelijk wil halen ( Say WHUT?!) Maar ik was samen met HMF en Ritmo de drie musketiers die in koor riepen dat we kampioen werden
Hoezo?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:49 schreef inZanity het volgende:
[..]
Dus? zaten jullie er alledrie dus keihard naast.
Haha. Lol. Je had de reacties moeten zien.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:49 schreef inZanity het volgende:
[..]
Dus? zaten jullie er alledrie dus keihard naast.
Daar zitten twee goed geplaatste gaten in, wel zelf uitknippen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:55 schreef AryaMehr het volgende:
Heb je ook een Feyenoord-shirtje voor vrouwen jongens?
Fuck off. Volgend jaar kampioen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:59 schreef debeterebob het volgende:
Ja want het is zo normaal dat Feijenoord 8 van de 10 laatste duels wint
Volgend jaar geen Guidetti en waarschijnlijk vertrekken er nog wel meer. Ga er maar van uit dat volgend jaar een plek voor de Europa League al heel goed.
Met heel veel meer geluk was Excelsior het gewoon geweest. Hoewel we leuk mee hebben gedaan heeft de titel er gewoon nooit écht in gezeten.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:52 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Hoezo?
Met wat meer geluk waren we het gewoon geweest. En 2e is toch bijna kampioen?
Ik dacht, itt tot hun aan het begin van het seizoen dat we 8e ofzo zouden worden
Ben ik met je eens. Ik ben geloof ik één van de weinigen die altijd in El Ahmadi is blijven geloven, evenals Schaken altijd bleef verdedigen terwijl bijna iedereen liep te fappen op die prutser van een Cabral, en die zeker wist voordat dit seizoen begon dat we met een fatsoenlijke trainer makkelijk bij de eerste 5 zouden moeten kunnen eindigen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:52 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Onmogelijk. Niet te doen met El Ahmadi, met die droeftoeter van Schaken, met die belachelijke "kankercoach" als Koeman, met Vlaar de koekenbakker. Ach. Kunnen we toch een beetje zien wie er verstand van heeft en niet.
Onzin natuurlijk. Het kampioensschap heeft er tot de wedstrijd bij Roda altijd ingezeten.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:05 schreef inZanity het volgende:
[..]
Met heel veel meer geluk was Excelsior het gewoon geweest. Hoewel we leuk mee hebben gedaan heeft de titel er gewoon nooit écht in gezeten.
[..]
Ben ik met je eens. Ik ben geloof ik één van de weinigen die altijd in El Ahmadi is blijven geloven, evenals Schaken altijd bleef verdedigen terwijl bijna iedereen liep te fappen op die prutser van een Cabral, en die zeker wist voordat dit seizoen begon dat we met een fatsoenlijke trainer makkelijk bij de eerste 5 zouden moeten kunnen eindigen.
Maar komop, een kampioenschap heeft er als je gewoon reeël bent eigenlijk nooit echt in gezeten.Maakt ook niet uit verder onze tijd komt wel weer, Feyenoord heeft de toekomst
En wat gebeurde er uit bij Roda? Preciesquote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:06 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Onzin natuurlijk. Het kampioensschap heeft er tot de wedstrijd bij Roda altijd ingezeten.
Ja dus, betekent het toch niet dat we nooit hebben meegedaan om de titel?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:14 schreef inZanity het volgende:
[..]
En wat gebeurde er uit bij Roda? Precies
Dat zeg ik toch ook helemaal niet?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:15 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Ja dus, betekent het toch niet dat we nooit hebben meegedaan om de titel?
quote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:16 schreef inZanity het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch ook helemaal niet?
We hebben eigenlijk van alle concurrenten van Ajax nog het langst meegedaan. Maar er echt in gezeten heeft het in mijn ogen eigenlijk nooit..
quote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:05 schreef inZanity het volgende:
[..]
Met heel veel meer geluk was Excelsior het gewoon geweest. Hoewel we leuk mee hebben gedaan heeft de titel er gewoon nooit écht in gezeten.
[..]
Ben ik met je eens. Ik ben geloof ik één van de weinigen die altijd in El Ahmadi is blijven geloven, evenals Schaken altijd bleef verdedigen terwijl bijna iedereen liep te fappen op die prutser van een Cabral, en die zeker wist voordat dit seizoen begon dat we met een fatsoenlijke trainer makkelijk bij de eerste 5 zouden moeten kunnen eindigen.
Maar komop, een kampioenschap heeft er als je gewoon reeël bent eigenlijk nooit echt in gezeten.Maakt ook niet uit verder onze tijd komt wel weer, Feyenoord heeft de toekomst
Ja, goede vraag dus.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:38 schreef Grifte het volgende:
Nederland heeft Fair Play ticket gepakt zei Iwan Van Duren net op Twitter, en Heerenveen staat bovenaan.
Heeft dat nog gevolgen voor eventuele play offs van die lui, of maakt een gelijkspel hun nu niets meer uit?
Dan moeten ze 5 juli al beginnen aan de Europa League voorrondes.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:38 schreef Grifte het volgende:
Nederland heeft Fair Play ticket gepakt zei Iwan Van Duren net op Twitter, en Heerenveen staat bovenaan.
Heeft dat nog gevolgen voor eventuele play offs van die lui, of maakt een gelijkspel hun nu niets meer uit?
Wat is je site goed up to datequote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:41 schreef Feyenoordlife het volgende:
[..]
Dan moeten ze 19 juli al beginnen aan de Europa League voorrondes.
twitter:iwanvanduren twitterde op vrijdag 04-05-2012 om 18:43:42Even gekeken naar de Fair Playranglijst. Dan gaat FC Twente zoals het nu toch direct Europa. (ovb) reageer retweet
Volgens mij niet, want het ticket gaat in 1e instantie naar Twente en mocht Twente zelf EL halen, dan gaat het ticket naar Excelsior!quote:Op vrijdag 4 mei 2012 19:01 schreef SjaakBauer het volgende:
Betekend dit dat Heerenveen dan gelijk kan spelen?
Is wel gevaarlijk om daar op te gokken. Verliezen of winnen blijft beter.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 19:01 schreef SjaakBauer het volgende:
Betekend dit dat Heerenveen dan gelijk kan spelen?
twitter:KNVBpers twitterde op vrijdag 04-05-2012 om 18:58:00@iwanvanduren Als TWE play-offs moeten spelen én wint, schuift het FP ticket door naar volgende Eredivisieclub op FP ranking. Nu Excelsior. reageer retweet
Ja, hooguit 1 ronde later startenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 19:09 schreef Knutknuttsson het volgende:
Dus mocht Twente play-offs moeten spelen, dan gaat het voor hun nergens om, begrijp ik?
Play-offs spelen voor een ticket dat je al hebt... Dat zal volle zalen trekken.quote:
Nee idd, ze hebben sowieso EL. Ze spelen alleen nog voor welke voorronde ze instromen in de EL.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 19:20 schreef Muto het volgende:
Dus Heerenveen speelt nergens meer voor zondag.
quote:Heerenveen is momenteel leider van de Fair Play ranking in Nederland. Indien ze zich zondag netjes gedragen tegen Feyenoord, blijven ze eerste op de ranglijst en zijn ze op die manier ook bij een gelijkspel zeker van Europees voetbal. FC Twente volgt op de ranglijst als tweede. Als Heerenveen zich via de competitie plaatst voor EL, krijgt FC Twente dan alsnog een direct Europees ticket.
Feyenoord Netwerk
Winst zal Heerenveen het beste Europa League ticket opleveren voor de laatste voorronde. Bij een nederlaag zal de ploeg extra voorrondes moeten spelen. Het ticket op basis van Fair Play is het minste EL-ticket en veroordeeld de ploeg tot de eerste voorronde.
Volgens mij is dat helemaal niet het geval. Als Heerenveen wint gaat het ticket van de derde plek naar Feyenoord en het ticket van de vierde plek naar Heerenveen. Als Heerenveen verliest pakt AZ het ticket voor de eigenlijke derde plek en pakt Heerenveen het ticket voor de vierde plek. Dit geld natuurlijk alleen als AZ en PSV hun wedstrijden winnen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 19:29 schreef AartBakkebaard het volgende:
[..]
Nee idd, ze hebben sowieso EL. Ze spelen alleen nog voor welke voorronde ze instromen in de EL.
[..]
Is Wikipedia kapot of zit je te trollen?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:02 schreef Devv het volgende:
Wanneer is Feyenoord eigenlijk voor het laatst landskampioen geworden?
Vroeger, toen er aan de plee nog een trekkoord zat en trollen nog origineel konden zijn.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:02 schreef Devv het volgende:
Wanneer is Feyenoord eigenlijk voor het laatst landskampioen geworden?
Gebruikelijke Ajax trollquote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:05 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
[..]
Is Wikipedia kapot of zit je te trollen?
Zou je op willen tyfen?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:02 schreef Devv het volgende:
Wanneer is Feyenoord eigenlijk voor het laatst landskampioen geworden?
Wanneer ben jij voor het laatst ongesteld geworden? Tief een eind op en ga lekker ergens anders zuur lopen doen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:02 schreef Devv het volgende:
Wanneer is Feyenoord eigenlijk voor het laatst landskampioen geworden?
Het is gewoon een openbaar klassementquote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:28 schreef Zoonlief het volgende:
Toevallig dat die info over dat Fair Play klassement deze week al naar buiten komt, zelfs voor het einde van de competitie...
Is dat normaal ook altijd zo?
Heerenveen heeft sowieso Europees voetbal, wat de uitslag ook wordt. Tenzij ze zondag waanzinnig gaan lopen schoppen. Die gaan dus lekker voluit proberen om te winnen en daarmee het beste EL-ticket te halen. Het is aan Feyenoord om te laten zien dat ze de vCL plek verdienen. Heb er wel vertrouwen in, maar ik vrees voor het eerste kwartier. Als het snel 1-0 wordt dan weet ik niet of de TV wel aanblijft / technisch in staat is om aan te blijven.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 21:37 schreef Grifte het volgende:
Nu al tyfus zenuwachtig voor zondag![]()
Hopelijk komt Feyenoord snel voor en laat Heerenveen het lopen, maar ben er niet meer zo gerust op met al die extra tickets en regeltjes
Precies. In heel Europa niet.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 22:37 schreef Bombshell het volgende:
Kan geen enkele club zich direct voor de EL plaatsen eigenlijk?
Winnaar van dit jaar, bekerwinnaars van Engeland, Spanje, Italië, Portugal en Frankrijk en de nummer 5 van Duitsland zijn direct geplaatst voor de groepsfase.quote:
Welke jodokus heeft dit bedacht. Valt geen touw aan vast te knopen. Plus dat de bekerwinnaars uit die landen vermoedelijk CL spelen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 22:44 schreef Feyenoordlife het volgende:
[..]
Winnaar van dit jaar, bekerwinnaars van Engeland, Spanje, Italië, Portugal en Frankrijk en de nummer 5 van Duitsland zijn direct geplaatst voor de groepsfase.
Als de bekerwinnaars van die landen CL spelen schuift het EL groepsfase ticket volgens mij door naar de ploeg van dat land welke anders in de play offs in zou stromen, de rest schuift dan dus ook op en het laagste ticket gaat naar de verliezer van de bekerfinales van die landen. Denk ik.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 22:47 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Welke jodokus heeft dit bedacht. Valt geen touw aan vast te knopen. Plus dat de bekerwinnaars uit die landen vermoedelijk CL spelen.
Toch geen gaten erin zoals ik had aangeraden? Jammer wel.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 19:18 schreef AryaMehr het volgende:
Kijk dan wat een pracht shirt.
[ afbeelding ]
Fair play klassement. Als ze via de competitie Europa League mislopen stromen ze in de 1e voorronde in (5 juli).quote:Op zaterdag 5 mei 2012 01:05 schreef Cara het volgende:
wtf kom net terug uit stad, wat heb ik gemist met dat extra ticket? heerenveen mag gelijk maar toch niet want dat ticket is kut?
jongens, ik snap er he-le-maal niets meer van..
Liever heb ik eerst uitsluitsel over Guidettiquote:Op zaterdag 5 mei 2012 08:15 schreef zoekeenleven het volgende:
Ook heeft hij 3(!!) spelers op het oog van city.
Hij gaat meetrainen met city in de voorbereiding, als hij een beetje mee kan moet hij blijven en anders word hij verhuurt, reken er maar op dat hij 4e spits van city word. Overigens zijn ze bij city heel tevreden over de werkwijze bij Feijenoord.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 08:19 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Liever heb ik eerst uitsluitsel over Guidetti
Laat ze dat uitten met nog een seizoen verhuurquote:Op zaterdag 5 mei 2012 08:24 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Hij gaat meetrainen met city in de voorbereiding, als hij een beetje mee kan moet hij blijven en anders word hij verhuurt, reken er maar op dat hij 4e spits van city word. Overigens zijn ze bij city heel tevreden over de werkwijze bij Feijenoord.
Verdienstelijk. Eerste half uur onwennig, daarna wel goed. Invalbeurt tegen Heracles was dan wel weer erg slecht.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 08:46 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Zo, net terug van een weekje vakantie. Hoe deed Mokotjo het tegen AZ?
Bakkal
quote:HEERENVEEN - Feyenoordsupporters zijn zaterdag vanaf 12.00 tot zondag aan het eind van de avond niet welkom in Heerenveen.
Uitzondering zijn fans die een kaartje hebben voor de wedstrijd Heerenveen tegen Feyenoord, zondag om 14.30 uur.
Burgemeester Tjeerd van der Zwam kondigde zaterdag een noodverordening af omdat hij signalen kreeg dat een groot aantal supporters vanuit Rotterdam naar zijn stad wilde komen.
De politie gaf aan dat de openbare orde en de veiligheid niet gegarandeerd konden worden.
Dat is gewoon een normale gang van zaken en niet iets specifieks wat Feyenoord alleen doetquote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:29 schreef AryaMehr het volgende:
Ook bij Arsenal waren ze erg tevreden over Feyenoord toen Ryo werd uitgeleend. Feyenoord houdt dat soort clubs wekelijks op de hoogte van de ontwikkelingen van de speler en een uitgebreid analyse wordt er aan toegevoegd.
Trek een normaal shirt aan ipv Feyenoord shirt of hoodie en niemand kan je onderscheiden van een normale toeristquote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:39 schreef AryaMehr het volgende:
Wat willen ze doen dan wanneer er honderden supporters de weg naar Heerenveen vinden? Het gaat ze nooit lukken om die te weren man.
kan iemand dat interview inscannen ?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:26 schreef Muto het volgende:
Leuk interview, inderdaad. Onder andere dat hij in 17 jaar nog nooit is toegezongen, maar bij ons wel.
Ook stond er dat ze met Immers aan de slag gaan, dat hij denkt dat Fer en Wijnaldum spijt hebben en dat er inderdaad drie spelers van Manchester City onze selectie zouden kunnen versterken.
Als feyenoord onderuit gaat heb je straks een paar duizend zwaar gefrustreerde fans in een dorpje van 20.000 inwoners. Knappe burgemeester als je daar niet zenuwachtig van wordt.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat is dat toch, hebben die kleuters niet beters te doen dan Feijenoordsupporters weg te schoffelen in Heerenveen
Valt dan ook maar één ding te doen voor de plaatselijke SC: verliezen.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 11:34 schreef Hephaistos. het volgende:
Als feyenoord onderuit gaat heb je straks een paar duizend zwaar gefrustreerde fans in een dorpje van 20.000 inwoners. Knappe burgemeester als je daar niet zenuwachtig van wordt.
Inderdaad. Is de laatste wedstrijd van het jaar en voor veel mensen ook een soort citytrip. De horeca daar zal ook in zijn nopjes zijn. Belachelijk allemaal.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 11:35 schreef Fuszy het volgende:
Wat een trieste bedoelingen zijn die burgemeesters tegenwoordig. Ja, dat je hooligans tegen wilt houden dat snap ik nog, maar van de honderden of misschien duizend supporters die naar Heerenveen trekken zullen de meesten gewoon een feest willen vieren.
Die overtrokken veiligheidsregels elke keer..
Voor nationaal belang!!quote:Op zaterdag 5 mei 2012 11:36 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Valt dan ook maar één ding te doen voor de plaatselijke SC: verliezen.
Bekijk het eens vanuit de positie van de Burgemeester. Als hij het op z'n beloop laat gaan en het loopt fout af dan staat half Nederland op de achterste benen en eisen zijn vertrek.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 11:35 schreef Fuszy het volgende:
Wat een trieste bedoelingen zijn die burgemeesters tegenwoordig. Ja, dat je hooligans tegen wilt houden dat snap ik nog, maar van de honderden of misschien duizend supporters die naar Heerenveen trekken zullen de meesten gewoon een feest willen vieren.
Die overtrokken veiligheidsregels elke keer..
quote:De politie gaat de toegangswegen naar Heerenveen controleren. Als Feyenoorders zonder kaartje in Heerenveen worden betrapt, krijgen ze een proces-verbaal. Bovendien lopen ze de kans op een stadionverbod voor het volgende seizoen.
Proberen mensen bang te maken zodat ze niet afreizen naar Heerenveen. Puntje bij paaltje gebeurd er geen ene reet.quote:
Het is me wat.quote:Needferoardening om wedstriid
Boargemaster Van der Zwan fan Hearrenfean hat fanwege de fuotbalwedstriid fan SC Hearrenfean tsjin Feyenoord snein in needferoardening ynsteld. Hy docht dat út feiligensoerwagings. Der binne sinjalen dat in soad ekstra Feyenoordsupporters sûnder kaartsje foar de wedstriid nei it Hearrenfean komme. De plysje hat sein dat dy de feiligens net garandearje kin.
De needferoardening is fan tolve oere sneontemiddei oant sneintejûn tolve oere fan krêft. Yn dy perioade is It Hearrenfean ferbean gebiet foar alle Feyenoordsupporters.
Om It Hearrenfean hinne moatte minsken rekken hâlde mei fertraging op de tagongswegen, omdat der in soad kontrôles dien wurde.
quote:Via een zeer wel-ingelichte bron heb ik het volgende vernomen ;
Heerenveen gaat de eerste helft er een echte wedstrijd van maken, en dus proberen te winnen. Vol gas!
In de rust wordt bekeken wat de stand van zaken is, en afhankelijk daarvan kan het scenario evt worden aangepast.
Eerste helft dus gewoon knallen en een nulletje of vier voor zien te komen!
heet zn bron toevallig Common Sense?quote:
quote:Van Geel heeft troef: 'Wij hebben Castaignos gezegd dat hij in beeld is'
John Guidetti keert terug naar Manchester City en Dirk Kuyt is mogelijk niet te betalen, maar Feyenoord zal niet zonder centrumspits aan het nieuwe seizoen beginnen. Technisch directeur Martin van Geel heeft namelijk nog een derde optie, voor het geval Guidetti niet weer gehuurd mag worden en Kuyt ook niet komt: Luc Castaignos. De jonge spits werd vorig jaar zomer van de hand gedaan aan Internazionale.
“Castaignos is een kandidaat. Hij speelt nauwelijks bij Inter”, geeft Van Geel zaterdag te kennen in het Algemeen Dagblad. “Wij hebben hem gezegd dat hij in beeld is. Verder hebben we Guyon Fernandez, Mitchell Te Vrede en Anass Achahbar al in huis.” Fernandez maakte dit seizoen zeven goals in negentien duels, maar miste ook bijna een derde deel van de competitie als gevolg van schorsingen.
Te Vrede komt over van Excelsior en Achahbar, afkomstig uit de jeugdopleiding, maakte dit seizoen zijn debuut. De selectie van Feyenoord zal er sowieso breder uitzien na de zomer. Van Geel slaagde erin Ruud Vormer, Daryl Janmaat en John Goossens transfervrij vast te leggen en enkele jeugdspelers zullen ook definitief aansluiten bij de A-selectie van Ronald Koeman. Behalve Achahbar gaat het daarbij om Terence Kongolo en Tonny Trindade de Vilhena.
het lijkt me toch dat hij terugkeren naar Feyenoord zelf als falen zou zien. hoop dat hij er van geleerd heeft.quote:
Ik ben vooral benieuwd hoeveel beter hij is geworden. Ik zie hem iig graag terugkomen.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:00 schreef Cara het volgende:
[..]
het lijkt me toch dat hij terugkeren naar Feyenoord zelf als falen zou zien. hoop dat hij er van geleerd heeft.
Ook als Heerenveen met 3-0 wint?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:17 schreef Grifte het volgende:
Wat een onzin van die noodverordening man, het zou gewoon één groot feest worden.
Als hij zich nou eens zou ontdoen van die Treffers dan mag die komen.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:27 schreef Fuszy het volgende:
Hier zijn een aantal wel positief over een evt. terugkeer van Castaignos, maar hoe zit het met de rest? Zijn er geen mensen die het hem kwalijk nemen, dat hij net als zoveel jeugd veel te vroeg verkast is naar het buitenland? En dan hebben we ook nog die contract soap destijds. Het is niet alleen zijn schuld, maar als hij zo'n Feyenoord hart zou hebben dan kan je zelf ook om een verlenging vragen.
Het is een fout van hem geweest, maar als je bijv. Kuyt niet kunt halen zou ik hem graag zien als spits hoorquote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:27 schreef Fuszy het volgende:
Hier zijn een aantal wel positief over een evt. terugkeer van Castaignos, maar hoe zit het met de rest? Zijn er geen mensen die het hem kwalijk nemen, dat hij net als zoveel jeugd veel te vroeg verkast is naar het buitenland? En dan hebben we ook nog die contract soap destijds. Het is niet alleen zijn schuld, maar als hij zo'n Feyenoord hart zou hebben dan kan je zelf ook om een verlenging vragen.
Die pubs zenden eigenlijk nooit Feyenoord uit, altijd de Britse competities/rugby etc. Coconuts op stadhuisplein heeft wel altijd de schermen aan de laatste tijd geloof ik.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:29 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik ga wel gewoon in Rotjeknor kijken, dat gat is mij te ver weg hoor.
Is O'Sheas in het centrum (die tegenover de fanshop) een beetje te doen tijdens wedstrijden of moet je echt naar Zuid?
Lijkt me ook niet gemakkelijk als 18 jarige om Inter af te wijzen, die club is zoveel groter dan wij zijn. Clubliefde bij spelers is sowieso een zeldzaam iets.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:29 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Het is een fout van hem geweest, maar als je bijv. Kuyt niet kunt halen zou ik hem graag zien als spits hoor
Ah, dan daarna gelijk Skihutje met Henkie en Timmiequote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Die pubs zenden eigenlijk nooit Feyenoord uit, altijd de Britse competities/rugby etc. Coconuts op stadhuisplein heeft wel altijd de schermen aan de laatste tijd geloof ik.
Me too, want dat die jongen talent heeft staat wel vast. 15 goals maken in een slechtdraaiend Feyenoord met amper aanvoer zie ik niet veel spelers op hun 18e doen.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:29 schreef SjaakBauer het volgende:
Het is een fout van hem geweest, maar als je bijv. Kuyt niet kunt halen zou ik hem graag zien als spits hoor
van er achter in elk geval totaal niet..quote:Op zaterdag 5 mei 2012 13:11 schreef Caland het volgende:
Denk dat Castaignos betere aanvoer vanaf de flanken had vorig seizoen dan Guidetti dit jaar.
Aardige mensen toch, in Friesland.quote:Gratis worst voor Feyenoord-aanhang.
HEERENVEEN - De Heerenveense slager Zijlstra deelt zaterdag gratis droge worst uit aan klanten met een Feyenoord-shirt aan.
,,In geintsje'', zegt Zijlstra. Hij kwam op het idee nadat burgemeester Tjeerd van der Zwan zaterdagochtend een noodverordening afkondigde.
Feyenoord-fans zonder wedstrijdkaartje mogen zich vanaf het middaguur niet in Heerenveen vertonen. ,,Eltsenien dy't al it lef hat, krijt vergeefs in woarst'', zegt de slager.
quote:Op zaterdag 5 mei 2012 13:11 schreef Caland het volgende:
Denk dat Castaignos betere aanvoer vanaf de flanken had vorig seizoen dan Guidetti dit jaar.
Biseswar had 13 assists ofzo, met Miyaichi liep het ook veel beter. Sowieso ging Castaignos toch pas echt scoren vanaf november/december meen ik.quote:
Vroeger kreeg je sowieso gratis worst bij de slager. Dat kan er tegenwoordig al niet meer vanaf heb ik 't idee.quote:
Een plakje kaas op de markt kan er al niet meer van af.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 14:01 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Vroeger kreeg je sowieso gratis worst bij de slager. Dat kan er tegenwoordig al niet meer vanaf heb ik 't idee.
Helemaal met je eens.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:28 schreef AryaMehr het volgende:
Ik zie Castaignos liever helemaal niet terugkomen. Vind het bovendien ook niet eens zo'n hele goeie speler.
quote:HEERENVEEN - De Heerenveense slager Zijlstra deelt zaterdag gratis droge worst uit aan klanten met een Feyenoord-shirt aan.
,,In geintsje'', zegt Zijlstra. Hij kwam op het idee nadat burgemeester Tjeerd van der Zwan zaterdagochtend een noodverordening afkondigde.
Feyenoord-fans zonder wedstrijdkaartje mogen zich vanaf het middaguur niet in Heerenveen vertonen. ,,Eltsenien dy't al it lef hat, krijt vergeefs in woarst'', zegt de slager.
Naar aanleiding van welk bericht denk je nu dat we het over worst bij de slager hadden, beste vriend?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 14:10 schreef onlogisch het volgende:
Gratis worst zondag in Heerenveen. Eet smakelijk alvast!
[..]
Dit dus.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 23:38 schreef Slobeend het volgende:
Blij als die wedstrijd tegen Heerenveen erop zit zeg, al dat gelul van tevoren word je niet goed van.
quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:22 schreef Benigoi het volgende:
KeurZijlstra: Op aanraden van politie en burgermeester van Heerenveen MOETEN wij STOPPEN met onze actie!! #heefey #drogeworst #wasnieteengoedeactie 32 minutes ago · reply · retweet
We hebben het over een jochie dat een jongensboek voorgeschoteld kreeg en de verkeerde keuze maakte. Het zou eigenlijk best van moed getuigen als hij terug durfde te komen. Van je fouten leren enzo. Daarnaast, hij kan ook daar blijven en zijn carrière verder naar god helpen. Lijkt me voor beide partijen dus wel een goeie deal.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:27 schreef Fuszy het volgende:
Hier zijn een aantal wel positief over een evt. terugkeer van Castaignos, maar hoe zit het met de rest? Zijn er geen mensen die het hem kwalijk nemen, dat hij net als zoveel jeugd veel te vroeg verkast is naar het buitenland? En dan hebben we ook nog die contract soap destijds. Het is niet alleen zijn schuld, maar als hij zo'n Feyenoord hart zou hebben dan kan je zelf ook om een verlenging vragen.
zolang we eerste half uur de boel dicht gooien zitten we wel goed.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:48 schreef PIETR het volgende:
Ben fakking hyper voor de wedstrijd van morgen, meer gasten die hier last van hebben?
quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:48 schreef PIETR het volgende:
Ben fakking hyper voor de wedstrijd van morgen, meer gasten die hier last van hebben?
Ben alleen bang voor een snelle goal tegen. Dat eerste half uur wordt zó belangrijk. HRV gaat stormlopen. Ze moeten even doorkrijgen dat er niets te halen valt. Dan kiezen ze vanzelf wel voor een '2-tje' als scenario.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:48 schreef PIETR het volgende:
Ben fakking hyper voor de wedstrijd van morgen, meer gasten die hier last van hebben?
Van mij mag hij komen hoor. Maar niet met een huur oid. Misschien met huur tot koop maar niet a la Guidetti alleen huren en dan zien we wel wat er daarna gebeurd. Daar is hij niet van uitzonderlijke klasse voor.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:39 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
We hebben het over een jochie dat een jongensboek voorgeschoteld kreeg en de verkeerde keuze maakte. Het zou eigenlijk best van moed getuigen als hij terug durfde te komen. Van je fouten leren enzo. Daarnaast, hij kan ook daar blijven en zijn carrière verder naar god helpen. Lijkt me voor beide partijen dus wel een goeie deal.
Zou het alleen nogal hypocriet vinden als hij straks weer het logo staat af te lebberen voor de tribune.
Als ik maar niet weer het laatste half uur van de wedstrijd hoef te billenknijpenquote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:55 schreef Cara het volgende:
[..]
zolang we eerste half uur de boel dicht gooien zitten we wel goed.
Wat een slap figuur.quote:Burgemeester Heerenveen niet blij met 'Feyenoord-worstactie'
Geschreven op 2012-05-05 om 17:27:55 | Bekeken: 859 | Reacties: 18 | Foto: VI-Images | Bron: Voetbalzone.nl
Alles dat te maken heeft met Feyenoord is dezer dagen niet welkom in Heerenveen. Burgemeester Tjeerd van der Zwan kondigde een noodverordening af en verbood fans van de Rotterdamse club om naar de Friese plaats te komen. Daar bleef het echter niet bij; een ludieke actie van een lokale slager werd zelfs onderwerp van discussie.
De bewuste slager bood iedereen die het aandurfde met een Feyenoord-shirt zijn zaak binnen te komen een gratis droge worst aan. Leuk, maar Van der Zwan bleek er niet van gediend. Hij noemde de actie ‘ongelukkig’. Tegen half vier had slagerij Zijlstra precies zeven klanten met een Feyenoord-tricot beloond, zo meldt de Leeuwarder Courant.
Eerder op de dag gaf burgemeester Van der Zwan al tekst en uitleg over de door hem genomen maatregelen. “Ik kreeg dusdanige informatie van de politie dat ik deze noodverordening moest afkondigen. Er zouden grote groepen Feyenoord-fans zonder kaartje komen, waaronder mensen die de boel willen verstieren en rellen willen schoppen. Dat kunnen we niet hebben”, verklaarde hij tegenover de NOS.
Dat grote groepen de boel gaan verstieren en rellen zeggen ze voortaan elke keer. Dat is gewoon iets om hun 'foute' keuze in te dekken. Belachelijk weer.quote:
Daar komt het inderdaad op neer.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 17:58 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Dat grote groepen de boel gaan verstieren en rellen zeggen ze voortaan elke keer. Dat is gewoon iets om hun 'foute' keuze in te dekken. Belachelijk weer.
DROquote:Op zaterdag 5 mei 2012 18:02 schreef Cara het volgende:
STAAT ER STRAKS NOG EEN GROTE KALE HOOLIGAN TE VRAGEN OM EEN STUKJE WORST
"Meneer, meneer, mag ik een plakje worst?"quote:Op zaterdag 5 mei 2012 18:02 schreef Cara het volgende:
STAAT ER STRAKS NOG EEN GROTE KALE HOOLIGAN TE VRAGEN OM EEN STUKJE WORST
quote:Van Geel voelt zich kiplekker: 'Op straat voel je die waardering ook'
Martin van Geel beleeft een van de mooiste jaren uit zijn loopbaan als technisch directeur. De bewindsvoerder trad aan het begin van dit seizoen aan in Rotterdam-Zuid en voerde enkele harde maatregelen door. Zo verkocht hij publiekslievelingen als Leroy Fer en Georginio Wijnaldum, terwijl daar veelal onbekende spelers voor terugkwamen. Die gokken betaalden zich uit en Het Legioen waardeert Van Geel nu voor zijn inzet.
Afgelopen woensdag werd de td toegezongen door fans en dat raakte hem. “Ik hoorde het gezang woensdag, ja. En in de zeventien jaar dat ik dit werk doe, heb ik dat nog nooit meegemaakt. Het deed me wel iets, ik zou liegen als ik zei dat het niet zo was”, vertelt Van Geel in het Algemeen Dagblad.
“Ik vond het eervol. Op straat voel je die waardering ook”, continueert de oud-speler, die als technisch directeur ook werkzaam was bij Willem II, AZ, Ajax en Roda JC. “Mensen spreken je aan en zeggen hoe fantastisch ze het vinden, de prestaties van Feyenoord.”
Meegaan als kleine pup naar de slager om een plakkie worstquote:Op zaterdag 5 mei 2012 19:10 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
"Meneer, meneer, mag ik een plakje worst?"
"Alsjeblieft. En wat zeggen we dan?"
"Dankjeweeeeel!"
Ik zou meteen een noodverordening uitvaardigen!
Gewoon, zijn naam.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 19:46 schreef TheGreatHooD het volgende:
Weet iemand trouwens wat er werd gezongen over MvG?
Klopt, niet in directe zin in ieder geval.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 20:27 schreef AFCAjax900 het volgende:
Krijg je nou geen cent voor het halen van voorrondes CL?
Even wezen Google'n en kwam deze gegevens tegen over 2009/2010, bedragen zullen inmiddels dus wel iets hoger liggen.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 20:31 schreef Typisch het volgende:
Wel kaartverkoop. En ik dacht iets van 8 ton hoor, maar kan het fout hebben.
quote:UEFA Champions League 2009/2010:
Bonus for domestic champion: 200.000 ¤ *
1st qualifying round: 130.000 ¤ *
2nd qualifying round: 130.000 ¤ *
3rd qualifying round: 130.000 ¤ *
Playoffs: 2.100.000 ¤ *
Group stage: 7.100.000 ¤
Group match victory: 800.000 ¤
Group match draw: 400.000 ¤
1st knock out round: 3.000.000 ¤
Quarter-finals: 3.300.000 ¤
Semi-finals: 4.200.000 ¤
Final: 5.500.000 ¤
Winning the final: 3.500.000 ¤
Onze verdediging is echt ijzersterk, dus ik verwacht dat hun (goede) aanval wel in toom te houden is. Hun verdediging is dramatisch. Valt dus ook onze kant op. Tel daarbij het (ons) beste middenveld van Nederland op en het plaatje is compleet. Het kan altijd raar lopen in voetbal natuurlijk, maar dit moeten we er echt uit kunnen slepen! (En ja, ook teringzenuwachtig alquote:Op zaterdag 5 mei 2012 19:52 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Godver, toch een eind gespannen voor morgen zeg, nu al. Die tweede plaats is zo dichtbij en het is gewoon belangrijk om als eerst te scoren of zolang mogelijk de nul te houden. De snelheid in onze aanval is het beste wapen tegen de verdediging van Heerenveen, echter is die aanval van hen zwaar sterk. Al vertrouw ik wel op onze verdediging, staat de laatste wedstrijden gewoon soeverein.
quote:FSV teleurgesteld in gemeente Heerenveen
Met teleurstelling heeft de FSV kennis genomen van de noodverordening die Burgemeester Van der Zwam heeft afgekondigd rond de voetbalwedstrijd sc Heerenveen - Feyenoord.
In de noodverordening die vandaag al ingegaan is, nota bene op Bevrijdingsdag, staat te lezen dat als zodanig herkenbare Feyenoordsupporters zich niet binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Heerenveen mogen begeven.
De FSV spreekt niet tegen dat er onder Feyenoord supporters veel animo is om de wedstrijd SC Heerenveen - Feyenoord te bezoeken. De FSV spreekt ook niet tegen dat de wedstrijd voor veel Feyenoordsupporters als belangrijk wordt gezien immers kan Feyenoord zich kwalificeren voor de voorrondes van de lucratieve Champions (?) League. Deze twee feiten zijn voor de FSV echter geenszins aanleiding om een dergelijke vrijheidsontnemende maatregel op te leggen.
De FSV vindt het bovendien bijzonder kwalijk dat de gemeente Heerenveen daarnaast claimt dat ze over inlichtingen beschikt waarin naar voren komt dat "het sterke vermoeden bestaat dat een deel van de supporters van Feyenoord naar de gemeente Heerenveen komt met het doel de openbare orde ernstig te verstoren.". En voegt daar aan toe: "dat deze dreiging inmiddels een dusdanig karakter heeft aangenomen dat van ernstige vrees voor ernstige verstoring van de openbare order moet worden gesproken."
Naar mening van de FSV handelt de gemeente Heerenveen onnodig uit angst, een slechte raadgever. De FSV herkent zich dan ook totaal niet in de door gemeente Heerenveen geschetste ernstige vrees voor ongeregeldheden. De FSV beschikt naar haar mening over een goede informatiepositie en heeft louter positieve geluiden gehoord. Deze maatregel, en in het bijzonder het dreigen richting supporters middels het opmaken van een proces-verbaal en het doen van een melding richting de KNVB, vind de FSV dan ook onbegrijpelijk en totaal onacceptabel.
Te pas en te onpas spreken gemeenten, KNVB, en clubs over normalisatie van wedstrijdbezoek. Iedereen wil af van belemmerende maatregelen en pretendeert daar alles aan te willen doen. Echter blijkt uit de praktijk dat telkens wanneer daartoe stappen gezet kunnen worden dat men terugvalt op oude, ineffectieve, en achterhaalde methodes. In plaats van een gezellige en ontspannen voetbalbeleving in Heerenveen wordt er middels deze noodverordening een onnodig gespannen situatie gecreëerd. Zowel in de stad als in het stadion.
Bewegingsvrijheid voor burgers acht de FSV een kostbaar goed. Vrijheid waar niet zomaar aan getoornd zou mogen worden. De FSV hoopt dat de dag van morgen, ondanks de onverstandige beslissing van de gemeente Heerenveen, zoals gewoonlijk incidentloos verloopt en bovenal dat Feyenoord sportief wraak neemt door er met de drie punten vandoor te gaan.
quote:Beste redactie,
Mijn naam is Pieter en ik ben een echte Feyenoorder, woonzaam in Heerenveen. Ik ben hier geboren en getogen en hoewel ik ooit nog wel eens het plan had naar Rotterdam te verhuizen, is dit ook de stad waar ik de rest van m’n leven zal wonen. Heerenveen is mijn stad. Ik woon en werk hier. Met dat laatste ging het vandaag fout. Ik werk in een bakkerij en ben daarom al om half vijf aan de slag. Om twee uur loop ik altijd door het centrum naar huis. Ik ben er trots op Feyenoorder te zijn en laat dat ook graag zien, zeker met morgen SC Heerenveen – Feyenoord op het programma! Omdat ik aan het werk was had ik niks meegekregen van de vandaag door de burgemeester ingestelde noodverordening.
Ik werd dan ook terwijl ik naar huis liep staande gehouden door agenten die me aanspraken op m’n Feyenoord-jas. Ze vroegen wat ik kwam doen en of ik niets van de noodverordening wist. Dat wist ik dus inderdaad niet, maar dat geloofde de agenten niet. Ik moest m’n id-kaart laten zien en m’n er werd me verteld zo snel mogelijk de gemeente te verlaten. Ik was stomverbaasd, ik woon verdomme hier! Dus natuurlijk ga ik de gemeente niet verlaten! Nadat ik in wat flinke bewoordingen duidelijk maakte in Heerenveen te wonen dreigden de agenten me te arresteren. Zo ver is het gelukkig niet gekomen maar wat een onzin! Niet welkom in je eigen stad! Omdat je Feyenoorder bent!
Nooit gedacht dat ik dit zou zeggen maar Heerenveen de tyfus!
Pieter Vak U
Wat ontzettend belachelijk zeg, ik krijg allemaal associaties hiermee op 5 mei.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:33 schreef Fuszy het volgende:
Deze is ook wel leuk en dan zie je direct hoe ze zich daar belachelijk maken
http://www.lunaticnews.nl(...)om-in-je-eigen-stad/
[..]
Snap ook niet waarom je voor Feyenoord bent als je in Heerenveen woont en dan ook nog rondlopen met een Feyenoord jas. Dan ben je gewoon aan het provoceren.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:33 schreef Fuszy het volgende:
Deze is ook wel leuk en dan zie je direct hoe ze zich daar belachelijk maken
http://www.lunaticnews.nl(...)om-in-je-eigen-stad/
[..]
Na een wedstrijd van Feyenoord-thuis kom je regelmatig grote groepen supporters tegen op de stations van Zwolle en Deventer die op doorreis zijn naar noord/oost Nederland. Veel fans wonen ver van Rotterdam af, lijkt me toch logisch als grote club zijnde.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:38 schreef AFCAjax900 het volgende:
[..]
Snap ook niet waarom je voor Feyenoord bent als je in Heerenveen woont en dan ook nog rondlopen met een Feyenoord jas. Dan ben je gewoon aan het provoceren.
Ajax heeft helaas ook last van dit soort mensen
"niet-welkom-in-je-eigen-stad/"quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:33 schreef Fuszy het volgende:
Deze is ook wel leuk en dan zie je direct hoe ze zich daar belachelijk maken
http://www.lunaticnews.nl(...)om-in-je-eigen-stad/
[..]
In "mijn tijd" ging er vanuit Groningen een supportersbus naar Rotterdam. Geen idee of dat nog zo is trouwens.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:41 schreef portie het volgende:
[..]
Na een wedstrijd van Feyenoord-thuis kom je regelmatig grote groepen supporters tegen op de stations van Zwolle en Deventer die op doorreis zijn naar noord/oost Nederland. Veel fans wonen ver van Rotterdam af, lijkt me toch logisch als grote club zijnde.
Wat een onzin zeg. Alsof ik voor de plaatselijke voetbalclub moet zijn omdat ik in een verpauperd dorpje woon. Feyenoord is een club waarmee ik mij identificeer, de passie, het stadion, al kwam ik goddomme uit Amsterdam, ik ben en blijf een Feyenoorder.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:38 schreef AFCAjax900 het volgende:
[..]
Snap ook niet waarom je voor Feyenoord bent als je in Heerenveen woont en dan ook nog rondlopen met een Feyenoord jas. Dan ben je gewoon aan het provoceren.
Ajax heeft helaas ook last van dit soort mensen
Zul je zien dat nu ze 2e worden er ineens veel meer "Feyenoorders" bijkomen.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:57 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg. Alsof ik voor de plaatselijke voetbalclub moet zijn omdat ik in een verpauperd dorpje woon. Feyenoord is een club waarmee ik mij identificeer, de passie, het stadion, al kwam ik goddomme uit Amsterdam, ik ben en blijf een Feyenoorder.
En dat zegt iemand met Ajax in zn naam..quote:Op zaterdag 5 mei 2012 22:08 schreef AFCAjax900 het volgende:
[..]
Zul je zien dat nu ze 2e worden er ineens veel meer "Feyenoorders" bijkomen.
Hiermee bedoel ik jou trouwens niet mee, maar heb gewoon zo'n hekel aan successupporters
Heb je overal. Al moet ik zeggen dat het bij Ajax altijd het meest opvaltquote:Op zaterdag 5 mei 2012 22:08 schreef AFCAjax900 het volgende:
[..]
Zul je zien dat nu ze 2e worden er ineens veel meer "Feyenoorders" bijkomen.
Hiermee bedoel ik jou trouwens niet mee, maar heb gewoon zo'n hekel aan successupporters
Jij bent echt de domste jood die hier in VBL rondloopt.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 22:08 schreef AFCAjax900 het volgende:
Zul je zien dat nu ze 2e worden er ineens veel meer "Feyenoorders" bijkomen.
Het hele plan faalt natuurlijk alleen al op het feit dat niet iedereen in Heerenveen voor SCH is, en Feyenoorders overal wel wonen. Dan krijg je dit soort gekonkel.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:33 schreef Fuszy het volgende:
Deze is ook wel leuk en dan zie je direct hoe ze zich daar belachelijk maken
http://www.lunaticnews.nl(...)om-in-je-eigen-stad/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |