Inderdaad, ik snap de verontwaardiging van enkele users in dit topic dan ook niet.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:06 schreef zlakto het volgende:
Dat die Gijp shirts verboden worden snap ik dan wel weer. Neem aan dat daar een commerciële gedachte achter zit bij de makers.
quote:FRED RUTTEN BEZORGT VOETBAL INTERNATIONAL ÉÉN MILJOEN KIJKERS
Het ontslag van PSV-trainer Fred Rutten heeft het RTL 7-voetbaldiscussieprogramma een nieuwe kijkrecord opgeleverd. Er keken bijna één miljoen mensen naar dit tv-programma, waar dit ontslag hoofdonderwerp was.
Het blijft goed gaan met het tv-programma Voetbal International van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp. Velen dachten dat na verloop van tijd de magie van het tv-programma uitgewerkt zou zijn. De drie heren – winnaars van de AVRO TelevizierRing – bewijzen echter wekelijks het tegendeel.
VOETBALKANTINE OP TV
Het format van het tv-programma kan het beste omschreven worden als voetbalkantine praat op televisie. Hierbij kan over alles gesproken worden. Een discussie wonderschone voetbal van Barcelona-speler Messi kan binnen enkele seconden veranderen over een sexclub in Barcelona. Een geheel andere opzet als NOS Studio Voetbal, het andere wekelijkse voetbaldiscussieprogramma dat Nederland rijk is.
NOG NOOIT ZOVEEL KIJKERS
De uitzending van maandag 12 maart gaat vanaf nu de boeken in al voorlopig best bekeken uitzending van Voetbal International. Er keken 971.000 Nederlanders naar dit tv-programma op RTL 7. Het oude kijkrecord dateerde van maandag 21 november 2011 toen 913.000 mensen naar Voetbal International keken.
VI ORANJE TIJDENS EK VOETBAL
Het wordt een lang tv-seizoen voor drie heren van Voetbal International. Na afloop van het voetbalseizoen gaat men tijdens het EK voetbal dagelijks het voetbalprogramma VI Oranje maken. Dagelijks worden twee uitzendingen – één voor en één na de avondwedstrijd – op RTL 7 uitgezonden. Na afloop van het EK voetbal gaat presentator Wilfred Genee direct men een volgend programma op RTL 7 aan de slag. Dagelijks wordt tijdens de Tour de France het tv-programma Tour du Jour op RTL 7 uitgezonden.
PSV-bashen doen ze iedere uitzending, dan kan je nooit kijken.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:06 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ik heb je gister niet gezien, kon je het PSV-bashen niet hebben?
Zo zo, vanaf het allereerste moment... Jij bent pas een echte fan zeg!quote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:55 schreef Helpmefok het volgende:
Zijn er meer hier die het jammer vinden dat VI zo groot wordt? Steeds meer kutjes die jou ineens gaan vertellen hoe hi-la-risch "Gijpie" wel niet is *Rilling*.
Dan denk ik: BITCH PLEASE je hebt pas dit seizoen 2 afleveringen gezien, kom maar terug als je al vaste kijker bent sinds het allereerste moment
Je mag toch wel parodiëren?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:14 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Inderdaad, ik snap de verontwaardiging van enkele users in dit topic dan ook niet.
Het is toch logisch dat je niet zomaar gratis een bekend persoon mag exploiteren ten behoeve van merchandise.
Eigenlijk verbaasde het mij al dat dit blijkbaar gedoogd werd.
Jeweetzelf.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:17 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zo zo, vanaf het allereerste moment... Jij bent pas een echte fan zeg!
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:17 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zo zo, vanaf het allereerste moment... Jij bent pas een echte fan zeg!
grow upquote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:55 schreef Helpmefok het volgende:
Zijn er meer hier die het jammer vinden dat VI zo groot wordt? Steeds meer kutjes die jou ineens gaan vertellen hoe hi-la-risch "Gijpie" wel niet is *Rilling*.
Dan denk ik: BITCH PLEASE je hebt pas dit seizoen 2 afleveringen gezien, kom maar terug als je al vaste kijker bent sinds het allereerste moment
De eerste uitzending was met Ruud ter Weijden als Genee, Frits Barend in de rol van Derksen en Gijpie werd vertolkt door Dolf Jansen (!).quote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:17 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zo zo, vanaf het allereerste moment... Jij bent pas een echte fan zeg!
En Hugo Camps, die was nog cynischer dan Derksenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 11:50 schreef Symer het volgende:
[..]
De eerste uitzending was met Ruud ter Weijden als Genee, Frits Barend in de rol van Derksen en Gijpie werd vertolkt door Dolf Jansen (!).
Elke echte VI-hooligan moet toen wel meteen afgehaakt zijn om pas weer later te gaan kijken.
Die zit nu aan de kalmeringsmiddelen vermoed ik.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:27 schreef Hephaistos. het volgende:
Flinke uithaal inderdaad! Hoop dat Waterreus hier nog bovenop kan komen...
Dit.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 10:45 schreef Hephaistos. het volgende:
Vond gisteren ook wel weer een leuke uitzending. Voortaan gewoon een serieuze gast als Schelvis in het midden, ipv een van die clowns.
Waterreus leest alleen Eindhovens Dagblad want de wereld voor hem is niet groter dan een straal van 25 km rond Eindhoven.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:27 schreef Hephaistos. het volgende:
Flinke uithaal inderdaad! Hoop dat Waterreus hier nog bovenop kan komen...
Wel gedurfd van hem dat hij dan 1 keer in de week in Hilversum zit. Hij zal dan wel heimwee hebben, zo ver van huisquote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:40 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Waterreus leest alleen Eindhovens Dagblad want de wereld voor hem is niet groter dan een straal van 25 km rond Eindhoven.
De meester spreektquote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:40 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Waterreus leest alleen Eindhovens Dagblad want de wereld voor hem is niet groter dan een straal van 25 km rond Eindhoven.
Heeft er mee te maken denk ik dat het 'Kruidvat' binnenkort met de Gijpvogel gaat komen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:03 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik vermoed dat dat bedrijf SportsPromotion van Gijp binnenkort zelf rond het het EK shirts gaat lanceren, en op deze manier de concurrentie verwijdert waardoor er meer winst gemaakt wordt.
Is er trouwens niet ergens een Reinier van der Grijp, die toevallig erg lijkt op René, die ook vaak dingen zegt als "Manolevje" "Laat gaan joh!" en "Waar gaat het over?"?
heb ik trouwens de eerste SV Hooligan aller tijden gespot!quote:B.Wentink
dinsdag 13 maart 2012 om 12:15
Wat een wanvertoning was het gisteravond weer bij VI.Onverstelbaar
wat die hangsnor er weer van gemaakt heeft, mensen beschadigen dat
is het beste waar die heel sterk in is.
Onbegrijpelijk wat hij over de spelers van PSV durft te zeggen, daar
hebben honden geen brood van,wij weten allemaal dat er bij PSV
veel mis is gegaan,maar zo als hij dat kan afkraken dat kan een
hoofdredacteur toch van een groot sportblad niet maken.
Zij hebben een groot aantal kijkers VI maar dat kunnen er veel
meer worden als die Derksen aan de kant gezet wordt net zoals
Rutten.De vraag van vele kijkers is er ook altijd,waarom nodigen
zij net als Studio Voetbal geen echte deskundige uit ,het gevolg
zal dan wel zijn dat Derksen in moet binden en dat past toch
niet b ij deze sjagarijn!!!
Derksenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:10 schreef Smoofie het volgende:
http://www.dailymotion.co(...)saverkrachting_sport
Doe in OP.
We kunnen wel eens afspreken met wat SV hooligans in een weiland ofzo, kijken wie er het eerst rennenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
Op deze site:
http://www.mediacourant.nl/?p=125000
[..]
heb ik trouwens de eerste SV Hooligan aller tijden gespot!
Wat zegt Schelvis in dat fragment?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:10 schreef Smoofie het volgende:
http://www.dailymotion.co(...)saverkrachting_sport
Doe in OP.
Neehoor, Kluivert is een etter.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:21 schreef Piebe het volgende:
Derksen ging te ver, wat betreft Kluivert.
Voor de rest.
[ afbeelding ]
+1.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:25 schreef Ties02 het volgende:
Inderdaad, kijk er altijd wel (onbewust) naar uit dat momentje op de maandag en vrijdagavond om even te worden onttrokken uit die dagelijkse sleur
Gefeliciteerd alhoewel de players in dit topic haar niet zouden doen. Gelukkig hanteer ik een lagere standaard.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:28 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
+1.
Ik kom er trouwens net achter dat ik dat meisje ken, die naast Slegers zat
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:30 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Gefeliciteerd alhoewel de players in dit topic haar niet zouden doen. Gelukkig hanteer ik een lagere standaard.
Nou, ik zou nog net niet zeggen: 'ga jij de was eens doen'.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:30 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Gefeliciteerd alhoewel de players in dit topic haar niet zouden doen. Gelukkig hanteer ik een lagere standaard.
Thijs is dan ook een vriend van Ibraquote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:32 schreef johannes_vermeer het volgende:
Wat door Thijs is afgekeurd gaat er bij mij wel in, of andersom natuurlijk.
Wat nee? Je zou maar publiekelijk uitgemaakt worden voor massaverkrachter, ondanks dat je er vrijgesproken voor bent. Derksen gaat hier dus echt compleet de fout in. Als Kluivert hier werk van maakt dan heeft Derksen geen poot om op te staan.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:24 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Neehoor, Kluivert is een etter.
Wat een eikel die de Jong, gatver wat een moralfagquote:
Hier ben ik dan wel weer mee eens. Prachtig hoe hij samen met Borst hem helemaal kapot maakt bij DWDD.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:15 schreef AryaMehr het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)_fileren_gullit.html
Hier pleegde Johan ook karaktermoord op een oud-speler. En dan pretenderen meer verstand te hebben van voetbal dan Gullit.
Eens. Ik vond dat ook echt niet kunnen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:11 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Wat nee? Je zou maar publiekelijk uitgemaakt worden voor massaverkrachter, ondanks dat je er vrijgesproken voor bent. Derksen gaat hier dus echt compleet de fout in. Als Kluivert hier werk van maakt dan heeft Derksen geen poot om op te staan.
Kritiek is enigszins terecht, maar het grappige is dat Johan daar pretendeerde meer voetbalverstand te hebben dan Gullit en dat is gewoon lachwekkend. Hoe weinig voetbal knowhow Gullit dan ook heeft.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:17 schreef Rens-Reith het volgende:
[..]
Hier ben ik dan wel weer mee eens. Prachtig hoe hij samen met Borst hem helemaal kapot maakt bij DWDD.
Dat van Kluivert is gewoon heel dom van Derksen.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:03 schreef Rens-Reith het volgende:
Hier o.a René van der Gijp over Patrick Kluivert.
Jezusmina, die broer van Kluivert is ook echt een randdebielquote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:03 schreef Rens-Reith het volgende:
Hier o.a René van der Gijp over Patrick Kluivert.
Het begin over dat ongeluk daar doet De Jong goed werk,later met die foto van hem en Van Basten begint het een beetje pijnlijk te worden.quote:
Föhnt Genee z'n haar?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:41 schreef zoekeenleven het volgende:
was de uitzending van gisteren nog een beetje te pruimen?
Heel erg pijnlijk je mag hem best aanpakken maar dit ging heel ver. Volgens mij voelde op dat moment iedereen zich ongemakkelijk.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:38 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het begin over dat ongeluk daar doet De Jong goed werk,later met die foto van hem en Van Basten begint het een beetje pijnlijk te worden.
Derksen vertelde het gewoon heel onhandig. Zijn punt klopte wel.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:56 schreef Rens-Reith het volgende:
[..]
Heel erg pijnlijk je mag hem best aanpakken maar dit ging heel ver. Volgens mij voelde op dat moment iedereen zich ongemakkelijk.
Dat eerste gedeelte ging over Kluivert bij Holland Sport. Ik vergelijk de drie situaties met elkaar.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:03 schreef BrokenArrow het volgende:
[..]
Derksen vertelde het gewoon heel onhandig. Zijn punt klopte wel.
Oke dat was idd meer een verhoor dan een interviewquote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:04 schreef Rens-Reith het volgende:
[..]
Dat eerste gedeelte ging over Kluivert bij Holland Sport. Ik vergelijk de drie situaties met elkaar.
Klopt, zou mooi zijn als Kluivert hier nog iets mee doet. Hij zegt ook gewoon dat hij er in betrokken is, niet dat hij enkel beschuldigd werd, beetje triest dus inderdaad.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:56 schreef Rens-Reith het volgende:
[..]
Heel erg pijnlijk je mag hem best aanpakken maar dit ging heel ver. Volgens mij voelde op dat moment iedereen zich ongemakkelijk.
Was bij Ajax, Milan en Barca een fantastische voetballer![]()
Toen Johan Derksen karaktermoord op Gullit pleegde was dat ook ongemakkelijk maar dat was wel terecht. Dat van die groepsverkrachting is nooit bewezen. Kluivert kan hier serieus een zaak van maken.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:30 schreef DrDentz het volgende:
Kluivert zal toch ook wel een beetje zelfspot hebben en gelachen hebben om de massaverkrachting
Denk dat ie schaterend op de bank zat ja.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:30 schreef DrDentz het volgende:
Kluivert zal toch ook wel een beetje zelfspot hebben en gelachen hebben om de massaverkrachting
Geen grappen maken over massaverkrachting graagquote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:30 schreef DrDentz het volgende:
Kluivert zal toch ook wel een beetje zelfspot hebben en gelachen hebben om de massaverkrachting
Met een bakje kipquote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:42 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Denk dat ie schaterend op de bank zat ja.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:17 schreef DrDentz het volgende:
Dan moet Kluivert gewoon zeggen dat Derksen betrokken is geweest bij een massamoord door vrouwen van de trap te gooien, daar kan Derksen dan weer smakelijk om lachen (heeft ook zelfspot)
Je kan Derksen echt niks maken als je hem gaat aanklagenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:21 schreef Confetti het volgende:
[..]![]()
Ik had Derksen allang aangeklaagd. Hij ging veel te ver gisteren.
Ik zou het iig proberen, die opmerking ging veel te ver.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:24 schreef BrokenArrow het volgende:
[..]
Je kan Derksen echt niks maken als je hem gaat aanklagen
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:17 schreef DrDentz het volgende:
Dan moet Kluivert gewoon zeggen dat Derksen betrokken is geweest bij een massamoord door vrouwen van de trap te gooien, daar kan Derksen dan weer smakelijk om lachen (heeft ook zelfspot)
Precies, je bent schuldig tot je onschuld bewezen is.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:51 schreef Specularium het volgende:
Derksen aanklagen voor wat? Smaad?
Moet Kluivert eerst aantonen dat hij niet mee heeft gedaan aan massaverkrachting.
Onschuldig, bedoel je, hoop ik tenminste.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:52 schreef GGMM het volgende:
[..]
Precies, je bent schuldig tot je onschuld bewezen is.
En lees nu nog eens goed wat ie quote?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:56 schreef Chabalala het volgende:
[..]
Onschuldig, bedoel je, hoop ik tenminste.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 17:51 schreef Specularium het volgende:
Derksen aanklagen voor wat? Smaad?
Moet Kluivert eerst aantonen dat hij niet mee heeft gedaan aan massaverkrachting.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |