Inderdaad, ik snap de verontwaardiging van enkele users in dit topic dan ook niet.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:06 schreef zlakto het volgende:
Dat die Gijp shirts verboden worden snap ik dan wel weer. Neem aan dat daar een commerciële gedachte achter zit bij de makers.
quote:FRED RUTTEN BEZORGT VOETBAL INTERNATIONAL ÉÉN MILJOEN KIJKERS
Het ontslag van PSV-trainer Fred Rutten heeft het RTL 7-voetbaldiscussieprogramma een nieuwe kijkrecord opgeleverd. Er keken bijna één miljoen mensen naar dit tv-programma, waar dit ontslag hoofdonderwerp was.
Het blijft goed gaan met het tv-programma Voetbal International van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp. Velen dachten dat na verloop van tijd de magie van het tv-programma uitgewerkt zou zijn. De drie heren – winnaars van de AVRO TelevizierRing – bewijzen echter wekelijks het tegendeel.
VOETBALKANTINE OP TV
Het format van het tv-programma kan het beste omschreven worden als voetbalkantine praat op televisie. Hierbij kan over alles gesproken worden. Een discussie wonderschone voetbal van Barcelona-speler Messi kan binnen enkele seconden veranderen over een sexclub in Barcelona. Een geheel andere opzet als NOS Studio Voetbal, het andere wekelijkse voetbaldiscussieprogramma dat Nederland rijk is.
NOG NOOIT ZOVEEL KIJKERS
De uitzending van maandag 12 maart gaat vanaf nu de boeken in al voorlopig best bekeken uitzending van Voetbal International. Er keken 971.000 Nederlanders naar dit tv-programma op RTL 7. Het oude kijkrecord dateerde van maandag 21 november 2011 toen 913.000 mensen naar Voetbal International keken.
VI ORANJE TIJDENS EK VOETBAL
Het wordt een lang tv-seizoen voor drie heren van Voetbal International. Na afloop van het voetbalseizoen gaat men tijdens het EK voetbal dagelijks het voetbalprogramma VI Oranje maken. Dagelijks worden twee uitzendingen – één voor en één na de avondwedstrijd – op RTL 7 uitgezonden. Na afloop van het EK voetbal gaat presentator Wilfred Genee direct men een volgend programma op RTL 7 aan de slag. Dagelijks wordt tijdens de Tour de France het tv-programma Tour du Jour op RTL 7 uitgezonden.
PSV-bashen doen ze iedere uitzending, dan kan je nooit kijken.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:06 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ik heb je gister niet gezien, kon je het PSV-bashen niet hebben?
Zo zo, vanaf het allereerste moment... Jij bent pas een echte fan zeg!quote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:55 schreef Helpmefok het volgende:
Zijn er meer hier die het jammer vinden dat VI zo groot wordt? Steeds meer kutjes die jou ineens gaan vertellen hoe hi-la-risch "Gijpie" wel niet is *Rilling*.
Dan denk ik: BITCH PLEASE je hebt pas dit seizoen 2 afleveringen gezien, kom maar terug als je al vaste kijker bent sinds het allereerste moment
Je mag toch wel parodiëren?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:14 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Inderdaad, ik snap de verontwaardiging van enkele users in dit topic dan ook niet.
Het is toch logisch dat je niet zomaar gratis een bekend persoon mag exploiteren ten behoeve van merchandise.
Eigenlijk verbaasde het mij al dat dit blijkbaar gedoogd werd.
Jeweetzelf.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:17 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zo zo, vanaf het allereerste moment... Jij bent pas een echte fan zeg!
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:17 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zo zo, vanaf het allereerste moment... Jij bent pas een echte fan zeg!
grow upquote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:55 schreef Helpmefok het volgende:
Zijn er meer hier die het jammer vinden dat VI zo groot wordt? Steeds meer kutjes die jou ineens gaan vertellen hoe hi-la-risch "Gijpie" wel niet is *Rilling*.
Dan denk ik: BITCH PLEASE je hebt pas dit seizoen 2 afleveringen gezien, kom maar terug als je al vaste kijker bent sinds het allereerste moment
De eerste uitzending was met Ruud ter Weijden als Genee, Frits Barend in de rol van Derksen en Gijpie werd vertolkt door Dolf Jansen (!).quote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:17 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zo zo, vanaf het allereerste moment... Jij bent pas een echte fan zeg!
En Hugo Camps, die was nog cynischer dan Derksenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:50 schreef Symer het volgende:
[..]
De eerste uitzending was met Ruud ter Weijden als Genee, Frits Barend in de rol van Derksen en Gijpie werd vertolkt door Dolf Jansen (!).
Elke echte VI-hooligan moet toen wel meteen afgehaakt zijn om pas weer later te gaan kijken.
Die zit nu aan de kalmeringsmiddelen vermoed ik.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:27 schreef Hephaistos. het volgende:
Flinke uithaal inderdaad! Hoop dat Waterreus hier nog bovenop kan komen...
Dit.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:45 schreef Hephaistos. het volgende:
Vond gisteren ook wel weer een leuke uitzending. Voortaan gewoon een serieuze gast als Schelvis in het midden, ipv een van die clowns.
Waterreus leest alleen Eindhovens Dagblad want de wereld voor hem is niet groter dan een straal van 25 km rond Eindhoven.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:27 schreef Hephaistos. het volgende:
Flinke uithaal inderdaad! Hoop dat Waterreus hier nog bovenop kan komen...
Wel gedurfd van hem dat hij dan 1 keer in de week in Hilversum zit. Hij zal dan wel heimwee hebben, zo ver van huisquote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:40 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Waterreus leest alleen Eindhovens Dagblad want de wereld voor hem is niet groter dan een straal van 25 km rond Eindhoven.
De meester spreektquote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:40 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Waterreus leest alleen Eindhovens Dagblad want de wereld voor hem is niet groter dan een straal van 25 km rond Eindhoven.
Heeft er mee te maken denk ik dat het 'Kruidvat' binnenkort met de Gijpvogel gaat komen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:03 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik vermoed dat dat bedrijf SportsPromotion van Gijp binnenkort zelf rond het het EK shirts gaat lanceren, en op deze manier de concurrentie verwijdert waardoor er meer winst gemaakt wordt.
Is er trouwens niet ergens een Reinier van der Grijp, die toevallig erg lijkt op René, die ook vaak dingen zegt als "Manolevje" "Laat gaan joh!" en "Waar gaat het over?"?
heb ik trouwens de eerste SV Hooligan aller tijden gespot!quote:B.Wentink
dinsdag 13 maart 2012 om 12:15
Wat een wanvertoning was het gisteravond weer bij VI.Onverstelbaar
wat die hangsnor er weer van gemaakt heeft, mensen beschadigen dat
is het beste waar die heel sterk in is.
Onbegrijpelijk wat hij over de spelers van PSV durft te zeggen, daar
hebben honden geen brood van,wij weten allemaal dat er bij PSV
veel mis is gegaan,maar zo als hij dat kan afkraken dat kan een
hoofdredacteur toch van een groot sportblad niet maken.
Zij hebben een groot aantal kijkers VI maar dat kunnen er veel
meer worden als die Derksen aan de kant gezet wordt net zoals
Rutten.De vraag van vele kijkers is er ook altijd,waarom nodigen
zij net als Studio Voetbal geen echte deskundige uit ,het gevolg
zal dan wel zijn dat Derksen in moet binden en dat past toch
niet b ij deze sjagarijn!!!
Derksenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:10 schreef Smoofie het volgende:
http://www.dailymotion.co(...)saverkrachting_sport
Doe in OP.
We kunnen wel eens afspreken met wat SV hooligans in een weiland ofzo, kijken wie er het eerst rennenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
Op deze site:
http://www.mediacourant.nl/?p=125000
[..]
heb ik trouwens de eerste SV Hooligan aller tijden gespot!
Wat zegt Schelvis in dat fragment?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:10 schreef Smoofie het volgende:
http://www.dailymotion.co(...)saverkrachting_sport
Doe in OP.
Neehoor, Kluivert is een etter.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:21 schreef Piebe het volgende:
Derksen ging te ver, wat betreft Kluivert.
Voor de rest.
[ afbeelding ]
+1.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:25 schreef Ties02 het volgende:
Inderdaad, kijk er altijd wel (onbewust) naar uit dat momentje op de maandag en vrijdagavond om even te worden onttrokken uit die dagelijkse sleur
Gefeliciteerd alhoewel de players in dit topic haar niet zouden doen. Gelukkig hanteer ik een lagere standaard.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:28 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
+1.
Ik kom er trouwens net achter dat ik dat meisje ken, die naast Slegers zat
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:30 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Gefeliciteerd alhoewel de players in dit topic haar niet zouden doen. Gelukkig hanteer ik een lagere standaard.
Nou, ik zou nog net niet zeggen: 'ga jij de was eens doen'.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:30 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Gefeliciteerd alhoewel de players in dit topic haar niet zouden doen. Gelukkig hanteer ik een lagere standaard.
Thijs is dan ook een vriend van Ibraquote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:32 schreef johannes_vermeer het volgende:
Wat door Thijs is afgekeurd gaat er bij mij wel in, of andersom natuurlijk.
Wat nee? Je zou maar publiekelijk uitgemaakt worden voor massaverkrachter, ondanks dat je er vrijgesproken voor bent. Derksen gaat hier dus echt compleet de fout in. Als Kluivert hier werk van maakt dan heeft Derksen geen poot om op te staan.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:24 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Neehoor, Kluivert is een etter.
Wat een eikel die de Jong, gatver wat een moralfagquote:
Hier ben ik dan wel weer mee eens. Prachtig hoe hij samen met Borst hem helemaal kapot maakt bij DWDD.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:15 schreef AryaMehr het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)_fileren_gullit.html
Hier pleegde Johan ook karaktermoord op een oud-speler. En dan pretenderen meer verstand te hebben van voetbal dan Gullit.
Eens. Ik vond dat ook echt niet kunnen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:11 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Wat nee? Je zou maar publiekelijk uitgemaakt worden voor massaverkrachter, ondanks dat je er vrijgesproken voor bent. Derksen gaat hier dus echt compleet de fout in. Als Kluivert hier werk van maakt dan heeft Derksen geen poot om op te staan.
Kritiek is enigszins terecht, maar het grappige is dat Johan daar pretendeerde meer voetbalverstand te hebben dan Gullit en dat is gewoon lachwekkend. Hoe weinig voetbal knowhow Gullit dan ook heeft.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:17 schreef Rens-Reith het volgende:
[..]
Hier ben ik dan wel weer mee eens. Prachtig hoe hij samen met Borst hem helemaal kapot maakt bij DWDD.
Dat van Kluivert is gewoon heel dom van Derksen.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:03 schreef Rens-Reith het volgende:
Hier o.a René van der Gijp over Patrick Kluivert.
Jezusmina, die broer van Kluivert is ook echt een randdebielquote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:03 schreef Rens-Reith het volgende:
Hier o.a René van der Gijp over Patrick Kluivert.
Het begin over dat ongeluk daar doet De Jong goed werk,later met die foto van hem en Van Basten begint het een beetje pijnlijk te worden.quote:
Föhnt Genee z'n haar?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:41 schreef zoekeenleven het volgende:
was de uitzending van gisteren nog een beetje te pruimen?
Heel erg pijnlijk je mag hem best aanpakken maar dit ging heel ver. Volgens mij voelde op dat moment iedereen zich ongemakkelijk.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:38 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het begin over dat ongeluk daar doet De Jong goed werk,later met die foto van hem en Van Basten begint het een beetje pijnlijk te worden.
Derksen vertelde het gewoon heel onhandig. Zijn punt klopte wel.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:56 schreef Rens-Reith het volgende:
[..]
Heel erg pijnlijk je mag hem best aanpakken maar dit ging heel ver. Volgens mij voelde op dat moment iedereen zich ongemakkelijk.
Dat eerste gedeelte ging over Kluivert bij Holland Sport. Ik vergelijk de drie situaties met elkaar.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:03 schreef BrokenArrow het volgende:
[..]
Derksen vertelde het gewoon heel onhandig. Zijn punt klopte wel.
Oke dat was idd meer een verhoor dan een interviewquote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:04 schreef Rens-Reith het volgende:
[..]
Dat eerste gedeelte ging over Kluivert bij Holland Sport. Ik vergelijk de drie situaties met elkaar.
Klopt, zou mooi zijn als Kluivert hier nog iets mee doet. Hij zegt ook gewoon dat hij er in betrokken is, niet dat hij enkel beschuldigd werd, beetje triest dus inderdaad.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:56 schreef Rens-Reith het volgende:
[..]
Heel erg pijnlijk je mag hem best aanpakken maar dit ging heel ver. Volgens mij voelde op dat moment iedereen zich ongemakkelijk.
Was bij Ajax, Milan en Barca een fantastische voetballer![]()
Toen Johan Derksen karaktermoord op Gullit pleegde was dat ook ongemakkelijk maar dat was wel terecht. Dat van die groepsverkrachting is nooit bewezen. Kluivert kan hier serieus een zaak van maken.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:30 schreef DrDentz het volgende:
Kluivert zal toch ook wel een beetje zelfspot hebben en gelachen hebben om de massaverkrachting
Denk dat ie schaterend op de bank zat ja.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:30 schreef DrDentz het volgende:
Kluivert zal toch ook wel een beetje zelfspot hebben en gelachen hebben om de massaverkrachting
Geen grappen maken over massaverkrachting graagquote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:30 schreef DrDentz het volgende:
Kluivert zal toch ook wel een beetje zelfspot hebben en gelachen hebben om de massaverkrachting
Met een bakje kipquote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:42 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Denk dat ie schaterend op de bank zat ja.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:17 schreef DrDentz het volgende:
Dan moet Kluivert gewoon zeggen dat Derksen betrokken is geweest bij een massamoord door vrouwen van de trap te gooien, daar kan Derksen dan weer smakelijk om lachen (heeft ook zelfspot)
Je kan Derksen echt niks maken als je hem gaat aanklagenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:21 schreef Confetti het volgende:
[..]![]()
Ik had Derksen allang aangeklaagd. Hij ging veel te ver gisteren.
Ik zou het iig proberen, die opmerking ging veel te ver.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:24 schreef BrokenArrow het volgende:
[..]
Je kan Derksen echt niks maken als je hem gaat aanklagen
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:17 schreef DrDentz het volgende:
Dan moet Kluivert gewoon zeggen dat Derksen betrokken is geweest bij een massamoord door vrouwen van de trap te gooien, daar kan Derksen dan weer smakelijk om lachen (heeft ook zelfspot)
Precies, je bent schuldig tot je onschuld bewezen is.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:51 schreef Specularium het volgende:
Derksen aanklagen voor wat? Smaad?
Moet Kluivert eerst aantonen dat hij niet mee heeft gedaan aan massaverkrachting.
Onschuldig, bedoel je, hoop ik tenminste.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:52 schreef GGMM het volgende:
[..]
Precies, je bent schuldig tot je onschuld bewezen is.
En lees nu nog eens goed wat ie quote?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:56 schreef Chabalala het volgende:
[..]
Onschuldig, bedoel je, hoop ik tenminste.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:51 schreef Specularium het volgende:
Derksen aanklagen voor wat? Smaad?
Moet Kluivert eerst aantonen dat hij niet mee heeft gedaan aan massaverkrachting.
Ik zal jou in de reclame even aanspreken, Ali.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:17 schreef DrDentz het volgende:
Dan moet Kluivert gewoon zeggen dat Derksen betrokken is geweest bij een massamoord door vrouwen van de trap te gooien, daar kan Derksen dan weer smakelijk om lachen (heeft ook zelfspot)
Gijp in absolute topvormquote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:28 schreef johannes_vermeer het volgende:
De analyses van Schelvecchio over La Squadra Azzurri, Iwan van Duuren en Tom Knipping die in de maffia van Oekraďne duiken, Marcel Meijer die wat Poolse hoeren afbeunt, Dagelijke culinaire tips en sfeerfilmpjes van onze grote concurrent Espańa door Sierd, kritiek leveren op Sjek die van ONZE belasting centen in Polen zit, als VI Hooligans in het publiek gaan zitten, dit wordt een onvergetelijke zomer.
Misschien moeten ze de hulp van Sopaman inschakelenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:51 schreef pvc het volgende:
En dan zijn er nog 30 videosites to go. Ik wens ze succes daarme.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, dat snap ik, maar je bent onschuldig tot het tegendeel is bewezenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:02 schreef Stofje het volgende:
[..]
En lees nu nog eens goed wat ie quote?
Sarcasme.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:30 schreef Chabalala het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik, maar je bent onschuldig tot het tegendeel is bewezen
Nou, is dat wel zo? Als een werknemer beweert seksueel lastig gevallen te zijn door de baas moet de baas aantonen dat dat niet aannemelijk is.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:30 schreef Chabalala het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik, maar je bent onschuldig tot het tegendeel is bewezen
Ik denk niet dat ze bij RTL zo slim zijn om FOK! af te struinen naar VI-links.quote:Wel de link in een spoiler zetten voordat FOK! hier dagelijks gaat kijken of er wel VI materiaal wordt geplaatst.
Klopt en dan alleen bij filmpjes langer dan 40 seconden.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:34 schreef pvc het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze bij RTL zo slim zijn om FOK! af te struinen naar VI-links.
Dat de videos vrijwel direct van Youtube afgehaald werden, komt omdat ze daar speciale software voor hebben. Zie: http://www.youtube.com/t/contentid
Helaas, ook filmpjes korter dan de 40 seconden traceren zequote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:41 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Klopt en dan alleen bij filmpjes langer dan 40 seconden.
Standaard op dinsdag.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:54 schreef Jivis het volgende:
VI was goed vertegenwoordigd in DWDD net.
Van Marwijk?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:14 schreef Piebe het volgende:
Overigens is Johans oogappeltje bij Oranje, ook ooit in verband gebracht met een seksueel misdrijf....
Wil je weer gaan scoren met oud zeer?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:14 schreef Piebe het volgende:
Overigens is Johans oogappeltje bij Oranje, ook ooit in verband gebracht met een seksueel misdrijf....
Seksueel misdrijf, seksueel misdrijf?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:14 schreef Piebe het volgende:
Overigens is Johans oogappeltje bij Oranje, ook ooit in verband gebracht met een seksueel misdrijf....
Onbeperkt stemmen?quote:Op woensdag 14 maart 2012 00:34 schreef wimderon het volgende:
https://www.research.net/Glossy-Sexy-Man-van-Nederland-verkiezing
Zojuist op Genee gestemd (bij gebrek aan Johan en René)
Ik doe het met veel plezier voor mijn VI Vriendenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:43 schreef pvc het volgende:
Nu VI niet meer op youtube mag, plaatst Olivervoetbal een hoop videos op Dailymotion (Waarvoor:)
Ze hebben nog een lul nodig.quote:Op woensdag 14 maart 2012 01:37 schreef DrDentz het volgende:
Ik heb op Jan Kooijman gestemd, die wil ik wel als vervanger van Genee bij VI hebben, zo'n plakhaar presentator.
Een Fritz-Korbachje, mooi man.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:17 schreef DrDentz het volgende:
Dan moet Kluivert gewoon zeggen dat Derksen betrokken is geweest bij een massamoord door vrouwen van de trap te gooien, daar kan Derksen dan weer smakelijk om lachen (heeft ook zelfspot)
Dit was heerlijk.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:15 schreef AryaMehr het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)_fileren_gullit.html
Hier pleegde Johan ook karaktermoord op een oud-speler. En dan pretenderen meer verstand te hebben van voetbal dan Gullit.
quote:Op woensdag 14 maart 2012 00:34 schreef wimderon het volgende:
https://www.research.net/Glossy-Sexy-Man-van-Nederland-verkiezing
Zojuist op Genee gestemd (bij gebrek aan Johan en René)
Zullen we samengaan?quote:Als je een van de vijf winnaars bent van de toegangskaarten voor het Glossy Meest Sexy Man-feestje, ontvang je hierover persoonlijk bericht. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.
Hoeveel luisteraars heeft VI Radio eigenlijk? Stuk of 50 gemiddeld? Of zitten ze ook nog op de ether?quote:Op woensdag 14 maart 2012 14:26 schreef J2T het volgende:
Lol een uur geleden nog vertellen dat Emile en Marco ruzie kregen tijdens de uitzending en het achter de schermen escaleerde . En nu ze Emile aan de lijn hebben vragen ze er niks over. Wat een ezels daar bij VI radio.
Een PC kopenquote:Op woensdag 14 maart 2012 17:32 schreef hallo-daar het volgende:
Ik kan hier geen silverlight downloaden noch de mpv linkjes van SigaarSnor openen. Weet iemand een andere manier om de uitzending van 09 maart (afgelopen vrijdag) te zien?
quote:Op woensdag 14 maart 2012 01:42 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik heb gestemd op Edgar Davids. Omdat hij zwart is.
via Firefox doen, met IE heb ik ook problemen met SIlverlightquote:Op woensdag 14 maart 2012 17:32 schreef hallo-daar het volgende:
Ik kan hier geen silverlight downloaden noch de mpv linkjes van SigaarSnor openen. Weet iemand een andere manier om de uitzending van 09 maart (afgelopen vrijdag) te zien?
''En zolang duurt het niet, duurt maar 10 minuten geloof ik,dus''quote:
Heb ik hier ook niet en ik kan het ook niet downloaden, ik zit op school. Wel bedankt voor de tipquote:Op woensdag 14 maart 2012 17:45 schreef macca728 het volgende:
[..]
via Firefox doen, met IE heb ik ook problemen met SIlverlight
quote:Op woensdag 14 maart 2012 21:41 schreef marcodej het volgende:
Denkt Hansie nou dat SigaarSnor echt Johan is?
Hij brengt het wat typisch inderdaadquote:Op woensdag 14 maart 2012 21:41 schreef marcodej het volgende:
Denkt Hansie nou dat SigaarSnor echt Johan is?
Hansie denkt waarschijnlijk dat hij Johan volgt op twitterquote:Op woensdag 14 maart 2012 21:47 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Hij brengt het wat typisch inderdaad
Hij kent "SigaarSnor" overigens wel. Hij volgt al een tijdje het Twitter-account.
Haha, ja dat was precies mijn reactie op youtube.quote:Op woensdag 14 maart 2012 21:41 schreef marcodej het volgende:
Denkt Hansie nou dat SigaarSnor echt Johan is?
Ha, ben jij dé Sierd de Vos-fan? Moet je ook een blog van maken!quote:Op woensdag 14 maart 2012 21:49 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Haha, ja dat was precies mijn reactie op youtube.
Ik denk dat iedereen die gisteravond Inter heeft gekeken op Sport1 wel weet waar die ruzie over ging.quote:Op woensdag 14 maart 2012 14:26 schreef J2T het volgende:
Lol een uur geleden nog vertellen dat Emile en Marco ruzie kregen tijdens de uitzending en het achter de schermen escaleerde . En nu ze Emile aan de lijn hebben vragen ze er niks over. Wat een ezels daar bij VI radio.
En waar ging het over?quote:Op woensdag 14 maart 2012 21:56 schreef Symer het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen die gisteravond Inter heeft gekeken op Sport1 wel weet waar die ruzie over ging.
Nah, dat schijnt veel tijd te kosten, en op een gegeven moment gaan ze al je beeldmateriaal blokkerenquote:Op woensdag 14 maart 2012 21:51 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Ha, ben jij dé Sierd de Vos-fan? Moet je ook een blog van maken!
Emile deed het commentaar en ging nogal uit z'n plaat tegen Sneijder toen hij die voorzet in 1 keer wilde geven met z'n verkeerde been vlak voor die gewisseld werd. Sneijder had het rustiger aan moeten doen. Na de wedstrijd zei Marco dat Sneijder echt wel weet wat hij doet en dat de commentator z'n plaats moet weten. Wat Schelvis zei vond hij "nogal ver gaan".quote:
quote:Op woensdag 14 maart 2012 22:00 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Nah, dat schijnt veel tijd te kosten, en op een gegeven moment gaan ze al je beeldmateriaal blokkeren![]()
Ben geen abonnee van de papieren VI. Koop hem alleen als er iets speciaals instaat, zoals met kerst toen er een lang interview met Boskamp in stond.quote:Op woensdag 14 maart 2012 22:08 schreef Veerboot het volgende:
[..]Heb je de VI van vandaag al gelezen overigens? Stond een stukje over Sierd in.
quote:Op woensdag 14 maart 2012 22:10 schreef johannes_vermeer het volgende:
Wat stond er dan ongeveer over Sierd?
Qua commentaar op de wedstrijd misschien, maar de anekdotes zijn echt goud, 9 van de 10 keer leuker dan de wedstrijd zelf.quote:
Die zus is toch ook gewoon een nicht van oma?quote:Op woensdag 14 maart 2012 23:27 schreef Sickert het volgende:
Is dat die lul die altijd wat verteld over de zus van de broer van de neef van de oma van CR7?
Nee, dat is Evert ten Napel.quote:Op woensdag 14 maart 2012 23:27 schreef Sickert het volgende:
Is dat die lul die altijd wat verteld over de zus van de broer van de neef van de oma van CR7?
Toch heb ik dat hitfilmpje nooit begrepen bij die omschrijving zou ik een stuk eerder aan Ome Snoeks denken.quote:
Altijd heeft hij het over die dekselse visserszoon uit Katwijkquote:Op donderdag 15 maart 2012 00:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
Die dekselse Evert ten Napel is een 18 karaats commentator van het volk, he Youri?
Ik ook, dit is een mooi achter de schermen filmpje:quote:Op donderdag 15 maart 2012 00:39 schreef GGMM het volgende:
Evert Ten Napel vind ik dan weer een fantastische commentator.
Is leuk joh gaat vaak nergens over. Heb nooit mensen begrepen die liever naar Andy en zijn andere Im not gay Im British collega luisteren dan Evert en Youri. (Al heb ik de laatste Fifa niet gekocht maar lijkt me stug dat het ineens heel anders is).quote:Op donderdag 15 maart 2012 00:42 schreef DrDentz het volgende:
Alleen in FIFA is hij saai, ik snap niet dat hij geen opdracht krijgt van EA om al zijn clichés in de game te stoppen.
quote:Op donderdag 15 maart 2012 00:53 schreef DrDentz het volgende:
Als ik dan bijvoorbeeld met Gattuso aan de bal ben wil ik dat Evert begint over die kleine van de Daltons, maar daar heb ik hem in FIFA nooit op kunnen betrappen.
Leuk om te zien idd. 'Die dekselse Klavan'quote:Op donderdag 15 maart 2012 00:41 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik ook, dit is een mooi achter de schermen filmpje:
http://www.123video.nl/playvideos.asp?MovieID=786606
Dat is zo mooi hequote:Op donderdag 15 maart 2012 00:53 schreef DrDentz het volgende:
Als ik dan bijvoorbeeld met Gattuso aan de bal ben wil ik dat Evert begint over die kleine van de Daltons, maar daar heb ik hem in FIFA nooit op kunnen betrappen.
ahhh alsjenieoprotquote:Op donderdag 15 maart 2012 09:26 schreef Ties02 het volgende:
Mensen die Sierd de Vos niet kunnen waarderen verdienen echt een koek
Johan heeft niemand aangereden of verkracht hoorquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:01 schreef Van_Poppel het volgende:
We beoordelen Johan toch ook niet op z'n jeugdzonden?
1.Leo Driessenquote:Op donderdag 15 maart 2012 17:06 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ook wel leuk:
http://www.linkeballen.nl/Home.aspx
en dan de rechter kolom
'T POLLETJE
De meest irritante mediapersoon in de Nederlandse sportwereld is
• Mart Smeets
• Frits Barend
• Joep Schreuder
• Jack van Gelder
• Sierd de Vos
• Barbara Barend
• Edward van Cuilenborg
• Hans Kraay jr.
• Leo Driessen
• Humberto Tan
• Herbert Dijkstra
• Frank Kramer
• Harry Vermeegen
• Ik kan niet kiezen
Wie vinden jullie? Ik kon eigenlijk niet kiezen, maar ik heb toch maar gestemd op Humberto "Dokter Amateur-psycholoog Boulevard" Tan.
Voor mij Udinese - AZ.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:07 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Boh, ik zit al met de hand in de broek klaar voor PSV - Valencia
Marokkaan en Nederlander lukt niet neequote:Op donderdag 15 maart 2012 18:08 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik denk dat van Persie zijn vrouw bonje heeft met de vriendin van Krul.
Dat bedoel ikquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:08 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Marokkaan en Nederlander lukt niet nee
Ben benieuwd, weet niet wat de instelling is van Valenciaquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:07 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Boh, ik zit al met de hand in de broek klaar voor PSV - Valencia
Ik blijf Anthony groeten.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:09 schreef ClapClapYourHands het volgende:
* ClapClapYourHands zet z'n FFFFFUUUU-UI aan
Mark van Bommelquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:11 schreef DrDentz het volgende:
Ik geloof er nog wel in!
Toen tegen AC Milan lukte het ook.. bijna.
Naja, 2-0 en je bent doorquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:11 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Slap gelul van Coco weer, dat er mogelijkheden zijn
Flikkert op man
kloptquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:12 schreef DrDentz het volgende:
[..]
De trainer scoorde zelf de derde geloof ik
quote:
Dit.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:13 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Gijp haat helemaal niet, kap eens met je calimero gejank als het over PSV gaat jezus
dat moet je wel gewend zijn van dat volk he ?quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:13 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Gijp haat helemaal niet, kap eens met je calimero gejank als het over PSV gaat jezus
Ach man, het begon al met Cocu kan niet praten.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:13 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Gijp haat helemaal niet, kap eens met je calimero gejank als het over PSV gaat jezus
Onzin, hij loopt maar wat rondquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:15 schreef Geo4kant het volgende:
Toivonen doet wel verdedigend werk..Gijp je zit te zwetsen.
quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:15 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Ach man, het begon al met Cocu kan niet praten.
Mensen ellebogen geven, natrappen en aan hun haar trekken noem ik geen verdedigend werk.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:15 schreef Geo4kant het volgende:
Toivonen doet wel verdedigend werk..Gijp je zit te zwetsen.
Ik wel, dat remt toch een aanval af?quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Mensen ellebogen geven, natrappen en aan hun haar trekken noem ik geen verdedigend werk.
Karma is a bitchquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ik wel, dat remt toch een aanval af?
dan hoeft ie er niet meer te zitten he calimero ?quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind dit een beetje arrogant dat de linksback van Veendam even de hele opstelling van PSV bepaalt want dan kan hij net zo goed de opstelling van alle ploegen bepalen. Cocu traint de hele week al met die jongens.
Als RTL geen normale analyticus kan produceren kunnen ze de analytici-opleiding beter opheffen.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind dit een beetje arrogant dat de linksback van Veendam even de hele opstelling van PSV bepaalt want dan kan hij net zo goed de opstelling van alle ploegen bepalen. Cocu traint de hele week al met die jongens.
Drentz drentz drentz, waarom nou altijd die overactingquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind dit een beetje arrogant dat de linksback van Veendam even de hele opstelling van PSV bepaalt want dan kan hij net zo goed de opstelling van alle ploegen bepalen. Cocu traint de hele week al met die jongens.
Ben je klaar met je machogebral?quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind dit een beetje arrogant dat de linksback van Veendam even de hele opstelling van PSV bepaalt want dan kan hij net zo goed de opstelling van alle ploegen bepalen. Cocu traint de hele week al met die jongens.
Eens. Marco van Basten ownde Derksen daar mooi meequote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind dit een beetje arrogant dat de linksback van Veendam even de hele opstelling van PSV bepaalt want dan kan hij net zo goed de opstelling van alle ploegen bepalen. Cocu traint de hele week al met die jongens.
aaawh we mogen Phillips niet aanvallenquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:21 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Eens. Marco van Basten ownde Derksen daar mooi mee
Maar als Hansie Hansie het doet is het een zelfingenomen kwal.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:22 schreef vincerusso het volgende:
[..]
aaawh we mogen Phillips niet aanvallen
Waarom ontbreekt Strootman in jouw usericon-gifje?quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:21 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Eens. Marco van Basten ownde Derksen daar mooi mee
Om dezelfde reden dat Luc Nilis ook ontbreekt.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:23 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Waarom ontbreekt Strootman in jouw usericon-gifje?
Nilis heeft meer gepresteerd van Nistelrooy hoorquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:23 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Om dezelfde reden dat Luc Nilis ook ontbreekt.
Gifje werd anders te groot. Anders hadden er nog meer helden in gestaan. Moest keuzes makenquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:24 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Nilis heeft meer gepresteerd van Nistelrooy hoor
Nilis heeft alleen in de eredivisie iets laten zien...quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:24 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Nilis heeft meer gepresteerd van Nistelrooy hoor
Binnenkort komt Strootman er tussen?quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:25 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Gifje werd anders te groot. Anders hadden er nog meer helden in gestaan. Moest keuzes maken
toch vind ik opvallend . Nilis was veel meer psver dan van Nistelrooy ooit zal zijnquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:25 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Gifje werd anders te groot. Anders hadden er nog meer helden in gestaan. Moest keuzes maken
Hij zit daar toch om zijn mening te geven? Hij kan daar ook gaan zitten en niks zeggen, alles staat al op papier.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind dit een beetje arrogant dat de linksback van Veendam even de hele opstelling van PSV bepaalt want dan kan hij net zo goed de opstelling van alle ploegen bepalen. Cocu traint de hele week al met die jongens.
Als we straks winnen komt er een Cocu / Faber user iconquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Binnenkort komt Strootman er tussen?
goals tegen Bayern en Barcelona vergeten ?quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:25 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Nilis heeft alleen in de eredivisie iets laten zien...
Die kan ik inderdaad zo 1-2-3 niet voor de geest halen.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:26 schreef vincerusso het volgende:
[..]
goals tegen Bayern en Barcelona vergeten ?
Maar van Nistelrooy was geen psver die lang bleef . van Nistelrooy was het beste in zijn rol en dat was afmaker. Nilis was met zijn traptechniek beter.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:30 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die kan ik inderdaad zo 1-2-3 niet voor de geest halen.Maar je kan hopelijk toegeven dat Van Nistelrooij op het hoogste niveau beter heeft gepresteerd. Nilis kon slechts dromen van dik 50 CL- goals, topscoorder PD en topscoorder PL.
als die de goeie ballen krijgt wel jaquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Huntelaar gaat Twente slopen
Twente heeft het thuis laten liggen met die magere 1-0.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Huntelaar gaat Twente slopen
Het zou zomaar kunnen!quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Huntelaar gaat Twente slopen
Ik mis Arno Vermeulen... drollenkoning is dat zegquote:Op donderdag 15 maart 2012 17:06 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ook wel leuk:
http://www.linkeballen.nl/Home.aspx
en dan de rechter kolom
'T POLLETJE
De meest irritante mediapersoon in de Nederlandse sportwereld is
• Mart Smeets
• Frits Barend
• Joep Schreuder
• Jack van Gelder
• Sierd de Vos
• Barbara Barend
• Edward van Cuilenborg
• Hans Kraay jr.
• Leo Driessen
• Humberto Tan
• Herbert Dijkstra
• Frank Kramer
• Harry Vermeegen
• Ik kan niet kiezen
Wie vinden jullie? Ik kon eigenlijk niet kiezen, maar ik heb toch maar gestemd op Humberto "Dokter Amateur-psycholoog Boulevard" Tan.
Il Duce Schelveccio...quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:39 schreef Anno2012 het volgende:
[..]
Het zou zomaar kunnen!
[ afbeelding ]
Genee is geen presentatortje; hij is journalist.quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:56 schreef DrDentz het volgende:
Genee moet wel zijn plaats kennen van presentatortje en niet in discussie gaan met voetbaldeskundigen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |